-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.*

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* Cl0te21100/30000Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* 29y5sib  (21100/30000)

Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* _
TémanyitásTárgy: Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.*   Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* EmptyKedd Aug. 09, 2011 12:27 am

Kedves szerelmet kereső, illetve nem kereső Mindenki!*.*

Ez a hely csakis a tiétek, teli hiper-szuper menőőő helyiségekkel, meg akár szerelemmel is. ^^" Hát, igen, mint házigazda, roppant szellemes vagyok, na de időszerű lenne már egy kicsit a gyárról is mondanom valamit, ha már itt gagyarászok.
Tehát, a nagy szerelemgyár, ott helyezkedik el, hogy senki sem tudja, csak mindenki odatalál egyszer. Ez érthető, ugye? xD Nem, na sebaj, majd rájöttök egyszer.^^ Kicsi fészkünk, melyet Nyuci-chan és Hana-chan, aki névtelen támogatónak kíván maradni segítette létre, és akár egy babaház, olyan kis cuki. *.*
Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* Mayberry-nagymeretu-fa-babahaz
Jó néhány szoba van benne, így külön játszótér a szerelem nagy hírnökeinek, drága nyuszikáimnak, egy Dicsőség-csarnokunk az összeboronált pároknak, jobban mondva a róluk alkotott nyuszikás képeimnek, egy helyiség, ahol randevúkat szervezünk bármilyen megrendelésre. Lehetőség van extrém helyzetek átélésére, de ugyanúgy romantikus esték megszervezését is vállaljuk, sőt, ha a Főnök - köszönöm Hana-chan, hogy a főmufti lehetek xD (szívesen és alap by HanaX"D) -, szerint valakik összepasszolnak, vakrandik ezreivel kényszeríti... ihizééé vezeti rá a kiszemelteket az egymás iránti érzéseik mélységére. Very Happy
Ami gyerekbarát szemléletünket hűen tükrözi, gyárlátogatások szervezése, melyek alkalmával a kicsik egész napos szórakoztatását biztosítjuk.^^ Lehetőségük akad a nyuszikákkal játszani, a folyósokon, illetve egyes termekben működő csokiszökőkutak élvezete - persze, csak mértékkel, mert senki sem akarja, hogy a csöppségek pocija megfájduljon -, és a Dicsőség-csarnok falára kihelyezni a gyárba készített mesterműveket. *.*
Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* 359514
Most, hogy mindezt megismertétek, kérlek, tartsatok velem, hogy bevezethesselek benneteket egy kicsit a kicsiny Michiwonka gyár történetébe is. Hana-chan kedves segített megvalósítani az egészet, mint névtelen támogató, meg társ, ugyebár, akit ezek után már csak Kupidaként emlegetnék, ha már névtelen. ^^ A mellékelt képen is látható, milyen jól kijön egymással főnök és beosztott, az én első számú szárnysegédem. *.* Köszönöm Nyuci-channak is a támogatást, természetesen az ő kapitányi fizetése is sokat dobott a latba. Very Happy
Az én kis irodám nem valami említésre méltó, viszont azt azért meg kell jegyezni, hogy van egy erkélyem, meg egy mindent belátó távcsövem, amivel nem csak Soul Societyt, de Karakura várost is szemmel tarthatom, ahol egyik cuki ismerősöm Tuxedo-cat tevékenykedik, mint megbízott. Munkaruhám is van ám, ahogy Kupidának is, extra, meg ilyen-olyan kúlos felszerelésekkel. Van neki szívecskés végű cuppanós nyila, meg nyuszikás tegeze, amiben a "fegyverét" tárolja, és menőőő szívecskés napszemüvege, hogy kilométerekről kiszúrhassa az igaz szerelmet, plusz mindezek mellett még világítós sportcipővel is gazdagodott ruhatára, ami a balul elsült próbálkozások esetén jön jól. Na de, elkalandoztam magamról, pedig épp a jelmezemet tárgyaltam, ami egy nyuszifüles keménykalapból, egy pihe-puha szívecskés köntösszerű izéééből, meg egy pár nyuszis mamuszból áll. Oppá, és kérem, a nyuszikás mamuszról mi jutott eszembe? o.O
Hát kedves kis barátom, a legédesebb nyuszikám mind közül, Berry drágaságom, aki a cég tábláján nyaral nagyon édesen, kicsi tündérszárnyakkal, és egy varázspálcával, mint a szerelem éber tündére, aki bárkit képes egy szempillantás alatt megbabonázni. Tökéletes erre a feladatra, (rettegj világ!!négy! xD).
Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* Cute-bunny-2
És akkor, megint elérkeztünk egy újabb lényeges kérdéskörhöz. Hogyan is lehet velünk kapcsolatba lépni? :/ Nos, erre csak azt tudom felelni, hogy van, akiket én magam, illetve Hana-chan, és Aoi-chan szúrunk ki - szegények :/ -, természetesen őket meg sem kérdezzük, mit szeretnének, úgyis tudjuk, hogy minden vágyuk egy vakrandi, amiről sosem szabadulhatnak, legalábbis addig nem, míg szerelemre nem lobbannak. *.* Mások kevésbé szerencsések ilyen szempontból, mert hiába szeretnénk, nincs elég szemünk, hogy minden kedves szerelemre váró alakot kiszúrjunk, ezért elvárjuk, hogy leadják a jelentkezésüket, hogy segíthessünk.^^ Formanyomtatvány kitöltésével lehet jelentkezni, ami a portán leadva biztosnak tudhatják a szerelmet. Onnan kedves nyuszikák szállítják bonyolult csőrendszereken pontosan az irodámba, így biztosak lehetnek benne a jelentkezők, hogy semmi esély sincs a reményük elkallódására. Amint leadják a papírjukat, máris mind szerelmesek. *.*

Nyuszikás papírra nyomtatott jelentkezés:
- Név: Mindenki maga döntheti el, hogy álnevet használ, vagy van annyira hős nyuszika, hogy képes beáldozni a valós nevét. *.* Én mindenképpen tudni fogom, ki, mikor és hol keveredik össze, szóval nem kell idegeskedni.^^
- Kor: Igen, Hölgyek és Urak, sajnos ezt is meg kellene adni, lehetőleg mindenféle-fajta módon, ahogy csak meg lehet ezt oldani. Nem szeretnénk félreértéseket, és ezek elkerülése végett vetemedtünk erre a szörnyűséges kérésre.
- Ideál: Nos igen, ez sem utolsó, mert azért nagyjából mindenki tudja, kit szeretne, vagy milyen típusú emberkét képzelt el maga mellé. Itt kell megjegyeznem azt az aprócska, de jelentős tényt, hogy jelen intézményben sokkal inkább mi, mintsem ti döntötök a randipartnereitekről. Ajánlatot teszünk nektek annak függvényében, mennyire kiforrott "követelésekkel" álltok elő. Természetesen, ha már kiszemeltétek az áldozatot, a nevét is leírhatjátok nyugodtan, a levelet csak a vezetőség olvashatja, más kezébe nem kerül... (na persze :roll) xD.
- Álomrandi: Ha bárkinek bármilyen különleges kérése van, előre is közölheti azt, bár, ezen még utólag, a párválasztást követően is agyalhatunk. Minden megoldható, ezt ne felejtsétek el. Wink

Azt hiszem, mindent elmondtam, ha mégsem, hát, ez már így marad, sajnos. :/ Szóval, mára bezár a bazár, mindenkit várok, azt is, akinek eszeeee ágában sincs ide benézni. Viszlát, nyuszi legyen veletek, és Anyahajóóóó!^^
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* Cl0te33500/45000Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* 29y5sib  (33500/45000)

Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* _
TémanyitásTárgy: Re: Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.*   Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* EmptyKedd Aug. 09, 2011 5:27 am

Szeretett és igazi nyalifalinak otthont adó gyárunk, hiszen tele van nasizni való csokival. Nem értem mi másra lehetne még gondolni! Szóval, ennek a gyönyörűséges és kicsiny lányom baba házára emlékeztető épületnek lenyűgöző, mert kicsit se fényűző, már miért lenne az, vonalai előtt hatalmas sóhaj szakadt ki belőlem. Megszületett! A szingli nők és férfiak keserű óráit, melyeket romantikus drámát nézve egyedül töltöttek kanapé, illetve vagon számú zsepi társaságában, már a múlt eldugott szegletébe lehetett zárni! A gyár végre kézzel fogható állapotban csillogott, villogott szemeim előtt. Olyan eszméletlen büszke voltam, elefántos kendőbe trombitálva üdvözöltem a kicsikét, na meg leteszteltem mennyire masszív az egyik oldalsó fal. Nehogy már ne legyen hivatalosan megkeresztelve Michi főnök és Ámor szent épülete, mely elé áldozati ajándékokkal kéne a népnek járulnia! Nem baj, majd rádöbbenek, ha egymást után botlanak Berry nyuszkó jóakaratából összeboronált párokba, hogy ezt az épületet és a benne szorgoskodó méheket tisztelettel kell fogadni, mert lelküket, főként testi épségüket és fizetésük elperlését kockára téve ügyeskednek a "párban szép az élet" vezérelv megvalósításán. Díjakat, elismerést és egy gigantikus oltárt érdemelnének, na meg kapura kitett segély ládába adományokat! Minimálisan létminimum lenne, ennyivel támogatni megfeszített lelkiismeretes munkájukat! Így, ha nincs tömeg, majd én magam leszek, mert azért az érzetnek adjunk egy pofán szellentést!
Kisebb éljenző tapsot generálok, elegánsan odalibegek a falhoz, előhúzom a pezsgős üveget és nekilátok a hatalmas erőket megmozgató technikai bemutatónak, melyet ettől a naptól fogva olimpiai számnak nevezek. Az a fránya dugóhúzó verseny, előre látom különleges technikát igényelne, hiszen nekem is több időmbe telt levarázsolni, mint a hajamnak magától őszülni! Enyhén félreérthető, na meg bizonyos tevékenység, bizonyosan nagy erőlködéssel járó és általában király is egyedül végzi feladatkörök közé tartozó helyzetbe rekedve húztam, nyúztam, csavartam, szorítottam lábaim között az átkozott palackot. Már szegény fejemben tároltam az összes létező véremet, amikor eszembe jutott, kereszteléshez fel se kell bontani, csak hozzácsapni a cuccot. Ezt a pazarlást! Na, meg ezt az igazságtalanságot! Ezért izzadtam sportoló mennyiséget a nem nevezzük nevén ruhadarabomba?! Erről ennyit! Még szép a mákos laska szemes mosolyára, szemöldök rángatózva hajítottam célterülethez, nehogy már velem merjen kekeckedni, hiszen teljesen véletlen nem emlékeztem rá mit kell vele csinálnom. Egyszerű lámpaláz volt, de most a csoda bekövetkeztével hagyjuk a kellemetlen felsüléseket, hogy névtelen keresztanyaként széttárva karjaimat, zendíthessek rá magányos szíveket megszálló, hódító hadjáratunk hivatalos megnyitásának hajnalán tartandó szónoklatomra!
-Ez a sikerem, sikerünk, mindenki sikere! Élj soká Michiwonka, Ámor, főnök, nyuszik, Berry, umpalumpák, Anao fizetése és a szerelem pink köde!-
Lendítettem körbe sálamat, igazi szerelem tüzében égő hírnökként, miközben animátorok megoldják a problémát, aztán az egyszerű talaj helyett szíves reflektor fényben nyíl lövést fogok tutkón imitálni, így tisztelegve újdonsült munkahelyem pezsgő áztatta, na meg egy-két lepattogott festék pacával gazdagodott oldalánál. Lehet ebben a pillanatban kellett volna arrébb sompolyognom. Elvégre a gyár garantáltan futótűzként terjedő hírnevéhez nem illett volna, ha egy csirke jelmezes félőrült gyakorolja a szerelmet dicsőítő mozdulatokat. Na, meg érdekelne, miért vagyok sárga pelyhes bundában, nem de? Nos, ez egy hihetetlen vicces, kínos, elsősorban kínos történet, ami még a gyár születését megelőzően keletkezett, valamikor a messzi-messzi galaxisban, ahol nyalóka ültetvényeken kapált Darth Vader a speckós Halálcsillag teraszán- muszáj voltXD - és még csak alkohol hatása alatt se álltam! Szóval, tettem egy nagyon felelőtlen kijelentést, melynek köszönhetően önkéntesen jelentkeztem ama nemes, mert természetesen az, feladatra, bőrömet vásárra téve bevállalom, tesztelem a gyár szerelem szerző politikájának eredményességét, ezzel is bizonyítva szent vállalkozásunk eleve sikerre van ítélve! Az indurkapindurka probléma csak annyi volt, én NEM kívántam szerelmetes férfi állatot a küszöbömre! Önnön menekülési ösztönöm, pedig erősebb volt, mint a főnök és gyár iránt érzett megdönthetetlen hűségem. Ezúton is esdeklem bűnbocsánatért szörnyűséges tettem végett, hogy borostát rajzolva arcomra, feketére satírozva fogaimat, banánhéjat aggatva hajamba, szarkalábakat rajzolva szemem alá és csibe jelmezben merészelek a legszentebb építmény küszöbére lépni, ezzel veszélyeztetve annak csodálatos sikerszériáját! Azonban, hiába a maró lelkiismeret, nagyobb a hímek elől űző menekülési kényszer, így bájosan visszataszító mosollyal adom le jelentkezési lapom a portánál várakozó nyuszikának. Ismerve főnököm csalhatatlan szimatát, kapásból tudom, már tudja itt vagyok, így felvéve a csibe futó gumicsizmát szelelek el, mielőtt esélye lenne nyakon csípni és újabb papír kitöltését követelni...

  • Név: Anonim-védjük-a-csirkéket-szervezet-szószólója-akinek-nem-ejthetjük-ki-a-nevét-de-azért-megtesszük-mielőtt-főnök-megölhetne-lázongásért...röviden: Tesztelő 007 Cool ~igazán kreatív vagyok, igaz főnök? Olyan titokzatos, mint a James Bond, csak én lehetnék Chiken Bond! Most tudom, hogy szeretsz, mert szét írkálom hülyeségekkel a jelentkezési lapot!*o*~
  • Kor: Nőtől nem illik ilyet kérdezni! Muszáj leírnom? Oh, már tudom! 3óra és 12 perc! Pontosan ennyi ideje született Chic Bond! Cool ~Jól van már, jól van! Százkilencven, mert kerekítsünk már lefelé, hogy ne érezzem olyan vénségesen vénnek magam...~
  • Ideál: Egy igazi görög, korinthoszi oszlop, aki svájci-holland-afrikai anyukától és szerb-német-alaszkai apukától született, na meg kiválóan beszél bengáliul! Szeret főzni, mosogatni, vásárolni és halálra kényeztet, mert neki ez a természetes! ~MVAHAHA! Szerintem minden sarkon található egy ilyen férfi! Amúgy, egyértelműen a méret a lényeg! Legyen jó magas, lehetőleg kosaras, izmos, verejtékben úszó sportoló, aki megvéd minden természeti katasztrófától! Lehetne gazdag és ne kedvelje a bátyámat!*o*~
  • Álomrandi: Nem fogsz ki rajtam, főnök! Az én álomrandim arról fog szólni, hogy x ezer méter magasról kiugrik ejtőernyővel, csirke jelmezben, mert abban vagyok jelenleg. Az ejtőernyőn kötelezően szépséges arcom lesz festve, majd a landolási zónára érve, ami a Himalája teteje lesz, egy szál szívecskés tangában, meghitten vasalja gyönyörűséges hajamat, ha addigra megnő, és tojást egyensúlyoz az orrán és koktélt kavar és hóba rajzolja mennyire csodálatosan nagyszerű nő vagyok!


Remélem tudsz elgyötört szívemen segíteni, szerelem hírnöke, vagy mit lehet zárásként írni...Lényegtelen! Sokszor csókollak, főnök! Mindig hűséges társad, szolgálód és nyuszik erejének terjesztője maradok!

u.i.: Ne ijedj meg, ha a gyár oldalánál összetört pezsgős üveget találsz! Ígérem feltakarítom, csak leveszem a csirke jelmezt, mert kezdek tőle viszketni...Miből vannak ez a vackok?

Kupida kikapcs!
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* Cl0te21100/30000Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* 29y5sib  (21100/30000)

Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* _
TémanyitásTárgy: Re: Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.*   Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* EmptyKedd Aug. 09, 2011 9:34 pm

Még mindig nem tudtam elhinni, hogy igenis A gyárban állok, és az is áll, és ébren vagyok, és… Ohóóóó, olyan szép ez, és mennyi mindenkinek köszönhettem. Névtelen kicsi szárnysegédem Hana-chan, meg az én kedves Nyuci-chanom, aki elindított a pályámon. Ha ő meg Momo úr nem ellenkeztek volna annyira a nyilvánvaló vonzalmuk ellen, talán most sem tartanék itt. Meg persze Ai-san és Suki bácsi is köszönetet érdemelnek, mert hát mégiscsak miattuk alkottam meg az első nyuszi-szerelmespárt, akik az óta történelemmé avanzsálódtak. Természetesen, ha ők sem tagadnának, könnyebb lenne az életük, de egye kutya, egyszer még megismerik a Michiwonka gyár extrém randikínálatát. *.*
Épp körbejártam a terepet, ellenőriztem a csokiszökőkutakat, mind működésileg, mind minőségileg… az összeset, nehogy valamelyik is problémásan működjön. Mázlinak tartottam, hogy nem építettünk liftet az emeletre, még az kellett volna, hogy teljesen elkényelmesedjek, aztán ezek a csokiszökőkutak nagy feneket növesszenek nekem, így is volt elég nagy, példa rá, mikor majdnem megöltem a hátsómmal szegény Nobu-chant. T-T Na de, nem lenne szabad pont most a bűneimmel traktálnom magam, mikor nézze meg az ember, egy szerelemgyár kellős közepén ácsorogtam egy szívecskés csillár alatt.
Elpislogtam a porta felé, ahonnan épp a csirkejelmezbe bújt Hana-chan rohant nyuszikákat megszégyenítő sebességgel. Mi fene üthetett belé, nem tudtam, de majd kiderítem, mikor megmászom a gigászi lépcsősoromat, hogy a dolgozóban köthessek ki. Csak előtte még erőt kell gyűjtenem, ami nem kis teljesítmény, de megoldom.^^” Szóval nekirugaszkodtam egyik tapmancsomat a másik után vonszolva, lassan, de biztosan felaraszoltam a lépcsőn. Nehéz munka volt, főleg a köntösömben, a kis hamis még el is buktatott, pont, mikor már csak egy lépcsőfok választott el az aranyérem megnyerésétől, és tessék, művi hasalással téptem át a cél-szalagot. A kabátkán beakadt az utolsó előtti lépcsőfokba, és gonosz módon bosszút állt rajtam, valószínűleg azért, mert neki nem engedtem a csokiszökőkutak megdézsmálását, de nem akartam már az első nap összekoszolni a csodálatos munkaruhámat.
Végül, összetörve, világomban megrombolódva, de sikerült élve bejutnom az irodámba, hogy ott levethessem magam a kedves kis plüss nyuszikás fotelembe az íróasztalom elé. Ahogy lehuppantam, befutott Toppancs, a leggyorsabb levélszállító nyuszikám A gyárban. Most sem véletlenül érkezett, egy levelet hozott, szegénykém rendesen lihegett is, biztos kifáradt a nagy rohanásban. Elvettem tőle a nekem szánt segélykérést, és cserébe adtam neki egy finom, friss répát.
Miközben a nyuszika békésen tovaugrált, én rávetettem magam a Michiwonka szerelemgyár első párkereső levelére, amit névtelen Hana-chan adott le. Már az első sort olvasva könnyek gyűltek a szemembe, a büszkeség könnyei, hogy az én kedvenc alkalmazottam ilyen kedves, aranyos, aláveti magát A gyárnak. *.* Nem is számítottam rá, hogy Hana-chan is párt szeretne magának, de ha már ilyen pontos elképzelése volt a nagy Ő-ről, megfogadtam magamnak, hogy mindenképpen felkutatom a szívtipróját. Olyan csodálatos érzés volt a kezemben tartani a levelet, nem csoda, sírva fakadtam, és bőgtem az ölembe, mint egy csecsemő, szegény Berry nyuszi meg, aki idő közben oda költözött, a fejére kapott egy frissítő nyári záport. Reméltem, azért nem ébred fel, nem akartam zavarni gyerekes örömkinyilvánításommal. Inkább felkaptam az asztalomról a limonádés poharat, amiben szimfóniát játszottak a csörgő jégkockák, és kortyoltam egy keveset, hogy észhez térítődjek.
Végül mamuszkámban, kalapomban, meg menőőő köntösömben, elkezdtem agyalni az elképzelhető tökéletes páron Kupida számára. Csak egyet tudtam, és az az volt, kit nem engedek soha többé az első számú szárnysegédem közelébe, de még rá sem nézhet. Szóval Keo-báró-sama elfelejtheti, hogy valaha is Hana-channal egy tíz kilométeres körzeten belül találkozzanak, vagy akár csak a gondolati közt is feltűnjön öt másodpercre, mert azon nyomban levadászom. Mióta a szakadékba lökte, azóta pipa vagyok rá, persze nem nagyon csak éppen annyira, hogy ha találkozunk, meg akarjam szaggatni a szöszi frizuráját, de nem teszem, mert Kohaku-sama könyörtelenül bedobna a pincébe, ha csak egy neheztelő pillantást is vetnék Keokára. :/ Az élet nehéz, de nem adom fel. Mindenkinek meg lesz a párja, ha kell, Alaszkába is elmegyek, csak megtaláljam Kupida szíve csücskét, addig meg majd felsorakoztatok neki néhány kosarast választéknak.
De hogy miért pont csirkeszerkóban akar hódítani, azt nem igazán értettem. Minden esetre a legújabb 007-es ügynök megérdemelte, hogy csakis a legjobbakat sorakoztassam fel neki, ezért sem tudtam kapásból ajánlani neki senkit sem. Fogtam hát a cókmókom, és irány a nagyvilág, egy tökéletes Ő utáni kutatásban. Feltettem a bevetésekhez használt szívecskés szemüvegemet, aminek lehajtható sötétített lencséi is voltak, átcseréltem cipőmet a Hana-chan által annyira kedvelt villogó futócipőre, és köntöskémet ledobva máris ott pompáztam vadász felszerelésemben. Olyan átlagos ruhaköltemény, semmi extra, pont jó elvegyülni, de azért a kalapomat magamon hagytam, és gyíííha, ki az erkélyre, onnan meg rohanvást világnak!

Tehát, ez elvárásoknak megfelelő célszemély: A keresési feltételeknek nincsen megfelelő ember, shinigami, vaizard, bount, holló, arrancar, espada, privaron espada, modsoul, sőt egyáltalán semmilyen élő illetve élettelen sem a világon. Mindezek ellenére, kosaras ember annyi van, mint a nyűg, és ez a keresési feltétel egy részét igenis kielégíti. Szóval, Hana-chan, neked bármikor tudok kosaras fiúkat levadászni, majd téged is magammal viszlek.

Michiwonka első küldetése: Bukás!!! T-T

Sokkosan, és szív-megszakadva botorkáltam vissza az irodámba, feladva egész életpályámat, és egyetlen további levélre sem számítva temettem magam a nyuszikás rajzok alá.
Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* Cl0te7300/15000Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* 29y5sib  (7300/15000)

Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* _
TémanyitásTárgy: Re: Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.*   Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 10:37 pm

- Név: Blue Angel. *-*
- Kor: Összvissz 29, lélekként még csak 11 éve tevékenykedem, szóval egy elég fiatalos csajszi vagyok. Wink
- Ideál: Legyen nálam magasabb (ez nem valami nehéz >.<), rövid sötét haja legyen és legyen valami harci sérülése, mert az olyan szexi. *>* A szeme mindegy milyen színű, csak szééép legyen. Ennyit a kinézetről, most jöjjön a belső. Razz Legyen jó hallgatóság, mivel sokat beszélek, de azért szeressen megszólalni. Very Happy Mivel kóros önbizalomhiányban szenvedek, jó lenne, ha jól tudna bókolni. ^^ Ne legyen ilyen olaszos temperamentumú, mint én, hanem inkább nyugodt legyen a természete. Smile
- Álomrandi: Leginkább egy romantikus vacsorának, vagy egy sétának valami parkban örülnék, ahol meg tudnám ismerni a kiszemeltet. Smile
Vissza az elejére Go down
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* Cl0te6000/15000Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* 29y5sib  (6000/15000)

Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* _
TémanyitásTárgy: Re: Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.*   Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* EmptySzomb. Aug. 13, 2011 11:42 am

Nyussikás papírkák mindenhol! ***-*** Nem tudom, mi van odaírva, pedig már ismerek vagy néhány bogarat, de a nyussmussok tetsenek, sóval biztosan sudijó lehet itt minden! Surprised Sak le kell tépnem a falon lévő firkát, elvinnem, és megkérdeznem valakit, hogy mondja el, miért vannak ilyen sukimusi nyusskák a papíron. Sépek, sépek, meg aranyosak, pont olyanok, mint amilyeneket az egyik mesében láttam, amikor Judit bássinál voltam. Sak aztán unalmas lett, ki akartam menni a jássótérre, hogy jó kosos legyek, mert az aztán a jó móka! Surprised
Sóval saladtam a nyuskás papírral, hogy felolvastassam az egyik nénivel, miközben sereztem tőle fánkot is, mert neki mindig van, mikor nekem elfogy, vagyis mindig ves nekem a boltbóóól! Surprised
Sóval a néni elmesélte nekem, na nem a Hófehérkét, mert azt már ismerem, meg a Sipkerósát, mert már azt is ismerem, én találtam ki, hanem a Misisonkát! *-* Olyasmi, mint a tündérkerestanyó, sak sokkal jobb, mert vannak nyusijai. Biztosan náluk van Pimpinkin is, aki egy sukor kis alamusi nyussimuss, és akkor lehet vele tánsolni is!
Visont nekem más, fontos kívánságom van, ami beteljesülésre vár. Felvesem a pilótasisakom és ussu neki, kell a kisösi! *^* Írni ugyan nem tudok, visont tudok sépen rajzolni, úgyhogy ha sépen lerajzolom Misisonkának, mit seretnék, akkor biztosan megkapom, amit seretnék. A Mikulásnak is így küldtem el a levelem! Meg persze mellérajzoltam, hogy idén is milyen jó kislány voltam. Embarassed

*A rajz bal oldalán egy pálcikaember látható, háromszög alakú szoknyával és mosolygós fejjel; mellette egy - a mögötte lévő fához képest durván túlméretezett - szőke hajú emberke virít, szalmaként szerteágazó hajával, s jobb szélen pedig egy hernyónak kinéző, világoskék valamit láthat a kedves nézelődő. Valamint alattuk elúzódik egy felismerhetetlen, sok színből álló krikszkraksz, amiről nem derül ki, hogy mit is szeretne vele ábrázolni az alkotó. Lehet, a rejtélyes tuki az?*

Név: Chizuki Rei :3
Kor: Rajzoljak egy koröskét? Surprised
Ideál: Aranyos, sírjon sokat, legyen kisfiú, aranyos, lehessen vele játsani, és legyen a legjobb kisösi a világon! *>* Nagyon seretnék egy kisösikét, de nem ad nekem senki... T-T Pedig én lennék a legjobb nővérke, akire majd mindig felnézhet, vigyáz rá, megostja vele a fánkját meg a játékait, elvisi a gyerekegyelbe, hogy ő is kalóz lehessen, segít neki sigaesküvőt rendezni, sőt, még énekel és mesél is neki, hogy el tudjon aludni, ha sokat sír. Mert tudom ám, hogy a jó kisbabák mindig sokat sírnak! Sikolya nénitől tanultam! Surprised
Meg kérek egy tukit is, Misisonka néni. Akarom a tukimat, mert sak. Ha nem ads nekem tukit, akkor utálni foglak és soha többé nem sólok hozzád.
Álomrandi: De én még nem vagyok álmos! TTT-TTT
Vissza az elejére Go down
Heinrich Haydn
Különleges karakter
Különleges karakter
Heinrich Haydn

Hozzászólások száma : 23
Registration date : 2011. Jun. 10.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Író
Hovatartozás: Mazoku Szindikátus
Lélekenergia:
Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* Cl0te7500/15000Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* 29y5sib  (7500/15000)

Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* _
TémanyitásTárgy: Re: Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.*   Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* EmptySzomb. Aug. 20, 2011 8:25 pm

Sakamoto Tite által lepecsételt zöldszínű boríték röppen be a szerelemgyár ablakán. Karakura Fachmittelschule által szponzorál mangaka levele a szerelemgyár számára:

Kedves Michiwonka-chan!

Sok helyről hallani az ön híresedni vágyó gyáráról. Kedves segítségedet szeretném kérni az egyik projektemben, fontos lenne mert ihlet hiányban szenvedek. T_T Kivételesen nem a szerelem miatt írok neked, azonban egy romantic stílusú novellához keresem nagyra becsült ötletadó egyéneimet. Tehát köznyelvre fordítva a szót az új mangámhoz keresek főszereplőket. *_*

Remélem segíteni tudsz nekem Wink

- Név: Sakamoto senpai Cool

- Kor: Teljességgel lehetetlennek érzem kedves Michiwonka, hogy ide kort idézzek. Az alkotó úgy is annyit ír, amennyi a képzeletében van. Lökj oda egy egyest mindenesetre, lássuk melyik shounen kaparint rá! *>*

- Ideál: Vagy is inkább, hogy kiket keresek.

- A világ legnagyobb idiótáit egy rakásra.
- Shinigami, arrancar, vaizard...stb.
- Híres vagy szürke egereket akik valamilyen módon kitűnnek a tömegből.
- Kreatív, gördülékeny, humoros vagy éppen mogorva.
- Tettre kész, igazi shounen stílusban! *>*
- Szakasztott bishie, loli...igazából tökmindegy (nem yaoi-t alkotok xD)

- Álomrandi: Egy hatalmas buli!!! Szétszedjük a műhelyt, eladjuk Morit pénzért, Felneveljük a Karakuraizereket és megesszük vacsorára a helyi macskariadót. >.<
Viccet félre téve lesz egy bál nem sokára a város központban. Ilyen helyi cucc, és ami a legfőbb, hogy szabadtéri. Az öltözet pedig helyi és nem helyi kultúrák öltözete akár régi, akár mai viseletben. Én amazonnak fogok öltözni. *_* Itt interjúvolnám meg a kedvel kiválasztottakat és mutatnám be akár Aoi-channak, vagy Kanade-channak. Ők az én jobb-bal kezem vagy mi fene. Tehát ide várom a jelentkezőt/jeletkezőket. Hozzáteszem, hogy teljesen lehetetlen, hogy én bárkibe beleszeressek munka alatt, szóval jobb ha nem is próbálkozol Michiwonka-chan! Wink

Guten Tag...Viel Glück für meine Freund/Freunlich!
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* Cl0te23400/30000Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* 29y5sib  (23400/30000)

Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* _
TémanyitásTárgy: Re: Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.*   Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* EmptyHétf. Aug. 22, 2011 12:16 pm

Kedves, mit kedves, agyamramész Michiwonka!

Pár órája találtam meg a mangádat, amit valaki az irodai romokban hagyott. Kedves vagy, hogy gondoltál rám, és beleírál, igazán jól esett, meg minden, de szeretnék valamit leszögezni. Surprised A minimum, ami kijár nekem, hogy nem hasonlítgatsz össze egy olcsó, pamacsos, szőrös, nyomorék utánzattal. Eléggé megviselt, hogy egy tojás legyőzött valami népszerűségi versenyben és már az első körben kiestem, ne kelljen már egy nyuszival is versenyeznem. Különben is, egyértelmű, hogy Ai-channak én vagyok a legjobb, nem pedig egy szőrös utánzat... >.>

Ja, és még mindig várom az ígért jegyeket a nem tudom, hová. Surprised Igazából valami kiruccanásra vinném el Ai-chant, csak nem tudom, hova. Esetleg adhatnál pár tippet. Gyár kizárva.

Keisuke, az igazi
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* Cl0te40700/45000Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* 29y5sib  (40700/45000)

Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* _
TémanyitásTárgy: Re: Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.*   Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* EmptySzer. Aug. 24, 2011 9:45 am

Nagy bátran felszerelkezve, de csak mértékkel, mert mégsem kéne egy tonna súlyt elvinnem. Nos, felpaterolva egy adag üres vázlatfüzetet, színes ceruza pakkokat, mellé sima-, avagy csillámos filctollakat egy nyuszi mintás szatyorba – melyet voltaképpen a meglepni kívánt személytől csakliztam el, de lehetséges, hogy jómaga már nem is emlékszik a zacskó hiányára, nekem meg éppen kapóra jött újrahasznosítani – léptem ki Juubantai falai közül, ahol még védve voltam Micchan lányom holmi szerelmi bájitalaitól és egyéb trükkjeitől, mellyel szerencsétlen rózsamániás Momoru nemfukutájcsóvaldenekemfukutájcsóval kíván összeboronálni. Nem is értem miért, pedig hány százszor elmondtam neki a véleményemet a férfiakról és velük járó problémákról! Surprised Lusta vagyok plusz emberre pénzt költeni, elég nekem, hogy , Ördögkölökre, avagy az egész Juubantaira és társaira verhetem el kicsinyke fizetésemet nagy örömmel – melyet igazán megemelhetnének, mert furcsa mód nekem egy fillér se marad egy – két nap után >-> -.
Nyoh~ de eltértem a lényegtől! Mert igen, egyik kitűzött célom az, hogy Micchan lányomat kívánom meglátogatni, de legfontosabb célpontom most az a furcsa épület melynek finanszírozásába kért némi segítséget tőlem is és rengeteget mesélt már róla, így végre vettem a fáradságot, hogy ellátogassak oda, hiszen egy óriási kérést szeretnék feladni neki, melyben talán Ő tud segédkezni. Oké… nagy hajtólöket volt a felbőszült Simán Csak Keisuke-sama, ki orra alatt fortyogva emlegette Micchan lányom művésznevét és furcsa nyuszikákról is duruzsolgatott valamit. De csak magamnak köszönhettem, hogy végre fogtam a sátorfámat, hogy elnézzek eme becses helyre. Főleg, hogy hozzám is letelepedett egy apró, krémszínű szőrcsomó, mely mániákusan hordozgat magával rózsaszálat bármerre is megy. Természetesen rögtön sejtettem, hogy kilehet újonnan rám akaszkodott hosszúfülű tapsi barátom feladója. Neutral Mégis legnagyobb problémámat az jelentette, hogy zsebállatok gondozásába nem vagyok valami jeles, így biztosan tud szolgálni Micchan lányom némi instrukcióval e felől. Surprised
Végig ábécézve gondolati úton óriási problémáimat és terveimet villámtáncikáltam el a furcsa épülethez, miután legalább tizenkét kört tettem Seretei labirintusszerű utcáin. Először az épület látványa maga ért hatalmas sokként, s megrettentem attól az ötlettől is, hogy bemerészkedjek ide egyáltalán mind emiatt. De minden mérlegelve volt azonnal, ahogy a csokiszökőkutak is kibontakoztak látószegletem előtt. Igaz, nem üthettem el azzal az időt, hogy most leálljak nassolni, pedig kalóriapótlásnak pont megfelelő lett volna… T-T Mondjuk nem egy citromos süti, de na… akkor is édesség! *.*~
Hatalmas levegőt véve gyűrtem le édességfanságomat, s iramodtam meg inkább befelé a giccses házikóba, mely egészen megszokhatóvá vált hosszútávon. Persze csak a fejem után mentem jó szokásomhoz híven mely egy: „teljes erőből nekifutás az ajtónak” attrakció lett az eredménye, ami fogalmam, de nincsen miből épülhetett, hogy nem esett ki ettől a helyéről. o_O De ez az Én formám, rögtön ingyen belépő a Yonbantaira. Neutral Öt perces K.O. és forgó csillagok tanulmányozása után – amit remélem azért senki sem látott - kapartam össze magamat, majd a fejem tetején kitüremkedő unikornis szarvat dörzsölgetve támolyogtam be az épületbe. Ajtót nyitva magamnak ezúttal, hogy elkerüljek egy újabb tereptárgy, avagy talajismerkedést. Kisebb ruhaigazgatást téve az ajtóban iramodtam meg a recerocopciós (recepciós) … ízé.. na, ahhoz. Neutral De az orbitális lépéseim eredménye - mellyel csak fel kívántam gyorsítani a menetelésemet - egy hatalmas zakózás volt az előtt a porta előtt nem pedig egy kedélyes üdvözlés a… *erőt vesz magán és felkaparja maradványait a porta pultjának segítségével, amely mögött egy nyulat pillant meg*... a hosszúfüles uraságnak, ahogyan azt terveztem… Surprised ~ Megörültem? O.o ~
Kiegyenesedve, leporolva magamat, hogy mégse álljak tapsi füles elé faragatlanul nyújtottam át a pamacsnak a szatyrot, amit Micchan lányomnak szántam. A furcsábbnál – furcsább látottak és esések miatti memória zavarom miatt, melytől még azt is elhiszem, hogy intelligens nyulak vannak körülöttem, már az sem rémlik mit akartam itt pontosan. De hosszúfülű szőrcsomó kisegített, ahogy egy önarcképét ábrázoló lapra bökött mancsával, miközben átvette az ajándékot, majd ezt követően elugrándozott jobbra faképnél hagyva kérdéseimmel együtt. :/
Fej vakarva, remegő kézzel vettem kezembe az Ördög teremtette papírlapot, persze biztonság kedvéért alig két ujjal tartottam magam elé, hogy hunyorítva szemügyre vehessem – ezzel vigyázva lélektükrömre mielőtt megvakulnék a démoni laptól, hiába próbálja álcázni magát szeretetteljes lapnak, akkor is maga az Ördög szülöttje. Én már csak tudom! -. Fél perces papírégetős versikét mormolva orrom alatt Ördögűzés gyanánt, kezdem csak elolvasni a lapot, vagyis bele-bele tekinteni tartalmába, melynek hatására azonnal rájövök mi ez! Egy kívánságot teljesítő lapocska, hogyha kitöltöm! *.* S már az is eszembe jutott miért is jöttem konkrétan, de minek zavarjam Micchan lányomat a nagy munkában személyesen, hogyha ezzel is áthidalhatom? *3*
A pultra csapva a lapot túrtam fel a portát egy íróeszközért, s amint leltem is egyet határozottan a kezembe fogva azt, egy mély levegőt véve kezdtem bele a kívánság lap kitöltésébe…

NÉV: *Remegő kézzel tartja a papírlap felet, a bizonyos tollat, melyet nagy nehezen talált meg – avagy csak nem ismerte fel elsőre a tárgyat? – s már előre szitkozódik, hogy vajon miért kérhet egy kívánsághoz ilyen furcsa dolgokat eme lap? Neutral Mindegy is, hiszen igazán fontos kéréssel jött el ide az Isten háta mögötti csodás helyre, így nem habozott felírni nevét. Vagyis igyekezett a megfelelő kanjikat alkalmazni és bízott abban nem más nevet firkantja le a nyuszis lapra, ahogy szokta tenni nagy hibájaként.* ShoiShiohi… A Nao *Hagyott fel második próbálkozásával azzal, hogy leírja rendes nevét. Inkább leegyszerűsítette hiraganával és megkímélte a lapot még több átfirkált kanjis kisérlettől.*

KOR: Csúnya dolog ilyet kérdezni!!!!!!!néééégy!!!! T^T Nem mondom meg. >-> Fiatalok vagytok még ahhoz, hogy tudjátok! Rolling Eyes Neutral

IDEÁL: *Igen, jól tudja, mit szeretne ide írni. Azt, amit senki nem teljesített neki eddig, mert vagy lekoptatták, avagy holmi Noctikürönökhöz (Nocturn) küldték… ezért is reménykedik abban, hogy talán a kívánságot teljesítő lap megteszi amit kell! Nem habozott hát leírni óriási kérését!* Egyszerű! Legyen magas, négy lába, hatalmas mancsai, fehér színű és maci! Maci, igeeeen! Jegesmedve! De nem barnamedve fehérre festve és jéggel megspékelve, hanem rendes sarkvidéki jegesmedve! *.* Legyen aranyos meg minden, ahogy egy házi jegesmedvének lennie kell! *___*

ÁLOMRANDI: ??? O.O *Elbizonytalanodott. Nem tudja, mit kellene ideírnia, s kérdőjelek sokasága is kibontakozott emiatt feje felett. De nem tartott neki teljes egy percig mire rájött mit is kell ide lefirkantania. Biztosan a jegesmedvével való első programot, avagy körülményt, melynél találkozni szeretne! E felől biztos immáron! *.* * Természetesen egy magas ház tetején napozva, citromos sört szürcsölgetve és citromos sütit majszolva hawaii stílusban szeretném vele az első programot. Öhm.. megkapni pedig… reggel legyen ott az ágyam mellett, mikor felébredek! *.*

~ Megjegyzés: Ano~… mit esznek a rózsafan, krémszínű nyulak? Surprised Ja, igen… és hol a Vőm? Neutral ~
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
5. Osztag
5. Osztag
Abakura Ryuu

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 32
Age : 33
Tartózkodási hely : 5.osztag területe
Registration date : 2012. Apr. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* Cl0te5500/15000Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* 29y5sib  (5500/15000)

Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* _
TémanyitásTárgy: Re: Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.*   Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* EmptyPént. Ápr. 20, 2012 5:03 am

Név: Abakura Ryuu
Kor: 21, ebből 6 évet éltem csak szellemként
Ideál: Hosszú hajú, szép szemű, vékony lány, aki nem túl idős és mivel én is szeretem a csatákat, ő se hátráljon meg egy jó csatától, persze nem muszáj nagyon harciasnak lennie. Szeret beszélgetni és nem zavarj, ha csatáimról beszélek, ám én is jó hallgató vagyok.
Álomrandi: éjszakai séta a tengerparton, illetve romantikus vacsora

Akit érdeklek az legyen szíves PÜ-ben írni. Tárgy SZGY (Szerelemgyár)
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* Cl0te25000/30000Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* 29y5sib  (25000/30000)

Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* _
TémanyitásTárgy: Re: Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.*   Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* EmptyKedd Ápr. 24, 2012 8:43 am

Jogosan fordul meg fejemben: Mit keresek itt?! Nem épp az a hely, amit eredetileg kerestem. Nem, mintha céllal jöttem volna erre. Külsőmet lopó felem küldött ide. Azt mondta nekem való. Meg küldött valamilyen üzenetet a tulajdonosnak, aki valami Micsimicsoda. Nem túlzottan figyeltem mit mond. Elvettem a fecnit két csomag haribo értelmében - értékében - és útra keltem. Személy szerint én csak tájfestő szakkörre kerestem volna lepukkant helységet és úgy voltam vele, hátha lesz az épületben üres terem, vagy emelet. Csak, hogy ez az izé elég szörnyen festett. Ráfért volna az átalakítás. Eleve azt gondoltam, valamilyen átépítés alatt álló játszóház, esetleg valamelyik lány kinőtt a babaház korszakból. Ismerve klónom ellenséges copfosokkal békét kötő árulását, könnyedén kinézem, efféle helyeken tartanak tea vagy milyen délutánokat. Fene tudja, de az biztos, hallgattam volna a megérzéseimre. Mielőtt beléptem, elkapott a róka fogási ing - inger -. Azért a girhes - giccses - cuccoknak is van határa. Elhiszem szegény párának nem lehetett boldog gyerekkora, ilyen házba költözött, de muszáj a látványával sokkolni több ezer - mittom mennyi Szeletelő lakájossága (lakossága) - embert? Rendben halottak, azért még nem kéne tovább rövidíteni második életüket ezzel a súlyos látvánnyal. Nem tudom milyen szívtelen banyáé ez a kóceráj, az biztos nincs valami rendben a fejében. Sokat eshetett fejre, mint én! Csak nála nem jó értelemben jött ki. Én zseblámpa - zseni - lettem, ő meg egy lökött vattacukor fanatikus, aki szárnyas nyulakkal él együtt. Érthetetlen rejtély, mióta léteznek repülő tapsifülesek. Én eddig csak unikornisokról, sárkányokról meg griffekről hallottam.
Abban igaza van a tulajnak vacsora évekre megoldva. Ennyi húsból sokáig eléldegélhet, bár minden nap nyúlcombot ropogtatni. Nem un rá? Mindegy! Ez az ő baja! Nálam az a lényeg, legközelebb figyelmen kívül hagyom anya szavait. "Ne ítélj külső alapján"! Ez hülyeség! Itt az eredménye! Becsalogattak valamilyen állatkertes babházba, ahol papírokkal traktálnak! Várjunk egy pillanatra! Papírok? Akkor már tudom mi a teendő. Cool Rögtön célra bukkantam, mi a kalapmarha - kalamajka - lényege. Bemutatni rettegett osztagunk tehetségét! Esetleg szólnak róla, eleve azzal indulok összeszedem a lapokat és nem ácsorgok éjfekete hajamat túrva, még is mi ez a borzalmas hely. Sok krémes - kellemetlen - pillanattól megkíméltek volna. Ez kedvem nem szegelheti - szegheti -. Azonnal nekiláttam a még mindig teljes véletlenségből kimono-m belső zsebében pihenő gyufával tábortüzet rakni. A lángok, viszont gyorsabban terjedtek, mint kellett volna. Túl sok berendezés átka. Természetesen nem az hibám, de azért megengedek magamnak egy csendes hoppárét Surprised .
-Lehet kéne a piros tejszínhab fújó?-
Vakarom meg állam bölcselkedően. Érzek némi sürgető igazságot szavaim mögött elbújva. Nem, mintha az én problémám lenne, de lássák, kivel állnak szemben, nyugodt léptekkel odasétáltam az egyik asztalon lévő vázához és tartalmát ráöntöttem a fel-alá rohangászó nyulakra. Így már kevésbé esélyes lángra kapnak! Cool Az állatvédők büszkék lehetnek rám! Óvodálom - óvom - a környezetet! Látva, minden rendben. Ég, aminek kell és az állatok is menekülőre fogták, széles mosollyal sétáltam egy emelettel lentebb. Tartoztam egy üzenettel! Leérve, nem találtam senkit, úgyhogy fogtam a papírt, szépen kilapogattam, mert véletlenségből galacsinná gyűrődött és értelmetlen módon nutella foltok kerültek rá! Szóval, kicsinosítgattam, aztán otthagytam az asztalon. Dolgom végeztével elégedetten sóhajtottam fel, majd kisétáltam a füstölgő épületből. Nem kell megköszönni! Tudom, hogy remek munkát végeztem! Cool

¤¤¤¤ Asztalra tett levél tartalma: ¤¤¤¤

"Név: Kacsa
Kor: 17, de agyilag visszamaradottak, főként a magukat három éves szintre becsülő nők előnyt élveznek!
Ideál: Nincs! Megrögzötten ellenségnek tekint minden nőt. Erős jellemre lenne szükség, aki garantáltan őrületbe kergeti!
Álomrandi: Ne, ismétlem NE adjanak kezébe semmilyen tűz gyújtásra alkalmas eszközt! Továbbá, olyan helyre se vigyék, ahol kandalló, tábortűz, rezsó, tűzhely, dezodor, öngyújtó, nagyító, könyvek, papír, bármilyen gyúlékony anyag van! Ha engem kérdeznek, tűz-, és katasztrófa védelmi oktatást ajánlanék!"


Érdeklődni nálam lehet Pü-ben, vagy Michi-n keresztül!:3
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* Cl0te21100/30000Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* 29y5sib  (21100/30000)

Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* _
TémanyitásTárgy: Re: Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.*   Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* EmptyKedd Ápr. 24, 2012 10:32 am

*Hangos sercegés, szipogás, és surr-surr... Felzaklatott Csillámnyuszilány tipegett sietősen a még épen maradt ajtóhoz, hogy oda függessze könnyeitől elmosódott nagyon fontos papírját. Mi történhetett vele, bárki megmondhatta. Mégis hatalmas baj lehetett, mert szokásos csillámaláírása és a nyuszikás nyomdák mind hiányoztak kicsi papírjáról csak kicsit kormos, teljesen maszatos fecni fityegett a huzatban. Oda lett a gyár, a nagyon drága, nagyon kúlos építmény egy része, és ezt már igazán nagyon szomorúan nem tűrhette. Hatalmas bánatában még addig is eljutott, levelet írt körözéssel, meg minden bűnözők elleni fellépés eszközével. Nagyon sajnálta, de még jobban sajnálta, hogy mi történt kicsi szerelmes galambdúcával, sok-sok nyuszirajza odalett, meg a fél királyság, és minden csoda. T~T Csilláminas is megsemmisült, és olyan robbanást csinált, hogy amit nem hamu borított, az csillogott ide-oda, de még ez sem tudta jobb kedvre deríteni Michiwonka gyártulajdonost. Újra hangos sírásba kezdve borult be fotelébe, hogy ott szuttyongassa csöpp nyuszikáit, akik mind rettentően megsokkosállapodtak a nagy vészesetben.*



Elfogató parancs!

Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* 2wppd8m

A képen látható két galád nyusszancs felkutatására szólítok minden shinigamit.
Csak nagyon bátor és csillámos hősök vehetik fel a küzdelmet a nagyon veszélyes tűzcsiholókkal szemben. Ez nem gyakorlat! Jutalomban részesül a Szérás-ikrek megtalálója, különösen a Kaccsán nevezetű gonosztevő ellenében. Csak annyi a gond, hogy nem tudom, melyik Kaccsán, és ezért Mosó Masa ártatlan elkövetőt is elő kell állítani.
Mindenkinek sok szerencsesütit a küldetéshez!
Michiwonka kiszáll. (TTT-TTT)


Spoiler:




A hozzászólást Ayumu Michiyo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 24, 2012 7:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* Cl0te33500/45000Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* 29y5sib  (33500/45000)

Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* _
TémanyitásTárgy: Re: Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.*   Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* EmptyPént. Dec. 21, 2012 9:14 am

Itt a kari, nem a Karcsi, hanem a sörhasas pasas ünnepe! Ez szigorúan felszólítja porzó májamat rúgjunk ki a Rudi hámjából! Ivó és züllő cimborát kerehehehe...mármint exkluzív randira csippentenék fel szexi és garantáltan tudja is hőscincért, hiszen minden Kupidának szüksége van erős férfi kézre, akivel szkanderozhat hűvös téli éjszakákon...meg a többi, meg a többi és a többi, bummsakalaka, milyen ez a nő! EJ!

Név: Jim, Jim Beam! Cool
Kor: Képeddel törlöm fel a padlót, ha elő merészelsz vele jönni! Mindez, ne tévesszen meg! Tündérien cukifalatka vagyok negyedik feles után! (Plasztikai sebészek előnyben! Cool )
Ideál: Jaj, édesem, hacsak nem te vagy Vin Diesel rejtegetett unoka testvére...akkor, majd sokat iszom! Cool
Álomrandi: Szeszgyárban? Rolling Eyes

Egyéb: Nem eszméletlen komoly rózsás-bonbonos-szerelmi hódolásra keresek partnert. Inkább nyílt züllésre. Twisted Evil Mindössze 2-3 kört terveznék. Az a lényeg érezzék jól magukat a karik. Ökörködjenek sokat és szevasz. Egyetlen kikötés leendő Macho Nacho-hoz jól bírja a piát, vagy Hana agyament viselkedését és ne ijedjen meg, ha serpenyővel próbálja leütni, mert be merészelt szólni! Ezen kívül bármilyen troll akcióban benne vagyok, hiszen mit ér az élet féktelen mókázás nélkül.... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* _
TémanyitásTárgy: Re: Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.*   Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.* Empty

Vissza az elejére Go down
 

Michiwonka szerelemgyár Kupidával megspékelve *.*

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő-