-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Nemo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ricco Albarracín
Privaron Espada
Privaron Espada
Ricco Albarracín

Férfi
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 19
Age : 35
Tartózkodási hely : Ott, ahol
Registration date : 2011. Aug. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Rejtélyes utazó
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nemo Cl0te10500/15000Nemo 29y5sib  (10500/15000)

Nemo _
TémanyitásTárgy: Nemo   Nemo EmptyPént. Aug. 05, 2011 5:33 am

Engedély multi indítására: Szayelaporro-samától bounce

Jelszó: eo (Razz)

~ Adatlap

Név: Hétpecsétes Államtitok Ötven Teljes Esztendőre Titkosítva, Érted? >.>
BeceKódnév: Nemo
Nem: férfi
Kaszt: módosított lélek
Szül. ideje: ismeretlen
Kor: ismeretlen

~ Előtörténet

A nevem Nemo, de nem vagyok se kapitány a Nautiluson, se bohóchal, de még csak egy Nightwish szám sem (Nightwish *>*). Sőt, igazából nem is ez az igazi nevem. Módosított lélek vagyok, aki mivel mindig is erőnek erejével titkolta a nevét, ezért rám ragadt a Névtelen jelző. Később ez NoName-mé, majd japánosítva NooNeemu-vé vált, ami aztán valamilyen furcsa oknál fogva Nemóvá korcsosult, nyilván mert túl hosszú volt. Tesztalany voltam egy laborban, Soul Societyben, és bár kissé homályosak az emlékeim erről az időszakról már, azt még tudom, hogy valamiféle szuperkatonának akartak kiképezni. Ez persze nonszensz, miért pont én lennék ilyesmire alkalmas? Ugyan már… Akárhogy is, életem nagy részét egy laborban leélni elég… kellemetlen lett volna, így örültem amikor végre lefújták a programot, csak akkor fagyott le a cukorka alakom nemlétező arcáról a mosoly, amikor kiderült, hogy a projekt terminálása a modsoulok terminálását is jelenti egyben. Khm… nos, ez a nem várt fejlemény csalt némi aggodalmat az… arcomra, ami nincs is, viszont zöld, ám a pánikolásra végül elvesztettem minden okomat, mivel kényszerű téli álmom végén ébredés várt rám - egy másik laborban. Cseberből vederbe, mondhatnám, de mint kiderült, nem jártam rosszul, hiszen az előző program egyik fejese menekített meg engem és több tucatnyi társamat a pusztulástól. Mondjuk nem felebaráti szeretetből, tovább akarta vinni a projektet és úgy mellékesen valami bosszúállásról is hadovált egész álló nap. Ahogy prezentálta a tényeket, az alapján nem mondhattam nemet, elvégre Soul Society el akart minket tenni az útból, szóval nyilván nekem is érdekem fűződött segíteni ezt az Ajibana nevű fickót. De akkor is mellé álltam volna, ha nem vagyok személyesen is érintett. Persze nem voltak valami nagy elvárásaim magammal szemben, de új vezetőnknek igen és ez okozott némi… súrlódást. Különösen azok után, hogy letesztelte mindannyiunk képességét. Engem feleslegesnek és haszontalannak ítélt, én meg ott álltam, mint egy rakás szerencsétlenség. Hát bocs, nekem ezt az erőt dobta a gép, nem tehetek róla, hogy nem tudok egy csettintéssel eltüntetni egy kerületet :/ A sorsom elég gyorsan rosszra fordult, innentől kezdve olyan kísérleti nyúl voltam, akinél nem számított, ha megsérül vagy odaveszik egy-egy kísérletnél. Mondanom sem kell, hogy cseppet sem volt ínyemre a dolog, becsapottnak éreztem magam, elárultak. Én meg az első adandó alkalommal meglógtam.
Életem új fejezete kezdődött el azzal, hogy kikerültem a laboros körülmények közül, ki az Emberek Világába. Kábé semmit sem tudtam erről a világról, szóval… ja, nehezen ment a beilleszkedés. Céltalanul bolyongtam egy jó darabig, talán évek is elteltek, én meg a saját dolgomat is nehezítettem azzal, hogy kiújult a paranoiám a történtek miatt, és senkiben sem tudtam megbízni. Elvégre nem akartam, hogy megint csak kihasználjanak, önzetlen segítséget csak olyannak akartam nyújtani, aki tényleg rá is szolgált. Lassan azonban kiengedtem kicsit köszönhetően annak, hogy nem tapasztaltam az emberek irányából semmiféle rossz szándékot. Nyitottabbá váltam, legalábbis próbáltam, de a világ erre nem igazán volt vevő, különösen a társadalom egyik fele. A hölgyeket ugyanis megijesztette a viselkedésem, vagy nem is tudom… Komolyan nem tudom mit csinálhattam rosszul, de vagy menekültek hanyatt-homlok, vagy el akartak… rabolni jószerivel.
Azért valahogy elnavigáltam ebben a bonyolult világban, egészen mostanáig, amikor is sorra elkezdtek történni velem a furábbnál… furább események. Először is meghaltam. Legalábbis az újságban címlapon szerepelt a halálhírem, miután egy figyelmetlen sofőr elütött fényes nappal 15 km/órás tempónál. Bizarr, mi? Valójában persze csak a lélekcukorka röpült ki a testemből, azért maradtam ott „holtan” és hogy, hogy nem, sikerült felélednem egy új testben. Egy olyanban, ami egy picit… kínosnak tűnt számomra azok után, hogy évtizedekig emberi külsőm volt. Igen-igen, ez az a rész, amikor azt mesélem, hogy kerültem a mostani plüsstestembe, ebbe az… Incubator dologba, ami valami mesének a kabalája… vagy valami ilyesmi. Cseppet sem okoztam meglepetést, amikor hirtelen életre kelt egy plüssfigura, áh nem Surprised Mondjuk annyiból jó, hogy könnyű ebben a testben észrevétlenül mozogni, ami azért jött jól, mert egy-két napra rá egy bizonyos öltönyös-napszemüveges alak állított meg, akit nem lehetett becsapni a kilétemet illetően. Valahonnan tudta, hogy modsoul vagyok, és valamiféle munkát ajánlott… célt adott nekem. Bár az igazolvány, amit villogtatott nem jelentett nekem semmit, mégis úgy döntöttem, hogy adok neki egy esélyt, hátha nem akarnak ezek is becsapni. Végtére is a feladat egyszerű megfigyelés volt, ezt még talán én is meg tudom csinálni. Mi több, a csapatban, amibe kerültem, és ami nem mellesleg csak hozzám hasonló módosított lelkekből állt, megláttam Őt is. Őt, akiről egyből tudtam, hogy a közelében akarok lenni, ám tartottam attól, hogy ugyanolyan furcsa reakciót fogok belőle kicsalni, mint más lányokból, így úgy döntöttem, hogy tartom a távolságot… egyelőre. Azonban kétség sem fért hozzá, hogy oda fogok menni ahová Ő is. Soul Societybe, a szülőhelyemre.

~ Kinézet

Plüsstest: Fehér, rókaszerű plüssállat, hosszú fülekkel, piros gombszemekkel, hosszú, selymes farokkal és egy piros karikával a hátán, ami nem célba dobásra való. Arckifejezését nem tudja megváltoztatni, ugyanaz az ártatlan, kedves mosoly ül az arcán a nap 24 órájában. Ozmózissal táplálkozik. Valami őrülten népszerű mese kabalaállata volt nemrég, vagy mi.
Emberi külső: Magas, megnyerő külsejű, 180 centis fiatalember. Dús, szőke haja és ravasz, kék szemei vannak, alkata atlétikus. Öltözete mindig elegáns, vagy hófehér öltöny, vagy egy magas gallérú, sötét zakó, hozzáillő nadrággal és felül kigombolt fehér inggel.

~ Jellem

Nemo szemlélődő típus, inkább sodródik az árral, mintsem hogy ő mozgassa a szálakat, és az események kibontakozásától függően reagál legjobb belátása szerint. Szereti beleütni az orrát mások civakodásába szemtelen megjegyzésekkel, és imád bolondot csinálni másokból ártatlan tréfákkal, legfőképp saját maga szórakoztatására. Persze úgy, hogy az áldozat minél később jöjjön rá, hogy éppen elég csúnyán megviccelik, ilyenkor válik ő az áldozati báránnyá gyámoltalansága miatt, nem kevésszer szorul rá képességére, ha ki akar mászni a slamasztikából.
Egyébként kifejezetten kedves, jószívű és barátságos, még ha az önbizalma nem is falai nagy. Ha segítségre szorul valaki, akkor nem habozik önzetlenül segítő kezet mancsot nyújtani, még ha csak annyiról is van szó, hogy meg kell hallgasson másokat. Kicsit szégyenlős, érzelmeiről nem tud, nem mer beszélni. Bizonyos lányok közelében pedig szinte teljesen csődöt mond a kommunikációs képessége.
Ritkán ragadják el a heves érzelmek, de egy dolog nagyon is lázba tudja hozni, mégpedig a sport. Ő maga a logikai-taktikai és a szerencsejátékok keverékét szereti játszani, mint a mahjong, a póker, esetleg a shogi. Játszana ő aktívabb sportot is emberi alakjában, csak kicsit lusta mozogni, és az erőnléte sem az igazi, így ezek esetében marad a szurkolás.
Nincs vele tisztában, hogy képessége nélkül is pozitív érzelmeket kelt az emberben, ha plüssformájában cukinak, emberi alakjában pedig helyesnek tartják, akkor általában arra gondol, hogy elvesztette az uralmát az ereje felett. A helyzetet csak súlyosbítja az a teljesen akaratlan szokása, hogy emberi alakjában gesztusai kifejezetten bishie-sek, köszönhetően annak hogy nincs teljesen tisztában a teste irányításával.

~ Képesség

Típusa: érzelembefolyásolás
Eleme: mentális
Leírása: Képessége megengedi neki, hogy pozitív érzelmeket ültessen mások agyába, úgy mint empátia, törődés, önzetlenség, szimpátia vagy elégedettség. Az érzések kapcsolódhatnak saját magához, másokhoz, sőt, akár tárgyakhoz is. Ha az alany fejében túl erősek a negatív érzelmek, a gyűlölet, a harag vagy a félelem, akkor a képessége nem használ, ugyanígy olyan komplex érzéseket sem tud kelteni, mint a szerelem. A befolyásolás mértéke függ az alany akaraterejétől, mentális stabilitásától és intelligenciájától is, egy kiegyensúlyozott, okos emberre például csak minimális hatással tud lenni, míg az olyanokra, akik elfojtják valódi érzelmeiket, vagy kevesebb a sütnivalójuk az átlagnál, jobban hat a képessége.
Felosztás:
  • 1-2 pont: Legfeljebb egy alanyra képes hatni, azt is csupán érintés útján. A képesség használata nagyon erős fejfájást és érzelmi instabilitást okoz.
  • 3-5 pont: Legfeljebb két alanyra képes hatni, legfeljebb egy méter távolságból. A képesség használata érezhető, de elviselhető fejfájást és némi mentális zavart okoz.
  • 6-10 pont: Legfeljebb három alanyra képes kihatni, maximum három méter távolságból. Enyhe fejfájás jelentkezik használatnál, és ha három célpont is van, az egyikük érzelmeit véletlenszerűen át kell hogy vegye. Lehetővé válik az érzelmek tárgyakhoz való kapcsolása.
  • 11-15 pont: Immár hat célpontja is lehet tíz méter távolságon belül. Mellékhatás csak tartós használat esetén jelentkezik.
  • 16-21 pont: Az alanyok maximális száma két tucatra nő, húsz méter a határ. Mellékhatás nincs, ám ha sok embert kell befolyásolni, akkor a képessége ereje csökken.
  • 22-24 pont: A képesség tetőfokán 100 méteren belül akárhány embert képes megfertőzni érzéseivel, itt is, minél több a célpont, annál kisebb a hatás. Mellékhatása azonban nincs a használatnak.

~ Szeret-nem szeret

+ Nyanchu
+ Sport(ot nézni)
+ Bolondot csinálni másokból
+ Segítséget nyújtani

- az igazi nevét
- ha dögönyözik
- a képességét használni a mellékhatások miatt
- ha egy terv nem sikerül
- a mesét, aminek a plüsskülsejét köszönheti

~ Felszerelés(ek)
Felfújható emberi pótteste, melyet állandóan magánál hord.
Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nemo Cl0te0/0Nemo 29y5sib  (0/0)

Nemo _
TémanyitásTárgy: Re: Nemo   Nemo EmptyPént. Aug. 05, 2011 7:27 am

Heyho! Smile

Először is gratulálok a karakter megalkotásához! *.* Külön tetszett, hogy a jellemét, képességét ilyen részletesen kidolgoztad. S mivel problémát nem találtam, természetesen az előtörténeted ELFOGADOM! =)

Lélekenergia: 1000 LP
Kezdőtőke: 4000 ryou
Szint: 1. szint

Valamint eloszthatsz 7 pontot a képzettségeid között. Készítsd el az adatlapod és jelentsd be a pontozásod!
Kellemes játékot!
Wink
Vissza az elejére Go down
 

Nemo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Módosított lélek-