-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Játszanék ^^

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te5500/10000Játszanék ^^ 29y5sib  (5500/10000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyHétf. Okt. 06, 2008 3:48 am

[ - Öhm, remélem nincs szabálykihágás és marad a topic... *Morfondírozik magában, fejét vakargatva. Majd úgy dönt, hogy ez úgysem _most_ fog kiderülni, úgyhogy addig is -amíg talán ez mégis bekövetkezik megpróbálja eladni az ötletét:*]

Szóval lennék én. Nem ismerek senkit, nem hoztam havert magammal, stb, de játszanék! What a Face
Kalandok vannak ugye folyamatosan ahogy látom -bár épp tegnap záródott a jelenleginek a kapuja-, de igazság szerint az nem is lenne igazán jó nekem, nem hinném, hogy akkora csapatnak a mozgását és magát a játékot folyamatosan tudnám követni.

Szóval úgy éreztem, meg kell nyitnom ezt a topicot, reménykedve: hátha találok magamnak valakit(/valakiket), akikkel sikerül game-be keveredni. Gondolom más is lesz majd így utánam és szeretnék ezzel a topiccal nekik is segíteni (ha segítek). Szóval alaphelyzet, majd látogatási gyakoriság és végül ötletek:


Alaphelyzet:
A karakterem egyszerű, végzős shinigami-tanonc. Akár azt is szívesen veszem, ha részvizsgákat vezet le nekem egy hadnagy, vagy tábornok, vagy elmegy pár egyszerű shinigamival bárhová, stb. Ötleteknél bővebben róla.

Látogatási gyakoriság:
Ma biztosan sokszor, főleg ha valaki ír választ erre! Very Happy

Ötletek:
Szóval elvileg még nem tudja a kardja nevét, de azért egész képzett végzős. Elvileg. Szóval mint mondottam már benne lennék hadnagyok általi vizsgáztatásban is, vagy részvizsgákban, vagy akár bármilyen szitujátékban, sörözésben, teázásban is akár! Bármiben!!
Csak jöjjön valaki!!! xD


u.i.: Ja és ha a topic maradhatna... Very Happy Szóval örülnék. Meg talán másik is majd. Smile
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te33500/45000Játszanék ^^ 29y5sib  (33500/45000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyHétf. Okt. 06, 2008 4:28 am

Szia!
Jó látni, hogy valaki bevállalt egy ekkora munkát:P

Nagyon szívesen segítek bármiben, már ha eltudod viselni a természetem^^"

Ha a vizsgáztatást nem is vállalom,de szívesen segítek edzeni és a bulikban mindig benne vagyok! (de csak mértékkel...most márXD)

//Hana teeee...legalább azt megkérdezhetted volna mit szeretne csinálni? Rendben, hogy jelentkeztél,de támpontot is adhattál volna...ej, ezek a nők!
Akkor én rákérdezek és továbbítom majd a dolgot a hölgyeménynek. Szóval mivel szeretnéd kezdeni? Mihez lenne kedved?-Abarai Renji, a csúnya moderátor bácsi//
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te5500/10000Játszanék ^^ 29y5sib  (5500/10000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyHétf. Okt. 06, 2008 4:46 am

Ohh, természetelviselésben profi vagyok a magam módján! Very Happy Szóval azzal gond nem lesz, örülök, ha van valaki, akit elviselhetek! Smile

A játék részemről is mindegy. Na, akkor mindenképpen legyen helyszínként behatárolva, hogy Soul Society, vagy ha esetleg más is befutna, aki az emberek világában jobban jönne ki a dolgokból(tudom is én, csak próbálkozom^^), akkor mehetnénk az emberi városba... hümm... ahhoz még ötletem is lenne! ;D


Najó, akkor mit szólnál hozzá, ha a karakteredet, mint hadnagyot felkeresném Soul Societyben, valami mondvacsinált indokkal, utána meg meglátjuk, hogy hogyan alakul a helyzet! Wink
Hátha -bár nem hinném, hogy nekem, de talán- Neked lesz akkora gravitációs vonzáskörzeted, hogy esetleg más is beszáll a játékba és akkor majd arrafelé orientálódunk!

Írhatom? Very Happy


U.i.: Ó és köszönöm a dícséretet! Embarassed
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te33500/45000Játszanék ^^ 29y5sib  (33500/45000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyHétf. Okt. 06, 2008 5:14 am

Owando írta:
Ohh, természetelviselésben profi vagyok a magam módján! Very Happy Szóval azzal gond nem lesz, örülök, ha van valaki, akit elviselhetek! Smile

A játék részemről is mindegy. Na, akkor mindenképpen legyen helyszínként behatárolva, hogy Soul Society, vagy ha esetleg más is befutna, aki az emberek világában jobban jönne ki a dolgokból(tudom is én, csak próbálkozom^^), akkor mehetnénk az emberi városba... hümm... ahhoz még ötletem is lenne! ;D


Najó, akkor mit szólnál hozzá, ha a karakteredet, mint hadnagyot felkeresném Soul Societyben, valami mondvacsinált indokkal, utána meg meglátjuk, hogy hogyan alakul a helyzet! Wink
Hátha -bár nem hinném, hogy nekem, de talán- Neked lesz akkora gravitációs vonzáskörzeted, hogy esetleg más is beszáll a játékba és akkor majd arrafelé orientálódunk!

Írhatom? Very Happy


U.i.: Ó és köszönöm a dícséretet! Embarassed

Szívesen a dicséretet!^^

Nyugodtan gyere! A harmadik osztagi irodámban megtalálsz;)

Akár át is mehetünk lődörögni az emberek világába. Nyitott vagyok a csavargásra;)

Persze, írd nyugodtan!
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyHétf. Okt. 06, 2008 5:34 am

Jó ötlet volt ez a topic, már én is akartam nyitni ilyen játékegyeztető-félét Very Happy

Az Akadémia pedig hamarosan megnyitja kapuit Wink
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te40500/45000Játszanék ^^ 29y5sib  (40500/45000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyHétf. Okt. 06, 2008 5:47 am

Én mint kapitány vizsgáztatásra majd vállalkozom esetleg. (remélem addig megtanulom hogy kell vizsgáztatni ^^")
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te5500/10000Játszanék ^^ 29y5sib  (5500/10000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyHétf. Okt. 06, 2008 6:00 am

Oh-Oh, éljen, köszönöm, dejó! Very Happy
Majd ha hiányolok akkor valamit akadémiás berkekben Neked jelzem majd Aizen! Wink
Kawazoe, nagyon örülök neki, úgy mégiscsak élethűbb és izgalmasabb lenne, mint egy egyszerű Hadászat megírása. Smile
Majd akkor beszélünk!! Very Happy

Na, akkor Hanával játék megindult és akkor sztem cél az emberek világa! Öhm, majd én összehozom, hogy miként keveredjünk oda, ha már úgyis én vagyok a letámadó! Very Happy Meghát ötletem is vagyogat. cyclops

Ha valakit vonzana esetleg Hana kisasszony személye és játéka(és még jelentkezne is), annak én nagyon örülnék, annyival is több emberrel sikerülne összeismerkednem! Smile
Szóval én teljes nyitottsággal várok bárkit!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kamitora Kenzo
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Kamitora Kenzo

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 60
Age : 33
Tartózkodási hely : A pokol trónján vagyok
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Egy balesetben elhunyt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te5000/10000Játszanék ^^ 29y5sib  (5000/10000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyHétf. Okt. 06, 2008 6:37 am

nos mint a 11.osztag hadnagya a küzdelmeket elválalom ha lesz benne mert már rég használtam a zanpakutom és rég harcoltam
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te5500/10000Játszanék ^^ 29y5sib  (5500/10000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyHétf. Okt. 06, 2008 7:26 am

Szervusz Kamitora!

Ugyan ahhoz, hogy csetepaté legyen még kéne pár Hollow, vagy akár Quincy JK, de ha gondolod kísérj el minket, hátha van esetleg barátod/ismerősöd, vagy más -számomra még ismeretlen, de ez ne maradjon így, gyertek játszai! Very Happy- karakter, aki majd betársul. A lényeg, hogy elvileg a gólyáknak lesz az első Hollow-vadászatuk megrendezése, ahhoz járjuk be Hanával majd a terepet az emberi D-ben.

Hana! Mindketten ugyanarra gondoltunk, jók vagyunk! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kamitora Kenzo
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Kamitora Kenzo

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 60
Age : 33
Tartózkodási hely : A pokol trónján vagyok
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Egy balesetben elhunyt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te5000/10000Játszanék ^^ 29y5sib  (5000/10000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyHétf. Okt. 06, 2008 7:44 am

okés szerintem Ken benne van és a kapitányomat is rá veszem
Vissza az elejére Go down
Shiroyuki Minori
6. Osztag
6. Osztag
Shiroyuki Minori

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 41
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te7500/10000Játszanék ^^ 29y5sib  (7500/10000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyHétf. Okt. 06, 2008 8:04 am

Júj, nekem is lenne kedvem játszani veletek, mert egy szinten még én is újnak számítok. Very Happy Hmm, ha kialakul a teljes sztori és ha nem gond vhogy énis betoppannék hozzátok, kellenek az ismerősök Smile
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te5500/10000Játszanék ^^ 29y5sib  (5500/10000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyHétf. Okt. 06, 2008 8:28 am

Hát, ez most meglepett, de persze, minél többen, annál jobban! Very Happy
Fantasztikus! Very Happy Very Happy

Hát, aki amikor csak gondolja be lehet csatlakozni a játékba, vagy ha kéritek, akkor akár össze is szedhetjük egymást. Szóval kéretik jelezni, ha valakit mi keressünk fel! [edit: kéne egy telefogas, vigyorgós szmájli is! Smile Szeretem őket!]
Vagy ha valaki máskor csatlakozna be, hát csak tessék, Ti tudjátok! Wink

Egyébként akkor megosztom, -bár lehet, hogy totálisan egyértelmű volt- hogy eddigi terveim szerint csak "fedősztory", hogy a gólyák első hollow-vadászatának területét megyünk ellenőrözni, legalábbis eddigi terveim szerint ez már nem került volna kijátszásra. Csak a túra és az is akkor lesz különösebben izgalmas, (ha azzá tesszük), ha bekapcsolódna esetleg egy-két hollow, vagy espada, quincy megmutatkozna, illetve hát, igazság szerint én is tervezek egy-két picike dolgot, de azok nagyon apróságok.

Szóval elsősorban csak nezőledni megyünk. Smile


Nos, kit hol, miként? Very Happy


A hozzászólást Owando összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 06, 2008 8:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te25500/30000Játszanék ^^ 29y5sib  (25500/30000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyHétf. Okt. 06, 2008 8:30 am

Tadeo Dellameurte 6. espada áll szolgálatodra!
(Mert shingami-t irtani élvezet by Grimmjow XD)
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te5500/10000Játszanék ^^ 29y5sib  (5500/10000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyHétf. Okt. 06, 2008 8:57 am

Rossz a shinigamiknak, jó a tanulóknak! ^^
Very Happy

Okké, ez esetben: Kérem a mélyentisztelt Hadnagyokat és Kapitányokat, hogy nyomatékosítsák ittlétüket! Very Happy Very Happy


Remek-remek, jó lesz ez! Very Happy
Más?, Valaki még esetleg? Very Happy //Megjegyzem: én _tényleg_ csak egy egyszerű beszélgetős-sétálós utazást terveztem elsőnek! Very Happy//


Hát akkor aki igényelné(a hadnagyok és kapitányok közül!!), hogy mi mennyünk oda hozzá, az szóljon, mindenki mást meg (gondolom) akkor továbbra is szívesen várunk Hanával! Öhm... igaz Hana??! Very Happy


[Egyébként sajnos nem tudom, hogy mennyire leszek aktív, majd meglátjuk. Igyekszem. Smile És köszönöm a jelentkezéseket, mégha tudom, hogy nem is miattam tettétek! xD]
Vissza az elejére Go down
Kame Roshy
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Kame Roshy

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 6
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te10000/20000Játszanék ^^ 29y5sib  (10000/20000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyHétf. Okt. 06, 2008 8:58 am

Kame Roshy 8. Espada jelentkezik a feladatra
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te5500/10000Játszanék ^^ 29y5sib  (5500/10000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyKedd Okt. 07, 2008 7:39 am

Éljen, szervusz Roshy! Very Happy

Na, akkor gondoltam közlöm, és remélem mindenhova eljut ahová elkéne, hogy szervezkedtem: a PM-eket szétküldözgettem, elvileg gyorsan összekapjuk magunkat mi, akik Seiterei környékéről jönnek és terveim szerint elég gyorsan lennt leszünk ahhoz, hogy hamarosan már a 2 espada is be tudjon kapcsolódni! Így remélem senkinek nem kell túl sokat várnia. Smile

És mégegyszer nyomatékosan köszönöm a részvételt és elnézést, hogy párnapos létemre itt szervezkedek! ^^


A hozzászólást Koshirou Owando összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 07, 2008 8:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyKedd Okt. 07, 2008 8:01 am

A Lélektovábbképző Akadémia ezennel megnyitotta kapuit. Very Happy Természetesen még lesznek kisebb-nagyobb simítások a helyszíneken (amihez szívesen fogadok ötleteket is), azonban a játék megkezdődhet. Smile Akinek tanárra van szüksége, küldjön privát üzenetet (vagy szóljon cseten) valamelyik globális moderátornak^^
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te5500/10000Játszanék ^^ 29y5sib  (5500/10000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyPént. Okt. 10, 2008 11:50 pm

Üdv mindenki!
Ki hogy áll játékilag? Elvileg mindenki értesítve lett és indulhatnánk! Very Happy
Hana, Minori, Ken? Smile

Indulás, indulhat?
Írjatok és írjatok, hogy akkor valami közös helyen összefussunk és irány a földi világ!!

Várnám az utolsó jelentkezőket!! Wink
Vissza az elejére Go down
Taehwa
Arrancar
Arrancar
Taehwa

Férfi
Libra Snake
Hozzászólások száma : 18
Age : 34
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te5500/10000Játszanék ^^ 29y5sib  (5500/10000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptySzomb. Okt. 11, 2008 12:55 am

Megbeszéltet PM-ben Koshirou Owando-val, hogy én is részt veszek a kalandjában.

Ezt csak értesítésnek szánom azoknak a játékosoknak, akik jelentkeztek a kalandra.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyKedd Okt. 21, 2008 8:06 am

Mivel mostanában egyre több probléma merül fel,hoztam egy kis szeretet csomagot.
Nem árt, ha mindenki elolvassa és itt nem csak az új tagokra gondolok.

I. Küldetés nem indíthat senki moderátori (Kawazoe Hanae, Abarai Renji, Shiba Kaien, Hisagi Shuuhei, Aizen Sousuke, Cande Jaeggerjaques, Kyouraku Shunsui) vagy admini (Shihouin Yoruichi) engedély nélkül.

II. A küldetést az értelmi szerző irányítja. Ő állítja fel a sorrendet és ő irányítja a cselekménysort. Ha ezt nem vállalja felkérhet mesélőt a moderátorok közül.
DE! Így átadja a küldetést. Természetesen ilyenkor teljes körű felvilágosítást kell adni a moderátornak, magyarul egy vázlatot adtok le.

III. Sorrend. Általában az "össze-vissza ír mindenki, azt se tudom mi van" helyzetek elkerülése végett szükségesek. Normális esetben a fejenként elküldött első hozzászólások állítják fel a sorrendet. Vagyis
-Orsi ír először, így a következő körben is ő ír elsőként.
DE! Ha van mesélő poszt (összefoglaló, történésleírás) akkor ő zár és nyit új kört. Vagyis mindenki csak utána írhat.

IV. Mesélő.
Ő az alfa és a béta. Az történik amit ő mond, Vagyis, ha Marika elmegy a piacra almát venni, akkor Marikának ezt kötelessége megtenni vagy KI LESZ ZÁRVA A KÜLDETÉSBŐL!
Feladata: útiránymutatás. Megkezdi a felvonást, de hagy esélyt a többieknek is, hogy alakítsák a küldetést.
példa: Juci szeme felett elég csúnyán vérzik a seb. Vajon képes lesz így is akadály nélkül harcolni? Nem sok ideje van ezen gondolkozni, mert egy Jeti hirtelen a háta mögött terem.

V. Ha nem tartja be valaki a III. pontot nem fog érdekelni milyen indokot hoz fel törlöm a hozzászólását, a további sorsáról pedig a "mesélő" dönt. (ergo kizárja vagy amikor eredetileg következne újraírja)

VI. Azért van előre megírt történetszál, hogy
1. Könnyebbség a résztvevőknek;
2. A jog, hogy nem a te szerzeményed a küldetés, így csak korlátok között alakíts;
3. A 2-nek megfelelően így ki tudjuk szűrni az esetleges "ÉN ISTEN VAGYOK MINDENKIT LEGYŐZŐK!" eseteket.

VII. Beszállni egy küldetésbe szintén nem árt,ha engedéllyel teszed, mivel felborítod az addigi megtervezett eseménysort. Az engedélyt a mesélőtől vagy ha ő egy külön személy az értelmi szerzőtől kell kérned.

VIII. A mesélő vagy a küldetés tulajdonosa dönti el, hogy kire meddig vár. Hiszen előfordulhat, hogy valaki hosszú ideg tartja fel a többiek játékát. Ezért felállítok egy időlimitet (gond van vele szólni) NÉGY NAP! Ezután automatikusan ki vagy írva. Visszalépni engedéllyel tudsz. Ez alól moderátori engedéllyel tudsz csak kibújni. Ha a mesélő vagy tulaj jelzi, hogy nem tudja folytatni két lehetőség van:
-Átadja a küldetést
-Felfüggeszti, határozatlan időre.

IX. Felfüggesztés
Egy moderátor csinos üzenetben jelzi, hogy egy időre le vagyunk állva. Egy küldetés maximum egy hónapig vagyok hajlandó állni hagyni. Utána törlöm az egészet.

______________________________________________________________
× Ha más oldalon is felhasználod a munkát, legyen benned annyi tartás, hogy tájékoztatsz róla egy PÜ/privát üzenet/ formájában! ×


A hozzászólást Abarai Renji összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 20, 2009 9:37 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyKedd Okt. 21, 2008 8:53 am

Egyet kell értenem volt hadnagyommal. Amit leírt az mind fontos és KÖTELEZŐ! *elgongolkozik* de azért Yoru adjon igazat
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te5500/10000Játszanék ^^ 29y5sib  (5500/10000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyHétf. Nov. 17, 2008 9:47 am

Üdv mindenki, Szervusztok!!


Nem is tudom, hogy hol kezdjem. ^^
Szóval amikor ide érkeztem, akkor tanulóként indítottam karaktert, de már akkor is felmerült, hogy ha netán vizsgára adnám fejem, akkor lennének érdeklődők. Pontosabban Hanae szólt, hogy ő vizsgáztatna. Akkor én úgy gondoltam, hogy "Éljen, majd ha egyszer vérbeli shinigamit akarok faragni a karimból, akkor még azt is játék keretein belül tehetem meg!" Smile
Na, ennek jött el az ideje! Cool

Yoru nénnye rábólintott én pedig akkor feldobom a labdát:
Kerestetik:
- 2 kapitány és 2 hadnagy, akik beszállnak a vizsgáztatásba.(!! akadémisták szivatása-akció legálisan!! Very Happy) Nem feltétel, hogy érdeklődj a karim iránt és az osztagodba akart kérni/tudni, de azért színesíti és fokozza a játékélményt. xD
- vizsgáztató tanár, Hanae-nak lefoglalva a poszt, ha vállalja! Very Happy
- főkapitány, aki őő... gondolom az az öreg, ráncos, tűzmadar bankai-os bácsi Very Happy Yoru, vagy valaki esetleg kisegítene, hogy ő kicsoda és miként lenne ott? Very Happy

Szóval elvileg ez az alap, ami nélkül talán még a vizsgáztatás kijátszását se kezdjük meg! Sad
Úgyhogy tessék jelentkezni, megint vannak ötleteim, borzasztóbbak a borzasztóbbnál, szóval azt mondom: majdnem érdemes jelentkezni! Very Happy


Hajrá-hajrá!! Smile

u.i.: Jelentkezéssel egybekötve tippeket és kéretik adni arra, hogy milyen feladat elé álljon a karim: pl.: harc a kapitányokkal/hadnagyokkal, harc egy hollow-al, etc., labirintusban császkálás etc., és egyéb agyament és kevésbé agyament ötletek jöhetnek!! Temérdek!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyHétf. Nov. 17, 2008 9:54 am

A főkapitányunk jelenleg Ken Aruya, szóval majd neki kell szólni, amit megint elfelejtettem. (Minő meglepő dolog XD)

Vizsgáztató tanár pedig csak akadémiai tanár lehet, szóval Hanae itt kilőve. Razz Ő max. a kapitányok közül az egyik lehet. De ha elvállalja majd az egyik njk tanár szerepét, akkor természetesen lehet vizsgáztató tanár is. Smile

A vizsga feladatot illetően még gondolkodok, és majd az utolsó pillanatban szólok, hogy meglepi legyen. Razz
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te5500/10000Játszanék ^^ 29y5sib  (5500/10000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyKedd Nov. 18, 2008 4:50 am

Hsz-ről hsz-re többet tud az ember! Very Happy
Ken-t letámadtam ma a chaten és bevállalta, úgyhogy innentől kezdve ő már nem menekül, részt kell vennie! Very Happy
Hanae kapcsán nem tudok nyilatkozni, h neki melyik lehetőség lenne a szimpibb, de remélem épp ezért majd ő fog írni.

Na és akkor ezek szerint még szabadok a kapitányok és hadnagyok helyei!! xD
Lehet jelentkezni, hajrá-hajrá!! xD
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Játszanék ^^ Cl0te40500/45000Játszanék ^^ 29y5sib  (40500/45000)

Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ EmptyKedd Nov. 18, 2008 6:30 am

Nekem az is megfelel ha az egyik kapitány szerepét tölthetem be. Majd szóljatok ha kellek és megyek ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Játszanék ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ Empty

Vissza az elejére Go down
 

Játszanék ^^

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő-