-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Uchiwa Arashi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Uchiwa Arashi
9. Osztag
9. Osztag
Uchiwa Arashi

Férfi
Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Rang nélküli tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Uchiwa Arashi Cl0te5000/15000Uchiwa Arashi 29y5sib  (5000/15000)

Uchiwa Arashi _
TémanyitásTárgy: Uchiwa Arashi   Uchiwa Arashi EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 3:45 am

~ Adatlap

Név: Uchiwa Arashi
Nem: Férfi
Kaszt: Shinigami
Rang: -
Kor: 121

Szint: 1. szint
Lélekenergia: 5000 LP
Tőke: 4000 ryou

Kinézet: Hogy is nézek ki? Jól! (IA: Egoizmus mintapéldánya…) Komolyra fordítva a szót, égnek meredő vörös hajam van és hozzá zöldes szemem. Miért mondom azt, hogy zöldes? Igazából igencsak színváltós és még nekem sem igazán sikerült megállapítanom a tényleges színét. Körülbelül 188 centi magas, sportos alkatú vagyok. Jobb fülemben egy fehérarany fülbevalót viselek, ellentétes kezemen egy fekete bőrpántot, aminek a tetején egy „HO” szimbólum díszeleg. Ezen kívül még ott van a shinigami egyenruhám és a zanpakutom.

Jellem: Piromán vagyok, szeretem a tűzijátékot és a robbantgatást. Nem tudom, hogy miért, de ez már csak így van nálam. Ezen felül szeretek viccelődi és másokat megviccelni, és ha esetleg bunyóra kerül sor, akkor sem riadok vissza. Kissé heves a természetem, hamar fel lehet húzni és akkor az arcszínem megközelíti a hajamét. Kevés dologtól ijedek meg úgy igazán, de ha lehet, elkerülöm a bajt. Ehhez képest valami hihetetlen érzékeim vannak ennek a megtalálására, vagy az tud művészien megkeresni engem? Nem tudom, de valami úton módon ki is tudok keveredni belőle. Szeretem az egyediséget, szeretek kitűnni a tömegből és ezért képes vagyok borzasztóan hajtani. Lojális vagyok, ha megbízom valakiben, akkor ugyanezt elvárom tőle is. Nem szeretem a hazugságot és az igazságtalanságot. A törvények… nos, szeretek bizonyos helyzetben kiskapukat keresni benne. Vannak egoista hajlamaim, de jelentem, hogy ez még az egészséges határértékeken belül van. Úgy körülbelül. Nincs póker arcom, tehát ami a szívemen, az az arcomon és a számot, mert szókimondó is vagyok. Kissé hiperaktív is, de maradjunk az energiabombánál.


~ Zanpakuto/képesség

Neve: ひねこ / Hineko / Tűzmacska
Fajtája: Tűz
Shikai parancsa: はれつ ひねこ/ Haretsu shiro, Hineko! / Robbanj, Tűzmacska!
Shikai kinézete: Shikai alakban egy két végén ellentétes irányba néző pengével ellátott lándzsa, aminek a nyele fekete és a két fogási ponton egy-egy vörös védőszalag van kötve. Maga a fegyver ilyenkor 3 és fél méteres, ebből a pengék mindössze 130 centisek.
>Klikk<
Támadások: 1. Hiagaro, Hineko! / Égess Tűzmacska!
Ez Tűzmacska első támadási formája. Ilyenkor mindkét penge vörösen kezd izzani és amit megvág az felforrósodik, bár csak kivételes esetben kap lángra. Ilyenkor mindkét penge olyan 100-150 Celsius között van és az adott anyag csak akkor kap lángra, ha a ezen határon belül van a forráspont, illetve éghető. Hátránya, hogy ha az egyik penge megvág valamit, akkor az izzás abba marad és csak akkor töltődik újra, ha a másik penge is kimerült. Ennek az ideje olyan fél perc. A pengék hőfoka függ a lélekenergia mennyiségétől.

2. Nioe Hineko! Lángolj Tűzmacska!
Ez a második támadás, de itt már a pengék lángba is borulnak. Ezen lángnyelveket egy suhintás kíséretében el is lehet lőni és a sebességük a 100 km/h-t is elérheti. Erre a támadásra is ugyanaz vonatkozik, mint az előzőre. Ha az egyik lángcsóvát ellőttük, akkor csak a másik felhasználása után töltődhet újra. Ez nem vonatkozik arra, ha ezen formával a használó közelharcot kezd és kard-kard elleni harcot vívnak, mert akkor a nyelvek csak égetnek. Ez inkább középtávú harcra jó, mert a túlzott mozgástól füst keletkezik, és az akadályozza a használót.

Hineko alakja

Belső világ, ami ellentmond a tűznek


~ Technikák/eszközök

Japán név: Hadou 31: Shakkahou
Magyar név: Vörös tűzágyú

Japán név: Hadou 33: Soukatsui
Magyar név: Pusztító kék tűz

Japán név: Shunpo
Magyar név: Villámtánc

Japán név: Konsou
Magyar név: Lélektemetés

Japán név: Hadou 04: Byakurai
Magyar név: Fehér villám

Japán név: Bakudou 01: Sai
Magyar név: Fogság

Japán név: Bakudou 04: Hainawa
Magyar név: Kúszókötél

~ Felszerelés(ek)

*az én hihetetlen egyéniségem
*öngyújtó
*néminemű (az én fogalmaim szerint értsd:sok) csoki
*a fülbevalóm
*a szemüvegem (néha nem árt, mert alapjáraton kissé rosszabbul látok
*a csuklópántom

~ Ajándékok, jutalmak

-


~ Dokumentumok

Előtörténet: Egy piromán története
HYL Bővítmény: Még nincs
Wiki: Még ez sincs


A hozzászólást Uchiwa Arashi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 24, 2013 6:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kon

Kon

Hozzászólások száma : 333
Registration date : 2011. May. 01.
Hírnév : 6

Uchiwa Arashi _
TémanyitásTárgy: Re: Uchiwa Arashi   Uchiwa Arashi EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 4:57 am

Összesen: 18 pont
  • 5 pont jár minden képzettségre összesen
  • 10 pont az LP után
  • 3 pont a Gotei 13-hoz tartozás végett

Képzettségek:

4 pont zanjutsu
1 pont hakuda
4 pont kidou
4 pont shunpo
5 pont zanpakutou

Vissza az elejére Go down
 

Uchiwa Arashi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Adatlapok-