-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 RAWR!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
RawR!
Módosított lélek
Módosított lélek
RawR!

nő
Hozzászólások száma : 40
Tartózkodási hely : Diran konyhájában
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Pokol kutyája
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
RAWR! Cl0te4000/12000RAWR! 29y5sib  (4000/12000)

RAWR! _
TémanyitásTárgy: RAWR!   RAWR! EmptyKedd Júl. 12, 2011 12:53 am

Rw!
RAWR! C78pb5y RAWR! Y0pb8r3 RAWR! C05gkyw

~ Adatlap

Név: RawR!
Nem: *rápillant anatómiailag tökéletlen és töketlen testére* Férfi ¬.¬
Kaszt: Módosított lélek
Szül. ideje: Cöhh…
Kor: Fogalmam sincs…


~ Előtörténet

Amióta az a kalapos seggfej elszöktetett Karakurába, szörnyű életem van. Odaát én voltam a sztár… A ZERO tesztalany. Mindent megkaptam, amire szükségem lehetett, meg azt is, amire nem. A testem is klafa volt, a szexi tudósleánykák olvadoztak értem, ezüsttálcán kaptam az ételt és folyton engem fényeztek. Cool Aztán jött az a fradista mumus, ellopott tőlük, csak mert úgy gondolta lelép és ezzel elrontotta az egész életemet! T^T Aztán még csodálkoznak, hogy kutyául érzem magam. ¬.¬ Az egész életem tönkretette, azt hittem, bele fogok nyomorékulni.
Sajnos az előjelei hamar meg is érkeztek, amikor az a szeplős kislány kitalálta, hogy az övé vagyok. Több tucat plüssállat között kellett nyomorognom és tűrnöm, amint hozzám adja feleségül azt az Elmira névre keresztelt patkányt. >.> Még ha valami jó nő lett volna, nem pedig egy pink egér, azt mondom, jöhet a menet, de így csak az idegeimet őrlik. Ráadásul tenni se tudtam ellene, mert az új „testem” miatt még csak technikáim sem olyan erősek, mint régen. Régi árnyékommá váltam önmagamnak… Vagyis… Valami ilyesmi.
Végül elegem lett a kócerájból és úgy gondoltam, lelépek. Hiszem, hogy a Kánaán még mindig visszavár a szexi tudóslányok és a finom sülthusi képében odaát Soul Societyben, hiszen rólam, a ZERO projectről egészen biztosan nem feledkezhettek meg.
Így hát fogtam egy kettétört hurkapálcát, az egyik végére pedig csinos kis batyut varrtam Ururu egyik piros pöttyös masnijából, és búcsút intettem ennek az átkozott helynek. Egyszerűen kisétáltam az ajtón és többet vissza se néztem. Elég lett volna egy shinigamit találni, majd szépen elmagyarázni neki a helyzetet, hogy bocsesz, elraboltak és vissza szeretnék menni, azonban amikor kell, persze sehol egy lélek. Amikor meg mégis éreztem a környéken egyet, az ösztöneim vezéreltek. Elterelte a figyelmem egy macska… nem tehetek róla. >.>
Kínkeserves hetek következtek. Néha már-már úgy éreztem, megbántam döntésemet és inkább visszamegyek Urararararához, viszont mindig eszembe jutott Elmira, és visszatért belém határozottságom. Plüssnek álcázva magam nem esett nehezemre az étel beszerzése, hiszen egy plüssállatra senki sem gyanakszik, hogy ő ette meg a piknikre a pitét. Persze ez veszélyesebb hadművelet volt annál, aminek látszik, hiszen lépten-nyomon tinilányokba akadtam, akik mindenféle cuki becenevet adtak nekem, például Buksi, Picur meg Bolhazsák, pedig nem is vagyok bolhás, sem atkás. >.> Talán a ganguro gal volt a legrosszabb, ugyanis nem csak ronda volt és tetves, de még engem is ki akart cicomázni a vacakjaival. Én meg persze csináltam egy kis hőséget, és elolvasztottam róla a kitűzőit. Twisted Evil
Éjfél. Türelmetlenül várakozok Scorpius, az Informátor megjelenésére. Arcomat kalappal takarom el – melyet egy közeli játékboltban szerváltam a délután - , s idegesen karórámra pillantok, hogy ismételten meggyőződjek róla, az informátorom késik. A bennem lévő tombolhatnékot igyekszem legyűrni, hiszen minden higgadtságomat meg kell őriznem ahhoz, hogy ezzel a Scorpiussal tudjak tárgyalni.
- Nem hittem volna, tényleg eljön. – hallok egy mély hangot, majd a kihalt parkoló egyik oszlopa felé pillantok. A hang irányából egy sötétségbe burkolózó alakot pillantok meg, látható és érthető módon arcát próbálja takarni, hogy anonim maradhasson.
- Nem vagyok gyáva kutya… Különben sem értem, miért kéne tartanom tőled. – fordulok az oszlop takarását élvező alak felé. Urararararaharánál elég időt töltöttem ahhoz, hogy tudjam, kit kell keresnem, ha valamire szükségem van, és még ha Scorpius nem is a legelső a listán állítólagos veszélyessége miatt, kétségtelenül ért a szakmájához.
- Először is, az üzlet. Hetven-harminc százalékban kiegyezhetünk.
- Ki van zárva… Hetven-negyven.
- Nyolcvan… negyven. – válaszolja utolsó ajánlatát, s érzem, hogy már nem érné meg tovább licitálni. Még így is jó üzletet kötöttem, nem is értem, hogy lehet ilyen hülye.
- Legyen. Ha valami történik, értesítelek. – reagálok gyorsan, még mielőtt meggondolja magát. Ez a Diran érdekes fickó, és szép kis vérdíj van a fején néhány általa megölt lélek és demi-hollow miatt. Különösebben nem zavar, hogy nem kéne lidércekkel üzletelgetnem, ám valamivel fel kell hívnom magamra a figyelmet a Gotei-nél, hogy rájöjjenek, hogy élek. Egy olyan hőstett pedig, mint egy gyilkos tevékenységének beszüntetése, s persze előtte jó sokáig kémkedni utána, bőven elég kell, hogy legyen ahhoz, hogy ismét én legyek a 12. osztag kabalája. Cool Sima ügy zsarolni egy gyilkost azzal, hogy lebuktatom… Még szerencse, hogy nekem úgy sem tud ártani. Twisted Evil

~ Kinézet

Kicsi és kék. Egy kutya formájú plüsst használ testként. Éles fogaival nem csak félelmetesen tud vicsorítani, de még nagyot is harap. Nyakán a varrás takarása miatt egy szögecses, piros színű nyakörv helyezkedik el.


~ Jellem

Igazi méregzsák. Minden apróságon felidegesíti magát, ilyenkor jobb esetben csak pofákat vág, rosszabb esetben „mészárszékké” változik. (xD) Roppant idegesítő tud lenni.
Van egy komolyabb oldala is. Képes rendkívül megfontolt és empatikus is lenni. Néha.


~ Zanpakuto/képesség

Típusa: Elemek manipulálása
Eleme: Tűz, magma
Támadások:
  • A tűz elemet képes teljes mértékben manipulálni. Saját magától ezen a szinten egyenlőre csak kisebb-nagyobb tűzgömböket képes létrehozni, valamint néhány kisebb-nagyobb „tárgy” megalkotására (pajzs, kesztyű). Eredeti testében a magmát is képes volt befolyásolni, a plüssállat teste erőteljesen lecsökkentette képessége hatását.
  • Tűz alkotása nélkül is képes megemelni környezete hőmérsékletét. A levegőt forrósítja fel maga körül, egy átlagos szobában néhány másodperc alatt gyakorlatilag szaunát képes alkotni vele. Rá mindez nincs hatással, ugyanis nem csak a meleget nem érzi, hanem bármiféle hőmérsékleti hatásra immunis.
    Leírása: Égési sérülések, robbanások, tűzkesztyűvel hakudájának felerősítése, tűzpajzzsal sebzések elnyelése. (rendszert majd adatlapba kidolgozom, hogy ne tűnjön vépének)



~ Szeret-nem szeret

Szeret:
  • Kaja (NEM! kutyatáp)
  • Labdák *>*
  • Gumicsont
  • Metál
  • Szaké


Nem szeret:
  • Macskák Mad
  • Ha kutyául bánnak vele
  • Kawaii dolgok
  • Ha nem hagyják békén
  • Ha a tinilányok körberajongják és cuki neveket adnak neki


~ Felszerelés(ek)

Nyakörv, gumicsont, labda… Titkos jelentések Diranról

Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Cherise_Yseult_Saint-D
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

RAWR! _
TémanyitásTárgy: Re: RAWR!   RAWR! EmptyKedd Júl. 12, 2011 2:02 am

Üdv!

Jópofa előtörténet és karakter, természetesen ELFOGADOM. Lélekenergiád 1000, kezdőtőkéd 4000 ryou és első szinten kezdesz.

Ezen kívül eloszthatsz 7 pontot az alábbi képzettségekre:
  • Fegyveres harc
  • Pusztakezes harc
  • Reiatsu kezelés
  • Egyéb helyváltoztató képesség
  • Különleges képesség


Készítsd el adatlapodat, majd jelentsd be pontozásodat is még a játék megkezdése előtt.

Köszöntelek az oldalon, jó szórakozást!^^

Vissza az elejére Go down
 

RAWR!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Módosított lélek-