-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 73-as körzet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kamitora Kenzo
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Kamitora Kenzo

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 60
Age : 33
Tartózkodási hely : A pokol trónján vagyok
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Egy balesetben elhunyt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te5000/1000073-as körzet - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyPént. Okt. 17, 2008 7:29 am

Ahogy Goturo pihent én addig körbe néztem a környéken és ahogy vissza tértem goturo nekem akart ugrani.
-Mi bajod Goturo?
-Megöllek és én lezsek a hadnagy.
-Erre ment ki akkor a játék.
-Igen erre és most véged.
Ahogy rohant inkább jobbnak láttam ha tarkón vágom mert tudtam hogy nem az ő akarata volt. Majd a vállamra vettem és úgy mentem tovább ahogy Goturo felkellt nem emlékezet hogy mi volt.
-Mi történt hadnagy úr?
-Megakartál támadni de inkább kiütötelek.
-Most már letehet mert tudok menni.
-Rendben.
Majd az erdő közepében megint megálltunk és elkezdtünk enni.
-Na jó Goturo most erőt gyüjtünk.
-Rendben Hadnagy úr
És elkezdtünk enni. D hirtelen 2 Hollow jelent meg. Ekkor Goturo felugrot és én lassan feltápászkodtam.
-Goturo nyugi elintézem őket.
A Zanpakutom átváltozot Shikai formába és elvigyorogtam.
-Na kitámad?
Ahogy a hollowok támadtak én a lánccal össze fogtam őket és a pengéval ketté vágtam őket. Ahogy végeztem velük akkor megint elkezdtünk enni.


A hozzászólást Kamitora Kenzo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 18, 2008 7:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te53000/6500073-as körzet - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyPént. Okt. 17, 2008 7:57 am

Hanae hirtelen megtorpanásával nem tudtam mit kezdeni, csak arra ügyeltem, hogy fel ne borítsam, hiszen elég közel termett a talajhoz. Magából kikelve magyarázott, azon pedig, hogy még ilyenkor is igyekszik tartani a diplomatikusságát, csak röhögtem. Aztán a monológ másik felén a fejemet vakarásztam és azon agyaltam milyen módszerekkel hallgattathatnám el. "Mondjuk zokni a képébe? Attól garantáltan kifekszik,főleg, ha Jinta-ról húzom le...Esetleg egy faág véletlenül telibe kapja a vidám fejét? Még a végén azért fog sírni, hogy megvágta az a borzalom..."Ahogy ezeket járt az agyam, egyszer csak csend lett. "Na ne már, hogy elhallgatott? Jesszusom! Kitört a harmadik világháború?!"
-Válaszolhatok Miss osztom-az-észt?-rágcsáltam az egyik körmömet.-Szóval...EGY!-mutatom a képébe.-Vegyél füldugót csinoska, ha nem bírod a szövegem. Vagy nem telik a kapitányi fizetésedből, mert mindet elplázázod?! KETTŐ! Azt a részecskét, csak egy érzékszervektől mentes degenerált nem venné észre. És jelentem arról jött,de gondoltam nem zavarom meg kegyeid köreit a felesleges helyzetjelentéseimmel. Inkább bokorba vetettem magam, hátha rádöbben a kifinomult szemecskéd, hogy körözünk egy ponton belül! Szabályos körtelepet gyártottunk már ide...az ufókutatók abszolúte elhinnék, hogy E.T járt itt! HÁROM!-tartok egy levegővételnyi szünetet.-Szerinted engem érdekel a kibaszott világod? Felfordulhat felőlem mindenki arrafelé, miért segítenék nekik, hiszen csak egy retkes falusi hollow vagyok! NÉGY! A szart se érdekli mit károgsz itt nekem. ÖT! Mehetünk a picsába!HAT! Akarsz még valamit tudni? Esetleg a holnap várható időjárást? HÉT! Nem menekült el mindenki, mert azon a rohadt fán is az előbb kúszott fel egy baszott mókus. NYOLC! Vendégeink fognak érkezni délután két óra irányából.-némi feszült hallgatás után Hanae hátat fordított és elindult.
-Ja és amúgy különben semmi bajom veled.-
-Jó tudni...köszönöm, hogy megosztottad velem ezt a szörnyen fontos információt!-
-Szóval a tettesünk húzni akarja az időt. De nem hiszem hogy ez gondot okozhat nekünk.-
-Inkább szabadulni akar tőlünk...-
- 3-3 elosztás megfelel?-
-Ahogy óhajtja kiskirálylány!-hajolok meg parádésan és csoszogok arrébb a hozzám legközelebbi hollow-hoz.-Na lássuk mire vagy képes a szédítő szájszagodon kívül!-szemeztem a döggel zsebre dugott kezekkel.
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptySzomb. Okt. 18, 2008 3:01 am

//Mesélő//

Daisetsu könnyedén elintézi a hollowkat, és elindul az erdő közepe felé. Pont erre vár az ismeretlen ellenség - legalább egy shinigamival kevesebbet kell elvezetnie búvóhelyére...

Hana és Kuro megpróbálnak minél többet kiszedni az imént bemutatkozott shinigamiból, amikor is lidércek lélekenergiáját kezdik érezni. Rövid idő múlva rájuk ront négy hollow... A váratlan támadás következtében Hana jobb oldala megsebesül, így bal karját lesz kénytelen használni harc közben... A hadnagy elküldi Kuro-t, hogy vigye minél messzebbre Raikou-t.
- Mi van? Csak nem félted azt a bolond shinigamit meg a nőt?
Röhög fel az egyik hollow - egy különösen ronda példány, valószínűleg csapatuk vezetője -, majd int két társának, hogy kövessék Kuro-t, ő pedig a negyedik lidérccel együtt támadja meg Hanát.

Hanae és Masaki tovább folytatják a veszekedést, amit a hollowk megjelenése szakít félbe. Három-három felosztásban egyeznek meg, Hanae pedig rögtön meg is támadja egyikőjüket. Az érintett hollow fájdalmas ordítást hallat, majd lerogy a földre - már csak a kegyelemdöfést kell megadni neki... A maradék öt ezt látva még dühösebben ront kettejükre.

Minori sikeresen elpusztítja shikai-ával az egyik rátámadó hollowt, Amaya pedig egy másikat. A harmadik ellenfél azonban még mindig ott settenkedik a fák közt... Amikor Amaya mutogatni kezdi a plüssállatkáját, elő is ugrik rejtekhelyéről, és hosszú karmaival a két kislány felé csap...

Kamitora is sikerrel jár, shikai-a segítségével elintézi a két támadót. Végül ismét enni kezd, amikor ő is könnyedén felfigyelhet az ismeretlen reiatsu-ra.

Amikor a párosok befejezik küzdelmeiket, különös lélekenergiára lehetnek figyelmesek, mely az erdő mélyéről jön... Követve a reiatsu-t egy kisebb tisztásra lehet érni. Egyelőre még nem látni semmit - az ismeretlen arra vár a fák közt, hogy mindenki megérkezzen erre a helyre és ismét egyben legyen a csapat...


A hozzászólást Aizen Sousuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 18, 2008 7:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te41000/5500073-as körzet - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptySzomb. Okt. 18, 2008 3:17 am

Tovább mentem az erdőben mikor különös lélekenergiára lettem figyelmes, mely az erdő mélyéről jött... Az irányomat megváltoztatva elindultam a reiatsu felé.

~Végre a kezdődik a játék, mert eddig egy nagy nulla a volt az egész.

Gondoltam majd, hogy gyorsabban megérkezzek, használtam a shunpot. Már láttam a "fényt az alagút végén", tehát az erdő végét. Kiértem az erdőből és egy tisztásra értem. Ott körbe néztem, de még senkit se láttam.

~Vajon a többieket is hollowok támadták meg? Szerintem igen, de ez kivolt tervelve. Az ellenség tudta, hogy szétszóródunk és tudta, hogy legyőzzük a hollowokat. És miután ezt megtettük, elrejtett energiáját "megmutatta" nekünk. Szerintem csak játszik velünk.

Raktam össze fejben az eseményeket és adatokat.

~Akkor készüljünk a legrosszabbra!

Következtettem az előbbi dolgokból és fogtam meg a Zanpakutom markolatát.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te11800/1500073-as körzet - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptySzomb. Okt. 18, 2008 6:20 am

Bekövetkezett az, amitől személy szerint rettegtem: körbevett minket 4 hollow. Hana megpróbált szembeszállni az egyikkel, de megsebesítette. Nem akartam őt otthagyni, de parancsba adta, hogy a shinigamit vigyem el onnan, és vele ne törődjek. Nem tehettem mást, a hátamra kaptam és elkezdtem futni, ahogy csak bírtam.
-Figyeljen rám!- szóltam hátra, miközben majdnem elvágódtam egy ágban.- Próbáljon meg emlékezni, mert az elég nagy segítségünkre lenne.
-Nem emlékszem semmire, már mondtam.
-Értem..- feleltem, de úgy éreztem, valami nincs rendben vele.
Egy kacagásra lettem figyelmes mögülünk, majd mellőlünk is.
-Ketten vannak, nem tudom őket lehagyni!- ismertem fel a helyzetet.- Maradjon itt és ne, ismétlem, ne mozduljon! Világos?!?!- letettem egy fa alá a shinigamit, és elővettem Yabai Ryuut. Megfordultam, és szemben találtam magam egy hollowval.
-Hova futsz szépségem?? Ennyire nem vagyok csúnya.. Mit szólnál, ha játszadoznánk egy kicsit?
-Én benne vagyok..- felemeltem a zanpakutomat.- Lobogj, Akuarai awai!- indítottam meg a támadásom, ami szerencsére célt talált és megsemmisítette ellenfelem.
Azonban nem sokáig örülhettem, mivem megérkezett a másik követőm.
-Látom a társammal könnyen elbántál, de ne hidd, hogy még egyszer sikerülni fog!- vicsorított, és nekem rontott. Mire észbe kaptam, már a lábamat elkapta. Megpróbált elhúzni, de szerencsére időben a földbe szúrtam a kardom és így megállítottam.
-Gyere kislány!! Úgysem menekülhetsz meg!- próbált ismét elvonszolni, és belekarmolt a lábamba. A fájdalom átvette az irányítást az elmém felett, a kardomat kihúztam a földből, és belevágtam a karjába, ekkor végre elengedett.
-Pusztíts, Shippuu somatsu!- kiáltottam el magam. Egy kis tölcsér jelent meg a kard körül.
-Mit akarsz azzal a vacakkal? Nem vagyok csikis, ha ezt szeretnéd kideríteni.
-Én nem akarok semmit sem tudni rólad.. -majd egyre nagyobb lett a tölcsér, a szél szétcincálta a hollowot, én pedig erővesztettem estem össze és hajtottam le a fejem.
-Jól van?- kérdezte a shinigami.
-Azt hiszem, de most jobb lesz, ha megyünk innen. Tud a saját lábán járni?
-Igen.
-Akkor mehetünk.- próbáltam meg felkelni, de a lábam eléggé fájt.
-Biztosan jól van?
-Mondom, hogy semmi bajom.- tekertem körbe a sebet egy darabbal a ruhámból.- Menjünk.
Elindultunk, bár fogalmunk sem volt, hol vagyunk. Az erdő belseje felé közeledhettünk, mert valami fura érzés fogott el.
~Már megint ez a fura reiatsu.. Remélem Hana jól van.- töprengtem, miközben egy tisztásra értünk, de nem sokat láttunk, hiszen még mindig hatalmas volt a köd. Egy ismerős lélekenergiát véltem felfedezni az egyik irányból. Végre, hogy nem egy hollow, hanem Dai.- nyugtattam meg magam.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te33500/4500073-as körzet - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptySzomb. Okt. 18, 2008 7:17 am

-Mi van? Csak nem félted azt a bolond shinigamit meg a nőt?-
-Ahhoz neked semmi közöd!-
-Állni sem bírsz...egy kis élvezetet sem fogsz okozni!-
-Ne becsülj le!-kezdtem el felé futni. Elég közel voltam már, így biztos célpontot nyújtottam a lesújtó kezének. Egy shunpo-val kikerültem a csapást és levágtam jobb karját. A másik hollow egy fa mögül hátba támadott. Egy újabb sebbel gazdagodtam. A négy karom mély vágásokat hagyott hátra az egész hátamon. Zanpakuto-mra támaszkodtam,mert a fájdalom elviselhetetlennek tűnt egy percre. Ezt kihasználva a sokkal gyengébb lidérc a jobb karomnál fogva felemelt, még tovább kínozva a fájdalommal.
-Megvagy kislány!-borított be a vezető hollow árnyéka, ahogy közel lépett hozzám. Erőtlenül csaptam egyet felé Akai Mamono-val, amit játszi könnyedséggel kapott el. Egy szadista vigyorral a képén kicsavarta kezemből katanam.-Most mit fogsz tenni...védtelen vagy akár egy ma született kisbárány!-
-Attól még messze járok...-vicsorogtam a hollow-ra, ahogy egy sarokba szorított kutya a támadóira. Amennyi lélekenergiát csak tudtam összegyűjtöttem pár másodperc alatt. Bal kézfejem a vezető lidércre emeltem,amennyire csak képes voltam a szorítása alatt.-Hadou 31: Shakkahou!-löttem ki egy elég termetes labdát az engem fogó karjára. Egy hatalmas ordítás kíséretében hullott le a földre az érintett testrésze és fröccsent az arcomra nem kevés vér. Az adrenalin lökettől kikapcsolt az agyam, csak ösztönösen cselekedtem. A következő lépésemben hátrafordultam és hasba vágtam a másik hollow-t. Sajnos a jobb vállam ettől a mozdulattól kiugrott a helyéről. Nem éreztem semmilyen fájdalmat abban a pillanatban,egyedül csak annyi lebegett a szemeim előtt, hogy végezzek a két ellenfelemmel. Az elvágódó hollow adott egy kis pihenő időt, de, hogy elérjem Akai Mamono-t, a másik lidércen is át kellett hámoznom magam. Nem láttam más megoldást nekifutottam és átcsúsztam a lábai között. Az ujjaimmal igyekeztem a lehető leghamarabb magamhoz húzni zanpakutom, mivel már mindkét ellenfelem támadásra készen állt előttem.
-Nagyon megbánod ezt, kis csitri!-forrt a dühtől.
-Valamit valamiért! Most már azonos erővel tudunk küzdeni!-
-Csak hiszed...nekem még van egy emberem!-
-Nem sokáig!-tűntem el egy gyors shunpoval. Mögöttük földet érve eldobtam Akai Mamono-t és leszúrtam Kin Tennou-t.-Hikari Yume Tate!-vette őket körbe az aranyszínű pajzs.
-Azt hiszed egy hókusz-pókusz itt tud tartani!-próbálkozott kijönni a pajzsból,de láthatóan nem sikerült neki.
-Ne haragudj Akai Mamono, de csak egy kezem van kettőtökre!-emeltem fel az avarból másik katanámat. A látásom már kezdett elhomályosodni, a köd pedig erre csak rátett még egy lapáttal. Az egyik fának nekidölve mondtam el Akai Mamono shikai támadását.-Mamono Odori!-a pajzsot fogalmam sincs, hogyan szüntettem meg a parancs kimondása közben. A démonok karmait hosszasan hagytam szórakozni a két hollow-n. Végül megkönyörültem őket és egy mozdulattal elintéztem őket. Megkönnyebbülten nyugtáztam az eltűnő hollow-kat. Némi pihenés után eltettem mindkét zanpakuto-m. A vállamat kénytelen voltam saját magamnak visszarakni, úgyhogy nekivágtam lendületből az egyik fának. A tövéhez kucorogva próbáltam átvészelni, amíg csillapodik az elviselhetetlen fájdalom.
-Kuro!-kaptam észbe, mert féltem, hogy bajba kerül. Feltápászkodtam a földről és, amennyire csak engedték a sérüléseim siettem a lélekenergiája irányába shunpo-val.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te40500/4500073-as körzet - Page 2 29y5sib  (40500/45000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptySzomb. Okt. 18, 2008 7:20 am

-Válaszolhatok Miss osztom-az-észt?-kérdezte hasonlóan ingerülten, majd ő is beleekzdett egy monológba. Hihetetlen hogy el tudunk veszekedni. Ám a többi fordulót egy kicsit el kellett halasztanunk.
-Hadou 4 Byakurai! -céloztam meg az egyik hollowot, majd miután földre rogyott shunpoval mellé léptem és beleszúrtam Yamazakurát a maszkjába. A többi öt hollow most feldühödve rontott nekünk. Én célba vettem még egyet. Shunpoval mögé kerültem, majd inkább szemből vettem célba.
-Hadou 31 Shakkahou! -robbantottam a hadout közvetlen a maszkjába.
-Muszáj neked itt szórakoznod ezekkel a kibaszott hollowokkal? Mi a ráknak ugrálsz itt körülöttük? -morgott nekem Masaki mikor végeztem a másodikkal is. Én inkább elmosolyodtam mintsem begurultam volna. Eszembe jutott hogy régen mennyit veszekedtünk a bátyámmal. De mióta kapitány lettem itt a Seireiteiben, senki nem mert mégcsak ellentmondani sem, nemhogy veszekedni velem. Bevallom hiányzott már kicsit. ^^" De ezt Masakinak nem kell megtudnia, mert akkor azt hiszem napestig veszekednénk. Hirtelen azt vettem észre hogy Masaki legyez az arcom előtt.
-Mi a franc bajod van? Filmszakadás? -bambult a képembe.
-Á semmi. -ráztam meg a fejem, majd észrevettem hogy annyira lekötöttem a figyelmét, hogy egy hollownak sikerült a háta mögé kerülnie. Hirtelen eltűntem előle és a háta mögött felbukkanva egy Sakura no hana kazéval elintéztem a settenkedőt.
-A rohadt életbe, ne merj csak úgy elhókuszpókuszolni előlem mikor épp hozzád beszélek. -fordult hirtelen hátra- És ne hidd hogy ezt meg fogom neked köszönni, mert simán elbántam volna vele.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te18300/3000073-as körzet - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 23, 2008 4:06 am

-Ezek a csúnya izék, mindig akkor szakítanak félbe,amikor valami kawaii dologról beszélek!-szomorodom el, hogy megint nem tudom kiélni magam, de azért arrébb ugrom mielőtt elérne a karmaival. A nyelvemet rányújtva jelzem, hogy nem talált el. Egy kis gúnyolódó ugrálás után elkezdtem azon tanakodni, hogy mit használjak ellene. A dolgot nehezítette, hogy folyamatosan helyet kellett változtatnom, mert nem akartam megsérülni.
-Azt hiszem használom azokat a muris fénylő bigyókat, amik a kezemből jönnek ki!-táncikáltam boldogan, hogy milyen ügyes vagyok.- Bakudou 4: Hainawa!-a hollowt gúzsba kötöttem ezzel a művelettel.-Whoaaa!-csodálkozom el az eredményen.-Ez nagyon kawaii!-ugrándozom boldogan és termek a hollow maszkja előtt.-Mindjárt jobb így...Neked is tetszik a plüssmacim?-a vonakodó morgás hallatán kupán ütöm a saya-val.-Na?-semmi válasz.-Ti aztán buták vagytok!-mosolyogtam vidáman. Még egy kicsit ütögettem a fejét, aztán előhúztam Joruno Kjaku-t hövelyéből.-Mond, hogy bai bai! Gin-chan olyan hiper kawaii-ul tudta ezt mondani!!-gondolkozom el egy picit, de aztán nekifutásból belevágok a maszkjába. Be is repedt, de a hollow még mindig ott őrjöngött előttem.-Nyeeee...-TT-TT-Nesze, nesze!-vágtam addig a pillanatig, amíg megadja magát a maszk. Miután ezt sikerült elérnem tovább kergettem a lepkét. Végül az orrom szált le.
-3. osztag?-próbálkoztam a beazonosítással.-Azok kik lehetnek?-pislogtam értetlenül a lepkére.-Miért nem neveket mondanak?-kezdtem el hisztizni. Egy fával való ütközés után befejeztem a földön vergődést és szipogva azonosítottam be, hogy ki van hozzám legközelebb. A fényes izé ereje után indultam táncikálva.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te53000/6500073-as körzet - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 23, 2008 9:52 am

Kawazoe tündérke, úgy ugrált körülöttem, akár egy primadonna. Ettől lehetetlenség volt becoloznom akár egy hollow-t is.
-Mi az istenért pattog itt nekem mint Yoda?!-dörmögtem az orrom alatt. Hiába tettem meg azt a fárasztó pár lépést, az egyik lidérctől a másikig, a kapitány mindig belelógott a képembe, miközben a kidou-val hadonászott.
-Muszáj neked itt szórakoznod ezekkel a kibaszott hollowokkal? Mi a ráknak ugrálsz itt körülöttük?- tépem a hajam elég látványosan.- Volt hat kicsi dühös hollow-m, jött a primadonna bumm-bumm...volt öt kicsi dühös hollow-m, jött a cseszett primadonna...-hallgatok el, mert a magát pókembernek képzelő Hanae hirtelen leállt és elgondolkozva áll, ismétlem áll egyetlen kibaszott helyen.-Heeeee?-hajolok közel hozzá.-Mi a franc bajod van? Filmszakadás? -bámulok a képébe egy szemet bökően nagy kérdőjellel a fejem felett.
-Á semmi.-
-Semmi...-ismételtem kényeskedően.-Ak..-tűnik el előlem hirtelen.-Nekem, ide csipázz, ha hozzád beszélek! És ne hidd hogy ezt meg fogom neked köszönni, mert simán elbántam volna vele. Maradt egyáltalán még valami???-
-A te részed, Masaki!-
-Tényleg? Azt hittem a tökéletes libbenéseiddel elhessegetek őket innen...Na, toljátok ide a képeteket vagy ennél is mérgesebb leszek!-amíg én a "fallal" folytattam tartalmas beszélgetést, a shinigami némber megkapta a pokollepkét.
-Na végre!-kiabálok a háttérben, hogy egy a hátam mögül rámtámad.- Hadou 63: Raikouhou!-lövöm ki azonnal.-Hogy ti nem tudtok csak egy egyszerű bú-tól felfordulni...-De hol a másik két nyomoronc?-a fáról leugorva közeledett az egyik, miközben a másik oldalról rontott felém.-Rám akarsz ülni? Nem látsz ki a hibbant fejedből?! Nem vagyok ülőpárna!-fogadom az öklömmel kicsit arrébb lépve, hogy a harmadik hollow-ra essen-A szentségit, de kemény a fejed!-Egye fene...de csak azért, mert az a büdös lepke gondolom nem azért lepte el Hanae-t, mert illatos virág!-húzom elő zanpakuto-m, ami azonnal shikai alakjára vált-BENY CHI KAVA!-adom ki a támadás parancsát. A két hollow-t pillanatok alatt bedarálja a vámpír.
-Micsoda rohadt nagy pazarlás...ilyen szemetekre pocsékolni az erőmet...Na, mit sutyorgott Pokolka?-rúgok bele egy kavicsba útközben, ahogy a kapitány felé indulok.
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyPént. Okt. 24, 2008 5:15 am

//Mesélő//

Daisetsu érkezik meg leghamarabb a tisztásra. Jól is teszi, hogy kezét zanpakuto-jának markolatára csúsztatja, ugyanis hamarosan szükség lesz rá...

Kuro a másik shinigamival sikeresen elintézi a nyomában lévő hollow-kat, miközben egyre közelebb ér Dai-hoz, már érzi is a vaizard lélekenergiáját. Lába ugyan megsérült a küzdelemben, azonban nem súlyosan.

Hana is győzedelmeskedik, bár ő nagyobb sérüléseket szerez. Kuro nyomába ered, és még a tisztásra érés előtt be is éri őket a shunpo-nak köszönhetően.

Hanae és Masaki megállás nélkül veszekednek, még a lidércek támadása alatt is. Gyorsan lerendezik a rájuk támadó ellenfeleket. Minél hamarabb el kéne indulniuk a többiek lélekenergiájának felé, ugyanis hirtelen abból az irányból egy idegen reiatsu-ja is felerősödik hirtelen...

A harmadik hollow elintézése után Amaya is elindul a többiek felé, ahonnan érzi a lélekenergiákat.

Amikor mindenki összegyűlt a tisztáson, mintha oszlani kezdene kissé a köd. A shinigamik a fák közül magas lélekenergiát érezhetnek, aminek hamarosan a tulajdonosa is megérkezik. Először csak az alak körvonala bontakozik ki a ködből. Ahogy közelít a csapat felé, egyre inkább kivehetőek vonásai. Magas, nyúlánk alkat érkezik kivont karddal, fehér öltözékben, hollowmaszkkal... Egy arrancar. Végigtekint a jelenlévőkön, végül megszólal:
- Üdvözlöm az összegyűlt shinigamikat! Nem hittem volna, hogy ennyien jönnek a fogadásomra...
Hangja mély és méltóságteljes. Szemeit nem látni, a jobb ugyanis le van takarva, míg a bal fölött látható a maszk... Megáll nagyjából hat-hét méterre a shinigamiktól, és onnan folytatja a beszédet.
- Először is bemutatkoznék. Hasan Suarez, 63. arrancar, szolgálatukra! Mellesleg pedig a "rejtélyes" megbetegedések okozója...
Színpadiasan meghajol, miközben farkasvigyor ül ki arcára.
- Mielőtt nekem rontanának, felhívnám figyelmüket arra az apróságra, hogy csak én tudom a jelen lévők közül, mivel lehet meggyógyítani a betegeket... Kérdezhetnek nyugodtan, hátha sikerül kiszedniük valamit belőlem...
Fejezi be mondókáját, majd hátrébb ugrik. Megállás nélkül figyeli a shinigamikat. Meg van győződve arról, hogy itt és most ő diktál egyelőre... Diadalittas vigyorral vár ellenfeleinek reakciójára.

//Így néz ki az arrancar: http://zombiesmile.deviantart.com/art/Arrancar-OC-Commission-80811647 //
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te41000/5500073-as körzet - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyPént. Okt. 24, 2008 5:31 am

-Üdvözlöm az összegyűlt shinigamikat! Nem hittem volna, hogy ennyien jönnek a fogadásomra... Először is bemutatkoznék. Hasan Suarez, 63. arrancar, szolgálatukra! Mellesleg pedig a "rejtélyes" megbetegedések okozója...

Színpadiasan meghajol, miközben farkasvigyor ül ki arcára.

- Mielőtt nekem rontanának, felhívnám figyelmüket arra az apróságra, hogy csak én tudom a jelen lévők közül, mivel lehet meggyógyítani a betegeket... Kérdezhetnek nyugodtan, hátha sikerül kiszedniük valamit belőlem...

-Ki vagy? Hasán Szar, ez? Na mind1.

Mérgelődtem majd előre tartottam a kardomat és kimondtam a bankai-t. Hatalmas füst lett amitől semmit se látott semmit, de nekem ez elég idő volt ahoz, hogy a Bakudou 63: Sajou Sabaku-t használva elérjem azt, hogy megse tudjon mozdulni. Nagyon nagy mennyiségű lélekenergiát használtam fel, hogy biztos ne tudjon kiszabadulni.


~Remélem sikerül elfogni, mert jó lenne ha a többi shinigami jobban lenne. Remélem a régi osztagomból senki se lett áldozata a járványnak.

Gondolkoztam dühösen majd felpillantottam.

Ha sikerült:
-Tiétek a pálya.

Szóltam nekik, hogy csináljanak már valamit.

-Valaki segíthet még, hogy ne tudjon mozdulni.

Ha nem sikerül:
~Hogy a francba sikerült kivédenie? Nem igaz...~

Most a levegővel próbálkoztam az elfogásában. Ökölbe szorítottam a kezemet, hogy teljesen lefogjam.

-Ne csak nézzetek segítsetek!

Ordítottam a hátam mögött álló shinigamiknakm
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te11800/1500073-as körzet - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyPént. Okt. 24, 2008 6:27 am

A tisztásra érve összegyűlt a csapat, és végre megjelent az ellenségünk is, aki irónikusan bemutatkozott: Hasan Suarez, 63. arrancar, szolgálatukra! Majd felvilágosít minket, hogy csak ő tudja az ellenszert, így elég nagy fejtörést okozott, mit tegyünk vele.
Dai elővette a zanpakutoját, és előhívta támadását, eközben egy Bakudou 63: Sajou Sabaku-t használt, amivel lebénította ellenfelét, majd a segítségünket kérte. Eléggé meg voltunk dermedve, mikor láttuk, hogy ellenfelünk nem akármilyen kezdő arrancar.

-Megyek Dai!- eszméltem fel végre és kézbe vettem Yabai Ryuut.
A lábam még mindig nagyon fájt, de nem hagyhattam, hogy korlátozzon a mozgásomban, ezért próbáltam kikapcsolni a fájdalomérzetemet, vagy legalább is elterelni a figyelmem.
Már ketten álltunk szemben az arrancarral, mikor a többiek is úgy döntöttek, a diplomácia most nem lesz nyerő taktika, erőszakkal kell belőle kiszedni, amit tud.

-Akai Mamono!- rántja elő és közeledett felénk Hana, akinek a sérülése elég mélynek tünt, mikor találkoztam vele még a tisztás előtt, de azt mondta, hogy nem vészes.
Eközben a többiek is előveszik zanpakutojukat: Hanae Yamazakurat, Masaki Vameku Bampaiat, Amaya Joruno kjakut, Minori pedig Kinekomaru-t, ezzel megindult a mindent eldöntő harc.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te33500/4500073-as körzet - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyPént. Okt. 24, 2008 6:59 am

Viszonylag hamar sikerült elérnem Kuro-t a tisztás szélén.
-Csak...hogy...meglettetek!-pihenek egy kicsit.
-Te jó ég!-kerekednek ki a szemei, ahogy rám néz.
-Nyugalom!-hadonászok az orra előtt.-Megmaradok!-
-Akkor se nézel ki túl jól...-
-Majd kialszom magam...-^^"-Egy kérésem lehetne?-
-Persze!-
-Fel kéne a jobb karomat kötni.-^^""
-Öhm...rendben.-ültette le a földre a transzba esett shinigamit.
-Elég rossz bőrben van.-
-De mégis mivel kössem fel,Hana?-kérdezte kétségbeesetten Kuro.
-Ezek megteszik?-mosolyogtam rá a négy szalagot tartva.
-Azt hiszem.-egymáshoz kötötte a szalagokat és némi tanakodás után megfogta a kezem.-Nem fáj?-
-Nem...de egy picit siess. A többiek is azonnal ideérnek.-
-Tudom, tudom!-óvatosan behajlította a karom és körbetekerte a kötésnek használta szalaggal.-Egy picit le tudnál hajolni?-^^
-Semmi akadálya!-mivel látszott rajta, hogy szörnyen aggódik inkább nem érzékeltettem vele, hogy legszívesebben összeesnék annyira fáj mindenem. -A te lábad?-
-Kibírja!-
-Akkor mindketten tartsunk ki, oké?-igenlően bólint.
-Kész is! Nem a legszebb,de megteszi a célnak...-igazgatott még egy kicsit a kötésen.
-Jó lesz már! Nem bálba megyek.-kacsintok rá.-Na...fogjuk a jómadarat.-
-Inkább én...-
-Jól van na!-^^"-
A tisztásra érve szép lassan mindenki csatlakozott hozzánk, de nem volt sok időnk egymással foglalkozni, mert megérkezett a gondok okozója Hasan Suarez, 63. arrancar. A bemutatkozása után Daisetsu azonnal neki is látott, hogy hatástalanítsa.
-Valaki segíthet még, hogy ne tudjon mozdulni.- kiabált felénk.
Mivel én nem voltam abban az állapotban, hogy egy kidou-t huzamosabb ideig fent tudjak tartani, inkább a zanpakuto-mat húztam elő és siettem Kuro mellé.
"Csak most ne hagyj cserben Aurora, kérlek!"
~Ugyan már...~sétál felém álmos arckifejezéssel.~Folyton csak ez a bizonytalankodás. Mikor fogsz teljesen megbízni bennem?!~
"Én bízom benned!"
~Nehogy rám merd kenni...~körbenéz a téren.~Oh, az a két fiúka,de helyes!~kapja el a szokásos férfi üldözési mánia.
"Ne most kezdj rá!"
~Hogy te milyen karót nyelt vagy ma!~rám nyújtja a nyelvét.~Tudod, hogy segítek,te idióta! Egy angyal is tud démoni lenni! Ezt jegyezd meg!~sétál elfelé közelebbről is megnézve Masaki-t és Daisetsu-t.
"Hogy mi?"
~Azt találd ki te, okostojás!~tűnik el vigyorogva.
-Hááá...-horkanok fel.-Bocsesz!-jövök zavarba mindenki kérdő tekintetétől.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te40500/4500073-as körzet - Page 2 29y5sib  (40500/45000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyPént. Okt. 24, 2008 7:34 am

-Gratulálok ezzel végeztünk, akkor javaslom menjünk is. -szóltam Masakinak majd megindultam az előbb tartott irányba ahonnan mostmár a többbiek energiája is érzékelhető volt -Közeleg az ellenfelünk is. -szóltam hátra útközben. Időközben rájöttem hogy a Masakival való sikeres kommunikáció alapja a tőmondatokban kifejezett mondanivalóban rejlik.
Hamarosan oda is értünk és összefutottunk a többiekkel.
-Mindenki jól van? -kérdeztem miközben végignéztem a többieken. Néhányan azért kisebb nagyobb sérüléseket szenvedtek, de ettől eltekintve mindenki egyben van és el sem veszett útközben. Majd hirtelen felkapom a fejem mikor megszólít minket az ellenfelünk.
- Először is bemutatkoznék. Hasan Suarez, 63. arrancar, szolgálatukra! Mellesleg pedig a "rejtélyes" megbetegedések okozója...
Színpadiasan meghajol, miközben farkasvigyor ül ki arcára.
- Mielőtt nekem rontanának, felhívnám figyelmüket arra az apróságra, hogy csak én tudom a jelen lévők közül, mivel lehet meggyógyítani a betegeket... Kérdezhetnek nyugodtan, hátha sikerül kiszedniük valamit belőlem...
Miután elmondta mondanivalóját Daisetsu azonnal kidout alkalmazott hogy megbénítsa.Én azonban nem tudom mit tegyek.
*Ki kellene szednünk belőle hogy mit tud, de magától biztos nem fogja elmondani, viszont ha erőszakot alkalmazunk, akkor ismétcsak nem biztos hogy beszélni fog..... *
-De várjunk csak! Egyáltalán mi a garancia arra hogy igazat mondassz? Miért higgyünk egy arrancar szavának? -szólaltam fel emelt hangon, miközben kezem folyton a zanpakutoum markolatán pihent.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te18300/3000073-as körzet - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyVas. Okt. 26, 2008 4:03 am

Egyre közelebb éreztem magamhoz a többieket, ezért vigyorogni kezdtem, hogy mégis mivel törjek borsot a fekete csuhások orra alá.
-Tegyünk pókot Aktakukac hajába! Mi lenne, ha elrejtenék az avarban egy botot, amire ha rálép Botsáska fejbe üti? Vagy inkább Pompom nyuszinak találjak ki valamit?-törtem a fejem tovább. Természetesen a terv megszületése után csipkednem kellett magam, hogy sikerüljön a tervem mielőtt a többiek odaérnek. Szépen elástam egy méretes botot, de úgy számoltam, hogy majd Flúgos néni riogatja arrafelé Masakit, köszönhetően a kimono felsőmből gyártott műpóknak. Botsáska majd meglöki Pompom nyuszit, aki ettől belelép a kötélhurokba és fejjel lefelé köt ki.
-REMEK!-ugrok egyet örömömben és bújok el a fa tetején a csapatra várva. A folyamatot sikeresnek könyveltem el, hiszen Hana csapkodva rémült meg a rémisztő "tarantula-tól", arrébb lökve Masakit, aki egyensúlyát vesztve lépett előrébb kettőt, telibe kapva a botot.
-A rohadt életbe!-ugrál fejét fogva- A francért kell neked rémüldözni és csapkodni mint egy cséplőgének. Hajolj már közelebb ahhoz a szarhoz és vedd már észre, hogy egy retkes kimo...TE KIS TAKNYOS! MÁSSZ LE A FÁRÓL! A PICSÁÉRT KELL NEKED MINDIG KIBASZNI VELEM ILYEN ALJAS TRÜKKÖKKEL! GYERE LE TE ANYASZOMORÍTÓ KI GECI! HA MOST LETOLOD A RUSNYA KÉPED NEM ÖLLEK MEG CSAK ELTÖRÖM MINDKÉT KEZED!-kiabált felfelé, miközben és az egyik ágon feküdtem a sok nevetéstől. Sajnos Pompom nyuszi nem esett bele a neki tervezet csapdába,de Botsáska reakciója kárpótolt. Az ellenség megérkeztével megúsztam, hogy Masaki felmásszon mellém, de én jobbnak láttam a fán várakozni, hogy mi sül ki ebből.
-Flúgos néni magában beszél!-ugráltam elégedetten a fa tetején, emiatt a makkok szorgosan potyogtak az alatta álló csuhásokra.
-Elég lesz már Amaya!-simogatja fejét Aktakukac. Némi hezitálás után befejeztem és a fán üldögélve vártam mit fognak csinálni.-Majd innen segítek!-kiabálok oda Furapofának, lábaimat lóbálva és tovább dobálva Botsáskát a makkokkal. Az egyre látványosabban kidudorodó piros kereszt csak tovább ösztönözte a célba dobálásomat.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te53000/6500073-as körzet - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyVas. Okt. 26, 2008 5:01 am

-Gratulálok ezzel végeztünk, akkor javaslom menjünk is. -
-Gratulálj a seggemnek,ha télen nem fagy be!-indulok utána ráérősen.
-Közeleg az ellenfelünk is. -
-Köszönöm ezt a logikus,de felesleges választ...Tudod a lélekenergia szenzorom még nem döglött be. Szótlan lettél...talán a sok ugri-bugritól kifáradtunk?-semmi válasz.-Cöh...-vakarászom a fejem a tisztást meglátva. Természetesen ahol a kapitány átment az nekem túl bokros volt.
-Köszi,de én nem kérek baszott tüskéket...-választottam inkább a faágkerülgetős, szakadj meg a sok a hajolgatástól szekciót. Kiérve nagyot nyújtózkodtam.-Rohadt alacsony a plafon errefelé, cseszd meg!-ekkor Hana termett mellettem mindenfelé hadonászva,hogy "Pók!Pók!". Ez eddig nem lett volna probléma, hiszen tudtam, hogy sült bolond,de meglökött. Egyensúlyom vesztve lépegettem előre, hogy kitámasszam magam. Két lépés után viszont egy hosszú bottal találkoztam meglehetősen közelről. Persze, amint magamhoz tértem és visszajátszottam fejben, hogy mi történt ordibálni kezdtem Hana-val. A póknak álcázott kimono felsőről nem volt nehéz rájönni, hogy a lila ördögfióka áll a dolgok háta mögött. Szépen kértem, hogy fáradjon le a fáról, ez azonban nem ért célt, ezért elhatároztam, hogy ledobom a fáról. Épp a törzsön csimpaszkodtam, amikor megjelent Őfelsége Mr. kibaszott nagy seggfej arrancar. Daisetsu elmés beszólásán majdnem leestem a fáról.
-Istenem,de szánalmas szóvicc volt...-léptem közelebb a hegyi beszédet tartó "szépséghez". Időnként Amaya telitalálatosdit játszott a fejemen. Kezdtem nagyon bepöccenni rá. Daisetsu egy kidou-val igyekezte hatástalanítani az arrancart. Már mindenki ott tolongott, hogy segítsen neki kivéve engem és Lila picsát.
-Fejezd már be te szellemi fogyatékos kurva!-kiabálok a fa felé és zúdítok felé két maroknyi makkot. Az eredményt látva, hogy Amaya lezakózott a fáról szélesen vigyorogni kezdtem. A foglyul ejtett kötözött sonka elé vánszorogtam.
-Hol lehet ilyen színpadias mosolyt venni minimorisz? A hölgy pedig kérdezett valamit, te nyomorék.-mutatok Hanae felé.-Ilyenkor pedig illik válaszolni!-nyomom a retkes fejéhez a lábamat.-Vili?-
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyVas. Okt. 26, 2008 5:41 am

//Mesélő//

Az arrancar nem szól semmit a szóvicc hallatán, csak unottan sóhajt egyet. "Micsoda taplók ezek a shinigamik" - lehetne kiolvasni tekintetéből.
- De gyengék vagyunk! Egy egyszerű arrancar ellen bankai-t használni?
Gúnyolódik tovább. Arcáról hamar lefagy a mosoly, ugyanis Dai gyorsan lefegyverzi egy kidou-val. A többiek is a földön fekvő arrancar köré gyűlnek, aki nem tanúsít ellenállást.
- Éppen válaszolni akartam, amikor a patádat az arcomba nyomtad, "te nyomorék"...
Sziszegi fogai közt, amikor Masaki is abbahagyja Amaya dobálását, és csatlakozik a többiekhez.
- Amennyiben elengednek, befejezném a mondókámat...
Folytatja bosszankodva, majd hozzáfűzi:
- Nyugalom, nem fogok elmenekülni... Van annyi méltóságom - egyesekkel ellentétben.
Néz végig az összes jelenlévőn. Ha nem oldják fel maguktól a démonmágiát, akkor lélekenergiáját hirtelen kiengedve szabadul meg a kötéstől, kihasználva a meglepetés erejét. Ezt követően rögtön hátrébb ugrik, biztos távolságra a többiektől.
- Ezt nem vártam volna maguktól...
Szólal meg végül.
- Bizonyíték kell? Megkaphatják, bár nem érdemlik meg...
Fordul Hanae felé, majd végignéz a társaságon. Tekintete végül a tébolyult shinigamin áll meg.
- Mi már találkoztunk, ugye?
Vigyorodik el. A rémült tiszt még mindig meg van dermedve a félelemtől.
- Ő volt az, aki az előző csapatból először megtámadott. Bátor férfi volt egészen addig... Mit szólnának hozzá, ha ismét visszatérne a régi énje?
Mondja higgadtan. Tudatában van azzal, hogy igencsak idegesítő lehet tenyérbemászó modora a többiek számára, így nem is szól többet, hanem letör egy apró darabot maszkjából, és tenyerébe szétmorzsolja, mialatt másik kezével a tiszt felé int, hogy jöjjön. Az el is indul, és amikor elég közel ér hozzá, a shinigami arcába fújja a port. Raikou először hangos tüsszögésbe kezd - amitől az arrancar alig látható fintort vág -, azonban ezután tekintete és elméje egyaránt kitisztul... Teljesen megváltozik testtartása és viselkedése - most már tényleg önmaga...
- Hisznek-e már nekem?
Kiált fel a jelenet végén, miközben fél szemével sokkal figyelmesebben nézi a shinigamikat. Kezeit háta mögé csúsztatja, és egy bara-hoz kezd lélekenergiát gyűjteni, amik közül egyiket a tömegbe lövi, míg a másikkal a még mellette álló shinigamit célozza be.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te41000/5500073-as körzet - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyVas. Okt. 26, 2008 6:01 am

Az arrancar letör egy apró darabot maszkjából, és tenyerébe szétmorzsolja, mialatt másik kezével a tiszt felé int, hogy jöjjön. Az el is indul, és amikor elég közel ér hozzá, a shinigami arcába fújja a port. Raikou először hangos tüsszögésbe kezd amitől az arrancar alig látható fintort vág, azonban ezután tekintete és elméje egyaránt kitisztul... Teljesen megváltozik testtartása és viselkedése - most már tényleg önmaga...
-Hisznek-e már nekem?
Kiált fel a jelenet végén és hirtelen egy barát lőtt a tömegbe, míg egy másikkal a még mellette álló shinigamit célozza be. Én egy shunpoval a mellette lévő shinigami mellett jelentem meg és azt a barát hárítottam majd megfogtam a shinigamit és egy újabb shunpoval hátrébb mentem. A szab kezemmel a hátom mögött egy cerohoz készültem, de mikor elkellett volna lőnöm inkább mellé lőttem.
-Neked erő növekedést jelent a maszkod részei eltávolítása, nekünk orvosságot. Mindkét fél jól ját. Egyébként bármely maszk orvosság erre a betegségre?- kérdeztem annak a tudatában, hogy Masakival nekünk is van maszkunk és az is darabokban jön le rólunk ha kimerültünk.
~A francba. Ez így nem fog menni, mert ha rosszul célozunk na mind1.- gondolkoztam majd eltüntettem a kardomat. A bal karomat felé tartottam és ökölbe szorítottam a kéz fejemet. (Mivel a bankaiban a levegőt írányítom most a levegővel csapdába ejthetem, persze ha sikerül)
~Remélem bevállik, mert jó lenne segíteni a többieken~
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te11800/1500073-as körzet - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyHétf. Okt. 27, 2008 5:27 am

Az arrancar játszi könnyedséggel szabadul ki a kötésből, majd furcsa jelenetet játszott el a maszkjával és a zavarodott shinigamival, akinek visszatért régi énje. Ezzel próbált ellenségünk a bizalmunkba férkőzni, miközben újabb támadáson törte a fejét.
Ismét Dai volt a legéberebb, aki mihelyst észrevette a közeledő veszélyt megmentette Raikout. Szerencsére mi is időben feleszméltünk, és szétszéledtünk a támadás elől.

-Ez aztán a fairplay.
-Jajj a fenekem! Valakinél van egy nyalóka, hogy regenerálódjak?- szisszent fel mögülem Amaya.
-Nem erre a válaszra számítottam, mint garancia.- érkezett vissza közénk Hanae.
-Baszd meg, hogy a picsába akarjuk ezt a nyomorékot eltüntetni innen, ha még ezt sem tudjuk kivédeni??- pattant fel a földről Masaki, akit az arrancar közvetlen közelről lőtt meg és így hátrarepült a fák közé.
-Mi lenne ha a szád helyett a kezed járna?- kezdett egyre dühösebb lenni Hana, hiszen a fájdalom egyre élesebb karjában.
-Úgy látom nem tart sokáig ez a harc. Erősebb ellenfelekre számítottam.- fordít hátat az arrancar, miközben Dai egy támadást készít elő.
-Na mi lesz? Holnapig itt akarjátok mereszteni a seggeteket, vagy végre szétverjük a ronda fejét és elhúzunk haza, mert én már kurvára unom ezt a játékot?!?!- indul meg kivont karddal az arrancar felé, de belelépett az Amaya által készített kötélhurokba, amit nekem szánt. Fejjel lefele lógva ordibál:
-Te kis taknyos, csak egyszer kapjalak el, megöllek!! Még az arrancar se kell hozzá!
-Ne gyerekeskedj már! Ennél fontosabb dolgunk is van most, mint hogy egymást verjük péppé.
-Mi lenne ha leszednél innen?? Áh, megoldom, nem kell a segítséged!- majd levágja magát. -Sokkal jobb! Még számolunk!- fordult Amaya felé, majd ismét az ellenség felé közelített.
-Nem kéne valami közös támadást vagy effélét megbeszélnünk? Hatásosabb lenne.. Szerintem.- szólok utána.
-Figyelj kislány! Ne oktass ki, ok?
-Te csak ne beszélj így a tisztemmel! Egyet értek vele, egyedül semmire sem megyünk. Többiek mit szólnak?
-Végre játszunk! Juppi!
-Én benne vagyok, de előbb várjuk meg Dai mit akar, hátha arra tudunk alapozni.
-Rendben, akkor várunk egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te33500/4500073-as körzet - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyHétf. Okt. 27, 2008 8:54 am

-Lehengerlő bemutató...Tapsot?-motyogok az orrom alatt mérgesen, miközben az arrancar egy bara-t lő ki felénk.-Már csak ez hiányzott!-iparkodom összekaparni magam, hogy arrébb tudjak menekülni egy shunpo-val. A megérkezés már nem lett pihe könnyű. A megállást követően a lábaim egyszerűen összecsuklottak alattam.- A fenébe...-térdelek előre hajtott fejjel."Kapard össze magad! Csak állj fel!" ismételgettem magamnak ezt a két mondatot. Természetesen Masaki is megjelent nem sokkal később szokásos zsörtölődő stílusában kultúrát tipró szavakkal megspékelve. Egyre jobban dagadt a fejem,hogy két másodpercig sem képes csendben maradni. Legalább azzal, hogy rá figyeltem enyhült a szédülés és az égető fájdalom is.
-Fogd már be!-kiabáltam magamból kikelve a sokadig mondatát meghallva.-Ülj le, és várd ki a sorod, vagy komolyan mondom én foglak elintézni!-állok fel nehézkesen, egy fának támaszkodva.
-Mégis mivel? Egy fogpiszkálóval?-
-Bőven elég, hogy eltüntessem a ritka ronda vörös szemeidet!-
-Igeeen?-
-Jól hallottad kisfiam!-nyomom meg az utolsó szót, jelzést adva annak, hogy a "kislányt" kristálytisztán hallottam.
-Beszélj a kibaszott kölködnek így.-
-Az nem fog rád tartozni! És dedósabban viselkedsz mint egy négyéves. Erre igazán büszke lehetsz...-elfordítom fejem, az újabb Daisetsu támadást látva.-Dai nagyon elemében van ma...-aztán Kuro-ra pillantva folytatom tovább mondókámat-Én már nem sokáig húzom ki, szóval gyorsan agyaljunk ki valamit!-
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te40500/4500073-as körzet - Page 2 29y5sib  (40500/45000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyHétf. Okt. 27, 2008 9:25 am

*Szóval a maszkja a kulcs mindenhez, valahogy le kell szednünk róla* -tűnődtem majd ekkor észrevettem hogy barához készülődik, a többiek felé célzott, gondolom ők vannak olyan képzettek hogy ki tudják védeni, de célzott egyet az imént magához tért shinigami felé is. Ő nem hiszen hogy ilyen állapotban ki tudja védeni a támadást
-Vigyázzon! -léptem egy shunpoval mellé, majd mielőtt az arrancar ellőtte volna a barát visszarántottam magammal Kuroék mellé -Jól van? -kérdeztem, de láttam semmi baja.
Masaki megint hozta a szokásos formáját
-Ne gyerekeskedj már! Ennél fontosabb dolgunk is van most, mint hogy egymást verjük péppé. -intéztem hozzá a megjegyzést
Kuroval megegyeztünk a közös támadásban
-Én benne vagyok, de előbb várjuk meg Dai mit akar, hátha arra tudunk alapozni. -néztem Dai felé, most még erősebben érzem a lélekenergiájának különös részét, ugyanolyat mint Masakinál. *Nem tudom miben mesterkedik, de remélem hatásos lesz*
Majd megint az arrancarra néztem, nem akartam szem elől téveszteni nehogy meglepjen valamilyen támadással.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te18300/3000073-as körzet - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptySzomb. Nov. 01, 2008 4:50 am

-Fejezd már be te szellemi fogyatékos kurva!-fordul meg váratlanul Botsáska és soroz meg két maroknyi makkal. Addig próbálkoztam őket kikerülni, hogy elvesztettem az egyensúlyom és leestem a fáról. Ahhoz elég magasan voltam, hogy szörnyen fájjon a landolás.
-Jajj a fenekem! Valakinél van egy nyalóka, hogy regenerálódjak?-siránkoztam Kuro mögött ücsörögve. Pár falevelet még kiszedtem a hajamból és durcásan álldogáltam.
Az arrancar bemutatója elnyerte a tetszésem, aminek hangot is adtam. Egy helyben ugrálva jöttem teljesen lázba, hogy van egy bűvészünk. Izgatottan dobtam felé kérdéseket, hogy milyen trükköket tud még. Illetve igyekeztem megvesztegetni cukorkával, hogy varázsolja békává Botsáskát.
Végül meguntam, ő pedig bara-t lőtt közénk. Közvetlenül mellettem ment el a fénycsóva, amit csak bamba képpel követtem szemmel, már amennyire sikerült.
-Nem talált!-jegyeztem meg végül mosolyogva.
A fák közül előkerült Masaki idegbeteg módjára csapkodott mindenfelé és kiabálni kezdett mindenkivel, aki csak a közelében volt. Már fogadni akartam volna, hogy ő vagy Flúgos néni fogja megnyerni a boxmeccset, amikor Botsáska megindult az arrancar felé,de belelépett a kötélhurokba,ami azonnal felrántotta a fára. Fejjel lefelé kalimpált mérgesen. A jelenetet látva a földre feküdve nevettem.
-Botsáska denevérnek képzeli magát!-mellé pattanva nagy nehézségek árán vörös csíkot húztam a denevér fogait jelezve. A mókámat hamar elrontotta, mert levágta magát. A többiek gyorsan leszavazták, hogy mihez kezdjünk. Én az egész diskurzusból csak annyit fogtam fel, hogy szórakozni fogunk.
-Végre játszunk! Juppi!-
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te53000/6500073-as körzet - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyVas. Nov. 02, 2008 10:22 am

Az arrancar monológján majdnem bealudtam,annyira érdekfeszítő volt. A kis pisis rögtön ráizgult a bűvész témára. Ott lökte a hülyébbnél hülyébb kérdéseit az értelmesen pislogó ellenfelünkre.
-Neked is kiakadt a mutatód mi?-vakarásztam a fejem.-Kuss legyen már, ördögfióka!-borzolom meg a haját, amitől határozottan dühbe gurul. Egy bokára irányított láblendítést kapok cserébe.-Hogy az a...Te kis nyomorék!Vonszold vissza a segged, nekem is van ajándékom a számodra!-szorítottam ökölbe a kezem. Az elmés szitkozódásom az arrancar felém lőtt bara-ja fojtotta belém.
-Te aljas szemétláda!-eszméltem rá, hogy túl későn kaptam észbe, ahhoz, hogy kitérjek előle.-Ha keménykedni akarsz tőlem megkapod!-mindkét kezemben egy kicsit cero-ra edzettem, hogy arrébb tudjam majd takarítani azt a borzadványt. Így is sikerült berepülnöm az erdőbe. Az ágak szépen szétszaggatták az amúgy is lezser megjelenésen.
-Te rohadt köcsög! Látod ezt? Vérzek, te szarkupac! Ez neked kurva rossz véget fog ígérni!-sikerült annyira bepöccennem, hogy még a zanpakuto-m is előkaptam. Sőt gyűjtögettem volna a maszkomra, de ekkor bumm, jött a lila energiabomba újabb meglepetése. A fán lógva emlegettem a családfáját, de fentről még rusnyább volt az arrancar képe, úgyhogy gyorsan levágtam magam. Egy kellemes földi nyekkenés után. A csitrik leszavazták a gyilkolási szándékom és rám parancsoltak, hogy várjam ki, amíg az újdonsült vaizard fiúcska kiötöl valamit.
-Ha ennyit fogsz agyalni, meg fog fájdulni a kicsiny agyad...-dörmögtem az orrom alatt, jelezve, hogy örülnék már valami történésnek.
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2008 10:15 am

//Mesélő//

Vigyorogva figyeli, milyen hatást vált ki előbbi "bemutatója" a shinigamikból. Nem törődik azzal, hogy Dai és Hanae megmentik az előbb még kísérleti nyúl pozícióban lévő tisztet, ahogy azzal se, hogy milyen az eredménye a másik barának.
- Hohó, ez nem így működik... Úgy nézek én ki, mintha túltengene bennem a felebaráti szeretet?!
Válaszol hangosan Daisetsunak, majd nagyvonalúan arrébb lép a cero útjából.
- Te tényleg teljesen bolondnak nézel. Méghogy minden maszk felhasználható...
Horkant fel idegesen, az újabb kérdést meghallván. Szórakozottan figyeli a shinigamik vitáját - nos, igencsak élvezi ellenfeleinek összetűzését, így csak az ő dolga válik könnyebbé... Bár, igazság szerint, mélyen egyetért Masaki felháborodásával, ugyanis őt is határozottan idegesíti Amaya...
- Úgy látom, nem tart sokáig ez a harc. Erősebb ellenfelekre számítottam.
Jegyzi meg végül a vita kellős közepén. Egy elejtett félmondat üti meg ekkor fülét: "előbb várjuk, meg Dai mit akar"...
Mire észbe kapna, már késő, így hát sikeresen telibe kapja a vaizard támadása. A levegő szorítását érzi hamarosan, ami sehogy sem akarja elengedni... Csapdába ejtették. Halk szitkozódással veszi ezt tudomásul, és méltóságteljesen várja további sorsát, "már minden mindegy" alapon. Már azt sem bánja, ha ellenfelei megölik - sőt, talán megváltás lenne számára -, elvégre Aizen-sama nem szokta egyhamar megbocsátani az övéhez hasonló méretű baklövéseket...
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 2 Cl0te41000/5500073-as körzet - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 EmptyHétf. Nov. 10, 2008 7:42 am

- Te tényleg teljesen bolondnak nézel. Méghogy minden maszk felhasználható...
Horkant fel idegesen, az újabb kérdést meghallván.
-Úgy látom, nem tart sokáig ez a harc. Erősebb ellenfelekre számítottam.- Erre a megszólalására én csak egy mosolyt ejtettem meg az arcomon. Miután elkaptam eltünt a mosoly az arcomról, mivel magas lélek energiája miatt nehéz volt fogva tartani.
-Masaki! innentől átadom! Tőlem aztán le is operálhatod a maszkját róla! Vagy, hogy könnyebb legyen, egy fej is elég.- mondtam a morbid ötleteket a vaizardnak, mert úgy gondoltam ezek tetszenének neki.
-Egyébként valaki segíthetne egy fogva tartó kidouval vagy valamivel, mert hatalmas mennyiségű lélek energia kell és ezt hosszú távon nem tudom fentartani.- mondtam kicsit morcosan, mivel úgy gondoltam, hogy azért nem tudom tartani mivel gyenge vagyok.
~Talán egy kis időt nyerhetek ha megidézem a maszkomat.- futott át a fejemen az ötlet majd neki is láttam. A kezembe idéztem meg, majd felhelyeztem az arcomra.
-Egy szóval... Tiétek a pálya!- sürgettem tovább őket, hisz már nem sokáig bírom tartani.
~Remélem valahogy megszerezzük a gyógyírt~
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




73-as körzet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

73-as körzet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Rukongai-