-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 73-as körzet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: 73-as körzet   73-as körzet EmptySzomb. Okt. 04, 2008 6:26 am

Észak-Rukongai egyik legtávolabbi kerülete. A terület legnagyobb részét sűrű erdő borítja, míg a maradék kopár puszta. Nem igazán lakott hely, alig néhányan élnek errefelé, bár ők is inkább csak átutazóban vannak. Ennek következtében a kevés megmaradt épület többsége is romokban áll, és az életkörülmények sem valami fényesek.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te41000/5500073-as körzet 29y5sib  (41000/55000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptySzomb. Okt. 04, 2008 6:58 am

*A kis csapatunk elindult hát a helyszínre. Természetesen én hátul voltam, hogy nehogy beleszaladjak valamibe.
-Vigyázzatok! Lehet, hogy csapda lesz.- figyelmeztettem őket majd kicsit nagyobb távolságra maradtam le.
~Remélem lesznek páran, hisz küzdeni jöttem ide.- reménykedtem.
~Ha beleszaladunk abba a bizonyos dologba olyanok leszünk mint Akane és Mitsuko-chan. Mitsuko már alapból félelmetes, de Akane ilyen állapotban... Rémálmomban se gondoltam ilyennek.- elmélkedtem és lassacskán megérkeztünk a helyszínre. Mér láttunk pár földön fekvő foltott, hisz még nem láttuk tisztán. Minél közelebb mentünk annál világosabb volt, hogy shinigamik voltak.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te11800/1500073-as körzet 29y5sib  (11800/15000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptyVas. Okt. 05, 2008 4:31 am

A 4. osztagból elindultunk, és a 73-as körzet felé vettük az irányt, hogy utána nézzünk, mi folyik itt..
Elég sokan megrémültek a tájékoztatón, így csak néhányan indultunk útnak.
A csapat elején a shinigamik voltak, mögöttük a vaizardok.
Egyre közelebb értünk, mikor foltokat pillantottunk meg, amik shinigamik voltak.

-Mi a fene történt itt??- kérdezte mellettem Hana.
-Fogalmam sincs, de valami nagyon nincs rendben.- néztem körül a sok tetemet látva.
-Váljunk szét, és pásztázzuk át a terepet!- vette a kezébe az irányítást Dai.
Nem volt ellenvetés, így két csoportra oszlottunk, és megkezdtük a felderítést.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te33500/4500073-as körzet 29y5sib  (33500/45000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptyVas. Okt. 05, 2008 6:36 am

Egy bólintással vettem tudomásul Masaki hisztije után, hogy nézzünk el a 73-as körzetbe. Azt hittem leballagom a maradék lábam is mire kiérünk oda. "Rossz ezt a nyomort látni...hmmm...Ilyenkor érzem azt, hogy lehetnék kapitány,akkor se tudnék segíteni nekik. Tehetetlenek vagyunk...sajnos!"
-Erre,Hana!-nyúlt a kezem után Kuro mielőtt rossz felé fordultam volna le.
-Öhm...köszi!-^^"
Beérve a körzet egy eldugottabb szegletébe fekete pacákra lettünk figyelmesek. Közelebb érve hozzájuk tudatosult mindenkiben, hogy ezek shinigami-k voltak.
-Mi a fene történt itt??- "Jáááj...csak engem meg ne találjon ez a bigyó! Fiatal vagyok még a halálhoz...újfent!" megrázom a fejem. "Az egoista beszólásaimnak most nincs helye! Csak arra koncentrálj, hogy mi ez az egész, ne magadra!"magyaráztam magamnak hevesen.
-Fogalmam sincs, de valami nagyon nincs rendben.- hallottam Kuro halk válaszát.
-Váljunk szét, és pásztázzuk át a terepet!- szólt közbe a magánbeszélgetésemnek Daisetsu.
-Rendben!-bólintottam.-Ki jön velem?-tettem fel a költői kérdést egy vigyor kíséretében.-Én a 2x2-t ajánlom,de nyugodtan lehet nemet mondani...-^^"
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te40500/4500073-as körzet 29y5sib  (40500/45000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptyVas. Okt. 05, 2008 7:10 am

A többiekkel együtt én is elindultam a 73-as körzet felé. Elég veszélyes egy környék amúgy is, hiszen messze van a Seireiteitől. Nem is nagyon ismerem, hiszen én a 24. kerületben laktam míg be nem iratkoztam az Akadémiára.
Mikor megérkeztünk, az erdő széléhez érve újabb áldozatokat találtunk.
-Ne csak álljatok már ott!-kiáltottam hátra a többieknek-Valaki értesítse a 4. osztagot gyorsan! -rohantam oda hozzájuk, hogy megnézzem van-e túlélő, de csak vigyázva mert nem tudom hogy terjed ez a betegség. De sajnos egyikük sem élte túl. Lehajtott fejjel felálltam és visszasétáltam a többiehez. Meghallgatva Hana javaslatát bólogattam.
-Szerintem se kellene egyedül mennünk, ez a 2-2-es felosztás nekem is megfelel. Akkor ki kivel megy? -néztem körbe
Ám ekkor neszt hallottam, megfordultam és láttam hogy az egyik shinigami megmozdul.
-De hát az előbb még min halottak voltak! -rohantam oda hozzá, és felültettem.
-Jól van? Mi történt? Mi folyik itt? -kérdezgettem
Vissza az elejére Go down
Shiroyuki Minori
6. Osztag
6. Osztag
Shiroyuki Minori

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 41
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te7500/1000073-as körzet 29y5sib  (7500/10000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptyHétf. Okt. 06, 2008 4:59 am

*Minori Amaya kérdésére csak zavartan elvigyorodott.*
- Köszönöm szépen, nagyon ízlett! -~Hófehérke?~
*A lány tűrte, hogy a másik felmásszona hátára, bár először kicsit nehéznek találta. Vagy ő volt gyönge? Dehát mégsem dobhatja le. Aztán figyelmesen hallgatta Daisetsu-t, és felkészült arra, hogy Rukongai-ba menjenek.

Magabiztosan lépkedett a 73-as körzet területén a többiekkel, Amayával a hátán, mivel továbbra sem volt kedve leszállni.. Nem volt idegen számára a helyszín, bár nem tudta miért, mert nem emlékezett rá. Csak annyira emlékezett, hogy egy széles folyó partján ébredt az 56-os körzetben. De valamiért mégsem volt idegen a számára a nyomor látványa, pedig normális esetben visszataszítaná. Majd valami nyomasztó érzés lett úrrá rajta és lassacskán biztos volt benne, hogy valami még történt vele a folyóparti város előtt, de nem tudta mi. Ám gondolatai közül hamar kiszakította magát, mikor halottakat véltek felfedezni. Inkább nem ment a közelükbe, aztán a többiek felvetették a páros felosztást.
- Ömm, nincs kedved velem menni? -*kérdezte a hátán tróboló Amayát.
Ám mikor az egyik halottnak vélt shinigami megmozdult azonnal odakapta a fejét, és közelebb ment hozzá és Hanae-hez.*
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te18300/3000073-as körzet 29y5sib  (18300/30000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptyKedd Okt. 07, 2008 8:16 am

-El fogsz bírni Hófehérke?-vigyorogtam tejbetökként, hogy alig bír el.
-Persze!-erőltette ki a száján a válaszát.
-Majd edzel Kago-chan-nal, ha megtalálom!-büszkélkedtem és adtam neki még édességet. Mikor mi került a kezem ügyébe.-Messze megyünk még?-kérdeztem alig tíz perc után.
-Még egy kicsit...-^^"
-Oké!-ugrottam egyet a hátán, amitől majdnem hátraborultunk.-Ez de izgi volt! Még egyszer!-
-NE!-kiáltotta kicsit pánikolva.-Kérlek inkább ne.-
-Hát jó...-húztam meg magam kicsit csalódottan. Végre kiérve a hét és hármas körzetbe újra feljebb csúsztam Hófehérke hátán és kikukucskáltam a válla felett. Nagyon érdekelt mi miatt csődítettek ide minket. A halott shinigamikat nem nagyon tudtam hova tenni.
-Zombiiii!-ugrándoztam immáron a saját lábaimon meglátva, hogy megmoccant az egyik alak.-Búúú!-ugrottam Minori-nak, mert megláttam, hogy rendesen megrémíti a látott dolog. Jót nevettem magamnak, és eljátszottal mindenkivel ugyanezt. Masaki megjegyzésén, hogy váljunk szét csak elgondolkozva ácsorogtam.
-Kivel mehetek?-kiáltottam el magam.
-Már kérdeztem Amaya-chan, hogy nem jönnél e velem?-pillantott felém egy zavarkás mosollyal Hófehérke.
-Jaaam...biztos mással voltam elfoglalva.-mentettem ki magam. A lány mellé ugorva jeleztem, hogy nekem már van párom.-Mi merre megyünk, Hófehérke?-kérdeztem mellette táncikálva egy helyben.
Vissza az elejére Go down
Kamitora Kenzo
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Kamitora Kenzo

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 60
Age : 33
Tartózkodási hely : A pokol trónján vagyok
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Egy balesetben elhunyt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te5000/1000073-as körzet 29y5sib  (5000/10000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptySzer. Okt. 08, 2008 2:15 am

Mikor át értek a 73. körzetbe Kamitora csak nézet körbe. Majd ment a többiek útán de a keze a Zanpakutoján volt. ~Sokat kell még menünk vagy mikor jönnek velünk szembe? Majd meglátták a Shinigamik testét.
-Mi van veletek? Kelljetek már fel.
Kamitora elkezdet körözni a testek körül majd megállapitota.
-Ezek kifeküdtek. Alszanak vagy mitörtént? VAlaki nyúljon hozzájuk.
Kamitora ekkor mikor kimondta hátrább ment mert nem akarta elkapni a vírúst. Kamitora gyorsan körbenézet hogy van valahol még test. Majd bement az erdő szélére de nem látot semmit még nyomot sem. Mikor hallota hogy párokba kell osztodni körbe nézet és ordítot.
-Ki lesz az én párom?
Majd kilépet az erdő széléről és sétált vissza nyugodtan a többiekhez majd leült egy fa mellé.
-Na akkor valaki?
Fel tete a kérdést és nyújtozott egyet.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te53000/6500073-as körzet 29y5sib  (53000/65000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptySzer. Okt. 08, 2008 4:40 am

Nehezen,de rávette magát a csapatunk, hogy kifáradjon a helyszínre. Szokásomhoz híven a sor végén kullogtam zsebre dugott kezekkel. A táj és a körletek nem tudtak felcsigázni. "Ez még mindig olyan csóró mint régen...ezek zoknira költik a pénzüket, hogy sehova se fejlődik Seiretei...?!"vakartam meg a fejem egy fújtatás kíséretében. "Ez rohadtul nem a te gondod. Csak figyelj az orrod elé, nehogy megint felboríts valakit." ösztökéltem saját magam, hogy mire legyek tekintettel az út során. Lassan kezdtem azt érezni végig kutyagóljuk az egész világot. "Ingyen városnéző körutat is tartunk?" vontam fel a szemöldököm mérgesen, amikor Amaya fényképezgetni kezdte a tájat. "Na ácsi! Új gépet vett a taknyos!"fékeztem be azonnal és keresgéltem valami rejtekhelyet mielőtt megvakítana a vakuval. Szerencsémre megúsztam a portré készítést...
-Végre...-emeltem fel a fejem és mondtam köszönetet az égieknek, hogy ideértünk még az előtt, hogy megőszülök. -Szép kis ragály...-pillantom meg a földön fekvő shinigamikat. A kétségbeesetten kiabáló Hanae mellé léptem és a szokásos laza eleganciámmal nézek le a kapitányra.
-Nem lehet, hogy érzéki csalódás volt, kapitány?-rúgok bele egy kicsit a testbe.-Ha élne egy au-t biztos elejtene...-
-Ha nem is él, a tisztelet kijár neki...-célzott az előbbi rúgásomra. Egy vállvonással csoszogok arrébb.Időközben a többiek már eldöntötték, hogy ki kivel fog párban rohangászni. Minori a hátán vigyorgó poggyászával indult el. Hana a harmadik tisztjét választotta. "Családon belül marad..."húzom el a számat. "Én, kit szeressek. A napozók gyöngyét, vagy a felmondott shinigami-k gyöngyszemét?" Ahogy gondolkozom, hogy a két rossz lehetőség közül melyikre csapjak le mohón, rájövök egy harmadik esélyre is. "Hanae...legfeljebb elküld a templomba gyónni..."léptem oda hozzá.
-Kerestetem a párom és láttam mennyire magányosan ácsorogsz itt. Eljönnél velem?-humorizáltam, amit láthatóan nem élvezett a kapitány.-Eh, szavanyú volt a szőlő, hogy ilyen fejet vágsz?-
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptySzer. Okt. 08, 2008 5:23 am

//Mesélő//

A csapat hamar el is érkezik a helyszínre, ahol belebotlanak a járványnak áldozatul esett shinigamikba. Az öt felderítő közül mindegyik a földön fekszik, látszólag élettelenül... Kawazoe kapitány mintha mozgolódást észlelne felőlük, azonban Masaki szerint ez az egész csak puszta érzékcsalódás... Míg Hanae a shinigamival van elfoglalva, a többiek azt beszélik meg, milyen felosztásban derítsék fel a terepet.
Ekkor azonban váratlan dolog történik: a Hanae által felültetett shinigami tényleg magához tér... Ijedten néz körül, majd megpróbál minél távolabb kerülni a kapitánytól. Először ugyanis arra gondol, hogy elkapta őt az ismeretlen ellenfél, akit a bokroknál észleltek... Beletelik néhány percbe, amíg lenyugszik annyira, hogy beszélni tudjon.
- Minket csak ideküldtek bővebb felvilágosítás nélkül... Semmiről sem tudtunk... Arra viszont van valaki... Vigyázzatok a füstre...!
Összefüggéstelen beszéde alatt karjával a közeli erdő fái felé int. Szavai végül rémült kiáltásba fulladnak, ugyanis ekkor veszi észre földön fekvő társait.
- Mi... Mi történt velük? Én is meg fogok halni?
Kérdezi ijedten. Gyerekkori jó barátai voltak a csapatban, így talán érthető is zavartsága... Halálfélelme van, azt is elfelejti, hogy akik körülötte állnak, nem ellenségek. Tekintete eszelősre vált, miközben zanpakuto-jával hadonászva próbálja meg távol tartani magától a shinigamikat. Mit is szépítsük: megbomlott az elméje... Amikor meglátta társait, rögtön arra gondolt, hogy a körülötte állók tettek valami barátaival, és a számára ismeretlen, erdőbeli lény szövetségesei. No meg természetesen a méreg is érezteti már hatását...
- Hagyjatok békén!
Ordítozik magából kikelve. Ebben az állapotában nemcsak a csapatra, hanem önmagára is veszélyes lehet...
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te41000/5500073-as körzet 29y5sib  (41000/55000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptyPént. Okt. 10, 2008 4:16 am

-Na ki akar velem jönni?- néztem a bokor felé.
~Ha ez a vírus a levegőben terjed nagy haszna lesz a szél elemű Zanpakutomnak, bár hagyom kibontakozni a shinigamikat.- gondoltam majd körbe néztem. Amaya és Minori már egymásra talált.
-Masaki! Nem jössz veled? Két vaizard jobban megérti egymást mind egy shinigami és egy vaizard.- magyarázkodtam.
~Legalább a küldetést nem fogja veszélyeztetni, mert figyelek rá~
-Na benne vagy? Mert ha nem akkor elintézem, hogy Amayával kerülj össze.- súgtam neki fenyegető hangnemben, de ekkor elkezdett hadonászni az életben maradt shinigami.
-A francba! Ha folytatja megölhet minket is. Remélem nem hiszitek azt, hogy örömmel teszem: Bakudou 1: első fogvatartó akadály- mondtam.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te11800/1500073-as körzet 29y5sib  (11800/15000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptyPént. Okt. 10, 2008 5:07 am

Megkezdtük kialakítani a kettes csapatokat. Idő közben az egyik halottnak vélt shinigami felkelt, és semmit nem tudott magáról. Hanae próbálta faggatni, de ellenségnek hitte a csapatot.
-Váljunk szét akkor! Kuro te velem jössz, a többiek meg döntsék el, ki kivel akar lenni.- felelte Hana.
Elindultunk az erdő belsejébe, és egyre furábban éreztük magunkat.
-Azt hiszem jó irányba haladunk...- szóltam megtörve a csendet.
-Valami fura dolog van a levegőben.- állt meg Hana. -Te nem érzed?
-De.. csak nem tudom beazonosítani.
-Szóljunk a többieknek!
-És mégis hogyan? Pokollepke?
-Az talán megfelel a célnak.
Az üzenet így hangzott:
Találtunk valamit, ha tudtok, minél hamarabb gyertek ide! A 3. osztag tagjai.
Ezzel útnak eresztettük a 3 lepkét és vártunk.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te33500/4500073-as körzet 29y5sib  (33500/45000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptyPént. Okt. 10, 2008 5:29 am

A halottnak vélt shinigami feltámadása kissé ledöbbentett. Mozogni se tudtam a döbbenettől,de Daisetsu gyorsan reagált és még azelőtt lefogta, hogy neki vagy másnak baja esett volna.
-Huh, ez egy kicsit horrorisztikus volt...-húztam végig a kezem homlokomon, hogy ezt megúsztuk.-Váljunk szét akkor! Kuro te velem jössz, a többiek meg döntsék el, ki kivel akar lenni.-szóltam oda többieknek, mert szabadulni szerettem volna minél hamarabb ebből a körzetből.
"Ez az erdő nem tetszik nekem...valami nagyon lappang itt." Körbefordítom a fejem, mert úgy érzem mintha egyre nagyobb ködben lennénk. Még a szemeimet is megdörzsölöm nem e én képzelődöm.
-Azt hiszem jó irányba haladunk...-szólalt meg váratlanul Kuro.
-Valami fura dolog van a levegőben.-álltam meg és nézelődtem tovább. Egyre jobban feszélyezett az erdő.-Te nem érzed?-mutattam a levegőbe.
-De.. csak nem tudom beazonosítani.-
-Legközelebb azért szólj...-teszem az egyik kezem a vállára.-Szóljunk a többieknek!-
-És mégis hogyan? Pokollepke?-
-Az talán megfelel a célnak.-eleresztjük a három lepkét.-Remélem nem csak képzelődöm...lassan már abban is kételkedem, hogy erdőben vagyok. Nagyon nem tetszik ez nekem...-rápillantok a kissé sápadt Kuro-ra.-Jól vagy?-
-Nézd!-mutatott egyenesen előre. Kicsit hunyorítanom kellett, hogy egy pacánál többet lássak.
-Ebben a ködben az orromig se látok...Az egy shinigami?-
-Meglehet...-
-Maradj itt!-
-De, Hana!
-Semmi de! Tessék!-tekerem le a kezemről az egyik vörös szalagot.-Ezt még ekkora tejfölben is megtalálom!-kacsintok rá.-Azonnal jövök!-indulok el óvatosan lépkedve előre az avarban. "Remélem nem csak képzelődtünk..."fut végig a hideg megint a hátamon. Akai mamono-t kicsit kihúzom a hüvelyéből felkészülve arra is, hogy ellenségbe toppantam. Ahogy közeledtem felé egyre hidegebb lett. Már alig éreztem a végtagjaimat. "Mi folyik itt?" láttam a saját lehelletem, ahogy levegőt veszek.
-Ki van ott?-kérdeztem gyanakodva.-Válaszoljon!-felérve a kicsi domb tetejére hátranéztem és megnyugodva könyveltem el, hogy még látom a vörös szalagom. Viszont az előbb meglátott alak sehol sem volt. "Ki játszik velünk?"dideregtem a hidegben. Visszafelé akartam volna indulni, amikor az alak elém ugrott.
-Meg ölték...meg ölték őket!- esik rám teljes erejével.
-Nyugodjon meg!-
-Eresszen!-ficánkolt a kezeim között. Eltolva magamtól a tekintetét kerestem.
-Nézzen rám! Azt mondtam nézzen rám!-ráztam meg kicsit, hogy végre rám fordítsa a figyelmét. A szemeiben láttam, hogy halálra van rémülve.-Mi a neve?-próbáltam valamit kiszedni belőle, hogy el tudjam kezdeni a nyugtatását.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te40500/4500073-as körzet 29y5sib  (40500/45000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptyPént. Okt. 10, 2008 10:11 am

A shinigami magához tér és magán kívül elkezd kiabálni, az erdő felé mutogatva, majd felém hadonászik a kardjával. Mielőtt tehettem volna valamit Daisetsu megbénította egy bakudoval. Azonban még mindig ott kapálózott a földön, én odaléptem hozzá és megkeresve az egyik artériás nyomáspontját, elkábítottam nehogy még a végén kárt tegyen magában. Majd küldtem egy pokollepkét a 4. osztaghoz hogy küldjenek ide embereket amilyen gyorsan csak tudnak.
Majd Masaki jött oda hozzám, és felajánlotta hogy alkossunk egy csoportot.
-Rendben ahogy gondolod. -néztem rá még mindig kicsit szemrehányóan az előbbi húzásáért. -Akkor javaslom induljunk el mi is mielőbb.
Besétáltunk az erdőbe egy másik irányba mint amerre a többiek indultak. Ahogy haladtunk beljebb a levegő egyre kezdett ködös lenni.
-A shinigami tényleg nem hazudott, bár fogalmam sincs mi lehet ez a köd, de semmi jót nem nézek ki belőle. -fordultam a mögöttem haladó Masakihoz
Vissza az elejére Go down
Shiroyuki Minori
6. Osztag
6. Osztag
Shiroyuki Minori

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 41
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te7500/1000073-as körzet 29y5sib  (7500/10000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptyKedd Okt. 14, 2008 9:02 am

A lány fogait összeszorítva tűrte Amaya viháncolását, de azzal nyugatta magát, hogy legalább erősödik a háta... Ám mikor a lány következő alkalommal megijesztette azt hitte, hogy szívrohamot fog kapni. ~Amaya-san túlságosan ereje teljében van...~ gondolta.
Ám azonnal hátrált a shinigami viselkedése miatt. Egy kicsit félt tőle, de sajnálta is, hiszen társai feküdtek körülötte, talán már élettelenül. Önkéntelenül felsóhajott, mikor Daisetsu lefogta, és úgy gondolta, minél előbb el kéne innen menniük, nem tetszett neki a környék.
- Gyere Amaya-san, mi menjünk erre! - mutatott egy irányba, a sűrű erdőbe.
Ám mikor Amayáról az erdőre emelte tekintetét kicsit elbizonytalanodott... De már nem hátrálhat meg, és nem akarta, hogy gyávának nézék, ha már eljött erre a küldetésre. Remélte, hogy a lila lánynak is megfelel az irány, és ha igen, akkor kicsit bátortalanul indult el a fák között. Már a sötét erdő sem tetszett neki, mikor is rájuk is köd telepedett. Ekkor nyugtalankodva tekintgetett mindig hátra, hogy Amaya megvan-e még, mivel a keskeny hely miatt csak egymás mögött tudtak haladni. Egy hátrapillantás alkalmával pedig sikeresen felbukott egy fa kiálló gyökerében, és egy nyekkenés kíséretében ét földet. Ráadásul azt hitte, hogy valaki lerántotta a földre, ezért félve, összecsukott szemekkel ült sajgó hátsójával a hideg talajon, várva, hogy megtámadja valami félelmetes hollow, vagy akármi.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te18300/3000073-as körzet 29y5sib  (18300/30000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptySzer. Okt. 15, 2008 6:14 am

- Gyere Amaya-san, mi menjünk erre! - bökött rá az erdőbe.
-Hurrráááá!-ugrottam egyet-Keressünk gombát is! Viszek majd galócát Tatsu-chan-nak.
-A gyilkos galócára gondolsz?-^^"
-Lehet...-gondolkoztam el, hiszen mint sok mással a világon, ezzel sem voltam tisztában.-Nem baj! Legalább vigyoroghatok az arcán, amikor elzöldül!- fogta a kezem Minori és nézett néha-néha hátra. Egyszer ez annyira jól sikerült, hogy felbukott. Csendesen tartottam vissza a nevetésem. Elé osontam és ráugrottam.
-Búúúúúú!-
-Ez nem volt vicces Amaya-san!-görbült sírósra Minori szája.
-Ugyan már! Ne legyél ilyen betoji, Minori-chan!-vettem fel két ágat és csapkodtam a levegőben. Közben körbe-körbe rohangásztam és kiabáltam, hogy "ronda szellem vagyok, mindenkit felfalok!" Az egyre sűrűbb köd miatt abbahagytam a kiabálást.
-Áll már fel!-nyújtottam neki a kezem. Amikor viszont előre hajolt, hogy megfogja a kacsómat elrántottam, így előre esett.-Béna vagy, Minor-chan!-nyújtottam ki a nyelvem.-Na tényleg segítek felállni!-másztam be a hasa alá és toltam fel. Nagy nehezen magától folytatta a folyamatot.-Ne félj! Itt legfeljebb csak vérszomjas cukorkák vannak!-vigyorogtam és dugtam a zsebébe egy nyalókát.-Mehetünk tovább?-de ekkor megpillantottam egy lepkét.-Nééééézd!-hajkurásztam a pokollepkét.
-Ne csalapálj, Amaya-chan!-igyekezett csitítani, hogy le tudjon szállni a lepke.
Vissza az elejére Go down
Kamitora Kenzo
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Kamitora Kenzo

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 60
Age : 33
Tartózkodási hely : A pokol trónján vagyok
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Egy balesetben elhunyt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te5000/1000073-as körzet 29y5sib  (5000/10000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptySzer. Okt. 15, 2008 9:18 am

Már mindenkinek volt párja de nekem nem. Majd elkezdtem tovább nézni az erdőt de semmi furcsát nem láttam.
-Na jól van akkor én megyek is nekem nem kell senki mert csak feltartana.
De ahogy kimondtam egy ismerős hang szólítot meg
-Kamitora hadnagy itt ne hadjon.
-Hát te meg Goturo mit keresel itt?
-Kamitora hadnagy nem emlékszik hogy szóltam hogy jövök magával?
-De, na akkor gyere útánnam.
Mi Goturoval elindultunk az erdőbe én rohantam elől Goturo útánnam.~Miért kellet megigérnem?
Mentünk tovább majd goturo véget megálltam mert elfáradt. Már majdnem az erdő közepén voltunk.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te53000/6500073-as körzet 29y5sib  (53000/65000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptyCsüt. Okt. 16, 2008 5:18 am

-Rendben ahogy gondolod. - "Ez a halálosztó most rajtam próbálja ki a szemmel verős kidou-t?! Huh,de félek! Új pelenka kell mami!!" pislogtam Hanae-ra, majd egy megszokott "Cöh!" eleresztése után zsebre dugott kezekkel ácsorogtam.-Egész nap a gyogyóst fogod vagy el is indulunk végre?-zsörtölődtem elég látványosan. Amíg Hanae válaszolt én a lábammal doboltam és a fülemet piszkáltam jelezvén, hogy kibaszottul nem érdekel merre megyünk csak emeljük már meg a lábainkat, mielőtt gyökeret eresztek.
-Ezt a rohadt nagy ködöt...valaki jó adag gázt durrantott el errefelé...Itt a csilis bab a menő kaja?-próbálkoztam elhessegetni a ködöt a szemem elől, mert nem volt jobb dolgom. Az út során néha majdnem felbuktam és félúton egy elég "kellemes" barátkozásra került sor egy köcsög faággal. Ádáz harcot folytattam vele, mert nem akarta elengedni a lábamat. Miután a fél erdő hallotta, hogy kiabálok és zörgök a száraz faággal sikerült valamerre elrugnom.
-Remélem egy Jeti-t legalább fejbe basztam vele...vagy egy retkes mókust lecsaptam a fáról! Nyeeee....-sóhajtottam nagyot és eredtem a lassan teljesen eltűnő Hanae után.-Ha mázlim van nem egy barnamedvét követek...-morgolódtam tovább.
-A shinigami tényleg nem hazudott, bár fogalmam sincs mi lehet ez a köd, de semmi jót nem nézek ki belőle. -fordult hátra a kapitány.
-Én leszarom ezt a ködöt...de ha rájövök melyik rohadék csiribízte ide a Harry Potter fejével és gagyi varázspálcájával... Én elküldöm a Marsra légipostával és rávésem, hogy vissza ne merd küldeni!-fejeztem be a mondókámat.-Egy költői kérdés? Most az igen kifinomult orrod után megyünk vagy netán infrás kontaklencsét hordasz és egy vörös pacát üldözünk? Esetleg a harmadik verzió...fingod sincs hol a picsában vagyunk és körözünk mint a mérgezett egerek?!-bökök rá egy bokorra, ahol a fent akadt pólóm egy kis darabkája feszített.-Szóval nyomkövetők többszörös kitüntetettje? Azonnal földre fogsz borulni és hallgatózni, hogy melyik giliszta tudja a helyes ösvényt?-
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptyCsüt. Okt. 16, 2008 6:21 am

//Mesélő//

A tébolyult shinigamit sikeresen - és gyorsan - "hatástalanította" Daisetsu és Hanae. Ezt követően a párokat is kialakították: Kuro Hanával, Hanae Masakival, Minori Amayával, Dai és Kamitora azonban külön-külön indult el felfedezni az erdő titkait. Ahogy belépnek a fák közé, egyre sűrűbbé és nyomasztóbbá válik mindannyiuk számára a köd - lassan már szinte az orrukig sem látnak...

Hana és Kuro egyre kényelmetlenebbül érzik magukat, majd Hana egy alakot vesz észre a távolban, így néhány óvintézkedés megtétele után elindul, hogy felderítse a terepet. Az alak addigra már eltűnik, mire odaér, így Hana már csak egy gúnyos kacajt hallhat valahol a közelben... Ekkor esik nyakába egy újabb shinigami a felderítő csapatból, aki szintén halálra van rémülve. Nagy nehezen sikerül rábírnia, hogy a hadnagy szemébe nézzen - tekintetéből leplezetlen félelem tűnik ki, és zavartan elmotyogja nevét:
- R... Raikou Sutoraiki...
Hamar sikerül megnyugtatni a tisztet, akit azonban nem lenne jó ötlet itt hagyni - ki tudja, mire lenne képes, legalábbis az előző felderítő őrjöngése után...
Az általuk elküldött pokollepkék hamarosan megérkeznek címzettjeikhez is.

Hanae és Masaki egy másik irányba indulnak el, a vaizard pedig nem rejti el türelmetlenségét... Előttük is megjelenik egy különös alak, azonban amilyen hirtelen jött, úgy el is tűnik, és már csak a röhögést hallják minden irányból... Ezt követően hat kisebb szintű hollow támad rájuk, ami ugyan nem lehet nagy akadály nekik, azonban rövid időre feltartóztatja őket.

Amaya és Minori is nekiindulnak az ismeretlennek. A hadnagy szemmel láthatóan élvezi a helyzetet - vígan rohangászik a fák közt, Minorit ijesztgetve. A pokollepke addig nem is száll le, hogy megtudják üzenetét... Mellettük is elsuhan valami, három lidércet hagyva maga után, amik egyből nekirontanak a két lánynak.

Dai és Kamitora külön-külön mennek a fák közé, valamivel társaik után, így egy darabig még láthatják a többieket, azonban hamarosan elnyeli őket is a köd... Feltűnhet nekik, hogy hirtelen sokkal sűrűbbé válik - mintha csak valaki irányítaná az időjárást... Végül az ismeretlen alakot is megpillanthatják. A vaizardra és a hadnagyra is kettő-kettő hollow támad. A pokollepke még az erdő szélén találja meg őket, a szétválás előtt.

Ezalatt az egyelőre még ismeretlen ellenség jól szórakozva figyeli a shinigamikat. Hamarosan fel is fedi magát előttük, azonban még néhány előkészületet meg kell tennie, hogy "méltón" fogadhassa őket - ezért is küldte rájuk a lidérceket: hogy időt nyerhessen...
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te41000/5500073-as körzet 29y5sib  (41000/55000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptyCsüt. Okt. 16, 2008 6:49 am

Mikor szétváltunk Kamitorával mentem, de egy üzenet után szét váltunk. Nem sokkal később két hollow támadt meg. Zanpakutomat előhúzva egy gyors Kaze Tenshouval elintéztem mindkét hollowot, kimelegedés nélkül.

~Tehát Aizen áll e mögött. Gondolhattam volna, de vajon mi ez? Lehet, hogy ez is csak egy illúzió? Vagy talán csak a fantáziánk szüleménye? //Majd nem ugyan az XD// Majd kiderül, de egy csapda ellen mit tegyek?

Kis gondolkodás után eldöntöttem.

-Sétáljunk bele.

Jelentettem ki és elindultam a sűrű köd irányába. Mikor már kezdtem érezni egy egyszerű lég hullámmal eltereltem azt.

~Így biztos nem ér el engem, hisz a levegőben terjed és az én Zanpakutommal tudom irányítani azt, főleg, hogy állandó shikai. Igaz Fuijin?~
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te11800/1500073-as körzet 29y5sib  (11800/15000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptyCsüt. Okt. 16, 2008 7:47 am

Nem sokkal azután, hogy elküldtük a lepkéket egy alakot láttunk meg a távolban. Hana elindult felé, hiába próbáltam megállítani. Nyugtatás képpen az egyik szalagját nyomta a kezembe, arra hivatkozva, hogy ezt mindig megtalálja. A távolból láttam, hogy talált valakit, aki menekülni próbál, ezért odasiettem. Láttam mennyire össze van zavarodva, segítettem Hananak, aki a neve után érdeklődött.
-Mi a neve?
- R... Raikou Sutoraiki...- válaszolt kicsit nyugodtabb hangon.
-Fel tudja idézni mi történt?
-Nem tudom, nem emlékszem, csak arra, hogy az osztagommal kiküldtek minket, és valami.. valami..- majd ismét összezavarodott.
-Nem kellene itt hagynunk, még hasznunkra lehet, hátha eszébe jut valami.
-Majd én viszem, aztán ha elfáradtam cserélünk.
-Szó se lehet róla, majd ketten elbóklászunk vele, a többiek is jönnek nemsokára.
Elindultunk visszafelé, mikor a köd sűrűsödni kezdett, és zajokat hallottunk a fák közül.
-Szerinted ezek a többiek?
-Csitt!
-Mi az?- suttogtam.
-Hollowok...
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te33500/4500073-as körzet 29y5sib  (33500/45000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptyCsüt. Okt. 16, 2008 8:41 am

- R... Raikou Sutoraiki...-válaszolt nyögve nyelősen és még mindig zavarodottan, bár kezdett kicsit lenyugodni.
-Fel tudja idézni mi történt?-
-Nem tudom, nem emlékszem, csak arra, hogy az osztagommal kiküldtek minket, és valami.. valami..- majd ismét összezavarodott.
-Nyugalom!-fogtam meg, hogy ne essen le a földre.-Nem kellene itt hagynunk...még hasznunkra is lehet,ha eszébe jut valami.-segítettem fel.-Figyeljen rám! Én a 3. osztag hadnagya vagyok Hana. Ő pedig a 3. tisztünk Kuro. Biztonságban van, úgyhogy kérem maradjon nyugton és jöjjön velünk!-a mondatomat hosszas hallgatás követte, de végül a rémült alak bizonytalanul bólintott, hogy megértette.
-Majd én viszem, aztán ha elfáradtam cserélünk.
-Szó se lehet róla, majd ketten elbóklászunk vele, a többiek is jönnek nemsokára.-
-Tessék a szalagod!-
-Köszönöm!-mosolyogtam Kurora miközben elindult visszafelé, vagy legalábbis amerre gondoltuk, hogy kijutunk. A köd közben annyira erős lett, hogy az orrunkig se láttunk el.
-Így képtelenség lesz kikeveredni innen...a fogamat tenném rá, hogy ez is a cél...-
-Meg...-harapta el a szava végét, mert neszek százai kezdtek a füleinkben visszhangzani."Körbevettek?"füleltem minden mozdulatra.
-Szerinted ezek a többiek?-érdeklődött suttogva Kuro
-Csitt!-tettem bal kezem a szám elé, miközben arrébb léptem a két shinigamitól.
-Mi az?- érződött némi félelem Kuro hangjában
-Hollowok...-válaszoltam meglazítva mindkét zanpakutomat hüvelyéből.-Amikor rátaláltam, egy gúnyos kacajt hallottam. Elég távoli volt...de úgy fest ez csak a beetetés volt.-
-Mit gondolsz hány hollow és milyen erősek?-
-Nem tudom...nem érzem rendesen. Nálad?-
-Én eleve sokkal később észleltem, Hana...-szomorodott el Kuro.
-Semmi baj...csak legyél résen és vigyázz az emberünkre.-
-El ne merj megint menni!-
-Ugyan már!-kacsintok rá.-Csak nem félsz egyedül?-bököm meg egy kicsit.
-Most ne viccelődj! Igenis kiráz a hideg ezen a helyen...ne mond, hogy te nem félsz egy kicsit sem!-
-Örülnék,ha ezt mondhatnám...-fordultam vissza.
-HANA!-
-Hmmm?-értetlenkedtem, hogy Kuro mire fel rémüldözik.
-Mögötted!-
-Mi?-fordultam meg,de már későn.- A fenébe!-tudtam nagyon jól, hogy nem tudok elég gyors lenni, hogy kivédjem az ismeretlen lény ütését. A karja útközben borotvaéles lett akár egy katana, emiatt szép vágást kaptam az arcomon és mellkasomon és a védekezés képen felemelt jobb karomon. A további féloldalas kettémetszéstől a shunpom mentett meg.-Nem lehet igaz! Már megint...-"És a jobb oldalam...Kanyec a kardforgató karomnak! Érdekes harc lesz ez így..."
-Kuro! Vidd innen mielőtt megint megbuggyan és mint a másik ránk támadna!-
-De veled mi lesz? Így nem tudsz harcolni...-
-Megoldom...és a többiek is jönnek nemsokára! Csak menj már!-parancsoltam rá, mert éreztem, hogy ebből még komoly gubanc lesz.-Csak nem te mulattál olyan jól az előbb?-álltam fel és húztam ki bal kezemmel Akai Mamono-t.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te40500/4500073-as körzet 29y5sib  (40500/45000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptyCsüt. Okt. 16, 2008 8:45 am

-Én leszarom ezt a ködöt...de ha rájövök melyik rohadék csiribízte ide a Harry Potter fejével és gagyi varázspálcájával... Én elküldöm a Marsra légipostával és rávésem, hogy vissza ne merd küldeni!-fejezte be a mondókáját.-Egy költői kérdés? Most az igen kifinomult orrod után megyünk vagy netán infrás kontaklencsét hordasz és egy vörös pacát üldözünk? Esetleg a harmadik verzió...fingod sincs hol a picsában vagyunk és körözünk mint a mérgezett egerek?!-bök rá egy bokorra, ahol a fent akadt pólója egy kis darabkája feszített.-Szóval nyomkövetők többszörös kitüntetettje? Azonnal földre fogsz borulni és hallgatózni, hogy melyik giliszta tudja a helyes ösvényt?-
*Na jólvan most már elég*-szorítottam ökölbe a kezem és hirtelen megtorpanva megálltam az orra előtt, igaz jócskán magasabb volt mint én, de jelen pillanatban nem nagyon foglalkoztam vele.
-Csendben tudnál már maradni legalább néhány másodpercre?! Mióta elindultunk mást sem hallok mint a te zsörtölődésedet.Ha ilyen tempóban haladunk *nézek rá közben a faágra amin épp az előbb botlott meg* akkor még jó sokáig hessegetheted ezt a hülye ködöt. A költői kérdésedre válaszolva pedig így inkább azt csodálnám ha hallottam volna valamit is mióta elindultunk. Komolyan szerintem az erdő egész vadállománya melegebb éghajlatra menekült már, szóval felesleges tovább szidnod őket.Inkább azzal lennél elfoglalva hogy koncentrálj, ugyanis néhány perce már megéreztem egy különös lélekrészecskét ami esetleg elvezethet a "tetteshez", de így még a saját gondolataimat sem hallom, nem hogy koncentrálni tudjak, szóval javaslom inkább tartogasd az energiáidat arra hogy segíts befogni az lélekfoszlányt és mihamarabb elintézzük a mérgezőnket....egész Seireitei érdekében -sóhajtottam egy nagyot miután egy levegővétellel kibeszéltem magam- Ha nincs más mondanivalód akkor javaslom induljunk arra. -mutattam a hátam mögött az eddig valamelyest követett ösvényről letérő irányba, majd megfordultam és elindultam arra. -Ja és amúgy különben semmi bajom veled. -közöltem vele hátra sem fordulva.
Előttem elsuhanni egy alakot láttam, de olyan gyorsan eltűnt hogy nem volt időm rendesen felfogni, hirtelen megtorpantam Ám ekkor hat hollow jelent meg előttünk. Jelentéktelenül gyengének tűntek, úgyhogy nem hiszem hogy gondot fognak nekünk okozni.
-Szóval a tettesünk húzni akarja az időt. De nem hiszem hogy ez gondot okozhat nekünk. -nézek hátra- 3-3 elosztás megfelel?-kérdezem majd máris megcélzom egy Byakurai-al az egyiket.
Vissza az elejére Go down
Shiroyuki Minori
6. Osztag
6. Osztag
Shiroyuki Minori

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 41
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te7500/1000073-as körzet 29y5sib  (7500/10000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptyCsüt. Okt. 16, 2008 10:21 am

Minori-nak kicsit rosszul esett a lány csúfolódása, és viccelődése is, de mikor a lány tényleg próbálkozott segíteni, és még egy nyalókát is dugott a zsebébe már nem neheztelt Amayára. Ekkor azonban megjelent egy pokollepke, ami nem tudott leszállni a lány miatt, Minori csitítgatása ellenére sem. De mielőtt elérhette volna a lepkét, az feljebb libbent, majd egy alak jelent meg a fák sűrűjében, és csak egy hátborzongató kacaj követte. A hangtól Minori hátán végigfutott a hideg, és ledermedt pár pillanatra. Nyomasztó érzés fogta el, majd a semmiből előtört hirtelen egy méretes hollow. A lányt másodpercek alatt átjárja a pánik, pupillái kitágulnak, ahogy a szörny felé caplat, és reflexszerűen zanpakutojához nyúl. Majd szinte félelemből cselekszik, és a következő pillanatban már csak a hollow sétrebbenő "maradványai" veszik körül, körülötte pedig a fák levelit jég borítja. Ám előbukkan egy újabb hollow, egyenesen Minori mögül, ami karmaival felhasítja a lány vállát. Minori egy ugrással szembe találja magát ellenfelével, majd egy kardlendítéssel nekiiramodik, és a lidérc felé céloz, ám az kikerülte a támadását, és újra Minori mögött bukkan fel, de szerencsére a lány hátralendítve kardját hárítja a karmokat, ám a hollow erősebbnek bizonyult, és úgy tűnt, lenyomja a lány zanpakuto-ját. Ekkor Minori elránttotta fegyverét, és egy pillanat alatt a hollow felé lendítette.
- Hikkaku, Kinekomaru! - kiáltotta zanpakutoja hívószavát, mire fényesség borította be a környéket, és egy csillogó jégoroszlán tűnt fel vörösen izzó szemekkel, ami szinte elnyelte a hollow-t, majd el is tűnt, nyomában csak csillogó jégdarabok maradtak.
Minori még mindig remegve sóhjtott, azt hitte, hogy csak ennyi volt, ám ebben a pillanatban támadott egy újabb hollow Amaya felé.
- Amaya-chan, mögötted! - kiáltotta Minori kétségbeesetten, és a lidérc nyomába indult, ám úgy látta, hogy úl messze van tőle ahhoz, hogy meg tudja állítani.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet Cl0te18300/3000073-as körzet 29y5sib  (18300/30000)

73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet EmptyPént. Okt. 17, 2008 5:44 am

Addig kergetőztem a lepkével, hogy a kacagó hangot se vettem tudomásul. A megjelenő hollow-ra pedig még úgy se figyeltem fel. Csak az egyre indulatosabban harcoló Minori állított meg a pokollepke hajkurászásban. Egy kőre lehuppanva követtem szemmel a lányt, mivel nekem nem szokásom harcolni, csak szurkolni és annyira belejött a kaszabolásba, hogy nem volt kedvem közbelépni.
- Amaya-chan, mögötted! -kiáltott felém Minori. A lányra mosolyodtam egy shunpo-val arrébb ugrottam. A hüvelyből kikaptam zanpakuto-m és dühödten ugrottam fel a hollow fejéhez.
-Nem ér ülő kislányra támadni!-kólintom fejbe a fekete saya-val. Visszaérve a földre továbbra is mosolyogva játékos hangon kimondom a shikai formás támadást.-Abareru Ame.-integetek a szabad kezemmel,ahogy vízszintesre emelem a zanpakutom és felrobbannak az ezüstcseppek.-Sose babrálj ki velem!-nyújtom a nyelvem az eltünő hollow-ra.-Egyben vagy Minori-chan?-fordulok hátra miközben azzal szenvedek,hogy visszaszuszakoljam Joruno Kjaku-t a hüvelyébe.- Szép kis neko, ugye?-dugom a meglepődött lány arcába a plüssállatkát.-Ha szeretnéd neked is szerzek egyet abból a furi boltból az emberek világában! Csomó ilyen volt még ott...mindenféle méretben! Meg színben is!- lendültem bele a játékleírásba. Minori egy darabig hallgatott aztán rászállt a vállára a pokollepke és végre elmondta a mondókáját.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




73-as körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet Empty

Vissza az elejére Go down
 

73-as körzet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Rukongai-