-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te40550/65000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (40550/65000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptyHétf. Márc. 28, 2011 2:27 am

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Menos+Grande+VS+Muramasa

Végtelenségnek tűnő, sötét barlangrendszerhez hasonlítható hely. Akár merre nézünk, hatalmas feketés kőoszlopok nyúlnak felfelé, ki tudja meddig... Azonban, bármerre is megyünk, számtalan Menos Grande-val találkozhatunk. Egyenesen nyüzsgenek ezen a helyen. Így nem árt oda figyelni merre lépsz, merre mész, s legfőképpen arra, ki van éppen a hátad mögött...
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te40550/65000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (40550/65000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptyHétf. Márc. 28, 2011 2:52 am

Piroska és a farkas avagy Rózsika és Tui talákozása Cool

*A tegnapi nap, hát nem volt semmi. Karakurájzer egyenesen remek játszótársnak bizonyosult. Meggyőzött arról is, hogy nem csak ő de az Espadaja is jó arc. Ennek örömére pedig eldöntöttem, hogy gyakrabban fogom őket játékkal macerálni. Még pedig arra gondoltam, majd egyszer csinálhatnánk egy baseball versenyt karakurában. Még pedig az espadak és fraccionjaik között. Mekkora lenne már. Virul is a fejem mikor egyszer csak a megszokott helyen találom magam.*
~ Huu de rég voltam már itt is. Talán találkozok majd egy gilisztával is előre fele menet...~
*S akkor jöjjön egy kis arrancar anatómia. Köztudott, hogy a menosok mozgása igen csak érdekes. Össze vissza izegnek mozognak, mert nem bírják el azt a hatalmas vasorrú bábára hasonlító fejüket. Ezért egy jellegzetes mozgást alkalmaznak ami miatt én őket egy girnyóval azonosítom. Meg egyébként is könnyebb volt megjegyeznem őket így mint hogy ha a rendes nevükön kéne azonosítani. Lassan haladok előre ezen a tüskevrra hasonlító helyen. Mindenhol oszlop, meg mindenhol minden féle, de egy fehér maszk sem tűnik fel nekem egyenlőre. Az oszlopokat ügyesen kerülgetem, bár utálom őket, úgy hogy elgondolkdok azon, hogy ki kéne őket rúgni. Ettől eltérően még megyek mendegélek. Még össze nem találkozok egy hatalmas sziklával. Remek helynek fog szolgálni arra, hogy leülljek és várjak még meglátok egy értelmes Grandét. Mára ez az igazi és egyetlen tervem. Játszani a Grandekkal. Nem tudom milyen néven is vehetik ők ezt, de teljesen mindegy, mert én meg vagyok arról győződve, hogy igen kedves lények akik bizonyára szívesen játszanának ha szépen nézek rájuk. Közben a felettem lévő feketeségre pillantok.*
- Aztaa! Nem látok semmit...hahóóó Grande...gamelni akarok veled!! vagy bújócskázunk?
*Elég rendesen emelem felfelé a hangomat aminek eredménye, hogy az oszlopok vissza pattintják a hangomat. Nem is tudom meddig juthatott el az üvöltésem, de remélem addig igen, hogy legalább egy meghallja. Na igen, egy. A fekete ég hirtelen kissé kiszürkül és a feketeség megfordul. Megfordul? Elkerekedik hatalmasra a fekem mikor észre veszem, hogy 5 menos volt össze dőlve én pedig valamelyik résen jöhettem be. Vagy is most szépen farkas szemet nézek velük. Ők pedig mint legújabb táplálékuknak hisznek próbálnak agyon taposni. Elég rendesen "X"be állnak a szemeim és inkább úgy döntök, hogy ideje lenne innen elmenni. Vagyis amint magamhoz térek egy szép mosoly keretében és a kaszám segítségével ki vágom magam a menosok kalitkájából. Nem azért, szívesen lennék papagáj egy kalitkában, ha játszanak velem nap mint nap, de hogy táplálék? Elég volt nekem régebben, hogy felfaltak. Szóval kiszabadulok és szaladni kezdek.*
- Akkor fogócska és bújócska együtt...ti vagy tok a hunyóók...bebebebeee!
*Nyújtom ki a nyelvemet rájuk és sonidozni kezdek előre. Na ez aztán az igazi móka. Végre van is értelme annak, hogy elsajátítottam egy ilyen technikát. Bár nem volt nehéz, abból kifolyólag, hogy imádok fogócskázni. Az már más kérdés, hogy ki tudja mikor fogok újjal talizni amelyik ismét próbál majd eltaposni és így tovább. Még a játék tart én addig meglehetősen jól érzem magam. Olyannyira, hogy el is felejtem merre is haladok, meg merre is kéne mennem, meg igazából úgy alapból. Szóval megint sikerült eltévednem. Persze haladok én eszetlenül, de csak addig még valakibe, bele nem sonidozok. Hogy kicsoda? Az még nem derült ki, mert csukott szemmel visítok egyet ahogy észre veszem...és bumm....*
Vissza az elejére Go down
Tui Giobbe Zuolgo
Espada
Espada
Tui Giobbe Zuolgo

Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: 8. espada hell yeah
Hovatartozás:
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te14000/15000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (14000/15000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptyHétf. Márc. 28, 2011 4:06 am

/ Piroska és a farkas avagy Rózsika és Tui talákozása Cool /

Habár egészen energikus vagyok mostanában, nincs az az isten, hogy egy tisztességesnek számító, olyan déli 12:00 előtt kivakarjam a seggem az ágyból - ha csak nem Slarinka rángat ki, amikor dolog van. Hála a kisjézusnak ez elég régen történt meg utoljára ahhoz, hogy kellőképpen elkényelmesedjek, bár az a különös helyzet állt elő, hogy direkt idegesít már az egész napos döglés. Amióta már látom némi értelmét a Las Noches Pszichiátriai Kezelőintézet falai közti létnek, képtelen vagyok elcseszni az időt egész napos ittas gémeléssel; bár még mindig ez tölti ki az időm legnagyobb részét és a fehérnép szórakoztatása, tök elvagyok ami azt illeti. Kicsit merész kijelentés, de Slarin egészen embert faragott belőlem, amióta nekilátott az egrecíroztatásomnak, és bár rendszeresen elküldöm ezért a halál faszára, mind ketten tudjuk, hogy egyszer baromi hálás leszek érte, más dolog, hogy nem igen vallanám be neki. Cool Viszont bár tudna ő is mit dolgozni adoniszi testemen, elsősorban engem terhel a formában tartás kötelezettsége, so irány sziklát emelgetni meg stuff, halljak meg, ha hagyom magam összefonnyadni!
A Menosok erdeje megfelelő terepnek tűnt egy kis öncélú arcoskoskodáshoz, az se zavart különösebben, hogy nincs közönségem pár elborult suna személyében. Mostanában kiakaszt az összes, nem is értem tulajdonképpen, hogy mit várnak tőlem, pont tőlem, örüljenek, ha egy ereszdelahajam móka után másnap még kapnak reggelit, utána meg nem kell a hiszti, menjenek isten hírével. De hát így múlik el a világ dicsősége, manapság az összes többet akar, mint amit én amúgy nagyon szívesen meg is adok neki... Már a bakter is megmondta, "Bendegúz, sose nősülj meg!".
Pár cigi meg sör a megfelelő izomlazaság érdekében, és már bele is csaptam a lecsóba, már amennyire ezt a resurrecciónom engedi. Egész egyszerűen gyűlölöm, lenne inkább fél karom, de már csak az felbassza az idegrendszeremet, ha rágondolok. Ennél haszontalanabb képességeket el se tudok magamnak képzelni, mint amiket elrendelt nekem a vén szakállas; úgyhogy már csak ezért sem állhatok le a folytonos edzéssel, ha beledöglök is, de szarból fogok várat építeni. Alapvetően nem lenne egy reménytelen felállás de ebben a formában használhatatlan, pont ezért nem is alkalmaztam még élő ellenfélen, csak a karmának köszönhetem meg az igen jó kiállásomnak, hogy eddig nem dobtam fel a pacskert.
Már vagy két-három órája fickándoztam resuban és hajtottam ki magamból a szart is, amikor irdatlan menosvernyogás repesztette meg a dobhártyámat, ami azért baj, mert ez nem az a hisztis sikongás fajta, amit egy bizonyos egyedtől eleget hallgattam, hanem az a "felzabállak eeeeeöööeeee" féle őrjöngés. Márpedig a tököm se tudja mennyi talál be így, hogy már köpni-nyelni nem tudok, minden esetre tudnám értékelni, ha nem ilyen körülmények között lennék kénytelen megmurdelni. Visszaváltott alakban próbáltam figyelni az ilyen-olyan lélekenergiák mozgását, mígnem elégedetten konstatáltam, hogy a menosok mintha leléceltek volna. Le is lankadt a gyanúja annak, hogy bármilyen veszélyforrás közelítene, így már túl későn, a szutykos földön fetrengve észleltem, hogy párpedig valami belém van csapódva.
- Mi a picsa?! A drága édesanyád nem mondta, hogy nézz a lábad elé, basszameg?! - Lökdöstem le magamról a még beazonosítatlan, arrancarnak tűnő képződményt a zuhanás közben benyelt sarat köpködve. Függőlegesben már azt is belőttem, hogy kétséget kizáróan nőnemű az illető látványosan formásra sikeredett hátsó féllel, így egy kicsit, de szigorúan csak egy kicsit lágyabb hangnemre váltottam; a feszes far nem mentség a dózerolásra! - Őszintén remélem, hogy a kis pajtosaid, akiknek a halálhörgése idáig hallatszott, rohadtul nem szándékoznak csatlakozni a piknikhez... - Vágtam le magam a természeti csapás közben elhalálozott méretes fatetemre a zsebeimet tapogatva. Se sör, se cigi ennél jobb már nem is lehetne.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te40550/65000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (40550/65000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptyHétf. Márc. 28, 2011 4:58 am

/ Piroska és a farkas avagy Rózsika és Tui talákozása Cool /

*A játék egészen jól indult. De még milyen jól? Ezek a fehér fejű giliszták nem kaphatnak el. Pláne, hogy sonidozok. Na jó, nem mondhatom el magam a leggyorsabb arrancarnak, de egyre fejlődöm. Bár, hogy ne fejlődnék, ha előszeretettel fogócskázok másokkal. Ha másért nem is, akkor azért híres lehetek a hollowok közében. Bár nem reménykedek ilyenben, meg nem is fontos a számomra. Olyan ez mint a gumi maci. Én is pattogok össze vissza, csak éppen nem kell hozzá gumimaci szörp. Bár esküszöm, ha tudnám a recit Belnek belenyomnám a reggeli italába, had morogjon mint egy ari kutyuli mutyuli. Mindenesetre, sikerül igen csak eszetlenül belerohannom másba, aki egyenesen taknyál egyet. Elcsodálkozva oldalra billentett fejjel nézek rá. Igazán érdekesen néz ki. Akár hihetném azt is, hogy most épp resuban van. Hozzá hasonlóval nem igen találkoztam, vagy ő olyan egyedi, hogy után kéne gyártani porcellán babák modelljében. Nem tudni, mindenesetre totyogok hátra kettőt.*
- Anya? Hol?
*Nézek közbe kíváncsian. De a sötétségen kívül, aligha lehet itt bármit is észlelni. Na jó kivéve a Menosokat, akik még most is követnek engem. Mindenesetre eltart majd egy ideig még elérnek idáig. De ahogy végig nézek ezen a fehér hajú...fehér hajúúú...mikuláson, hát lehet egy fogócska társra bukkantam? Bár a menosok eléggé lassúak, ezt most meg kellett állapítanom, ha eddig nem tettem volna meg. Még ő lerakja magát valahova én addig a háta mögé sonidozok és a hajából kezdem szedegetni a koszt. Ki is jön, ezzel semmi baj a tenyeremben pedig mutatom is neki azt a hollow bogarat amit kiszedtem.*
- Néééézd, ez a cukiság beakarta fészkelni magát a hajadba. Vissza tegyem vagy te is a lyukadba szeretnéd rakni mint Vexus?
*Buzgó szemekkel pillantok rá. Közben pedig úgy találom jónak, hogy a vállára tegyem a kis bogarat. Úgy néz ki én mindenkinek adok egy társat. Igaz neki, egy csótányra hasonlító jutott, de hát szokták mondani: "A szándék a fontos" még ha nem is én tehetek az egészről. Ő esett el. Én meg csak belé rohantam. De elég csak kimondania, hogy a társaim a Menosok közbe is vesznek minket. Én pedig meglököm a mikulás vállát.*
- Meg vagy, te vagy a fogóóó!
*Nyújtom ki a nyelvem hátra nézve majd ki cikázva ezeket a girnyókat sonidozni kezdek. Persze el innen, bár ha ő szeretne ott maradni spanolni a menosokkal akkor majd megállok és elcsodálkozom. Mert ugye bár ha engem kajának néztek akkor őt miért ne néznék? Az nekem abszolute furcsa lenne. Nekem meg energiám annyi mint az itt nem létező tenger. Főleg ha a játékról van szó. Huhuuu, csak győzzenek lelőni. Bár inkább ne, nem kérek cerokat...*
Vissza az elejére Go down
Tui Giobbe Zuolgo
Espada
Espada
Tui Giobbe Zuolgo

Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: 8. espada hell yeah
Hovatartozás:
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te14000/15000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (14000/15000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptyHétf. Márc. 28, 2011 7:07 am

/ Piroska és a farkas avagy Rózsika és Tui talákozása Cool /

Hiába kattogtam, hogy mi a tökömet lehetne kihozni a helyzetből, nem jutott eszembe semmi, nyilván az agyserkentő dohány hiányának az átka. A kiscsaj, cöj... Fél perc múlva már szégyelltem magam, hogy egyáltalán a seggét stíröltem, látványosan nem egy nagy spíler, ami az agyi képességeit illeti. Aranyos-aranyos, de minden jel szerint jól belerángatott a szarba, ugyanis egyre több menos jelenlétét éreztem a távolból, annak viszont nem sok értelmét láttam, hogy eszetlenül cikázzunk még az erdőben, na meg őszintén szólva rohadtul semmi kedvem nem volt hozzá. Ha lett volna mivel, poharam emeltem volna a Karmának már megint, hogy bassza meg, amiért olyankor varr a nyakamba egy ergya lelencet némi menoskörítéssel, amikor tökig fullasztottam magam, és már annak örülök, ha magamat összevakarom arról a korhadó fadarabról, amin terpesztek már vagy öt perce.
A leányzó persze nem igen zavartatta magát, műszaki gonddal operálta ki a sérómból a beletelepedett élőflórát, hogy aztán nagy lelkendezve beszámoljon minden szuperérdekességről, amit benne talál, így kötött ki a vállamon végül valami random bogár is. Kurkászás közben legszívesebben felrobbantam volna, habár ennek külső jele nem sok volt, csak nem állok le keménykedni egy ilyen... fura kiscsajjal! Azért még belém is szorult némi emberség na meg az önbecsülésem is megsínylené, ha egy ilyen csitrit kéne kiosztanom, bár az a verzió se tetszett jobban, hogy esetleg nekem kéne pátyolgatni; tökömnek sincs türelme a kisgyerekekhez!
- Figyelj kislány, az van, hogy nagyon tünci a bogárkád, de le kéne innen lécelni, mielőtt beesnek a játszótársaid... - Alig fejeztem be a mondatot, a luvnya egy ipiapacsozás után már el is suhant, a meggondolatlan faszságom nyilván felhívás volt keringőre. Megfordult a fejemben, hogy ő arra én meg amarra, de az agyatlan krumpliszsákok bekavartak az eszmefuttatásomba. Egyrészt ha nincsenek brutál sokan, ketten csak lenyomjuk őket, bár a suna becsült harci képessiégei.... Na mindegy, továbbá a sikoltozó lelkiismeretemmel se volt sok kedvem makaózni, amiért hagytam egy szellemileg visszamaradott sunát ki tudja hány kupac menossal fogócskázni, eeej cseszné meg az a kibaszott nagy szívem.
- Remélem azt azért tudod, hogy nem eszelős jókedvemből szórakozok veled! - Morogtam oldalra, mikor a nagy sonidozásban a suna mellé értem. - Legalább egy rekesz sörrel lógsz ezért, és asszem' nem vagyunk még a dolog végén!
Mint mindig, persze megint a próféta szólt belőlem, bár ez legalább azért megnyugtató, mert az ilyenek szokták a legtovább húzni az agyvelőfröcsögős horrorfilmekben a végső túlélő után, bár általában ezeknek van a legszarabb haláluk is. Ez utóbbihoz annyira nem ragaszkodtam volna, és mivel a minket üldöző menospopuláció érezhetően a duplájára nőtt, valamit kurva gyorsan tenni kellett a dolog érdekében. Nem szívesen vártam volna meg, amíg a habosbabos epertortának támad valami ötlete, ahhoz meg nem vagyok hozzászokva, hogy én legyek az ész a csapatban, úgyhogy valami átmeneti tervet kellett kieszelnem, amivel egy kis időt lehet nyerni a végső nirvana elérésének megvalósítására.
- Na gyere csáje, nézünk valami komfortos pecót! - Ragadtam csuklón a hölgyikét majd egy hirtelen manőverrel kifaroltam oldalra a seggünkben lévő menossereg elől, majd némi sziklák közti kombózás után becsörtettem egy kisebb barlangszerűségbe. Csudás izomerőmnek hála pikk pakk egy helyes kis ajtónakvalót is leválasztottam a kőhalomból, ezzel talán némileg jobbak lettek a túlélési esélyeink.
- Itt megleszünk, a nagy paprikák sem olyan sötétek, hogy egy ceroval magukra bontsák az egész kócerájt. - Rúgdostam a földet valami kiszáradt kórót keresve, majd az öngyújtóval fáklyává avanzsálva. - Remélem hoztál nasit, mert a tököm se tudja, meddig fogunk még itt aszódni...
Tényleg tartottam a dologtól így cigi, sör és elemózsia hiányában, na meg idővel a falat is érdekes kör lesz lebontani, bár legalább tartanánk ott, hogy van valami épkézláb ötletünk. Minden esetre nekem már akkor elment a kedvem az agyalástól.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te40550/65000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (40550/65000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptyHétf. Márc. 28, 2011 8:23 am

/ Piroska és a farkas avagy Rózsika és Tui talákozása Cool /

*Kezdődjék hát a móka kacagás. Szóval én vidáman elindultam sonidoval előre, ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Legalább is az én mese könyvemben biztos, hogy meg van írva. Ennek így kell lennie, bizony, bizony. Remélem azért, nem olyan húú de lassú mint a többi menos mert akár év ezredekig is játszanék, de ha megunom. Huu, akkor ott gondok lesznek. Szerintem abban a pillanatban deportálnám az összeset a francba, hogy menyjenek melegebb partokat nyaldosni. Tuinak meg megmondanám, hogy nyaljon sót aztán kövessen sonidoval, hátha hatásos lenne. De nem, szerencsére nem így történik, mert nem tűnik olyan lassúnak. Én ennek csak nagyon, de nagyon örülök. Legalább olyan képet vágok, mint aki most kapta meg élete első cukorszaftos nyalókáját. Vagy is szépen még jobban begyorsítok. De hát ahogy a mondás tartja, lassan jársz tovább élsz. Majdnem sikerül egy részen ott hagyni a fejem, de hála annak a hatalmas hollow fejnek amit még valamilyen sivatagos helyen láttam, szerencsémre épp elkapja a csuklómat a Mikulás. Erőteljesen arra kezdek el ám koncentrálni, hogy én jó kislány voltam egész évbe és nem virgácsot érdemlek, de valahogy nem jön be. Mert nem hogy üres erszényt. Semmit sem kapok! Mély felháborodás zajlik le bennem. Mi az, hogy a mikulás nem hoz ajándékot? szégyen gyalázat. Akár hogyan is, most valami barlangban agyunk amely egy ideig megvéd minket a gondok elől.*
- Kaját? éhes vagy? néééézd...találtam neked enni valót!
*Hatalmas szemekkel vigyorogva beletömök egy hollow gyíkot a mikulás szájába. Végül is a külföldi szokásban az áll, hogy a mikulásnak hagyni kell kint éjjel sütit meg tejet. S akkor majd a mikulás elfogyasztja, ezzel vendégeljük meg őt. Nekem csak hollowgyíkom maradt. Italnak meg beletömök némi homokot is. Remélem izlik neki még az ásványi sókat nyalja. Addig is én a kijárat felé fordulok. Nagyot sóhajtok. A sóhajtást meg egy kisebb ásítás követi.*
- Ez már nem olyan tüncimünci játék...itt a gonosz hókuszpók tönkre tette...
*Feszülten körözök egyet vállammal. Ropog is párat, majd szépen egy időzített csapással kicsapom a barlangunk "ajtaját". Oldalra billentem a fejemet. Egész könnyen ment. Na mindegy ki lépek a mi kis rejtekhelyünkről és a gonosz menos bácsikra, azaz a grincsekre nézek.*
- Héé ti...nem ronthatjátok el a karácsonyt!!!
*Nézek rájuk mérgesen, de nem igazán érdekli őket mi is a szitu. Ez pedig hatalmas gond, nagyon hatalmas. Olyannyira, hogy a kaszámat, nos kénytelen vagyok... Pedig nem igazán akartam az elkövetkezendő...ki tudja mennyi időben. Még gyászolom a plüssömet, amit Karakurájzer miatt elvesztettem. Na mindegy.*
- Uchinarase Arullo!(Zengj altatódal)
*Ejtem ki ugyebár a bűvös szót, s az 1000 darab plüss meg is jelenik. Én pedig egész egyszerűen neki rontok a menosoknak. Persze ugyebár a 7 darab énekelni is kezd.*
- Így...ront...sd..dd...el...máá...sok...jáá...téé...káááááááááát!
*Kettőt elintézek. De a többit kezelésbe veszi az én kis kombo überhiper cool gyűjteményem. Jah igen. A 2 perc lejárt. A menosok alszanak...csak annyi a gond hogy ha hátra pillantok, valószínűleg Tui is aludni fog. Ugyebár az altató dal....*
Vissza az elejére Go down
Tui Giobbe Zuolgo
Espada
Espada
Tui Giobbe Zuolgo

Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: 8. espada hell yeah
Hovatartozás:
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te14000/15000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (14000/15000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptyVas. Ápr. 03, 2011 1:53 am

/ Piroska és a farkas avagy Rózsika és Tui talákozása Cool /


Tényleg nem tudom, mi tökér' kell mindig megszólalnom; egészen biztos jót tenne a közérzetemnek, ha néha tudnám tartani azt az ordenáré pofámat. Fogalmam sincs mire számítottam egy ilyen igazi Fogyatéktól, bár valami süti vagy némi csoki igazán lehetett volna nála, az ilyenek mindig cukorral tömik a képüket, attól ilyen mocsok hiperaktívak. Hát ehelyett valami őshüllőhöz volt szerencsém, amit az Ergya gigászi lendülettel nyomott le a torkomon, hogy aztán némi homokkal öblítse le; hát nem győztem dobálózni a tróger szókincskészletem legmagasztosabb darabjaival drámai fuldoklásom közepette. Lalyéknak egy ilyen után már biztos csak úgy ropogott volna az állkapcsa, de hát milyen egy utolsó ember az olyan, aki szellemi fejlődésében visszamaradott kislányokat gyepál?! Bár eleget kempeltem még anno börtönben ahhoz, hogy lássak elég ilyen degenerált mocskot és ugyan magamat nem igazán tudnám a "jó ember" kategóriába sorolni még ha akarnám sem, de még véletlenül se érzek hasonlóságot az ilyen eltozult uruk-haiokkal. Ergo nincs más választásom, mint pia nélkül tűrni a suna szedálását addig, amíg nincs valami lehetőség lelécelni, ami elég hiú ábrándnak tűnt az akkori, igen szar kilátások mellett.
Már akkor éreznem kellett volna, hogy itt gondok lesznek, amikor a Habcsókluvnya már Hókuszpókuszokat emlegetett, de hát a faszba is, nem vagyok szociális munkás, hogy egyből kiszűrjem a fenyegető jeleket.. Minden esetre a következő pillanatban már ágyő, annyi is volt a fasza kis kecónak, a gyoggyere meg már szaggatott is ki a menosok közé nagy csujjongatva. Már mormoltam is volna valami best of ima remixet a lelki üdvéért, mire a kiscsaj átkonvertálódott valami gothloli rettenetbe egy khúúúúúrva nagy halom pink (!o.O) plüssjáték gyűrűjében, hát azt hittem, hogy menten agyvérzést kapok. Erősen kezdtem úgy érezni, hogy túl is adagolt ez az irdatlan eternal kjútnessz, egészen biztos voltam benne, hogy egy pillanat alatt bevágom a szunyát.
Már ott tartottam, hogy kész végem, ha mást nem is, de a taccsot legalább kidobom, mire kénytelen voltam ráeszmélni, hogy valami nagy, meleg, kellemesen puha objektumba van belefúródva a fejem. **3** Végre én is megkapom, ami nekem jár alapon berregtem bele a gigászi cickókba, hogy kissé kikupáljam a megtépázott idegrendszeremet; de mire igazán élvezni kezdtem volna a dolgot, az emlőcsoda távolodni kezdett, így hamarosan bekúszott a képbe egy testhez tartozó arc is... Egy velociraptor-Slarin hibrid!!! o.O Akkora orrlyuka volt, mint az Enterprise csillaghajó meg hámló, retkes pikkelyei, a szájszagából ítélve pedig legalább három hete emésztett egy szarul járt sztegoszauruszt! o.O Persze én minden férfiúi önbecsülésemet homlokon köpve kezdtem el vágtatni az ellenkező irányba, az a debella rettenet meg csak nem értett a finom célzásból; egyértelmű szándéktól hajtva vágtatott utánam betegesen mocskos dolgokat üvöltve, ami az én edzett gyomromnak sem volt már kevés. Negyed órás nonstop menekülés után már kezdtem beletörődni a sanyarú sorsomba, hogy elér a vég egy tüzelő VelociSlarin keze által, de hirtelen valami játszóház labdamedencéjében kezdtem el kapálózni futás helyett. A mutáns sehol, űberfasza.. Gondolná az ember, ha nem Tui Giobbe Zuolgonak hívnák, aki már hozzá van szokva, hogy vele mindig kibaszik a sors. Gyanakodva kerestem a következő cseszetés forrását, így rohadtul nem figyelve a buzi kis színes labdákra, amik időközben kezdtek valami gusztustalan, puha hártyás állagot felvenni. Az egész csak akkor esett le, mikor már az egész fejem zúgott a nyálkás, ízelt lábak sercegésétől, ahogy kapargatják a petéjük falát, bassza meg, hogy aztán Laly duplafejű pókok másszanak ki belőlük, egyre csak sikítozva, hajattépve, őrjöngve röhögve!!! o.O
Iszonyat üvöltéssel vágódtam ülő helyzetbe, szinte észre sem véve, hogy brutál lendülettel valamit sikerült is rendesen lefejelnem. Azt már viszonylag gyorsan sikerült realizálnom, hogy csak egy kibaszott rémálomálom volt már megint, de a hely belokalizálásával már komolyabb gondjaim adódtak. Tulajdonképpen csak abban voltam százra biztos, hogy innom kell, de valami kurva gyorsan.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te40550/65000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (40550/65000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptyVas. Ápr. 03, 2011 2:49 am

/ Piroska és a farkas avagy Rózsika és Tui talákozása Cool /

*A gonosz vasorrú bábák végre csicsikálnak, így megnyugodhatok és csak a fogócskára koncentrálhatok. Ez remek alkalom lenne arra, hogy elkaphassam Tui-t. Ugyebár elkapott vagy valami hasonló, szóval most nekem kéne őt üldözni. Oldalra billentem a fejemet, milyen édesen alszik. Jaj, nem is tudtam, hogy a fiú arrancarok ilyen szépen tudnak aludni. Még a nyála is kiloccsan. Nem tudom igazából mit is álmodhat, de bizonyára szép lehet. Én legugolok mellé és figyelem ahogy édes álmok világába utazik a mikulás. Jaj, ez olyan jó lenne, ha én is mehetnék vele. Kicsit közelebb hajolok, hogy minden egyes rezdülését láthassam. Tudni akarom mit álmodhat jelen pillanatban. Így próbálok arról olvasni kisebb nagyobb sikerrel. Mikor szemöldöke megzizzen akkor még közelebbről kezdem el nézni.*
- Húúú a mikulás biztos részt vesz a csillagok háborújában!
*Hogy az miért lenne jó álom része? Magyarázzam meg valaki. Szerintem ő pontosan az az alak aki még élvezne is az ilyesmit, így van elég okom arra, hogy azt higgyem, hogy ez így is van. Kicsit hátrébb billenek amikor félelmet keltő aspektusokat kezd el felvenni. Tutira megtámadták a láthatatlan éjjeli manók a fejét. Én meg mint a palástos meg mentő, elkezdem ezeket a manócskákat hesegetni a feje fölött. Na ne hogy már elvigyék gonosz országba ahol részt kell vennie a sarki jégmanó támadásán. Akkor vége lenne a karácsonynak és a gyerekek nem kapnának ajándékot. Ez teljesen lehetetlen, én mint első számú karácsony hívő meg kell hogy mentsem a karácsonyt. (xD) Fel is állok és csípőre tett kézzel kezdek el gondolkodni. Az az arckifejezés nem változik. Így hát a kaszámat előkapom és csapkodni kezdek a mikulás feje fölött. Ezzel is csak annyit érek el, hogy valamit rendesen eltalálok. De abban a minutumban felkel és belevágja a fejét. Én meg pont akkor csapok a vissza fele irányba a kaszámat. Néhány hajszálától sikerül megfosztanom. Magam mögé teszem a kaszámat vigyorogva.*
- Mikulááááás hááát vissza tértééél....képzeld a vasorrocskák álomba merültek. Mit szólnál ha folytatnánk tovább a fogócskát?
*Kacsintok rá, és úgy döntök, hogy neki nem jó ott a földön. Bizonyára kényelmetlen lehet, én pedig nem szeretném ha a csigolyái egybe állnának. Akkor aztán elmehetne beszegelni magát egy házba védő deszkának. Még illene is a közképbe mint a karácsonyt védő szent deszka. Na de én most pont ettől akarom megvédeni, így egy egyszerű mozdulattal felrántom a földről, és valami elképesztő módon a ruhája nyaggatásával fel állítom. Nem mondom, hogy príma munka, de innen már el tud indulni. Hála nekem természetesen. Biztatóan rá pillantok. Majd megfogom és el sonidozok. De nem egy két méter távolságba, van az tíz is szerintem.*
- Nyunyunyu te vagy a fogó...ja és ha elfogsz...
*Kiabálom a mikulás után, de egy palack sört veszek elő a rucim alól. Ezt még a Slarinnal való kocsmás esetről hoztam el. Azóta nem ittam meg. De most valahogy eszembe jutott. A kiabálásomnak köszönhetően pedig egy másik motiváció is marad az esetre. Az eddig aludt Menosok kelegetni kezdenek. Az egyik igyekszik is agyon taposni a fiúcskát. De én már ezzel nem törődök csak kuncogva sonidozok arra amerre látok. Ő egy katona volt a csillagok háborújában. Lássuk ki nyeri majd meg a fogócskát. A mikulás vagy a plüssország királynéja...*


A hozzászólást Natalie Salazaar Granz összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 19, 2012 9:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tui Giobbe Zuolgo
Espada
Espada
Tui Giobbe Zuolgo

Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: 8. espada hell yeah
Hovatartozás:
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te14000/15000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (14000/15000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptyVas. Ápr. 03, 2011 7:54 am

/ Piroska és a farkas avagy Rózsika és Tui talákozása Cool /

Nem igazán vágom, hogy mi volt részemről ez a nagy beájulás, de az a helyzet, hogy nem is érdekel különösebben. Az a lényeg, hogy minden szarság csak egy hülye, igen hülye álom része volt, ami még egészen biztosan el fog kísérteni egy darabig. Előre látom, ahogy nyomoromban foskészen tálalok ki Slarinnak, hogy enyhítsek a szottyadt lelkemen, aki cserébe kapásból leszedi az arcom a helyéről - szigorúan terápiás célzattal persze. Amúgy is tököm tele van már ezekkel a képzelgésekkel, és akkor mindenki csodálkozik, hogy csak jó pár üveg lehajtása után alszom jól. Rohadt Las Noches hazavágja az idegeimet, hogy vinné el a hargitai rém.
Pár bizonytalan zúmolás után nagyjából belőttem a tér-idő kontinuumot, amihez persze az is hozzásegített, hogy a pink lédi sípolva biztosított a jelenlétéről. A Télapós témakör egy kissé bekavart, meg is ijedtem egy pillanatra, hogy milyen beteg játékot selejtezett ki a memóriám, de inkább a Foggyos újabb agyszüleményének tudtam be a dolgot, ami azért akárhogy is vesszük, kicsit se hízelgő. Miki az elterjedt ábrázolás szerint egy vén perverz alkoholmérgezéstől felpuffadt arccal, borvirágos orral iiiirgalmatlan málé képpel és űbergáz sapóval, amit azért már uram bocsá' de mocskosul kikérek magamnak! Az egy dolog, hogy iszok eleget ahhoz, hogy akár még rá is szolgáljak erre a nem túl bájos hasonlatra, de azért hejlo, lesz ez még így se és akkor majd mi leszek, az a kibaszott Morgó?!
- Vissza Öcskös, vissza... - gyűrtem meg az arcom a fogadtatásra reagálva, miközben hagytam magam összekaparni a földről.
Na hát ha eddig faszául semmi ingerenciám nem volt fogócskázni, benyomott fejjel még annyi se, de továbbra se szállt meg semmilyen mentőötlet. Viszont a kiscsaj biztos kiszagolta, hogy elveszteni készül a legújabb játszópajtását, mert álnok módon elővette a szent grált, egy csodálatosan gyöngyöző üveg sört! *3* A hirtelen elárasztó eufórikus hangulat miatt eszembe se jutott azon anyázni, hogy eddig hagyott kínlódni, amikor már rég enyhíthetett volna a szenvedéseimen, csak az üveg érdekelt, ami nem túl szerencsés módon egy mozgáshiányos cukorpóniló kezében himbálózott. Valahogy mégsem a dolog negatívumai bombázták az agykérgemet, irreálisan feltöltődve, széles vigyorral fintorogtam a megszerzendő objektumra.
- Voaahh, imádlak kislány, ezért úgy elkaplak, hogy megemlegeted! - Csattogtattam a fogaimat még mindig eszelős nagy vigasságomban, ami még ehhez a gyökér játékhoz is egészen meghozta a kedvem. Ennek fényében robbantam ki a leányzó irányába, aki tapasztalt fogócskamájszter lévén elsőre simán kikombózott előlem. Sejtettem, hogy nem adja majd valami olcsón magát, nem lepődnék meg rajta, ha minden nap kipécézne magának valami nyomorultat, akiből kihajthatja még a szart is a nagy rohangászás közben. Nekem viszont igen erős motivációm volt már ami a serecskét illeti, úgyhogy én is magasabb fordulatszámra kapcsoltam, ami különben nem biztos, hogy célravezető egy ilyen terepen. Párszor csak majdnem, helyenként simán telibe kaptam egy-egy sziklát a felpörgetett szlalomozás közben, de hát ki foglalkozik ilyen hangyafosnyi apróságokkal, amikor az éltető lőré a tét! Végül meg aztán az egyik ilyen falbontásomból fakadó porfelhőt használtam ki, hogy becserkésszem a vacsit; egy hirtelen manőverrel a suna mellé kerültem és már kaptam is ki az üveget a kezéből.
- Asszem ezzel megvolnánk, hát Isten úccse'! - Pattant is le a kupak, én pedig már döntöttem is be az amúgy meglepően hideg sörikét. Nem volt valami egyszerű menet nem egyből lehúzni az egészet, de kénytelen voltam megerőszakítani magam, ha már ennyit szenvedtem érte; inkább lepakoltam magam valami göcsörtre, hogy megadjam a tiszteletet a piámnak, és szépen lassan fogyasszam el.
- Te amúgy... A nevedet se nagyon tudom, ami nemfeltétlenül érdekelne, de ezzel most megmentetted az életemet. - Löttyintettem meg az üveget már kevésbé elborultan vicsorogva. Viszont időközben visszatért az az ótvar szaros megérzésem, ami változatlanul nem valami paradicsomi jólétet jósolt. Biztos voltam benne, hogy már rég lehagytuk a retardált különítményt, viszont a felbukkanó lélekenergia is erőssen gillianszerű volt, mint ahogy nem sokkal később a látvány is, ami hirtelen csapódott elénk a semmiből.
- Óóó bakker, csak te vagy az... - csapattam oldalba az irdatlan állatot, ami egy orbitális bőgéssel adott a tudtomra valamit, amit én annak fordítottam, hogy milyen mocsokul hiányoztam neki. Mondjuk tényleg nem tudom, mikor láttam utoljára a dögöt, de ha amúgy se esett volna le ebből a fájdalmasan ergya nézésről, hogy ez csak Hitta lehet, az orrára ragasztott ragtapaszhalmaz minden esetre eléggé megkönnyítette a dolgom.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te40550/65000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (40550/65000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptyKedd Ápr. 05, 2011 1:42 am

/ Piroska és a farkas avagy Rózsika és Tui talákozása /

*Voaa, tudtam én hogy a sörös dologgal majd menni fog. Rá is tudtam venni, hogy utánam jöjjön, ez opedig meglehetősen jó érzéssel tölt el. Végre egy igazit játszhatok ismét így tehát a motiváció elég rendesen bennem van. Úgy döntök azonban, hogy nem hagyom magam annyira. Ne hogy már hamar vége legyen a játéknak. A manöverezést be is vetem. Így néhányszor elég szépen csattan Tui, amelyre el is kuncogom magam. Haaah, nem is tudtam, hogy ilyen béna. Pedig aztán eléggé mulattságos a mikulás. Legalább is olyan kis édesen aludt, azt hittem legalább ilyen jól fogócskázik, de tévednem kellett. Haladok előre szépen lassan, s valahogy ezzel párhuzamba a környék is elég szépen kezd megváltozni. Valami tök dagadó helyre jutunk ahol végre a mikulás elveszi a sört.*
- ááááá ...fjaaancaa!
*Valami féle szitkolózás akart lenni ez arra vonatkozólag, hogy sikerült tanyálnom egyet. S már megint a föld felé vettem az irányt. Tiszta veszélyes vagyok már ilyen téren. Vonzom a földet, a falat s még ki tudja mit? Legközelebb magtanulok repülni is? Uhaaa az lenne aztán a fenom. Na de most inkább vigyorogva pislogok csak a fehér srácra aki le is teszi magát valahova. Na jó...elég gyorsan veszem a levegőt, vagy is elfáradtam. Én ezt nem igazán érzem belülről, de a külvilág ezt sugározza vagy hogy is van ez. Mindenesetre, most elég szépen kidőltem. Így ahogyan megérkezik az a valami csak pislogok fel rá. De olyan húúú de nagyon nagyon nagyon nagyon nagy szemekkel. Majdnem agyon is tapos, de szerencsére nem teszi meg.*
- Tudom már.....te vagy a krampusz!!!!!!!
*Nézek rá gonoszan, majd felpattanva a helyemről szépen csípőre tett kézzel sorolni kezdem neki a rossz tetteimet amiben a legroszabb is az, ahogyan szét szakítottam egy takarót. Szóval ami egy embernek rossz az arrancarnál szentet jelent Cool. Tudom, hogy használni, fog legalább is arra jó lesz, hogy a krampusz bácsitól elnyerjek egy virgácsot. Arébb is pattanok és már meg is idézem a resumat, hogy bevágójak nála. Na meg némileg fenyegetem is vele.*
- Na...krampusz bácsi, ha nem adsz virgácsot meghalsz..vazeeee!
*Igen is érezze magát fenyegetően, mert én komolyan gondolom. Amúgy is ha jól tudom a mikulás ellensége a krampusz. Vagy a kisérője? Tudja is a fene már....*
Vissza az elejére Go down
Tui Giobbe Zuolgo
Espada
Espada
Tui Giobbe Zuolgo

Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: 8. espada hell yeah
Hovatartozás:
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te14000/15000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (14000/15000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptySzer. Ápr. 06, 2011 11:03 pm

/ Piroska és a farkas avagy Rózsika és Tui találkozása Cool /

Mintha nem lettem volna így is éppen eléggé megáldva egy szellemileg alultáplálttal, úgy hiányzott ide még Hitta, mint egy jól irányzott prosztatarák. Mondjuk nem tudom, miért akadok ki minden egyes alkalommal, hogy kb csak elborult szefósokkal vagyok körülvéve, HM mégiscsak a nagyvilág pszichiátriai gondozóintézete. Bár Slarinról még néha azt gondolhatná az ember, hogy egészen rendben van; de abban a pillanatban, hogy ez az amúgy röhejesen abszurd felvetés megszületik az illető fejében, máris kapja a tarkónbaszarintásokat, a rugdosásokat és a hisztérikus kijelentéseket - persze higgadt megjegyzéseknek álcázva - és akkor aztán már lehet óbégatni, hogy mi a fasz van egyáltalán, a kocka el van vetve. Dinnye ugyan ez. Rajta mondjuk kapásból látszik, hogy egy kicsit stikkes, de elsőre nem hiszem, hogy bárki is többet gondolna e mögé némi kezelhető neurózisnál, legalábbis az biztos meg se fordul senki fejében, hogy mániákus robbantgató a kissrác. És akkor a zárt osztályt meg sem említettem, akiknek a puszta gondolatától rám tör a heveny hányinger.
Ez a pudingsuna mondjuk még az egészen kibírható kategóriába tartozik; nem cibálja a séróm, nem csócsálja a könyököm és még frissen kiapplikált agyvelővel sem kínált meg, de ez a hiperakciósság valami kriminális. Pattog, sikongat és a legelképesztőbb kereteket tudja rárángatni bármire - bele se merek gondolni, milyen elcseszett elgondolás alapján lett belőlem Télapó. Minden esetre legalább ehhez van némi köze a krampuszi címnek, amivel Hittatruttyot sikerült megtisztelnie a resujával együtt, ami így, fél óra múlva se lett sokkal elviselhetőbb. A benga dög persze teljes letargiába zuhant az őt ért vádaktól - már ha értett belőle mást azon kívül, hogy le van cseszve - úgyhogy rá is zendített az essszméletlen agyérgörcsfelbaszó bömbölésére űbereplisziás rángásokat produkálva. Tájépítészeket megszégyenítő beleéléssel szadálta le közben a környező falakat és sziklákat, de úgy tűnt, rohadtul nem sikerült ennyitől megelégednie, ugyanis némi kokós dülöngélés után meg is indult elfele, amivel elsőre nem is lenne olyan nagy baj. Az valami durvulárisan nem tudott érdekelni, hogy egy kicsit átépíti az erdőt, ahogy tulajdonképpen az se, hogy eközben esetleg véletlenül kissé összekaszabolja magát; az viszont igen, hogy mit fogok ezért kapni a sznob Vakkertól, ha kiderül, hogy az én áldásos közreműködésemmel vágta magát tropára a kedvenc háziállata.
- Asszem egy kicsit agyonpuszavelted a jószág lelki bioritmusát, úgyhogy leszel szíves összelapátolni a szarrá taposott kis szívét, mert én baszok rá, ha megmihálylik... - Acsarogtam a Vattacukorluvnyára beletörődve a tényállásba, hogy kénytelenek leszünk az ergyája után menni. Követni persze nem volt valami megerőltető feladat, mivel az a böszme kb madártávlatban hasított át mindenen, ami esetleg elé került, így tisztességes menetnyomot hagyva maga után. Hogy a Pinknyúl is kiéljen valamit a mozgáshiányából, sonidóra kapcsoltam, na meg amúgysem terveztem egynapos túrát rittyenteni Hitta hisztijének a kedvéért.
Egészen addig hasítottunk a vájatban, amíg az hirtelen véget nem ért; az a Tuflák talált valamit, amin már nem volt olyan egyszerű átsurranni. Egy irgalmatlan szikla oldalába applikálódva visított mire odaértünk, mondanom sem kell, akkorra már rohadtul végképp nem voltam jámbor nővérke hangulatomban.
- Kurva tüstént másszál ki onnan Bömbi, mocskosul nincs most türelmem ezt a pinavihart hallgatni! - Rúgtam bele párat amolyan ösztönzésképpen, de a nyomorult még véletlenül se kívánt jobb belátásra térni. Már ott tartottam, hogy lebontom az egész kócerájt, de pár fújtatás után némileg környezetbarátabb megoldásnak tűnt a Tüncipónit bevetni.
- Kislány, varázsold már elő azokat a szőrös retteneteidet, ez a birka odáig lesz értük, talán te ki tudod csalni.. - Masszíroztam a halántékomat, hogy ne nyeljen el a totális agyfasz, a suna még élvezni is fogja a csellendzset. Viszont ha kioperáltuk a tinót nem ártana lelépni, a tököm is tele van már ezzel a kurva erdővel.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te40550/65000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (40550/65000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptyVas. Ápr. 10, 2011 2:21 am

/ Piroska és a farkas avagy Rózsika és Tui találkozása Cool /

*Csak pislogok arra a nagy izéra ami tényleg úgy néz ki mint egy izé. Nem is igazán tudom ki az mi az. De ne bántsa már az én mikulásom különben gondok lesznek azt hiszem. A karácsonyt most nekem kell megvédenem, úgy hogy így is próbálok cselekedni. Sugerálom a nagy krampusz báát, de ő elodírja magát. Na hát most meg mit csináltam? Elkerekedik a szemem majd ravaszul pillantok rá.*
- Beee tudom, hogy ez csak trükk...na gyere elő!
*Vetem oda neki nem valami kedves hangsúlyba ami belőlem ki jöhet, és még a nyelvemet is kinyújtom, hogy még hatásosabb legyen ez a formáció. Na ne hogy már, a krampusz bácsi nem diadalmaskodhat a karácsony felett, meg ha már it van adhat egy virgácsot amit Erashoz vághatok legközelebb, hogy ezt küldte neki a jézuska. Remek ötleteim támadnak, de ez a krampusz kis híján tönkre tesz itt mindent. Oldalra billentem a fejemet még a szemöldököm rángatni kezd. Na ez aztán váratlanul ért és csak bámulni bírom.*
- höööh...krampusz báá nagyon destrus ahogy látom...
*Még mindig nem értem igazából miért kell színtjátszania. Tudom, hogy valójában vérbeli gonosz és azért jött, hogy a mikulás lelkét a túlvilágra vigye, vagy éppen felfalja elvégre egy gilian féléről vagy miről beszélünk. Ismerem a céljait és nem, nem a játszótársamat nem engedem neki. Na azt már nem, azokról az előttem lévő remek fogócskákról nem mondok le. Legalább olyan fontosak nekem mint Slaa néni. Még vele is rengeteg mindent el kell érnem, úgy hogy ha megmerészül ütni vagy közelébe menni a mikulásnak elaltatom. (Komoly fenyegetés ><) Oldalra pillantok ahogyan leszídnak. Össze zizzenek ettől, nem erre számítok. Fel is húzom az orromat, hogy meggyanúsítanak.*
- Pejjsze...megvédem a mikulást és még csoki se jár érte!
*Összefonom a karomat. A mikulás most bizonyára nincs valami jó hangulatába. Biztos a rénszarvasai nem fogadtak neki szót és most alulról kell szagolnia az ibolyát. Áhh, ez kész letargia. Mennem kell a Miki után aki úgy pattog mint hogy ha tűvel szúrkodnák a hátsófelét. Meglehetősen fakírfajta lehet. Tuti valami rockmikulás aki csoki helyett drogot oszt és tej helyett votkát iszik. Billegetni kezdem a fejemet. A karácsony fénye most bizony bennem is veszti a fényét a mikulás viselkedésére. Érzem már, hogy belülről egy álomkép tört össze. Megfertőzött engem is az a kór, ami akkor jelentkezik, ha rá jössz a mikulás egy papír galancsinba való. Elő varázsolom a resumat a kérésére bár rá sem pillantok a Mikulásra. Most megsértett, olyannyira, hogy a végén eszembe jut, hogy elfáradtam. Nyühűű,ennyi a fogócskának. Minden elsötétül és repülök álom országba. Vagy csupán a saját resum ütött buksin? ><

Vissza az elejére Go down
Tui Giobbe Zuolgo
Espada
Espada
Tui Giobbe Zuolgo

Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: 8. espada hell yeah
Hovatartozás:
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te14000/15000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (14000/15000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptyHétf. Ápr. 11, 2011 9:21 pm

/Piroska és a farkas avagy Rózsika és Tui találkozása Cool/

A kiscsaj nem hogy nem élvezte a rá szabott feladatot, de még ki is bukott, amikor közöltem vele, hogy kurvára ő tehet a fennálló helyzetről és jó lenne, ha összeszedné magát. Ha tudná, hogy hány keresetlen szót nyeltem már le a nap folyamán, csak hogy ne törjem össze kapásból a kis habcsók lelkét, rohadtul hálás lenne, hogy ennyivel megúszta; arról már nem is beszélve, hogy még csak a testi fenyítés gondolatával se riogattam. Lalyék már rég a tengerszint alatt üdülnének valahol pár száz köbméter HM export homokkal a nyakukban, nem is értem, miért fogom magam ennyire vissza, ha szellemi sérültekkel találkozom. Az egy dolog, hogy igen megalázó lenne, ha nálam ennyivel nyomottabb ellent kéne ellapátolni, de jelen helyzetemben már kezdtem erre is nagy ívben szarni.
- Nem köszönnéd meg, amit most kapnál, úgyhogy csak csináld a dolgod.. - Dohogtam oldalra, mire a csillámpóniprinszessz volt szíves elővarázsolni vééégre az űbermegacsodás resurrecciónját. Hittatrutty persze azonnal transzba esett, amint meglátta a cukker plüssszörnyetegeket; kábultan dülöngélt ki a vájatából mantra-szerű "Moaaah. Moaaah."-ozást hallatva. Gondoltam keresve se találnánk ennél alkalmasabb pillanatot az olajralépésre, mivel a bekészült rettenet ebben a formájában aligha tehetne kárt magában; de mire karonragadtam volna a cukorcsitrit, az már tisztességeseket szortyogva húzta a lóbőrt. Hát akkorra már egészen biztos voltam benne, hogy menten agyérgörcsöt kapok, mivel bár szívem szerint ott hagytam volna a másik gyógyegérrel, túl sok mindennel számolnom kellett ahhoz, hogy ezt ne tehessem meg. Ha mondjuk valahogy túléli ezt a nem túl komfortos helyen való szunyát és beköp valakinek, akihez tartozik mondjuk, az igen jó eséllyel rúghatná szét a seggem amit annyira talán nem élveznék. Még az is lehet, hogy ez a dilósuna Aizen kedvenc házifoggyere és valahogy nem ér annyit az időszakos jóérzésem, hogy utána a tyúkszaros életemmel fizessek érte. Kurva bürokrácia vagy mi a tök, kezdem rohadtul unni, hogy mindenre én baszok rá.
Más választásom nem lévén a vállamra kaptam Szundit és kapásból sonidóra kapcsoltam, hogy az a becce még véletlenül se tudjon habzó szájjal utánunk nyargalni. Útközben ádáz vitákat csapattam le magamban azt illetően, hogy mégis hova a retekbe vihetném a leányzót, mert ha már itt tartunk, ez se valami mellékes probléma. Bezzeg ha hím lenne nem volna semmi gáz, letenném az első útba eső kocsmában, ott fel se tűnne a sok asztalon hentergő szupermen között; így viszont inkább nem adnám aberrált állatok kezére, so ez a lehetőség kilőve. Vihetném Slarinkához, mert ő úgy is olyan mint egy kukás, ha foggyerek összekaparásáról van szó... De ennyi erővel lepakolhatom a saját pecómban is, annak már úgyis mindegy, túl sok elborult nőszemély tudja már a levelezési címem ahhoz, hogy plusz egy már igazán kurva mindegy legyen. Így meg baromi nyomós okom lesz bekéreckedni Slarinhoz fürdeni, ugyanis azt egészen biztosan nem várom meg, hogy Csipkerózsika magához térjen; én viszont két órányi edzés és plusz némi fogócska után olyan csatakos vagyok, mint egy lipicai ménes. Úgy is megérdemlek már némi törődést; szinte látom, ahogy Rinka falatnyi kis törülközőben nyújt be egy hideg sört a zuhany alá... Ezért már megérte minden szenvedés! *3*

-The End-
Vissza az elejére Go down
Carmano Angelo
Arrancar
Arrancar
Carmano Angelo

Férfi
Scorpio Dragon
Hozzászólások száma : 49
Age : 35
Registration date : 2011. Sep. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te5800/15000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (5800/15000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptyKedd Szept. 20, 2011 8:17 am

Eras és Carmano avagy a vérengzés művészet.
Mióta csatlakoztam Aizenhez a napjaim igazából semmit, nem változtak. Nincs semmi feladatom, amit el kellene végeznem. Egész nap csak unatkozok, és nem tudok csinálni semmit. Az sem épp valami nagy szórakozás, hogy ezeket az arrancarokat figyelem. Szinte mindegyikőjük ugyan úgy viselkedik. Mindegyik az a tipikus azonnal felkapom a vizet, ha belém kötsz. Eléggé unalmas itt az élet. Még kezdetben sok kisebb arrancarral szórakoztam. Mondván meddig bírják a szivatásomat. Egy darabig még azért annyira visszafogom magam, hogy haláleset ne legyen belőle de, kezd már elfogyni a türelmem. Ennek érdekében már nagyon sok dolgot próbáltam. Próbáltam azt, hogy keresek egy szeméjt, és azt egészen addig idegesítem, amíg idegrohamot kap, és nekem nem ront utána, pedig péppé verhetem. Ugyan is ő kezdi az agressziót. Bár ez sajnálatos módon nem okozott sok érdekséget az életemben hisz szinte mindegyik ki akadt már a második mondatomnál. Kicsit sem volt érdekes, hogy egyik sem képes legalább egy pici szórakozást nyújtani. A jellemek ki ismerése és azok irányítása már szinte az első nap sikerült felállítanom az átlag statisztikát. Még pár hét unatkozás folyamán eljutottam oda, hogy fejlesztgetni kellene a resurrecionomat is, hisz nem épp számítok a legerősebbek közé. Bár ha kreatívan kihasználom nagyon sokra, vihetem vele. Van még hova fejlődnöm ezzel a képességgel. Kitaláltam, hogy meg keresem azt a helyet, amit már sokan említettek a környezetemben, hogy ott mindig nagyon sok gilian van. Reméltem ott legalább találok valami szórakozást. Amikor oda értem észre vettem, hogy nem túloztak. Kapásból 9 gilliant tudtam megszámolni. Kicsit kezdtem már parázni, hogy nem vagyok jó helyen, de azért az izgalom is elkezdett már működni bennem. Szinte már gondolkodás nélkül azonnal átváltottam resurrecionba és azonnal neki rontottam a hatalmas ellenfeleknek. Azzal már nem is foglalkoztam, hogy nem csak én voltam ott egyedül.
Vissza az elejére Go down
River
Arrancar
Arrancar
River

nő
Scorpio Horse
Hozzászólások száma : 106
Age : 45
Tartózkodási hely : Palace of dah Bigboss
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Lemezlovas
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te8000/15000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (8000/15000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptyPént. Szept. 23, 2011 10:40 pm

A művészet vérengzése

Agyatlan agytekervényesek arányosan gömbölyödnek s törnek felfelé tönkrezúzva azt, amit már nem lehet; a naptalan végtelenbe siklanak, s marják egymást, porra omlasztván, hamuvá aszalván mindazt, amit a másik kemény munkával felépített. Hollowk, hollowk, ostoba tömegcikkek, mégis, valamiben mégis hasonlítunk. Tekervénytartóm oldalra döntöm, s kimértem szemlélem aszott kristályaimmal a birkákat. Mert igen, birkák vagytok! Unottak, fásultak, mint azok ott lent, pont, mint azok! Én nem leszek olyan, mint ők, nem lehetek, nem! Sosem voltam olyan, fejem mégis jótékonyan fedi szívmaradvány, pogány istenek szarvával ékesítve magát a merengő tébolyt, keretet adva, nyújtva, kaparva, sanyargatva, szépítve, csúfítva csábos, ijesztő vonásokat.
Nyakon érzékien kaparom a Jelt; lemoshatatlan bélyeg, ám talán rátereli a figyelmet kilétemre. Az egész palota megbolydult; szorgoskodó hangyák elvesztették vezérüket, a kialakult, káprázatos káoszt pedig csak mi tudjuk idejében megfékezni. Az egyik, nemrégiben még szorgos, kicsi hangya pedig azt hiszi, elszakíthatja láncait, hogy kitörhet, menekülhet. Rosszul hiszi, téved. Mert nem ő választhat. Sorsa pedig azáltal, hogy haldokló gondolatfoszlányának sugallatára merészelt magasztos merényletet elkövetni, megpecsételődött; mindezt tudta nélkül saját maga ellen követte el, biztosítván ezzel végzetét. Annál több móka jut nekem. Csak szépen, ráérősen, hadd higgye, hogy fénytelen mélybe ágazó óriások végén menedéket talál.
Erőket bolygató zavar ugyancsak nem akadályoz, inkább kíváncsiságom hozza felszínre. Vele? Ellene? Kések alatt, vagy felett? Teljesen lényegtelen. Én látom őt, látom, ahogy ragyog, vagyis próbál ragyogni. S mily esztelenül! Bizonyítaná felsőbbrendűségét azáltal, szánalmas, alávelő férgeket tapos a földbe. Biztosít a tudat, én ezeknél nagyobb férgekre vethetem talpam, ha taposni kell.
- Bámulatlan bemutató. Kehhehe… – kergeti kérges, kéjes, kínos, kitines kacaj, körbefonva az özvegy átkával. Carmano mögött kalandozok el, ujjammal a Mars jelét suhintva az arrancart támadó, egyik Menos felé. Fejem bagolymódra döntöm oldalra, s felemelt karral várom a végeredményt. Mindig is érdekelt, ezek a lények éreznek-e. Igen, tudnom kell. Mert én érzek… Igen, érzek, folyton éget, kínoz, odabent kapar, s éhező démonként dorombol várván, hogy cirógassák, kényeztessék. Bújdoromboló macska, elvárván, hogy fülét vakargassák. S miért ne engedném neki? Pláne, ha trükkömnek nincs hatása. Ha a gillian marad bamba, azt jelenti, én magam nem vagyok ő, nem lehetek hollow. Ilyen egyszerű, nemdebár?

Vissza az elejére Go down
Carmano Angelo
Arrancar
Arrancar
Carmano Angelo

Férfi
Scorpio Dragon
Hozzászólások száma : 49
Age : 35
Registration date : 2011. Sep. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te5800/15000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (5800/15000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptySzomb. Szept. 24, 2011 3:24 am

Pont, szinte amikor neki kezdtem kicsit pörögni észre, vettem hogy valaki van még ott rajtam kívül. Egy kicsit furcsa nőszemély. Valahogy látszott rajta, hogy nem az-az átlagos típus. Nem foglalkozhattam sokat vele, mert egy Menos nekem rontott előröl. Közbe a hátam felől is jött egy. Már készültem volna, hogy berobbantassam a villámjaimat, de ekkor a lányka közbe szólt hátulról valami furcsa képességgel, de előtte még képes volt kinevetni engem. Mit gondol ez, hogy csak bele szól az unaloműzésembe? Esetleg azt akarja, hogy inkább vele játsszak? Arra még várhat. A képesség, amit kilőtt a menosra ellökte azt én, pedig reflexből megcéloztam az arcát és átlőttem a maszkján egy erős villámot. Ebbe, muszáj volt bele halnia. Ekkor kicsit elbambultam. Hátra néztem és elkezdtem figyelni a hölgyet. Bár inkább hasonlított egy női ördögre, mint emberi lényre. Valahogyan megbabonázott az, amit a szemében láttam. Túlságosan hasonlít a tekintete az enyémre. Olyan ördögi még is látszik benne az értelem. Valahogy képtelen voltam ezt figyelmen kívül hagyni. Miközben figyeltem a hölgyet vagy 5 gillian állt körém és akart rám támadni egyszerre. Én még az utolsó pillanatban minden erőmet bele adva kirobbantottam magamból a villámjaimat. Ezzel elintézve a körülöttem álló férgeket. Egy darabig nyugtom akadt. Oda sétáltam hozzá és üdvözlés képen meghajoltam előtte de nem annyira, hogy a szememmel ne tudta volna követni a mozgását.
- Üdvözletem szép hölgy. Az én nevem Carmano Angelo. Kit tisztelhetek kegyedben? – kérdezem tőle olyan megvetéssel a hangomban, amit ritkán használok csak. Valahogy megbabonázott ez a lány de ugyanakkor utálom, ha bárki is hasonló hatással van rám, mint általában én szoktam lenni a körülöttem lévőkre. Bár valamilyen szinten jó dolog, ha akad egy olyan ember ebben az istenverte porfészekben, aki talán még meg is értene engem. Bár jobb szeretek különlegesen őrült lenni vagy mondjam, hogy szeretek egyedül én normális lenni? Ki nem állhatom, ha hasonlít rám valaki. Nem ölhetem meg őt, mivel fogalmam nincs miféle következményekkel járna. Mi van, ha épp egy nagy hatalmú arrancar segédje vagy épp egy arrancar banda vezetője. Meg kell ismernem. Különben még lesz olyan kedves, és ő tesz keresztbe nekem valahogyan. Ismerem az ilyen nőket. Csak a szórakozás kedvéért belepiszkált az én dolgomba. Utálom az ilyen embereket és a legszomorúbb, hogy én is ilyen vagyok. Ha nem rosszabb. Kezd fel elevenedni bennem az, ami nemrégiben történt és ismét kezd elönteni a düh. Nagyon mérges tudok lenni, ha eszembe jut mit tett velem az a ribanc, mindig kikészülök. Szerencsére épp arra sétálgatott egy gillian szóval akadt valaki, akin levezethettem. Gyorson a fejéhez shonidoztam és a kezembe töltött elektromossággal akkorát ütöttem a maszkjára, hogy az szilánkosra tört. Utána visszamentem a nőhöz és vártam mit reagál az udvariatlanságomra. Egyébként ritkán húzom fel magamat egy először látott emberen és még ritkább, hogy ilyen udvariatlan is vagyok vele. Mindig próbálom kicsit édesgetni az ellenfelemet és elhitetni vele amit hinni szeretne. Így sokkal könnyebb valakinek a védelme mögé kerülni. Sokkal inkább lehet valakinek elrendezni a halálát de ezúttal túlságosan is sikerült felhúznom magam. Általában mindig uralkodok magamon de most valamiért nem sikerült. Így vissza gondolva talán jobb lett volna ha hagyom, hogy az a képesség amit ellőtt a gilianra annak meg láttam volna a teljes alakját. Akkor most legalább egy dologgal többet tudnék róla.
Vissza az elejére Go down
River
Arrancar
Arrancar
River

nő
Scorpio Horse
Hozzászólások száma : 106
Age : 45
Tartózkodási hely : Palace of dah Bigboss
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Lemezlovas
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te8000/15000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (8000/15000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptyHétf. Nov. 14, 2011 11:24 pm

A művészet vérengzése

Kinőttem már abból, elámítsanak villódzó fények, maga a rothadás már átlagos, s bár megunhatatlan, én mégis meguntam. Új játékterem van. Új játszótér, izgalmasabb, tömörebb, tágasabb, s én, én már rettenthetetlen lettem. Azt hiszem, vagyis mások azt hiszik, hiszen inkább az a lényeg, ők mit hisznek, nem pedig az, amit én hiszek. Mert látszat, ez csak látvány, ostoba persona, melyet állíthatok magamról. Nem lényeg, rajtam már úgy sem segít. Rajtam már réges-régen senki sem segít. Mert én már elveszett vagyok, amióta megteremtettek. Teremtés, melynek köszönhetem létem, s egyben tönkre is tett, gyűlölöm, hogy élek! Mégis megbecsülöm.
Kocsányos zselék gurguláznak gurgulázó, halk kacajjal szemek gödrében, egészen Leriatra emlékeztet az alak. Csak Leriat elegánsabb, talán még őszintébb is. Hajh, már ő is eltávolodott. Hisz én mindenkit elkergetek magam elől. Igazán nem értem, miért. Nekem, nekem szükségem van rájuk, szükségem van sokakra. Még sem kaphatom meg őket.
- Te nem tisztelsz senkit. – fordítom oldalvást fejem. Hollow lét lehetetlenségét bizonyító lyukas kezem nyúl előre, lazacosan fonnyadva, mint aki vár valamire, vár, hogy felsegítsék. Pedig nekem nem kell támogatás. Nekem semmi sem kell. Mégis mindent akarok. Semmitmondó bókra semmiféle reakció, szemeim szűkösen méregetik az urat. Angelo? Tán egy angyal? Vajh ha levágom szárnyait, akkor is így repked? Mert most hasítja a levegőt, most még repked, ám valami hiányzik. Nem látom fényét, nem tud ragyogni. Lehet, szárnyától már rég megfosztották. Lehet, inkább vissza kéne adnom neki. S akkor, akkor talán már tényleg tündökölhet. Akkor talán már az lehet, akinek látszani akar. Ugyan, mindenki akar valaminek, valakinek látszani! Még én is, én átlagos szeretnék lenni! Csak nem tudom. Nem tudom, hogy kell.
Hátat fordítva kémlelem az állandó mozgásban lévő erdőt. Mozgás, ritmikusan pulzálja magában a halál esszenciáját, egyben megannyi életet nyújt! Mindannyian több tízezrek életének összekovácsolói, és a legtöbben még csak nem is tudnak róla, miféle fantasztikumok! Pedig oly csodásak mind, oly egyediek, oly egyformák! Nem úgy, mint én, ki tényleg egyedi és tényleg egyforma, s ki sosem született hollownak. Mert én nem lehetek lidérc. Ugye nem váltam azzá, amiket mindig is üldöztettem?
- Nevem miért kérded? Szeretnél néven nevezni, vagy elég, ha jelzővel illetsz, Szárnyszegett? – követem gőgös gillian gabalyodását. Csodálatos, olyan egyszerű.

//Ne hari, hogy ennyit kellett várnod T.T Nehezen írok a karival T.T//

Vissza az elejére Go down
Adala Cascada
Espada
Espada
Adala Cascada

nő
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 44
Age : 58
Tartózkodási hely : Coming Soon
Registration date : 2012. Nov. 30.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 7. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te13500/15000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (13500/15000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptyKedd Dec. 11, 2012 12:29 am

Megint EGY Espada? WTF? O.O


Ma ismét kijöttem Las Noches-ből. Nem bírom ki mozgás nélkül. Egyszerűen fel kell fedeznem valamit, s a döntés éppen erre a barlangra esett a mai napon. Jó hely a város, és nagyon is szeretek ott lenni, de muszáj vagyok néha kimozdulni. Mióta találkoztam Rävval, alig jöttem el onnan. Jól esne végre otthonnak nevezni, de azzal még várok. Olyan jó lenne, ha Diego is itt lenne. Á! Nem szabad Adala! Túl sokat gondolok arra a férfira. Egyszerűen megbabonázott. Nem szabad. Ő egy Espada, ráadásul nem is tudom, hogy megbízható-e. Bár a homlokomat egész szépen rendbe rakta, és úgy tűnt tud vigyázni magára, de akkor sem lehet. Bármennyire is jó lenne, nem tehetem. Nem sodorhatom veszélybe azzal, hogy kötődni kezd hozzám. Nem kéne ilyeneken gondolkodnom.
- Mit gondolsz Orca? - Néztem a kardomra, de mint máskor sem, most sem vártam a válaszát. Az ilyen kérdéseket mindig inkább magamnak tettem fel, csak jobb volt érezni, hogy nem vagyok teljesen egyedül. Nem tudtam mit is gondoljak, vagy hogy hogyan tovább. Minden napom improvizálásból ment, mióta kijöttem a barlangból. Räv rám talált, és még a próbatételén is átmentem, aztán találkoztam Diego-val is... Lehet hogy nem véletlen? Mosolyra húzódott a szám, s kíváncsi lettem. Talán barátkozhatok pár Arrancarral. Bár igaz, hogy mindenki akivel eddig találkoztam, egytől egyig Espada. Mind olyan magas rangon vannak hozzám képest, és annyira elérhetetlennek tűnnek. Talán nem velük kéne barátkoznom.

Ahogy tovább sétálok és kezdem magam kiismerni a felfedezésre választott terepen, lassan beljebb merészkedek. Kicsit talán veszélyesebb, de hát az adja a dolgok izgalmasságát. Plusz amíg Orcát mindenhova magammal cipelem addig a legnagyobb bajt is el tudom hárítani. Legalábbis remélem. Zenére van szükségem.
Felraktam hát a fejemre a vadonatúj fülesem, amit még Las Noches-ben szereztem, és zenét kezdtem keresni. Persze csak a fél fülemre tettem fel rendesen, hiszen a külvilágra is figyelnem kell, éppen ezért nem is hallgatom majd hangosan, csak ne legyen csönd. Ez a szám pedig pont jó is lesz ehhez. Mióta csak ráakadtam a szívemhez nőtt ez a zene, mert megnyugtatott és felvidított. A fejem is elkezdem mozgatni, majd ahogy haladok előre, lassan a lábam is ritmusra kezd járni, pár pillanattal később pedig azon kapom magam, hogy táncolok megint. Hiába ez sosem fog változni, ha zene szól akkor táncra perdülök. Széles mosoly ült az arcomra és tovább mozogtam, de most már próbáltam haladni is valamerre. A hangsúly a valamerre-n van....
Lássuk be nem volt éppen jó ötlet ennyire betáncolni az ismeretlenbe. Most hogy jutok vissza? Hát mi lesz így velem? Éhen fogok halni és meg fognak enni a gonosz Gilianok. Na jó azt azért mégsem, de akkor is, most napokat fogok bolyongani bakter. Keresnem kell egy Arrancar szerű lényt, még mielőtt...
Ezzel gondolattal viszont már elkéstem, ahogy fölnéztem magam elé. Méteres nagydarab Gilian ácsorgott pont előttem, és azzal a sunyi fejével rám nézett. Nem lesz ez így jó, ezek sosem kóborolnak egyedül. Reflexből kaptam elő a fegyverem, és felraktam a fejemre a fülhallgatót. Úgy néz ki most kicsit komolyabb tánc következik. Alig tettem fel a fejemre már indult is a következő szám. Ez pont jó is lesz.
- Showtime!
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Cl0te40550/65000"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) 29y5sib  (40550/65000)

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) EmptySzomb. Jan. 05, 2013 2:16 am

Séta, az erdőben


*Már szémtalan alkalommal volt lehetőségem eltekinteni egy kicsit a tudományos dolgok felett; s kicsit más szemmel nézni a világot. Valahogyan a mai nap is ezt a lehetőséget választottam a pihenésem ellenében. Kedvem támadt egy kis fogócskár! Surprised Szóval a legcukibb uniformist felvéve szaladok is a Gillianok erdejébe, a kedvenc helyemre. *.* Mikor sikerül kijutnom a Primera toronyból, a föld úgy süvít gyorsaságom mellett, hogy bizonyára sok lidércnek okozhatok kellemetlenséget. Az egyiknek még az arcába is juttatom ezeket az elemeket, mik majd mindenféle bacilussal teszik tele porladó létét. @.@ Háh, nem akarok én semmiféle gondot okozni! Ezért is kerülöm ki ezeket a lényeket, hogy minél előbb megérkezhessek. Alig néhány perc múlva, a nagy törött koponya után meg is látom az ominózus méreteket felöltött bejáratot. Hát, eléggé érdekes. Olyan csend van most. T.T Nem szeretem ezt a csendes, így kis lélekenergiát adok az érkezésembe, hogy sokak figyelmét felkelthessem. S míg szaladok végig a lidérc erdőn, addig egy táncikáló kislányra figyelek fel. Hoppácska, ez kezd nagyon veszélyes lenni. ^.^ Oda is szaladok hozzá, de legalább olyan képben, mint akit száz Gillian kerget olyan eööeee stílusban. Aztán az utolsó lépésnél félre sonidozba a kardjától, felsőjénél fogva kapom el. Elegendő erőm van hozzá, hogy magammal repítsem, s a villám mozdulataimban ne hátráltasson. Akárki is ez a lány, rózsaszín a haja! *.* Már pedig egy rózsaszín hajú kislány nem halhat meg! T.T*
- Halihóó, királylány! Wink *Kacsintok rá csillogó szemekkel, míg a jobb vállamon ékeskedő „1“-es számot pillanthatja meg. Én nem igazán dicsekedem ezzel, de akik észre veszik mindig máshogyan viselkednek, szóval azért is megmentem az életét. Ez a hajsza pedig sokáig fog tartani, ha nem figyelek oda. El kellene bújni valahová, így messzire kerülve tőlük leteszem a kisasszonyt. Kedvesen hátrálok meg, félre billentett fejjel.*
- Na és most? Szerinted mit csináljunk? *.* *Közben nem bírom megállni, hogy ne nézzek végig a kis teremtésen. Olyan kis édi ebben a ruhában, bár az a bigyó a fülében.. Mi van, ha nem is hallotta azt, mait mondtam? ^.^“ Ha ez előfordulna, az bizony csúfos dolog volna. Azért tök jó érzés találkozni egy olyan kislánnyal, aki szeret itt játszani, mint én. Valahogyan Tui óta nem találtam meg az én játszó társamat, és már Slarin sincsen. T.T Nem is tudom mit kezdhetnék magammal, amikor éppen nem a kutatásokkal vagyok elfoglalva. Desmikusz is úgy kerül engem, mintha valami ultimate vírus lennék az emberek világából. T.T Nyaúú, én játszani akarok! T^T Rám is jöhetne a sírógörcs e vészes pillanatokban, de inkább csak tátott szájjal pásztázom az ismeretlen lányt, akit csak úgy elragadtam.*
- No, és ki vagy te? Meg ki alá tartozol? Van már Espudád? *>* *Direkt másképpen szoktam mondani ezt a titulust, mit már sokaknak el kellett fogadni. Lassan a közeledő gonosz lényekre emelem tekintetemet, majd széles mosolyom alantas árnyékában emelem két ujjam irányukban. Gyengéden előre tartom, míg a cerogömb materializálódik azokon.* - Cero! *Csak egy gyengéd technikának hangzó valamicske, mégis eléri, hogy ne akarjanak már itt bekavarni a beszélgetésembe. Elég volt a fogócskából, ideje ismerkedni. Tehát tapsikolva ülök le az egyik sziklára, érdeklődő tekintetemmel.
Ő pedig elmerült a sötétség homályába. Nem fertőzi elméjét, s nem szól az eseményekbe. Ezúttal hagyja, hogy Natalie a természetesnek látszó személyiségével álljon elő. Csak egy kislány, aki boldogan tapsikol a sziklán, míg a groteszk szemeiben elrejtőzik a valódi gonosz. Egy kiszámíthatatlan entitás, aki újjászületése óta nyomja el a lányban a bizonyos gondolatokat. Natalie sosem pihenhet, most mégis megpihen. Vajon Mugoi Kennek ezúttal mi lesz ezzel a célja? Miért rejtőzik el most olyannyira a Primeraban? A halk suttogások lassan abbamaradnak, s csendes zúgás honol az elmében. A gondolatok leapadnak, a spontaneitás pedig előtérbe kerül. Natalie Salazaar Granz, ezúttal szabad vagy; játssz kedvedre!*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) _
TémanyitásTárgy: Re: "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)   "Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne) Empty

Vissza az elejére Go down
 

"Lakhely" (avagy kötetlen játék helyszíne)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Hueco Mundo-