-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Fórum tábor 2011

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Jönnél-e a több napos fórumtalira?
Igen, lehetséges
Fórum tábor 2011 Vote_lcap91%Fórum tábor 2011 Vote_rcap
 91% [ 20 ]
Nem, nem érdekel a dolog
Fórum tábor 2011 Vote_lcap9%Fórum tábor 2011 Vote_rcap
 9% [ 2 ]
Összes szavazat : 22
 

SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyPént. Márc. 25, 2011 9:26 am

Üdv, mindenkinek!

Tehát, tömören elmondanám, hogy mi is lenne ez. Ha esetleg valamit kihagytam, nyugodtan bombázhattok a kérdésekkel. Smile

Szóval, úgy gondoltuk, hogy szervezni kéne nyárra egy több napos fórum találkozót, ami köbö 3-4 napos lenne. Bárki jöhet, aki szeretne, csak arra kérem, hogy ezt előre jelezze a szavazásban, ami fentebb található. Ha elég jelentkező lesz, elkezdek szállást keresni Budapest környékén, ahova a legtöbben el tudnak jutni. Ha meg van a megfelelő számú jelentkező, többet is elárulok, hiszen amíg nem biztos a dolog, addig én se tudok semmi biztosat mondani. Smile

Tessék szavazni. Smile (Nyugi, ez még nem végleges, csupán egy felmérés, hogy lenne-e rá igény Wink)
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te48500/65000Fórum tábor 2011 29y5sib  (48500/65000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyVas. Ápr. 10, 2011 12:03 am

Üdve. Cool

Ugyan még pontos létszámmal, időponttal és az érdeklődők kilétével nem vagyunk tisztában (és remélem, hogy minél többen döntötök úgy, hogy ellátogattok), én azért kezdeményeznék egy kicsit. A hírekben már tettem egy kommentet (igen, Vera az én multim, bár ezt főleg a chatre is járóak tudják), miszerint biztos ott leszek. Nos, mivel szerintem néhány napot nyugodtan szánhatunk erre a kis találkozóra, én készülnék egy programmal is, amit ha elég sok jelentkező van, akkor meg is valósulhatna akár. Surprised
Megértem én, hogy még úgymond "korai" az idő ahhoz, hogy döntsetek arról, hogy tudtok vagy akartok-e jönni, azonban én azért szeretnék minél több embert (főleg "újoncokat", akik még nem vettek részt efféle fórumos találkozókon) buzdítani arra, hogy gyertek el, mert jó lesz! Surprised Azért lesz jó, mert jó a társaság, lehet sokat nevetni meg minden! Surprised Azt is megértem, ha még ennyire új emberekkel nem akartok egyből több napot eltölteni, de szerintem azért érdemes megfontolni, hogy kihagytok-e egy ilyen bulit. Nem vesztetek semmit azzal, hogy eljöttök, legfeljebb az útiköltséget, meg azt a minimális költséget, amit majd a szállásra kell fordítani.
Csöpögés és önajnározás helyett inkább jöjjön a fő téma, amiért ebbe a topicba írok. Már többször próbálkoztam az eddigi találkozókon asztali szerepjátékkal több-kevesebb sikerrel; ez leginkább a világ (Vámpír - A Maszkabál-t meséltem) ismeretének híján nem lett az igazi. Azonban a Bleach világát minden fórumozó ismeri, nem kell rajta semmit bemutatni, valamint már a karakteralkotás is megtörtént, ha van elfpgadott előtörténeted.
A chatre járó társaság bizonyára tud róla, hogy egy új szintrendszeren dolgozok, ami remélhetőleg a közeljövőben be is lesz vezetve. A fórumtáboron ezen szintrendszer (kicsit módosított) változatával játszanánk, dobókockákkal meg minden, ahogyan egy igazi asztalit illik. A kalandot természetesen én mesélném; ugyan élő játékban nem vagyok olyan szuper mesélő, mint fórumon (holott már évek óta próbálkozok meséléssel), azonban mindent megteszek, hogy a játék élvezetes legyen. Ennek megvalósítására azonban szükség lenne jelentkezőkre, valamint a kötött időpontra (például minden nap X órától Y-ig játszunk). Bizonyos létszám alatt nem indítom el ezt a programot. Személy szerint azért minimum 4 jelentkezőre számítok.
Hogy a lehető legtöbb embert buzdítsam erre, ezért Yoruval megbeszéltem, hogy a kaland végén LP és ryou jutalom jár. Ugyanúgy, mint egy rendes küldetésnél, csupán a hozzászólások tartalma és hossza helyett egyéb tényezők fogják megmutatni, hogy mennyi LP jár a résztvevőknek. Ezek a következők:
  • A karakterkijátszás hitelessége (500 LP)
  • Egyéni célok megvalósítása (vagy egyáltalán a törekvés) (500 LP)
  • A küldetés sikere (1000 LP)
  • Megoldások kreatívsága (500 LP)
  • Összkép mindezekről (500 LP)


Így aki maximálisan teljesít, az 3000 LP-vel gazdagodhat. Természetesen ez nem jelenti azt, hogy mindenki ennyi LP-t fog kapni, hisz előfordulhat, hogy a küldetést az egyik csapat nem teljesíti sikerrel, míg a másik igen. Wink

Amire szükségem lenne: biztos jelentkezők, valamint az is, hogy tudjam, ki az, aki részt venne rajta és melyik karakterével. Ezt ebben a topicban, vagy nekem, privát üzenetben Asztali szerepjáték témával lehet jelezni. Ha bármilyen kérdésed van, tedd fel nyugodtan akár itt, akár privát üzenetben.
Egy listát is vezetnék ebben a postban a jelentkezőkről. A program nem kötelező, így csak az vesz részt rajta, akit érdekel és akar. Amennyiben összejön a minimum 4 jelentkező, valamint a fórumtábor fix időpontja és a szállás is összejön, elkezdem tervezni a küldetést.
Amennyiben a későbbiekben meggondolod magad, akkor sincs gond, csak szólj előre, hogy még se érdekel vagy nem tudsz eljönni.

Résztvevők:
Játékos
Koncepció
0
Vera
Mesélő
1
Hrafn Zuniga
Aizen serege
2
Cephalus Ó-Madaidhín
Aizen serege
3
Hitomi (kari kérdéses)
kérdéses
4
Shiroichi Anao
Gotei 13
5
Karasu Vex
Aizen serege
6
Tasu-chan (kari kérdéses)
kérdéses
7Tamachi Yukezofüggetlen
8Yamasaki ShizukaGotei 13
9??

Remélem, lesznek bőven jelentkezők. Very Happy Ha pedig nem tudod, melyik kariddal szeretnél jönni (multisoknál probléma lehet), akkor sincs semmi gond, mert akkor úgy írlak be, hogy majd később eldöntöd, kivel szeretnél játszani. Smile


Aki tud, az hozzon Barbie babákat és legot vagy építőkockát! Helyszínen kiderül, miért. xD
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te48500/65000Fórum tábor 2011 29y5sib  (48500/65000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyPént. Jún. 10, 2011 8:32 am

Na szóval, ugyanez nálunk ezen ár töredékéből megoldható, éhen pedig senki sem fog maradni, a főzés pedig nem kerül olyan sokba. Lustaság esetén meg max összedobunk egy-két gigászi pizzára, amiből mindenki jól lakik.
A helyszín Leányvár lenne, Budapest és Esztergom között egy kis falu, volt, aki már járt nálam talik alkalmával. Szúnyogok vannak, ágyak vannak, kát teljes szoba, végszükség esetén húgom szobájában is elfér egy-két ember, meg valahonnan szerzek matracokat, bár hálózsákot biztos, ami biztos szerintem mindenki hozhat.
Időpont: június 20.-ától júlis 1.-éig lenne megfelelő, ha információim helytállóak (tévedés alapján a post szerkesztésre kerül). Kocsmák vannak dögivel a környéken, Esztergomban minden utcában van vagy 8, na meg Dorogon ott a Kacsa Kacsa nevű szabadtéri hely, szóval szomjazni nem fogunk. Boltok pesti árakhoz képest olcsóak, szép a kilátás, van macska is meg minden. Surprised
Lévén előrehaladás az ügyet illetően nem volt, ezért bármi javaslatot/ellenjavaslatot/időpontot ide várok. Remélem, hogy a többségnek megfelel így. Ha a pénzügyeket nézzük csak, szerintem ez éri meg a legjobban még azoknak is, akik az ország másik végéből utaznának. Vonat és busz is indul innen Pestre (sőt, az ország több felére is, ha Dorogról vagy Esztergomból indulnál), a közlekedés kifejezetten barátságos.

Várok bármiféle kommentet és kérek mindenkit, hogy aki tud és szeretne jönni, az írjon a topicba.




Kérdésekre összegzett válasz; szülőket is érdekelheti, hiszen teljesen természetes, hogy féltik a gyermeküket, ezzel egyet is értek. Hogy ők is megnyugodjanak és el tudják dönteni, el tudják-e engedni őket a fórumtáborra, ebben a postban összegzem a kérdésekre a válaszokat.

  • A korosztály 14-től 22 éves korig terjed. A 18 felettieket beleértve magamat is a majdnem 22 évemmel merem felelősségteljes és megbízható felnőttnek nevezni. Felelősséget vállalunk egymásért, hiszen nekünk lenne a legkellemetlenebb, ha valami történne, ezt pedig nem fogjuk megkockáztatni.
  • Több szülőtől is tudom, hogy az alkohol miatt vannak fenntartásaik, teljesen érthető okból. A 18 éven aluliaknak nem fogom engedni, hogy bármilyen szeszt fogyasszanak, és nem "IHB buli" lesz. Elképzelhető, hogy a nagykorúak meg fognak inni egy-két sört (nem többet), de "berúgás" (de utálom ezt a szót) nem fog történni. Nem volt még erre példa egyetlen fórumtali során sem, és nem is fog.
  • Költségek: az utazás költségén kívül nem árt, ha van egy kis tartalék nálad, például ha elmennénk városnézni Esztergomba, vagy ha lustaság miatt inkább összedobnánk egy-két hatalmas pizzára. Komoly pénzeket senki se hozzon magával, nem az ész nélküli költekezés a célom, épp ellenkezőleg, hogy minimális költséggel is jól érezzük magunkat - ami a társaság összeszokottabb, találkozókra rendszeresen járóak részét ismerve garantált. Inkább a programokkal (séta, asztalizás, beszélgetések) szeretnénk emelni a tábor színvonalát teljesen felesleges pénzszórás helyett. Ezt a legtöbben (ső, merem állítani, hogy senki sem) engedheti meg magának. Valamennyi összeg nálam is lesz, ha esetleg ki kell segíteni valakit.
  • Főzni többen is tudunk a csapatból, személy szerint egy pizzasütést mindenképpen be szeretnék iktatni, hiszen viszonylag hamar készen van, az összetevőkkel is rendelkezek a háztartásban, valamint mindannyian jól lakunk belőle. Mint már említettem, előfordulhat, hogy lusta kemperek leszünk, és rendelünk inkább a helyi étteremből egy-két hatalmas pizzát (nem, nem csak pizzát eszek xD), aztán aki tud, az dob bele a költségbe. Éhen senki sem fog halni.
  • A helyi boltok pesthez viszonyítva olcsóak. Hétköznaponta este 6-kor zárnak (a helyi kisbolt este 8-kor, azonban elég drágának tartom, csak végszükség esetén járok oda), hétköznaponta délben.
  • Ez egy kis falu, közel a hegyekhez. Van játszóterünk, cukrászdánk, egy éttermünk, hamarosan pihenőparkunk, meg van egy hatalmas kert, ahova szabadon ki lehet ülni a padokra meg sárkányt eregetni a domboknál.
  • Strandolási lehetőségként Dorogon, innen 5 km-re, busszal 15 percre van egy tó. Igény, idő és kedv függvényében elmehetünk oda is. A strandon sekély a víz. Esztergomban Aquapark is van, azonban elég drágának tartom a belépőt, meg elég ronda is az a türkizkék színű épület, hiába állítják, hogy jó.
  • Telefonszámot a jövő héten csütörtökön kérésre adok.
  • A legtöbben tudomásom szerint Pestről fognak érkezni. Ők egy közös találkozópontnál fogják összeszedni egymást, a Nyugati Pályaudvarról indul a vonat, óránként érkezik. Akik végig vonattal utaznak, azok a költségek miatt már az induló állomáson Leányvárig váltsák meg a jegyet (lehetőleg retúrjegyet, ez 3 napig jó), hiszen így olcsóbban kijönnek.


További kérdésekkel nyugodtan lehet hozzám fordulni. Most hétfőig vagyok otthon, azután csütörtöktől ismét itthon leszek.




Ott leszek:
  • Vera/Slarin/Szayel
  • Shizu-chan
  • Nao-chan (xD)
  • Tasu-chan


Talán ott leszek:
  • Hishikawa Keiko





Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te7300/15000Fórum tábor 2011 29y5sib  (7300/15000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyPént. Jún. 10, 2011 9:45 am

Szüleim sokallják, hogy ennyi ideig tartana ez a találkozó... engem max 5 napig engednek. ><" szörnyű. :'( és az időpont annyiban nem alkalmas nekem, hogy beleesik a szülinapom és olyankor muszáj itthon lennem. :S a lényeg az, hogy 28-án még tartson a tábor, de 29-én kéne haza jönnöm már... :S
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te48500/65000Fórum tábor 2011 29y5sib  (48500/65000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyPént. Jún. 10, 2011 9:50 am

Nem szeretek OFF-olni, de most muszáj, így egyértelműbb: a tali nem 20.-ától 1.-éig tartana, hanem közösen kiválasztunk egy időpontot, ami mindenkinek jó, és ebbe az időközbe esik bele. Az eddigi tervek szerint 3-4 napnál tovább nem tartana, ha jól tudom, és persze mindenkinek jó. Surprised
Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te7300/15000Fórum tábor 2011 29y5sib  (7300/15000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyPént. Jún. 10, 2011 9:52 am

Ja, jól van, értem. ^^" Bocsánat. Akkor nekem a legjobb az 25-29. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te30900/45000Fórum tábor 2011 29y5sib  (30900/45000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyPént. Jún. 10, 2011 9:55 am

Hoy!

Nagy valószínűséggel jövök Anaoval együtt, Vera-channal már beszéltem néhány dologról ezzel kapcsolatban, szóval majd még elválik pár napon belül.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te40700/45000Fórum tábor 2011 29y5sib  (40700/45000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyPént. Jún. 10, 2011 9:01 pm

Yo~ *__*

Shizu-channal sikerült összebeszélnem így nagy a valószínűsége, hogy tudok jönni, ahogy az felettem is említve lett. ^_^
A napokat nézve nekem bármelyik jó Surprised nyári szünet van és úgy is csak itthon csücsülök. Surprised
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te16300/30000Fórum tábor 2011 29y5sib  (16300/30000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyPént. Jún. 10, 2011 11:39 pm

Hali mindenki!

No, mindent lebeszéltem anyummal, apum meg nem szólhat bele, úgyhogy én is megyek *.* Nekem is inkább a 25-29 időpont lenne a legjobb, de ráérek bármikor, úgyhogy ha nem akkor lesz, az sem akadály ^^
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te7000/12000Fórum tábor 2011 29y5sib  (7000/12000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptySzomb. Jún. 11, 2011 12:25 am

Üdv!

Úgy tudom semmi akadálya annak, hogy ebben az időszakban elszakadjak a hétköznapjaimtól, szóval én is ott leszek ^^
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te43000/45000Fórum tábor 2011 29y5sib  (43000/45000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyVas. Jún. 12, 2011 2:21 am

Nos, fáj ezt mondani, de nem tudok menni. :S T.T
Vissza az elejére Go down
Cephalus Ó-Madaidhín
Espada
Espada
Cephalus Ó-Madaidhín

Férfi
Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2009. Jan. 09.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te22000/30000Fórum tábor 2011 29y5sib  (22000/30000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyVas. Jún. 12, 2011 4:08 am

Szokás szerint én is tervezek menni, azonban június 20-24. között érnék rá leginkább ><
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyPént. Jún. 17, 2011 8:28 am

Halihó *>*

Gondoltam már ideje írnom nekem is, szóval tessék:
20-a után érek rá, mert ugyanis addig vendégem van (*3*), viszont 23-án meg be kell mennem a bizimért, ami mondjuk igazából megoldható xD szóval én 20-tól teljesen ráérek. Bár legyen inkább 21 Surprised xD Na jó, most komolyan... valójában 21-től bármikor ráérek ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te25250/30000Fórum tábor 2011 29y5sib  (25250/30000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 8:02 pm

Időpontegyeztetés
(igen, én vagyok Slarin is, de ez nyílt titok, sok multis vagyok xD)

Keiko: június 25-28
Tasu: június 25-29

Cephi: június 24-ig

Yoru, Hitomi, Anao, Shizu: mivel pontos időpontot nem mondtatok, ezért úgy veszem, hogy mindegyik időpont megfelel. Shizunak a szülői dolgaival tisztában vagyok, a szállásfoglalás miatt pedig én alkalmasabbnak találom a 25-től 28-ig terjedő időintervallumot.

Nóri, kérdés: nem tudnád úgy megoldani, hogy 25.-étől ráérj? Surprised Tudom, hogy mennétek Ózdra, azonban 25.-e egy szombati nap, vagyis hétközben lennétek otthon. Részemről Laci is jöhet, legalább Hitomi nem lesz egyedül pasi. ><;;;;

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

Telefonszámom itt leírom, kártyám azonban még nincs feltöltve (szolgáltató szórakozott velem nem keveset, kicsit idegbeteg is vagyok miatta... ma délután fel lesz töltve, nem nagy ügy). Visszaéléseket igyekezzünk elkerülni. xD
Spoiler:

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

Asztali: a játék vázlata kész. Arra kérnék mindenkit, aki jön, hogy ha lehet, Gotei 13-as vagy Las Nocheshez tartozó karaktert válasszon. A shinigami többség miatt arrancarokból van kevés, így erre lenne inkább igény, azonban ha nem érzi senki sem úgy, hogy képes lenne az arrancar kariját élőben is kijátszani, akkor nem erőltetem. >.<

Azok a játékosok, akik jelentkeztek az asztalira, azonban nem jeleztek vissza a találkozóval kapcsolatban, kapnak egy-egy privát üzenetet, hogy akkor most tudnak-e jönni vagy sem. Mivel Vex szólt róla, hogy nem jön, őt kiveszem a listából.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

MIELŐBBI VÁLASZOKAT KÉREK MINDENKITŐL!

U.i.: sajnálom, hogy eddig tartott összeirogatni a dolgot. >.<

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

Biztosan megjelennek:
  • Slarin/Vera
  • Tasu
  • Yoru
  • Hitomi
  • Anao
  • Shizu
  • Cephi


Talán eljönnek:
  • Keiko


Ezt a listát az eddigi információk tudatában írtam össze. Amennyiben valakinek valami változtatási igénye van (nem biztos, hogy tud jönni, vagy kiderült, hogy biztos jön, etc.), jelezzen minél hamarabb.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Masaru
10. Osztag
10. Osztag
Sierashi Masaru

Férfi
Leo Dog
Hozzászólások száma : 66
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 0. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te7000/15000Fórum tábor 2011 29y5sib  (7000/15000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 8:47 pm

Aha, 25-26. (esetleg 27.-e délelőtt is) jó lenne, ahogy beszéltük hétvégén >< Ahogy mondtam tegnap, ennek függvényében szervezném akkor a hazautazásomat, eredetileg is 27-én késő délután terveztem visszautazni Ózdra ^^

Plusz így tudok segíteni összeszedni mondjuk a Stadionokba (vagy máshova, nekem teljesen mindegy) érkező embereket, és közösen tudunk indulni hozzátok; már úgyis eltalálok hozzátok gyalog a vonattól ><

(Igen, Cephi user xD)
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te52100/65000Fórum tábor 2011 29y5sib  (52100/65000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyKedd Jún. 21, 2011 6:09 am

Sokat gondolkodtam, és nagyon kegyetlen az időbeosztás... //fesztivál -.-// de én 26-1-ig jó leszek. Játszva, nem játszva az mindegy, de legalább veletek. Rám ebben az intervallumban számítsatok Very Happy. Nekem tehát talán leszek ott, és júni 26-tól az egész végéig ^^


Kiderült, hogy sajnos nem tudok elmenni, igazán sajnálom T_T
Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te7300/15000Fórum tábor 2011 29y5sib  (7300/15000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 10:11 am

*Nagy nehezen, lassan és óvatosan előre lép, megszeppent arcáról már lehet gondolni mit fog mondani, de előveszi a nagy kék zsebkendőjét, elkezd könnyezni a szeme, már alig tudja magában tartani, majd egyszer kitör belőle, hiába nem akarja mondani...*

Nagyon sajnálom, de nem tudok elmenni, mert túl messze van Szegedtől és általuk idegen társaságba nem engednek a szülők. T_T Azt mondják, talán majd legközelebb... T_T
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te48500/65000Fórum tábor 2011 29y5sib  (48500/65000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 8:57 pm

ալլո Surprised (igen, muiszáj volt xD)

Akik nem tudnak jönni, azokat nagyon sajnálom, amiért nem jött össze, de talán majd legközelebb. ><

A telefonommal valami gáz van, hol el tudnak érni, hol nem. Tegnap visszahallottam panaszokat, miszerint az egyik szülő nem tudott felhívni, a telefonom nem csengett ki, és a híváslistában sem jelzett semmit a telefon. A problémát nem értem, tegnap este vígan elbeszélgettem anyámmal, aki Moszkvából hívott. Minden esetre jobb lenne, ha mindenki cserélne mindenkivel telefonszámot, fő az óvatosság címen.


Most pedig jöjjön egy kis összesítés.

Jönnek:
  • Slarin
  • Yoru
  • Cephi
  • Shio (csak egy napra; chaten jelezte) - változott a terv, végig marad
  • Nikka (csak egy napra; chaten jelezte) - változott a terv, végig marad
  • Shizu
  • Anao
  • Tasu
  • Hitomi
  • Michi


Több embertől biztos visszajelzést a talival kapcsolatban nem kaptam, akik pedig chaten és skype-on jelezték a talán-okat, ma még egyszer rákérdezek tőlük, hátha mégis elengedték őket.


A találkozón az asztali szerepjátékon kívül is szerveztünk programokat, külön köszönet Shuncinak (Cephi) és Hitominak a segítségben és a közreműködésben. A játékokra (tudtommal Yoru is rábólintott, korrigálást elfogadok) szintén járnak jutalmak. A kvízre (mivel elég nehéz kérdések lesznek) pont jutalmat lehet kapni, a többire ryou és/vagy ingyen technika jutalom jár. Ugyan nem szó szerinti tábor, mivel nem egy kunyhót bérelünk ki valami vakációhelyen, azért igyekszem hozni a különböző programokkal a tábor fílinget, a találkozó pedig már ebben is el fog térni az átlagos taliktól, amiket általában szervezünk magunknak.
Sok új arc lesz, akiket még nem ismerek, minden esetre én már alig várom, hogy személyesen is megismerjek mindenkit, akit még nem láttam élőben. >< A női többletért pedig Rest in Peace, Hitomi, remélem, el tudsz viselni minket. xDxD

Alvás: az én ágyamon három ember fér el, anyám szobájában szintén hárman, valamint egy egyszemélyes ágyat (na jó, kanapé) is fenn tartok Hitominak. Azon kívül húgom nagy valószínűséggel nem lesz itthon, így ott is elfér két-három ember, meg marad a matrac (több ágy nincsen, minden esetre vállalom a nem olyan kényelmes fekhelyet), ahol remélhetőleg elférnek ketten. Amennyiben húgom mégis otthon lesz (elég kicsi a valószínűsége, ma reggel pedig sikerült megint összevesznünk, mivel a haverjai felzabálták a tortára kikészített gyümölcsöket, valamint elég nagy kupit csinált nekem a konyhába, mert ugyebár mosogatás luxus), így csak én fogok tudni a szobájában aludni, azért mégse egy "idegennel" kelljen megosztania az ágyát. Bár őt ismerve úgyis a barátjánál lesz. (az ellentétek ellenére megbeszéltem vele a dolgot)

Kaja: a mai nap a nagytakarítás mellett elkészítem a tortákat ***>***, valamint a holnapi napra pizzasütést tervezek. A marhahús iszonyatosan drága volt, úgyhogy a saslikos tervemről lemondok, Pestről meg csak nem cipeltethetem a húst hozzá. (Azért ha valaki mégis megkóstolna egy örmény specialitást, mert nem török, és isteni, meg kint a kertben lehet megsütni, akkor nyugodtan hozhat hozzá alapanyagot; sajna olyan húsom nincs, ami jó hozzá)
Vasárnapra és hétfőre meg majd kitalálok valamit. Surprised Ebből valószínűleg hússütés lesz, meg görög saláta készítés. A kenyér pedig szintén fogyóban van, vagyis nem lesz elég, így ha valaki véletlenül szeretne hozni valamit, és nem nagy teher, akkor hozhatna egyet. Surprised Nem kötelező, de na. ><
Üdítőket többen is mondták, hogy hoznak. Ezen kívül kávéval, kakaóval és teával tudok szolgálni.

Fényképezőgépet aki tud, az hozzon, kelleni fog. Wink Valamint biztosítótűt nem tudtam tegnap venni, ugyanis nem találtam, egy játék miatt pedig szükség lenne rá. Nem, nem szurkálni fogjuk egymást, csupán egy cetlit kéne mindenkire ráaggatni, mint egy névjegytáblát.

Érkezések, indulások:

Csupán a pesti részlegről tudom, hogy melyik vonattal szándékoznak érkezni. Ez főleg chaten és privát beszélgetéseken (skype, MSN) lett megbeszélve. A Budapestről indulók a 11:20-as vonattal indulnak Leányvárra a Nyugati Pályaudvartól, ami nagyjából 12:30-ra ér majd ide. A csoportban vannak olyanok, akik voltak már itt és tudni fogják, hol kell leszállni.
Akik Pestről indulnak, azok tudomásom szerint már megbeszélték a kísérő dolgot, a legtöbben egy órával korábbi vonattal érkeznek majd be, hogy biztosan elérjék a járatot.
A vonat általában az első vagy a második vágányról szokott elindulni. Szép, piros, Siemens vonat, Esztergomra van kiírva, nem lehet összetéveszteni.

Yoru Komáromból fog elindulni, onnan pedig Esztergomba fog vonatozni, úgyhogy őt majd ott fogom felszedni. Komárom nekem elég messze van annak ellenére, hogy ebben a megyében van, valamint nem vagyok járatos, de ezt Yorunak már mondtam. Az esztergomi vasútállomáson azért csak megtaláljuk egymást, nem olyan nagy az a hely, sőt. >< xD

Anao, Shizu, titeket kocsival szállítanak házhoz. Mivel a nagy többség fél 1-re ér ki, ezért Yoruval úgy szervezem meg a dolgot, hogy nagyjából délre, de maximum fél 1-re ideérjünk. Amennyiben lehetséges, ti is olyan 1 óra körül érkezzetek (vasúttól kell 10-15-20 perc, mire idegyalogol a nép), hogy otthon legyek, mire ideértek. Amennyiben nem tudtok elérni telefonon, szerintem Yorun keresztül is tudtok üzenni, ha már kimegyek érte, és ha neki sincs ellenvetése. Surprised


Azt hiszem, ennyi. Surprised Vigyázunk mindenkire, a sok fiatal miatt pedig fokozottan ügyelni fogunk arra, hogy mindenki épségben, egy darabban hazakerüljön.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te48500/65000Fórum tábor 2011 29y5sib  (48500/65000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyHétf. Jún. 27, 2011 7:37 am

Az utolsó láncszem – csak egy maradhat Anyahajó

Gratulálok minden kedves pinceszökevénynek, hogy túlélték a tábort és képesek voltak elviselni nem csak az én, de egymás társaságát is. Veratópia a későbbiekben (akár a következő két hétben, amíg otthon vagyok) is szívesen visszavár titeket. Surprised
Na, de viccet félretéve, bár még fogalmam sincs, hogy fogom tudni megírni ezt a kis beszámolót meg eredményhirdetést röhögés nélkül, de azért igyekszem komoly hangnemet felvenni, már amennyire képességeim megengedik. Bár muszáj lesz nem elröhögnöm magam, mert a szél miatt annyira fájnak az ajkaim, hogy még a mosolygás is felér egy kínzással. A kicsi szoba miatt (jó, annyira nem kicsi, de azért 10 embert nem könnyű összepaszírozni egy légtérbe úgy, hogy ne kelljen nyomorogni) viszont kénytelenek voltunk szinte egész táboridő alatt kint lenni, bár nem hiszem, hogy ez feltétlenül hátrány lenne a tábor szempontjából.
Szóval, remélem, hogy tényleg mindenki jól érezte magát, én minden esetre remekül elvoltam, s most kifejezetten nyomasztó a nagy ház egyedül, meg aztán ki tudja, mikor támadnak rám a pincemumusok. Surprised Különösképpen köszönöm a segítséget a takarításban, asztal,-és tányércipekedésben, egyedül biztosan nem bírtam volna mindet megcsinálni, házigazdaság ide vagy oda.
Hát éhen nem haltunk, és úgy tűnik, hogy minden sikert aratott, bár a joghurttortáról teljesen megfeledkeztem. Shunci tamagoyakija pedig még mindig isteni, én imádom. xD (és itt hagytad a szójaszószt Surprised )
Nem fogok többet csöpögni, az anyahajó, Umi-hegy, kavics, rozmár, érme meg hasonló dolgokat majd elmagyarázzák helyettem, szóval inkább ismertetem a programokat, amikkel készültünk, és hogy miből milyen eredmények születtek. A hollow-s játékra és a chinchirorinra nem jár jutalom, ugyanis az inkább a szimpla szórakozást nyújtotta, minden esetre én élveztem azokat is. ><;;;;;;; *szórja a játékpénzt* Ami meg az asztalit illeti, le a kalappal mindenki előtt. Nagyon féltem az eddigi tapasztalatok alapján attól, hogy nem fog összejönni, de mindenki nagyon remek munkát végzett, beleéltétek magatokat, és úgy látszott, hogy jól szórakoztok. Amennyiben valaki úgy érzi, hogy nem kapott elég figyelmet, akkor nagyon sajnálom, nekem nem volt ilyen szándékom, azonban egyszerre 9 emberre figyelni iszonyúan nehéz, minden esetre igyekeztem mindenkivel ugyanúgy foglalkozni.

Tehát, eredményhirdetések:

A Halott Mester
asztali szerepjáték küldetés

Résztvevő karakterek:
  • Hayakawa Tasumi
  • Shiroichi Anao
  • Yamasaki Shizuka
  • Matetsaku Miyoko
  • Hanabi Shiori
  • Cephalus Ó-Madaidhín
  • Hrafn Zuniga
  • Eggther Balthasar


Mindenki minden szempontnak tökéletesen megfelelt, éppen ezért maximális jutalmat osztok ki, vagyis 3000 LP és 2000 ryou. Gratulálok minden résztvevőnek!


Fele sem igaz

Kvízkérdések és válaszok:

1. forduló (szombat)

Spoiler:


2. forduló (hétfő)

Spoiler:

Eredmények:

1. forduló:
  • Yoru és Tasu: 4 pont
  • Anao és Shizu: 2 pont
  • Shio, Nikka és Michi: 2 pont


2. forduló:
  • Yoru és Tasu: 3 pont
  • Anao és Shizu: 3 pont
  • Shio és Nikka: 3 pont



Bleach Szerepjáték Activity

1. helyezett: Anao, Shizu és Hitomi – jutalmuk 3 ingyenes technika
2. helyezett: Shio, Nikka és Michi – jutalmuk 2 ingyenes technika
3. helyetett: Yoru és Tasu – jutalmuk 1 ingyenes technika

Anyahajó Anyahajó Anyahajó Anyahajó Anyahajó Anyahajó Anyahajó Anyahajó Anyahajó Anyahajó Anyahajó Anyahajó Anyahajó

Külön köszönet mindenkinek, aki segített akár a szervezés lebonyolításában, akár a főzésben-takarításban. >< Várok vissza mindenkit legközelebb is. Surprised
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te40700/45000Fórum tábor 2011 29y5sib  (40700/45000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyKedd Jún. 28, 2011 7:38 am

KAVIIIIIICS~

Azt hiszem Én is jövök leadni a „kötelező” élménybeszámolót és remélem, senkit sem fogok a helyesírási hibáimmal, illetve beteg őrültségeimmel nagyon halálra fárasztani ebben a kisregényben, de gondoltam kifejtem a kavics *.*, érem *.*, rozmár *.* és társairól szóló dolgokat az egyik szemszögből…

Anyahajó időnapló… 2011.06.25. - Első nap: szombat (mely szerintem péntek volt, de sebaj xD)
Megérkezésem Shizuk-chan apukájának hála, egy kisebb eltévedés után Hungary fővárosában, illetve az Obi kertészüzlet miatt kialakult sokk kíséretében sikeresen megérkeztünk a táborhelyre, ahol a lufik és sasszemünk nélkül sosem találtunk volna meg Veratópiátszíveskednék tanácsolni legközelebbre egy tábor tűzet az udvarba Wink -. De legalább kettő óra magasságában be is röpültünk a díszes társaságba, ahol besegíthetünk újabb táskacsapdák kialakításába, illetve megismerhettük a nagy rozmááárt~alias a félre halott „rossz már” szóból kialakult Pilis-hegységnek az újdonsült megnevezése, mert ugyebár az valójában egy Rozmár - a táboros résztvevők mind tudják. ˇ.ˇ Emellett mindenki megismerhette Hajime menő papucsát: Hajime mamuszt. Igen, Hajime a mai napig is átkozz, amiért elcsórtam lábbelijét itthonról. Rolling Eyes De mit lehetne mondani? Zárt cipellő volt, melyre még Kohaku-sama is rábólintott, de nem értem milyen hátul nyitott dologról beszélt. :/ Jómagam szemszögéből még az is eseménydús program volt mikor Kami-samaért kellett elmenni. *-* De az már kevésbé tetszett mikor a menő Gyilkos Bleaches játékban az egyik Hollow kinyomva szememet próbált megenni közvetlenül a Shinigami mögött. Neutral Azaz egyetlen szemem, amire még látok! T-T (Anao mód on) Kockáztatni meg még mindig nem szeretek, hogy veszthettem abban a chin… micsoda nevű játékban? >.> * háttérben számolgatja az alig maradt 6000 játékpénzét * De legalább a nanabantai taichouja és Michi-chan biztosan jót szórakoznak a szerzett vagyonnal…
A pincébe való bemenés első nap igazán rémisztő volt, de elmondhatom, hogy túléltem! Surprised A csendéletes ágynézés is fantasztikus program volt, de legközelebb tényleg a kádban szeretnék aludni! T-T
* fogja fájó oldalait, mert neki több van, közben vizslat Kami-sama és Shizuk-chan irányába * Kokaino maci és társai kialakulását már nem tudom, de Dj.Tigris evolúciója emlékezetes történet volt arról, hogy legalább négy személynek köszönheti jelenlegi féloldalas nyakállapotát, nem csoda, hogy sikerült jelentkeznie „A Pincébe” alapzaj generátornak. Az activity, a kvíz kérdésekhez képest szórakoztató volt – nem volt annyira nehéz xD*>* éljen az első feladat „10. osztagos papírégetésjee~ Cool. És bejelenteném, hogy a kijelentésem, hogy nem lesz több multim e nap áthágtam, khm... készüljön a family, mert Asuka készülőben! *>*

Anyahajó időnapló… 2011.06.26. - Második nap: KAVIIIIIIIIIIIIIICS~
A későn való kelléssel a fantasztikus fogadalmamat, melyet nyár elején tettem, miszerint Én többet nem aludhatok nyolc óránál tovább, mégis csak délben sikerült kimásznom a meleg takaró alól, miután Shizuk-chan volt olyan kedves, hogy leszállt a hajamról! T~T De a plüssállat mit keresett alattam reggelre? Oo ~ és az ötcsillagos kiszolgálás remek volt, ágyba kávé. *>* Vera-sensei kávéja a legfinomabb! *-* Az idill párosról nem is beszélve a konyhában. Rolling Eyes No, igen, mindenesetre Shunc a tamagoyaki isteni volt! *-* De legközelebb a borsos felére hívd fel figyelmünket. xD A menő gyilkosos játékban pedig sikerült betöltenem a Hollow szerepét és egy lelket sikeresen fel tudtam falni, de… Kami-sama T-T levépézett! Nem az a nadrág volt rajtam!! T-T Kami-sama csúcs kombója a hollow ellen és rajtam vetette be! Aljas húzás volt. >.>
Az asztali szerepjáték meg… meg *.* menőőő volt~, Vera-sensei fantasztikus (gonosz) mesélő! *3* Spanyolhonos toronyban ejtett kirándulás, menő rituálé részvétel és a gyerekterror ellenére kapott sok kristályt imádom *3* még ha csak egy kavics maradt belőle végül. T-T Sebaj, Balthi~ kaviiiiiiiiiiiics~ *>*
* szorongatja a kapott kavicsot, melyet sikerült végül megszereznie Cool * Anyahajó Anyahajó pedig a végén elrepült felettünk, így most már békében halhattunk meg. *3* Ráadásul a kis sétánkon eltörött fűszál Bankaiommal tudtam csigákat pecázni, amik léteznek, 10. osztag volt kapitánya is megmondta. *>* A végtelen poke pedig Michi-chan és Shunc által ügyes volt, az első világrekord. Wink Illetve kijelenteném, hogy még mindig a kádban szeretnék aludni T.T de Hitttomi, mivel Én sem, Te sem menekülhetsz el, hiába próbálkoztál osonni elfele az éjjel! Evil or Very Mad
Utólag pedig kijelenteném, hogy hatalmas utazótáskám bár úgy nézett ki, mintha egész szobámat hoztam volna, viszont bizonyos dolgok, mint gyógyszer Shizuk-chan fejfájásra, zokni Tasu-channak vagy a babák, melyet szerepjátékhoz kellettek nem fértek volna bele, micsoda világvége lett volna ottan? Így itt is kijelenteném, hogy Nyu-chan fantasztikus megérzései még mindig menőek. Cool
+ Éééés Vera-senseinek hála megkaptam életem legszebb pizsama felsőjét, melyen egy bööörány (bárány) van *-* Vera-sensei rajta vagyok a kacsa ügyön. Wink Remélhetőleg jövőhéten be is fut a posta.


Anyahajó időnapló… 2011.06.27. - Harmadik nap: A kiesők távoznak… T-T
Michi-chan arra a szomorú hírre keltett minket, hogy Shunci elhagyja a Villát, így hosszan nyúló nehéz ébredezés és kesergés után, hogy egy játékos elhagyja a házat végül is learaszoltunk, hogy elbúcsúzzunk társunktól, illetve pizsamás felvonulást tarthassunk számára a buszmegállóig. De no problem úgy is anyahajóztunk Anyahajó neki, hogy a megállóban álló idegenekkel nem foglalkoztunk, és jelenléte továbbra is ott volt, csak nem pokezot vissza. A kvíz versenyből pedig 3-3 pontokkal jöttünk ki mindannyian coolok vagyunk. *>* Viszont igazán remélem, hogy a Juubantai tagok jönnek akkor a mosásra váró ruhákat véletlenül felgyújtani. szemöldökrángatás
A vonat nem vár és érzelgős búcsút kellett vennünk egymástól az állmáson, amint egészben sikerült elérnünk oda. Anyahajó Anyahajó és érdekes „TT-TT” produkciónk is csak nekik szólt, míg el nem indult Thomas a gőzmozdony. Igazán megtisztelve érezhetitek magatokat vonatozok, amiért a Tisztítón utazhattatok.
Odahaza szuper hakudánkkal megoldottuk az asztal becipelését, miután sikerült rávenni magunkat a pakolászásra. A mosogatásnál precíz reflexemnek köszönhetően még sodrófát is sikeresen megmentettem, illetve erőugrásomnak hála akkora hatalom volt kezemben, hogy trónolhattam Kisszéken. Cool Umi-hegyről gyűjtött infóknak köszönhetően, miután Shizuk-chan apukája fel teleportált minket mi is láthattuk. Persze holmijaink nagy részét majdnem otthagytuk, de nem ciki. Rolling Eyes


Kevésbé összeszedett, de nagyjából igyekeztem azokat az eseményeket leírni, melyek még élénken evickéltek fejemben (ez csak egy részlet), ami igazán meglepő, mert az utólag kialakult Michi-chan allergiám most tetőzik és takony áll kobakomban. Viszont hálásan köszönöm Vera-senseinek a vendéglátást és remélem, hogy a legközelebbi táborba is elmehetek majd, illetve nagyon hiányoznak és igazán furcsa volt úgy kelni, hogy nem rugdostak szét az éjjel és nem kaptam ágyba kávét. T>T De igazán jó hétvége volt. *-* Szal, végszóként inkább lezárom szövegemet:
Kaviiics~, anyahajó Anyahajó
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyKedd Jún. 28, 2011 8:47 am

Csákány minden anyahajó lakosnak, és nem lakosnak! Anyahajó

Az én sztorim kicsit korábban kezdődik, de ha nem gond, nem untatlak olyan részletekkel, mint a nyulak közé való bezúgás egy hatalmas, nyáladzó, medve szerű medveölő kutyus segítségével, valamint azzal, hogy igenis összevertek, és a karom 8, azaz NYOLC darab kék foltot számoltam össze, amit az elmúlt 3 napban szereztem.

Szombat vagy… lehet, hogy az vasárnap volt? O.o
Mivel barátosnémnél vendégeskedtem 3 napig Komáromban, azon belül Szőnyben (ha valakit érdekel, pontos címet is adhatok Surprised), és innen is kellett elindulnom a fórumtábor helyszíne felé. Kicsit nehézkes volt a dolog, ugyanis nem ment arrafelé közvetlen járat, így kénytelen voltam előbb Esztergom-Kertvárosban kempelni néhány nyomasztó és unalmas percet. De még előtte voltam olyan ügyes, és lehagyott a reggeli járat, szóval csak estefelé estem be a díszes társaságba újabb díszpintynek. S hogy ez hogyan is történt? Mindjárt el is regélem. Surprised Hát az úgy volt… hogy szépen elkészültünk, még két órával korábban fel is keltünk, hogy „jajj, majd ügyesek leszünk, és végre nem mondhatják azt, hogy a saját temetésünkről is elkésnénk”. Igen, időben beértünk, még kb 15 percet kellett várni a voncsira, még mielőtt megérkezett volna. Szóval addig még lehetett marhulni, meg stuff. Azonban ekkor megérkezett a vonat, és már el is ment. Mint ahogy Anao-chan mondta „A vonat nem vár…”. Sajnos Admin-samát se várta meg, és miután elengedte egyetlen fogját az Esztergomi vonat, máris száguldott tovább gőzerővel. Aljas, gonosz kalózbácsi pedig pont látta, hogy pont felé evickélek a méteres nagyságú füvön keresztül. Gonosz… nagyon gonosz… >.> Majdhogynem pont előttem csukódott be a vonat ajtaja, és döcögött tovább. Sajnos Verát nem tudtam értesíteni, hogy lemaradtam, így szegény várhatott rám Egomban. Még most is lelkiismeret furdalásom van miatta. T-T
Innentől következett a hosszas szenvedés a következő vonatig, ami fél 5-kor indult. Legalább 4-5 órát kellett rá várni, de megoldottuk. Cool Hatalmas nagy szerencsémre ezt a járatot sikerült rendesen elérnem, és még a kalóz bácsi is tök rendes volt. *.* Segített felvinni a kocsira a bőröndöm, és miután szóltam, hogy böködjön meg, ha Kertvároshoz értünk, még meg is ijesztett kicsit. Ja, és nem utolsó sorban még segített le is vinni a csomagomat. Ugye milyen gavallér? *.* Csak az a baj, hogy legalább 30 évvel idősebb volt nálam… :/ xD
Miután megérkeztem Esztergom-Kertváros állomásra, várhattam újabb negyedórát, amíg megérkezik a számomra tökéletes vonat. És végre igenis eljutottam Leányvárra, és be tudtam robbanni a köztudatba, mint Admin-sama *3*
Habár eleinte fogalmam se volt, hogy mi van, és azzal a játékkal se nagyon tudtam mit kezdeni, de azért próbálkoztam. A kaja, meg isteni volt. Főleg a süti. *3* Imááádtaaaaaam! <3 *>* Megtartunk, Vera Surprised Már értem, hogy miért imádja Mitsu ennyire Kobaa-chan főztjét. *.* xD Tasu-channal azért arattunk a kvízben a csini 7 pontunkkal, viszont az activityt inkább meg se említem. :/ Bár állítólag nagyon hiteles volt az Elmirám Surprised xD
A nagy ágyelőkészítő akciónk Verával sikeresen zárult, így mind a négyen belevethettük magunkat este. Természetesen csak azután, miután közösen kigyönyörködtük magunkat benne. Lehet, ki kéne állítani múzeumban az az ágyat, hogy ne csak mi csodálhassuk akár percekig is. Michi-chan kitűnő túlélési technikáinak köszönhetően sikerült túlélnie az éjszakát a kényelmesnek tűnő(???) fotelban, Papi társaságában, aki már a tali végére kezdett kicsit elzöldülni. Szegénykém már túl sokat szívott Cocaino társaságában T_T Ritus meg eh… nem ér, hogy ő külön ágyat kapott T^T Az éjszakát eredményesen töltöttük. Én verekedtem, a többiek meg hagyták magukat, mert nem tehettek mást. Ez van, ha Admin-samával alszanak… Yoruichi a legjobb a De remélem azért nem voltam olyan brutálisan erőszakos az éjszaka leple alatt, mint amilyennek gondolom. Surprised

Vasárnap
Számomra igazán meglepő módon elég sokáig aludtam, de még így is kómás fejjel battyogtam le kedvenc lépcsőmön, amitől eddig mindenki retteg, csak én nem. Szerintem irtó buli Surprised Nekem is be kéne egyet szereznem. Már csak az a kérdés, hogy hova kéne tennem… Gondol, Gondol, Gond
Verácska irtó finom kakaója után máris jobban éreztem magam, viszont az már nem tetszett, hogy Nikka beleborított néhány cseppet Michi-chan teájába. Nem pazaroljuk a drága kakaót! Legközelebb bünti jár érte! >.< Viszont szegény Tasu-chan is pórul járt, ő a teáját pazarolta Nikkának köszönhetően. Surprised *sötét pillantások Nikkus felé* Shunc tamagoyakiáról meg ne is beszéljünk. Irtószuperüberfincsi volt. Legközelebb rászállok, hogy csináljon már nekem is, csak úgy. Surprised
A hollowos játék szuper volt, és én voltam az utolsók között, aki túlélte a nagy hajszát, ráadásul Anao-chant is sikerült kivépéznem, Shuncnak hála. Cool Ki ne tudna kivépézni egy hollowt, ha én nem? Viszont Ritust már nem sikerült, szóval csúnyán áldozatául estem, mikor épp óvatlan voltam, és nem maradtam együtt lélek társaimmal, és lusta shinigami-channal T-T Fenébe… legközelebb jobban vigyázok, ígérem! Surprised Nem kapsz el élveeeeee! Surprised Ja, hogy már nem is éltem…? O.o Csudába… >.<
Az asztali meg egyszerűen hűűűűűűdeszupervolt *.* Nem gondoltam volna, hogy Hrafnival sikerül max pontosan teljesítenem, de örülök neki. >.< Nagyon élveztem ahhoz képest, hogy folyton Hrafni szívott. Szegény kicsi ütődött muttyom T-T *benyomizza butus kis méregzsákját xD* De legalább még erősebb lett Erasnál, így már biztos nem eshet bántódása a kis dinkámnak. Mwahahaha Twisted Evil
Jáhátsziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii *3* Iszonyat hangulatos volt szerintem a sötétben való játszótér, és Shunc Aizen-samája mindent vitt. Surprised Ja, meg Ritus Soifon shikaia is xD Mindkettő ütött, ahogy kell.
A vacsi, akárcsak a süti és a tamagoyaki, überfincsiszuper volt. Betoltam az egészet. Nem volt ellenfél. Cool Igaz, Ritussal feleztük a pipi combot, de sebaj, akkor is megzabbantottam. Surprised Na meg a fogyi szörp… xD Áááá…. Fincsi volt, de be lehetett tőle pörögni. Surprised Hiába, szintetikus anyagból készült, gondolom… Neutral xD
Ritus, legközelebb ne próbálj meg olyan feltűnően menekülni!!! Neutral

Hétfő asszem az jön… O.o
Sajnos sikerült arra kelnünk a kis csipetcsapattal az emeleten (Michi kivételével, aki ádázul megint biztos hajnalban kelt >.>), hogy Shunc elhagy minket T-T Kicsivel később már a vonatos csopi is elindult, zsebemben néhány ezer lp, és 7 ponttal, melyet már el is költöttem. *3* Az 1 szem, árva technikáról meg nem is beszélve. Surprised

Asszem ennyi, remélem azért sikerült érthetően fogalmaznom, és nem jött ki megint a zsongásom, ami akkor szokott előmászni, ha valami tök szupi dologra emlékszem vissza, mert akkor egybe folyósítom a mondataimat, és alig lehet őket felfogni, mert értelmetlen zagyvaságok leginkább, amit mire végig olvasol, elfeleljted, hogy hol is kezdődött, és mi volt az elejére beírva, de sebaj, olvassuk azért végig még egyszer, hátha aztán majd a végét felejtjük el. Surprised

Ennyi volt az én beszámolóm, remélem azért élvezhető volt a sok szmájli, és idiótaságot leszámítva xD

Nah, mostanra kiokoskodtam a dolgokat, szóval, szeretném bejelenteni, hogy szeretnék jutalmakat kiosztani a szervezőknek. >.<

Vera, valamint Shunc 3000 ryout kapnak a szervezésért, valamint Ritus is kap 2000 ryout a kvízben való játékvezetősdiért, meg a segítségnyújtásért. Surprised

Ezen kívül szeretném még megköszönni Verának, hogy otthont adott az oldal első Táborának. Azt hiszem mindenki nevében mondhatom, hogy hálásan köszönjük a vendéglátást, és a sok fáradtságot, amit értünk tettél! >.<
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te51900/65000Fórum tábor 2011 29y5sib  (51900/65000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyKedd Jún. 28, 2011 10:26 am

Zawa zawa~ Anyahajó

SZOMBAT
Furcsa módon semmilyen kényelmetlen érzés nem volt bennem, amikor kiléptem szerény hajlékom küszöbén, hiába tudtam hogy én leszek az egyetlen hímnemű entitás ebben a bizonyos táborban, azt hiszem talán most először, ami a fórumos talikat illeti. Simán lehetne csinálni az alapszituációból egy hárem-animét, főszereplő á la Keitaro és kilenc lány, lolival, chibivel, yanderével, kuuderével, danderével, meganekkóval, etc... tsundere archetípusra és főhősnőre várom a jelentkezőket Surprised
Szóval pályaudvaron tali, rögtön két új arc megismerése: ami Michit illeti, igazából tök másra számítottam valamiért, bár a későbbi félmondatokból és megjegyzésekből ítélve ő sem tervezte ennyire agyamentnek magát (jó értelemben persze), de Nikka kihozta belőle a legmélyebb állati ösztönöket is a vonatúton Surprised Tasuval kapcsolatban azonban nem ért meglepetés úgy hiszem scratch
A vonatút odafelé... hát voltak hegyek, meg Csalagút, meg Umi-hegy, meg-meg-meeeg... azt hiszem a rozmár is akkor született, ugye? Surprised Egyszóval beteg egy út volt, ennél csak egy Székesfehérvár-Budapest táv bizonyult emlékezetesebbnek még pár éve, de az egy másik idősík és dimenzió enyhén borgőzös terméke és emléke volt o.O
Ami magát az ott tartózkodást illeti, nos asszem nekem is sikerült egész jól felpörögnöm erre a napra miután túléltem az egyik ág ellenem megkísérelt merényletét, hála a jó társaságnak, a hollómuskátlinak, Májnak, Kokaino macinak, Vera gyönyörű, pink telefonjának, a finom házipizzának és a fantasztikusan finom sütinek, és még rengeteg mindennek, amit felsorolni is túl hosszú, de talán majd valaki kiegészíti velük a kis Klotild és a köcsög kacsa történetét. Yukko Fával bököd és Shizuka érkezése csak tovább színesítette az egyébként is színes (pölö kékhajú, meg zöld) társaságot, és azt hiszem mindnyájunk nevében beszélek, ha azt mondom, hogy azt a lila ruhát, ami miatt az amúgy vékony és csinos Shizu-chan diétázik, majd rituális ceremónia kíséretében el fogjuk küldeni "mosásra" a 10. osztagnak a haorikkal együtt. A lényeg az, hogy rozmaring, és szerintem essünk pánikba *>*
Ami a játékokat illeti, Michi nem csak holló, de nagyon gonosz antagonista szerencsejátékos is, aki galád módon elnyerte a (játék)pénzem nagy részét chinchiróban. Persze Kaiji sorsa mindig az, hogy reményteljes kezdés után csúfosan a csőd szélére kerül, így ha folytattuk volna, minden bizonnyal visszanyerek mindent Neutral Az Activity királyai viszont akkor is az Anao-Shizu-Hitomi trió lett, köszönhetően a zseniálisan szerencsés húzásoknak és a kiváló csapatmunkának, illetve büszkén dagad a mellem, ha arra gondolok, hogy az én kérdéseim hozták a legkevesebb pontot a kvízben a csapatoknak xD
Minden szobatársamnak szeretnék gratulálni, amiért halálmegvető bátorsággal mászkált azon a horrorlépcsőn, az ágynézést pedig felvehetjük a fórumolimpia programjába a szinkronintegetés mellé.

Vasárnap
Örökké bánni fogom, hogy a kómás Nikkáról lemaradtam, de ahogy Yukkóék, én is elég fáradt voltam, szóval sokat aludtam. Annyit azért nem, mint ők, szerencsére Surprised Shunci tamagoyakija irtó finom volt (és ez egy olyasvalakitől jön, aki nem rajong a tojásos ételekért), szerintem jobban sikerült mint tavaly a Balcsin ^^ Shunci amúgy is remekül alakította a trehány shinigamit, ahogy ez egy maffiavezértől el is várható... talán Surprised Sőt, egy óvatlan pillanatban megtett engem hollownak a játékban, aminek nem annyira örültem, de végül sorban szedtem az áldozatokat, mindig egy lépéssel megelőzve Anaót Twisted Evil
A nap fénypontja persze az asztalizás volt, abszolút newbie-ként tartottam tőle, hogy nem fogom tudni kijátszani ezt a karimat, mivel talán neki van a legkomplikáltabb jelleme a kettőssége miatt, de azt hiszem elég jól sikerült végül a dolog, és ami a legfőbb, hogy a kaland nagyszerűen beleillett Miyoko életpályájába, szóval külön köszönet a gonosz meselónak, amiért segített neki jobban megbíznia a "zanpakutouja" lelkében Twisted Evil Egyébként is nagyon epic és izgalmas küldetés volt, elég ha csak Shio takarítószereire, Balthira, Hrafni vessző- és Anao ámokfutására és a többi őrültségre gondolni, amik feldobták a játékot ^^ Ezúton is szeretnék bocsánatot kérni a karim nevében Hrafnitól a tornádóért és Balthitól AZ érméért Embarassed Külön kiemelendő Cephi kúlkodása, hiszen előtte elalélnak a nők és szavakkal képes leszerelni az ellenséget *>*
Túléltem a pincét is, anélkül kihoztam a krumplit onnan, hogy bajom esett volna (bár lehet csak Tasu jelenléte mentett meg az ott tanyázó Erastól), igaz komolyan félteni kezdtem az életem, amikor lefekvés előtt kedves szobatársaim különböző hakudás fogásokról kezdtek el tárgyalni, csakhogy nem tudtam úgy kimenekülni, hogy ne vegyék észre >.>\" A csirkecomb amúgy remek volt, csak így este 11 táján elég fura volt ilyen "nehéz" kaját enni xD De ha elment az idő az asztalival, hát elment.
Fontos megemlíteni még a játszótéri látogatást, ami Aizen és Szayel jelenlététől marad igazán emlékezetes, csak egy kicsit fárasztó volt számomra, talán azért, mert a Nőegylet végrehajtott rajtam valami rituálét, mint egyetlen férfin Rolling Eyes Jinteki shakusetsu, Suzumebachi Fórum tábor 2011 596282 xD

Hétfő
A pizsamás-menet szórakoztatóbb lett volna, ha nem Shuncitól búcsúzunk el ilyen módon, akit elrabolt a busz képében megjelenő anyahajóóóóóó Anyahajó A kvízen persze megint az én kérdésembe bukott bele a társaság Cool , csak Nikkáékat nem sikerült összezavarni, de hát egy ekkora Renji-fantól ez a minimum Surprised Sajnos a búcsú ideje gyorsan eljött, ezúttal minket vitt el az anyahajóóóóóóóóóó Anyahajó egy csúnya vonat képében. A visszaúton azért már érződött mindenkin, hogy hullafáradt mentálisan, hiszen elég rendesen lefárasztottuk egymást a sok marhulással ezalatt a három nap alatt. Ha leszállok Újpesten, akkor megspóroltam volna 800 forintot, de hát evvan :/

Lényeg, hogy fantasztikusan jó éreztem magam a táborban, sok-sok élménnyel gazdagodtam, és ismételten köszönöm Verának a vendéglátást és a szervezést, Shuncnak a szervezést, Antinak a jutalmak jóváhagyását, mindenkinek a sok vidám pillanatot, meg örülök, hogy megismerhettem néhány új arcot erről az arc nélküli csetről. Remélem senkinek sem okoztam csalódást azzal, aki vagyok, és azt is, hogy nem hagytam ki semmit, de ez utóbbi tuti nem jött össze, annyi emléket kéne felidézni xD

Anyahajóóóóóóóó Anyahajó
Vissza az elejére Go down
Komoki Daniel Hiroto
Módosított lélek
Módosított lélek
Komoki Daniel Hiroto

Férfi
Sagittarius Goat
Hozzászólások száma : 75
Age : 32
Tartózkodási hely : Otthon, NTV
Registration date : 2009. Apr. 18.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Díszlettervező
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Fórum tábor 2011 Cl0te4000/12000Fórum tábor 2011 29y5sib  (4000/12000)

Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 EmptyKedd Jún. 28, 2011 11:04 pm

Husiiii~! Fórum tábor 2011 J754m0


Na, jöttem írni, mert tegnap azt a felelőtlen kijelentést tettem felébredek és neki esek. Olvashatatlan szidjatok csak, mvahahaha! *érkezik azAZ érme, érkezik* Főleg, mert a napok összefolytak. Igazából már nem tudom melyiken mi történt, de ha hallgattok senkinek se tűnik fel! Surprised

Hollow muskátLeee! - Szombat

Én körülbelül úgy érkeztem azt se tudtam hanyadika van, csak, hogy szombat. De jókor jöttem.*w* Na! Ez azért már sikernek könyvelhető el! Ráadásul, olyan szép sorfalat álltatok. Igazán megtisztelő volt mindenki RÁM vár. Bár, körülbelül a köszönésnél elvágtam magam Tasu anyukájánál. Nem vettem észre! Képes voltam nem észre venni! Ó EM GÉ! Az azért csúnya volt. *szorgalmasan dípelve ázik sötét fellege alatt* Mindennek tetejébe még csak nem is tegeztem! Kész, vége! Tasu-t legközelebb sehova se eresztik el vélem!X"D Amit hírhedt kapu sarokban lebonyolított telefon beszélgetésével végletekig erősített! Nem úsztad meg! Hallottam ám! Meg is küldtelek "sikájjal"! Mijaz, hogy Nikka lehet megöl?! Ejje már!>.<""" Ezért rád uszítom a kopók legjobbikát, Yutka-t, hogy Elmira egérrel karöltve kicsináljanak!
Na, de vissza a történethez! Ahogy Hitomi kedvesen fogalmazott, kihoztam Michi-ből az állatot, aki cirka fél óra után rájött HEGYEK vannak az ablakon kívül. Persze, ezért is én voltam a hibás, mert árnyékoltam szivárványhártyája vételi jeleit. Kész csoda, én túléltem a tábort. Ebből kiindulva első számú közellenség lehettem.O.O"
A sihuhu út, nagyon élménydúsan telt. Átmentünk Franciaországból Angliába a csalagúton keresztül. Elmélkedtünk hány napos sátor tábor valakinek gyalogolva és hol volt hírhedt padunk, melyen egy órát káromkodva, aludva, szedálva, kidőlve fetrengtünk Versailles koncert után. Arra is ráébredtünk dimenziót ugrottunk. Sutyiban átruccantunk a jövőbe. Tasu-ról kiderült tele van fiú rokonokkal, akik nem ismerik egymást. Jól csinálják! Nem tudják egyesíteni szétverő erejüket! Wink Aztán, benéztem a cross pályát. A dombon kacsázó útat szövegnek képzeltem, amit Michi kedvesen elnevezett Umi-hegynek, így érvényt nyert az idol elmélet: Umi mindenhol ott van!*w* Többi beszólásra már nem emlékszem, de nekem van kibújóm! Szelektív, illetve nincs is memóriám!X"D
Ott jártam leszálltunk. Én majd nem leestem. Kicsit nem emlékeztem ekkora szint különbség van a peron és űrsikló magassága között, de kivépéztem, meg jött Vera és minden szempár a pöttyös kalapjára, piros felsőjére és boldog mosolyára szegeződött. Vagyis, nyugodtan eshettem volna. Franc!X"D Gyorsan megkaptuk az információkat, amiből nem érettem egy kukkot se, mert túlságosan megviselt a jövő kinézete. Bólogattam, aztán elindultam Shunci cserkész vezető után, mert ő tudta az utat. Igaz, szörnyen bonyolult Vera-hoz eljutni. Végtelen történet egyenes szakasza, mely úgy festett (Bocsi, de muszájX"""D):
Társaság kiveret az állomás elhagyatott, ördögszekerekkel bejárt területéről. Érkezik a kérdés merre kell menni. Shunci mester a 225 huf-os korsó sörös kocsma farkasszemeiben égve megszólal: "Egyenesen!" Yatta~h! Mehettünk piálni, mert kiderült Vera egyenesen a kocsmában lakik!X"""D
Ténylegesen küzdve csomag elemekkel a biztonságot nyújtó és lufis díszítésben úszó kerítésig, még történtek esetek, bár én azzal voltam elfoglalja x óra után rágyújthassak. x"D Igaz, azt premier plánból láttam, hogy Hitomi-nál erősen próbálkoztak a fák skalpolással. Egyszer majd nem összejött nekik, de hát az oldal moe és tábori hárem felelőse irigylésre méltó reflexekkel elhajolt a fejsze éle elől. Mellékesen még mindig nem tudom, melyik lány lennék. Nem láttam zoodare-tO.o"...x"""D
Ügyesen, szépen, okosan megérkeztünk. Eltorlaszoltuk Vera szobáját motyókkal. Ráfeküdtem az ágyra és felfedeztem a plüssöket, aztán kiterültem a kerti széken és ott is fetrengtem. Megkopasztottam a kert fűkészletét. Kardoztam asszonnyal, meg ő lepkéket hajkurászott. Valamikor ekkor már a szomszéd is kisandított, milyen értelmi fogyatékos csoport foglalkozás van kialakulóban. Megszelidítettük "kisszéket", aztán máris ott tartottunk bezuttyant Anao és Shizu chan! A gyilkos hatos beültette őket a kerti körbe és voálá! Máris megszületett Rozmár! A hegy titkos állata, kinek első szintje a rozmaring, melyből ördögi módon tolja a rozmaringos krumpli bankai-t! Lehet éhesek voltunk?X"""D
Miközben mi rozmaringos kolompér vidékeken szörföztünk megjött Vera, de TOus nélkül!O.O Bevallom megfordult fejemben Kohaku már régen lecsapott az admin-ra, ki pincében sínylődik Tomika fanatikus énem mellett, de mivel telefonált Shunci-nak, csak nem lehetett ott. Azért nagyon pro lett volna, ha feljön a pincéből! Jobban tolta volna, mint a horroros sorozat gyilkos.X"D Jáháj, ugrok, mert első napnál járok, de már öt post-ot telepötyögtem.X"D
Amíg vártuk TOus hatásos érkeztét, belefogtunk két játékba. A csicseri borsóba, ahol szétkockáztam a gyepet is, meg szürcsöltem a füves teát, de nem akaródzott bankot fosztanom. Sok volt a kocka. Megosztotta a szuper képességem!X"D Egyedül az vigasztalhatott, Michi chan megígérte elvisz - engem vagyis nem engem, mert Nobu-t - öt csillagos szállodába, ahová még TALÁN be is ereszt! Illetve ment a hollow vadászatos játék is, ahol én voltam az egyik gyilkos. Mint kiderült Vera hiába mondta el a szabályokat, kicsit megtorpedóztuk. MVAHAHA!X"D Mi túl flamósak voltunk mindenkit egyesével levadásszunk, szóval Tasu-t kivéve az egész bagázst egybe lekapcsoltuk, mert miért is ne. Szegény Anao egy szem világát is sikerült kinyomnom a shinigami háta mögött. Majd veszek neki csodálatosan szépséges üveg szemet!XD Akkor is mi nyertünk!>.<""" Igaz, Michi?*w*
Persze játék közben napvilágot látott a ház rejtélye, mint a hollow muskátli, gyilkos cserép támadással, vagy hollow fikusz, aki állandóan gerjedt Sio-ra. Sőt, kiderült mi cica hivatalos bérgyilkos neve: Máj! Igazi vérengző ügynöki név. Totálisan passzolt rá! Ahogy jó lelkekhez illet, Hitomi életcélt is adott nekünk: pánikolás! A szomszéd diófája erősen gondolkozott ránk dőljön és voltak lidérc kémek is a hollók.X"D Közben szépen este lett. Megsült a fini pizza, amit aprító tehetségemnek hála "nesze, bazd meg!" elvvel széthajítottam a jelenlévők között. Nem is ment Hitomi-nak, olyan profizmussal gyilkolni. MVAHAHA!XD Szóval, stipistopi, enyém a fórum hivatalos pizza szelő címe! Legközelebb viszem a bugylibicskát!*w*
A hideg orkán elől bepolcoltunk a házba. Activity-ztünk, amiben TOus -igen, közben megjött!!!XD- elképzelhetetlenül hihetetlen precizitással mutogatta el Elmira shoppingolási szokásait és még oldalunk büszke doujinshi-ját is lerajzolta az utókor számára! Örök hála érte!*w* Ha már mi csúfosan belebuktunk a biznisz kérdésbe.T-T Azért nézzük a jó oldalát! Férfiegylet tag lennék, csak tudnám kitől kapjuk a napszemcsit! Ezzel, csak bizonyítottam nincs hozzájuk közöm! Legalábbis remélem!O.O"

Aielfon bemutató Michi - pinchi lábánál - Vasárnap

Csúfosan ébredtem, ezt nem részletezzük.X"D Kaptam életmentő kávét, szóval órákon belül észhelyhez tértem. A Vera kávé még mindig űberfini!*w* Shunci tamagoyaki-ja, pedig továbbra is ízbomba!*w* Az idilli mosogatásunkkal, meg van valami problem?! Így is tudom ám, hogy Shunci azért nézett be párszor, hogy rendesen dolgozunk e, vagy leűz minket a pincébe! Átláttam a szitán! Okosabb vagyok, mint egy két éves! Nem kell itten félni!xD Plusz, még mindig meg van a karom!*w* Ezek szerint Kohaku sodrófájának átkát semlegesítette az alapos takarítás!*w* Jupííí!*w*
Teli pockokkal beindult hollow vadászat második felvonás, amiben Shunci annyira trehány shinigami volt, hogy ennél lustább már, csak a zanpu-ja lehetett!x"D Annyira készen volt a kerti bútorban terpeszkedve, hogy megmutatta fegyverét, mely egész karját kitette és poke formában taszigálta SS-be a lelkeket. Igen, ez volt a poke zanpu!X"D Közben mi lelkek, elhatároztunk mindenhová együtt nyomulunk, hátha kicseszünk a gyilkosokkal. Pár órára összejött, mert belekezdtünk az asztaliba és senki se foglalkozott velex"""D. Pedig, annyira zsír volt a canabis-es muksóm orrkarijaként egy "lélek" fecnit figyelniT-T Aszittem vonzom vele őket, de se gáz! Túl jó volt az asztali!*w* Bevallom, engem is kivert a víz, hogy fogok egy Balthi-t domborítani, de AZ érme mindent megoldott.X"D Plusz, viccesek voltak a reakciók egy-egy személyiségnél. IzomCephy, pedig nagyon befeszítette a muszklikat! Úgy cipelte a karim lájt kólán táplált súlyát, mint egy igazi kondimatyi!*w* Nem hiába ő a nullás! Már azt is tudjuk hogyan! A kötött pulcsira varrt 10-ből az egyes tépőzáras. Ha villanni kell, csak kúlosan odanyúl, kidülleszti a mellkasát és lekapja az egyest!*w*
Én hihetetlen élveztem az asztalit, bár néha beledünnyögtem szegény Vera mesélésébe.X"D Tuti, ezért kaptam AZ érmét!X"D De, hát, ha nem ő mesél sose születik meg a spéci képességem a gurulós sonido!0.0 Szóval, köszönöm a közreműködést! *igen, most...egész biztosan fejére esik Az érmeXD* Nekem nagyon tetszett a történet, meg a mesélés! Bár én előnnyel startoltam, de oda se neki!X"D A társaság meg! Édes istenem!X"""D Kissé fogyik voltunk, de ettől volt szép és hiteles!X"""D Shizu megcsócsált sütije, Anao kavics mániája, Miyoko gyilkos paradicsom érme támadása és tündéri sírása, Cephy szájfájt győzelme a gépek felett, Hrafni üzbég nyanyukákat is kockásra szidó szövege, vagy épp állandó önszívatása, Michi lasszós Sio befogása és Tasu vérmes gyerek védelme nagyon ott volt a szeren! Szerintem életem végéig emlékezni fogok erre és mindig besírok, mekkora eszement és jó buli volt! Písz end láv, küldi + mesélő társak!*w*
A játékok játékával elment a nap része, de ez nem akadályozta a társaságot abban, kazalba vesse magát! Bütykökre húztuk a túra bakancsot és meghódítottuk a ház mögötti füves teret, ahol igen, csigák valóban léteznek. Nekem eltaposni is sikerült egyetToT. Bánatomat, pedig elűzhette a játszótér!*w* Nagyon tuti volt, főleg a survival poke meccs szünetében lezavart Aielfon bemutató! Mit ne mondjak! Mindenki tökéletes magabiztossággal hozta karakterét! Egyértelműen kijárt a taps és sikító orkán. Illetve szemmel követhettük Anao lopakodó technikáját és megtaláltuk Michi-pinchi romjait! Visszafelé, oxigén palackkal döcögve mértem Shunci vs Michi folytatódó poke küzdelmét. Némileg beparáztam bemutatom a gurulós sonido-t a vak sötét lejtőn és kiéhezett hiénaként csaptam le a kész kajára!
Teli hassal még nyösszintettem Hitomi hollow-nak öljön meg, de asszony rosszkor jött, úgyhogy nem jött be. Aztán Vera felvilágosított megmondhatom kicsoda a hunyó -jam, ezek szerint még akkor se értettem teljesen a szabályokatXD-, szóval lecsaptam az épp konyhába tartó shinigami-ra és jól tippeltem! Utána, azért Hitomi megölt, csak úgy, mert kedves. Nehogy megússzam a vérengzést. Szóval én úgy könyveltem el döntetlen. Hétfőt ütve már amúgy se érdekelte a népeket, kicsoda nyert.X"""D A véres nasizás után bekucorodtunk a szobába. Fáradt tekervényekkel még éterbe vegyült olyan elszólás, mint megpukiztalak! Nem felejtettem el! Ne reménykedj, hogy valaha is elfelejtem, Anao!X"D Kiderült Shunci-nak allergizéje van Michi-re. Ráadásul mindenkinél kifejlődött! Az egész brigád tüszköl, krákog, náthás tőled! Szégyelld össze meg vissza magad!>.<"

Anyahajó és apahajó - Hétfő

Csodák csodájára felkeltem! Mellékes, hogy egy légy buzerált. Gyakorlatilag addig zizegett a fülemnél, míg fel nem adtam az alvást. Tuti molyzen bosszúálló kéme volt!>.<" Na, de lényeg a lényegben békésen észhez tértem. Aztán meg dípelhettem, mert Shunci-nak mennie kellett.ToT A maffia vezér elhagyott minket! Az eltévedt kubai bizniszelő még mindig zöld könnyben úszik, nagytesó!ToT Szóval, egész brigádot lezavartuk és álmos pizsama gyűlésként elvonultunk a ritka messze lévő buszmegállóig. Előtte, azért Shizu chan gondoskodott az önébresztésről. Befejelte a csendesen ringó virágot, aki ijedtében levizelte.
A fájdalmas búcsú után, iziben letoltuk a kvíz második felét. Michi chan elhagyott minket, de királyul tippeltük végig a kérdéseket, kivéve egyet. Alap, hogy az oldal első és legnagyobb Renji -valójában elkötelezett Hisagi fanˇ˛ˇ- imitátora *rávetül Az érme árnyéka* emlékszik egy olyan jelentéktelen szereplőre, meg a ceruza fülbevalójára!xD Legalább a vállalkozási kérdés okozta büszkülés faktor csökkenést picikét egyenesbe kozmetikáztuk.x""D
Sajna ezután téphettünk csomagokat tömni. Ment a sihuhu visszafeléToT. Várt ránk a végtelen történet 2.A30, amit teljesítettünk és percekig szórakoztathattuk a űrsikló lakosait téjponttéj, apa és anyahajó integetéseinkkel.X""D Ez, meg a dimenzió visszaugrás annyira kifárasztott mindenkit, csak annyira futotta megszülessen a hegyzett hegy, vagyis hegyezővel éles csúcsra kreált hegy.X"D Aztán máris becsusszantunk a nyugatiba és a kicsi banda szétszéledt.ToT

Most pedig megköszönném a díjamat! *elmorzsol néhány örömteli könnycseppet* Örök élmény volt! Remélem még lesz tábor! Nem ússzátok meg, hogy ne menjek!X"""D Tasu! Anyudnak, majd hazudunk, hogy nem leszek ott!X"""D Vera, neked meg óriási köszönet a vendéglátásért! Minden nagyon jó volt! A játékszervezőknek gratula és szintén köszönet! A mesélés meg tudjuk, hogy a pincében kötött volna ki! Egyszer elszóltad magad, Vera!X"""D

Na, de ANYAHAJÓ! Anyahajó Michi meg majd mellékeli a Klotild és Kötsög Kacsa történetét!XD

MEGTALÁLTAM AZ UMI-RA RONTÓ HKITTY SZÖRNYET: Fórum tábor 2011 Iw2mme
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Fórum tábor 2011 _
TémanyitásTárgy: Re: Fórum tábor 2011   Fórum tábor 2011 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Fórum tábor 2011

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Fórum találkozók-