-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Adora apró szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Adora apró szobája Cl0te8000/15000Adora apró szobája 29y5sib  (8000/15000)

Adora apró szobája _
TémanyitásTárgy: Adora apró szobája   Adora apró szobája EmptyCsüt. Márc. 03, 2011 7:08 am

Szóval, ez itt az én kis szobácskám. Nem igazán olyan, mint egy "jó" arrancartól elvárható lenne, de ez van :/ Ahogy belépsz az ajtón, színek kaotikus, rendetlen elhelyezésével találod magad szembe a falon és a plafonon, meg úgy mindenhol. Leginkább a világos színek dominálnak, össze-vissza keverve. Szóval, amint be mered tenni a lábad meghitt kis lakásomba, azonnal a nappali-hálószoba keverékkel találod szembe magad, sosem szerettem, ha felesleges helyiségek vannak kialakítva ott, ahol élek. Van egy szép nagy kanapém, ami szembe fordul a falra felszerelt jó nagy tv-vel, amit nem igazán szoktam használni, csak úgy van. Az íróasztalom mindezek mellett van elhelyezve, tartalma csakis rám tartozik, ha bárki is bele mer nézni, kinyomom a szemét és letépem a karjait. Amúgy vendégszerető arrancar vagyok, csak vannak bizonyos szabályaim >< Szóval, itt található az ágyam is. A konyhába nyíló ajtó nem sokkal az íróasztalom mellett van, a fürdőszobáé pedig a másik oldalon. Kopogj, mielőtt belépsz, megjárod, ha megijesztesz!
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Adora apró szobája Cl0te43000/45000Adora apró szobája 29y5sib  (43000/45000)

Adora apró szobája _
TémanyitásTárgy: Re: Adora apró szobája   Adora apró szobája EmptyCsüt. Márc. 03, 2011 7:53 am

Az ajándék átadása

Ideje oda adnom Adorának azt, amit az Emberi világból hoztam. Egy bérletet a moziba, nem tudom mennyire is fog neki örülni, de szerintem jobban mintha egy plüsst hoztam volna neki, az olyan kislányos, és szerintem nem lenne boldog Adora ha kislánynak nézném, na meg mert nem is az. Ezért is lesz jó a bérlet, hm, vajon mi lehet Anaoval? Elég jó kis harcunk volt, azóta megerősödőt már? Erősebb mint én? Ha igen akkor hamar nekem is meg kell, kétszer nem lenne jó veszíteni ellene. De ez még a jövő zenéje, jelenleg a jelen számít, és jelenleg Very Happy a szobámban vagyok. Ideje lenne elindulnom, kimászok az ágyamból, megropogtatom a végtagjaimat, és szépen besétálok a fürdőbe. Megnyitom a zuhanyzót, és míg folyik a víz, addig levetkőzök, az-az ledobnom a pizsamanadrágomat, és beállok a zuhany alá. Élvezem, ahogy a víz lassan végigcsorog a testemen, jó érzés. Olyan 20 perc múlva elzárom a vizet és megtörölközök, majd felöltözök. Most nem az arrancar ruhámat veszem fel, csak egy sima szürke pólót, egy sötét farmert, és egy fekete zoknit, és egy sportcipőt, már csak a hajam van hátra. Abból nem engedek, mindig hátra kell simítani, így tetszik nekem. Elindulok, de az ajtóban jut eszembe Csontos, visszafordulok, és a táljába ételt rakok, és adok neki egy kis vizet. Persze a lusta dög, még mindig nem kellet fel, a lábai a plafon felé néznek, hé, és horkol? A lusta dög, tényleg a bérlet. Elveszem az asztalomról, a biztonság kedvéért elrakok valamennyi pénzt, egy doboz cigit, és egy gyújtót, na, most vagyok kész. Lassan visznek a lábaim előre, hm, talán tegnap nem kellet volna kicsit piálnom. Lehet, mivel ilyen „gyorsan” szedem a lábaimat, előveszem a cigit és rágyújtok. Mire odaérek már el is szívtam. Forgatom a fejemet, hova dobjam a csikket? Nincs itt semmi kuka? Na, mindegy, az a váza is megteszi a virággal benne. Belepöccintem, és bekopogok Adora ajtaján, ha jól tudom ez a szobája. Remélem, itthon van, vagy ha nincs, hát majd becsúsztatom az ajtaja alatt az ajándékomat. Bár személyesen jobb lenne átadni, mert milyen már az, hogy csak becsúsztatom? Nem, várok egy darabig, és ha nincs itthon, akkor majd visszajövök legközelebb.

Vissza az elejére Go down
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Adora apró szobája Cl0te8000/15000Adora apró szobája 29y5sib  (8000/15000)

Adora apró szobája _
TémanyitásTárgy: Re: Adora apró szobája   Adora apró szobája EmptySzer. Márc. 09, 2011 7:56 am

Ajándék, nekem? o.O


A mai reggelem is úgy kezdődik, akár a többi. Hirtelen pattannak ki a szemeim, ahogy felriadok újabb szörnyű álmomból. Mindig ez történik velem, csak azt nem értem, miért nem szoktam már meg :/ Bár mondjuk azon a véleményen vagyok, hogy nem igazán lehet hozzászokni ahhoz, hogy minden éjjel felfal valami, aztán meg rájössz, hogy igazából nem is volt valóságos. Saját gyengeségemen sápítozva kelek ki nagy nehezen az ágyamból és rántom le a számról a ragasztószalagot. Álmosan támolygok el a konyhába, hogy feltegyek egy kávét, legalább így felébredhetek egy kicsit. Túlságosan megviseltek a nemrég történtek, ez az egész Ryoushival, meg a halál közeli élményem, vagyis az első eset, amikor majdnem meghaltam, mert ugye kétszer már tényleg megöltek :/ Le fogom tagadni, hogy Karasu a karjaiban hozott vissza, túlságosan sérti az egómat, hogy egy bábom mentette meg az életem. Miután mindent előkészítettem egy fantasztikus reggelihez, átcsoszogok a fürdőbe és megengedem a különlegesen forró fürdővizet. Lehet, hogy inkább le kéne zuhanyoznom hideggel, a meleg csak jobban elálmosít :/ A tükörben szemlélem egy jó ideig karikás, kivörösödött szemeim, illetve az arcomon végigfutó vörös csíkokat. Megint sírtam álmomban, fantasztikus. Utálom, mikor ilyen vagyok, ezek a dolgok túlságosan felzaklattak, azóta is ezekről vannak rémálmaim amellett, hogy valami felfal. Mondhatom, rendkívül élvezem, hogy minden éjjel hallom a fiú hűvös hangját, amint összetöri addigi legbecsesebb kincsemet… a barátságunkat. Újfent könny gyűlik a szemembe, ahogy visszagondolok, hogy a fiú hidegvérrel meg akart ölni, annak ellenére, amit egész addig elhitetett velem. Gyorsan kidörgölöm lélektükreimből a sós folyadékot, szánalmas és ostoba dolog volt tőlem, hogy bedőltem eme ócska trükknek, az én hibám az egész. Vizes loccsanás hoz vissza a jelenbe. Ahogy odakapom a tekintetem, riadtan látom, hogy éppen aktívan folyik ki a kádból a fürdővizem. Halk sikkantással rohanok oda, hogy megállítsam a folyadék csapból való intenzív ömlését, azonban mikor véghez, viszem akciómat és fordulnék meg, hogy a felmosó rongyért menjek, megcsúszom és egyenesen a teli kádban landolok, így csak több vizet juttatva a padlóra.
- Hát ez fantasztikus >.> - szólalok meg, ahogy csurom vizesen kimászom a kádból.
És persze ez még nem is lett volna baj, ha nem verem be a fejem a kád aljába, ami ettől vérezni kezd és természetesen borzalmasan fájni. A sajgó területet lapogatva próbálok nem elcsúszva eljutni a törülközőmig. Azonban hát persze, hogy az is jól megszívta magát, így nem nagyon tudok mást tenni, mint hogy kicsúszkáljak a fürdőből és keressek a szekrényemben egy újat. De előtte még betántorgok a konyhába és egy tiszta, hideg vizes konyharuhát szorítok a fejem búbjának hátsó részére, hogy felitassa a vért. Már éppen haladok a gardrób felé, hogy találjak egy száraz, használható törülközőt, amikor kopogást hallok az ajtómon. Pont a legjobbkor :/ Vizes, testemre tapadt, rövid selyemhálóingemben támolygok oda és tárom ki a nyílászárót. Váratlan vendégem nem más, mint egyik bábom, méghozzá pont az, amelyik megmentett.
- Szia. Gyere beljebb. Kicsit nagy a rendetlenség, nemrég keltem, remélem nem baj. – szólalok meg fásultan, hiányos öltözékemről teljesen megfeledkezve.
Arrébb állok az útjából és jómagam is elsétálok egyenesen a konyhába, ahol már javában kész a forró kávé. Egy pillanatra elemelve jobb kezem a sebről, veszek elő két bögrét és öntöm beléjük a meleg italt. Egy-egy kézben megfogva őket, térek vissza a szobába és adom oda vendégemnek a folyadékot.
- Tej a hűtőben, cukor a szerkényben. – szólalok meg, mintegy útmutatás végett.
Amíg ő a konyhában ügyködik, én nagy nehezen átvedlek egy kényelmes farmernadrágba és egy fehér pólóba, illetve ugyanilyen színű kapucnis pulóverbe. Mikor a férfi visszatér, én már normális öltözékben, egyik kezemen a konyharuhát szorongatva és azt rászorítva sajgó fejemre, a másikban pedig a meleg kávéval várok rá, a kanapémon ücsörögve.
- Kérsz esetleg még valamit? Van… fagyasztott szemem, agyam, karjaim… de normális, emberi étel is, ha esetleg azt kívánnál. Foglalj helyet nyugodtan. Mellesleg miért jöttél? – próbálok kiszedni belőle valami hasznos információt, miközben igyekszem jó házigazda lenni.
Remélem nem kérdezősködik nyúzott állapotom felől, elég macerás lenne elmagyaráznom neki, hogy miközben Ryoushi miatt bánkódtam, kifolyt a fürdővizem, én meg beleestem és emiatt véres az egész fejem.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Adora apró szobája Cl0te43000/45000Adora apró szobája 29y5sib  (43000/45000)

Adora apró szobája _
TémanyitásTárgy: Re: Adora apró szobája   Adora apró szobája EmptySzer. Márc. 09, 2011 9:16 am

Ajándék átadva Very Happy

Halkan dúdolgatok a várakozás közben. Merre lehet Adora? Amióta visszajöttünk nem láttam, szegénykém, elég megjárta az Emberi világban. Talán jobban megviselte, mint engem, hiszen az a Ryoushi vagy ki érdeklődést mutatott az irányába. Erre pont Ő volt az, aki majdnem megölte, mekkora egy rakás szemét volt az a srác. De szerencsére meghalt, és Chiba volt az, aki megölte. Ő Elég rendes volt, és elmondta ki is az a Hakubo, a szemét, minket akart volna legyőzni. Bár a katonáit megnézve, lett is volna rá esélye. Elég erősek voltak, engem is rendesen elintézett a kis tüzes csaj. Vele lesz még elrendezni valóm, jelenleg erősebb, mint én, de lesz még rá alkalmam, hogy megöljem, és meg is fogom tenni. Rendesen megsütötte a karomat. Nagyjából teljesen elégette, a kis ribanc. De mindent összevetve jól zárult az a küldetés. Ráfoghatjuk, hogy megmentettük Hueco Moundot, és azért ez elég nagy szó. Plusz, én hoztam egy lélekcukorkát. De máig nem találtam ki mihez is kezdjek vele, ezért úgy döntöttem neki adom Adorának. Nekem már ott van Csontos, vele se tudok mindig báni, mi lenne, ha lenne egy ilyen mesterséges lelkem? Amit bánok, hogy azt a „kicsi” Gilliant nem tudtam elhozni, jól mutatott volna az ágyam mellet, lávalámpa lehetett volna, de szegénykém azóta már gondolom felett használva egy kísérlethez. Kár, nagy pazarlás. Hallom, hogy nyílik az ajtó, egy széles barátságos mosollyal az arcomon várom, hogy kinyíljon, és amikor kinyílik az ajtó. Nos, akkor elkerekedik a szemem, tátva marad a szám, egy kis vér jelen meg mindkét orrlyukamban, majd kitör belőle a vér, hátracsapja a fejemet, és a talajon kötök ki a hátamon fekve. Az orrom elé kapom a kezemet, meggátolva hogy nagy vérveszteségben haljak meg.
- Se..se..se…semmi baj.
Nagy nehezen felállok, és bemegyek hozzá. Amikor egyedül hagy megejtek egy gyors terepszemlét, erről jut eszembe, nekem nem ártana rendet rakni. Végre már nem vérzik az orrom, elég durva látvány volt. S nem az a durva, hogy meglátom és elhányom tőle magamat, nem, ez az a fajta volt, hogy meglátom és az állam a padlón köt ki, és csak annyit mondok” Hú bame, ezt a csajt figyeld”. Na, ez most az volt. Mögöttem halom a hangját, hátra nézek, és megint gyorsan az orrom elé kapom a kezemet, itt bent nem vérzünk össze semmit.
- Oké, feltalálom magamat.
A kávét lerakom a kanapéval szemben lévő asztalra, majd elmegyek a konyhába. Mielőtt előveszem a cukrot és a tejet, megmosom az arcomat, jó hideg vízzel.
- Nyugi Vex, nyugi, nem lesz baj, csak ajándékot hoztál, nyugi.
Nyugtatom magamat, remélem sikerül, ez és a víz együtt csak csinál valamit velem. Megtörlöm az arcomat, és kiveszem a tejet a hűtőből, a cukrot a szekrényből. Nem ez só, nekem cukor kell. Na, megvan a cukor is, és indulok vissza. Szerencsére már normálisabban van felöltözve, nem akarok meghalni, mert elvesztek egy csomó vért. Elé rakom a cukrot, és a tejet, én hova üljek? Chh, nem marad más, ülök mellé. Remélem nem fogja zavarni a dolog? Arra nem kérdezek rá, miért is szorongatja a fejét, nem hiszem, hogy elmondaná.
- Nem köszönöm, már ettem Töltött könyököt. – igaz ezt csak most találtam ki. – A minap, igaz régen volt, na, az Emberi világban jártam, és valami Plázában voltam, na, vettem neked valamit. – nyújtom neki a bérletet. – Mozi bérlet, ezzel egy hónapig ingyen nézhetsz filmeket a Plázában. Ha gondolod, megyek veled én is…akarom mondani elkísérhetlek…vagyis…hagyjuk. –remek Vex, nagyon remek, te zseni vagy. – Még valami, amikor a küldetésben voltunk, hoztam onnan is valamit. – belenyúlok a zsebembe, és előveszem a lélekcukorkát. – Amikor ott hagytál a szállítmánnyal, nos, unatkoztam, és gondoltam megnézem ezeket a lélekcukrokat. Egyet elraktam, nem tudom miért, csak úgy. De nem tudok vele mit kezdeni. Nekem már ott van Csontos, gondoltam te hasznát veszed, ezt is neked adom.
Én pedig most, nekilátok a kávénak, három cukor, tej nélkül, így szeretem.
Vissza az elejére Go down
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Adora apró szobája Cl0te8000/15000Adora apró szobája 29y5sib  (8000/15000)

Adora apró szobája _
TémanyitásTárgy: Re: Adora apró szobája   Adora apró szobája EmptySzomb. Márc. 12, 2011 8:37 am

Ajándék nekem? o.O


Mikor hálóingemben ajtót nyitok az érkezőnek, megkönnyebbülve tapasztalom, hogy csak Karasu az, bár ő eléggé meglepődik valamin. Talán valaki mást várt? Lehet, hogy eltévesztette a címet és csak véletlenül kopogott be hozzám. Azonban még értetlenebbül figyelem, ahogy tetemes mennyiségű vér távozik az orrából, pillanatok alatt. Végül aztán sikeresen feltápászkodik, én pedig beljebb invitálom, majd elvonulok a kávéért, egy kis időre magára hagyva a férfit. Mikor visszatérek, újra az orra elé kapja a kezét. Nem értem a férfiakat, főleg Karasut, miért csinálja ezt állandóan? Talán valamilyen varázslatos módon megfázott (amire tudtommal az arrancarok nem igen képesek) és most nem akarja, hogy én is elkapjam. Milyen kedves *.* Gyorsan el is rohan a helyiségbe, ahol én voltam az előbb, így időm nyílik, hogy felöltözzem. Vajon mi lehet látogatásának oka? Azóta nem is beszéltünk, hogy visszahozott. Azt hittem, az elme elzárja az ilyen szörnyű pillanatokat, ehhez képest, minden trauma, melyet eddig átéltem, kísért álmaimban és képtelen vagyok tőle megszabadulni. Azon is gondolkoztam, hogy elmegyek egy pszichológushoz, de aztán elvetettem az ötletet. Nem bízom meg bennük… most már senkiben sem. Az is eszembe jutott korábban, hogy Eli-nek már elege van belőlem és ezért küldött pont engem. Hiszen mit számít neki más fraccionjának halála, ha ezen keresztül elintézhet engem, nem igaz? Igen, már minden ilyen eshetőséget végigfuttattam a fejemben és a szörnyű igazság, hogy most már képes vagyok ezt elhinni is úrnőmről. Talán Leriat-nak volt igaza és nem érdemel meg minket. Vagy éppen fordítva. Én nem érdemlem meg őt. Ezért küldött el meghalni. Ő eltervezett mindent. Talán nem is volt célja, hogy szövetségre lépjünk Hakubo-val. Csak azt nem értem, hogy könnyen el tudna intézni, sokkal gyengébb vagyok nála… miért bonyolítaná túl a dolgot, egyszerűen szét is szaggathatna a láncaival. Én nem ellenkeznék. Mikor a folyó mellett voltunk Karasuval, akkor is inkább vágytam a halált. Kellett neki visszahoznia ide. Mindegy, a múlt elmúlt, Eli meg úgysem tenne ilyet, azt hiszem, kezdek kicsit megőrülni. Időközben a férfi is visszatér, majd kissé feszengve helyet foglal mellettem. Nem értem, miért izgul annyira, csak nem ölt meg valakit… vagyis izé… emberi beidegződés -.- Szóval biztosan nem csinált valami olyasmit, amit ne merne elmondani nekem. Nem fogom megenni… vagy mégis… újabb reflexszerű mondat -.- Nem szabadott volna visszamennem az Emberek Világába, visszajött rengeteg olyan gondolatom, amit nagyon rég eltemettem magamban. Ilyenek például az előzőek. Ahogy próbálom kissé oldani a hangulatot, felsorolok egy pár ételt, ami így hirtelen eszembe jut, hogy van a hűtőben. Nem szokásom vendégeket fogadni, nem vagyok hozzájuk szokva, így nem is nagyon tudom, milyen egy jó házigazda. Újabb hatalmas hiányosság… bár ha tökéletes lennék, az túl unalmas lenne. Talán megtanulom élvezni a férgek életét. Egyszer azt is ki kell próbálni. És ebben a mellettem ülő arrancar nagyon is sokat tud segíteni. Ahogy beszélni kezd, gondolataimról és kávémról ráterelem a figyelmemet, hogy teljes egészében megértsem mondandóját. Értetlenül hallgatom, ahogy magyaráz valamiről, miközben átnyújt egy papír fecnit. Leteszem a csészét és átveszem tőle a bérletet, amiről érthetetlenül habog össze-vissza. Érdeklődően szemlélem az ajándékot, bár nem értem, miért is kaptam. Azonban következő mondata fájdalmas emlékeket idéz fel bennem, s újfent könny gyűlik a szemembe, ahogy a lélekcukorkáért nyúlok. Ryoushi-san… nem, ez nem ő! Én nevezhetem el, az enyém, én uralkodom felette, ő nem fog úgy átverni, mint a fiú. Azonban akaratlanul is összeszorul a markom a cukor körül és egy pár könnycsepp legördül az arcomon, majd még több kezdi marni a szemem. Érzelmeim felett elvesztve az irányítást borulok barátom nyakába és kezdek megállíthatatlanul bőgni. Érzelmeim utoljára akkor ragadtak el így, mikor először találkoztam Eli-vel. Csak akkor éppen halálra rémültem. Persze ha belevesszük azt is, mikor nem voltam józan, akkor eddig három alkalom, bár Leriat-tal inkább boldog voltam, mint szomorú, vagy rémült. Belefúrom az arcom a férfi pólójába, teljesen eláztatva azt, sós könnyeimmel. Percek múlva, mikor valamennyire lenyugszom, elhúzódom bábomtól és lesütött tekintettel szólalok meg. Még mindig a lélekcukorkát szorítva.
- Köszönöm Karasu. Nagyon kedves volt tőled. És bocsáss meg, hogy az előbb ennyire kiborultam. – mondom, majd szó nélkül kelek fel, eredeti, fásult tekintetemmel és sétálok oda az íróasztalomhoz.
A zsebemből előhúzom az egyik kulcsot, majd kinyitom vele a felső fiókot. Ott pihen az egyetlen dolog, ami tárgyilag is Gabrielre emlékeztet, egy elzárt dobozban. A nyakamban fityegő apró kulcsot leveszem és beleillesztem a zárba, majd elfordítom azt. Újra szemeim elé tárul a szárnyas kristály nyaklánc gyönyörű látványa, melyet még testvérem adott nekem gyerekkorunkban. Kiveszem onnan az ékszert, majd a helyére beteszem a lélekcukorkát. A láncot felteszem a nyakamba, majd újfent visszazárom a dobozt és a fiókot is. Visszasétálok barátomhoz, majd lehuppanok mellé és rámosolygok.
- Nos, és mi történt veled, mióta visszajöttünk? Tudod elég régen találkoztunk utoljára. Öhm… biztos, hogy nem kérsz valamit? Sok dologgal szolgálhatok. – szólalok meg, ahogy a nyakamban függő lánccal játszadozom.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Adora apró szobája Cl0te43000/45000Adora apró szobája 29y5sib  (43000/45000)

Adora apró szobája _
TémanyitásTárgy: Re: Adora apró szobája   Adora apró szobája EmptyVas. Márc. 13, 2011 4:59 am

Ajándék átadva


Értetlenül nézek ki a fejemből, most én csináltam valamit? Ezt nem értem, csak ajándékot adtam neki, és erre könnyezni kezd? Lehet nem jól választottam? Talán nem a bérletet kellet volna neki megvennem, igen, inkább egy plüsst kellet volna vennem, vagy nem is tudom. De mi van, ha nem a bérlet miatt könnyez? Inkább a lélekcukorka miatt. Emlékeztetné Ryoushira? De miért? Arra kölyökre nem kell emlékezni, csak egy kis szemét volt, aki elárulta Adorát, csak kihasználta, és meg is akarta ölni. Mégis könnyeket hullajtani érte, ostobaság. Megint itt az ideje a meglepetésnek, amikor Adora a nyakamba borul. A fejem paprika vörös lett, a levegőt is kicsit szaporábban vesszem. Most mit csináljak? Lassan akadozva emelem fel a kezemet, és gyengéden simogatom Adora hátát. Lehetne több ilyen tapasztalatom is, már ami a nőket illeti. Mert mi is az, amit én szoktam csinálni, ha sikerül egy nőt szereznem? Leszámítva a fél óra könyörgést, amire eddig csak egyszer volt példa. Részegen sok mindenre képesek a férfiak, szerencsére mostanában nem iszok, csak ritkán, de akkor is mértékkel. Hm, elég nedves lett a felsőm, mehet a mosásba. Annyi baj legyen, majd tiszta lesz. Ritkán érzem, hogy sós könnyek áztatnák a mellkasomat, talán mert nem is nagyon volt olyan barátom, akivel ezt átélhettem volna. Ez is egy új kezdet, kezdete valaminek, ami talán majd kellemes változást hoz az életben. Elhúzódik tőlem és most zavarban van?
- Izé… semmi baj, megesik néha. És szívesen. – megiszom a maradék kávémat, miközben Adora az íróasztalához megy és valamit csinál. Vagyok annyira udvarias, hogy nem nézem mit is művel. Inkább lerakom a kávéscsészémet, és gyorsan megnézem a pólómat annyira nem vészes. Vissza is tér Adora, a nyakában egy csinos kis nyaklánc. Lehet inkább azt kellet volna vennem neki? De az olyan sablonos szerintem. Egy ékszer, persze jól néz ki, de nem egyedi és különleges. Persze, mintha az én bérletem annyira érdekes és egyedi lenne. De azért szerintem nem mindenki ad annak a nőnek egy bérletet aki tetszik neki.
- A társaságod tökéletesen elég nekem. Nem sok minden, elvoltam magamnak, Csontost próbálgattam idomítani, de nem megy könnyen. Jártam párszor az embereknél is, találkoztam pár shinigamival, kicsit viaskodtunk, de mondhatni döntetlen lett a végeredmény. Én is fraccion lettem, Luzbel del Admarth lett a főnököm, találkoztam a húgommal, és gondoltam ideje végre átadni az ajándékodat is. És ha van kedved….elmehetnénk… megnézni valami filmet. Persze ha nem okoz gondot neked.

Vissza az elejére Go down
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Adora apró szobája Cl0te8000/15000Adora apró szobája 29y5sib  (8000/15000)

Adora apró szobája _
TémanyitásTárgy: Re: Adora apró szobája   Adora apró szobája EmptyCsüt. Márc. 24, 2011 11:41 am

Ajándék nekem *.*

Szánalmas, hogy így elbőgtem magam. Nem mutathatok gyengeséget a bábjaim előtt, hiszen ha Isten vérzik, nem fognak már hinni benne. Nekik pedig én vagyok Isten. Gyenge vagyok, mi tagadás, de ha ez a férfi ismeri egy ilyen oldalam is, csak hasznomra válhat, ha még közelebb édesgethetem magamhoz így. Azonban nem vagyok biztos benne, jó-e, ha teljesen belém szeret. Talán később szükségem lesz erre-arra a női tárházamból, akkor pedig féltékenykedni fog és meghiúsítani a terveimet és úgy kezelni, mint egy tárgyat, ami csak az övé. Pedig ez pont fordítva van. Ő az én bábom, az én bútorom, azt teszek vele, amit akarom és minden parancsomat teljesíteni fogja, még ha nem is akarja. Elém ugrik, ha megtámadnak, élő pajzsként használatom, mert „szeret”. Vannak azért pozitívumai a szerelemnek, ha úgy vesszük. A baj, hogy negatívumai is :/ Mindegy, tervezgetni ráérek máskor is, most a tettek ideje van és nem a gondolatoké. Látom, hogy Karasu diszkréten elfordítja a fejét és nem nézi, mit csinálok. Nem értem, hogy maradhatott életben, ebben az őrült, eszét vesztett kis világban, egy ilyen arrancar. Túlságosan kedves ahhoz, hogy csak úgy kihasználjon, aztán hátba szúrjon akárkit a céljai érdekében. Ezért nagyon könnyű elcsábítani, átverni és becsapni úgy, hogy észre sem veszi. Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy ostoba lenne, egyáltalán nem az. Sőt, intelligensebb, mint azt első ránézésre bárki gondolná. Ezért fog nekem jó szolgálatot tenni. Láthatólag teljesen odavan értem, amin mondjuk, nem csodálkozom. Nem is értem, annyira könnyű préda volt akkor… most is az. Sok idő után sem változott, engem pedig ez örömmel tölt el, hiszen ugyanúgy játszhatok vele zavartalanul, míg meg nem unom. Egyelőre tökéletes arra, hogy elűzzem eme borzasztó állapotot, úgyhogy belemegyek, hogy játsszam az elcsábítandó szingli arrancart. Már a nyaklánccal ékesítve térek vissza és huppanok le Karasu mellé. Próbálok valami beszélgetést kezdeményezni, ha már egyszer randira akar hívni, meg is kell szólalnia, vagy nem? Figyelmesen hallgatom beszédét, miközben azon agyalok, mi legyen a következő lépés. Azonban erre a választ a férfi megadja nekem, én pedig mosolyogva fogok bele válaszomba.
- Akkor ezek szerint jól megvoltál, örülök neki ^^ Persze, elmehetünk, régen voltam moziban. Csak várj egy kicsit, átöltözöm, ilyen ruhában nem illik randira menni. – szólalok meg, majd pattanok fel és kezdek kutatni valami olyan igazán jó kis ruha után, amivel zavarba hozhatom a férfit.
Egy jó pár perc elteltével meg is lelem a nekem kellő darabot, majd azt barátom előtt takargatva vonulok el a konyhába, lévén nincs más hely, ahol úgy átöltözhetek, hogy ő nem lát, mivel a fürdő használhatatlan. Miután levetkőzöm, majd újra felölteném ruházatomat, csak éppen egy másikat, tanácstalanul tapogatok körbe. A fenébe, mikor kinyitottam az ajtót, leraktam valahová és otthagytam >.> Ez fantasztikus…
- Karasu! A ruhám… kint maradt valahol, azt hiszem, az ajtó mellett van >< - szólalok meg, a mondatba beleépítve ama kérést, hogy hozza ide.
Ha megteszi ezt nekem, gyorsan ki is kapom a kezéből a szoknyát, illetve annak felsőjét és rácsukom az ajtót. Szerencse, hogy a fehérneműm rajtam van. Pirulva öltözöm fel, majd lépek ki a helyiségből, hogy megmutassam neki magam. Megfogom a férfi kezét, két tenyerem közé és felemel.
- Választhatok én filmet? És ígérd meg, hogy nem alszol el közben! – mondatok el vele egy esküt csillogó szemekkel, majd ölelem át.
- Gyere, menjünk. – húzom végül magammal, ki a szobámból, újra megfogja az egyik kezét.

// Itt a ruha //
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Adora apró szobája Cl0te43000/45000Adora apró szobája 29y5sib  (43000/45000)

Adora apró szobája _
TémanyitásTárgy: Re: Adora apró szobája   Adora apró szobája EmptyCsüt. Márc. 24, 2011 1:50 pm

Ajándék átadva, irány a Plázába.

Komolyan, mi a fenne jött hozzám? Mi ez az érzés, ami bennem van? Fura, kavarog bennem minden, valahol félek és örülök annak, hogy Adora közelében lehetek. De mi ez a kettősség, ezt neveznék az emberek szerelemnek? Tény hogy a közelében máshogyan érzem magamat, de hogy az lennék? Egy fenéket, én nem lehetek szerelmes, mi okom lenne rá? Hiszen ha megszámolom a találkozásainkat Adorával, akkor ez lenne elméletileg a harmadik. Egy a golfpályán, egy küldetés, és most ez az alkalom. Két alkalom után így éreznék? Nem, nem érezhetek így, inkább azt mondanám, hogy kezd valami kialakulni és ennyi. Korai azt gondolnom, hogy szeretem, talán ha több idő telik el és jobban megismerjük egymást, akkor az, hogy kedvelem átalakul majd mássá. Akkor bátran megmondok neki mindent, amit érzek iránta. Csak hogy, vajon Ő is így érezne irántam? Hogyan tekint rám? Mint egy kedves ismerős? Azt nem hiszem, mert akkor képletesen mondva, nem az én vállamon sírta volna ki magát. Akkor talán barátnak néz? Talán igen, az megmagyarázná, amiért engem választott arra a megtisztelő szerepre, hogy sírjon a jelenlétemben. Vagy esetleg érezne valamit irántam? Nem csak, úgy tekint rám mint egy barátra? Egyáltalán minek néz engem? Lehet csak egy eszköznek? Mint sok más arrancar teszi ezt a többiekkel? Van egyáltalán rajtam kívül olyan valaki itt, aki mint élő, lélegző, és érző lényként tekint másokra? Heh, szerintem én vagyok az egyetlen ilyen marha, aki ezt teszi. De ha csak ezért lenéznek azt nagyon rosszul teszik. Talán a kedvesség a fő erényeim egyike, de bennem is megvan az a sötétség, ami ahhoz kell, hogy pusztítsak, és érzelmek nélkül gyilkoljak le bárkit is. De én nem szeretem ezt az énemet, elrejtem, és csak akkor tör elő a rácsai közül, amikor én engedem. De akkor engedem neki, hogy az ellenség vérét csorgassa le a torkán, zabálja a húsát, és táncoljon a belein. Csak egyszer, csak egyetlen egyszer tegye meg valaki azt, egyszer áruljanak el, és akkor leveszem a lakatot a ketrec ajtajáról. S ha erősebb az, akit elakarok tiporni? Türelmes vagyok nagyon. Már megint mit csináltam? Olyan dolgokon elmélkedtem, amin nem kellet volna, és közben Adora is visszatért egy csinos kis nyaklánccal.
- Elvoltam, semmi érdekes. Rendben én várok.....- mit mondott? Ra… ra… ra… randi? Tényleg azt mondta volna? Ez érdekes, azt gondoltam, hogy elutasít majd, azért ahogy kifejeztem magamat. De Ő randinak nevezte, akkor lehet tényleg nem csak egy barátnak néz? Ha most nem egy lyuk lenne a szívem helyén, akkor hevesebben kezdene el dobogni, ehelyett csak megint pirultam. Kezdek téglára hasonlítani, már ami a színemet illeti. Adora elment a ruhájáért, addig is én izgatottan malmozni kezdtem az ujjaimmal. Egészen addig, míg nem szolt nekem, hogy kint maradt a ruhája. Felfogtam mit is akar.
- Viszem.- felálltam a kanapéról, és elmentem megkeresni a ruhát, hamar megtaláltam ezért elindultam a konyha fele. Lehunytam a szememet az ajtó előtt, és paprika vörös fejjel beadtam neki a göncét. Ez meleg helyzet volt. Nyílik az ajtó és megjelent Ő, nem nagyon tudtam szóhoz jutni, amikor megfogta a kezeimet erősen koncentráltam, hogy ne fürdessem meg vértengerben. Adorát és a csinos ruháját.
- Basszameg… mármint igen, persze hogy választhatsz és nem alszok el közben. Becsszó – rázom meg a fejemet zavaromban. A káromkodásom pedig csak azért volt, mert annyira lenyűgözőt a látvány. Remélem azért nem valami nagyon romantikus filmet akar megnézni, a végén elbőgném magamat rajta. Kéz a kézben indultunk el, hm, erre mit mondjak? Mint egy pár? Vagy talán valami más? Amit tudok, ez szerintem valami jónak a kezdete, de nem árt résen lenni, és ha kell odacsapni majd. Hajaj Vex, lehet azért mégis megfogtak téged rendesen. Inkább ne törődj semmivel most, ne gondolkozz, csak élvezd ezt a napot.
- Zavarna… ha rágyújtanék?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Adora apró szobája _
TémanyitásTárgy: Re: Adora apró szobája   Adora apró szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 

Adora apró szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-