-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Chikanatsu Kira

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
haiiro - Chikanatsu Kira Cl0te15800/30000haiiro - Chikanatsu Kira 29y5sib  (15800/30000)

haiiro - Chikanatsu Kira _
TémanyitásTárgy: Chikanatsu Kira   haiiro - Chikanatsu Kira EmptySzomb. Feb. 26, 2011 6:59 am

NJK



Név: Aurora De la Fuente (Aurora=hajnal; De la Fuente=szökőkút)
Nem:
Kaszt: Arrancar
Kor: Nem tudni pontosan. Körülbelül 100- 120 év

Aurora

Kinézet: Egy körülbelül 13-14 év körüli lány. Haja fekete, amit két copfban van kötve. Szeme színe sötétbarna. Törékeny kislányos testalkata ellenére képes nagy fizikai erőkifejtésre. Hollow lyuka a nyaka közepén helyezkedik, el rögtön alatta pedig a maszkjának darabja található mely körül öleli nyakát és félig a lyukat is. Egy fehér topot és miniszoknyát visel. Fontos megemlíteni, még hogy Aurora balkezes.

Jellem: Kedves, aranyos lány ám e jellemét mindig egy kibírhatatlan kekeckedő, duzzogó maszk mögé rejti. Kirát kedveli, de ezt persze nem mutatja ki, Kageookamit pedig ki nem állhatja, legszívesebben megnyúzná.

Felszerelés: Egy karperec: Elrejti a használó reiatsuját viszont, amíg ez rajta van nem képes használni a ressurecciont.


Képesség: Láthatatlanná válás. Az „Escondido” /Rejtőzködő/ parancsszóra aktiválódik a képesség. Négy másodpercig tart és három másodpercig a lélekenergiája is eltűnik a használónak.


Zanpakutou:

Neve: Arcángel caído /Bukott Arkangyal/
Parancsszó: Canción melodiosa, Arcángel caído! /Zengd dalod, bukott Arkangyal/
Resurreccion: A parancsszó kimondása után Aurora egy 20 év körüli nővé válik. A bőre elszürkül a haja is ugyanolyan színű lesz, mint a bőre. Szeme úgyszintén szürke színű testét fekete egyrészesnek kinéző oszladozó ruha fedi. Hátán két fekete szárny nő melyekkel repülni képes és a levegőben, való küzdelemben is segíti. Bíbor színű kaszája alakja is megváltozik. Egy hosszú lándzsa lesz, aminek a végén egy kör alak annak belsejében egy kereszt van. A kereszt három ága a körön kívülre nyúlnak és lándzsa hegyként végződnek. Maszkja bronzszínűvé válik és nyakát és jobb karjának külső oldalát beborítja, amiből penge éles tollak álnak ki melyeket egy karcsapással ki tud lőni. Resurreccion


Támadások:
Perdición canción /Elkárhozás dala/: A parancsszó kimondása után az ellenfél testére hatalmas nyomás nehezedik, ami lelassítja a mozgását. Ezen kívül egyensúlyvesztés és szörnyű fejfájás kínozza. A technika használata közben a használó lélekenergiájának vibrálása furcsa énekszerű hangot hallat, amit mindkét fél érzékel. Természetesen az erősebb és az egyenlő nagyságú erővel rendelkező ellenfelekre a technika kevésbé hat ám a fejfájás az ugyan olyan erős.

Sólo ida muerte /Egyirányú halál/: A technika parancsszavának kimondása után a használónak innia kell az ellenfél véréből. Ez után a seb melyből a vér származik, eltűnik helyén pedig egy tetoválás lesz látható. Ekkor egy amolyan kötelék alakul ki az áldozat és a használó között. Ennek hatása, hogyha az áldozat megöli a technika alkalmazóját vagy a használó saját magát, akkor minden esetben a tetoválást viselő hal meg nem pedig az alkalmazó. Ám ezt a technikát Aurora nem képes még teljesen irányítani ennek eredménye pedig a Kirával való kötelék. Tetoválás



Előtörténet:
Hollow éveim nem igazán voltak esemény dúsak, én is azt tettem, amit a többi Hueco Mundóban élő Nálam gyengébb lidérceket öltem és faltam fel, hogy erősebbé váljak. Persze nem igazán tartoztam az erős hollowok közé így sokat kellett bujkálnom, hogy ne faljanak fel. Na, de attól, mert nem voltam erős még szerettem harcolni. Ha pedig esetleg vesztésre álltam, akkor könnyedén elrepülhettem, mivel valamiféle madárszerű lény voltam. Nos, valahogy így teltek éveim a nagy sivatag alatt a Menosok erdejében.
Aztán egy nap vadászni indultam, mikor a távolban fajtársak hangját hallottam. Valamiért egybe gyűltek. Érdekelt a dolog, úgyhogy a hangok felé indultam. Reméltem találok ott pár ízletes példányt, mikor oda értem több száz hollowot láttam, akik egymást falták fel. Valamiért úgy éreztem, hogy nekem is csatlakoznom kell. Egymásnak estünk ki, akit látott azt támadta aztán onnan már nem tudom mi történt. A legelső emlékem, hogy sötét volt és nem láttam. Hangok, melyek szüntelen ordítottak, hogy mit, azt nem értettem. Éreztem… kezdtem elveszíteni a tudatom… de nem… nem engedtem küzdöttem és végül én jutottam ki győztesként. A hangok elhalkultak én pedig újra látni kezdtem. Magamhoz tértem és nem volt nehéz észrevennem, hogy más lettem. Menos Grande. Nem értettem, de nem is érdekelt. Éjség… ennem kellett, hogy fejlődjek, csak ez járt a fejemben. Nekirontottam a többi menosnak, felfaltam őket és végül tovább fejlődtem. Ám itt még nem állhattam le bár már adjuchas voltam éreztem, ha nem folytatom a társaim fogyasztását, akkor visszafejlődhetek. Folytattam az öldöklés, viszont áldozataim gyengék voltak csak kevés olyat találtam, akik a fejlődésemet segítették volna. Így hát elhagytam lakhelyem és a felszínre mentem. A sötét éjszakában folytattam öldöklésem. Sok kiváló hollow esett áldozatomul, ám mégsem fejlődtem.
Egy nap nagy lélekenergiájú lényre lettem figyelmes a távolba. Hollow volt még is más egy kicsit. Az ereje nagy volt, az enyémnél is nagyobb. A fejemben csak az járt, hogy megöljem és felfaljam. Elindultam felé és, mikor utolértem nagyon meglepődtem. Ember alakja volt mégis hollow volt. A maszkja nem volt az arcán. Csak egy kis töredékét hordta. De ez hogy lehet? Nem foglalkoztam vele sokáig, mert felülkerekedett rajtam a vágy a felfalására. Nekirontottam az idegennek és ő csak mosolygott. Erős voltam, de ő még erősebb így nem csoda, hogy hamar legyőzött. Legyőzött, de meg nem ölt, inkább csak kioktatott.
- Erős vagy, de még nem eléggé. Most nem öllek meg, de adok egy tanácsot. Ha erősebb akarsz lenni hagyj fel ezzel az öldökléssel és inkább válj meg a maszkodtól, légy te is arrancar. Ha ez megvan, keress meg. A nevem Alicia Narváez és én vagyok az 1. espada. – azzal sarkon fordult és eltűnt a szemem elől. A csatánk után bele telt egy kis időbe, de hála az elfogyasztott lidérceknek hamar felépültem. Sokáig rágódtam a dolgon, de végül döntöttem. Elhatároztam, hogy megválok a maszkomtól.
Nem tudtam, hogy mi fog történni velem a folyamat során így találnom kellett egy búvóhelyet, ahol nem találhattak rám. Ez nem is volt nehéz, egy nap alatt találtam is egy barlangot. Eltorlaszoltam a bejáratot és neki kezdtem. A megválás hatalmas fizikai fájdalommal járt, de a tudat, hogy erősebb lehetek, arra késztetett, hogy folytassam. Két teljes napon át tartott a folyamat, de végül sikerült a maszkom egy részétől megszabadulnom, az erőm pedig egy vörös színű kasza formájában lett elzárva. A második nap végére elfáradtam, így újabb két napot pihenéssel kellett töltenem. A kis pihi után elindultam, hogy megkeressem azt a nőt. Nem tudtam, mit akart, de úgy éreztem, ezt kellett tennem. Utam során több hollowval is harcba bocsátkoztam így rájöhettem a képességeim használatára. Hónapokba tellett, de végül ráakadtam a reiatsu nyomára, és azt követve hamarosan el is értem egy sziklás részt, ahol meg is találtam az espadát.
- Üdvözöllek. Látom megfogadtad a tanácsom és megváltál a maszkodtól. És milyen érzés erősebnek lenni?
- Elismerem jó. De most nem ez a fontos, hanem az, hogy miért akartad, hogy megkeresselek?
- Azt szeretném, ha csatlakoznál hozzám.
- És, miből gondolod, hogy csatlakozni fogok hozzád?
- Látom a szemeidben, hogy erősebb akarsz lenni. Én, azzá tehetlek csak légy a fraccionom, ennyit kérek.
- Hm… persze. De, tudod mit, csak, hogy lásd mennyire hálás vagyok neked, amiért segítettél nekem, csatlakozom hozzád.
- Tényleg? Ez csodálatos ám, de van még valami. Egy próba… Csak akkor fogadlak fracciómmá, ha elég erős vagy hozzá. – ekkor a nő arcán mosoly jelent meg és ezzel egy időben fájdalom nyilallt a hátamba. Hátra vetettem a tekintetem, de nem láttam mást csak a vérző sebet. Ekkor újra előre fordultam és ott állt előttem egy férfi. Jól megtermett kigyúrt pasas volt, és, ami a legfurcsább, hogy egyáltalán nem éreztem a reiatsuját.
- Hát ez meg, mi akar lenni? Most mondtam, hogy csatlakozom hozzád! – förmedtem rá az espadara. Ő meg csak széles vigyorral az arcán megszólalt.
- Az előbb már elmondtam. Ez egy próba, győzd le és akkor szolgálhatsz, vagy halj meg.
- Mi? Te rib… - feleselni már nem volt időm, mert már jött is a következő támadás. Perceken keresztül csak védekezni tudtam és még azt se tökéletesen. Egy idő után beleuntam a folytonos védekezésbe.
- Escondido! – a parancsszót követően láthatatlanná váltam majd ellenfelemet oldalba támadtam. Ez a technikám nem tart sokáig, ám keresztezve gyorsaságommal igen veszélyes is lehet. Ezek után több balaval is megsoroztam. Bár az utóbbiak nem ejtettek benne nagyob kárt ám a vágás, melyet kaszám okozott némiképp lelassította. Újra elkiáltottam magam.
- Canción melodiosa, Arcángel caído! – resurreccionom felvétele után röktön elhangzott újabb parancsszavam, mely így hangzott: - Perdición canción! – időt sem hagyva ellenfelemnek a támadásra vagy az újjászületésre, támadtam rá. A nyomás a testén és az egyensúlyvesztés miatt a reflexei és a gyorsasága még inkább lelassult. Jobbomon található penge éles tollak egy karcsapással a testébe mélyedtek, ezután már gyermeki könnyedséggel csaptam le a fejét hosszú, lándzsaszerű fegyveremmel.
A fegyverem hegyét eztán az espada nyakához szorítottam, mihelyst egy sonidoval előtte termettem.
- Nos, átmentem? – kérdeztem, mire ő tapsolni kezdett.
- Gratulálok, te lettél az új fracciónom. Sikeres próbád jutalma pedig ez a karperec.
- Ez meg? – kérdem, miközben deaktiváltam a resurreccionom.
- Ez az, amit az elődöd viselt mielőtt meghalt vagyis jobban mondva megölted. Ez nem egy közönséges ékszer. Képes elrejteni a reiatsut így bárhova eljuthatsz észrevétlenül. Ám, ne felejtsd el levenni, ha harcolsz ugyan is, ha ezt használod a resurreccionod nem használhatod.
Elvettem a felém nyújtott ajándékot majd egy meghajlással megköszöntem. Így kezdődött el az életem második szakasza a legerősebb espada szolgálatában. Évekig szolgáltam alatta, ez idő alatt a harcos és az azon kívüli énjét is megismerhettem, így lassacskán elkezdet kialakulni bennem egy amolyan tisztelet vagy, hogy is hívják.
Sokat harcoltam ez idő tájt. Mivel Alicia-sama volt az első espada ezért sokan le akarták győzni és az életére törni. Sokszor mi ketten hajtottunk végre rajtaütéseket az ellenségen így csökkentve az erejüket. Ám egy nap Megérkezett Ő.
Egy férfi és két másik, akik kísérték. Úgy hívták, hogy Aizen Souske, egy halálisten ki hatalmas erőket birtokolt. Alig, hogy megérkezett máris sok követőre tett szert. Mindenki, aki ellenségnek vélte hamar rájött, hogy jobb, ha behódolnak, különben meghalnak. Az espada tagjai is egymás után ajánlották fel szolgálataikat kezdve Alicia-samával. Rühelltem a férfit ám nem tehettem mást követtem a mesterem, de csak is Narváez-sama miatt. Aizen viszont nem volt megelégedve a legerősebbekkel és így maga hozott létre arrancarokat. Ezután leváltotta az eredetieket. Aliciát is lefokozták ő lett a 101. privaron espada. Ám ő még ez után is tisztelte a férfit, egy parancsát sem szegte meg. Majd egy nap új feladatot kapott.
- Aurora, küldetést kaptam Aizentől.
- Indulásra készen állok, mester.
- Nem, most nem tarthatsz velem, egyedül kell mennem.
- És mi a feladat? Kérem, csak egy keveset áruljon el róla.
- Rendben. Egy férfival kell találkoznom, akit úgy, hívnak Sierashi Yuusuke, de ennél többet nem mondhatok. Most pedig indulok. – azzal egy gargantanát megnyitva elindult.
Napokkal később jött a hír, Alicia Narváez 101. privaron espada küldetés közben életét vesztette. Természetesen Aizent ez nem hatotta meg, ám engem annál jobban. Mivel mesterem meghalt már nem volt miért szolgálnom a shinigamit, így egy éjjel összepakoltam majd kihasználva különleges ékszerem, és láthatatlanná tévő képességem, elhagytam Las Nochest.



Pár évvel később az Emberek Világában (innen jelen idejű):
- Te kis ribac nem látod, hogy épp eszem? – förmedek rá a velem szemben álló halálistenre, aki épp megakadályozta, hogy elfogyasszak egy kóbor lelket.
- Na, nézd, csak, de felvágták a nyelved kislány. Mindjárt megtanítalak, hogy beszélj a felnőttekkel.
- Na, azt megnézem. És ne nevezz kislánynak. – úgy néz, ki a minden áron küzdeni akar velem. Ennek jeleként elém is shunpozik majd egyenruháim ujjait egy csapással levágja. Nem tétlenkedem én se. Hátamról leakasztom a bíborszínű kaszámat és rögtön visszatámadok. A nő hátrál majd ajkait beszédre nyitja, de még mielőtt megszólalhatna, én megelőzöm.
- Na, és mi a neved? Nem mintha nagyon érdekelne, de azért szeretem tudni kit ölök meg. Az én nevem Aurora De la Fuente csakhogy tudd ki fog végezni veled. – jelenik, meg arcomon egy gonosz kis vigyor miközben újra támadok.
- Nahát, legalább be tudsz mutatkozni. Ez már valami. Az én nevem Haiiro Kira és csak, hogy tudd, itt te fogsz meghalni nem pedig én. – hárítja vágásom, majd visszatámad, de már megint csak egy kisebb ruhafoszlányt vág le öltözékemből. Az, az érzésem mintha csak játszana velem, mégis szemében ott látom a harc iránti szenvedélyt.
Elég sokáig elhúzódik a harc, de még mindig kevés sérülést szereztem be és még a teljes erőmet sem használtam. Ellenfelem rosszabbul áll, úgy tűnik nem küzdött még balkezes ellenféllel.
- Kagero, Kageookami! Eleget szórakoztam jöjjön végre az igazi harc.– szólal meg Kira, mire eddig elzárt lélekenergiája előtör.
- Na, végre már kezdtem unatkozni. – egy gyors mozdulattal eltávolítom magamról a karperecem, hogy használhassam az erőm. - Canción melodiosa, Arcángel caído! – kiáltom én is el resurreccion parancsszavát. A shinigami nagyon meglepődik, mikor kissé megöregszem és egy gyönyörű angyalszerű lény alakját veszem fel. Nem is sejti, de most ásta meg a sírját. Rögtön támadásba lendülök. Kezdetét veszi egy hosszú és fájdalommal teli küzdelem. A harc már a végéhez közeledik, mikor elkezd a nap lemenni. Mindketten kezdünk kifogyni a lélekenergiából ám én rosszabbul, állok. Nincs, más mód be kell vetnem a második technikám, talán most sikeres lesz.
- Sólo ida muerte! – kiálltom el magam. Fegyverem hegyét a lány két kulcscsontja közé döföm. Támadásom gyors így nem tudja kivédeni. Ez után a pengén lévő vért lenyalom ez idő közben Kira minden bizonnyal a seb helyén égető fájdalmat érez, minek következtében a sebesülés eltűnik és egy tetoválás lesz a helyén.
- Itt a vége, az a tetoválás rajtad azt jelenti, ha most megölsz, te fogsz meghalni. – elmosolyodom, ugyanis a technika látszólag működik. Annyi gyakorlás után végre működik.
- Na, persze. – Kira rám támad és megvágja a ball vállam, ekkor a vágás megjelenik az ő vállán is.
- Na, most már hiszel nekem? – örömteli mosoly jelenik meg az arcomon, mikor látom a lány kissé kétségbe esett arcát. De, örömöm hamar véget ér ugyanis a fentebb említett végtagomon lévő sérülés a már említett égető érzéssel eltűnik és helyét az áldozatomon lévő tetoválás váltja fel.
- Mi nem e...ez nem lehet. A fenébe már megint, valami nem sikerült jól. – riadtan esek össze és egyre csak a jelet bámulom.
- Ez nem lehet. A kötelék, ami a lánnyal összeköt csak egyirányúnak kéne lennie.
- Mi van? Milyen kötelékről beszélsz? – jelenik meg a lány mellettem és kardját a torkomnak szorítja.
- Te bolond, ha megölsz, meghalsz hát nem érted?!
- Oh, igen szóval ezért nem támadsz rám? Azt várod, hogy megöljelek és így megöljem magam?
- Tévedsz, emiatt nem támadlak meg. – mutatom a jelemet a vállamon. - Ez a tetoválás azon kéne lennie, akit megtámadtam mégis most rajtam is itt van.
- Aha, és ez, mit is jelent?
- Hát nem egyértelmű? Bármelyikünk is hal meg a másik is ugyanúgy meg fog halni, érted? Elrontottam a technikát!
- Hát akkor vond vissza vagy szüntesd meg, de gyorsan, hogy ma még végezhessek veled.
- De nem tudom. Így fogunk maradni... – épp befejezném mondandóm mikor resureccionom megszűnik. Reménykedek benne, hogy így a jel eltűnik, de semmi nem történik vele. - ... örökre.
Mikor e szavakat kiejtem, a lány leguggol, mellém a ruhájából letép egy nagyobb darabot majd kezeim és lábaim összekötözi vele és röktön ez után a vállára fektet.
- Mi...mi a fenét csinálsz, eressz el!
- Csönd, hallgass és inkább nyiss egy átjárót a Lelkek Világába. Képes vagy rá nem?
- Persze, hogy képes vagyok, de eszem ágában sin...
- Mondom hallgass és nyisd az átjárót. Nem fogom hagyni, hogy egy kislány miatt megdögöljek, úgyhogy, ha akarod, ha nem velem jössz. – jelent ki mérgesen.
- Tch...
- Csináld vagy megkopaszítalak.
- Mi? Nem mered. – amint ezt kimondom a nő letesz majd egy gyors vágással eltávolítja az egyik copfom. Szörnyülködve nézem, miközben a hajköteg a földre szállingózik.
~ Még a végén tényleg megkopaszít ez az őrült.~
- Rendben, csinálom, de kötözd ki a lábam. Még nem jártál gargantana belsejében így jobb lesz, ha te követsz engem. – előveszem, a zsebemből a karperecem majd fölvétele után megnyitom az átjárót. Jó fél órába is beletelik, mire átérünk a túloldalra, majd ez után ismét felkap és kilépve a sötétségből shunpózni kezd. Azt mondta, azért, mert érzékelni tudják a gargantanák nyílását. Csak méterekkel később egy barlangnál álltunk meg.
- Mától kezdve itt fogsz lakni. Lehetőleg kerüld az itt élőket. Ha feltétlen megéhezel, találsz erre felé állatokat és holowokat. De, a többi lélekhez hozzá ne merj nyúlni, megértetted?
- Igen. – azzal Kira távozott is.
Kira másnap meglátogatott és segített a barlangot egy kicsit átalakítani. Egy kicsit fura. Olyan mintha nem is félne vagy legalábbis tartana tőlem.
Kezdem megkedvelni bár igazán otthon, hagyhatná azt az idegesítő lélekölőét.


A hozzászólást Chikanatsu Kira összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 07, 2012 12:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

haiiro - Chikanatsu Kira _
TémanyitásTárgy: Re: Chikanatsu Kira   haiiro - Chikanatsu Kira EmptyKedd Márc. 01, 2011 5:14 am

Üdvözlet!

Látom, újonnan nagyon népszerűek az NJK pályázatok. Very Happy Azonban volna némi kivetnivalóm:

• Nem mondom, nem ez a karakter lenne az első lidérc nem éppen hollowkra valló személyiséggel, azonban ennek is van egy határa. Sehogy sem látok logikát abban, hogy egy egyszerű hollow egy shinigamihoz kezdjen kötődni. Egy lidércnek nincsenek emberi érzelmei, egyedül az éhsége motiválja, és hogy egyre több és erősebb lelket, hollowt, de akár shinigamit szippantson magába. Megemlíteném (bár később újra kitérek rá), hogy a hollowk emberek lelkeiből keletkeznek, akik nagy szenvedések árán, hosszú folyamat révén lidércekké változnak - így már nem is olyan aranyosak, ugye?
• Szerintem nézz kicsit utána annak, hogy hogyan is jönnek létre a hollowk. Amint azt az előző pontban megemlítettem, a lidércek emberek lelkéből keletkeznek, akiket nem tudtak átküldeni Soul Societybe. Többnyire egy nagyon hosszú, több hónapos folyamat végeredménye. Ehhez képest a kora csupán 1-2 hónapos - egy ilyen idős lidérc kizárt, hogy Hueco Mundoba jusson, amikor annak is örülhet, ha egyszerű lelkeket kergethet Karakura utcáin.
• Nem derült ki, hogy te voltaképpen mit is kerestél Hueco Mundoban. Nem küldenek oda tiszteket csak úgy, egyéni küldetésre, még a 11. osztagból sem. Ez nem egy olyan világ, ahova csak úgy átugranak a shinigamik hollowkat gyilkolászni, és még csak senkai kaput sem lehet nyitni... Oda csak gargantával lehet eljutni, és egyszerű shinigamik csak nagyon kivételes esetekben kapják meg azt a "kegyet", hogy Hueco Mundo sivatagában nyaralhassanak.
• Képességek... Ha jól értem, a lidércnyomás nevű képességben 10 másodpercen keresztül az ellenfél mozdulni sem tud. Azonban mi van a sokkal erősebb ellenfelekkel? Azok nem tudnak kiszabadulni? És 10 másodperc nem sok egy kicsit? Annyi idő alatt túl könnyen le lehet vágni az ellenfelet szerény véleményem szerint. Szerintem nincsenek eléggé kifejtve a képességek, ráadásul soknak is tartom - egy kezdő karakter csupán két egyéni képességgel indul.
• Oké, egy teljes hónapig vegetáltál és játszottál Hueco Mundoban... Valahogy túlélted... Visszatérsz... Azonban a lidérc hogy volt képes élve bejutni Soul Societybe? Egy-két arrancar szövetségest leszámítva nem nagyon vannak hollowk Soul Societyben, ha a 12. osztag kísérleti egereit nem számítjuk bele. Teljesen illogikátlan, hogy pont a 11. osztagban fognak élve hagyni egy hollowt.
• Bizonyára véletlen, azonban akad néhány névegyezés. Például létezik egy Adora Luna nevű karakter, ahogyan egy Lidércnyomás nevű képesség is van már.
• Végezetül következzenek a helyesírási hibák és az elgépelések. A legtöbb olyan hiba, amit a Word és a Firefox helyesírás ellenőrzője nem jelez ki, és csak átolvasással szűrhetőek ki. Például a vesszőket szinte rendszeresen rossz helyre rakod, vagy egyszerűen elmaradnak, egybe írsz szavakat, amiket külön kéne és fordítva, és nagy kezdőbetűvel írsz olyan szavakat, amiket nem kéne, és néhány szóismétlésed is előfordul, néha ugyanabban a mondatban. A Bleach világával kapcsolatos fogalmakat is gyakran rosszul írod, ezek közül néhány:


zampakutómnak - helyesen: zanpakutomnak
Ménosokkal - helyesen: menosokkal
shumpózók - helyesen: shunpozok

A pályázatodat kénytelen vagyok ELUTASÍTANI. Amennyiben a pályázatodat javítottad - ami kemény munka lesz, hiszen első sorban a realitása megkérdőjelezhető, amint azt már kifejtettem - , értesítsd az egyik moderátort és újra leellenőrizzük.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
haiiro - Chikanatsu Kira Cl0te15800/30000haiiro - Chikanatsu Kira 29y5sib  (15800/30000)

haiiro - Chikanatsu Kira _
TémanyitásTárgy: Re: Chikanatsu Kira   haiiro - Chikanatsu Kira EmptyKedd Ápr. 05, 2011 7:36 am

Végeztem a javítással. Légyszi ellenőrizze le valaki.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

haiiro - Chikanatsu Kira _
TémanyitásTárgy: Re: Chikanatsu Kira   haiiro - Chikanatsu Kira EmptySzer. Ápr. 06, 2011 3:25 am

Üdvözlet!

A történet maga már nem lenne rossz, az alapelképzelés tetszik is, azonban továbbra is vannak benne olyan logikátlanságok, amiket mindenképpen ki kéne javítanod.
  • Kezdjük Marina karakterével; az elképzeléssel, miszerint Aurora egy hajdani Primera Espada fracciónja volt, semmi gond nincsen, azonban a fórum világához Marina karaktere nem illik bele, így őt nem tudom engedélyezni. Ennek kiküszöbölésére két javaslatom lenne:
    1. Egy létező Privaron Espadát megkérsz, hogy az NJK karaktered hadd legyen a volt fracciónja, és ez alapján javítod át a történetet.
    2. Léteznek az oldalon NJK privaronok is, akiket sokkal szabadabban tudnál mozgatni, legalábbis a pályázaton belül. Személy szerint ezt a megoldást javaslom, ennek tárgyaként pedig küldök is neked egy privát üzenetet a részletekkel.
  • A másik két Espadával ugyanaz a bajom, mint azt fentebb leírtam. Ugyan nem nevezted nevükön a 4. és az 5. Espadát, szerintem ezt mindenképpen pótolnod kell. A megoldásra ugyanaz a javaslatom, amit fentebb leírtam. A jelenlegi és/vagy a volt Espadákat lenne érdemes bevonni a fórumon kialakult világhoz való passzoláshoz. Vagy lenne egy másik megoldásom, amit személy szerint egyszerűbbnek és logikusabbnak is vélek. Lévén először azt írtad, hogy az Exequias jött el az NJK-dért, utána pedig átváltottál a két Espadára, én inkább azt javaslom, hogy vedd ki az Espadák szerepét, és csak az Exequias tagjai maradjanak bent.
  • Látom, igyekeztél megoldani, hogy a Gotei 13-ba kerülhessen a karaktered. Azonban én még így is irreálisnak érzem a megoldásod. A Gotei 13-nak és a 46-ok tanácsának nem ér annyit egy tiszt élete, hogy beengedjenek miatta egy arrancart. Egyszerűen intéznék el a dolgot ahelyett, hogy finanszírozzák a 12. osztag kutatásait: megölnének téged és az arrancart is. Még egy kapitány miatt sem kockáztatnának ennyit. Lásd: a vaizardok esete, hiszen sokkal könnyebb volt új kapitányokat keresni, mintsem vérontás nélkül megoldani a problémát. A probléma kiküszöbölésére azt ajánlom, hogy az arrancar ne tartozzon a Gotei 13-hoz, és valahol Rukongai-ban éljen, valamint szerezzen be valami szerkentyűt vagy képességet, amitől tökéletesen el tudja rejteni a reiatsuját.
  • Az Ángel hírnököt jelent, nem pedig angyalt, bármily meglepő.


Ezeken kívül a helyesírásodra szeretnék még kitérni; jó hír, hogy lényegesen kevesebb a kisebb-nagyobb helyesírási hibád az előző verziónál. Azonban így is bőven akad belőlük, amiket egy egyszerű átolvasással ki tudnál küszöbölni. Ezen kívül tudom ajánlani a Word nevű programot, ami ha nem is mindegyik, de jónéhány helyesírási hibát felismer.
  • Külön kitérnék a vesszőhasználatodra; nekem sok helyen úgy tűnik, hogy csak véletlenszerűen rakod ki őket, már amikor kirakod. A vesszők helytelen használata megtöri a szöveg lendületét, nehezen olvashatóvá és zavaróvá válik. Odafigyeléssel és átolvasással ezt a hibát is javíthatod.
  • Főleg a pályázatod első részében fordul elő, hogy elkezded múlt időben írni a szöveget, majd folytatod jelenben.
  • Kisebb-nagyobb helyesírási hibák, valamint a shunpo-t még mindig m-mel írtad.


Összességébe véve jó a pályázat és ötletes történet lenne, azonban ha a helyesírási hibáktól el is tekintek, a logikai bukfencek miatt nem tudom elfogadni azt. A pályázatodat így ELUTASÍTOM. Ha készen vagy a javításokkal, jelezz a staffnak, és valaki ismét leellenőrzi.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
haiiro - Chikanatsu Kira Cl0te15800/30000haiiro - Chikanatsu Kira 29y5sib  (15800/30000)

haiiro - Chikanatsu Kira _
TémanyitásTárgy: Re: Chikanatsu Kira   haiiro - Chikanatsu Kira EmptyKedd Május 24, 2011 11:56 pm

Javítás kész! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

haiiro - Chikanatsu Kira _
TémanyitásTárgy: Re: Chikanatsu Kira   haiiro - Chikanatsu Kira EmptyHétf. Május 30, 2011 5:03 am

Üdv!

Ezúttal én vagyok az, aki megnézi a pályázatod. Ugyan az előző két verziót nem olvastam, de úgy látom a történettel kapcsolatos hibáidat sikerült kijavítanod, illetve megoldanod azt, hogy ne jusson a Gotei 13 tudomására Aurora létezése.

A történettel kapcsolatban tehát nincs kifogásom, azonban a helyesírásod továbbra is problémás.
  • Lehet, hogy unalmas már, de én is csak azt tudom mondani, hogy a vesszőhasználatod ad-hoc jellegű, sok helyen lehagyod, sok helyen meg rossz helyre teszed ki. Amíg vannak olyan mondatok, amiket többször is át kell olvasnom ahhoz, hogy megértsem, mert rossz helyre vannak kitéve benne a vesszők, addig ezt fel fogom emlegetni. Az előző bírálatban volt egy link a vesszőhasználat szabályairól, azt mindenképp tanulmányozd át alaposan.
  • Vannak más helyesírási hibáid is sajnos, a történet elején különösen sok rosszul írt szót véltem felfedezni, némelyik csak elírásnak tűnik, de vannak ténylegesen hibásan írt szavak is, amelyek a szöveg későbbi részében már helyesen térnek vissza. Emellett egybeírandó szavakat is rendszeresen külön írsz, ezeket a hibákat a Word nem jelzi ki, magadnak kell megtalálnod.
  • Itt-ott összekavarod a j-t és az ly-t, maradt még a szövegben shunpo m betűvel írva, a frakcion-t pedig helyesen fracción-nak írjuk.
  • Apró esztétikai hiba, hogy a színezést elrontottad néhány helyen. A másik apróság pedig az NJK resurrecciónjának parancsa, ami nem spanyol, hanem japán nyelven kéne legyen.


Egyelőre a helyesírás miatt még ELUTASÍTOM a pályázatod, de már a célegyenesben vagy ^^
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
haiiro - Chikanatsu Kira Cl0te15800/30000haiiro - Chikanatsu Kira 29y5sib  (15800/30000)

haiiro - Chikanatsu Kira _
TémanyitásTárgy: Re: Chikanatsu Kira   haiiro - Chikanatsu Kira EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 4:54 am

Yoshi! Remélhetőleg minden hibát javítottam.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

haiiro - Chikanatsu Kira _
TémanyitásTárgy: Re: Chikanatsu Kira   haiiro - Chikanatsu Kira EmptyPént. Jún. 24, 2011 2:43 am

Üdvözlet!

Látszik, hogy sokat javítottál rajta, és ugyan még mindig vannak benne kisebb-nagyobb helyesírási hibák, eddigiekhez képest nem olyan vészes. A pályázatodat ELFOGADOM. Készítsd el az NJK adatlapját és kellemes szórakozást vele!
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
haiiro - Chikanatsu Kira Cl0te15800/30000haiiro - Chikanatsu Kira 29y5sib  (15800/30000)

haiiro - Chikanatsu Kira _
TémanyitásTárgy: Re: Chikanatsu Kira   haiiro - Chikanatsu Kira EmptyVas. Szept. 18, 2011 11:28 am

Engedély: Shihouin Yoruichitől


Új shikai technika pályázat



Ez a nap is úgy kezdődik, ahogy a többi kivéve, hogy ma nem Ookami-chan kelt fel. Mivel, hogy amikor én felkelek, ő még javában alszik. Halkan osonok be a fürdőbe, hogy se őt se Keikót és a kicsit ne ébresszem, fel majd becsukom magam után az ajtót. Ásítás közepette lépek oda a már este kikészített ruháimhoz. Gyorsan felkapom, az egyenruhámat majd az ajtót kinyitva visszaosonok az ágyamhoz és a melléje állított zanpakutomat felkapva kisettenkedek a terasz ajtón a kis kertecskémbe.
Bal kezemmel a sayát jobbommal pedig a tsukát megmarkolva húzom ki lassan a kardot.
~ Mmmm… mi az? Mennyi az idő?... Fél hat. ~ Válaszolom gondolataimban az igen csak kába lánynak. ~ hogy mennyi? Neked teljesen elment az eszed? Ép eszű ember ilyenkor még alszik, mégis mit keresünk kint?... Na, szerinted? Edzek? ~ Válaszolom majd ezt követően csapok egyet magam elé a levegőbe a karddal.
- Azt hiszem jobb lesz előbb bemelegíteni. – mondom majd a kardot a földbe szúrva kezdek bele pár nyújtó gyakorlatba. A bemelegítést nem húzom, sokáig úgy öt perc elteltével úgy hiszem eleget melegítettem és inkább neki kezdek az edzésnek. A katanát kihúzva a földből neki is kezdek. Kezdés kép pár egyszerű oldalirányú vízszintes csapát végzek a levegőbe – mivel, hogy gyakorlóbábura nem futja -. Egyre jobban belemelegszem az edzésbe így már rúgásokat, ütéseket, szaltókat, forgásokat is beleviszek a támadássorozataimba.
Egy és fél óra elteltével már egy kicsit kifáradtam így edzésemet egy utolsó gyors és erőteljes döféssel fejezem be. Ezután a zanpakutomat visszateszem a szayájába és elindulok befele. Egy könnyed mozdulattal az ágyra dobom a kardot majd a fürdőbe belépve kulcsra zárom magam után az ajtót. Közel fél órát áztatom magam a kellemesen meleg vízben így pihenve ki a hajnali edzést. Szerencsére a korai kelés miatt Ookami-chan totál kivan így még a hülyeségei miatt sem kell most aggódnom.
A fél óra letelte után gyorsan felöltözöm majd kardomat a hátamra téve indulok is az osztag főépületéhez. Még sikerül a közös reggeli edzésre beérnem így nem kell büntetésből körbe-körbe futkorásznom vagy bármilyen más feladatot csinálnom. Délelőttre nem igazán van tennivalóm így az edzőterem egyik sarkába visszavonulva kezdtem el gyakorolni. Szerencsére itt már nem kell, a levegőbe hadonásznom mivel itt vannak gyakorló bábuk. Bár nem lesznek valami hosszú életűek, ha továbbra is a saját kardomat használom.
Már jó ideje nyesegetem a gyakorló bábut mikor valami furcsa hang megzavar. * Korog a gyomra*<- a furcsa zaj.
- Akkor azt hiszem jobb lesz reggelizni, de még előtte… - az edzésemet ismét egy szúrással tervezem zárni melynek ereje és gyorsasága kilyukasztja a bábu hasát. Végül kihúzom a kardot és visszacsúsztatom a sayájába. Amint kilépek az edzőterem ajtaján ismerős hang csapja meg fülemet mely egyre hangosabb. Szárnycsapások hangja, ami csak egyet jelenthet. Elfordulok a hang irányága és meg is pillantom a forrást, egy pokollepkét. Semmi kétség hozzám jött.
- Na, gyorsan mond, mert éhen halok. – mondom nem épp vidám hangnemben és kinyújtom az ujjamat feléje, hogy rászállhasson.
- Haiiro Kira kérem, jelentkezzen fél óra múlva a legközelebbi senkomonnál, hogy megkaphassa új küldetésének információit. – közli a kis szárnyas majd tovább is száll. Szóval egy küldetés hát akkor mégsem lesz ez a nap olyan uncsi. * Korog* De… előbb irány enni valamit.
Fél óra letelte előtt én már kényelmesen várakozom a senkaimon előtt és várom, hogy valaki informáljon a küldetésről. Azonban ahogy a félóra kezd letelni egyre csak, gyűlnek körülöttem a shinigamik, de egyik sem tudja mi a feladata. Értem ezek szerint ők is részt vesznek a küldetésen. De hogy lehet, hogy csak pasik vannak itt? Nehogy má’ én leszek itt az egyetlen nő!
- Yoshi!{Rendben} Látom mindenki ideért. – hallatszik egy női hang a közelbe mire mindenki a tekintetét a senkai kapu tetejére irányítja. Én is oda nézek, és ekkor megpillantok egy gyönyörű lányt. Hát még sem én leszek itt az egyetlen nő, yokatta {hála az égnek}.
Ezt követően az ismeretlen nő egy szaltó kíséretében ugrik le a kapu tetejéről. Mikor földet ér tekintetével mindenkit végigmér majd dermesztő, de mégis gyönyörű hangján megszólal.
- A nevem Fuwa Haruhiko a 2. osztag Nyomkövető egységének tagja. Én leszek a küldetés vezetője. Most pedig mindenki kövessen, a részleteket a kapu túloldalán beszéljük meg. – hátat fordítva nekünk indul meg a kapun keresztül az Élők világa felé. Jó erőben van azt meg kell hagyni. A dangaion áthaladva alig tudtuk tartani vele az iramot. Legalább három méter távolság volt köztünk és Fuwa-san között. Átérve Karakura város parkja fölött lyukadunk ki.
- Rendben jól figyeljenek, mert csak egyszer mondom el. A küldetésünk három igen erős arrancar likvidálása. Háromfős csapatokban fogjuk megközelíteni a célpontokat. Amelyik csapat végzett a sajátjával az azonnal menjen a hozzá legközelebb lévő csapathoz, hogy segíthessenek neki. Ha valami probléma merülne fel, használják a kommunikációs eszközöket vagy egy erre alkalmas kidout és lépjenek velem kapcsolatba. Oh, és mielőtt elfelejteném. Ne játsszák meg a hősködőt. Amint látótávolságon belül érnek aktiválják a shikaikat. – monológja végén még szétosztotta a kilencfős csapatot és útnak indított a célpontok felé.
A csapatom kapta a legközelebbi arrancart és nagyon úgy néz ki, hogy a leggyengébbet is. Shunpoval közelítjük, meg és amint megpillantjuk már kiálltjuk is a shikai parancsszavakat.
- Kagero, Kageookami! – amint zanpakutóm átalakul már le is csapok tíz méteres távolságból. A lánccal meghosszabbított pengém becsapódása a lény körül kisebb porfelhőt kavar, míg a mellém beosztottak tátott szájjal bámulnak.
- Mit bámultok, inkább mozogjatok. Aki támadj balról, Hyosuke te meg jobbról. – Adom ki a parancsot mire a két férfitól szinkronban hallom a „Wakatta!” felkiáltást. Persze én se tétlenkedek egy rántással visszahúzom a pengémet és shunpoval indulok az ellenfél felé. Pontosan egyszerre támadunk rá a fickóra – mert, hogy az- és sikerül is sebeket ejtenünk rajta. Egyből ki is fekszik. Milyen szánalmas és még emiatt kellett félnünk? Arról nem is beszélve, hogy reiatsu pazarlás ez ellen shikait használni.
- Aki öld meg. – mondom majd a shikaiom megszüntetem, hogy addig se pazaroljak. Ekkor a földön heverő ellenfélből hirtelen nagy mennyiségű reiatsu tör ki és felvéve resurrectionját Akira támad. Szerencsére a fiú hamar reagál így képes hárítani a támadást majd hátrálnia tőle. Visszaváltok gyorsan a shikaira és végigmérem az arrancart. Kinézetre nem sokat változott csak a karjai és a lábai változtak át gusztustalan csápokká és az arca felét borítja be maszkja.
- Talán mégse egy rakás szemét? – na, lássuk. Megidézem a két farkasomat és őket meg a két shinigamit utasítom támadásra. Végül, amíg a többiek elterelik, a figyelmét én mögé kerülök és hátba támadom. És be is jön. Mellkasát átszúrom és ő a fájdalomra koncentrálva nem képes hárítani a többiek támadását így végül a mély halálos sebek végül elpusztítják az arrancart.
- Rendben itt végeztünk. A hozzánk legközelebb eső célpont Fuwa-sanékkal harcol, menjünk segíteni.
- Hai! – hangzik el ismét szinkronban a helyeselés majd shunpóval el is indulunk Fuwa-sanék felé.
- Fuwa-san remélem nekünk is hagyott va… - intézném, a nő felé szavaim ám mikor megpillantom, hangom elcsuklik. A lány pár méterre előttem áll háttal. Karjai oldalt lógnak, ruhájából és testéről pedig szapora egymásutánban csöpög a vér. Nem mozdul, jobban körül tekintve pedig megpillantom másik öt társam vérben tocsogó holttestét.
- Hát végre ideértetek. – hangzik el a mély férfihang Fuwa-san felől. Ekkor a nő mögül kitekint egy férfi feje. Gyermeki könnyedséggel löki oldalra az előtte álló testet és ekkor szembesülünk azzal, hogy a csapatvezetőnk is halott. A fiúk megrettenve kapják, maguk elé kardjaikat majd hirtelen a félelem arcukon dühbe fordul ét és hangos csatakiáltás közepette rohamozzák meg a vigyorgó mocsadékot. Francba, nehogy már itt hagyjatok! Kapom magam elé kardom és utánuk indulok. Az a kis rohadék most aztán megfizet, amiért ezt tette a többiekkel. Kap el engem is a düh, főleg, hogy Fuwa-sannal is végzett. Lehet, hogy még nem is ismertem a lányt, de mikor olyat látok, hogy egy férfi az erejét nők ellen használja, elkap a düh. Az efféle rohadékoknak pusztulniuk kell.
- Shine! – ordítom és lecsapok, viszont nem találok célba. A férfi egy erőteljes rúgással csap neki egy villanyoszlopnak majd két társam katanáját egy-egy ütéssel löki el magától és két barát kilőve a padlóra küldi Akiékat. A támadása nagy erejű volt ez igaz, de cseppet sem halálos így nem is lepődik meg azon mikor mindhárman felkelünk. Újra rárontunk és a lehető legtöbb erőt visszük bele csapásainkba, de a férfi mégis könnyedén kitér előlük vagy hárítja miközben katanájával ő maga is lecsap. Támadás sorozatunk végén eltávolodunk a férfitől, és míg rajta egy karcolás sincs addig az én bal vállamat, Aki jobb lábát és Hyosuke jobb karját is egy-egy csúnya seb díszíti.
Látván ellenfelünk nagyon erős úgy határozunk ideje bevetni a képességeinket. Aki tűz, és Hyosuke villám elemű zanpakutója erősnek tűnik, így remélhetőleg le tudjuk győzni. Nem is lazsálunk rögvest támadásba lendülünk. Aki a bal oldalára kerül és tűzgolyókat indít meg feléje míg Hyosuke villámcsóvákat indít meg a jobb oldaláról. Én pedig kardom hegyét a talajhoz érintve a „Hanto shiro!” Paranccsal indítom meg a farkasaimat.
- Akan{Hasztalan}. – szólal fel az arrancar majd kezeit oldalra kitartja. – Neutralizando! {Semlegesítő!} - ekkor a felé irányuló csapások szertefoszlanak. – Nem megmondtam? – sonidoval eltűnik a szemünk elől, majd Aki előtt feltűnve átszúrja, mellkasát a kardjával majd kihúzza azt és társam holtan esik össze. Ezt látva Hyosuke még dühösebb lesz, és fejét vesztve támad rá a férfira. Hasztalan, és idióta az arrancar hárítja, a támadásait majd lecsap egyszer majd még egyszer és Hyosuke is holtan esik össze. A francba már csak én maradtam és a farkasaim. Tényleg a farkasok. ~ Kapjátok el! ~ Adom ki a parancsot gondolatban és meglepő, de sikerrel végre is hajtják. Shunpoval tűnök fel a férfi előtt és a szívébe szúrom a pengémet.
- Most véged. – jelentem ki diadal ittasan ám meglepetésemre a férfi nem hal meg sőt. Kiszabadul a farkasok fogságából és kardjával lecsap rám. Szerencsém van ugyan is az utolsó pillanatban még ki tudok térni előle és így csak egy kis karcolást szerzek a hasamra.
- Cero! – ordítja el magát a férfi és felém nyújtott kezéből egy vörös sugarat lő ki rám.
- Tate! – kitérni már nem tudok így nincs más választásom aktiválom a reiatsu pajzsomat. A pajzs majdnem kitart az, de a végén feladja így sikerül beszereznem még pár sérülést.
- Asombroso {bámulatos} még nem láttam olyat, aki képes lett volna ilyen közelről túlélni a ceromat. Hát jól tettem, hogy téged hagytalak utoljára.
- Ez lehetetlen átszúrtam a szívét. Akkor mégis…
- Mégis, hogy vagyok életben? Kíváncsi vagy rá? – válasza után a felsőtestét takaró ruhadarabot levéve megpillantom a szíve helyén tátongó hollowlyukat.
- Dögölj meg! – támadok rá és több csapást is beviszek a férfinek. Vívásban nagyon jó azt meg kell hagyni. Könnyedén veri vissza kardjával a támadásaimat és utána még vissza is támad, amiket én már nem igen tudok kivédeni. Újabb sebesülések megszerzése után eltávolodom a férfitől. Az útszakasz melyen ép párbajunkat vívjuk nem épp előnyös a számomra. Körültekintve megpillantok egy építés alatt álló épületet. Tökéletes. Úgy nézem az épület belső részén elég nagy kiterjedésű az árnyék és mivel a nap most a legmagasabban áll az ablakokon beeső fény sem olyan nagy. Már csak be kell csalnom oda.
- Hanto shiro. – idézem meg ismét a farkasokat. Tervem, hogy a segítségükkel tereljem az épület felé. De a tervem megbukik.
- Neutralizando! – tartja ki karjait a farkasaim felé, akik még csak épp, hogy létrejöttek. – Ez a technika már nem fog bejönni nálam, ne is próbálkozz.
- Akkor mit szólsz ehhez? Hadou no yon: Byakurai! – lövöm ki feléje két energia csóvát, melyet a kardjával szándékozik kivédeni. Amíg ezt teszi és shunpóval fölé kerülök és egy Haiennel támadok rá. Meglepetésként éri a támadásom, de mégis kisebb égési sérülésekkel megússza.
- Hogy a picsába lehet ilyen erős? Hisz még a reurrectionját sem használja. - jegyzem meg magamnak miközben pár méterre ellenfelemtől földet érek.
- Hahaha... szóval egész eddig azt hitted, hogy nem használok resurrectiont? Hát hülye vagy? Ha nem használnék resurrectiont már az a másik liba végzett volna velem. De hála az erőmnek bárkit könnyedén legyőzök. És most te vagy a soron következő. – támadásba lendül, és én nem tehetek mást, mint védekezek. Még visszatámadni sem tudok, mert akkor be tudna vinni súlyos támadásokat is. Aztán végre eltávolodom tőle és átállok támadó állásba. Kardom mellett most kidoukat is bevetek. Először ismét byakuraikat lövök ki rá majd háta mögé érve haient lövök ki rá, de mindegyiket megússza kis karcolásokkal. Bár tudom ellene hatástalan de Seikyomaival rohamozom, meg majd mikor azt hárítja Kanashibarval támadok vissza. Amilyen gyorsan tudom, úgy hajtom végre a támadást, de mégis csak a bal karjának izmait vagyok képes elvágni a többi végtagján csak mélyebb sérüléseket okozok, amikkel nem igazán törődik. Na, de itt még nem hagyom abba.
- Bakudou no rokujuuichi: Rikujoukourou! – ejtem fogságba a férfit majd újabb idézéssel folytatom. - Shisou Kekkai! – idézem meg a négy lándzsát, amik fogságba ejtik, a férfi végtagjait majd a levegőbe emelik és a fekete doboz megjelenve bezárja az igen csak meglepődött arrancart.
- Que todo lo ve{Mindent látó}! Neutralizando! – már azt hittem kicsit kifújhatom magam és kiokoskodhatom, hogy mit kezdjek a férfival, de a kiáltás hallatán ez a tervem szertefoszlik. A kidouk úgy foszlanak szét, mint a farkasaim pár perccel ezelőtt.
- Szép trükk volt, de itt a vége. – sonidoval előttem terem és még mielőtt reagálhatnák kardjával végigszántja a mellkasom és a hasam. A csapást követően összeesek. A férfi odalép mellém és rálép a kardomat tartó kezemre. A fájdalom az egész testemben szétsugárzik így azt, amikor a kezemre lép rá meg sem érzem. Még is a fájdalom nem annyira zavar inkább a fogyóban lévő lélekenergiám az, ami aggaszt. A pajzs használata miatt ugyan is elég sok reiatsut kellett használnom és az előző kidouk is és a shikaiom fenntartása is elég sokat elvitt.
- És most dögölj meg. – emeli szívem felé a kardját. – Utolsó kívánság? – kérdi, még meg felnevetve majd megemeli a kardot, hogy lecsaphasson. ~ Mi az ördögöt csinálsz, hagyod, hogy végezzen veled? Mozdulj már! ~ Ookami-chan ˝Lelkesítő beszéde˝ még a penge becsapódása előtt cselekvésre késztet.
- Bakudou no nijuuichi: Sekienton! Tate! – még időben létrehozom, a pajzsot melynek köszönhetően nem tud a penge még hozzám érni sem és a pajzs létrejöttekor eltaszítja a kezemen álló férfit.
A vörös füst rejtekében a férfire támadok. Először gyomorszájon rúgom, erre ő lehajol így adva esélyt arra, hogy pofán rúgjam. Végül egy szúrást szeretnék bevinni ám ezt már nem sikerül. A bal karját melynek izmait elvágtam maga elé lóbálja így azt szúrom át nem a mellkasát ez pedig még megkoronázza azzal, hogy pengéjét a hasamba mélyeszti.
- Game Over. – forgatja meg a kard pengéjét a hasamban. A fájdalomtól ordítva esek, térdre mire a férfi kirántja belőlem a kardot. A földön elterülve saját véremben ázva várom a halált. A fájdalom is kezd eltompulni, a világ pedig kezd elsötétedni.
- Kira, Kira... KIRA! ÉBRESZTŐ! – a hangokra felriadva egy sötét helyen találom magam. Felülök, és körbenézek, ekkor veszem észre, hogy belsővilágomban vagyok. Meg is pillantom az engem szólongató Kageookamit és, ami a furcsa, hogy nem ember alakot öltve, hanem a valódi farkas alakjában.
- Yare, yare szépen elbántak veled. Na, de most figyelj rám. Mint a zanpakuto köteles vagyok megvédeni téged, de ha így folytatjuk, még a végén tényleg meghalsz.
- Na, nem mondod?
- Ne szólj közbe. Épp azt ecsetelem, hogy-hogy élhetnénk túl, ugyanis ha nem rémlene, épp haldokolsz és az-az arrancar fickó is épp feléd tart, hogy leszúrjon.
- Jól van, na, miért nem ezzel kezdted?
- Mi van, te minél több vért vesztesz, annál hülyébb leszel? Azt hittem ez egyértelmű! Na, mindegy figyelj, azt hiszem rájöttem a technikája lényegére.
- Mi rájöttél? Na, mond már mi az.
- Figyelj, harc közben nem tudom, hogy észrevetted e, de mikor valamilyen technikát próbáltál használni a homlokán lévő maszkmaradványon lévő harmadik szem mindig felvillant. Mindig akkor mikor én az éreztem mintha valaki megpróbált volna behatolni az elmédbe. Tehát a feltevésem az, hogy az emlékeid alapján létrehozott egy ellentechnikát és így semlegesíti azokat.
- Szóval? És ez miben segít nekem?
- Hú… Te tényleg egyre hülyébb leszel.
- Ne szórakozz, inkább mond már.
- Rendben. Szóval, ha az emlékeid használja a technikáid semlegesítéseire, akkor egy olyat kell mutatnunk neki, amit még te sem tudsz, azaz egy új technikát kell használnod.
- Új technikát? És mégis milyen új technikát?
- Hát az, amelyiket még nem mutattam meg neked. – vált a farkas hangja komolyabbá, mint eddig volt. De várjunk csak. Egy új támadás?
- És erről én miért csak most tudok?
- Hé, okkal nem tanítottam meg. Túl gyenge voltál akkor ehhez a technikához, bár még most sem vagyok biztos abban, hogy képes leszel rá.
- Ne szórakozz még jó, hogy meg tudom csinálni. Mond, hogy mit kell tennem és azt teszem.
- Rendben, most visszaküldelek a valós világba és mikor meghallod, a hangom ismételd el, amit mondok.
- Rendben csináljuk. – válaszom után újra elsötétül, minden majd mikor szememet ismét kinyitom, látom az arrancart amint felém sétál lassan és érzem a testemben szétfutó fájdalmat. A férfi lassan lépdel, felém azt hiszi, hogy már képtelen vagyok a harcra, csakhogy azt nem tudja, hogy mindjárt olyat lát, hogy csak, na. Még van, elég lélekenergiám erre a bizonyos technikára szóval már csak fel kell tudnom állni, mert hát fekve biztos nem tudom majd használni.
Tizenegyedik osztagoshoz méltóan a fájdalmat tűrve lassan megpróbálok felállni. Erre a férfi megáll pár lépésre tőlem és nevetve hozzám szól.
- Hahaha… na lám, még fel tudsz állni? Szerencsétlen azt hiszed, le tudsz győzni ilyen állapodban? Hahaha… -
A dühtől izzó tekintetem ekkor a férfiébe mélyeztem majd számat beszédre nyitom.
- Mi a 11. osztagnál sosem adjuk fel… még egy ilyen… gusztustalan féreg ellen, sem mint te. – mondom kissé akadozva miközben bal kezem a hasamon lévő vérző sebre helyezem.
- Mit mondtál? Mindjárt meg tanítalak, hogy beszélj velem te liba. – förmed, rám a férfi ekkor arcomra ördögi mosoly ül ki, ugyanis e pillanatban súgja meg nekem Ookami-chan az új technikám nevét.
- Tudod mit? Inkább én tanítom meg neked, hogy… hogy beszélj egy nővel… - diadalittas tekintetem rászegezem és kimondom a parancsszót. – Kage no mushi!
Kardom pengéje ekkor fekete színű gázfelhővé válva egyenest az árnyékom felé indul, majd felszívódik benne. Zanpakutom lelke e közben instrukciókat ad a technika irányításához melyek elsőre elég könnyűnek tűnnek. A férfi felé szúrok, a markolattal mire árnyékomból egy hosszú fekete csáp kinyúlva egyenest a támadásomra már számító arrancar felé indul el nagy sebességgel. Nem is kell mondanom elsőre nem, találom el, mivel mire odaér, veszít a sebességből így ellenfelem védi a támadást. De nem adom, fel ugyanis nem csak ez az egy ilyen hosszú izém van. Egy oldalirányú jobbról balra végzendő vízszintes csapással előhívok egy másik hosszú szalagot és a férfi oldala felé irányítom. Persze ez már nem veszít a sebességéből és így az erejéből se és ez látván a férfi hátrébb ugorva kerüli el a támadást. Amikor azonban a szalag eléri a férfi hűlt helyét megáll majd kézmozdulatomra ismét a férfi nyomába ered. ~ Szerintem megpróbálhatnád hárommal isHárommal? Még ezt a kettőt is nehézkes irányítani… Jaj ne mond, már tök jól csinálod… Na, azért isteníteni ne kezdj el… Nem istenítelek csak azt mondtam, hogy jól csinálod és egyel többel is menne. Baka. ~
- Na, mi az csak ennyit tudsz, shinigami? – vág le a rá támadó csápból, ami a föld felé kezd el közeledni, mint a feje szegett kígyó? De még mielőtt elérte volna a talajt egy lentről felfelé intézett csapásomra meg mozdul és nagy sebességgel mélyed bele a férfi hasába. Majd az, amelyiket először használtam ismét megindítom a férfi felé és gyorsan kardjára tekerem, hogy azt ne legyen képes használni.
- Na, és te tudsz még mozogni? Vagy már fel is adtad? – kérdem a férfitól gúnyosan, mire ő rám néz, ördögi vigyorával majd bal karjával megragadja a hasába álló szalagot. Meglepődöm hisz annak a karjának nem is kéne mozognia… de ezen még morfondírozni sincs időm, mert foglyul ejtett jobb karjánál egy vörösen izzó reiatsu gömb kezd el materializálódni.
- Hehehe… - vigyorodik el.
- Ne nevess! – ordítok rá majd egy harmadik csápot is elindítok, közel a földöz. Egyre jobban belejövök, a használatába ezt mutatja az is, hogy épp mikor a cerót ellőné, a szalag eléri és átszúrva jobb alkarját és eltolva azt az ég felé az energia sugár is a magasba irányul.
Lábaim már remegnek, nem sok erő van bennük. A vérveszteségtől pedig egy pillanatra meg is szédülök. Nincs több időm ez lesz, az utolsó támadásom. Majd egy kiáltást követően melyet heves karmozdulatom okozta fájdalom vált ki megindítom negyedik és egyben utolsó szalagomat mely egyenest a férfi koponyáját szúrja át. Még egyszer megforgatom, benne majd az élettelen test a földre hull. Ezen példáját én is követem és a földre kerülve technikám is elmúlik. A vérveszteségtől hamarosan eszméletem-vesztem, de még mielőtt ez még megtörténne, előveszem a kommunikációs eszközöm és jelzem a pozícióm Soul Societynek majd elájulok.
Egy nap elteltével a negyedik osztag egyik kortermében tértem magamhoz. A testemben éreztem ugyan még fájdalmat, de már nem volt olyan vészes, és ha nem mozogtam, akkor még inkább nem volt érezhető.
Ez után hátradőltem az korházi ágyban és vártam, hogy minél hamarabb meggyógyuljak és elmehessek edzeni és gyakorolni az új technikám, na meg Aurora-channak is meg szeretném mutatni, hogy mit tudok.

Új képesség neve: Kage no mushi/ Árny ostora
Leírás: A parancsszó elhangzása után a kard pengéje fekete színű légnemű anyaggá változik, ami Kira árnyékában elnyelődik. Ezután az árnyékból szalagok nyúlnak ki. A csápokat egyszerre vagy egyenként is lehet irányítani. Egy szalag 20 méterig is ki tud nyúlni. Öt zanpakuto pontnál négy csáp idézhető meg. Ugyan egyenként csak húsz méterig tudnak kinyúlni, de ha csak kettőt, idéz meg akkor azok 30 méterre is kinyúlhatnak. A technika gyengepontja, hogy használatkor Kira nem mozdulhat el a helyéről, ha ezt megteszi, a technika megszűnik. Ha viszont megszűnik csak két perc eltelte után lehet ismét aktiválni. A technika megszűnése után a farkas fej alakú keresztvas szájából a penge kiemelkedik így ismét használható lesz kardként.
5 pont – 4 darab
10 pont – 6 darab
15 pont – 8 darab
20 pont – 10 darab



A hozzászólást Haiiro Kira összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 21, 2011 7:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

haiiro - Chikanatsu Kira _
TémanyitásTárgy: Re: Chikanatsu Kira   haiiro - Chikanatsu Kira EmptyHétf. Szept. 19, 2011 1:01 am

Üdv!

Elbírálás következik:
  • Nem erre kaptál engedélyt. Hiába van benne a képességed nevében a shikai, a pályázat alapján egyértelműnek tűnik, hogy te ezt a technikát erősebbnek szánod nem hogy a saját shikaiod eddigi képességeinél, de minden bizonnyal a shikai szintnél magánál is. Az engedélyt viszont harmadik shikai-szintű képességre kaptad.
  • A végső shikai egész elgondolása kísértetiesen hasonlít a kapitányod, Matetsaku Miyoko lélekölőjének egyedi szintjére. Amellett, hogy az efféle koppintást nem igazán értékeljük pozitívan, arra is ki kell térnem, hogy míg nála alaposan meg van indokolva és ki van dolgozva, hogy miért tudhat a kardja többet egy sima lélekölőnél, addig Kageookami nem több egy közönséges zanpakutounál. Miért tudna ilyesmit pont a te kardod és másé nem?
  • Nézz rá a zanpakutou képzettségedre. Öt pont. Ez azt jelenti, hogy még a shikaiod használatát sem tudhattad teljesen elsajátítani, így logikusan gondolkodva a zanpakutoud lelke még akkor sem adhatna neked a shikainál nagyobb erőt, ha történetesen erre kapnál engedélyt.
  • Ha ezt a technikát shikai-szintű képességnek gondoltad, akkor is jár a vétó, ugyanis shikaihoz képest túl tápos. Hiába adtál neki korlátokat, egy ilyen képesség akkor is minimum bankai-szintű technika kéne hogy legyen.
  • A pályázat hemzseg az elütésektől és helyesírási hibáktól.


A fenti problémák miatt a pályázatod ELUTASÍTOM. A történetszállal magával nincs baj, viszont magát a képességet teljes egészében újra kell alkotnod ha szeretnél harmadik shikai technikát. Hogyha kijavítod a pályázatot, fokozottan ügyelj arra, hogy a képesség ereje ne haladja meg egy shikai szintjét. Ha javítottál, PÜ-ben vagy cseten jelezd valamelyik stafftagnak.
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

haiiro - Chikanatsu Kira _
TémanyitásTárgy: Re: Chikanatsu Kira   haiiro - Chikanatsu Kira EmptySzer. Szept. 21, 2011 12:27 pm

No, mivel jelezted hogy kész vagy, így ismét itt vagyok. Az újonnan kitalált képesség már sokkal tetszetősebb és a durva helyesírási hibákat is kiszűrted nagyrészt, úgy látom, szóval ELFOGADOM a pályázatot.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
haiiro - Chikanatsu Kira Cl0te15800/30000haiiro - Chikanatsu Kira 29y5sib  (15800/30000)

haiiro - Chikanatsu Kira _
TémanyitásTárgy: Re: Chikanatsu Kira   haiiro - Chikanatsu Kira EmptySzer. Márc. 07, 2012 12:26 pm

Engedély: Szayel Aporro Granz

Változtatások



Kira látásának elvesztése miatt szükség lenne, pár változtatásra ezeket szeretném e pályázatban benyújtani:

- Kirának már shikai nélkül is érzékeny szaglása és hallása van, ám a látása elvesztése után ezek megerősödnek és már olyan erősek, mint shikaiban.

Shikai-val kapcsolatos változtatás/bővebb kifejtése:

Hanto shiro: Használó a pengét a talajhoz érinti és a parancsszó elhangzásakor két farkas lép elő az árnyakból melyeknek Kira gondolatban adja a parancsokat. 120 cm magas, fekete bundájuak szemük színe sötétkék pont, mint a zanpakuto lelkének. Kira erős koncentrációval képes egy farkasának érzékszervei felett átvenni az uralmat. Ekkor a kiválasztott farkas szeme vörös színűvé válik melyeken keresztül Kira lát, fülein keresztül pedig hall.

Kage no mai: A technika aktiválásakor a használót saját árnyéka nyeli el. Ekkor bekerül, az árnyak birodalmába ahol teljes sötétség honol. Belépte után a kinti árnyak formáit felvevő kapuk jönnek létre körülötte, melyek a külvilágot mutatják. Ezeken a kapukon/ablakokon keresztül a használó ki tud nyúlni, támadni ill ezeken keresztül el is hagyhatja az árnyvilágot és vissza is mehet oda. Könnyítés képen Kira számára a kapuk mozognak és mindig az áll meg vele szemben, amelyikből rá tud támadni ellenfelére. Képes egy személyt bevinni magával, ehhez csak érintkezniük kell addig, míg teljesen bent nem lesznek. Ha még nincs bent a személy teljesen és Kira elengedi, akkor a technika egyszerűen kilöki magából. Ha már bent van teljesen és úgy engedi el, akkor nem tud kimenni addig míg Kira ki nem visz úgy, ahogy bevitte. A plusz személyt bent is hagyhatja, de csak szigorúan 10 percig és ez idő alatt a használó reiatsu használata megnövekszik, azaz könnyebben fárad.

Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

haiiro - Chikanatsu Kira _
TémanyitásTárgy: Re: Chikanatsu Kira   haiiro - Chikanatsu Kira EmptyCsüt. Márc. 08, 2012 3:33 am

Látom, sikerült kifejtened a második képességet, így minden rendben lesz. A módosításokat ELFOGADOM.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
haiiro - Chikanatsu Kira Cl0te15800/30000haiiro - Chikanatsu Kira 29y5sib  (15800/30000)

haiiro - Chikanatsu Kira _
TémanyitásTárgy: Re: Chikanatsu Kira   haiiro - Chikanatsu Kira EmptyPént. Okt. 05, 2012 1:30 am

Engedély: Megvan^^

Bankai
Spoiler:



Neve: Yamiyo no Oujo/ Sötét éjszaka hercegnője
Fajtája: Sötétség

Átváltozás:
Nappal: A „Ban-kai, Yamiyo no Oujo!” parancsszó után Kirát fekete reiatsuból álló, örvénylő gömb veszi körül. A gömb két másodperc elteltével robbanásszerűen kitágul 100 méter átmérőjűvé. A gömb belsejében a nappal éjszakává válik. Az égen csillagok tűnnek fel és a Napot egy vörös színben pompázó hold veszi, át mely a gömb középpontja felett helyezkedik el. A hold a bankai fenntartása közben egyre fogyatkozik, mikor eltűnik, az a bankai végét jelenti. A gömb Kira mozgására nem reagál, helyhez van, kötve ezért cserébe bárki beléphet azonban elhagyni, csak akkor lehet, ha az ellenfél zanpu pontja nagyobb minimum két ponttal, mint a használóé. Ebben az időszakban a bankai 15 percig tartható fel maximum.
Éjjel: A „Ban-kai, Yamiyo no Oujo!” parancsszó után Kirát fekete reiatsuból álló örvénylő gömb veszi körül. Két másodperc eltelte után a gömb szertefoszlik, és az égen megjelenik egy vörös hold (a másik holdtól függetlenül), ami Kira körüli 50 méteres sugarú körön belül látszik csak mások számára. A hold itt is a bankai fenntartási idejét mutatja, ami ebben az időszakban 20 perc maximum.

Kinézet: A kard átváltozáskor egybeolvad a forgatója jobb karjával. Egy szürke fémes anyagból álló új alkart hoz létre, míg a könyöktől felfelé fekete színű kemény anyaggá változik mely a vállakig tart. A kézfejet is ugyan az a fekete anyag alkotja, míg az ujjai hosszú fémkarmokká lesznek melyek az eredeti újvégektől számítva 10 centiméteres hosszúságig nyúlnak ki. A karmok teteje és alja is éles a vége pedig olyanok, mint a horgoké így könnyen beleakadhatnak a húsba vagy bármi másba. A karon elhelyezkedő alkari páncél az átváltozott zanpuba olvad azonban a képessége ugyanúgy használható a parancsszava kimondásakor a különbség csak annyi, hogy aktiváláskor a test körül halvány fekete hosszú fülű aura alakot vesz fel és nem lehet a méretét kiterjeszteni, hogy nagyobb helyet is védhessen. Bankai zanpu külső

Kira testének és ruházatának változása: Ruházata egy rövid szárú hakamára változik mely teljesen fekete színű, az obija és a ruha szegéje pedig vörös színű. A ruha Kira jobb mellkas részét csak részben fedi a karját pedig egyáltalán nem. A felsőtest köré a kimono alatt fekete színű sarashi van tekerve. A bal kezén található körmök két centiméter hosszúak lesznek, és megerősödnek, mondhatni karmokká módosulnak amivet könnyedén belemélyeszthet a húsba.
A legszembetűnőbb változás azonban a szemei és a fülei. Kira bankai alatt újra visszakapja a látását, melyet az öngyógyító képességnek (lejjebb) köszönhet. Azonban míg a jobb szeme ugyan olyan vörös, mint volt addig a másik sötétkékké válik, és mindkettő fényesen izzik. A hajának színe is megváltozik. Míg a jobboldalon fehér addig a fejének bal része felé eső hajának színe sötétkékké válik. Fülei meg hosszabbodnak és farkasokéhoz hasonlítanak, még vékony fehér és sötétkék szőr is borítja a külsejüket. A rövid hakama hátulján a fenék felett van egy kivágott rész, amin egy sötétkék színű farkas farok bújik ki melyet Kira/Kageookami irányítanak. Illetve a szemfogai hegyesebbek és hosszabbak lesznek.
A testen beállt változások annak jelei, hogy a lélekölő a mesterével kezdett el eggyé válni és így átváltoztatni annak testét is.

Öngyógyítás: Kira zanpuja már shikaiban is képes volt az eltört pengéje újjánövesztésére. Bankaiban azonban a képesség a használó testére is hatással van. A képesség úgy működik, hogy a sérülés körül fekete anyag keletkezik majd a sebbe szivárogva begyógyítja azt. A gyógyítás azonban csak saját magán működik és csak a bankaiban. Ha a bankai megszűnik, a sérülések egy perc elteltével újra megjelennek. A képességgel akár elvesztett végtagját is pótolhatja ám a hatás ugyan az, ha megszűnik a kard második szintje az új kar eltűnik, és újra vérezni kezd a csonk. A gyógyítás ezen felül teljesen automatikus, Kira nem tudja irányítani, hogy mennyi sebet és mikor gyógyítson, és nem tudja leállítani.
Ez azonban problémát jelentethet mivel minél több, minél súlyosabb a sérülés, amit begyógyít a képesség a Bankai fenntartási ideje annál gyorsabban csökken.

Kira érzékelése a látása visszakapásával se gyengül. Illetve ebben az alakban egy újabb érzékre tesz szert, ami képes a gyilkos szándékot, és gonoszságot érzékelni mintha szagok lennének. Mivel Kira (újra) egyesülni kezdett a lélekölőjével maga a zanpakuto is irányíthatja a testét, azonban csak mindig az egyik felét. Ezen okok miatt pedig összhangra van szükség a két lélek között. Illetve ha a kardlélek közölni kíván valamit a forgatójával, akkor azt a shinigamin keresztül, teszi meg.
Jellembeli változás, hogy a részleges összeolvadás miatt néha keverednek a jellemek. Így megeshet, hogy például Kira nem képes ellenállni a női test látványának, vagy, hogy Ookami-chan komolyabbá lesz.


Támadások: Kira a bankai használatakor a támadások küzöl csak az egyiket használhatja nem váltogathatja őket.

Hanto shiro, Ookami no mure!/Vadássz, Farkas falka! : A Hanto Shiro! Erősebb változata. A használó immár három farkast idéz meg. Mindegyik méretben és erőben is ugyan olyanok, mint a shikaiban, illetve Kira ugyan arra képes velük, mint első szinten. Így képes rajtuk keresztül érzékelni. Amiben különböznek előző társaiktól az-az, hogy halálukkor a testük elveszti az alakját, épp úgy mintha megsemmisülne, ám a fekete füstszerű képződmény nem oszlik szét, hanem kettéválik majd két farkasként állnak újra össze. Minden egyes legyilkolt farkas halálakor kettéosztódik. A folyamat húsz darab farkas megléte után áll le. Ha elérte ezt a számot a farkasok innentől ha meghalnak nem osztódnak tovább.
Még egy plusz, hogy a farkasok ideiglenesen képesek felvenni Kira alakját. Ez az idő a zanpakuto képzetségekre tett minden negyedik pont után 30 másodpercet jelent.

Ankoku no muchi/ Sötétség ostora: A Kage no muchi erősebb változata. A használó körül a parancsszó elhangzásakor öt fekete, egy méter átmérőjű kör jelenik, meg melyeket maga körül egy méteres távolságban bármerre mozgathat. A körökből gondolatban vagy kézmozdulattal leadott parancsra 10-10 fekete inda nyúlik ki melyek szúrós heggyel rendelkeznek és hosszúságuk 50 méter. Öt kör van így összesen 50 inda áll Kira rendelkezésére. Ám a shinigami ezeknek csak a felét képes irányítani, míg a másik felét zanpakutoja irányítja.
A technika emellett már nincs olyan korláthoz kötve, hogy nem lehet mozogni, amíg aktív, viszont ha az Ankoku no mai-t használja akkor minden egyes használata után egy fekete kör eltűnik így -10 indát tud csak használni a bankai megszűnéséig.


Unottan ültem a 4. osztag gyengélkedőjében 3 hónappal ezelőtt. A vizsgálati eredményekre vártam mi szerint van e agyrázkódásom-e vagy sem. Hát igen, még néha velem is történnek balesetek.
Épp egy fontos üzenet továbbítása után igyekeztem vissza a 2. osztag területére mikor valahogy elém került egy fa. Nem tudom, hogy és nem tudom mikor, hisz mindig ugyan azon az úton mentem visszafelé, mint amikor az üzenetet kézbesítettem. Ám olybá tűnik, hogy mégsem sikerült teljesen ugyan arra mennem. Hát végül is már mindegy, már megtörtén a baj így nincs mit tenni. Persze nem voltam egyedül, pár arra járó tiszt volt az, akik megtaláltak és segítettek eljutni a yonbantaig. Útközben elküldtem egy pokollepkét az osztaghoz, hogy tudják, nem érek vissza így egyedül kell elvégezniük az üzenetek továbbítását.
Míg a vizsgálatok után az egyik ágyon ültem és várakoztam reméltem, hogy megint találkozok Yukariko-channal, de sajnos nem így volt. Pedig már olyan rég láttam. Helyette sajnos csak egy doktorral találkoztam, aki közölte velem, hogy ott várjak, míg megérkezik a vizsgálat eredményeivel. Végül több perces néma várakozásomat léptek zaja szakította meg. Az orvos volt az és hozta a papírosokat is melyeken a röntgen és más orvosi irományok voltak, gondolom. Mert, hogy az nem láttam mi van a papírokon, de azt hallottam, hogy ott voltak a kezében.
- Nos, Chikanatsu-san úgy tűnik semmi baja. Az agya nem szenvedett el túl nagy ütést így bizton állíthatom, hogy nincs agyrázkódása.
- Értem. Köszönöm. Akkor én távoznék is. – jelentettem ki mosollyal az arcomon majd elrugaszkodva az ágytól felálltam.
- Rendben, de a biztonság kedvéért ne nagyon erőltesse túl magát a nap hátralevő részében, és ha bármi gond támadna, kérem, mihamarabb jöjjön vissza. – szólalt meg még az orvos. Mondandóját hallva bólintottam egyet, majd meghajoltam és távoztam a negyedik osztag területéről.
Lassan bandukoltam vissza az osztagomhoz egyedül. Egyedül? De hisz nem is voltam egyedül. Sosem vagyok egyedül, vagyis eddig nem voltam. Ookami-chan mindig velem volt ám az elmúlt napokban nagyon hallgataggá vált és már nem is bukkant fel olyan sokszor lélekformájában. Nagyon érdekelt mégis mi a fenét művel az olyankor a belső világában.
El is határoztam, mivel aznap pihennem kellett, hazamegyek és elmerülök a belsővilágomba. Az osztagnak már amúgy is üzentem, hogy nem biztos, hogy visszatérek még aznap, így ezzel nem lehetett gond amúgy sem volt olyan sok munka így az én jelenlétem most nem szükséges ha igen akkor legfeljebb küldtek volna valakit.
A házba érve az ajtót kulcsra zártam, hogy ne zavarjon senki, majd az ágyra feküdtem, a kardom pedig magamhoz öleltem és behunytam a szemem. Egyre csak a belső világomra koncentráltam, és mikor újra kinyitottam a szemem már ott is voltam az éjszakai tisztáson. Ott a belső világomban újra láthattam a szemeimmel, ami igazán jó érzés mindig bár az éjszaka akkor teljesen más volt, mint máskor. Az ég melyen addig csillagok voltak egy vöröses színben pompázó telihold terült el.
- Ookami-chan! Hol vagy? Gyere már elő! - szólítottam a rakoncátlan lélekölőt és közben körbe tekintettem. Hamar észrevettem azonban, hogy nem vagyok egyedül. A tisztást körülvevő erdő minden irányából a hold vetette tompa fényben megcsillanó szempárok bukkantak fel. Halk morajlást követően közeledni kezdtek, majd ahogy kiléptek az erdőből a szempárokhoz már jól látható testek is párosultak. Szép méretes farkasok voltak, pont, mint a Hanto Shiro által megidézettek ám sokkal többen voltak. Körbenéztem, és úgy húszat számoltam össze. Körülbelül tíz méterre álltak meg tőlem, amikor is az erdőből vonyítás hallatszott. A hang elhallgatása után nem sokkal pedig előttem fekete füstszerű anyag kavargott nagy sebességgel melyből aztán pillanatok alatt egy még a jelenlévőknél is nagyobb farkas tűnt fel. Semmi kétség…
- Ookami-chan? Nahát, ritka hogy ebben az alakodban látlak. – néztem meglepetten a lányra, aki valós alakjában jelent meg. Már nem is tudom mikor láttam így, hisz általában emberi alakban jár-kel itt benn is, saját bevallása szerint ugyan is emberi alakban sokkal szebb, mint az állatiban. Igaz szerintem mindkét alakja szép.
- Kira, üdv ismét itt. Rég jártál már erre. Milyen érzés ismét látni? – üdvözölt a hatalmas farkas mintha valami réglátott barát vagy rokon lennék. Ezen szavak hallatán, furcsán néztem rá majd megszólaltam és választ adtam a kérdésére.
- Hát igen rég nem jártam erre. Látom megváltozott egy két dolog idelent. Meglepő, de szinte alig vettem észre, de azért jó érzés ismét érzékelni a külvilágot a szemeimen keresztül. Na, és mond csak mi ez a népes sereg? Tán unatkoztál egyedül? – kérdeztem és körbenéztem ismét a négylábúakon, akik még mindig körbe vettek és tekintetüket egyenesen rám szegezték. Mire azonban figyelmem ismét a kardlelkemre irányult már csak azt láttam, hogy ismét ember alakban veti magát a nyakamba.
- Omedeto, Kira! Végre elérkezett ez a nap is! – néztem furcsán a nyakamban lógó lányra.
- M-mi van? Milyen nap érkezett el? – faggattam Ookami-chant miközben lefejtettem magamról a kezeit.
- Hát nem egyértelmű? A Bankaihoz… vagyis ahhoz, hogy elérted azt a szintet, hogy megszerezhesd! - teljes meglepettség ült ki az arcomra, ahogy hallgattam a lelkes zanpakutot, majd még egy szót sem volt időm kinyögni, mikor megszólalt ismét. - Na, mit szólsz? Szeretnéd megszerezni?
- Hogy ne szeretném. Gyerünk, mond, mit kell tennem érte és csináljuk? – szólaltam fel hangomban pedig érezni lehetett a kicsattanó örömöt.
- Hohó, ne ilyen gyorsan. Ma már nem csinálsz semmit, de holnaptól elkezdheted azt a különleges edzést, amivel ha kitartó vagy elnyerheted a Bankait. Nos, mára ennyi, távozz, és holnap keress egy megfelelő tisztást kint Rukongaiban, ami elég messze van a házaktól, páá!– Ookami-chan int, egyet elköszönésként majd a következőben arra eszméltem, hogy teljes sötétség takarja a szemeimet. Visszatértem. Nyugtáztam magamban majd mivel még nem volt, olyan késő úgy döntöttem, mégis csak visszamegyek az osztaghoz.

Másnap kora reggel, vetettem be magamat a Peremvidék erdejébe. Előzőnap még elintéztem pár dolgot így ma késő délutánig nem kellett bemennem. Kutatásom hamar véget ér mivel valójában jól tudtam hova kellett mennem. Aurora barlangja közelében ugyan is volt egy elég nagy tisztás, ami ráadásul messze volt a lelkek lakta résztől így ott gond nélkül edzhetettem.
- Megérkeztünk! – jeleztem Kageookaminak, aki a hátamon pihent kard formájában ám amint az előző szavak elhangzottak az ég elsötétült és meglepetésemre csillagok és a tompa vörös színben fénylő hold tűnt fel.
- Mi a…- néztem az égboltot majd hirtelen a tekintetem magam elé a földre irányult ahol is Kageookamit érzékeltem. Sőt egyenesen láttam a szemüveg használata nélkül. - Oh, már értem. A belső világomban vagyok már…
- Nem! – szakított félbe a fűben fetrengő lány. - Ez itt a valós világ.
- Mi van? Ne beszélj hülyeséget amikor a valós világban most épp napfényes reggel van, itt meg nem éppen. - mutattam a csillagok borította égre. – Ja, igen és újra látok. Ezt, hogy magyarázod akkor? – kérdeztem a lányt, aki váltig állította, hogy az a való világ volt nem pedig a belsővilágom.
- Jól van, jól van, most hagyjuk ezt. Kezdjük el végre az edzésed majd amúgy is rájössz, mi miért van, és hogy hol is vagy. – a mondandója végén a lány felült a fűben majd jobbját a magasba emelte. Az ég felé nyúlt karjával intett egyet ezt követően pedig Ookami-chan mögött ekkor két farkas jelent meg. - Az első feladat igen egyszerű lesz, vagy inkább csak annak tűnik? Öld meg a farkasokat, de figyelmeztetlek, nem használhatsz se shunpot se kidout, csak a kardod és a hakudádat. – felelte a lány és még mielőtt feltehettem volna azt a kérdést, hogy „milyen kardot?” a jobb kezemre mutatott így meglepődve pillantottam meg a katanám a markomban.
- Megölni a farkasokat? Ez mégis milyen edzés?
- Ez nem csak egyszerű edzés. Ezek a farkasok mondhatni az én erőm megtestesülései. Ha azt akarod, hogy az erőm a tiéd legyen, ahhoz tudnod kell parancsolni nekik. Ám amíg meg nem tudod ölni őket addig nem fogadnak el vezetőjükként. Nos, remélem érthető volt. Most pedig kezdődjék az edzés! – azzal a lány újabb intésére a farkasok felém rohamoztak, én pedig beálltam támadóállásba és vártam, hogy elég közel érhessenek hozzám. Amint a két farkas elemelkedett a földtől, hogy rám ugorjanak magam is támadásba lendültem. A jobb felöli, oldalon lévő farkast azon nyomban felnyársaltam a pengémmel és ugyan ezzel a lendületemmel a bal felöli, farkas felé dobtam el nagy nehezen, miközben kihúztam belőle a pengét. A támadást követően megálltam és kifújtam magam amikor Ookami-chan ismét megszólalt.
- Ja, igen a feladatra még kb. 10 perced van, és ha úgy ítélem meg, hogy a farkasok egyike is életveszélyes sebet ejtő támadást indít feléd, amit nem tudsz kivédeni az edzésnek vége.
- 10 perc? Ugyan már egy is elég. – válaszomból sugárzott a magabiztosság. Teljességgel biztos voltam benne, hogy hamar lerendezem a dolgot ám Kageookami szerint ez nem olyan könnyű, és ezt jelezte is hangos kacajával. Nevetése azonban nem volt alaptalan. Mikor tekintetem visszairányult, ellenfeleimre meglepődve vettem észre, hogy a farkasok már nem, ketten hanem hárman voltak. Ez egy kicsit megzavart ugyanis biztosra vettem, hogy az egyiket leszúrtam nem is olyan rég, de akkor mégis mindegyik ép ráadásul egyel többen is voltak. Mikor rápillantottam a farkas füles lány csak mosolyogva nézte, amint három farkassal viaskodtam. Egymás után rohamoztak meg több irányból. Karmok, fogak, erős farok csapások, ezekkel kellett, megküzdenem egy szál karddal és sajnos ellenük még a kifinomult érzékeim is alig értek valamit hisz ezekkel ők is rendelkeznek.
Ahogy múlt, az idő a harc egyre nehezebbé vált. A farkasok ugyan is halálukkal újabb két farkast idéztek meg így röpke tíz perc alatt az ellenfeleim száma már tizenhatra rúgott.
- STOP!! – kiáltotta el magát a kardlélek. - Lejárt az idő. Vége van. – a mondat elhangzását követően az éjjeli égbolt ismét nappallá vált és a farkasok is semmivé lettek, a világ pedig számomra ismét elsötétült.
- Basszus! És most? – kérdeztem, a farkas leányt miközben bekapcsoltam a látást segítő Irime-t, hogy eltaláljak a már lélekölő karddá visszaváltozott formájához. A hátamra tettem, majd vártam a válaszára.
- Nos, én most alszom egy jót, te pedig lásd el a sérüléseid és menj dolgozni aztán ha, lesz, újabb tizenöt perced szólj és folytathatjuk. – egy rosszalló morgással jeleztem, hogy kissé dühített, hogy vesztettem, de nincs, mit tennem a munkát nem hanyagolhattam ahhoz egy kicsit (nagyon) fontos feladatot látok el SS-ben.

Az elkövetkező hetekben minden nap reggel korán keltem még a szokásosnál is csak, hogy megküzdhessek a farkasokkal. Á sosem sikerült legyőznöm őket. Persze ez várható volt hisz, ahogy végeztem egyel kettő lépett a helyére. Végül vagy az idő járt le vagy nem figyeltem az egyik lényre és az Ookami-chan megítélése szerint halálos vagy épp életveszélyes találatot adott volna nekem.
Ez az egész kissé dühített, de mivel a munkám fegyelmet követel ezért el kellett magamban folytatnom addig, míg újra szembe nem találtam magam a lényekkel. Néha kaptam egy kis lidércirtás feladatot így azok is segítettek a feszültség levezetésében.

/ Innen jelen időbe megy át a történet./
Így lett ez két hónappal az edzés megkezdése után is. A lidércek elpusztítása kellemesen lenyugtatott ám mivel még nem vagyok fáradt és már nem kell visszamennem az osztaghoz sem így a szokásos fürdőzés helyett most egyenest a tisztáshoz indulok.
- Na, gyerünk, kezdjünk neki! – szólalok fel izgatottan. Ma sokkal magabiztosabb vagyok, mint eddig ugyan is biztosra veszem, hogy ma nyerni fogok. Most hogy lenyugodtam azt hiszem már menni fog a dolog. Szavaimat követően a naplemente hamar éjszakává válik, és ismét megjelenik a két farkas. Késlekedés nélkül esünk egymásnak míg Kageookami távolabb egy nagyobbacska sziklán ülve figyeli a harcot.
Ahogy telik az idő egyre több kisebb sérülést vagy épp nagyobb ütést kapok, ám cserébe jó pár farkast lemészárolok. Végül megint arra eszmélek, hogy iszonyat sokan vannak, szám szerint, ha jól számolom, körülbelül húszan lehetnek. Remélem nem többen, mert már ezt a húszat is nehéz szemmel tartani, bár az vígasztal, hogy eddig nem jutottam el ilyen sokig, maximum tízig, tizenegyig. Már jócskán fáradok és kezdem azt hinni, hogy megint veszteni fogok, mikor két dög felém veti magát. Szerencsémre sikerül mindkettőt egyszerre levágnom ám nem ez az, ami ismét feltüzel, hogy energia hiányomon túllépve ismét mindent beleadva harcoljak, hanem az hogy a két lekaszabolt farkas helyét nem veszi át újabb négy.
~ Eh… szóval ennek is megvannak a korlátjai? Akkor talán…~
- „… győzhetek is”? Szóval rájöttél? – meglepetten fordulok a leányzó irányába. Nem értem, hogy fejezhette be a gondolatom eddig egyszer sem mutatta jelét annak, hogy ilyen formában képes lenne hallani azt, ami a fejemben, elhangzik. Ám ezzel nincs időm most foglalkozni ugyan is ismét két fenevad támad rám ám most két irányból. Az elsőt, amelyik szemből támad sikerül levágnom azonban a másik, amelyik balról jön már túl közel ér és sikerül elkapnia a bal karomat. A föld felé ránt miközben ellent tartok neki és fogaim összeszorítva próbálom visszafogni az ordításom. Mindeközben persze egy újabb dög támad rám, vagyis csak próbál, ám mivel szemből jön, nekem még időben reagálok és odébb csapom a másik kezemmel. Alig hogy eltávolítom, máris újabb kettő rohamozik. Emelem a jobbom, hogy újra elcsaphassam őket, nincs is sok esély arra, hogy mindkettőt elüssem. A kezem már a levegőben és arra vár, hogy tegye, a feladatát ám a farkasok nem jönnek. Megálltak, nem mozdulnak, és mind eközben a másik, amelyik a balomat fogta elenged.
- Ez meg mi? Miért hagyták abba? – nézek a lányra, aki ekkor felpattan a földről és odalép hozzám.
- Omedetou! Első szint teljesítve! – vigyorog, a lány majd megfogja a bal kezem. - És most jöhet a második szint. Igen van második is.
- V-várj! Mégis mi folyik itt? Azt mondtad le kell győznöm az összes farkast nem? – nézek, a lányra kérdően mire ő csak megvakarja a fejét majd egy „Tényleg ezt mondtam?” mondattal lezárja a dolgot.
- Ezzel már ne foglalkozz, még kb. öt perc van, az időkorlátból ez alatt teljesítened kell az utolsó feladatot, mert ha nem hoppon maradsz és bai-bai bankai. – mondja, ezt mind halál nyugodtan majd azt veszem észre, hogy enyhe nyomást érzek azon a karomon, amelyiket a lány a kezében tartja. Rápillantok, és ekkor látom, hogy az én balom és a lány jobb keze a Kage no mushihoz hasonlatos fekete szalag rögzíti egymáshoz.
- „Ez meg mi a fene?” Ezt akartad mondani mi? Ez nem más, mint a második és egyben utolsó próba. Győzd le a megmaradt farkasokat úgy, hogy velem kell összekötve lenned. – vigyorog továbbra is rám a lány, míg a megmaradt tizennyolc farkas szépen körbe vesz minket.
- Mi van? Te egyáltalán tisztában vagy azzal, hogy már majdnem minden energiám-felhasználtam az eddigi küzdelmekbe és a bal kezemen is… – nézek az említett végtagra meglepődve. A seb miatt, amit a farkas okozott most minimum a fogaimat kéne összeszorítanom a fájdalomtól melyet a kötés okoz ám ez még sem így van, sőt hogy őszinte legyek azt sem érzem, hogy ott bármi seb lenne. Kérdően rá is pillantok a zanpakutomra aki csak int egyet és azt mondja:
- Nyugi, tudom, mire gondolsz, de hidd el, ha végre teljesíted, a feladatot mindent megtudsz. Na, gyerünk! – rántja a magasba hirtelen a balomat, ami hozzá van rögzítve a lány végtagjához. Majd hirtelen megdermed, de csak pár pillanat elejéig mintha gondolkozna valamin. - Oh, el is felejtettem. Mivel az előző feladatod teljesítetted kapsz egy kis jutalmat, ami segít a másodikban. – ekkor behunyja a szemét és koncentrálni kezd. Nem igazán értem, hogy mi azaz ajándék mindaddig, míg meg nem érzem, hogy egy kevéske lélekenergia vándorol át belém közvetlen a hozzám kötözött lányból. Bár tényleg nem egy, hű de nagy mennyiség, de annyira talán elég lesz, hogy leverjem a négylábúakat.
Hirtelen még fel sem tudok készülni mikor az egyik velem szemben álló farkas rám támad. A gyors támadás szerencsére megúszom, de tényleg csak a szerencsének köszönhetem. A mozgásomat ugyan is nagyon lelassítja Kageookami.
- Ja, még mielőtt elfelejteném. Most rám is rám támadnak a farkaskák szóval vigyázz nehogy én is sebesülést szerezzek. És tekints rám nyugodtan úgy, mint egy kar vagy láb, amire csak szükséged van.
Mondandójára nem érek rá reagálni ugyan is újabb támadást vagyok kénytelen hárítani ugyan attól a dögtől, aki az előbb támadott. Ám még mielőtt véglegesíteném magam, mint védekező, kardomat erősen megmarkolva támadó állást veszek fel és nem is tétlenkedek, azonnal visszatámadok. A meglepetés erejének és a gyors váltásnak köszönhetően pedig úgy alakul, hogy már csak tizenhét farkast kell legyőznöm. Ez ugyan ad egy kis önbizalmat, de nem túl sokat, amit még inkább csökkent az egyszerre két érkező támadás. Az egyik hátulról érkezik egyenest Ookami-chan felé, míg a másik elölről, de az már engem akar megtámadni. Elég nehézkes a lánnyal összekötve harcolni vagy bármim mást csinálni. Minden esetre a zanpu lelket elrántom a támadója elől és bár nem így terveztem pont akkor a lendülettel húzom el onnan, hogy megállítani már nem sikerül, így Kageokami jól oldalba találja az engem elölről fenyegető farkas oldalát.
- Ittai! Hé, azt mondtam a karod vagy lábad nem a bunkós botod! – szólal fel kissé indulatosan miközben az állat szőrmaradványait köpködi ki. A lány szavait követően helyet cserélek vele és a nemrég még hátba támadó lényhez lépek. Vadul kap felém álkapcsaival és vicsorog. Támadásra készül, ám még kivárja, hogy a nemrég félrecsapott összeszedje magát. Gyors gondolkozásba kezdek, hogy mit is tegyek hisz megint két oldalról fog érkezni a támadás. Ekkor eszembe ötlik valami.
- Nah, ha tényleg kezem helyett kezem vagy akkor ragadd meg gyorsan a kardom és tartsd vízszintes állásban éllel előre fele! – adom, ki az utasítást majd átpasszolom az ideiglenes karnak a katanát. Támadólag veszek fel egy stabil állást. Lábaim enyhén behajlítom és várok, várom, hogy mikor támadnak. Egy, két és… a fenevadak elrugaszkodnak a talajtól. Pont erre vártam, erősen meglendítem ismét a hozzám kötözött lányt. Akkora erőt viszek bele, hogy majdnem egy teljes kört megtesz körülöttem és a kard, amit a kezében tart szépen felvágja mindkét állatot.
- Remek, már csak 15 van hátra. – fújom ki a levegőt, majd visszakérem a lánytól a kardom. A móka még csak most kezdődik a négylábúak vadul morogva tesznek egy lépést felénk. Támadást terveznek és tudom, hogy az elkövetkezőben nem lesz olyan könnyű a dolgunk, mint az előbbiekkel.
Jól gondoltam a harc megkezdésétől kezdve több sérülést is szerzek és nem csak én hanem Ookami-chan is, aminek nem nagyon örült. Ugyan egyértelmű számomra, hogy itt csak csapatmunkával győzhetünk de Kageookami minél több sérülést szerez annál engedetlenebb és kevésbé együttműködő lesz.
- Jaj ne csináld már! Nézd nagy nehezen, de sikerült legyőzni több mint a felét. Már fáradnak, még ha nem is látszik, meg rajtuk viszont rajtam annál inkább szóval kérlek, működj együtt velem, rendben? – kérem a lányt az együttműködésre. Ő azonban csak hezitál és hátat fordít, nekem miközben én elölről védem őt és magamat is.
- Hát… nem is tudom… Nézd, meg tiszta seb az egész testem nem úgy tűnik, hogy eddig is megvédtél volna. Ja és már időd sem maradt sok, körülbelül egy perc. – kissé dühösen pillantok hátra, hogy a lány ekképp próbál meg hátráltatni. Valamit ki kell ötlenem különben, kifutok az időből és a reiatsuból. Az ötlet hamar megszületik, a perverz lány egyetlen gyengepontját használom ki. Egy csapással odébb lököm a farkast, amelyikkel épp harcolok majd kihasználva a pár szusszanásnyi időt és a magát megjátszó lány felé fordulok. A füléhez hajolok, majd e szavakat súgom oda neki:
- Kérlek, és akkor bármit megtehetsz velem. Bár-mit… – a Kageookami ekkor felém fordult és szalutálni kezdett.
- Okézsoké! CSINÁLJUK! – kiált, fel lelkesen a lány mire szám sarkában egy mosoly jelenik meg.
- Remek! Akkor hajrá, utánam! – válaszolom és a testemben megbújó megmaradt energiámat kisajtolva rohamozok a farkasok felé zanpulelkem társaságában. Egy csapás és csere, én átadom neki a kardot és ő támad a saját oldala felé eső ellenfelekre, míg én hakudával tartom, távol őket amennyire tudom majd ismét csere. Az idő pereg a sérüléseim egyre sokasodnak. Akad egy két súlyos, de nem annyira, hogy abba belehalhassak ám a legtöbb sérülésem így is csak karcolás és zúzódás. Egymást váltogatva harcolunk, és bár képtelenségnek tűnik, de sikerült ismét megfelezni a ránk támadó csapatot egy forgó támadással, amit még a harc elején vetettünk be. Az idő azonban lejár pont, úgy ahogy az erőm is teljesen elfogy így a harc közepette esek össze. Nem tudom, hogy végül a világ azért sötétül el, mert ismét elvesztettem a szemem világát vagy, mert eszméletemet veszetem, csak azt tudom, hogy miután elfeketedett minden még mielőtt teljesen elájultam volna hallottam egy halk alig érthető hangot „Ügyes voltál…” majd néma csend.

Pár nappal később a 4. osztag egyik szobájában ébredek. A testemet számos kötés tarkítja köztük a bal kezemet is, amin ismét érzem a farkasfog okozta sebet. Körbe tekintek a szobában, de nem látok egy lelket s… Hopp vagy mégis? Ookami-chan ember alakban fejét az ágyamra helyezve alszik mellettem ám mikor ülőhelyzetbe tornászom magam felébred.
- Kira! Végre felkeltél… bocsi úgy tűnik kissé túlhajtottalak… – vakargatja, tarkóját egy vigyor mellett majd még mielőtt rákérdezhetnék, a bankaira közbe szól.
- Igen, igen. Nos, azt hiszem, kijelenthetem… – tart egy kis szünetet miközben én a takarómat markolászva várom a folytatást. … hogy Soul Society gazdagabb lett még egy Bankait használó shinigamival! Gratula! – ugrik rám és ölel meg olyan szorosan, hogy a zúzódásaim miatt fájdalmamban felszisszenek.
- De… ez most komoly? De hát a próbák… – nézek rá meglepetten hisz még a másodikat sem sikerült teljesítenem.
- Jaj ne foglalkozz már ilyen kis apróságokkal. Megmondtam nem megkapod az engedélyt, hogy használd a Bankaiom… ám ami most fontosabb… –ekkor hirtelen a lány elkezdi lehámozni rólam a kórházi pizsamát mire én azzal, válaszolok, hogy próbálom eltaszítani magamtól ám mivel még híján, vagyok, az erőnek csak alig-alig tudom csak távol tartani magamtól, amikor az ajtó kinyílik.
- Ojamashimasu~ - lép be az ajtón egy női hangot hallató személy. A hangja nagyon ismerős, de beletelik, néhány másodpercbe mire beazonosítom.
- Kotomi-chan? – nézek meglepetten az ajtó felé miközben Ookami-chant próbálom távol tartani magamtól.
- Eto... megzavartam valamit? - kérdi a lány, mire én csak zavartan
- D-dehogy zavarsz... hess innen! - veszek erőt magamon és lököm el magamról a farkas lányt és az erőlködést követően fel is szisszenek a bal kezemen lévő kötés alatt megbújó jókora seb miatt.
- Izé... gyere csak be. - invitálom be a lányt az ajtóból. Kérésemre beljebb is lép majd az ajtót becsukja maga után.
- Gondolom sejted, miért vagyok itt. Mi történt veled? Aggódtam... azt hiszem nem csak én – szólal meg Kotomi ismét kissé aggódva.
- Oh…Bocsánat…tudom kicsit hirtelen jöhetett ez, na meg az elmúlt egy-két héten sem voltam éppenséggel a toppon, de megérte hisz… – az ágy melletti széken helyet foglaló fukutaicho ekkor félbeszakít.
- Hopp... ezt neked hoztam ^^ – most minden bizonnyal tart valamit a kezében azonban az szemüvegem, amivel szemügyre vehetném az ajándékot valahol, nem tudom, hol van.
- Mi az? - kérdem, vidám mosollyal miközben bal karomat magabiztosan emelem a zörgő tárgy felé, hogy megtapogathassam így is némi információhoz jutva arról, hogy mi is az.
- Áh, egy gyümikosár! - tűnik fel ismét a zanpakutom. Mióta Kotomi-chan ideért teljesen elfeledkeztem, hogy ő is itt van.
- Tényleg? Köszönöm szépen, de nem kellett volna ennyire fáradnod. Áh, de hol is tartottam? - jesszus, mint egy vén nyanya, aki elfelejtette, hogy mit mondott kérdek, rá mert tényleg el is felejtettem, hogy hol jártam a mondandómban.
- Áh, ugyan, semmiség ^^ Remélem ez a nagy adag vitamin, hipp-hopp tip-top formába és egészségbe repít ^^ - szorítja meg a kezemet mire én csak elmosolyodom.
- Hát persze ennyi vitamintól sec perc alatt rendbe jövök. - mosolygok még mindig mindaddig míg Kotominak újra fel kell tennie a kérdést, amire egyszer már elkezdtem megadni a választ.
- Oh, igen... Nos, sajnálom, hogy ennyi gondot okoztam és persze aggodalmat. Igazság szerint csak annyi történt, hogy úgy néz ki megszereztem a Bankaiom. - vakartam a tarkómat és vártam a válasz reakciót a mondandómra, miközben Ookami-chan az ágyamra ülve kezd el majszolni egy banánt a nekem szánt ajándékból.
- Nahát... nahát, ez lenyűgöző, gratulálok! Nagyon nehéz volt? - szorítja meg ismét a kezem. Mindeközben Ookami-chna csak bólogatva jelzi a gyümölcs elfogyasztása közben, hogy igaz, amit mondok.
- Hát igen eléggé az volt. Bele is telt egy-két hétbe, míg végül pár nappal ezelőtt megszereztem. – mosolyogtam továbbra is.
- Ookami-chan, nem volt szép tőled, hogy ilyen állapotba hoztad :/ - szidja le a lélekölőmet a hadnagy ám szavaiból érezhető, hogy nem gondolja teljesen komolyan.
- Hmm... De hát ez a zanpakutok feladata nem? Egy gyengusz kiscsajnak mégsem adhatok ekkora erőt. - vigyorog, egyet a lány majd folytatja az evést.
- Oh, szóval akkor szerinted én gyengének nézek ki, hogy ennek kellett alá vetned? - förmedek rá most én az ágyon ülő lányra, de szavaim nekem is az enyhe komolyságot jelzi. Hallom Kotomi-chant is kuncogni mondandóm hallatán.
Végül az ajtó egy enyhe nyikorgás kísérletében kinyílik, és egy nővér sétál be rajta.
- Áh, jó napot, Niibantai fukutaicho. - hajol meg köszöntve Kotomi-chant köszöntve. Majd beljebb lép és hozzám intézi következő szavait.
- Jó látni, hogy végre magához tért hölgyem. A vizsgálatok alapján úgy tűnik, hogy a bal karján lévő harapáson kívül nincs semmi komolyabb baja. Amíg aludt kapott egy veszettség elleni oltást a biztonság kedvéért. - mondandóját egy mosoly követi majd megkéri Ookammi-chant, hogy szálljon le a beteg, azaz az én ágyamról.
- És mikor állhatok ismét munkába? Oh, és még fontosabb, a felszerelésem hol találom? - kérdem a hölgyet kedvesen.
- Nos, még holnapig biztos benntartjuk, hogy rendesen kipihenhesse magát, de aztán semmi akadálya. A felszerelését az ágy melletti szekrényben találja az öltözékével együtt. - tart egy kis szünetet a mondandójában majd a hadnagy felé fordul.
- Sajnálom, de megkérhetném, hogy távozzon? A hölgynek most pihennie kell és a látogatási idő is mindjárt lejár, de holnap megint bejöhet, ha szeretne.
- Eh, máris? Hát jó :/ Jobbulást... goseki, remélem, hamar viszontlátlak az osztagban ^^
Szomorúan hallom, hogy Kotom-channak távoznia kell, de remélem, holnap megint bejön.
- Hát akkor... Szia. És bocsi, hogy gondot okoztam. - kérek már sokadára bocsánatot a lánytól és elköszönök tőle. A lány távozása után a nővér, pihenésre utasít és Ookami-chant megkéri, hogy ne zargasson, majd ő is távozik.



A hozzászólást Chikanatsu Kira összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 15, 2012 6:29 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

haiiro - Chikanatsu Kira _
TémanyitásTárgy: Re: Chikanatsu Kira   haiiro - Chikanatsu Kira EmptyHétf. Okt. 29, 2012 12:47 am

Üdv!

Kicsinyke kalamajka ugyan volt a pályázat körül, de mivel úgy látom már nincs vele probléma, így ELFOGADOM a bankaiod. Gratulálok hozzá! Legközelebb azonban pályázatolás előtt győződj meg róla, hogy a szinted és az engedélyed is megvan-e!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




haiiro - Chikanatsu Kira _
TémanyitásTárgy: Re: Chikanatsu Kira   haiiro - Chikanatsu Kira Empty

Vissza az elejére Go down
 

Chikanatsu Kira

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-