-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Nyílvántartás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nyílvántartás Cl0te40600/45000Nyílvántartás 29y5sib  (40600/45000)

Nyílvántartás _
TémanyitásTárgy: Nyílvántartás   Nyílvántartás EmptySzer. Feb. 16, 2011 5:06 am

Gondolom az első kérdésetek, hogy Minek kell egy új nyilvántartás?
A válasz egyszerű. Mivel az osztag rangsorában már csak a kétjegyű számok maradtak, ezért az inaktív játékosokat megfosztom a rangjuktól, hogy azokat aktív játékosok vegyék át. Az új rangok itt lesznek vezetve a poszt végén egy szépséges táblázatban.

Ezért megkérem az osztag minden aktív tisztjét, hogy ha nem nagy kérés írjon ide egy posztot a következőkkel:

Név: Karaktered neve
Rang: A posztírás előtt egy pü-ben kell jelentkezni a hadnagynál vagy a kapitánynál a kiválasztott rangra
Előtörténet: Előtörténeted linkje
Adatlap: Adatlapod linkje
Bemutatkozás: A karaktered rövid bemutatkozása az osztag felé.

U. i.: Aki megkapta a rangját, annak még kell egy elbeszélésre mennie Misty Taichou-hoz (amennyiben eddig nem játszott vele KÖTELEZŐEN!). (Ezt az itteni poszt után is megteheti)

U. u. i.: Egy apró információ, az 1. tiszt a kapitányt jelenti, a 2. tiszt pedig a hadnagyot.

És végre itt a várva várt összesítés egy gyönyörű szép táblázatban.


[/tr]
Az osztag tisztjei
Rang
Név
Státusz
Kapitány
Yurenai Mistique
Aktív
Hadnagy
Hana Akamoto
Aktív
3. tiszt
Tamachi Hanazo
Aktív
4. tiszt
Annabelle Kemp
Inaktív
5. tiszt
Hiraikotsu Omote
Aktív
6. tiszt
Raimaru Minashaku
Aktív
11. tiszt
Tabuchi Tara
Inaktív
tiszt
Hishikawa Keiko
Inaktív
tiszt
Tabuchi Shiroi
Inaktív
tiszt
Saruwatari Kyousuke
Inaktív
tiszt
Hirobumi Baisotei
Inaktív
tiszt
Fujimoto Daiki
Inaktív
tiszt
Hiashin Kaikomaru
Inaktív
tiszt
Shiroyuki Minori
Inaktív
tiszt
Shihouin Asuma
Inaktív


A hozzászólást Nara Shiratori összesen 12 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 19, 2012 9:52 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nyílvántartás Cl0te40600/45000Nyílvántartás 29y5sib  (40600/45000)

Nyílvántartás _
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvántartás   Nyílvántartás EmptySzer. Feb. 16, 2011 5:10 am

Akkor kezdem is.

Név: Nara Shiratori
Rang: Ex-hadnagy
Előtörténet
Adatlap
Bemutatkozás: Én lennék az osztag hadnagya. A legfőbb feladatom az újoncok fogadása az osztagban, de másokkal is szívesen játszok. Ha bárkinek szüksége van egy kis segítségre, bátran fordulhat hozzám, mindenkinek a rendelkezésére állok.


A hozzászólást Nara Shiratori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 03, 2011 6:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nyílvántartás Cl0te7600/15000Nyílvántartás 29y5sib  (7600/15000)

Nyílvántartás _
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvántartás   Nyílvántartás EmptySzer. Feb. 16, 2011 5:35 am

Név: Hiraikotsu Omote
Rang: 5. tiszt
Előtörténet: Előtörim
Adatlap: Adatlapom
Bemutatkozás: Én lennék Omote! Nyugodtan hívjatok Omo-nak, vagy kitalálhattok nekem valamilyen más becenevet. Jelenleg én vagyok az osztag magányos farkasa, vagy ha úgy tetszik, a "szomorú szamuráj". Azonban ezen változtatni akarok, Misty-nek hála Smile
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nyílvántartás Cl0te19800/30000Nyílvántartás 29y5sib  (19800/30000)

Nyílvántartás _
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvántartás   Nyílvántartás EmptySzer. Feb. 16, 2011 6:17 am

Név: Yurenai Mistique, általában simán Misty
Rang: kapitány, aki nem fogyaszt tiszteket ebédre Very Happy
Előtörténet
Adatlap
Bemutatkozás: Misty vagyok, az osztag kapitánya és mindenese. Jelenleg éppen kicsit szeleburdi, enyhén érdekes felfogású hölgy vagyok, aki imád ismerkedni, barátkozni, és örömmel vár mindenkit az irodájába egy szép elbeszélgetésre. Eddig még senkit nem ettem meg, nem szokásom kiabálni, sem bárkit bántani (leszámítva a harcteret), így remélem hamarosan kicsit közelebbről is megismerhetem az aktív tagokat Very Happy

ui.: rossz netkapcsolat miatt a cseviben ritka madár vagyok, de mindig szívesen játszom másokkal, csak írj egy PÜ-t és megbeszéljük a részleteket..


A hozzászólást Yurenai Mistique összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 22, 2011 10:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nyílvántartás Cl0te30900/45000Nyílvántartás 29y5sib  (30900/45000)

Nyílvántartás _
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvántartás   Nyílvántartás EmptySzer. Feb. 16, 2011 8:20 am

Név: Yamasaki Shizuka
Rang: 3. tiszt
Előtörténet --> Klikk
Adatlap -->Katt
Bemutatkozás: Öhmm először is hello mindenkinek! Shiukának hívnak. Kérlek hívjatok ti is így. Kicsit félénk és ügyetlen vagyok, de azért remélem nem fogok senkit sem felidegesíteni. Előfordul, hogy össze-vissza beszélek. Szeretem a sütiket... nagyon torkos vagyok. Ha valakinek sütije van, jobban teszi, ha gyorsan megeszi, mielőtt megérzem az illatát. Ribbon-chan a kardom. Akaratos és nagyszájú. Sokszor vagyok ideges miatta és ordibálok vele. Ha valaki azt látja, hogy magammal veszekszek ne ijedjen meg. Biztos, hogy Ribbon van a dologban. Még nem ismerek szinte senkit, de mindent megteszek, hogy ezen változtassak. Ne az első benyomás alapján ítéljetek, mert biztos, hogy el fogom rontani. Mindig ez történik.
Vissza az elejére Go down
Viridiana Sovari

Viridiana Sovari

Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 11.tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nyílvántartás Cl0te6600/15000Nyílvántartás 29y5sib  (6600/15000)

Nyílvántartás _
TémanyitásTárgy: Tabuchi Tara   Nyílvántartás EmptyPént. Márc. 04, 2011 7:19 am

Név: Tabuchi Tara
Rang: Csak azért is maradok a 11. tiszt ^^ - mint kívülálló xD -
Előtörténetem
Adatlapom
Bemutatkozás: Nos, hol is kezdjem? Talán a legelején. Very Happy Tabuchi vagyok, tipikusan a múlt sérelmei miatt kicsit antiszociális alkat ^^" Ezért tessék zaklatni, és kihozni belőlem egy mosolyt minimum! Uhmm... *körül néz, mit lehetne még elmondani magáról, majd felkapja a Zanpakuto-ját* Ő pedig itt az én édesem *megölel* Mennyfarkas :3
A többit úgyis megtapasztaljátok, amint találkoztok velem.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Shiroi
6. Osztag
6. Osztag
Tabuchi Shiroi

nő
Hozzászólások száma : 3
Tartózkodási hely : itt is, ott is ^^
Registration date : 2011. Mar. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nyílvántartás Cl0te5000/15000Nyílvántartás 29y5sib  (5000/15000)

Nyílvántartás _
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvántartás   Nyílvántartás EmptyKedd Márc. 29, 2011 5:40 am

Név: Tabuchi Shiroi

Család: Tabuchi Tara testvére

Rang: 8.tiszt

Előtörténetem

Adatlap

Bemutatkozás:
Hm... hol is kezdjem... Áh, megvan! Shiroi vagyok, egy édességmániás, enyhén hiperaktív lány, akinek majdnem folyamatosan jár a szája. Van egy testvérem, Tara, aki a példaképemnek számít. Szinte mindig nevetek, legjobban azzal lehetne jellemezni, hogy nővérem gyökeres ellentéte vagyok. Cseppet sem viselt meg a halálom. Zanpakuto-m Hariken, egy szél elemű, nagyon édes farkas.
~ Ne nevezz édesnek ~ De ht az vagy. ~ Akkor se...~ Jó, jó, ha te mondod... *körbenéz* Azt hiszem, ide ennyi elég is lesz ^^

Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nyílvántartás Cl0te7300/15000Nyílvántartás 29y5sib  (7300/15000)

Nyílvántartás _
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvántartás   Nyílvántartás EmptyKedd Ápr. 12, 2011 10:47 pm

Név: Hishikawa Keiko
Rang: 6. tiszt
Előtörténetem
Adatlapom
Bemutatkozás: Sziasztok, Keiko vagyok. Nagyon szeretek ismerkedni, barátságos vagyok és sokak szerint aranyos is. Elég picike vagyok, de annál erősebb és gyorsabb. Néha elég béna vagyok és jókat szoktak nevetni rajtam. Elmehetnék pszichiáternek is, mert sok ember nekem önti ki a lelkét és én szívesen meghallgatom, bármi gondja-baja van. Szeretek segíteni az embereken. Zanpakutoum Kyouaku Tetsu, az én Pokoli Kardom. Talán azért lett tűz elemű, mert én is eléggé tüzes vagyok és szeretek beszélni is. Hát szerintem ennyit rólam, aki szeretne megismerni, az írjon nyugodtan, nem fogja megbánni. Smile
Vissza az elejére Go down
Shiranui Haruki
9. Osztag
9. Osztag
Shiranui Haruki

nő
Taurus Dragon
Hozzászólások száma : 105
Age : 24
Tartózkodási hely : Shiratori-sama mellett
Registration date : 2011. Jun. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nyílvántartás Cl0te19200/30000Nyílvántartás 29y5sib  (19200/30000)

Nyílvántartás _
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvántartás   Nyílvántartás EmptySzomb. Jún. 25, 2011 2:46 am

Név: Shiranui Haruki
Rang: Volt 4. tiszt
Előtörténet
Adatlap
Bemutatkozás: Haruki az osztag legújabb tagja és egyben Shiratori-sama személyi testőre, aki vele packázik, annak Harukival kell szembe néznie előtte. De amúgy Haruki szívesen ismerkedik meg bárkivel, (kivéve azokkal, akik nem kedvelik Shiratori-samát) nem csak ebből az osztagból, akár másikból is. Shiratori-sama rajongók előnyben.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nyílvántartás Cl0te33500/45000Nyílvántartás 29y5sib  (33500/45000)

Nyílvántartás _
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvántartás   Nyílvántartás EmptyVas. Dec. 18, 2011 4:56 am

- JIPPÁÁÁÁÁH!- Hatalmas csatakiáltással berúgom az iroda ablakát, mert ajtón érkezni annyira snassz, meg nem elég hatásos, és ha már új, meg nemeseket kell hirtelen halálba száműzni nemesként, akkor miért ne kezdeném csodálatosan az előttem álló pokoli üstben való rotyogást békés megbotránkoztatással? Semmiért! Még jó, hogy bedobom minden adottságom az első perctől fogva!
- Frissen, üdén, másnaposságot kiheverten máris szolgálatra jelentkezem!- Széles vigyorral kihúzom magamat az asztalon díszelegve és annak rendje na meg módja szerint, felsőmből előhúzom a viseltes papírlapot. Tökéletesen hibátlanul kitöltöttem rajta mindent, valahogy azután berúgtam, aztán kirúgtam és annyira beszámíthatóvá váltam rájöttem hogyan kell írni tollal, szóval lehetnek rajta idegen tinta vonások, de az a Föld mozgásától keletkezett!(Bemutatkozás #1)

Név: Hana Akamoto, de ha szép, bocis szemekkel nézel rám megfontolom, elmélkedem, gondolkozó pózban bambulok, alszom rá...és napokkal később közlöm: Nem, nem hívhatsz Kuchiki-nek!Surprised
Rang: Hadnagy Nem mozgássérült parkolót jelez a falapom, kapizsgálod? Bár ez nem is hülye ötlet...
Életmű
Önéletrajz
Pótlék
Bemutatkozás: Hohohoooo~h! Minek kapkodni! Ráérünk, ráérünk! Nem kerget sehová a részfaszú bagoly! Szép nyugisan megbeszéljük egy üveg sake mellett! JAJ! Pletykákat, szerelemre váró jelöltekről listát és semmi esetre se nyílt lekenyerezésre szolgáló édességet, ajándékot, hízelgő szavakat szívesen fogadok! Főleg, ha van benne információ Misty taichou lovagjáról! MUHAHA! Azt a Don Juan-t be kell olvasnom a vonalkód ketyerével, ha törik, ha szakad!
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nyílvántartás Cl0te18700/30000Nyílvántartás 29y5sib  (18700/30000)

Nyílvántartás _
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvántartás   Nyílvántartás EmptyVas. Aug. 19, 2012 3:47 am

Nevem: Raimaru Minashaku

Előtöri: katt ide
Adatlap: katt ide

Rang: nélküle élek..
Bemutatkozás: Magas vagyok, lehet, hogy belelátsz az orrlyukamba.. nem, nincs benne fika, és csak egészséges mennyiségű szőr. Ha írsz nekem, játszom veled: ha nem, nem. ilyen egyszerű.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Nyílvántartás _
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvántartás   Nyílvántartás Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nyílvántartás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 6. Osztag-