-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 Cl0te8000/15000Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 29y5sib  (8000/15000)

Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/   Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 EmptySzer. Feb. 02, 2011 7:47 pm

Hamar végzek a shinigamival és hát mit tegyek, mit nem, nem hagyhatom, hogy kárba vesszen. Így enni kezdem. Milyen zamatos, csodálatos vérének, húsának íze sokkal üdítőbb, mint Huco Mundo beli „rokonaié”. Hiszen végül is, ők csak gyáván Soul Society-be menekültek előlünk, a csodálatos átalakulás elől. Ezért állnak ők már egy jó ideje harcban egymással. Milyen elképesztően ostoba ok. Ami az érdekes, hogy az arrancarok vezetője, aki még az Espada-val is azt csinál, amit akar, szintén egy halálisten. Akik feltétel nélkül imádják őt (bár ez egyre ritkább) el sem gondolkoznak ezen. Csak vakon követik parancsait, melyek őrült tervének végrehajtásához szükségesek. Szánalmas. Sajnálom az olyanokat, akik csak azért ragaszkodnak Aizen-hez ennyire, mert nem képesek mást tenni. Túl gyengék hozzá, hogy egyedül próbálják meg. Én is ilyen voltam eddig. De ennek most vége. Egyedül a félelem és egyfajta csodálat tartott a férfi mellett, de sem más, csak egy hataloméhes, ostoba shinigami, amit úgy gyűlöl az egész arrancartársadalom. Már ha lehet minket így nevezni. Nekem egyelőre még szükségem van egy erősebbre, olyanra, mint Eli, aki bár akarva nem, de akaratlan rengeteg dolgot tanít nekem. Ő is egyfajta cél számomra. Egyelőre teljesítem parancsait, mert kell nekem és az életemet is szeretném megőrizni még egy ideig. Ám tervezgetésemet be kell fejeznem, mivel elfogyott a vacsorám, amúgy meg el sem szabadott volna kezdenem. Áh, le kell, szoktassam magam a felesleges agyalásról, ilyenkor túlságosan is elmerülök a gondolataimban és ezzel még bajba is keverhetem magam. Megfordulván észreveszem a lányt, aki mindeddig próbált hátráltatni minket. Milyen fiatal… de társamat még mindig nem látom sehol.
- Nocsak, milyen kedves meglepetés. Mit csináltál Karasu-val? – szólalok meg, halálos nyugalommal, sőt inkább csevegő, mintsem fenyegető hangnemben.
Lépnék, megmozdulnék, helyezkednék, de nem megy. Mi van itt? Ne, már megint… én gondoltam, hogy egyszer még bajba sodrom magam a filozofálgatásommal, de mindegy. Úgy kell nekem, most már biztosan leszokom róla. Fél óra sem telt el és lábaimat megint fogságban tartják, ez idegesítő. Na mindegy, egyelőre hideg maradok, akárcsak a jég, mely földhöz szegez. Az esetlegesen feltörő indulataimnak itt semmi helye, hiszen egyelőre nem mondott semmit és nem is akar megtámadni, mint látom. Ez legalább jó. Ekkor a lány megszólal, ugyancsak nyugodtan, érzelmek nélküli hangon. Hogy? Szóval szerinte Karasu nem hogy okosabb nálam, de én még hagytam magam elcsábítani is? Na, nem! Ezt viszont már nem ússza meg a kis féreg, könnyen elintézhetem, hiszen csak egy ember… Mellesleg nem is magam miatt tettem. Hanem főleg Karasu miatt, hogy Ayaka ne bántsa, no meg persze önös érdekből is, hiszen Aizen-re és Eli-re is gondoltam közben, de ez most mellékes. Persze társam támadója nem hallgatott rám, de nem vonhattam vissza azzal, hogy: „Bocsánat, de csak meg akartam védeni a társamat, eszemben sincs végig csinálni.” Chh… és ő még arról beszél nekem, hogy kinek van több esze?! Ha Karasu nem kezdte volna el cukkolni a már amúgy is dühös lányt, most valószínűleg nem lennénk itt. Az egész az ő hibája, miatta van, én azért tettem, hogy mentsem a bőrét! Viszont a vádaskodást és a történteken agyalást hirtelen félbeszakítja egy váratlan eset. Hirtelen egy penge hatol át a lány testén, akár kés a forró vajon. Arca és szemei is döbbenet és fájdalom keverékét mutatja egy pillanatig, majd ami még váratlanabb, hogy a katana körül a teste megfagy. A jég tovább terjed rajta, tökéletesen csapdába ejtve támadóját, aki nem más, mint Ryoushi, aki úgy látom, szintén nem készült fel ilyen eshetőségekre. Mikor a lány, élő égszoborrá változik, számomra érthetetlen okból mosolyog. Ekkor mint egy varázsütésre, egy árnyék tűnik fel a semmiből, egy erős rúgással megajándékozva segítőmet, aki ezáltal egy jó pár mátert repülve a vízben végzi. Kardja kitört a jégszoborból, ezer darabra törve azt, így az én lábaimat is megszabadítva. Ahogy meglátom az előbbi árnyat, érzelemtől tökéletesen mented arcomra most óriási döbbenet ül ki, akkor melyet talán még nem is tapasztaltam magamon. Az előbb széttört test helyét most átvette az előbbi árny, aki szintén a lány. Megszólal, és mintha csak magának beszélne, azt mondja, kár, hogy ez a képessége is tudomásunkra jutott. Mennyi van még neki? o.O Kezdem azt hinni, hogy nem lesz olyan könnyű elbánni vele, mint hittem. Ami fontosabb, hogy Ryoushi-sant ki kell mentenem, de mit reagálna erre a lány? Áh, tökéletesen összezavaró és kétségbeejtő helyzet, talán pont ezt akarja? Gyorson megrázom a fejem és tekintetét állva, gondolkozni kezdek. Egy cukorka nem fulladhat meg, de a vízben kijöhet a testből, ami azt jelenti, hogy talán örökre elveszhet. A fiú nem tett semmit, amivel kiérdemelte volna ezt a sorsot, hiszen valószínűleg Hakubo nem fogja átkutattatni a folyót a többivel, hogy megtalálják az ő lélekcukorkáját. De vajon mit akarhat a lány? Miért próbált akadályozni minket azokkal a rejtvényekkel? Tán azt hitte, ha rébuszokban beszél, az megrémít és elgondolkodtat minket, akárcsak a filmekben szokás? Először tudomást sem vettem róla, de a második figyelmeztetésére már felfigyeltem. De ha most azt mondja, Karasu az okosabb, engem pedig manipuláltak, akkor miért mondta, hogy az alkonyat elaltatja a hollót? Hiszen akkor ezek szerint nem ő lett megtévesztve, hanem én. De a fene esne belé, túl sokat gondolkozom, nem hagyatom, hogy a fiú odavesszen, tőlem nem érdemelt ki ilyen bánásmódot. Így aztán további agyalás nélkül, ruhástul, fegyverestül belevetem magam a vízbe, hogy kihúzzam onnan Ryoushit. Több mint egy perc telt el, bár nem számoltam, úgyhogy csak remélni tudom, hogy még él. Ha a mentés sikerül, utána hajlandó vagyok tárgyalni a lánnyal, eddigi segítőnk ájultan úgysem fog újabb gyilkossági kísérletet elkövetni ellene. Ami azt illeti, lenne is majd egy pár kérdésem hozzá…
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 Cl0te43000/45000Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/   Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 2:10 am

Hm, miért van az, hogy ha találkozok egy nővel, legyen az fiatal vagy idősebb, mást se csinál, csak egyszerűen vagy megver, vagy pedig tesz a fejemre? Sajnos azt hiszem, én az a fajta személy vagyok, akit a hölgyek csak barátnak tartanak. Ez kár, nagyon nagy kár. Majd csak kitalálok valamit, talán új stílus. Fenéket, nem most kellene magamnak lelki segélyt tartani, és amúgy is jó vagyok, így ahogy vagyok. Rendben, kicsit sok kérdést tetem fel, érdekel mi is a helyzet most. Már maguk az események is, amik eddig történtek gyanúsak. A tekintetemmel követem a lányt, akinek már a nevét is megtudtam. Kamiya Chiba. Majd szembe fordulok vele, most valahogy nem szimpatikus az ötlet hogy hátam mögött álljon valaki. Nocsak, igazán érdekes személy. Felkészült Ryoushira, és már harcol is vele? Mit is tudok eddig? A vizet valami képen tudja uralni, tehát az is megeshet, hogy klónokat hozott létre magából? Ha igen, akkor tényleg nem semmi lehet ez a kis csaj, és akkor most nem fogom azt csinálni, mint Ayaka-val, tehát inkább befogom és normális leszek. Remek választ kapok ugyan, de nem a kérdéseimre, vagyis nem mindre kapok választ. Pedig reméltem, hogy ennyire máltat majd, legalábbis gondoltam. De meg kéne már szoknom, hogy a nők semmibe vesznek.
- De azért szeretem tudni, hogy kinek is készülök segíteni. Örvendek Kamiya Chiba. Tehát Adora már végzet, és te pedig Ryoushival harcolsz, értem. Remélem legyőzted a kölyköt és nem voltál túl kegyetlen az egyessel. Nézd, én se szívlelem Hakubot, de hogy maga elintézze az egész Gotei 13-at? Azért azt túlzásnak tartom. Ha ilyen egyszerű lenne, akkor már mi is megtettük volna. Tehát eddig csak hat lelke van? – ezt csak magamnak jegyeztem meg, kicsit eltöprengve. – Hát Ayaka elég erős volt, köpni-nyelni nem tudtam miatta, tehát lehet, igazad van, és ha lesz még 200 ilyen katonája tényleg nagy szarban lesz a Gotei 13, bocsáss meg a kifejezésemért. A lelkek körforgásának az egyensúly megzavarása nekünk is kellemetlen lenne. -dörzsölöm meg az államat.
De addig rendben van, hogy pár dolgot közölt velem. De elvárni azt, hogy meg bízzak benne, hát azt azért nem. Inkább ez most egy kéretlen szövetség lesz. Tehát mehetünk? Rendben, követni kezdem, bár nem sokáig sétálunk, mert valamiért megáll, szembe fordul velem, és a kezén valami változás megy végbe. Ösztönösen nyúlnék Orgoért, de félúton inkább visszaengedem a kezemet, és ismét a testem mellet pihen. Halkan sóhajtok egyet, és lehajtom a fejemet. Átgondolom azt, amit közölt velem, ha nem segítek neki, akkor megöl, és az eddigiek alapján tényleg képes is lenne rá. Ez zsarolásnak hangzik nekem, bár szerintem annak is szánta. Egy széles vigyor kíséretében nézek rá.
- Igazad van, sok választásom nincsen. Ha meg kell ba..ódni akkor meg kell. Nézd, az egy dolog hogy én a csekély értelmi képességemmel hiszek neked. De Adora lehet nem fog, és nekem se. Neki valami bizonyítékot se ártana bemutatni majd. A másik, minket feladattal küldtek ide, és ha nem teljesítsük, akkor lehet, hogy bajok lesznek, majd ha haza mentünk. Valamit kellene majd vinnünk, már csak azért is hogy a fejünk a helyén maradjon. – elnevetem magamat. -Nem is álmodtam arról hogy magam, mint valami hős majd berobbanok és leverek mindenkit, Ayaka is lerendezett egyedül. Egyedül mind a hat ellen nem lenne esélyem, és ráadásul ott van Hakubo is, ő se lehet azért gyenge. De ha az a célod, hogy elpusztítod Hakuboékat, lehet mi is tudunk majd segíteni. – már megint sokat beszéltem a fenébe is, lakat kéne a számra. – Most pedig vezess Adorahoz és majd megpróbálok vele beszélni. – fenébe, jó lenne most az a cigi, de elázott, most már azt is cseszhetem, ez a nap egyre jobb és jobb.
Mi jön a végén? Betoppan a Gotei 13-tol valaki? Remélem egy kapitány, már csak az kell, hogy napom még jobb legyen. Ha elindult Chiba akkor követem, lehet ostobaság megbízni benne, de mást nem tehetek. Már csak azt kell tudnom hogyan is vegyem rá Adorat, hogy hagyjuk az egészet a fenébe. Bár valami már kezd körvonalazódni a fejemben. Igen, ez talán beválhat. Hiszen ő is Arrancar, talán majd hatni fog rá amit mondani fogok.
- Chiba-chan, te honnan szereztél ezekről tudomást? Hakuboról és a többi dologról? És ha harcra kerülne a sor pár lélekkel, van tipped ellenük? Valami gyenge pont? - kérdezem barátságos hangnemben, elüthetjük az időt egy kis beszélgetéssel, míg oda érünk Adorahoz.
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/   Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 6:17 am

Adora:
- Csupán elválasztottam tőled, hogy ne befolyásolhasd a forrófejű, elhamarkodott döntéseiddel. Lehet hogy 87 éves vagy, de viselkedésed megfelel a külsődnek.
Felel a lány hűvösen a Karasura vonatkozó kérdésedre, ami alapján valószínűsítheted, hogy nincs miért aggódnod, semmi baja. Meglepett arckifejezésedet csupán egy semmitmondó pillantással méltatja, de látszik rajta, hogy tudja, kérdéseket szült benned a "bemutatója", magyarázatot azonban nem fog adni, hacsak hangosan fel nem teszed ezeket. Most azonban Ryoushi megmentése mellett döntöttél, akár szüksége van rá a módosított léleknek, akár nem. Így hát beleveted magad a folyó jéghideg vizébe és alámerülve próbálod megkeresi a fiút, ami korántsem bizonyul egyszerű feladatnak a zavaros vízben, ráadásul az éjjeli fényhiány is nehezíti a dolgod. Egyetlen pozitívumként a tájékozódási képességedet akadályozó injekció hatásának elmúlását tekintheted, hiszen pontosan tudod, hogy hol vagy és merre mész. Percekig kutatsz a test után, akár többször is fel kell jönnöd levegőért, de végül rábukkansz a Ryoushi fejéből szivárgó vérfolt nyomára, és azt követve a gazdáját is megtalálod. Talán nem kis meglepetésedre teljes lelki nyugalommal lebeg a mélységben, úgy tűnik esze ágában sincs felúszni a felszínre, ám amikor téged megpillant, mutatóujjával egyértelmű jelet ad arra, hogy fent kíván veled találkozni és azzal fel is rúgja magát a szabad levegőre.
- Szólnod kellett volna, hogy láttad őt korábban.
Szólal meg semleges hangján, amint te is felbukkansz a víz alól, bár minden bizonnyal ez most szemrehányás volt a fiú részéről. Ugyan megtapogatja a vérző halántékát, de nem különösebben törődik sérülésével, fájdalom sem látszik az arcán, igaz az egyetlen érzelem amit eddig láttál rajta a meglepetés volt, így akár még szenvedhet is. Egy darabig némán bámulja a partot, ha te is odanézel, felfedezheted, hogy a lány nem mozdult el a helyéről, hanem ő is titeket néz.
- Ő az ellenségünk, Chiba-san. Egy shinigamik által támogatott emberi szervezet tagja, meg akarja akadályozni a bosszúnkat Soul Society ellen. Ha nem zavarja semmi, előle nem tudom elrejteni a jelenlétem valamilyen oknál fogva, ezért szükségem van rád, hogy eltereld a figyelmét. Másképp nincs esélyünk. Karasu-sant már valószínűleg a maga oldalára állította, így te vagy az egyetlen, akitől támogatást remélhetek. Hatalmas ereje van, egyetlen mozdulattal is megölhet téged, ha óvatlan vagy, ezért nem hibáztatlak, ha nem akarsz segíteni.
Felel a benned tán felmerülő kérdésekre azok feltevése nélkül is, mintha az ellentéte lenne a parton várakozó ellenfeleteknek. Bár Chiba csupán ember, nemrég látott rúgásának ereje, gyorsasága és az ismeretlen képességek tudata alátámasztják a modsoul szavait, nem kételkedsz benne, hogy a titokzatos hölgy félelmetes ellenfél, és valóban az életedet teheted kockára, ha segítesz a fiúnak. Ő azonban választ várva pillant rád, ezt szavak nélkül is megérted. Akárhogy döntesz, Ryoushi válaszod után a vízbe merül és mindenképp megpróbálja ártalmatlanítani Chibát, rajtad áll, hogy addig mit teszel és hogyan próbálod őt nyerő helyzetbe hozni, ha megpróbálod elterelni a lány figyelmét.

Karasu:
Chiba egészen addig nem figyel rád és a mondandódra, amíg Ayaka neve elhangzik, azonban ekkor tágra nyílt szemekkel fordul feléd, igaz ez az arckifejezés gyorsan eltűnik az arcáról és ismét sztoikus nyugalom lesz úrrá rajta.
- Szóval ezért volt a karodon az a súlyos égési sérülés. Szerencsés vagy, hogy jelenleg nem egy kupac hamuként létezel.
Jegyzi meg, feltehetően azért mert van már tapasztalata a fent említett módosított lélekkel és talán hasonlóan fájdalmas, mint a tied. Mindenesetre valamilyen szinten felkeltetted az érdeklődését, és innentől kezdve megtisztel a figyelmével, akármeddig is tartson hosszas monológod, bár a türelmetlenség első jelei azért már látszanak rajta, mire a végére jutsz.
- Meglepően sokat jártatod a szád feleslegesen. Valóban fennáll a veszélye annak, hogy Adora Luna neked sem fog hinni. A Ryoushi nevű sokkal körmönfontabb, mint az látszik rajta, a társad talán már teljesen a befolyása alá került, talán már nem tud szabadulni a karmai közül. Az is elképzelhető, hogy meg kell ölnöd őt, de ez egy arrancarnak nem szabadna hogy gondot okozzon. Vagy tévedek?
Vigyoroghatsz vagy nevethetsz, úgy tűnik ő nem tartja ennyire viccesnek a helyzetet, sőt, véresen komolyan cseng a hangja. Beszéded egyes elemeit továbbra is ignorálja, te is érzed, hogy csak annyit árul el, amennyit ő akar, talán az is eszedbe juthat, hogy manipulál téged, és csak eszköznek tekint, ami őszintén szólva nem is áll messze az igazságtól. Ugyanakkor az is lehet, hogy csak a számodra feltétlenül szükséges információkat köti az orrodra. Keze legalább visszaalakul emberi formába, így attól nem kell tartanod, hogy egy újabb verést kapsz, mivel elfogadtad őt szövetségesedként, számíthatsz arra, hogy nem fog bántani téged még egyszer. Hacsak el nem árulod őt.
- Tudom, mert tudnom kell, a többi lényegtelen. Harcolni pedig csupán egy lélekkel kell majd, ellene csak egy hasznos tanáccsal tudok szolgálni. Kerüld el őt minél messzebbre. Szükségem lesz a teljes erőmre, így most itt kell hogy hagyjalak. A folyó túloldalán megtalálsz. Ja igen, még valami. Ne hívj Chiba-channak, nem vagyok a barátod.
Fejezi be, majd nemes egyszerűséggel apró vízcseppekké hullik szét, egyedül hagyva téged. Ha a levegőben lévő lélekszemcséket használod, száraz lábbal is átjuthatsz a másik partra, útközben pedig megpillanthatod Adorát és Chibát, akármit is tesznek éppen, sőt ha elég gyors vagy, még oda is érhetsz, mielőtt történik valami visszafordíthatatlan. De sietned kell, nincs sok időd.
Vissza az elejére Go down
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 Cl0te8000/15000Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 29y5sib  (8000/15000)

Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/   Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 EmptyKedd Feb. 15, 2011 10:31 am

Kérdésemre olyan lekicsinylő, lenéző szavakkal válaszol, mintha nálam ostobább lény nem is létezne. Sérti az önbecsülésemet a lány beszéde és már a harag is gyűlik bennem iránta, akárcsak a vágy, hogy vérében fürödhessek, lássam megtört tekintetét és halljam fájdalmas sikolyát, ahogy fegyverem segítségével pokollá teszem az életét, amint kínok-kínjában részesítem. Ám ez egyelőre nem lehetséges, mivel megjelenik Ryoushi-san, de a lánynak köszönhetően olyan gyorsan és meghökkentő módon tűnik el, ahogy itt termett. Kis hezitálás után végül jómagam is a fiú után ugrom, hogy megmentsem őt. Már persze, ha szüksége van rá… De hát elgondolásom szerint, ha egyszer ájultan esett a vízbe, akkor csak nem tudja magát kihozni onnan, nem igaz? Hülyeségeket gondolok, ez teljesen abszurd :/ Nem mondatnám, hogy könnyű megtalálni idelent a kék hajút, főleg hogy alig van valami fényem, amivel láthatnék is valamit. Hol a fenében lehet már, egyszerűen nem találom sehol! Lehet, hogy már túlságosan is messzire sodorta a víz? Még csak az kéne… Felúszom, majd miután megtöltöm tüdőmet az éltető oxigénnel, visszabukom a hideg vízbe, hogy tovább keressem Ryoushi-t. Egy újabb kört leúszván még mindig nem találom meg, így már egyre kétségbeesettebben keresem tekintetemmel a fiút, nem is gondolva a fulladásos halálra, amely hamarosan nálam is bekövetkezhet. Csak akkor evezek a felszínre kénytelen-kelletlen, mikor a tüdőmet már égeti az oxigénhiány. Levegőért kapkodva csapkodok a víz tetején, majd egy gyors szippantás után újra a jéghideg folyadék mélye felé úszom. Kis keresgélés után végül észreveszek egy halvány vércsíkot, melyet követve eljutok a keresett személyig. Ő láthatóan egészen jól van, és nem nagyon tervezi, hogy felmenjen a víz alól. Ám amint megpillantjuk egymást, ő felmutat a folyó tetejére, majd reakciómat meg sem várva úszni is kezd. Én is követem, majd mikor utána nem sokkal felbukkanok a felszínen, megszólal. Bár hangja semleges, érzelmektől mentes, tudom, hogy most leszidott. Restelkedve sütöm le a szemem és kezdem nézni a vizet, Ryoushi helyett.
- Bocsáss meg. Azt hittem, nem fontos… vagy esetleg tudod, hogy mi láttuk. Tudod, mivel nem nagyon akarództál az elején megszólalni, így gondoltam, én sem beszélek, míg nem lesz fontos mondanivalóm. – szólalok meg és hangomból jól érezhető, hogy tényleg nagyon bánom a dolgot.
Mikor észreveszem, hogy a fiú egy kicsit meglapogatja a területet, ahol a lány megrúgta, aggódó tekintettel figyelem őt egy pár másodpercig. Sem arcán, sem lélektükreiben nincs az érzések egyetlen szikrája sem, pont ezért aggódom érte annyira. Nem kéne állandóan titkolnia, mit érez, mert a végén még nagy baja lesz belőle. Talán is belehalhat.
- Ryoushi-san… jól érzed magad? Az a lány elég csúnyán eltalált. És kérlek, most ne titkold el, amit valójában érzel, mert aggódom… - szólalok meg.
Jézus-Mária-Szent József, miket beszélek én?! O.O Agyamra megy ez a küldetés és teljesen kifordulok önmagamból -.- Hogy én aggódjak valakiért? Soha az életben! …sem halálban. Fejcsóválva ostorozom saját magam, botorságom miatt, hogy ilyen érzelmes lettem. Pedig sikerült egészen kegyetlenül elintéznem egy shinigamit, erre itt érzelgősködöm egy módosított lélekkel O.O Mit ne mondjak, szánalmas vagyok… Ekkor Ryoushi hirtelen megszólal és korábban gondolatban felvetett kérdéseimre igyekszik választ adni nekem. Szóval az ellenségük? Milyen bosszú? A magyarázat csak még több kérdést szül, hát ez fantasztikus, mondhatom. De legalább azt már tudom, hogy miért akar minket megállítani.
- De… Ryoushi-san, ha olyan erős, mint mondod, akkor ezek szerint az általad mondott „hibáid” ellenére képes vagy vele végezni, ha segítek neked? – értetlenkedem egy ideig, de lévén Ayaka is láthatólag tart tőle, nem is kell válaszolni a kérdésemre, így is tudom a választ.
- Rendben, segítek, ahogy tudok. – mondom végül, majd a fiú után én is a víz alá merülök és olyan gyors sonidóval indulok el, amilyen gyorssal csak tudok.
Nagyon remélem, hogy sikerül megelőznöm a kék hajút, mert más terveim vannak, mint neki. Lehet, hogy mindketten úgy gondolják, Ryoushi hatása alá kerültem, de nekem eszemben sincs bábot játszani, hiszen én vagyok a Bábmester és senki más >.> Ok nélkül pedig semmi indokom arra, hogy segítsen a fiúnak kioltani Chiba-san életét. A bosszú amúgy is csak erőszakot szül, azt pedig nem támogatom, kivéve, ha a saját testvérem elleni bosszúhadjáratomról van szó. Ha pedig tényleg sikerül előbb a lányhoz érkeznem, kettejük közé állva állítom meg a még el sem kezdődött harcot.
- Először is, kérlek ne vedd úgy, hogy elárultalak Ryoushi-san, de én sem vagyok hülye. Ok nélkül se Chibának nem segítek, sem neked és haragudjon rám ezért egész Hueco Mundo, mert nem dobtam el az életemet pár lélekcukorkáért. Szóval… milyen bosszú, milyen szervezet és miért vagytok ennyire ellenségesek egymással? Tudom, mire kellenek azon a cukorkák, csak azt nem tudom, mik Hakubo hosszútávú tervei velük, ez pedig zavar. – fejtem ki végül elég hosszúra sikeredett monológomat és kérdőn tekintek hol az egyik félre, hol a másikra.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 Cl0te43000/45000Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/   Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 EmptyKedd Feb. 15, 2011 12:46 pm

Ayaka említésére mintha megváltozna az arca Chibanak, esetleg ő is találkozott már vele? A tűz és víz ellentétei egymásnak. Chiba itt hatalmas előnyben van, vagy bárhol ahol rengeteg víz van. De más esetben Ayaka az, aki nyerő helyzetben van, és a tűz elpárologtatja a vizet. Ebből kiindulva a harcuk nem lehetet kellemes egyikkőjüknek se, persze csak akkor, ha valóban harcoltak egymással. A nemrég még égett karomra nézek, és ökölbe szorítom, a tenyeremet majd szétnyitom, megismétlem ezt egy párszor.
- Igen, és meg kell jegyeznem felettébb kellemetlen volt az a találkozás vele. Sikerült jól felidegesítenem, amit szerintem meg is érdemelt. Pedig én csak egy randira hívtam, eh, ki érti a nőket? Na jó, talán cukkoltam is egy kicsit. De nem tudtam hogy humorérzéket nem kapott.
Rendben, belátom a hibámat, túl sokat beszélek. Pedig nem tartottam magamat sosem egy olyan szófo.ó fajtának. De úgy fest, a dolog én tényleg az vagyok, ezen már változtatni nem tudok, szenvedek vele és kész. Persze már akinek ez szenvedés, én élvezem. Bár nem is tudom, lehet ezért zavartak el a nők? Lehet ez az oka. De miért baj az, hogy szoktam Csontosról beszélni, és minden más dologról? Az időjárásról, esetleg mit nem szeretek és mit kedvelek. Az is baj lehet, hogy gyakran Őket nem kérdezem saját magukról? De ez miért lenne baj? Komolyan, ha komolyan vennék a dolgot, szerintem akkor félbeszakítanának és mesélnének magukról. Haj, bonyolult a női lélek, de én egyszer meg fogom fejteni, vagy ha elég erős leszek, akkor majd erő útján szerzek nőt.
- Bocsi, de néha elszalad velem az a bizonyos ló és sokat fecsegek. Tehát szerinted Adora a kis Ryoushi hálójába került? Érdekes lenne, nem tűnt olyannak Adora akit manipulálni lehet. Megpróbálok beszélni vele, akkor is, ha nem vagyok az a meggyőző és okos fajta. Talán hallgat majd az érveimre. – kérdően pillantok Chibara és felvonom a szemöldökömet. – Nem, ez nem akadály. Ha szükséges, akkor majd megpróbálom megölni. De mi a biztosítékod, hogy Te nem fogsz engem megölni ezek után?
Mert azért engem is érdekelnek a dolgok, főleg ami rám vonatkozik. Mint az hogy talán meg kell ölnöm Adorát. Persze könnyű ezt mondani. Csak egy arrancar ő is, és mindegy mi van, én kedvelem, talán gyenge jellemű arrancar vagyok, olyan, aki a barátait nem igazán ölné meg. De rendben játszunk el a gondolattal, hogy megteszem. Vagyis megpróbálom, attól ott van Ryoushi is, gondolom, a kölyök nem hagyná, hogy megöljem Adorát és szabotáljam Hakubot. Tehát kettejük ellen kellene majd harcolnom. Ami megint felvett pár problémát. Az egyik, nem ismerem Adora valódi erejét, a másik, hogy részben ismerem Ryoushi erejét. S megkell mondanom, ez az eltűnősdi, amit Ő csinál, nagyon nem jó. Figyelhetnék Adorára és közben Ryoushi simán letudna szúrni. Mondhatom remek. Persze elméletileg Chiba is segítene, rendben, játszunk el a gondolattal, legyőzzük Adorat és Ryoushit, és mi van, ha az egész egy átverés? Ha csak Chiba is a saját érdekeit nézi, és megakar majd ölni? Túl sok a kérdés, és ez a sok gondolkodás csak kételyeket ébreszt bennem. Ahogy végig nézek Chiba-chanon látom, hogy a „keze” végre ismét emberi kéz lett.
- Tudod, ez egy amolyan kéretlen szövetség kettőnk közt. Legalább egy kicsit bízhatnál bennem. Értem, akkor az egyetlen árva lélekkel is te fogsz harcolni? Rendben van, Adorát bízd rám, Ryoushi pedig a te dolgod lesz. Majd kiáltok, ha kellenél. –elvigyorodok. – Rendben van Chiba…..chan.
Persze hogy nem hagytam ki a lehetőséget. De ő már eltűnt, rendben ideje nekem is csatlakozni hozzájuk. Nincs kedvem a vízbe megint belemenni, inkább a légi közlekedést használnám. Elrugaszkodok a talajtól, és a levegő lélekszemcséiét kihasználva a levegőben kezdek közlekedni. Nincs sok időm, ezért sonidot használva közeledek hozzájuk. Remélem a harc nem kezdődőt el. Talán pár méterre érek földet tőlük, elkapva Adora monológjának a végét.
- Na, igen Ryoushi, mond csak el mit akar Hakubo. Hogy létre akar hozni hozzátok hasonló módosítót lelkeket. Hogy a Gotei 13 helyébe lépjen, és utána Hueco Mundo ellen forduljon. Ami számunkra nagyon is előnytelen lenne. Sajnálom Ryoushi, akárhogyan is, ezek a kis „cukorkák” nem kerülhetnek Hakubohóz. Bár gondolom te nem ezen a véleményen vagy, de addig menj innen békével míg megteheted. Nem szívesen harcolnék veled.
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/   Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 17, 2011 11:16 am

Adora, bár látni véled Ryoushit Chibával szemben, ez az állapot csupán addig tart, amíg hozzá nem fogsz a kérdezősködéshez. Ekkor ugyanis elveszted szem-, és minden más érzékszerved elől, így egészen biztos lehetsz benne, hogy a képességét használja. A lány sem rád figyel, legalábbis a tekintetével láthatóan keres (vagy követ?) valamit, illetve inkább valakit.
- Ahogy képes vagyok a hangomat nagy távolságból közvetíteni feléd, úgy hallom meg a szavaidat messziről, ha te beszélsz. Tervetek számomra nyitott könyv, fondorlatos megoldásod pedig még működhetett is volna.
Válaszának utolsó mondatából valószínűsítheted, hogy ettől függetlenül értette, amit mondtál, de nem azt a reakciót kapod, amit vársz. Talán bevillan az utolsó mondatod, amit a módosított léleknek mondtál a vízben, és most az a pár szó kever téged bajba, hiszen Chiba előrelendül és reagálni sincs időd, annyira gyorsan lép melléd, hogy öklét a gyomrodba mélyessze. Még észleled a látóteredbe kerülő Ryoushit, aki csupán egy pillanattal késett le arról, hogy kardjával ismét keresztülszúrja a lányt, de ezután már csak a kínzó fájdalmat és a szádba kerülő vér ízét érzed ahogy elemelkedsz a talajtól és nagy erővel a töltésnek repülsz. Kérdéseidre végül a választ - legalábbis a lényegi részét - az éppen ekkor befutó Karasu adja meg számodra, bár kétséges, hogy jelenlegi állapotodban mennyit fogsz fel belőle, hiszen mozdulni is alig tudsz. Márpedig valami azt súgja, hogy a rejtélyes alak még kíméletes is volt veled és csak a forgalomból akart kivonni, hiszen ha nem is szándékosan, de így is lekötötted a figyelmét, pont ahogy a fiú akarta.
Karasu, néhány másodperccel elkésel így tehetetlenül nézed végig, ahogy Chiba követhetetlen sebességgel vágja hasba Adorát, miközben ugyanazzal a mozdulattal egyben elkerüli Ryoushi pengéjét is. Az esper egy bocsánatkérő pillantást lövell feléd, mielőtt megidéz egy íjat a kezébe, és robbanó tűznyilakkal záporozza meg segítségével a kék hajú fiút, aki kénytelen menekülőre fogni. Kettejük között egyoldalúnak tűnő harc bontakozik ki, miközben neked lehetőséged van arra, hogy odamenj Adorához és meggyőződhess az állapota felől, amely korántsem rózsás, de néhány perc elteltével össze tudja szedni magát annyira a lány, hogy képes legyen felállni. Figyelmetek pedig ekkor az őrizetlenül hagyott, érintetlen ládára terelődik, melyben a cukorkák leledznek és mely mintha csak arra várna, hogy csináljatok vele valamit és pontot tegyetek ennek a nem túl kellemes napnak a végére.
Vissza az elejére Go down
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 Cl0te8000/15000Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 29y5sib  (8000/15000)

Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/   Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 EmptyVas. Feb. 27, 2011 10:54 am

Szerencsére időben érkezem, kettejük harca még nem kezdődött el, így talán meg is tudom akadályozni, hogy egymás vérét ontsák. Ám amint megszólalok, Ryoushi eltűnik a szemem elől, én pedig monológom végeztével meghökkenve tapasztalom, hogy Chiba szemében láthatólag még mindig ellenség vagyok, nem pedig semleges személy. Fo-fo-fondorlatos megoldás? O.O De hát én csak kérdezősködtem, eszemben sem volt segíteni a fiúnak! Szánalmas emberi lény… és ő képzeli magát okosabbnak nálam? Azt hiszem, korábbi mondata inkább illik rá, mint énrám. Chiba úgy viselkedik, ahogy azt kora megkívánja, egyszerű titokzatoskodással akarván ezt elrejteni. Ch… szánalmas ember, semmivel sem jobb azoknál, akiket eddig megöltem és felfaltam. Azonban még megszólalni sincs időm, hogy tisztázzam a dolgokat, mivel a lány számomra követhetetlen sebességgel fúrja bele bal kezének öklét a gyomromba, hogy aztán én fájdalmas nyikkanás közepette repüljek hátra egy jó pár métert. Mielőtt még szemeim lezárulnának, amolyan reflexként, látom, hogy Ryoushi-san megtámadja a lányt. A fenébe, hiszen én nem ezt akartam! A becsapódást követően egy pillanatig még levegőt sem kapok, ám mikor a hirtelen jött légszomjam elmúlik, kiköpöm a számba összegyűlt vért és felküzdöm magam álló helyzetbe, pont mikor Karasu ideér mellém. Egy pillanatra megfordul a fejemben a gondolat, hogy most azonnal eltűnök innen, társamat is magammal citálva és sorsára hagyom a módosított lelket, de ezt ahogy jött, el is vetem. Nem azért, mert barátomnak tekintem a fiút, hanem mert tisztázni akarom a nevem Chiba előtt, és ugyebár amiben én jó vagyok, hogy csak a saját érdekeimet nézem és senki mással nem foglalkozom. Bár igazából a lány nem érdemli meg, de ez most engem nem érdekel, sőt az sem, hogy mi a véleménye rólam :/ Így végül egy utolsó pillantást vetek a ládára, melyben zsákmányunk lapul és szinte könyörög, hogy elvigyük, majd Karasuhoz fordulok.
- Te csinálj, amit akarsz, nekem van itt még egy kis dolgom. – szólalok meg és nagyon remélem, hogy szavaimból leveszi, azt várom tőle, hogy ne merjen tenni semmit, míg nem szólok neki, csak őrizze a csomagot.
Hiszen nem olyan ostoba ő, mint amilyennek látszik, csak sokan ezt hiszik róla. Jó álca, mit ne mondjak, senki nem gondolná róla, hogy igazából milyen is, először engem is megtévesztett. Ezután a férfira egyetlen pillantást sem vetve indulok meg sonidómmal, hogy közöljem mindkét féllel valós szándékaimat. Bár korábban Karasu magyarázott valamit, amiből valamit fel is fogtam, de csak annyit, hogy gyanakvásom még jobban felébredjen bennem. Ha esetleg a kék hajú fiú méltóztatik megjelenni nekem, egy gyors mozdulattal ragadom meg a fülét, jobb kezemmel, mindezek után pedig Chibáét is, a ballal. Úgy tartom őket, egymással szemben, akár a rossz gyerekeket, akiket éppen számon kér az anyjuk.
- Szóval, tudni akarom, mi folyik itt. Láthatod Chiba, semmi kedvem, hogy segítsek neked, vagy éppen Ryoushinak, hiszen nincs okom rá. Arra viszont kíváncsi vagyok, miért akarsz minket megállítani. Ha nem mondod el szépszerével, akkor viszont kénytelen vagyok nemrég tanult, legújabb kínzási módszereimet bevetni az ügy érdekében, vagy esetleg képességemet kiaknázni. – szólalok meg, miközben tekintetem az egyik félről a másikra ugrál.
Tényleg nincs kedvem már vérengzeni, csak haza akarok menni Las Noches-be, lefeküdni és aludni egy jót, hogy újra körbevegyenek rémisztő, de egyben mégis megnyugtató, ismerős rémképeim, melyek mindig előjönnek ilyenkor. Akár úgy lesz vége a napnak, hogy Hakubó megszerzi a cukorkákat, akár nem, engem nem érdekel, én csak válaszokat akarok, aztán ezek tőlem megölhetik egymást kedvükre, én nyitok egy gargantát és hazasétálok. De most egyelőre kettejük fülének érzékeny pontját nyomom, ami felér a pokol fájdalmaival is, úgyhogy remélem hajlandó lesz valamelyikük megszólalni, mert kivételesen általában elnyomott személyiségem egy része, mely türelmetlen és szadista, feltörni készül és nem szeretném, ha megtapasztalnák, milyen az idegbeteg és őrült Adora, semmi kedvem Karasu bizalmát elveszíteni, mert valószínűleg még őt is megrémíteném cselekedeteimmel, melyek úgymond egy „igazi arrancartól” elvárhatók. Szánalmas, miket gondolnak mostanság a fajtánkról :/ Azt hiszi mindenki, hogy agyatlan állatok vagyunk, pedig fogalmam sincs, honnan veszik az ilyesmit, hiszen vegyük mondjuk Leriat-ot, Eli-t, vagy épp szerény személyemet, egyikünk sem olyan, mint egy kutya, ami parancsra gyilkol. Vagy inkább valami vadállat, ami nem is parancsra, csak úgy általánosságban öldököl. Igen, szeretem, egyenesen imádom, megőrülök érte, mikor a gyönyörű vér, csak még szebbé teszi ruhámat, bőrömet és fegyveremet is. Aizen igazán lecserélhetné vörösre, vagy annak valamelyik árnyalatára az egyenruhát, sokkal szebb lenne, olyan, minta csak a vért hordanánk mezítelen testünk fedőjeként. Ha hazaérünk, beszélek is erről a férfivel, biztos díjazni fogja az ötletet, hiszen nekem mindig csak jó ötleteim vannak.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 Cl0te43000/45000Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/   Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 EmptyKedd Márc. 01, 2011 4:17 am

Késtem, sajnos késtem, és csak azt láttam, hogy Chiba „megvakarja” Adora gyomrát. Vagy nem jutottak megegyezésre, és harc bontakozott ki kettejük közt, vagy egyszerűen ez volt a könnyebb módja annak, hogy Adorát eltávolítsa Ryoushi közeléből. Elismerem Chiba tud valamit, könnyedén kikerüli a felé száguldó pengét, nem lennék az ellensége. Nocsak, a pillantásából azt szűröm le, hogy sajnálja, amit csinált. Rendes csaj azért ez a Chiba, annak ellenére, hogy kicsit nyersek a módszerei, és rébuszokban beszél. Alig hogy földet értem elrugaszkodtam ismét a talajtól, és Adora után indultam. Nem érdekel, hogy mi is történik Chiba és Ryoushi közt. Bár a hangokból ítélve nem kellemes az, amit csinálhatnak. Hátrapillantok a vállam felet, s azt látom, hogy Chiba volt az, aki nyert. Tényleg nem lennék az ellensége. Mindegy, Adora a fontosabb, a társam, és én a barátomnak is tartom, ezért természetes hogy aggódok érte. Szerencsére a látszat szerinte nem lett nagy baja Adorának, csak egy kis vért köpött fel, rendben, akkor ez meg is van oldva. Mellé álok, és azért egy kicsit aggódva nézek rá. Remélem, hogy tényleg csak ennyi volt a sérülése, egy kis vérköpés és kész. Most már csak a ládával kéne valamit csinálni, elpusztítsuk, vagy hagyjuk itt, esetleg vigyük el mi? Talán mi is tudnánk kezdeni vele valamit. Lehet az lesz a megoldás, hagyni a fenébe Hakubot, és Chiba-chant és elvinni innen a lélekcukorkát, ami miatt az egész balhé kirobbant. Adora megszólal, én pedig visszairányítom a tekintetemet rá.
- Ahogy gondolod, megvárlak, de siess, Csontosnak is elfelejtetem enni adni, és a végén szétrágja a szobámat. A csomagra addig is vigyázok. Sok sikert. – Adora itt is hagyott, utána pillantottam és ismét a csomagot figyeltem. Lassan kezdtem felé sétálni, és jobban szemügyre vettem. Ennyi csak ennyi miatt volt az egész? Pár darab kis cukorka, oké kicsit több, de az lényegtelen. Hakubo pedig hiába látszik okosnak, tévedett, ha azt gondolja, hogy miután legyőzte volna a shinigamikat, ellenünk is lett volna esélye. Rendben, a szolgái nagyon erősek, tapasztaltam mire is képes az egyik kis tüzes. De a harcai után elég sok vesztesége lett volna, és utána mit akart volna csinálni? Szerinte hagytuk volna, hogy rendezze a sorait és megerősödjön? Akkor nagyot tévedett volna. Az lett volna a tökéletes alkalom, hogy mi nyerjünk. Hakubo legyőzi a shinigamikat, mi pedig akkor támadunk, kész vége. Hakubo is elesett, mindenkinek vége lett volna aki Aizen ellensége volt. Mi vittük volna a bankot. Közelebb érve a kocsihoz, méregetni kezdem, nem is olyan nagy, felnyitom az egyik ládát, és szemügyre veszem azt, ami benne van. Cukorkák, ha nem tudnám, hogy mik is ezek, akkor most megkóstolnám, de tudom mi is ez. Ezért nem fogok belemarkolni és lenyelni. Bár ha jól tudom, ezeknek kell egy test, és ha én most megennék egyet, akkor mi lenne? Hiszen nekem lélek testem van, tehát a lelkemet nem tudja kilökni a testemből, vagy nem is lélek vagyok, csak mások a szellemi részecskéim? Túl bonyolult ez nekem. Inkább kiveszek egy darab lélekcukorkát és zsebre rakom, majd csak jó lesz valamire. Vissza zárom a ládát és felpattanok a láda tetejére, előveszem a cigimet, igaz a hazafelé vezető úton akartam elszívni, de inkább most fogom. Levezetem az izgalmakat ezzel a kis cigivel. Chh, a fenébe, elázott, de talán el tudom szívni. Beteszem a számba és gyújtogatni kezdem.
- Na, milesz már? Gyulladj meg, na, hajrá, na. – na, végre, sikerült, el tudom szívni. - Már csak azt kell kitalálni, mit is csináljak ezzel itt? –ütögetem meg a láda oldalát. - Eh, majd ha Adora visszajött kitaláljuk. Addig is.... – ez volt a végszóm, elégedetten pöfékelek.
Ha pedig valami közbejönne, már megvan a tervem a saját magam, és a rakomány menekítésére is. Hogy erre eddig miért nem gondoltam? Ja, tudom már miért nem, mert fárasztó gondolkodni, és nem is nagyon szeretek. A végén jó ötleteket adnék, és akkor olyan beosztást kapnék, ami nagyobb felelősséggel járna. Csak a bajom lenne belőlem. Aj, merre van már Adora? Mehetnékem van, de nem akarom itt hagyni.
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/   Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 EmptyVas. Márc. 06, 2011 12:45 pm

Adora, Ryoushi mozgását valamilyen furcsa oknál fogva pontosan látod a harcuk alatt, így a válaszokat keresvén a megfelelő időben közéjük is tudsz lépni. A fülön csípésre a reakciójuk nagyon hasonló, mindketten egy hűvös pillantást mérnek rád, mielőtt kiszabadulnak a fogásod alól, mely úgy tűnik nem fájt nekik. A küzdelmet azonban abbahagyták, és így láthatod, hogy mindketten szenvedett már el kisebb sérüléseket. A fiún zúzódások és égési sebek, a lányon kard által okozott vágások tetszelegnek, de egyikük sem szenved tőlük, legalábbis látványosan nem.
- Ahogy számítottunk rá, használhatatlanok és megbízhatatlanok vagytok. Rossz volt a meglátásom, egyáltalán nem vagy különleges. Végtére is, ti lidércek még a shinigamiknál is rosszabbak vagytok. Csupán egy nyűg vagy, aki most az utamban áll.
Töri össze Ryoushi csupán ezzel a néhány szóval a köztetek kialakult barátság hamis illúzióját, és ugyan talán már sejtetted, de most már egészen biztos lehetsz benne, hogy a modsoul valóban csak kihasznált, ahogy Chiba állította. Éppen a lányra nézel, így látod a pillanatnyi aggodalmát, amikor váratlanul hatalmas lélekenergia nyomását érzed a vállaidon. Kétség sem fér hozzá, hogy a forrása Hakubo csatlósa, de tenni semmit sem tudsz. Képtelen vagy mozogni, sőt, arra is képtelen vagy, hogy egyáltalán állva maradj. Tehetetlenül zuhansz térdre, Ryoushi katanájának pengéje pedig esésed közben végigszántja a mellkasod, mély barázdát hagyva a testedben. Az emberlány az, aki megment téged a halál torkából azzal, hogy az utolsó pillanatban félrelök, így legalább nem szelnek téged ketté. Sérülésed viszont így is súlyos, nehezen kapsz levegőt és az ájulás kerülget a fájdalomtól. Jobban tetted volna, ha inkább hallgatsz az első gondolatodra és egyszerűen itt hagyod a társaságot. Most már képtelen vagy ezt megtenni a saját lábadon.
Karasu, a félelmetesen erős reiatsu-hullámot te is megérzed, bár így néhány méterre az eseményektől már nem olyan erős a hatása, így legalább mozogni tudsz, ha nem is túl gyorsan. Arra esélyed sincs, hogy közbelépj, túl messze vagy és túlságosan elvonta a figyelmed a láda nézegetése és az ázott cigaretta élvezete, de így is premier plánban nézheted végig Adora elhullását és az ezt követő eseményeket. Mozgásszabadságod viszont csak odáig tart, amíg Chiba is szabadon ereszti a lélekenergiáját, kettejük együttes reiatsuja már téged is odaszögez a ládához a távolság ellenére. Mintha két espada harcolna teljes erővel, sőt, talán még annál is több energia szabadult el. Így nem tudsz meggyőződni róla, hogy partnered egyáltalán él-e még, hiszen ő mozdulatlanul fekszik a földön. Az újonnan fellángoló harc azonban nem tart sokáig a két félelmetes ellenfél között, az esper egy rúgással a töltésbe küldi a módosított lelket, jókora kráter és porfelhőt kreálva a talajba, majd azonnal utána iramodik, és egy lángoló tűzpallossal átszúrja a fiú testét, aki eszméletlenül rogyik össze.
- Bolond lány a barátod, Karasu-san...
Szólal meg Chiba halkan, és bár immár több tíz méter választ el titeket egymástól, mégis tisztán érted a szavait, ahogy korábban is. Az események elcsendesedése végre lehetőséget ad neked, hogy odafuss a földön fekvő Adorához, és a lány is lassan odasétál, hogy szemügyre vegye a sebesült arrancart. Adora, bár a látásod már homályos és a kívülről beszűrődő zajok egyre nagyobb kakofóniát okoznak a fejedben, a következő szavakat mégis tisztán hallod és megérted.
- Több évtizeddel ezelőtt létezett egy Lándzsahegy nevű projekt Soul Societyben. A lényege az volt, hogy halottakba speciális módosított lelkeket tettek, így könnyen feláldozható katonákat kaptak, akik a shinigamik életének veszélyeztetése nélkül harcolhattak a fajtátok ellen. A programot aztán leállították, mivel etikátlannak vélték a módszert. Azonban a projekt egyik vezető tudósát nem hagyta nyugodni a döntés és úgy határozott, hogy a feljebbvalói ellen fordul. Zseniális elme volt, ám mentálisan labilis, ezzel pedig alkalmat adott arra, hogy közveszélyes elemnek nyilvánítsák és félretegyék az útból. Ám ő annál okosabb volt, hogy hagyja magát elfogni, így megszökött, a zsebében számtalan modsoullal és azzal a céllal, hogy ő egyedül meg fogja valósítani a Lándzsahegy projektet, egymaga lép Soul Society helyébe, aztán elsöprő offenzívát indít Hueco Mundo ellen is. Felvette a Hakubo álnevet, és itt Karakurában kezdett el dolgozni, a munkájának gyümölcse pedig mostanra érett be. Én nyolc hónapja találkoztam először a módosított lelkeivel, akkor az életemre törtek. Gazdatestet keresett a legújabb cukorkájának, de kudarcot vallott. Némi kutatás után pedig tudomásomra jutott az, amit most elmondtam nektek. Ha végrehajtja a tervét, fel fog borulni a lélekvilág egyensúlya, csupán ezért avatkoztam közbe. Számomra nem jelent semmit a shinigamik és az arrancarok közti háború, része a körforgásnak. Menjetek haza és felejtsétek el, ami történt ma veletek. Ne üssétek bele az orrotokat még jobban se ti, se az espadáitok. Las Noches serege túl gyenge ahhoz, hogy ezek ellen a teremtmények ellen felvegye a versenyt. Aizen Sousuke pedig hamarosan úgy is el fog bukni.
Zárja le a hosszú monológot, meglegyinti a haját, majd szó nélkül otthagy titeket és egy laza, könnyed mozdulattal megfagyasztja, és milliónyi apró, csillámszerű darabra robbantja széjjel a lélekcukorkákat tartalmazó ládákat, bámulatos fényjelenséggel tarkítva a sötét éjszakát. Ezt követően szó szerint felszívódik, ti pedig ott maradtok egy eszméletlen és négy halott shinigamival, illetve egy ismeretlen sorsú módosított lélekkel. Karasu, neked már csak annyi a dolgod, hogy minél gyorsabban felnyalábold a kezeidben végül elájuló Adorát, nyiss egy gargantát, és minél gyorsabban visszatérj Hueco Mundóba, hogy gyógyítóitok megmenthessék a súlyosan sérült arrancart.
Vissza az elejére Go down
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 Cl0te8000/15000Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 29y5sib  (8000/15000)

Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/   Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 EmptyPént. Márc. 11, 2011 12:23 pm

Érdekes módon a fiú most nem rejti el előlem jelenlétét, így sokkal könnyebben tudok őket megragadni. Válaszokat akarok és ők adni is fognak, mert ha nem, bármennyire is kedvelem Ryoushit, kénytelen leszek keményebb eszközöket bevetni. Azonban úgy látszik, nem ellenkeznek, legalább egy időre leálltak. Nem is volt olyan egyoldalú a harc, mint látom, mindkettőjükön találhatók a másik által okozott sebek. Ha a hideg tekintettel tudnának fagyasztani, én már rég jégkocka lennék, ahogy elnézem. Tudok, idegesítő az állandó kíváncsiságom, de én ilyen vagyok, aki naponta találkozik velem, már megszokhatta. Újabb kikupálandó szépséghiba a személyiségemben, mely csak legyengít, fantasztikus :/ Szó nélkül csusszannak ki szorításomból, én pedig visszahúzom két kezemet, mikor a kék hajú fiú megszólal. Szavai mély sebet hagynak lelkemben, én pedig döbbenten, összetörten bámulok rá, szemeim pedig hitetlenkedést sugároznak. Szinte várom, hogy egyszer csak elkezdjen nevetni és azt mondja, egy rossz vicc volt az egész, ám ez nem következik be. Nem lévén más támaszpontom, Chiba tekintetében kapaszkodom, hátha segít nekem feldolgozni ezt az egészet, elhitetni velem, hogy nem igaz, amit Ryoushi mondott. Azonban az ő lélektükreiben csak aggodalmat látok, melyet egészen addig nem tudok minek betudni, míg meg nem érzem a hirtelen felszabaduló tetemes mennyiségű lélekenergiát, mely térdre kényszerít. Érzem, ahogy a fiú katanája felszántja a testem. Csukott szemmel várom, hogy teljesen kettészelve legyen vége ennek az egész szenvedésnek, hadd szabaduljak meg tőle! Azonban a megváltó halál csak nem jön, én pedig érzem, ahogy valami testemnek ütődik és az utolsó pillanatban ellök a kard útjából. Tehetetlenül zuhanok a földre nem sokkal messzebb. Mozdulni képtelen vagyok, a fájdalom égeti minden idegszálam és látom, hogy még a csillagok is el-el mosódnak. Minden egyes levegővétel erőfeszítésembe kerül, csoda hogy egyáltalán eszméletemnél vagyok. Nem értem, miért mentett meg Chiba, hiszen ő ember, én pedig arrancar vagyok. Nyűg… egy használhatatlan, gyenge kis senki… Eli-samanak sem voltam jó fraccionja, nem tudtam véghez vinni a küldetést, eltántorodtam célomtól. Ennél még az is jobb lenne, ha a fiú teljes egészemben két egyenlő részre vágott volna. Nem kéne szenvednem tovább… milyen jó is lenne meghalni. Ebbe még sosem gondoltam bele. Ha valaki halott, nincs gond, nincs felelősség, nincs semmi. Jó lehet halottnak lenni. Már ha az ember nem támad fel újra :/ Vagy hollow vagy lélek, ki hogy nevezi, mind egyre megy. Talán tényleg jobb lett volna, ha egyszerűen elviszem Hakubónak a lélekcukorkákat és kettejüket pedig hagyom, had öljék meg egymást. De mégis, Chiba szavai hallatán kétség férkőzött a szívembe, ő felnyitotta a szemem és eloszlatta azt az ügyesen felépített illúziót, melynek segítségével Ryoushi oly könnyen és nagy gonddal behálózott és az orromnál fogva vezetett. És most csak így eldobott… ha tudnék, zokognék, de nincs hozzá elég levegőm. Ennek ellenére mégis kicsordul egy-egy könnycsepp a szememből és sósan, maróan végigfolyik az arcomon. Ahogy a levegő lassan, sípolva be, majd kiáramlik a tüdőmből, csak fülemre hagyatkozhatok, lévén a fejemet sem tudom elfordítani, hogy megnézhessem, mi történik. Kiszolgáltatottan fekszem a füvön, az egymásba folyó csillagokat bámulom és próbálom kiszűrni a zajokból, vajon mi történhet. Puffanás… csak tudnám, hogy ez Chiba volt vagy a modsoul. Léptek… legalábbis, ha jól hallom. Karasu egyszer csak megjelenik felettem, én pedig elkínzottan mosolyt erőltetek vértől mocskos arcomra. A fiú egész végig csak felhasznált. Én, a Bábmester lettem az ostoba báb, mely mindent megtesz, amit a gazdája kíván. Tőrbe csalt, én pedig hittem neki… átvert és kihasznált. Ostoba voltam és naiv, de legalább úgy halhatok meg, hogy végül mégis ellenszegültem neki. Boldogan és büszkén fogom itt hagyni eme szánalmas világot és minden lakóját. Remélem Karasu meg tud bocsájtani nekem ezért, úgy látszik, rá kell hagynom, megölje testvéremet. Nem baj, biztosan megteszi majd, aztán élhet szabadon, az én parancsaim nélkül. Pillanatokon belül azonban meglátom az emberlányt is fölém magasodva. Ezek szerint ő győzött. Reméltem. Hallom, ahogy beszélni kezd, elmondani a választ arra, amit még korábban kérdeztem. Oly’ tisztán és érthetően hallom a hangját, mint küldetésünk másik két alkalmával is. Azonban beszéde most sokkal érthetőbb, nem rébuszokban közli, amit mondani akar. Egy haldoklónak úgysincs ereje az olyat már kibogozni… meg ideje se :/ Ahogy tőlem telik, olyan figyelmesen hallgatom végig a lány mondandóját és magamban megfogadom, hogy valóban nem bolygatom többet az ügyet… már nem mintha alkalmam nyílna rá. Mielőtt azonban elmenne, nagy nehezen beszédre bírom kiszáradt számat és ha még azt nem is vagyok képe elmondani, amit érzek, két szót még ki tudok préselni magamból az esper után szólva.
- Köszönöm, Chiba-san. – motyogom alig érthetően, de biztos vagyok benne, hogy a lány meghallotta, amit mondtam.
Tekintetem újra társamra emelem, s újfent halványan elmosolyodom. Ez a férfi olyan dolgokat tud kihozni belőlem, mint soha senki. Jól meg lesz nélkülem is. Nagy nehezen kinyújtom remegő jobb karom és megérintem az arcát.
- Ne vagyok ostoba báb. – mondom neki, majd fáradtan lehunyom szemeimet, ahogy lehajol értem és mély, álomtalan sötétségbe merülök.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 Cl0te43000/45000Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/   Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 EmptyVas. Márc. 13, 2011 3:42 am

Nyugodtan üldögéltem a ládán és szívtam a cigimet, amikor valami olyat éreztem, amit eddig soha. Ekkora kifejtet energiát eddig nem tapasztaltam, alig tudom mozgatni a végtagjaimat, mire sikerült a cigimhez nyúlni, hogy lepöcköljem a hamut, már megtörtént magától is. Elkerekedett, szemmel nézem mi is történik Adorával, ez nem lehet igaz, a meglepődéstől a cigi is kiesik a számból. Leugrok a ládról, de ekkor ér a következő erő, igaz talpra érkezek, de a hatás, ami ér, fél térdre kényszerít. A verejték lassan folyik végig az arcomon, ez nem lehet, ilyen erősek lennének? Adorát is könnyedén levágta az a kis szemét kölyök. Nem tudom eldönteni, hogy él vajon, vagy már meghalt? Nehezen tudom a tekintetemet a harcoló feleken tartani, de sikeresen végig néztem, ahogy Chiba végre pontot tesz a töpszli srác életének a végére. Megérdemelte a kis szemét, barátkozott Adorával és erre ezt csinálja? Ha valaki a barátom, vagy annak tartom, nem akarnám megölni. Minek kellet nekünk idejönni? Lehet, elvesztetünk egy társat, a szövetség se lett sikeres, kész kudarc. Persze ha életben maradok, akkor valakinek közölni kell majd Adora espadájával, hogy mi is történt, az pedig én leszek. Remek, gondolom nem lesz túl boldog és én iszom meg a levét. Mindegy ennyit ki fogok bírni. Hallom Chiba hangját, de nem érdekel, az első, ami a lényeges, hogy meggyőződjek a társam állapotáról. A testéhez rohanok és lehajolok hozzá, elég csúnya a sebbe, de még él szerencsére. Mihamarabb haza kell vinnem és oda adni az orvosoknak. Megérkezik Chiba is, és egy történetbe kezd bele. Ahogy értem ez Hakubo meséje, miért is hagyta el Soul Societyt.
- Kösz a segítséget Chiba-chan. – a lélekcukroknak annyi, kivéve azt az egyet, amit elraktam magamnak. Talán hasznát tudjuk majd venni valahogyan. Chiba eltűnt, Adora pedig megérinti az arcomat.
- Persze hogy nem vagy az. – mondom neki mosolyogva. Majd lehajolok, óvatosan a karomba vesszem az eszméletlen lányt. Ideje haza menni végre és jelentést tenni. Nyitok egy gargantát és elindulok haza természetesen Adorával együtt. Sietek, amennyire csak tudok, hazaérve azonnal az orvosi részlegre siettek, és átadva a társamat a megfelelő kezekbe. Persze kilátásba helyeztem, hogy ha nem sikerül megmenteni a lány életét, akkor különféle fájdalmas dologban lesz részük. Remélem, ezt nem akarják, most már ideje nekem a saját szobámba menni, le kell zuhanyoznom, és utána megtenni a jelentést, és aludni egyet. Hosszú nap volt, de már vége, vár a pihe puha ágy és utána az edzés, van egy elintézetlen dolgom egy bizonyos módosulttal.


/Jó kaland volt, köszi Smile /
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/   Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 EmptyVas. Márc. 13, 2011 3:59 am

Üdvözlet! Küldetésetek bár kudarccal végződött, így is kaptok jutalmat. 2000 Lp-t és 2500 ryou-t. További jó játékot!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/   Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/ - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Az oroszlán barlangjában /Magánküldetés - LEZÁRVA/

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-