-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Yuuinozai Hangszerbolt és műhely

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 Cl0te32500/45000Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yuuinozai Hangszerbolt és műhely   Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 EmptyKedd Ápr. 12, 2011 11:52 am

|| Gyógyítsd meg a szemem fényét! O.O - Az igazi találkozás ||

-Nekem nincs semmi bajom, de a gitár! -hívtam fel kétségbeesetten a mellettem termő Nobu figyelmét a fontosabb dologra. Viszont hasonló aggodalmaskodások helyett, csak egy újabb buksimimi landolt a fejem búbján. Ilyenkor mindig olyan színben tűnt fel mint egy bátyus, annak ellenére is, hogy teljesen totálisan tisztában voltam vele, hogy milyen gyerekesen is képes viselkedni. Ez a csitító célzatú buskipaskolás viszont mindig a bátyámat juttatta eszembe róla. Kicsit el is szomorodtam, hiszen ez megint előhozta ezt a fájó témát. Hiába nem emlegetem már a mindennapokban, de néha néha nagyon hatalmába kerít az érzés, hogy felkeresem a családom. Nem szeretnék visszatolakodni az életükbe, hiszen ennyi idő alatt már szinte biztos, hogy megtanultak nélkülem élni, csak szeretném tudni, hogy hogy vannak és miként élnek. Ha csak az árnyékból, egy kicsi pillantást vethetnék a birtokra.... de tudom, hogy ez nem lenne szerencsés. Minden alkalommal meg kell győznöm magam arról, hogy felejtsem el ezt a meggondolatlan tervet, és koncentráljak a saját életemre. Igencsak tanácsos lett volna most is ezt tenni, mert a rögtönzött kis műsorunk kész tömeget csődített be a boltba, amit én igencsak rosszul viseltem. Ez volt az egyik oka annak, amiért nem szerettem volna zenész lenni... Nem azzal volt a bajom, hogy sok ember van körülöttem, hiszen a kórházak is tömve voltak ahol dolgoztam, hanem hogy annak a sok embernek a középpontjában vagyok.
-Nem nem, én nem vagyok zenész, csak lelkes amatőr. -tértem ki egy felém irányuló kérdés elől, majd elkeseredésemben menedéket keresve a pult mögé menekültem, hogy ott gubbasztva várjam meg míg lecseng a tömegmizéria. Pár pillanat múlva azonban Nobu hasonlóan kétségbeesett feje landolt az orrom előtt. Ennyire nyilvánvaló lenne, hogy ide bújtam el? Vagy csak jók a megérzései? Amíg más nem talál ide, addig mindegy is, szóval nem ragadtam le különösképp a témánál.
-Ugye nem baj, haaa én azt itt várom meg?... -pislogtam esdeklő szemekkel a mesterre, aki végül úgy döntött, hogy Nobura bízza az embereket. Kicsit bűntudatot éreztem amiért csak úgy egyedül odahajítja eléjük, de azzal nyugtattam magam, hogy ő hivatásos zenész és kell hogy legyen gyakorlata a rajongókkal. De ettől függetlenül még úgy érzem, hogy ezért tartozom neki. Legszívesebben én is beszálltam volna a magyarázkodásba, de sokkal erősebb volt a menekülni vágyás érzése ami a pult mögött tartott.
-Bocsánat Yuuinozai-sensei, nem állt szándékomban ekkora galibát csinálni. -kapartam össze magam, miután kiürült a bolt és végre előmerészkedhettem a rejtekemből.
-Ejnye fiatalok, az ellen semmi kifogásom ha népszerűsítitek a boltot, de nem ennyi emberre van berendezve ez a hely... -hallhattam a nekem valamivel diszkrétebben megfogalmazott megrovást. De én már ettől is épp eléggé szégyelltem magam, és hajoltam meg mélyen bocsánatkérésem jeléül.
-Megígérem, hogy többet nem fordul elő! -sandítottam fel, de láthatóan a mester már nem volt annyira morcos. Válasz helyett azonban csak intett, hogy kövessem a műhelybe. Egyből levágtam a lényeget, hogy ez valószínűleg azt jelenti, hogy nemsokára kézhez kaphatom Yukizorát. Hirtelenjében meg is feledkezve az odakint hősiesen küzdő Noburól követtem a mestert a bolt hátsó részébe, hogy megcsodálhassam miként fiatalodott meg az imádott hangszerem. Belépve a helyiségbe rögtön néhány készülőben lévő gitár fogadott itt-ott a munkafázisnak megfelelően elhelyezve. Végigpillantottam minden, de tekintetem csak egy valamit keresett, amit pillanatokon belül meg is talált. Az egyik asztalra fektetve pihent az újra csodaszép fényében tündöklő hóhercegnőm.
-Te-Te jó ég! Már el is felejtettem, hogy valaha még annál is gyönyörűbb voltál, mint mikor idehoztalak! -rohantam oda hozzá nem foglalkozva azzal, hogy az előbb megint egy elég kétes kijelentés csúszott ki a számon. Túlságosan magával ragadott a rajongás, hogy ismét úgy ragyogott az én kincsem, ahogy azt a neve hirdeti. Most tűnt csak fel igazán mennyire megfakult az évek folyamán, de hát azért ötven év mégis csak nagyon hosszú idő... Lehet, hogy már sokkal korábban el kellett volna hoznom ide, hiszen, ahogy nézem jó ideje működhet már ez a műhely itt Karakurában.
-Sensei... köszönöm, hogy újra Hakuya no eien shiroi sora-vá tette a hangszeremet! Megígérem, hogy most jobban vigyázok rá! -hajoltam meg előtte megint, most könnycseppeket is törölgetve a szememből. Nem akartam sírni, de nagyon sok emléket hozott elő a látvány amiket már azt hittem elfelejtettem. Belemerülve ezeknek az emlékeknek a forgatagába emeltem fel Yukizorát, persze csak egy előzetes engedélykérő pillantás után, majd kivonultam vele vissza a boltba, hogy megmutathassam Nobunak is. Őt azonban még mindig odakint ostromolta a mostmár talán fogyni látszó ember had, így kettesben maradva Yukival ültem le a székre, hogy az ölembe fektetve csodálhassam meg. A mester pedig megint eltűnt valahol hátul. Az előbb volt szerencsém látni, hogy van munkája bőven...
-Nagyon sok mindent megéltünk már együtt, de örülök, hogy megint a régi vagy. Megígérem, hogy ezentúl többet foglalkozok veled. Hiszen az engedélyt is megkaptam, hogy odahaza használatba vegyelek... -simítottam végig elmosolyodva a virágmintán. Nem tudtam megállni, hogy ne kezdjek el halkan pengetni magamnak. Túlságosan hiányzott, és túlságosan szerettem volna hallani a hangját. De nem akartam túlságosan belemerülni, nehogy úgy járjak mint az előbb. Nem szeretnék mégegyszer olyan felhajtást csinálni, vagy netán kárt tenni a még alighogy elkészült gitárban. Kicsit bűntudatom volt amiatt is, hogy sokkal előbb is megkérdezhettem volna Masakit arról, hogy mi lenne a véleménye a hobbimról. De nem volt sok időm ezen töprengeni, mert hamarost visszatért a hősies küzdelmektől megfáradt zenésztársam.
-Kérlek ne haragudj, hogy rád maradt az egész felhajtás lecsitítása. -szánakoztam őszintén, mert megint eszembe jutott, hogy egyedül csak ő kapott igazán a tömegterrorból. -Sajnálom, hogy olyan gyáván menekültem fedezéket keresni, de eléggé cserben hagy minden bátorságom ha a figyelem középpontjába kerülök... -horgasztottam le a fejem. De mivel nem az volt a célom, hogy sajnáltassam magam, így rátértem a következő napirendi pontra.
-Viszont időközben elérkezett az a pillanat, hogy végre bemutathatom neked Yukizorát! -emeltem fel a gitárt és adtam a kezébe- Igazából ez egy becenév, amit... -itt halkabbra váltottam a hangom, annak ellenére, hogy csak ketten voltunk a helyiségben- ...én adtam neki. A mester Hakuya no eien shiroi sora-nak nevezte el még annak idején. -hangsúlyoztam a mondat végét éreztetve, hogy még mindig fennáll a kérésem a kilétem felfedésének elkerülésével kapcsolatban. Most még jobban féltettem Yukit mint azelőtt, de Nobunak mégis nyugodt szívvel adtam a kezébe. Azok után, hogy az előbb a saját szememmel láttam hogy bánik Soureinával, nem aggódom amiatt, hogy netán kárt tesz benne.
-Nyugodtan játszhatsz is rajta! -nógattam egy bíztató mosoly keretében, mert láttam, hogy nem igazán mer mit kezdeni vele. Ennyire azért nem antik darab... de emlékszem hogy már az említésénél, látatlanban is hatalmas csodálattal adózott Yukizora iránt.
Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 34
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 Cl0te19000/30000Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yuuinozai Hangszerbolt és műhely   Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 EmptyPént. Ápr. 15, 2011 8:52 am

|| Gyógyítsd meg a szemem fényét! O.O - Az igazi találkozás ||

Hatalmas vehemenciával tört végtelen magaslatokba lelke. Bőszen lengedezett lepedő szellemekre hasonlító kinézetével, mintha elégedettséggel töltötte volna el, teljes sikerrel kikészült tulaja. Úgy pattogott egyik oldalról másikra, akár egy meglepetést okozó bohóc doboz, amiből váratlanul kirugózik a kicsiny, vicces figura. Öröméből ítélve vissza se nagyon akart térni eredeti helyére. Neki tökéletesen megfelelt nyurga teste élettelenül dünnyögve terül szét egy széken. Nem mutat mást, csak haldokló szenvedést, miközben gyengéden ölelgeti gitárját. Esetleg azt is megkockáztatta volna, lassan, de biztosan oldalra fordulva kucorodik össze és piheni ki a nap fáradalmait. Sose esett nehezére lazsálásra alkalmas helyet találni. Gyakorlatilag bárhol, bármilyen körülmények között képes volt aludni. Ebben az ügyben nem ismert lehetetlent! Pár éve egy lemezbolt felé igyekezve szenderült békés vidékekre, nemes egyszerűséggel a csigalépcső korlátját szorítva. Ha nem lett volna forgalmas hely, biztosan eltölt néhány kellemes órát, de legnagyobb sajnálatára elállta az utat. Alig pár perc lepergése után dühödten rázták fel. Talán, most tekintettel lettek volna kimerültségére, ám fanatizmusa szimatot fogott. Orrát megcsapta a friss lakk és festék illata! Ennek hála, derült égből béka hullásként rántotta fel buksiját. Kapkodásának viszont általában most is meg lett a kísérete. Kisebb horkanással ugrott a széken, ami nem bírva a szívinfarktussal széttört. Nobu pedig gazdagodhatott egy sajgó hátsóval és hirtelen moccanással járó nyakfájással. Becsületére szóljon, rögtön égnek tartotta gyöngyszemét első baljós nesz felütésétől számított öt másodpercen belül. Vele ellentétben azt akarta, legalább kicsiny gyémántja sértetlenül ússza meg az összecsapást.
-Jaj! Ez fájt! Sa-sa-sajnálom, sensei!-
Kászálódott fel körültekintő óvatossággal. Minél előbb biztonságos helyre kívánta tenni kicsikéjét. Már a székek se voltak megbízhatóak!°0° Ennek tudatában szuperbiztos pontot kellett keresnie! Szóval, fordult, toporgott és tanácskozott néhányat, míg ki nem kötött a pult mögé állított tokjánál. Szépen belefektette meggyötört királynőjét, pár másodpercig még csodálta, aztán nem bírta tovább. Most, hogy hangszere megérdemelt helyén pihent százszorosára fokozódott a gyötrődése. Kínok poklaként lüktetett nyaka és hátsója! Ő pedig mi mást tehetett volna, mint könnyed szökdécseléssel simogatva sérült testrészeit nyöszörögjön? Sok mindent, de ő Nobu!<(ˇ˛ˇ)> Csinálta az ingyen műsort, míg újra szembe nem került a tulajdonos fegyelmező tekintetével. Ekkor jól nevelt gyerekként befejezte műsorát, meghajolt, majd hatalmas szemekkel Shio chan felé pislogott. Nem várt el semmilyen bocsánatkérést. Nem tett rosszat. Valószínűleg maga is bebújt volna mellé, ha Yuuinozai sensei tőrbe nem csalja. Furcsa módon iszonyodott a tömegtől. Imádott rajongó rajongók között lenni. Szóba elegyedni néhány ismeretlennel az utcán, de amikor sok sok izgatott ember fogta közre! Az ijesztő volt! Mindig félt rosszat mond, még jobban zaklatottá válnak és elemeire szedik!@__@
-Oda se neki, Shio chan! Még valami, amiben hasonlítunk! Hiszen az szörnyen rémisztő, amikor bamm...sok őrült, te meg középen és mindenhonnan bla meg bla! Hogy lehet ezt bírni?-
Ráncolta össze homlokát, hátha ráakad a megfejtésre. Ahogy az sejthető volt, gigantikus tv képernyőjén ezernyi hangya jelezte a képszakadást. Nobu-nál adás szünet volt. Hiába akarta, nem tudta a választ. Vállrántással le is mondott róla. Inkább sasként lecsapva tekintetével Yukizora-ra csillantak fel szemei. Újra működött a gitár radar, mely egyenesen nemesi szülöttre terelte koncentrációtól összeszűkült tekintetét. Ott volt az értékes nagy asszony, alig néhány lépésre! Hát, azt hitte menten elájul! Saját szemeivel láthatott egy műremeket. Ettől, úgy felpörgött, kiakadt és ledöbbent, némán tátogva araszolt közelebb. Komolyan azt gondolta álmodik. Soha életében és holta után se történt meg vele, ne hitt volna szemeinek! Ebben a percben, viszont nehezen bírta feldolgozni. Igen, ez a valóság! Tényleg létezik a kezébe nyomott hangszer és szentséges kelbimbó színére! Igazából odaadták neki! Komolyan felforrt az agyvize a megtiszteltetéstől. Hihetetlen jól esett neki rá merik bízni, de kocsonyaként remegett, annyira tartott tőle kárt tesz benne. Egy sokat megélt hölgyet nem bánthat! Elsüllyedne, ha az ujjlenyomatát is rajta hagyná!X____x
-Milyen előkelő! JÉZUSOM! Felbecsülhetetlen értékű...hja~j...nem merem!-
Nyújtotta vissza sírós hangon. Vérzett szíve, mert nincs mersze megszólaltatni, viszont érezte, túlságosan izgul. Ha így piszkál hozzá előbb utóbb ügyetlenkedne és megsértené a nagy asszonyt! Azt nem tehette!>~< Emiatt akár magához is ragadhatta volna a felsült zenész táblácskát. Ez, pedig nem tetszett neki!T^T Nem akarta magára haragítani kicsikéjét és csalódást okozni Shio chan-nak. Ráadásul mit gondolna róla a sensei?!°0° Sürgősen össze kellett szednie a bátorságát! Nyugalomra volt szüksége, amit úgy próbált elérni nagy levegőket vett, ellazította vállait és párat roppantott ujjain. Ez mindig bevált, mielőtt felment a színpadra. Lefoglalta annyira ne koncentráljon görcsösen csak arra, mit szeretne véghez vinni. Nem kergette el maradéktalanul az idegességet, de sokat segített!
-OKÉ! Rendben vagyok! Készen állok! Mármármint...Lenne kedve nekem adni az első táncot?-
Nyújtotta ki kezét csillogó szemekkel. Nem értett a sármos udvarláshoz, úgyhogy a kérdés nem lett valami megnyerő, de remélte méltányolják az igyekezetét. Valahogy javítani kellett az első benyomás okozta gyávaságon! Így se ácsorgott sziklaszilárd talpakon. Viszont elhatározta magát! Most már nem volt megfutamodás. Szépen, lassan és főként óvatosan lecsücsült a pult előtti küszöbre. Minden mozdulatára ügyelve, kényelembe helyezte Yukizora-t, pontosan úgy, ahogy az előírásoknak megfelelt. Szokatlan módon még ki is húzta magát, csak minél tökéletesebb legyen a hangszer tartása. Izzig vérig előkelőként kívánt vele bánni.
-Ámulatba ejtően szép! Elég egy pillantás...babonázó! Hihetetlen! Köszönöm ezt az ajándékot, Shio chan!-
Mosolyodott el könnyes szemekkel. Sose kapott szebb dolgot. Szégyen ide vagy oda, roppant meghatódott tőle. Szívesen borult volna a tulajdonos nyakába, hogy elsírhassa az érzéseit, azonban előtte állt a nagyobb feladat. Meg kellett szólaltatnia a hangszert! Erre készült percek óta! Ráadásul Shio chan is biztos minél előbb szerette volna visszakapni. Nagy úr a féltés! Tehát, beszívott egy újabb nagy adag levegőt, fokozatosan kifújta, majd finoman megpengette a húrokat. Szinte simogatta fülét a gyengéd női hang. Szó mi szó, régen játszott akusztikus gitáron, de így is meg tudta állapítani micsoda könnyedség és kifinomultság lappang a fa testébe zárva. Imádta! Egyszerre volt elrettentően hűvös és lebilincselően hívogató. Maga volt a titokzatos nő lovagregények hasábjairól, aki kimért viselkedésével ösztönözte a reménytelenül szerelmes férfit. Igazi nő volt! Nem csalás, nem ámítás! Valódi nőt tartott a kezei kötött!*o* Mi mással tiszteleghetett volna előtte, mint egy igazi klasszikussal?*o* Legalábbis reménykedett benne, elnyeri tetszését az ő szívének kedves szám. Hiszen Yukizora egyszerre volt egy gyönyörűen virágzó rózsa és tüskés bokor, ami összetörte a férfiak szívét!*o*
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 Cl0te32500/45000Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yuuinozai Hangszerbolt és műhely   Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 EmptyVas. Ápr. 17, 2011 3:55 am

|| Gyógyítsd meg a szemem fényét! O.O - Az igazi találkozás ||

-Jaj, ugyanmár, én tudom, hogy nem lesz semmi baja... -toltam vissza a szipogó mentegetőzésekkel felém nyújtott hangszert. Láttam rajta, hogy alig várja, hogy játszhasson, de túlságosan aggódott amiatt, hogy ennyire antik darab. -És különben is, én ragaszkodom hozzá azok után, hogy játszhattam a te Soureinádon! -győzködtem tovább, aminek úgy tűnik végül meg is lett az eredménye. Roppant körültekintően, és gondosan helyzete kényelembe magát, hogy megint hálálkodni kezdhessen és végre bemutatkozzon Yukizorának.
-Köszönöm, de nem engem illet az elismerés. -mosolyogtam fejemmel a Nobu háta mögötti műhely felé biccentve. El sem tudom mondani mennyire hálás voltam Temmei-mesternek. Ahogy a Nobu kezében ragyogó hóhercegnőmet figyeltem mérhetetlenül büszke voltam, hogy én vigyázhatok rá. Nem tudom hány egyedi gitárt készíthetett azóta a mester, de bizonyos, hogy ez az egyik legszebb darab. És ezt bármiféle elfogultság és túlzás nélkül mondom. Igaz, hogy ebben még nincs benne a sok-sok év tapasztalata, viszont egy fiatal és nagyratörő lélek álmaival van átszőve. Most pedig az évek során felhalmozott bölcsességgel tökéletesítve még csodásabb remekmű lett belőle. Kíváncsian vártam Nobu mit választott, ezért közelebb lépve hozzá ültem le mellé a padkára. Némi rövid ismerkedés után fel is csendült a Rose of pain Hide-ra eső szólama.
-Oh Hide-sama... -gyűlt néhány könnycsepp a szemem sarkába. Iszonyatos tragédia volt hallani a rejtélyes haláláról. Valószínűleg örök heggel ékeskedő sebet hagyott a hazai zenevilág szívében. Én hetekig el sem akartam hinni, hogy tényleg megtörtént, hogy ráadásul ő maga vetett véget az életének. Szörnyen hiányzik a játéka. Életem legnagyszerűbb koncertélményei közé tartoznak azok az esték ahol élőben lehettem fültanúja a tehetségének. Káprázatos és bámultba ejtő volt minden egyes alkalom... Ezt a dalt is hallottam... A pengetőmet szorongatva törölgettem meg gyorsan a szememet, majd tovább hallgattam az én Yukim énekét. Nobu nagyon szépen bánt vele. És még ő aggodalmaskodott, hogy féltenem kellene tőle...
-憎しみ殺しあう 時の流れのなかで 血で洗う 体の輝き求めて 欲望に抱かれた心 生き場を見失い 愛のすべてを引き裂く 涙さえ見せずに Rose of Pain 全てを 見つめ おびえる (Gyűlölettel öljük meg egymást, ahogy egyre múlik az idő. E vérben áztatott test megváltó fényét keresem. A vágytól fűtött szív, gyökerét vesztve egészében hasítja szét a szerelmet anélkül, hogy bárkinek könnyek jelét mutatná. A Gyötrelem Rózsája az őt mindenhonnan körülvevő rettegésre tekint.) -csúsztak ki a számon akaratlanul is a dalszöveg sorai. Teljesen magával ragadott az előadás, így szinte észre sem vettem, hogy hangot is adtam a gondolataimnak. - Ez annyira szomorú... -sóhajtottam egy nagyot, majd arra eszméltem, hogy vége az előadásnak. Olyannyira lebilincselő volt, hogy még a nagy koncertek vége utáni üresség érzése is betolakodott a hangulatomba. Az érzés, mikor egyszerre vagy boldog, hogy hallgathattad akiket szeretsz, és ugyanakkor szomorú is, hogy már vége... Megmagyarázhatatlan egy érzés az biztos.
-Köszönöm szépen! -öleltem meg hirtelen felindulásból Nobut. Nem jutott eszembe jobb mód arra, hogy kifejezzem a csodálattal vegyített hálámat az előadásáért. Ráébredve, hogy mit csinálok, kicsit zavarba jötten köszörültem meg a torkom -Biztos vagyok benne, hogy Yukizora is nagyon megkedvelt. Rég hallottam ilyen szépen dalolni!
-Elnézést, hogy meg kell zavarnom a fiatalokat, de azt hiszem lassan ideje bezárnom a boltot. Lenne még munkám amit ma be szeretnék fejezni.- hallottam meg a sensei hangját a pult mögül, ahol valószínűleg már egy ideje ott ácsorgott. Én reflexből kaptam a telefonom után, hogy megnézzem mennyi idő van, és szembesülve azzal, hogy mennyire eltelt a délután, hirtelen felugorva kaptam fel Yukit miután Nobu felém nyújtotta, és fektettem fel a pultra, hogy összecsomagoljam.
-Ne haragudjon sensei hogy eddig útban voltunk! -kotorásztam a pénztárcámért, hogy rendezzem Yuki javítási költségeit.
-Én magam sem tudom elhinni, hiszen bárhogy is nézzük képtelenség, de mindenkinek van egy bizonyos játékstílusa, és az én sokat hallott fülemet nehéz megtéveszteni, Shiori... -mondta halkan. Én egy pillanat alatt dermedtem le a mozdulat közben amit épp végzetem és néztem fel rá szinte már halálra váltan kétségbeesett szemekkel. Részéről azonban csak egy összevont szemöldökű merengő tekintettem találtam szembe magam. Nem tudtam hogy kezdjek bele a magyarázkodásba, de nem is volt rá szükség. Az arckifejezésem valószínűleg mindent elárult.
-Nem kell mondanod semmit, valószínűleg úgysem érteném, csak ígérd meg, hogy Hakuya no eien shiroi sora és te néha meglátogatjátok ezt a vénembert. -tette hozzá a homlokát dörzsölgetve. Valószínűleg sok neki így egyszerre feldolgozni a cáfolat bármi jele nélküli reakciómat. Én pedig továbbra sem tudtam mit mondhatnék, így csak elmosolyodva bólintottam egyet és egy mély meghajlást követve a hátamra vettem a gitártokot és kiléptem a boltból. Azt hiszen szerencsésebb idekint megvárnom Nobut, hogy elköszönhessek tőle. Az ajtó üveges részén belátva figyeltem, ahogy búcsút vesz a senseitől, majd nem sokkal később ő is maga mögött hagyta a pultot.
-Azt hiszem lassan tényleg ideje lesz elindulnom hazafelé, mert elég messze lakom. -hunyorogtam bele a kezdődő naplementébe - Köszönöm a délutánt Nobu, nagyon örülök, hogy megismerhettelek. -mosolyogtam, de valahogy túl formálisnak éreztem ezt a monológot. -Ajj ne haragudj, ez most úgy hangzott, mintha csak udvariasságból mondtam volna. De tényleg örülök, és remélem, hogy tartunk még hasonló délutánokat! És a koncertetekre is nagyon kíváncsi vagyok! -soroltam fel mindent ami eszembe jutott. Ebben a nagy számbavételezésben megfordult a fejemben még egy dolog, amit meg szerettem volna kérdezni, de eddig mertem.
-Még egy dolog.... igazából nem fontos...csak kíváncsi vagyok rá, ha esetleg megkérdezhetem, hogy... melyik osztagban szolgálsz? - nyögtem ki végül a nagy kérdést, megint megfeledkezve arról, hogy egész eddig nem szerettem volna reklámozni a vaizardságom.
Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 34
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 Cl0te19000/30000Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yuuinozai Hangszerbolt és műhely   Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 8:32 am

|| Gyógyítsd meg a szemem fényét! O.O - Az igazi találkozás ||

Shio chan ismerte, ráadásul idézett is a játszott számból!*o* Nagyon, de nagyon jól esett kicsiny szívének ennyire határozottan képben van gigantikus példaképével kapcsolatban. Ha nem épp minden idegvégződő polipcsápjával a zene mélységeiben tapogatózott volna, most hatalmasat sóhajtva ölelte volna be, de így csak egy kedves mosolyt eresztett útjára. Nem akart kibillenni a hangulatból, főleg azok után ennyire Shio chan-nak kedves műalkotást sikerült választania. Mellékesen maga is imádta!>.< Sokat hallgatta, de érdekes módon nem sokszor fordult elő X Japan számmal gyakorolt volna. Valahogy túlságosan tisztelte a munkájukat, csak gondoljon egyet és elpengesse. Az ő fülében sose közelíthette meg az energia, érzelem, tehetség hármast, amivel ők rendelkeztek. Valószínűleg ennyi volt a magyarázata, vagy mentsége. Nem igazán tudja megfogalmazni, de talán érthető egy pindurkát. Helyesebben szólva, csak lenne, mert ezt mindenki olvashatja, de a játékon belül, csupán a bugyuta fejében gondolja mindezt. Bonyolult ez a dolog!@_@
-Ahogy az élet is. Nem erről szól? Egyik pillanatban varázslatos, aztán a semmiből felbukkan a gyötrő fájdalom, miközben érezzük elveszünk, akár a szirmait hullató rózsa. Keserédes, de tavasz mindig lesz!-
Paskolta meg Shio chan vállát, sokkal biztatóbb hangon. Sikerült rájönnie, nem kéne jobban elszomorítania. Láthatóan már a szám is bőven elég volt, hogy elpityeredjen. Viszont azt nem gondolta, ennyire hatásos fegyvert mutat be.O.o Szó sincs róla, ne örült volna a hálaadásnak, csupán picikét meglepte. Persze, amint észhez tért csillogó szemekkel ölelgette vissza. Mérhetetlen boldogságot érzett. Nem a dicséret nyerte el tetszését, hanem az, sikerült Shio chan kedvében járnia. Ráadásul, ha őszinte akart lenni, imádta Yukizora-t!*o* Szinte szárnyalt a bárány felhős égbolton, annyira feldobta napját, hogy megszólaltathatta és mindkettőjük lelkének kedves dalt adhatott elő.
-Azt mondod kedvel? Té-té-tényleg?!-
Csapta össze tenyereit izgatottan hol a tulajdonosra, hol az érintett dámára pislogva. Várt kicsike megerősítésre, de mielőtt bármi érkezhetett volna, levegőben hadonászva mentegetőzött. Annyira vágyott egy helyeslésre teljesen elfeledkezett róla, ne essen túlzásokba. Már az felbecsülhetetlen ajándék volt kézbe vehette! Ráadásul biztos még tisztábban szólt, ha Shio chan játszott rajta!>.< Erről, pedig próbált szóban nyilatkozni. Tehát, hadonászott és hadart, majd levegőből kifogyva, gyerekes szánom bánom tettem fej lehorgasztással vezekelt bűnéért. Megeshet valamelyik sarokba gombászni is elmászott volna, ha nem lép közbe a sensei. Zárórát emlegetett, amiből időérzék halvány reménye kezdett derengeni Nobu fejében. Valahogy hihetetlen volt neki már ilyen késő lenne, de kilesve a kirakat üvegén, kénytelen volt hívővé válni. Na, meg pánikba esni. Míg az üzletben tartózkodó két fél beszélgetett, ő fejét szorítva rótta a tanácstalan köröket. Az együttestagoknak, annyit mondott pár óra, erre eltűnt majd egész napra!°0° Kezdett szörnyen kétségbe esni, megint neki esik dühödt énekesük, hiszen az egész hetet dalszerzésre akarták fordítani és ebből elpocsékolt huszonnégy órát!#_# Rettenetesen rosszul érezte magát. Plusz félt! Nem értett hathatós magyarázatok előadásához. Abban pedig nem bízott a határozott színes lányka hinni fog a történetének. Valamiért, most nem akart a Gross lakás közelébe menni.T^T Muszáj lesz, de jó előre retteg a következményektől!
Fázós fűzfa hajladozása körülbelül addig tartott, új barátja elviharzott mellette. Ettől némiképp visszapottyant a jelenbe, hogy tipikus bambasággal rakhassa össze micsoda történik körülötte. Gazdagodva a megfejtéssel, zavart fejvakarással battyogott imádott sensei-éhez. Továbbra is szándékában állt ölelést adni neki, viszont a képzeletben megjelenő tasli lebeszélte, így megmaradt a hálás hajlangosánál. Persze nem ő lett volna, ha nem fűszerezi meg némi meghatódott szipogással. Tényleg leírhatatlanul virult kicsiny szíve, mert egyetlene szebb, mint valaha! Órák, sőt nap hosszat dülöngélt volna! Viszont jelezték neki, odakint várnak rá, úgyhogy rövidre fogta előadását. Széles vigyorral kifizette a számlát és lelkesen integetve odapattant Shio chan mellé. Hatalmasat sóhajtott, mert sejtette mi fog következni. Mennyire sajnálta!T.T Annyira jól érezte magát, nehezére esett búcsúzkodni.
-Énis, énis! HJAAAJ! JÓ ÖTLET! Néha összeülhetnék valahol, csak úgy! Zenélnénk, beszélgetnénk...bemutatnálak a srácoknak! Akár koncertre is mehetnénk!-
Ecsetelte végig a listát lelkesen. Mindent próbált felhozni, ami eszébe jutott, vagy érdekes programnak kínálkozott. Részéről már most mehettek volna tovább, de mindkettőjüknek jelenése volt. Nem lehetett önző, hogy további időt követeljen! Különben is! Neki meg kellett birkóznia a hárpiává váló énekesnőjükkel és Shio chan-t is biztos várta a barátja. Reméli nem lesz belőle baj!T.T Hino chan-ról tudja, mennyire tud aggódni párocskád, ha szerinte későn érkezel. Szegény folyton halálra izgul. Nem egyszer sírva borult a nyakába, úgy aggódott. Oké, más, mert itt férfiről van szó, de attól még biztos kezd nyugtalankodni. Elvégre, rendesen sötétedni kezdett. Ilyenkor nem tanácsos egyedül lófrálni. Főleg, nem egy nőnek!°0°
-Meme...messze laksz?@_@ Bajod ne essen! Nem kéne szólni a barátodnak, hogy tudod...jöjjön eléd?! AH! Ha-ha...semmi izé, csak érted...én szóval, együtt mehetünk egy darabig és megvárhatom veled, amíg ő...odaér!-
Tekintve a Mamasi, vagyis Makashi, izé elfelejtette nevű titokzatos barát egy félelmetes yakuza főnök képében élt fejében, biztosra vette senki se merne vele ujjat húzni. Tehát, Shio chan-t extra védelmi rendszernek adná át! Már, ha túlélné!0.0 Remélhetőleg nem venné fenyegetésnek a szándékát! Ő semmi rosszban nem sántikálna, csak átadná a csomagot! Jó küldönc lenne! Ugye azokat, csak a filmekben lövik le?T~T Őszintén, teljes szívéből csüngött ezen az elképzelésen. Bár, biztos, ami biztos alapon könyörgő szemekkel Shio chan irányába fordult. Gyorsan szétnézett van e sötét öltönyös a közelben, aztán félszegen feltette óriási kérdését.
-Van fegyvere?-
Meredt áldozatára, szinte ebként csüngve a formált betűkön. Nagyon érdekelte, mit fog mondani. Annyira koncentrált, észre se vette átmennek egy zebrán. Idáig nem okozott volna problémát, ha nincs padka. Amint lejjebb került a talajszint, Nobu ugyanazzal a mozzanattal borult előre. Csodálatos, témába vágóan filmekből ismert, krétával körberajzolt hullapózban nyöszörgött, míg villogni nem kezdett az átkozott lámpa, arra késztetve gyorsan átkússzon a szemközti gyalogos útra. Megnyugtató fedezékbe kerülve, kapott szívéhez. Túlélte! Igaz, ez a hasalás valószínűleg a karma munkája lehetett! Így figyelmeztették ne vegye szájára az alvilág urát, esetleg szolgálóját!@_@ Jobb lesz, ha tanul belőle és még jobban figyel mit gondol, vagy említ róla! Látatlanban mindenhol ott van!TAT
-Metró fele? Va-vagy, nem arra jössz?-
Kászálódott fel az aluljáróhoz mutogatva. Szépen leesett neki, még azt se tudja pontosan milyen irányba tart Shio chan. Mondjuk meglepő tömegközlekedést használt. Nem egy fekete kocsinak kéne kísérnie? Vagy, ennyire szegény a yakuza?O.O Ne-he-hem, úgy gondolta!@_@ Kapta reflexből arca el kezeit, amit körülbelül annyival magyarázott, szeme felé repült egy muslica. Valószínűleg, ezzel mentette életét egy újabb csapástól. Egyenlőre megmenekült a büntetéstől. Ettől, kicsikét színesebb lett a világ és a figyelme is jobban visszatért Shio chan-hoz. Pont időben, mert rövidesen felmerült, hol szolgál. Bele se gondolt, honnan támadt eziránt érdeklődés, vagy miért ennyire tájékozódott a Gotei13 felépítésében. Egyedül odáig jutott kérdezték, amire illik válaszolni. Szóval, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, kicsiny vigyorral avatta be a részletbe.
-Hetedik osztagban vagyok. Illetve...úgy helyesebb, hogy a hetedik osztagot terelgetem Hino chan-nal! Ha ő nem lenne...Fogalmam sincs mihez kezdenék, ha nem lenne mellettem!-
Tátotta el száját, kötelezően elmerengve az alternatívákon. Valószínűleg aludna. Igen, az tűnt a legkézenfekvőbbnek, hogy az asztalon vagy alatt kinyúlva lazsálna. Tényleg! Most, hogy szóba került, szívesen pihenne egy kicsit. Vajon fogják hagyni?T^T
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 Cl0te32500/45000Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yuuinozai Hangszerbolt és műhely   Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 EmptyKedd Ápr. 19, 2011 6:09 am

|| Gyógyítsd meg a szemem fényét! O.O - Az igazi találkozás ||

Kérdésemre ismét kérdéssel feleltek. Már kezdem megszokni, hogy a Nobu-nak feltett kérdésekre általában körülbelül állandó nagyságú késleltető interferenciák után kapom meg a választ. Mintha folyamatosan az én megszólalásaim után jutna eszébe, hogy ő is kíváncsi bizonyos dolgokra, ám az ezeknek való hangadás elfeledteti vele, hogy én is felvilágosításra várok. Türelmes sóhajtással hallgattam végig a hazajutásommal kapcsolatban megfogalmazott aggodalmakat, amiknek őszintén szólva részemről nem igazán éreztem a súlyát. Sosem okozott gondot éjszaka, egyedül végigsétálni az utcán. Valljuk be egy vaizard maszk és egy zanpakutou, ha épp nálam van, elég biztonságérzetet ad az embernek ahhoz, hogy ne kelljen attól tartania, hogy nem tudja megvédeni magát. És igen, volt már szükségem arra, hogy kicsit leleplezve a valódi kilétemből húzzam ki magam egy átlagos nő számára komoly veszélyekkel járó szituációból. Nem vittem túlzásba a dolgot, de szerintem az is bőven elég volt ahhoz, hogy az a suhanc egy jó időre letegyen a molesztálási szándékairól, hogy a kiszemelt prédája tőből csavarta hátra a kezét és azután lekövethetetlen sebességgel tűnt el a szeme elől. Évtizedekig éltem teljesen egyedül, nem várhattam el, hogy mindig egyen mellettem valamilyen kísérő... Egyedül kellett megtanulnom, hogy milyen sötét is tud lenni az éjszaka az emberek világában. De csorba esne a vaizard becsületemen, ha nem állnám meg a helyem.
-Neeem, arra semmi szükség, tudok én vigyázni magamra! -legyeztem az orrom előtt, mert nem szerettem volna ha Nobu és Masaki úgy találkozik, hogy előtte nem tisztáztam mindent Masakival. Amilyen forrófejű, lehet azonnal nekiesne szegény zenésznek anélkül, hogy figyelne arra amit mondok. Hatalmas félreértés, és többórás magyarázkodás keveredhetne ki az egészből. Nem, ez határozottan nem jó ötlet...
-Viszont az ellen semmi kifogásom, hogy egy darabig elkísérjük egymást. -tettem hozzá egy biztató mosoly keretében, mert valószínűleg az előbbi vizualizációm esetleges valóra válása iránt érzett félelmem ki is ült az arcomra. Viszont nem tartott ki sokáig ez a mosoly, mihelyst meghallottam a következő, már-már kétségbeesett hangon feltett kérdést.
-Fegyver?... hát izé..n..nincs... csa~k egy, ö tudod...nem nincs! -vacilláltam egy darabig, de aztán a kegyes hazugság mellett döntöttem. Mert végül is minek hordana egy normális ember katanát magával... de jó hogy kivételesen most nem hoztam magammal Shugotenshit! Ebbe még bele sem gondoltam! Igaz, hogy egy speciális álcázó tokban tartom ha emberek között mászkálok vele, de akkor is nehéz lenne kikerülni a jelenlétére vonatkozó kérdéseket. Hirtelen annyira összezavarodtam, hogy mit mondhatok el, és mit nem, hogy nem is figyeltem merre megyünk, csak gépiesen követtem Nobut arra amerre ő vette az irányt. Nem is nagyon tudtam merre járunk addig, amíg az útpadkában való hasraesésének puffanása nem zökkentett vissza a nagy gondolkodásból. Még szerencse, hogy nem követtem én is a példáját.
-Metró..metró, végül is mehetek azzal is, mert a belvárosban majdnem mindenhonnan ugyanolyan messze van a lakhelyünk. -morfondíroztam az útvonalakat tervezgetve. Olyannyira mindegy volt, hogy honnantól kezdve veszem villámlépésre a tempót, amivel ugyanúgy pillanatok alatt vagyok a raktárnál, mintha innen indulnék. Így semmi akadálya, hogy elkísérjem egy darabig zenésztársamat, hogy tudjunk még egy kicsit beszélgetni. Az osztaggal kapcsolatos kérdéseimre még úgysem kaptam választ, pedig már igazán furdalt a kíváncsiság. Nem hiszem, hogy csak egy sima rang nélküli tiszt lenne, ha csak így szabadon átmászkál Karakura townba egy bandában zenélni. Gondolom ez elég sok időt elvesz az ottani munkájából. De valahogy nem tudom elképzelni róla, hogy magas beosztásban lenne. Ha meg kellene tippelnem hol és milyen poszton van, igencsak feladnák a leckét. Ezért figyelmesen füleltem a válaszra, aminek hallatán igencsak elkerekedett a szemem.
-Ez most akkor azt jelenti, hogy annak a Hino-channak a jobbkeze, vagy hadnagya vagy? Vagy netán...ka-kapitány?... -próbáltam helyrerakni a kapott információt de túl sok volt benne a számomra egyelőre értelmezhetetlen részlet. Egyesek azt mondják véletlenek nem léteznek, de hogy én csak úgy, egy hangszerboltban összefussak a 7. osztag kapitányával?! Szinte a képtelenséggel egyenlő. Mindig is féltem kapcsolatba keveredni a gotei 13 mostani vezetőivel, mert még mindig nem tudom hogy viszonyul hozzánk azóta a felsővezetés. Ez most egy kicsit belém ültette a félszt, de hiszem, hogy Nobuban megbízhatok, mégha teljesen fény is derül arra ki vagyok...
-És kicsoda Hino-chan? Említetted már a nevét és elfelejtettem, vagy még nem került szóba? -kérdezgettem inkább tovább, elterelve a figyelmet a hirtelen jött röpke pánikrohamomról, mert őt is olyan természetességgel nevezte nevét, mintha valami közös ismerősünk lenne. Remélem nem én voltam olyan udvariatlan, hogy nem figyeltem mikor esetleg róla beszélt. De határozottan nem rémlik. Mindenesetre tovább agyalva a dolgon vettem az irányt nyomában a metróaluljáróba, hogy felszállhassunk a szerelvényre. Nem is tudom mikor metróztam utoljára... Már el is felejtettem, hogy milyen jó kis mangákat lehet találni az ülések fölötti polcokon, amik másnak már nem kellenek. Néha-néha én is szoktam otthagyni egykét darabot, hamár alkalmanként hazaviszek egyet. Úgy gondolom ez így fair... Most is felsandítottam a fölöttem lévő részlegre, ahol az üvegen keresztül szemügyre vehettem néhány borítót. Néhány darab a szokásos heti Jumpból, egy shoujo magazin, és eléggé elrejtve a többi között, de zötykölődéstől felszínre kandikálva egy hentai magazin is képviseltette magát. Ha nem lett volna itt Nobu biztosan zsebreteszem hátha olyan szám amit Masaki még nem látott. De lehet, hogy leszálláskor lecsempészem onnan, márcsak biztosítékként is, mivel körülbelül egész nap nem voltam otthon, és biztosan mérges lesz, hogy nem szóltam merre járok. Mégha egy kukkot sem fog szólni róla... Mindenesetre, azt hiszem nem kellene ilyen feltűnően lesnem, úgyhogy gyorsan visszafordítottam a tekintetem Nobura.
Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 34
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 Cl0te19000/30000Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yuuinozai Hangszerbolt és műhely   Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 EmptyPént. Május 13, 2011 2:52 am

|| Gyógyítsd meg a szemem fényét! O.O - Az igazi találkozás ||

Kissé kínosan mosolyodott el Shio chan válaszán. Elég egyértelmű volt a yakuza tagjának hozzátartozója ismer néhány hatásos módszert, amivel megvédheti testi épségét. Kezdett roppant örülni, nem ellensége a zenésznek. Sose lehet tudni, hány fegyvereket rejtő titkos zseb van abban a gitár tokban.°0° Ha lehetne választani, inkább nem szeretne rájönni. A tudatlanság sokkal biztonságosabbnak látszódott. Nem örült volna, ha félelemmel gondolna rá ezek után. Épp megkedvelte, máris menekülhetne, mert nyakára szállt az alvilág. Igazán lekötelezi a rémkép, de elkerüli, ha lehetséges. Bár ez a fegyver kérdés előre érezte rossz húzás volt. Annyit hezitált rajta Shio chan azonnal megmoccant benne a menekülési szenzor. Szeretne neki hinni, meg nem gondolja hazudna, de annyira bizonytalanul válaszolt és ki tudja, lehet csak azért váratta válasszal, mert nem tudta eldönteni mi minősül fegyvernek az ő elképzeléseiben. Elvégre, szakértő kezekben kiskanál is lehet gyilkos eszköz. Most aztán tele lett a képzeletbeli liberója!°_° Akárhogy próbálkozott szabadulni ijesztő képzelgéseitől, folyton fekete öltönyös férfit látott maga előtt, aki felé köp egy nyamvadt fogpiszkálót. Persze a gyilkos fa mesteri precizitással belefúródna nyaki ütőerébe és percek alatt elvérezne. Úgy megijedt, szinte érezte a helyét! Kénytelen volt félpercenként tapogatni, hogy elhiggye, életben van.
-Éhér-tem! Meg-nyugtató!#___#-
Reszketett kocsonyaként menetelve, miközben paranoiásan forgatta jobbra-balra szemeit. Néha még össze is rezzent, ha gyanús alakokat vélt felfedezni. Tegyük hozzá ez nem volt nehéz feladata Karakura zsúfolt járdáin. Biztosra vette, összes fekete öltönyös, sötét napszemüveget viselő férfit kerülni fogja, csak nem rejtegetett hatásos megoldást. Főleg, ha figyeltetni kezdik!T_T Édes anyukájára esküszik nem sejti mibe keveredett! Viszont szörnyen tartott tőle súlyos galiba alakulhat ki. Nem hiányzott kicsiny szívének zsákot húzzanak a fejére és belehajítsák a folyóba, de Shio chan-t is kedvelte!ToT Hiába rémült átvitt értelemben halálra, fontos volt neki, tartsa vele a kapcsolatot. Láthatóan kölcsönösen, mert a másik fél ajánlotta fel, találkozzanak néhanap. Szóval, csak nem hagyná cserben!>.<" Mondana pár jó szót az érdekében, ha nyakon -már megint a nyakaTAT- csípné féltékeny barátja. A zene és barátságuk érdekében szárnyai alá venné!*o* Igazi hősnő lenne!*o*
Csodálatos ábrándozásaitól szikrázó szemcsillogással repdesett, néhány milliméterrel a föld felett. Lepottyanni, pedig végképp nem szándékozott, amikor Hino chan került szóba. Szívecskéket reptetve feje körül sóhajtozott. Tagadni se bírta, mennyire hihetetlenül szerette és mekkora átéléssel volt képes mesélni róla. Most is, csak az erőt gyűjtötte, hogy minden paramétert pontosan és hiány nélkül szedjen össze kedveséről. Ebben, tökéletes szokásait tartva feje búbjáig elmerült. Percekig homlokát dörzsölve gondolkozott, sétált, motyogott és tarolt le kósza ágakat, hirdető táblákat, esetleg bukdácsolt útjába kerülő tárgyakban. Ugyanis elfelejtette, hogy hívják a világos hajat. Emlékezett a szín nevére, csak mégse!@__@
-SZŐKE!*o*...Mármint...hol...ja, igen! MEGVAN! Igazából...ez, kicsit bonyolult, meg furcsa. Papíron én vagyok a-a...kapitány lennék. DE! Azt hiszem Hino chan jobban megérdemli ezt a címet. Ő intéz szinte mindent. Túlságosan szétszórt vagyok!T-T-
Piszkálta felsője rojtjait lelkileg megsemmisülten. Csúnyán szégyellte magát. Rengeteg plusz munkát okozott kóros lustaságával és munka kerülésével. Elvégre, kapitányként ragadhatott volna rá némi memória javulás. Így nem mutatott valami szép példát tiszteinek. Ráadásul a többi kapitány se lehetett nagy véleménnyel bugyuta fejéről. Nincs borzasztóbb, mint a munkahelyi kirekesztettség!#_# Próbált is változni, de nem sikerült. Még az se ösztönözte, elkápráztatná Hino chan-t. Valamiért állandóan kifacsart citromként koppant a padlón, mikor szembe került aktuális irat halmával. Nem tehetett róla! Nem nevelték papírfogyasztó irodai kukacnak!T__T Egyszerűen nem bírta elviselni órákig kényelmetlen székben üljön és mindenféle bonyolult mondatot olvasson. Utálta! Elkeserítő módon annyira, cselezni kezdett.T__T Szégyen szemre elbújt virágok, ajtó, bútor mögé, vagy asztal alá. Arról nem beszélve, folyton elaludt, esetleg szimplán elkésett mindenhonnan. Na, ezt a listát akárhonnan nézi csúfosan festett. Shio chan-t most ezer százalékra elkeseríthette. Tökéletlensége újabb fokozatától kikészülve, befordult a metró aluljárónál lévő betonfalhoz, kobakját neki koccintotta és gigantikus hullámos jelek alatt lógatta orrát.
-Sajnálom! Nem vagyok jó osztag vezető...Ne-ne-nem mindegyik kapitány ilyen!°0°"-
Hadonászott széles karmozdulatokkal. Remélte nem hiszik azt, ha ő ekkora mértékben lúzer a többi vezető is az lenne. Nem állt szándékában efféle hamis képeket ébreszteni. Ha butaságokat hitetne el, azzal ártana a shinigami-knak. Végén azt hinnék, maroknyi komikus társulat. Azt nem élné túl!T_T Olyan sokat tesznek az emberekért. Szörnyen bántaná, egyszerű félreértés miatt esne csorba a Gotei13 becsületén. Ezért próbálta menteni a menthetőt! Amellett kötelessége lenne jó fényben feltüntetni foglalkozását. Ebben kicsikét kételkedik mutatványai után. Készült is újabb depresszív völgybe csúszni, de megint szóba került Hino chan.*o* Az ő fantasztikus megmentője nem hagyta cserben! Gyászos felsülésekor ugyanúgy segítségére sietett, mint általában!*o* Vele volt! Ennél többre nem volt szüksége, hogy összeszedje darabokra hullott lelkét.*o*
-HINO CHAN! HINO...CHAN~♥! Ő...ő...ő az én...életem értelme! Nagyon szeretem! A-a-azt...szerintem érted mire gondolok.-
Eresztette el mellkasát rákvörös ábrázattal, hiszen nagy lelkendezésében szerelmetesen ölelgette magát. Kicsikét elragadta a hevesség. Vigyázhatna jobban, de ha egyszer muszáj valahogy kifejeznie mennyire szereti.T_T Meg se közelíti a valós értéket, de kellett és kész!>.<" Oda se neki, kissé kínos helyzetbe került! Amúgy is! Most, hogy belegondol, valamibe még bele se gondolt! Mármint gondolhatott volna, csak nem jött ki úgy a lépés! Ez most nagyon bonyolultra sikerült!@_@ Na, de lényeg a lényegben, nem érti honnan tud róluk Shio chan. Büszke rá, híresek meg hasonlóak, de merről szerezhette az információkat?O.o" Nem örülne, ha emiatt bajba sodródna ismerőse. Számíthat segítéségre! Nem hagyja cserben! Mindent megtesz ne keveredjen hatalmas konfliktus az esetből.>w<
-Ehet~o, Shio chan! Te honnan tudsz a Gotei13-ról? Ennyire jól informált a yakuza? Nehem gyanakszom semmire! Félre ne értsd!-
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 Cl0te32500/45000Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yuuinozai Hangszerbolt és műhely   Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 EmptySzomb. Május 14, 2011 12:41 am

|| Gyógyítsd meg a szemem fényét! O.O - Az igazi találkozás ||

Bármennyire készültem is fel a válaszra, leplezhetetlen meglepetést nyomát hagyva arcomon ért a bejelentés, hogy Nobu igenis egy haorit viselő Seireitei-i osztagvezető. Nem mintha nem nézném ki belőle, vagyis ha nagyon nagyon őszinte akarok lenni magamhoz, tényleg nem nagyon tudom elképzelni, hogy egy egész osztagért felel. Hino-channak jó sok dolga lehet az biztos... hiszen a hadnagyi teendőkön kívül a kapitányéiban is segédkeznie kell. Volt már részem mindkét pozíciót betölteni, így elsőkézből tudom, hogy korántsem olyan egyszerű, pláne nem a kettő egyszerre! Egyre szívesebben találkoznék Hino-channal. Biztos nagyszerű lány lehet. Talán majd felvetem Nobunak az ötletet, hogy mivel én Soul Societyben nem tehetem, és nem is igazán akarom betenni a lábam, amíg nem élet halál kérdése...egyszer ha Karakurában jár, hozza őt is magával. Lehet nem is lenne annyira jelentéktelen találkozás, tekintve, hogyha Nobu elmeséli otthon hogy egész nap egy furcsa emberlánnyal múlatta az időt, Hino-chan sem biztos, hogy egyből a zenélésre asszociál... hajh csúnya dolog a féltékenység, de ismerve magamat, én is ugyanilyen dolgokon kezdenék el gondolkodni, ha kiderülne hogy Masaki efféle ""randevúkat"" szervez... De erre még csak gondolni sem akarok!
-Ugyanmár Nobu, hidd el nekem, hogy az a hely sosem volt a jól szervezett bürokrácia szemléltető példája. -mosolyodtam el visszagondolva az én időm beli állapotokra. Elég sok kapitány gyűlés hiúsult meg pont miattam, de ha a tisztjeimről volt szó, mindig a lehető legjobban igyekeztem megerőltetni magam és elvonatkoztatni mindenféle zavaró tényezőtől.
-És addig amíg a kellő elszántság megvan a kapitányban, hogy ha baj van kiálljon az osztagáért, addig nincs semmi probléma. -lapogattam meg biztatóan a karját -És én biztos vagyok benne, hogy ez belőled nem hiányzik!
Igaz, hogy ránézésre tényleg nem az a tipikus kapitány alkat, de abból levonatkoztatva mekkora odaadást képes felmutatni egy hangszerért, nameg a kedveséért, tényleg biztos vagyok benne hogy helyén van a szíve. Tényleg, vajon hány kapitány és hadnagy maradt még a posztján azok közül akik anno nem távoztak el velünk együtt? Most hogy így szóba került, nagyon kíváncsi lettem kik vezetik az osztagokat, különösképp az érdekelt, hogy a 10. osztag sora hogy s miképp megy manapság. De azt hiszem ezt nem kérdezhetem meg... Nem csak magam miatt, hanem amiatt is, nehogy retorzió érje odaát Nobut azért, mert egy "kívülálló idegennek" fecseg a Gotei 13 belső ügyeiről. Igazából azt sem merem megkérdezni melyik osztagnak a kapitánya. Pedig maaah annyira kíváncsi vagyok ezekre, olyan szívesen kifaggatnám mindenről! De már így is sokkal többet fecsegtem már megint arról amiről nem feltétlen kéne, hogy a végén még tényleg bajba sodrom Nobut, ha kiderül kivel barátkozik.
Olyannyira elmerengtem az évődésemben, hogy szinte teljesen lemaradtam Nobu kis műsoráról, amit a körülöttünk ácsorgó emberek furcsa arckifejezésének irányát követve szemlélhettem meg néhány másodpercre. Nem akartam kinevetni, de nem tudtam visszatartani, hogy kicsit ne szórakozzak rajta. Remélem nem vette a szívére nagyon, mert tényleg nem sértésnek szántam. De lehordás helyett csak egy kertelés nélkül nekem szegezett kérdés volt a büntetés.
-Ya...yakuza? Nem... -pislogtam értetlenül, mert nem értettem hogy került a képbe ez az alvilági szervezet. -Vagyis nem tudom ők mennyire jól informáltak, mert nem állok kapcsolatban velük... de nem tőlük tudok róla! -láttam jobbnak gyorsan leszögezni a tényt. Valahogy nem tudtam összerakni, miképp fordulhatott meg a fejében, hogy én közülük való vagyok. Nincs is nálam Shugotenshi! Akkor még megérteném, hogy a tetoválás és katana kombó efféle asszociációkat indítana el benne, de ezt most nem igazán tudom hova tenni. De lehet jobb lett volna inkább a mondat többi, valamivel fontosabb részére koncentrálnom. Most legszívesebben menekülőre fogtam volna a dolgot, mert nem akartam megint hazudni, hiszen ő annyira szemkiverősen őszinte volt hozzám a shinigami dolgokat illetően, viszont annyira nehéz beszélnem bárkinek is ezekről a dolgokról. Valami mentőöv után imádkozva tekintgettem körbe a metro kocsiban, de csak a hangosbemondó ismertette épp az állomás nevét ahol pillanatok múlva lefékez a vonat. Nem tudom mázli-e vagy isteni gondviselés, de ez pont az a megálló, ahol le kellett szállnom. Mielőtt lefékezett volna szerelvény intettem Nobunak, hogy hajoljon közelebb, mert mondani szeretnék neki valamit.
-Száz évvel ezelőttig a 10. osztag kapitánya voltam. -súgtam a fülébe, majd a hátamra akasztva az eddig a lábamnál pihentetett gitártokot búcsúzóra fogtam a beszélgetést.
-Innentől már utánaolvashatsz mindennek, de csssh! -tettem a szám elé az ujjam a nyomatékosítás kedvéért. -Szép estét, és tényleg örülök, hogy találkoztunk! -integettem mosolyogva, majd anélkül, hogy bármiféle reakciót megvártam volna kiléptem a kocsi ajtaján és a kijárat felé vettem az irányt. Ez az állomás annak a kerületnek a szélén van amiben a raktárnegyed található, így innen már secperc alatt otthon leszek...
Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 Cl0te7300/15000Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yuuinozai Hangszerbolt és műhely   Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 11:55 am

Ragadós találkából hangszeres próba - Keiko & Loraine

Előzmény: Candy shop

Végre megérkeztünk a bolt elé. A kirakat telis tele volt szebbnél szebb, drágábbnál drágább, minőségibbnél minőségibb gitárokkal. Maga a gitár-mennyország. Voltak handmade gitárok, Epiphone, Charvel, Gibson, Peavy, na meg persze Ibanez gitárok is. Nyálcsorgató látvány volt, egyszerűen káprázott a szeme az embernek a gitárok látványától és aki elment a kirakat mellett, nem bírta volna megállni, hogy csak egy kicsit is bekukkantson az üzletbe. Én sem bírtam már megállni, már majdnem belöktem az ajtót, amikor eszembe jutott, hogy nincs rajtam gigai, én az emberek számára láthatatlan vagyok. Már nagyon zsongtam, hogy menjünk már be...
- Loraine léccciiii lökd már be az ajtót, be akarok menni! - nézek rá pattogva, csillogó szemekkel, aminek tuti nem tud ellent mondani.
Már alig bírtam, már nagyon nagyon be akartam menni, felfedezni, hogy milyen gitárok vannak, szaladgálni a polcok között és megcsodálni az összes gyönyörűséget... már rugdostam, hogy dobja már el azt a kib*szott cigit, amikor kinyílt az ajtó, mert kijött valaki... csak pár szó hallatszott, igazából különösebben nem érdekelt, kell-kelletlen is meghallottam...
- Akkor holnap jövök az újrahúrozott drágámért! - hangzik ez egy nő szájából, akinek elég erős kölni szag áramlott testéről és ez már büdösnek számított, majdnem el is ájultam, de most nem ez a lényeg, hanem... KINYÍLT AZ AJTÓ, GYORSAN IRÁNY SURÁNY BEFELÉÉÉ!!!
Iszonyatos erővel robbanok be az üzletbe, a csajszi megérezte a szelemet, meg is jegyezte milyen hideg, de ez sem érdekelt, csupán csak egy dolog... ezt a rengeteg gyönyörűséget itt egy helyen! Hát menten összecsinálom magam a gyönyörtől!
~ Na, Keiko, azt azért nem kéne... - szól rám Kyouaku, aki éppen kiröhög, de ez az idegesítő tény most engem csöppet sem zavar.
- Most csitt legyen Kyouaku, hadd szellemüljek át egy picit... - dorgálom meg drága zanpumat.
~ Látom jobban szereted a gitárokat, mint engem... - durcizik be kardom lelke.
- Ne légy hülye, Tetsu! Majd ha hazaértünk, tuti játszunk megint karikadobálósat... - próbálom mosolyogva békíteni őt.
~ Jól van, csorgasd a nyálad, engem ezek nem különösebben érdekelnek. Mért nem egy videojáték szaküzletbe mentetek be?
Ezen már csak nagyot nevetek és elkezdek futkározni a polcok között izgatottan. Szebbnél szebb gitárok mindenfelé... ahww *-* Falom szemeimmel a gitárokat, rohanok a sorok közt amikor megpillantok valamit...
- Hé, Loraine, idenézz! A te Ibanez Iceman-ed és az én Ibanez AEL20E-esem! M lenne, ha megkérdeznéd az eladót, hogy kipróbálhatnánk-e őket? Vagyis hát te, mert én láthatatlan vagyok számukra...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yuuinozai Hangszerbolt és műhely   Yuuinozai Hangszerbolt és műhely - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Yuuinozai Hangszerbolt és műhely

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Óváros-