-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Minamoto Muramasa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Minamoto Muramasa
9. Osztag
9. Osztag
Minamoto Muramasa

Férfi
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : Keress meg! ;)
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Rang nélküli tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Minamoto Muramasa  Cl0te5000/15000Minamoto Muramasa  29y5sib  (5000/15000)

Minamoto Muramasa  _
TémanyitásTárgy: Minamoto Muramasa    Minamoto Muramasa  EmptyVas. Nov. 21, 2010 9:17 am

Jelszó: miaoo uaaa

Engedély: megvan.
A nemesi címért nem kérek semmit ugyanis Muramasa elutasítja a nemesi ház vezetését ezzel átadva másnak a vezetést!

~ Adatlap

Név:Minamoto Muramasa (Az örökbefogadás után felvette az új családnevet!)
*eredeti név: Adachi Muramasa
Nem: Fiú
Kaszt: Shinigami
Szül. ideje: 2001. június 18.
Kor: 11
  • Emberként: -
  • Lélekként: 11


~ Előtörténet

Nosz azt hiszem itt az ideje, hogy elmeséljem rövid életem történetét. Lehet, hogy nem lesz olyan izgalmas, mint mások történetei, de mit várnak egy tizenegy éves gyermektől?

Rukongai egyik nyomornegyedében születtem. A szüleim nem voltak valami hűdenagy emberek, de én mégis szerettem őket. Kár, hogy olyan hamar el kellett válnom tőlük. Egy éves koromban a szüleim úgy döntöttek, hogy egy jobb helyzetben lévő családnak adnak ezzel biztosítva a jövőmet. Akkor nem értettem semmit ezért nem is sírtam mikor a szüleimet felváltotta egy új páros, akik azért fogadtak örökbe, mert a feleségnek valami betegség okán nem születhetett gyerek. Egyből lecsaptak rám, ahogyan kiderült, hogy az igazi apuci és anyuci örökbe akar adni. Az új apucim egy volt Akadémiai Tanár volt és hamukánt vagy mit tanított annak idején. Édesanyám pedig egy virágboltot vezetett Rukongai luxus negyedében. Büszke voltam rájuk ugyanis nem tudtam, hogy ők nem az igazi szüleim és ez így is volt rendjén.
Ahogy teltek az évek egyre jobban kezdtem felfogni a világot amibe csöppentem. Mint a későbbiekben kiderült az eredeti apucim is shinigami volt ám mikor összeházasodott anyucival felhagyott a halálisten léttel. Nem értettem miért volt jó ez neki, de nem is számított. Akkor és ott eldöntöttem, hogy bármit megteszek azért, hogy én is shinigami lehessek és, hogy megmutassam a mostani és régi apucimnak, hogy képes vagyok valamire. Mikor betöltöttem az ötödik életévemet apuci úgy döntött, hogy itt az ideje elkezdeni az edzéseket. Azért döntött, így mert pont a születésnapomon közöltem vele, hogy én is shinigami akarok lenni. Azt is közölte, hogy jól döntöttem, mert majd ha minden jól alakul hosszú évek múlva én leszek a család vezetője. Ez a dolog nem nagyon érdekelt, hiszen én nem azért akartam shinigamivá válni, hogy egy nemesi család vezetője legyek, majd hanem azért, hogy megmutassam egy örökbefogadott gyermek is lehet sikeres.
Apuci mindenre elkezdett tanítani, de inkább a hadukára mert az Akadémián is azt tanított meg hát az ment a legjobban. Sokkal könnyebben tudtam érvényesülni pusztakezes harcban, mint fegyverrel. Apuci meg is dicsért, mert örült, hogy bár nem az ő vér szerinti fia vagyok, mégis hasonlítok rá.
Egy nap edzés közben iszonyatosan nagy éhség kapott el és annak köszönhetően elájultam. Mikor felébredtem apuci ott ült az ágyam mellett.
- Most már alkalmas vagy shinigaminak, fiam.- mondta majd megborzolta a hajamat. Elmosolyodtam és felültem az ágyon. Apuci mindent elmesélt az Akadémiáról és végül elkísért a beiratkozásra. Tudtam, hogy mindent be kell majd vetnem a célom érdekében és meg is valósítottam. Az Akadémiára sikeresen felvettek és ezt megünnepeltük a szüleimmel. Kaptam tőlük egy gyakorló bábut, amivel éjjel nappal gyakorolhattam.
Mivel apuci Akadémiai tanár volt nagyjából tudta a tananyagokat ezért sokat segített a tanulásban ennek köszönhetően nagy nehezen, de sikerült felküzdenem magam az osztály legjobbjai közé. Mindenből jó voltam, de akkor is hakudából voltam a legjobb, amihez társult a termetemnek köszönhető gyorsaság is. gyors voltam és hatékony. Apám néha villámnak hívott mikor gyakoroltunk. Voltak olyan napok is mikor apámat is sikeresen elvertem egy párharcban. Büszke voltam magamra, hogy sikerült ennyi dolgot elérnem ilyen fiatalon.
Apám sokat mesélt a vizsgáról, ami egyre csak közeledett. Mondta, hogy hollow-kkal kell majd megküzdenem úgy, hogy segítségül kell majd hívnom a shikai képességemet. Ezzel már csak az volt a baj, hogy az a fránya lelkecske nem állt szóba velem. Nem is tudom miért volt ilyen gonosz egy gyermekkel, de úgy döntöttem, hogy majd móresre tanítom! Twisted Evil Mivel a shikai is kellett a sikeres vizsgához az utolsó három hétben csakis meditáltam hátha sikerül párbeszédet kezdeményezni vele. Néha láttam magam előtt egy nagy vörös sárkányt, de amit mondott nem értettem, mert torzult a hangja.
Három hét után se sikerült megtudnom a shikaiomat ezért úgy döntöttem, hogy a nélkül leszek shinigami. Bár kételkedtem abban, hogy sikerülni fog. Az Akadémián gyűltünk össze ahol háromfős csoportokra osztottak minket majd átmentünk Karakura Town erdejébe, ami egy védőfallal volt körülvéve. mindenre gondoltak… A mi kis csapatok előrelendült , hogy sikeresen shinigamivá válhassanak.
Az úton meglepő tényezővel kellett szembesülnünk ugyanis egy nagyobbacska csoportba futottunk bele. Ám ezek nem olyanok voltak amilyenekről apuci mesélt. Ezek egyből ránt támadtak és shikai nélkül elég nehéz volt ellenük küzdeni. A két társamat lefoglalta két hollow nekem is maradt kettő. Az egyik iszonyatosan erős volt, míg a másik gyenge, de gyors volt. Elmosolyodtam ugyanis végre kamatoztathatom az apuci által tanult hakudát!
Shunpoval a lassú, de erősebb felé vettem az irányt majd a lábán felfutottam és onnan egy szép szaltóval beletalpaltam a maszkjába, ami a nagy becsapódásnak köszönhetően berepedt majd darabokra tört ezzel a hollow is részecskékre bomlott. A szám széles mosolyra húzódott ám ekkor a máik hollow egy fának csapott. Vért köhögtem föl és az nagyon nem tetszett.
~Chhh… hajthatatlan vagy kölyök. Ha meg akarod ölni, használj engem én, megvédelek!~ hallottam a hangot a fejemben, amely oly ismerős volt. Ekkor rájöttem, hogy a zanpakutoum hangját hallottam. Végre sikerült megértenem, amit mondott. ~A nevedet se tudom nem, hogy a hívószavad!~ rivalltam rá védőangyalomra, aki ekkor kacagásba tört ki.
~Mond utánam… Nesshou shatsume!~ mondta majd várta, míg én is elkezdem mondani. De mi van akkor, ha ez csak egy kamu és a hollow beszél hozzám? Most jelen esetben nem tehetek mást. Túl kell élnem, hogy shinigami válhassak.
- Nesshou shatsume!- ordítottam, aminek köszönhetően kardom eltűnt és megalkotta rajtam a páncélt. Meglepett a felszabadított erő, de örültem is neki hiszen végre sikerült megszereznem. ~ Most pedig próbáld meg a lábát célozni a következő technikával.. ezt is mond utánam! Hotto tezawari!~ hallottam szinte apáskodó hangját. Elmosolyodtam majd behunytam a szemem.
- Hotto tezawari!- miután elhangzott a technika neve meglepődtem ugyanis a kezeimet és a lábaimat is tüzecske borította, de nem is éreztem az égető érzést, de perpillanat most nem is az a lényeg. Egy villámtánc segítségéve indultam el a hollow felé majd egy tiszta térdrúgással szilánkosra törtem a térdét. A hollow ordítozva terült el a földön én pedig odasétáltam hozzá. természetesen nem deaktiváltam a shikaiomat mert ki tudja, mi lehet még.
- Ne kezdj ki egy gyerekkel!- ordítottam le a fajét majd felugrottam magasba és addig ugráltam a buksiján míg az részecskékre nem bomlott. Boldogan konstatáltam, hogy sikeresen vettem az akadályt a csapattársaimmal szemben. Ők alulmaradtak a küzdelemben és a felügyelő shinigamik végeztek az őket megtámadó hollow-kkal. Széles mosollyal az arcomon sétáltam vissza a gyülekezőhelyre ahol kaptam egy cuki kis buksisimi majd visszamentünk a Seireiteibe ahol elérkezett az a nap mikor osztagot kellett választani. Összesen két osztagot jelöltem be. A 2. osztagot és a 6. osztagot. Azóta izgatottan arra várok, hogy megérkezzen a levél, amely a jövőmet rejti!

A zanpakutoum diktált én pedig csak írtam, vagyis próbáltam! A hibákat apuci javította! Az értelmetlen mondatokért bocsi nem tudok jól fogalmazni! >.<












~ Kinézet
Mivel még csak tíz éves nem egy felhőkarcoló. Apró termetének (150 cm) köszönhetően könnyen el tud bújni, ha arról van szó. Vöröses-rózsaszínes tüsi haja és barna szeme van. Állandó jelleggel rajta van egy kockás sál ugyanis ennyi maradt egykori családjából. Szereti a shinigami öltözéket ezért még akkor is rajta van mikor éppenséggel otthon játszik a szüleivel.

~ Jellem
Mivel Muramasa még gyermek nem nehéz elképzelni a jellemét. Szeret bohóckodni, de ha észreveszi, hogy valami nincs, rendbe a környezetében akkor korához képes elég komollyá válik. Imád játszani, de néha a nagy játék edzéssé fajul.
Ha harcra kerül a sor a zanpakutouja diktál! Szereti fényezni magát, de nem egoista. Azt a célt tűzte ki maga elé, hogy egy nap ő is szép kapitányi haoriban fog rohangálni Seireitei utcáin. Ezért az álomért bármire képes.
Mivel kisnemesi családba pottyant jól nevelték ezért bő a szókincse is. Általában szert úgy viselkedni, mint az apja. Az esetek kilencvenkilenc százalékában próbál úgy viselkedni, mint egy felnőtt több mint kevesebb sikerrel.



~ Zanpakuto
Minamoto Muramasa  EM5243RD_2
Név: Hotokekusai Doragon / Túlvilági Sárkány
Fajta: Tűz
Parancs: Nesshou shatsume! / Égesd el!
Shikai kinézet: A parancsszó elhangzása után a kard eltűnik. Kezdetekben az ellenfél azt hiheti, hogy ennyit ér a gyermek shikaia ám ha jobban megfigyeli a kis teremtést láthatóvá válik a változás rajta. A kar pikkelyekké változott amelyek Muramasa egész testét befedik. /Shikai képességeknél látható lesz a leírás!/

Technikák:
  • Yuaka Koutetsuban(Pikkely páncél):Ez a képesség egyből aktiválódik, ahogy Muramasa használni kezdi a shikait ugyanis a zanpakutouja meg akarja védeni minden lehetséges veszélytől.
    Miután a shikait aktiválja a használó a kard apró részecskékre bomlik és Muramasa testére szállnak ezzel létrehozva a pikkelyeket, amik a páncélt alkotják. Ezt erősebb fénynél nyomon lehet követni ugyanis a kis részecskék vörösen, csillognak, hogy fény vetül rájuk még akkor is mikor már Muramasa testén vannak. Ez a páncél képes megvédeni a használót a gyengébb kidouktól és a gyengébb zanjutsuhasználók támadásaitól is.
    Ráadásképpen Muramasa szeme egy sárkány szemének a kinézetét veszi fel! / így néz ki a szem a páncél pedig így Az utolsó képen a kis kockákat kell nézni az arcon. Muramasa esetében azonban az egész teste így néz ki.

  • Hotto tezawari(Forró érintés): Muramasa zanpakutouja inkább a hakudára specializálódott a védelmi technikának köszönhetően. Miután elhangzott a technika neve a használó végtagjait tűz borítja be. Ezzel felrősítva az ütéseket, illetve a rúgásokat. S mivel a lábán is van tűz kicsit gyorsabb lesz. (Olyasmi, mint egy rakétacipő, de azért annál lassabb. Ha lehetséges akkor eme technika használatakor +1 pont adódik a shunpomra!) / így kell elképzelni csak a lábain is van tűz!

  • Za Doragon Odori(A Sárkány Tánca): Ez Muramasa végső támadása ugyanis sok lélekenergiát emészt fel.
    A használata után egyelőre Muramasa elájul!
    Miután elhangzott a képesség neve Muramasa körül a lángok egy sárkányt alkotnak, mely körbeveszi a gyermek egész testét. Ezek után Muramasa táncra emlékeztető mozdulatokat hajt végre úgy, hogy egyre közelebb kerül az ellenfélhez.
    Ha hozzáér az ellenfélhez nem csak égési sérülést szenved ugyanis Muramasa ilyenkor az idegpálya főbb részeit támadja. / Aktiváláskor] és használat közben.


*egyéb információk: Mivel Muaramas még gyerek nem tudja megfelelően kontrolálni a lélekenergiáját ezért a 12. osztag létrehozott neki egy karperecet aminek segítségével kordában tudja tartani a lélekenergiáját. Nagy érzelmi kitöréseknél akarva akaratlanul is aktiválni tudja a shikait.


~ Szeret-nem szeret

Szeret:

  • Apuci
  • Édesség
  • Hakuda
  • Hotokekusai Doragon
  • Magamat Cool


Nem szeret:
  • Aizen
  • Hollowk
  • Csúnya bácsik
  • Az unatkozást
  • A 11. osztag csúnya kapitánybácsiját




~ Felszerelés(ek)

Ha a karaktered rendelkezik egyéb felszereléssel, azt itt feltüntetheted! (Az alap felszerelést – mint pl. egyenruha, zanpakuto – nem szükséges kiírni.)



A hozzászólást Minamoto Muramasa összesen 28 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 03, 2011 6:49 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Minamoto Muramasa  _
TémanyitásTárgy: Re: Minamoto Muramasa    Minamoto Muramasa  EmptyHétf. Nov. 22, 2010 4:10 am

Üdvözlet!

Adatlap:
• A karaktered neve elég gyenge kombinációja ennek és ennek… Tudtommal egyik sem használatos Japánban névként, valamint teljesen egyértelmű, hogy miből ollóztad össze a neveket. Nincs azzal semmi baj, ha megtetszik egy karakter neve, de attól még nem kéne Uzumakinak vagy Luffynak hívni egy karaktert.
• Rang… Ez a „Kezdő Isten” kicsit sok, különösen egy átlagos embernél.
• Egy 179 cm magas ember egyáltalán nem nevezhető „elég alacsonynak”, különösen nem japán mértékkel. A „sovány” szót is kifejezetten túlzónak találom, ehhez a magassághoz ezzel a súllyal a kari simán anorexiásnak is nevezhető.
• Milyen dimenziókból idézed a fegyvereket és miért vannak ilyen képességeik? Mellékesen cseppet sem tartom ezeket gyenge képességeknek a leírásoddal ellentétben.
• Egy kis ellentmondást érzek a jellemedben és a Szeret részben. Az egyikben azt állítod, hogy nincsenek barátai, a másikban meg azt, hogy vannak.

Előtörténet:
• Ránézésre is rövid. Nincs meg egy oldal sem. Lemértem.
• 19 évesen gimnáziumban tanulsz? Hányszor buktál? Megjegyzem, Japánban sokkal szigorúbbak a dohányzást és az alkoholfogyasztást illetően egy diákkal szemben.

Idézet :
Ügyeltem arra, hogy ássák, hogy tényleg van valami bajom

Mondd csak, milyen mélyre ástak? Surprised Emellett más elgépelési és helyesírási hibák is akadnak. Ugyan számuk nem olyan eget rengetően nagy, azért akad belőlük elég.

Az előtörténetedet ELUTASÍTOM, amíg a javításokat el nem végzed.

Vissza az elejére Go down
Minamoto Muramasa
9. Osztag
9. Osztag
Minamoto Muramasa

Férfi
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : Keress meg! ;)
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Rang nélküli tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Minamoto Muramasa  Cl0te5000/15000Minamoto Muramasa  29y5sib  (5000/15000)

Minamoto Muramasa  _
TémanyitásTárgy: Re: Minamoto Muramasa    Minamoto Muramasa  EmptySzer. Jún. 22, 2011 8:56 pm

Nos, hölgyeim és uraim elérkezett a nagy nap! Sikeresen újraírtam az előtörténetem. Remélem így már elfogadható lesz!Smile
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Minamoto Muramasa  _
TémanyitásTárgy: Re: Minamoto Muramasa    Minamoto Muramasa  EmptyVas. Júl. 03, 2011 3:25 am

Üdv!

Nem találtam semmilyen egetverő hibát az előtöridben, szóval ELFOGADOM, de egyelőre csak két shikai technikát engedélyezek a háromból, és a shunpo bónuszt sem adom meg, mivel a gyorsaságod megnövekedésének shikaiban nincs köze a shunpóhoz. Kérésednek megfelelően a nemesi bónuszokat nem írtam be.

Szint: 1.
Lélekenergia: 5000 LP
Kezdőtőke: 4000 ryou
Osztag: 9. osztag

Kapsz ingyen öt darab animében és mangában is szereplő, szintednek megfelelő kidout, mint minden shinigami.

Képzettségeid:
- Zanjutsu
- Hakuda
- Kidou
- Shunpo
- Zanpakutou
Minden képzettségedre kapsz automatikusan 1 pontot, ezen kívül további 13 pontot oszthatsz szét közöttük. Részletekért ide kattints.

Mihelyst elkészítetted az adatlapod és bejelentetted a pontelosztásod (topik), hozzákezdhetsz a játékhoz. Jó szórakozást és sok sikert a karaktered kijátszásához.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Minamoto Muramasa  _
TémanyitásTárgy: Re: Minamoto Muramasa    Minamoto Muramasa  Empty

Vissza az elejére Go down
 

Minamoto Muramasa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Shinigami-