-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Tui pecója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Tui Giobbe Zuolgo
Espada
Espada
Tui Giobbe Zuolgo

Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: 8. espada hell yeah
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tui pecója Cl0te14000/15000Tui pecója 29y5sib  (14000/15000)

Tui pecója _
TémanyitásTárgy: Tui pecója   Tui pecója EmptyVas. Okt. 31, 2010 7:37 am

Már az az ilyen-olyan koponyás matricákkal teleaggatott ajtót sem nehéz kiszúrni, belépve pedig a kedves látogató máris egy igazi rumlis kéjlakban találhatja magát, már ha azon kevesek közé tartozik, akiknek ide bejárása van ill. jó nő. A falak sötétvörösek, néhol hanyagul felapplikált poszterekkel "díszítve", a fekete padlószőnyegen pedig elvétve különböző eredetű pacák és foltok találhatóak.
Az ajtó bal oldalától kezdődően egészen a falig egy kupac számítástechnikai rettenet kapott helyet a legnagyobb összevisszaságban, három biztos pontja egy ütött-kopott fotel, egy gigászi monitor és egy termetes gépasztal, ami gyakorlatilag ki se látszik az ilyen-olyan alkatrészek, dvd-k, mindenféle vacakok, sörös- és cigisdobozok alól.
A fotel háttámlájától körülbelül másfél méterre kezdődik az ágy széle, amiről általában kupacokban borul le a házigazda ruhája mellett pár ottfelejtett női darab is, ezek általában vagy az ágy alatt kötnek ki, vagy pedig a szennyeskosárban halmozódnak. A fekvőalkalmatosság fejtámlájánál két oldalt egy-egy éjjeliszekrény van lámpa, ébresztőóra, könyv és hamutartótárolás céljából; az ágy lábával szemben pedig egy kétajtós és egy fiókos ruhásszekrény plusz egy mini hűtő kapott helyet, amik nyitva tátongó ajtajába a tulaj különös előszeretettel veri be a fejét/hátát/lábát/akármiét enyhén ittas pillanataiban.
A bejárati ajtóval szemközti falból nyílik a csöppnyi fürdőszoba, ahol pont elfér egy wc, egy mosdó - alul-felül fürdőszobaszekrénnyel- és egy zuhanykabin aminek falát szintén vízálló matricák díszítik, csak úgy, mint a tükör széleit.
A kissé elfajzott legénylakáson azonban meglátszanak néha/néhol a különböző női kezek nyomai, elszórtan felfedezhető néhágy cserepesvirág, kedves kis plüssállat, a plafonról lógó koponyává alakított egérre kötött rózsaszín masni, sőt, néha a szoba paramétereihez képest kimondottan drasztikus rend is kialakulhat, ha egy magárahagyott nőszemély elkezd egyedül unatkozni a szemétdomb közepén.
Vissza az elejére Go down
Arabella Tarradellas
Arrancar
Arrancar
Arabella Tarradellas

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2010. Oct. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Cephalus Ó-Madaidhín fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tui pecója Cl0te5000/10000Tui pecója 29y5sib  (5000/10000)

Tui pecója _
TémanyitásTárgy: Re: Tui pecója   Tui pecója EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 9:49 pm

[Ha hajt a kajálhatnék... rúgd fel a punkot!]


Cehh... ezt a csicskát is ugyanúgy a farkánál fogva lehet arra húzni, amerre az ember akarja; ez már messziről virított a kecskeszőrős pofájáról, amint lapátmancsát seggem bal felére basztam. Mindig is a falhoz akartam baszni a hozzá hasonló kis szarjankókat, akik azt hiszik maguról hogy űbermetálmenők. És? Ka i a faszomat érdekli, hogy ők most keménykednek? Miben, mivel jobbak a többi kis szarosnál? Én is csak egy kis fostos luvnya vagyok Las Noches szemében, mondjuk az én esetem más, eltérő... én szarok az egészre. Akinek meg nem tetszik, hogy szabadon teszem ami tetszik, idejöhet és benyalhat, ha jó napom van és engedem neki hogy az én kibaszottul becses seggemre emelje egyáltalán a retkes, büdös mancsát.
Nem elég, hogy Pindúrpandúr kúlságát vesztve vágott fejeket a hugykockától, még le is akarta okádni kedvenc kígyóbőr bakancsom, amit kénytelen voltam megtorolni azzal, hogy arrébb lépés közben rátapostam jó nagy súllyal a kezére. Nesze neked miszter nagymenő, kölcsönhugy visszajár-.-
- Ugyan... mit vergődsz baz'meg, csak visszaadtam a hugykockáidat amit a fejemre asztál.- rúgtam felé a földön heverő papírtörlőkből párat, hogy a kis maszatos pofáját törölje bele valamibe. Kevésbé szarabb lett a napom, mint gondoltam: kezdett feltölteni ennek a gyíknak a basztatása. Olyan szerencsétlen, hogy az már vicces. Bár kétségtelen, kis híján hozzábasztam a mosdókagylót, amikor nagy elánnal felém indult, de nemlétező hidegvérem segítségemre sietett. Azért vágtam egy WTF?! fejet mikor lesmárolt és huggyoshányott szájízt hagyott maga után, amitől kis híján én is kiokádtam a belem, de mégsem! Én jobb vagyok ennél a kis punkcicánál. Megtorlás elmaradhatatlan volt: ó, láttam a tetves kis képén hogy pofonra vágyott! Így egy baszottnagy tököntérdelés mellé megadtam neki azt is, amire vágyott. Sőt, nem mulaszthattam el utána jól megszorongatni a mogyoróit se, remélve, hogy péppé morzsolom őket és ezentúl egy hülye fanpicsáját se tudja megvízszerelni vele.
- Na erről villámgyorsan szokjál le, ha akarsz még életedben megbaszni valakit.- morogtam a képébe, aztán szabadon engedtem a hímek imádott játékszerét, és ajtót kirúgva vonultam ki előtte a folyosóra. Szaros pólója tényleg elég metál volt ahhoz, hogy vissza akarja kapni. :/ Csak egy gyors sonído, és máris sajátomnak tudhatom be a faszányos kis cuccost, ám nem voltam rászorulva ilyen pitiáner buziságokra. Türelmesen caplattam mellette, míg jót vigyorogtam az ajtaja lőtt azon, hogy a lemez hogy meg tud akani nála. Bazzeg, érjek be, egyből összefekszem az ágyát és széttúrom a tetves kéglijét, csak vergődjön így tovább... mint valami picsogó ötéves. -.- Betérve a hőn imádott kvártélyba azonban szembesültem vele, hogy kurvára nincs mit szétépíteni a hajléktalan szállón: ennél nagyobb kupi és retek már nem lehetett volna. Aztán míg el voltam foglalva azzal, hogy leapplikáljam magamról a megkedvelt cuccot és feltegyem helyére a snassz fekete pólót, még egy doboz sör is előkerült. Remek! Majd huggyos pofával elkurjantom a nedű ízét, mi? -.-.... Törülközőt ragadva caplattam be utána a fürdőbe, és toltam bele a pofámba a fogkrémje legalább felét, hogy egy fogmosás után üdvözöljem személyemben a szignálos hódot, aki vakított ragyogó fogaival. Aztán mit volt mit tenni, ráérősen nekiláttam vetkőzni, alsóneműre, és bedugtam a zuhanykabinba mellé a fejem azzal, hogy húzzon arrébb, és beléptem.
Mondhatom, egész jó kis tetkója van, főleg, ha második halálát bőrhomárban akarja megérni. Semleges pofával kezdtem el matatni sampon után, és rövid vigyorra is futotta tőlem; mikor megláttam a fejét: na egen, nem arról vagyok híres hogy kurva sokat takaró alsócuccokat húzok magamra. Sokkal inkább sejtetett, aka ezzel jól fel lehetett húzni a hímeket, pedig most az egyszer nem ez volt a célom. :/ Bár tényleg, Tökkenccsel minden oké méretügyileg, nem akartam a magaménak tudni egy újabb huggycsókot. Dolgom végeztével ki is másztam volna a kabinból, de ekkor sikeresen rájöttem, hogy még nem vakartam le a hátam.
- Légy oly drága és boríts szappant a habhátamra, Töki.- fordultam felé egy féloldalas vigyor kíséretében célzottnak kívánt testfelületemmel, aztán le is öblítettem, ahogy kell. Örüljön a kis szőrszakáll, hogy ennyivel hozzámérhet, más még ennyit se kap. Szal ha úgy nézzük, Tökinyó különlegesen kivételezett helyzetben találta magát, amit akár vehet akénti engesztelésnek is, hogy "elbasztam" a reggelijét. Amibe mellesleg úgyis beleokádott volna, vagy ki, mert rohadtul zöld volt már feje akkor is, mikor kirúgtam alóla a széket, de mindegy...
A felöltözési procedúra gyorsan ment, csak a hajamat kellett belőni kisebb-nagyobb nehézségek árán, de megkönnyebbülve tapasztaltam, hogy a hugyos fertőtlenítő szaga messzebb tájakra költözött. Miután felmázoltam a képemre a szokott festéket, elégedetten nyitottam fel ajándékba kapott doboz sörömet, és jó alaposan meghúztam. Elég régen nyomtam magamba piát, de viszonylag jól bírtam, legalábbis biztos jobban, mint Kecskeszakáll. Képemre szinte levakarhatatlan vigyor kúszott, amint csodás fejemben körvonalazódtak a további tervek, amiket még nem óhajtottam megosztani a vegetáló részeggel velem szemben. Egy darabig még szívesen nézem végig, mit vergődik le nekem, jobb, mint egy brazil szappanhányás.
Vissza az elejére Go down
Tui Giobbe Zuolgo
Espada
Espada
Tui Giobbe Zuolgo

Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: 8. espada hell yeah
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tui pecója Cl0te14000/15000Tui pecója 29y5sib  (14000/15000)

Tui pecója _
TémanyitásTárgy: Re: Tui pecója   Tui pecója EmptyPént. Dec. 03, 2010 1:37 am

[Missön Inpásszibül - Harc az ételért!]

Tarkómat a hideg csempének nyomva fújtattam, miközben kurvára nem fért bele a csenevész kis fejembe, hogy mi a fasszal érdemeltem ki ezt a sorozatos kínszenvedést. Az odáig rendben van, hogy emberi életem során elég sok szarságot sikerült összekontárkodnom, amiért nyilván jogosan seggel el a Gondviselés; de a pápa őszentsége módszeres kivégzése és a Szent Péter Bazilika márványpadlóján való meggyalázása se lenne elegendő vétek, hogy egy ilyen büntetést vonjon maga után! Nem bírom felfogni, hogy mibe fájna bárkinek is, ha egy kibaszott nyugodt napom lenne ilyen szefós köcsögök zaklatása nélkül! Mondjuk lehet, hogy nekem vannak túl nagy elvárásaim másokkal szemben és teljesíthetetlen az az egyetlen kívánalmam, hogy ne legyek már folyton baszogatva; ez esetben be kell látni, tévedtem a szociális érzékenységemet illetően és egyszerűen nem bírom elviselni akármilyen seggfejek társaságát. Bár a nagytöbbségnek sikerül az értésére adnom, hogy gecire nem vágyom a jelenlétükre, mindig akad pár olyan élősködő nyomorék, akik egyszerűen vagy képtelenek értelmezni egy „Takarodj!” jellegű üzenetet, vagy direkt élvezik, hogy szívhatják a vérem. Én meg sajnos tökéletes alapanyag vagyok az ilyen paraziták számára, sose bírom megállni, hogy ne basszam fel látványosan az agyam egy-egy húzásukon. Nyilván ezzel a tulajdonságommal sikerült kiérdemelnem Eras, a két pincsi, és a jelen hölgyemény „szimpátiáját” is, bár igen sok mindent megadtam volna érte, ha akkor talál be az agyfasz-páros, megmenekítve a szadista némbertől. Olyanok, mint a házőrző kutyák, amikor csak tehetik különös élvezettel törnek rám a legalkalmatlanabb pillanatokban; bezzeg ilyenkor, amikor még profitálnék is a pofátlanságukból, eszük ágában sincs előtolni a seggüket!
Ha ők nem is, az aberrált luvnya csak feltűnt a színen, pedig egész könnyen megszoktam, hogy végre nem bassza az irritáló hangja a dobhártyámat. Bár számítanom kellett volna rá, sikerült hirtelen kibaszottul megrémülnöm, amikor magasröptű elmélkedésemből a zuhanykabinba benyomuló suna egy csapásra kirángatott. Nem mintha olyan rémisztő lett volna a látvány, bár elviseltem volna, ha a leginkább csak dísznek szolgáló csipkecsodáját is kint felejti, takarni úgyse sokat takart. Minden ellenszenvem ellenére el kellett ismernem, bírom, ha hiányos öltözetű bigék törnek rám zuhanyozás közben; és bár egyértelmű volt, hogy egy igen fájdalmasnak ígérkező háború vette kezdetét, az ilyen módszereket jobban preferálom, mint a vasmarkú tökszorongatást, habár ez nyilván jóval aljasabb is. Ennek megfelelően be is indult a fantáziám rendesen, hiába próbáltam hideg fejjel átgondolni a haditervet; kétségtelenül nagy előnnyel indult a cafka ilyen téren, bár geci biztos voltam a végső győzelemben. Ha a kis szuka szórakozik, kamatostul meg kell adni, amit kíván. Cool
Ebben a szellemben igen nagy lelkesedéssel vetettem bele magam a hátmosásba, precízen végigsikálva az érintett területet – csak éppen nem tusfürdővel dolgozva, hanem a tegnapi kiscsaj által ottfelejtett maradék fekete hajfestékkel. Ennyi idő alatt ugyan nem fogja meg olyan brutálisan a bőrét, de azért igen csecse gnúhányás-minta varázsolódik oda pillanatok alatt, lesikálni is több napos tömör gyönyör lesz! Alkotás közben persze rendesen meggyúrtam némely testrészét; ha már a farkamnál fogva akar vezetni, hadd higgye, hogy ilyen simán ráharaptam az átlátszó kis cselére!
- Biztos hozzászoktál, hogy mindig nedves a bugyid, de azért remélem hoztál váltástangát :/ - Húztam meg az alsója pántját, ami kellemes hanggal csapódott vissza eredeti helyére emlékeztetve a cédát, hogy igen kényelmetlen lehet erre a farmert visszavenni, nem mintha amúgy engem különösebben érintene.
Miután a pincsi végre lelépett, csak sikerült kiáztatnom magamból a bidészagot, úgyhogy elégedetten tocsogtam vissza a szobába valami törülközőért. Ha a suna nem zavartatta magát, nekem sem volt rá különösebb okom; szép ráérősen szárazra törölgettem habtestemet, majd a szekrényt kicuccolva túrtam valami játszósruhát, tanulva az előzőekből. Közben persze feltűnt, hogy a pina kurva elégedett magával és látványosan alig várja, hogy tovább gyötörjön, úgyhogy nekem is ideje volt felvenni a szerepemet. Az előző söröm bevégeztével bontottam is egy másikat; csak szükségem volt valami idegnyugtatóra ha már megfogadtam, hogy csinálhat ez bármit, akkor sem fogok kiakadni, hogyha a szar szart eszik is - legalábbis nem észrevehetően.
További feszültségoldásként benyomtam valami zenét is, miközben újabb söröket a szuka kezébe nyomva próbáltam ivásra ösztönözni. Messziről látszott rajta, hogy nem idegen tőle a dolog, és amilyen öntelt picsa, száz, hogy megpróbál odaverni piálásban, csak hogy ahhoz kibaszottul korábban kellett volna felkelni anyukám! Nincs az az isten, hogy engem lenyomjon, és amíg azt hiszi, hogy a tökömnél fogva rángat, szépen lassan foskészre csapja magát és gyönyörűen belesétál a saját kis faszányos kelepcéjébe, wehhehhe! Twisted Evil Már csak valahogy némi minimál kedvességet kellett magamra erőltetnem, hogy nyeregben érezze magát (fogja is Cool ), úgyhogy egy rohadt szót nem szóltam, amikor az a kis avós csitri nekiállt precízen szétbaszni a pecót. Joggal gondolhatja, hogy a bráner nagy úr és ezért kénytelen vagyok szabbad kezet adni az ámokfutásának, végül is nem is jár túl messze az igazságtól. Minden kibaszott idegszálammal azon voltam, hogy megőrizzem a hidegvérem miközben az a barbár állat a retró kincseimet hajigálta, de ott majdnem elpattant az ütőerem, amikor az a rühös egy mini AT-AT makettet taposott épp halálra különös kegyetlenséggel.
Az agyérgörcs elkerülése érdekében végzett egyre tempósabb ivászatomnak, na meg persze az ő fogyasztásának köszönhetően kiürült sörösrekesz tökéletes ürügy volt arra, hogy legalább a szobából elcipeljem, megmenekítve azt a végső szadálástól, úgyhogy a vállát finoman megropogtava próbáltam az ajtó felé irányítani a vérengző bestiát.
- Én innék még valami ütőset, bár nem tudom, hogy az neked nem lenne e már sok, cica.. :/ Na gyere, majd nézünk neked valami szőlőlevet! – Terelgettem a létező összes ártatlan arckifejezésemet felöltve, ami talán pont annyira volt több a kelleténél, hogy azt higgye hogy én azt hiszem, hogy egy ilyen nyilvánvaló ugratással meg lehet etetni. Irányíts csak béjbe, úgyis én nevetek a végén. Cool
Vissza az elejére Go down
Arabella Tarradellas
Arrancar
Arrancar
Arabella Tarradellas

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2010. Oct. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Cephalus Ó-Madaidhín fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tui pecója Cl0te5000/10000Tui pecója 29y5sib  (5000/10000)

Tui pecója _
TémanyitásTárgy: Re: Tui pecója   Tui pecója EmptySzomb. Dec. 04, 2010 9:58 pm

[Ha hajt a kajálhatnék... rúgd fel a punkot!]

Hülye nyomorékja vakarja a hátamra azt a tetves festéket! Azt hiszi hogy a retkes gülüimmel nem látom meg mit masszíroz olyan lelkesen a bőrömre? Hull lefele nagy cseppekben a vízbe, szürke pacákká nő és a lefolyó martaléka lesz... Idióta, idióta... Felháborodott morgással vágtam könyökömmel gyomorszájon és áztattam le magamról, amit le lehetett- nem feszélyezte túlságosan magasságom az eset, nem terveztem hátamat mutogatni bárkinek is az elkövetkező napokban, bőven lesz ideje lekopni rólam a tré lé lenyomatának.
Bvehh, hímek... mégis olyan könnyű lenne ezt a tökit is vezetni, mint a többit? Nem csodálnám, az összes a farka után megy- miért ez az egy lenne kivétel? egy kis markolás ott, egy kis méretvevés amott... jól elszórakozott rajta, míg meg nem untam.
- Nem kell aggódnod a váltástangám miatt, Töki. Ezt meg ne csináld, vagy levágom az egyik heréd...- villantottam meg amúgy mellékesen a szép hosszú karmaimat, és elvigyorodtam. Más helyzetben nem lázadnék a tangahúzogatás ellen, semmit se éreztem belőle. We  hierro... Persze nem szándékoztam Kecskepofi mellett megrohadni, meg amúgy se volt nagy látványosság már a libbenő tökkencs, úgyhogy léptem, ignorálva esetleges további beszólásait.
Töki kicsit idegesen fújtatott, pedig faszom se érti miért bántja a baszott nagy öntudatát az, ha egy-két használhatatlan vackát eltöröm, meg rálépek egy babaházra. Pedig elég agresszívan méregetett, gondolatban már biztos lerendezett párszor meg hozzám vágta az ágyát is. Bosszúját nyilván azzal akarta kiélni rajtam, hogy leitat, hát legyen... gondolja csak azt a diónyi agyával, hogy képes engem holmi nyüszögő picsák szintjére levinni. Kellett már nekem párszor eljátszani a részeg kurvát, hogy aztán egy-két millát érő cuccokkal megléphessek, szóval nem parázok, kurvanagy alakítást viszek véghez most is. Nem csak előttem nőtt a dobozok száma, hanem előtte is, bár én jobban meg fogom szívni másnap, mint ő: mivel volt olyan faszfej, és elzabálta előlem a reggelim, bennem egy falat kaja nem volt... Céltudatosan rúgtam ki magam alól a székét és vettem az irányt a hűtője felé, hogy valami ehető zabálnivaló után nézzek: csak hogy aztán zöldült fejjel forduljak ki belőle.
- Baz'meg.... nyulat rohasztasz a hűtődben?- fulladoztam a penetráns bűztől, és vetettem egy gyilkos pillantást a rothadó sajtra és a másik felismerhetetlen valamire. Idióta faszkalapja, ennyi önfenntartási ösztön se szorult bele? A hűtő az szent dolog, mindig kell lennie benne kajának...
Vállam ropogtatásával biztos azt akarta tudatosítani retardált kecskéje, hogy fogjam maga vissza, vagy esetleges piti bosszúrészlet akart lenni... mondjuk totál leszarom, mert kajra benyelte a csalit, és bevette, hogy itt ma este kufirc lesz. Persze hogy azt hiszi hogy le tud itatni! Surprised Végülis én csak egy gyenge nagyszájú kis picsa vagyok, akit háárom-négy doboz után már visznek a detoxba... Anyád-.- Előbb fog ő kékült fejjel dögleni előttem egy árokban, mint hogy én basszak be mellette. Majd szépen, jól felhúzom, mintha tényleg megdönthetne, aztán jól kikötözöm, persze játszok vele kicsit még, aztán otthagyom felhúzva, hadd főjön a saját levében. Twisted Evil Ilyesfajta játékot csak kevés emberrel jó űzni, és ő pont egy ilyen. Alig várom hogy lássam a wtfwut fejét, amint lekászálódok az ágyáról és búcsút intek nyomorékjának.
- Apádat cicázd... - basztam bokán élvezettel a vastagtalpú acélbetkós spéci csukámmal, és indultam előtte a kocsma felé. Nesze neked, hidd csak azt hogy bedöntesz... Mondjuk be is fog, csak nem annyira, mint amennyire ő hiszi, hogy befog. :/ Kurvára nem volt kedvem pont e rühesnek tenni magam, de ha már elkezdtem, nincs visszaút, muszáj lesz folytatni. Mondjuk faszom erőltesse magát, amikor úgyis biztos magában... ezáltal lenyelve a következő szitokáradatot vergődtem el a legközelebbi zabáldáig, ahol kértem valami szart magamnak, amit be is nyomtam egyből. Kell, ami felszívja az alkoholt, nem akarok totál káón lábat tárni kisbányásznak.
Most se sokat láttam tetves kocsmánkból a bent terjengő rohadt füst miatt, de nem problémáztam túl sokat és gyorsan felszabadítottam magamnak egy asztalt. Bár szívesen felbasztam volna a falra a kezemben tartott székkel a földre száműzött nyikhajok valamelyikét, egyik se nagyon akart velem kötözködni. egyszer akarok szétverni valamit, akkor se lehet... Fapofával mordultam valami erősebb koktélér, vagy whiskyért, és unalmamban a kipakolt, kissé állott -bár tarajka rohadt sajtjánál kategóriákkal jobb- sósmogyit kezdtem el szemezni.
- Mesélj valamit, Töki. Csak hogy érezzem a törődést...- vetettem oda neki, és szépen felpakoltam a lábam az asztalra.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Tui pecója _
TémanyitásTárgy: Re: Tui pecója   Tui pecója Empty

Vissza az elejére Go down
 

Tui pecója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-