-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Matetsaku Miyoko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Matetsaku Miyoko Cl0te51900/65000Matetsaku Miyoko 29y5sib  (51900/65000)

Matetsaku Miyoko _
TémanyitásTárgy: Matetsaku Miyoko   Matetsaku Miyoko EmptyCsüt. Okt. 28, 2010 10:42 pm

~ Adatlap

Név: Matetsaku 'Mirabaal' Miyoko
Cím: Unmei no Majo [Végzet Boszorkánya]
Nem:
Kaszt: Shinigami / Boszorkánytanonc
Szül. ideje: 2010.09.09.
Kor: 99

~ Előtörténet

Talán úgy kéne éreznem, hogy a világ, amiben élünk, rossz. Sokan éreznek így körülöttem, de csupán a bennük lakozó félelem mondatja ezt velük. Félnek a hatalomtól, amit az "ellenségünk", Rothschild képvisel, gyűlölik őt azért, amiért megdöntötte a shinigamik uralmát és felborította az eddigi világrendet. Ugyan ők is tudják, hogy semmi sem tart örökké, mégis képtelenek arra, hogy elfogadják az új státuszukat és beolvadjanak az új társadalomba. Helyette ellenállnak, görcsösen ragaszkodnak régi, megszokott, kényelmes életükhöz. Szánalmas. Ha sikerülne Rothschild és a pokol jelenlegi hatalmát megdönteni, ugyan mire mennének vele? Úgyis jönne egy új, még erősebb ellenség, ahogy Aizen után is jött. Mindig van egy nagyobb hal. Örökös harc helyett meg kéne tanulniuk alkalmazkodni, ahogy a mesterem is teszi. Ő mindig tudja meddig ér a takarója, sosem különbözött össze az aktuális uralkodó erővel, és lám, boldog életet él, nem szenved, nem küzd a fennmaradásért. Biztos vagyok benne, hogy ha az AFW befejezné az ellenállást és asszimilálódna, ők is meglelnék a boldogságot, én pedig akcióik szabotálásával, kulcsfontosságú információk elhallgatásával azon vagyok, hogy ezt lehetővé tegyem számukra. Persze arról szó sincs, hogy a boldogsághoz vezető út békés eszközökkel van kikövezve, a megszűnés igenis fájni fog, de ezt az utat ők választották amikor az ellenállás mellett döntöttek. Ha megtudnák mit csinálok, bizonyára megpróbálnának kivégezni, de Rinaaya úgyis ott lesz mellettem, hogy megvédjen. Mostanában érzem a leginkább úgy, hogy jól tettem, amikor a tanítványává váltam. Ő idestova 90 éve gondoskodik rólam, törődik velem, egyszer sem hagyott magamra eddig. Nem úgy mint anyám, aki nem azért ment Las Nochesbe, hogy kiszabadítsa Yasuji ezredest, hanem azért hogy leszámoljon másik énjével. Önmagával. Otthagyott minket önös érdekei által vezérelve, de nem fogta fel, hogy ha megöli Erast, azzal a saját életének is véget vet, hiszen ők egy lélek voltak kétfelé szakadva, egymás nélkül nem tudtak létezni. Ő nem volt képes elfogadni semmit, Rinát is az ellenségének tekintette, pedig ő nem akar nekem semmi rosszat. És bár hálás vagyok neki, amiért felnevelt, és erős harcossá tett, mégis úgy érzem hogy elárult engem, és ezt túlzott ragaszkodásával és féltésével tette. Meg akart védeni Erastól, amikor ő nem is tudott nekem ártani, és meg akart védeni Rinaayától, akitől egyáltalán nem is kellett. Hiába nem az ő hibája, hiszen a shinigamik nevelték bele ezt az életszemléletet, mégsem vagyok képes elfogadni, amit tett.
Apám meg... ahelyett hogy mellettem lenne most, hogy anya már nincs többé, inkább Sora anyjával hempereg. Undorító. Ostobának érzem magam, amiért nem léptem még le Sorával, amiért képes vagyok egy olyan apát szeretni, aki nem tiszteli eléggé anya emlékét. Ráadásul pont Kotomival szűri össze a levet, pfff... A mesterem maradt az egyetlen akiben maradéktalanul meg tudok bízni, őt sokkal inkább hajlandó lennék elfogadni anyámnak mint Kotomit. Ráadásul ha ők összejönnének akkor a mostohatestvéremmel járnék, hogy hangzana az? Pedig én Sorával akarom leélni az életem, és tudom hogy ő is szeret, pontosabban hogy csak engem szeret, hiába flörtöl állandóan más lányokkal is. Csak azt remélem hogy benne sosem kell majd úgy csalódnom, ahogy azt a papában és a mamában kellett tennem. Éppen elég magányos vagyok így is...

~ Kinézet

Törékeny, vékony testalkatú lány, 148 cm-es magasságához 47 kg-os súly tartozik. Hosszú, szőke haja és lila szemei vannak, külsejében tini évei vége felé jár. Szeret kifejezetten lányos ruhákat és színeket hordani, ami éles kontrasztot alkot személyiségével. Kardját a balján hordja.
Spoiler:

~ Jellem

Mindenhez rendkívül komoly attitűddel áll hozzá, az a típus aki érti a viccet, csak nem szereti. Ajkán ugyanúgy megfigyelhető a hűvös, lenéző mosoly, mint apjánál, intelligenciáját is tőle örökölte. Szemei kegyetlenséget tükröznek, zanpakutoujának képességeit szemrebbenés nélkül kihasználja, ha meg akar törni valakit. Szó nélkül belegázol bárki lelkébe szavaival, nem foglalkozik mások érzéseivel, gyengének tartja azokat, akik nem képesek szembenézni a saját hibáikkal. Kifejezetten haragtartó, nehezen bocsát meg, ha valakiben csalódik, az egyetlen ember akivel elnéző az a barátja, Sora, de vele se mindenben.

~ Zanpakuto

Miyoko lélekölője nem valódi, annak a lélekdarabnak a materializálódása, melyet Rinaaya ültetett a fejébe, és amely kérlelhetetlenül elnyomja a lány valódi zanpakutoujának lelkét.

Neve: Ougon no Majo [Arany Boszorkány]
Fajtája: illúzió
Shikai parancsa: Sainame [Kínozd meg!]
Shikai kinézete: A kard egy körülbelül 80 cm hosszú, aranyszínű pálcává változik, melynek a végét egy szárny díszíti.
Támadások:
1. Konjiki no Odori [Aranytánc]: A pálcával egy körkörös mozdulatot téve az aranyozott tárgy körül tornádó keletkezik, mely suhintásra távozik a fegyverről, és sárga villámok keletkeznek benne. A gyengébb ellenfelet a szél akár fel is kaphatja és odébb hajíthatja. A technika nagyon hasonló Matetsaku Kai fegyverének egyik shikai képességére, épp ezért Miyoko szülei abban a feltételezésben éltek sokáig, hogy a lányuk szél típusú lélekölővel rendelkezik. Ám ez valójában csupán Ougon no Majo varázslatának eredménye, melyet Noctisról mintázott, hogy eltitkolhassák a család elől a zanpakuto valódi, illúzió-alapú képességét. Bár már nincs rá szüksége, a képességet megtartotta.

2. Naburigoroshi [Halálra gyötrés]: Vigyázz, mit kívánsz! A pálca földre koppintásának hangja illúziót okoz, mely életre kelti az áldozat legtitkosabb vágyait, álmait, kívánságait, mely azonban ellene fordul, és megöli. Ugyan csak illúzió, de az erőszakos halál élménye valóságosnak tűnik, és mentálisan kikészíti az illetőt. A képesség használata a lélekenergiától függ, de legalább kétszer alkalmazható.

~ Képességek

Mágiahasználat: Miyoko roppantul tehetséges a varázslatok használatában, és nem csak a kidoukban. Rinaaya tanításainak köszönhetően képessé vált bizonyos mértékben befolyásolni az őt érő események bekövetkezésének valószínűségét. Rinaaya szerint ha ereje teljesen kifejlődik, képes lesz megváltoztatni a nála alacsonyabb létformájú lények végzetét.

Zankensoki: Két karakteres osztag, a 2. és a 11. volt kapitányainak lányaként kiskora óta harcra van nevelve. Mind a négy shinigami harcformában képzettnek számít, különösen zanjutsuja és hakudája erős, tudását pedig ügyesen kombinálja, sosem lehet tudni, hogy ütni akar, rúgni, vágni, szúrni vagy mágiát használni, csupán egy a biztos: a rendkívül gyors, sok mozgásra alapuló harcstílusa.

~ Szeret-nem szeret

Szeret
- Sora
- Rinaaya
- Csinos ruhák
- Kínozni, gyötörni másokat

Nem szeret
- Csalódások
- Komolytalanság
- Hanyag munkavégzés
- Más lányokat a barátja körül látni
Vissza az elejére Go down
 

Matetsaku Miyoko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-