-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote Cl0te7600/15000Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote 29y5sib  (7600/15000)

Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote _
TémanyitásTárgy: Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote   Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote EmptyHétf. Okt. 18, 2010 8:05 am

Kora délelőtt volt még. Soul Society külső részét nagyon sűrű köd borította. A látóválság nagyon alacsony volt, alig lehetett pár lépésnyire a járókelő már nem látott maga elé. Valószínűleg ez okozhatta azt is, hogy csak nagyon kevesen sétáltak az utcán.
Omote kissé unottan sétált az utcán. Egy korábbi sérelem miatt van most itt, amit egy másik Shinigami követett el. Nem tudja miért választotta ezt a környéket. Mintha ismerős lenne neki. Talán itt jelent meg annak idején, de ez nem biztos. Végül meglátott egy lapos tetejű épületet, ami a harc valós helyszíne.
Egy könnyed ugrással a ház tetején jelent meg, majd körbe járta a területet, hogy érezze majd a harc alatt. Szerencsére még az ellenfele nem érkezett meg, ezért miután körbe járta a tetőt, leült, a kardját pedig az ölébe fektette.

- Remélem hamar ide ér ez a bolond! - mormogta magában.
Vissza az elejére Go down
Aterashi Teoro
1. Osztag
1. Osztag
Aterashi Teoro

Férfi
Sagittarius Dog
Hozzászólások száma : 7
Age : 29
Registration date : 2010. Oct. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 1. Osztag Tiszje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote Cl0te5000/10000Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote 29y5sib  (5000/10000)

Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote _
TémanyitásTárgy: Re: Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote   Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote EmptyHétf. Okt. 18, 2010 8:29 am

*Az említett ellenfél sem váratott magára, szép lassú léptekkel jelent meg a színtéren. Nem volt benne biztos, hogy pontosan milyen indokokkal is hívta ki az a bizonyos másik párbajra, valószínűleg teljesen részeg volt, s ezért kötött bele. Ő nem volt híve ennek a párbajnak, de tudta, hogy nem tudja lehűteni az ellenfelét, addig, míg meg nem küzd vele. Ott tartottam tehát, hogy lassú léptekkel közeledett, a főutcán, mely ki vezetett pontosan, afelé, az épület felé, ahol Omote várt rá, hogy megküzdjenek egymással. Természetesen ők ketten nem most ismerték meg egymást, talán még azt is mondhatnánk, hogy barátok voltak, de egyik pillanatról a másikra elillanni látszott ez a viszony, amikor a barátja egy Szakés üveggel próbáltam meg fejbe csapni. Talán épp viccesnek találta, hogy ”részegen ütlegelőst” játszik, azonban Teoro nem várta meg, amíg az üveg fejbe találja, így félrelépett a támadás elől, majd ártalmatlanította az üveggel hadonászót, amit ő nem vett jónéven, később a józanodás után azt állította, hogy ő támadt rá, és ezek után hívta ki arra a bizonyos párbajra, ami miatt aznap épp a lapos tetejű épületre siettek.*
~Ekkora idiótaságot… Ezért párbajt kezdeni… ááá, bosszantó egy nap… reggel a küldetéssel adódnak problémák, aztán elrontom a jelentést, aztán meg a kocsmázás torkollik Párbajba.~ puffogott magában, de végül is annyira mégsem bánta az egészet, úgyis csak ült volna a Szaké mellett, vagy épp jelentést írt volna. A papírmunka az utóbbi időben nagyon felhalmozódott, ugyanis többször előfordult, hogy az egész írása közben egyszerűen kihajította a kukába, amiből pedig az következik, hogy a felettesei nem kapták meg. Peregtek a gondolatok a fejében, mint valami diafilm, de szép lassan megérkezett az épület tövébe, amelyen a másik érintett tanyázott. Szökkent egyet, majd az épület tetejének peremén termett.*
- Itt vagyok… még mindig biztos vagy benne, hogy bunyózni akarsz, többször csináltuk már edzésből, de sosem sikerült egyikünknek sem győznie, honnan gondolod, hogy most lesz?
*Kérdezte Omotét, közben ő is leült a Zanpakutoját az ölébe helyezve majd várt.*
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote Cl0te7600/15000Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote 29y5sib  (7600/15000)

Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote _
TémanyitásTárgy: Re: Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote   Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote EmptyHétf. Okt. 18, 2010 8:45 am

Omote csak pár percig ücsörgött, az ellenfél már meg is jelent. Úgy néz ki, nem akarja ezt a harcot. Az az igazság, hogy a 6. osztag ifjú tisztje sincs túlságosan oda az egészért. Inkább ücsörögne valahol és unatkozna, mint ahogy azt eddig is tette.

- Már ha itt vagyunk, ejtsük meg azt a harcot! - szólal meg. - Azt mondom, a harc addig menjen, míg az egyik fél le nem löki innen a másikat. Természetesen a pusztító támadásokat mellőzzük, nem lenne jó ha az épület össze omlana alattunk. Nah, mit szólsz, elfogadható így a küzdelem?

A kérdése után a férfi felállt és letörölte a ruháját. Ezután kardot rántott, majd azonnal aktiválta a Shikai alakot. Így az egyszerű katana-ból egy hatalmas kard lett. A szem pislogott egyet az aktiválás után. Olyan mintha a fegyver örülne ennek a harcnak.

- Szólj, ha mehet!
Vissza az elejére Go down
Aterashi Teoro
1. Osztag
1. Osztag
Aterashi Teoro

Férfi
Sagittarius Dog
Hozzászólások száma : 7
Age : 29
Registration date : 2010. Oct. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 1. Osztag Tiszje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote Cl0te5000/10000Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote 29y5sib  (5000/10000)

Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote _
TémanyitásTárgy: Re: Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote   Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote EmptyKedd Okt. 19, 2010 6:55 am

- Ja, szóval így áll a dolog.
*mondtam, miután az ellenfelem kihúzta a kardját, és azt mondta, hogy „Ha már itt vagyunk, akkor harcoljunk.” Már én is úgy gondoltam, hogy le kell folytatni ezt a harcot, mert csak így lehet nyugalom köztünk, így én is a helyzetet kezdtem szemlélgetni, a távolságot, az erőviszonyokat, és hogy milyen alapállásból indul Omote. Nem nagyon vettem észre új dolgot, az eddigiekhez képest, ugyan az az állás mint a legutóbbi alkalommal. Tudtam azt is, hogy a Zanpakutoja a szelet manipulálja, amelyre csak hogy nem ki lehet jelenteni, hogy ezzel az egész légtér az ő erejének kedvez. Kizökkenthetetlen nyugalommal felálltam, majd szép lassan komótosan kihúztam a Zanpakutomat a hüvelyéből, párszor megforgattam a levegőben, majd vettem egy nagy levegőt és az ég felé tartva előhívtam a képességét.*
- Nagarero Tensi Uta, Hitabibito! *amint kimondtam ezen szavakat egyből áramlani kezdett a vakító citromsárga Reiatsu körülöttem, ez nem tartott tovább pár másodpercnél, majd ezek után rögtön füst fogott körbe teljesen eltakarva ezzel a kívülálló szemektől, ebben az esetben épp csak Omote szeme elől. Ekkor váltottam át a Shikai formába, szép lassan eltűnt a testem körüli füst, majd a Zanpakutom pengéje szétvált akárcsak két szarv, vagy két szárny.*
- Most már kész vagyok, tőlem kezdhetjük.
* fejeztem be a mondandómat, és közben a földön magam előtt tartva néztem a pengét, mely már sok ideje engem szolgált, és sok harcot megélt, de eddig még sosem küzdött olyan ellenfelek ellen, akiknek az ereje meghaladta volna az övét. Azon el is gondolkodtam, hogy vajon hogy bírnám a strapát, hogyha egy arrancarral kerülnék szembe, mindig ezeknek a gondolatoknak a végén oda jutottam, hogy valószínűleg az arrancar valószínűleg szépen helyben hagyna, ha csak nem lenne egy barátságos típus, bár a mai világban ki tudja mik vannak. Lehet hogy léteznek békeszerető arrancarok, akik nem akarnak harcolni sem a Seireitei sem senki más ellen. Sok minden megváltozott, és sokkal bonyolultabb lett mint régen, hisz régen voltak a Gonosz hollowok, meg a jó Shinigamik, de ez már nem általánosítható le ennyire. Ennek a tudásnak a birtokában nem is akartam általánosítani, megráztam magam kissé, hogy a harcra koncentráljak, és ne merengjek egyfolytában az arrancarokról.*
- Támadj!
* A hangom nyugodtsága nem változott egy cseppet sem, csak a Reiatsumon emeltem egy kissé, hogy rögtön tudjak reagálni, hogyha jön a támadás. Beálltam egy alapállásba, melyet a Lélek Továbbképző Akadémia 3. Éves tanulói számára tanítanak, aztán már ténylegesen a harcra koncentráltam, és vártam, hogy Omote megtegye az első lépést.*

Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote Cl0te7600/15000Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote 29y5sib  (7600/15000)

Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote _
TémanyitásTárgy: Re: Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote   Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote EmptyKedd Okt. 19, 2010 9:45 pm

Omote csendben figyeli az ellenfele produkcióját. A fénytől kicsit hunyorogni kényszerül, azonban még így sem veszti szem elől a Shinigami-t. Ezután megcsodálja a másik fegyverét Shikai alakban.

- Chö, kis fogpiszkáló. - motyogta halkan.

Ezután bólint egyet, majd rámutat az ellenfelére a kardjával. Kicsit elmosolyodik, ami rosszat jelent, mivel eddig még csak kevesen láttál boldognak.
Hirtelen rohamozni kezdett, de félúton lefékezett és csapott egyet a kardjával.

- Daitoppa! - aktiválja az egyik technikáját.

A csapás után egy hatalmas légörvény indul meg egyenesen, ami könnyedén lefújhatja a másik Shinigami-t, ha nem vigyáz.
Ha az ellenfele a tetőn maradna, akkor újra rohamozni kezd. Ezúttal azonban leteszteli az ellenfele képességeit közelharcban. Megpróbálja a kardpárbajban legyőzni. Amilyen gyorsan és erősen csak tud, úgy csap le. A célja hogy kiüsse az ellenfele kezéből a fegyverét.
Vissza az elejére Go down
Aterashi Teoro
1. Osztag
1. Osztag
Aterashi Teoro

Férfi
Sagittarius Dog
Hozzászólások száma : 7
Age : 29
Registration date : 2010. Oct. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 1. Osztag Tiszje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote Cl0te5000/10000Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote 29y5sib  (5000/10000)

Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote _
TémanyitásTárgy: Re: Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote   Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote EmptyCsüt. Okt. 21, 2010 6:28 am

*Továbbra is szemem előtt tartottam, hogy az ellenfelem egy szél manipuláló, ha ezt lehet így mondani. Folytattam a Shikaiom feltöltését Reiatsuval, hogy ne vesszem el, ha esetleg valami hirtelen támadás eltaszítana a szilárd talajról. Nem is vártam sokat, rögtön támadást is indított ellenem, felemelte a ”Nagy szemes Shikai”-al rendelkező Zanpakutoját, ahogy én szoktam nevezni, ha épp szóba jön. Helyből egy olyan technika jött velem szembe, amely a szélre épült. Nem indult meg rendesen, mikor elkiáltotta magát, akkor éreztem, hogy a Shinigami egyenruha először csak kis mértékben, de elkezdi lengetni a szél, majd egyre erősödött és már engem is képes lett volna eltaszítani. Tettem pár lépést hátra, mert reméltem, hogyha nem vagyok veszélyes közelségben, akkor annyira nem kap el a hatás, majd ez az ötlet mégjobban megtetszett és elkezdtem a másik irányba hátrálni, mert úgy látszott, hogy ez egy védekező technika, amely nem támadásra szolgál elsősorban. Azt következtettem ki tehát, hogy talán nem tud egy bizonyos határon túl jönni szél. Közelharcba egyenlőre nem akartam bonyolódni, kitért a Shikai elől, de mivel nem időben hoztam meg ezt a döntést, majdnem nagyobb bajom is esett annál, hogy gyakorlatilag a Shinigami egyenruha egész jobb karját leszabta a támadó kard.*
~ Tehát, ha nem jöhet a közelembe, akkor biztosan nem tud elkapni, legalábbis ezzel a technikával biztosan, talán a többivel… hisz van neki egypár… nekem csak egyet, de azt csak ritkán használtam… rettentően ritkán. Nem is akarom most használni~
*gondolkodtam, azt határoztam, hogy egyenlőre csak védekeznem kell, hisz ő egyenlőre nagyon benne van a támadásban, és ezzel önmagát fárasztja, amely még számomra kapóra is jöhet. Elkezdtem a tető másik sarkába húzódni, de csak annyira, hogy ne legyen képes beszorítani, meg hogy ne tudjon elkapni a támadásával. Mikor azonban befejezte a támadást, én is megindítottam a támadásomat, megpróbáltam Shunpoval közel kerülni, igazából a háta mögött akartam feltűnni, kérdés, hogy mennyire sikerült behúzódnom, majd lesújtok a Zanpakutommal, amely a kettéágazó penge miatt lehet, hogy sebzést okoz majd a férfi testén, de elsősorban a kard lapjával próbálok rajta egyet taszítani, hogy utána esetleg le is essen.
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote Cl0te7600/15000Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote 29y5sib  (7600/15000)

Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote _
TémanyitásTárgy: Re: Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote   Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote EmptyCsüt. Okt. 21, 2010 9:03 pm

Minden a terve szerint halad. Az ellenfele kihátrált a hatósugárból, majd a támadásait is kivédi. Viszont kicsit figyelmetlen lehetett, mivel Omote majdnem levágta a shinigami egyik karját.
Ezután jött az ellentámadás. Teoro egy olyan technikát vetett be, amit a 6. osztag tisztje mindig is nagyon utált. A shunpo-val az ellenfele megjelent mögötte, majd elindított egy csapást. Omote érezte, ahogy a testének vágódó kar kisebb sebeket ejt a testén. Azonban ez nem érdekelte, helyette csak elmosolyodott.

- Most meg vagy! - szólalt meg.

Ekkor elkapta Teoro kezét, majd a rántott rajta egyet. Ettől a shinigami helyet cserél Omote-vel. Most bőven benne van a hatótávban.
A shinigami hátra lépett egyet, majd a magasba emelte a fegyverét. A kard ettől élesen süvítő hangot adott ki magából. Ezután csapott egyet a levegőbe, amitől egy újabb széllöket indult el. Ez azonban már elragadta Teoro-t, aki ha nem vigyáz, könnyedén leeshet a tetőről.
Ezután Omote felkészül arra, hogy az ellenfele nem esik le. Ha látja, hogy Teoro fent marad, akkor megvárja míg újra támad. Ezúttal azonban forogni kezd, ami egy forgószelet eredményez körülötte, ami mindent félre lök(Shikai - Kazeshi).
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote _
TémanyitásTárgy: Re: Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote   Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote EmptySzomb. Jan. 14, 2012 3:27 am

A küzdőteret lezárom. Omote jutalma 500 ryou.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote _
TémanyitásTárgy: Re: Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote   Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote Empty

Vissza az elejére Go down
 

Aterashi Teoro vs Hiraikotsu Omote

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-