-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Fujimoto Kaiji

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Fujimoto Kaiji
12. Osztag
12. Osztag
Fujimoto Kaiji

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2010. Oct. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fujimoto Kaiji Cl0te5000/10000Fujimoto Kaiji 29y5sib  (5000/10000)

Fujimoto Kaiji _
TémanyitásTárgy: Fujimoto Kaiji   Fujimoto Kaiji EmptyVas. Okt. 17, 2010 7:02 am

Jelszó: Törölve - Szayel Aporro Granz

Név: Fujimoto Kaiji
Nem: Férfi
Kaszt: Shinigami
Szül.idő: 1775. 03.13.
Kor: Emberként 23
Lélekként 212

Előtörténet:
1775… ekkor születtem meg egy kis faluban, az Isten háta mögött. Nehéz gyermekkorom volt, mert a családom szegény volt, emiatt sokszor voltam, beteg. Ennek ellenére mindent megtettek annak érdekében, hogy jól érezzem magam. Nehéz helyzetünk miatt örültem, hogy iskolába járhattam. Szépen lassacskán cseperedetem felfele ahogy teltek az évek. Már elértem a középiskolás kort, de mivel nem volt pénzünk nem járhattam iskolába. Tanulás helyett dolgoztam, és ezzel együtt erősödtem, mind testileg, mind szellemileg. Apám korán meghalt, így helyette is nekem kellett dolgoznom. Huszonhárom évesen eljött a halálom napja. Reggel szokásos időben keltem, hogy menjek dolgozni. Útközben azonban banditák támadtak rám. Hiába voltam erőm teljében ők többen voltak, így nyertek, és kiraboltak. Nem volt nálam túl sok pénz ezért, az ebédemet is elvitték magukkal. Ezek ellenére elmentem dolgozni, mert kellett a fizetés, hogy eltartsam anyámat, és magamat. Amint beértem a munkaadómhoz a többi munkás egyből kérdezősködni kezdett.
- Mi történt veled Kaiji? –kérdezték egyszerre.
- Amint idefelé tartottam néhány bandita megtámadt és kirabolt, emellett jól helyben is hagytak .- mondtam.
Mindannyian meglepődtek, hiszen ezen a környéken ritkák az ilyen esetek. Elfoglaltam a helyemet a többi favágó mellett. Ez volt a munkám, favágó. Neki is láttam, mint minden nap, de valami különös erő közeledte, és agyon nyomott, és én rögtön szörnyet haltam. A többiek még próbáltak segíteni rajtam, de már késő volt. Furcsán éreztem magam… A testemen kívül álltam, és egy lánc kötötte össze a testemet a lelkemmel. Ebben a formában láttam, hogy mi ölt meg. Egy hatalmas maszkos szörnyeteg melynek egy lyuk volt a mellkasán. Így halálom után sem hagyott békét, mert elkezdett üldözni. Nagy nehezen sikerült elszakítanom azt a láncot, így el tudtam futni. A szörnyeteg egészen a városig üldözött és ott utolért. Sarokba szorított, én meg remegtem a félelemtől. Lehunytam a szememet és vártam a végzetet, de ekkor… egy fekete köpenyes, kardot használó harcos ugrott elém, és megölte a szörnyeteget. Miután megölte, a kardjának a markolatával átküldött egy furcsa helyre. Mondta a nevét, csak én már elfelejtettem. Mivel nem tudtam, hogy hol vagyok elkezdtem kérdezősködni, de senki nem válaszolt. Körülbelül tíz perc elteltével végre valaki válaszolt. Sajnos nagyon halkan beszélt így nem értettem tisztán. Valami Rukongai-t vagy mit mondott. Ez nekem semmit nem jelentett ugyanúgy nem tudtam, hogy hol vagyok. Valami oknál fogva nagyon éhes voltam. Bekopogtam egy házhoz ahol azonnal elláttak étellel. Nagyon jól esett, majd miután megettem, megköszöntem és elmentem. Ahogy az utcákon sétáltam hallottam ezt azt. A legbölcsebbnek tűnő öreghez odaléptem és kérdezősködtem.
- Elnézést uram, jó napot! Hallottam, hogy miről beszélgettek az előbb. Mi az a shinigami?
- Szép napot! A shinigamik azok akik Soul Societyt őrzik és védik.
- És, hogy lehet valaki shinigami?
- El kell menni a Lélektovábbképző Akamémiára, és kitanulni.
- És kik mehetnek oda? Kell valami különleges kiváltság?
- Nem elég ha valaki éhes. Az azt jelenti, hogy elég magas a szellemi energiája.
Ez a beszélgetés felkeltette az érdeklődésemet.
- Köszönöm az információt, viszlát.
- Nincs mit, viszlát gyermekem.
Elindultam megkeresni ezt az iskolát, hogy jelentkezzek. Sajnos az éhségem nem csillapodott. öt óra elteltével megtaláltam az iskolát, és bementem. Kérdezősködtem még egy kicsit, majd jelentkeztem. Kissé izgultam az első napon, de semmi gond nem volt végül is. Teltek a napok, a hetek, a hónapok, az évek. Ez idő alatt tökéletesen kitanultam, a démonmágiát, igaz kardforgatásban kissé gyenge voltam. A jegyeim is tökéletesek voltak, simán bekerülhettem volna akármelyik osztagba. Ennek ellenére mégsem kerültem be sehová, mert nem tudtam kezelni a shikai-omat. Igazából még a kardom nevét sem tudtam, így elkezdtem azt kutatni. Évekig tartott mire végre megmondta nekem a nevét, és elő tudtam hívni a shikai-t. Miután bemutattam a shikai-omat, elmentünk néhányan egy tanár kíséretében hollowkra vadászni. A feladat az volt, hogy öljünk meg egyedül egy hollowot. Ezt a feladatot a csoport nagy része könnyedén végrehajtotta, köztük én is. Ezek után bekerültem az ötödik osztagba. Szarkasztikus voltam az összes taggal, a kapitányt és a hadnagyot is beleértve. Egy bevetés alkalmával veszélyeztettem az egyik bajtársamat, melynek következménye képen kitettek az osztagból. Ez miatt kereshettem új osztagot. Mielőtt bekerülhettem volna egy új osztagba Soul Societyt megtámadták a hollowok. Annak ellenére, hogy nem volt osztagom én is harcba szálltam a lidércekkel. Több napig harcoltunk a több ezer ellenséggel. Mire végeztünk a harccal majdnem minden szellemi energiám odalett. Miközben pihengettem, arról álmodoztam, hogy az új osztagom a tizenkettedik osztag lesz. Mindenképpen beleillettem abba az osztagba. Már csak azért is, mert a Soul Societys ügyek mellett a kedvenc elfoglaltságom a kísérletezgetés volt. Még nem volt komolyabb sikerem ezen a téren, de mindent beleadtam. Gondoltam ha bejutok a tizenkettedik osztagba a kutatásaimat új szintre emelhetem.

Kinézet:
Lila színű haj, kissé világos bőr, és lila szemek, melyek a rejtélyt tükrözik. Ruházata, ha nem egyenruha van rajta akkor teljesen fekete, mindegy, hogy póló vagy pulcsi, hosszú vagy rövid nadrág. 183cm magas, és 70 kiló.

Jellem:
Furcsa. Mindenképpen furcsa, mert titokzatos, de mégis nyílt. A harcokban néha túlhevül, de általában higgadt. Szeret tudományos dolgokat csinálni, és kísérletezni. Szarkasztikus, és kegyetlenül őszinte. Kissé önelégült, egoista, és lenéző. Azt viszont nem szereti ha őt nézik le, mert akkor mindent megtesz, hogy harcoljanak kivéve ha a sértegető sokkal erősebb mint ő, akkor inkább lenyeli a sértést.

~ Zanpakuto

Neve: O-Rudobo-I /Vén Diák/
Fajtája: Kidō
Shikai parancsa: Shuugake, O-Rudobo-I /Tanulj, Vén Diák/
Shikai kinézete: Kinézet
Támadások: Saikoanarishisu /Lélekelemzés/: O-Rudobo-I elemzi az ellenség lélekenergiáját, felméri az erejét. Ha túl erős az ellenfél közli Kaijival, hogy jobb lenne menekülni, ha viszont gyengébb vagy egy szinten van Kaijival akkor jelzi, hogy mehet a harc. Erre a képességre azért van szüksége Kaijinak, mert ő nem tudja eldönteni, hogy milyen erős az ellenfél.
Szeret/ Nem Szeret
Harcolni
Kísérletezni
Sértegetni
Edzeni
Aludni

Nem Szeret
Ha nem csinálhatja amit akar
Ha sértegetik
Ha lenézik
Veszíteni
Kidō használni


Felszerelés: -


A hozzászólást Fujimoto Kaiji összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 30, 2010 10:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Fujimoto Kaiji _
TémanyitásTárgy: Re: Fujimoto Kaiji   Fujimoto Kaiji EmptyHétf. Okt. 18, 2010 2:01 am

Üdvözlet!

Adatlap:
• Apró megjegyzés: a Reiko női név.
• A szeret-nem szeret rész kicsit összefolyik, válaszd szét rendesen a kettőt.
• Egyből megölni egy sértegetőt? Szerintem kicsit túlzásba viszi a karaktered. Így nem lesz hosszú élete, pláne, ha nála erősebbel kezd ki.
• Sötét típusú zanpakuto nincs, legfeljebb kidō (mágia) típusú.
• Zanpakutod képessége túl vépé, egy ilyen támadást semmiképp sem engedélyezhetünk.

Előtörténet:
• A 18. században egy szegény család sarja biztosan nem fog elit iskolában tanulni, sőt, már az is nagy dolog, hogy egyáltalán tanulhat.
Idézet :
Hiába voltam erőm tejében
Szerintem azt akartad mondani, hogy
erőd teljében Wink
• Addig oké, hogy egy lidérc végzett veled… Ám ha én lidérc lennék, szerintem nem bajlódnék fák döntögetésével, hanem egyszerűen rád támadnék.
• Egy előtörténetben vagy postban nem szokás rövidíteni szavakat. Nyugodtan kiírhatod, hogy körülbelül. Wink
• A számnevekkel is ugyanez a helyzet, hacsak nem évszámokat szeretnél leírni.
• Ha Rukongaiban megéhezel, akkor elég bekopognod valamelyik családhoz és úgyis megszánnak némi étellel, ugyanis a lelkek is esznek, azonban nem éhségből, hanem megszokásból. Ebben pedig nem vagyok biztos, inkább rákérdezek: Rukongai-t direkt írtad Rekongai-nak?
• A shinigami nem tulajdonnév, kis kezdőbetűvel írjuk. Ugyanez vonatkozik a szellemi energiára, shikai-ra, bankai-ra, hollow-ra és a démonmágiára – utóbbi ráadásul egy szó, így egybe írandó.
• A Lélektovábbképző Akadémiát csak akkor végezheted el, ha képes vagy kezelni kardod shikai alakját, és képes vagy egyedül végezni egy lidérccel.
• Ha elküldenek egy osztagból, akkor muszáj elhelyezkedned egy másikban. Egyébként elég ritka az, ha valakinek maga a kapitány teszi ki a szűrét csak azért, mert nem tetszik a képe.
• Ha egy hollow meghal, a teste elporlad, nem marad belőle semmi, amit megtehetnél. A „szuper hollow” pedig nem az espada? Sajnálom, ezt a kísérletet nem engedélyezhetjük.
• Bár nem sok helyesírási hibád van, azért akad néhány. Főleg vesszőhibák és az egybe,-és külön írandó szavak felcserélése fordul elő.

Az előtörténetedet ELUTASÍTOM. Ha végeztél a javítással, jelezd azt a staffnak és valaki újra ellenőrzi.

Vissza az elejére Go down
Fujimoto Kaiji
12. Osztag
12. Osztag
Fujimoto Kaiji

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2010. Oct. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fujimoto Kaiji Cl0te5000/10000Fujimoto Kaiji 29y5sib  (5000/10000)

Fujimoto Kaiji _
TémanyitásTárgy: Re: Fujimoto Kaiji   Fujimoto Kaiji EmptyKedd Okt. 19, 2010 5:46 am

Javítva. Valaki legyen szíves megnézni
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Fujimoto Kaiji _
TémanyitásTárgy: Re: Fujimoto Kaiji   Fujimoto Kaiji EmptySzer. Okt. 20, 2010 4:10 am

Üdv! Mivel jelezted, hogy készen vagy a javítással, jöhet az ellenőrzés

Adatlap:
• A Rei szintén lánynév.
• Nem igazán értem a zanpakutod képességét… Hogyan térsz ki a támadások elől? Attól, mert megérted, hogyan működik valaki képessége, még nem biztos, hogy ki is tudod védeni a támadásait…

Előtörténet:
Idézet :
mint testileg, mint szellemileg
Ide biztosan azt akartad írni, hogy
mind testileg, mind szellemileg Wink
• Én még mindig nem tudok elképzelni egy fákat döntögető hollowt, de ha neked ez így jó…
• Továbbra is segítőkészek a rukongai-i családok, így ha bekopogsz valakihez már az első nap, biztos megszánnak étellel, felesleges napokig koplalni, hogy egy almafára találj.
• Egy akadémiai tanuló biztos nem megy el egy kapitány társaságában hollowkra vadászni, általában egy tanárt jelölnek ki felügyelőnek.
• A
”shiakiomat” nem tudnád bemutatni, csak a shikai-odat. Wink
Idézet :
Szarkasztikus voltam mind az osztag tagjaival, mind a kapitánnyal és a hadnaggyal.
Lehet, bennem van a hiba, de én nem értem ezt a mondatot…
• Azzal talán tisztában vagy, hogy az előtörténetbe nem szükséges beleírni, hogy melyik osztagba vettek fel, elég érzékeltetni, hogy melyikbe szeretnél. Ami pedig a bankai-t és a kapitányi rangot illeti, remélem, tisztában vagy azzal, hogy bankai-t csak 2. szinttől lehet elérni, és amíg a karaktered azt el nem éri, még csak nem is próbálkozhat kapitányi rangot szerezni még egy előtörténetben sem – ugyanis a kapitányi pozíció feltétele a bankai megléte.
• További helyesírási hibák és elgépelések, főleg az előtörténet végén tapasztalhatóak meg.

Az előtörténetedet ELUTASÍTOM, amíg ezek a hibák javításra nem kerülnek. Ha végeztél a javítással, jelezd azt a staffnak, és valaki ismét leellenőrzi.

Vissza az elejére Go down
Fujimoto Kaiji
12. Osztag
12. Osztag
Fujimoto Kaiji

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2010. Oct. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fujimoto Kaiji Cl0te5000/10000Fujimoto Kaiji 29y5sib  (5000/10000)

Fujimoto Kaiji _
TémanyitásTárgy: Re: Fujimoto Kaiji   Fujimoto Kaiji EmptySzer. Okt. 20, 2010 7:03 am

Javítottam. A végét újraírtam így kicsit rövidebb lett, de azt hiszem minden felesleges részt kihagytam.
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Fujimoto Kaiji _
TémanyitásTárgy: Re: Fujimoto Kaiji   Fujimoto Kaiji EmptySzomb. Okt. 23, 2010 1:25 am

Továbbra is van pár elgépelés és helyesírási hiba, ezekre majd figyelj oda jobban, illetve a profilban írd át a karaktered nevét. Ezen kívül azonban úgy látom, javítottad a felsorolt hibákat, így ELFOGADOM előtörténetedet.

Lélekenergiád 5000, kezdőtőkéd 4000 ryou, osztagod a 12., és első szintű vagy. Ennek megfelelően választhatsz öt kidou-t ingyenesen az eredeti történetben szereplők közül (az eleve ingyeneseken kívül természetesen). Elkészítheted adatlapodat is.

Üdv az oldalon, jó játékot!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Fujimoto Kaiji _
TémanyitásTárgy: Re: Fujimoto Kaiji   Fujimoto Kaiji Empty

Vissza az elejére Go down
 

Fujimoto Kaiji

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Shinigami-