-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kapitányi Iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Shiruba Eiko
11. Osztag
11. Osztag
Shiruba Eiko

Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2011. Aug. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te5000/15000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptySzer. Aug. 31, 2011 8:37 am

Nem várok egy másod percet sem. Benyitok az ajtón és kénytelen vagyok kissé lejjebb keresni a szem kontaktust. Mielőtt bárki félre értené a dolgot. Az egész kialakult helyzet nem zavar. Végig mérem az előttem álló hadnagyi jelvényt viselő lányt.
~ Pfff ez most komoly? De ha rajta van, akkor biztos nem csak díszként van ott. Talán lehet nem ért egy kis tiszteletet tanúsítani. Ohh de milyen aranyos, szuper aranyos.Very Happy~
Hadnagy végig mérése után meg vontam a vállam, ami biztos észre is vesz. Az egész kívülről szemlélve olyan lehetett mintha egy magamnak feltett kérdésre lett volna ez a meg nyilvánulás. Fél térdre ereszkedtem, hogy kifejezem a tiszteletem egyrészről másrészről pedig kényelmetlen lett volna a beszélgetés.
- Örülök a találkozásnak Miyoko hadnagy.
Öklöm a padlóhoz érintem és fejem lehajtom, de csak egy pillanatra. Ez nálam nem az alázat jele és a behódolásé. Egyszerűen fejet hajtok egy felettesem előtt. Shinigami előtt, aki rangban és erőben felettem van.
- Azt mondták, hogy itt kell jelentkeznem és majd itt fogok további utasításokat kapni. Tisztelettel kérem, hogy fogadjon be az osztagba.
A következő kérdésen kicsit meglepődtem. Ez talán látszik is rajtam, hogy szemeim picit elkerekednek.
- Soha nem voltam bárány és nem is akarok az lenni. Sokk mindenek nevezhetnek, de gyávának félősnek, olyannak, aki elbujdos soha.
Elmosolyodom, de ebben a mosolyban nincs most semmi férficsalogató kéjes dolog. Inkább hideg a mosoly és egy kicsit talán vad kihívó.
- Ha valaki gyávának mer beállítani és nyuszinak, akkor letörlöm a vigyort az arcáról és kardommal kényszerítem, hogy vonja vissza.
Már nem mosolygok tekintetem nagyon komoly. Látszik, hogy amit imént mondtam azt komolyan is gondolom. Én legalább is úgy vélem, hogy ez látszódik. Erröl, hogy most Miyoko-chan mit gondolhat, fogalmam sincs.
~Lehet páros lábbal fog kidobatni? Vagy talán valami próba elé fog állattani? Teljesen mindegy hátra arc nincs csak előre.~
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 01, 2011 6:42 am

Meglepett tekintet. Ugyan ki számítana arra, hogy a hadnagyi irodában egy olyan kislányt talál, mint amilyen én vagyok? Aki tisztában van a 11. osztag történelmével, az tudhatja, hogy nem én vagyok az első az ilyen hadnagy, ámbátor mégis első vagyok - a valaha volt legfiatalabb. Eltökélt célom a legfiatalabb kapitány címét is elnyerni, majd még feljebb mászva a ranglétrán a főkapitányság fog következni, és akkor én leszek a leghatalmasabb shinigami Soul Societyben. Én leszek az, aki végre rendet csinál a szedett-vedett osztagok között és egy valódi, erős katonai szervezetet farag a Gotei 13-ból. Ez még azonban a távoli jövő zenéje, most a szokásos reakciót kellett kezelnem, amit az újoncoktól kapok. Azaz mégsem a szokásosat, nem volt 'de kawaii kisleány' meg buksisimi, csak a meglepődés. Ellenben legnagyobb megrökönyödésemre volt fél térdre ereszkedés és meghajlás. Miféle köszönési forma ez? Majdnem olyan, mint egy alapos bocsánatkérés.
- Eiko nee-chan tett valami... rosszat? - kérdeztem bizonytalanul, de aztán megráztam a fejem - Mindegy, nem fontos. A tudás, amit birtokolsz, helyénvaló. Miyoko-chan igazítja el az újoncokat.
Kisebb zavaromat gyorsan leküzdve erősítettem meg Eiko nee-chant uticéljának helyességéről. Kifejezetten értékeltem, hogy nem kell kitörnöm a nyakamat azért, hogy a szemébe nézhessek, mint mások esetében. Ugyanakkor mindez megint emlékeztetett arra, hogy termetem mennyire megalázónak hat a felnőttekéhez képest, így meglehetősen savanyú ábrázat ült ki az arcomra.
- Tehát Eiko nee-chan erőszakkal változtatja meg az emberek véleményét magáról? Biztos vagy benne, hogy ezzel valóban megváltoztatod mások hozzáállását és nem csak azt éred el, hogy elhallgatják előled a gondolataikat? Nem, ez csak erőszak mögé rejtett gyávaság, így menekülsz a legnagyobb hibáid elől.
Véleményem kifejtése közben kezemet összekulcsoltam a hátam mögött, és elsétáltam a nee-chan mellett, nem sokkal mögötte megállva. Fél szemmel a reakcióját figyeltem, ha hű marad az elveihez, akkor az én nézetemet is meg akarja majd változtatni. Ha viszont képes vagyok ilyen könnyen eltéríteni a hitétől, az sem egy pozitív jellemvonás.
- Számodra mit jelent jó harcosnak lenni? Milyen tulajdonságok tesznek valakit vesztesből győztessé?
Kérdésem feltétele közben rá sem néztem, csak az ajtót bámultam, amin nemrég bejött. Meg akartam ismerni a gondolkodását mielőtt a valós képességeit is felmérem, látni akartam hogy illik-e a mentalitása az osztagéhoz. Legalább bizonytalanságot nem éreztem benne annyit, mint másokban, legalábbis egyelőre. Csak tőle függ, hogy ki tudom-e billenteni a lelki nyugalmából.
Vissza az elejére Go down
Shiruba Eiko
11. Osztag
11. Osztag
Shiruba Eiko

Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2011. Aug. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te5000/15000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 01, 2011 9:51 am

Meglehetősen furán érzem így itt most magam. Én nem csináltam rosszat. Ez teljesen mást akart jelenteni.
~Talán félre értette a gesztust.~
- Nem csináltam rosszat. Egy gesztus akart lenni legegyszerűbben megfogalmazva fejet hajtok egy rangban és erőben felettem álló előtt. Aki fiatalsága ellenére képes volt idáig eljutni megérdemli a tiszteletet.
Gyorsan megpróbáltam ki köszörülni a csorbát. Elmagyarázni, hogy mit is akart az a bizonyos megmozdulás részemről jelenteni. Próbálom, végig szemel tartani de, hogy elkezd sétálni már szem, elöl vesztem. Viszont nem moccanok és maradok, úgy ahogy voltam.
- Igen erőszakkal bár én ezt agresszió vélemény cserének hívnám. Miért mi leszek, ha valaki bánt és én elfutok?
Csak egy gyáva alak. Valaki szavakkal bánt az tud még jobban is fájni mint ha egyenesen tört döfnének belénk. Akkor ez most nem agresszió és erőszak? Mert szerintem pontosan az. Lehet talán a véleménye nem fog változni. Biztos, hogy kardom hegye után nem meri többé azt állítani, hogy gyáva vagyok és félős. Mert van merszem megtenni, hogy kiállok ellene. Ezért nem vagyok gyáva és félős, mert a következmény nem érdekel. Kapok néhány sebet? Az életben folyton minden nap sebeket szerzünk és kapunk. Újra gyávának megint csak nem nevezhet, mert nem érdekel, hogy nálam erősebb. Akkor is ki álok elenne egy jó kis harcra és nem futok el.
Meg vonom a vállaim, mély levegőt veszek, majd egyetlen mondatot mondok még előző gondolatsorhoz fűzve.
- Néha egy kis erőszakkal és erélyesebb fellépés többre megy, az ember mintha szép szavakkal kérné.
A következő kérdés meglepet egy kicsit. De hiszen biztos, hogy tudja mi a válasz. Vagy nem tudná mi a feltett kérdés válasza?
Most esett le, hogy az egész eddigiek csak egy hatalmas teszt részei. Ki akar deríteni valamit.
~Mért játszik? Mért nem kérdez egyenesen rá, hogy mit akar?~
- Vesztes az, aki feladja. Feladja, azt mire a lelke vágyik, ezzel együtt felad mindent. Ha veszítenék is valaki ellen emelt fővel büszkén viselném, de nem felejteném el sohasem. Tanulnák vereségem által és javítanák a hibáimon. Így önmagam tökéletesítve. Lelkileg és testileg egyre jobbá válok ez által. Jó harcos tehát az aki nem fél de az életét feleslegesen nem dobja el. De ha meg akarja védelmezni azt akiben hisz vagy amiben hisz képes érte az életét is áldozni.
Nagyot nyeltem és most már látszót, hogy kicsit izgulok.

Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyVas. Szept. 04, 2011 2:51 pm

Szóval úgy tűnik, hogy ez a furcsa mozdulatsor a részéről tiszteletadást jelent. Hm... Felettébb tetszetős a hozzáállása az irányomba mindenesetre, éreztem hogy komolyan is gondolja, amit mond. Mi sem lenne természetesebb, hogy egy magamfajta géniusz előtt meghajol egy kevésbé jó adottságokkal megáldott shinigami, sokan mégis a gyereket látják bennem semmint a zsenit. Miért nem ez a természetes viselkedés mindenki számára? Olyan torz ez a világ, néhány kivételesen éles elméjű embertől eltekintve senki sem lát az orránál tovább. Csukott szemmel hogy akarják elismerni a világ csodáit? Érthetetlen. Így belegondolva azonban én is azt csinálom ilyenkor, amit Eiko nee-chan, csakhogy volt egy hatalmas különbség kettőnk között. Amikor én megmutatom valakinek, hogy miért is lehetek a Gotei legtalpraesettebb osztagának hadnagya, akkor én azzal bizonyítok a hitetlen és tiszteletlen alakoknak, nem hagyok bennük kétséget afelől, hogy jobb, erősebb vagyok náluk. Eiko nee-chan azonban nem bizonyít semmit, bátorságot legalábbis biztosan nem, legfeljebb forrófejűséget.
- Eiko nee-channak hibás a gondolkodása. Senki sem mondta, hogy el kell futnod ha valaki nyuszinak titulál. Keress alkalmat a bátorságod bizonyítására, tettekkel némítsd el a rosszakaróidat. Mi tesz valakit bátorrá? Az, ha szembeszegül a félelmeivel és legyőzi azokat. Félsz azoktól, akik gyávának tartanak? Nem hiszem. Nem azoktól félsz, akik kígyót-békát kiáltanak rád, hanem attól, hogy igazuk van. Ezért akarod minél hamarabb elhallgattatni őket, hogy ne emlékeztessenek a legnagyobb félelmedre.
Innentől kezdve már csak rajta múlik, hogy szavaim jelentését felfogja-e. Megpróbálta megvédeni az álláspontját, ez becsülendő, de nekem van igazam. Bármilyen okból is szólítják nyuszinak, legyen az valós, vagy puszta irigység által vezérelt vélemény, a viselkedésével csak ront a saját helyzetén. Amelyik kutya ugat, az nem harap. Ha mást se csinál, csak ráerőlteti a véleményét ezekre a hangos, de gyenge kutyákra, azzal még csak a harcban se fejlődik.
Miközben kérdésemre válaszolt, megfordultam és figyeltem őt. A háta mögött voltam, így nem láthatott, de tekintetemet talán érezte magán. A bátorsággal kapcsolatos téveszméi hallatán arra gondoltam, hogy majd erre sem tud úgy felelni, hogy ne tudnék belekötni, ám kellemesen csalódtam a válaszában.
- Nyaa~ Ne izgulj, Eiko nee-chan. Nem bízol tán magadban? Rájöttél, hogy Miyoko-chan vizsgáztat és ezért nyomást érzel magadon, de ha a megfelelési kényszer összeroppant, hogy fogsz a harcmezőn teljesíteni, amikor életek múlnak rajtad, amikor lesznek olyanok, akik beléd helyezik utolsó reményüket?
Felelete nem váltott ki belőlem semmit, csupán a testbeszédét, a gesztusait reagáltam le. Az attitűdjét megfelelőnek ítéltem és láttam benne a 11. osztagos mentalitás szikráit, de még időre volt szüksége ahhoz, hogy hasznos tagja legyen a juuichibantainak. Lassan megformálódott bennem a döntés: ha a képességei is megütik az elvárt szintet, akkor személyesen fogom felügyelni a fejlődését.
- Miyoko azt szeretné, ha Eiko nee-chan követné~
Szólaltam meg dallamosan, majd sarkon fordultam és szinte kirepültem az irodából, lábaim mintha a földet se érintették volna. Vidáman hümmögve futottam végig a folyosókon, remélhetőleg Eiko nee-channal a sarkamban. A főépületből átvezettem őt az egyik edzőteremhez, ahová belépve egy rövid bemelegítés után levettem a falról egy hosszú botot, és a padlóra koppintottam vele.
- Mutasd meg Miyoko-channak, mit tudsz, semmi mást nem fog használni, csak ezt a botot. Eiko nee-chan szabad kezet kap, bármivel harcolhat. Akár lélekölő karddal is. A győztes fizet a másiknak egy fagyit~
Újabb koppantás zaja verte fel a csendet a teremben, majd laza mozdulatokkal pörgetni-forgatni kezdtem a botot a kezeim között, ügyelve arra, hogy ne legyen a védelmemen rés. Óvatos, lassú keresztlépésekkel indultam el egy képzeletbeli kör vonalán, kihívó pillantásom pedig jelezte ellenfelem számára, hogy készen állok a támadására.


// Akkor itt folytatódjék a játék //
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyHétf. Szept. 26, 2011 4:32 am

A galád tolvaj, avagy színre lép az új hadnagy

Számos mondakörben létezik egy elem, melyet legegyszerűbben úgy lehetne megfogalmazni, hogy az ember boldog és a boldogtalan időszakai kiegyenlítik egymást. A gondtalan életet előbb-utóbb felváltja a kilátástalan, balszerencsés korszak, majd ez fordítva is megtörténik, és így tovább. Az én rövidke életem eddig többnyire boldogan telt, ám a kudarcokkal és rejtélyekkel teli harc, amit Kagami Aival vívtam, már előszele volt annak, ami várt rám. Nem vettem észre a jelet, nem törődtem vele. Talán nem is akartam észrevenni, hogy sötét fellegek közelednek a horizonton, csupán arra figyeltem, hogy kiélvezzem a napsütést. A minden eddiginél jobban ragyogó fényt, mely olyan örömöket hozott el nekem, amelyekről eddig csak álmodoztam. Egy születésnapot, benne a legeslegszebb meglepetéssel, amit el sem tudtam képzelni, ami még csak szembe sem jutott, illetve egy keserédes, de végső soron szintén pozitív érzéseket keltő esemény, melynek eredménye a hátamon feszülő fehér kelme, egy haori. Ám a legragyogóbb fény magával vonzotta a legsötétebb árnyakat is, és ezek az árnyak szép lassan, észrevétlenül beterítettek. Ugyan a papa felépült, ám én olyan súlyos sérüléseket szenvedtem Nikuya ellen, amelyek majdnem kioltották a fényemet. Nem a papát legyőző bácsi volt az, aki ezeket a sebeket okozta, hanem én magam. Szervezetem nem volt képes elviselni azt az erőt, amelyet Majokko a rendelkezésemre bocsátott. Habár én harc közben nem éreztem semmit, csontjaim törtek el, belső szerveim sérültek meg a saját reiatsum nyomásától. És bár túléltem, a küzdelem nyomait még mindig magamon viseltem: csak mankóval tudtam járni, hogy tehermentesítsem a ripityára tört bal bokámat, melyet most fémdarabok tartottak össze addig, amíg helyre nem áll a csontozatom.
A fizikai sérüléseket persze nem bántam, hiszen megóvtam a papa becsületét azzal, hogy visszaszereztem a haorit, amit jogtalanul elvettek tőle. Előbb-utóbb ezek a sebek beforrnak, maradandó sérülésem nem lesz egy heget leszámítva az oldalamon. De valami más is megváltozott. Pontosabban nem csak egyvalami. Az osztagban már nem kaptam meg ugyanazt a tiszteletet, amit korábban, csupán nagyon kevesen maradtak, akik ugyanúgy álltak hozzám, mint amikor eggyel alacsonyabb fokán álltam a ranglétrának. Amíg a 4. osztag barakkjaiban feküdtem sérüléseimmel, számos név cikázott a fejemben utódomról, ám mostanra mindegyiket kihúztam a képzeletbeli listáról. Egy részük, aki csak a papa hatalma miatt tisztelt, most kapitány helyett a kislányt látja bennem, akit következmény nélkül ignorálhatnak vagy éppen elkényeztethetnek. Egy másik részük pedig távolságtartó lett, mintha félnének tőlem, mintha nem bíznának meg bennem. Ez utóbbit bizonyosan a kapitányi címért folytatott harcnak köszönhettem, bár én nem értem, hogy mi váltotta ki ezt belőlük. Végül pedig az a maroknyi halálisten, akik továbbra is ugyanazt az erős shinigamit látják bennem, akit eddig, egytől-egyig visszautasították a felkérésemet különféle okokra hivatkozva.
Csalódott vagyok, de ez még mindig csak a jéghegy csúcsa volt. Azóta a harc óta ugyanis a mami is furcsán viselkedik velem, sokkal jobban szemmel tart, mint eddig. Nem a sérüléseim az oka, hiszen ha emiatt akarna óvni, akkor a sérült vállammal se hagyott volna edzeni. Viszont ha kérdezem, ő mindig azt mondja, hogy nincs miért aggódjak. Ahogy eltereli a témát... mindig így tereli el, ha valamiről nem akar beszélni, vagy nem teheti. Nem akarok a lélekölőm hangjára hallgatni, de valahol mélyen attól félek, hogy igaza van. Majokko azt mondja, hogy megijedt tőlem, a hatalmamtól, és veszélyesnek tart, ugyanúgy ahogy a tisztjeim és már nem szeret. Hogy már nem akar engem, és hogy csak arra vár, hogy megszülessen a kistestvérem és eltehessen az útból. Nem akarok hinni a zanpakutoum lelkének, de mégis... meg vagyok rémülve. Fogalmam sincs, mi folyik körülöttem, nem tudom miért változtak meg az emberek. Elfordulnak tőlem, nem őszinték velem, én pedig úgy érzem lassan egyedül maradok, és nem értem miért... Még Rei-chan is elment, igaz ő kényszerűségből kellett elhagyja Seireiteit. Gonosz emberek vadásztak rá, Soul Society söpredéke akarta őt, hiába ártalmatlan és veszélytelen. Így, hogy elválasztottak minket egymástól, nem tudok belőle erős és büszke harcost faragni. A világom lassan kezd szétesni, és én nem tehetek ellene semmit sem, csak sodródom az árral. Még gyenge vagyok, de eljön majd az idő, amikor a kezembe vehetem a saját sorsom, és akkor megfizetnek mindazok, akik fájdalmat okoztak nekem!
Komor arccal bicegtem az irodám felé, ahogy egy jó ideje nem lehetett látni már az arcomon mosolyt. Edzeni sem edzhetek, amíg a bokám rendbe nem jön, de valamiért nincs is hozzá túl sok kedvem, érzem, hogy nem okozna örömöt. Nem foglalkoztatott az sem, hogy a pihenő mellett elhaladva néhány osztagbéli vígan mahjongozott. Máskor fogadást kötnék velük, hogy ha legyőzöm őket, akkor távozniuk kell a helyiségből, majd a játékommal megismertettem volna velük a reménytelenség érzését, összezúzva a lelkük. Ám most még ahhoz sem éreztem erőt, hogy leszidjam őket amiért nem gyakorlással töltik a szabadidejük. A fejem felett megtelepedett felhők mindent beárnyékolnak.
Lassan az irodához értem, a nyitott ajtó látványától azonban felszaladt a szemöldököm. Biztos voltam benne, hogy nem hagytam nyitva a helyiséget. Valaki volt benn, méghozzá az engedélyem nélkül, és ezt a bentről hallatszódó neszezés is megerősítette.
- Oszlasd fel a homályt kilétedről és ittléted okáról... shinigami!
Rivalltam rá az idegenre az ajtóban megjelenve. Magas, szőke nii-sant pillantottam meg, akit még sohasem láttam. Egészen biztosan nem osztagbéli volt. Haragos tekintetemre pedig csak olaj volt a tűzre, amikor egykori hadnagyságom jelképét megláttam a homlokán, a karszalagot, amelyet az íróasztalom fiókjában őrizgettem, és csak a megfelelő személyre várt. Ez az idegen pedig megbecstelenítette a rangjelzőt!
- Az nem a tiéd...
Sziszegtem elsötétülő tekintettel. Gondolkodás nélkül mozdultam, a mankót elejtve pattantam fel az asztalra, majd azon megtámaszkodva ugrottam el a nii-san felé, hogy lehúzzam a fejéről a hadnagyi posztot jelképező kiegészítőt. Akcióm sikere viszont elterelte a figyelmemet egy apróságról, amire földet éréskor jöttem rá. A bal lábamba nyilalló éles fájdalomtól keserves kiáltást hallattam, és a bokámat fogva, összegörnyedve terültem el a padlón. Az elviselhetetlen és csillapíthatatlan kíntól könnyeim is kicsordultak, eltört a mécses. Csak egy pár pillanattal később eszméltem rá, hogy nem mutatkozhatok gyengének. Késő, de azért összeszorítottam a fogaimat és igyekeztem visszatartani a sírást is. Ki tudja mit tervez velem ez a galád bácsi, de nem fogom hagyni, hogy a kénye-kedve szerint tegyen >.>
Vissza az elejére Go down
Kagami Eisuke
13. Osztag
13. Osztag
Kagami Eisuke

Férfi
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 22.
Hírnév : 42

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te9000/15000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 20, 2011 6:13 am

A pótkerekes Kenpachi, és a ZődSün Kft Cool

*Kellemes kis beszélgetés után ugyebár cselekedni kellett, mint az a nagy canabiz könyvben meg van írva. " ha beszívsz, olyat tégy, amire mindenki emlékszik majd". Nem szívtam be, még is olyat teszek, amire tuti lesz mindenkinek egy- két szava. Cool Höh, hülye tírpákok, arra nem vagytok képesek, hogy átvegyétek a hadnagyi címet. Fúú, de ismerős itt nekem minden. Még azt is tudom, hogy merre vannak a fürdők, meg úgy amblokk minden. Nosza, nem véletlen voltam 280 évig a Juuichibantai tagja. Szinte már várom az éjjeli baromságokat, amiket a spanokkal műveltünk le annak idején. Hülye köcsögök, folyton azzal sünözték be a másikat, hogy előpattogva a szakéval, arcon löttyintették a másikat. Bár ki tudja, hogy mi volt abba az üvegbe. Rolling Eyes Néha elgondolkodtató, hogy miért is hagytam itt ezt az osztagot. Mert, hát a ZődSün sosem gondolta, hogy olyan rossz volt itt. Voltaképpen a kedvenc osztagom az összes közül. Itt nem csesznek meg, ha nincs kész a papír, mert, hogy nincs is papírmunka szerintem. Vagy, ha lenne is, van egy olyan érzésem, hogy abból készül a wc papír. nagy főnök Az én esetemben, ha lesz is ilyen, akkor joint papírnak használom fel az összeset, úgy is kifogyóban van. Bár a köpőcsövezéshez is remek kellék, nem beszélv arról, hogy célzást ezzel is lehet gyakorolni. Minél csulásabbat köpsz, annál nehezebben éri el a célt, és annál viccesebb, ha lecsorog a másik képéről. Ásítok egyet, s kicsit felülök a taichou asztalára, hogy rá gyújthassak. Cseszett aroma, most sem érzek semmit. Egy kicsit megfogatom a kezemben az egyik wakizashimat, hogy áldjam a szájbavert lelkét a kicsikémnek. -.-" Nem baj, muhahaha, jó érzés lesz végig nézni gyapálásokon, hogy szépen kihullik az összes, mihelyst shikai-al betalálom a pici bucijukat. Egyszer ki kell próbálnom azt is, hogy ha éppen akció lenne, és egy csajt..ő..az hogyan hatna ki a szexuális teljesítményére? scratch Vajon jobb lenne, vagy rosszabb? Habár bele gondolva biztosan javítana a helyzetemen. Befogadóbb lenne az biztos, és hát fix, hogy kihasználnám. Cool
Szinte már szugerálom az ajtót, hogy jöjjön már be valaki, és csodálja már meg az új ninja kötőmet. Csak egy villantás, és mindenki szépen lenyomhat előttem száz fekvőtámaszt, míg én szakés üveget felhörpintve kínzom meg őket. nagy főnök Szép, hogy én egyedül edzek. Félő lenne, ha leveszem a pólómat, és neki látok ez izom gyakorlatnak, akkor a csajok..Neutral Szegény hülye libák, mehetne az összes a sütőbe, és hívhatom megint a szerelőt a Juunibantaiból, hogy eldugult a kéményünk. Muter állandóan elcseszi, a tvről nem is beszélve. Már nagyon elegem van, hogy nem tudja használni a távrecsit. -.-" Majd felkapom néha- néha Miyoccit, és elviszem unoka pótléknak. Addig meg, míg őt ott sütivel tömködik, addig be bitorlom eme csodás, és vagy ezerszer ketté tört bőrfotelt. Zaki bá, Kai sem kímélte ezt a széket. Nem tudom elképzelni, hogy az új Kenpachi nem töri majd el egy párszor.
Végül némi hatalmas unatkozás, és az iroda teljes körű befüstölése után megérkezik a várva várt kapitány. Mit ne mondjak, nagyjából pont olyan magas lehet, mint annak idején Yachiru. Csak éppen ő szőke, és szőke. Na, teljesen jő. Szőke kapitány, és pöttömpanna. Cool Remek párosítás leszünk, és mehetünk fát vágni az erdőbe. Vagy a fát óvjuk és a hódot esszük meg? Rolling Eyes (hollow) Ennek megkülönböztetése már gondolatban sem olyan könnyű, mint, hogy arra számítani lehetne. Megemelem magamat, hogy egy sejtelmes vigyorral az arcomon fogadhassam a mini kenpachit. Azért elgondolkodtató, hogy ilyen fiatalon egy valóságos gyilkoló gép, de hát senki nem mondta, hogy nem lehet fiatalon valaki egy horror film főszereplője. >.< * - Csak bejöttem cigizni, meg a fejkendőmért..Keo-báró-sama Fukutaichou, Miyocci. Surprised *Felelem totál lazán. Aztán egy pöccintéssel a padlóra küldöm a cigimet, mire egy egyenes irányú kalóz támadást kapok. Höh, hát ilyen tini nindzsa harci teknőccel is már régen találkoztam. >.> Félre ugrok, hogy meg szerezhesse az íróasztalt, de talán a mankóiból ítélve, nem biztos, hogy ezt kéne.* - Faszák a csöveid, miből vannak? Surprised *Pillantok rá a fogantyús anyám kínjára. Mik ezek valami robi ápolós eszközök? Naná, hogy tudom mire valók, de ebből a gumimaci pattogásból merhetem feltételezni, hogy nincs is szükség pótkerékre. Még szép, hogy hatalmasságom okán a következő ugrása elől elhajoljak.*
- Várjál már harci giliszta! Még a végén letéped a tökéletesre sikerült karate kendőmet. Arrogáns *Hah, minő kár volna érte. Igen is hosszú volt az a két pillanat, míg elsajátítottam, és faszántosan le übereltem az összes többi tírpákot oda kint. Rohadtul el punyult banda lett mióta nem jártam itt. Mintha csak The Death Raiden itatott volna velük nyugtatót. Na de majd visszareparáljuk a népet. Először is megyünk azt a hülye bunkert szétverni oda kint. Kinek jutott ilyen hülye ötlet az eszébe, hogy egy bunkert épít fel odakint? O.o Hagyjuk a témát, a pöttöm sírására figyelek fel.* - Ne ríjjá már.. látod nem kéne annyit ugrálnod a pótkerekeiddel. Tessék, nesze kapsz egy nyalókát! Surprised *Lökök oda neki egy pirosat. Direkt nem a zöldet nyújtom neki a másik zsebemből. Azt hiszem, annak nem lenne jó vége, ha zölddel kínálnám meg. Bár.. legalább lenne egy jó napja az újdonsült Kenpachinknak. szemöldökrángatás *


A hozzászólást Mizushima Takeo összesen 14 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 24, 2011 4:49 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 2:42 pm

A galád tolvaj, avagy színre lép az új hadnagy

Dühös, villámokat szóró tekintetem nem csak az idegennek szólt immár, hanem saját magamat is korholtam velük. A 11. osztag kapitányához nem méltó, hogy a fájdalomtól szűkölve a padlón fetrengjen, miközben könnyek csordulnak ki a szeméből >.> Nem méltó az sem, hogy a gyenge, gyerekes oldalát megmutassa egy arra érdemtelennek, az osztag és a kívülállók számára erősnek kellett mutatkoznom, hogy valóban a kapitányt is lássák bennem, és nem a cuki kislányt, akit agyon kell szeretgetni >.> Engem csak a mami és a papa, és néhány szűk rostán átment shinigami dédelgethet koromhoz és külsőmhöz illően, mindenki mással megismertetem Miyoko azon oldalát, mely félelmet kelt a legnagyobb hústoronyból is! Csakhogy jelenleg sebzett vad vagyok, és mint ilyen, a megfelelő büntetés sem sújthat le erre a tolvajra, mivel a fájdalmat és szenvedést hozó végtagjaimban kár keletkezett. Ám ami késik, nem múlik! Gondoskodni fogok róla, hogy példás büntetésben részesüljön Arrogáns Látván, hogy segíteni sem óhajt - nem mintha elfogadtam volna egy ilyen alaktól - még kicsit hüppögve, de felültem, és miután kicsit megdörzsöltem a sajgó bokámat, odamásztam a mankóimhoz, majd azokra támaszkodva álltam ismét talpra, hogy legalább némi méltóságomat visszaszerezzem.
- Hogy merészeled szétszórni az undorító holmijaidat ezen a szent helyen, és füsttel mérgezni Miyoko szervezetét, behatoló!?
Mutattam rá drámai mozdulatokkal a papa által is kedvelt büdös rúd maradványára, illetve a nyalókára, melyet így utólag elgondolkodva magamhoz kellett volna hogy vegyek, és akkor most hozzávághatnám Neutral Bosszankodva bicegtem el az ablakhoz, hogy kinyissam azt és kiűzzem a friss levegővel a füstöt, mely légzőszervem irritálta és olykor-olykor köhögésre késztetett. Nem is merek belegondolni, hogy milyen károkat okozott a helyiség kényes ökoszisztémájában ez a galád tett, Etopen és társai is biztosan olyan büdik lettek, mint a levegő T_T
Bemutatkozására azonban még nem reagáltam, és amint erre felkészültem, a jelenleg talán komikusnak ható légkör is megváltozott, sokkal komolyabb lett az arckifejezésemmel egyetemben. Egészen biztos voltam benne, hogy amikor Rei-tanhoz kísértek, akkor azon a birtokon hallottam ezt a nevet a minket fogadó ikreknek tűnő testőröktől. Az az egész szituáció nyilvánvalóan bűzlött, a reakciókból ítélve a birtok urának tudtán kívül vittek engem oda, és az engem kérdőre vonó bácsi is roppantul gyanús volt, érződött belőle az ártani akarás aurája, és mikor kérdőre vontam, a magyarázata is sántított. Akkor és ott úgy döntöttem a körülmények és a megérzésem hatására, hogy szabotálni fogok, és mikor megkérdezték, ismerem-e Rei-tant, némi színjátékot követően nemet intettem a fejemmel. Ostobák voltak, Rei-tan reakciójából tisztán látszott, hogy ismerjük egymást... Nekem is nehezemre esett, hogy ne szaladjak oda megölelni őt, hiszen hetekig el volt tűnve, és azóta sem láttam. Máig bánt, hogy ilyen körülmények között kellett elbúcsúznunk egymástól, hiszen pár nappal később a mami elmesélte, hogy Rei-tant elvitték az Emberek Világába, hogy itt már neki nem biztonságos. De mindennek okát sötét homály fedi előttem...
És most, ez a nii-san úgy mutatkozott be, mint az a személy, aki megmentette Rei-tant. Innentől kezdve valójában nem nagyon érdekelt már, hogy mégis hogyan veszi a bátorságot ahhoz, hogy a hadnagyi karszalagot magához ragadja, ennek a bácsinak hálával tartoztam.
- Mizushima Takeo... ha Miyoko-chan jól emlékszik a nevedre. Miyoko köszönettel tartozik neked, amiért segítettél egy barátján. Ám bármilyen gondolatok is cikázzanak elméd mélyén, a hadnagy kilétébe Miyokónak is van beleszólása. Három feltétellel kapsz engedélyt annak a szalagnak a viselésére. Az első az, hogy feltakarítasz magad után, és sem ebben a szobában, sem Miyoko jelenlétében nem veszel a szádba olyan büdös rudat. A második az, hogy Miyokóval nem gyerekként, hanem kapitányodhoz illően bánsz. És végül, a feladatodat, mely az osztag munkájának felügyelete lesz, lelkiismeretesen végzed, és minden hét végén benyújtasz egy hiraganával írt jelentést Miyokónak. Ha kudarcot vallasz, Takeo-nii, a sötétség fogja elemészteni a lelked...
Lépdeltem eléje, egyik botomat pedig rányomtam a lábfejére és kicsit megforgattam ott, mintegy nyomatékosítva az utolsó mondat jelentését. A nii-san egyáltalán nem volt szimpatikus, komolytalanság és hanyagság sugárzott a gesztusaiból, félő volt hogy ront az osztagom attitűdjén a léhűtő jelenléte. Árgus szemekkel fogom figyelni minden mozdulatát, és ha nem találtatik érdemesnek arra, hogy az utódom legyen, szó nélkül ki fogom adni az útját, Ezt az egy esélyt azonban megérdemli. Rei-tanért... Némán fordítottam neki hátat, és búcsúzás nélkül bicegtem ki az irodából, csupán az ajtóban vettem rá egy szúrós pillantást hátrafordulva. Remélem mire visszatérek, minden csillogni-villogni fog az irodában >.>\"
Vissza az elejére Go down
Kagami Eisuke
13. Osztag
13. Osztag
Kagami Eisuke

Férfi
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 22.
Hírnév : 42

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te9000/15000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptySzomb. Nov. 26, 2011 9:51 pm

A pótkerekes Kenpachi, és a ZődSün Kft


*Nyahahaha, végre valahára sikerült kicsit felízzítanom a hangulatot. Sejtettem, hogy ezt majd az új törp Ken-chan értékelni fogja. De kell is, hiszen a remek hangulattal oldódnak a feszültségek. Meg hát na, micsoda pótkerékkel jár már? Nem tudok ki zúzta be ennyire, de jó nagy kóleszt kapott a törpilla. Szegény, biztosan elfelejtette meglocsolni a virágjait. Dühös pillantásain csak nevetek egyet, és felülök az íróasztalára. A régi Ken-chan már az ajtót röpítette volna, és az igazi túlélő volt, aki mindezt ki tudta kerülni. Erre most szegény Juuichibantai kap egy kislányt, na ez a füves irónia. Nem baj, majd itt leszek én, hogy beverjem azok pofáját, akik azt rossz helyre dugdossák. Nem kell ide a fölösleges bivalykodás, mert még a végén elszállunk, mint a Juubantai atomrobbanásban. Neutral Gyújtogatnak, fosztogatnak, környezet kímélő tevékenységeikkel a 12. osztag csillámbombáit begyártják. Nem kéne égetniük, ezentúl hívják a verő legényeket (alias Juuichibantai), majd mi kiverjük a falakat, ha annyira lakberendező kultúrálódást szeretnének szervezni. Bár, ha összeállna az imént említett három osztag, az valószínűleg a Seireitei végét jelentené, és bazi nagy bandaháborút. Meg természetesen a leges legjobb gettot. Aztán jönnének a ninják, és jííhááá...kasz kényszerzubbonyt, meg lesz pofon mész kórház. No na no, nekem ez egáltalán nem kell. Inkább itt tengetm napjaimat, és alszok, amikor a kapitény jelen van. Vagy rendezünk majd kakasviadalt, és aki nyer, az felöntheti a jól ismert királyságos sakét. Majd hozok nekik minőságit, mert ezek nem ismerik a jó piát.*
- Jól van, jól van...csak vigyázz..ne hogy bele lépj, mert még felgyújtja a bunkódat. Neutral *Figyelmeztetem a kapcsikát, hogy ne pattogjon itt, mint a nikkelbolha mert valóban nagyobb kárt csinál magában, mintsem előnyt. Be kéne nyomni neki valami vodkát, amit az emberek csináltak régen a gyerekkel, ha altatni szerették volna őket. Neki is már a délutáni alvókáját kellene nyomnia. De hát nem én vagyok a muter, hogy kapcsi létére előírjam, hogy nyomás aludni. Én csak a haddelhad vagyok meg a bébisuttyó. Rá kell meresztenem a férfiegylet naszemüvegét, és oda figyelni rá. Igazából minek? Ez csak egy kis kölyök, de hát, ha már Rei-chant vállaltam..Rolling Eyes Valljuk be, ez a karszalag még nekem is jó. Nem is értem, hogy annak idején nem vállaltam ilyesmit. Pedig lett volna rá alkalmam, szal nem vágesz..hülye pöcs voltam, na. Az eseményeken túllépve, billegető fejjel hallgatom a vérmókus pattogását. Csak nem hallgat rám, akkor remélem majd bazira fájni fog a lába, hogy megtanulja. Nagyot sóhajtok.*
- Jól van már..el ne sírd magad. Jelentést meg nem fogok adni kölyök...főnemes vagyok, van elég papírmunkám hidd el. Csinálj te is valamit..ne rám sózd a női munkát. Vagy te majd sikálni fogod, amit mi szétverünk ember? *Vonom rá szúró pillantásomat totál viccből. De most komolyan mit vár el ettől az osztagtól? Legyünk olyanok, mint a Kuchiki osztaga? Ez még viccnek is rossz, nem csinálok buzikat ebből az osztagból. Sőt, ha buzit fogok látni fejbe rúgom, adik a szájába egy jointot, meg leitatom talpig, hátha nem emlékszik majd arra, hogy köcsög volt. Ilyenekbe nem vagyok hajlandó résztvenni, ámbár valamit megígérhetek neki, azt hiszem.* - De ne aggódjá lesz itt élet, és az irodádat is faszántosan ki spécizem, csak menj már...anyuci vár otthun, és hozzál nekem sütit. AZ a bizonyos valaki nagyon jó sütiket csinál. Rolling Eyes *Nem tudom ki csinálja náluk a sütiket, de általában nagyon jók szoktak lenni. Kell is már nekem ez a frissítés, mert öreganyámé már baszottul unalmas tud lenni. Habár a legújabb csokis tortája nagyon jól sikerült. Na de megvárom, míg ki lavírozik azokkal a mankókkal, amelyiknek az egyikét alig két másodperccel ezelőtt a lábamba mélyesztett, észre sem vettem. Azért nem nyulak közt lettem kemény csávó shinigami. Ha az nézzünk mennyi, talán maximum öt hónapot lehettem távol ettől az osztagtól? A diller bocsássa meg, nem felejtettem el, mit hogyan, merre. Úgy hogy szopacs vérmókuskám, én most megcsinálom az irodát. Kezdem azzal, hogy pokollepkével cincogok a Yonbantainak, hogy küldjenek már egy sikamarit, mert baj van az irodával. Fogok is én szenvedni, inkább megyek lespanolok a régi tagokkal. Szerzek egy- két kuncsaftot. Surprised
Vissza az elejére Go down
Yamanaka Sozen
11. Osztag
11. Osztag
Yamanaka Sozen

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 54
Age : 33
Registration date : 2012. Feb. 08.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te5900/15000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (5900/15000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyHétf. Feb. 13, 2012 3:24 am



Délután két óra körül indulok el, viszonylag jó idő van, bár csak ha nem támad fel a szél. Útközben azon gondolkodok, hogy vajon milyen lesz az új osztagnál, és milyen küldetéseket fogok kapni. Jó lenne ivótársaságot is találni, na meg olyanokat, akik erősek és nem félnek a kihívástól. Csak papírmunka ne legyen sok, és akkor nem lesz probléma. Azért remélem, hamar végezni tudok, bemegyek, kijövök, és már irány is a kocsma. Aztán holnap körbejárom a barakkokat és nézek valami edzőpartnert elvégre, a legjobban harc közben lehet ismerkedni és így, két legyet ütök egy csapásra, edzek is és beilleszkedem. Amiatt azonban izgulok, hogy ezt a kapitányt egyáltalán nem ismerem, remélem olyan lesz, mint az előző kapitányok az osztagnál. Na, mindegy lehet, hogy föl kéne idegesítenem, akkor biztos megjegyezne. Bár egyelőre maradok, az egyszerű bemutatkozásnál aztán meglátjuk. Remélem nem lesz sok adminisztráció, mert akkor tuti kikészülök agyilag, és akkor este kénytelen leszek hülyére innom magam. Most már nem érdemes többet gondolkodni az ügyön. Eljött az ideje a cselekvésnek főleg, ha megtalálom az irodát, hmm pedig ez nem is az élők világa, hajaj. Valami nem jó, lehet, hogy nem kellett volna befordulnom? Megállok és visszamegyek oda ahol még tudtam, hol járok. Miután odaértem, elindulok a feltételezésem szerinti jó irányba, úgy 20 perc séta után megállok egy ajtó előtt, és alaposabban megnézem. Ennek kell lennie, na, gyerünk. Határozottan bekopogok, majd benyitok, és meghajlok.

- Jó reggelt Yamanaka Sozen vagyok a 11. osztag újonca. Korábban a 13. osztagnál szolgáltam Kawazoe Hanae kapitány alatt.


Miután végzek a mondókámmal, kicsit jobban megnézem az irodát, elég furcsa, mindenhol plüssállatok hevernek. A szoba egyik sarkában van egy terrárium tele, legalábbis érdekes állatokkal. Fura egy iroda ez, ezek után végkép nem tudom, mire számítsak. Hajaj lehet, hogy mégse végzek olyan hamar mint kéne. Ez kár, mert nincs türelmem most egy gyerekhez. Lehet, hogy nem kellett volna áthelyeztetni magam? Most már mindegy késő bánat. Csak azt tudnám, hogy mi ez a lábam alatt? Megint egy plüss állat hihetetlen, remélem a kapitány nem veszi észre isten tudja, hogyan reagálna, bár vicces lenne, ha felhúzná magát ezen. Ha már itt tartunk, merre lehet a kapitány?

Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptySzer. Feb. 15, 2012 3:59 am

Fehér lepel terheli a vállamat, hátán a 11-es számmal. Teher, mert felelősséggel jár a viselése, követnem kell a papa által megkezdett utat. Nekem kell gondoskodnom róla, hogy a 11. osztag maradjon a Gotei 13 legerősebb alakulata, az a megbízható csapat, akiket akármilyen pokoli krízis esetén is a harcmező közepére lehet irányítani, és mindig diadalmasan jön ki onnan. Nem születhetnek és nem is születnek kétségek az elmémben arról, hogy alkalmas vagyok-e minderre, ha aggályok rombolnák az önbizalmamat, nem lennék megfelelő a haori viselésére. Félre kell söpörnöm minden kételyemet abban a pillanatban, ahogy a felszínre bukkannak... nem, el kell fojtanom őket. Erőt meríthetek a papa és a mami támogatásából, főleg most, hogy a papa visszatért az osztag soraiba és mellettem lehet, ha olyan problémába ütköznék, melyet én magam nem tudok megoldani. Még. Hiszen napról-napra tapasztaltabb leszek, harcolok a legnagyobb gyengeségemmel, azaz a rutin hiányával.
Most azonban más hiányával küzdök éppen, Hachi terráriuma üres. Rejtélyes módon kiszökött, de nem juthatott messzire. Itt kell lennie valahol a szobában, hacsak nem Aniki vitte el >.> Az irodában terjengő semmivel össze nem téveszthető, enyhén orrfacsaró bűz azt jelezte, hogy nem olyan régen járhatott itt a hadnagyom, ám amíg Hachi nincs meg, nem nyithatom ki az ablakot, hogy száműzzem a kellemetlen szagot. Átkozott büdös rudak, a papát is le fogom szoktatni róluk >.> Gyűlölöm, ha a tudtom nélkül nyúlkálnak a tulajdonomhoz, szóval Aniki érdekében ajánlom, hogy megtaláljam, éppen elég nagy fekete pont, hogy megint akkor járt itt, amikor nem voltam benn az irodában... >.> Módszeresen igyekeztem átkutatni a szobát, különös tekintettel a szekrényekre, bár a pihe-puha plüsseim túlságosan is elterelték a figyelmemet, így a kutatás igen lassan folyt egy ideig Surprised Csakhogy ettől függetlenül nyoma veszett Hachinak.
Már az asztalom alatt keresgéltem a kisállatot, mikor kopogás ütötte meg a fülemet. A belépő alaknak csak a lábát láttam, de ez is elég volt ahhoz, hogy megérezzem a harci vágyát. Megdermedtem, hogy lássam mit akar tenni itt benn, de csak tétova lépéseket és egy bemutatkozást kaptam. Ő nem láthat engem onnan, ahol van, milyen félkegyelmű az, aki egy üres irodának mutatkozik be? Ráadásul a cseresznyevirágos osztagból érkezett, jó ember nem lehet Rolling Eyes Ideje volt megmutatkoznom az idegen bácsi előtt, így nyomban kihátráltam az asztalom alól, csakhogy mikor fel akartam egyenesedni, buksim kellemetlen találkozást ejtett meg a bútordarab szélével, mire egy hangos "Itai" volt a reakcióm. A fájdalomtól könnyek szöktek a szemembe, miközben sajgó fejemet simogattam és nyöszörögve talpra álltam. Több, mint megalázó a helyzet, Sozen nii-san most biztos csak egy aranyos kislányt lát bennem, akit bántott a csúnya asztal :/ Azt a néhány könnycseppet ruhám ujjában tüntettem el gyorsan, majd vettem egy mély levegőt és megkíséreltem méltóságom teljében rápillantani Sozen nii-sanra.
- Khm... Matetsaku Miyoko desu... - kezdtem volna bele, de szavam a torkomra forrt, mikor meghallottam egy csipogó hangot a shinigami lába alól. Rálépett... a játékomra Mad Ami nem csak azért baj, mert ártott neki, hanem azért is, mert figyelmetlenségre vall. A 11. osztag tagjai pedig nem lehetnek óvatlanok >.> Villámtáncom segítségével egy pillanat töredéke alatt mellette termettem. Ruhájának ujját megragadva előrerántottam a kezénél fogva, és ezzel egy időben a lábát is kisöpörtem alóla, felborítva az egyensúlyát. Mihelyst egy szaltót követően hanyatt esett, kíméletlenül beletapostam a mellkasába.
- ...Miyoko a 11. osztag kapitánya. Yoroshiku onegaishimasu! Milyen érzés a plüss helyében lenni? - fejeztem be a bemutatkozást rideg hangon, majd elvettem a lábamat és az ajtóhoz siettem, hogy becsukjam azt, mielőtt Hachi esetleg kitalálna a folyosóra. Vendégem számlájára eddig csupa-csupa rossz pont került fel, egyik súlyosabb mint a másik. Ezek után nem nagyon várhat tőlem kedvességet, attól tartok.
- Mi járatban van Yamanaka nii-san, ha Miyokónak szabad kérdeznie? - pillantottam hátra a vállam felett, tekintetemből és aurámból is sötétség sugárzott. A bácsinak is leeshet hamar, hogy rossz fát tett a tűzre, de menekülni csak a testemen keresztül tud, hiszen az ajtó és közte ott vagyok én.
Vissza az elejére Go down
Yamanaka Sozen
11. Osztag
11. Osztag
Yamanaka Sozen

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 54
Age : 33
Registration date : 2012. Feb. 08.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te5900/15000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (5900/15000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptySzer. Feb. 15, 2012 5:33 am

Már kezdenék kilépni az ajtón és visszafordulni, amikor egy koppanást és egy hangot hallok. Kíváncsian odanézek és egy kislányt látok az asztal mögött feltápászkodni. Már kérdezném, hogy jól van-e amikor, ő is megszólal, és kezdene bemutatkozni, de akkor a lábam alatt valami elkezd csipogni, lenézek és látom, hogy a plüss állat az. Na, jó fölveszem, amikor mozdulok, hogy lehajoljak érte, egyszer csak eltűnik a szemem elől a lány, és nagy rántást érzek a ruhámon, majd a lábamon is és, a földön találom magam. Végül egy nagy rúgást érzek a mellkasomon. A fenébe , mi volt ez? De mielőtt , eljutna az agyamig, hogy mi is történt megszólal a lány.

- …Miyoko a 11. osztag kapitánya. Yoroshiku Onegashimasu! Milyen érzés a plüss helyében lenni?

Hangjából egyértelmű, hogy elég mérges. Közben odasiet az ajtóhoz és becsukja. Észreveszem, hogy haorit visel. Nem létezik, hogy ő a kapitány ilyen fiatalon. Mégis nagyon gyors volt észre se vettem, hogy megmozdult, csak amikor kirúgta a lábam. Na, nem baj most már legalább tudom. Ekkor megkérdezte mit csinálok itt. Mielőtt válaszolnék volna gyorsan talpra állok, nehogy már azt higgye, hogy ennyitől kikészülök.

- Mivel áthelyeztek ide, gondoltam illene bemutatkoznom kapitány.

A plüss miatt bocsánatot kellene kérnem, de nem teszem, egyrészt, az csak egy plüss, másrészt, ha bocsánatot kérek érte, még a végén azt hiszi, hogy meghunyászkodom előtte, az pedig nem célom, változtatni meg úgyse tudok rajta. Inkább összeszedem magam, és határozott maradok. Most már tisztában vagyok vele, hogy erős, na meg, hogy ő lesz a vezetőm. Mivel ebben az osztagban leszek, nem mutathatok gyengeséget, hiába erősebb nálam. Menekülni meg főleg nem fogok, nem is tudnék, mert az útban áll, és ha megpróbálnám, eláshatnám magam nála, másrészt eszemben sincs, már elkezdődött a buli végig kell csinálnom. Én akartam ezt az egészet, úgyhogy lesheti, hogy elmenjek. Akár tetszik akár nem ide lettem beosztva, és mindent elkövetek, hogy itt is maradjak, akármennyire is mérges rám a kapitány. Már nem is érdekel annyira, hogy hamar végezzek. Furcsa, de a nagy erőkülönbségtől izgatott lettem. Ezek után kíváncsi vagyok, a hadnagyára is remélem ő is erős. Hmm jó lenne majd egyszer tisztnek lenni.
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyPént. Feb. 17, 2012 6:55 am

Semmit sem teszek ok nélkül, mi több, a látszólagos felszín alatt húzódnak rejtett motivációim. Yamanaka nii-san számára talán nem tűnhet többnek az előbbi cselekedetem egy egyszerű és gyerekes büntetésnél, és ez részben igaz is, hiszen felmérgesített. Bántotta a barátomat, és mindenek felett figyelmetlen volt. Joggal lettem dühös, de a félelmet keltő kisugárzásom majd ráébreszti, hogy az én jelenlétemben minden mozdulatára figyelnie kell Twisted Evil Majd megtanulja, hogy itt nem minden olyan rózsaszín, mint a cseresznyevirágos osztagban! Ám leginkább mégis a reakciójára voltam kíváncsi, ezért is pillantottam hátra a vállam fölött. A kezdeti ballépéseit helyre tudná állítani egy imponáló második benyomás, noha tisztára így sem moshatná vele a szennyesét. Ha egyszer valakit semmirekellőként bélyegzek meg, annak háromszor keményebben kell dolgoznia azon, hogy megváltoztassam a véleményemet, mint bárki másnak...
Hűvös tekintettel vettem tudomásul, hogy hamar talpra állt és leküzdötte a kínt, amit okoztam neki. Csalódott lettem volna, ha nem bírja elviselni, de az igazán figyelemre méltó az lett volna, ha ki tudja védeni. Aniki a gyorsaságom ellenére is képes volt elkerülni a csapásomat, még ha akkor mankóval is kellett mutatkoznom, többek között ezért is nyugodtam bele abba, hogy ő foglalja el az üresen hagyott helyemet.
- Yamanaka nii-san oktalanul úgy véli, hogy nem szükséges bocsánatot kérnie? - fordultam végül feléje rosszalló tekintettel, karjaimat pedig fölényesen összefontam a mellkasom előtt. Felháborítóan nevetséges, ha azt hiszi, hogy tehet úgy, mintha mi sem történt volna. Ily' neveletlen lenne? Pedig a bemutatkozásából nem hiányzott az udvariasság. Nekem mindig azt mondta a mami, hogy viselkedjek illedelmesen Surprised
- Akkor rajta, tegye! Érezze megtiszteltetésnek, hogy Miyoko-chan hajlandó meghallgatni egy olyasvalakit, aki a cseresznyevirágos osztagból jött, nem érzékeli a környezete rezdüléseit és nem ismeri az illemet sem - adtam neki engedélyt a bemutatkozásra szemrehányó hangnemben. Példát fogok neki mutatni és meghallgatom, hiába nem érdekel ezek után egyetlen szava sem. Miért is zavartatnám magam, ha ő sem tisztel meg engem legalább egy bocsánatkéréssel? Bah... Főleg most, hogy Hachi eltűnt, ő sokkal fontosabb nekem. Határozott lépésekkel trappoltam oda az asztalomhoz, és a székre felpattanva kinyitottam a kincses fiókomat. Míg ő beszélt, abban matattam, és hiába nem tűnt úgy, hogy nem figyelek, valójában minden szavát hallottam. Végül sikerült rátalálnom egy karamell bonbonra, és hogy a sok bosszúságot elkergessem, el is majszoltam az édességet, amely mennyei ízével ragyogó mosolyt csalt az arcomra.
- Miért helyezték át ide, Yamanaka nii-san? Tudja, mit jelent 11. osztagosnak lenni? - szóltam ismét a shinigamihoz miután lenyeltem a finomságot, immár kevésbé morcosan, de még mindig komolyan és komoran. Bár minek is töröm magam kérdésekkel? Seprűt fogok nyomni a kezébe Neutral
Vissza az elejére Go down
Yamanaka Sozen
11. Osztag
11. Osztag
Yamanaka Sozen

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 54
Age : 33
Registration date : 2012. Feb. 08.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te5900/15000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (5900/15000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyPént. Feb. 17, 2012 8:44 am


Miután elmondom, hogy mit csinálok itt, a kapitány feltesz egy kérdést.

- Mért helyezték át ide, Yamanaka nii-san? Tudja, mit jelent 11. osztagosnak lenni?

Úgy látszik tényleg a szívére vette a játékot, hát, ha ezen múlik, legyen, mégiscsak bocsánatot kérek.

- Én kértem az áthelyezésemet kapitány, mert több akcióra, harcra, izgalomra vágytam. A 11. osztag mindig is a Gotei 13 legerősebb osztaga volt, ezért itt mindezt megkaphatom. Sajnálom, hogy ráléptem a plüssre ez az én hibám volt valóban, bocsánatot kérek, de kérem, ne ítéljen meg abból, hogy melyik osztagban szolgáltam korábban az nem jelent semmit. Tudok harcolni és nem szokásom feladni egy küzdelmet.

Ezt egy kicsit határozottabban mondom végig, nem annyira, hogy fenyegető legyen, csak érezze, hogy komolyan gondolom, amit mondok. Nem értem én ezt, nem hittem volna, hogy ilyen fontos neki az illem, de mindegy, ha most nem is tart valami sokra, majd talán az első néhány harcom után megváltozik a véleménye. Végül is nem azért helyeztettem át magam ide, hogy jóban legyek a kapitánnyal, hanem azért, hogy minél több harcban vegyek részt és tapasztalatot szerezzek. Már egy ideje elvan azzal a bonbonnal, nem tudom, hogy azért vette e elő, hogy idegesítsen, vagy szimplán csak enni akart belőle, mindegy nem veszek róla tudomást, akkor belém kötni se tud miatta. Látom valamennyire már lenyugodott, bár én nem lepődnék, meg ezek után, ha megint fölhúzná magát valamin. Végül is, ha a jövőben elég jó küldetéseket kapok, tőlem aztán egész nap neheztelhet rám. Azért kíváncsi lennék, hogy a többiek, hogy igazodnak ki rajta, bár lehet, hogy ez lehetetlen vállalkozás, azt hiszem, én sem fogok ezzel próbálkozni. Minek idegesítsem magam. Közben észreveszem, hogy valami mocorog az ajtótól jobbra egy játékkupac mögött. Lehet, hogy valami állat? Eddig nem is nagyon volt időm körbe nézni a szobában, de most látom, ahogy kicsit jobban megnézem a terráriumokat látom is, hogy az egyik üres. Valószínűleg onnan szökhetett ki. Igen most már jól látszik, nem tudom mi lehet, de biztos, hogy állat. A kapitány közben belekezdett a válaszba. Hmm ha a plüssök ennyire fontosak neki, akkor nyilván az állatai is, csak nem veszi zokon ha közbevágok miatta.

- Elnézést kérek , hogy félbeszakítom kapitány, de azt hiszem megtaláltam az elszökött állatát.

Mialatt ezt mondom az állat felé mutatok.



Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyHétf. Feb. 20, 2012 8:46 pm

Mellkasom előtt keresztbe font karjaim valamint komoly vonásaim változatlanul mutatták, hogy a lelkem nem békült meg Yamanaka nii-sannal még annak ellenére sem, hogy rossz kedvemre gyógyszert vettem be a karamella képében. A válaszát követően a némaság burka ereszkedett a szobára sötéten fojtogató lepedőként. A csend tükörsima vizében csak a gyülekezőtérről beszűrődő kiabálás keltett hullámokat, az egyik tiszt alpári káromkodását hallva arcomra önkéntelenül is az undor kifejező maszkját vettem fel. Ostobák, sose lesz belőlük nagy harcos, mindig csak a feláldozható tömeget fogják képezni. Nem méltóak a figyelmemre, csak a baj van velük. Ám amíg teljesítik a parancsokat és hibátlanul végzik a feladataikat, addig nem bosszantom fel magam velük. Amíg az osztag úgy működik, mint egy olajozott mechanikai szerkezet, addig számomra jelentéktelen, hogy milyen rozsdás és ócska fogaskerekek alkotják. Yare-yare, nem kellett volna tegnap Tsuki-tannál és Riko-tannál vendégeskednem a 12. osztagban, teletömték a fejemet badarságokkal @.@
- Úgy van, a 11. osztag a Gotei 13 legerősebb osztaga - nyitottam végül szólásra vékony ajkaimat. - Mi vagyunk az elsők, akiket bevetnek, ha jelentős hollow-támadás éri Rukongait vagy az Emberek Világát. Akik ebben az osztagban szolgálnak, azoknak szeretniük és tudniuk kell a harcot mindenek felett. Hogy Yamanaka nii-san tud-e harcolni, vagy van-e jelentősége annak, hogy melyik osztagb...
Már a forgolódása is zavart, hiszen már percek óta olyan érzésem volt az újonccal kapcsolatban, hogy nem vesz elég komolyan, de az, hogy közbevágott, amíg én beszéltem, végtelenül bosszantó tett volt. Vonásaim azonban csak addig maradtak kemények, amíg nem értelmeztem, hogy mit is mondott. Szemöldökömet felvonva pillantottam a jelzett irányba, majd a lábamat felhúzva először a székre, aztán az asztalra pattantam fel, majd leszökkentem a padlóra. Az érkezésnél kicsit felszisszentem, bal lábam pedig megrogyott egy pillanatra a bokámba hasító fájdalom miatt. Mindez azonban most nem érdekelt, sietősen léptem oda a szanaszét hever plüssökhöz, és az egyik maci mögött megpillantottam Hachit *.*
- Yatta, mitsuketa~ *.* - ujjongtam, majd leguggoltam és óvatosan a kézfejemre helyeztem a madárpókomat <3 Csillogó és hálás szemekkel fordultam Yamanaka nii-san felé, így hogy megtalálta a kis kedvencemet, rögtön kedvezőbb fényben láttam a bácsit.
- Ez egy Pelinobius muticus, Sozen nii-san! Ugye milyen aranyos? Szeretnéd megfogni? Nem halálos a marása! Surprised - nyújtottam feléje a kezemet lelkesen, rajta a békésen mászkáló tarantulával. Rajtam kívül eddig mindenkit megharapott, aki hozzányúlt, és állítólag agresszív fajta, de ez nem is igaz! Olyan, mint a ma született bárány és csak azt támadja meg, aki fél tőle és nem tud vele bánni. Azok viszont meg is érdemlik az éles fájdalmat, az erős hallucinációkat és a napokig viszkető duzzanatot, amit a csípése okoz >.>
- Sozen nii-san miért lett shinigami és mióta az? Van valami célod? Surprised - kérdezgettem tovább, fejemet kissé oldalra döntve. Immár teljesen más hangnemben szóltam hozzá, nyoma sem volt neheztelésnek, haragnak, vagy lenézésnek, csupa vidámság sugárzott belőlem most, hogy megvan Hachi és ép és egészséges. Aggódtam miatta! Legalább nem Aniki vitte el, de ezzel még nem úszta meg büntetlenül azt, hogy itt szívta azt a büdös akármijét, amit a papa is előszeretettel vesz a szájába >.>
Vissza az elejére Go down
Yamanaka Sozen
11. Osztag
11. Osztag
Yamanaka Sozen

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 54
Age : 33
Registration date : 2012. Feb. 08.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te5900/15000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (5900/15000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptySzer. Feb. 22, 2012 4:09 am

Miközben leengedem a kezem, látom, ahogy a kapitány felmászik a székére, majd az asztalára onnan elrugaszkodik, és a padlóra érkezik, ezután pedig a plüssökhöz siet. Ujjongás közben a kézfejére teszi az állatot. Látom, hogy valami pókféle, bár én még nem láttam ekkorát. Barnás színe van, a testét végig szőr borítja, és a kapitány egész kézfejét kitölti. Közben felém nyújtja a kezét.
- Ez egy Pelinobius muticus, Sozen nii-san! Ugye milyen aranyos? Szeretnéd megfogni? Nem halálos a marása!
Nem tudom, mi lehet aranyos egy pókban, a peremvidéken is voltak (persze azok nem voltak ekkorák), de akkor se különösebben foglalkoztam velük. Viszont fogalmam sincs, hogyan lehet megfogni, sose láttam még ilyet. Nem valami bizalomgerjesztő, úgyhogy inkább ebből kimaradok, ha már van választásom.
- Valóban szép állat kapitány, és köszönöm, de nem fognám meg, ha lehet. Szinte semmit se tudok ezekről az állatokról. És egyébként is nyilván jobban érzi magát a gazdája kezén.
Közben megkérdezi, hogy mért lettem Shinigami, mióta vagyok az, és van e célom.
- Körülbelül egy éve végeztem az akadémián. Eleinte nem akartam Shinigami lenni, miután megtudtam, hogy van hozzá elég szellemi erőm, úgy gondoltam majd képzem saját magam. Aztán a mentoromat megölték, én ott voltam, és hiába edzettem, semmit sem tudtam tenni ellene. Ezért jelentkeztem az akadémián, mert elegem lett a tehetetlenségből, és azt az életet már nem akartam folytatni. Nincsenek világmegváltó céljaim, szeretnék tapasztalatot szerezni, erősebbé válni, és előbb utóbb, egy magasabb rangú tiszti beosztást is el szeretnék érni majd, ha itt lesz az ideje.
Végre a lényegre tértünk. Várható volt, hogy ezt a kérdést fel fogja tenni. Most, hogy így szóba került, eszembe is jutott, egy-két régi dolog. Amikor Akihito befogadott, mikor a kardot hozta, vagy amikor kint edzettem minden este a közeli dombon. Jó rég voltak már azok az idők, furcsa, de eddig nem is nagyon gondoltam vissza, rá. Egy kicsit hiányzik is, de mindegy változtatni már nem lehet rajta, végül is, ha nem alakulnak így a dolgok most nem lehetnék itt, bár lehet, hogy akkor is Shinigami lennék, mivel már korábban terveztem, hogy jelentkezek az Akadémián. Azért furcsa így visszatekinteni, amikor az öreghez kerültem nem gondoltam, volna, hogy egyszer majd itt fogok állni a 11. osztag kapitánya előtt. Na, mindegy inkább a jelennel foglalkozok.
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyPént. Márc. 02, 2012 11:08 pm

Kicsit sajnáltam, hogy Sozen nii-san nem vállalkozott rá, hogy Hachit megsimogassa, pedig igazán nem sajnáltam volna tőle, és bizonyíthatta volna bátorságát is Surprised De ha nem, hát nem, úgyhogy vállat vontam, és amíg ő válaszolt a kérdésemre, dúdolgatva odabandukoltam a terráriumokhoz, és miután alaposan megvizsgáltam, hogy nem esetleg a tartály lyukas-e, visszaengedtem a helyére a kis kalandort. Mosolyogva guggoltam le, és figyeltem a mászkáló, szebbnél szebb állatkákat. Nem értem miért fél mindenki tőlük, mikor teljesen ártalmatlanok, ha jól bánnak velük, a szépségüknek pedig nyomába sem érnek holmi nyuszikák, cicák és kutyuli-mutyulik. Persze azok is nagyon cukik, mert minden állat az, de hiányzik belőlük az a vadság, az a tekintélyt parancsoló kisugárzás, ami ezekben a ragadozókban vagy hüllőkben megvan.
- Sozen nii-san, tudod miért szereti Miyoko-chan jobban a vadon élő állatokat? Mert nekik egész életükben küzdeniük kell a túlélésért. Ha gyengének bizonyulnak, nem élik meg a másnapot, ez a természet rendje. Ha Sozen nii-san mentorát megölték, akkor gyenge volt, és ha csupán erősebbé akarsz válni, és nem a legerősebbé, akkor te is hasonló sorsra fogsz jutni - jegyeztem meg a válaszával kapcsolatban még mindig a házikedvenceimet nézve, majd felegyenesedtem és megfordulva a lélektükrei mélyére hatoltam fürkésző tekintetemmel. Éreztem benne a harc utáni vágyat, de hiányzott belőle valami, ami azt sugallta, hogy nem az a fajta, aki diadalmasan jön ki egy küzdelemből. Amíg a múlton mereng és nem előre tekint, amíg ilyen piti céljai vannak, sosem lesz belőle nagy harcos, olyasvalaki, aki méltó az elismerésemre.
- A cseresznyevirágos osztaggal ellentétben itt komoly követelményeket kell teljesíteni és keményen meg kell dolgozni azért, hogy megszerezze a társai tiszteletét és bizalmát, Sozen nii-san. Senki sem szeretne társának egy gyenge partnert, aki visszahúzza és akadályozza. Ha nem lazsálsz és hajlandó vagy tenni is azért, hogy elfogadjanak az osztagban és erősnek tekintsenek téged, akkor Miyoko üdvözöl a 11. osztag soraiban - szólaltam meg ismét, előbbi gyermekies vidámságomnak már nyoma sem volt. Az újonc egy határozott és komoly Miyokóval nézhetett szembe, akinek a metsző pillantását nehezen lehetett állni. Úgy néztem rá ugyanis, mint akinek épp most írták alá a halálos ítéletét.
- Az osztagban legalább napi négy óra edzés kötelező, minél több, annál jobb. Addig Miyoko nem akarja látni pihenni, amíg ezt illetve a feladatait nem teljesítette. Utóbbiról a hadnagynál kérhet Sozen nii-san eligazítást. Ha van még valami mondanivalód, vagy kérdésed, azt most felteheted, ha nincs, akkor végeztünk! ^.^ - mosolyogtam rá a mami kedves vigyorával, amit mások valamiért félelmetesnek és fenyegetőnek tartanak, pedig semmi olyasmi nincs benne Surprised
Vissza az elejére Go down
Yamanaka Sozen
11. Osztag
11. Osztag
Yamanaka Sozen

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 54
Age : 33
Registration date : 2012. Feb. 08.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te5900/15000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (5900/15000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptySzer. Márc. 07, 2012 4:24 am

Amíg beszéltem, a kapitány a terráriumokhoz sétál, szemügyre veszi az egyiket, majd a kezén lévő pókot óvatosan belehelyezi. Ezután a többi terráriumot is figyelni kezdi. Ahogy befejezem a mondandóm, a választ is megkapom.
- Sozen nii-san, tudod miért szereti Miyoko-chan jobban a vadon élő állatokat? Mert nekik egész életükben küzdeniük kell a túlélésért. Ha gyengének bizonyulnak, nem élik meg a másnapot, ez a természet rendje. Ha Sozen nii-san mentorát megölték, akkor gyenge volt, és ha csupán erősebbé akarsz válni, és nem a legerősebbé, akkor te is hasonló sorsra fogsz jutni
Miután befejezte megfordul és felegyenesedik, majd folytatja:
- A cseresznyevirágos osztaggal ellentétben itt komoly követelményeket kell teljesíteni és keményen meg kell dolgozni azért, hogy megszerezze a társai tiszteletét és bizalmát, Sozen nii-san. Senki sem szeretne társának egy gyenge partnert, aki visszahúzza és akadályozza. Ha nem lazsálsz és hajlandó vagy tenni is azért, hogy elfogadjanak az osztagban és erősnek tekintsenek téged, akkor Miyoko üdvözöl a 11. osztag soraiban
Ezt, sokkal komolyabb hangsúllyal mondta, és valahogy a tekintete is komolyabb lett. Úgy látszik, ezt nagyon komolyan gondolja, de mondjuk így is van rendjén. Igaza is van, a 13. osztagban nagyon hozzászoktam a lazasághoz, a könnyebb küldetésekhez, de itt nem tehetem. Ez egy teljesen másvilág, és, itt sok minden múlhat azon, hogy mennyire vagyok, felkészül, és elszánt. Mostantól sokkal keményebben kell edzenem, és a hozzáállásomon is változtatnom kell, de ez úgyis jön majd magától, ahogy egyre több időt eltöltök az osztagnál. Közben a kapitány tovább folytatja:
- Az osztagban legalább napi négy óra edzés kötelező, minél több, annál jobb. Addig Miyoko nem akarja látni pihenni, amíg ezt illetve a feladatait nem teljesítette. Utóbbiról a hadnagynál kérhet Sozen nii-san eligazítást. Ha van még valami mondanivalód, vagy kérdésed, azt most felteheted, ha nincs, akkor végeztünk! ^.^
Ez a mosoly azért nem semmi, a hideg kiráz tőle. Az edzésekkel nem lesz gond, eddig is sokat edzettem, volt rá példa, hogy még többet, is. A hadnagyot akkor most megkeresem, és megnézem, merre van az edzőterem, talán fel is avatom. A volt osztagomban ugyan lazaság volt, de a feladataimat ott is mindig megcsináltam, úgyhogy ez nekem természetes. Jól van, amit akartam, megtudtam, most már nem számít, mit mondok, majd inkább beszéljenek a tetteim helyettem, úgyis az számít.
- Köszönöm kapitány megértettem, nincs kérdésem.
Ezután meghajolok és elindulok az ajtó felé, majd kinyitom, és kilépek rajta.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te31700/45000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyKedd Ápr. 10, 2012 8:30 am

Kora délután járhatott az idő, mikor elindultam, hogy bejelentkezzek az új kapitányomnál. Igazából fogalmam sem volt, hogy mire számítsak. Kissé idegesen léptem be az épületbe, és kerestem meg a "Kapitányi Iroda" feliratú ajtót. Kopogtam, majd beléptem és meghajoltam.
- Aikawa Chiyo vagyok, újonc, és szolgálatra jelentkezem! - mivel semmilyen választ nem kaptam, óvatosan fölpillantottam. Ekkor lepődtem meg igazán, ugyanis nagyon nem ilyennek képzeltem el ezt a helyet. Játék macik, meg egyéb állatok uralták a teret. A kapitányt azonban sehol nem láttam. Nem igazán tudtam, hogy ilyenkor mi a teendő, és mivel más nem jutott az eszembe, kívül léptem az ajtón, és a folyosón leültem a földre, gondolván, hogy ott megvárom, amíg visszaér. Nem kellett sok időt várnom, míg mozgást éreztem. Fölkaptam a fejem, és egy elég fura kinézetű állattal néztem farkasszemet. Nem ismerem túlzottan az állatokat, ehhez a példányhoz pedig még hasonlót sem igazán láttam eddig soha, de megtetszett a zöldes-sárgás szeme. Mozdulatlanul figyeltem, ahogy a fura kis teremtmény egy darabig még figyel engem, majd néhány újabb apró lépést tesz felém. Nem mozdultam. Valahogy úgy sejtettem, hogy a lassú, kissé tétovázó mozdulatai valójában elképesztő gyorsaságot takarnak. Azt pedig, hogy ezt melyik irányba tenné, nos arról fogalmam sem volt. Csodáltam, ahogy óvatosan araszolgat felém, majd hozzábújik a lábamhoz. Ruhán keresztül is észre vettem, hogy milyen hideg a teste. Nem mertem megmozdulni, mert attól tartottam, hogy szilánkjaira törne ez a csoda. Éreztem a kis állat izmainak minden mozdulatát, ahogy egyre jobban hozzá bújt a bokámhoz. Nagyon óvatosan, milliméterről milliméterre közelebb raktam a kezem, majd a forró tenyeremmel betakartam az állatka hátát. Amint érezte a kezemből a hőt, még jobban alá bújt. Teljesen le voltam nyűgözve. Persze azt nem lehet elvitatni, hogy a hűvös folyosón talán én voltam az egyedüli hőforrás. A pici állat ritmikus szuszogását figyelve, magam is talán kissé nyugodtabb lettem. Gondolatban újra végig jártam az irodát. El se tudtam képzelni, hogy milyen lesz a kapitány, de úgy döntöttem, nem is próbálom ki találni. Az Akadémián azzal kecsegtettek, hogy ebben az osztagban erősebbé válhatok, Innentől kezdve nem volt több kérdésem. Fölkínáltam a kis állatkának a tenyerem, majd miután belemászott, a másik kezemmel befedtem, hisz addigra már nyilvánvaló volt, hogy melegre vágyik, majd fölálltam, hogy kinyújtóztassam a kissé elmacskásodott tagjaimat. Kiropogtattam magam, majd visszaültem a korábbi helyemre. Újdonsült kis barátomat a vállamra akartam rakni, de nem akaródzott neki kijönni a két kezem közül, hát nem erőltettem. Kissé csikis volt, mikor a villás nyelvével körbetapogatott. Mintha megszaglászott volna. Erőt vettem magamon, hogy hangosan föl ne nevessek, ugyanis a tenyerem felettébb csiklandós volt, de lássuk be, elég furán hatott volna, ha rögtön az első napomon magamba nevetgélek egy kihalt folyosón. Mikor végre abbahagyta az ismerkedést a drága, és már épp kezdtem volna újra a gondolataimba visszazuttyanni, mikor éreztem, hogy nem vagyok egyedül. Óvatosan fölpillantottam. Egy szőke lány állt fölöttem. Lila szemeiből nem tudtam pontosan kiolvasni, hogy mire is gondol. Haragos, kíváncsi? Azt azonban biztosra tudtam, hogy kicsi termete ellenére, nagyon erős...
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyPént. Ápr. 13, 2012 4:37 am

Érdeklődéssel teli pillantásomat apró kezecskémre függesztettem, majd követtem a mozdulatát az asztal túloldala felé. Alig-alig értem el odáig, erőlködve nyújtottam ki a karomat, mígnem le tudtam piszkálni a fal tetejéről a következő követ, melyet tenyerembe fektetve fordítottam fel, hogy lássam a rajta szereplő mintát. Kaján vigyor telepedett az arcomra, a követ pedig mindhárom ellenfelem számára láthatóan letettem az asztalra és az előttem álló többi tizenhármat is felborítottam.
- Tsumo. Kilenc Lámpás Ház, 16000 mindenkitől! Twisted Evil - jelentettem be az elkerülhetetlen és nyilvánvaló győzelmem, és ezzel véget is ért a mérkőzés. Démonként magasodtam játékpartnereim fölé, mind tudásban, mind szerencsében felülkerekedtem rajtuk. A 11. osztagban nincs olyan létforma, mely képes lenne felvenni a versenyt velem, melynek elegendő ereje lenne ahhoz, hogy megállítson, ha mahjongről van szó. Soul Society egészében is kevés a hozzám hasonló verhetetlennek tűnő szörnyeteg. És mégis, ezek az ostoba fajankók folyton kihívnak annak a reményében, hogy elkerülhetik a büntetésük. Ehelyett azonban csupán még mélyebbre taszítom őket a kétségbeesés sötét vermében. Tálcán kínálják fel nekem értéktelen lelküket, én pedig nem habozok, ha felsőbbrendűségemet megmutathatom.
- Etto... akkor mindhárman meg kell hívnotok Miyo-pyont három-három darab karamellás krémesre, ahogy a tét szólt. Miyo-pyon már alig várja~ **.** Bai bai~ integet - pattantam fel lelkesen, a tudattól, hogy hamarosan a sütemények édes íze fog elkényeztetni, összefutott a nyál a számban, miközben búcsút intettem romjaikban heverő ellenfél-barátaimnak ^.^
Karjaimat szélesre tárva, apró lábaimat pedig sietősen szedve futottam végig a folyosón repülést imitálva. Célom a kapitányi játszóterem volt, ahol folytatni kívántam előbbi tevékenységemet gyakorlásképpen, hiszen a Nőegyletben ennél sokkal komolyabb kihívások várnak rám ezeknél a hitvány lókötőknél. Csakhogy az utolsó sarkon befordulva a szobából hangos, tiszta és erőteljes bemutatkozást hallottam. Az ajtó előtt lefékezve óvatosan lestem be. Yare-yare, az újoncok mostanában mindig anélkül mutatkoznak be, hogy megnéznék, van-e egyáltalán valaki az irodában? Ahogy észleltem, hogy Chiyo nee-san megfordul, hogy elhagyja a helyiséget, hirtelen indíttatás által vezérelve shunpóztam a folyosó sarkán túlra, majd onnan leselkedtem tovább. Leült a padlóra az ajtó mellé. Halvány mosolyra húzódtak vékony ajkaim, tetszett a határozott fellépése és a komoly kisugárzása. Az egyik közeli szobába beosonva gyorsan kimásztam az ablakon, hogy aztán az irodámba bejussak, szintén az ablakon keresztül. Csendben, egy mami által tanított technikát alkalmazva, hangtalanul lopakodva vettem ki az egyik kis kedvencemet a terráriumából, majd leraktam az ajtó közelébe és kifelé ösztökéltem kezeimmel, majd elbújtam. Kíváncsian figyeltem a kialakuló szituációt, de néni létére Chiyo nee-san nem ijedt meg a hüllőtől, sőt, még meg is simogatta és istápolta is! *.* Elég volt néhány perc, hogy meggyőződjek róla, határozottan jó benyomást keltett bennem az újonc, így rejtekemből előbújva megálltam mellette-mögötte az ajtóban. Karjaimat keresztbe fonva mellkasom előtt pillantottam le Chiyo nee-sanra, így vártam, hogy felfigyeljen a jelenlétemre. Tekintetem szigorú és határozott volt, ajkaimon pedig magabiztos mosoly játszott.
- Miyo-pyon kapitány üdvözöl az osztagban, Aikawa Chiyo nee-san! Gyere be! - szólítottam meg a vörös hajú nénit, majd hátat fordítva bemasíroztam a szobába. Mikor elértem a középen lévő asztalig, villámgyorsan megpördültem a tengelyem körül és egy határozott toppantással álltam meg a nővel szemben.
- Úgy tűnik Miyoko számára, hogy Chiyo nee-san máris barátságot kötött Miyoko egyik barátjával. Miyoko barátainak barátai pedig Miyoko barátai is. Hogy tetszik Miyo-pyon birodalma? - mutattam körbe nagyvonalúan, hogy a szobára, vagy a teljes osztagra céloztam-e, azt már Chiyo nee-san fantáziájára bíztam. Tekintetem belefúrtam az övébe, és közben reménykedtem, hogy nem akar túl közel jönni, mert felfelé nézni hosszú távon fárasztó volt, és fenn akartam tartani a szemkontaktust.
- Mivel Chiyo nee-san újonc, Miyoko-channak van néhány kérdése. Először is... az Akadémiáról jöttél vagy voltál más osztagban is? Mik az erősségeid, és mik a gyengéid? És mindenek előtt... hogy viszonyulsz a harchoz? - szórtam meg faggatózásommal, majd az asztalt megkerülve kihúztam az egyik fiókot, és egy széles és lapos dobozt vettem ki belőle, majd leraktam azt az asztallapra. Még nem nyitottam ki, előbb hallani akartam a válaszokat.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te31700/45000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyKedd Ápr. 17, 2012 12:18 am

- Miyo-pyon kapitány üdvözöl az osztagban, Aikawa Chiyo nee-san! Gyere be! - szólalt meg a lány. Nem tudom, hogy megvolt e tíz éves, de nem valószínű. Viszont az ösztöneim tótágast táncolva biztattak, hogy fújjak visszavonulót. Az életben maradás ösztöne erős volt bennem, és sose hazudott. Elmosolyodtam, és bementem utána az irodába. A játékok elfoglalták a tér nagy részét, de nem bántam. A bennem növekvő izgalom feledtette velem a környezetemet. A kapitány kérdezgetni kezdett, de hirtelen annyit, hogy össze kellett szednem magam, hogy válaszoljak valamennyire, és ne hagyjak ki egyet se. Ebben a pillanatban elfelejtettem, hogy gyerek. Először megkérdezte, hogy hogy tetszik a birodalma, majd a céljaimról, múltamról kérdezgetett.
Az ajtóban állva, kissé nehéz volt összegeznem a gondolataimat.
- A "birodalmat" - kezdtem a mondandómba - még nem volt szerencsém megismerni. Nemrég végeztem az akadémián - tettem hozzá kissé pirulva. Nem mintha nem lett volna harci tapasztalatom, de úgy éreztem, nem tudom jól kifejezni magam. Hogy magyarázzam meg, hogy a harcot a saját életemnél is jobban szeretem. Az izgalmat, ahogy a világ megváltozik, amikor kiélesednek az érzékek és minden kis mozdulat, levegővétel bele ég a zsigereimbe. Nem tudtam hogy megfogalmazni, hisz bennem is csak érzés szintjén voltak meg. A harcnál csak Shiont szerettem jobban, de ezt főleg nem kívántam megosztani senkivel. Így aztán csak nyeltem egyet és annyit mondtam.
- Még nem voltam egy másik osztagban sem, de azt mondták, hogy itt erősebbé válhatok, szóval örülök, hogy ide kerültem. - A lány az asztalához lépett és elkezdett rendezkedni rajta. - Ez a célom. Egyre erősebbé válni. Kissé aggódva fölpislantottam, hogy mit fog szólni erre a fura válaszra, de nem úgy nézett ki, mint aki megvetne, vagy kinevetne. Figyelmesen hallgatott. Megint kissé zavarba jöttem. Nem szándékoztam az életemet fölhozni. Egyfelől már nagyon régen történt, másfelől pedig nem láttam értelmét. Amikor még roninként jártuk Edo-t és Kyoto-t, Shion mindenre megtanított, amire csak tudott, de kevésnek éreztem. Emellett még a nagamakihoz sem szoktam teljesen hozzá. Igaz gyakoroltam vele. Meditálás közben Gingitsune segített, amit aztán a gyakorlatban is begyakoroltam, de kevés volt. Így aztán zavartan álltam a lány előtt, és nem tudtam, hogy komolyan fogja-e venni amit hallott. Túlságosan éreztem a köztünk lévő erőbeli különbségeket. Figyeltem, vajon mit fog erre mondani. Néztem a szemeibe. Már egy ideje lelkesen megállapítottam, hogy nem kerüli a szemkontaktust. Ez kifejezetten jól esett. Valamiért nem szerettek se kint az utcán, se még életemben a szemembe nézni. Még a suliba a többi diák se nézett rám. A kapitány azonban a szemebe nézett, mintha a bensőmbe látott volna. Talán ezeket az érzéseket is észre vette?
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 7:15 am

Amikor éppen nem háttal álltam neki, árgus szemekkel fürkésztem minden rezdülését. Képes voltam kisugárzásából leszűrni egyes érzéseit, az izgalmát, illetve azt is, hogy kicsit mintha tartana tőlem. Az efféle érzéseket, mint a félelem vagy a gyilkos szándék, úgy tudom olvasni, mint a nyitott könyvet. Kár, hogy ha megnövök, ez a képességem el fog tűnni, pedig nagyon hasznosnak bizonyult ilyenkor, és harc közben is. Csakhogy érzékeim úgy gyengülnek, ahogy egyre nagyobb leszek, már sokkal tompábban észleltem az ilyesmit, mint hadnagyként. Néha-néha úgy érzem, szeretnék örökké gyerek maradni, büszke voltam arra, hogy ilyen pöttöm kapitány lehetek, még ha ennek megvoltak a hátrányai is. Ám biztos voltam benne, hogy Chiyo nee-san komolyan fog venni külsőm ellenére is, nem úgy mint az osztag néhány tucat tagja >.> Ők még csak a papától félnek, tőlem nem. Pedig ha ott lettek volna a párbajon, ahol megszereztem a haorit, talán ők is elismernék az erőmet.
- Milyen volt az Akadémián, Chiyo nee-san? - kérdeztem a fejemet enyhén oldalra billentve, miközben mutatóujjamat kíváncsiságom jeléül a szám elé tettem - Miyo-pyon nem járt Akadémiára! Surprised - tettem hozzá mintegy magyarázatként a kérdésemhez. Nem is tudom, miért nem szoktam erről kérdezősködni, pedig érdekel, hogy mit csinálnak ott. Biztos izgalmas lehet, de én akkor is jobban szerettem a mamitól és a papától tanulni, meg Ai-senpaitól Surprised
- Chiyo nee-san gyengének véli magát, vajon? - komolyodott el az arcom, miközben tovább faggattam. Kissé unalmasnak találtam már, hogy mindenkinek az a célja, hogy erősebbé váljon. Alapvetően pedig ez egy jó dolog volt, mindig magasabbra célozni, ám én szerintem nem lennék képes pusztán ennyit a szemem előtt tartva feljebb kapaszkodni. Annyira... megfoghatatlan, kíváncsi vagyok, hogy mit látnak azok maguk előtt, akik ezt mondják.
- Chiyo nee-san ismeri a gyengéit, vajon? Surprised - döntöttem úgy, hogy megismétlem az előbbi kérésem, amire nem kaptam választ. Számomra ez egy ilyen jó alapanyagként tekintett shinigaminál fontos pont volt, hiszen ha tudja, hol vannak a gyenge pontjai, akkor azok ellen képes tenni is. Egy jó harcosnak tisztában kell lennie vele, hogy lehet megsebezni. Közben pedig végül leemeltem a sötét doboz tetejét is, felfedve annak a tartalmát, és finoman, áhítatos tekintettel végigsimítottam a mahjong-köveken, melyeknek zöld hátoldala nézett vissza rám. Annak ellenére, hogy vendége volt a helyiségnek, én tettem le arról, hogy gyakorolni fogok. Talán Chiyo nee-san is csatlakozhatna, ha tud játszani *>*
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te31700/45000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyKedd Május 01, 2012 7:55 am

Figyelmesen hallgatott, de a szavaim, úgy tűnt, egy sor újabb kérdést vetettek föl.
- Milyen volt az Akadémián, Chiyo nee-san? Miyo-pyon nem járt Akadémiára!- na itt meglepődtem. Eddig föl se merült bennem, hogy ilyen fiatalon, vajon hogy járta ki az iskolát. Eddig mindig úgy tudtam, hogy csak úgy lehet valakiből halálisten, ha kijárja a sulit, de mint kiderült, jó nagyot tévedtem.
- Az Akadémiára két shinigami vitt el, akik az utcán találtak rám. Főleg elejében nem éreztem túlzottan oda valónak magam. Mindenféle elméletet próbáltak a fejünkbe verni, olyanokat, amikre nem voltam kíváncsi. Azért mentem velük, mert azt mondták, hogy harcolhatok majd, de kardot főleg az elejében, alig adtak a kezünkbe. Ehelyett mágiára, miegymásra oktattak. Őszintén megmondva a kidou akkor se volt a kedvencem, azóta sem szerettem meg. Amit az edzések mellett igazán szerettem az Akadémiában, az az étel volt. - kissé elsomolyodtam, miközben eszembe jutottak a hangos, közös ebédek, ahol aztán mindig történt valami. - ha valaki unatkozott, akkor csak az ebédlőt kellett meglátogatnia. Ott mindig akadt legalább egy olyan, akit föl lehetett hergelni, majd jól össze lehetett verni!
- Chiyo nee-san gyengének véli magát, vajon?- szegezte nekem a következő kérdést.
- Kidou-ban nagyon gyenge vagyok! - mosolyodtam el. Valamiért nem szégyelltem magam érte, bár nem állítom, hogy sose kerültem nehéz helyzetbe emiatt. - Emberként a nevelőapám volt a mesterem is. Női roninként az embert annyira nem becsülték meg. Shion sokáig nem akart nekem kardforgatást tanítani, de titokban mióta az eszemet tudom, ott leselkedtem, mikor edzett vagy harcolt. Aztán egy nap, amikor vizet vittem oda, ahol akkor épp megszálltunk, ugyanis a Papus valahonnan hozott rizst, és meg akartuk főzni, a többi gyerek rám támadt. Ismeretlen lány, aki úgy se tud visszaütni. Hát visszaütöttem. Persze Shion hihetetlenül dühös lett rám, amikor kissé összeverve, csupa kék-zöld foltokkal tértem haza, széttört edénnyel, víz nélkül. Aznap büntetésből nem kaptam vacsorát. Azt is megígértette velem, hogy nem emelek kezet soha többet senkire. Másnap, amikor megint mentem vízért, már egy kis csoport gyerek várt rám. Mivel kezet nem emelhettem rájuk, valószínűleg nem jöttem volna ki jól a találkozásból, ha egy ott heverő fadarabot nem találok. Mivel fáról szó sem volt a megállapodásunkban, nyugodt szívvel, tiszta lelki ismerettel vertem össze vele őket. Talán meg is öltem volna valamennyit, ha Shion egyszer csak el nem kapja a hevenyészett fakardom végét és meg nem akadályoz benne. Még aznap mennünk kellett tovább. Ez volt az, ami miatt kardforgatást kezdtem tanulni. Ritka szörnyű kiképzés következett. Nem mindig tudtam, hogy büntetés, ami ért, vagy csak edzés. Mire felnőttem, már legalább olyan erős voltam, mint a mesterem. Addigra már társakként vállaltuk el a megbízatásokat. Ha kiderült, hogy nő vagyok, a megbízóm mindig valaki mást is mellém akart rendelni! Legtöbbször el akartak küldeni Kyoto-ba gésának, kardforgatás helyett. Aztán ha megmentettem a seggüket, akkor meg naná, hogy Shionnak köszönték meg. De ugyanezt eljátszották az ellenfeleim többsége is. Nem vettek komolyan mert nő vagyok. Ha pedig legyőztem őket, és netalán megkíméltem az életüket, akkor harakirit követtek el, mert szégyennek érezték, hogy én és nem Shion volt aki felül kerekedett rajtuk. Elejében ezért akartam erősebb lenni. Be akartam bizonyítani, hogy érek annyit, mint bármely másik szamuráj! Ma már inkább csak az izgalom miatt akarok erősebb lenni. Minél erősebb ellenféllel néz szembe valaki, annál izgalmasabb az egész harc. Ha nem tudod, hogy mi lesz a végkifejlet. Szeretek úgy harcolni, hogy nem a biztos győzelem elsősorban a küzdelem élvezetét tartom szem előtt. És minél erősebb az ellenfelem, annál jobb a párviadal. Viszont én sem akarom untatni őket. Ezért kell erősebb lennem.
- Chiyo nee-san ismeri a gyengéit, vajon? - kérdezte megint.
- A gyengéim... Mindenek előtt a gyorsaságom. Azon még nagyon sokat kell fejlesztenem. A kidou-m is vészesen gyenge, de ezt inkább sebességgel szeretném ellensúlyozni. És persze még mindig tanulom a kardomat. Még nem tudom teljes potenciállal használni. - válaszoltam kissé lehajtott fejjel. Ekkor láttam meg, hogy mi van a kapitány előtt az asztalon. Kissé elsápadtam, amikor fölismertem a szépen kidolgozott mahjong köveket a dobozban. Elöntött a tengernyi rosszabbnál rosszabb emlék, ami mind ehhez az ördögi játékhoz kapcsolódott.
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptySzomb. Május 26, 2012 5:39 am

Fejemet érdeklődve oldalra döntve hallgattam az Akadémiáról szóló válaszát Chiyo nee-sannak. Sejtelmesnek, homályosnak és értelmetlennek hangzott mindaz, amit mondott, hiszen halálistenként a feladatunk a lelkek egyensúlyának fenntartása és a lidércek megtisztítása. Elméletből nem lehet megtanulni harcolni, ahhoz tapasztalat és gyakorlás kell, miért nem erre fektetik a hangsúlyt ott? Surprised Engem a papa és a mami is úgy tanított, hogy mindent megmutattak, nem pedig pusztán szavakkal tömték a fejemet! És lám, fényes üstökösként ragyog tehetségem és tudásom a szürke égen, csupán azokat a haszontalan mágiákat nem tudom használni, de nem is akarok efféle gyáva trükkök mögé rejtőzni! Tisztességes, szemtől-szembeni küzdelemben akarok mindenkit legyőzni, aki nem érdemli meg kegyetlen bosszúmat, zanpakutoum galád és aljas képességét, amiről csak Ai-senpai tudott rajtam kívül.
- Oh, akkor Miyoko nem akar az Akadémiára járni~ - vontam meg a vállam végül, túl unalmasnak hangzott, nem csiholt szikrát az elmémben. A céltalan erőszaknak nem voltam híve sok 11. osztagossal ellentétben, mindig és mindenkor megvolt az oka annak, ha az erőmhöz nyúltam. Arra pedig én sem voltam kíváncsi, ami Chiyo nee-sant sem érdekelte. Nem várt módon újabb kérdésemre nem olyan választ kaptam, amire számítottam. Meglepődve pislogtam az újoncra, aki erre az egyszerű kérdésre hosszas mesébe kezdett, aminek ráadásul nem is volt sok köze az elvárt válaszhoz. A felét nem is értettem, de mivel az emberi világról volt szó, így részemről érdektelenségbe fulladt az ismeretlen kifejezések és személyek megfejtése. Az emberek gyengék és hitványok, ráadásul az Emberek Világában nem is harcolhatok miattuk teljes erőből amiatt az ostoba pecsét miatt >.> Csak fél füllel, vagy még annyival sem figyeltem oda ezúttal, inkább elkezdtem kirakosgatni a mahjong készletem köveit és halkan, de vidáman dúdoltam. Csupán a végére kaptam fel a fejem, amikor rövid időn belül harmadjára jutott el a tudatomig az erő szó. Bár nem azt kérdeztem, miért akar erősebb lenni, de az indokában volt valami igazság egy olyasvalaki számára, aki nyilvánvalóan él-hal a harcért.
- Miyoko megígéri, hogy erősebbé fogja tenni Chiyo nee-sant, hogy ne hozzon szégyent az osztagra és méltó tagja lehessen a juuichibantainak! - jelentettem ki határozottan és lelkesen. Ez olyasmi volt, amit nem kaphatott meg csak úgy akárki, ebben a néniben viszont volt valami, amitől úgy éreztem, hogy jeles tagja lehet az alakulatnak! Elvégre az állatkáimmal is jól kijött, és sugárzott belőle a harc szeretete, látszott rajta, hogy komolyan gondolja, amit mond. Nem mindenki volt ezzel sajnos így, az "erősebb akarok lenni" sokak számára csak három üres szó volt, mögöttes tartalom és valódi akarás nélkül. Ők voltak azok, akik azt hitték, hogy majd erőfeszítés nélkül jön majd hozzájuk az erő, pedig azt csak kemény munkával lehet elérni, hogy valaki tényleg erős legyen!
- A kidou nem fontos, Chiyo nee-san! Aki ilyen trükkökkel harcol, az nem érdemes arra, hogy a 11. osztag szimbólumát viselje magán. Hm... Miyoko kíváncsi, mire képes a zanpakutoud! Surprised - pillantottam fel a nőre, aztán tovább építettem a falat a kövekből. Mikor végeztem, akkor figyeltem fel rá, hogy valami nem stimmel Chiyo nee-sannal, legalábbis olyan furán bámulta a játékot, mintha olyan fehérré vált volna az arca o.O
- Chiyo nee-san tud mahjongozni? Szeretne Miyo-pyonnal játszani? ^.^ Pótolhatod egyszerre akár Miyoko mindhárom ellenfelét is! - kérdeztem ártatlanul, miközben az asztalra mutattam, mely immár készen állt a játékra. Nem bántam volna, ha ekkora előnyt kap, legalább lett volna benne kihívás még számomra is. Ha két-két oldalt irányítanánk, esélye sem lenne ellenem.
- Esetleg szeretnél valamit tudni az osztagról, Chiyo nee-san? Ha van valami kérdésed, bátran tedd fel! - tettem hozzá, miközben leültem a székemre az asztal mögött, és vártam, hogy mit szól a kihívásomra. Ez is egyfajta harc volt, de nem fogok megharagudni rá, ha nemet mond.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te31700/45000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyVas. Aug. 12, 2012 2:28 am

- Oh, akkor Miyoko nem akar az Akadémiára járni. Miyoko megígéri, hogy erősebbé fogja tenni Chiyo nee-sant, hogy ne hozzon szégyent az osztagra és méltó tagja lehessen a juuichibantainak! - mondta, miközben a négy szél követ rakta ki az asztalra. - A kidou nem fontos, Chiyo nee-san! Aki ilyen trükkökkel harcol, az nem érdemes arra, hogy a 11. osztag szimbólumát viselje magán. Hm... Miyoko kíváncsi, mire képes a zanpakutoud! - Már a falakat építette a kövekből fől! Hirtelen megcsapott a szaké illata, és egy pillanatra elvarázsolt. Visszarepített a régmúltba, mikor még emberként éltem. Pár percig tartott talán, mégis olyan eleven volt, mintha ott lettem volna. Az erősen bódító édes illat, mintha újra körbe lengett volna. Szinte hallottam, ahogy a megtermett férfiak a lampion ingadozó fénye mellett hangos jókedvvel játszanak. Az ilyen ivóknak mindig megvolt a maguk sajátságos illatuk. Az alkohol keveredett az emberek, néha a parfűmök illatával. Egy-két felkapottabb helyen gésák is emelték a szorakozás fényét. Rendszerint, amíg én teát szürcsölgettem, Shiont szakéval itatták. Szegény pára nagyon nem bírta az alkoholt. Pár korty elég volt, hogy a fejébe, és a lábába álljon. Ezt persze rendszerint ki is használták és jól leitatták, majd játszani hívták. Elejében élveztem az ilyen estéket. Apám a sok másik férfival játszott. Kissé elengedte magát, jól szórakozott. Igaz utána rendszerint nem volt miből ételt és ruhát venni, de egészen hozzászoktam a csapdák által elfogott állatokhoz. Aztán amikor apám először tett föl részegen engem tétnek, majd vesztett el, kissé kiábrándultam a játékból. Nem voltam még talán csak nyolc éves, lehet kisebb. Idegenek fogtak és elvittek egy bordélyházba, hogy kitanuljam az általuk gésáknak titulál közönséges szajhák mesterségét. Igaz az éj folyamán elszöktem, de elég komoly törést okozott bennem. Főleg, mikor ez megismétlődött nem is egyszer. Így aztán gyermek éveim alatt még a Kyotói piroslámpás negyedben is voltam egy darabig, ahol igazi gésáktól tanulhattam táncolni és miegymás szórakoztatáshoz szükséges munkát. Ezek mellett megtanultam mahjongozni is, hogy ha véletlen az az idióta papus egyszer magát tenné föl részegen tétnek, hát visszatudjam nyerni. Szívből gyűlöltem a játékot, hisz mindig a részeg Shion jutott róla az eszembe, viszont kiválóan megtanultam csalni benne. Álmodozásomból a kapitány hangja riasztott föl.
- Chiyo nee-san tud mahjongozni? Szeretne Miyo-pyonnal játszani? ^.^ Pótolhatod egyszerre akár Miyoko mindhárom ellenfelét is! Esetleg szeretnél valamit tudni az osztagról, Chiyo nee-san? Ha van valami kérdésed, bátran tedd fel!
Végig szaladt a hideg a gerincemen. Erős volt a kísértés, hogy visszautasítsam a játékot, de mégis milyen lett volna, ha egy ekkor kihívás elől is megfutamodok? Ráadásképp rögtön az első alkalommal. Leültem az asztal másik oldalára. Újra elfogott az az érzés, mint régen minden egyes alkalommal. A nyomás a mellkasomban, hogy itt most nekem több a tét, mint amit ők elképzelnek, és ha mocskos trükkökkel is, de nyernem kell!
"Higgadj le, most tét nélkül játszol!" próbáltam bíztatni magam, kevés sikerrel.
- Egy kettős játék? - fogadtam el a kihívást. Leültem az asztal mögé. (ha elfogadja a kapitányom a kettős játékot, akkor választok egy képet, és közben folytatom) - A zanpaktoum. Egy gyönyörű ezüstszürke nagami. Embarassed Csodás fegyver! A pengéje első osztályú, az éle pedig... igazi mester munka. Gyönyörű munkát lehet vele végezni! - akaratlanul is végig símítottam Gingitsune tokját, miközben a képemet a kezembe vettem. Mivel bambuszból volt a legtöbb a kezembe, hát bambuszt választottam, majd fölpislantottam, a lány szemébe. - Ennél jobb nagamakit még életemben sem láttam!
A vér még mindig jobban érezte magát a lábamban, mint a fejemben. Olyan érzés fogott el, mintha egy rakás kígyó között ébredtem volna meztelenül, kard minden nélkül, egy lezárt, sötét teremben. A fülemben éreztem a szívem dobogását, de azért komoly szemekkel figyeltem, hogy mit is fog lépni az ellenfelem.
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 5:38 am

Oldalra billentettem a buksimat. Látszott Chiyo nee-chan szemén a habozás, és valami más is. A pillantásából látszott, hogy ismeri a játékot, nem volt szükségem a válaszára ahhoz, hogy ezt felismerjem, azonban tétova volt. Mintha egy kisangyal és egy kisördög küzdött volna a lelkében, az egyik a kihívás és a játék utáni sóvárgás, a másik pedig az, ami ettől eltántorította volna. Azonban az angyalka győzött, hiszen leült az asztal mögé, arcomra pedig diadalittas és vérre szomjazó mosoly került ki.
- Yoi zo, yoi zo, hát elfogadod a meghívást a pokol legmélyebb és legsötétebb bugyraiba Twisted Evil - nyilvánultam meg, és a kockákat a kezembe véve gurítottam egyet, majd még egyet, hogy eldőljön, hol is bontjuk meg a falat. Boldogan mosolyogtam, szemeim pedig csillogtak az örömtől és az izgalomtól, hogy valaki újjal is játszhatok. Reménykedtem benne, hogy nagytudású játékossal találkoztam a néni személyében. Ám ő még nem tudja, milyen démon rejtőzik bennem. Hangos "waaa~i" jelezte beleegyezésemet a játéktípust illetően, ez minden kétséget kizárt afelől, hogy játszott-e már, és ha igen, mennyit.
- Nagamaki? *.* Megmutatod majd? Surprised Miyoko még sosem látott igazi nagamakit! Surprised - lelkesedtem a választ hallva. Még csak képen láttam olyat, de látszott, hogy különleges, nagy erejű fegyver, ami jó kézbe kerülve igazán hatásos lehet. Kíváncsi voltam, hogy a yarim ellen fel tudná-e venni a versenyt vele Chiyo nee-chan! Örültem neki, hogy ennyire nagy becsben tartja a zanpakutouját, biztosan nagyon-nagyon jó a kapcsolatuk is, és akkor a lélekölője is biztosan erős lehet! *.* Nem sok újonc tett ilyen lelkessé *.*
Dúdolgatva, és lábaimat lógatva állítottam fel a köveimet, hogy vessek rájuk egy pillantást, de sokkal jobban foglalkoztatott az ellenfelem irányából érzett aura, mintsem a saját képem. Eddig is árgus szemekkel figyeltem, amit tesz, érdekelt attól a pillanattól kezdve, hogy megpillantottam habozni. Éreztem rajta, hogy ideges és feszült, de nem miattam. Hiszen én még semmit sem mutattam, csak egy ártatlan és édes kislány lehettem a szemében, legalábbis a játék szempontjából :3
- Görcsös vagy. Félsz veszíteni, Chiyo nee-chan? Nem szereted a játékot? - komolyodtam el kérdéseim feltevése közben. Úgy tűnt, mintha csak kötelességből játszana, vagy nem is tudom. Kissé lehangoló volt, hogy nem láttam a szemében azt az izgalmat, ami engem eltöltött egy-egy osztás kezdetekor. A játszani akarás tüze ilyenkor még meg kéne legyen benne, csak akkor halványul el az ellenfeleimben, miután rájönnek, hogy nem nyerhetnek egy olyan ösztönös zseni ellen, mint én vagyok. Most viszont, ezt látva nem is akartam a képességeimet használni, abban nem volt semmi szórakoztató, ha egy eleve megtört ellenfelet roppantok össze. Mindenesetre ígéretes helyzetben voltam, két kör sorom és egy honőr tercem is volt, így kétség sem férhetett hozzá, melyik színt fogom gyűjteni. Ezen kívül még egyedülálló honőröm és három bambuszom volt, szóval a bambuszok eldobásával kezdtem a játékot. A behúzott karaktereket egyelőre megtartottam, hogy homályban tartsam partnerem előtt, hogy mit gyűjtök.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kapitányi Iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 11. Osztag-