-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kapitányi Iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 12:38 am

Itt találod meg a kapitányt, ha valami elintéznivalód van vele. Csak néhány apróságra kell odafigyelned, és nagy valószínűséggel egészben fogsz kilépni a szobából, ha végeztél a dolgoddal:
  • Vigyázz, hova lépsz! A padlón gyanútlanul éldegélő plüssfigurák és babák heverhetnek. Zaklatásuk beláthatatlan következményeket vonhat maga után.
  • Vigyázz, hova nézel! Az iroda egyik sarkában számodra talán gusztustalan állatokat találhatsz az ott lévő néhány terráriumban. Ja igen, és alkalmanként ki is szöknek, a harapásuk elképzelhető hogy mérgező.
  • Vigyázz, mit teszel és mit mondasz! A kapitány idegenektől nem fogad el cukorkát, ellenben lenyomja a torkodon csomagolásostól, ha úgy viselkedsz vele, mint egy kisgyerekkel, vagy ha nem adod meg neki a kellő tiszteletet.


A hozzászólást Matetsaku Miyoko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 17, 2011 4:23 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te15800/30000Kapitányi Iroda 29y5sib  (15800/30000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptySzer. Szept. 15, 2010 6:23 am

Délután három óra körül lehetett, mikor megálltam a hadnagyi iroda előtt. Bekopogtam majd a bent lévőtől kapott visszajelzés után benyitottam az irodába és meghajoltam.
- Haiiro Kira, 11. osztag újonca, szolgálatra jelentkezem!- szólaltam meg amint meghajoltam.
Amikor kiegyenesedtem vettem észre azt a sok plüsst a földön szanaszét. Hirtelen az egyik plüss kupac megmozdult és egy kislány pillantottam meg köztük.
- Oh, elnézést azt hiszem, rossz helyen járok, én a hadnagyi irodát keresem nem a játszószobát. – eztán sarkon fordultam és elindultam kifelé. Már az ajtón kívül voltam mikor a kislány utánam kiáltott.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptySzer. Szept. 15, 2010 9:22 am

Magasban szárnyaló hangulatomnak köszönhetően az osztag szorgalomtól undorodó tagjai is süttethették a drágalátos hasikájukat, mivel ahelyett hogy szigorúan felügyeltem volna a munkájukat, az irodámban foglaltam el magam egész délután, a koromhoz illő tevékenységekkel. Míg anyu még dolgozik, apu pedig már hazament, hogy vacsorát főzzön nekünk, én a plüssfiguráimat rendezgettem művészi össze-visszaságba, melyben valószínűleg csak én láttam a rendet. Az író asztalon már jó néhány hasonlóan művészi firkálmány hevert, melyet a rendelkezésemre bocsátott papírokra alkottam, de a rajzolgatást már vagy egy órája meguntam, szóval a pihe-puha nyuszikat, kutyákat és egyéb állatokat illetve lényeket pakolásztam a nekem tetsző helyzetekbe, és ha ebben valaki kifogásolnivalót lát, akkor az magára vessen, mielőtt én vetek rá keresztet. Már-már az utolsó simításoknál tartottam, és az utolsó három-négy figura teadélutánját szerveztem - melyet természetesen elmosna az égi áldás, csak hogy ők ne legyenek boldogok - amikor kopogás zavarta meg az idilli csendet, amely azóta állt be, hogy az udvaron takarító shinigamik végeztek a feladatukkal. Haragos tekintettel pillantottam az ajtóra, de mivel azért voltam itt, hogy a rendelkezésére álljak az engem felkereső halálisteneknek abban az esetben, ha valami gondjuk-bajuk van, kelletlenül felemeltem a hangom, és megszólaltam:
- Tessék, szabad!
A belépő néni legalább az illemet tudta, hiszen noszogatás nélkül képes volt bemutatkozni és elmondani, hogy miért jött, így én is vettem a fáradságot, hogy előbújjak a nálam nagyobb maci mögül, ami mögött éppen tartózkodtam. Ám mielőtt én is megejthettem volna a bemutatkozást, váratlan komment szakította meg a folyamatot, a néni meg sarkon fordult, és távozáshoz készülődött. Egy pillanatra égnek emeltem lilában játszó íriszeimet és megfordult a fejemben, hogy hagyom, hadd menjen, de valamilyen számomra ismeretlen oknál fogva mégiscsak úgy döntöttem, hogy helyreigazítom a tévedését.
- Mielőtt elmegy, kérem forduljon meg és vessen egy pillantást az ajtó mellett lévő feliratra, mely azt hirdeti, hogy ez a hadnagyi iroda!
Kiáltottam utána, bár tényleg nem tudom miért akarok egy olyan újonccal foglalkozni, aki játszószobává degradálja az irodámat. Az nem számít, hogy mást nem szoktam itt csinálni, csak játszani, ez akkor is iroda és kész. Majd használom a funkciója szerint is, ha megtanultam írni és olvasni, de addig is még mindig alkalmas a helyiség arra, hogy új tagokat lássak el feladatokkal.
- Matetsaku Miyoko, hadnagy. Miyoko üdvözli az osztagban, Haiiro-neesan, foglaljon helyet.
Mutatkoztam be a koromhoz képest talán számára kissé furcsa nyelvezettel, a karszalagomra is felhívva a figyelmet, csak hogy tudassam Kirával, hogy engem keres. Az egyetlen széken - mármint a sajátomon kívül - egy plüssChappy trónolt, mint a figurák uralkodója, és persze eszem ágában sem volt elvenni a helyéről. Újoncunk még nem tud róla, de próba elé állítottam, melynek eredménye meg fogja határozni, hogy hogyan is fogok viselkedni az elkövetkező percekben.
- Mielőtt Miyoko ismerteti a feladatait, mondjon pár szót magáról. Miért lett shinigami? Miért jött a 11. osztagba? Milyenek az első benyomásai az osztagról? Szolgált-e már korábban máshol? Mik az erősségei, gyengéi, mik a hobbijai? Miyoko ilyesmikre kíváncsi elsősorban, de ha valami mást is szeretne magáról mondani, ne fogja vissza magát.
Tettem fel a kérdéssort szigorú, parancsoló hangnemben, amely igazából cseppet sem érdekelt, leszámítva talán egy-két választ, de hadd beszéljen amíg teheti, és hadd legyen meg benne az a tévképzet, hogy valóban foglalkoztat a kiléte.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te15800/30000Kapitányi Iroda 29y5sib  (15800/30000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptyVas. Szept. 19, 2010 6:01 am

- Oh, elnézést. Csak ez a sok játék hát... megzavart egy kicsit.
Ez után a kislány is bemutatkozott és kiderült, hogy ő a hadnagy. Egy kicsit meglepett, hogy ilyen fiatalon már hadnagy. De nem volt időm ezen gondolkodni, mert máris egy rakáskérdést tett fel.
- Nos, igazából két okból lettem shinigami. Az egyik a harc és, hogy lidérceket ölhessek. A másik ok az, hogy közel lehessek valakihez, aki számomra fontos volt. – Ekkor arcom elszomorodott és újra eszembe jutott Midori arca, de erőt vettem magamon és folytattam.
- Még mielőtt ide jöttem volna a 6. osztagban szolgáltam 10 évig.
- Igazából azt, hogy miért ebbe az osztagba jelentkeztem nem tudom.
- Erősségeim és gyengeségeim? Hát vívásban és pusztakezes harcban szerintem elég jó vagyok, gyengeségeim talán a kidou használat bár már ebben is egyre jobb vagyok.
- Hobbim, hmm? Talán a rajzolás, és ha nincs kedvem semmihez akkor lefekszem valahova és a felhőket bámulom vagy edzek. Hát azt hiszem, ennyi lenne.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptyPént. Szept. 24, 2010 4:09 am

Fogalmam sincs, hogy mire gondolhatott Kira amikor az a képtelen ötlet fogant meg a fejében, hogy ez egy játszóház. Plüssfigurákkal van tele az iroda, na és? Másokét dísznövények és festmények díszítik, az enyémet meg ezek. Azért vannak itt, hogy otthonosan érezzem magamat amíg itt kell töltenem az időmet. Különben is ez a 11. osztag, nem pedig valami óvoda, itt semmi helye az olyan feladatkört ellátó helyiségeknek, mint amilyenekről a néni képzelődik Rolling Eyes
- Ha nem tetszik, a papa irodája bizonyára jobban meg fog felelni az igényeinek, azonban nála csak holnap tudna jelentkezni, mivel mára már befejezte a munkát. Úgyhogy választhat a plüssök jelenléte és egy alapos fejmosás között, mivel a papa nem lesz boldog attól, ha késve érkezik meg a beiktatásra. Igen, a holnap már késő, sajnálom.
Tájékoztattam az újoncot a lehetőségeiről, én inkább maradnék, ha a helyében lennék. Különben is, egy 11. osztagos shinigaminak el kell tudnia viselni minden körülményt, ez egy elit harci különítmény, ha valaki válogatós, az hamar kihullik a rostán és mehet mondjuk a 4. osztagba a nyápicok sebeit nyalogatni :/ Legnagyobb döbbenetemre Haiiro-neesan állva fogott hozzá a kérdéseim megválaszolásához, így arcomra rögtön kiül az elégedetlenség fintora. Nem szeretem, ha megtagadják a parancsaimat, lehet nem voltam elég világos? Hát mire tanították az akadémián, hogy szolgálhatott tíz évig a 6. osztagban, ha egy olyan egyszerű utasítást is képtelen végrehajtani, hogy üljön le?
- Amikor Miyoko azt mondta, hogy foglaljon helyet, nem feltételes módban értette. Parancs volt. Szeretne máris büntetőfeladatokat végrehajtani parancsmegtagadásért? Ha képtelen a feltétlen engedelmességre a feljebbvalói jelenlétében, akár félbe is hagyhatjuk a procedúrát. Ha a harcmezőn is a saját feje után megy, akkor Miyoko nem jósol magának hosszú pályafutást a Gotei 13-ban.
Feddtem meg Kirát ridegen, miközben hátradőltem a székemen és keresztbe tettem a karom magam előtt. Lehet, hogy még kicsi vagyok, de már van harci tapasztalatom köszönhetően anyu és apu gondoskodásának, így joggal formálhatok meg ilyen szavakat a nálam nyilván jóval idősebb néni előtt. Kezdtem úgy érezni, hogy az újoncunk rossz osztagot választott, de legalább a mondanivalójában volt valami biztató. Ha szeret harcolni és lidérceket megfosztani az életüktől, valamint valóban azok az erősségei és gyengéi amiket felsorolt, akkor legalább az alap megvan ahhoz, hogy beilleszkedjen az osztagba.
- Lássuk csak... akkor itt az ideje, hogy éljen a hobbijának. Rajzolja le az első dolgot, ami eszébe jut.
Pattantam fel, és adtam a kezébe egy üres papírlapot meg egy ecsetet. Nyilván valami olyasmit fog lerajzolni, ami vagy aki neki fontos, legalábbis ilyenkor azt hiszem azt szokás. Mindegy, pszichológus még nem vagyok, anyu meg apu biztos jobban ért hozzá, de azért remélem én is ki tudok hozni belőle valamit, mert számomra jó ötletnek tűnt. Amíg ő rajzolgatott, addig én az iroda egy szem iratszekrényéhez mentem, és némi keresgélés után előhúztam belőle egy üres adatlapot. Bajban lennék, ha lenne más is benne adatlapokon kívül, mert még a hiraganát is erősen találgatom csak, a kanjik pedig természetesen egyetlen papíron sincsenek kiírva furiganával, hogy legalább halvány esélyem legyen megérteni azt, amit olvasok :/ Mindegy, amíg Kira tud olvasni, addig megoldom, remélem nem analfabéta o.O
- A felhők bámulása helyett jobban teszi, ha inkább edz, hacsak nem meditálásra és a zanpautoujával való kommunikációra használja fel ezt az időt. Van valami célja? Mert abból, hogy ok nélkül választotta az osztagukat úgy hangzik, hogy nincs.
Kérdeztem a nénitől miután visszamásztam a székemre, próbálva egy kicsit megszabadulni az eddigi szigorú hangnememtől, ami nem volt könnyű, de szerettem volna látni, hogy a szigorra reagál-e jobban, vagy az enyhébb, barátságosabb viselkedésre. Azt nem is feltételeztem, hogy esetleg megijedhetett tőlem, hiszen nem shinigaminak való, ha nem tudja elviselni ezt a fajta bánásmódot.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te15800/30000Kapitányi Iroda 29y5sib  (15800/30000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptySzomb. Szept. 25, 2010 6:08 am

- Sajnálom, amit az irodájára mondtam Matetsaku hadnagy. Ami azt illeti nekem itt is tökéletesen megfelel.
Bocsánatkérésem befejeztével a zapakutoum szólalt meg a fejemben ~ Mi a fenét csinálsz Kira, ez egy hadnagy viselkedj már!~ Jól van, már ne kiabálj, azzal nem segítesz. Ookami-channal való társalgásom után a hadnagy kérdéseire válaszoltam. Viszont nagyon zavart az, ahogy rám nézett. Mintha valamivel elégedetlen lenne. Mondandóm befejezése után szóvá is tette.
- Amikor Miyoko azt mondta, hogy foglaljon helyet, nem feltételes módban értette. Parancs volt. Szeretne máris büntetőfeladatokat végrehajtani parancsmegtagadásért? Ha képtelen a feltétlen engedelmességre a feljebbvalói jelenlétében, akár félbe is hagyhatjuk a procedúrát. Ha a harcmezőn is a saját feje után megy, akkor Miyoko nem jósol magának hosszú pályafutást a Gotei 13-ban.- Elnézés. Én csak... sajnálom.
Na, tessék, már megint bocsánatot kellet kérnem valami miatt. Bár szerintem egy kicsit eltúlozta a dolgot. Na de mindegy inkább gyorsan helyet foglaltam. Ez után a kezembe nyomott egy üres papírt és egy ecsetet, hogy rajzoljam le azt, ami először az eszembe jut. Amíg én rajzoltam a hadnagy egy adatlapnak tűnő papírt nézegetett egy kicsit furán mintha nem tudná, mi van a papírra írva. Majd visszaült a székébe és azt mondta:
- A felhők bámulása helyett jobban teszi, ha inkább edz, hacsak nem meditálásra és a zanpautoujával való kommunikációra használja fel ezt az időt. Van valami célja? Mert abból, hogy ok nélkül választotta az osztagukat úgy hangzik, hogy nincs.
- Elég sokat edzem, és nem árt néha egy kis pihenés, de legtöbbször ezt az időt a zanpakutoummal beszélgetek, persze csak ha akkor, ha épp nem alszik.
- Célom pedig természetesen az, hogy sokat harcoljak és irthassam a lidérceket.
Mondandóm után átnyújtottam a rajzom a hadnagynak. A kép Midorit ábrázolta a 6. osztag volt hadnagyát, aki nem mellesleg az ok volt amiért shinigaminak álltam.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptyKedd Szept. 28, 2010 4:39 am

Kirának nyilvánvalóan sok tanulásra van még szüksége, ha be akar majd illeszkedni ebbe az osztagba, hiszen bármilyen is legyen a 6. osztag, a juuichibantai felfogása eltérő a többi divízióétól. Azonban mindenképpen biztató számára, hogy képes a bocsánatkérésre, márpedig az eddigieket elnézve könnyen lehet, hogy elég sokat kell majd gyakorolnia ezt a tevékenységet a kezdetekben - főleg ha én is a közelben vagyok. A lazsálóknak és a naplopóknak nincs kegyelem, ők hamar megtudják milyen az, ha a Gotei 13 legfiatalabb és legtehetségesebb hadnagya elégedetlen a munkájukkal. És még kedves is vagyok velük, sokkal kegyetlenebb módszereket is ismerek a büntetésre a krumplipucolásnál vagy a mosogatásnál, pedig az sem egyszerű egy több, mint 200 fős osztag esetében. Milyen kár, hogy a zanpakutoumat nem használhatom a hanyag munkát végzők megfenyítésére, fenn kell tartanom azt az illúziót, hogy Ougon no Majo szél típusú lélekölő :/ Pedig milyen élvezetes is lenne megkínozni a szerencsétleneket, garantáltan nem kerülnék többet a munkát, ha attól kéne tartaniuk, hogy farkasszemet kell nézniük a halállal minden egyes hibájuk után.
- Helyes, remélem nem csak a szája jár, és valóban szorgalmasan edz minden nap. Helyezze előtérbe a zanjutsut és a zanpakutouja használatát, ebben az osztagban ezek a legfontosabbak. Ami pedig a célját illeti, mivel nem egyenesen az akadémiáról jött, elképzelhető, hogy a takarításnál komolyabb feladatokat is fog kapni, ha jó benyomást kelt a közös edzéseken.
Tájékoztattam a nénit, remélem nem fog a fejébe szállni a dicséret, amit adtam neki. Úgy tűnik, a felfogása tényleg rendben van, már csak az a kérdés, hogy az ereje is megvan-e ahhoz, hogy értékes tagjává váljon az osztagnak. Persze ez nem ma fog eldőlni, főleg mivel nem én foglalkozom a tagok szintjének a felmérésével. Kira időközben úgy tűnik, végzett a rajzolással is, mivel átnyújtotta nekem a papírt. Hümmögve álltam neki tanulmányozni a művet. A rajz minden kétséget kizáróan egy nőt ábrázolt és az is bizonyos volt, hogy az újoncnak több tehetsége van a firkálásban, mint nekem >.>
- Ő volt az, aki miatt shinigami lett, igaz? Ki ő? Családtag, barát, példakép? Vagy más?
Néztem fel a rajzból lassan. Talán még érdekel is, hogy mit tett ez a néni, ami miatt halálisten vált Haiiro-neesanból. Hátha valami érdekeset hallok, valamit, ami többé teszi a szememben őt, mint egy a sok tucatnyi shinigami közül, akik azért jöttek ide, hogy minél többet harcolhassanak és kiéljék a vérmániájukat.
- Mielőtt kitölti ezt, - lobogtattam meg az adatlapot - Miyoko ad magának lehetőséget, hogy kérdezzen. Most érdeklődjön, ha tudni akar valamit, bármit kérdezhet.
Adtam engedélyt a kérdezésre, és felettébb kíváncsi voltam, hogy milyen kérdéssel vagy kérdésekkel fog előrukkolni, ha élni kíván a lehetőséggel. Azt nem garantálom, hogy választ is kap, de mivel jó a kedvem, nagyobb rá az esély, hogy nem hagyom kétségek között, mint hogy igen. Feltéve ha olyat kérdez, amire tudok válaszolni :/
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te15800/30000Kapitányi Iroda 29y5sib  (15800/30000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptySzer. Szept. 29, 2010 6:14 am

- Helyes, remélem, nem csak a szája jár, és valóban szorgalmasan edz minden nap. Helyezze előtérbe a zanjutsut és a zanpakutouja használatát, ebben az osztagban ezek a legfontosabbak. Ami pedig a célját illeti, mivel nem egyenesen az akadémiáról jött, elképzelhető, hogy a takarításnál komolyabb feladatokat is fog kapni, ha jó benyomást kelt a közös edzéseken.- Igenis! – válaszoltam.
A hadnagy ezután a rajzomat kezdte el tanulmányozni. Miután végzett feltett egy kérdést Midorival kapcsolatban, amire csak pár perces némaság után nyögtem ki a választ.
- Igen ő volt az, aki miatt shinigami lettem. Sokkal közelebb állt hozzám, mint egy barát vagy családtag. Ő... vagyis mi... egy pár voltunk. – Ettől kissé zavarba jöttem, elpirult arcomat oldalra fordítottam az ujjaimat tördeltem. Újra Midori arca villant fel előttem, kissé elmerengtem. Majd szemeimmel Miyokót figyeltem és a reakciójára vártam. Amíg vártam a hadnagy válaszára egy másik kérdésére is választ adtam:
- Nem, köszönöm nincs, semmi kérdésem... azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 9:32 am

Egyszerű kérdésemre az újonc mély hallgatásba burkolózott és láthatóan valahová nagyon-nagyon messzire kalandozott el gondolatban. Számos következtetést le tudtam vonni ebből a reakcióból, mint például azt, hogy igen jelentősen kihatott a néni életére ez a másik néni, akárki is volt ő, és egyben azt is, hogy már eltávozott az élők sorából, másképp minden bizonnyal nem kaptam volna ennyire depresszív reakciót. Nagyjából egy percnyi várakozás után untam meg a némaságot, és ugrottam le a székemről, hogy kimért léptekkel az ablakhoz forduljak, és az ott lévő kis dobozra fellépve ki tudjak nézni az osztag udvarára. Nem különösebben foglalkoztatott, hogy esetleg a kíváncsiságommal régi sebeket téphettem fel, mindenkinek vannak fájdalmas pillanatai az életben, amivel meg kell birkóznia. Illetve majdnem mindenkinek, hiszen nekem még nincs, de én még egy kicsit fiatal vagyok ahhoz, hogy drámai momentumokat éljek át, holott alighanem engem sem fog megkímélni a Sors. Shinigamik vagyunk, a halál bármelyikünkért eljöhet bármikor, főleg itt a 11. osztagban, hiszen mi vagyunk a háborúkban az első front. Most gondolkodhatnék azon, hogy milyen érzés elveszteni valakit, de fogalmam sincs, még nem éltem át, és nem is akarom átélni, meghagyom ezt Kirának és a sorstársainak. Ha ilyesmiken töprengenék, nem tudnám a zanpakutoum képességét sem használni, még a végén sajnálatot éreznék azok iránt, akiket kegyetlen illúzióimmal megtörök Rolling Eyes
Kint csupán néhányan lézengtek, ők is valószínűleg már hazafelé tartottak. Lassan mindenki végzett a dolgával és éppen eléggé beborult ahhoz, hogy ne tervezgessenek szabadtéri mulatságokat. Úgyis elfújná a fák ágait tépő szél, amely most megzörgette az ablakkeretet is. Hamarosan esni fog az időjárást elnézve, remélem már a mami is elindult hazafelé. Épp elég lesz, ha én megázom, bár ha gyorsan végzünk, akkor még megúszhatom én is.
- Hogy érti hogy... egy pár? Miyoko nem érti.
Fordultam hátra a hang hallatán sok-sok kérdőjellel a fejem felett. Elmém nem volt képes felfogni a tartalom jelentését, hiába ismertem minden egyes szót. Egy szaltóval ugrottam le a dobozról, és tértem vissza az íróasztalhoz, megállva a néni mellett és érdeklődve várva a választ, talán most először felfedve Kirának azt, hogy tudok úgy is viselkedni, mint egy gyermek.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te15800/30000Kapitányi Iroda 29y5sib  (15800/30000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptyVas. Okt. 03, 2010 4:29 am

A hadnagy az ablakban állt mikor válaszoltam kérdésére. Felém fordul és érdeklődve kérdezte:
- Hogy érti hogy... egy pár? Miyoko nem érti.-Egy szaltóval mellettem termett, és kíváncsian várta a válaszomat.
- Úgy értem, hogy szerelmes pár... voltunk. – Kissé zavarba jöttem ismét mivel én sem vagyok olyan nagy tudója a kapcsolatoknak. Nekem is csak két kapcsolatom volt ráadásul az első a halálomat okozta. Kis töprengés után folytattam:
- Tudja mikor két ember... öömm hát... - Próbálkozásom, hogy a hadnagy kérdésére válaszoljak szánalmasra sikeredett még befejezni sem tudtam mondandómat. Most látszik igazán, hogy azok az érzéseket, mint a szerelem és hasonlók mennyire mélyen el vannak temetve bennem. Egy pillanatra kitekintettem az ablakon mely előtt még az imént Miyokó állt. Az ég elsötétedett és esni kezdett.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptyCsüt. Okt. 07, 2010 5:09 am

Kira arca nyitott könyv volt számomra, bizonytalansága kristálytisztán rajzolódott ki, ahogy megkísérelt válaszolni. Maga kérdés viszonylag egyszerűnek tűnt, csupán a pár fogalmát kellett volna definiálni egy hétéves kisgyerek számára, azonban a reakció azt mutatta, hogy a válasz megfogalmazása már akadályokba ütközik. Ezek szerint sikerült egy olyan témába belefutnom, melyről érdeklődni könnyű, kifejteni viszont nehéz. Vannak ilyenek, a megfoghatatlan fogalmak, érzések nehezen írhatóak le szavakkal, viszont mindenki tudja mi az, ha már tapasztalta. És bár a pár kifejezés nem tűnt ilyen megfoghatatlannak, mégis beletartozott ebbe a kategóriába, legalábbis a néni számára mindenképpen. Minden bizonnyal a kapcsolat miatt, ami a párt alkotó két személyt összeköti.
- A szerelmes az olyan, amit azok éreznek egymás iránt, akik szeretik egymást?
Kérdeztem őszinte kíváncsisággal, mivel a szót már ismertem, viszont a mögöttes tartalom még homályos volt egy kissé. Fiatal korom leginkább ilyenkor látszott meg, sok fogalomhoz nem tudtam még konkrét jelentést csatolni tapasztalatlanságom okán. De nem hiába vagyok én két kapitány gyermeke, a bennem tomboló egyedülálló tehetség és zsenialitás pótolja tudatlanságomat, a hiányzó darabkákat pedig szépen lassan be tudom építeni a kirakósba, ha sokat és jól kérdezek.
- De ő itt a képen egy néni és te is néni vagy, akkor hogy lehettek szerelmesek?
Jött a következő kiváló kérdés, amely segíteni fog nekem tapasztalatot szerezni a világról, és az abban működő törvényszerűségekről. Még a végén tanulok valamit ettől az újonctól, legalább kárpótol azért, mert jó alaposan el fogok ázni hazafelé menet, ha itt végeztünk :/ De azért annak is van előnye, ha csurom víz leszek, a mami és a papa biztosan azonnal csinálni fognak nekem jó meleg fürcsit, meg adnak forró teát és akkor nem lesz semmi bajom ettől a ronda időjárástól. Remélem azért dörögni nem fog, attól félek T_T Ablakon túlra vetődő aggódó pillantásomat félretéve fordultam vissza Kira felé, és közben tekintetem megakadt az íróasztalon heverő papíroson, amit már korábban elővettem. Oh, hát még ezt is ki kell töltenie a shinigaminak.
- Ezt töltse ki, minél olvashatóbb betűkkel. Miyoko nem tud segíteni, ha valamit nem tud, úgyhogy tudjon mindent, amit ez az adatlap kér.
Váltottam vissza a szigorú, ellenállást nem tűrő hangnemre, miután lekapirgáltam a lapot az asztalról és átnyújtottam az újoncnak. Már csak néhány apró formalitás, és elméletileg készen vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te15800/30000Kapitányi Iroda 29y5sib  (15800/30000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptyVas. Okt. 10, 2010 6:40 am

Szánalmas válaszom után egy perces néma csend követte majd a hadnagy újabb kérdést tett fel.
- A szerelmes az olyan, amit azok éreznek egymás iránt, akik szeretik egymást?
- Igen, így van. – Rövid válaszom után reménykedtem, hogy elkerülhetjük az ehhez hasonló kérdéseket, de nem ez történt.
- De ő itt a képen egy néni és te is néni vagy, akkor hogy lehettek szerelmesek?
- Nos, tudja, néha vannak olyan nők, akik hát... nőkbe lesznek szerelmesek. De persze ez nem csak a nőkkel van, így hanem a férfiakkal is, de ebbe most ne menjünk bele.
A hadnagy egy pillanatra elfordult az ablak felé, majd visszafordulva a kezembe nyomott egy papírlapot és rám parancsolt, hogy töltsem ki.
- Hai. – Válaszom után kitöltöttem a lapot és oda adtam a hadnagynak.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptyCsüt. Okt. 14, 2010 11:08 am

Újfent bizonyítást nyert, hogy zsenialitásom határtalan, nem hiába mondja a papa és a mami is hogy én vagyok a legokosabb kislány a világon Cool Még arról is megmondom, hogy micsoda, amiről valójában nem is tudom hogy mi az! Legyen Nayo-chan bármilyen nagy, legyen Rei-chan bármilyen erős, és legyen Ai-chan bármilyen kreatív, a legeszesebb akkor is én vagyok, és az a legfontosabb! Nem véletlenül én birtokolom a legmagasabb rangot négyünk közül, ez is azt mutatja, hogy én leszek a leghatalmasabb shinigami ha nagy leszek, és ezzel nem a méretemre célzok ><;;;;;;;
- Nyaa~, akkor Miyoko is szerelmes a mamába meg a papába!
Jelentettem ki nagy büszkén, jó alaposan kihúzva magamat, hogy megmutassam a néninek is, hogy milyen gyorsan tanulok és mennyire okos vagyok, mert hát fontos, hogy az újonc is tudja, nem akárkivel áll szemben. Amit utána mondott, azt már nem nagyon értettem, de biztos csak Kira magyarázott rosszul, bennem nem lehet a hiba. Kislány létemre ugyan én is szerelmes vagyok anyuba, de az azért van, mert ő a mami, viszont a rajon lévő néni nem úgy néz ki mint Haiiro-neesan anyukája, ahhoz túl fiatal... szóval nem értem. Lehet, hogy testvérek voltak esetleg? De nem, azt mondta, hogy nem családtag volt, meg nem is barát o.O Mah, ez magas nekem! T_T Kicsit megharagudtam Kirára, amiért nem képes érthetően kifejezni magát, és ilyen helyzetbe hoz engem, így csendben, rosszalló tekintettel méregettem őt, amíg írt. Különben is irigylem amiért ő tud írni meg olvasni, én meg nem, sürgősen követelni fogom a papától, hogy tanítson meg, Rei-chan is mindig megkapja amit akar, amikor követelőzik, én pedig jobb vagyok nála, tehát én is biztosan meg fogom kapni!
- Köszönöm. A holnapi napja még szabad, használja ki. Holnaputántól köteles megjelenni minden nap reggel hatkor a reggeli eligazításon, ahol megkapja majd az aznapi feladatait. Reggel hétkor van az osztag közös edzése, ha szeretne erősödni, érdemes elkésni, akkor többet tréningezhet, mint a pedáns fajankók. Előtte ne egyen semmit, nem érdemes. A szabadidejében azt csinál amit akar, de ha nem akar lemaradni, töltse azt is hasznos dolgokkal, amik a fejlődését szolgálják. Végeztünk, elmehet.
Hadartam el amit el kellett miután átvettem a papírt, innentől kezdve levegőnek tekintettem, az ő baja ha valamit nem értett. Az ablak felé fordulva vártam meg, amíg távozott az irodámból, közben jobb híján az esőcseppek által rajzolt mintákat tanulmányoztam. Ismét egyedül maradva itt volt az ideje, hogy szépen elpakoljak magam után, mert én nem hagyok ám szét semmit, mint más kisgyerekek, én annál érettebb vagyok. Papírok, plüssök, mindennek megvolt a maga helye, és amint végeztem, felkaptam Etopent, a pingvint, mely kedvencem lévén az egyetlen figura volt, aminek nem itt volt a helye, hanem otthon, és már repültem is kifelé az ajtón, hiszen a mami és a papa már biztosan várt otthon *.*


// Köszi a játékot Smile //
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te15800/30000Kapitányi Iroda 29y5sib  (15800/30000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptySzer. Okt. 20, 2010 11:39 pm

- Nyaa~, akkor Miyoko is szerelmes a mamába meg a papába!Nagyon aranyos volt Miyoko ezen mondata egy kicsit el is mosolyodtam. De, hogy ne tegyen fel még több kérdést ezért inkább nem javítottam ki. Az adatlap kitöltése közben egy pillanatra felnéztem ekkor vettem észre, hogy a fukutaicho milyen furán néz rám. ~ Miért néz rám ilyen furcsán? Már megint rosszat csináltam? Ezen gondolkoztam egész végig míg át nem adtam a kitöltött lapot. Azután meghallgattam a hadnagy mondandóját felálltam és meghajoltam:
- Viszontlátásra Matetsaku fukutaicho!- Sarkon fordultam majd a plüssök között szlalomozva elhagytam a helyiséget.
- Végre vége. – Ezen kijelentésem után, hogy a teljes elázást elkerüljem az esőben shumpo-val indultam haza.

/Én is köszönöm!/
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Takamo Mitsugay
11. Osztag
11. Osztag
Takamo Mitsugay

Férfi
Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2010. Nov. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te5000/10000Kapitányi Iroda 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptyPént. Nov. 26, 2010 3:47 am

Szép világos meleg nap volt.A ideje volt beköszönteni a hadnagyhoz.Bemutatkozni,beszélgetni meg ilyenek.Igazából már elsőre be kellet volna mennem.Tehát elindultam a hadnagyi irodába.Olyan 4 óra lehetett.Mikor odaértem a természetesen bekopogtam és benyitottam az ajtót.Meghajoltam és köszöntem a leendő hadnagyomnak.
-Jó reggelt a nevem Takamo Mitsugay a 11. osztag 9. tisztje örülök a találkozásnak.
Amikor felnéztem a láttam a kupacokat alkotó plüssöket és babákat. A terráriumokban pedig néhány kis háziállatot láttam. De nem tudtam megmondani hogy milyen fajta. Majd megláttam egy szőke hajú kislányt.
-Bocs itt találom a hadnagyot kislány?
Majd az ajtó felé akartam venni az irányt.

Vissza az elejére Go down
Kaze Kazeake
11. Osztag
11. Osztag
Kaze Kazeake

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2010. Nov. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te5000/15000Kapitányi Iroda 29y5sib  (5000/15000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptyPént. Nov. 26, 2010 9:49 pm

Nézzük csak, bemegyek a hadnagyhoz és bemutatkozok. Remélem nem fog cafatokra tépni, ha valami rosszat csinálok. Nem szólok sokat, inkább igyekszek eljönni. Gondolom nem szereti ha zavarják egész nap. Gyorsan lezavarom ezt az egészet, aztán eljövök. Áhhh.. ez hülyeség, utálok gondolkodni. Inkább csak azt csinálom amit a helyzet ad. Egy ilyet előre megtervezni?! Teljesen bolond vagyok. - Gondolta magában Kaze. -
Ahogy egyre közelebb értem egy srácot láttam. Ránézésre erősnek tűnt. Hát persze, hogy ezt mérem fel legelsőnek, de hogy miért? Ahogy messzebbről hallottam, ő is bemutatkozni jött.
- Jó reggelt a nevem Takamo Mitsugay a 11. osztag 9. tisztje örülök a találkozásnak.
Nem hallottam választ, így közelebb merészkedtem. Miközben battyogtam, jobban is szemügyre vettem az előttem lévő srácot. Hirtelen megálltam és elgondolkoztam. Le tudnám győzni ezt a fiút? Egyszer majd jó lenne kipróbálni. Ezután elmosolyodtam, magamon, mint egy bolond. Mire újra elindultam volna, a fiú egy újabb kérdést tett fel.
- Bocs itt találom a hadnagyot kislány?
Ekkor már, legalább azt tudtam, hogy egy lány van bent a hadnagy irodájában. De mit keresne bent egy kislány? Lehet, hogy ő is az osztagunkhoz tartozik? Mhh..Megyek inkább megnézem mi van ott bent. Ekkor rendes tempóba az ajtó felé vettem az irányt. Mit fog szólni hozzám a hadnagy, nem tudom, de amilyen ügyetlen vagyok, biztos valamit elcseszek. Már megint ilyenen rágom magam. Nem tudom miért. Majd lesz valahogy. A nagy gondolkozás közben, annyira nem figyeltem, hogy a saját lábaim összeakadtak, de nem estem el, csak elkezdtem bukdácsolni. Majd az ajtó előtt pár lépéssel, szinte beestem a szobába és ráléptem valamire. Szép bemutatkozás volt, gratulálok magamnak. Jobb, ha nem mentegetőzök. Különben is, mi ez itt a lábamnál?! Felvettem és megnéztem. Egy állat figura kitömve valami puha anyaggal. Ekkor egyszerűen csak eldobtam. Jobban körülnéztem a szobában és mindenféle, ezúttal már élő állatot láttam. Oda is mentem jobban megnéztem az egyiket. Nem volt különösebb bajom velük, de nem is kedveltem őket. Kicsit fancsali képet vágtam. Megfordultam, de sehol nem láttam senkit. Kicsit néztem lefelé is, majd ekkor észrevettem egy szőke hajú gyermeket. Nagyon aranyosnak tűnt. Külső alapján viszont nem lehet megítélni senkit sem. Néztem a lányra és eközben egy kicsit elkalandoztam. Nem tudtam mit tenni, így mivel, hogy semmit nem veszíthetek és nem láttam senki mást a hadnagy irodájában, úgy véltem jobban teszem, ha bemutatkozok a lánynak is. Nem tudhatom ki lehet ő. Talán a hadnagy. Ekkor újra elmosolyodtam, majd megszólaltam.


- Üdvözletem! Kaze Kazeake vagyok, a 11. osztag újonca.
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptySzer. Dec. 01, 2010 10:53 am

Újoncok Fészpalm

Mivel a papa nem ér rá, így ismét rám hárult a feladat, hogy újoncokat fogadjak, most rögtön kettőt is. Túlzás lenne azt állítani, hogy repesek az örömtől, amiért mindenféle puhány alakkal kell foglalkoznom, akik még nem szokták meg, hogy ebben az osztagban mik az elvárások, de jobb így, hiszen legalább a papának nem kell felidegesítenie magát rajtuk. Engem viszont nem idegesít, ha valaki csalódást okoz, szimplán helyreteszem az illetőt a magam módszereivel, ami lehet hogy a kényes újoncoknak nem tetszik, de még mindig jobban járnak, mintha a papa sértené meg a pici, cuki egócskájukat. Idővel megszokják az itt uralkodó rendet és fegyelmet és véget ér a szánalmas rinyálásuk is - ha meg nem, akkor le is út, fel is út, viszlát. Van még 11 másik osztag, ami csak azért nem 12, mert ha ide nem felelnek meg akkor az Onmitsukidouba még inkább nem fognak. A mami ugyan nem lenne rá képes, hogy megsértse az érzékeny lelküket, de láttam már milyen edzéseket vezet ott Sakai néni és azt hiszem még én is nehezen bírnám azt a tempót, amit ő általában diktál.
Az irodában telő percek bár sosem unalmasak, hiszen itt vannak a játékaim és itt nyugodt körülmények között tanulhatok írni és olvasni is, de hála a maminak sikerült egy még ennél is hasznosabb elfoglaltságot találnom, amíg az újak ide nem találtak. Immár a sarokban áll az az edzőbábu, mely a 2. osztag tagjait segíti a helyes mozdulatok megtanulásában, ám az elmúlt jó háromnegyed órában azt püföltem, lankadatlanul gyakorolva a hakuda kulcsfontosságú elemeit, hogy egyszer majd én is olyan jó legyek benne, mint a mami *.* Most viszont áttértem műveltségem javítására, és egy mesekönyvvel a kezemben ültem az íróasztalomnál, próbálva azt elolvasni. Igazából Rei-channak való könyv, vannak benne sárkányok, meg hercegkisasszony, meg hős lovagok, de gyakorlásra ez is megteszi, és a sárkány hét fejének levágásában legalább én is megtaláltam az érdeklődési körömnek megfelelő részletet. Azonban olvasmányomat kénytelen voltam félbehagyni, mivel kopogás hallatszott és be is lépett az ajtón egy... toronyház méretű shinigami o.O Ki fogom törni a nyakam, ha közvetlen közelről kell felnéznem rá, remélem megtartja a távolságot... vagyis, eh, ha túl közel jön egyszerűen hátrébb parancsolom, nem vagyok én olyan helyzetben, hogy reménykednem kelljen >.>
- Jó NAPOT kedves Takamo, a hadnagya éppen most beszél magához. Kislánynak neve is van, kint szerepel az ajtó melletti táblán, Matetsaku Miyoko, örvendek! Remélem ennek fényében már megadja Miyokónak a kellő tiszteletet, Takamo-san.
Hangzott szemrehányó bemutatkozásom, miután felálltam a székre és illedelmesen meghajoltam. Azt hiszem még kedves is voltam, hiszen nevezhettem volna vaksinak, esetleg a "napot" szó megnyomásán kívül mással is felhívhattam volna rá a figyelmet, hogy négy órakor már nem úgy szokás köszönni, hogy jó reggelt. Nagyon-nagyon remélem, hogy ez nem azt jelenti, hogy a fiatalember most kelt, mert akkor nagyon nem leszünk jóban egymással, és valószínűleg a papával sem fog barátságot kötni. 9. tiszt? Egy ilyen bemutatkozás után inkább seprűt adnék a kezébe, vagy WC-pucolót :/
Már-már azon voltam, hogy egy hangyányi türelemre intem a bácsit, hiszen vártunk még valakire, ám mihelyst szólásra nyitottam a szám, szó szerint beesett az ajtón valaki... és... és... és rátaposott Torára, a harmadik legkedvencebb plüssömre O.O Leesett állal, döbbenten figyeltem, ahogy az ismeretlen minden szó nélkül félrehajítja az ÉN játékomat az ÉN irodámban, és úgy kezd el mászkálni az ÉN irodámban, mint aki máris otthon érzi magát, és mindezt az én ENGEDÉLYEM nélkül! Majd VÉGRE leesett neki, hogy én is itt vagyok és bemutatkozott, de volt képe MOSOLYOGNI azok után, amit tett! Lélekenergiám szemmel láthatóvá vált, ahogy eme mérhetetlen arcátlanság hatására, tajtékzó dühöm segítségével kieresztettem azt, majd a székről az asztal tetejére pattantam, és onnan elrugaszkodva lendítettem a lábamat rúgásra. Bűnt követett el, és én ítéletet hirdettem, mivel szavam abszolút ebben a helyiségben. Térdem Kaze torkának vágódott, majd amíg fulladozni kezdett, egy villámgyors pördülés után mögé kerültem és belerúgtam a térdhajlataiba, hogy térdre essen és végül még a hátát is megillettem lábammal, így elérve hogy arccal a padlóra zuhanjon. Mint aki jól végezte dolgát, úgy masíroztam fel a férfi hátára és tapostam rá a fejére, megvető pillantásokkal illetve az alávaló, szánalmas alakot aki megszentségtelenítette a szentélyem viselkedésével. Hogy mennyit fogott fel abból, ami történt vele abban a cirka három másodpercben, amíg álló helyzetből a földre került, nem igazán érdekelt, a megalázottság érzése számított, ami bizonyára megvolt benne. Csupán egy apró gyermek vagyok, mégis erőfeszítések nélkül földbe tiportam mind őt, mint a büszkeségét.
- Kaze Kazeake, most már tudja milyen érzés ha magára taposnak, ugye? Pontosan így érzett a plüssállat is, melyet mocskos talpával illetett, majd félredobott, mint egy értéktelen vackot, nem törődve tulajdonosa érzéseivel. Maga a 11. osztag hadnagyi irodájába jött, nem pedig egy kocsmába, így illik kopogni, belépés után köszönni és várni a feljebbvalója utasításaira, mielőtt mindent megvizsgál és összetapogat, ami a szobában van. Az akadémián nem tanult fegyelmet és engedelmességet? Talán a 12. osztagba jobban illene, ha ennyire kíváncsi természete van. Most pedig takarodjon kifelé, és próbáljon meg újra bejönni, ezúttal már úgy, ahogy egy 11. osztagos shinigamihoz illik! Megértette, újonc?
Osztottam ki a férfit dühösen, majd a fejére helyezve a teljes testsúlyomat léptem le róla és mutattam az ajtó felé indulatosan, gyűlölettől villódzó szemekkel. Innentől kezdve nem szándékoztam foglalkozni vele amíg tisztességesen be nem tud jönni, bár nem csodálkoznék rajta, ha miután kimenne, vissza se jönne ezek után. De ha van vér a pucájában és megvan benne a jó hozzáállás, akkor innentől kezdve kétszeres erőfeszítéssel fog arra törekedni, hogy megfeleljen és kedvemben járjon. Pillantásom Takamóra esett, aki most kapott egy kis ízelítőt abból, hogy mi lesz ha felbosszant, ezek után remélem ő is olyan lesz, mint egy kisangyal.
- Amíg a társa visszatér köreinkbe, addig Miyoko szívesen venné, ha szólna magáról néhány szót, Takamo-san.
Szóltam hozzá még kicsit morcosan, miközben megkerültem az asztalt és visszamásztam a székemre. Egyelőre nem ültettem le, ha nem bír állni akkor elirányítom mondjuk a 10. osztaghoz, ott eleget ülhet iratok iktatása közben. Ha meg magától leül az egy szem szabad székre, akkor ő is kihúzta a gyufát nálam és neki is adnom kell majd egy leckét, ám ezek után ő csak nem olyan ostoba, hogy ne várja meg az engedélyem, ugye?
Vissza az elejére Go down
Kaze Kazeake
11. Osztag
11. Osztag
Kaze Kazeake

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2010. Nov. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te5000/15000Kapitányi Iroda 29y5sib  (5000/15000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptySzer. Dec. 08, 2010 6:09 am

Aj-jaj! Itt valami nincs rendben. A kislány valahogy nagyon fapofát vágott. Nyeltem egy nagyot. Hirtelen megizzadtam és a levegővétel is nehezemre esett. Hatalmas lélekenergia. A francba úgy néz ki, hogy ezt elcsesztem. Mire végiggondoltam volna, már csak az elrugaszkodását láttam a hadnagynak a székről. Az ezután érzett fájdalom a torkomnál nem esett jól, hisz már e nélkül is nehezen ment, egy amúgy teljesen természetes dolog, a lélegzés. Mire ezt felbírtam fogni, már a földön voltam. A lábaim összecsuklottak. Természetesen tudtam, hogy nem maguktól. Még most sem volt vége a megalázásomnak, hisz hátamon érzett erős rúgás után fejem a földbe csapódott és ha mind ez nem lenne elég, még meg is taposták a fejem. Hihetetlen gyors. Nemhiába kapta a hadnagyi címet. A megaláztató földbe tiprásom után és a hadnagy szavaitól megijedtem. Az ajtó nyitva állt és csakis kifelé akartam menni. Szinte ahogy bejöttem, úgy is mentem ki. Megdöbbent arccal léptem, pontosabban estem ki az ajtón, mert siettem kifelé. Kezeim remegtek. Majd léptem egyet, majd még egyet, pontosabban addig amíg tisztes távolságra nem kerültem az ajtótól. Kezemmel a fejemet, nyakamat kezdtem el dörzsölni, ahol fájt. Eközben megpróbáltam végig gondolni az előző helyzetet. Hihetetlen gyors volt. Szóval ez lenne a 11. osztag kapitánya? Akkor már biztos, hogy jó helyen járok. Úgy vélem jól fogom magam itt érezni. Erős emberek, ami sok harcot eredményez. Leporoltam magam, majd erőt próbáltam venni magamon, hogy immár rendesen mutatkozhassak be. Próbáltam menni az ajtó felé, de eléggé féltem. Pár lépés után, azonban erőt vettem a szánalmas kis lelkemen. Kihúztam magam, majd mentem az ajtó felé. Ahogy oda értem, megálltam és határozottan kopogtam kettőt. Ezután beléptem, kezeimet a combomhoz szorítottam és meghajoltam.
- Üdvözletem a nevem Kaze Kazeake a 11. osztag újonca. Elnézést kérek az előbbi viselkedésemért. A szerencse általában nem az én oldalamon áll. Viszont kérem büntessen meg rendesen, a bénaságomért. Ígérem ilyen többször nem fog előfordulni.Emellet sajnálom, hogy ráléptem az egyik játékára és hogy tiszteletlenül viselkedtem.
Mondtam határozottan, majd felegyenesedtem és vártam, hogy mit fog tenni a hadnagy. Reméltem, hogy nem fog most már megalázni, de ha mégis, akkor is tűrnöm kell. Elvégre én voltam béna és viselnem kell a következményeit. Az arcom rezdületlen volt. Próbáltam minél erősebbnek, magabiztosabbnak látszani. Reménykedtem, hogy ez sikerülni is fog. Nem várom azt, hogy egyből megbocsásson a hadnagy, de mégis. Jó lenne, hogyha nem lennék az akit utálna. Egyszerűen csak béna vagyok. Na meg balszerencsés. Nem is tudom mire számítsak. Az előbb megemlítette, hogy a 12. osztagban lenne a helyem. Remélem nem küld el vagy hasonlók. Én itt akarom élvezetessé tenni unalmas napjaimat és persze erősebbé válni.
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptyCsüt. Dec. 16, 2010 1:43 pm

Újoncok Fészpalm

Nézd, hogy menekül, hogy fut, hogy szalad kifelé az ajtón ez a shinigaminak és leginkább 11. osztagosnak nehezen nevezhető lélek. Szánakozó arckifejezéssel néztem utána, ahogy fülét-farkát behúzva, vinnyogva botladozott ki az irodából, megszégyenítve, kudarcot vallva, rettegésben tartva. Ennyi kellett hozzá hogy megtörjem, csak egy kis erőfitogtatás, és a farkasból máris szelíd, félős kutya lett, aki még ugatni sem mer. És az egészben az a legmegalázóbb a büszke férfiú számára, hogy egy kislány tette ezt vele, egy kicsiny, törékeny gyermek, méghozzá könnyedén, megerőltetés nélkül. Egy felnőtt férfi csupán ennyire képes ereje teljében? Miféle Akadémia az, ahol csupán ilyen szintet lehet elérni, ahol nem nevelnek az emberbe büszkeséget, illemet és engedelmességet? Mi szükségem volna nekem egy ilyen intézmény tanításaira? Az ifjú shinigamik hat teljes évet pazarolnak el az életükből, ha ennyi idő után csupán ennyire telik tőlük. Milyen mester az, aki egy ilyen tanítványt képes kiadni a kezei közül és azt mondani, hogy igen, alkalmas arra, hogy a Gotei 13, hovatovább a 11. osztag tagja legyen! A 11. osztag nem a síró-picsogó nyámnyila szerencsétlenségek gyülekezőhelye, hanem a legerősebb harcosoké, azoké, akik a frontvonalban kockáztatják az életüket a harcmezőn, akik nem ismernek félelmet, akik nem kímélik az ellenséget és habozás nélkül képesek feláldozni az életüket azért, hogy megvédjék a Lelkek Társadalmát. Nekünk ilyen emberek kellenek, nem holmi kocsonyalábú öngyilkosjelöltek, akik még a vereséget sem képesek tisztességgel elviselni! Mattaku... Én csupán a papa és a mami tanításait kapom, soha be nem tettem a lábam az akadémiára, mégis magasan fölötte állok ennek a csőcseléknek. A differencia túl nagy, még akkor is ha én istenadta tehetség vagyok, akiben nem csak a kapitányi potenciál van meg, hanem az a lehetőség is, hogy Soul Society legerősebb shinigamijává váljak ha felnövök. Valami súlyos hiba van a tananyagban vagy a tanárok módszereiben, ha nem képesek valódi tehetségeket kinevelni ott. Nevetséges...
Kellett hozzá egy kis idő, de hamarosan két erős, és határozott koppantás hallatszott az ajtómon. Meglepő, de ezek szerint Kaze nii-san megemberelte magát. Nem hittem volna a távozása alapján, hogy vissza fog térni, ráadásul képes lesz majdnem tökéletesen elrejteni a félelmét és magabiztosan, az illemet szinte tökéletesen betartva bemutatkozni, és ami a legfőbb, bocsánatot kérni anélkül, hogy még jobban megalázná magát. Páros lábbal rúgtam volna kifelé, ha letérdepel és a földre hajolva kér elnézést, azt egy 11. osztagos nem engedheti meg magának. Büszkén kell viselni minden megpróbáltatást, erősnek kell mutatkozni mindenkor.
- Nem, Miyoko nem fogja megbüntetni, Miyoko úgy látja hogy megtanulta a leckét. De felejtse el a félelmét, visszataszító érzés, és gyengeséget mutat. A félelem lelassítja a mozgást, a gondolkodást és felbátorítja az ellenséget.
Szavaimban és gesztusaimban egyáltalán nem tükröződött közöny vagy megvetés, a férfival szembefordulva, egyenesen a szemébe intéztem a mondanivalómat. Ám ez nem jelentette azt, hogy megbocsátottam neki, csupán nem mutattam ki az ellenszenvemet. Talán nem teljesen reménytelen alak, ezt mutatja az, hogy szembe tudott nézni velem újra, de arcátlanságát nem fogom elfelejteni jó darabig. Sokat kell még tennie azért, hogy ne piszokként kezeljem, amíg ilyen gyenge az elméje és a teste, amíg a szerencsétlenségét hozza fel kifogásnak, addig csak annyi tiszteletet fog tőlem kapni, amennyi egy emberi lényt megillet. Harcosként, shinigamiként és 11. osztagosként nem fogom elismerni, csak akkor, ha arra érdemes lesz.
- Miyoko nem fog kérdezni egyelőre, először szeretné meghallgatni, hogy Kaze nii-san mit tart fontosnak magáról elmondani másoknak.
Közöltem az újonccal, majd az asztalra könyököltem, összekulcsoltam a tenyeremet és a kézfejemre helyezve a fejemet hallgattam a választ. Úgy vélem sokkal többet tudok meg így valakiről, mintha elhalmoznám konkrét tartalmakra rávilágító kérdésekkel. Ha valami számomra fontosat kihagy, arra majd később kérdezek rá.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Kaze Kazeake
11. Osztag
11. Osztag
Kaze Kazeake

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2010. Nov. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te5000/15000Kapitányi Iroda 29y5sib  (5000/15000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptySzomb. Dec. 25, 2010 3:43 am

Nem fog jobban megbüntetni, pedig megérdemelném. A félelemről való szavait a hadnagynak, szívesen hallgattam. Nem szoktam nagyon kimutatni magamon az efféle érzelmeket, de az előbb..... Mindegy. Most már megnyugodhatok és dolgozhatok azon, hogy még ha egy ilyen erős ellenféllel találom magam szemben, akkor se féljek. Ezt az érzést valahogy el kell felejtenem. Ezzel most megint magamnak tettem be, mert tudom, hogy ezt nem bocsájtotta meg nekem. Nem baj. Így még jobban fogok dolgozni azon, hogy mind ez el legyen felejtve. Tovább figyeltem rezdületlen arccal. A hadnagy szavai után, egy kicsit megörültem, hogy azért még beszél velem és kíváncsi, hogy ki is vagyok. De ezután hirtelen, mint akit már untatna a még el nem kezdődő beszédem, fejét a kezére helyezve, ült be az asztalához. Én is megpillantottam egy széket, de nem tudtam eldönteni, hogy le üljek-e. Elindultam a szék felé, de mikor odaértem megálltam. Rövidebb gondolkozás után, úgy döntöttem, hogy maradok ott, ahol vagyok, és végre belekezdek elmondani, amire a hadnagy kért.
- Fontosnak?! Nézzük csak! A nevemet már említettem…. Talán ezek után nehéz elhinni, de szeretek harcolni. Imádom azt az érzést, mikor egy harcból győztesen jövök ki. Sajnos idáig ez nem sokszor fordult elő. Nem volt még olyan sok harcom sajnos. Fegyelem számomra sokat jelent, de utálom, ha parancsolgatnak, hogy ezt ne csináld, azt ne csináld. Ha meg akarom tenni, úgyis megfogom. Szorgalmasnak tartom magam. Ezt az edzéseim tükrözik. Minél hamarabb akarok, sokat fejlődni. Erősebbé akarok válni. Úgy gondolom, hogy ez a 11. osztagban sikerülhet. Nem tudom, hogy igazából mit szeretne hallani a hadnagy, úgyhogy ha valamit tudni szeretne, inkább kérdezzen.
Mondtam a hadnagynak tisztelet tudóan, de ahogy befejeztem rögtön utána, egy hatalmasat tüsszentettem. Kezem éppen hogy a szám elé ért. Majd két jó nagyot szívtam az orromon. Ügyes vagyok. Hoztam a szokott formámat. Mindezek ellenére kezdek megnyugodni. Már nem vagyok ideges. Arcom még mindig rezdületlen volt. Egyenesen, kihúzva magam vártam a hadnagy kérdéseit. A hadnagyra néztem és láttam rajta, hogy nem ragadtattam el nagyon. De mire is számíthattam volna? Az is lehet, hogy pár nap múlva elfelejti ki is vagyok.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 11:02 pm

Egy bemutatkozás elárulja, hogy ki mit tart fontosnak magáról, hogy kinek milyen életszemlélete van. Aki a jellemvonásairól, hobbijairól beszél az önmagát magasabb prioritási szintre emeli, mint másokat, és az hogy milyen tulajdonságokat emleget többségében, az dönti el hogy miképpen is viszonyul saját magához azon túl, hogy ő a legfontosabb személy a világon. Ha a pozitív tulajdonságok vannak többségben, akkor önmagát fényezi, akkor magát minél jobb színben kívánja láttatni, és elnyerni a másik szimpátiáját, csodálatát, megbecsülését, netán elismerését, ha viszont rossz tulajdonságokat emleget, ez esetben önsajnáló, siránkozó jellem, akit messzire elkerült az önbizalom, megérdemli, hogy a saját keserűségében párolódjon, nem érdemel még szánakozó pillantásokat sem. A másik típus az, aki az életéről regéli el a fontosabbnak tartott részleteket, de hogy minek, azt talán maga sem tudja, hiszen valószínűleg senkit sem érdekelnek a történetei, de ő görcsösen ragaszkodik a múltjához, és abból merít erőt, vagy azáltal szeretné szemléltetni, hogy mennyire szerencsétlen és sajnálatra méltó is ő. A harmadik, a legritkább típus pedig az álmairól, a céljairól és a jövőjéről beszél, ezek azok az emberek, akik a fejüket a magasba tartva előrefelé tekintenek, és a szemük előtt csakis az áhított cél elérése lebeg, éppen ezért beszélnek erről egy ilyen kérdés esetén.
- Egészségére...
Szólaltam meg lassan, miközben alaposan megrágtam vendégem szavait, igyekezve besorolni őt a fenti kategóriák metszetébe. Egy újabb harcmániákust vetett ide a sors, noha Kaze nii-san minden bizonnyal nem a tehetségesebbik fajta, az eddigi fellépése alapján sokkal inkább illik rá az öngyilkosjelölt kifejezés. Nem lesz könnyű kikupálni egy ilyen alakot, de a kihívásokban rejlik az élet szépsége. Talán még egy ilyen semmirekellőből is lehet faragni jó harcost, és a 11. osztag a tökéletes hely erre.
- Miért akar ennyire erősebbé válni és miért pont shinigamiként? Ha pusztán verekedni meg vért ontani akarna, most Miyoko úgy gondolja, hogy valamelyik 75-nél magasabb sorszámú rukongaii kerületben élne és nem itt rontaná a levegőt. Mi az, ami miatt szeret harcolni?
Kérdeztem továbbra is a férfire meresztve a tekintetem. Remélem küzdelem közben nem olyan bizonytalan, mint az előbb amikor meglátta a széket és először le akart ülni, de aztán nagyon helyesen mégsem tette. Bár éppenséggel pusztán azért is leszúrhatnám, hogy habozott, aki a harcmezőn is ilyen tesze-tosza arra a biztos halál vár.
- Oh, és nem csecsemőket nevelünk ebben az osztagban, így "nem szabad" és "ilyet ne csinálj" típusú parancsokkal nem fog találkozni, minden utasításában egyértelmű feladatokat fog kapni, de ha azok helyett mást csinál, ne számítson sok jóra.
Tettem hozzá mintegy mellékesen, visszautalva az egyik félmondatára. Egy katonai alakulatban vagyunk, ha nem teljesíti a parancsot, abból nem csak neki lesz baja, hanem másoknak is. Tekintetem az órára vándorolt, majd becsuktam a szemem, mielőtt egy mély levegővétel után újra kinyitottam azt. Egy ásítást nyomtam el ezzel, úgy éreztem kezdek egyre álmosabb lenni. Nem valami szórakoztató a négy fal között punnyadni és bohócokkal beszélgetni olyasmikről, amelyek valójában nem is igazán érdekelnek :/
- Nyaa~ Miyoko unatkozik, szeretne valamit csinálni...
Szólaltam meg panaszosan felsóhajtva, és lemásztam a székről, hogy kinyújtóztassam a tagjaimat. Igen, arra vártam, hogy majd az újonc felajánlja a segítségét az unaloműzés érdekében, bár nem is tudom melyik lehet a rosszabb: itt maradni, vagy még több időt eltölteni ezzel az alakkal. Legszívesebben hazamennék, de most nincs otthon se a papa se a mami, ahogy Nabecchi bácsiék sincsenek otthon ilyenkor, így hozzájuk se mehetek át játszani, Rei-chan pedig Karakurában van már megint.
Vissza az elejére Go down
Kaze Kazeake
11. Osztag
11. Osztag
Kaze Kazeake

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2010. Nov. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te5000/15000Kapitányi Iroda 29y5sib  (5000/15000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptyVas. Jan. 09, 2011 5:52 am

Mhh... Talán hülyeséget mondtam? Nagyon gondolkozik a hadnagy. Lassan megszólalt, én pedig gyorsan kihúztam magam.
- Köszönöm!
Szólaltam fel, majd hallgattam tovább. Valahogy nem tudtam kiverni a fejemből még az előbbit. Hatalmas erővel rendelkezik, ilyen fiatalon. Nekem még rengeteg időmbe telne, mire még ennek az erőnek csak a felét közelíteném meg. Miközben ezen járt az eszem, újra megszólalt a hadnagy.
- Erősebbé válni azért akarok, hogy a céljaimat megtudjam valósítani. Ilyen erővel semmit nem tudok elérni. Azért shinigamiként, mert egy rukongaii kerületben, nem tudok újat tanulni. Itt pedig, mindig valami mást. Szeretek harcolni, mert az az érzés, hogy győztesen jöttem ki egy harcból, számomra felemelő. Hogy mi a célom? Jelenleg minél nagyobb rangot elérni. Ha ezt teljesítettem, akkor úgyis valami más lesz, amit akarni fogok. Igazából, így magamat is ösztönöve arra, hogy ne lustuljak el. Nem akarok egy adott szinten megragadni.
Harc közben valahogy jobban érzem magam. Fogalmam sincs miért, de élvezem a harcokat. Valahogy a fájdalom érzetem is más. Kevésbé érzem.
Amit még mondott a hadnagy, arra csak rábólintottam, tudomásul vettem. Nem akartam hozzáfűzni semmit. Úgyis neki van igaza. A kislány arcán látszott az unalom. Tudom, nem vagyok egy szórakoztató alak, de azért mégiscsak itt vagyok. Szinte már számítottam rá, hogy valami hasonlót mond a hadnagy. Játszani?! Nekem sincs jobb dolgom. Így talán hamarabb elfelejtődik a rossz belépőm. Legalábbis nagyon remélem. Nem akarom, hogy sokáig haragudjon rám. El kell érnem, hogy ezt elfelejtse. Sokat kell ezért is küzdenem, de akkor is meg akarom csinálni.
- Részemről rendben. Bár, nem tudom, hogy a hadnagy mit szeretne csinálni, de akármit is, abban benne vagyok.
Lehet, hogy kár volt ilyet mondanom. Végül úgyis kiderül majd. Nagyon remélem valami olyat, amit én is élvezni fogok és nem pedig.... Hát inkább bele se gondolok.
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptyPént. Jan. 21, 2011 8:44 am

Kaze-san szavait faarccal hallgattam, kifejezetten unalmasnak találtam a motivációját. Minél magasabb rangot elérni, és ezért minél erősebbé válni? Miféle önző cél ez? Egy olyasvalaki, mint ő, ne is álmodjék kapitányi rangról, még hadnagyiról sem. Az ember nem azért érdemli ki a magas rangot, mert erős, hanem azért mert kellően érett ahhoz, hogy el tudja viselni az erővel és a pozícióval járó felelősséget, azért, mert tudja mire használja a kezében összpontosuló hatalmat. Ez? Azt sem tudja mit kezdjen az erejével, csak erősebbé akar válni. És a gondolatmenetében van egy nagy hiba is.
- Minden harcból lehet tanulni. Lényegtelen, hogy egy rukongaii barbárral vívja, egy lidérccel vagy egy shinigami társával, minden összecsapásban lehet újat tanulni. Mindig van egy erősebb, ügyesebb, tapasztaltabb harcos nálunk, a csatatér helyszíne mindegy. Ha csak ezért lett shinigami, akkor maga tévedett, amikor jelentkezett az akadémiára.
Oktattam ki az újoncot, jobb még időben felnyitni a szemét, mielőtt azt gondolná, hogy nem származik haszna egy harcból, amit túlél. Merthogy amit ő győzelemnek nevez, azt én túlélésnek hívom, számomra nem számít hogy ki kerül ki erősebbként a csatából, amíg van lehetőség a visszavágásra, a kimenetel megfordítására. Ugyanakkor azt is meg tudom érteni, ha őt a győzelem felett érzett mámor motiválja harcolásra, de tartok tőle, hogy ez figyelmetlenné teheti.
Reménykedtem benne, hogy Kaze-san ki tud találni valamit, ami mindkettőnket elszórakoztathat, de ebbéli hitem gyorsan elporladt és tovaszállt a széllel. Bár ajánlkozása felettébb óvatlan volt, nem volt kedvem valami számára megalázó feladatban részesíteni, tekintheti ezt egyfajta köszönetként is, amiért fogékony a szavaimra és alárendeli magát az akaratomnak. Mivel a 11. osztagban vagyunk, a válasz a kérdésre adott volt és egyértelmű, ha számára nem is, de számomra igen.
- Kövessen.
Másztam le a székemről vigyorogva és vidáman dúdolgatva, szökdécselve pattogtam ki az irodából az újonccal a sarkamban. A folyosók viszonylag néptelenek voltak, az a kevés ember aki az épületben lézengett persze rögtön haptákba vágta magát, ahogy látták, hogy közeledem. Megtanulták már megadni nekem a tiszteletet, és nem csak azért mert a kapitány lánya vagyok, bár gyanítottam, hogy ennek még mindig nagyobb szerepe van a velem szembeni viselkedésükben. Néhány perc kellett csupán ahhoz, hogy megérkezzünk célunkhoz, ami nem más volt mint az edzőterem bejárata. Kíváncsi volnék, hogy mennyire leptem meg Kaze-sant, de a fejébe nem látok bele. Talán nem is akarok, semmi értelme nincs mások elméjében olvasni. A teremben senki sem volt ebben az időpontban, talán így jobb is a bácsinak. A helyiség közepére állva vártam meg, míg az újonc elhelyezkedik velem szemben, előhúztam a kardom, majd megszólaltam.
- Miyoko látni akarja, hogy harcol. Miyoko engedélyezi a zanpakutouja teljes körű használatát, és hisz benne, hogy Kaze-san nem fog csalódást okozni. Ne ijedjen meg, Miyoko is használni fogja a lélekölőjét, de csupán egyszerű botként, az erejét nem fogja megmutatni. Sainame, Ougon no Majo!
Aktiváltam a zanpakutoum, mely aranyszínben felizzott, kissé megnyúlt és egy nagyjából egy méteres, hegyes végű pálcává változott, melynek a másik végét egy szárnymotívum díszítette. A fegyvert megpörgettem néhányszor a kezeim között, legalább három hete nem használtam shikaiban, itt volt az ideje gyakorolni vele. A "bot" pörgését hirtelen megállítva, bal lábamat hátrébb csúsztatva felvettem az alapállásom, és intettem ellenfelemnek, hogy kezdhet.

// A következő posztot ide írd, légy szíves //
Vissza az elejére Go down
Shiruba Eiko
11. Osztag
11. Osztag
Shiruba Eiko

Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2011. Aug. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te5000/15000Kapitányi Iroda 29y5sib  (5000/15000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptySzer. Aug. 31, 2011 6:18 am

Fehér hajammal babrálok sétálás közben és teljesen belemerülök a tevékenységbe.
~Vajon milyen lesz az új hely? Barátságosak lesznek vagy talán ellenségesek?~
Gondolkodok, el mikor egy pillanatra félre állok, hogy az iratokat cipelő férfit ne zavarjam. Kicsit kínos lenne, ha miattam ejtené el azt a sok papírt, utána pedig újra rendezhetné sorba. Hümmögök kicsit és folytatom az utam hadnagyi iroda felé. Tudom, ez nem az a hely ahol halkan kell haladni. Én mégis ügyelek arra, hogy lépteim kevés zajt csapjanak. Jobb ez így mintha végig csörtetnék az egész folyóson embereket fellökve.
~Azt hallottam, hogy ez az osztag a legharciasabb. Szeretnek harcolni és meg is tesznek egy jó küzdelemért szinte mindent.
Ha nem is fogok tudni be illeszkedni, legalább lesz miért itt lenem.~
Lassítok egy kicsit és miközben haladok, úti célom felé alaposan körbenézek. Szemrevételezek mindent, amit csak lehet, egyetlen okból. Elég nagy szégyen lenne, ha eltévednék a jelentkezés után vagy bármely alkalommal. Végül célomhoz érek, megállok az ajtó előtt.
~ Eiko biztos, hogy ezt akarod? Ha belépsz már nem lesz vissza út.~
Nagyot sóhajtok az ajtó előtt állva és felemelem a kezem, hogy bekopogjak. Ekkor jut csak eszembe az első benyomás a legfontosabb mindig. Meg igazítom a hajam és ruhám, hogy minden tökéletesnek tűnjön. Kardom is igazgatom, öt semmi pénzért nem hagynám ki. Markolatát fogva enyhe sóvárgás tölt el a harc és a fájdalom érzése után. Valahogy mindig ez történik, mikor kezemben van, mikor forgatom szinte felpörget ez az érzés.
~ Vajon egyre jobban elsüllyedek ebben az érzésben vagy csak az izgalom teszi, ami most át jár?~
Teljesen mindegy, hogy most mit gondolok és érzek, kezem felemelem újra kopogásra készen. Háromszor halkan kopogtatok majd amint szólnak bentről, hogy beléphetek, már nyitom is az ajtót. Belépve az ajtón körbenézek egyből és előrébb sétálok. Ruházatom olyan teljesen, mint minden más shinigamié. Kék és zöld szemek egyetlen ponton állapodnak meg. A bennlévő vagy bennlevőknek szembe tűnhet a felemás szempár a fehér bőr, hosszú fehér hajam. A férfiaknak, ha van bent ilyen, akkor melleim mérete is szembetűnő lehet.
- Üdvözletem a nevem Shiruba Eiko. Azt mondták, hogy itt kell jelentkeznem. Remélem, jó helyen járok.
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi Iroda Cl0te51900/65000Kapitányi Iroda 29y5sib  (51900/65000)

Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda EmptySzer. Aug. 31, 2011 7:54 am

Hopp, hopp, hopp~ Más teendő híján látványosan unatkoztam, ahogy ebben az irodában általában. Most éppen azzal foglalta el magát apró személyem, hogy az asztalom szélén szökdécseltem, egyfajta egyensúlygyakorlatként. Természetesen balanszom kifogástalan volt, erről ez a pár perc is tanúbizonyságot adott, így inkább azzal szórakoztam, hogy minél bonyolultabb mozdulattal ugorjak le a földre. Csavarok és szaltók különböző kombinációját próbáltam ki, és ugyan egyik-másikból elestem, a kék-zöld foltokért kárpótolt egy-egy sikeres mutatvány. Majd a maminak is megmutatom, milyen ügyes vagyok, biztosan büszke lesz rám. Széles mosollyal az arcomon keltem fel a padlóról az utolsóként kikiáltott kísérletem után, de arckifejezésem pillanatok alatt megkomolyodott, és egy mélyet sóhajtva sétáltam az ablakhoz... melyen nem láttam ki, még mindig >.> Morcos ábrázattal húztam oda a székem, hogy arra felállva túljárjak a természet eszén :/ Egyszer úgyis megnövök és olyan magas leszek, hogy elérem a plafont is durcás
Figyelmemet a Soukyoku-hegy látványa ragadta meg a kinti tájból, fenségesen magasodott Seireitei fölé a hatalmas sziklaképződmény. A világosbarna tetőcserepeken békésen csillant meg a napfény, csendes volt a 11. osztag területe. Biztos mindenki henyél Rolling Eyes Hiába nem feltétlenül igaz ez a következtetés, nekem mégis erre terelődnek a gondolataim, ha túl nyugalmas az osztag. Egyszerűen nem tűröm, ha lazsálnak a Gotei 13 legéletrevalóbb harcosai, amikor mindig van valami teendő, esetleg javítanivaló az épületek között. Ha pedig éppen nincs, akkor irány az edzőterem! Én is ott tréningelnék most, ha nem lennék köteles itt lenni, bezárva a négy fal közé.
Már-már azon gondolkodtam, hogy mégis csak teszek egy kört az osztag körül, amikor kopogás hangja ütötte meg a fülemet. Kérdő tekintettel fordultam hátra, és egy vékony 'szabad' kiáltással jeleztem, hogy engedélyt adok a belépésre. Az ajtó kinyílt, én pedig szigorú tekintettel mértem végig a rajta belépő alakot. Nem láttam még, talán újonc lehetett. Sápadt, fehér bőr, fehér haj, nőies alak. Ha látvány alapján kellett volna ítélnem, nem éppen úgy nézett ki, mint egy nagy harcos. Igaz én sem úgy néztem ki, mint a Gotei 13 egyik legerősebb hadnagya.
- Miyoko-chant Matetsaku Miyokónak hívják. Örvendek, Eiko nee-chan. Hogy jó helyen jársz-e, az attól függ, milyen céllal jöttél Miyokóhoz. Nos?
Immár teljesen megfordultam, és egy gyors mozdulattal leugrottam a székről hogy közelebb mehessek a nee-chanhoz. Remélhetőleg azt nem kell megmondanom neki, hogy mi is a rangom, csak a vak szemét nem szúrja ki a karomon fityegő karszalag. Szemébe nézve azonban nyilvánvalóvá vált, hogy ő nem vak, ellenben íriszei különböző színe rögtön felkeltette az érdeklődésem. Felemás szemek, akárcsak zanpakutoum lelkénél. Vajon ő is olyan, mint a lélekölőm?
- A szem a lélek tükre, de vajon ki rejtőzik ezek mögött a felemás íriszek mögött? Egy kíméletlen harcos pillantása néz vissza Miyokóra, vagy csupán egy eltévelyedett bárányé?
Hangomban és tekintetemben is kíváncsiság bujkált, de nem Eiko nee-chan válasza fogja eldönteni a kérdést. Néhány üres szó nem mond semmit arról, hogy alkalmas-e valaki a 11. osztagos szolgálatra, ez mentalitás és tudás kérdése. Én pedig azon leszek, hogy fényt derítsek a válaszra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kapitányi Iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi Iroda   Kapitányi Iroda Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kapitányi Iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 11. Osztag-