-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Aaliyah Coipre mac Néill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Aaliyah Coirpre mac Néill
Különleges karakter
Különleges karakter
Aaliyah Coirpre mac Néill

nő
Hozzászólások száma : 17
Tartózkodási hely : Karakura Town erdő | Keisuke mellett/alatt
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Gwragedd Annwn és Merrow félvér | 4. osztag 6. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aaliyah Coipre mac Néill  Cl0te7000/20000Aaliyah Coipre mac Néill  29y5sib  (7000/20000)

Aaliyah Coipre mac Néill  _
TémanyitásTárgy: Aaliyah Coipre mac Néill    Aaliyah Coipre mac Néill  EmptyKedd Júl. 20, 2010 6:25 am


○ J e l s z ó: Törölve - Shihouin Yoruichi, Admin

Név: Aaliyah Coipre mac Néill

Kaszt: Különleges Karakter, félvér: apja Merrow volt, anyja pedig Gwragedd Annwn.

Nem:

Kor: ismeretlen, legalább 2000 éves

Születési dátum: 04. 27.

Kinézet: Közepes termet – 163 cm-, s karcsú alak. Haja fekete, ahogyan a szeme is, ami csak víz közelében válik lángoló kékké.

Jellem: Csendes, komoly jellemmel bír, s minden lépése
árulkodik a természet iránti szeretetéből. Nem beszél sokat, és szeret ülni a víz mellett, hogy belemerülve az emlékeibe pihenjen.

Felszerelés: oldalára csatolva található egy kard, és örökké nála van egy medál, amit még anyjától kapott.

Képességei:

• Vízmágia: képes a környezetében levő vizet manipulálni, a mellette élő növényekből kivonni.
• Gyógyítás: a víz segítségével képes gyógyítani
• Olvadás: képes a szó szoros értelmében beleolvadni a levegőben levő apró vízcseppekbe, és képes bárhol felbukkanni, ahol víz van. Ez a képesség lényegében hasonló az arrancarok Sonídojához.
• Csábítás: túlvilági, gyönyörű énekhangjával bármire képes rávenni a körülötte lévőket- férfiakon természetesen erőteljesebb ennek a képességnek a hatása.
• Képes megidézni egy Nuckelavee-t, és irányítása alá vonni. [Nuckelavee: egy szörnyű, skót tengeri tündér, amelyik hatalmas ló formájában, lábán uszonyokkal, nagy szájjal és gonosz szemekkel jelenik meg. Nyaka alig bírja tartani óriási fejét. Nincs bőre, ezért kilátszanak sárga erei, és fekete vére. Izmai vörösek, inai fehérek. Utálja a folyóvizet, ezért ha valakit üldözőbe vesz, elég csak keresztezni egy kis patakot vagy átkelni egy folyón.]
• Mivel félig sellő, a vízben szinte korlátlan ideig bírja levegő nélkül, és képes hihetelenül gyorsan úszni.

Előtörténet:

~ Látom a tekinteteden, hogy érdekel a történetem. Tudom, hallottál már rólam, így hát kerülj beljebb, és ülj le mellém. Igyekszem úgy előadni, hogy álomnak hidd!

Ha csupán egy átlagos kislány lennél, mindig arról álmodnál, hogy léteznek csodák, és minden mese létezik. Az az állítás, mely szerint mindennek van valóságalapja, igaz. S nem is tudod, mennyire, kedvesem!
Minden, amit valaha hallottál a misztikus lényekről, igaz. Miért is ne lehetne az, ha már léteznek szellemek, létezik a túlvilág? Ne fordulj el, így is látom az arcodon megjelenő gúnyos mosolyt. Nem hiszel nekem, tudom, de nem is okollak érte. Hiszen hol vannak a lények, melyekről álmodtál, ha léteznek, miért nem látod őket? Tudom, számtalan kérdés él benned, s nem is tudom mindet megválaszolni...

Az évet, melyben születtem, homály fedi- csak azt tudom, hogy több, mint kétezer éves vagyok. Nem szerelemgyermek voltam, hiszen a férfi Merrow sosem volt szép példány, és anyám nem is vágyott utána. Az ír sellők sajátos alakkal rendelkeznek, a szárazföldön a hímek gyakran szarvatlan marhaként mutatkoznak. Apám is kilépett a szárazföldre, s elhagyta eredeti alakját, hogy egy ilyen állat bőrébe bújjon.

Aaliyah Coipre mac Néill  Merrow

A szárazföldön járva eljutott a Gwragedd Annwnok rejtekére, akik ünnepeltek. Mindannyian természetfölötti szépséggel megáldott vízi tündérek voltak, kik különleges kapcsolatban álltak a vízzel. Néha emberekkel is megházasodtak, s anyám is ilyen szándékkal élt.

Aaliyah Coipre mac Néill  Hadagoticafossegrimws2

Szépsége azonban elbűvölte apámat, és azt hiszem, mivel itt vagyok, nem kell magyaráznom, hogy mi történt. Anyám mégsem bánta a terhességet, hiszen vágyott egy gyermekre- s én születtem a földre. Anyám hozzáment ahhoz az emberhez, akit szeretett, én pedig abban a világban maradtam, aminek a létezését szinte fel sem fogtam. Mindig egyfajta szörnynek hittek, azt várták, mikor bukkan fel a sötét oldalam, ami valójában nem is létezett. Mégis tanítottak, neveltek, s a mai napig mélyen bennem él a sok mulatság, a sok vízpart melletti táncolás, amit csodás szépségű hárfazenére jártunk társaimmal. különleges kapcsolatban álltam a vízzel mindig- sokkal szorosabban, mint ahogyan a többi Gwragedd Annwn. Hiszen félig Merrow voltam, egy ír sellő, aki csak a vízben érezheti otthon magát. Nem tartom hát csodának, hogy szinte a víz mélye alatt éltem és lélegeztem, a világ, amelyet magába foglalt, rabul ejtett. Egyre kevésbé foglalkoztam a tanulással, pedig szükségem lett volna rá. Látásból ismertem minden fajt, amit csak kultúránk számon tartott- ezt elégnek hittem, és elmerültem Írország csodáiban. Amikor nem a víz alatt úsztam, akkor az erdőket róttam, amikben patakok folytak- hiszen a víznek hála könnyedén elmenekülhettem. erősebb voltam egy átlagos Merrownál vagy Gwragedd Annwnnál, s ez egy idő múlva a többi lényt zavarni kezdte. törzsem örült nekem, és befogadott, miután megtanulták, hogy nem egy szörnyeteg vagyok. De a mágikus lények szerint egy olyan hiba, egy olyan fatty voltam, melynek nem lenne szabad léteznie. Idővel sikerült elcsitítani a miattam felbukkanó ellentéteket- legalábbis ezt hittem. A vízben úszva túl sok mindenről maradtam le, nem éltem teljes életet... S túl sok vér folyt emiatt. Mind tudjuk, hogy a Kelpiek nem a barátságukról híresek- hiszen csak azért mászhatsz fel a hátukra, hogy a vízbe lovagoljanak veled, és megfojtsanak. De az Each-Uisgek... Ezek a lények a földre született démonok, melyek létezése a legrútabb hiba, amit csak el tudok képzelni. Ezt pedig csupán azért gondolom így, mert lemészárolták a törzsemet. meg tudtam volna őket védeni, ha ott lettem volna. Nekem azonban fontosabb volt a Merrow énem, mint a barátaim, és mire visszaértem, már késő volt. A letépett ruhákon ott hevertek az ép májak, s a szétmarcangolt, megtépázott testek. Hallottam a sikolyukat- a víz sodrásából tisztán ki tudtam szűrni még ennek az emlékét is. Mindent csupa vér borított, s elég volt egyetlen lépés, hogy megbotoljak valamiben, és hasra essek. Az egyetlen ép fej volt, amit láttam, s mégis ezt volt a legszívszorítóbb megtalálni. Tuanh Graalh, az egyetlen férfi, akit valaha is szerettem, és akinél viszonzást találtam. Nem tudom, hány napot ültem a fej mellett, és mennyit zokogtam át... Azt sem tudom, hogyan temettem el őket, belemerültem a bennem lakó fájdalomba, ami közel vonzott hozzám egy Bansheet. Miért ne vonzott volna, amikor ezek a dögök a fájdalomra gyűlnek oda? Mint valami utolsó hiéna, ha megérzi a dögszagot... Tudtam, hogy ha nem halok meg a sikolyától, ha túlélem, akkor Bansheevé válok magam is. Elég volt a körülöttem levő vízre gondolnom ahhoz, hogy eltűnjek, s felbukkanjak máshol...
Ezután kezdődtek az évszázadok, amiket őrjöngéssel töltöttem. gyilkoltam, s élveztem a halált, ami körülvett- azt akartam, érezze át más is a bűntudatot, a fájdalmat, azt, amit én is átéreztem. Nem tudom, hányan haltak meg a kezemtől, ebből az időből csak arra emlékszem, hogy vérrel keltem és feküdtem... S aztán lecsillapodtam. Megcsömörlöttem, ha ez így tetszik. S ugyanekkor felfedeztem, hogy nem vagyok egyedül... Nem, nem tértem vissza az otthonomba, már ha az egyáltalán még az. S a vízben sem úsztam naphosszat, bár a hívó szót örökké hallottam, a hangok súgták, hogy merüljek el bennük, mert ettől jó lesz... de nem akartam megint a tenger rabjává válni. Még mindig gyengének éreztem magam, igen. S végtelenül fáradtnak... pihenésre kiválasztottam egy országot, amelynek virágai, erdei elbűvöltek. A kultúra magával ragadott, s bár az ételeknek csak azon részét szerettem, amely a rizzsel foglalkozott, jól éreztem itt magam. Japán hozzám nőtt, és nem akarok innen elmenni. Ahogyan a városban feltűnő lények, a hollowok irtását sem fejezem be, soha. S ha megkérdezed, azt hiszem, az lesz a válaszom, hogy igen, újra van otthonom... Karakura Town.

~ Kérlek, bocsáss meg, hogy így meséltem el a történetem, és érts meg: ez az első alkalom, hogy bárkinek is mesélek magamról. Nem hibáztatlak, ha nem tűnt el arcodról a mosoly, mellyel biztosan őrültnek titulálsz. minden okod megvan rá, hogy en higgy a létezésemben, hiszen... Már a felnőttek világában élsz.

Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Aaliyah Coipre mac Néill  _
TémanyitásTárgy: Re: Aaliyah Coipre mac Néill    Aaliyah Coipre mac Néill  EmptyKedd Júl. 20, 2010 7:48 am

Mivel az engedélyed meg van a karakterre, így ebbe nem is tudok belekötni. Őszintén szólva semmibe se tudnék belekötni, nekem nagyon tetszett, és ahogy látom a plusszokat, nem csak nekem. xD Mindegy, nem is húzom tovább az időt... Az előtörténeted elfogadom.

7000 lélekenergiával kezdesz, első szinten, valamint kezdőtőkeként 4000 ryout kapsz. ^^

Kelemes játékot!
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
 

Aaliyah Coipre mac Néill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Különleges karakterek (Engedély szükséges)-