-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Zendo Salo háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zendo Salo
Bounto
Bounto
Zendo Salo

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 56
Age : 28
Tartózkodási hely : Karakura town
Registration date : 2010. Jun. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zendo Salo háza Cl0te5000/10000Zendo Salo háza 29y5sib  (5000/10000)

Zendo Salo háza _
TémanyitásTárgy: Zendo Salo háza   Zendo Salo háza EmptyVas. Jún. 13, 2010 3:00 am

A házam, nem igazán mozdulok ki, csak ha valamilyen nyomós okom van rá. Általában az ablakokon nem lehet belátni, de azért kell néha egy kis friss levegő.

Zendo Salo háza West_Milton_House_by_LavenderMystt

Nem olyan nagy, mint ahogy azt kívülről látni lehet. Csak kettő szoba van, mégpedig azért, mert a felső szintet nem használom.:

Zendo Salo háza Downstair%20rm

Zendo Salo háza Berea%20Dining%20Room%20set%20shot


Ezek a lépcsők:

Zendo Salo háza 56341fcba5216139dc9340469db0715c

A házam karbantartását én végzem, és minden más házimunkát is.
Vissza az elejére Go down
Eliana del Barros
Arrancar
Arrancar
Eliana del Barros

nő
Hozzászólások száma : 304
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. May. 21.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 24. Arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Zendo Salo háza Cl0te25900/30000Zendo Salo háza 29y5sib  (25900/30000)

Zendo Salo háza _
TémanyitásTárgy: Re: Zendo Salo háza   Zendo Salo háza EmptyHétf. Jún. 21, 2010 3:49 am

/ Ajtóstul egy Baunto házba /

Harcunk befejeztével nem telt el pár nap, de ismét visszatértem a városba. Nem tudom milyen ötlet vezérelt. Esetleg a kíváncsiságra fogtam volna. Azért egy Baunto lehet érdekes. Érdekelt, mégis hol lakhat egy ilyen személy, aki örökké él az egyszerű halandók között, és az évek meg sem látszanak rajta. Megkerestem a lélek energiáját. Nem is kell sokáig keresnem. Hozzáteszem annyira nem vagyok tökéletes az ilyesmiben, de rá is találtam arra a házra, ahol feltehetően a Baunto lakott.
Egy kertes-ház volt. Zöldes kékes tetővel, és sok jó nagy ablakkal. Elég nagy ház volt. Úgy nézem azt a 750 évet nem csak szimplán éléssel, és meneküléssel töltötte, hanem vagyonra is szert tett. Én csak kislányos álmaimban képzeltem, hogy lesz egy nagy kertes házam, ahol lesz mindenféle állatom, szép kertem, és a ház is mindennel fel van szerelve, amit csak el tudtam volna képzelni. De ez számomra nem valósulhatott, és most sem valósulhat meg.
Nem kellet sok hozzá. Az ajtóhoz léptem, majd a csengő használata helyet szimplán berúgtam az ajtót. Majd beléptem a házba. Jelen helyzetbe nem vagyok szívbajos. Akkor csináltat másik ajtót, amikor csak akar.
- Itt vagy Zendo Salo - ha már úgy búcsúztunk, hogy a teljes nevemen szólított, így nekem is úgy illet, hogy én is így szólítsam meg. - Kapd össze magad, és gyere le!
Kicsit körbenéztem az előtérbe. Minden szép tiszta volt. Egy gyönyörű márványlépcső vezetett fel az emeletre. Szép korlát követte a lépcső formáját. Olyan volt kicsit, mintha egy kis úri házba léptem volna be. Biztos takarító nő is van, mert nem hiszem, hogy ő végzi a házimunkát.
- Milyen giccses egy házad van. Nem mondom. Még ma le jössz, vagy nekem kell felmennem érted?!
Vissza az elejére Go down
 

Zendo Salo háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-