-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
SzerzőÜzenet
Watanab Nayoko
8. Osztag
8. Osztag


nő
Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : 8. osztag | 10. osztag ~ valamelyik szülőm bőrkanapéján! **.**
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 13. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:44 am

[Cukrok, bokrok, alakok -> Karakurai ámokfutás]

Nem tudom mire vélni, hogy az elsüllyedéstől az mentett meg, hogy Hiro-kun 'véletlenül' a mellemnél fogva húz fel a mélyből, mire én tüsszentek egy aprót. Nos, nem hinném, hogy ez akkora világrengető probléma lenne, maiért ki kellene vernem a fogát...
- Most hiába törném el valamid, attól nem lehetne meg nem történté tenni, amúgy meg... örülök, hogy nem hagytál megfulladni. - néztem bele a szemeibe, aztán jobbnak láttam kicsit távolabb mászni tőle, és úszkálni egy keveset egyedül. Meglepett, hogy egész jól ment, de hát... végül is magától értetődik, hiszen én egy hiró lánya vagyok! Csak a kártya az, mai nem fog összejönni sosem... Minden másban profinak kell lennem, különben szégyent hozok szülőim fejére! Gyors mozdulattal kihúztam a szememből a hajam, és rámosolyogtam az első kvinszire, akit életemben láttam. Igazán rokonszenves volt, és ha már itt tartunk, ki merem mondani azt is, hogy nagyon helyes! *.* Legalábbis hasonlít egy kicsit az álombishire, akit valami 'L change the world' nevű filmben láttam... Anyuék szerint egy rakás kaka, de én jól elvoltam rajta. Keimeinek is tetszett szerintem, legalábbis nem ellenkezett, mikor már ötödjére néztem meg.
- Mozi? Még sosem voltam ott, szívesen elmennék! De... nem nézhetnénk valami horrorfilmet? Félre ne érts, ha te szereted a romantikus maszlagot, azt is nézhetünk, csak én annyira nem vagyok érte odáig...- bökdöstem meg fejemet lehajtva Hiro-kun vállát, és felsóhajtottam. Nem szeretném, ha azt hinné, hogy valami pszichopata őrült vagyok, csak... ha egyszer jobban tetszenek ezek a filmek, meg a pszichotrillerek! Tudom, nem nekem valók, de akkor is... nekem van a leggyorsabb szellemi érésem mindenki közül, akit ismerek! Már csak ezért sem lehet nekem beszólni ezért...>.>
- Tényleg? Te is szeretnél gitározni? Tök jó! Csinos arc? - hökkentem meg egy pillanatra, aztán vállat vontam. Biztosan... most túlságosan lekötött a sulis probléma, hogy levonjam a dolog tanulságát. Vajon nagyon nehéz volna Anyukát és Apukát meggyőzni róla, hogy ide járhassak? Csak egy kicsit kellene ráfeküdni otthon a tanulásra, aztán már minden menne a maga útján, nem igaz?
- Na meg, biztos találnék az osztályban valakit magam mellé, aki segítene tanulni, nem? - néztem fel rá, aztán kezét megragadva vezettem ki a vízből. Odakint aztán gyorsan felkapkodtam a ruhámat, és egy lemondó sóhaj után táskámat is a nyakamba akasztottam. Még jó, hogy a cicifixet elkerülte a mókus! Különben most átvilágítana a fehér pólón, és mindenki rajtam nevetne... o.O Mondjuk Hiro-kun biztosan megvédene, mert már a nevében is benne van, hogy Hiró ő is! **.** Vajon mit szólna hozzá, ha megfognám a kezét, vagy mondjuk megölelném a derekát? Nem csináltam még ilyet, úgyhogy biztos tök bénán csinálnám... de azért próba, szerencse! Apró talpacskáimat gyorsan kapkodva melléléptem, és megböktem az oldalát, majd nyelvet nyújtottam rá. Tessék, ennyit az én nagy elhatározásaimról! Most miért futamodtam meg? T-T
- Legalább ki tudnám itt használni a kevéske kis időt, amim még hátravan*.* Veszünk majd valami üdítő is, ugye? Az a víz, amiben fulladoztam, nem volt finom és ivásra alkalmas... - húztam el a számat, és fogtam meg Hiro-kun pólóját a kezemmel. Valahogy olyan megnyugtató volt így menni mellette, nem is tűntem kis ribancnak, mert nem 'nyomultam' rá. Bár azt se nagyon értem még, hogy az mit is jelent... Aztán nagy levegőt véve kezemmel megfogtam az övét, pont abban a pillanatban, amikor egy magas, köpcös alak nekem jött, én pedig popóra pottyantam. Megsérült testrészemet porolgatva álltam fel, és fájdalmasan felsóhajtottam. Lehet, mégsem lenne jó ötlet az, ha átkerülnék ide, még májkrémmé taposnak az emberek! Apró balesetemnek máris szemmel látható a következménye: kezemen kicsi, piros horzsolást látok meg, amitől ijedten pislogok a már elhagyott alakra. Ehhez még feltétlenül lesz egy-két szavam, csak hát nem akarok Hiro-kun előtt bohóckodni Keimeiel. Kétségkívül, fájni fog az alaknak az a fényesség, ami eltölti majd... >.>
- Vegyünk ilyee~t! - ragadtam meg Hiro-kun kezét, és mutattam hadirokkant jobbommal az egyik utcaárus epres nyalókájára. Miután pedig zsákmányomat beszereztem, diadalittas szemragyogtatással ugrottam kedvenc kvinszimmé avanzsált Hiro-kunom nyakába egy hatalmas puszi és ölelés erejéig. Hamarosan már a mozihoz is elértünk, ahol szemem-szám elállt a csodálkozástól, na meg attól, hogy míg Hiro-kun valami 'jegyeket' intézett, az egyik kis egyenruhás ifjú elkezdte Nekem magyarázni, hogy mi merre van a moziban, és hogy körbevezet, ha szeretném. Milyen illedelmes és jó szándékú alakok vannak itt! *.*
- Hiro-ku~n, képzeld, Ő itt azt mondja, hogy ha nem ismerem ki magam, körbevezet! *.* - ragadtam karon a visszatérő hősömet, és mutattam a kis egyenruhás fiú felé.
Vissza az elejére Go down
Kazuki Hiro
Quincy
Quincy
Kazuki Hiro

Férfi
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 38
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Fotós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te4000/12000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (4000/12000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptyPént. Szept. 24, 2010 9:28 pm

[Cukrok, bokrok, alakok -> Karakurai ámokfutás]

Semmiképp se szeretném összetördeltetni magam, azonban Nayo-chan kijelentéséből simán az jön le, hogy képes lenne ilyesmire, ha nagyon felbosszantják. Jobbnak látom elengedni a kezemben tartott cicit, mielőtt még eltöri egy-két ujjamat és akkor lőttek volna a gitározásnak! Sok korombeli kölyökhöz hasonlóan Nekem is volt egy olyan korszakom, amikor mindenáron rocksztár akartam lenni, mert az olyan menő! Viszont az évek lassan teltek, s így tizenhét éves koromra kinőttem már az álomvilágból. Nem vagyok nagy muzikális alkat, sokkal jobban értek a mechanikai dolgokhoz, valószínűleg ilyen pályán is fogok elindulni, miután véget ért a középiskola. Elgondolkozva figyelem ide-oda úszkálását és be kell valljam, piszok jó tanerő lennék. Kijelentését meghallva kissé megdöbbenek, nem is olyan különböző az ízlésünk, mint ahogy gondoltam. Gyorsan visszakozni is kezdek, miszerint egyetértek a horrorfilm nézéssel, nem akarok valami nyálas selyemfiúnak tűnni a szemében. Egyetértően bólogatok minden szavára, miközben kezemnél fogva kivezet a vízből és öltözködni kezd. Magam is hasonlóképp cselekszem, ámbátor elég vicces látványt nyújthatunk átázott cuccainkban, mintha elkapott volna egy zivatar vagy valami. Lassú léptekkel indulunk el a mozi felé, amikor Nayoko hirtelen mellém lép, azután oldalamba bökve egy nyelvnyújtással ajándékoz meg. Látom az arcán a pillanatnyi zavart, biztos nem ez volt az első cselekedet, ami megfordult a fejében, azonban csak erre tellett. Miután vigyorogva visszaadtam a kölcsönt, sokkal felszabadultabban lépked mellettem, majd egy rövid idő múlva pólóm helyett a kezemet szorítja vékonyka ujjaival. Ekkor jön az a tapló paraszt, s fellöki szegénykét, pedig semmi rosszat nem tett.
- Hogy mennyi gyökér van itt Karakurában! – méltatlankodom jól halhatóan, ám a köpcös már messze jár. Orrom alatt szitkozódva követem a shinigamit, aki nem veszi különösebben magára a történteket, ez pedig csodálkozással tölt el. – Csak egy szavadba kerül! Habár lehet, hogy Én inkább most kihagyom ezt az élményt, tudod, jobban szeretem a savanyúbb izéket, azok jobban fekszenek Nekem…
Észrevehetően nem rázza meg túlságosan, miszerint egyedül kell édességet ennie, azonban a puszi és az ölelés kárpótol minden másért. Hamarosan meg is érkeztünk a kiválasztott épülethez, s amíg a jegyeket intéztem, addig magára hagytam egyetlen halálsitenecskémet. Hiba volt, erre már akkor rájövök, amikor az egyik pimasz pöcs rámozdul. Persze, körbevezetni… Tudom, ám mibe szeretné bevezetni, de abból bizony nem eszik, amíg itt vagyok! Haloványan mosolyogva hallgatom lelkendezését, azután egy perc türelmet kérek és elterelgetem pattogatott kukoricát venni. Ábrázatom rögtön borússá válik, amint hátat fordítok a lánynak és a kajánul vigyorgó srác felé veszem az irányt. Sosem voltam a nyugodt megbeszélés híve, két férfi között csak az öklök képesek megvitatni egy félreértéses helyzetet. Esélye sincs ellenem, szerencsére a lidércirtás miatt elég jó kondícióban vagyok, ezért pár ütésváltást követően nem Én fekszem vérző szájjal a járda kövezetén. Remélem megértette miért kapta, amit kapott és ezután nem fog bepróbálkozni olyan lányoknál, akiknek van barátja. Ezzel a gondolattal magamat is sikerült meglepnem, úgy beszélek Róla, mintha már járnánk, pedig alig néhány órája ismerem. Kissé még kótyagosan térek vissza Nayo-chan mellé, kézfejemen még mindig a gyerek vérével. Egy rossz kamudumával megpróbálom kimagyarázni a helyzetet, bár nem látok sok esélyt arra, hogy elhiszi a történetem, miszerint megcsúsztam a bejárat előtt és hasra estem. :/ Ennyire szerencsétlen ember még nem láttam életemben, szóval simán beállíthatom magam ilyennek, legalább egy kicsit sajnálni fog, ha már megvédtem a becsületét, még úgyis, hogy nem kért meg rá. Ettől függetlenül úriemberként kötelességem volt egy kis jó modort verni a jegyszedőbe, ez csak a javára válik a későbbiekben, kétségtelenül holnapra Ő is rádöbben erre.
- Nos, rágcsa-üdítő, minden megvan? – teszem fel a kérdést, majd miután helyeslő választ kapok, tovább folytatom mondanivalómat. – Akkor már semmi akadálya sincs, hogy végre beüljünk. A leghátsó sorba vettem jegyet, bal szélre, véleményem szerint ez a lehető legjobb nézőhely.
Be kell valljam, nem minden hátsó szándék nélkül választottam ezeket a székeket, itt lehet a legjobban elválasztódni a tömegtől és teljesen mással is foglalkozni a filmen kívül. Sajnálatos módon rémülten összebújós részek nem lesznek, erre abból az apró utalásból tudok következtetni, mely szerint nem bírja a romantikus marhaságokat. Így kicsit nehezebb dolgom lesz, de hát sokkal jobban esik a vacsora is, ha magad főzted, igaz-e? Mivel elmélkedésemet gasztronómiai irányba tereltem el, már csak arra eszmélek, hogy eszeveszettül sikongatnak az első sorban, mert épp szeletelik valamelyik szereplőt. Ekkor látom elérkezettnek az időt, amikor a régi, ám jól bevált „ásítósutánanyújtózkodósátkarolós”- trükköt alkalmazhassam. Elhatározásomnak megfelelően egy óvatlan pillanatban kivitelezem az eltervezett attrakciót. Mikor már kezem a vállán pihen, megpróbálok közelebb húzódni hozzá, hiszen a hadműveletnek van második része is, ami sokkal inkább kedvemre való lesz. szemöldökrángatás
Vissza az elejére Go down
Watanab Nayoko
8. Osztag
8. Osztag


nő
Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : 8. osztag | 10. osztag ~ valamelyik szülőm bőrkanapéján! **.**
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 13. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 12:00 am

[Cukrok, bokrok, alakok -> Karakurai ámokfutás]

Sejtettem, hogy vissza fogom kapni a kölcsönt, és lám, milyen jól sejtettem! Nem érintett túl kellemesen a bordámba bökő ujj, és komoly esélyeket láttam rá, hogy belső vérzés miatt elhalálozzak, de aztán úgy tűnt, csak túlélem valahogy… kiváltképp, mikor pillantásom a kezeinkre esett. Nem tudom, hogy ez most mit jelent, Anyuka erről semmit sem mondott. De hát velük is így sétáltam nem is olyan rég, szóval biztos nem olyan nagy dolog! De mégis, valahogy kicsit másnak tűnik a dolog…
Most pedig itt vagyok, és abból a fehér izéből kell vennem, amit „pop-corn”-nak hívnak. Egyáltalán meg lehet azt enni úgy, hogy ne dagadjon bele a gyomrunkba, és haljunk meg tőle? Kétkedő pillantással veszem el a gigászi dobozt, és szaglászom meg a fehér halmot. Kétségtelen, hogy büdös, és az egyetlen pozitívum benne az, hogy meleg. Ráadásul lopja a gombák kinézetét, úgyhogy biztosan az íze is szörnyű, minden édességet nélkülöző. Bár ezen azt hiszem, lehetne javítani, amennyiben tennénk rá egy kis karamellát. Azután még kapok két hatalmas doboz kólát is, és bár még nem volt szerencsém hozzá, izgatottam pislogok a szívószálra. Az árus azt mondta, hogy édes és finom, és biztosan nem hazudott! Efeletti lelkesedésem megosztanám Hiro-kunnal is, de majdnem szívrohamot kaptam, maikor megláttam. Egyrészt nagyon morcosnak, másrészt meg véresnek festett, így lesápadva álltam elé, és nyomtam a kezébe a pop-cornt meg a kólát.
- Aha, szóval elestél… És az a jegyszedő is elesett? - mutattam mögé, mivel az előző, segítőkésznek mutatkozó alak is megjelent, de valamiért már nem akart a közelünkbe jönni. Nem vagyok egy észlény, de azért teljesen ostoba sem, rá tudok jönni a dolgokra… Nem tudom, miért kell kakaskodni… Pláne Miattam! Rolling Eyes De azért neheztelésem nem tartott sokáig, és táskámból elővarázsoltam egy fehér zsebkendőt, amivel nekiláttam Hiro-kun kezéről eltüntetni a vért, még ha ellenkezett is. Végülis, ahogy nézzük, egész kedves gesztus volt tőle, hogy elküldte a biztosancsakaztakaróalakot a balesetire. Másrészt viszont tényleg nem tudom mire vélni a dolgot, mert hát… nem hiszem, hogy bármi nagyobb célja lenne Velem, mint annak az alaknak volt, ha egyáltalán van velem valami célja. Alig láthatóan vállat vonva siklottam el a zavaró esemény utónyomai fölött, és miután néhány lábat megtapostam, megkönnyebbülten rogytam le a helyemre.
- Egyél, biztosan finom… De valahogy nekem nem ízlik ez az izé. - mutattam a dobozára, majd miután sikerült az előttünk ülő lányra tukmálni-, aki mellesleg igazán egyértelmű pillantásokat vetett Hiro-kunra-, elcsendesedve, karba tett kézzel kezdtem el figyelni tüntetően a filmet. Az első pár sorban már visítoztak is, míg én csendben járattam a lehulló darabok és a láncfűrész között a tekintetem. Még jó, hogy csak film az egész! Ez a tudat mindig is megakadályozott abban, hogy komolyan féljek tőlük. Csak művér az egész, és ettől visítani... Rolling Eyes Hirtelen oldalra fordítottam a fejem, és kissé megfejeltem Hiro-kunt, akinek a karja a vállamon nyugodott, és feje is olyan közel volt hozzám, hogy kissé össze is koccant a buksink.
- Bocsánaa~t! Nem volt szándékos! - magyaráztam volna tovább is, de nem jött össze, mivel a feje továbbra is közeledett! Elnémulva, döbbenten bambultam rá, azután meg minta lelassult volna az idő! Ami nem is baj, mert legalább elraktározhattam magamban, hogy akkor 'ilyen az első csók'. A szívem majd' kiszakadt, azután meg kihagyott párat, csak hogy újult erővel és kétszer olyan gyorsan kezdjen el verni, ráadásul még az arcom is égett, szóval biztos vérvörös a képem... de legalább nem látják, mert tök sötét van! *.* Zavartan hajtottam le a fejem, és kezdtem el húzogatni a szoknyámat. Erre még nem volt példa! Ráadásul fogalmam sincs, mit kezdjek ezzel... ledermedve bambultam a szék hátára, és újra meg újra lejátszottam magam előtt a kis jelenetet. Lassú mozdulattal égő ajkamhoz emeltem a poharamat, és egy hajtásra megittam a kóla felét, amitől csuklani kezdtem. Egyáltalán hogyan kell ilyen eset után viselkedni? Tanácstalanul néztem fel Hiro-kunra, és valahogy már nem kötött le annyira a film, mint az előbb. Most adtam volna egy fél sparklepájört azért, ha a Cullen gyerek gondolatolvasós izéjét úgy húsz másodpercre birtokolhattam volna...
- Hiro-kun, nem mehetünk ki? Engem már nem érdekel a film... - pislogtam rá könyörgőn, mert hát igaz ami igaz, tényleg nem a film érdekelt, és amúgy is szerettem volna már kikerülni ebből a zavaró homályból...

Vissza az elejére Go down
Kazuki Hiro
Quincy
Quincy
Kazuki Hiro

Férfi
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 38
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Fotós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te4000/12000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (4000/12000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 3:27 am

[Cukrok, bokrok, alakok -> Karakurai ámokfutás]

Valóban, többen is elestünk egyszerre, egy hatalmas tömegszerencsétlenség volt az egész! Ez lett volna a következő füllentés, amit ellőttem volna, azonban a lány tekintetét látva inkább a torkomra forrt a szó. Gondolatban már ezerszer megbántam, hogy jelenetet rendeztem, még ha Nayo-chan nem is volt szemtanúja a dolognak. Nem tehetek róla, túlságosan felhúzott az a szemérmetlen ajánlat, ami talán nem is volt olyan szörnyű. Mindig is a nyílt kapcsolatok híve voltam, ezért sem értem saját reakciómat. Még csak arról sem lehet szó, hogy a sok italozásban elpárologtak az agysejtjeim, mert be kell valljam, nem bírom túlságosan az alkoholt. Annál jobban viszont a kialakult helyzetet, amit terveimnek megfelelően valósítottam meg. Látom a szemében a szokásos zavarodottságot, fejünk még össze is koccan egy pillanatra, azonban Én már rég nem ezzel foglalkozom. Halovány mosollyal karöltve veszek birtokba ajkait, s gyengéden megcsókolom. Elég esetlenül viszonozza közeledésem, valószínűleg ez volt Neki az első ilyen élmény. Miután kissé pihegve hátrébb dőlök, jobban szemügyre vételezhetem akcióm eredményét. A piros orca egyértelművé teszi, hogy tetszett a váratlan esemény, de még nem tudja hova tenni a dolgot. Míg Ő a kóla elpusztításával foglalatoskodik, addig újra összefűzöm ujjainkat és ezúttal eszemben sincs elengedni azokat. Különösebb arckifejezés nélkül bámulom tovább a véres gyilkolászást, miközben unottan dobok egy-két kukoricaszemet a számba. Kérésére csupán egy egyértelmű bólintás a válaszom, azután magam után húzva kivezetem a teremből. Kicsit tényleg állott volt bent a levegő, nem csodálom, miszerint ki akart jönni egy kicsit. A film amúgy is középkategóriás volt, teljesen felesleges megnézni a végét, úgyis tudom, mi történhet benne.
- Jól vagy? – teszem fel a kérdést halkan, miközben szemeimet megpróbálom hozzászoktatni a kinti fényviszonyokhoz. Miután megállapodunk a mozi előtt, a másik kezét is megfogom. – Figyelj, ami bent történt lehet, hogy kissé gyors volt, de Én nagyon kedvellek Téged. Lehet most azt hiszed, minden csajnak ezt a dumát szoktam nyomatni, pedig hidd el, Te vagy az első, akinek ilyesmit mondtam…
A végét már csak alig hallhatóan mondom el, elég sutára sikerült ahhoz képest, miszerint magamban elmondva hatalmas sikert arattam vele. Kivételesen a teljes igazságot osztottam meg Nayokoval, pedig általában mindenkit félre szoktam vezetni. Valószínűleg ez egy berögződött mechanizmus, ami miatt nem bízok senkiben, holott barátok nélkül elég gyászos az ember élete. Mostani haverjaim sem ismerik teljesen az igazi Kazuki Hiro-t, például egyikük sem tud quincységemről és nem is tervezem, hogy beavatom Őket ebbe. Biztosan úgy néznének Rám, mint egy csodabogárra, ahhoz pedig nincs semmi kedvem. Persze a visszautasításra is fel vagyok készülve, habár abban az esetben ez az egész helyzet végtelenül égőnek fog tűnni. Biztos kézzel simítok a füle mögé egy kilógó cseresznyevirágszín hajtincset, azután jobbom ujjainak hegyével lágyan végigsimítok arcának vonalán. Felettébb csinos lánykával hozott össze a Sors, Én meg nem leszek bolond elszalasztani ezt a lehetőséget. Sosem volt egy komoly kapcsolatom, talán azért sem, mert nem láthattam szüleim példáját. Évekkel ezelőtt meggyilkolta Őket egy arrancar, aki kis híján Velem is végzet, csupán egy hóbortjának köszönhettem életem. Néhány esztendő elteltével azonban nagyon megbánta elhamarkodott döntését, amikor a nyilammal a hátában lehelte ki a lelkét. Eme gondolatmenettel tökéletesen elkalandoztam a jelenlegi problémától, amely sokkal kellemesebb történések képét vetítik előre számomra, már ha Watanabe is hasonlóképp érez. Szerintem meg van kettőnk között az a rezgés, ami kell egy kapcsolathoz, legalábbis elég csúnyán méregette azt a nőcskét, aki megpróbált flörtölni Velem. Nem tehetek róla, sorban állnak értem a csajok!
- Nos, akkor még mindig van kedved ahhoz a pizzához? – szólalok fel ismét némi torokköszörülést követően, majd egy futó puszit nyomok az arcára előlegként. – Egy kicsit ugyan többet kell sétálni, viszont a centrumban van egy remek kis olasz étterem, ahol kiemelkedő minőségű tésztát képesek csinálni. Mind a mai napig nem tudok rájönni, hogy milyen módon forgatják a cuccost elszakadás nélkül!
Előző kérdésemre adott válaszától függően vagy továbbra is a kezét szorongatom, vagy még bátrabban már a derekát is át merem karolni. Ezt az esélyemet nem szeretném úgy elpuskázni, mint az Espadával, az csak szex volt, holott sokkal több is lehetett volna belőle. Először is Nayo-chan nem tűnik olyan bevállalósnak, mint amilyen Cande volt, két teljesen különböző mentalitású lányról beszélünk. Ami volt, elmúlt, Nekem pedig a jelenre kell koncentrálnom, mert a végén még megbotlok az egyik kiálló járdaszegélyben és a nyakamat szegem. Hatalmas tüsszentés közepette érkezünk meg a pizzázó elé, kétségtelenül sikerült összeszednem egy megfázást a tónál. Ennyit a víz tökéletes hőfokáról, valamint a sportolás egészségre gyakorolt pozitív hatásairól. Esküszöm, soha többet nem fürdök hideg vízben, kivéve persze, ha valami olyasmit látok majd benne, ami felcsigázza érdeklődésemet. Remélem Nayo-chan is a nudisták táborát erősíti… :/
Vissza az elejére Go down
Watanab Nayoko
8. Osztag
8. Osztag


nő
Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : 8. osztag | 10. osztag ~ valamelyik szülőm bőrkanapéján! **.**
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 13. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 5:00 am

[Cukrok, bokrok, alakok -> Karakurai ámokfutás]

Némán, szinte, mint egy gép, úgy követtem Hiro-kunt, mivel nem tudtam értelmeset hozzászólni az előbbiekhez. Teljesen le voltam sokkolva, és tudom, hogy totálisan béna voltam! Félős pillantást vetettem rá, és tekintetem megakadt a két kezemet fogó kezén. Nagyot nyelve bólintottam a kérdésre, aztán kicsit hátrébb léptem. Halálsápadtan hallgattam a mondandóját, mint aki az utolsó ítéletre vár. Ilyesmiről csak a könyvekben találkoztam, amiket volt szerencsém elolvasni, és kellően nyálasnak is találtam őket ahhoz, hogy a kukába küldjem őket. Így azért kissé más volt, mint amit elképzeltem általuk, mert félelmetesen valósághű volt a dolog.
- Ami azt illeti, tényleg elég gyanús a dolog… - néztem fel rá, aztán elnémultam a kis akciója során. Kissé úgy éreztem magam, mint a sarokba szorított vadállat, aki vagy belenyugszik a sorsába, vagy belenyugszik, hogy hátralevő életébe ketrecbe kerül. Mintha a fülemben dübörgött volna pumpáló szervem, és kétségbeesve próbáltam volna rájönni, hogy mi van most. Tény, hogy ha kijelenthetem, hogy tetszik valaki, akkor az Hiro-kun, de… mi van, ha ez csak a szokott hülyítő duma? Anyukától már hallottam erről, amikor elkezdett nőni a cicim, hogy sok fiú majd mondani fogja, hogy kedvel, meg minden, csak hogy megkapja a bugyim. Bár ezt nem teljesen értettem, mert ha annyira kell nekik a bugyi, veszek én nekik a boltból pár tangát… o.O Ebből már úgysem tudok úgy kimászni, hogy meg nem történtek legyenek az előbb elhangzottak, meg nem is akarnám! Bár otthon kétségkívül meg fognak érte ölni, de hát legfeljebb… megdádázom a kis kvinszimet, ha elbánik velem.
- De az az igazság, hogy én is kedvellek téged! - mosolyogtam rá kicsivel több, mint egy évem teljes bájával. Reméltem, nem hitte azt, hogy valami szerelmetes kis csitri vagyok, aki visongva lesi minden szavát! Bár kétségtelen, hogy van rá esély, hogy azzá váljak... Mindenesetre biztos nem vagyok Neki közömbös, hiszen elég csúnyán elbánt azzal a jegyszedővel, ráadásul olyan morcos fejet vágott, mint amilyet Apuka szokott, amikor Anyuka más hímneművel beszélget, és nem vele. Surprised
- Pizza!*.* Persze, hogy van, menjünk! Szerinted ehetek majd ananászos-heringeset is? - néztem fel rá kérdőn, majd a kezébe nyomtam egy papírzsepit, mivel biztosan megfázott a nagy úszni-tanítás közben. Belépve a kellemes melegbe nagyot nyújtóztam, mert hát én sem rajongtam a hidegért, meg a megfázásért. Kezdtem is azzal, hogy levágódtam az első üres székre, és két gigantikus méretű pohár teát rendeltem. Az egyiket odaadtam nagy szemcsillogva Hiro-kunnak, és belekortyoltam az enyémbe. Utána kicsit szipogtam, meg torokköszörültem, és elgondolkozva kezdtem el fixírozni az asztal lapját- és a csend, mai tök könnyen jött, kissé nehezen akart távozni. Igazából fogalmam sem volt, hogy tényleg kedvel-e, vagy csak azt a bugyit akarja megszerezni. Tudom, hogy nagyon népszerű, mert hát még a pincérnő is –szerintem- túlzott készséggel kérdezte meg, hogy nincs-e szüksége valamiben segítségre, és egyebek… Féloldalas, kissé keserű mosollyal nyugtáztam a dolgot, és figyelmemet megint a teára fordítottam. Jól van, nem tetszett, ahogy a sok nő mind őt célozta meg… ha egyszer lesz barátom, biztosan nem ilyet akarok, akit vissza kell rángatni attól, hogy megcsaljon, meg egyebek. >.> Csöppnyi idegességem hatására el is kezdett szúrni a mellkasom, és azt követte a jól ismert rossz érzés, minek következtében bele kellett kapaszkodnom az asztalba, és halálra váltan meredtem a lapjára, míg enyhült a mellkasomat szorító, bordáimat összetörni vágyó érzés. Az ájulástól kétségkívül az mentett meg hogy benyitottak a helyiségbe, és a hűs levegő az arcomba csapott. Megkönnyebbülve sóhajtottam fel, és táskámba nyúltam a kis kék üvegért, amiből az egyik kapszulát kivettem, aztán rögtön be is kaptam.
- Azt hiszem, jobban vagyok… Majd megmutatod az iskolát? Szeretnék hamar beiratkozni és barátkozni emberekkel. - fogtam meg a kezét, és vetettem rá kérdő pillantást. Halvány mosoly jelent meg sápadt arcomon, és ez kétségkívül a velem szemben ülő fúnak szólt. Nem szerette volna, ha bármi is elromlana köztünk...

Vissza az elejére Go down
Kazuki Hiro
Quincy
Quincy
Kazuki Hiro

Férfi
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 38
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Fotós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te4000/12000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (4000/12000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptyVas. Szept. 26, 2010 3:41 am

[Cukrok, bokrok, alakok -> Karakurai ámokfutás]

Készségesen fogadom el a felkínált zsebkendőt, habár kezemet már beletöröltem az asztalterítőbe, mivel a ruhámba ugye nem tehettem meg ugyanezt. A tea kellően felmelegít, ámbátor kint se repkedtek a mínuszok, de azért jól esik. A különleges kombinációt meghallva csupán jobb szemöldököm emelkedik meg, szerény személyem inkább valami szokásosat választana, nem lenne jó a nap további részét ételmérgezésben fetrengve tölteni. Ekkor jön a roham, ami kajakra Rám hozza a szívrohamot. Elég jó megfigyelő vagyok, ilyesmik csak akkor kerülnék el a figyelmem, ha netalán tán kivágnák a szemeit vagy efféle szörnyűség történne Velem. Fogalmam sincs, mi lehet a baja, azonban szegényes orvosi tudásom szerint leginkább valami asztmás megbetegedés állhat a háttérben, ezért is adok hálát a Gondviselésnek, amikor az egyik érkező-távozó vendég kitárja az ajtót. Jól láthatóan elmúlik a veszély, amint azt a kapszulát a szájába helyezi. Az idegesítő pincérlányt ingerült mozdulattal küldöm arrébb, majd visszajöhet akkor, ha épp nem lesz fontosabb dolgom! Aggódva vizsgálgatom sápadt arcát, úgy tűnik nem viselte meg túlságosan az esemény, kétségtelenül nem ez volt az első ilyen eset. Halovány mosolya nem győz meg igazán, ezért még mindig furcsa, féltő pillantásokkal méregetem, mintha bármelyik pillanatban összeeshetne. Kezének érintése az Enyémen kicsit kizökkent a révületből, ezért gyorsan nyomok egy puszit időközben felemelt kézfejére, azután kényelmesen az asztalon pihentetem őket. Már megint az iskola kerül elő, mint téma, ideje lenne bevallanom, miszerint magam se tudok többet róla, mivel elég keveset járok be. Olyan Nekem az oktatás ezen központja, mint egy napközi, amikor nincs mit csinálnom, gondolok egyet és beülök.
- Biztos? – kérdezem hitetlenkedve, míg szabad balommal végigsimítok arcán. – Persze, bármikor szívesen megmutatom az iskolát, csak előtte szólj Rám. Szerintem a barátszerzéssel sem lesz problémád, látod, Engem is tökéletesen az ujjad köré csavartál, pedig alig ismerjük egymást néhány órája… De… Mi volt ez az előbbi rosszullét? Ha nem akarsz válaszolni, nem kell, csak szeretném tudni, hogy tényleg rendben vagy-e már!
A végén gyors mentegetőzésbe kezdek, valójában semmi közöm nincs hozzá, viszont attól még érdekelhet. A veszély elmúltával ismét közelebb intem magamhoz a kiszolgálót, aki készségesen vágtázik közelebb, elég sötét pillantással méregetve összekulcsolt ujjainkat. Gúnyos mosollyal az arcomon adom le a rendelésem, hisz’ pár perccel ezelőtt már kiválasztottam a legjobbnak tűnő pizzát, Nayo-chan pedig halas-ananászost akar, ami egy elég furcsa kombináció. A hering tudtommal egy sós tengeri élőlény, míg az említett gyümölcs elég édes. Mondjuk, amennyi édességet összeettünk már, valószínűleg mindegy mit küldünk utána, ennek az estének csak egy hatalmas hasfájás vethet véget. Türelmetlenül várakozom kajánkra, körmeimmel pattogó ütemet verek a polírozott asztal falapjára. Nem megszokott, hogy ilyen sokat kell várni, talán a méregetős csitri számlájára írható a késés. A csend már kezd zavaróvá válni, ráadásul már teámat is beszlopáltam, ekképp találva magamnak egy normális kényszercselekvést. Ilyenkor bánom, miszerint nem iszok, nem cigizek, egészséges életet élek… Valójában itt nem is lehetne dohányozni, valamint csak azok nyúlnak ilyen szerekhez, akik mentálisan gyengék és nem bírják letenni függőségük tárgyát. Unalmamban már az egyik elővett fogpiszkálóval kezdek játszadozni, amikor végre valahára megérkezik rendelésünk, ámbátor elég bunkó módon lettek találva. Ezt a viselkedést senkitől sem tűröm el, így kiveszített mutató- és hüvelykujjam között egy vékonyka energiasávot koncentrálok, ami majdnem olyan, mint az íj, amit meg szoktam idézni. Nyílnak ezúttal a vékony dadarabot használom, nem kívánok további energiát elpazarolni erre a némberre. Rövid feszítést követően tökéletes pontossággal indítom útjára a rögtönzött vesszőt, ami tökéletesen beleáll a csaj farába. Haragosan fordul vissza asztalunk felé, de ebből a távolságból képtelenségnek tűnik, hogy bármit is csináltunk volna, ezenkívül megpróbálok a lehető legártatlanabb arcot vágni és még vigyorogva integettem is Neki.
- Sokáig maradsz még a mai napon? – teszem fel a kérdést, ami leginkább izgat jelenleg, talán még valami szórakozóhelyre is elnézhetünk, ha az esti órákat is távol töltheti Soul Societytől. – Egyedül lakom egy nagy házban, szóval, ha nincs hol aludnod, azt simán meg tudjuk oldani! Ezt pedig muszáj megkóstolnod, valami csodálatos!
Utolsó mondatommal már a pizzáról beszélek, ekképp bagatellizálva el a tényt, mely szerint meghívtam magamhoz „aludni”. Igazából semmi félreérthető gondolt meg se fordul a fejemben, igyekeznék jó kisfiú lenné és csak akkor próbálkozni, ha biztató jeleket kapok viszonzásul. szemöldökrángatás Magamban kuncogva vágok egy kisebb szeletet, ami eléggé meg van pakolva sajttal és egyéb feltétekkel, azután villámra szúrva nyújtom a lány felé. A régi időkre emlékeztet ez a jelenet, amikor még repcsinek álcázva tudták csak megetetni Velem a brokkolit, ami azóta kedvenc ételemmé lépett elő. Most sokan megbotránkozva nézhetnek, hiszen melyik gyerek olyan hülye, hogy édesség helyett növényeket rágcsál?!
Vissza az elejére Go down
Watanab Nayoko
8. Osztag
8. Osztag


nő
Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : 8. osztag | 10. osztag ~ valamelyik szülőm bőrkanapéján! **.**
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 13. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptyVas. Szept. 26, 2010 4:46 am

[Cukrok, bokrok, alakok -> Karakurai ámokfutás]

Apró bólintással jelzem állításom helytállóságát, és az utolsó korty teámat is a gyomromba küldöm. Igazán szánalmas, hogy pont Előtte jött elő ez a dolog, ami csak régen durvult el, mára már a 12. osztagnak hála egy apró kis kapszulával is orvosolható. Azt hiszem, régen egy-egy ilyen rosszullét után öregedtem keveset, úgy három-négy hónapot, aztán fél évet, egy évet… De mivel Hiro-kun nem ugrott fel mellőlem visítva, és nem törte ki a közfalat, azt hiszem, élhetek azzal az erős gyanúval, hogy nem változtam sokat, vagy talán semennyit sem. Jelenleg ez a legtöbb, amit remélhetek, és később, majd egy óvatlan pillanatban kilopakodok a női részlegbe belebambulni a tükörbe. Összevont szemöldökkel pillantok fel Rá, hiszen koránt sem biztos az, hogy nagyon díjazná a kis Mókuspöcök azt, ha elsírnám neki a bánatomat. Legalább Anyuka és Apuka nem kap majd szívrohamot, mert sikerül saját magamnak elkergetni magam mellől az egyetlen ’udvarlómat’.
- Az egész a születésem után derült ki… Kicsivel gyorsabban… öregszek, mint az átlag emberek, shinigamik, bármi, amire gondolsz. Így életem napjai alaposan le vannak korlátozva, és ennek a kis kék bogyónak hála megnyújtható a dolog. Persze csak addig, míg a 12. osztagnál találnak egy végleges megoldást a betegségemre. - kezdtem el játszani összefűzött ujjainkkal. Tessék, kimondtam, igaz nem mindent, de legalább nem hazudtam! Azt hiszem, ez igazán dicséretes dolog… Kissé szorongva pillantottam fel, hogy mikor vágja hozzám a teáját, vagy áll fel üvöltve, vagy vág le valami gigantikusan szörnyű reakciót, amivel porrá zúzza pici szívem, de egyelőre semmi! Csodálkozva pislogtam Rá párat, és angyalinak szánt mosolyt vetettem rá, ami egész gyorsan hűvössé vált, amint megláttam a visszatérő pincérnőt. Úgy nézett Rám, mintha karóba kellene húzni… Igyekeztem is elhúzni a kezem, igaz, kevesebb sikerrel, mint ’reméltem’ – a fene akart ezen a téren sikert aratni, legszívesebben visítva ugráltam volna körül az asztalt, hogy nem lett eleresztve a kezem-, majd villámmal levadásztam a gőzölgő pizzáról egy ananászdarabot, és vidáman rágcsálni kezdtem. Reméltem, nem zavarja Hiro-kunt túlságosan a kis problémám… Én már régen nem kesergek rajta, csak néha nyomaszt… Ha meg vannak számlálva a napjaim, miért keseregnék? Inkább örülök, hogy még élek, és naná, hogy tök vidáman vágok bele mindenbe! Egyébként, ha nem fenyegetne ilyen veszély, akkor is ugyanígy lennék… A lehető legtöbbet kell kihozni a pillanatból, nem? Majd igyekszek nagyon szép emlékeket magammal vinni, és ez a mai nap biztos, hogy toplistás lesz! *.* Már épp a heringre vetettem volna rá magam, amikor Hiro-kun az orrom alá biggyesztett egy darabkát az ő pizzájából, amit habozás nélkül be is kaptam- ingyen kajának sose nézzük a fogát! Rá kell harapni, gyorsan lenyelni, mintha ott se lett volna! A végén még visszakérik…>.>
- Egyedül laksz egy nagy házban? Nem félelmetes? Meg magányos? Én biztosan megszaladnék, és szereznék be egy kutyát, macskát, hörcsögöt, vagy mindhármat egyszerre… - fordítottam oldalra a fejem és tűnődtem el a helyzeten egy pillanatra, hiszen érdekes meg izgalmas volt beleképzelni magam egy ilyen helyzetbe. Már csak azért is, mert akkor tarthattam volna állatokat! *.* Apuka nem nagyon akarja engedni, hogy „egy bolhás döggel” aludjak, igazán nem értem, miért. Azt vajon jobban díjazná, ha Hiro-kunnal, vagy valaki mással állítanék haza kutyus helyett?! Surprised Bár lehet, hogy akkor joggal pályázhatnék az életem végéig tartó szobafogságra, vagy a keresztre feszítésre, és nem utolsó sorban az aktuális alanyom életének is véget vetnék. Szülők… illetve Apák, sosem érti meg őket az ember lánya… Rolling Eyes
- Nem tudom, nem kaptam Anyukáéktól időlimitet, biztosan tudják, hogy vigyázok magamra, nem hiába a rangom… de tök szívesen megnézném azt a nagy házad, ha nem baj! Meg mehetünk el még sétálni is valahová, ha akarod, csak a gitárt majd izé… nézzük meg! – csillogott rá a szemem úgy ezer wattal, miközben fejemben megjelent egy kép Anyukáról és Apukáról, akik tűkön ülve várják hazatértemet, és biztosan minden percben az órát lesik. Mérhetetlenül imádtam, tiszteltem, szerettem őket, no meg rajongtam értük, de most nagyon imádkoztam érte, hogy szabad perceiket valami… jobb tevékenységgel töltsék ki, mint a felőlem való aggódás. Nagyon jól esett, csak hát nem szívesen mentem volna haza máris, mert szégyen vagy sem, de én igenis jól éreztem magam Hiro-kunnal! Anyukák is biztos örülnének neki, ha megtudnák, milyen jó barátot szereztem Karakurában. Bár nem tudom, hogy a barátok szokták-e így fogni egymás kezét, meg csókolózni ( Embarassed ), de azt hiszem, nem nagyon… Lehet, mégis csak jobb lesz az, ha a lájtosabb verziót pöcörgöm el édes szülőimnek, amennyiben nem szeretném idő előtt a halálát okozni a kis kvinszimnek. Mindenesetre ezt a problémát jobbnak láttam elnapolni, kiváltképp, hogy újabb falat Hiro-pizza röpült felém. Lelkesen el is tüntettem a villáról, majd az enyémből vágtam egy falatot, és nyújtottam Parajkrémesnudli felé. Nem vitatom, hogy Apuka ettől a kombinációtól három órát töltött a wcn nagy szenvedések közepette, de akkor is… nem várhattam el szegénytől, hogy megértse az én – és Anyukáé is egyébként- csodálatos ízlésem! Abban viszont bíztam, hogy Hiro-kun szereti az édes és a sós ízek keveredését, mert ha nem, akkor égni fog a pofámról a bőr, maiért Ő már egy csomó kajáját ideadta nekem, én meg tök használhatatlan vagyok ilyen téren… T-T Futó pillantást vetettem a hajára, aztán arcomon szinte már szánalmasan elbűvölt kifejezéssel rámosolyogtam. Azt hiszem, nem csak én csavartam Őt az ujjam köré, már ha élhetek ezzel a kifejezéssel, hiszen nincs vékonyka ujjaim köré szorítva szikár, izmos teste*.* - bár nem bánnám annyira… Miután pedig a meleg kaja a pocakunkban végezte, gonosz mosolyt küldtem a pincérnőci felé, és kifelé menet csak azért is megfogtam Hiro-kun kezét, sőt, hozzá is bújtam, és csúnyán néztem a lányra. Nem adom oda, Hiro-kun most az enyém! >.< Ha eltűntem innen, úgyis biztos megkapja, mert biztos, és megcáfolhatatlan, hogy a létezésem nem gátolja meg abban, hogy a fogpiszkálós akciót valami másikkal is megismételje, csak nem a popójára bök vele, hanem valahova máshova… T_T Ajkaimat csücsörítve, bosszúsan szorítottam magamhoz Hiro-kunt, és nem is nagyon akartam elengedni, csak miután ajkaimat az övére tapasztottam. Nem is nagy ennek a csókolózásnak a logikája, miután rájön az ember, még rögtönözhet is! Így a végén lelkesen meg is haraptam kicsit Mentholospirítósom száját, aztán vígan dúdolgatva lódultam meg az egyik közelebbi bolt felé, ahol reményeim szerint végre megkaparinthatom majd a gitáromat.
Vissza az elejére Go down
Kazuki Hiro
Quincy
Quincy
Kazuki Hiro

Férfi
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 38
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Fotós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te4000/12000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (4000/12000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 10:26 pm

[Cukrok, bokrok, alakok -> Karakurai ámokfutás]

Hazudnék, ha azt mondanám, nem döbbentem meg meséjének hallgatása közben. Állam talán néhány pillanatra még a padlót is súrolta, azonban elég illetlen dolognak éreztem tátott szájjal bámulni, szóval nemes egyszerűséggel visszatoltam leesett testrészem a helyére. Sosem hallottam még efféle betegségről, biztos valami különleges shinigami nyavalya lehet, bár elég szánalmas, hogy a nagy Gotei 13 nem képes megfelelő gyógyszert találni egy kislány életének megmentésére. Mérgelődve szidom az összes nagyképű majmot odaát, akik biztos nem fektetnek elég energiát a kutatásba! Saját érzésemtől függetlenül, Nayo-chant nem rázta meg túlságosan a dolog, már biztos megbékélt a Rá váró eseményekkel. Egy pillanatra azért elgondolkozom a történeten, ebből adódóan lövésem sincs hány éves lehet valójában a kinézett angyal, talán nem idősebb tíz-tizenegy évesnél. o.O Nem lenne szerencsés, ha pedofilnak bélyegeznének, ámbátor Nayokora nézve mindent mondanák, csak azt nem, hogy még kiskorú. Ráadásul a szerelem nem ismer határokat, hallottam már olyan mendemondákat, melyek szerint egy több, mint kilencven éves csávónak alig húsz éves barátnője volt, a vénember meg még tologatta is a biciklit rendesen. A hideg is kiráz a gondolattól, ezért készségesen fogadom el a felkínált falatot, s be kell vallanom, nem is olyan rossz, mint amire számítottam. Lassan már igazából egymás pizzáját esszük, de ez nem érdekel különösebben. Kérdésére elgondolkodó arcot vágok, valójában sosem éreztem magam magányosnak, nem volt rá időm. Egy másik életről való gondoskodás magas még Nekem, nem merek bevállalni se egy kutyát, se egy macskát, mert nem venném a szívemre, ha miattam pusztulna el. Jól megrágom a számban lévő falatot, majd lenyelése után adok hangot gondolataimnak.
- Csak néha… - vallom be végül kelletlenül, miközben villámmal egy elkóborolt olivabogyót kergetek. – Tudod, már elég régóta élek egyedül, az ember egy idő után megszokja. Ráadásul nincs mitől félnem, ha valaki betörne véletlenül, szembe találná magát néhány nyilammal és biztos nem köszönné meg, amit kapna. Habár szokott olyan lenni, hogy jól esne némi társaság, mondjuk az esős napokon, de akkor beteszek valami zenét és kockulok, ahogy azt illik…
A legtöbb korosztálybelihez hasonló természetesen Én is rendelkezek különféle konzolokkal, habár az otaku léttől annyira messze vagyok, mint Karakura Jeruzsálemtől. Örömmel veszem tudomásul, miszerint talán az éjszakát is együtt tölthetjük, így sokkal nagyobb kedvvel lapátolom befelé a kaját a pofámba, ámbátor hamar rá kell eszmélnem, miszerint rágás nélkül bizony nem megy le kétharapásnyi étel egyszerre. Némi fulladozást követően könnyes szemmel tolom el magam elől pizzám maradékát, valahogy elment az étvágyam. >.> Mosolyát egy arcára nyomott puszival hálálom meg, azután némi pénzt az asztalra dobok, s indulásra készen állok. Nem kis meglepetésként ér kezdeményezése, ám ki vagyok Én, hogy ne éljek a helyzettel?! Végiggondolni sincs időm a dolgot, nyelve máris a számban kalandozik, ez pedig reflexszerűen késztett viszonzásra. Észrevettem ám a gonosz pillantásokat, amiket a pincérlány felé lövellt, így felfelé görbülő ajkakkal veszem tudomásul, miszerint ki lettem sajátítva. A harapás még inkább meglep, így alsó ajkamat tapogatva lódulok meg a shinigamim után, aki ide-oda pillantgatva keres egy boltot, ahol végre megveheti álmai gitárját. Még mindig kicsit ledöbbenve koslatok utána, akár egy kiskutya, majd a hangszer megvételét követően dicsérni kezdem, hogy milyen jó ízlése is van, meg ehhez hasonló dolgok. Úgy tűnik a bugyiján virító feliratnak igaza volt, nem szabadott feladnom, s lám hova jutottam! Előzékenyen applikálom a hátamra a tokot gitárostól-mindenestől, azután lépéseinket lakásom felé kormányzom. Kezemet nyugodtan pihentetem derekén, miközben az utcai lámpák pislákoló fénye alatt összebújva érkezünk meg a kiszemelt célponthoz. A város egyik módosabb környékén áll, ennyit tesz az örökség.
- Előre bocsánatot kérek a rendetlenségért, de nem gondoltam, hogy vendéget fogok ma fogadni… ^^” – kezdek el máris mentegetőzni, pedig még be se lépett, ráadásul az előszobában nem lehet akkora kupit csinálni, ami elriasztana bárkit is. – Tedd le magad nyugodtan a nappaliba, mindjárt jövök Én is, csak beakasztom a kabátokat, meg biztonságba helyezem a hangszered.
Egy kacsintást követően beljebb terelgetem az előbb említett a helyiségbe, azután gyorsan behajigálom a bent már feleslegessé vált textileket a szekrénybe. Valahogy semmi tehetségem nincs a rendrakáshoz, ellenben ez egy legénylakás, ha minden csillogna-villogna, akkor búza lennék vagy megrögzött takarításmániás. Szerencsére egyik sem vagyok, így hatalmas ugrást követően vetem le magam Nayo-chan mellé, s arcomat a nyakába fúrom. Később körbe is vezetem a házban, de egyelőre jobbnak látom pihenni kicsit. Az étteremben elcsattant csókot biztató jelnek veszem, szóval különösebb gondolkodás nélkül lehellek egy csókot kulcscsontjára és ha nem bánja, akár tovább is mehetünk. szemöldökrángatás
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te52100/65000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptyKedd Okt. 26, 2010 1:33 am

//Most már tudósokat is küldenek utánam, avagy Tamachi Yukezo kerestetik//

Éjszakai műszak. Csak azért vagyok itt az irodámban, mert teljes nyugodtsággal tudom leépíteni az agyam az alkohollal. Igen, most éppen részegre iszom magam. Két szaké között csupán a cigi jótékony hatása mutatja ki jelentkezését rajtam. Hosszas köhögés után lenyeltem a szakét, hogy ezzel megszűntessem a dolgot. Hamar rájöttem, hogy hülye ötlet, hiszen a köhögéstől csak leszaladt az erős nedű, és csak fulldokláshoz vezetett a dolog. A tüdőmet félig kiköptem, majd elhatároztam, hogy most hazamegyek. Feltápászkodtam a székemből, és megcéloztam a jobb oldali ajtót. Miközben hősünk halad a háttérben a szurkolók tömkelege lélegzetellálítva figyeli az eseményeket, de mikor hangos puffanással elterül a földön, mert a jobb oldali ajtó igazából a fal, egy hangos „Ooooouuu” bódulás hangzott fel. Na ma sem nyertem meg a főnyereményt. Márpedig rajtam nem fog ki a fal. Felálltam, és most a bal oldali ajtónak mentem neki. Okulva az előző esetből futottam, mint az eszeveszett vad barom, hiszen ha fal van ott, áttöröm a reiatsumnak hála. Átestem egy üvegen, és hosszasan végignyaltam a falat.
- Najó, ki a faszomnak volt az az ötlete, hogy fessünk a falra egy ajtót?!- mormogtam orromat dörzsölve. Azt hiszem elegem volt a falból, majd csak újraépítik.
- Hadou 88: Kuro Jaza, Hadou 45: Kohaku koutetsu- a technika kombinációt a jobb kezemre koncentráltam, és ahogy egy erős fény majdnem megvakított, bátran nekizúztam a falnak, ahogy a 100 halálos penge eloszlatja a falat, mint valami tömeget. Ekkor jut eszembe, hogy én festetettem fel az ajtót a falra, mert megnöveli a ház térfogatát, és van mind gondolkodnia az embernek, hogy mi is van a fal mögött. Miután átzúztam a szomszéd irodába csak megcsóváltam a fejemet. Valami nem stimmel nekem itt. Pont leszarom! Önfeledten haladtam kifelé az épületből, és az utcákon sétálva azon gondolkodtam, hogyan is múlassam el az időt.
- Tamachi Yukezo, letartóztatom!- egy bátortalan shinigami volt az, és ahogy elnéztem teljesen esélytelen volt ellenem. Megvakartam a buksimat, majd ráfogtam a dolgot a vérdíjamra. Odashunpoztam mögé, és a vállára tettem a kezét.
- Nem kell ezt tenned, menekülj inkább-- megfogadta a tanácsomat. Egyenesen szalad előlem, míg én unalmasan zattyogtam utána. Miért van ez mindig. Gyengéket küldenek ide, sokkal erősebb bűnözők is vannak itt, mint én, és még a hollowok is mostanság erőteljesebbek lettek. Tanaka Hitoshi megnyomorítása is engem terhel, szóval nem lepődnék meg, ha most idejönne egy rakat ember, hogy öljenek meg. Jöjjenek, hiszen az alkohol olyan bátorrá teszi az embereket, hogy csak nah. Tovább dűlöngéltem az utcán haza felé menet, nem is csodálkoznék, ha közben leszedne valami hollow. Jut eszembe hollow, nem is olyan rég megéreztem egyet a hátam mögül. Hátranéztem, és csupán egy menekülő kislányt pillantottam meg, meg egy visszataszító csaholó hangot. Megvontam a vállam, és elővettem a zanpakutomat. A két kislány közül a jobb oldalit kaptam el, és szerencsére az volt az igazi, homlokához nyomtam a kardom végét, de a lendületet nem igazán tudtam visszafogni, így fejbe csaptam szerencsétlent. Ellenkezett erőst, de eltemettem a lelkét. A csaholó lidérc már ugrott is a nyakamnak, csak én előtte ledugtam a torkán a kardomat, majd rájöttem, hogy nem valami jó ötlet, mert a kutyuska lenyelte. Ott álltam a kardom nélkül, és ez a fenevad meg eltűntette az én kincsem. Még kilátszott a száján a markolata, így tudtam, hogy még menthető a dolog.
- Kounkanteny- szerencsétlen dög. A kard kifelé menet kettémetszette a koponyáját képző maszkot. Hát van ez így. Letisztítottam valami csövesben a kardomat, már amennyire ez tisztításnak tekinthető, aztán megéreztem egy másik shinigami reiatsuját, szintén gyengébbet, mint az enyém. Megcsóváltam a fejem, majd el sem téve a kardomat hátra fordultam, és egy meglepő arcot láttam magam előtt. Tanaka Hitoshi??? Mi a franc? Nem ez nem ő, csak hasonlóan néz ki. Semmi gond, nyilván ikrek.
- Hukk... nem öltem meg a testvéred- válaszoltam mámoros hangon fel nem tett kérdésére, és egyenesen mellé néztem a szemének, csak mert nem találtam hol is van pontosan a szeme.

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te21500/30000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (21500/30000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Célszemély    Karakura Town utcái - Page 18 EmptyKedd Nov. 16, 2010 9:25 am

A parancs világos egyszerű, de annyira, hogy még nekem sem kell rajta filóznom. Más kérdéseim támadtak inkább. Mint például, hogy miért engem, gyengusz, aktakukac, lombik bámuló négyszemű kis senkit küldenek egy nagy kutyus lábnyomocskái után. Ebből is látszik mennyire pótolható vagyok... na mindegy. Sóhajtok egyet és még lehúzzom a maradék energia italt, immár alig buborékos szörnyen édes izét. Kiráz a hideg, ismerős hangulat. Szemeim elkalandoznak a sötét árnyékok megnyúlt torz karikatúráin s megüti a fülem az északi morajlásban az elsuhanó vonat okozta zaj. Valahol messze volt, nem éppen itt. De hopp hol leledzik a ördög, hát a véletlenekben, amiben persze nem hiszek. Előttem egy ifjú shinigami rohant el, észre sem vett. Nem is csoda, hála a koncentrációnak meglehetősen elnyomtam a lélekenergiámat ami elárulná, hogy éppen követek valakit. Tisztára Sherlocknak érzem magam... már csak az ópium és egy kövérkés fickó hiányzik mellőlem. Azt hiszem én ahhoz túl kedves vagyok...
Közben tovább mélázok, nem törődök elhamarkodott társammal, csak felfedne engem is. Ahhoz még túl korai, figyelni akarom még egy kicsit. Talán azért is küldtek ki, mert valaki rájött, hogy alkotói válságban vagyok. Egy hónapja nem álltam elő hihetetlennek tűnő felfedezéssel, nem találtam fel semmi lélekrombolóan haszontalan dolgot, nem csináltam semmit. Csak megírtam a papírmunkát. Általában utálom ezt, legtöbbször monoton, belefásulok órák alatt, de mostanában nem. Sok dolog történ rövid idő alatt. Hueco Mundo és a küldetések. Azt hittem képes vagyok rá, hogy elég leszek, azt hittem sikerül majd valamit változtatni, rájönni valami lényegesre. Az eredmény az lett, hogy a látszat nem csal. Ez a felismerés rosszabb volt, mint a legrosszabb álmom. Minden az aminek látszik. Én is... súlyosan túlbecsültem a lélek erejét, na meg a lelkesedésem. Mehet a francba, szart sem ér, szemét az egész. Lelkesedés igekezet... francokat. Nem, van ami el van rendleve, és nem lehet rajta változtatni, nekem legalábbis nem.
Halkan lépek tovább sikoltást hallok. Megremeg a szemöldököm.
Még élek odabent, hiába a csalódások, még mindig. Szánalmas, cöh igen megint azt hittem, hogy csak mert én úgy akarom jobb lesz a világ. De vajon amit akarok jó? Vajon van jogom ítélni. Ezek szerint nincs... de még sem tudom feladni. Miért?
Szaporodik a lépéseim száma. Ha ilyen gyorsan fogok menni felfedez. Nem érdekel, egy holow is van ott...Fenébe a póttesttel és fenébe mindennel. A kolléga most rohant el a fejem felett visszafelé. Háh... a gyáva féreg. Lehet, hogy minden sötét és olyan akár a szén...de én akkor is olyan leszek amilyennek én akarom látni magam. Kerül amibe kerül. Akármilyen esendő. Ha ez az ára, én két kézzel megfizetem. Egy pocsolya lépteim nyomán a graffitis falakra pettyezte átlátszatlan fekete cseppjeit. Ott is volt a célszemély. Totál részeg. Ehhez nem kell Einsteinnek lenni. Idáig érzem a pia szaggal keveredő cigaretta szagát. Most már mindegy felfedtem magam. A holow pofázmányából kiálló kard, csak tetézte a groteszk látványt, Vajon ha lefesteném... divatos lennék a kortárs művészek között? Biztosan.
Az illető tántorogva kicuppantotta a kardját az elfoszló áldozat testéből. Láthatóan egyáltalán nem aggasztja azon tény, hogy olyan részeg, lehet hogy még a meglepő lélekenergiája sem védené meg egy erős ellenféllel szemben. Nem kell aggódnia, ez az ellenfél még csak véletlenül sem én vagyok. A parancsban csak megfigyelés áll... nem ölök, ha nem muszáj. Másodpercekkel ezután emelte rám a tekintetét. Na most esett le neki, hogy itt vagyok. Micsoda csodás reakció idő. Tántorogva egyenesedett fel pont úgy nézet ki mint aki mindjárt össze akar esni. Sápadt volt, beesett szemű, a haja kócos, és most már a ruhája is koszos. Még jó, hogy nem tükörbe nézek. Mormog nekem valamit, egy kicsit furcsán nazális hanglejtéssel. De figyeltem, miden esetre fogalmam sincs miről dumál a szerencsétlen.
- Nem egészen értem mire célzol, nekem nincs testvérem, bizonyára hallucinálsz az állapotodból ítélve, sött lehet, hogy még delirálni is fogsz. Én nem azért jöttem, hogy megküzdjek veled... most amúgy sem lenne semmi értelme. - nézek rá kicsit felvonom a szemöldököm amint látom, hogy az egyik lába megint arrébb toppan a dőlés szöge miatt. Mellém néz, kettős látás, igen tipikus. Most megölhetném... ha nagyon akarnám... de én nem vagyok féreg, sajnos gerinccel születtem ezen világra.
- Az én nevem Masamune Raiden, már ha érdekel... igazából csak egykét kérdésem lenne hozzád.- mondom nyugodt mély kissé fáradt kiéget hangsúlytalan hangon. S közben megigazítottam a póttestemen a fekete szövetkabátot. Mondom és várok egy kicsit hátha nem fogta fel elsőre. Nem hiába az alkohol idegméreg. És bizony még ránk is hat. Annyira nincs kedvem ezt csinálni. annyira nincs kedvem őt követni. Semmi értelme az egésznek. Ha rátámadok, talán megöl, talán én őt, de jobb lenne ezzel valami ? Nem... csak valakinek az érdeke érvényesült. Újabb lemondó sóhaj, és előre lépek.
-Tamachi Yukezo ha jól tévedek...mi lenne ha megkönnyítenénk egymás dolgát, és te csak válaszolnál én meg csak eltűnnék...hm?- Próbálkoztam, hátha bejön, elvégre részeg az ítélő képessége is romlik. Szóval akár be is jöhet. Meg aztán lehet, hogy egy kis lelki segély kérdése az egész... vagy nem. Egy próbát megér... Még úgy is bőven van időm míg kijózanodik.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te52100/65000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptySzomb. Nov. 27, 2010 2:58 am

//Most már tudósokat is küldenek utánam, avagy Tamachi Yukezo kerestetik//

Ez a méteres vöröshajú vadbarom letagadja a testvérét O.o . Ha ezt hallaná az a jó ember, biztos mérges lenne. Megvakarom a fejem, hiszen nem tudtam összekötni a hasonlóságot, plussz a hallottakat. Egy kissé megszédültem, és megpróbáltam felfogni a dolgokat. Nem harcolni jött? Ez egy pozitívum Very Happy . Valószínűleg ezen állapotomban sokkal nagyobb károkat okoznék benne, sőt még magamnak is. Meg ígéretem is köt. Hogy a fene esne belé. Kezem a gömbre siklott, mikor a nevét hallottam. Masamune? Jah nem, ismét csak tévedtem. Már azt hittem jön a család bosszút állni. Legyintettem egyet, majd közelíteni próbáltam a jobb oldali Raiden felé, hamar feladtam, mert voltak némi koordinációs zavaraim. Szóval seggrészeg vagyok, ezt kimondhatjuk. Kezemet az arcomra helyeztem, úgy próbáltam kiértékelni a helyzetemet. Talán csapda... Remélem, hogy nem, mert akkor naaaagy baj van. Most könnyedén belesétálok, hiszen nem tudok egy lépésnél messzebbre gondolkodni. Fenébe, most mitévő legyek. Öljem meg? De a jobb, vagy a bal oldalira csapjak le. Keresztbe vágok, az biztos eltalálja valamelyiket. Fene se tudja. Lehet jobb lenne életben hagynom. De mit akarhat. Azt mondja néhány kérdése lenne csupán, és mindenesetre csak beszélni akar.
- És úgy akarsz tőlem értelmes... választ kapni, hogy 10-ig nem tudok számolni? Hol hagytad az eszed barátom? Mondd csak melyik osztagban szolgálsz. Ha tippelnem kéne akkor 7.-et vagy 12.-et mondanék. Látom a testtartásodon, hogy nem nagyon akarsz harcolni. A többi osztag beliek már nekem estek volna- fejtettem ki zseniális következtetésemet. Ki kéne józanodni hmm. Talán 5-10 perc és jól leszek. Bár ez idő alatt, akár haza is futhatnék, meg vissza. Sebaj! Éreztetni fogom vele a jó szándékom, és leveszem a kezem a gömbről, és Paragonról is. Lehunyom a szemem, és a fejem is egy kissé lehajtom. Fenébe, még mindig szédülök, mint a vasorrú bába a mágneses mezőn. Részegen még a hasonlatok is sántítanak. Reménytelen a helyzetem. Nem kéne az este már többet innom.
- Ha az értelmemet keresed, akkor akár fel is ugorhatnál hozzánk. Ne félj nincs otthon semmi csapda, szerintem te is tudod jól, hogy.. hukk... itt is megölhetnélek. Csak kell a teám, és józan leszek, ígérem. Fúú de nehéz a folyamatos fogalmazás. És még azt is meg tudod, hogy hol lakom. Mit szólsz hozzá? Közben meg beszélgetünk...- véleményeztem meg, és fel sem fogtam, hogy mekkora hülyeséget mondtam. Elvezetném a saját rejtekhelyemre? Ha Vaiardokéhoz vinném őt, akkor ottan meg is halna xD. Na mindegy, nem csapom be. Ha velem jön, akkor ránézek, legalábbis megpróbálok, és megszólalok az enyhén alkohol szagú számmal.
- És mit szeretnél tudni. Én vagyok a Villám Vándor, a Tamachi ház jelenlegi vezetője. Mi kéne?- kérdeztem rá a szándékára. Valóban érdekelt, hogy mit is akar tőlem. Meg jobb volt Nazoról sem szólni, bár ha komolyan érdeklődne felőlem, akkor már megnézhette a múltamat. Ha nem tud Nazoról, akkor az azt jelenti, hogy csak úgy ideküldték, hogy szerezzen információt. Vagyis konkrét szándéka nincsen. Megpróbálok jól hazudni ha kell hmm... Ha meg nem kérdez rá Nazora, akkor vigyáznom kell vele. A következő lépését várva lépkedtem „egyenesen” és a zsebemből egy cigit kotortam elő. Megkínáltam vele a shinigami urat, és meggyújtottam a sajátom. Érzékeim össze-vissza ugráltak, szinte megállapíthatatlannak éreztem az erejét. Lehet, hogy erősebb nálam, bár azt nem hiszem. Daitenshi tag vagyok, vagy mi a szösz! Elit shinigami, aki profi, ha harcról van szó. Simán erősebbnek lenni, nem nagy szó. Paragon remélem lenyugszik majd, és tudunk együtt működni, ezáltal még erősebbé válni. Ez a gyerek meg... hát nem is tudom mit kezdjek vele

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te21500/30000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (21500/30000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptySzomb. Nov. 27, 2010 12:59 pm

Mély meglepettség, újabb tántorgási rohamok tőrnek rá a fickóra. Kócos haja össze vicca meredezik az üstökén, és arcát azzal a sápadt fehér színével egészen zöldessé varázsolja.Azokban a homályos, és kissé opálos tekintetében valami értelem kezdett el pislákolni, bár meglepően összetéveszthető volt azzal, ahogy bambúlt némán előre.Sőtt megrökönyödés,s némi értetlenkedés vetült rám. Testbeszédben profi vagyok. Hamar feladta a gondolkozást, mert legyintett és inkább cselekedetekkel próbálta kompenzálni, ami most éppen intelligenciában hiányzott. De a járás sem ment olyan simán. Ráadásként olyan szépen benézte a vizionált hasonmásomat, hogy öröm volt nézni. Ha nem lettem volna ilyne morc, és máskor találkozunk, talán ki is nevetem, de mindezek ellenére, én éreztem azt a nyomást amit az ő lélekenergiája okozott. Olyan hülye nem lehet aki ilyen erős. A kis beszólását viszont nem hagyhattam szó nélkül.A maximalizmus átkai.
- Nos, csak hogy tudd, a részegek nagy százaláka képtelen hazudni, ráadásúl mivel az alkohol gátlás oldó, ilyenkor olyat is elmondassz, amit amúgy biztos nem tennél meg. Tehát nem irracionális az a gondolat menet, miszerint én több sikerrel járok mint az előttem levők. Ami pedig az osztagomat illeti, bele trafáltál, a tizenkettesekhez tartozom. A testartásom pedig a jelen állapotodban nem irreleváns, mert a jelenlegi viuális és megitélő képességed nem szuperál éppen tökéletesen, és ezt az is mutatja hogy nagyjából fél méterre eltévesztetted a tartózkodási helymet ^^ - feleltem akár ha a számítógépem szöveg olvasója darálta volna le a szöveget, de bellül kezdett jobb kedvem lenni. Egyáltalán az a tény, hogy nem rontott nekem ahogy meglátott már sikernek számított, legalább is az én esetemben. Most láttam, hogy újabb gondolatoknak rúgódszkodnak neki az extramagas véralkohol szintben tocsogó agysejtek. Látom, ahogy kezei meglazulnak, tekintete már közel sem olyan ellenséges, bár kétlem, hogy vajmi százaléka is átment volna annak amit mondtan, de úgy gondolom, hogy a legtöbb esetben egy józan lélek sem jutott volna velem jobban dűlőre. Az igazság az, hogy nehezen fordítok Raidenről emberibb nyelvre. Meglepetésemre Tamachi san részegen is sokkal elviselhetőbb személy volt az átlag társaimnál. Erre nem számítottam, az esélye ennek... elenyészően kevés. És eltekintve a szez és nikotin ütős masszív szagától talán még kellemes társaságnak is mondanám. A nyíltságát pedgi a fentebb, általam felsorolt indokok által magyarázom.
- Ez egy egészen kiváló ötletnek tűnik Tamachi san, akár mehetünk is.- Válaszoltam röviden,. Meg volt a statisztikai esélye, hogy olyanyira naív vagyok, hogy esetlegesen belesétálok egy szépen felmázolt csapdába. De én nem matematikus vagyok szerencsére, az igazi kutató semmit sem ér intuició nélkül, és persze ennek semmi köze sincs a nők megérzéseihez. Az véletlen szerü, az agy által kreált télvhit, miszerint az ő hatodiksosem téved, de ha ez igaz lenne, a nők már rég feltalálták volna azt az eszköt amivel minket férfiakat pótolnak. Nem, az intuició amire gondolok, inkább amolyan tudat alatti valószinűség számítás eredménye, amire tudatosan nem vagyok képes levezethető választ adni, de attól még itt van a fejembe, csak nem tudom hogyan csinálom.
- Hogy mit is szeretnék tudni rólad? Nos személyes okom nincs erre, tehát parancsot teljesítek, mivel egynelőre nyílt lapokkal játszunk úgy vélem az a fer ha én is őszinte leszek. De kérlek ne érts félre Tamachi san,ha az állna a parancsba, szemrebbenés nélkül hazudnék. Jelenleg viszont nem áll érdekemben. Amiért ideküldtek egyszerű feladat. Megfigyelés. Nem adták parancsba a közvetlen kontaktust, sem pedig a meggyilkolásán nem rendelték el. Őszintén szólva se időm sem kedvem nem volt átnyálazni a csinos kis aktát amit azzal a bagatel jelszóvalo védve eltemettek az adatbázis arhivátumába. Mi lenne, ha azt mondanád el, amiről úgy gondolod, hogy tudni akarnak azok akik ide küldtek. Igazán hálás lennék egy ilyne információért. Őszintén szólva, ha nagyon meg akarnának őlni, vagy nagyon útban lennél nem engem küldtek volna.Hisz őket sem ejtették a fejükre. Egy hozzám hasonló illetőt küldeni a fejedért, csupán energia, idő és ember pazarlás lenne, és mint jól tudjuk, ezekben az időkben, ezt még mi sem tehetjük meg magunknak. Ha engem kérdezel, nagy valószinnűséggel csak azt akarják tudni, nem akarsz e résztvenni valami nagyszabású cselekdeteben, ami esetleg veszélyeztetne minket úgy álltalában.- Mondtam miközben elindúltam mellette. Lassan elmúltak a kételyeim. Éreztem a mozgásán, úgy az egész szermélyén láthatóvá vált, hogy újabb gondolatok között mereng. Talán mérlegel valamit. Vajójában egy cseppet sem érdekelt, hogy most milyen szintű ellenség kategóriájába osztott be. Egyszerűen nem tudott izgatni, valahogy elkerült a félelem érzése. Túl akarok lenni az egészen, aztán csak gubbasztani a laborom mélyén amíg valami kósza reménysugár szöget nem üt a fejemben és, megint lelkesedésre nem sarkall. Végül pedig megint csalódok és újra visszazuhanok a korházfehér cemefalak közé..
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te13000/15000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (13000/15000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptyPént. Ápr. 01, 2011 11:44 pm

Vaizard-Arrancar mít
Nati és Yasu játéka


Csodálatos idő köszöntött ránk reggel. Szakadt az eső… Nem is tudom miért, de kedvelem az esőt – másokkal ellentétben. Ilyenkor sokszor elgondolkodok dolgokon. Például, hogy milyen is a kapcsolatom valójában Masakival, vagy hogy miért én vagyok a legkisebb, és miért szeretnek elő szeretettel engem piszkálni. Pedig egyáltalán nem érdemlem meg, hiszen nem tettem semmi rosszat. Egyébként is, én vagyok az egyik legidősebb, szóval nem értem, hogy mit vannak úgy oda. Inkább tisztelniük kéne engem, hogy ilyen öreg vagyok, és mégis úgy nézek ki, mint egy 15 éves fiú. >.< Ehelyett meg bezzeg úgy kezelnek, mint egy pólyást, aki csak takarításra, meg csicskáztatásra jó. T-T Miért mindig én megyek el vásárolni…? Jó, most pont nem vásárolok, hanem csak úgy céltalanul bolyongok Karakura utcáin, de akkor is… Ha tovább maradtam volna odabent, lehet, hogy rám sóznak megint valami feladatot, aztán muszáj leszek megcsinálni. Nem is tudom, hogy miért élek még mindig velük. Folyton csak piszkálnak, meg kihasználnak. Ja, de tudom, hogy miért maradtam ez idáig… Masaki miatt…
Na, de muszáj nekem folyton csak nyavalyogni? Nem! Még szép, hogy nem! Muszáj pozitívan tekintenem a világra, még ha az nem is olyan pozitív, mint ahogy én szeretném. Viszont nem élhetek folytonos önsajnálatban, tennem kell valamit ezért. Pontosan emiatt határoztam el, hogy némi személyiségváltozáson megyek majd keresztül. Persze az más kérdés, hogy erre a többiek hogy fognak reagálni. Tuti majd lehurrognak, meg kiröhögnek… Mindig ezt csinálják… T-T
Tehát, a nap kisütött, és a reggeli eső maradványai is elkezdtek felszáradni, az aszfalt fakószürke színe is egyre több helyen kezd el látszódni. Igaz, hogy szeretem az esőt, de azért a jó idő mégis jobb hatással van az emberre, s én is úgy éreztem, hogy feltöltődtem energiával. Elhatároztam magam, hogy márpedig küzdeni fogok a raktár lakóinak csúnya követelőzéseivel szemben. Nem akarok én lenni az állandó csicskás, akit ugráltathatnak reggeltől estig. Ezennel befejezem pályafutásom, és a sarkamra állok. >.< Legalábbis próbálok…
- Igen, ezt fogom tenni! A sarkamra állok, és nem hagyom magam! – erősítettem meg akaratomat is élőszóban, elvégre a kimondott szónak hatalma van, és én tényleg szeretném azt hinni, hogy képes leszek mindezt végig csinálni. De Masaki is tuti képen röhög, ha el kezdek vele feleselni, vagy meg egyszerűen felrúg, mint dühös nagyi a hokedlit.
Dühösen, és morogva rúgtam bele az utamba kerülő üres üdítős dobozba, ami hangos csattanással adta tudtomra, hogy sikerült eltalálnom. Nem foglalkoztam vele, hogy merre megy, vagy hogy kit talál el, és őszintén szólva tényleg nem nagyon érdekelt, hogy egyáltalán eltalálok-e vele valakit. Ha igen, úgyis ki tudom magyarázni. Vagyis… megpróbálom.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te40550/65000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (40550/65000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 12:14 am

Vaizard-Arrancar mít
Nati és Yasu játéka


*Ismételten a hatalmas fehérnek tűnő, tompa fényű falak tornyosultak fölém. A kinti feltámadt szélnek már csak maradványai szűrődnek be a kastély ezen részébe. S az éj már jócskán lerótta tartozását a nappalnak. Szintetikus nappalok és éjjelek változása. A puszta monotonitás melankolikus egyen hangúságba torkollik. Nincs nap mikor ez a már-már zavarba ejtő folyamat nem menne végbe. Még is ez kell nekünk arrancaroknak, olyanok vagyunk mi is mint a csecsemők. Szükségünk van a törődésre, még ha ez is csak egy felszínes maszlag, amelyet Aizen-sama nyújt nekünk. Bár nem vagyunk elveszve, vannak társaink kik segítenek a másiknak. A nagy bekristályosodott szív még rejthet meglepetéseket. Már ha az ott is van egyáltalán. A nagy falakon viszont egy kósza árny karmait ide oda lengeti. A játék félelmetes aspektusokat képes felvenni, még is ha valaki rá néz nem ijed meg tőle. Csak egy függöny ide oda lóbálása a fényben. Az-az egy árnyék amely nem tud nyugton maradni. Ennek a vibrálása az ami felkelt lassacskán engemet is. Megint fején ütött az a bizonyos, hogy a játékot túlzásba vittem. Azt kidőltem a kaszámmal együtt egy padlón. De már megint betakart valaki. Nem tudom ki olyan kis cukcsimukcsi, de megtette. Egyszer üssön fejbe a menykű kiderítem ki az és a szájába gyömöszölök egy nyalókát. Fel ülök a kemény padlón és hatalmasat ásítozok.*
- gáháháh ááááááá ooo...gyáááá..nyam nyam nyam!
*Nagyra sikeredett, de még mennyire. Meg is dörzsölöm a szemeimet. Ez a virradó reggel üdítően hat még nekem is. Hatalmas mosoly kerül az arcomra ahogy meglátom, hogy egy ablak előtt feküdtem tulajdonképpen. Furcsa, mert nem itt dőltem ki. Legalább is pontosan emlékszek, hogy nem itt. Nekem már pedig jó a memoriám (khm khm ><). Fel is pattanok és a hátamra kötöm a kaszámat. Jaj a kis cuki is ásít egyet. Vagy legalább is, élethűen vizuálok valami ilyesmit. Össze kócolom a hajamat, majd morfondírozni kezdek a takarót illetően. Ez természetesen perceket vesz igénybe, de végül megszületik a döntés. Ismét szét kaszabolom és ismét a falat díszítem ki vele. Azonban a mostani felirat valami másról fog szólni.*
- "Quibelez de Saporán" szerelmes Slarin-chan-ba...
*Fixírozni kezdem az eredményt. A kastély valamennyi falára már firkáltam vagy csináltam ilyesmit, remélem ezt is meglátják. Addig is nyugtázom, hogy remekül végeztem a dolgom. S az is aki takarót adott nekem az éjjel. Nem fáztam, de még mindig hiányzik az a valami. Az, amit elfelejtettem. Erre gondolva kacsintok egyet a takarócsának és nyitok egy "csillagkaput".*
- Gyerünk csillagkapu juttass el karakurájzerhez...meg kell látogatni a húsvéti nyuszikát!!!
*Kiabálom félig meddig hangosan, majd egyszerűen beugrok ebbe az izébe. Nem akarnám én elsietni a dolgokat, de eszembe jut, hogy mi volt az ami hiányzik nekem. Így még gyorsabb leszek. A plüssállatom a tét, ne hogy már megvegye valaki. Kell egyet szereznem a marslakócskáktól játék közben, ezt pedig csak úgy érhetem el ha sietek. Így is teszek mikor átérek végre egy számomra ismerős helyre. Még is már megint azok az átkozott falak. Jaj de utálom őket. Egyszer tutira elárasztom Szayel mesterséges babáival és akkor majd eljön a plüssök rémuralma. Kuncogok egyet és mint akit kergetnének sonidozni kezdek. Majdnem el is csap egy kocsi, de hála az én kiváló mágneses erőmnek egy falba csapódok. Kezdem azt hinni, hogy valóban vonzom őket. "X"-re kapnak szemeim és a nyelvem is picikét ki lóg. De a palacsinta lassan felfújódik s újra elindul.*
- Nesztek marslakók jobb vagyok maratoniban!
*Nyújtom ki a nyelvem és haladok előre. Kissé az utak még eső cseppesek. Itt bizonyára esett eső is, amire már nem is igazán emlékszek milyen is. Egyszerűen leesett. Aztán egyszer csak a semmiből egy hatalmas "BUMM" majd még egy "BUMM". De ez akkorára sikeredett, hogy akárki is legyen én egyenesen ráesek. Visítok is egyet, de még nagyobbat amikor meglátom.*
- Gyááháháhá egy marslakó..elkaptak...segííítség!
*Na ez legalább akkorára sikeredett, hogy Slarin ha nem hallotta meg Las Nochesből akkor igen csak kuksi lehet. Fel is pattanok és hátra hökkenek. Nagy kerek szemek egy kis vigyor. Próbálom az átlagos képemet mutatni, hátha megszökhetek a fogóm elől...*
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te13000/15000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (13000/15000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptySzer. Jún. 29, 2011 10:00 am

Vaizard-Arrancar mít
Nati és Yasu játéka


Mégis miket beszélek én? Jó, persze, a sarkamra állok, de mégis hogyan? Egyedül képtelen lennék rá, hiszen én… mégiscsak én vagyok. Nekem soha semmi se jön össze, és mindig mindenki csak kinevet. Egy-két kivétel van csupán, de ők biztos nem segítenének, hogy kicsit összekaparjam magam. Muszáj valahogy, saját kezeimmel újra normális emberi lényt faragnom magamból. Nem maradhatok egy túlkoros pólyás, akit mindenki kihasználhat. Muszáj ezen az egészen változtatnom, még ha úgy érzem, lehetetlen küldetés is lenne. Biztos képes lennék rá, csak épp nem hiszem el. Valahogy pedig mindenképp magamra kell erőszakolnom a változást, hiszen az csak jó dolog lehet, nem? Én már csak jó irányba változhatok, hiszen ennél rosszabb már nem lehet. Vagyis de… mindig lehet a jelenlegi állapotnál rosszabb, és én azt nem szeretném. Viszont úgy gondolom, hogy sosem árt egy kis magabiztosság, abból meg nekem már elég kevés van. Kevés önbizalmam maradt, és ezt kéne kissé feltornázni, hiszen többnyire én vagyok a „bokszzsák”, még ha nem is fizikailag.
- Hogy kéne nagyobb önbizalomra szert tennem…? – motyogom magamban, miközben elsétálok egy könyvesbolt mellett, ahol megpillantom hatalmas betűkkel kiírva a leárazást. Sose voltam nagy könyv fan, nem szerettem olvasni, azonban a kirakatban egy könyv igencsak megragadta a figyelmemet. Mintha csak nekem szólt volna: Akarom a változást. Valami psziho cucc lehetett, vagy fogalmam sincs, de a könyvesnéni szerint, akinél érdeklődtem, azt mondta, eléggé kapós könyv, és már sokat eladtak belőle. Állítólag elég hatásos cucc, és néhány hét/hónap alatt sikerülhet a benne található módszerekkel elérni a változást, így akár már ellen is állhatok az engem ért sérelmeknek, és követelőzéseknek. Szeretnék megváltozni, és reményeim szerint ez a könyv segíteni is tudna, ha már ilyen jól bevált dolog. Bár fogalmam sincs, miféle módszerek lehetnek ezek, vagy egyáltalán hogy hatnak majd rám, de azért nem baj, ha kipróbálom ezt a lehetőséget is. Elvégre pont majdhogynem kibökte a szemem, és pont a legjobbkor.
Az üzletből kilépve valamiféle igazán furcsa lélekenergiát érzek meg, ami némi gondolkozás után le is esik, hogy mi lehet. Minden bizonnyal egy hollow, vagy ami még rosszabb, egy arrancar lehet. A könyvet a táskámba süllyesztve kezdtem el rohanni abba az irányba, mely felől a lélekenergiát éreztem. Nem engedhetem, hogy ártatlanoknak bajuk esne, azt nem tudnám megbocsátani magamnak. Úgy meg végképp nem, hogy itt vagyok a közelben, és hagyom, hogy pusztítson az a szörnyeteg.
A nagy futkározásomnak hála sikerült az egyik sikátorból előrobbanva belefutnom egy ismeretlen lányba. Kissé lepirulok, hiszen pont olyan helyzetbe sikerült érkeznem, amire nem is számítottam. Túlságosan is közel kerültem a lány melleihez, így kicsikét vörösre váltottam. Már szinte el se lehetett dönteni hogy most hol kezdődik a hajam, és hol az arcom. Vááá szörnyen sikerült zavarba jönnöm, így zavartan próbáltam leevickélni a lányról, aminek hála megcsúszott a kezem, így pont a két melle között landolt a már így is rák színű fejem.
- B-bocsánat, ne haragudj, csak… csak sietek, és nem vettelek észre, és… borzasztóan sajnálom… – ugrok fel gyorsan, a lányra se pillantva. Jézusom, mit gondolhat most rólam? Biztos valami perverz kiskölyöknek néz, aki előszeretettel ugrik csinos lányok mellei közé, vagy nem is tudom. Jajj, most biztos felpofoz, vagy valami… T-T
- Izé… tényleg nagyon sajnálom, ne haragudj… – vakarom meg zavartan a tarkómat, miközben próbálom tekintetemet fentebb vinni az aszfaltnál, ám útközben megakad valamin a tekintetem. Mégpedig a lány hasán. Valami igazán meglepett. Mégpedig az, hogy egy hatalmas lyuk éktelenkedik a hasánál, akárcsak egy… egy… arrancarnál… Fejemet még magasabbra emelve sikerül kivennem a lány arcvonásait, és a haja közt pihenő hófehér, néhol talán kicsit sárgás maszk maradványt.
- Te… egy arrancar vagy… – motyogom elhűlve a lány arcába nézve, majd azonnal zanpakutom után kapnék, azonban rá kell jönnöm valamire: nem hoztam magammal. Imádom, hogy csak én lehetek ekkora bénaság. >.>
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te40550/65000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (40550/65000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptyCsüt. Jún. 30, 2011 12:37 am

Karakura Town utcái - Page 18 Kaos-pinkusagi08Vaizard-Arrancar mítKarakura Town utcái - Page 18 Kaos-pinkusagi08
Nati és Yasu játéka


*A hatalmas BUMM hatására sikeresen lekapcsolták szememben a villanyt. Ne mááá...már megint gyárkémény úrral sikerült összekoccannom, mint amikor Nyálzen-sama-nak kellett leszállítanom egy ember palántát? olyan kis aranyos volt, nem tudom miért gondolták azt, hogy bántani akarnám. Én csak játszani akartam vele, semmi rosszat. T_T S lám, megint kivépéztek a marslakócskák. Ezért akár mehetek a homokozóba és bele áshatom magam... nem akarok meghalni, akkor ki fogja Slarin-sama és Tui-sama hírnevét polírozni Las Noches falain belül? T_T Laliék olyan gonik, nem akarnak velem fogócskázni pedig aztán olyan uccu neki mulatságot csapnánk. A mikulás bácsi is tökre szerette a Menos erdőben csapott játékot és szerintem a Grandééj uracskák és hölgyecskék is kiváltképpen élvezték, hogy végre szirvárványosan benedvesíthették a piszkos földet. (Amúgy meg honnan lehet eldönteni, hogy egy Grandééj lány vagy fiú? scratch ) Hatalmasra sikeredett sikításom után érzékelem, hogy valakinek a buksija az "előkémen" landolt. Felkuncogok a lámba gyújtás után, ahogyan lepillantok rá. Olyan kis pille könnyűcske, biztosan remekül futkározhat.* ~ Tudom már, őt is biztos kergették a marslakócskák...~ *Megborzolom a haját mielőtt lassan feltápászkodnánk és a hajamhoz nyúlok. Arullo naon rakoncátlan tud néha lenni és nem akarom, hogy a súrlódás gyanánt megrövidítse a tincseimet, amelyet kemény egy éjszakán át növesztettem ki a fejbőrömből. Varázs szörppel fürödtem, azért sikerült ilyen kakkoira tenni az új frizóm. Ha meg már itt vagyok Karakurájzerbe keresek valamit, amivel olyan csincsa lehetek, mint a többi arrancar nők. Ők olyan széépek...*.* Láthatóan kicsit túl buzgottak a gondolataim de végül én is felállok, ne hogy bennem essen el a srác, nem akarom, hogy utána megharagudjon rám.*
- Jééé neked van szemruhád? Hogy hogy van és és téged is kergettek a marslakócskák? *Csillogó szemekkel hajolok hozzá oly' közel, hogy az arca legalább tíz centire legyen tőlem. Olyan kis cuki, nem tudtam, hogy itt az a divat, hogy szem ruhát viselnek. Pedig, ha tudtam volna én is tutira szerzek valahonnan és felcsapok a szemruhások közé. *_* Ha pedig már ilyen közel vagyok hozzá és szép nagy mandulavágású szemekkel pillantok az övébe, akkor el is mosolyodom s egyik kezemet a vállára teszem.* - Igazán semmi baj szemruhás úr...tudod otthon én is sokszor elnavigálom magamat és egy hatalmas koponyába ütközöm. Tényleg itt vannak olyan nagy koponyák és és és te ember palánta vagy ugye? *Ide oda mozgatom a fejemet meg sonidoval, hol mellette, hol mögötte és előtte bukkanok fel vizsgálva, hogy most valóban emberről van szó. Elég nagy baki lenne ha tévednék, de olyan nehéz őket megkülönböztetni. A halálistenek gonoszak, az arrancarok nem szeretnek velem játszani másról meg nem is tudom...a többieket nem ismerem, pedig én, én szívesen megismernék mindenkit. *.* Megállok előtte megint csak néhány centire, hogy ne, hogy bejojozzon, mint nekem szokott a szemem. Bár tény, hogy lehet..."jobban jártam volna, ha tényleg bejojozik". De nem, nem szabad ilyeneket még csak gondolnom sem, mert szégyent hoznék vele a plüssök szövetségére, amiért kitoloncolnának a Csodaországból. *>* * - Mond csak, ugye fogócskázol velem? *Nézek rá felvirult mimikákkal az arcomon, igazán lehangoló volna, ha ellen mondana, de ki tudja..* - Amúgy nem..én nem arrancar vagyok én rószikaa! *Kacsintok rá s ha benne van a fogócskába akkor mepöccintem az arcánál s megindulok sonidoval ki a sikátorból rátérve az egyik járdása és haladok az egyik játszótér felé.* Karakura Town utcái - Page 18 Kaos-pinkusagi05
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te13000/15000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (13000/15000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptyCsüt. Jún. 30, 2011 5:02 am

Vaizard-Arrancar mít
Nati és Yasu játéka


Hihetetlen, hogy csak én lehetek annyira szerencsés, hogy belebotoljak egy arrancarba, zanpakuto nélkül. Egyáltalán hogy felejthettem otthon? Hogy lehetek annyira felelőtlen, hogy nélküle induljak el. Persze neki se jutott eszébe szólni, hogy „bocsi, itt hagytál”, vagy valami. Csak akkor tud nyüszíteni, mint egy kölyökkutya, amikor kell neki valami. Legközelebb vágom a vécébe, ha ilyet csinál. >.< Na jó, azt biztos nem tenném meg, max ha tényleg megváltoznék, aminek esélye egyenlő a nullával.
Kicsit megilletődve figyelem a lányt, aki látszólag jellemileg még nálam is gyerekesebb. Jócskán gyerekesebb… Vajon hány éves lehet szellemileg? Esetleg kettő? Vagy annál kevesebb? De se baj, legalább ő nem fog kényszermunkára, és viszonylag kedvesnek is tűnik. Nem látszik olyannak, aki csak úgy rám vetné magát, hogy felfaljon, vagy hogy ártatlan lelkeket öljön pusztán kedvtelésből. Emelett szegény elég butácskának is tűnik, hiszen nem létezik olyan, hogy szem ruha, ráadásul ufók sincsenek, tehát nem tudom mire vélni a marslakócska megnevezést. Ha jól tudom viszont van valami hasonló nevű multivitamin, gyerekeknek.
Némi gondolkodás után végül csak leesik, hogy mi lehet számára a szemruha. Minden bizonnyal a gigaira gondol, amivel láthatóvá válhatunk az embereknek, és lényegében olyan, mint egy ruha. Akár azt is mondhatnánk, hogy megszálljuk, de ez elég hülyén hangzik. A marslakócskák valószínűleg meg az emberek, akik Karakura városában élnek, és töltik mindennapjaikat. Azt viszont, hogy nekem mit kéne válaszolnom, még ki se találtam, hiszen azt azért mégse mondhatom, hogy vaizard vagyok, elvégre nem tudhatom, miként reagálna rá. Lehet, hogy azt se tudja, hogy mi az, de az is lehet, hogy azonnal rám támadna. És amilyen védtelen vagyok jelenleg, biztos, hogy végezne velem néhány támadással. Bár hogy ha nagyon őszinte akarok lenni, egyáltalán nem akarnék harcolni, inkább csak lelépnék. Nem játszom az életemmel, egy van belőle. Újabb sebhelyek beszerzéséhez pedig valahogy nincs kedvem.
A lány közelsége kezd egyre zavaróbb lenni. Így nem tűnhet el arcomról a pír, és ami azt illeti, kezdem egyre inkább azt hinni, hogy teljesen ártalmatlan. Nem tűnik olyannak, aki nyáladzva, vér után áhítozva veti rá magát a másikra csak azért, hogy feltrancsírozhassa.
- Ööö… Mondhatjuk akár úgy is, hogy kergetnek, bár azt hiszem, hogy most inkább én kergettem valakit. – pillantok rá a lányra, majd szinte azonnal el is kerülöm tekintetét. Nem félek, csupán zavarba hoz azzal, hogy arca túl közel van az enyémhez. Nem vagyok én az ilyenekhez hozzászokva, és egyébként is… miért van hozzám ennyire közel?! T-T Óvatosan próbálok meg távolodni tőle, hogy nehogy megbántsam. Nem szeretném, ha tettem pont az ellenkező hatást keltené. Muszáj lenyugodnom, és tiszta fejjel gondolkodnom a melle… izé… a helyzetről.
- Yasu. Szólíts Yasunak. – próbálok némi nyugodtságot erőltetni hangomba. Mintha legalábbis egy hárem kellős közepébe dobtak, úgy érzem magam. Na jó, annyira durván azért nem, de már közeledek hozzá.
- Öhm… Az hiszem, mondhatunk emberpalántának is… Bár nem tudom, hogy ez mennyire igaz rám. – nyögöm ki az aszfaltot mustrálva, mintha valami nagyon izgalmasat találtam volna. Pedig csak néhány hangya kezdte el összeszedegetni a földre hullott morzsákat. Gondolom kaját gyűjtenek télire, vagy mi a szösz. Igazán szorgosak, és ha azt nézzük, őket is hajtják rendesen, akárcsak engem. Viszont ők erre születnek, velem ellentétben. Nem engedhetem örökké, hogy engem csicskáztassanak. Mélyet sóhajtva pillantok hátra a hátamon pihenő táskára, melyben az újonnan vásárolt könyv is pihen. Talán hasznomra lesz majd, de az is lehet, hogy csak egy újabb ócskaság lesz majd a többi mellett. Arra viszont vigyáznom kell, hogy mások ne nagyon tudják meg, hogy miket olvasok. Biztos kinevetnének, és elkezdenének szívatni, vagy valami. T-T
- Rendben, játszhatunk – válaszolom mosolyogva. Ebből legalább azt megtudom, hogy milyen gyors, ha esetleg harcra kerül a sor. Viszont ezt szeretném a legkevésbé. Azonban óvatosnak kell lennem, hiszen azért mégiscsak egy arrancarról, Aizen szolgájáról van szó.
Meglepődve hallom, ahogy letagadja, hogy ő arrancar lenne. Talán nem is tudja mi az? Lehet, hogy semmi köze nincs Aizenhez, és csak úgy, fejlődött? Talán nem is akar ártani, csak játszani. Abból meg csak nem lehet baj, ha játszani akar, én meg bele megyek… Legalábbis remélem, hogy nem a fél város fogja bánni ezt az egész mókát. És igazából már nekem is kijárna egy kis szórakozás. Ki tudja, mikor volt benne utoljára részem a sok csicskáztatásban, meg tudom is én, hogy miben.
- Egyébként… mi a neved? – teszem fel a kérdést ismét kicsit elpirulva, azonban ez az előzőhöz képest inkább úgy néz ki, mintha a hideg csípte volna meg az arcomat. Talán nem veszi észre. Legalábbis remélem. Embarassed Az viszont tényleg nem lenne jó, ha csak ő tudná a nevem, én pedig még ennyit se. Azért próbálok vele összeismerkedni, hátha megtudok róla némi részletet. Sose árt, ha óvatosak vagyunk, nem? >.<
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te40550/65000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (40550/65000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptyCsüt. Jún. 30, 2011 7:12 am

Karakura Town utcái - Page 18 Kaos-pinkusagi08Vaizard-Arrancar mítKarakura Town utcái - Page 18 Kaos-pinkusagi08
Nati és Yasu játéka


*Persze akár ő is átmehetett volna marslakócskába, de nem. Ő olyan kis aranyos volt, hogy nem támadt rám és még el is pirult. Habár bizonyára a nap tehet róla, bizonyára az pirította meg az arcát, ami azért nem vicces, mert komolyan lelehet ám égni. Nálunk is a homokozó olyan forró, hogy ajaj, még jó, hogy találkoztam Belcsivel meg a hatalmas koponyával különben nem biztos, hogy Slarin nénit láttam volna ismételten. Hjaj, remélem nem harizik, amiért át jöttem, de a többiek olyan kis vattagumók. T_T Játszani akartam vetül, de inkább maguktól szét széledtek és orrot magasba tartották. manapság már sokkal mókásabb a Grándéj kertben futkározni és felkelteni őket az alvásból, mert akkor legalább valaki fogócskázik velem. Nem tudom, hogy miért is nem szeretnek futni a többiek, pedig sonidozni olyan szuuper érzés. Főleg, ha Karakurájzerben vagy. *.* A lélekszemcsécskék miatt, még táncoló bárányba is át lehet menni és a levegőbe siklani párat, persze csak ha a gyárkémény úr el nem kap minket. Habááár...vajon a többi barátja is itt szokott lenni? scratch Már mint néha neki is aludnia kell, vagy is akkor nem ő az egyetlen, aki itt őrködik. Nem is vagyunk mi gonoszak! T_T Mi csak enni jövünk ide, meg játszani, akkor most nekünk föl kéne lökni a sort és előre tolakodni? T_T Megrázom a fejemet és menten megállok egy pillanatra, hogy rendesen hallhassam a piros arcú srácot, akiről kiderül, hogy őt is szokták a marslakócskák követni.* - Húú, akkor te legyőzted őket. Mond, hogy csináltad? és és, te most kit kergetsz? *Billentem oldalra a fejemet, mert nem egészen értem, hogy miről is beszél. De, ahogy szokás, hogy kérdezni kell és akkor bizonyára meg is fogom érteni, ha csak nem kommunikál valami ultra érdekes és egyéni nyelven, amit először el kéne, hogy sajátítsak és akkor talán meg is érteném azt, amit mond. De jó is lenne. Végre felnéznének rám a többiek és rendezhetnék halás fogót velük meg Las Nochesi baseball meccset meg, meg meg nagyon sok mindent. Annyi ötletem lenne rá, hogy az összes hajszálacskám nem lenne rá elég, annyi programot tudnék. Csak sajnos eddig a Grandéjok az egyetlenek, akik vágynak a mókára. T_T Most minden reményemet ebbe a....* - Piros arcú S(z)usi- úr? de jóó név... *A S(z)usi srácba vethetem, mert nem tűnik olyan nyomott gyümölcsnek, mint otthon a többiek. Vex tuti alszik és nem akartam felkelteni. Slarin néni küldetésen van, pedig már úgy hiányzik. Ha haza jön részletesen befogok neki számolni a világra szóló terveimről beleértve azt is, hogy találkoztam új kis palántákkal, mint pl. most ez a szimpike. Fel nézek az égre, s igen csak hét ágra süt a napocska, ami tehet S(z)usi arcberendezéséről. Kicsit elfehéredek s majd mosollyal az arcomon belököm az árnyékba.* - Az ember palántáknak nem szabad a napon lenniük, mert vörös lesz az arcuk és megbetegszenek. Maradj az árnyékban! *Kacsintok rá jó ízűen. Igazán kár lenne érte pedig nagyon kedvesnek tűnik. Bánnám, ha addig pirulna még kipukkanna a feje. Akkor mivel játszhatnék? Egy adag kocsánnyal? T_T Bááár...*.* úúú..akkor a folyosóra alakíthatnék egy kocsány fotelt, amelybe bele ültethetném Nyálzen-samat. Tuti értékelné az egyedi elképzeléseimet és akkor megajándékozna egy Hittatruty lánnyal. Végre szegénynek lenne lánya és mint a mesékben happy end lenne. Az olyan szép lenne. Rá pillantok a kis barátomra és elképzelem ezt a folyamatot.* ~ Kell a kocsány vagy nem kell... de akkor hogyan fogócskázok vele? Nem kell..majd megkérem az egyik Grándéjt, hogy segítsen Hittának.. *.* ~ *S végre bekövetkezik a varázs szó elhangzása is. Szinte zene a fülemnek és lassacskán a kis lelkecském a fellegekbe repdes csillagokat és szívecskéket hányatva a bőrén keresztül. Ez, ez nem lehet igaz, úgy letaglóz, hogy csillogó szemekkel bámulom perceken keresztül S(z)usit. Játszani fogunk...játszani fogunk. Toporzékolva elkuncogom magam.* - De jó...de jó..komolyan? komolyan? Akkor nem baj, ha te vagy a fogó? ugye nem baj? *Annyira megörültem hirtelen ennek, hogy még azt is felajánlottam, hogy esetleg lehetek akár én is a fogó. Végül is kit érdekel, ha egyszer játszani fognak velem? Oda sonidozok hozzá, hogy még csillogóbb szemekkel megöleljem.* - A nevem Rózsika! *Emlékszem, még Karakurájzer adta nekem ezt a nevet. Azóta csak is így mutatkozok be, mert annyira, de annyira jó móka volt, amit az autópályán intéztünk, hogy feledhetetlen. Végül elengedem őt még megsimizve a hátát és kinyújtott nyelvvel grimaszolok neki egyet.* - Kapj el ha bírsz vasorrú bába! *Fel sonidozok az egyik épület tetejére és ha már ott vagyok, ahogy táncoló barit lehet játszani, akkor ki is próbálom azzal, hogy az épületek tetején illetve a köztük lévő levegőben kezdek cikázni össze- vissza. Yupííííí....*
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te13000/15000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (13000/15000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 2:02 am

Vaizard-Arrancar mít
Nati és Yasu játéka


Egész aranyos lánynak tűnt ahhoz képest, hogy valójában egy arrancar, és voltaképp azonnal meg kéne, hogy öljem. De mivel jelenleg épp nincs nálam fegyver, hála feledékenységemnek, és nem is vagyok az a torokra ugrós fajta, ezért ezt most lehet el kéne napolni. Na meg persze ő se tűnik annak a nagy harcolós típusnak, aki lemészárol minden útjába kerülő szerencsétlent… Sebaj, hiszen azért lehet ismerkedni is az ellenséggel, legfeljebb majd hátba szúr, mint ahogy mindenki, és még néhányszor meg is forgatja a hátamban a tőrt. Majd túlélem ugyan úgy, mint eddig. Remélem… Bár nem biztos, hogy képes lennék még túlélni az újabb fájdalmakat… Elég volt nekem emberként, és lélekként túlélni, nincs szükségem még többre.
- Ööö… nem győztem le senkit… – mondtam zavartan vakarászva a tarkómat. – Hát… ha jól gondolom, most már senkit se kergetek. Meglógott előlem az illető. – füllentem, hiszen most már jól tudom, hogy ki is volt az az arrancar, akinek megéreztem az erejét. Ez a fura arrancar leányzó volt az, akit éreztem, viszont most, hogy megbizonyosodtam arról, hogy nem árthat senkinek, úgy gondolom, hogy be lehetne fejezni a komoly fogócskát, és át lehetne térni a játékra. Rég volt, hogy utoljára kikapcsolódhattam, és egy kis lazítás sosem árthat. Bár… óvatosnak kell lennem ezzel a Rózsika nevű lánnyal, mert azért mégiscsak egy arrancar, én meg egy vaizard, és pont az egymás elleni oldalon állunk.
A neven, amit kaptam, kicsit meghökkentem, hiszen nem hasonlítok a sushira. Bár, ha azt vesszük, a színemet lehet lazacnak hívni, ha épp elpirulok, hiszen rózsaszínes leszek, de akkor is… Nem vagyok Sushi, vili? >.< Nem tetszik a név, viszont Rózsikát se akarom megbántani, így nagyot sóhajtva nyugszom bele új becenevembe. Miért kell mindenkinek elkeresztelnie mindenféle lehetetlen nevekre? Miért nem lehet egyszerűen csak „Yasu” a nevem? Masaki is elnevezett csicskának, meg mindenki mindenféle hülye neveket aggat rám, nekem meg el kell viselnem. Bár most igazság szerint annyira nem zavar ez a becenév, vagy legalábbis jobban eltűröm, mint a raktárban lakókét, hiszen nem szeretném vele megbántani újdonsült barátomat. Túl aranyos ahhoz Embarassed
Meglepődve veszem észre, hogy váratlanul elkezdtem dőlni, és az arrancar lány mosolyogva tartja felém a kezét. Nehezen esik le, hogy voltaképp az árnyékba próbált belökni, de ennek következtében sikeresen elvesztettem az egyensúlyom, és fenékre pottyantam. Nem figyeltem, na… >.> Néha a szuperhősök is kizökkennek a kerékvágásból, és én meg ezt pláne megtehetem, mivel nem vagyok szuperhős, és nem is szándékozok azzá válni. Megilletődve pillantok fel a lányra, hátha kapok erre az egész lökdösősdire valamiféle magyarázatot is, és íme. Máris mondja, hogy szerinte napszúrást kaptam, azért vagyok ennyire vörös. Még szerencse, hogy nem ismer, máskülönben tudná, hogy nem a nap sugarai varázsolták pirosra az arcomat, hanem sokkal inkább a zavartság. Zavarban vagyok, na… Főleg, ha ilyen csini lányokkal beszélgetek, akik ráadásul még nem is néznek le alacsony termetem miatt. Utálom, hogy ilyen pici vagyok a koromhoz képest. Úgy nézek ki, mint valami 13-14 éves, pedig már tök öreg vagyok… És Uraharánál még mindig nem lett elintézve az idősebb gigai beszerzése. Szemétség!!! T^T
- Ööö… persze, miért is ne? És nem, egyáltalán nem gond, hogy én vagyok a fogó. De vigyázz, mert gyors vagyok ám. – mondtam mosolyogva, majd felálltam a földről, és leporoltam a nadrágomat. Remélhetőleg semmi olyanba nem ültem bele, amibe nem kellett volna. Zavaromban, amiért a lány megölelt, még az orrom vére is eleredt kicsit, de sebaj, majd elmúlik. Remélem O.o Na meg azt is remélem, hogy mindebből semmit nem vett észre, különben tuti bevitetne az ambulanciára, vagy tudom is én, hova.
- Örülök, hogy megismerhettelek, Rózsika. – mondtam széles mosollyal, mintha a világ legtermészetesebb dolog lenne, hogy őt Rózsikának hívják. Biztos valami kitalált név lehet, mert hogy még nem nagyon hallottam ilyen névről, az tuti. Igen kedves lány, és azt hiszem, hogy ez egy igen szép barátság kezdete.
- Na megállj csak, mindjárt elkaplak! – mondtam nevetve, és shunpoval máris utána iramodtam egyenesen fel az épület tetejére nem törődve azzal, hogy akár le is buktathatom magam. Ha szerencsém van, talán fel se tűnik neki igazán a dolog, és azt hiszi, hogy biztos én is olyan vagyok, mint ő. Ami mondjuk nem áll olyan messze a valóságtól, hiszen rendelkezem egy belső hollowval, aki eléggé görény tud lenni. És még talán enyhén is fogalmaztam… Utálom. -.-’
Néhány percni ugrándozás és futkározás után végül sikerült megérintenem a lányt, és sikerült leszűrnöm, hogy körülbelül egy sebességűek lehetünk. Azonban még így se biztos, hogy elkapnám, hiszen a gyors reakcióidőtől, és a szembe érkező épületektől, meg egyéb tereptárgyaktól is függ, hogy mennyire is könnyen tudom elkapni.
- Megvagy! Most te vagy a fogóóó… – mondtam nevetve, majd meglódultam, és amilyen gyorsan tudtam, el kezdtem menekülni, balszerencsémre azonban egy oszlop közbe szólt. Tanulság: ne shunpozgass Karakura utcáin úgy, mint egy őrült, vagy ha mégis, nézz az orrod elé…
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te40550/65000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (40550/65000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 10:08 pm

Karakura Town utcái - Page 18 Kaos-pinkusagi08Vaizard-Arrancar mítKarakura Town utcái - Page 18 Kaos-pinkusagi08
Nati és Yasu játéka


*Érzem, hogy szinte pattanásig feszülnek bennem a rózsaszín csillagocskák. A tudat, hogy végre egy méltó játszó társra találtam elönt melegséggel. Olyan rég éreztem már ilyet, hogy szinte majd ki csattanok a világba, mint a paradicsomok, amelyek éréskor egyre csak nőnek majd BUMM. Noha, nem lehet kellemes paradicsomnak lenni szerintem, mert hát kiakarna megéréskor szét repedni és felrobbanni? No, meg ki biztosít arról, hogy valóban jól érezte magát egészen haláláig? T_T Ki kell használni minden egyes pillanatot, csak sajnos nehéz. Otthon mindenki olyan tutyimutyi én meg állandóan eltévedek és még csontost se adják nekem kölcsön. T_T Nincs a világon olyan szivárvány, ami élettel telítené meg a homokozót. Sajna még a hatalmas fakoponya is felrobbant a melegtől, pedig jó kis kamikaze csúszda volt. >.> Most viszont itt vagyok Karakurában és egyetlen célom lehet. A marslakócskák behódítása. Bár Yasut (!!!) hallva ez- ez ez már meg is történt. Kerekedő szemekkel nézek rá úgy, mintha semmit sem értenék a helyzetből s nagyjából ez így is van. Lenne néhány kérdésem hozzá csak félek mire feltenném érvényét veszítené és lecsatolnának elvesztegetett szavakért, mert hát biztos van Karakurájzerben varázsrendőrség. E képpen pillanatokig csak lefagyva bámulom Yasut s majd ezt követően egy aprót rázok a fejecskémen, hogy végre "haza telefonáljak." Sóhajtok egy nagyot majd elmosolyodom.*
- Yyyasu..te..te engem kergettél? *Nézek rá kicsit bűnbánóan. Nem is tudom mit is mondhatnék erre bővebben, inkább csak kivárom, hogy még is mit fog erre mondani. Akárhogyan is, de néhány másodpercre ismét örömujjongó lázba kerülök és gondolataim ismét szerte szét kezdenek cikázni a kék szálaim mentén. *.* Jó volna ismét játszani egyet ezért is állok neki toporzékolni kicsit, hogy végre akadtam ebben egy társra, amire már oly' rég vágyódtam vagy vágytam? scratch Egy kicsit megállok gondolatban és csak fel alá kezdem el Yasut (*.*) pásztázni. Húú vagy 10-20 centivel, ha magasabb vagyok nála, de valahogy ezt most vettem észre. Igazából nem is zavar, olyan kis cukika, olyan kis- kis barát, igen, ez a legmegfelelőbb megállapítás hozzá. *.* Bár én lennék olyan kicsi, mint ő. Rolling Eyes Remélem nincs semmi baja a termetével, különben, akkor óvodásat játszunk, hogy megmutassam milyen előnyös is a termetecskéje. *.* Tök jól lehet benne fogózni, meg- meg...meg na, ember létére biztos van olyan gyors, hogy a turbó meghajtása meglöki és akkor ő is tud a háztetőre ugrálni. Valahogy mindenképpen megakarom oldani, hogy utánam tudjon ugrani, mert oda fent sokkal izgalmasabb egy- egy fogócska. *.* * - De jóó és és nagyon gyors vagy? De olyan extrán gyors? Csak mert valahogy fel kell jutnod a háztetőre és gondoltam akkor használhatod...hogy az űrbe lépj! *Kacsintok rá kacéran közben pedig a kezemen kezdem számolni a mai napi teendőimet. Nem egészen úgy terveztem, hogy csak fogócskázni fogok, de ha már így bele jöttem miért is ne? *.* Még szeretnék cirkuszba menni, hattyúkat etetni meg minden csaj sajnos nem fog mindenre időm jutni. T_T Slarin nem sokára haza jön és ha nem talál otthon biztos mérges lesz, szóval egy kis fogócska és megyek haza. Amúgy is ő az én kis barátom a mai naptól kezdve, legközelebb hozok neki ajándékot is. Wink Felpillantom, ahogy össze jött a kis barack és mit látok? A fiúcska orrából eleredt a piros eső cseppek.* - Júúúj de jó...hogy csinálod, hogy esik az eső az orrodból? *Egyértelműen kinyilvánítom érdeklődésemet, majd a háztetőre sonidozva pillantok vissza rá. Idefent a kilátás olyan ámulatba meg bámulatba sodor, hogy néhány pillanat erejéig tátott szájjal figyelem a messzeséget. Igazán csak most veszem észre, hogy Karakura milyen szép is idefentről. Pedig aztán de sokat voltam már itt. *.* Most még is olyan, szebbnek látom. Bizonyára azért, mert most valaki egészen mással vagyok, aki nem teljesen vonja el a figyelmemet a külvilágról. Szinte lebegve érzem magam a boldogságtól, hogy itt vagyok, fogócskázni fogok és a kilátás tiszta csilli- villi! *.* * - Jaaaj! Surprised *Hirtelen csak- csak ott termett Yasu ezért kisebb ijedtségem után elindulok az én kő kemény ( Cool ) sonidommal előre. S jöööj messzeség az ugrándozó fehér nyuszikák megjöttek. *.* Természetesen nem hagyom ám magam olyan könnyen elkapni. Kerülök egy két izét meg mizét is, hogy ezzel is hátráltassam őt, de úgy hiszem valóban méltó (végre az) fogócska társra bukkantam. Egyszerűen majd le fagyok, amikor a szemmiből megérinti a vállamat majd tovább... Shunpozik? scratch * - Te shinigami vagy? *.* de kiráááály *.* *Nem hallottam az a jellegzetes hangot, amit a sonido szokott kiadni magából ezért bátorkodom ám kinyílvánítani megállapításomat. Persze elmosolyodom és újult erővel, hogy még sem lesz ez egy átlagos fogócska megindulok feléje, hogy most én kaphassam el őt. Nekem sincs túlzottan könnyű dolgom mert ugyanazok a mandarinok kezdenek az utamba állni. Még jó, hogy nem Las Noches falai azok, mert akkor nagyjából elég lenne egy perc, hogy eltévedjek a sokaságban. T_T Mindenesetre itt tök jó lenni, így hát bevágom mögé, hogy valami maximumra kapcsolva megpróbáljam elfogni. Néhány pillanat kell már csak, amikor egy repülő csészealj (mert hát a marslakócskák nem maradhatnak ki) megakadályozza őt az én javamra. Azonban nem tudok lefékezni és sikítva rohanok belé majd, ahogy dőlnék hátra magammal rántom szegény srácot is. >.> Hirtelen kapkodok levegőért.* - Jaj,jaj ne haragudj...jól vagy? minden rendben? *A gumicukor szintem az egekbe szökőkutazott az imént. Próbálom egy kicsit arrébb söpörni Yasut, felülni majd a szemeit nyitogatom ujjaimmal, hogy meggyőződjek róla él e még.* - Ugye élsz még? nem lett semmi bajod? adjak egy zsepit? *Bele is nyúlok zsebembe, hogy megpróbáljak egyet kiráncigálni onnét, de sajnos jön mindenféle kacat is ki a zsebemből, amiről azt se tudtam, hogy ott van. O.o Mindegy, elkezdem Yasu arcát törölgetni.* - Látod én mondtam, hogy támadnak a marslakócskák... *Fölé hajolok (mosolyogva, hogy ne legyen boldogtalan a sebei miatt) azért, hogy a napot eltakarjam, mert múltkor is elkezdett tőle beérni...*

Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te13300/15000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (13300/15000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptyVas. Júl. 03, 2011 10:21 am

~Fuck Yeah - Új ismerős Karakurában~

Egy kellemes délelőttön voltam túl. Találtam egy zenekart, és ma volt a meghallgatás. Gond nélkül felvettek, azt mondták, igényt tartanak rám. Akaratlanul is elmosolyodtam, miközben a teámat szürcsölgettem. Drága jó hangszerem még mindig nálam volt, persze a cukorkával együtt, bár az nem volt annyira feltűnő. Fejben kezdtem eltervezni a délutáni programom. Van egy nyereséget termelő zenekar, ahol játszhatok, ezt mindenképp megünneplem. Ráadásul még az idő is gyönyörű. Egy pillanatra Hitomira és Elianára gondoltam…
…De gyorsan kivertem most mindkettejüket a fejemből. Nagyon hiányoznak, az biztos, és nem tudom, mi van velük, de ha belemélyedek ezekbe a gondolatokba, akkor biztos, hogy ez az egy szép napom is elvész. Az utolsó kortyot is kiittam a csészéből. Letettem az asztalra, és mivel már fizette, visszavinni meg a pincér szokta, ezért el is indultam. Úgy terveztem, hogy sétálok egy jót, keresztül-kasul az egész városban. Felkerekedtem hát, hátamon öreg hangszeremmel, és elővettem a zsebemből egy papirost. Erre írtam fel a zenecímeket, amiket meg kell tanulni. Azt mondták, tudnak tabot nyomtatni következő alkalomra, ha kell, de miért, ha hallás alapján bevágom ugyan úgy? Igen, kicsit nőtt az egom, de szerintem meg is érdemlem. Nem hittem, hogy ilyen könnyen találok majd valamit, ami pénzt is hoz a konyhára, és még csinálni is szeretem. Plussz még egy boltban eladót keresnek. A közeljövőben fel fogom őket is keresni. Kezdem itt helyretenni a dolgokat. Bárcsak a túlvilág ne kísértene ennyire. Hiányzik a székem… A főkapitányi szék. Hiányzik a rangom. Hiányzik, hogy bármerre mentem, mindenhol tisztelettel néztek rám. Hiányoznak a lenéző pillantások, hiányoznak az emiatt vívott harcok. Hiányzik az irodai munka, és az emiatt történő asztalon alvások. Hiányoznak a megkötöttségek, hiányzik az a munka. Hiányzik Genni, és hiányzik Eliana.
Megráztam a fejem. Mindennek megvan az ideje és a helye. A szomorúságnak pedig még nem jött el az ideje, és ez nem is megfelelő hely hozzá. Sikerült kitisztítanom a fejem, így nyugodtan ballagtam tovább. Hosszú, fekete dzsekimbe belekapott a szél, hajamat kifújta a szememből, így mindenki számára láthatóvá téve a szemfedőm. Egy csendes sátánista látványát kelthettem, de azért egy boldog mosoly sokat javított a helyzetemen. Volt egy olyan érzésem, hogy jó napnak nézek elébe, még akkor is, ha nem minden a terv szerint halad. Pár szívem szerint már nagyon meg akarom tanulni ezeket a zenéket. Azt mondták, egy ideig gitárt és erősítőt is kapok kölcsön, mert ugyebár nekem csak akusztikus van, azzal pedig elég nehéz a fémzenét játszani. A banda stílusa nagyjából egyezik az enyémmel. Az énekes egy angol fickó, mély hanggal, de eszméletlen jól használja. A basszeros egy virtuóz a másik gitáros is ügyes, de merem állítani, hogy ebben a városban még több százan megcsinálják, amit ő. Nézett is egyet, amikor kihívtam párbajra, és akusztikuson lealáztam. Nem más ez, mint művészet, és évtizedek gyakorlata. Ők azt hiszik,25 vagyok, és jól van ez így. Nem is vettem észre, hogy már több mint fél órája megyek. Befordultam egy kisebb utcába. Itt már kevesebben voltak. Nem szeretem a tömeget, így örültem neki, hogy sikerült felfedeznem. Ha már ilyen jól esik, miért ne tarthatna még tovább? Már ismeretlen utakon jártam, de tudtam, hogy így is úgy is hazatalálok. Ha meg nem, akkor meg egy éjszakát itt töltök kint, gitár és pénz van nálam, szóval szórakozásra is van lehetőség.
Minden jól ment, ameddig nem éreztem meg valami nem idevalót…
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te21100/30000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (21100/30000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptyHétf. Aug. 01, 2011 12:26 am

[Találkozás egy újabb zenésszel, aki… titkos szökevény o.O” xD]


Szép nap virradt ma is, kitűnő idő volt, és a többi, nekem meg az jutott az eszembe, hogy ideje lenne már megtennem a beígért látogatást Aoi-channál, és a neki szánt meglepetést is átadhatnám már végre valahára. Az ajándéka kész volt, én úgyszintén, meg úgy emlékeztem, semmit sem hagytam a szobán belül, szóval megpróbáltam bezárni az ajtót, ami sajnos nem ment könnyen, mivel végül is csak sikerült valamit a szobán belül felejtenem, méghozzá a legfontosabb kelléket az ajtózárás történelmében, a kulcsot. Bizony-bizony, nem tartott sok ideig, mire rájöttem, miért nem stimmel a művelet elvégzése.
Az már nagyobb feladatnak bizonyult, hogy megtaláljam a kulcsfontosságú kulcsot az én kicsinek számító szobámban. De nem, nem volt nagy rendetlenség, meg fejetlenség, meg hasonlók, csak én nem igazán tudtam, merrefelé találhatok akármit is, mert amint letettem a használati tárgyaimat, a következő pillanatban már nem tudtam, hova keveredhetett el, és negyed órámba, vagy annál is több időmbe tellett, mire rájöttem, eddig pontosan ott kerestem, ahova letettem, csak a szemem nem engedte látni.
Fej vakargatva forogtam körbe meg körbe a szobámban, míg bele nem szédültem a sok kerengésbe, ezért pörgő fejjel le kellett ültetnem magam. Hát hova máshova vetődhettem volna, mint az én pihe-puha ágyamra, de valahogy elvéthettem az esést, mert mihelyst a hátsóm a takaróhoz ért, a fejem azon nyomba a falba koppant. Nagy fájdalmamban oldalra borultam, és sajgó fejemet a párnámra hajtottam, ami megint katasztrófához vezetett. Valami gonosz izé megkarcolta az arcomat, mert nem sikerült pontosan a párnát céloznom, aztán mikor odanyúltam, hogy kiderítsem, mi is volt az álnok gaztevő, hát mit ad a jószerencse, a kezembe akadt a kulcsom.
Megszeretgettem a nyuszikás kulcstartómat, és minden búmat-bajomat feledve, indultam neki a hosszú útnak. Jó, annyira nem is volt hosszú, de ha azt vesszük, hogy elfelejtettem bezárni az ajtóm, és a Senkai kaputól kellett visszamennem, aztán a bezárt ajtó előtt hagytam a csilli-villi ajándéktáskát, amiben az Aoi-channak készített plüssjószág nyaralt. Végül vagy háromszori próbálkozásra – igen, harmadszorra meg azért mentem vissza, hogy szóljak azért, ha nem is a kapitánynak, de legalább Tasu fukutaichounak, hogy elmentem, de ha kellenék, még létezek –, végül is átjutottam Karakurába.
Felszedtem a póttestem, meg amit csak kellett, aztán betámadtam az utcákat, mert mit volt, mit tenni, valahogy csak el kellett jutnom Aoi-chanhoz. Mivel nem akartam kora délután zavarni az én kis Tuxedo-catemet, ezért előtte még császkáltam kicsit a városban, és kirakatokat nézegettem. Egy óvatlan pillanatban hirtelen eldaráltam valakit, aminek súlyos, nagyon súlyos következményei kerekedtek. Példának okáért, a magam előtt ölelgetett ajándéktasak összenyomordott, és szegény plüssállat majd megfulladozott.
- Istenem, annyira sajnálom! Izééé, ne haragudj, nem direkt volt, én csak… bocsánat!
Őrült szabadkozásomat csak az törhette meg, hogy észrevettem szerencsétlen lélekenergiáját, meg, hogy gitár van nála. Komolyan… ennyi zenészt, méghozzá magas lélekenergiájú zenészt, amennyi mostanság a közelemben megfordult… Talán vonzom őket, mint macit a méz.
- Té-tényleg nagyon sajnálom, én Ayumu Michiyo vagyok. – nyújtottam a kezem legnagyobb zavaromban, csak hogy csináljak valamit.
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te13300/15000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (13300/15000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptySzomb. Aug. 13, 2011 10:32 pm

~Fuck Yeah - Új ismerős Karakurában~


Céltalan sétálgatásom közepette ellenőrizgettem a papirost. Azért nem engedik, hogy pihenjek. He-he... Nem fognak ki rajtam! Persze most én leszek ott az öreg. Mindenkitől idősebb vagyok körülbelül kettő-három évvel. Ha ezt megtanulom nekik holnapra, akkor meg száz százalék, hogy egy kis tiszteletnek fogok örvendeni. Így is kerek szemekkel bámultak.
Nade, mielőtt az egomat hegyméretűre csiszolnám, folytatom, hogy miközben a lapot néztem, nem figyeltem magam elé. Ritkán fordul elő, most is csak azért engedtem meg magamnak, mert mikor befordultam az utcába, nem láttam senkit, akitől tartanom kellett volna. Persze nem meglepő, hogy amekkora szerencsétlen vagyok, pont így megyek neki valakinek... Éreztem, hogy valamiben megakadok. Első reakcióm az volt, hogy hátrébb léptem, és jól megnéztem, hogy kinek keserítettem meg az életét. Mikor lenéztem, nem láttam egyetlen ártó lelket sem, csupán egy meglehetősen szemrevaló hölgyeményt. Egy ajándéktáskát tartott a kezében, ami az ütközésnek hála be is nyomódott. Zavaromban elvörösödtem... Ilyen az én formám.
-Istenem, annyira sajnálom! Izééé, ne haragudj, nem direkt volt, én csak… bocsánat! - tényleg zavarba jöttem. Nekem kellett volna bocsánatot kérnem. A nagy megilletődésben még megszólalni is elfelejtettem.
-Té-tényleg nagyon sajnálom, én Ayumu Michiyo vagyok. - kezet nyújtott. Pár másodpercig értetlenül néztem, majd kezet fogtam vele.
-Én sajnálom. Az én hibám volt. Ken Aruya vagyok! - csak aztán vettem észre, hogy a lélekenergiája nem is olyan alacsony. Ha egy shinigamival állok szemben, akkor pedig nem volt túl jó ötlet elmondani a nevemet. Már mindegy. Elég egy nagy marha vagyok. Gyorsan igazítottam egyet a hajamon, hogy a jobb szememet takaró szemfedőt elrejtsem. Mivel a hajam elég hosszú volt, ez nem okozott gondot. Csak utáltam, hogyha más észreveszi, és megbámulja, ha pedig élménybeszámolót kell róla tartanom, arra végképp allergiás vagyok.
-Úgy látszik, ekkora vak is csak én lehetek. Nem esett bántódása? - nem tudom, miért nem tegeződtem. Általában így könnyebben jönnek a számra a szavak. Nameg egy kicsit talán elegánsabb. Bár a sörényemmel és a hosszú szövetkabátommal nem kellene arról előadást tartanom, hogy mi elegáns, és mi nem. De az okoskodás és főnökösködés már a véremben van, és ki tudja, hogy megszabadulok-e tőle valamikor? Nem egy előnyös tulajdonság, ha az ember nem ül vezetői székben, márpedig az én székem perpillanat egy mocskos szökevényé. Egy porszemé, akit ki tudja, mikor fog elfújni a szél?
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te21100/30000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (21100/30000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 8:14 am

[Találkozás egy újabb zenésszel, aki… titkos szökevény o.O” xD]


Hogyan is lettem én ilyen szerencsétlen? Mármint biztosan van rá valami logikus magyarázat, hogy miért amortizálom le lépten-nyomon az embereket, és miért vagyok képtelen elkerülni az ilyen eseteket. Jelen estben is ez a balszerencse sorozatom állt fenn, ami csupán annyit jelentett, hogy majdnem ledöntöttem a lábáról egy szegény, jóravaló zenészt. Nem tudom, mi van a gitárzsonglőrökkel, talán mágnesesek velem, hogy már a második zenei érdeklődésű szerencsést sikerült eltaposnom? o.O Szegény Nobu-chan volt az első áldozatom, és tessék, már folytatom is a mészárlást. T-T
- Azért megmaradsz, ugye? o.O – idegeskedtem, és egyre csak a benyomódott ajándéktasakot nyomizgattam. – Éés… ha szabad ilyet mondanom az után, hogy így beléd sétáltam… örvendek.^^
Ken Aruya. Lehet, hogy ismeri az első osztag fukutaichouját, vagy csupán névrokonok? Mindegy is, engem nem igazán érdekelt, ki hova tartozott, mindenki egyforma volt lélekenergiától függetlenül, csupán az emberek, shinigamik, quincyk, vaizardok, meg egyéb különleges alakok személyisége volt az, ami foglalkoztatott. Amit a szemükben láttam, vagy látni véltem, a gesztusok, amik meghatározták a vélük kapcsolatos érzéseimet. Mint például az az önkénytelen, vagy tudatos mozdulat is, amivel hosszú haját a szemkötője fölé igazította. Engem ez sem zavart különösebben, és az utolsó lett volna, amit megkérdezek tőle, mégis hogyan szerezte, hiszen ez az ő magánügye, és még jobban nem dughatom bele az orromat a magánszférájába. És magamból kiindulva tudom, hogy az ember nem igazán szeret a sebhelyeiről társalogni, még most is rettentő élénken élt bennem, ahogy rám rontott Raidon, és faggatózni kezdett a hegemről. Bele is borzongtam a rémes emlékképbe, és sietősen evickéltem vissza a valóságba, ahol Ken-chan épp magázott. T-T
Ez a dolog az óta kezdett zavarni, meg egyszerűen csak észrevenni is akkor kezdtem, mikor Nagano taichouval találkoztam. Miután csápolva, és hangosan, de barátságosan jelezte, hogy ne magázódjak vele, inkább tegeződjek, mert az közvetlenebb, meg mert nem egy vénember. Én is úgy éreztem most magam, mint egy anyóka, ami a koromból következően igazából még meg is eshetne, és amire egyes szemtelen mai fiatalok kedvesen fel is hívták a figyelmem, ám külsőre mégsem voltam olyan öreg, meg épp első gyermekkoromat éltem, és minden adandó alkalmat kihasználtam, hogy nyuszikákkal, rajzolással, meg szerelemmel foglalatoskodjam.
- Nekem semmi bajom, és a táska is könnyen rendbe hozható.^^ - csicseregtem derűsen, és már meg is feledkeztem róla, mind agyaltam az előbb olyan elmélyülten. Hogy demonstráljam szavaim gyors a papírtáskába nyúltam, és plüss nyuszika mellett, hipp-hopp, kipattintottam a jobb napokat is látott papírt. – Neheeem akarok egyébként kötözködni csak… nem lehetne, hogy… tegeződjünk? *.*
Na, tessék, megint tudtam, miről elmélkedtem olyan sokat, és ha ez nem lett volna elég, még az is eszembe jutott, hova, merre indultam, és mi céllal cibálom a szerencsétlen, pórul járt csomagot, amit ideiglenes lökhárítónak használtam. Úgy sajnáltam, hogy szegény nyuszikának ennyi viszontagságon kell keresztül mennie, mert ugye maga az elkészítése is kész katasztrófeát érdemelt, és én meg is adtam volna szegénynek a legtürelmesebb plüssállat serlegét, amiért képes volt kiállni az elviselhetetlenül szadista tűszúrásaimat, meg a néha-néha elvérző ujjacskáimat, és sós könnyeimet, amikkel mindig őt boldogítottam. T-T
- Ööööeeeööö… ha már így összefutottunk, Ken-chan, remélem nem baj, hogy így szólítottalak… szóval, látom, zenész vagy. Nekem is van zenés barátom – *.* –, melyik bandában játszol, hátha hallottam már zenéjüket, vagy ilyesmi. – nagyon értelmesen fogalmazhattam, de ennél többre nem futotta, mert azzal voltam elfoglalva, hogy szépen egymás mellé rakjam a lábaimat, és véletlen se keresztbe, felkészülve a startra, miközben azon okoskodtam, megkérhetem-e szegény balesetes bajtársamat, hogy velem tartson egy darabig, vagy sem. Végül erőt vettem magamon, és megérdeklődtem, amit meg kellett. – Lenne kedved velem sétálni egy kicsit…? Persze, csak ha ráérsz, és nincs fontosabb dolgod.^^”
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 18 Cl0te13300/15000Karakura Town utcái - Page 18 29y5sib  (13300/15000)

Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 5:50 am

~Fuck Yeah - Új ismerős Karakurában~


Istennek hála, hogy semmilyen zavaró kérdésre nem kellett felelnem, mert fel sem tették őket. Mindjárt nyugodtabb lettem. A csomag miatt azonban eléggé zavarban voltam, attól meg főleg, hogy szegény lány magát hibáztatja miatta. Ha tudnék, valószínűleg bele is vörösödnék egy kicsit, így azonban erre nem került sor. Valamiért csökkenne a büszkeségem.
-Azért megmaradsz, ugye? Éés… ha szabad ilyet mondanom az után, hogy így beléd sétáltam… örvendek. - Közben az összenyomizott ajándéktáskát próbálta elviselhető formájúvá varázsolni. Reménykedtem, hogy a velem való összeütközés nem volt végzetes sem a tatyó, sem a tartalma számára. De lelkiismeretem nem hagyhatta tovább ezt az önostorozást.
-Ugyan, mindkettőnk hibája volt. Én sem figyeltem, és Ön sem. Szóval elnézést kérem emiatt. De én is örvendek a találkozásnak! - ezt a mondatomat egy érdekes arckifejezés követte a lány részéről. Mosolygott, de a tekintete hamar elárulta, hogy a megszólítás nem igazán tetszik neki. Meg is kért, hogy tegeződjünk.
-Rendben van, akkor tegeződjünk! - kedvesen mosolyogtam, hogy lássa, nem vagyok egy divatjamúlt öregember belülről. Hajam tökéletesen takarta a fél arcomat, éppen optimálisan eldugva mindent, amit el kellett dugnia.
Mielőtt kínos csend ereszkedhetett volna ránk, újabb válaszra alkalmas kérdés hangzott el.
-Ööööeeeööö… ha már így összefutottunk, Ken-chan, remélem nem baj, hogy így szólítottalak… szóval, látom, zenész vagy. Nekem is van zenés barátom! - dicsekedett el vele. Nem ismerek szinte senkit a városban, ezért nem kérdeztem rá, hogy hogyan hívják, valószínűleg úgy sem tudnám, kiről van szó. - Melyik bandában játszol, hátha hallottam már zenéjüket, vagy ilyesmi. - aranyos.
-Hát... - vakargattam a fejem. Elhangzott a zenekar neve, de nem igazán jutott eszembe. Persze hamar felgyulladt az a bizonyos lámpa. - Triple Strike! Már megvan egy jó ideje, azt hiszem ki is jött egy albumuk, de nem vagyok benne biztos. Pont ma voltam meghallgatáson, szóval még elég friss részemről ez a dolog. ^^ - nem hazudtam, tényleg az volt. A cetlit nem akartam előkotorászni ismét, szóval nem ejtettem szót róla. Nem hiszem, hogy a számok címéből rájönne, ha nem ismerős a banda neve.
-Lenne kedved velem sétálni egy kicsit…? Persze, csak ha ráérsz, és nincs fontosabb dolgod.^^” - Kicsit elkerekedett a szemem. Jedi ez a nő?
-Persze, ha nem zavarok, nagyon szívesen veled tartok.- Mosolyogtam. Ma ilyen jó napom lesz?- kérdeztem magamban, és reménykedtem, hogy nem vagyok nagyon naív.
-Hogyan szólíthatlak? Nekem tulajdonképpen bármi jó a Baromtól a Ken-chanig, szóval nincsen probléma ^^''.- Logikus, hogy megkérdezem. Hülyeséget nem akarok mondani, ki tudja, hogy mi sértő számára? Nem mintha előítéleteim lennének az érzelmeivel kapcsolatban, csak hát na... Jobb így rákérdezni, és biztosra menni, mint vaktában lövöldözni. Másik fontos kérdés volt még, hogy merre megyünk? Gondoltam, először leadjuk az ajándékcsomagot valahová valakinek. Bár lehet, hogy az "először" szó kicsit helytelen, mert az is lehet, hogy csak addig a házig kell elkísérni. Ismeretlenül én sem akarok, és nem is szeretek betoppanni sehová, kivéve akkor, ha Hollow-k vannak a túloldalon.
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Ajánlott tartalom




Karakura Town utcái - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 18 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
18 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town-