-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te41000/55000Karakura Town utcái 29y5sib  (41000/55000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptySzomb. Szept. 13, 2008 10:28 pm

Sima utcák ahol egészen véletlenül összetalálkozhatnak személyek...
Vissza az elejére Go down
Saitou Michiyo
Shinigami
Shinigami
Saitou Michiyo

nő
Leo Monkey
Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : Vésztő
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te12000/25000Karakura Town utcái 29y5sib  (12000/25000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptySzomb. Szept. 13, 2008 10:54 pm

Tanítás után nem volt semmi dolgom, úgyhogy gondoltam egyet, és hazarohantam Uraharához főzőcskézni. * Mit is készítsek? Áh, majd lesz belőle valami* Kirámoltam a konyhaszekrényt, majd előkaptam egy szakácskönyvet, és olvasás közben beleraktam a hozzávalókat.
- Paprika rendben, hagyma rendben, bor… Áh az nincs itthon, nézzünk mást…- lapoztam egy fejezetet- Cukor, liszt rendben… Tej…- odamentem a hűtőhöz, majd kivettem egy a pár-hetes tejet- Biztos jó ez is… -beleöntöttem a fazékba és ismét lapoztam párat- Csirkemáj… Fujj, azt nem rakok bele! Inkább ecetet! Vagy talán mégis bele kellene raknom a májat is? Ha ezt írja… -ezek is bekerültek- De só is kéne bele… Meg citrom, meg fűszerek… Habár részben a virágok is füvek…- sunyin odanéztem az ablakban lévő virágokra, amelyek kis idő múlva már a fazékban voltak. Ezután Tessai-al együtt sikerült meggyújtanom a tüzet az „étel” alatt. Csak arra nem tudtam ráhönni, hogy a konyhában terjengő szagoktól, vagy a meghatottságtól sír. Bő fél óra múlva már végeztem is vele.
- De jó! Még oda sem égett! Elég fura szaga van… - előkerestem egy légfrissítőt, lefaragtam a tetejét és beleöntöttem a kotyvalékba- Így már rendben van! Viszont nem vagyok éhes… Vajon ki örülne neki a legjobban?- elkezdtem felsorolni magamban a személyeket, akinek elvihetném.- Megvan! Elviszem Daisetsunak! Úgyis régen láttam már…- ezután összekaptam magam és elindultam.
Mikor megérkeztem a belvárosba, megint eltűnődtem *Hm, merre is lakik? Majd meglelem valahol…* Szerencsére nem kellett sokat keresgélnem, mert az utca túloldalán megpillantottam. Vadul elkezdtem integetni neki:
- Hahó!!! Daisetsu!!!- kiáltottam át neki, de nem vett észre. Ekkor egy hirtelen ötlettől vezérelve megcéloztam a fejét egy kővel. *Így már csak észrevesz*- gondoltam, majd eldobtam. A több hónapos gyakorlásnak hála sikerült eltalálnom, és észre is vett.
- Szia!!!- rohantam át az úttesten, nem törődve az ott haladó járművekkel.
- Észre sem veszel! Milyen dolog ez?- mondtam durcás fejjel, majd mosolyogva folytattam: - Tessék, főztem neked, hogy éhen ne halj így fizetés nélkül. De aztán edd meg mindet, nehogy éhen halj itt nekem!- ezután hátrafordultam, ahol egy hatalmas karambol történt miattam- Hát itt meg mi történt?


A hozzászólást Saitou Michiyo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 10, 2009 6:02 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te41000/55000Karakura Town utcái 29y5sib  (41000/55000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptySzomb. Szept. 13, 2008 11:06 pm

*Éppen az aznapi sétámat végeztem mikor egy kő hirtelen fejbe talált. Körbe néztem és Michiyo-t láttam meg ahogy integetett, de ebben a pillanatban már ott volt mellettem.
-Szia.- köszöntem majd elkezdett beszélni, a kezében egy tányérral.
>Észre sem veszel! Milyen dolog ez? Tessék, főztem neked, hogy éhen ne halj így fizetés nélkül. De aztán edd meg mindet, nehogy éhen halj itt nekem!- mondta amin én nagyot néztem majd elvettem tőle a tányért.
-Köszönöm, bocsi, hogy nem láttalak, éppen nem itt jártam.- mondtam majd megszagoltam a levest.
-Hűűű... Ha nem az éhség miatt halok meg a levestől biztos.- jegyeztem meg.
-Héé! Nincs kedved eljönni hozzám, megakár körbe is vezethetnélek, ha gondolod.- mondtam majd elindultam lassan a ház irányába.
-Na jössz vagy mi lesz?- kérdeztem egy eröltetett mosoly keretében.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te33500/45000Karakura Town utcái 29y5sib  (33500/45000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptySzomb. Szept. 13, 2008 11:14 pm

"Rohanj, rohanj, rohanj!"mondogattam magamnak, mert meg akartam szabadulni végre a nevetségesen rózsaszín térdzoknimtól,de Urahara elküldött a boltba, úgyhogy esélyem se volt levenni. Ahogy befordultam lendületesen a sarkon, majdnem felborítottam egy tányért szorongató egyedet.
-Öhm...elnézést!-felnézek rá.-Jééé! Szia Daisetsu! Whoa és még Michiyo és itt van!-a táskát gyorsan magam elé kaptam abban reménykedve, hogy nem vették észre a színes kiegészítőt a lábamon.
-Meg szabad kérdeznem merre tartanak?-
-Épp a házamat akartam megmutatni. Csatlakozol?-
-Még szép! Kiváncsi vagyok, hogy megy a sorod errefelé...öhm...izé...a levesnek van ilyen fura illata?- - -"
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te11800/15000Karakura Town utcái 29y5sib  (11800/15000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptyVas. Szept. 14, 2008 12:05 am

Épp azon töprengtem, mit is kellene holnapra beszereznem a suliba. ~Rajzóra.. fúú de gyűlölöm.. -morogtam magamban. Meg töri óra.. még azt is tanulni kéne??T_T
Ilyen gondokkal küszködve láttam meg az utca végén távolodó ismerős alakokat. Jé, az ott Hana, Michiyo és Dai. Elkezdtem futni, és be is értem őket.
-Sziasztok! Örülök, hogy látlak titeket. Merre tartotok? -kíváncsiskodtam.
-Szia Kuro! Épp hozzám megyünk, megmutatom a csajoknak, meg megkóstoljuk Michyo levesét.- mondta Dai, miközben felém tartotta a tálat, és beleszimatoltam.
-Elég érdekes illata van..- jegyeztem meg fintorogva. -Ha nem bánjátok, én is veletek tartok, úgysincs kedvem tanulni holnapra.
-Még szép, hogy velünk tartasz!- kacsintott Hana.
-Meg kell kóstolnod, mit főztem.- büszkélkedve pillantott rám Michyo.
-Akkor indulhatunk is.- szólalt meg Dai, és haladtunk tovább, mostmár négyen.


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 12:41 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Saitou Michiyo
Shinigami
Shinigami
Saitou Michiyo

nő
Leo Monkey
Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : Vésztő
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te12000/25000Karakura Town utcái 29y5sib  (12000/25000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptyVas. Szept. 14, 2008 1:11 am

- Már alig várom, hogy mit szóltok a leveshez! Ilyet még biztos nem ettetek! Saját recept!- mondtam mosolyogva, miközben szökdeltem az utcán- Na és panellakásban élsz, vagy kertes házban?- ekkor észrevettem, hogy elfelejtettem lecserélni az iskolai egyenruhám. * Hoppá, csak most ne legyen szélvihar!* Hirtelen felfigyeltem Hana rózsaszín szerelésére, amin hangosan elkezdtem nevetni.
-Mi a baj?- kérdezték a többiek, melyre egy nagy levegővétel után válaszoltam
- Semmi, csak eszembe jutott valami… Egyébként hogy tetszik az iskolai élet? Például mi a véleményetek az egyenruhákról?
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te41000/55000Karakura Town utcái 29y5sib  (41000/55000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptyVas. Szept. 14, 2008 1:24 am

*Elindultunk haza felé, legalább is nekem a házam felé. Út közben észre vettem Hanának a rózsaszín harisnyáját.
-Hmm... Hana, nem is mondtam, hogy a rózsaszín lett a divat... Egyébként csini miniszoknya és cuki harisnya.- nevettem majd észre vettem, hogy Michiyon is az van.
-Michiyo! Neked is szólt.- mosolyogtam majd egy enyhe fuvallat miatt megcsapta az orrom a leves "illata".
~Ezzel a levessel valami nincs rendbe.- gondoltam majd megérkeztünk a házhoz.
-Hát megérkeztünk!- mutattam a hát felé. Majd tarthatunk kerti bulikat.- mondtam. Vezettem bentebb őket.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te33500/45000Karakura Town utcái 29y5sib  (33500/45000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptyVas. Szept. 14, 2008 1:34 am

-HE-HE-HE!-vágtam hasba gyengédebben Daisetsut.-Urahara adta,hogy ne fázzak meg!-bökök a zoknira.-A szoknya meg...no komment!-sóhajtottam nagyot.-De ha ennyire tetszik kaphatsz egy skótszoknyát!-kacsintottam rá és a lesápadt fején jót röhögtem. A kicsi szél következtében hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy az orromat fogjam be, vagy a szoknyámat fogjam le. Végül is az orromat választottam, mert azt hittem beájulok a leves illatától. "Uram egy ég! Nem tudom mi van ebben, de nem én leszek, aki először megkóstolja! Remélem nincs ismerős a környéken és nem akad meg a szeme a tündérszép bugyimon..."váltottam át morgásra.
-Hát megérkeztünk!-szólt közbe Daisetsu.
-Csoró egy kéró! És még te mondtad, hogy szegény vagy...ravaszak vagyunk!-böktem oldalba.
-Majd tarthatunk kerti bulikat.-folytatta tovább.
-Hohó!Nem kell kétszer mondani! Most felmérem a házat, aztán csapunk egy nagy partit! Nyugi,te is hivatalos leszel a bulidra!-kacsintottam rá.
-Reméltem is...-
-Ugyan már! Ennyire nem vagyok gonosz! Kuro védj meg!-vigyorogtam hátra a tisztemre.
-És? Hova tehetem a levest?-szólalt meg Michiyo boldogan.
-Én nem vagyok éhes!-mentegetőztem gyorsan.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te11800/15000Karakura Town utcái 29y5sib  (11800/15000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptyVas. Szept. 14, 2008 1:55 am

Miközben Hana rózsaszín cuccát tárgyalták eszembe jutott, milyen fantasztikus ötlet volt, hogy a fehér egyenruha mellett döntöttem.
Mikor megérkeztünk, csak ámultam és bámultam..

-Tényleg szép kis lakás.- helyeseltem Hana hozzászólását.
-Majd tarthatunk kerti bulikat. -mondta Dai.
-Hohó!Nem kell kétszer mondani! Most felmérem a házat, aztán csapunk egy nagy partit! Nyugi,te is hivatalos leszel a bulidra!-kacsintott rá Hana.
-Reméltem is...
-Ugyan már! Ennyire nem vagyok gonosz! Kuro védj meg! -vigyorgott rám Hana.
-Persze, hogy megvédlek!! El a kezekkel!- ugrottam elé, és egy vigyor kíséretében széttártam karjaim.- Csak a póttestemen át!
-Szerencséd van Hana, hogy összefutott velünk..- vigyorodott el Dai.
-És? Hova tehetem a levest? -szólalt meg Michiyo boldogan.
-Én nem vagyok éhes! -mentegetőzött Hana.
-Én sem! -vágtam rá, hiszem nem volt túl bizalomgerjesztő az "étel illata".
-Tedd csak le az asztalra, majd később megkóstoljuk, előbb közbevezetlek titeket. -mondta Dai, aki szintén enyhe undorral nézett a fazékra.
-Rendben, már úgyis kihűlt, majd megmelegítjük!- válaszolta Michyio, kicsit sértődötten.
Ezzel elindultunk felfedezni a lakást..


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 12:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kamitora Kenzo
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Kamitora Kenzo

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 60
Age : 33
Tartózkodási hely : A pokol trónján vagyok
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Egy balesetben elhunyt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te5000/10000Karakura Town utcái 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptyVas. Szept. 14, 2008 5:14 am

Kamitora mielőtt kilépet volna az utcára körbe nézet. ~Na remélem nem vesznek észre. Kamitora megindult az utcán de egy kisgyerek elé állt.
-Te gyászolsz hogy feketében vagy?
-Nem gyászolok én rocker vagyok.
-Az mi?
-Az egy zenei stílus de mennem kell na szevasz kis ember.
Kamitora most elkezdet futni hogy lehadja a gyereket. De a gyerek sehol sem volt már. ~Na megállhatok. Mikor Kamitora ment meglátot pár embert verekedni.
-Be szállhatok én is?!
-Ki vagy te?
-Én Kamitora Kenzo vagyok.
-Nem te voltál egyszer a kocsmában? De ő volt na mi megyünk.
-Köszönjök neked Kamitora.
-De mit?
-Hogy elmentek.
-Akkor jó mert én is megyek.
Kamitora folytata az útját és egy padra leült gondolkozni.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te41000/55000Karakura Town utcái 29y5sib  (41000/55000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptyHétf. Szept. 15, 2008 7:23 am

*Éppen haza felé siettem. Árkon-bokron átmentem, hogy minél előbb megérkezzek. Minden nagy akadályt leküzdöttem, de ekkor beleszaladt valakibe.
-A fenébe ez olyan mintha a Seireiteiben egy kapitánynak mentem volna.- jegyeztem meg majd felálltam és leporoltam magamat. Ekkor láttam emg, hogy egy lányt borítottam fel.
-Oh bocsi! Nem figyeltem eléggé!- mondtam és felsegítettem.
-Mégegyszer sajnálom.- mondtam.
-Egyébként a nevem Daisetsu Hattori a hetedik osz...- hirtelen a számra csaptam, mert majdnem kimondtam az osztag kapitányát és biztos hülyének nézne...
-Gondolom, msot hülyének nézel.- mondtam.
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te10000/12000Karakura Town utcái 29y5sib  (10000/12000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptyHétf. Szept. 15, 2008 7:34 am

-Na vére vége a mai napnak! -sétáltam felszabadultan hazafelé mikor valaki hirtelen belém ütközött. Sikeresen hanyatt estem.
-Oh bocsi! Nem figyeltem eléggé!- mondta és felsegített.
-Semmi gond, én is elbambultam -mosolyogtam zavarodottan
-Mégegyszer sajnálom.- mondta.
-Egyébként a nevem Daisetsu Hattori a hetedik osz...- majd gyorsan a szája elé kapta a kezét. -Gondolom, most hülyének nézel.
-Hm a hetedik osztag... rég találkoztam shinigamikkal ^^ -poroltam le én is az egyenruhámat -le sem tagadhatnád a lélekenergiád, bár egy kicsit eltér azokétól akikkel eddig találkoztam.
-Jaj de modortalan vagyok -pirultam el- Az én nevem Kagari Zekka és a quincykhez tartozom.
Majd lehajoltam és elkezdtem összeszedni az eséskor a táskámból kiborult füzeteket és könyveket.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te41000/55000Karakura Town utcái 29y5sib  (41000/55000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptyHétf. Szept. 15, 2008 7:42 am

*Segítettem neki akit Zekkának hívtak felszedni a táskája tartalmát.
-Én úgy tudtam, gogy alig maradt Quincy... Mondhatom szerencsés vagyok és megtiszteltetés szószerint belebotlani egybe. Egyébként a 7. osztag kapitánya voltam, de vaizard lettem s ott hagytam az osztagot.- mondtam és átnyújtottam a holmiját.
-Nincs kedved eljönni valahova? Bár lövésem sincs, hogy hova mivel csak egy hete vagyok ott.- mondtam neki és kinyújtóztam. Megigazítottam a nyakláncomat, mert nagyon feszült, mintha megakart volna folytani.
~Hmm... Nagyon helyes ez a lány.- gondoltam majd vártam a válaszra.
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te10000/12000Karakura Town utcái 29y5sib  (10000/12000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptyHétf. Szept. 15, 2008 7:51 am

-Köszönöm- mondtam mikor odaadta a táskámat -Vaizard vagy? hm róluk még nem hallottam. De akkor ezért különleges a lélekenergiád.
-Nincs kedved eljönni valahova? Bár lövésem sincs, hogy hova mivel csak egy hete vagyok ott.- kérdezte
-Most úgy sincs dolgom. ^^ -vörösödtem el ami a világos hajszínem mellett szerintem elég feltűnően festett. -Én ismerek egy két helyet, például ilyenkor nagyon szép a folyópart és van egy kis kávézó is a közelében. -motyogtam
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te41000/55000Karakura Town utcái 29y5sib  (41000/55000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptyHétf. Szept. 15, 2008 8:14 am

Most úgy sincs dolgom. Én ismerek egy két helyet, például ilyenkor nagyon szép a folyópart és van egy kis kávézó is a közelében.- mondta Zekka
-Mindkettő jól hangzik, szerintem látogassuk meg a partot és utána beűlhetünk a kávézóba ha tényleg van időd.- mondtam egy mosoly keretében.
-Hát akkor vezes légyszíves!- mondtam és ekkor vettem észre, hogy elvörösödöt. Lassan elindultunk az egyik iránybaés leértünk a partra.
-Tényleg szép, olyan mint te!- mondtam és elkezdtem mosolyogni majd ránéztem
//Sry nem tok most így miről írni XD//
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te10000/12000Karakura Town utcái 29y5sib  (10000/12000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptyHétf. Szept. 15, 2008 8:25 am

Sétáltunk egy darabig mire elértük a folyópartot.
-Megérkeztünk, ez a kedvenc helyem. -ültem le a fűbe- Szeretek ide kijönni, különösen tavasszal.
-Tényleg szép, olyan mint te!- mondta és elkezdett mosolyogni majd rám nézett.
Én megint vörös lettem.
-Nagyon kedves vagy.-motyogtam megint -És nézd ott van a túlparton a kávézó, csak át kell menni a hídon és máris ott vagyunk. Onnan is ugyanilyen szép a kilátás. -mutattam a folyó túloldalára.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te41000/55000Karakura Town utcái 29y5sib  (41000/55000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptyHétf. Szept. 15, 2008 8:48 am

Sétáltunk egy darabig mire elértük a folyópartot.
-Megérkeztünk, ez a kedvenc helyem. -ültünk le a fűbe.
-Szeretek ide kijönni, különösen tavasszal. És nézd ott van a túlparton a kávézó, csak át kell menni a hídon és máris ott vagyunk. Onnan is ugyanilyen szép a kilátás. -mutatott a folyó túloldalára.
-Tényleg szép hely.- mondtam majd felálltam és leporoltam magamat.
-Hát ha ilyen szép a kilátás akkor menjünk át, mert ott legalább ihatunk is valamit.- mondtam és azt kerestem, hol megyünk át. Zekka vezetésével átjutottunk a túl partra. Bementünk a kávézóba és leültünk.
~Tényleg lehet látni a tájat.- gondoltam és szét néztem, a meghitt kávézóban.
-Mit kérsz?- kérdeztem tőle és közben én is átgondoltam mit is kérjek....
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te10000/12000Karakura Town utcái 29y5sib  (10000/12000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptyHétf. Szept. 15, 2008 9:09 am

Rendben akkor menjünk át oda. -keltem fel, majd vezettem át Daisetsut a hídon. Mikor beültünk megkérdezte:
-Mit kérsz?
-Öhm.. hát a kedvencem a gyümölcstea, főként a vadcseresznyés ^^ -mondtam
-Amúgy ha nem vagyok tolakodó megkérdezhetem mit is jelent pontosan hogy vaizard? Egy fura boltost már hallottam róluk beszélni mikor egyszer hollow csalit vásároltam nála. -majd gyorsan abbahagytam- Jaj ne haragudj hogy ennyit beszélek-jöttem már sokadszorra zavarba
Vissza az elejére Go down
Kamitora Kenzo
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Kamitora Kenzo

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 60
Age : 33
Tartózkodási hely : A pokol trónján vagyok
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Egy balesetben elhunyt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te5000/10000Karakura Town utcái 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptyHétf. Szept. 15, 2008 9:21 am

Kamitora elaludt a padon de hirtelen orditás kelltete fel.
-Mi van?
Látta hogy épp fociznak a közelben. ~Na most beszálljak vagy ne?

-Beszállhatok én is?
-Nem menj haza inkább.
-Rendben öcsi.
-Mit mondtál?
-Rendben öcsi.
-Na akkor megmutatom ki az öcsi.
-Gyere.
Mikor oda ért Kamitora elé gyorsabb volt Kamitoránál és állon vágta. De Kamitora gyorsan megrúgta. Mikor a gyerek hátra eset 2 rendőr ment oda Kamitorához.
-Mi folyik itt?
-Semmi csak mondtam neki hogy rendben öcsi és nekem jött.
-Nem Így volt Fenshu.
-Hanem hogy Makakutso?
-Ő ide jött és fejbe rúgot.
-Na jó akkor maga velünk jön kihallgatásra.
-Ne már.
-De.
Mikor bevitték Kamitorát akkorpár óra múlva ki is engedték.
~Nem változot a rendőrség mióta nem élek. Kamitora nagy nevetve ment haza.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te41000/55000Karakura Town utcái 29y5sib  (41000/55000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptySzer. Szept. 17, 2008 3:24 am

-Öhm.. hát a kedvencem a gyümölcstea, főként a vadcseresznyés ^^- mondta
-Amúgy ha nem vagyok tolakodó megkérdezhetem mit is jelent pontosan hogy vaizard? Egy fura boltost már hallottam róluk beszélni mikor egyszer hollow csalit vásároltam nála.- majd gyorsan abbahagyta
-Jaj ne haragudj hogy ennyit beszélek- mondta és nem sokára az asztalon volt két tea
-Semmi baj.- mondtam és összeszedtem a gondolataimat, hogy mi is vagyok én, a vaizardok
-Hát olyan Shinigami-k, kik a Hollow-okéhoz hasonló erőre és másra tettek szert egy veszélyes, módon. Ugyan alakjuk teljesen emberi maradt, de képesek, úgymond „Hollow-alakot ölteni”. Ez a Hollow-alak nem éppen olyan, mint az Arrancar-oknál. A Vaizard-ok testileg nem változnak meg, az ő „átalakulásuk” kimerül egy maszk megidézésében és felvételében. Ilyen vagyok én is.- tettem hozzá majd megkóstoltam a teát.
-Na, de most te beszélj kicsit magadról.- kértem meg, mert már úgy véltem túl sokat beszéltem
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te10000/12000Karakura Town utcái 29y5sib  (10000/12000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptySzer. Szept. 17, 2008 3:41 am

-Hát..ez nekem így most egy kicsit bonyolultnak tűnik, de a lényeget azt hiszem értem.Szóval egyaránt használsz shinigami és hollow erőt, de közelebb állsz egy shinigamihoz mint egy hollowhoz igaz? -ő bólintott
-Na, de most te beszélj kicsit magadról.- szólalt meg
-Hát még csak egykét éve kerültem birtokába a quincy erőmnek. Nem is tudom a szüleimnek hogy sikerült ilyen sokáig titokban tartaniuk előttem. Elég sok mindent kell még bepótolnom a quincykről. Szóval ne haragudj ha valamire nem tudok kielégítő válaszokkal szolgálni, hiszen még magamnak is van mit tanulni a klánunkról. De szerencsére apa nagyon jó tanár. Segít elsajátítani a technikákat és szinte minden nap gyakorlunk. -észrevettem hogy már megint sokat beszélek, úgyhogy inkább felvettem az asztalról a nemrég kihozott teát, és belekortyoltam, de miért is ne, olyan forró volt hogy elégettem a számat, ezért hirtelen elkaptam a számtól a csészét és visszatettem az asztalra.
-Én és a mohóságom.... ^^"
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te41000/55000Karakura Town utcái 29y5sib  (41000/55000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptySzer. Szept. 17, 2008 8:03 am

-Hát még csak egykét éve kerültem birtokába a quincy erőmnek. Nem is tudom a szüleimnek hogy sikerült ilyen sokáig titokban tartaniuk előttem. Elég sok mindent kell még bepótolnom a quincykről. Szóval ne haragudj ha valamire nem tudok kielégítő válaszokkal szolgálni, hiszen még magamnak is van mit tanulni a klánunkról. De szerencsére apa nagyon jó tanár. Segít elsajátítani a technikákat és szinte minden nap gyakorlunk.- mondta majd felvette az asztalról a nemrég kihozott teát, és belekortyolt.
-Én és a mohóságom.... ^^"- mondta amire én csak egy bólintással reagáltam.
-Tehát még nem vagy birtokában annak az erőnek ami a quincyéké. Majd beletanulsz én is a maszkomat még csak az arcomra tudom megidézni és kb. 10 percre.- mondtam majd kicsit elgondolkoztam és belekortyoltam a teámba ami még mindig forró volt, de már tűrhető volt.
-Egyébként nem tudod, hogy hívják azt a boltost aki mesélt neked a vaizardokról?- kérdeztem, bár tudtam ki volt az...
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te10000/12000Karakura Town utcái 29y5sib  (10000/12000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptySzer. Szept. 17, 2008 8:14 am

-Ha jól emlékszem Uraharának hívják. Elég fura szerzet, de egyedül csak nála lehet ilyesféle holmikat kapni. Jól is nézne ki ha bemennék egy szupermarketbe hollowcsalit venni. -majd ismét tettem egy próbát a teával ami már jóval elviselhetőbb hőmérsékletű volt. -Hm nagyon finom ez a tea. -mosolyogtam- És szerencsére már nem égeti a számat ^^"
-És mondd csak egyedül élsz itt Karakurában?
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te41000/55000Karakura Town utcái 29y5sib  (41000/55000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptySzer. Szept. 17, 2008 8:34 am

-Én is Uraharára gondoltam.- mondtam és ismét ittam a teából.
-Igen egyedül élek itt és barátaim sincsnek, hisz kb. 2 hete vagyok Karakurában. Néha-néha meglátogatnak a kapitáyok és hadnagyok. Oh tényleg nem sokára bulit tartunk a házamban. Ha van kedved eljöhetnél és bemutathatnálak pár shinigaminak.- mondtam és kiürítettem a csésze tartalmát.
-Ez nagyon finom volt.- mondtam
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái Cl0te10000/12000Karakura Town utcái 29y5sib  (10000/12000)

Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái EmptySzer. Szept. 17, 2008 8:40 am

-Oh tényleg nem sokára bulit tartunk a házamban. Ha van kedved eljöhetnél és bemutathatnálak pár shinigaminak.-mondta
-Ez nagyon kedves tőled, szívesen elmegyek. -bújtam bele megint a csészémbe zavaromban. -Most viszont el kellene indulnom hazafelé, mert már kezd későre járni -néztem rá a telefonomra.
-Rendben, akkor elkísérlek ha megengeded. -állt fel fizetés után az asztaltól
Én bólintottam majd elindultunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town utcái _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town-