-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Iratuza háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te3000/7000Iratuza háza 29y5sib  (3000/7000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Iratuza háza   Iratuza háza EmptyKedd Jún. 01, 2010 8:01 am

Tipikus Japán berendezésű családi ház, bár modernizált stílusban. A ház egy konyhából, két fürdőszobából, négy hálószobából, egy dolgozószobából áll.
Természetesen van még konyha és étkező, de ezek össze vannak kötve a Nappalival.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te16400/30000Iratuza háza 29y5sib  (16400/30000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptyKedd Jún. 01, 2010 8:21 am

§ Tánc Kamimaru-kunnal §

- Szóval csak úgy elhagytak? Gyakran megesik, hogy nem értem az embereket. Hogy lehet bárkit is magára hagyni.- nem tetszésemnek a mellkasomból feltörő sóhaj adott nyomatékot.
- Szóval most a tanuló diák, és a pénzkereső szülő is én vagyok egyben... Bár nem panaszkodom, sosem szűkösködtünk a pénzel, de természetesen mióta az a kettő lelépett, nagyon vissza kellett fogni a költekezésből.
- Értem. De az öcséd örülhet, hogy gondoskodó bátyja van.- simogattam meg az arcát, hogy pillanatnyi állapotából újra a vidám Kamimaru-t hozzam vissza.
- És mond csak, Rosa-chan, mit akarsz velem táncolni? Mint mondtam tangózom, de nem vagyok jó a többiben... Vagyis .... hát az alapokat ismerem de azokban nem vagyok jó.
- Mivel a tangót ismered jobban szerintem azt táncoljuk. Úgyse táncoltam azt mióta Japánban vagyok. - futott végig az agyamon a táncra való szabályok amiket amint átgondoltam el is hessegettem. Úgyis ő kell majd irányítson nekem marad a tökéletes tudatlanság.
- Amúgy a te családod is itt van? Itt lakotok már 1 éve... vagy egyedül jöttél?
- Igen, csak egyedül jöttem. A szüleim mindenképp otthon akartak maradni. Tulajdonképpen én csak továbbtanulás érdekében jöttem el, bár most vegyes érzelmeim vannak a visszatéréssel kapcsolatban. - válaszoltam közben elértük a lakást. Kinézetre egy tipikus japán családi háznak nézett ki. Miután Kamimaru-kun beinvitált már kissé megváltozott a véleményem, benn már modernizált volt minden. Míg én helyet foglaltam a nappaliban, addig a fiú eltűnt az egyik szobába. Bizonyára az öccsét rendezte el. Miután visszaért felálltam az addig ülőhelyemül szolgáló kanapéról.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te3000/7000Iratuza háza 29y5sib  (3000/7000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptySzer. Jún. 02, 2010 7:39 am

§ Tánc Rosa-channal §


- Igen, ezért is gondolkodtam azon, hogy meddig tudom még csinálni ezt a Shinigami melót, mert ha velem valami történne...* itt kis szünetet tartott, majd maga elé bámult majd folytatta.*- Akkor ki vigyázna rá...
* ekkor elnézett a srác felé, aki épp kijött a szobából, elvitt valamit , aztán megint visszatért a szobájába.*
- Nem vagyok biztos benne, hogy nekem ez való... igazából amíg anya és apa itt voltak, akkor még nem aggódtam, tudtam, hogyha bajba kerülnék ők tudnának vigyázni az öcsémre.
Meg amúgy is azért csináltam a melót, hogy megvédjem a környezetemben élő embereket a Hollowoktól meg hasonló rontásoktól.
* ekkor leült a kanapéra a egy pillanatra. *
- Aztán amikor elmentek... már nem mondhattam azt, hogy most normális leszek és nem segítek többé senkinek. Nem vagyok hős, hogy azt mondjam mindenkit meg tudok menteni, de nem vagyok egy szemét alak sem, aki csak úgy hagyja, hogy mások szenvedjenek.
* ezzel az utolsó mondattal nem is tudta mekkora ismétlést csinált egy Kurosaki nevű egyéntől, de ez most mindegy.
Ebben a pillanatban érte el a depi mélypontját, aztán újra fellendült és felugrott az ágyról.*
- Na de hagyjuk is azokat a baljós gondolatokat... inkább táncoljunk, mondta és a HiFi tornyot bekapcsolva keresett egy olyan zenét ami a tangóhoz kell, hisz volt választéka arról az időről, amikor még táncolni tanult.*
- Nos akkor táncoljunk...
* mondta és meghajolt. majd odalépett, és beállt az alapállásba, majd kezdte a lépéseket, vezette a lányt a táncban. Egyenlőre még csak nagyon alapokat csinált, hisz szoknia kellett a zenét.
Hisz mostanság már a techno iparban volt az ő stílusa, és lazításképp általában ilyen zenéket is hallgatott.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te16400/30000Iratuza háza 29y5sib  (16400/30000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptySzer. Jún. 02, 2010 8:00 am

§ Tánc Kamimaru-kunnal §

Monológja után Kamimaru-kun a HIFIhez lépve bekapcsolta a zenét. Már az első ütem végénél a fejemben egy tökéletesnek mondható szóló koreográfia jelent meg, amit elhessegettem, hisz most nem szólózni fogok.
- Nos akkor táncoljunk...
Hajolt meg előttem a fiú, majd alapállásba helyezkedtünk. Kevés hím nemű egyedet tűrök meg magam mellet és még kevesebbet engedek be a magán szférámba, de valamiért az ő közelségét nem bántam. Talán, mert nem keltett bennem taszító érzelmeket. Kisebb meglepetés okozott számomra, hogy bár azt mondta, hogy nincs a tangóhoz érzéke nagyszerűen csinálta. Tökéletesen irányított, rég találkoztam bárkivel is aki tudott irányítani táncban. Talán az egyetlen ember az édesapám aki képes volt rá. Mindig mikor vele táncoltam anélkül tudtam, hogy mit kell lépnem, hogy átgondoltam volna. Ez a tangó valódi lényege, hogy a férfi "kiszolgálja" a nő igényeit, élménnyé teszi a táncot azzal, hogy "előkészíti" a nőnek a táncát.
- Alulbecsülted önmagad. Jobban táncolsz mint gondolod.- mosolyogtam rá, miközben már nekem is jobban kellett figyelnem, hisz látszott, hogy belejött a táncba. Ezt az is jelezhette, hogy a kiszámíthatatlanság, ami a táncol járt, bennem megnőtt. Mindig is ezt szerettem, valakivel úgy táncolni, hogy nem tudom mi lesz a következő lépésem és csak az érzéseimre és a partner jelzéseire kell figyelnem. Egy éve vagyok Japánban és ez életem egyik legszebb pillanata.
- Ez nagyon jó volt. Örülök, hogy táncolhattam veled.- mondtam kicsapongó vidámsággal, miután a szám lejárta után helyet foglaltunk a kanapén. - Nagy kár, hogy csak ilyen későn találkoztunk. Igazán jó lett volna ha máskor is táncolunk. Kevesebbet dühöngtem volna.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te3000/7000Iratuza háza 29y5sib  (3000/7000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptySzer. Jún. 02, 2010 8:21 am

§ Tánc Rosa-channal §


- Hát nem is tudom, de te vagy a szakértő, ha te mondod, akkor biztosan úgy van.
* mondta, és nem is fűzött ehhez több gondolatot, csak viszonozta a mosolyt, majd kiélvezte a szám utolsó másfél percét, amely során teljes közelségben táncoltak egymáshoz.
Majd ezek után lassan le is telepedtek a kanapéra, hisz nem járt már a HiFi, Iratuza rányomott egyet a távirányítóval, majd az elhalkult, a DVD benne lassan befejezte a pörgést, majd ez is elhalkult.
Ekkor teljesen csöndben ültek egy ideig, ezt a csöndet, csak az öccse törte meg, valamilyen autóvezetős játékkal játszott a gépén.
Ámbár ez nagyon nem zavarta őket, nemsokkal ezután aztán a lány megtörte a csendet, egy olyan mondattal, amely kellemesen esett Kamimarunak, de egyenlőre nem tudta mit mondjon, így hallgatott.
Majd szép lassan megszületett a válasz.*
- Háát, ha a tánc velem téged ennyire megnyugtat, akkor talán rendszeresíthetnénk. Nem azt mondom, hogy minden nap.... csak amikor akarsz... sok mindenem a Shin.... tudod, meg a munkámon és a sulin kívül nincs.
* mondta, majd egy kicsit belegondolt, hogy tényleg nincs sok dolga, sem olyan sok munkája.
Mostanság a főnöke nagyon szabad világot ad neki, mert tudja mi van Iratuzával, meg hogy mostanság milyen problémákkal küzd az családja szempontjából.*
- Amúgy én is jól éreztem magam, a tánc jó... bár mint mondtam én nem vagyok egy akkpra siker, azért sikerült, hogy sikerült, mert nem kellett olyannal táncolnom, aki állandóan rám kiáltott valami irtó magas hangon. Mert a tánc oktatóm egy ilyen nő volt, ráadásul nagyon öreg.
* mondta vigyorogva, majd ez visszaállt mosolyba, majd gondolt egyet és felállt majd pár pillanat múlva visszatért két csészével, meg egy teás bögrével.*
- Kérsz frissítőt, jó ez a fajta tea, engem megnyugtat.
*mondta és várta hogy vajon mi lesz a reakció.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te16400/30000Iratuza háza 29y5sib  (16400/30000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptySzer. Jún. 02, 2010 10:03 pm

§ Tánc Kamimaru-kunnal §

- Háát, ha a tánc velem téged ennyire megnyugtat, akkor talán rendszeresíthetnénk. Nem azt mondom, hogy minden nap.... csak amikor akarsz... sok mindenem a Shin.... tudod, meg a munkámon és a sulin kívül nincs.
- Tényleg? Az nagyon jó lenne.- mosolyogtam, bár elég nehéz volt visszafognom magam és nem ugrani a fiú nyakába amivel kétség kívül nagyon megleptem volna nemcsak őt de magamat is.
- Amúgy én is jól éreztem magam, a tánc jó... bár mint mondtam én nem vagyok egy akkora siker, azért sikerült, hogy sikerült, mert nem kellett olyannal táncolnom, aki állandóan rám kiáltott valami irtó magas hangon. Mert a tánc oktatóm egy ilyen nő volt, ráadásul nagyon öreg.
- Egy öreg nő? Mint tánc tanár? Szegény... Eddig a legöregebb aki engem eddig tanított az a nagyapám volt. Tőle tanultam körülbelül 4-5 fajta táncot és mindig úgy tanított meg, hogy csak azután szólt, hogy megtanított, hogy már vagy 2-3 szór eltáncoltuk azt. A suliban mindig valami fiatal férfit kaptam, akik bár "tudtak" táncolni de olyanok voltak mint egy gép. A betanult mozdulatokat csinálták lélek nélkül, pedig a tánc egyik legfőbb része a lélek. Akárcsak bármi másnak.
Mondandóm befejeztével Kamimaru-kun felállt, majd kis idő múlva két csészével és egy teás bögrével tért vissza.
- Kérsz frissítőt, jó ez a fajta tea, engem megnyugtat.
- Igen, kérek szépen.- mosolyogtam rá, majd miután kitöltötte a csészékbe a teát, az egyiket elvettem. A tea kellemesen forró volt. Mondhatni pont az "én" hőmérsékletem. Lassan kortyolgattam a teát.
- Mond csak... Milyen kettesben az öcséddel élni egy ilyen nagy házban? Az én kicsiny kis lakásom bőven eltörpül ez mellett.- tettem fel a kérdést, miután kiélveztem az első korty ízét.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te3000/7000Iratuza háza 29y5sib  (3000/7000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 3:44 am

§ Tánc Rosa-channal §



* Egy kicsit kortyolgatta a teát, közben figyelte a partnerét, aki lelkesedett az előző ötletéért, és ez eléggé jó érzés volt neki... mosolygott, közben hallgatta a reakcióját az "öregebb nő"-ről szóló kijelentésével kapcsolatban.
Eléggé csendben volt, amíg a lány befejezte a mondatot, aztán fűzött hozzá egy kommentárt, mivel szokott.*
- Tehát a nagyapád jó tanár lehetett, amúgy én is tudnék egyet s mást mondani ezekről a gépi tanárokról.
Sok ilyen tanárom van jelenleg is. Bejön órára, meg sem szólal, felírja az anyagot a táblára és kimegy...
mint egy gép, és ezt csinálja 2 éve.
* bólogatott, majd megdöntötte egy kicsit a fejét, és kortyolta tovább a teáját, amely egyből megnyugvást hozott, a kissé háborgó lelkének.
Majd elérkezett a következő kérdés, amelyen egy kicsit gondolkoznia kellett. Törte a fejét, hogy megfelelően le tudja írni, hogy milyen....
Aztán egy szó jutott eszébe az egésszel kapcsolatban... ki is mondta egy szép kis szövegnyi körettel.*
- Erre egy fajta választ tudnék adni ami talán pontos, kiüresedett... Érthető szó szerint és átvitt értelemben is ... akinek ahogy kell.
* ténylegesen csak ilyen választ tudott adni, hisz nem sokat volt otthon, de amikor ott volt, akkor állandóan csak bámulta az üres házat, amelybe régen még bulikat is tartott a barátaival, de az utóbbi időben nem volt sem rájuk, sem semmi másra ideje.
Ez eléggé fekete folt volt mostanság az életében, ezért meg kellett elégednie azzal, hogy csak az iskolában láthatja őket.
Ezután visszatért a kómázásból és újra a lányra nézett, majd folytatta.*
- De mondjuk nem rossz, nem nyomorgunk sosem, és ha valami új bútort akarunk berakni, akkor mindig van hely.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te16400/30000Iratuza háza 29y5sib  (16400/30000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 7:33 am

§ Tánc Kamimaru-kunnal §

- Értem. De gondolom nem lehet könnyű egyedül nevelni az öcsédet. Nem gondoltál még, hogy megkérsz valakit, hogy segítsen benne? Hisz mindig te sem lehetsz ott, főleg hogy bejön most a shinigami munka is.- kortyolgattam a teámat. Érdekes íze volt. Számomra megfoghatatlan volt, mégis finom. Miután a nedű kiürült a csészéből játszadozni kezdtem az üres tárolóalkalmatossággal.
- Tulajdonképpen mennyit tudsz úgy összességében a shinigamikról? Úgy értem, hogy mondtad, hogy még nem vagy olyan mint egy normális shinigami. Hisz mondtad, hogy meg kell még tanulnod korlátozni az erőd és ebből kifolyólag gondolom még a nevét sem tudod.- tettem le a csészét a kis kávézóasztalra ami a kanapé elött volt, majd felhúztam a lábaimat magam elé. Így sokkal kényelmesebb volt az ülés és reméltem, hogy Kamimura-kun sem haragszik meg érte. Talán a pillanatnyi hűvös levegő miatt húztam magamhoz közelebb a lábaimat. Nem igazán szeretem a hideget, talán ezért is alakult ki tűz alapú képességem, de azt sem használhatom mindig. A fejemet a lábamra hajtottam és úgy figyeltem a fiút mialatt magyarázott. Valamiért mindig is érdekelt, hogy mik vagy kik azok akiket én képes vagyok látni de más nem. Neki talán nehezebb lehet, hisz ő át is kell élje egy shinigami életét méghozzá úgy, hogy éppenséggel a hozzá hasonlók vadásznak rá. Még szerencse, hogy nem ismeri Hitomi-chant, mert ha ő rájönne, hogy a fiú shinigami talán megölné. De az is lehet, hogy nem mivel ő teljesen nem shinigami. Ez a gondolat pillanatnyi boldogságot biztosított számomra.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te3000/7000Iratuza háza 29y5sib  (3000/7000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptyPént. Jún. 04, 2010 3:25 am

§ Tánc Rosa-channal §



* Kicsit gondolkozott a hallottakon, mert nem tudta mit mondjon erre, így egy ideig csendbe burkolózott, s nem mondott semmit, jól átgondolta, hogy mit mondjon ezzel kapcsolatban.
Aztán miután megfogalmazódott benne az a pár mondat, amelyet mondani akart.*
- Hát, sosem kértem meg senkit, mert sosem akadt olyan akire rámertem volna bízni az öcsém felügyeletét, másrészről pedig, jó gyerek és tud magára vigyázni, legalábbis amíg itthon van...
Ő nem látja a szellemeket, ahogy mi, ezért nem is nagy a Reiatsuja, ebből kifolyólag nem vadásznak rá a Hollowok, meg a hasonlók... a környékről annyit, hogy errefelé nincs túl sok bűnözés, így attól sem tartok hogy betörnek, és esetleg bántják az öcsémet....
* szólt, és a kis gondolatvezetése után újra gondolkodni kezdett, majd folytatta mondókáját.*
- Miért mit javasolsz? Esetleg fogadjak egy cselédet, vagy bébiszittert?
* kérdezte mosolyogva, közben egy kicsit fújt és összekulcsolta a kezét, mivel nem volt biztos benne hogy mire értette azt, hogy fogadjon fel valakit.*
- ... a Shinigamikról nem sokat tudok... csak annyit, hogy az erejüknek két szintje van, az egyiket... Shikainak a másikat meg Bankainak hívják... a Shikai akkor vállik lehetővé amikor az ember megtudja a Zanpakuto nevét. De én sajnos még nem tudom a sajátomét.
Amúgy szerintem nem vagyok képes az erőm korlátozására, és ez egy darabig így is lesz... Szerintem ezen a világon nem sok ember tudhatja milyen életben lévő Shinigaminak lenni... Mármint azok közül akiknek magas a Reiatsujuk, és különleges képességeik vannak.
* közben megfogta a poharakat, és a közelben lévő üvegasztalra helyezte őket, hátha később kedve támad a társaságnak újra teát fogyasztani. *
- De mondjuk azt sem tudom milyen élő fákjának lenni...
* utalt a lány képességére, mivel sosem látott Tűz alapon nyugvó erőt, vagyis valószínűleg még életében nem látott elemi erőt.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te16400/30000Iratuza háza 29y5sib  (16400/30000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptyPént. Jún. 04, 2010 9:03 am

§ Tánc Kamimaru-kunnal §

- Miért mit javasolsz? Esetleg fogadjak egy cselédet, vagy bébiszittert?
- Hát....nem. Én arra gondoltam, hogy egy barátot kérhetnél meg. Hisz biztos, hogy van tanulnivalód és ráadásnak még a munkád is ott van. Meg egy gyerekkel foglalkozni kell.- hadartam és közben kissé elpirultam, csak azt nem tudom, hogy mi okból kifolyólag.
Míg Kamimaru-kun azzal foglalkozott, hogy a poharakat az üvegasztalra tegye egy pillanatig felmelegítettem magam körül a levegőt. Azért csináltam titokban, mert nem szerettem volna, ha megtudja, hogy fázom. Nem akartam, hogy túlságosan aggódjon miattam.
- De mondjuk azt sem tudom milyen élő fákjának lenni...
- Hogy őszinte legyek nagyon furcsa érzés. Hisz egy embernek a tűzről egyből az jut az eszébe, hogy éget és hogy veszélyes. Nagyon nehéz volt megszokni, hogy nem bánt.- emeltem fel az egyik kezem. Lehúztam róla a kesztyűt, majd kis koncentráció után a kezem lángokba borult.
- Ugyanakkor képes vagyok arra, hogy rávegyem a tüzet, hogy ne bántsa az embereket.- közelítettem a kezemmel az arca felé.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te3000/7000Iratuza háza 29y5sib  (3000/7000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptyPént. Jún. 04, 2010 9:45 am

§ Tánc Rosa-channal §



- Hát, az meg a másik, hogy mostanság, még a barátaimra sem volt időm, ezek után hogy állítsak oda, hogy megkérjem valamelyiküket, hogy vigyázzon az öcsémre?
* kérdeztem, közben egy kicsit megvakarta a fejét, mert tényleg nem tudott túl sok olyan embert, akivel most úgy tudna beszélni, hogy esetleg meg is kérhetné erre a szívességre.
Közben Rosa talán fázni kezdett, talán csak egyszerűen így esett jól, egy kicsit kicsit felmelegítette magát, amelyet ő nem nagyon vett észre, de ez nem volt probléma.
Ezek után pedig hősünk odafordult Rosa-chanhoz mikor végre nagynehezen elrakta a poharakat az asztalra,
majd figyelte a szavait, és azt, hogy hogyan beszél a tűzről, majd próbálta átérezni, hogy milyen lehet az.
Tehát a lány egy kis bemutató gyanánt lángot csinált, majd közelítette hősünk arca felé, aki nem húzta el azt, hanem közelebb hajolt, és szemügyre vette a lángocskát,
majd még tovább merészkedett, és egyszerűen megfogta a lány kezét két oldalról, mind a két kezével, úgy hogy még benne volt a láng.
Nem tudta mi fog történni, de ha kap egy kis égési sérülést, az nem baj, és amúgy is nagyon bízott a lány képességeiben.*
- Ez ... lenyűgöző, sosem láttam még elemi erőt, mármint ez a Tűz, Víz, Szél... stb... vagyis az alkotó elemek.
* magyarázta és közben nem engedte el a lány kezét, csak pár pillanat múlva.
Majd folytatta a szövegelést.*
- Én nem tudom milyen erőm lesz, de ha már végre rájönnék hogy használjam, akkor az nagyon megkönnyítené a hollow irtást.
* mosolygott.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te16400/30000Iratuza háza 29y5sib  (16400/30000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptyPént. Jún. 04, 2010 10:00 am

§ Tánc Kamimaru-kunnal §

- Ez ... lenyűgöző, sosem láttam még elemi erőt, mármint ez a Tűz, Víz, Szél... stb... vagyis az alkotó elemek.
-I...igen.-mondtam ismét elpirulva, majd hallhatatlan fellélegzés hagyta el a tüdőm miután elengedte a kezemet. - Ha nem tévedek a kardod lesz az erőd nyitja.-húztam vissza a kezemre a kesztyűt aminek hatására a láng elaludt. -De hallottam egy férfiről aki tudna segíteni. Sok pletyka jár róla. Legtöbben dilisnek tartják, bár én nem tudnám megmondani, hogy tényleg az-e. Őt kéne felkeresd esetleg, és akkor már könnyebb lenne neked is.-mosolyogtam. Közben a levegő lejjebb hűlt. Bizonyára kinn megint eső lesz. Az egyetlen dolog amit nem szeretek. A vízzel különösebben nincs bajom, de az esőt azt utálom. Kicsit jobban összehúztam magam és karjaimmal is átöleltem magam reménykedve, hogy így nem fázok. A remény az csak remény maradt. A hideg így is érződött és ennek jele volt a tüsszentésem is.
- Bo...bocsánat.-tettem a kezem a szám elé.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te3000/7000Iratuza háza 29y5sib  (3000/7000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptyPént. Jún. 04, 2010 10:18 am

§ Tánc Rosa-channal §




- Egy dilis fazon?
*gondolkozott el, de még sosem hallott az említett, illetve jellemzett személyről, mivel nem sokat foglalkozott a többi Karakurai szellemi lénnyel, leszámítva persze a Hollowokat, akiket nem nagyon tudott figyelmen kívül hagyni, és minden napra elég jutott számára belőlük.
Megint csak megvakarta a tarkóját, majd látta a jeleket, amelyeket eddig nem, majd felugrott a kanapéról és így szólt.*
- Egy pillanat és jövök.
* elrohant, be az egyik hálószobába, ott felnyitotta az egyik ágy alatti rekeszt, majd elővett belőle egy jó meleg takarót.
Visszasétált vele a nappaliba, ahol ezt a takarót Rosa hátára terítve huppant vissza a kanapéra majd folytatta a beszédet.*
- Befűthetnék, de az nagyon lassan melegszik fel, így inkább ezt hoztam, ja igen, hol is tartottunk? Egy őrült fazon, illetve egy őrültnek tűnő fazon... Hol hallottál róla?
*kérdezte egy kicsit fújva, bár ő nem fázott, de örült, hogy talán még időben észrevette, hogy vendégének ilyen tájon van problémája.*
- Semmi probléma... a tüsszentés is része az életnek.
* mondta mosolyogva és egyszerűen megvonta emellé a kijelentés mellé a vállát, mivel ez nem volt egy olyan nagy dolog, amelyért bocsánatot kell kérni.
Tovább nézte a csajt, aki talán így már nem fázott, és remélhetőleg nem is fázik meg a nála tett látogatás alkalmával, mivel ezt hősünk nagyon nem akarta.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te16400/30000Iratuza háza 29y5sib  (16400/30000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptyPént. Jún. 04, 2010 10:32 am

§ Tánc Kamimaru-kunnal §

-Köszönöm szépen.-húztam össze magamon a meleg takarót, közben újra kényelmes pózba sikerült elhelyezkednem.- Te nem fázol?-néztem rá és a takaró egyik felét felé nyújtottam, ha nem fogadná el akkor kicsit közelebb megyek és akarata ellenére terítem rá.
- A fazon eléggé, hogy is mondjam... egyedi személy. Mind személyiségben mind öltözködésben. Igaz én sokat nem beszéltem vele, hisz idő előtt kituszkolt mikor valami ügyfele jött, de addig is nagyon kedves volt és szó mi szó eléggé vicces is. De a kinézetéről biztos megismered, hisz nem hétköznapi, mivel hosszú zöld ruhája és egy csíkos sapkája, meg egy járóbotja.- meséltem azt amire a fickóval való találkozásból emlékszem. Igazából eléggé kíváncsi volt az erőmre. Akárcsak Hitomi.chan, bár ő nem készített jegyzeteket és DNS-mintát sem kellett adjak neki. Viszont meglepetésekben bővelkedett. A bolti személyzettel kapcsolatban is.
- Az öcséd nem fog megfázni?- jutott eszembe hirtelen, hogy a házban még a fiatal fiúcska is ott van és nem lenne jó, ha netán ő fázna meg.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te3000/7000Iratuza háza 29y5sib  (3000/7000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptyPént. Jún. 04, 2010 10:44 am

§ Tánc Rosa-channal §



- Nem annyira nem fázom...
* mondta, de erővel rá lett kényszerítve a közös takarón való osztozásra, így aztán inkább nem ellenkezett. ^^
Kicsit közelebb húzódott a lányhoz és bevetette magát a takaró alá, amely meleg volt, bár ő már rég megszokta azon hőmérsékletet, amely általában a házban uralkodott.*
- Szóval egy kedves dilis.... Érdekes, valami Shinigami lehet gondolom... ha az én problémámban tud segíteni, akkor csak az lehet.
* következtetett karba tett kézzel, mert ténylegesen csak Shinigami képes más Shinigami erejének előhozására, és ehhez elég tapasztalt Shinigaminak kell lenni.
Ezt gondolatban tette hozzá, mivel nem nagyon volt lényeges a beszélgetés szempontjából.
Közben azon is elgondolkodott, hogyha ez a férfi, itt él Karakurában, akkor biztosan valamiféle dezertált Shinigami lehet és akkor talán nem is vadászik a lopott erővel rendelkező Shinigami utánzatokra,
így aztán nagy valószínűséggel Rosának lesz igaza, és a fazon tényleg tud segíteni.*
- Nem tudod, hogy ez az illető hol lakik pontosan, vagy hogy hol érhetem el?
* kérdezte, eléggé nagy érdeklődést mutatva, hisz ilyen alkalma, vagy lehetősége nem nagyon van a saját erejének felfedezése szempontjából.
Majd ki is tértek egy pillanatra ebből a témából és rákérdezett az öccsére, de erre hősünk egy egyszerű választ adott.*
- Az öcsém olyan mint a Himalája sosem tudott fázni... felteszem hogy még -10 fokban is képes lenne pulóver nélkül rohangálni, persze ilyenkor adnék rá valamit, de ezen a hőmérsékleten még nem félek, hogy megfázik.
* ekközben kicsit körbejárta tekintetével a szobát, majd újra a lányra nézett.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te16400/30000Iratuza háza 29y5sib  (16400/30000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptyPént. Jún. 04, 2010 10:57 am

§ Tánc Kamimaru-kunnal §

- Lehet, hogy shinigami. Nem tudom... nem úgy viselkedett, mint az eddigiek akikkel találkoztam.- ültem kicsit közelebb hozzá, majd az erőmet használva ismét felmelegítettem magam körül a levegőt, ami a takarónak hála most nem illant el.
- Nem tudod, hogy ez az illető hol lakik pontosan, vagy hogy hol érhetem el?
- De tudom. Ha van kedved kicsit később elmehetünk hozzá. Remélem nem lesz dolga, úgyhogy tud majd fogadni minket. Ha jól emlékszem Uraharának hívják.- kutakodtam az emlékeim között a neve után de mindig a mosolygós arca ugrott be, vagy éppen az ahogy a legyezőjével játszadozott. Újra közeledtem a fiúhoz, így több helyem volt és most már a lábaim sem lógtak ki a takaró alól. Megnyugvással töltött el az, hogy az öccse nem fázik meg. Megnyugvásomat a levegő kifújásával is jeleztem, ezután felnéztem rá.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te3000/7000Iratuza háza 29y5sib  (3000/7000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptyPént. Jún. 04, 2010 11:08 am

§ Tánc Rosa-channal §



- Szóval lehet.... Nem tudom, szerintem biztosan az.
* elmélkedett és mélázott el magában a dolgokon, de a hirtelen a takaró alá szökő melegtől megint csak meglepődött, nem mintha ez a lány képességei miatt nem lett volna egyértelmű hogy képes rá.
Csak a hirtelen klímaváltozás miatt volt neki furcsa, de hipp-hopp meg is szokta.
Majd folytatta a gondolkodást az Urahara nevű egyénen, aki talán a legjobb lehetősége arra hogy megtudjon többet a Shinigamik képességeiről és titkairól.*
- Jó lenne elmenni oda. Mivel talán ő tud rá módot, hogy ne maradjak tovább megrekedve ezen az "ütöm-vágom" szinten.
* mondta és közben egy kicsit fújt a jó melegben, mert nagyon jó lett a levegő hirtelen a szokásos hűvös után és ez talán még üdítően is hatott rá.*
- Szóval Uraharának hívják, már a név is olyan hóbortos, majd kiderül mennyire dilis a fazon. Bár mintha egy Urahara nevű boltról már hallottam volna... de nem vagyok benne biztos hogy az övé, több Urahara is élhet a városban.
* gondolkozott, mert nem tudott olyan információkat, mint azt hogy ennek az Urahara nevű fickónak boltja van, csak annyit tudott róla hogy tud segíteni... ami nem sok, de egyenlőre elég.
Rosa-chan úgyis felvilágosít a dolgokról, amit szükséges tudnia.*
- Miért olyan furcsa fickó? Szerinted?
* kérdezte, mert ő nem tudott a legyezőről meg az egyéb furcsa hajlamra utaló dolgokról.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te16400/30000Iratuza háza 29y5sib  (16400/30000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptyPént. Jún. 04, 2010 6:52 pm

§ Tánc Kamimaru-kunnal §

- Hát ha akarod most is elmehetünk. Nincs olyan messze a boltja.-mosolyogtam a fiúra, közben a takaró alatt már elég jó idő kezdett lenni.
- Hát, hogy is lehetne megfogalmazni? Alapjába véve kedves és udvarias... de közbe közbe elég érdekes arcokat vág, játszadozik a legyezőjével és különös kérdéseket tud feltenni. Nekem egy keveset mesélt a shinigamikrol és a többi nagy lélekenergiával rendelkező egyénekről. Biztos, hogy neked is segítene, hogy megtudd a kardod nevét.-magyaráztam. Sokat tudtam meg Uraharától a shinigamikrol, a hollowokról, a quincykről és rólunk esperekről is. Így sokkal könnyebb, hogy tudom, mivel futhatok össze és, hogy min ne csodálkozzak, bár lehet, hogy csodálkozok majd így is úgy is. Kicsit nyújtózkodtam, mivel elgémberedtek az izmaim, majd újra Kamimaru-kunra néztem.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te3000/7000Iratuza háza 29y5sib  (3000/7000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptySzer. Jún. 16, 2010 8:25 am

§ Tánc Rosa-channal §



- Háát, ebben a viharban nem lenne tanácsos elindulni... majd talán ha kisüt a nap vagy valami.
* mondta, majd újra töltött magának a teából, majd a kezébe vette a csészét és kortyolgatni kezdte a teát, közben azon gondolkozott, hogy vajon most mihez kezdjen, mert ha az a férfi tényleg képes befolyásolni a harchoz való képességeit, és segíti is, akkor talán a harc könnyebben fog menni.*
~ Ki tudja, még az is lehet, hogy képes leszek az engem kereső Shinigamik ellen is védekezni, de azért nem hinném hogy annyian jönnek majd ellenem, hisz elég jelentéktelen vagyok ebből a szempontból.~
- És mond csak, ez a furcsa fickó, ez milyen Reiatsut áraszt, vagy nem vagy jó az érzékelésben?
Nem baj, hisz én sem, mármint ha nem.
* mondta kicsit határozottabban, mivel az első mondatban kicsit kételkedett, de a mentegetőzés már könnyebben ment.
Ezek után kiürítette a csészéjét és közben remélte, hogy nem volt sértő az, hogy csak magának öntött, de aztán gyorsan ki is rázta magából ezt a gondolatot és visszahelyezte a csészéjét.*
- Vajon mi fog történni, hogyha én meghalok?
* kérdezte teljesen gyorsan váltva, majd ezek után rögtön jött az újabb magyarázat.*
- Mármint, ha meghalok, akkor biztosan Shinigami maradok, és akkor biztosan bíróság elé fogok állni, és akkor kivégeznek majd, mert nem a saját erőmet birtoklom, ez ők "lopott" erőnek mondják.
* ez inkább maga elé szállt, és a levegőbe, mivel nem címezte senkinek, nem a lánynak, sem magának, csak úgy jól esett megmagyarázni, de természetesen tudta, hogyha meghal, akkor ez fog következni, és akkor nem lesz választása....
Vagy elmenekül a Seireiteiből, vagy megölik, kérdés, hogy képes lesz e meglépni onnan a halála után, és az is kérdés, hogy akkor megmaradnak e az emlékei.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te16400/30000Iratuza háza 29y5sib  (16400/30000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptySzer. Jún. 16, 2010 8:39 am

§ Tánc Kamimaru-kunnal §

-Vihar?-rázott ki a hideg. Egy dolgot mindig is utáltam. Lehet, hogy az erőm miatt, vagy ki tudja, de az esőt és a vihart mindig is utáltam. Közben a fiú töltött magának teát. Lassan néztem végig, valamitől kissé elfáradtam úgy tűnik.
-Hogy milyen reiatsut áraszt? Nem igazán tudom, sajnos bár néha megérzem a reiatsut megkülőmböztetni már nem tudnám azt.-mondtam, közben figyeltem ahogy feltehetőleg a gondolataiban játszott, hisz táncoltatta a csészét a kezében.
- Vajon mi fog történni, hogyha én meghalok?
- Mármint, ha meghalok, akkor biztosan Shinigami maradok, és akkor biztosan bíróság elé fogok állni, és akkor kivégeznek majd, mert nem a saját erőmet birtoklom, ez ők "lopott" erőnek mondják.

- Ne légy ennyire pesszimista.-ásítottam és a fejem a vállára hajtottam.- A barátaid és én is melletted leszünk, meg aztán, még Urahara-san is ott van, hogy ha kell akkor segítsen neked. Meg mire eljön az idő, hogy meghallj addigra biztos kivívod a jogot, hogy ne büntessenek meg, hanem inkább hősként vagy mittomén miként tiszteljenek téged. Nem gondolod?-néztem a plafont. Mondjuk... lehet, hogy nem szeretném ha ő is olyan lenne, lenne mint a többi shinigami akikkel eddig találkoztam...
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te3000/7000Iratuza háza 29y5sib  (3000/7000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptySzer. Jún. 16, 2010 9:04 am

§ Tánc Rosa-channal §



- Kivívni a jogot, hm...
* vakargatta az állát, de különösebb dolog nem jutott az eszébe, és nagyon nem tudta, hogy hogy válhatna olyan Shinigamik szemében hőssé, akik körübelül százszor erősebbek nála, ha nem többször.*
- A hőssé válás nagyon nehéz folyamat lenne, bár ki tudja mit kellene ahoz tennem, majd elvállik, mindenesetre nagyon keményen fogok érte dolgozni, hogy valami eredményt is felmutathassak nekik.
* mondta kicsit pesszimista módon, de mégis volt valami céltudatos csengés a szavaiban, amit csak a jó emberismerők tudtak volna kiszűrni.
Ezek után kicsit hirtelen érte az, hogy a lány már rá is dőlt, hisz sosem volt a nők kedvence típus, és sosem ismerkedett ilyen gyorsan, de természetesen nem húzódott el, és nem csinált semmit, csak ült ott és bámult maga elé majd folytatta a mondókáját.*
- Örülök neki, hogy mellettem állsz, meg hogy a barátaim is, bár ők nem igen tudnának segédkezni ennek a "világmegmentés" illetve "hollow irtás" probléma megoldásában, hisz talán még egyik létezéséről sem tudnak.
* továbbra is ráncolta a homlokát és nézett maga elé, de akár mennyire erőltette gondolatait semmi átmenetet nem tudott találni abban, hogy egy Legyezős kissé bolond fószer hogy tudhat ennyit a Seireiteiről, legalábbis ha Rosa leírása helyes, akkor valóban valami nagyon tapasztalt fickó... eltekintve a leírás azon részétől ami furcsa hajlamra utal.
Ezt még önmagában is hozzátette, de nem jutott tovább a gondolattal, mert egy nagyot villámlott, ami kizökentette ebből a gondolatokkal teljes állapotból.*
- Lehet hogy igazad van, és nem is kéne aggódnom ezért a dologért. Meg ki tudja, ha vagyunk mi, akkor még lehet egypár olyan magasabb Reiatsuval rendelkező és képességekkel bíró ember mint mi.
* simította végig a haját, majd hátradőlt a kanapén,*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te16400/30000Iratuza háza 29y5sib  (16400/30000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptySzer. Jún. 16, 2010 9:27 am

§ Tánc Kamimaru-kunnal §

-Meglehet, hogy nem lesz könnyű. De nem szabad fel adni, úgy nem ér az egész semmit.-húztam magamra kicsit jobban a takarót. - Hogy ne állnék melletted. Mire vannak a barátok?
A villámlás rendesen rám hozta a frászt és önkénytelenül belekapaszkodtam a fiúba és a szemeimet leszorítottam. utálom a villámokat, utálom, utálom és mégjobban utálom. Az egyetlen amit még az esőnél is nehezebben tűrők el és félek tőlük. Bár tudom, hogy csak elektromos kisülések és Hitomi is ilyesmiket képes létrehozni, de akkor is félek tőlük.
- Lehet hogy igazad van, és nem is kéne aggódnom ezért a dologért. Meg ki tudja, ha vagyunk mi, akkor még lehet egypár olyan magasabb Reiatsuval rendelkező és képességekkel bíró ember mint mi.
A fiú, számomra a villámlás után nyugtatólag ható, hangja térített magamhoz és lassan kinyitottam a szemem, majd gyorsan elengedtem a karját.
- Bo... bocsánat és igen, biztos vannak olyanok mint mi.-néztem szét a szobába és egy órán állapodott meg a tekintetem. "18:30". Ezt az időpontot mutatta a kicsi digitális óra. Lassan a fejemben elindult a matematikai számítás azzal kapcsolatban, hogy ez hány órát is jelent.
-Micsoda?!-ültem fel gyorsan, majd a táskám után nyúltam és kotorászni kezdtem benne, amíg egy kis papírlapot nem kaptam és a rá írt időpontot nem néztem meg. -Aww.... mennem kell.-néztem szomorúan Kamimaru-kunra. - Ma még be kell menjek egy órára. Teljesen kiment a fejemből...
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te3000/7000Iratuza háza 29y5sib  (3000/7000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptySzer. Jún. 16, 2010 9:46 am

§ Tánc Rosa-channal §



- Nem baj, nem szenvedtem semmilyen károsodást.
* mondta felhúzva az egyik szemöldökét, majd mosolyogva nézett a lányra, aki annyira megijedt a villámtól, hogy rögtön azon kapta magát, hogy két kézzel kapaszkodik az ő karjába.
Ez nem is volt baj, viszont mikor felugrott majdnem orrba fejelte Iratuzát a hirtelen felugrással, de ő megint csak néma semmit mondó tekitettel a szőnyeget, majd az ablakon keresztül az eget pásztázta.*
- Jó, akkor kapsz tőlem átmenetileg egy ernyőt... úgyis sok van belőlük.
* ezzel egy szót nem tűrve felállt és odasétált a polchoz, amely igazából esernyő tartó volt, jól polcnak álcázva.*
- Szóval akkor órára... nekem meg még egy csomó házim van... szóval akkor mára ennyi.
* ekkor egy kicsit furcsa volt neki, hogy ilyen időben szándékozik elindulni, viszont ő sosem mondta meg senkinek, hogy hova menjen, így ha a vendég távozni akar, ő nem marasztalja, mert a nem akarásnak nyögés a vége.*
- Na hát akkor, majd találkozunk gondolom, ha más nem lesz akkor felhívlak.
* mondta és közben egy féloldalas mosolyt öltött, nem beszélve arról, hogy közben elrakta a csészéket a mosogatóba, majd a kancsót kihelyezte az asztalra, lévén hogy még elfogyasztják a teát később az öccsével.*
- Majd meglátjuk.
* mondta és odalépett ajtót nyitni, hogy kiengedje a lányt, mivel nem volt biztos benne hogy most akar e távozni, de aztán rögtön teljesen kinyitotta és várt.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Iratuza háza Cl0te16400/30000Iratuza háza 29y5sib  (16400/30000)

Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza EmptySzer. Jún. 16, 2010 10:01 am

§ Tánc Kamimaru-kunnal §

-Köszönöm.-mondtam, miközben összeszedtem magam és felhúztam a lábbelimet. A fiú eltakarította a teázás maradékait és az említett ejtőernyőt is a kezembe adta, majd udvariasan az ajtóhoz lépett és kinyitotta azt. Elindultam, majd előtte megálltam. Lassan felnéztem rá. -Köszönöm az estét... és az esernyőt.-mosolyogtam, majd megpusziltam az arcát búcsúzóul.
-Remélem, hogy a következő alkalommal, kicsivel tovább maradhatok majd. De most megyek, így is késésben vagyok. Szia.-húztam fel az esernyőt és kiléptem a zuhogó esőbe. Még egyet integettem neki, majd futni kezdtem afelé a létesítmény felé amibe táncolni tanulok. Remélem, az eső kimosta az agyát annak a bunkó tanárnak, mert hanem még megeshet, hogy éjjelre bekérezek ide újra. otthon, csak tőrnék zúznék...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Iratuza háza _
TémanyitásTárgy: Re: Iratuza háza   Iratuza háza Empty

Vissza az elejére Go down
 

Iratuza háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-