-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Rosa lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Rosa lakása Cl0te16400/30000Rosa lakása 29y5sib  (16400/30000)

Rosa lakása _
TémanyitásTárgy: Rosa lakása   Rosa lakása EmptyPént. Május 28, 2010 9:30 am

Az én házam az én váram, bár ezt nem lehet elmondani a kis tömbházlakásról amiben élek. De ez a ház számomra tökéletesen megfelel. A házban található egy kis konyha, egy fürdő, egy nagy nappali és egy nagy hálószoba. A nappaliban egy kanapé, két hozzátartozó fotel, egy kisebb asztal és egy vitrin található. Ebben lelhetőek az itt Japánban nyert díjjak illetve az ajándékok amiket kaptam. A hálószobában egy nagy ágy, és egy nagy ruhásszekrény található. Ez lenne az én kis házam, örömmel várok mindenkit! Smile
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Rosa lakása Cl0te16400/30000Rosa lakása 29y5sib  (16400/30000)

Rosa lakása _
TémanyitásTárgy: Re: Rosa lakása   Rosa lakása EmptyPént. Május 28, 2010 9:45 am

Előzmények: itt

- Köszönöm. Tudok.-mondtam, miután talpra állított. Belé kapaszkodva indultunk el a lakásom felé. - Amúgy a szüleim miatt nem kell aggódj. Egyedül élek..
Egy kis séta után el is értük a tömbházat amiben laktam. Majd elérve a lakásom ajtaját előkerestem a kulcsaimat és kinyitottam az ajtót.
- Gyere fáradj beljebb.-húztam be magammal a fiút az ajtón egészen a nappaliig. - Bocsi, hogy így berángattalak, de hanem nem hinném, hogy maradtál volna. Igaz?- tűntem el a háló irányába ahol leraktam a táskám. - Amúgy a kiadós zuhany azt jelenti, hogy csak áztatod magad a víz alatt egy jó ideig. Hidd el nagyon megnyugtató érzés.-tértem vissza a nappaliba.
Vissza az elejére Go down
Sesshou Raidon
10. Osztag
10. Osztag
Sesshou Raidon

Férfi
Hozzászólások száma : 22
Tartózkodási hely : Isten hátán a két lapocka között, ahol nem érhet el^^
Registration date : 2010. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 5. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Rosa lakása Cl0te5000/10000Rosa lakása 29y5sib  (5000/10000)

Rosa lakása _
TémanyitásTárgy: Re: Rosa lakása   Rosa lakása EmptyPént. Jún. 04, 2010 2:27 am

Felállítottam Rosát, és mikor elértünk a házáig, nem volt választásom, be kellett mennem. Nem is mentem, igazából húzott.
-Egyedül élsz? Mit is mondtál, hány éves vagy?-Kérdeztem értetlenkedve. Nem néz ki annyinak, hogy el tudja tartani magát. HJajj... mit kapok én ezért... Már a fejemet fogtam. Tényleg nem lenne szabad. Elkísérem, legyen, de nem maradhatok itt. A városban nagyon sok hollow van most. A saját szememmel láttam.
- Bocsi, hogy így berángattalak, de hanem nem hinném, hogy maradtál volna. Igaz?
-Ööö... izé... Rosa-chan, igazad van. Tényleg nem akartam ott maradni, de kötelességem megvédeni a város lakóit. Ha nagyon akarod, egy darabig itt maradok, de el kell tűnnöm.-Ez is megvolt. Most tök bunkónak tart. Általában nem ellenkezek, ha munkakerülésről van szó, de megpróbálok másra gondolni. Különben is lelkifurdalásom lenne. Ha őt hagyom itt, akkor meg miatta lesz rossz érzésem. De már tök jól van. Minek maradjak itt? Zavarba jöttem, és nem tudtam szemkontaktust tartani Rosával. Mindig ez van. Körbenéztem a falon. Felfigyeltem egy csomó díjra. Rosa egy vitrinbe tette őket. Nem volt kevés. Legalábbis több mint amit én nyertem (nekem nem volt ilyesmim). El kellett terelni a szót. Nem szeretek vitatkozni.
Hű. Ezeket a díjakat te nyerted? Akkor azért vagy ilyen jó formában.-Mondtam, szememet mereven a vitrinre szegezve.-És amúgy, a cipőd meggyulladt mikor a hollow-kal harcoltunk. Gyakrn történik, vagy direkt csináltad, vagy a tűz csak arra árt amire te akarod? A francba. Hogy jutott ez eszembe? Addig szolgád a szó, amíg ki nem mondottad. Milyen igaz. Számtalanszor estem már hasonló helyzetekbe, de mindig csak bepánikolok, és egyre több hülyeséget beszélek. Hiába. Nem változok. Úgy tettem, mintha annyira nagy érdeklődést mutatnék a vitrin, és a benne lévő tárgyak iránt, de igazából csak azért csináltam, hogy ne kelljen Rosára néznem. Ha megmondok valakinek valamit, egyből mintha sosem ismertem volna, eltávolodik.
-Állok a víz alatt? Áztatom magam? Akkor már mind egy, ha egyszerűen beleülök egy kád vízbe és ott fonnyadok.-Kicsit keményebbnek mutatom magam, hátha kidob, megyek a dolgomra. Mégse akarom itt hagyni. Tényleg szemétség lenne. Nem baj. Tűröm egy darabig, aztán megyek. Nem maradok itt. Legalább figyelmeztetnem kell valakit. Ez a minimum. De jobb ha magamban oldom meg, és nem tudok semmiről. Ha elmondom, hogy én itt voltam, és nem a hollow-k után mentem, lehet hogy tényleg kapok valamit...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Rosa lakása _
TémanyitásTárgy: Re: Rosa lakása   Rosa lakása Empty

Vissza az elejére Go down
 

Rosa lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-