-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Még frissebb

Go down 
SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi


nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Még frissebb Empty
2010Apr11
TémanyitásMég frissebb

Halihó!

Igen, tudom... Kreatív vagyok címadás terén Cool... xD

Na szóval... Három közlendőm van, ebből egy már régi dolog, csak folyton elfelejtem, és pont tegnap emlékeztettek rá. ^^"

1. Míg el nem felejtem: magánküldetések/kalandok ismét igényelhetőek, de csak akkor, és csak is akkor, ha valaki szerez mellé mesélőt. Ezzel viszont ne csak az admint zaklassuk. ^^ Még arra kérnélek titeket, hogy ha lehet, akkor a játékaitok ne csak ezekből álljanak. Tartsatok közöttük néhány hét (esetleg hónap Razz) szünetet, mert ha ismét megint elkezdődik a magánküldilavina, akkor ismét berekesztem őket határozatlan időre.

2. Gondolom már mindenkinek feltűnt, hogy Karakura városa újabb boarddal bővült, mely a Kokoro no Shiro, az az a Lelkek kastélya nevet viseli. Ha elolvassátok a hozzá mellékelt leírást, akkor talán az is feltűnhet, hogy ez bizony az emberekből összetákolt szervezetünk székháza lesz, mely a Raion, vagyis az Oroszlán nevet kapta. Jelentkezni egyelőre nem lehet, ugyanakkor arra kérnélek, hogy topikokat se nyissatok a fórumban, ugyanis azokat majd én nyitom meg. Míg ez meg nem történik, nem indítható abban a boardban játék. Köszönöm a megértést. ^^

3. Fészbúkusok figyelem! A tegnapi nap megnyitottam az oldal saját csoportját Facebookon cheers, szóval aki fent van, nyugodtan csatlakozhat hozzá. A linket megtaláljátok a Portálon, a Kapcsolatok dobozban. ^^

Öhm... Egyelőre ennyi, de ha lesz valami, jelentkezek!

Üdv,
Shihoun Yoruichi

U.i.: A technikák frissültek a kitaláltak alapján, szóval lehet nézelődni! ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Share this post on: reddit

Még frissebb :: Megjegyzések

No Comment.
 

Még frissebb

Vissza az elejére 

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Hírek-
Ugrás: