-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Lakókörlet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te6000/12000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (6000/12000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyPént. Szept. 21, 2012 10:59 am

~Terjengő romlás~

A mai nap történtei felgyorsított filmként játszódnak le a szemeim előtt. Reggel, mikor elhagytam az otthonomat azért, hogy Hitomi segítségével megismerhessem a Daitenshi főhadiszállásaként üzemelő helyiséget nem számítottam arra, hogy harcba kell bonyolódnom az életemért és még akkor is vesztesként kerülök ki a dologból, hogyha nyerünk. Mert nyertünk, igaz? ><
Nem vagyok azzal tisztában, hogy pontosan mi is történt elem. Emlékszem arra, hogy valami olyasmi dolgot tettem amit azelőtt soha. Emlékszem a fájdalomra, mely átjárta a testemet. Emlékszem a robbanásra és az átalakulásra is. Valamint arra is, hogy mit éreztem abban az alakban. Úgy éreztem, hogy bármit megtehetek. Hogy egyetlen szavamba kerül és a viharok meg a villámok azt teszik amit én parancsolok nekik. Többnek éreztem magam egy egyszerű embernél. Azt viszont belátom, hogy még közel sem állok készen arra, hogy csak úgy használatba vehessem ezt az erőt.
De ez egyelőre még a múlthoz és a jövőhöz tartozik. Ami a jelent illeti, egy elég egyszerű kérdésre keresem a választ. "Hol vagyok?" Mindössze ennyi fut át az elmémen, miközben egy különös helységben tartózkodom. Leginkább egy terem lehet talán, de fogalmam sincs róla, hogy mekkora és, hogy egyáltalán falakkal vagy valamivel rendelkezik-e. Szörnyen sötét van, tulajdonképp, még a saját kezeimet sem látom, pedig tisztában vagyok vele, hogy a szemeimmel egy magasságba emeltem őket.
Mindössze egyszer-kétszer tűnt fel hol közelebb, hol pedig távolabb különböző színű és méretű halvány fény, majd nem sokkal azután el is tűnt.
Többször is elindultam, abban reménykedve, hogy talán valahova eljutok, viszont mindig olyan érzésem volt, mintha azokon a rajzokon lennék, ahol fejjel lefelé is vannak lépcsők kialakítva és azokon is lehet járkálni. Végül pedig sehova sem jutottam.
Már épp készültem feladni azt, hogy bármit is találhatok és kezdtem abban reménykedni, hogy ez bizonyára csak egy álom volt, mikor bárminemű előzmény nélkül világítódott ki a helység ahol voltam. Egy méretes barlangszerűségben voltam. A kőfalakban különböző méretű és színű kristályok voltak beágyazódva, amik jelenleg a fényforrások szerepét töltötték be. Talán korábban ezek voltak amik a fényeket kibocsájtották. Hét hatalmas üvegkoporsóhoz hasonlatos kristály is volt a barlangban. hat darab sötét kristályból volt, melyeket még a barlangban levő többi kristály sem tudott kivilágítani. A hetedik kristály viszont más volt. Egy méretes lény volt enne. Villámok és elektromos szikrák vették körbe a testét és határozottan úgy tűnt mintha engem figyelne. A szemeiből pedig hatalmas erő sugárzott, de mégis úgy éreztem, mintha egyetlen pislantásával képes lenne kitörölni a létezésemet akár mikor.
- Látom ráismertél. - hallottam egy ismerős hangot. Rögvest előtörtek azok az emlékek amikor ezt a bizonyos hangot hallottam. Mind a két alkalom akkor volt mikor életveszélyben voltam. Talán most is abban lennék? Minden esettre egy alapállást felvettem és felkészültem arra, hogy harcba bocsátkozzak.
- Nyugalom, kislány. Itt semmitől sem kell félned. Itt teljes biztonságban vagy, erre én vagyok a biztosíték. - láttam megmozdulni az egyik kristályt, majd egy számomra jól ismert alak bontakozott ki a mozgó kristályból. Az lény nem volt más, mint az az alak, melyet képességem használatakor vesz fel a testem. Az, melyre sokszor úgy gondoltam, hogy egy átok számomra.
- Meglepettnek tűnsz, mintha sohasem láttál volna, habár ezt nehezen tudom elképzelni. Feltételezem a bemutatkozást kihagyhatjuk, bár látom rajtad, hogy nehezen hiszel a szemednek. Éppen ezért elmondom, hogy a nevem Unmei, ahogy azt már annyiszor használtad életedben. - hajolt meg mélyen a lény, majd hátat fordítva a koporsóban levő valakit kezdte el figyelni.
- Hol vagyok? - tettem fel az első kérdést ami döbbenetemben eszembe jutott. Majd rögvest egy másikkal meg is toldottam. - Ő kicsoda?
- Az én világomban vagy. Különleges kapcsolat van közöttünk, lévén a te erőd az enyémen alapszik és az enyémből táplálkozik. Ez a hely az a hely ahol lakom. Mondanom sem kell, beletelt egy kis időbe amíg sikerült ide eljutnod. Már kezdtem unatkozni. - fordult ismételten felém és a szeme egy pillanatra felvillant, majd a fény rögvest ki is hunyt. - Második kérdésedre a válasz kicsit hosszabb magyarázatot igényel. A képesség, melyet nem is olyan régen használtál a Shinki. - itt egy pillanatot szünetet tartott, míg egyik karpengéjét felemelve a levegőbe a szó kanjiját felírta: " 神気" - A képesség a szó "elemek" jelentését hordozza magában, viszont sok köze van a szó többi jelentéséhez ami nem más, mint lélek, elme és istenség. Hogy pontosan megértsd a dolgot a legjobb lesz, ha a legelején kezdem. Istenek. Ez a személy, akit ebben a kristályban látsz, Kaminarinak a mennydörgés istennőjének a Mennyei Zajnak a megtestesülése.
Sok - sok évvel ezelőtt hét istenség: Amaterasu, Suijin, Daikoku, Fujin, Kaminari, Izanagi és Amatsu Mikabushi, úgy döntöttek, hogy erejük egy parányi kis szikráját ráruházzák egy emberre, ezzel kiemelve őt társai közül saját céljaik elérésére használják majd. Természetesen mindenik istenség más-más embert választott az ereje tulajdonosául. A kezdetek kezdetén persze semmi gond nem volt. Mindenki élte a maga életét úgy, ahogy az elrendeltetett volt. A hét kiválasztottban viszont egy idő után felébredt emberi valójuk valós alakja. Irigyek és hataloméhesek lettek. Egymás nyakának ugrottak azért, hogy a másik erejét megszerezhessék. Végül természetesen csak egyikük maradt meg. benne gyűlt össze a hét istenség által biztosított erő. Ekkor viszont az istenek új szabályt alkottak. A kiválasztottat egy kristályba zárták és új feladatot adtak neki. Bizonyos időközönként születik egy gyermek, akinek testén az istenek jele található. Ennek az embernek biztosíthatja a kiválasztott azt az erőt, mellyel az istenek ajándékozták meg őt és társait valamikor.
- a magyarázatot befejezvén ismét a koporsó felé fordult. Én ledöbbenve álltam és tulajdonképp valahol azt vártam, hogy ez biztos csak egy álom és felébredek. Sajnos ez nem történt meg.
- Én... - kezdtem volna bele valamibe, de egyszerűen feldolgozni nem tudtam mindezt. Egyszerűen túlságosan szürreális volt. Már nem azért, mert nem hinnék az istenekben, hisz az édesanyám papnő, aki rendszeresen hozzájuk fordul segítségért, még a legapróbb dolgokban is és az elmúlt egy évben elég sokat megtanultam róluk. Viszont azt, hogy én ilyen erő birtokában lehessek egyszerűen soknak éreztem. Végtére is csak egy ember vagyok, vagy mi a fene.
- Áhh... de ez egy régi történet. A lényeg az, hogy egyelőre nem használhatod ezt az erőt. A mostani eset egy kivétel volt, melyet az életben tartásod érdekében engedélyeztem, viszont súlyosan megsínyletted a dolgot erre magad is rájössz majd. A másik dolog pedig az, hogy még ha el is éred a megfelelő szintet, nem leszel képes mindenikük erejét használnod. Egy különleges védelmi mechanizmus értelmében, csupán azon istenségek erejét tudod majd használni, akikét megszerezted. Egyszóval, ha most képes lennél használnia képességet,akkor csak Kaminari úrnő erejét lennél képes használni, hisz mint láthatod, csupán ő az, aki ezen a helyen tiszteletét tette. Ahhoz, hogy a többi alakot is használhasd, ahhoz az annak az alaknak megfelelő próbát kell kiállnod. Hogy ez pontosan mi is, abban nem tudok segíteni. Én sem vagyok mindennel tisztában. - bővítette a tudásomat egy újabb magyarázattal, majd karpengéjét az előtte levő kristályba süllyesztve az addig ott engem figyelő lény egy villanás kíséretében eltűnt.
- Most már ideje indulnod. Hosszú pihenés vár rád és én szeretnék egymagamban maradni. ne félj, még fogunk találkozni. - az információ váratlan volt számomra. Egyszerűen nem értettem, hogy most miért küld el, hisz még rengeteg kérdésem lenne amit feltennék neki, viszont ahogy a barlang megjelent úgy el is tűnt, én pedig ismét a teljes sötétségben találtam magam.
Elmémben megannyi gondolat cikázott. megoldásra váró kérdések és talányok. Dolgok, amiket meg kell majd tennem és el kell majd mondanom bizonyos embereknek. De pontosan mikor tehetem ezt meg? És.... hol vagyok?
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyPént. Szept. 21, 2012 7:40 pm

A küldetés ezen részét LEZÁROM, jutalmatok 2500 LP és 3500 ryou.
Vissza az elejére Go down
Amane Fusako Miyu
Daitenshi
Daitenshi
Amane Fusako Miyu

nő
Hozzászólások száma : 44
Registration date : 2012. Sep. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Yuke Tenshije
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te12500/26000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (12500/26000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyKedd Okt. 16, 2012 2:04 pm

Lakókörlet - Page 2 Cute-rabbit-2-010Fagyos légkörLakókörlet - Page 2 Cute-rabbit-2-010

Első találkozás a Daitenshi vezérével


Nem tudtam eldönteni, hogy az elmúlt napok valaminek a végét jelentik-e, vagy inkább a kezdetét. A kezdeti magabiztosságom az új épület és élet megismerése közben egyszerűen semmivé lett. Ami jó ötletnek tűnt korábban, mostanra már inkább szeszélynek látszott, de nem volt mit tenni, az előtte lévő állapotok tarthatatlanok voltak. Nem tudtam pontosan mennyi ideje is tartózkodtam a szervezet épületében, ideérkezésem óta talán csak egyszer mutatkoztam, amíg elmentem, hogy bevásároljak ennivalókból egy időre, de akkor sem igen beszéltem senkivel. Nyugtalanított az új környezet, de szépen lassan olyanná alakítottam, amilyennek szerettem volna. Békés, behatolóktól mentes. A zajcsapdák készítése igen egyszerű, főleg ha az embernek sok éves tapasztalata van már. Legelső a gondos elhelyezés, én magam már az ajtó előtt elhelyeztem egyet, így már sokszor azelőtt tudtam, hogy valaki érkezik, hogy az kopogott, vagy benyitott volna. A csupán otthonosnak tűnő kedves lábtörlő szövése olyan, hogy minden mozdulatra reccsen, nem túl hangosan, de a föld tökéletesen továbbítja azt a kevéske hangot is. Ezután jöhet a biztonság további lépései, vagyis a fegyverek ügyes elhelyezése, ami esetemben a víz. Átlagos, tudatlan érkező számára nem is feltűnőek az elhelyezett vázák, és más vizes edények, amik biztosítják az elegendő nedvességet ahhoz, hogy a hívatlan látogatók gyorsan forduljanak vissza. Ha pedig ezek sem volnának elegendők, a rejtőzködés mindig biztosítja a kellemetlen meglepetéseket. Ki gondolná, hogy az alacsony ágy alatt megbújik valaki, hiszen be sem igen fér oda semmi. Pedig a hosszú, sötét lepedővel ellátott ágy ezen része inkább optikai csalódás, az alatta lévő rész tökéletesen elég arra, hogy valaki kényelmesen átaludja az éjszakát. Na jó, a kényelmes kissé túlzás, de még mindig éltem, így nem panaszkodhatok a módszerre. Persze ahhoz, hogy a meglepetés teljes legyen, kell valami, ami úgy néz ki, mintha én magam aludnék az ágyban, erre pedig kiváló néhány párna és takaró.
Egyszerűen tökéletes volt, vagyis minden esetre úgy éreztem, hogy ha nem is maradéktalanul, de ahogy a jelenlegi helyzet engedi, felkészültem a legrosszabbra. Persze Tamachi~san azt mondta, hogy befejezik a modsoulok üldözését, de hallottam már elég ígéretet ahhoz, hogy tudjam, a szándék nem mindig elegendő. Mert persze nem feltételeztem, hogy eleve meg sem próbálja, bár ez is lehetett volna opció. Az előbb vázolt óvintézkedésekkel ellátva a szobát, békésen szunyókáltam az ágy alatt kialakított zugban, amíg meg nem hallottam a lábtörlő természetes reccsenését. A padlón keresztül már-már robajnak hangzott. Nem haboztam, ösztönös mozdulattal a mellettem álló vizes edényből egyszerű simogató mozdulattal a padlóra futtattam a vizet, pontosan végig a szobán, kezdve a küszöbtől, aztán egyszerűen jéggé keményítettem. Kissé kijjebb húzódtam az ágy alól, hogy könnyebben tudjak mozogni, hiszen a víz irányításához sokszor nagyobb mozdulatok is szükségesek voltak.
A szívem a torkomban dobogott, hiszen ha vendég, vagy látogató érkezett volna, bizonyára kopogott volna, azonban a lábtörlő jelzésén kívül más hanghatás nem tapasztaltam, így bizonyosan egy behatoló volt. Még, hogy itt biztonságban leszek! Azonban a behatoló óvatlan volt, így lába egyszerűen végig csúszott a jég fagyos felületén, azon az alig két méteren, amíg a fagyás tartott, így a hátára fektetve a lopakodót. A tompa puffanással érkezőnek esélye sem volt a menekülésre, hiszen amint földet ért, kettő a földről indított széles felhúzó mozdulattal fogtam közre négy végtagját a jéggel, ezzel a földhöz szögezve. Ezek után bukkantam csak fel az ágy alól, ahonnan kilőve ugrottam rá, és kiszorítva belőle a maradék szuszt is, a mellkasán foglaltam helyet, pizsamában. Kezembe egy pillanat leforgása alatt került egy hosszú jégcsap, aminek hegyes vége az érkező felé meredt. Nem feszélyezett a gondolat, hogy hosszú pólómban, és rövidnadrágomban talán kissé nevetségesen nézek ki, miközben egy jégcsappal fenyegetem merénylőmet. Lehet még meg is dicsér Tamachi~san, mert elfogtam egy behatolót, talán szólnom kellene neki. De ennél jobban foglalkoztatott, hogy ki az, és mit is akar tőlem, amiért képes volt még a Daitenshi főhadiszállására is betörni.
-
Ki vagy, és mit akarsz a szobámban? – Tettem fel tömören a kérdést, tapasztalatból tudtam, hogy sokszor az erő és az ügyesség nem túl sok sütnivalóval párosul. Mondjuk nem is sudokuzni kívántam vele, de talán ezekre a kérdésekre még ő is képes felelni.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te68000/100000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptySzer. Okt. 17, 2012 1:47 am

[Fagyos légkör]
Halk ciripelés szűrődik be az ablakon, amihez ütemes kopogás párosul, ahogy a toll leszáll, végigszánkázik a papír felületén, majd ismét felemelkedik. Elnyomva egy ásítást dőlök hátra székemben, hangos sóhajtás közepette nyújtom ki karomat, ujjaimat fejem fölött összekulcsolva. Tetemes mennyiségű papír magasodik már oldalamon, a főkapitánnyal kötött megegyezést rögzítették ekképp, ennek átböngészésével töltöttem az este nagy részét, eszemben sincs olyasmit aláírni, aminek nem vagyok tisztában a tartalmával. A szóban megkötetett paktumot könnyű megszegni, a szó elszáll, viszont az írás megmarad, ahogy tartja a mondás. Sosem szerettem túlzottan az adminisztrációt, mindig is unalmas időtöltésnek tartottam, a jelentések átnyálazását inkább hadnagyomra bíztam, Ő jobban szerette a lélekölő, monoton munkát, míg jómagam a történések forgatagában éreztem otthon magam. Ez semmit sem változott azóta, éppen ezért élem meg egyfajta kínzásként az aktakukacoskodást. A hajnali Nap sugarai éppen feltűnnek a horizont vonalán, ekkor érzem elérkezettnek a pillanatot tevékenységem berekesztésére. Nemtörődöm mozdulattal dobom az oszlop tetejére íróeszközöm, aminek köszönhetően az egész leborul az asztalról, rezignált arckifejezést előcsalva ezáltal belőlem. Elgémberedett lábaimat megmozgatva indulok sétára, katanámat oldalamra erősítem a biztonság kedvéért, habár valójában nemigen tartok semmitől és senkitől. A Shinginotou kertjében finom pára ül a növényeken, hakamám alja át is nedvesedik, amíg elérek a hátsó gyakorlótérhez. Zanpakutōmat előhúzva koncentrálok néhány másodpercig, ezután előre döfök vele és elfordítom, mintha csak egy kulcs lenne. Ténykedésemnek köszönhetően senkaimon nyílik, amibe be is lépek egy pokollepke társaságában.
A dangaion végigvezető út igencsak unalmasnak tűnik, ráadásul az elmúlt időszak eseményeit figyelembe véve ódzkodom is kissé az utazás ezen formájától, hisz’ ha egy kapitányi szintű shinigamit is képes volt elnyelni eme sötét átjáró, akkor arra sincs garancia, miszerint jómagam megúsznám szárazon, amennyiben véletlenül összekülönböznék a Kōtotsuval. Szemeimet dörgölve igyekszem az apró szárnyas lény gyorsaságához igazítani lépéseimet, ennek köszönhetően rövidesen megpillanthatom a fényt az alagút végén. Kilépve egy fehér fal tárul szemeim elé, a Kohrihebi no Su felújított valója sokkalta csalogatóbb látványt nyújt, mint amilyen a régi volt, habár a felszínről érkezve a megerősített páncélajtó azért némileg elrettentőnek mondható. Semmi máshoz nincs most kedvem, mint ledőlni és aludni néhány órácskát, ezen a helyen tökéletes biztonságot élvezhetek, ámbátor ezt gondoltam az eredeti Fészekről is, aztán mi lett a vége? Felszínes érzékeléssel képes vagyok megállapítani a tényt, mely szerint nem Én vagyok az egyetlen, aki igénybe veszi a lakókörlet által nyújtott kényelmi funkciókat, viszont közel húsz szobából választhatok, így Engem sem fognak zavarni, se fordítva. Találomra lenyomom az egyik ajtó kilincsét, belépve valami reccsen a talpam alatt, aminek nem tulajdonítok túl sok jelentőséget, biztos valami hulladék, ami a felújítás után maradt itt. Annál nagyobb a meglepetésem, amikor megcsúszik szandálom alja és váratlansága miatt a megfelelő reakcióra is képtelenné válok, ennek megfelelően hangos csattanással elvágódom. Hátam alatt hideget érzek, mintha egy jégtáblán feküdnék… Jég? o.O Csodálkozásom csak tovább növekszik, amikor végtagjaimat is béklyóba fogja az említett anyag, mellkasomra pedig egy nő nehezedik, kinek kezéből jégcsap mered elég fenyegetően az arcomba.
- Te ki vagy?! – csattanok fel sértődötten, megpróbálva lerázni magamról. – Hogy jutottál be ide? Kizárólag a Daitenshi tagjainak van jogosultsága itt tartózkodni, azonosítsd magad!
Utolsó felszólításomat erélyessé téve engedem, hogy lélekenergiám zabolátlanul elszabaduljon, mázsás súlyokként nehezedve támadómra. Ezzel egyidejűleg bilincseim megroppannak, ennek hála újra visszaszerzem az uralmam karjaim mozgatását illetően. Vészesen villanó acélkék íriszekkel kapom el a lány torkát, pillanatok alatt végbemegy a helycsere, ezúttal Én vagyok felül, s sokkalta fenyegetőbb módon egy penge nyomódik a nyakán futó, sebesen lüktető verőérnek. Láthatóan még mindig a reiatsum hatása alatt van, azon sem lepődnék meg, hogyha véletlenül elájulna. A veszély elmúltát követően hordozom végig tekintetem a helyiségben, amiben halovány fény szimulálja a felszín felett felkelő napsugarak erősségét. Az átlagos berendezési tárgyak mellett egyéb dolgokat is fel vélek fedezni, ételt, a recsegős lábtörlőt és az ágyban is fekszik valaki, aki közjátékunk alatt egyáltalán nem zavartatja magát. Némileg elbizonytalanodva dőlök hátra, viszont fegyveremet továbbra is vészjóslóan tartom, eszemben sincs addig elengedni, amíg nem válaszol a feltett kérdéseimre. Világoskék haorim félkörben terül el körülöttünk támadásom végett, a fehér farkasfogminta szinte rikít a félhomályban. Alig figyeltem oda mondandójára, ebből adódóan nehezemre esik visszaidézni szavait. Vajon miképp értette azt, hogy ez az Ő lakrésze? Az elmúlt hetet a Seireiteiben töltöttem, mi történhetett azóta ideát?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Amane Fusako Miyu
Daitenshi
Daitenshi
Amane Fusako Miyu

nő
Hozzászólások száma : 44
Registration date : 2012. Sep. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Yuke Tenshije
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te12500/26000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (12500/26000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptySzer. Okt. 17, 2012 5:34 am

Lakókörlet - Page 2 Cute-rabbit-2-010Fagyos légkörLakókörlet - Page 2 Cute-rabbit-2-010

Első találkozás a Daitenshi vezérével


A legfontosabb dolog, amit megtanultam életem során, hogy mindig meg kell lepni az ellenfelet, máskülönben az lep meg minket. Meg persze felkészültnek kell lenni, és jó, ha van „B” terv is. Nos, ez az, amivel korán reggel, az alvásból felverve nem rendelkeztem, ami talán az életembe is kerülhetett volna. De persze Tamachi~san azt mondta ezentúl szabad vagyok, meg biztonság, és egyéb kedves dolgok, amit csak hallani akartam, erre tessék, néhány napig vagyok itt, és már megint rám ugrik valaki. Ráadásul a kérdésemre sem válaszolt, csupán visszakérdezett, meg követelőzött, hát milyen dolog ez? Most melyikünk van megfenyegetve, én vagy ő?
Amikor ezek a gondolatok felmerültek bennem, akkor persze még én voltam helyzeti előnyben, egésze addig, míg a „B” terv hiányában nem fordult a helyzet olyan súlyosságúra, hogy valahogy én lettem az elszenvedő fél. A felszabadult lélekenergia borzasztóan rémítő volt, szinte a húsomba vájt a félelem, ahogy láttam, hogy a jég darabokra hullik nem csupán a rajta lévő darabok, de a kezemben tartott is. Ijedtemben szemeim hatalmasra tágultak, de időm arra, hogy leugorva menekülő útvonalat találjak, nem volt. Pedig azt kellett volna tennem, miután a jeges meglepetés földre vitte, egyszerűen felette átugorva szaladni, valahova. Jó, utólag okos a Juunibantai lánya… Nehézkesen vettem a levegőt, és nem csupán azért, mert a reiatsu sűrűség nem engedett többet beszívni, de a torkomnak nyomódó penge sem éppen segítette elő a mély, relaxációs légző gyakorlatokat. Ráadásul a rám nehezedő férfi is ellene dolgozott. Jó, én sem köszöntöttem kedvesen, de én legalább nem vagyok nyolcvan kiló, meg jogos is volt, elvégre nem is kopogott.
-
Hogy jutottam volna? Tamachi~san lehozott. – Feleltem egyszerűen, amennyire a penge engedte. Még hogy csak Daitenshi tagok, hiszen ő is itt van! Ezek a shinigamik egyre érthetetlenebbek, én mondom! – Én kérdeztem előbb! – Fújtam rá mérgesen, hiszen ő tört be a személyes terembe, azért vannak sorrendek, és bár nem voltam az az inzultálós fajta, ebben a helyzetben már rontani nem sokat tudtam a dolgokon. – Azonosítsam magam? Személyi és TB szám, vagy mit szeretnél? Nem lettem megbillogozva belépéskor, ha erre gondolsz…
Valóban nem volt semmi azonosításra alkalmas dolog a kezem ügyében, persze ott a kitűző, amit baj esetén kell használni, és hát mi más lenne ez, ha nem baj? Felmentő seregként csillan fel elmémben a lámpa, hogy csak közelebb kellene kerülnie hozzám annak a vacaknak, hogy segítséget tudjak hívni. Hova s tettem? Áhá, az ágy alatt volt velem! Fölényét érzékelve kissé hátrébb dől, minek hatására végre mélyebb levegőt is képes vagyok magamhoz venni, ráadásul épp a szobát kémleli, ami annyi előnyhöz juttat, hogy észrevétlen tudok csuklom csavarásával, és ujjaim finom mozdulataival a földön siklatni egy kevéske vizet, amit bele is fagyasztok, és így rántom magamhoz egy újabb ujj mozdulattal, hangtalanul. Közben a penge is eltávolodott a nyakamtól, nem túl messze, de ez a néhány centi is tökéletesen elég arra, hogy a megkésett „B” tervet kivitelezhessem. A szobában lévő levegőre koncentráltam, azon belül is annak vízmolekuláira, amik kellemes légkört adtak, majd egyszerűen magamhoz irányítottam őket, ezzel teljesen szárazzá, és irritálóvá téve a levegőt. Az így felgyülemlett nedvességet egy köríves csuklómozdulattal íveltettem át nyakam előtt, így egy félkört leírva fagyott jéggé, ezáltal akadályt képezve a nyakam és a kard között, ráadásul a penge néhány centije is a jég fogságába esett. Persze könnyedén képes lehetett megtörni ezt az akadályt is, ahogy az előzőeket, de a cél nem is az volt, hogy ezzel szereljem le, csupán néhány másodperc kellett, amíg magamhoz rántottam a jéggel a jelvényt.
-
Sukui! – Kiáltottam egyszerűen a parancsot, és a továbbra is rám nehezedő férfira pillantottam szenvtelenül. Erre nem számítottál, mi? Sugallta tekintetem, egészen addig, míg meg nem láttam a furcsa vöröses villogást.
Szemeim ismét hatalmasra tágultak, elképzelésem sem volt, hogy mi lehet a furcsa villogás, csupán reménykedtem benne, hogy nem valami robbanásra készülő szerkezet, mert ha a mellkasomon öngyilkos merényel, akkor annyi sem marad belőlem, amit mutatóban eltemethetnének. Bár nem tűnt olyan meghalok az ellenséggel típusnak, szóval lehet csak a mobilját hagyta bekapcsolva. De akkor nagyon ki fogom nevetni, legalább mosollyal az arcomon fogok meghalni.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te68000/100000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 3:40 am

[Fagyos légkör]
Ehh, micsoda egy arcátlan bige! Nem elég, hogy Rám támad a tulajdonomban lévő épületben, de még Ő van felháborodva! Minden bizonnyal nem estem volna Neki ekkora vehemenciával, amennyiben kigáncsolás és jégcsappal mutogatás helyett szépen kifejtette volna, hogy kicsoda és honnan jött. Lényegében Yukezo nevét meghallva nagyjából minden tisztázódik, vélhetőleg a legújabb tenshijével van dolgom, legalábbis nagyon remélem, miszerint az ilyen-olyan nőcskéit nem szándékozik itt elszállásolni, van egy igen pöpec kéglije a belvárosban, vigye oda őket! Sötét pillantásokkal illetem kirohanását látva, igencsak meg kell gondolnom az említett billogozás elvetését, példának okáért ez a nősténybestia kaphatna egyet a szájára, mivel eléggé felvágták a nyelvét! Győzelmi pozícióm teljes tudatában figyelmem némileg alábbhagy nézelődésem közepette, ezt ki is használja ideiglenes foglyom, amikor valamilyen módon vékony jégburkot képez pengém hegye, illetve a nyaka között, ezzel egyidejűleg a levegő kényelmetlenül szárazzá válik, ajkaim egy pillanat alatt kicserepesednek, s szemgolyóimon is irritáló viszketés lesz úrrá, mintha elpárolgott volna a nedvesség róluk. Milyen bosszantó egy technika! Védekezően emelem szabad balomat fejem elé, gondolván ennél többre úgysem képes, hiszen csak nem akarhat meghalni egy ehhez hasonló, ostoba félreértés végett. Kiáltását hallva vonásaimon a teljes agónia kifejezése jelenik meg, ennyire foggyos senki sem lehet, annyi jelet adtam már, képtelenség nem összerakni a képet, még Nekem is sikerült alig két perc alatt! Kitűzőm a parancsnak megfelelően vörösen villogni kezd és elmém peremén megérzem a sugallatot, ami tekintetem a nő felé vonzza. Türelmetlen intéssel kapcsolom ki a szerkezetet, nincs itt semmilyen vészhelyzet!
- Elég lesz! – dörrenek rá fenyegetően, miközben továbbra is a földnek szegezem, ám katanámat kiszabadítását követően az oldalam mellé eresztem. – Jól van, válaszolok, habár egy kis sütnivalóval már amúgy is rájöhettél volna az egyértelműre, Yuke nem avatott be mindenbe? A nevem Sierashi Yuusuke, a Kohrihebi no Su jogos tulajdonosa vagyok, illetve… a Daitenshi vezetője! Most pedig örülnék, ha visszacsinálnád a hókuszpókuszodat, kezd zavaróvá válni!
Kirohanásomnak igenis van alapja, főleg az bosszant fel, amikor pofátlan módon még a képembe is röhög. Bosszúból teljes testtömegemmel ránehezedek, mielőtt lendületet vennék a feltápászkodáshoz, tudja meg milyen súlya van a bűnöknek, amiket elkövetett. Gyanakvástól teli íriszeimet egy pillanatig sem veszem le róla, ilyen formában araszolok el az ágyig, ahol nem kifejezetten gyenge mozdulatokkal megütögetem a takaró alatt alvó ismeretlent. Legnagyobb meglepődöttségemre egészen puha a csontszerkezete, leginkább egy pihe-puha párna tapintására emlékeztet, aminek megtalálásában olyannyira reménykedtem, ehelyett egy közveszélyes csitrivel kell birkóznom, s nem a perverz értelemben véve. A gondolat hatására szemhéjaim lassacskán elkezdenek lezáródni, kizárólag a szokásosnál kiemelkedőbb akaraterőmnek köszönhetem, hogy még mindig képes vagyok ébren tartani megfáradt valómat. Nincs más választás, kénytelen vagyok ahhoz a módszerhez folyamodni. Éjszakai tévézéseim során rengeteg pankrációval foglalkozó esti műsort néztem végig, ráadásul minden képzettségem megvan a flying elbow kivitelezéséhez! Nemes egyszerűséggel ugrom a levegő, ahonnan brutális erővel és behajlított bal karral kezdek zuhanásba, könyököm csontos mivoltát használva fegyverként. Becsapódásomat követően némileg gondot jelent kiszabadulni, hiszen Rám tekeredett az az idióta paplan, ellenben megtudom, kettőnkön kívül nem tartózkodik senki a helyiségben, ami amúgy is egyértelmű lett volna, ha reiatsu-érzékelő tudásomat felhasználva letapogatom a szobát. A csökkenő agykapacitás egyértelműen a túlhajszoltság jele, másrészt a kutakodás kényelmesebb formáját választani közelebb áll hozzám. Miután megvívtam ádáz csatámat az ágyneművel és jó szokásomhoz híven győztem, kénytelen-kelletlen kimászom az ágyból.
- Úgy lenne korrekt, ha Te is bemutatkoznál végre. - szúrom oda úgy mellesleg, mialatt Dotonryuut visszalököm a sayába. – Egyébként fogalmam sem volt a tényről, mely szerint valaki már foglalt magának lakószobát ezen a szinten! Talán ideje lenne bevezetni a jelentéstételt minden hétfőn…
Utolsó mondatomat már csak az orrom alatt mormolom el, vennem kellene egy noteszt, amibe bevezethetem az ilyen dolgokat. Amúgy is, milyen nap van ma? A Soul Society és az Emberek Világa közötti időeltérés miatt sosem tudom rendesen követni a dátumokat, a matematika egyáltalán nem sorolható az erősségeim közé. Az indulatok lecsillapodását követően indulok expedícióra, különösebb lelkiismeret-furdalás nélkül sajátítok ki egy instant levesport, amit számba öntve elfogyasztok. Nincs túl jó íze. confused Tüzetesebben megvizsgálva kizárólag olyan termékeket vélek felfedezni, melyek szavatossági ideje minimum tíz év vagy annál több. Höhö, mire készül itt, a világvégére?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Amane Fusako Miyu
Daitenshi
Daitenshi
Amane Fusako Miyu

nő
Hozzászólások száma : 44
Registration date : 2012. Sep. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Yuke Tenshije
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te12500/26000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (12500/26000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 2:54 pm

Lakókörlet - Page 2 Cute-rabbit-2-010Fagyos légkörLakókörlet - Page 2 Cute-rabbit-2-010

Első találkozás a Daitenshi vezérével


Jó, természetesen, ha ilyen helyzetben működne az agyam, magam is rájöhettem volna, hogy a férfi éppen úgy a Daitenshi tagja, mint én. De az, hogy egyértelmű lenne, hogy ő a vezér, azért erősen túlzás, hiszen ha közelebbről megnéztem volna fenyegetően ráncolt homlokát, arra akkor sem lett volna a „the Boss” felírat felvésve. Micsoda mulasztás! Neutral Ráadásul amikor rálépett a lábtörlőre, akkor még igazán ezt sem tudhattam, szóval nem jogos az, hogy butának gondol, bár az ő dolga, majd rájön, hogy nincs igaza. Bár az némileg megnyugtatott, hogy a Tamachi~san által adott szerkezet valóban működött, bár ha ilyen morcosharcosokat riaszt, lehet jobban járok azzal, ha az ellenség aprít fel. .__. Különben sem értettem, hogy mitől lett hirtelen ilyen mérges, elvégre, ha illendően kopogott volna, ez az egész közjáték nem történt volna meg, szóval főként az ő hibája. Persze ezt már megtartottam magamnak, végülis semmi kedvem nem volt már most magamra haragítani a „nagyvezért”, vagyis, ha szigorúan vesszük a jó kifejezés, hogy semmi kedvem nem volt tovább bosszantani. Egyetlen kézmozdulattal engedtem ismét szabadjára a kezemhez gyűjtött vizet, így a kellemetlen, száraz érzés enyhült, néhány pillanat múlva pedig meg is szűnt.
-
Hogy őszinte legyek, napok óta nem láttam Tamachi~sant, így a mindenbe beavatás tényleg elmaradt. – Nem tettem megjegyzést, igyekeztem visszafogni magam, hiszen mégis csak új lennék, vagy mi a szösz. – Elnézést a kellemetlen meglepetésért, de mindig számítani kell arra, hogy váratlan vendég érkezhet.
Nem fűztem hozzá további magyarázatot, hiszen feleslegesnek véltem, örüljön annak, hogy én jól nevelt vagyok, és elnézést kértem, bár továbbra is úgy gondoltam, az ő hibájából kerültünk ebbe a helyzetbe. Nem vártam, hogy esetleg ő is bocsánatot kér, valahogy nem úgy tűnt, mint akinek a szótárában efféle szabadkozások sorakoznak. Egy pillanatra ismét kinyomódik tüdőmből a levegő, ahogy rám nehezedve vesz lendületet. Nem úriember, ez már bizonyos. Neutral Meg nem is könnyűsúlyba sorolható, de az ismét beszívható levegőmet nem voltam hajlandó arra pazarolni, hogy tudtára hozzam az egyértelműt. Felültem, és figyeltem, miközben az ágyhoz oldalazott, de a szemét le sem vette rólam. Felvontam szemöldökömet. Most megveri az ágyneműmet is? Alig bírtam magamba fojtani a nevetést, amikor verni kezdte a takarót, tudtam én, hogy a csodálatos módszerem kifogástalan, és mindig használható. Ennél több bizonyíték nem is szükséges, hiszen még a vezért is rászedtem, bár erről még nem tud, de nem vagyok hajlandó szólni neki, majd rájön, hogy elővigyázatossága egy párna és egy kupac pléd ellen irányult. Neutral Persze nem teszi meg neki az a nemes és egyszerű megoldás, hogy felhajtsa a takarót, ha valaki lett volna alatta, azt esetleg az ágy aljáról tudtuk volna felvakarni, de így csupán ő maga gabalyodott bele a kissé ragaszkodó paplanba. Továbbra sem mertem kuncogni, pedig nagyon kikívánkozott, de emlékeztem, hogy egy kisebb mosolyért a lélekcukorkát is majd kipasszírozta belőlem. Neutral
-
A nevem Amane Fusako Miyu – álltam fel időközben, és szertartásosan meghajoltam, hiába a szokás hatalma. – Vagy csak elég lenne megtanulni kopogni… - Motyogtam hozzá hasonlatosan, ez a félmondat kiszökött, nem tehettem róla. .__.
Talán otthon van, de nekem azt mondták én is, szóval, ha mindketten otthon vagyunk, ő nem lehet otthonabb otthon, vagyis kopognia kellett volna. De gondolataim közepette is észrevettem, hogy gondosan felhalmozott ételeim közé veti magát, és kérdezés nélkül veszi magához az egyik apróbb tasakot. Kissé tikkelni kezdett a szemem, de nem hagytam elszabadulni az indulataimat. Mit gondol, hogy kisbolt ez? Ráadásul azzal sincsen tisztában, hogy miként is kell enni, talán utána kellene küldenem egy félliternyi forró vizet, hogy a gyomrában összekeveredjen. Vele ellentétben azonban én ismerem az illemet, meg féltem az életem, így visszafojtottam feltörni készülő kirohanásom. Egy köríves mozdulatot írtam le a levegőben, mire egy vízcsóva felemelte, az addig a földön álló vizes edényt, majd egy másik alulról indított íves mozdulattal gőzölgő folyadékot juttattam bele, és így irányítottam elé.
-
Meleg vízzel talán még laktató is – Mondtam, és megvártam, hogy elveszi-e a tálat.
Persze azt nem tettem hozzá, hogy a benne lévő víz kristálytiszta, hagy higgye csak, hogy a földről van, addig sem akar újabb leveses tasakot elpusztítani. Neutral Lassú léptekkel az ágyhoz mentem, és leültem a szélére. Nem éreztem nyomasztónak a csendet, meg aztán mondandóm sem igen volt a számára. Félrefordítottam a fejem, és a padlón maradt kitűzőre tévedt tekintetem. Egy új mozdulattal hívtam közelebb a jégbe zárt szárnyacskákat, majd abból kiszabadítva forgatni kezdtem a kezemben. Reméltem nem gondolta azt, hogy most akkor itt alhat velem?! O.O
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te68000/100000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyVas. Okt. 21, 2012 2:19 am

[Fagyos légkör]
A kellemetlen érzés rövid időn belül megszűnik, ahogy intését követően a levegő visszanyeri páratartalmát. Szemeimet rögtön elfutják a könnyek, habár nem hatódtam meg a bocsánatkérését hallva, ami meg kell mondanom, kicsit sem sikerült hihetőre. Homlokomat ráncolva veszem tudomásul a Yuke távolmaradásáról szóló híreket, bár az igazat megvallva közös látogatásunk óta a Shinginotouban magam sem találkoztam Vele, viszont tud vigyázni magára, ezért nincs mitől féltenem, legalábbis remélem. Némileg hátrahőkölve veszem át a forró vízzel teli tálat, eszemben sincs olyasmit meginni, ami előtte még a földön volt! Egy grimasz kíséretében teszem le terhemet a szekrényre, egyelőre elég volt az instant levesporból, ha ismét megéheznék, akkor már tudom kihez kell fordulni. Kezeimet hátam mögött összekulcsolva sétálok vissza a szoba közepére, ismételten tüzetesebb vizsgálat alá véve a helyiséget. Szép munkát végeztek a kivitelezők, nincs olyan érzése az embernek, mintha valamiféle zárkában lenne egy kolostorban, ami a régi szálláshelyekre igencsak jellemző volt. A kinti hideg ellenére kellemes szobahőmérséklet uralkodik, ez a falakban futó vízvezetékeknek köszönhető, amelyeken keresztül egy közeli forrás vize kering az egész épületben. Nagyon okos megoldást választották, így legalább a Raion-S Kutatóintézetnek kizárólag az áramfogyasztással kell elszámolnia, a fűtést megoldottuk magunk. A természet erőinél nincs is jobb társ, amennyiben tudja valaki, hogy milyen formában kell a saját hasznára fordítani azokat. Ez képességeinkre is teljesen igaz, hisz’ mialatt Miyu a vizet képes irányítani, addig jómagam a földnek parancsolok, azonban kardom feloldása nélkül Én nem tudok ilyen felettébb hasznos dolgokat csinálni.
- Vagy az sem ártana, ha előbb megkérdeznénk a betolakodótól, hogy amúgy mit akarhat… - replikázok hasonló hangnemben, Velem aztán nem fog ilyen lekezelően beszélni, az fix! – Köszönöm, de egyelőre elég volt. Másrészt örülnék, hogyha felvilágosítanál csatlakozásod körülményeiről, illetve a beköltözésed idejéről. Láthatóan egész otthonossá varázsoltad ezt a kis zugot, módosított lélek.
Mindentudó ábrázatomat felvéve villantok rá egy vicsornak is beillő vigyort, ilyen közelségből eltéveszthetetlen kisugárzása, mintázata sokban hasonlít Csirkéjéhez, habár a lány észrevehetően dekoratívabb póttestet választott magának, mint a mellékállásban gonosz szuper zseniként ügyködő szárnyas. Valamilyen érthetetlen okból adódóan meg van győződve róla, miszerint mi ketten riválisok vagyunk és egyfolytában plazmaágyukat barkácsol a Chiyo-chan által kialakított kis fészkében, a múltkor is leégett az egész szemöldököm, amikor a képemre pukkantott valami fegyverrel! Ezerszer elmondtam már, ha balhézni fog, akkor megeszem csípős szósszal nyakon öntve, de azt feleségem nem tolerálná túlzottan, így fenyegetőzésem körülbelül semmit sem ér. Mindenesetre már sikerült megállapítanom a modsoulok egyik közös tulajdonságát, ami feltételezhetőleg leginkább esetemben lép életbe, ez pedig az elképesztő bosszantás! A csend egyszerűen kikezdi az idegeimet, ráadásul olyan fapofával ül ott, mintha legalább a körömgombáról szóló egyetemi szakelőadás nyolcvannyolcadik percében járnánk. Némileg még mindig tartva a galád ágyneműtől telepszem le a fekvőalkalmatosság másik szélére, ahonnan tökéletesen belátom az egész teret, innentől kezdve semmilyen meglepetés nem érhet. A matrac engedelmesen besüpped testsúlyom alatt, kedvem lenne elheveredni és aludni kicsit, lapos pislogásaimból egyértelművé válhat a tény, mely szerint éppen energiatakarékos módba kapcsoltam, kizárólag a legfontosabb életben tartó funkciók üzemeltetésére maradt elég kapacitásom. Ekkor üt szöget fejemben a gondolat, ami felett ezidáig olyan könnyedén elsiklottam. Elvágódásom miatt néhány másodpercig elvesztettem az irányérzékemet, de biztos nem innen ugrott Rám!
- Te mégis hol alszol? – teszem fel kérdésemet tökéletes ártatlansággal, vágyakozó pillantásokat lövellve a párnák irányába. – Itt biztonságban vagy, némileg lejjebb csavarhatod a túlélő-faktort! A Fészek a lehető legmodernebb biztonsági rendszerrel lett felszerelve, ráadásul egy olyan ősi mágia védi, amit szinte lehetetlen megtörni. Tudom, mert Én húztam fel a hely köré. Nincs ok az aggodalomra!
Egyébként a váratlanra nem lehet felkészülni, ezért hívják váratlannak. .__. Be kell valljam, kicsit kezdek kételkedni újdonsült beszélgetőpartnerem épelméjűségében, olyan rémülten fixíroz, nem lepődnék meg, amennyiben váratlanul kiugrana az ablakon, ha volna ablak ugye, ami nincs. Igazából teljesen felesleges is lenne, mélyen a felszín alatt nem sok látnivaló van. Úgy véltem egy kilométerrel a járdaszint alatt már biztonságosnak mondható a környezet, eddig véletlenül sem lehet leásni a városban. A tagokon kívül amúgy sem tudhatja senki a pontos koordinátákat, a Gotei Juusantaijal is csak annyit osztottam meg, hogy valahol Karakura városában található, próbálják csak megkeresni!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Amane Fusako Miyu
Daitenshi
Daitenshi
Amane Fusako Miyu

nő
Hozzászólások száma : 44
Registration date : 2012. Sep. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Yuke Tenshije
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te12500/26000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (12500/26000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyVas. Okt. 21, 2012 7:57 am

Lakókörlet - Page 2 Cute-rabbit-2-010Fagyos légkörLakókörlet - Page 2 Cute-rabbit-2-010

Első találkozás a Daitenshi vezérével


Nem válaszoltam a visszavágásra, feleslegesnek éreztem, meg mégis csak a békesség kedvéért, ugye okos enged. Csak egy mélyet sóhajtottam, meg persze tudtam, hogy utána megkérdeztem, hogy mit is akar. Mondjuk, tényleg lehet nem egy jégcsappal kellett volna, de hatásos volt, szóval úgy néz ki, nem rozsdásodtam még be. A túlélésnek sok-sok fontos szabálya volt, de a felkészültség és éberség a legfontosabbak közé tartoztak. Persze, ha valódi ellenségről lett volna szó, most bizonyosan már nem élnék, de ez is csak az ablakok hiánya miatt lehet. A régi lakásból simán kilógtam volna anélkül, hogy akár észrevett volna. Neutral
-
Nevem is van, shinigami! – Utánoztam hanglejtését, hiába, önérzet is van a világon. .__.
Körbehordoztam a tekintetemet a szobán, valóban látszott rajta, hogy laknak benne, de az otthonosságról nekem más jutott eszembe. Valami meleg, és biztonságot nyújtó, olyan, amiben eddig nem volt részem, amit Urahara~sannál láttam, de megfogalmazni azóta sem tudom, hogy mi is lehet az. Gyerekek szaladgáltak, hangoskodtak, és valaki még volt ott, aki talán a segédje lehetett, bár a közvetlen kapcsolatukból kinézve, talán inkább valami közelebbi. Akkor éreztem valamit, de nem is tudnám elmondani, hogy mi volt az, de irigyeltem, hogy olyan önfeledtek. Elgondolkoztam, hogy voltam-e valaha ilyen eleven, és gondtalan, de nem igen emlékeztem ilyesmire, hiszen mióta csak az Emberek Világában voltam, csak attól féltem, hogy egy nap eljönnek értem, és végeznek velem. Kicsit fátyolos tekintettel fordítottam el a fejem, nem kívántam a férfira nézni, nincs joga így beszélni velem, akkor sem, ha jogosnak érzi. Érző lények vagyunk, még ha ezt mások nem is hajlandóak elismerni.
-
Egy este felkeresett Tamachi~san a lakásomon, Urahara~san küldte, mert szerinte olyan képességeim vannak, amik hasznosak lehetnek a Daitenshi számára. – Feleltem kérdésére, egyszerűbbnek tűnt együtt működni, és talán így szabadulni attól, hogy megint tárgyként kezelnek. Nem tudtam túl lépni saját bántottságomon, de talán ebben a pillanatban még nem is volt baj, még nem számított. – Aznap összecsomagoltam, és jeleztem neki, hogy készen állok. Mindenemet elhoztam, nem kívántam az ott élőket veszélybe sodorni. Tamachi~san megmutatta ezt a helyet, és azt mondta, hogy itt maradhatok. Igazából azóta nem is láttam, azt sem tudom mennyi idő telt el, csak egyszer voltam fent vásárolni.
Talán másnak ez kicsit furcsának hathat, de nem akartam semmit sem tenni, amíg nem derül ki több dolog erről az egészről, de még idelent sem mertem jobban felderíteni a terepet, inkább sokat olvastam a magammal hozott könyveket, és tovább fejlesztettem a képességeimet, nehogy megint olyasmi történhessen, mint a Tamachi~sannal való találkozáskor. De úgy látszik, van még hova fejlődnöm. Nem igen értettem, hogy mért mosolyog, márt, ha mosolynak lehet nevezni azt a grimaszt, amibe arcizmai húzódtak. Amikor az ágy másik végébe leült, kissé össze is rezzentem, de az ágy mozgására fogtam, az tehetett róla! Rolling Eyes Kérdésére ijedten fel is ugrottam, persze csak a feszültség miatt, meg amúgyis mozogni akartam kicsit, nehogy elzsibbadjanak izmaim, és ne tudjak időben meglépni, ha a helyzet úgy kívánja. Zavartan hordoztam körbe a tekintetemet, és megvakartam a fejem búbját, eszemben sem volt elárulni a legjobb búvóhelyemet, akkor oda lenne a meglepetés ereje. Ráadásul úgy bámulja a párnámat, mintha teljesen rágerjedt volna, O.O jobb, ha a szuper alvóvackomat nem látja! Ki tudja mit tenne vele.
-
Természetesen az ágyban alszom, hol máshol alhatnék? ^o^”” – Nevetgéltem zavartan, majd kijelentésére visszatért a kifejezéstelenség az arcomra. – Sierashi~san, sokszor gondoltam már azt, hogy biztonságban vagyok, de ha nem számítunk semmire, bármi meglephet minket. Ön talán megengedheti magának, hogy váratlanul érjék dolgok, én azonban nem.
Senkinek nincs szüksége különösebb okra, hogy bántsa a másikat, mégis minduntalan megtesszük. Ahogy a Gotei Juusantai megtette velünk, ahogy az emberek megteszik egymással. Értelmetlen, de körülöttünk van, egy védőpajzzsal nem lehet kirekeszteni, még ha sok mindent kirekeszt. Ráadásul gondolom akkor is itt volt, amikor azokat a furcsa dolgokat a mellkasukba helyezték, így nem igen nyugtatott meg, hogy továbbra is áll. Összefontam magam előtt a karjaimat, és a földet pásztáztam, mintha reménykednék benne, hogy onnan előmászik valami, ami mindent helyre hoz. Persze nem feltételeztem ilyesmit, csak nem igen tudtam mit tegyek a beálló csöndben, egy idegennel egy szobában. Tamachi~san szerint mind testvérek vagyunk, annak kell éreznünk egymást, de fogalmam sincs, miként tehetnék így. Képtelen vagyok a feltétlen bizalomra, főként egyik pillanatról a másikra.
-
Sierashi~san, önnek is van olyanja? – Mutattam saját mellkasomra, majd közelebb léptem kicsit, ülve is majdnem olyan magas volt, mint én, de már nem éreztem olyan fenyegetőnek. – Úgy értem, hogy medálja…
Túl sok kérdésem volt, és végre valaki, aki talán képes válaszokat adni. Tamachi~san sok mindenről beszélt, de főleg ideákról, feladatokról. Engem azonban a tények jobban érdekelnek, és az, hogy kik is ők, akik ezentúl az életemmel rendelkeznek, mert bárhogy is néztük, ez volt a helyzet.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te68000/100000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyKedd Okt. 23, 2012 2:34 am

[Fagyos légkör]
Utánozás, majomszokás, legalábbis Nekem ezt tanították annak idején, amikor még kisgyerek voltam. Természetesen ezt megosztani Vele gonoszság lenne, a módosított lelkek egy kísérlet eredményei, nincsenek szüleik, legalábbis a megnevezés általános jelentése szerint. A memóriámmal szerencsémre nincs baj, pontosan emlékszem a nevére, a megszólítással kizárólag azt akartam jelezni, miszerint annak ellenére is felismertem a faját, hogy egyetlen szóval is említette ezt volna. Riposztja nem hergel tovább, láthatóan tényleg elég kevés dologba avatták be, ha egyszerű shinigaminak vél. Fáradt sóhajtás közepette veszem tudomásul sértődött elfordulását, egyáltalán nem akartam megbántani, nem tehetek róla, hogy mások ennyivel érzékenyebbek Nálam! Mindenesetre bocsánatot azért nem fogok kérni, nem sebesítettem meg vagy ilyesmi, lesből se vetettem rá magam, szóval maximum faragatlan viselkedésem írható fel a számlámra, amin viszont képtelenségnek tűnik változtatni, a régi beidegződést legyűrni igencsak nehéz, másrészt ezzel elveszne személyiségem varázsa is, ami annyira elbűvölő személlyé tesz, höhö. Összeszűkölő szemekkel hallgatom Miyu történetét, valahogy egyáltalán nem lepődök meg a tényen, mely szerint az a kotnyeles Urahara már megint olyan dolgokba üti az orrát, melyek nem tartoznak Rá. Persze erről igazán gyakran szeret megfeledkezni, biztos a sok zöld elvette az eszét. Nagyon sokat köszönhetünk Neki, mi vaizardok, megszámlálhatatlan alkalommal sietett már segítségemre, ettől függetlenül ne kontárkodjon! Másrészt bízok ítélőképességében, amennyiben úgy érzi, ez a módosított lélek még segítségünkre lehet a későbbiekben, akkor az valószínűleg úgy is van. Yukezo távolléte némileg aggodalomra ad okot, megbízhatósága tartozik legnagyobb erényei közé.
- Becsülendő cselekedet. – hümmögök komolyan, miközben beköltözéséről mesél. – Tudom milyen érzés üldözöttnek lenni, ezért Nekem elhiheted, hogy semmilyen veszély nem leselkedik Rád ezen a helyen. A Fészek egy menedék, ahol elbújhatunk az ártó szándék elől, rendelkezzen az bármilyen hosszú karral. Valamint a Daitenshi tagjaként a hátad mögött tudhatod az egész testvériség erejét, segítünk, amiben tudunk! Egyedül bárki elbukhat, az egység képezi a győzelem kulcsát.
Régen egészen más volt a hozzáállásom, mindent önerőből próbáltam megoldani, egyszerűen nem akartam tudomást venni róla, miszerint létezik olyan teher, ami alatt már az Én vállaim is megrogynak. Kellemetlen érzés rájönni, mennyire sebezhető is valójában az ember, rendelkezzen bármekkora hatalommal. Erre azt hiszem legjobb példaként a közelmúlt eseményeit hozhatom fel, amikor is a Senzaikyuuból való szökésemet követően a szervezetünk jelképét képező medálok nemes egyszerűséggel ellenünk fordultak, többek között ennek köszönhetően lehettek képesek rosszakaróink olyasfajta csapást mérni Ránk, ami kis híján összezúzott mindannyiunkat, s olyan következményekkel járt, amire korábban számítani sem lehetett. Másrészről keserű vereségünk pozitívumokat is hozott, olyan elfojtott problémák emelkedtek a felszínre, melyek létezéséről őszintén megmondva nem is tudtam. Szerény személyem is bekapcsolódik a nevetgélésbe, tényleg egészen ostoba kérdést tettem fel, fogalmam sincs honnan jöhetett. Eléggé félszegen adja elő, amit szeretne, ezek szerint valamilyen szinten mégis tájékoztatva lett, habár gyengeségeinknek utolsó helyen kell szerepelniük egy beszervezés alkalmával, valahogy nem fest túl jó képet egy újonc számára, ha tisztában van felettesei esendőségével. Ettől függetlenül kelletlenül felemelkedem ültemből, katanámat viszont az ágyon hagyom. A kosode mellrészét széthúzva egy kéken izzó gömböcskét vélhet felfedezni testemen, ami nem lehet nagyobb az öklénél, ámbátor nyakék korában alig lehetett nagyobb egy kavicsnál. Amennyiben valamilyen érthetetlen indokból vezérelve megérintené felszínét, kellemes melegnek érezné, azonban a belőle áradó lüktetés mindenkit viszolygással tölt el, mint egy külső szív lenne. A körülötte lévő hajszálerek némileg átsejlenek bőrömön, azok is hasonló színben játszva.
- A szervezet legrégibb tagjai rendelkeznek csak ilyennel. – kezdek bele a magyarázatba, mialatt visszatelepszem kiindulási helyemre, továbbra is láthatóan hagyva a medalion elburjánzott mivoltát. – Ami egykoron összetartozásunkat szimbolizálta, az mostanra egy lassan visszaszámláló bomba lett, bemocskolták. A folyamat lefutásának ideje ismeretlen, mindazonáltal kételkedem benne, hogy kellemes dolgok várnak Ránk a későbbiekben. A készítője megvezetett, amiért borsos árat fog fizetni!
A gondolat hatására fenyegető kisugárzásom némileg megerősödött, habár nem annyira durván, mint amikor belépésemet követően igyekeztem megszabadulni támadómtól. Az álom egy pillanat alatt illan tova, ilyen lelkiállapotban képtelenség rendesen aludni, az fix! Sokkalta nyugodtabb lennék, ha lenne valami, minek nyomán képesek lennénk elindulni, ahogy egykoron a Dárda-incidens során is tettük. Mennyivel egyszerűbb volt akkor minden, kizárólag a világ sorsára kellett koncentrálnunk, igazán nem is fogtuk fel szerintem a veszélyes jelentőségét. Most hatványozottan érezhető, bármikor meghalhatunk.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Amane Fusako Miyu
Daitenshi
Daitenshi
Amane Fusako Miyu

nő
Hozzászólások száma : 44
Registration date : 2012. Sep. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Yuke Tenshije
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te12500/26000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (12500/26000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyKedd Okt. 23, 2012 10:24 am

Lakókörlet - Page 2 Cute-rabbit-2-010Fagyos légkörLakókörlet - Page 2 Cute-rabbit-2-010

Első találkozás a Daitenshi vezérével


Nem igen értettem, hogy mire is gondolhat, amikor az üldözésről beszélt. Kissé félredöntött fejjel pillantottam rá, de persze nem lehet az ember szeméből kiolvasni a gondolatait. Kár. Neutral Azonban az emberek arcvonásaiból, és a legapróbb rezdülésükből is lehet olvasni, ha az ember ismeri az ábécéjét. Kényszerűségből tanultam meg, hiszen sosem lehet tudni, hogy az ellenség milyen közel férkőzhet, jobb tudni, hogy mikor hazudnak nekem. Sierashi~san nem hazudott, valószínűleg tényleg átérezte a helyzetem, vagy legalábbis ő maga úgy gondolta. Persze lehet, hogy mesterien hazudik, és ura arca minden rezdülésének, de nem hittem, hogy Seireitei egy ilyen nagyszabású tervet eszelt volna ki csupán azért, hogy engem kézre kerítsen.
-
Honnan tudja? Több száz önhöz hasonlóval szolgál együtt, miként értheti akkor, hogy milyen az, amikor azt sem tudja, megbízhat-e valakiben még? – Tényleg kíváncsi voltam, ha már a véletlen, meg a neveletlensége folytán így összehozott minket a sors.
Volt egy furcsa megérzésem vele kapcsolatban, így félredöntött fejjel hallgattam, hogy mit is válaszolt kérdéseimre. Általában nem voltam egy társasági ember, ritkán beszélgettem másokkal, nem alakítottam ki kapcsolatokat, nem függtem senkitől magamon kívül. Ez nem csupán kényelmessé tette a dolgokat, ha hirtelen mennem kellett, de megóvott attól is, hogy olyanok áruljanak el, vagy kerüljenek bajba, akik fontosak számomra, hiszen nem volt olyan, aki fontos lenne számomra. Ez az élet azonban véget ért, amint követtem Tamachi~sant, de nem tudom még, miként is kellene kezdenem, kezelnem az újat. Nem éreztem azt, hogy ez a hely biztonságot nyújtana, de talán sosem fogok effélét érezni. Nem bántam, a biztonságérzet óvatlanná tehet, az pedig sebezhetővé, aki sebezhető, azt pedig előbb-utóbb meg is sebzik. Ahogy velem nevet a tétova megerősítésemen, ismét van valami furcsa benne, amit nem tudnék megmagyarázni, mintha ez a nevetés más lenne, máról szólna. Vagy nem, csak a hirtelen ébredéstől még nem szállt ki az álom a szememből, így olyanokat látok, és gondolok, amik nem történtek meg.
Meglep a reakciója, amint kérdésemre megmutatja hasonló medálját, ami a mellkasába van ágyazódva. Sosem láttam még hasonlót, hiszen Tamachi~sanét nem vettem tüzetesebben szemügyre. Kicsit közelebb hajoltam, de meghagytam a majd két méter távolságot, nem szerettem túl közel lenni másokhoz. Furcsa volt, és úgy tűnt, mintha élne, annak ellenére, hogy kavicsszerű kinézete miatt ez lehetetlen lett volna. Továbbra sem értettem, hogy mi lehet ez.
-
Kik tették, és miért? Nem igazán értem a dolgokat, hogy kik ellen kell harcolni, azon túl, ami egyértelmű.
Leereszkedtem a földre, és a sarkaim közé ültem, így vártam válaszokat. Sosem gondolkodtam azon, hogy miért kellene harcolnom, hiszen általában elkerültem a nyílt összetűzéseket. Nem voltam egy erőszakos alkat, ráadásul nem is éreztem azt, hogy valamiért küzdenem kellene, csupán az életben maradásom lebegett a szemem előtt, azt pedig megoldottam úgy, hogy elrejtőztem, ha mégis a nyomomra akadtak, ha tudtam meglógtam, ha mindenképpen szükséges volt, hát szembeszálltam. Hirtelen változik meg arckifejezése és a kisugárzása, ami fenyegetően hat, így kissé ijedten feszültek meg ismét izmaim, de nem feltételeztem, hogy rám támadna, valószínűleg a szóban forgók érintették ilyen mélyen. Azt hiszem az ilyen pillanatokban szokták oldani a feszültséget, én azonban erre nem vagyok képes. Egy jó vicc sem jutott eszembe, és abban sem voltam biztos, hogy értékelné, bár próba cseresznye, még az is lehet, hogy nem lesz ilyen morcos legközelebb, és még talán kopogni is fog! Már külön megélné a procedúrát. Ezért törni kezdtem a fejem, hiszen biztosan van valami olyan, ami viccesen hathat, vagy nem tudom, egy jól megfogalmazott mondat, mert a vállát megveregetni, vagy megölelni biztosan nem fogom. Neutral Így is elég volt, hogy az ágyamba mászott. Nem mintha aludnék ott, de akár alhatnék is, ezt ő nem tudhatta!
-
Mi van a tömegsír felett? – Kérdeztem aztán, amint eszembe jutott egy szellemes mondat. - Hát csapatszellem! – Aztán csak vártam a hatást.
Jó, amikor hallottam én sem estem hátra a nevetéstől, de azért hátha neki jobban tetszik, bár lehet valami kevésbé gyászosat kellett volna. Az ajkamba haraptam, és próbáltam úgy tenni, mintha csak úgy kiszaladt volna a számon, és nem ezen töprengtem volna hosszú percekig. Persze ha nevetett rajta, akkor elmosolyodtam, mégsem ülhetek faarccal a saját viccemnél. Bár ez egyáltalán viccnek számít? A lényeg a szándék, szóval azt kell értékelni!
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te68000/100000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 7:01 am

[Fagyos légkör]
Rezignált sóhajtás szakad fel belőlem, habár nem okolhatom tudatlansága miatt, bujkálás közben nemigen tájékozódott a Seireteiben folyó dolgokról, nem úgy, mint jómagam. Természetesen számomra rendelkezésre álltak megfelelő összeköttetések is ehhez, elég sokat nyom a latba, amennyiben az ember közeli szövetségesei között fellelhető egy éppen szolgálatot teljesítő kapitány is a Gotei Juusantai berkein belül. Múltam sötét időszakát valamilyen szinten még ennyi idő távlatában is kényelmetlen felemlegetni kissé, értelemszerűen nem is szeretek róla túlzottan mesélni, ám legalább megtanultam, a rossz döntések súlyos következményekkel járnak! Medálom szemrevételezése igencsak érdekes módon zajlik, kétlépésnyi távolságból alig észrevehetőek különlegességei, így semmi értelme nincs a mutogatósdinak. Meglehetősen visszahúzódó alkat, kicsit emlékeztet Hitomi-chan régi énjére, azzal a különbséggel, hogy éppen nem gyilkolja halomra a shinigamikat, s a belépésemet követő affértól eltekintve nem mutatja jelét harci kedvnek. Egy vállrándítással térek napirendre a dolog fölött, nem lehet mindenki egyforma, s ahogy a tagok jellemének alakulása is nagyon jól mutatja, a Daitenshi a legjobbat hozza ki akárkiből. Semmilyen gátat nem szabunk a személyiség kibontakozásának, a tagok azzal töltik szabadidejüket, amivel akarják, amennyiben ez későbbiekben nem megy küldetések alatt a teljesítőképesség rovására. A Negyvenhatok Tanácsától eltérően fiatal, szabadgondolkodású személyek vezetik a testvériséget, mentesen mindenféle begyöpösödött szabályból származó sallangtól. Ettől függetlenül azért elvárom egy komoly szituációban az ahhoz illő hozzáállást, vannak alkalmak, amikor a bolondozásnak nincs helye.
- Nem vagyok halálisten, legalábbis már nem… - szólalok meg halkan, elterülve az ágyon karjaimat tarkómra teszem, szemeimet lehunyom egy pillanatra. – Az okosok vaizardnak nevezik az olyat, mint Én, tökéletes átmenetet képezek a lidércek és esküdt ellenségeik között, mindkét oldal képességeit tudom használni, határaimat eltörölték. Soul Societyben viszont halálos bűnnek számít hollow-erőket birtokolni, ez is elég lett volna az üldöztetéshez, de tettem dolgokat – rossz dolgokat -, amik talán hibaként könyvelhetőek el. Egyébként egyediségem vitán felül áll, nincs belőlem még egy!
Úgy éreztem ezt a kérdéskört tisztáznunk kell, különösebb beképzeltség nélkül állíthatom, miszerint nem létezik hozzám hasonló. Sokan vádolnak arroganciával, holott tisztában lenni a saját tudásunkkal éleslátásra vall! Könnyedén okozhatja egy harcos végzetét, ha alábecsüli az ellenfelét, érthetetlen okból kifolyólag saját tapasztalatimból is képes vagyok példát hozni az említett szituációra. Kérdéseit hallva lélektükreim ismét felnyílnak, a távolba révedő tekintettel fixírozom a mennyezet teljesen sima mivoltát, egyetlen repedést sem tudok találni, ami kicsit is lekötné a figyelmem, ebből adódóan tevékenységem igencsak unalmassá válik. A korábbi Fészekben ilyen probléma szóba se jöhetett, penészt is lehetett itt-ott találni a dohos szobákban, ha az ember elég figyelmesen kereste. A feszültséggel teli csend valahogy nem akaródzik megtörni, egészen addig, amíg Miyu el nem süti a legszakállasabb viccet, ami létezik a bolygón! A hitetlenkedéstől kiguvadó látószervekkel emelkedem ülő helyzetbe, némán tátogva egyszerűen nem tudok mit reagálni, belém fojtotta a szót. Szinte hallani vélem a tücsökciripelést a háttérben, amikor váratlanul megtörik a jég, belőlem pedig elemi erővel tör elő a harsogó kacagás. Idejét sem tudom megmondani mikor nevettem egy jóízűt utoljára, általában minden gondolatomat a szörnyűségek töltik ki a borús elmélkedések mellett, a mellkasomban lüktető szerkezettől kezdve egészen feleségem váratlan megbetegedéséig minden inkább sírásra ad okot. Miután könnyeimet törölgetve ismét levegőhöz jutok, nemtörődöm módon kócolom össze hajzatát, ezért az attrakcióért kétséget kizáróan kijárt egy buksimi. A jókedv a másik fél egészség a lustaság mellett, mostanság mégis az utóbbit sem gyakorlom megfelelő odaadással, ez feltételezhetően leolvasható nyúzott vonásaimból. Elgondolkodó arckifejezést vágva simogatom meg borostámat, ez a talány foglalkoztat Engem is a legjobban.
- Az igazat megvallva sötétben tapogatózunk. – vallom be kelletlenül. – Valószínűleg egy úgynevezett ős áll az egész mögött, ők évezredekkel ezelőtt működtek a Földön, hatalmas, majdhogynem isteni erővel rendelkeztek, sok civilizációt virágoztattak fel vagy pusztítottak el. Ám a Ti feladatotok nagyrészt ettől független, egy ilyen ellenfél ellen vajmi keveset érne a segítségetek. Mindazokkal szemben folytatunk harcot amúgy, akik önkényesen el akarják foglalni az Emberek Világát, megalomániás őrültek, nagyzási hóbortban szenvedő árulók, szóval a szokásos!
Az elmondottaknál azért valamivel komplikáltabb a helyzet, léteznek olyan különleges képességekkel megáldott emberek, akik közül némelyik számomra is fejtörést jelentene, fokozottan veszélyesek. A főbb dimenziók közül a halandóké a legkönnyebben megkaparintható, lakói védelemre szorulnak, amint a Tizenhárom Őrosztag nem képes mindig megfelelően csinálni, máskülönben tevékenységünk felesleges lenne.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Amane Fusako Miyu
Daitenshi
Daitenshi
Amane Fusako Miyu

nő
Hozzászólások száma : 44
Registration date : 2012. Sep. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Yuke Tenshije
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te12500/26000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (12500/26000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 8:06 am

Lakókörlet - Page 2 Cute-rabbit-2-010Fagyos légkörLakókörlet - Page 2 Cute-rabbit-2-010

Első találkozás a Daitenshi vezérével


Kicsit elgondolkoztam válaszán, vagyis azon, hogy tökéletes átmenet két teljesen ellentétes lény között. Ez kicsit furcsa, és nem is igen értem, de biztosan olyasmi lehet, mint amik mi is vagyunk, hiszen őket is ugyanúgy üldözték. Már értettem, hogy mért mondja, hogy megért engem, bár továbbra is él bennem az az érzés, hogy valahogy mégis más a kettőnk helyzete. Persze nem abból a szempontból, hogy egyikünket jobban, vagy kevésbé üldözték, vagy, hogy ez miként nyilvánult meg a viselkedésünkben, hanem mert az okok mások. Kicsit én is úgy érzem, hogy a modsoulok valami átmenetek, hiszen a lélekhelyettesítőknél sokkalta többek vagyunk, mégsem teljesek, legalábbis nem töltöttük be azt a funkciót, amit szántak nekünk. Valahogy, mikor magamra gondoltam, mindig a póttestemet képzeltem, és nem az apró lélekcukorkát, ami tényleges lényem. Azért mert annak tatom magam, ami vagyok, teljes értékű élőlénynek, akkor is, ha mások nem így tekintenek rám. Talán majd egyszer tényleg eljön az az idő, hogy nem kell attól félnem, mikor ugrik rám valaki a következő pillanatban. Beszédközben elterült az ágyamon, majd ki kell cserélnem a huzatokat. Neutral Jó, nem használom alvásra, de akkor is az érzés, hogy valaki az én ágyamban feküdt, az nagyon feszélyezett. Tudtam, hogy ilyen helyzetekben mások mit tennének, hogy ilyenkor megnyugtatják, vigasztalják egymást, sőt ölelkeznek, vagy együtt sírnak. Sosem sírtam még senkivel, igazság szerint nem volt körülöttem még olyasvalaki, aki igényelte volna, és Sierashi~san sem olyannak tűnt, mint aki arra vágyik, hogy pityeregjenek vele. Inkább a párnám érdekelte, talán túlzottan is… Lehet neki is adom, ha attól jobb kedve lesz. Neutral
-
Nem kell ok arra, hogy valakit üldözzenek, gyűlöljenek, eláruljanak, vagy semmibe vegyenek. Halandóságból adódik a gyarlóság, és legtöbbeknek sajátja – Motyogtam, és magam elé bámultam.
Mondjon Tamachi~san bármit is, ettől függetlenül nem fogom kevésbé hibáztatni a Gotei Juusantait abban, hogy tehetetlen ártatlanokat mészároltak le, mert embertelennek találták a létezésünk. Nem vágytam bosszúra, ennél sokkalta többre becsültem az életet, a létezés jogát, csak békére és nyugalomra, amit elvettek tőlem. Felemeltem a fejem, ahogy hallottam, hogy Sierashi~san mozgolódni kezd. A viccem hatására olyan arcot vágott, mint aki fuldoklik, és egy pillanatra meg is ijedtem, hogy talán a levespor tett benne valami kárt. Már-már fel is ugrottam, amikor kitört belőle a nevetés. Megkönnyebbültem, és magam is megeresztettem egy halvány mosolyt, annak ellenére, hogy tudtam, nem ez a legjobb vicc a világon. Bár kérdés sem fér hozzá, a neki kiosztott feladatot tökéletesen ellátta! Aztán felém indult a keze, és kitágultak pupilláim. Ösztöneim azonnal működésbe léptek, és felrántott kezeimmel a másodperc tört része alatt emeltem fel a kemény jégfalat. Aztán csak néztem a férfi elmosódott alakját mögötte, és rádöbbentem, mit is tettem. Magam elé emeltem kezeimet, és egy húzással vízzé gyengítettem a falat, ami hatalmas toccsanással engedelmeskedett, és szétfolyt a padlón. Oldalra fordítottam a fejem, nem bírtam a szemébe nézni. Nem zavart, hogy a vízben ülök, szerettem a közelségét, az bántott, hogy ezzel megsérthettem a barátságos gesztusát, amit nem akartam.
-
Sajnálom… - Leheltem, majd felnéztem rá. – Nem kell megértenie, sokszor én sem értem a saját mozdulataimat, csak még képtelen voltam lejjebb kapcsolni a túlélő ösztöneimet. – Kicsit zavartan hátrasimítok egy hajtincset. – Igyekszem, hogy többet ne forduljon elő…
A bocsánatkérésben legalább jó voltam, számtalanszor kellett gyakorolnom, mikor megbántottam valakit érzéketlenségemmel, pedig az nem mások ellen volt, hanem azért, hogy engem megvédjen. Annak ellenére, hogy nem kötődtem túlságosan senkihez, nem szerettem megbántani másokat, mert jól tudtam, hogy egy kicsinek vélt seb is hatalmasra nőhet, és megannyi fájdalmat okozhat. Néhány csavart kézmozdulattal összegyűjtöttem a vizet az egyik földön lévő tálkába, mialatt azt hallgattam, kik is azok az ősök. Róluk eddig egyáltalán nem hallottam, pedig mikor idekerültem sokat tanultam a történelemről, mert az nagyon érdekes volt. A rengeteg óra, amit olvasással töltöttem, mindig kicsit megnyugtatott, ám figyelmem még akkor sem lankadhatott egy percre sem.
-
Az a medál hogy árthat? Nem lehet eltávolítani valahogy? Surprised - Persze, biztosan ők is gondoltak erre, mért vannak ilyen felesleges kérdéseim? .__. – Értem… - Feleltem, mikor a feladatainkat sorolta, nem tűnt különösebben megerőltetőnek.
Továbbra is azon gondolkoztam, hogy vajon miből gondolta azt Tamachi~san és Urahara~san, hogy tudnék segíteni a Daitenshi számára. Biztosan időben megtudom, nem úgy ismertem Tamachi~sant, mint aki nagyon titkolózna, csupán a jó kérdéseket kell számára feltenni. De mik lehetnek azok? Neutral Ismét Sierashi~san komoly ábrázatára pillantottam, sajnáltam, hogy rosszkedvű lett a kérdéseimtől, pedig az előbb olyan jóízűen nevetett, bár azt is én tettem tönkre. .__. Kell keresnem valami vidámabb témát, hogy ne csak a rosszra emlékezzen velem kapcsolatban! Bár nem tudtam, hogy ez mért fontos, de úgy gondoltam az.
-
Tamachi~san azt mondta, hogy a Daitenshi egy nagy család, de eddig nem igazán találkoztam másokkal. Nem együtt laknak? Surprised
Arra gondoltam, hogy hátha az általa vezetett szervezetről szívesebben beszél, és így én is többet tudhatok meg a dolgokról. Végre valami használható ötlet!
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te68000/100000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 3:29 am

[Fagyos légkör]
Nem értek teljesen egyet, okra minden cselekedethez szükség van. Felesleges túlzottan hangzatos eszmékre gondolni, elég csupán egy világnézetbeli különbség ahhoz, hogy az erősebb üldözze vagy kiirtsa a gyengébbet. Az emberi történelem századai során újra és újra visszatért ez a történés, önös érdekből szemrebbenés nélkül küldtek százezreket vagy milliókat halálsorra, a földjeikért vagy egyszerűen csak azért, mert más értékrendet képviseltek. A halálistenek körében az efféle hozzáállás fokozottan ismeretes, lelkiismeret-furdalás nélkül törölnek el intelligens, érző lényeket, melyeket korábban ők maguk hoztak létre. Ez történt a módosított lelkek esetében is, amikor olyan szuperkatonákat akartak létrehozni, akiknek bizonyos képességeik jobbak az átlagos harcosokénál. Gyorsabban futnak, magasabbra ugranak, messzebbre látnak. Ezután igencsak groteszk módon az etikusságát megkérdőjelezvén a projektnek nagyrészt megsemmisítették mindannyiukat, természetesen akadtak kivételek. Ez a visszásság jellemzi az egész rendszert, ennek okán fognak rajta repedések keletkezni és végül összeomlik az egész, akár egy hibásan felépített kártyavár. Bambulásom miatt némileg késve veszem észre a semmiből feltűnő jégfalat, aminek kézfejem neki is csapódik, kis híján felreped a köröm mutatóujjamon, nem sokon múlott! A lehető legkényelmetlenebb sérülés s kisujj megvágása után, rengeteg idő kell ahhoz, miszerint visszanőjön a szarulemez. Homlokomat ráncolva illetem Miyut számon kérő pillantással, azt hittem elsimítottuk a nézeteltérésünket, erre megint fájdalmat okoz, hallatlan! Ezt bizony megjegyeztem, következő alkalommal jó távolról, egy botra szerelt műkézzel fogom dicséretben részesíteni, hátha úgy nem leszek kitéve efféle atrocitásoknak!
- Semmi baj… - motyogom orrom alatt, miközben fájós testrészemet dajkálgatom hatalmas odaadással. - A medál lényegében egy tároló volt, amiben el tudtuk raktározni a reiatsunkat és meríteni belőle, ha már éppen határainkat feszegetjük. Ám mialatt a Senzaikyuuban raboskodtam valaki, feltehetőleg az eredeti készítője, módosításokat végzett rajta, ennek köszönhetően olvadt bele a testünkbe, ráadásul a megfelelő eszköz birtokában akár meg is csapolhatják erőinket a saját hasznukra! Sajnos olyan módon nem tudom eltávolítani, ami után a páciens felállna és elsétálna.
Nos, valóban ebben rejlik a legnagyobb probléma, egyszerűen akkora energiákat kéne segítségül hívnom az ékkő megtöréséhez, hogy azt még jómagam sem lennék képes túlélni. A rendelés leadása közben az időtállóság járt a fejemben, eszemben sem volt rossz szándékot feltételezni egykori legjobb barátom ismerőséből, persze mostani személyiségem igencsak megkérdőjelezné az öreg megbízhatóságát. Bármennyire is nemes ideák védelmében küzdött Shala’zhar, a bosszú olyannyira megfertőzte elméjét és egész lényét, egyszerűen képtelennek látszott különbséget tenni képzelet és valóság, bajtárs és ellenség között. Az érzelmei által hajtott személyeket a legkönnyebb manipulálni, amikor az ész a háttérbe kerül, lehetetlen teljes objektivitással átlátni egy adott szituációt. Elgondolkozva meredek jobbomra, ökölbe szorítom, majd kitárom ujjaimat, mintha csak próbálgatnám, működnek-e még, habár abban a harcban a bal karomtól szabadultam meg szinte teljes egészében. Nem volt választásom, szerelmem és a világ, illetve harmadrészt a saját érdekemben végeznem kellett Vele, tudása és elborult tanai pusztulásba taszíthattak volna mindünket. Utolsó józan gondolatával még figyelmeztetett a közelgő veszélyre, így akként ment el, akit a Nanabantai soraiban megismerhettem, egyfajta bátyként és mentorként gondoltam rá, inkább, mint vérszerinti fivéremre, aki valamilyen agybajtól vezérelve nem is olyan rég az életemre tört, társaival karöltve. Nem szövök hiú álmokat, következő találkozásunk után csupán egyikünk térhet majd haza. Keserű íz marad a számban a gondolatlan, nincs megvetendőbb entitás a Földön a rokongyilkosnál… Gondolatmenetem fonalához remekül kapcsolódik a felhozott téma, borús kedvemet ideje valamivel felvidítani.
- Ezt mondta volna? – kérdezek vissza szórakozottan. – Lényegében helytálló a hasonlat, figyelünk és vigyázunk egymásra, de emellett mindenkinek rendelkeznie kell magánélettel, enélkül biztos beleőrülnénk a felelősség súlyába. A legtöbb tagnak van lakása valahol, eredetileg a Fészek lakrésze átmeneti szálláshelyként funkcionált, szerintem Te leszel az első, aki úgy igazán beköltözött ide! Úttörő vagy, tudod-e?
Pozitív válaszom ellenére igazából Én nem nagyon tudom, hogy hol is van most az úgynevezett otthonom. Soul Societyben és az Emberek Világában is kötődöm dolgokhoz, ezért ingázok annyit a két dimenzió között. A Seireiteiben korántsem zavarnak a figyelő szempárok, azonban igencsak idegölőnek számít, amikor minden egyes szavadra figyelned kell, hisz’ kitudja ki hallgatózik éppen a fal másik oldalán? Egykori kapitányként meg tudom érteni cselekedeteik miértjét, jómagam is árgus pillantásokkal kísérnem egy megjavult áruló lépéseit, vajon komolyan gondolja-e vagy csak a megvezetés a célja. Fogalmuk sem lehet, mennyire okosan nem engedik lankadni figyelmüket…
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Amane Fusako Miyu
Daitenshi
Daitenshi
Amane Fusako Miyu

nő
Hozzászólások száma : 44
Registration date : 2012. Sep. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Yuke Tenshije
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te12500/26000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (12500/26000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 9:33 am

Lakókörlet - Page 2 Cute-rabbit-2-010Fagyos légkörLakókörlet - Page 2 Cute-rabbit-2-010

Első találkozás a Daitenshi vezérével


Bűntudatos szemekkel néztem vissza rá, nem volt szokásom, hogy bántsak másokat. Egyszerű lény voltam, csupán az élni, és élni hagyni elvével, ha nem fenyegettek, én sem voltam veszélyes másokra. Persze ez most megváltozik, de ezután sem fogom az erőmet olyasmire használni, amit nem érzek indokoltnak, vagy nem kapok rá parancsot. Jól tudtam, hogy egy a Gotei Jusantaihoz hasonló szervezetben csupán csak közkatonák vannak, akiket a felsőbb vezetőség, akár a sakkbábukat, tologatják, a Daitenshit ellenben másként írta le Tamachi~san. Talán elfogult a szervezettel szemben, de nem feltételeztem, hogy hazudott volna nekem, hiszen nem volt rá oka, akár kényszeríthetett is volna a csatlakozásra, ha az erőkülönbségeket nézzük. Gondolataim kissé elkalandoztak, de közben észrevettem, hogy az akadályba ütközött ujját fájlalja Sierashi~san, amit én okoztam. Szuper, ma már második alkalommal támadtam rá véletlenül. .__. Kicsit félszegen mozdultam meg, nem akartam túl közel menni, de mégsem hagyhattam, hogy miattam érezze rosszul magát, ha tudtam rajta segíteni.
-
Mutassa, hagy segítsek! – Szólaltam meg halkan, és máris néhány mozdulatból álló kombinációba kezdtem.
A legkisebb ujjmozgásnak is meg volt a maga szerepe a víz manipulálásában, évekig tartott, amíg tökéletesítettem a kéztartásokat, hogy pontosan azt a hatást érjem el, amit viszont szeretnék látni. Persze ilyen apróságoknál, mint egy sérülés hűtése nem kell hatalmas dolgokra gondolni, a kéz ügyes csavarásával a víz egy hosszú csíkra formálódott, amit egyenletes terelőmozdulatokkal irányítottam a tál felől az ágyon ülő férfi felé. Ezután a fájónak tűnő mutató ujja felett megállítottam, és a csuklóm körkörös mozdulataira maga a kis mennyiségű víz, mintha egy folyamatosan forgó gyűrűt képezne, úgy mozog. Persze tényleges gyógyítást nem tudok a technikával végezni, arra tökéletes, hogy a kissé sajgó részeken enyhítse a fájdalmat. A folyadék ráadásul tökéletesen tiszta, és csupán egy kis koncentrációba kerül, hogy melegítsek, vagy hűtsek eredeti hőmérsékletén. Amíg azon dolgozom, hogy ne okozzak nagyobb kínt, mint amit eddig is, az arcom teljesen átszellemült, egy rezzenés sem látszik rajta. Ilyenkor mindig nyugodtabb vagyok, az érzékeim is jobban kiélesednek, a legkisebb rezdülést is képes vagyok befogadni. Valószínűleg ez a víz miatt volt így, ami bár úgy tűnik, hogy könnyen formálható, mégis igen nehezen irányítható elem, aminek mozgatásához szükséges a koncentráció, így mással kell befogadnom a környezet változását.
-
Értem. És nem fáj, hogy ott van? Surprised – Csak a víz tekergetésére koncentráltam, nem figyeltem a reakcióit, pedig lehet kellett volna. Érdekelt a válasz, azonban éppen az kötött le, hogy a lehető legóvatosabban végezzem a csavarásokat. – Nem tudom elképzelni, hogy miként is érezhettek, amikor valami, amit segítségnek gondoltak, maguk ellen irányult. De jól tudom, milyen az árulás érzete, és talán ehhez hasonlatos ez is. – Kezdtem bele elgondolkozva. – Amikor Urahara~san azt mondta, hogy menekülnöm kell azok elől, akikre addig kedves kutatóként gondoltam, akkor éreztem azt, hogy ennél nincsen rosszabb. Akik nem voltak olyan szerencsések, mint én azokat úgy ölték meg, mintha sosem léteztek volna. Egyetlen modsoulnak sem állítottak emléket, nem kezelték őket teljes értékűnek, holott előtte előszeretettel támaszkodtak a képességeinkre.
Csak a víz forgását figyelem, máris jobban belementem a témába, mint azt a szükség megkívánta. Sierashi~san nem valami barátféleség, hanem a Daitenshi vezetője, nem szükséges ilyesmiket megosztanom vele. Igazából senkivel sem szükséges, eddig sem tettem effélét. Kicsit elmosolyodom szavaira. Magán élet? Vajon mit nevezhetek annak, ha sosem tettem semmit?
-
Valóban? – Mosolyodtam el kicsit utolsó megjegyzésére. – Manapság így hívják az otthontalanokat?
Talán lenne hova mennem, hiszen eddig is mindig megoldottam, hogy legyen fedél a fejem felett, a munkakereséssel sem volt különösebb problémám, hiszen valahogy mindig a megbízhatóság sugárzott belőlem. Szóval nem voltam elveszett a világban, de nem vágytam vissza, hiszen nincs hátra, csak előre. Vagyis így indultam el, ezért ehhez tartom magam.
-
És a nagycsaládban maga mindenki apukája? Lakókörlet - Page 2 464751818 - Kacsintottam rá, hogy érezze, csupán viccnek szántam.
Jobb volt a hangulat, nem éreztem a feszültséget, hogy a téma kicsit „más vizekre” terelődött. Nincsenek is olyan rossz ötleteim. Cool Bár nem éreztem azt, hogy ezentúl mindenkivel leülnék lelkizni, azért mégis más volt, hogy valakivel az általános dolgokon túl másról is beszélgettem, hogy önmagam lehettem, még ha ez az énem nem is volt olyan tökéletes, és megfontolt, mint akit a külvilág egyébként eddig látott. Ezúttal mosolyom őszinte volt, és kicsit sem zavart, úgy éreztem, jó helyem lesz itt, biztosan megszokom, hogy olyanok vesznek körül, akiknek számít, hogy létezem. De merre kóborolhat Tamachi~san? Neutral
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te68000/100000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 10:25 pm

[Fagyos légkör]
Igazából nem is olyan súlyos a sérülés, hogy ellátásra szoruljon, ettől függetlenül engedelmesen nyújtom ki előre mutatóujjamat, kíváncsian figyelve milyen ügyködésbe is kezd. A forgó vízgyűrű kellemesen hűti sajgó testrészemet, teljesen olyan érzés, mint amikor gyorsfagyasztott zöldségkeveréket rak az ember a fején keletkezett duzzanatra. Alapvetően az ilyen egyszerű elsősegélynyújtásra még jómagam is képes vagyok, habár egy komolyabb sérülés azért kifogna rajtam, legalábbis míg fel nem veszem hollow-maszkomat. Az azonnali regeneráció igencsak hasznos képesség, habár egy levágott végtagot nemigen tudnék visszanöveszteni vagy kitudja? Értelemszerűen nem kezdem el magam módszeresen megszabadítani karjaimtól és lábaimtól, amúgy is az éles helyzetekben tanulás híve vagyok, a tapasztalat sokkal többet ér, mint a tézis! Ez a gondolatmenet egész életfelfogásomat remekül jellemzi, az Akadémia padjában ülve az elméleti órákat nagyrészt az ablakon kibámulva vagy éppen hangosan hortyogva töltöttem el, míg zanjutsu vagy kidou gyakorlatokon a legjobbak között tartottak számon. Milyen felhőtlen idők voltak is azok! Erre most itt ülök egy földalatti, titkos bunker egyik szobájában, s egy olyan nővel beszélgetek, aki az általam alapított szervezet legújabb tagja. Ugyan megannyi nehézségen mentünk keresztül, mégis büszkeség tölt el, ha eredményeinkre gondolok. A Daitenshi szinte a semmiből született, négy személy szövetségeként, mostanra pedig eljutottunk odáig, hogy a Gotei Juusantai, illetve a Negyvenhatok Tanácsa is egyenlő tárgyalófélként kezelt, habár vélhetőleg hátsószándék által vezérelve, de a lényeg ettől ugyanaz marad. Helyes megérzés által hozták a döntést, tartani kell Tőlünk, s ahogy a mondás tartja: engedd közel a barátaidat, de az ellenségeidet még közelebb!
- Egyáltalán nem. – kopogtatom meg az ékkő felületét válaszommal szinkronban. – Amikor összekapcsolódtunk, iszonyatosan fájt, ám alig néhány másodperc múlva az egész tovatűnt, mintha semmi se történt volna. Legjobban tényleg az elárultság érzése járt át akkor, nem is igazából a nyakékek miatt, hanem azért, mert megbíztam valakiben, aki ezután ellenem fordult, ezt pedig nem hagyhatom megtorlatlanul…
A bosszú a sötétséghez vezető út, ráadásul tanácsadónak sem a legjobb, elködösíti az elmét a racionális gondolatok előtt. A történteket mégsem lehet szó nélkül hagyni, gyávaság volna fülünket-farkunkat behúzva visszavonulni és reménykedni benne, hátha nem lesz következménye egy nyílt hadüzenetnek. Meddő dolog ebben reménykedni, az előző bázison végrehajtott rajtaütés egyértelművé tette, potenciális veszélyforrásként kell kezelnünk fivérem szedett-vedett bandáját, jobban mondva azt, aki mögöttük áll. Önerőből sosem jutottak volna el idáig, külső segítségnek köszönhetően tudhattak a medálban rejlő gyengepontról, valamint a Jégkígyó fészkének védelmi rendszerében rejtőző kiskapuról. A fenyegetés hideg marka szorongatja szívünket, de nem engedhetünk a félelemnek, megoldást kell találnunk a problémánkra, ugyanúgy a saját, mint a világ sorsának érdekében. Egyetértően bólogatok meséjét hallgatva, tisztában vagyok a Seireiteiben használatos módszerek mibenlétével, az érdemek elévülnek, amint nem szolgálod kérdés nélkül, agymosottként az alapjában véve is hibás, korrupt rendszert. Viszont van még remény, eljön majd az az idő, amikor a Tiszta Lelkek Városa valóban nevének megfelelően fog mutatni. Az ostrom némileg rádöbbentette a vezetőséget mennyire meggyengült a hatalma a korábbi korokhoz képest, ezer éve például elképzelhetetlennek tűnt a lehetőség, mely szerint egyszer lidérchordák fognak randalírozni az utcákon, lerombolva mindent, ami útjukba kerül. Érthetetlen milyen módon jutottunk el eddig, ámbátor biztosan szerepet játszik az is, hogy a kapitányok egymásnak adják a kilincset, alig lehet olyan személyt említeni, aki ténylegesen megfelel státuszának. A megnevezést hallva keserédes mosoly jelenik meg orcámon, legalább egyvalaki így nevez.
- Valami olyasmi, bár nem vagyok kimondottan apafigura. – szólalok meg elég szerencsétlen képet vágva, mialatt mutatóujjam állapotát vizsgálgatom. – Tudod, van két fiam, ám ők nem tekintenek szülőnek Engem, amit meg is tudok érteni. Amikor magam mögött hagytam Soul Societyt, nem csupán a rangomról és megbecsültségemről kellett lemondanom, hanem a nőről is, akit szeretek. Chiyoko, a feleségem, ekkor már állapotos volt, amiről csak a későbbiekben szereztem tudomást. Se születésüknél, sem pedig első lépéseiknél nem voltam jelen, nem Tőlem tanulták meg a kardforgatás művészetét, nem Én meséltem Nekik éjszakánként történeteket a hős kapitányokról, s ezt mai napig bánom.
Rezignált sóhajtással fejezem be monológomat, kicsit belelovaltam magam a beszélgetésbe, elragadott a hév, ámbár ez már régen kikívánkozott belőlem. Érdekes módon sokkal könnyebb megnyílnom egy olyan illető előtt, akit nem ismerek túlzottan, ebből kifolyólag esetleges negatív kritikáit is sokkalta jobban tudom kezelni. Bizonyára kezdek öregedni, régen igencsak távol állt Tőlem a szentimentalizmus!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Amane Fusako Miyu
Daitenshi
Daitenshi
Amane Fusako Miyu

nő
Hozzászólások száma : 44
Registration date : 2012. Sep. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Yuke Tenshije
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te12500/26000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (12500/26000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:37 am

Lakókörlet - Page 2 Cute-rabbit-2-010Fagyos légkörLakókörlet - Page 2 Cute-rabbit-2-010

Első találkozás a Daitenshi vezérével


Félrebillentetem kicsit a fejem, ez rossz szokásom volt, ha valamit jobban szemügyre akartam venni, akkor mindig kicsit oldalra fordítottam, bár nem mintha így többet láttam volna. Szavaira ismét elgondolkoztam, hiszen hasonlót éltünk át, bár az érzéseink nem biztos, hogy ugyanolyanok voltak, hiszen valószínűleg teljesen más személyiségünkből adódóan másként éltük meg a dolgokat. Vele ellentétben én sosem gondoltam a bosszúra, nem tudom mért, de valahol mélyen talán úgy éreztem, hogy még több halálból nem lehet élet. Semmi sem hozhatja vissza azokat a barátokat, akiket elveszítettem.
-
Tudja, sosem gondoltam azt, hogy a reváns megoldást jelenthet bármire is – néztem makacsul egy pontot magam lőtt, ahol nem volt ugyan semmi, de nehezemre esett másra koncentrálni – Nem hiszem, hogy az elárultatás érzése megszűnik majd attól, ha elégtételt vesz az elkövetőn. Ezt ezentúl magában fogja hordozni…
Nem szerettem volna valami nagy igazságot megállapítani, vagy meggyőzni róla, csupán a gondolataimat osztottam meg, immár megint. Érthetetlen. .__. Furcsa volt az egész helyzet. Egyrészt azért, mert nem ismertem még, ráadásul a találkozásunk egy hatalmas félreértéssel indult, másrészt még mindig szoknom kellett a gondolatot, hogy ezentúl egy nagyobb közösség része lettem. Az emberekkel könnyedén kijöttem, sosem éreztem magam veszélyben a közelükben, annak ellenére, hogy sokkalta több az erőszak ebben a világban, mint mondjuk Seireiteiben. De az évek alatt kialakult félelem a shinigamiktól, nem fog megszűnni egyiknapról a másikra, még ha Tamachi~san azt is mondta, hogy már nincs mitől tartanom.
Próbálok együttérzően mosolyogni, miközben a családjáról mesélt, bár nem igazán érthettem meg az érzéseit, hiszen sosem volt családom, nem is igazán tudom, milyen egy ilyen közösségbe tartozni. A családot elképzelnem könnyű volt, de az érzést valahogy nem értettem meg. Amíg Seireiteiben voltam, a Juunibantai tisztjeivel sokat beszélgettem, meg más modsoulokkal is, de sosem gondoltuk azt, hogy mi egy család vagyunk, pedig támaszkodnunk kellett egymásra is, meg vigyáztunk a másikban, ahogy azt a családtagok is teszik. Számára biztosa sokkal nehezebb volt úgy hátrahagyni az otthonát, hogy a szerettei ott maradtak, és talán még ők is árulónak gondolták. Én legalább biztosan tudtam, hogy azok, akik fontosak voltak számomra, mostmár egy jobb helyen vannak, mindenfajta félelem nélkül.
-
Biztos vagyok benne, hogy nincs késő ahhoz, hogy jó apja legyen a gyermekeinek, elvégre nem csupán kisgyermekként szorul rá valaki arra, hogy tanítsák. – Lassan visszairányítottam a vizet a tálba, és felálltam ültemből. - A múltra nincsen befolyásunk, Sierashi~san. Ez azonban nem jelenti azt, hogy az ott elrontottakat ne tudnánk jóvátenni a jövőben. ^w^
Rámosolyogtam, de nem léptem közelebb, nem éreztem azt, hogy most képes lennék valami olyat mondani, ami ideillő lenne. Nem lehet mindenre vigaszt találni, de hangulat így megint szomorkás lett. Furcsa volt maga a beszélgetés, de láttam rajta, hogy már-már ülve alszik el, valószínűleg nem véletlenül keresett fel egy hálószobát. A hátam mögé rejtettem a kezem, és ismét oldalra néztem.
-
Azt hiszem elég sokáig feltartottam ^^” – Vakartam meg zavartan a tarkómat. – Az ágyamat azonban nem engedném át, remélem nem haragszik Neutral - Nagyon komoly arccal pillantottam rá, de reméltem érti a tréfát, bár tényleg nem adnám át az ágyam…
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te68000/100000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyPént. Nov. 02, 2012 10:54 pm

[Fagyos légkör]
Nem is várom el Miyutól, hogy ugyanúgy szemlélje a világot, mint Én, tiszteletben tartom véleményét, még ha nem is értek vele egyet. A bosszú témaköre észrevehetően időről időre feltűnik a Daitenshi története során, s hol pozitív, hol negatív események születnek belőle. Elég csak visszaemlékeznem Hitomi-chan „megmentésére”, amikor is az ádáz shinigami-gyilkos álcája alól sikerült előcsalni azt az összezavarodott és rémült lányt, aki valójában volt, hogy egy jobb cél érdekében használja nem mindennapi képességeit. Ám kétségtelenül jelen van a negatív oldal is, a Tengoku Shuuyouban végrehajtott igazságszolgáltatás tartozik ehhez, amikor megbüntettük az áruló Shagenját gerinctelen cselekedetei végett. Nem mondanám, miszerint lenne két ugyanolyan beállítottságú személy a szervezeten belül, mindannyian egyéniségek vagyunk, nem egy csapat jellemtelen gyilkológép, akiknek olyannyira átmosták az agyát, hogy önálló gondolataik nincsenek is, egészen egyszerűen követik a kiadott parancsot hezitálás és kérdések nélkül. Fogalmam sincs milyen érzések fognak keringeni akkor bennem, amikor szemtől szemben fogok állni jelenlegi állapotunk okozójával, azonban valószínűleg elégedettséget fogok érezni, mikor kardom lesújt. A levont következtetést jobbnak látom megtartani magamnak, a nő láthatóan félénk mivoltából adódóan nem kedveli túlzottan az agressziót feltételezem említés szintjén se, de nem kételkedem a lehetőségben, mely szerint ez a Velünk töltött huzamosabb idő alatt változni fog. Mind hatással vagyunk a másikra kisebb-nagyobb mértékben, talán tényleg olyanok lennénk, mint egy família? Vannak érvek, amik emellett szólnak, ellenben igazi családomat semmilyen körülmények között nem tenném ki olyan veszélyeknek, melyekkel Nekünk naponta szembesülnünk kell.
- Meglehet, viszont van, ami elkerülhetetlen… - tartózkodó válaszom egyértelművé teszi szemléletem változatlanságát, jogosnak érzett revánsomtól úgysem tudna eltávolítani. – Nos, remélem a későbbiekben egyedül az lesz, amit magamban fogok hordozni, a medáltól azért valamilyen úton-módon szeretnék megszabadulni, bevallom, kissé feszélyez jelenléte, főleg amikor megfeledkezem róla és a fürdőszobatükörben meglátom!
Igyekszem egy viccel oldani a feszültséget, ami olyannyira fárasztóra sikeredik, mint amennyire fáradtnak érzem önmagam. Az indulat, mely korábban elsodorta álmosságomat, kihuny, s ködös gondolataim között felszínre tör az indok, amiért felkerestem a főhadiszállás lakókörletét. A módosított lélek érvelését hallva halk hümmögéssel értek egyet, valóban nem változtathatunk a múlton, feltehetőleg akkor sem másítanám meg a történéseket, amennyiben rendelkeznék ehhez megfelelő technikával, hisz’ minden esemény formálta, alakította személyiségemet, feltehetőleg teljesen más ember lennék ezek hiányában. Remélhetőleg elegendő idő áll a rendelkezésemre ahhoz, hogy tanácsának megfelelően igyekezzek jó apja lenni fiaimnak, de ehhez először el kéne simítanunk a kapcsolatunkat megmételyező problémákat. Chiyo-channal sem volt egyszerű dűlőre jutni a kérdésben, s habár felnőttként sokkalta könnyebben megértette tetteim miértjét, támogatása mellett egyetértésére nem is számíthattam, túlságosan kedves lélek Ő ahhoz. Első találkozásunk alkalmával ugyan meddő módon megpróbáltam meggyőzni gyermekeimet édesanyjuk elhagyásának okáról, de természetesen jómagam is magasról tennék egy olyan apa indokaira, aki nem volt jelen a legnehezebb pillanatokban. A vérségi köteléken kívül semmilyen kapcsolatunk nincs, mindent a legelejéről kell felépítenünk, ráadásul alapvetően hátránnyal indulok, a bizalmat nem egyszerű visszaszerezni, ha egyszer már elveszítettük. Őszintén megmondva, a Seireiteibe való visszatérésem óta valamilyen érthetetlen okból kifolyólag mindig elkerüljük egymást, holott igencsak sokszor tartózkodom betegeskedő feleségem közelében, már amennyit kötelességeim megengednek és elmondása alapján az ikrek is szinte minden nap látogatják. Már-már megfogalmazódott bennem a feltételezés, miszerint kifigyelik, mikor távozom és csak azután jelennek meg Ők.
- Inkább Nekem kéne elnézést kérnem, amiért így Rád törtem hajnalok hajnalán. – szólalok meg zavartan elfordítva tekintetem, miközben feltápászkodom az ágyról. – Nem haragszom meg érte, legalább kéttucatnyi ugyanilyen leledzik még ezen a szinten, majdcsak találok olyat, amiben éppen nem fekszik senki!
Halk kuncogásom kimondottan zavarba ejtően hangzik, lévén nem nevetnek Velem, így krákogós torokköszörülést követően egy intéssel búcsúzom, azután határozott, hosszúra nyújtott lépésekkel átszelem a fekvőhely, valamint az ajtó közötti távolságot. Érdekes beszélgetés volt, mit ne mondjak, ámbátor valahogy sosem sikerül normális benyomást tennem beosztottaimban egyelőre. Lomhán vonszolom végig a végkimerültség szélén egyensúlyozó személyem a terjedelmes folyosón, majd találomra ismét kiválasztok egy ajtót. Éppen lenyomnám a kilincset, amikor kezem megmerevedik felette, s inkább ökölbe szorulva kopogást kezdeményez. Semmi kedvem nincs még egyszer eltanyálni valamit korcsolyapálya közepén!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kurai Szadame
Daitenshi
Daitenshi
Kurai Szadame

Férfi
Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2012. Apr. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te6000/15000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyKedd Nov. 06, 2012 4:31 am

Találkozás a tagokkal: 1.

Az elmúlt napokban történt pár dolog. Pár dolog, amit apróságnak véletlenül se lehet nevezni. Ismételten besorozták, ám most egy olyan szervezetbe, ami elméletileg a Világ megmentésére specializálódót. Bár kicsit beképzelt célnak tűnhet, de az elhangzottak alapján mégis lehet benne igazság. S’ nem csak egy beteg elme vágyálma ez, főleg, mert nem egyedüli tagja ennek a szervezetnek, sőt, inkább a vezető szerepet tölti be. Idővel talán kiderül az is, hogy nem ok nélkül, és némi vezetői érzék is szorult bele, és nem csak erő. Ez majd éles helyzetekben kiderül. Bizonyított tény, hogy mindennek megvan az ellenpólusa. Így tehát ennek a szervezetnek is meg kell, hogy legyen, vagy csak lesz. De ami késik, az nem fog múlni. Ám ezen ráér máskor is töprengeni. Jelenleg azt a helyet kezdte szemrevételezni, ahol élni fog a továbbiakban. Habár talán a családjának nem ártott volna, ha szól a kialakult helyzetről. Természetesen némileg megváltoztatva a történetet. Nem feltétlen hitték volna el azt a mesét, hogy egy magát Megváltónak képzelő személynek szüksége van a segítségére. Elég esélyes, hogy kiröhögték volna, a fia pedig az új barátja képével hozakodott volna elő. Meg esküvővel, és egyéb ostobasággal. A tény így is elég volt, de hogy bele is folyjék? Azt ha lehet elkerüli. Kellemetlen arról beszélgetni a fiúval, hogy ki a férfi a kapcsolatban, és ki a nő. Habár Szadame nem is szívesen akarna erről beszélni, de valahogy mindig kijön szóra. Bár az se kellemes, amikor némileg felöntöttek a garatra, és a volt felesége, és a fia is elmondta, hogy egyforma elemes játékszerük van, a magányos éjszakákra. Akkor már Szadame is az alkoholélt nyúlt, és kényszerből leitta magát a sárgaföldig. Csak most ideje indulnia.
Sorban járja a folyósokat, és ahova lehetősége nyílik, oda be is néz. Memorizálva, hogy mi merre is van, hogy a későbbiekben sikerüljön megtalálni mindent, amire csak szüksége lehet. Habár ide se hozott túlságosan sok dolgot. Csak a szükségeset, a ruhái egy részét, az írógépét, és néhány könyvet. A seregben már megtanulta, hogyan is hozza ki a legtöbbet a helyzetből, és viselje el a nélkülözést. Abban pedig biztos, ha valamire mégis szüksége lenne, akkor azt itt meg fogja találni. Tehát nem maradt más, mint beköszöni a szomszédságnak. Természetesen csak akkor, ha talál ilyet. Ki nem fog öltözni ennek a tiszteletére. Főleg, ha tényleg egy csapat lesznek, akkor az ilyen formaságokat mellőzhetik.
Kilép a saját szobájából, és elkezdi a kopogtatást. Elsőnek a szembelévőbe, és amikor nem kap onnan választ, akkor a srégen szembenibe kopog. Addig folytatja, míg nem kap választ valahonnan.
Vissza az elejére Go down
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te19000/30000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyKedd Nov. 20, 2012 10:08 pm

Kopogás. Lassan az én ajtómhoz ér. Újabb Daitenshi tag közelít szerény lakom felé. A léptei zajából ítélve férfi. Miyu és Shizune után ez érdekes változás lesz. Habár sem Amane-sannal sel Shizune-samaval nincs különösebb problémám. Érdekes személyek akikkel nehéz lesz összeszokni munka terén, elvégre annyira másként látják a világot mit én. Mióta a Daitenshi-hez kerültem, egész jól sikerült berendezkednem. Mondjuk az is igaz, hogy kevés cuccom van amit el kell rendeznem a szobámban. A felszerelésem nem foglal éppenséggel nagy helyet. Bár annak örülök, hogy sikerült velem egy magasságú bábot találni akire ráaggathatom a cuccaimat. Így sokkal pofásabban néz ki, mint ha csak elpakolná egy ládába. Hiába, örök hibám marad, hogy a saját lakhelyemet próbálom az én igényeimre szabni. Nem túl praktikus ahogy én berendezkedek, de nem is ez a lényege, hanem az, hogy ha belépek akkor jól nézzenek ki a cuccaim. Mindennek elrendelt helye s koncepciója van nálam. Francba még az asztalomon is mindig mindennek tökéletes helye van, és mindent oda is teszek vissza. De most nem ez a legfontosabb.
Két ajtóval odébb kopogtat. Ezek szerint csak én vagyok a bázison. Lassan felkelek és visszarakom, az épp kedvencnek kikiáltott könyvemet a helyére. Mióta a Daitenshi-hez kerültem bőven van időm olvasgatni, hiszen egyebet sem teszek, csak edzek, és olvasok. Nem nagyon mozdultam ki az elmúlt hetekben. Túlzottan rákoncentrálok arra, hogy a legjobb formámban legyek. Talán...
Mindegy. Lassan úgyis ideér az ajtómhoz. Vajon hányan lehetnek itthon akik nem nyitottak neki ajtót? Talán én is megtehetném ezt, de most jól fog jönni egy kis társaság. Arról nem is beszélve, hogy ugyanezen személyekkel kell majd együtt dolgoznom, meg úgy egyáltalában véve élnem. Időszerű lesz megismerkedni velük.
Megérkezik a várva várt kopogás, s szinte nesztelenül suhanok az ajtóhoz. Hiába szakmai ártalom, hogy a jól ismert terepen néha akaratlanul is észrevétlen mozgok. Utolsó mély levegő, és lássuk, hogy ki érkezett.
- Igen? - Szólok ki ahogy kinyitom az ajtót és rápillantok a nálam jócskán magasabb emberre. Valahogy lerí az arcáról, hogy vagy katona, vagy rendőr, vagy kommandós volt valaha. Bár nem akarok találgatni, ez a megérzésem azért eléggé szöget üt a fejemben. De ez most mindegy.
Miután bemutatkozik kezet nyújtok felé (függetlenül attól, hogy ő megtette-e ugyanezt felém).
- Kazuho Kira. Volt Második osztagos halálisten. Örvendek a szerencsének. - Ezután ellépek az ajtóból barátságosan utat engedve neki.
- Fáradj beljebb ha gondolod.
Vissza az elejére Go down
Kurai Szadame
Daitenshi
Daitenshi
Kurai Szadame

Férfi
Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2012. Apr. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te6000/15000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:41 am

Próbálkozását végül siker koronázta, és egy ajtó kinyílt, és egy taggal is találkozhat. Így legalább nem csak a szervezet vezetőjével volt kontaktusa. Remélhetőleg a többi társa jellemvonása nem egyezik meg Mr. Sierashi jellemével. Mert akkor sajnálatosan gondjai támadhatnak. Nem a legjobb esemény, hogy egy éles helyzetben, a múltban kezdenek el merengeni, vagy éppen be akarják mutatni, hogy mennyire is hősiesek. Ostobaság lenne a részükről, hatalmas ostobaság. Ám ezzel nem azt akarja mondani, hogy nem kedveli Mr. Sierashit, mivel csak egy találkozásuk volt, így a mérleg nem dőlhetett semerre se. Sem pozitív, sem negatív irányba. Bár egy beosztottnak nem feltétlen kell szimpátiát éreznie a felettese iránt, elég, ha megbízik benne. Habár, még azt se érdemelte ki. Jelenleg tehát Szadame, csak egy besorozott katona, akinek tennie kell majd a dolgát, ami jelenleg nem más, mint bemutatkozni, és kezet fogni.
- Kurai Szadame. Japán hadseregének nyugalmazott tábornoka.- a formalitáson túlestek, és most elgondolkozhat, hogy miket is tudott meg eddig a halálistenekről? Tehát abban igaza volt, hogy osztagokra vannak bontva, és kettőnél több kell, hogy legyen. Ostobaság lenne két osztagot fent tartani. Kivéve, ha hatalmas eltérés van az osztagok szerepét tekintve. Tehát itt a másik dolog, amire tud következtetni. Ha több osztag van, akkor nagy az esély arra, hogy mindegyiknek meg van a saját speciális feladata. Hírszerzés, szanitécek, haditechnika, támadó alakulatok. Ez már négy, tehát négy osztag biztosan van.
- Köszönöm a szívélyes invitálását, élek a lehetőséggel.- érzelmektől mentes hangon közölte az információt. Nem kell félreérteni, rendelkezik emóciókkal, csak nem szokás kimutatni azokat, kivéve a fekete humort, és a maró gúnyt.
- Nos, mivel kellene kezdenem? Mivel a véleményem szerint, Én vagyok a legújabb tagja ennek a szervezetnek, így magától értetődik, hogy egy régebbi tag véleményét kikérjem. Mi a véleménye a szervezetről, és hogyan sorozták be?- egyenes testtartással állt, kihúzva magát, mintha csak valami fémdarabot kötöttek volna a hátához. Nem hiába, évek gyakorlata végül mindenkibe beleivódik, és szokásukká válik. Ahogy a katonai kiképzés során elsajátított, bevett formák is. Az egyenes testtartás, a rangban felette állóval szembeni tiszteletet, akkor is, ha ellenségek. Aki megérdemli, annak meg kell adnia. El kell ismerni azt, ha valaki tehetséges valamiben, és jól is csinálja. Legyen az mészárlás, vagy éppen művészet. Bár van olyan, akinek a kettő egyet jelent, nos, talán akkor mégse kell mindig, mindent elismerni.
Vissza az elejére Go down
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te19000/30000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyPént. Nov. 30, 2012 9:33 am

A bemutatkozás során miden gondolatom megerősítést nyer, és egy pillanatra el is csodálkozok, hogy egyenesen egy tábornokkal beszélek. Érdekes színfolt az életemben. A viselkedése teljesen katonákra jellemző, érzelemmentes és egyenes. Nem lep meg kicsit sem a viselkedése, és eléggé gyorsan képes leszek átlátni a gondolkodásmenetét, hiszen volt már dolgom katonákkal. Persze tábornokkal, még pont nem beszéltem, de most ezt is megejtem. Helyet foglalok a székemben amolyan otthonos lazasággal. Éreztetem a vendéggel a testbeszédemből, hogy a szoba az én terepem, ám ugyanakkor ő szívesen látott vendég ezért nincs mitől tartania, illetve nem szükséges a formalitásokat fenntartania.
A kérdése egy cseppet sem okoz meglepetést, hiszen logikus ezzel kezdeni. Az egyetlen ami komolyabban felkelti a figyelmem, hogy frissebb tag mint én. Ez pedig kicsit változtat a helyzetemen. Innentől kezdve nem egy táborokkal beszélek, hanem egy velem egyenrangú féllel. Ez az elkövetkezendőkben a hozzáállásomon is sokat fog változtatni.
- Foglalj helyet nyugodtan. És ha megkérhetlek tegezz. Én is így teszek. Nem kell itt olyan komolyan venni mindent. Elvégre nem bevetésen vagyunk. - Mosolyodok el, majd megvárom míg elfogadja, vagy elutasítja a felkínált helyet. Mikor ez megtörténik belekezdek a mondandómba.
- Nos az egy érdekes történet, hogy hogyan kerültem a csapatba. Az elején szögezzük le, hogy Tamachi Yukezo tenshije vagyok. A vele való első találkozásomkor hívott be a szervezetbe. A második osztag parancsára meg kellett figyelnem Yukezo-samát. A Gotei nem bízik a Daitenshi-ben, mert nem ugyanazokkal a módszerekkel dolgozunk mint ők. Ezt magam tanúsíthatom. Hogy én miért fogadtam el a meghívást? Nos meguntam, hogy a Gotei mindenben korlátozott a munkám elvégzése során. Egy ninja számára a rugalmasság kifejezetten fontos, de erre ott nem volt lehetőségem. A Gotei elvárja a halálistenektől, hogy mindent, mindig úgy tegyenek ahogy ők kitalálták. De ezt tábornokként nyilván te is tudod. - Biccentek felé egy aprót. - Persze nem gondolom, hogy mindenben rossz az ilyen felfogás. De az én munkámat kifejezetten nehezíti. Ez a fronton harcoló katonáknak tökéletes módszer, mert így könnyebb a dolguk. De egy magamfajta ninjának ezek teljes mértékben hátráltató tényezők. Szóval így kerültem a Daitenshi-be. Az előbbi kis monológomból pedig kiderül, hogy a Daitenshiről a véleményem igencsak pozitív. Teljesen a magaménak érzem a szervezet célját. Ezen belül pedig úgy dolgozok ahogy én szeretnék. - Magyarázom nagy beleéléssel, majd mintegy mellékesen felteszek egy kérdés. - És neked mi a történeted? Hogy kerültél a Daitenshi-be?
Vissza az elejére Go down
Kurai Szadame
Daitenshi
Daitenshi
Kurai Szadame

Férfi
Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2012. Apr. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te6000/15000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptySzer. Dec. 12, 2012 4:12 am

Mint vendég alkalmazkodnia kell a házigazdához, és ha azt kérték, hogy tegezze, akkor tegezni is fogja. Habár nem kifejezetten rajong ezért, mivel még csak most találkoztak, de nem akarja megsérteni a másik félt.
- Ahogy szeretnéd.- és már le is tegezte, ám ismét hallgatásba burkolózik, mivel a feltett kérdésére kapja is a választ. Habár, azt nem érti, miért is kell előre leszögezni, hogy kinek is a tenshije? Nem szándékozik ezt szóvá tenni, vagy éppen megszólni ezért. Ha ahhoz a személyhez osztották be, akkor annak nyilván megvan az oka is. Talán ebben a szervezetben is megvannak a külön osztagok, minden feladatra egy speciális alakulat. A férfi feleletéből talán erre is választ kap, ahogy arra is, hogy az ellentét itt is megvan a két nagyhatalomközt, ahogy az mindenhol. Talán csak az eszközök másak, de ennyiben ki is merülhet az eltérés. Az némileg meglepi, hogy Mr. Kazuho, ninjanak titulálja magát. Bár ha belegondol, akkor nem is tűnik olyan váratlannak. Egy másik világ, más kasztok, vagy csak a név más. Egy ninját, az átlagos seregben leginkább merénylőnek lehetne nevezni. A kijelentésre, miszerint Szadame is tudja, hogy milyen is az, amikor utasítgatnak, csak bólint. Mikor még egyszerű tiszt volt, akkor ez ment, viszont, amikor már elérte a megfelelő rangot, akkor Szadame volt az, aki másoknak utasítást adott.
- Igen, kiderült, hogy szimpatizálsz a szervezettel.- mondta gépiesen, érzelmektől mentes hangon.- Nos, az Én történetem nem ennyire bonyolult. Miután nyugalmaztak, egy sérülést követően, és elváltam a feleségemtől, az életemet annak szentelhettem, hogy felkeressek néhány személyt. Ezen törekvéseim közben találkoztam Mr. Sierashival, akinek felkeltettem az érdeklődését, és miután felvezette a szervezet célját, felajánlotta a csatlakozási lehetőséget. Mivel ez a hasznomra vált, így elfogadtam, cserébe hűséges szolgálatot fogadtam. A neveltetésem okán pedig be is tartom az adott szavamat. Azt pedig majdnem elfelejtettem, hogy Mr. Sierashi tenshije vagyok.- habár, ennek okát nem érti, hogy miért is kell ezt így kijelenteni, de ha már Mr. Kazuho is megtette, akkor Szadame is megteszi. Azt pedig nem mondta el, hogy Mr. Sierashi igazán hosszúra nyújtotta a társalgásukat. Majdnem olyan volt, mint valami képregény, vagy manga szereplő. Érzelmekkel, múlttal, fájdalommal teli beszéd, amit általában egy másik szereplőnek mondtak el, hogy meggyőzzék valamiről, esetleg a negatív szereplő megtéréséhez vezet. Szadame véleménye az, hogy a kevesebb az néha több. Nem kell mindig elkoptatni a szájukat, csak a megfelelő időben, és helyen. Pont, ahogy a tapsolás is, egy esküvőn illik, de egy temetésen inkább már kínos.
- Mivel az a bizonyos Gotei szervezettel kapcsolatban vagyunk, mégse tudok róla semmit. Felvilágosítanál ezzel kapcsolatban?- jó, ha ezzel is tisztában van, főleg, ha valamiért találkoznia kell egy tagjával.
Vissza az elejére Go down
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te19000/30000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 03, 2013 12:32 am

Egyik kérdés a másikat követi, ami nem meglepő, elvégre egy magas rangú katonáról beszélünk. Egyértelmű, hogy informálódni szeretne. Talán nem is baj, ha mindennel tisztában van, de néhány dologra figyelnem kell. Elvégre még a Gotei-ben tettem egy esküt, amit nem óhajtok megszegni. Éppen elég volt eljönni onnan, nem kell még jobban magamra haragítani SS népét. Elég, ha csupán egy átlagos felvilágosítást adok neki, nem kell nagyon túlbonyolítani a dolgokat. Főleg egy katonának nem. A kiállásából és a stílusából nagyon is kivehető, hogy az egyszerűségre törekszik minden téren.
- A Gotei egy ősrégi szervezet. Ha hallottál már halálistenekről, azok általában oda tartoznak. Nagyon kevés renegát létezik, és azok sem sokáig. Maga a szervezet tizenhárom osztagból áll, mindegyik a saját feladatával és vezetőivel. Ők tartják fenn az egyensúlyt a világban. Ők küldik át a halott lelkeket a Lelkek Világába, ők harcolnak a lidércek ellen. Egyszóval ők a rend őrei a holtak közt. Minden osztagnak megvan a maga feladatköre, mint azt említettem. Az első osztaga leginkább azért felel, hogy a többit irányítsa. A második osztag, ahol én is voltam az úgymond "lopakodó" egység. Mindent ahol nem feltétlenül a frontális ütközet a legjobb megoldás, azt ez az osztag végzi. A harmadik osztag a belső védelemért felel igazán, míg a negyedik a gyógyítók részlege, és így tovább. Meghatározza a szokásokat, és az osztagon belüli felépítést is az, hogy mi a feladatkör. Ami viszont mindenhol közös, hogy az osztagok élén egy kapitány, és az ő hadnagya áll. Igazából tényleg olyan az egész mint egy sereg. Egy sereg, ami a lidércek ellen harcol. Nagyjából ennyi amit tudni kell róluk nagy általánosságban. - Fejezem be igencsak hosszúra nyúlt mondókámat, majd a vendégemre pillantok.
- Remélem nem haragszol meg, ha bizonyos dolgokat nem említek meg részletesen. Tudod a Gotei-ben tettem egy esküt, amit nem szeretnék megszegni. Köt a becsületem.
Vissza az elejére Go down
Kurai Szadame
Daitenshi
Daitenshi
Kurai Szadame

Férfi
Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2012. Apr. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lakókörlet - Page 2 Cl0te6000/15000Lakókörlet - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 EmptyHétf. Jan. 28, 2013 12:01 am

Ahogy sejtette, a Gotei se más, csak egy sereg, és semmi több. Tizenhárom rész, mindegyik élén egy kapitány, és hadnagy. A kapitányok megfelelői lehetnek a tábornokok, akik a saját osztagukért felelnek, így vagy a legtapasztaltabb, vagy a legerősebb személyeknek kell lenniük a szervezetükben. Szadame véleménye szerint pedig, a lelkek megmentése lehet a másodlagos feladatkör, az első pedig az, hogy harcoljanak a lidércek ellen. Nem több az egész, csak egy háború, aminek sosincs vége.
- Természetesen nem, az eskük megszegése általában hazaárulásnak számít.- az árulás, ami minden seregben a legmegbocsáthatatlanabb bűn. Elárulni, meggyalázni a kötelességet, amire nem sok értelmes mentséget lehet elfogadni, és a büntetés mindig is halál. Természetesen csak akkor, ha megtudják. A becsületre nem sokat ad Szadame, egy igazi háborúban a becsület inkább hátrány, mintsem előny. Megadni a fair küzdelmet az ellenfélnek, ahol ez akár a hátrányt is jelentheti, vagy éppen a halált. Ha van lehetőség a tiszta, biztonságos likvidálásra, akkor élni kell ezzel az eséllyel. Ahogy régen tanították Szadamenak. Nem az a fontos hogyan, de maradjon életben, és a feladatot mindig végezze el. S’ habár sajnos néha megszegte ezt a tanácsot, hogy mentse a társai életét, de többnyire elvégezte a küldetését. Akkor is, ha ez azzal járt, hogy némi járulékos veszteséget el kellett könyvelniük. Mint például, amikor a többség érdekében egy saját, sérült társukkal kellett végezniük. Egy személy nem helyezhető a többek fölé, még ha ez évekig tartó kellemetlen álmokat is okozott. Talán ma se döntene máshogyan Szadame. Ám nem lehetetlen, hogy ebben az új szervezetben, ahova elszegődött, itt nem feltétlen néznék jó szemmel, hogy végez egy társával. Legalábbis elég határozott volt a társak életéről, Mr. Sierashi véleménye. Ahogy beszélt a régi partnereiről, az arra enged következtetni, hogy a kötelékek számára sokat jelentenek. Ostobaság…
- És miért harcoltok a lidércek ellen? Mi volt a kiváltó ok, amiért hadba vonultatok ellenük, és egy életre alárendeltétek magatokat ennek a háborúnak? Gondolom valami elég nagy, és súlyos dolog lehetett, amiért életeket feláldozva folytatjátok, még mindig.- bár van egy kis előérzete, hogy erre nem fog kielégítő választ kapni, talán valaki olyannal kell beszélnie, aki a Gotei kötelékében tölt be vezető szerepet, esetlegesen egy kapitánnyal. Ha már szövetségesük a Goteinek, akkor némileg megnyílhat az információs csap. S remélhetőleg nem elapadt kutakba fog ütközni, vagy éppen kiszáradt medrekbe.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lakókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lakókörlet   Lakókörlet - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lakókörlet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town :: Kohrihebi no Su - A jégkigyó fészke-