-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Tanácsterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Tanácsterem - Page 2 Cl0te68000/100000Tanácsterem - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Tanácsterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem - Page 2 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 7:34 pm

[Sierashi találkozó - Ismerd meg az apádat akció!]

A kialakuló helyzet leginkább egy kabaréhoz kezd hasonlítani, két suhanc betör az állítólag bombabiztos rejtekhelyemre, ezt követően pedig még egy támadást is megkísérelnek szerény személyem ellenében. Rendes körülmények között a pillanat tört része alatt tanítanám móresre a neveletlen ficsúrokat, ám sérüléseim miatt még az egyszerű mozdulatok kivitelezése is nehezemre esik, nemhogy egy harc lebonyolítása. Mielőtt még bármit is reagálhatnék a visszaszólásra, a hevesebb vérmérsékletű iker máris támadásba lendül, kétségtelenül az Én életem kioltása a cél. Jobb szemöldököm kérdőn emelkedik fel, hiszen elég lomhán közeledik, bár ez betudható annak is, miszerint testvére ott lóg a nyakában. A koreográfiát valószínűleg már régen betanulták otthon, mert így kapálózni képtelenség csak úgy. Ebben a pillanatban indul be a hely védelmi mechanizmusa, aminek értelmében két méretes vízköpő veti le magát a közeli falakról, azután mindketten elém helyezkednek, testükkel védelmezve eme hely tulajdonosát. Fogalmam sincs, milyen nyámnyila urak éltek itt eddig, viszont Nekem nincs rá szükségem, hogy két túlméretezett papírnehezék pesztrálgasson, akármilyen állapotban is vagyok. Éledő haraggal tápászkodok fel trónszerű ülőalkalmatosságomból, viszont a túl gyors mozdulattól megszédülök, s nekitántorodok az egyik őrnek. Hoppá-hoppá, ez így nem lesz jó! Felesleges homlokom irányába nyúlnom, egész testem úgy lángol, mintha egy élő fáklya lennék. Feltehetőleg testem épp most végez az esetleges kórokozókkal, azonban ezt csinálhatná kevésbé észrevehetően is, mivel ez igazán zavar. Szerencsére a várt roham elmarad, szédelgésem mellett igencsak nehézkes lett volna egy katanával hadonászó kölyköt is harcképtelenné tenni.
- Nocsak, a jólneveltség már nem divat a Seireitei köreiben, nem is tudom miért lepődtem meg ezen… - szólalok meg némi szusszanást követően, mondandómat a barnaszemű fiúnak címezve. – Rám törtök a saját birtokomon, ráadásul még bemutatkozásra szólítotok fel, amikor ezen a helyen Ti vagytok hívatlan vendégek? Nos, legyen… Sierashi Yuusuke vagyok, Hachibantai Ex-Taichou és a Kohrihebi no Su jelenlegi tulajdonosa. Most pedig válaszoljatok! Kik vagytok, s milyen módon jutottatok át a védelmen?!
Kétséget kizáróan ez a kérdés izgat jelenleg a legjobban, mert ezzel feltételezhetővé vált, hogy a környék lefedettsége mégsem olyan tökéletes, mint ahogy azt eddig gondoltam. Való igaz, egyetlen tekercsben sem olvastam olyat, ami arra engedett volna következtetni, miszerint gyermekek ellen is ugyanolyan jól működik az erőtér, mint felnőttekkel szemben. Ámbátor ez egyértelműen abszurdum! Nincs olyan idióta tervező a világon, aki nem a behatolók lélekenergiáját, hanem inkább a korát nézi. Fiatalon is rendelkezhet valaki elrettentő lélekenergiával, elég hacsak Hanae-chanra gondolok, aki ugye még alig töltötte be a huszadik életévét, viszont nagyobb erőre tett szert, mint jómagam százötven év alatt. Természetesen az utóbbi időben hatalmam csak tovább gyarapodott, de véleményem szerint még így sem tudnám térdre kényszeríteni egykori kapitányomat. Mindegy is igazából, talán csupán évek múlva fogunk újra találkozni, mivel valami megmagyarázhatatlan okból kifolyólag Ő nem volt tagja azon elitcsapatnak, amellyel az elfogásomat bízták meg. A főkapitány már akkor sem állt a helyzet magaslatán, lehetett volna annyi esze, hogy legalább egy tapasztaltabb vezetőt állít a csoport élére, nem pedig a legtapasztalatlanabbakat fűzi egy csokorba. Példának okért az 5. osztag vezérével meggyűlt volna a bajom, ráadásul annak a némbernek olyan hátborzongató pillantása van, amitől minden egyes szőrszálam az égnek mered. Fejemet megrázom kissé, sikerült elkalandoznom, így igazán méretes rést hagyva ezzel a védelmemen. Az idegesítő kőszobrok az istenért sem akarnának eltakarodni az utamból, ezért néhány jól irányzott taposással próbálom a tudtukra adni a tényt, mely szerint rohadtul nincs rájuk szükségem, szinte már-már végtelen reiatsuval rendelkezem, egy pár punk feltehetőleg már a kihúzott lélekölőm által keltett nyomás hatására is a földre roskadnak majd. Sokak véleményével ellentétben nem vagyok beképzelt, egyszerűen tökéletesen tisztában vagyok átlag feletti képességeimmel.
~ Watanabe elárult volna? ~ - fogalmazódik meg bennem a gondolat, hisz’ már régen itt kellene lennie a fiaimmal, erre csak ezt a két sorscsapást kaptam a nyakamba. ~Nem, az nem lehet. Tisztában van vele, hogy az az életébe kerülne, ráadásul nincs is olyan joga, amivel képes lenne parancsolni a Fészeknek. Ettől függetlenül ezek mégis itt vannak, ez pedig aggodalomra ad okot… ~
Talán erősebbek, mint ahogy azt első ránézésre feltételezné az ember, lehet meglepték a 10. osztag kapitányát, s ekképp tudták mozgásképtelenné tenni. Érzékeimet újra kiterjesztem, ám akárhogy is pásztázom a környéket, egyszerűen képtelen vagyok Suke kisugárzását megtalálni. Ha megölték – amit mellesleg kétlek -, akkor is lennie kellene egy minimális lélekenergia-lenyomatnak a környéken. Ingerülten kell konstatálnom, hogy egyáltalán nem is járt a mai napon a környéken. Mérgemben még az asztalon lévő teát is lesodrom, az ezer darabra törő kerámia csengése sokáig visszhangzik még a helyiségben. A forró nedű pillanatok alatt méretes tócsát eredményez az asztal alatt, körülbelül pont olyat, mint amivel Chiyo-chan alakított ki közelebbi kapcsolatot egykor. Úgy hiányzik, el se tudnám mondani! Dotonryuu-t nem túl finom mozdulattal rántom elő sayájából, majd a kardhüvelyt nemes nemtörődömséggel a gránitból készült bútordarabra hajítom. Megvédem, ami az Enyém, ez már csak így megy!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tanácsterem - Page 2 Cl0te25000/30000Tanácsterem - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Tanácsterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem - Page 2 EmptyKedd Május 17, 2011 8:28 am

|| Sierashi találkozó - Ismerd meg az apádat akció! ||

A fürdőköpenyes fazon nem álldogált stabil talpakon, ezt még Masa halmozottan hátrányos szögre kényszerítő karjának takarásából is tökéletesen láttam. Elvégre remek megfigyelő képességgel áldott meg a sors! Legszorultabb helyzetből is képes voltam apróságokat észre venni. Korom zsenije vagyok. Tagadni is kár lenne. Szóval, távoli és nyíltan tagadott hasonmásom behódolhatna végre és elereszthetne! Főleg, ha nem akar magára maradni! Döglött ló kiszagolná valamilyen alantas tervvel kibliccelte a reggeli fürdést. Így halad dezodor csomaggal lepem meg! Sőt, amint végeztünk szédelgő harmincassal bemegyünk kencéket áruló boltba. Biztosan felismerjük. Tekintve anya micsoda vattacukros illatfelhővel közlekedik, biztosra veszem könnyen rábukkanunk egyre. Meg azt mesélte tele van miniszoknyás, agyonsminkelt nőkkel, vagy macska nyávogással beszélő férfiakkal. Mi lehet abban jó furán beszélnek?! Meglehet a felnőttek hasonlóan udvarolnak, mint a kan macskák?! Nem hangzik túl jó üzletnek. Semmi kedvem kivert szőrpamacsként üvölteni minden tavasszal. Oda lenne a hangom és büszkeségem. Inkább ne nőjek fel! Viszont, tervemmel félreértés ne essék. Legcsekélyebb mértékben sem a szívesség, vagy felebaráti szeretet vezényel. Sértés lenne fejemnek, ha két lábon járó bűzbombával közlekednék, aki mellékesen utánozza harcos vonásaimat. Végén, valaki figyelmetlenségében összekeverne minket. Mekkora égés lenne már!
~ Most már tényleg elereszthetnél, te csupasz csiga! Úgyis tudom nem bírsz velem sokáig! Tejbepapi vagy! Anya megmondta, kevés káliumot - kalcium lennexD - fogyasztasz és gyengék a csontjaid! ~ Szabadítottam ki határozott mozdulattal fejemet, némi gúnyos "HÁHÁ!" kíséretében. Hangsúlyoznám sikeremhez semmi köze, épp akkor lazított szorításán és egyensúlyomat sem emiatt vesztettem el. Egyszerűen fiatalos lendületemnek köszönhetem, majd nem orra estem. Azonban elektromos kisautó kergetésen edzett reflexeim meggátoltak abban, szégyen szemre hasra vágódjak. Bár, részegesen imbolygó ellenfelünk beszédétől némileg kitágult pupillám. Nem spórolt felvágós rangsorolással. Minden elismerésem övé lenne, ha nem bántaná becsületem. Biztos azt hiszi másnak nincs hasonlóan hosszú listája! Látta volna a Télapónak írt kívánságaimat! Nem lenne ilyen beképzelt, ha tudná hány sort írtam telis tele kemény, verejtékes munkával! Majd én megmutatom! Nem csak ő tud ilyen, nem is tudom, hogy nevezik ezt. Mindegy, felbosszantott vele!
-Sierashi Katsuo, Jūbantai nulladik tisztje! Tizenöt éves, anti brokkolli evő, két plüss medve jogos tulajdonosa és semmi közöm a mellettem álló, sértő mód hasonlító egyedhez! Ide, pedig beeresztettek! Miért is...Masa?-
Pillantottam oldalra némi kételyt érzékelve az erőben. Tulajdonképpen már elfelejtettem minek hozott be Watta bá. Nem lehetett túlzottan fontos, ha már nem emlékeztem rá, viszont az még nekem is szöget ütött fejemben, roppant vicces kedvében van az élet. Ugyanolyan vezetéknevünk van, mint a hálóköntösös zaklatónak. Némileg furcsálltam, de nem lehetett rossz ember, ha hozzánk hasonló névvel rendelkezett. Igazából, erre büszkének kéne lennem, mégse tudok. Az én identitásommal ne éljen vissza egy szobrokat brutálisan verő őrült. Amúgy, minek bántja azokat a szerencsétlen díszeket? Nem lenne egyszerűbb kikerülni?! Nem, valószínűleg én se tenném. Minek, olyan szemtelenek, hogy az utamba állnak?:O ~ Lehet, még megkedvelem a szatírt! ~
-Na, azt már nem! Masa! B63! Ismétlem, B63!-
Hördülök fel, miután kirázom sötét fürtjeim közül ostoba gondolataim. Ebbe a puccos terembe nem azért érkeztem lepaktáljak lelki békességem kedvéért a klotyó manóval! Igenis legyőzőm, ahogy a szobatisztaság mentes hónapokat! Kivételesen, úgy festett ebben külső jegyeimet bitorló alkalmi társam is egyet értett. Mire elkiáltottam bevetendő tervemet, már széles karjelzésekkel hadonászott felém. Ostoba! Mintha nem szám háborúztam volna heteken keresztül, hogy tudjam, először fel kell mérnünk a koros erejét, vagy megint ücsöröghetek a vesztesekkel. Megtanultam a leckét, hányszor kell még elmondanom?! Megjegyeztem szabálytalan védekező félként előre rohanni, valakit tökön rúgni, kilőni kaviccsal, vagy fent ülni egy fán és annak elmondani a számokat, aki több jutalmat ajánl. Gondolkozni azért nem fogok. Túl sok időbe telik. Inkább veszítsek, mint sokat ücsörögjek egy helyben! Szóval, irány az előre! Helyesbítve kerülés balról. A csodálatos B63, melyet szorgalmas tv kutató munkám eredményeként baseball mérkőzésekről mintáztam, annyit tett felváltva, két oldalról támadtunk. Gyors mozdulatokkal, szinte állandó sorozás alá vettük az ellenséges bázist. Leleményes ötletem követői, lehetőleg azt a részt hagyják ki, amikor néhány milliméterrel megrövidítik balra dőlő tincseim. Az egyszerű baki volt, mely betudható annak, hetek óta nem gyakoroltam repülő zöldségek elől való kitérést. Bár, ha csorba esett éjfekete hajkoronám hosszán, legalább megmaradt volna szimmetriám. Így nem kerülhetem el anya szakértő vágását. Azaz, addig fogja igazgatni frizurám, míg teljesen el nem tűnik. Végül is. Nem állhat rosszul a kopaszság...
Rövidre szabott kezdésünket ideje volt dűlőre juttatni. Tehát, ominózus és garantáltan edzés hiány okozta hibámat próbáltam a javunkra fordítani. Kényszerű hátra lépésemből fél kört téve guggoltam le. Valahogy sejtettem a belőtt hosszú kívánság listás férfinek nem fogom tudni elkaszálni a lábait, de arra jó volt valamerre elmozdítsam. Ha minden igaz két lehetősége van. Felugrik, vagy villámtánccal kihátrál. Nehéz bevallani, de nem tudtam biztosra, mi fog történni. Na, de a legnagyobb sztároknak is van gyenge pontjuk! Az enyém a statisztika. Az unalmas számolgatást ráhagytam háttérben lapító hasonmásomra. Én úgy gondoltam, ha nagylelkűen felajánlom hátam, még levegőben utol érheti, vagy ha jelzi rásegíthetek a shunpo-jára egy lökéssel. Rajtam nem múlik, csak kínálja meg egy kidou-val, vagy mesteri vágással. Bár, ha az idegesítő szokásairól van szó, akkor képes lesz mással előállni. Folyton átvariált valamit! Ezért mondom, hogy nem lehet a rokonom!
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Tanácsterem - Page 2 Cl0te68000/100000Tanácsterem - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Tanácsterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 10:35 pm

[Sierashi találkozó - Ismerd meg az apádat akció!]

A komédia tovább folytatódik, komolyan mondom, egy-egy megmozdulásukat látva inkább odasietnék, nehogy hasra vágódjanak itt Nekem a nagy sietségben. Az anyukájuk biztos kitekerné a nyakam, ha bármilyen sérülés is érné őket, leginkább saját, semmint az Én jóvoltomból. Az igazat megvallva nem túl nehéz összeraknom a végére a kirakóst, hiszen elmémben feldereng egy ködös emlék, az árulásomat követő első látogatásom képei a Seireiteiben. Chiyo-chan akkor közölte Velem, miszerint állapotos és nem is egy, hanem rögtön két trónörökössel fog megajándékozni. A nevek kiválasztásában is segédkeztem ekkor, ezért lehetnek a suhancok olyan ismerősek egymás közötti beszélgetéseiket hallgatva. Rövidesen minden ezirányú feltételezésem bebizonyosodik, amikor a kékszemű ficsúr hajlandó válaszolni feltett kérdésemre. Egy pillanatig némileg meglepődötten hőkölök hátra, holott a lelkem mélyén már számítottam erre a válaszra. Valami rosszul sülhetett el, mivel legalább tizenötnek tűnnek mindketten, pedig porontyaim nem lehetnek idősebbek másfél évesnél. Csupán magamat korholhatom a dolog miatt, hiszen saját hibámból adódóan nem lehettem ott születésük pillanatában, azonban némileg szerelmemre is neheztelek kissé, amiért egy ilyen fontos információt elfelejtett megemlíteni. Elégedett bólintás kíséretében veszem tudomásul a tényt, mely szerint Suke semmibe nem avatta be kettősüket, habár egy kis gondolkodás segítségével könnyedén kikövetkeztethették, hogy ki is vagyok az életükben. Atyai képességeim körülbelül a nullával egyenlők, nincs olyan kifogásom, amivel kiválthatnám azokat az együtt töltött időket, melyeket sikeresen elvesztegettem dezertálásom végett. Ennek köszönhetően egyáltalán nem csodálom agresszív fellépésüket, magam is hasonlóan cselekednék a helyükben.
Az utasítást nem tudom mire vélni, egyetlen ilyesfajta szakkifejezést sem sajátítottam el akadémiai éveim során, szóval ez egy új keletű dolog lehet, ezért felkészülni sem tudok rá teljesen. Két oldalról rohamoznak meg, ekképp kényszerítve figyelmem megosztására. Jó gondolat, bár hamarabb kell felkelniük ahhoz, hogy Engem képesek legyenek megadásra kényszeríteni. A Katsuo nevezetű suhintása elől egy könnyed szökkenéssel térek ki, ezt követően nem a kövezeten csattan lábbelim talpa, hanem fiam katanájának életlen részén. Természetesen rendes körülmények között képtelen lenne megtartani a súlyomat, ezért is gyűjtöttem reishit a talpam alá és voltam képes a levegőben maradni. Mutatvány igazán jól sikerült, büszke is vagyok szerény személyemre emiatt, viszont önteltségemben egyszerűen figyelmen kívül hagyom a másik ikret. A vörösen izzó tűzlabda látványa nem gyengén meglep, ésszel még fel sem fogtam a támadás mibenlétét, miközben karom már magától lendül, pengémet pedig függőlegesen a testem vonalához igazítja. Hamar eszmélve támasztom meg szabad kezemmel kardomat, ily’ módon állva ellen a mágiából származó erőnek, amit egészséges állapotomban simán félretaszítottam volna, most viszont jómagam repülők hátra, ezalatt erőlködve ellököm magamtól a Shakkahout. Az immáron célt tévesztett démonmágia a közeli falba csapódik, ennek hála az egyik drapéria is lángra kap, vöröses tombolása jobban bevilágítja a termet, mint a gyenge fénnyel izzó fáklyák. Visszhangzó csattanás kíséretében vágódok neki a kemény padlózatnak, tüdőmből a másodperc tört része alatt suhan ki minden levegő. A kín hullámai ordítva vágtatnak át testemen, a Cero által szétégetett hátam nem épp ilyesmire vágyik, amikor még ülni is alig voltam képes.
- Nem, ne csináljatok semmit! - rivallok rá a már mozgásba lendülő vízköpőkre fektemben, akik feladatukhoz híven már indultak is az ellenség kiiktatásának céljából, ezáltal védve meg a Fészek tulajdonosát. – Gratulálok, sikerült meglepnetek, nem sokan mondhatják ezt el magukról… - magabiztos szavaimnak valahogy ellentmond az a pár másodperc, amíg sikerül törökülésbe szenvedni magam, de sajnos nem tudok mit tenni ez ellen. – Mily’ ironikus helyzet! Nekem kellett volna benneteket megtanítanom a kardforgatás és a kidou-szórás művészetére, erre most Én kaptam leckét Tőletek! Mégis, kicsit értetlenül állok az események alakulása előtt… Az apátok vagyok, mégsem tudom elképzelni, hogy miért vagytok ilyen idősek. Mi történt?
Na igen, a sok mellébeszélés között azért elhintettem egy fontos információt, valamint azt a kérdést, ami a leginkább foglalkoztat jelenleg. Kizártnak tartom, miszerint a Dangaiban nevelkedtek volna, ahol az idő teljesen másképpen folyik. A takarító miatt egyetlen nyugodt pillanatot sem lehet ott eltölteni, igazán unszimpatikus egy jelenség. Valami miatt úgy érzem, a neheze csak most következik, ezért némi szusszanást követően és lélekölőm hathatós segítségével feltápászkodom. Fintorogva kell tudomásul vennem, hogy felszakadt a seb és vérem gyöngyöző patakokban folyik alá, ezzel tökéletesen eláztatva kimonóm hátrészét. Gyógyítói képességeim még mindig a béka segge alatt vannak, ezért az önellátás lehetőségét rögtön ki is zárom. Remélhetőleg nem fogok a fellépő vérveszteség miatt elájulni vagy ilyesmi, az valahogy rontana az örömteli viszontlátás összképén.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tanácsterem - Page 2 Cl0te25000/30000Tanácsterem - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Tanácsterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem - Page 2 EmptySzer. Nov. 23, 2011 4:03 am

|| Sierashi találkozó - Ismerd meg az apádat akció! ||

Elégedetten csapom vállamra Raion-t, miután a köpenyes fazon messzire repül és remekbe szabott tervem végén még tűz is keletkezik. Büszkeséggel tölt el, Panaló segédem, vagy Iszlám hadnagy gyújtójának közreműködése nélkül sikerült bevarázsolni a tizedik osztag hangulatát. Otthon, édes otthon! Máris sokkal jobban éreztem magam. Bár néhány anyag még lángra kaphatott volna a tökéletes összhatás kedvéért, de nem lehettem türelmetlen. Mire végzünk az egész hely lángokba fog borulni. Kivéve, ha tekergőző agyterítékével –agytekervény –, külsőmre halmozottan hátrányos behatással szolgáló utánzatom ki nem találta szándékaim és el nem hozott egyet a fő-taichou habmasinájából. Mondjuk, meglepődnék, ha tudná használni. Bonyolult szerkezet! Több órámba került rájönni helyes alkalmazására, de elkötelezettségemnek hála sikerrel jártam. Márpedig nyilvánvaló tény, nekem van tehetségem, neki nincs! Neutral
-Köszönöm! Tudom, hogy zseniális vagyok! Cool Lehet, ezt a sötét odút is fel kéne dobnom tájképpel? - Merengtem el sejtelmesen hümmögve csodálatos lehetőségemen. Alkalmam nyílt osztagon kívül bemutatni tehetségem. A kínálkozó lehetőségtől még finoman ívelt államat is végigsimítottam, hiszen az inhalál – ihlet – morzsája azonnal rám bukkant. Remekbe szabott terveim, viszont nem tudtam huzamosabb ideig tervezgetni. Kegyetlenül kiverték gondolataimból rejtett tehetségem kiélését, amikor az óvodában egyértelműen közölték, hagyni kell a gyermek kibontakozhasson! Segít valami fejlődésben meg személyeskedésben – személyiségében - és jó hatással van rá. Tagadhatatlan, nagyszerű érzéssel tölt el, ha dobozt kapok, amit felelősségem teljes tudatában kinyithatok, mert azaz enyém! Mi másért adnák?! Surprised Jelenleg, viszont semmi ajándékot nem kaptam, amit kibonthatnék. Ezt vehetném sértésnek is, szóval háborodott morgással könyvelem el, semmi meglepetés és fejlődés, ráadásul lemaradhattam a beszélgetés nagy részéről, mert egy szót se értek. Nem, mintha ettől az apróságtól zavarba jönnék! Magabiztosan húzom ki magam és ütögetem vállamnak Raion pengéjét. Tökéletesen értem én a helyzetet. Semmi szükség tényleg értsem is miről beszélgetünk. Kicsit, mondjuk piszkálja önérzetem egyedül én nem vagyok teljesen tisztában mi történik, vagyis épp nem történik, mert a fürdős krapek kényelmesen üldögél velünk szemben és olyan kérdései vannak, amikről életben nem hallottam. Esetleg, hallottam, csak a lego érdekesebb volt. Surprised Semmi probléma! Erre van megjelenésemet koppintó kíséretem! Majd ő szépen átvállalja a balhét! Nem véletlen azonnal felé tekintek és fejem határozott biccentésével jelzem, igazán válaszolhatna a kérdésre. Félreértés ne essék, nem azért ismétlem meg a mozdulatot dünnyögve, mert kezdene kínos lenni a helyzet! Hanyag másolatom kezdett kihozni sodromból. Nem a legjobb pillanatot választotta karba tett kezekkel fordítsa el rólam tekintetét. Az a fene nagy zsarnok – zsarolási – megszokásai!
-Légy szíves…-
Tártam szét karjaimat megadóan, de cseppet se megsemmisülten. Ennyivel nem törheti meg lelkemet – lelkesedésemet -! Átmenetileg megadom magam, de a háború az enyém lesz! Minden lángoló elmének – lángelmének – el kell szenvednie egy jelentéktelen vereséget, hogy a végső győzelem még csodálatosabb legyen. Most, viszont tényleg válaszolhatna idegesítő tükörfényem –tükörképem -, mert szeretném megtudni, miről cseverészünk. Surprised
-Legalább a részletekkel tisztában lehetnél, ha már úgy hozta a sors te vagy az apánk!- Felhördülve csettintek egyet. Igen, már tudom hol járunk. Minden harcos történetben órákat beszélnek, mielőtt két mozdulattal elintézik a párbajt. Részemről ezt a semmittevést át is ugorhattuk volna! Sajnos, csak részemről. Első számú, születési jogon örök ellenségem, torokköszörülés után teljesítette a kérést. Remélem, legalább rövidített változatot fog mondani, mert nem hoztam kis párnámat a déli meséhez és nélküle nem tudok aludni. Olyan nekem, mint Masa-nak a plüssmedvéje, vagy Batman-nek a bőrruhája, Spiderman-nek a pókhálója, Zoro-nak a szemkötője…
-Köszönhetően annak mindkét szülőnk magas lélekenergiával rendelkezett, én és véletlen folytán klónom is hasonló problémával jöttünk világra. Eredeti testünk nem bírta elviselni hatalmas erőnket, ezért a tizenkettedik osztag, olyan testbe zárt minket, melyben kényelmesen élhetünk.-
A keletkező csend kiáltott a megtörésért, bár én az első mondatot követően mély gondolkozásba merültem, vajon a Zoro féle hősök miért hiszik a ceruza –cenzor – textil csík ténylegesen álcát kölcsönöz. Engem állandóan felismernek, ha hasonló trükkökkel próbálom ellógni a brokkoli és egyéb zöldesség – zöldség – terrort. Tehát, kijelenthetem az összes történet vakok, gyengén látók és szentelők – szenilisek – között játszódik. Nincs rá más magyarázat, miért nem ismeri fel őket egyetlen szereplő sem. Be kell vallani, tetszett a megoldásom. Elégedetten hümmögve bólogattam rá, melynek hála minden szempár tökéletes reakciómra összpontosítva irányult komiszan mosolygó arcomra.
-Úgy van! Teljesen egyet értek! Egyéb kérdés?-
Túrtam bele éjfekete hajkoronámba, tovább mutatva töretlenül magabiztos fellépésem. Oda se neki, megint nem értettem mi történik a beszélgetésben. Kicsi problémára nem adunk. Idő közben, úgyis rá fogok jönni. Addig tartom a fürdőköpenyest fürkésző gyanakvó tekintetet. Nem tűnik annak a lesből gyerekekre rontó moleszterálónak – molesztálónak -, de fő a biztonság. Ki védi gyenge utánzatom hátát, ha nem én? Surprised
-Ne is foglalkozzunk vele. Sokszor esett fejre…Ha már kérdéseknél tartunk. Megtudhatnánk, mi tartott vissza idáig, jelentkezz? Miért pont most? Mit tervezel velünk? Nem tartasz attól, eláruljuk rejtekhelyed?-
Személyemet sértő kijelentésre idegesen rándul egyet szemöldököm. Vajon ki segített mindig rá, leessek, vagy épp fejre essek? Teszi az ártatlant, miközben neki köszönhető összes testemet borító sérülésem töredéke, hiszen legtöbbet játszótéri, férfias ütközetekben szereztem, de nem térít el bosszúért kiáltó terveimtől, még akkor se, ha én pontosan ezekre a kérdésekre gondoltam, csak nem jutottam el odáig, feltehessem őket. Személyemet többszörösen sértő viselkedéséért kijárt volna egy hátsón billentés, ám a helyzet komolyságára, illetve szándékaim betartása végett, nevemhez méltóbb terv kidolgozásába fogtam. Bízva pocsék utánzatom figyelemelterelő képzettségében – képességében -, lassú, kimért mozdulattal aktiváltam shikai-omat. Több, mint valószínű észlelhető a változás, ezért meg sem fordult fejemben bújócskával takargassam négy pengés oroszlán karmomat. Vehették célzásnak, unom a malmozást. Mondjuk ez teljesen helytálló felvetés. Valóban untam a beszélgetést.
-Ezt megkérdezhettük volna azután is, elverjük…-
Húzódik széles mosoly arcomra, mialatt a lángok fényében apró, pókhálószerű fonalak csillannak meg. Négy darab cérna vékonyságú hálóm elég gyors és észrevehetetlen ahhoz, gyorsan szőhesse körbe a földön ücsörgő köpenyes fazont. Ha ez sikerülne, elég egyetlen rántás tőlem, vagy mozdulat tőle, máris megkóstolhatta a villámok erejét. Szeretett fonataim ragaszkodó típusúak. Más nem, időt adhatnak Masa-nak egy támadásra.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Tanácsterem - Page 2 Cl0te68000/100000Tanácsterem - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Tanácsterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem - Page 2 EmptySzer. Nov. 23, 2011 5:39 am

[Sierashi találkozó - Ismerd meg az apádat akció!]

A harsogva lobogó tűz tombolása kellemetlen háttérzajként funkcionál beszélgetésünk közepette. Félő, miszerint amennyiben nem szánom el magam a cselekvésre, hamarosan még több felbecsülhetetlen értékkel rendelkező ősi drapéria vész oda, s a rajtuk lévő történeteket már senki nem tudná feleleveníteni. Ingerülten intek kőfejű segédeimnek, akik a felesleges agresszív megnyilvánulások helyett igazán megpróbálhatnák menteni a menthetőt. Innentől kezdve túlzottan nincs kedvem a berendezéssel foglalkozni, elég kihívást jelent számomra jelenleg megregulázni ficánkoló arcizmaimat és megfeledkezni a lapockáim között lángoló kínról. Néha hálát adnék az arrancarok instant regenerációs képességéért, ami most igazán jó szolgálatot tenne számomra. Valahogy nem érzek kétséget afelől, hogy a kékszemű, magát ajnározó poronty az Én ivadékom, szinte lerí Róla a Sierashikra jellemző sajátos arrogancia. Masaru teljesen más karakternek látszik, Ő inkább mindkét szülőjétől a racionális oldalt örökölte meg, a hideg eleganciát, amivel könnyedén magához ragadhatja a körülötte történő dolgok irányítását. Szívbemarkoló a gondolat, mely szerint mennyi mindenre taníthattam volna meg fiaimat saját kezűleg, ha abban a múltba vesző pillanatban figyelmen kívül hagyom a figyelmeztetést, amin oly’ sok minden múlhat. Akkoriban annyival másabb volt minden, egyszerűbb, átláthatóbb. Távozásom mindenképpen fájdalmat okozott a szeretteimnek, azonban a kialakult szituációra egyáltalán nem számítottam. Tisztában vagyok a tényekkel, mind Chiyo-channak, mind Nekem hatalmas reiatsunk van, hisz’ igencsak benne járunk már a korban és olyan kalandokban vettünk részt, amibe a gyengébb tisztek belehaltak volna. Kissé szánakozva pillantok kettősükre, sosem akartam bántani kettőjüket, de akaratom ellenére mégis sikerült megtennem. Nem vagyok egy tökéletes apafigura, hehe…
- Tervezni? – kérdezek vissza megilletődve, minek köszönhetően katanám majdnem kiesik a markomból. – Semmi ilyesmiről nincs szó! Csak… csak látni akartalak Benneteket. Talán tisztában vagytok vele, mit is tettem a születésetek előtt… Elhagytam a Seireiteit, árulónak tartanak. Igazából egészen pár hónappal ezelőttig a létezésetekről sem tudtam. Édesanyátok most látta elérkezettnek az időt a találkozáshoz, ám be kell valljam, jómagam még mindig nem tértem teljesen magamhoz a látványból! Tudom, a bocsánatkéréssel már régen elkéstem, viszont ettől függetlenül nagyon sajnálom, hogy mindezt át kellett élnetek miattam! A rejtekhelyért pedig nem kell aggódnod. Ti bármikor megtalálnátok ismét, azonban ez senki másra nem igaz. A Kohrihebi no Su tökéletesen el van rejtve a külvilág elől.
Rezignált sóhajtással kell tudomásul vennem, miszerint monológom ellenére még mindig ellenségként vagyok kezelve. Természetesen valamilyen szinten megértem az ellenem hirdetett vérbosszú miértjét, azonban mentségemre legyen szólva, fogalmam sem volt szerelmem állapotosságáról. Persze ez nem kisebbíti az elkövetett bűnt, csupán az égető önsanyargatást próbáltam valamilyen szinten elnyomni ezzel, ekképp biztosítva a kellő koncentrációt küldetésem teljesítéséhez. Láthatóan viselkedésem azon aspektusát is örökölték, mely szerint a szócséplés csak a gyengéknek való, sokkal célravezetőbb a vitákat erőszakkal elsimítani, biztos, ami biztos. Egy shikai aktiválás teszi igazán komollyá a helyzetet, észrevehetően nem vicceltek azzal, hogy el akarnak verni. Már éppen megadó célzattal emelném fel a kezem, amikor veszélyjelző érzékeim vadul felsivítanak. Körülöttem megváltozott a lélekenergia összetétele, sokkal meghatározóbb Katsou kisugárzása, mint előtte. Szemeimet erőltetve kísérlem meg kiszúrni mitől is lehetséges ez, amikor alig észrevehetően megcsillan a fény egy hajszálvékony fonalon. Aha, szóval ez történt! Amennyiben feltételezéseim helyesek, ebből a valamiből nem csak egyet helyezet el figyelmetlenségemnek köszönhetően, viszont így ránézésre eléggé veszélytelennek tűnik. Vajon mekkora kárt tehetne bennem néhány gyengécske kis pókháló? Hitetlenkedő mosoly fut keresztül az arcomon, ha már pépessé akarnak varázsolni, kicsivel több energiát is belefektethetnének a próbálkozásba. Már-már csapásra emelném fegyverem, amikor hirtelen egy szikra pattan fel a penge hegye és az egyik cérnaszál között. Jobbom zsibbadása rögtön egyértelművé teszi számomra a technika valós mibenlétét. Ezek kioldók, mint valami eszes csapdánál.
- Ó! – adok hangot megvilágosodásomnak immáron szóban is. - Elmés trükk, majdnem beugrottam! Viszont egy öreg róka leterítéséhez ennél azért valamivel több kell… Me ga samero, Dotonryuu!
Lélekölőm pár másodperc alatt felveszi kiengedett alakját, de gyönyörködni benne nem sok időm van, lévén nagyképű kijelentésemre válaszként máris egy féltucatnyi tüske repül irányomba, véleményem szerint vízből formázva. Ajaj! Elektromossággal keverve ez igencsak zavaró tényezővé válhat, ténylegesen meg akarnak sütni! Nem törődve a korábbi óvatossággal török ki oldalra az Engem körülvevő hálóból és csupán csak reménykedni merek abban, hogy zanpakutoum földtípusa elég védelemként szolgál az áramütés ellen. Természetesen ettől függetlenül valami megmagyarázhatatlan okból kifolyólag a testem még mindig vezető, így már egy csepp nedvesség is igazán nagy bajt okozna szerénységemnek. Egyszer régen volt egy rossz tapasztalatom egy ilyesfajta képességgel rendelkező arrancar ellen, bár ott kissé feldobtam a pacskert. Itt némileg vidámabb végkimenetelre számítok, ha egy mód van rá. :/
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tanácsterem - Page 2 Cl0te25000/30000Tanácsterem - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Tanácsterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem - Page 2 EmptyKedd Feb. 07, 2012 7:32 am

|| Sierashi találkozó - Ismerd meg az apádat akció! ||

Cseppet se érdekelt, miről beszél a vén Szaturnusz – szatír -. Nem arról volt szó nem értettem, mit mond, bár a történelem nem volt erősségem. Unatott a sok dolog, amihez közöm se volt, mert nem éltem. Ha akkor már létezem, lehet, meg se történnek! Meg az a fránya memoár – memória -. Néhanap, csak úgy kirebbentek hallott dolgok a fejemből. Legalábbis, elméletileg ott voltam, amikor említették. Gyakorlatban megeshetett aludtam. Általában arra se emlékeztem Superman eredeti neve Clark Kent. Tessék! Eszembe jutott! Cool Tökéletesen bizonyítja, szükség órájában, nem hagy cserben eszem. Zselés – zseniális- agyam, mely arra törekedett, észrevétlenül szövögethessem saját hálómat. Utánzatom remekül elcsevegett szauna látógatóval. Ugyan, minek zavartam volna őket? Hagytam, had társalogjanak. Foglalkozzanak egymással.
- Megtalálhatjuk? Ezek szerint abban bízol, megbocsátunk, majd fittyet hányva a törvényekre néhányszor meglátogatunk? Netán, eleve abban reménykedsz, otthagyjuk Seiretei-t és követünk téged?-
- A törvények azért vannak, hogy megszegd őket, Masa. Surprised – Pillantok fel elképedve. Némi koronázásra – korrekcióra - szorult mondandója. Rosszul közelítette meg a problémát. Kár, hogy ezt kizárólag én gondoltam így. Elég fenyegetően villantotta rám tekintetét, ne kavarjam tovább az állóvizet, még, ha tudom, nekem van igazam. Hírnevünket sem a törvények betartásával szereztük. Shinigami-k sem hivatalos úton lettünk. Tiszti rangot és osztagot se kérésre, vagy éremre kaptunk. Ez tiszta fura. Csináltunk már bármit, előírásnak megfelelően? Surprised Most kétségbe kéne esnem, de nem fogok. A végiggondolt jeleket úgy veszem, túl jók voltunk a hosszú, göröngyös, bevált út végigjárásához.
- Nem szóltam! Nem fogom a fazon pártját, mielőtt rákezdenél! –
Húzom fel vállamat ártatlanul, mielőtt nekem szegezhetnék a kérdést, kinek az oldalán állok. A válasz magától értetődő. Sajátomon! Cool Nem a terminál– termál - fürdős papijén, még, ha van is egy olyan sejtésem nem véletlenül lépett le. Ha tényleg a mi ősünk, akkor kizártnak tartom, bepanírozhatták – bepalizhatták –. Biztosan szándékosan lett áruló, vagy áru eladó. Ezek az átkozott fogalmak meg fognak ölni! Főleg, ha úgy kell rajtuk gondolkoznom, még Raion hálóira is figyelnem kell.
- Sajnálom! Halálistenként szemet hunyhatunk a múltban történtek felett, de apaként nem bocsátunk meg. Részünkről halott vagy és az is maradsz. -
Ezzel marok nélkül – maradéktalanul – egyet kellett értenem. Attól függőlegesen – függetlenül -, sejtem önkéntesen vonult számhúzásba – száműzetésbe -, még cseppet se jelenti azt, áteveznék - átsiklanék - a felett, magunkra hagyott anyával. Főleg nem úgy, már tudom, miatta szomorkodott. Lehet, nem értem meg a papás-mamás baba mánia játék lényegét, de azt tisztán láttam, anya hányszor kerekedett – kesergett – emiatt. Aztán, ott voltam én! Meg, igen, klónomat is megemlíteném. Csomó gyereket kellett elvernem, mert csúfolni próbált, nincs apám, vagy értetlenül néztem, mi a jó ebben. Azt se tudom, mit jelent. Egy szó. Három betű, amit mostantól köpenyeshez kapcsolhatok. Hálám jeléül, kezdetét veheti a szórakozás. Készen álltam az előkészületekkel, amire nem igazán restaurált – reagált -. Várjunk csak! Ennek örülnöm kéne, mert a jó szünet nélkül győzedelmeskedik és nekem a nevem is ezt hirdette, de valahogy azt súgta megérzésem, akit kihangosítóként külső utánzatom testesített meg. Mellékesen teljesen feleslegesen dongott - duruzsolt - a fülemnél. Pontosan ugyanarra gondoltunk. Bár, az akcióm után, elég számon kérően pillantott rám. Most, miért? Tényleg ráértünk beszélni. Piros mániás – piromániás – szája nem fog sérülni. Fejére vigyázunk! Kizárólag nyak alatt páholyuk – páholjuk – el. Másra nincs szükség hozzá, nem igaz? A dolgok alakulásában meg ott tartottam egyszerre gondoltuk, hasonmásom pedig szóban közzé is tette: java, még eztán következik. Lehetőségtől, még nagyobb buliba keveredünk és zöldség háború helyett más kalapban –kalandban – vehetek részt, egészen felparázsolt – feltüzelt -. Megmutathattuk, mit tudunk. Remekül tudunk összedolgozni, ha akarok. Surprised Nem igazán illik hozzám, képmásomra támaszkodjak, de látva az úszómester létölőjét – lélekölőjét -, hamar túltettem magam a megszégyenítő valóságon. Kénytelen leszek Masa-val szövetkezetre – szövetségre – lépni, vagy csúnyán kikapok. Az meg, mekkora gáz lenne, ha egy vérző, perec – perverz – és még az apánk is fazon győz le! Szerettem a kihívásokat, kivéve, ha előre tudtam, megütöm a nokedlimet – bokámat - . Akkor fogtam magam, sírva fakadtam és az óvónénihez rohanva azt füllentettem, bántottak.
Tekintve, ezen a helyen nem volt kihez futni, csak én próbálhattam szemmel követni, ahogy a köntösös fut. Most nem tudom, érzékeny szemeim elfáradtak a hálóra konvertálásban – koncentrálásban -, vagy tényleg baj van, mert a fazon gyorsabban közlekedett. Nem, mintha eddig olyan sokat futkorászott volna. Tudtam, hogy körbe kellett volna kergetni a teremben! Erről már sikeresen lecsúsztam. Ami késik, nem múlik! Könnyedén megtörténhet ez a remeteség – rémeset -. Mindenesetre nem fog ártani, nem felejtem el, mit láttam. Sose lehet tudni, milyen gyors a vén bugris. Most, így belegondolva, még semmit se kaptunk tőle. Ajaj! Lehet aggódnom kéne, Masa miatt? Surprised
- Róka nem, viszont ikercsapdánk van! Kombózás vészjóslón cseng. Cool-
Ajkaimon húzódó vigyorom, csak szélesebbre sávra húzódott. Pontosan tudtam, mi fog jönni. Másolatom nem pusztán külsőmet bitorolta, hanem gondolkodásom is egyszerűen nyomon követte. Rém bosszantó, ha épp azon vagy, átverd. Vigasztal, fordítva szintén működik ez a halánték – hatékony - fegyver. Az már, csak hab a tortán képletességeink – képességeink – tökéletesen egészítették, sőt fokozták egymás határvonalát – hatékonyságát. – A köpenyes fazonon nem láttam hány pókháló tapadhatott meg. Ragaszkodóak Raion fonatai, de nem letéphetetlenek. Sajnos. Nekik kéne erősítő vitamol – vitamin -, nem nekem. Azok, amik karmaimról leválnak, már használhatatlanok. Baj csak az, fogalmam sincs, mennyi áramforrásom van. Pusztán a csuklómat érő rántásokból következtethetek. Nem tűnik elegendőnek. Ahogy mondani szokás a helyzet kilátástalan, de nem dőlt el. Mondjuk egy helyzet, hogy dőlhetne el? Biztosan megoldja, mint én a gyors döntéseket! Alig jutok előbbi felismerésre és cümmenek fel idegesen, rögtön tudom, mivel támogathatnék még egy kicsit tökéletlen másomnak. Mutatóujjamat legtöbb tüske becsapódási pontjához emelem. Várok a megfelelő pillanatra. Az túl lehúzó lenne, ha megemlíteném, sokáig tartott, mire nyelvemre kavarodott a keresett szöveg.
-Hadou 04: Byakuray! - Segítek rá Masa víz tüskéire mágikus cuccal. Cseppet büszke vagyok magamra. Eszembe jutott a rap szöveg, eltaláltam a számát és még a nevét se rontottam el. Kiderült, van remény! Még a végén megtanulom őket használni. Később megünneplem egy Bambival! Most jöhetett a folytatás. Az nekünk kedvez, úszómester mozog. Nyugodtan melegítsen be. Fusson, csak lelkesen. Ha izzad, lesz mire lecsapni. Egyelőre, úgy is kíváncsian várom, erősebb kombinációra mit lép. Ha már ennél a résznél járok, azt se tudom pontosan, mire jó az ő képkerete – képessége -. Ki fog derülni, mert bólintok Masa-nak, ismételjen. Újabb, már nagyobb mennyiségű tüskét indít, amit szinte azonnal megtámogatok Raion egyik támadásával. Nem örülök, mert ehhez kell mondanom eddigi hálóimról. Rendben, valamit valamiért, de sokat melóztam vele.
- Inazuma ito! - Kénytelen vagyok leválasztani az összes megmaradt fonalat és egyetlen sugárba összpontosítani, melyet egyenesen klónom tüskéire küldök. Nem épp megelőzném, bár szép lenne, későként nyerni. Csábító, csak most nem érek rá látványos győzelmet aratni. Inkább hagyom az áramot támogatóan vegyék körbe a tüskék és érdeklődve várom, ebből sül ki az égésen kívül.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Tanácsterem - Page 2 Cl0te68000/100000Tanácsterem - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Tanácsterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem - Page 2 EmptyKedd Feb. 07, 2012 9:37 pm

[Sierashi találkozó - Ismerd meg az apádat akció!]

A szavak néha mélyebbre vágnak az acélnál. Masaru feltehetőleg nem tudja, hogy mondandója mennyire az elevenembe talált, s elutasító viselkedéséből arra tudok következtetni, miszerint ha tisztában lenne vele, akkor sem izgatná magát túlzottan. Természetes naiv elképzelés volt a nagy családi összeborulás, képtelenek felfogni indokaimat és az okokat, amiért kénytelen voltam elhagyni a Seireiteit. Van, amikor félre kell tennünk önön boldogságunk és a kötelességet helyezni a középpontba sokak érdekében. Persze a kevesek ezt miért is akarnák megérteni, hisz’ Ők csak a szenvedést, a nélkülözést érzékelik az egészből. Chiyoko megértett, szívesen elvittem volna magammal azon az átkozott hajnalon, nem tudván az áldásokról, melyek már aznap megfogantak. A veszély túl nagy volt, nem engedhettem, hogy baja essen. Igen, erkölcstelen módon lelki kínoknak tettem ki, csakhogy fizikailag épségben maradjon. Mennyi mindent másképp tennék, ha lehetőségem lenne visszafordítani az idő kerekét! Nem, igazából felesleges áltatnom magam. Kifogásolható tényezőkből nem egy van a közelmúlt eseményeinek palettáján, azonban semmint nem csinálnék más módon. Most gyűlölnek, leginkább a fiú, aki az anyja szemeit örökölte. Istenem, sosem néztek Rám ily’ megvetéssel azok a szemek! Némileg csalódottan kell konstatálnom a tényt, mely szerint már megtalálásuk előtt elveszítettem gyermekeimet. Nem pólyások már, szinte felnőtt férfiak és ami még ennél is fontosabb, halálistenek. Mély, tátongó űr nyílik lelkem közepén, végtagjaimat furcsán tompának érzem, mintha valaki egészen máshoz tartoznának, nem pedig Hozzám. Vér a véremből, mégsem értenek meg. Nem hibáztathatom Őket ezért, még tiszták, nem fertőzte meg egyiküket sem a korrupció mocska, ami undorító masszaként csöpög belőlem. Halott vagyok számukra, de ezzel jobban járnak, csak szégyent és árulást tudnék örökül hagyni.
- Értem. – nyögöm ki a szót fogaimat csikorgatva, szinte már nem is érzem sérüléseim súlyát. Maradt egyáltalán még valamim az öngyilkos küldetésen kívül? – Édesanyátok büszke lehet Rátok, olyan ifjú vált Belőletek, amilyenekre mindketten vágytunk. Mentegetőzhetnék tovább, viszont nem fogok. Tiszteletben tartom a döntésetek, s minden ezzel járó következményt magamra vállalok… Talán egyszer majd elismeritek a miértjeimet, shinigamik!
Eltéphető egy kapocs, mely nem is létezett igazán? Vajon egy más korban, más körülmények között boldog családot lettem volna képes alapítani? Lévén most is megvolt mindenem, ami ehhez kellhetett, mégis sikerült elbaltáznom az egészet. Státusz, szerelem, utódok; kell ezeknél több? Romlott vagyok, tudom jól, a becsvágy nem éppen hősi erény. Annyira megrögzötten próbáltam halhatatlan hírnévre szert tenni, hogy akik valóban továbbvihetnék örökségem, mentalitásom már nem tekintenek Rám szülőként. Belefáradtam ebbe a beszélgetésbe, hátamon a megnyílt seb lüktet, sajog, legszívesebben a falat kaparnám fájdalmamban. Ellenben a tánc még nem ért véget, megleckéztetnek, ahogy azt ígérték is. Le sem tagadhatnám a vérségi köteléket, nincs is jobb módja egy vitás kérdés rendezésének a nyers erőszaknál. Letépem a ruhámra akadt pókhálókat, legyen ennek következménye bármekkora áramütés. A várttal ellentétben azonban semmi sem történik, valamilyen módon - tudtomon kívül - kiiktattam a gyújtást vagy valami ilyesmi. Dotonryuu pikkelyei már éppen elérnék kijelölt célpontjukat, amikor démonmágia harsan, a pengék pedig elvesznek a mágikus villám által generált robbanás füstfelhőjében. Ugyanezt a módszert szerény személyem félrevezetés címén szokta alkalmazni, de kétségtelenül kivédeni is lehet vele a sivatagi vihar tombolását. Haragos, kapkodó intés, aminek hála lélekölőm megmaradt darabkái visszatérnek jobbomba, ismét magukra öltve pallos alakjukat. Elsöpörhetném a támadást, elég lenne felemelnem a kardot és máris kiolthatnám az összes lélekenergiát, amit nevetséges próbálkozásukba sűrítettek. Sérüléseim ellenére is gyorsabb vagyok mindkettőjüknél, kitérhetnék a lomha csapás elől. Igen, irányíthatnám a küzdelmet és győznék, ahogy mindig is szoktam. A markolat ennek ellenére kicsúszik ujjaim közül…
A találat jobban fájt, mint ahogy az feltételeztem volna. A tüskék majdhogynem csontig hatolnak, az égett hús gyomorforgató bűze füstölögve száll fel vérző mellkasomból. Azt hiszem, köszönetet kellene mondanom, minden kisebb ér ki lett sütve, elvérezni már biztos nem fogok. Nem emlékszem mikor estem el pontosan, de kétségtelenül a mennyezet végeláthatatlan sötétjébe meredek. Engedek a Fészek gyengéd erőszakának, ami már a harc kezdete óta dobol elmém egyik rejtett zugában. A korábban elzavart vízköpők most ismét mozgásba lendülnek, áttörhetetlen falat alkotva előttem. Nem engedhetem, hogy bántsák a fiaimat, így csak épp annyi határozottságot vonultatnak fel, amivel megtörhetik ellenállásukat és szépen lassan kiszoríthatják Őket a főhadiszállás területéről. Sírni volna kedvem, de az nem lenne több ostoba kétségbeesésnél. Furcsán imbolyog a világ körülöttem, ujjaimmal végigsimítva tarkómon meg is értem miért. Kaptam egy kis agyrázkódást, a véresebb fajtából. Fáradt sóhajjal kapaszkodom meg az egyik közeli szobor faragott szárnyának aljában, s lassacskán álló helyzetbe tornázom magam. Botladozva, de legalább a saját lábamon baktatok fel a Kohrihebi no Su kijáratának fényes körvonalaihoz. Odakint ragyogó a napsütés, Én mégis az árnyékban maradva figyelem a két távolodó alakot. Egy napon majd megbocsátanak, ebben biztos vagyok. Lemosom az árulás mocskát házunk címeréről, ha kell, meg is halok ezért. Elmúlásról szólván vizsgálom meg jobban a szakadt, elszenesedett felső alatt a feketére változott bőrt. Kétségtelenül elégedettek lehetnek magukkal, ennyire még Adán-sannak sem sikerült helyben hagynia, holott Ő Primera Espada. A franc se érti, miért dobtam el a fegyverem, biztos megbolondultam egy pillanatra. Vagy talán abban a másodpercben voltam igazán épelméjű?
- Ehh, badarság… - mormogom orrom alatt, miközben visszafelé veszem az irányt. Muszáj leszek felbontani egy üveg szakét, ha nem akarok ájultan összeesni valahol a raktárba vezető úton. Elmondhatatlanul idegesítő a gyógyító kéz hiánya a társaságban, ami viszont valamilyen szinten érthető is, mivel harcosokra van szükségem, nem szanitécekre. Bármiben le merem fogadni, hogy egy tüdőgyulladás fog elvinni mindannyiunkat, mert szerintem még azt sem tudnánk rendesen kikúrálni a Daitenshiben.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Tanácsterem - Page 2 Cl0te33500/40000Tanácsterem - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

Tanácsterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem - Page 2 EmptySzomb. Okt. 27, 2012 6:16 am

~ Haláli ~


Az üres folyosón hangosan visszhangzott cipőm talpának nyiszegése a padlófelületen. Kezeimet fehér köpenyem zsebeibe süllyesztve haladtam céltudatosan az egyik raktár felé. Egy raktár, ahol tulajdonképpen semmit sem tárolunk, csak üres dobozokat és egy olyan korridor vezet oda, ahol a kamerák képei akkor is az üres folyosót mutatják, hogy ha valaki elsétál a szerkentyűk alatt. Pillantásom épp az egyik ilyen plafonba épített 360 fokos látószögű kamerára tévedt fel, melybe hiába van hő-, mozgás- és hangérzékelő szerelve, hiába fordul utánam, ha valaki megnézi az általa készített felvételeket, azon nem látszanék. Ha valaki keresné, akkor nem lenne túl nehéz kisilabizálni, hogy valami nem stimmel ezzel az elhagyatott résszel, de tulajdonképpen egy ilyen kutatóintézetben még akkor sem akad fenn rajta az ember, ha felkelti a gyanúját. A projektjeink egy része hétpecsétes államtitok, de ahogy mindig van nagyobb hal, úgy mindig létezik nagyobb titok is. Ugyan kit lepne meg, ha kiderülne, hogy zajlik egy hiperszupertitkos kutatás is emellé a sok másik mellé? Az itt dolgozó tudósok nagy része számára rengeteg adat titkos, még előttem is biztosan vannak zárt ajtók, melynek létezéséről halvány lila gőzöm sincs, hiába vagyok az, aki összefogja és ellenőrzi ennek az egész kócerájnak a munkáját. Ahogy nekem is van egy-két titkom a Professzor előtt, úgy biztosan neki is van, hiába a több éves ismeretség és a kölcsönös bizalom, amit egymás munkájába fektetünk.
Az én titkom ez a folyosó, a végén található raktár, és a helyiség egy eldugott szegletében rejtőző lift, melyre semmiféle külső nyom nem utal, amíg a zsebemből előhalászott csipogót el nem húzom a falon lévő folt felett. Azaz jobban mondva mellette, hiszen még egy ilyen apró jel is üvölteni tud, ha szakértő szemekre talál. A falszínűre festett liftajtónak még a tapintása is egyezik a faléval, legalábbis kívülről. Pockymmal a számban elégedett mosolyra húzódtak ajkaim, miközben megadtam a titkos kódot és a feltáruló retina ellenőrző masina is letapogatta a szememet. A filmekkel ellentétben nem szólalt meg semmi olyasmi hang, minthogy "Sakai Hitomi azonosítva. Beléphet!", csak egy egyszerű csippanás, a piros jel zöldre váltott, a felvonó ajtaja pedig feltárult. A kódot csupán azok ismerték, akik a Daitenshi nevű testvériség főhadiszállására jogosultak voltak belépni, és ezeken a folyosókon is csak ez a maroknyi ember mászkált, na meg a gyanútlan takarítók. Senki más.
Büszke voltam arra, amit felépítettünk, a többrétegű biztonsági rendszerre, a hologramtechnológia alkalmazására, az adattároló rendszerre, melyet a könyvtárban építettem ki... Minden az én kezem munkája volt szinte, bár maga a technológia nagy részben a 12. osztagtól, illetve néhány titkos esper-projektből származott. Voltak bőven innovációk az én részemről is azonban, hiszen a két oldal összefésülése teljes mértékben énrám hárult. Kiélhettem minden vágyamat a tervezés és a kivitelezés közben, úgy éreztem magam ezen a helyen, mintha egy nagy játszótér lenne, melyet én építettem fel. Csak azt sajnáltam, hogy rajtam kívül senki más nem tudja a maga valódiságában értékelni ezt a mesterművet, hiszen én voltam a csapat egyetlen tudósa és hozzáértője.
Immár a különféle biztonsági procedúrákon átjutva, dúdolgatva hatoltam be a tanácsterembe. Ez a hely volt a leginkább kiszolgáltatva Yuu-chan mániáinak, meglehetősen groteszk képet alkotott a modern külsővel a drapériák és a vízköpők garmadája. Ami azt illeti, a súlyos kőajtót is gyűlöltem, lévén elég komoly erőfeszítést kellett tennem, hogy belökjem. Ennyi kompromisszum azonban bőven belefért. Az asztalon végigsimítva sétáltam oda az egész hátsó falat elfoglaló térképhez, melyet szabadidőben szívesen bámultam. A lidércek és shinigamik fogócskája egészen szórakoztató volt és kikapcsolta az agyamat az is, ha éppen beazonosítgattam a magas szintű espereket a térképen. Most azonban nem volt időm bámészkodni, így a vezérlőpanelhez léptem, hogy kicseréljem benne az adatkártyát, ami a mozgást rögzítette. Ujjaim szélsebesen futottak az érintőképernyőn, és nemsokára kezemben tarthattam a chipet, melyet azon nyomban be is helyeztem a saját minikomputerembe, hogy az beolvashassa és feldolgozhassa az adatokat. Eközben pedig már helyére került az új adatkártya is, egy másodpercnyi adat se ment veszendőbe.
- Yosshi~ kanpeki ^^ - jegyeztem meg magamnak mosolyogva feladatom teljesítését követően, majd leültem az asztalhoz, amíg a személyi számítógépem analizálta az új információkat. Kételkedtem benne, hogy jelezni fog valami anomáliát, de azért biztos ami biztos, meg akartam vele várni, hogy kész legyen, mielőtt visszateszem a helyére a tenyérnyi szerkezetet. Ekkor azonban megéreztem valamit az ajtó előtt. Az idegen, emberi lélekenergia vészcsengőt szólaltatott meg bennem, és nem haboztam azonnal az ajtó mellé teleportálni, készen arra, hogy akcióba lépjek. Rajtam kívül két ember volt a Daitenshi tagja, és csakis én voltam olyan kattant, hogy embereket szervezzek be. Mondhatni ez volt a bogaram. Azonban a túloldalról nem Asuka-chan és nem is Shouko-chan lélekerejét érzékeltem. Követett volna valaki és betévedt volna ide egy tudós vagy a személyzet egy tagja? Mattaku ^^" Nem, még így is lehetetlen lett volna, a liftig sem jutott volna el valaki, ha követ! Talán a senkaimonon keresztül érkezett volna valaki? De akkor miért ember? Álcázza a reiatsuját? Sok-sok kérdés futott keresztül az agyamon, közben pedig lekértem a rendszertől az épületben tartózkodók listáját is. Egyedül Yuu-chant jelezte ki, mint azonosított belépőt, ő pedig a lakókörletben tartózkodott.
Az ajtó lassan kitárult, és amint belépett az idegen, hátulról azonnal megleptem őt. Nem bénítottam le, vagy ilyesmi, egyszerűen megfogtam a fejét hátulról, beléptem mögé, és átnyúlva szabad kezemmel a válla felett, számára is jól látható módon szikrákat futtattam át az ujjaim között.
- Egy rossz mozdulat és pirítóst csinálok az agyadból, értve vagyok? Ki vagy te, és mit keresel itt? Ide a belépés szigorúan tilos, csak S-szintű engedély birtokában lévő személyeknek van rá jogosultsága Neutral - hangom cseppet sem volt kedves, jóval inkább fenyegető. Ha az intézetben dolgozik, tudnia kell, hogy S-szintű engedélye csak három embernek van az egész helyen, a Professzornak, nekem és Shino-channak. Persze ebből a trióból csak nekem volt tudomásom a Zero Level létezéséről, de egy közönséges itt dolgozó ebből tudja, hogy nagyon-nagyon nagy bajba keveredett. Egy ilyen baleset esetén egy memóriatörléssel megúszná az illető, de halálos veszélybe csak akkor került ez a lány, ha nem ez az eset állt fenn.
Vissza az elejére Go down
Dalarea Cortéz
Arrancar
Arrancar
Dalarea Cortéz

nő
Hozzászólások száma : 48
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. Oct. 19.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tanácsterem - Page 2 Cl0te5800/15000Tanácsterem - Page 2 29y5sib  (5800/15000)

Tanácsterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem - Page 2 EmptyVas. Okt. 28, 2012 3:00 am

Haláli Surprised

Tanácsterem - Page 2 M_inigoldég egyszer körbefordultam, és megcsodáltam magam a tükörben, és megcsodáltam az új, kékes színű haorimat, amit Sierashi úr adott nekem. A japán stílusú ruha gyönyörűen nézett ki az élénk színeivel, ami egészen más külsőt adott nekem a szokásos fekete után, amit talán nem is szeretek annyira. Így, hogy a ruházatom nem hangsúlyozza ki még jobban, mennyire világos a bőröm, hogy fehér a hajam és természetellenesen aranyló sárgák a szemeim. Végre nem kell elzavarnom mindenkit a közelemből, és önmagam lehetek.
Végigmérem a többi részem is, a hajam, amit nemrég mostam meg, az arcom, amiről végül lemostam a sminket, sokkal jobb, ha természetesnek tűnök, főleg azokkal a színekkel, amit én használok. Végignéztem azt a kevés ruházatot, amit a japán ruhán kívül még hordok, a fáslit, ami fehérneműként szolgál, illetve a fekete csizmámat, ami a térdemig tartott, a szára el is tűnt a kék egyenruha takarásában. A szöges alkarvédőt, amit valami koncertre vettem, és most a pergamenjeim tárolására szolgál, rejtette a haori ujja. A fegyvereket, amiket magamnál szoktam hordani, ezúttal itt hagytam, itt biztonságban vagyok, nem kell minden megtett lépésem után hátranéznem, és nem kell ellopnom többé az időt, amit alvásra akarok fordítani, mielőtt újra menekülök. Itt nem üldöz senki.
Miután mindent rendben találtam, elindultam arra, amerre Sierashi úr útmutatása alapján mennem kell, hogy megtaláljam a leendő társam, Sakai Hitomit. Nem vagyok annyira otthon a japán nevekben, de a hangzása alapján női névnek tűnt, ezen felül azonban nem igazán tudtam meg semmit róla, Sierashi úr csak annyit mondott, hogy hol van a szobája, és hogy vagy ott lesz, vagy a tanácsteremben dolgozik. Remélem, hogy tényleg itt lesz, és nem hiába vesztegettem el egy órát, az első benyomás érdekében.
Amikor a szobája ajtaját többszöri kopogás után sem nyitja ki, a tanácsterem felé veszem az irányt. Az ajtó előtt megállok egy pillanatra, amikor bentről halk beszéd hangját hallom, és ha nem is volt több egy vagy két szónál, biztosan van bent valaki, ráadásul női hang volt. Mivel folytatás nincs, ezért biztos vagyok benne, hogy egyedül van, vagy legalábbis nem beszélgetnek.
Felemeltem a kezem, hogy kopogjak, miközben egy rendkívül kellemetlen emlék jutott eszembe. Abban az évben volt, amikor elkezdtem az iskolát, két hülye fiú összeverekedett egy Pokémonos kártyán, és mivel láttam, engem is felküldtek az igazgatóhoz. Nem csináltam semmit, de annyira féltem, fél óráig álltam az ajtó előtt, és hallgattam, ahogy az igazgató kiabál a fiúkkal, úgyhogy amikor végül behívtak, egy szót sem tudtak kihúzni belőlem, és amikor az igazgató egy kicsit feljebb emelte a hangját, elkezdtem sírni, és értem kellett küldeni a szüleimet.
Megrázom a fejem, nem vagyok már kislány, hogy ijedezzek egy szimpla beszélgetéstől. Csak bemegyek, és elbeszélgetek vele, teljesen természetesen, és mivel ez nem a szobája, kopogni sem kell. Megmosolyogtató, hogy engem, aki csontvázakat gyűjtök, emberek ölök és már évek óta az alvilágban járok, megtorpanásra kényszerít egy egyszerű, iskolai emlék. Talán mégiscsak megmaradt belőlem valami, ami én vagyok, nem a sötétség, aminek a világ kényszerített a viselésére.
Amint belépek, furcsa köszöntést kapok, valaki hátulról megragadja a tarkómat, és átkarolja a nyakamat, de nem terít le a földre, hanem elektromosságot vezet az általam látható kezébe, és jelzi, hogy ezt a másik, a fejemet fogó kezével is megteszi, ha csinálok valamit, én pedig a kérésnek megfelelően nem teszek semmit. Amúgy sem tudnék mit csinálni, ha akarnék, sem tudnék kiszabadulni, nem tudok verekedni. Nem is kell, úgy tűnik, megtaláltam, akit kerestem, és nem a csuklyás fazon kishúga áll mögöttem a Csillagok háborújából.
- Te Hitomi vagy, ugye? Sierashi úr azt mondta, hogy te leszel a felettesem, és keresselek meg. Én Kalamona Zeline vagyok, örvendek a találkozásnak!- rámosolyogtam az üres teremre, neki sajnos nem tudok mosolyt küldeni, amíg nem ereszt el. Azért annak nem örülnék, ha véletlenül agressziónak venné, amit csinálok, még emlékszem, hogy a hülye fiúk mindig összedörzsölték a műszálas pulcsijaim az oviban és megráztak, nem örülnék, ha megismétlődne itt is. -.-
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Tanácsterem - Page 2 Cl0te33500/40000Tanácsterem - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

Tanácsterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem - Page 2 EmptySzer. Nov. 07, 2012 2:57 am

~ Haláli ~


Ami azt illeti, eléggé összekuszálódtak a gondolatok a fejemben, míg megkíséreltem kitalálni, kinek a fejébe is készülök pár millió voltot belevezetni. Sehogy sem állt össze a kép, minden paranoiás gondolatomra találtam ésszerű cáfolatot és kizártam a lehetőségüket is. Talán pont amiatt voltam ilyen ideges, mert annyira feltörhetetlen volt az egész biztonsági rendszer a saját találmányaimtól kezdve a Fészek egykori épületét védő mágikus erőtérig, hogy már én magam sem tudtam megmagyarázni, mit keres itt valaki, akiről nem tudok semmit, és ez zavart. Ráadásul bennem volt a félelem, hogy valamit én szúrtam el, és mégis van valami rés az általam alkotott részeken, hiába ellenőriztem legalább két tucat alkalommal a legkellemetlenebb képességeknek külön figyelmet szentelve.
A lány hangjában érződött valami furcsa akcentus, ahogy megszólalt és felelt a kérdésemre, de a szavai voltak mégis az igazán különösek. Felvontam a szemöldököm, és némi mérlegelés után elengedtem, majd hátrébb léptem egyet. Hadd forduljon csak meg, ha akar. A nyugodtak tűnő hangneme arról árulkodott, hogy nem behatoló, legalábbis olyan fajta idegesség volt a tónusában, ami azokra jellemző, akik tiltott helyen járkálnak, vagy valami rosszat tettek.
- Ha Yuu-chan hozott be ide, akkor kapnod kellett tőle egy kitűzőt. Láthatnám? - kérdeztem rá még mindig gyanakodva az általam készített Daitenshi-jelképre, ami a medáljainkat váltotta fel. Ha viszont úgy van, ahogy mondja, akkor a vaizard kapni fog tőlem egy alapos fejmosást. Mi az, hogy csak úgy beszervezett egy tenshit, akit aztán rám sóz anélkül, hogy egy szót is váltana velem?! Az egy dolog, hogy ember, de eddig garantáltan nem történt olyan, hogy egy beavatott tanítvány végül másik mester kezében kössön ki. Yuu-chan sem örülne neki, ha hirtelen azt mondanám, hogy Asu-chan mától az ő tanítványa, mert mondjuk olyanom van, vagy mert a képességei jobban beleillenek abba a keretbe, amit ő kitalált magának, mint szerepkör. Mégis, mi a fenét gondol magáról, hogy beleszól, én kit vegyek magam mellé?! Épp csak, hogy visszanyerte a bizalmamat és máris előhozakodik egy ilyen húzással... hát megáll az eszem!
- Jó helyen jársz Zeline-chan, Sakai Hitomi vagyok - mutatkoztam be. Sajnos a hangomon hallatszott, hogy mennyire bosszús vagyok, pedig nem akartam szegényen kitölteni a mérgemet, csak hát rühellem, ha beleszólnak abba, mit csinálok. A kisugárzásából ítélve még csak nem is olyan erős, ránézésre gyengébb mindkét tenshimnél. Egyszerűen nem értettem, miféle motiváció vezethette erre Yuu-chant... Odasétáltam az asztalhoz, és néhány gombnyomást követően kivetítettem fölé a Fészek holokameráinak képét, külön kiemelve a bent tartózkodó személyeket. A nagyvezír továbbra is a szobájában dekkolt, a mellettem álló alak indikátora azonban üres volt, vagyis az én rendszerem idegennek értelmezte, szemben az erőtérrel, ami már riasztotta volna a falon gubbasztó vízköpőket. Felsóhajtottam, és a világtérkép paneljához sétáltam ismételten, előhívva az egyik tárolót, amiben egyszerű papírfecninek látszó vékony és keskeny lapok sorakoztak. Kiemeltem egyet, figyelve arra, hogy jó helyen fogjam meg, majd visszabattyogtam a lányhoz.
- Ezt fogd meg, kérlek és tartsd a kezedben fél percig - mondtam neki kissé unottan. Leveszem a reiatsuja mintáját, majd bevezetem, hogy felismerje a holokivetítő is. Ezt nem csak én tudnám megcsinálni, nem tudom miért kell folyton nekem foglalkoznom ezzel... Vetettem egy alaposabb pillantást is a szürke hajú tenshire. Nem ázsiai volt, az egészen biztos, de hogy azon túl honnan jöhetett, arról fogalmam se volt. Olyan egyformák ezek a nyugatiak :/
- Amerikai vagy? Vagy európai? Mit csinálsz Japánban? Kicsit mesélhetnél magadról, ha kényelmesebb úgy, akkor nem muszáj japánul beszélned. Értek angolul is - ajánlottam fel, nem ő lenne az első esper, akivel könnyebben megértetném magam angolul. A kicsi Aoi-chan sem beszél túl jól japánul, össze-vissza keveri a két nyelvet szegényke. Tudni akartam viszont Zeline-chanról egy s mást, ha már a nyakamba varrták és felborogatták vele a terveimet. Remélem be fogom tudni illeszteni.
- Egyáltalán Yuu-chan miért irányított hozzám? Miért nem az ő tenshije leszel? - érdeklődtem, miközben leültem az egyik székre és intettem, hogy ő is tegyen nyugodtan így. Minek álldogáljunk, ha le lehet ülni? Nekem már csak azért is kényelmesebb volt így, mert nem volt meg az a kellemetlen érzés a hátamban, amit a defektes gerincem okozott. Hozzászoktam már, és észre sem szoktam venni, csak ha sokat álldogálok egy helyben.
Vissza az elejére Go down
Dalarea Cortéz
Arrancar
Arrancar
Dalarea Cortéz

nő
Hozzászólások száma : 48
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. Oct. 19.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tanácsterem - Page 2 Cl0te5800/15000Tanácsterem - Page 2 29y5sib  (5800/15000)

Tanácsterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 5:15 am

Haláli

Tanácsterem - Page 2 Inicial_abhogy a lány elenged, lassan megfordulok, hogy végre szemügyre vehessem. Fiatalnak tűnik, a legtöbb lány ebben a korban még éppen csak befejezi a gimit, és a jövőjét tervezgeti, legalábbis nálunk, itt nem tudom, hogyan működik ez, de úgy tudtam, még szigorúbban fogják a szülők a gyerekeiket. Talán ő is árva, nem tudom. Másodsorban pedig megállapítom, hogy egészen csinosan néz ki, talán nálam is csinosabb, persze én egzotikus vagyok, könnyebben vadászok mindenkinél. Razz
- Hoppá, tényleg, adom, egy pillanat Surprised- elfordulok, hogy megkeressem a kitűzőt. Még szerencse, hogy előrelátó voltam, és a hajszárítóra tettem az apró tárgyat, és még azelőtt találtam neki biztos helyet, hogy felöltöztem volna, mert bizony elfelejtettem volna magammal hozni, és akkor lehet, hogy bajba is kerülnék. Egy kissé meglazítom a felsőtestem egyes részeit takaró fáslit, és húzom ki az apró tárgyat a melleim közül, ahol a kötésnek köszönhetően megmaradt. Lehetséges persze, hogy egyszerűbb lett volna kitűzni az újonnan kapott kék ruhára, de onnan leszakadhat. - Itt van! Very Happy- odanyújtom a kis tárgyat, miközben megigazítom az öltözékem, ami talán kicsit elcsúszhatott a helyéről.
- Örülök, hogy megismerhetlek, Hitomi! Surprised- mintha valamiért dühös lett volna, azonnal az jutott eszembe, hogy elrontottam valamit. Hallottam, hogy a japók érzékenyek a megszólításokra, meg a nevük mögé tett san-chan cuccokra, lehetséges, hogy az a baja. Ezt a nyelvet a netről meg könyvekből tanultam meg, legalábbis az alapokat, úgyhogy elképzelhető, hogy elrontottam valamit. Jaj, máris tettem rá egy negatív benyomást, ez annyira rossz. szomorú Most magyarázkodjak neki, vagy inkább hagyjam? Lehet, hogy észre sem vette? Vagy valahogy halálosan megsértettem? Lehet az a baj, hogy nem hajoltam meg? Csak a high-tech cuccok, amiket Hitomi bekapcsol, terelik el a figyelmem a feltörő idegességről. Lóvéval is jól fel lehetünk szerelve, ha ennyi mindenünk van.
- Jó, de miért?- megfogom a papírlapot, lehet, hogy ragasztós, vagy valami vicces beavatási szertartás, nem értem pontosan, mire jó. Végül, úgy tűnik, valami ujjlenyomathoz hasonló mintát akart kapni, azért kellett megfognom a papírdarabot. Megpróbálom megfigyelni, mit csinál pontosan Hitomi, de számomra ez teljesen kínai, ennyire nem értek az infóhoz.
- Ja, köszi, nem kell, angolul nem beszélek túl jól, csak a suliban tanulgattam. Surprised Egy Közép-Európai országban születtem, Magyarországon. Japánba igazság szerint menekültem, több külföldi szervezet is el akart kapni a képességeim miatt. A szüleimet elveszítettem, a nevelőszüleimet pedig megölte egy szörnyeteg, ahogyan majdnem mindenki erre a sorsra jutott, akit közel engedtem magamhoz, úgyhogy egy ideje kerülni kényszerülöm az embereket. Gyakorlatilag nem tettem mást, csak próbáltam túlélni- nem érzem magam szomorúnak, ahogy mesélek magamról, biztos lehetett volna jobb sorsom is, de élek, ami nagy dolog azok után, amin keresztülmentem. Talán ezért is hálásnak kell lennem, ahogyan azért is, hogy ez most talán változik.
- Nem tudom, hogy Yuusuke úr mit miért csinált, nekem nem mondott semmit.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Tanácsterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Tanácsterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town :: Kohrihebi no Su - A jégkigyó fészke-