-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Generációk közti küzdelem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Yomochin Atsuya
8. Osztag
8. Osztag


Férfi
Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2009. Dec. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag 7. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Generációk közti küzdelem - Page 2 Cl0te6500/15000Generációk közti küzdelem - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Generációk közti küzdelem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Generációk közti küzdelem   Generációk közti küzdelem - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 9:06 am

Félig meddig meglepett Loraine lépése. Számítottam, hogy nem szemtől szembe fog megküzdeni három ellenséggel. ha akartam se tudtam volna utána indulni, mivel a seb a lábamon, rettenetesen fájt. Nem volt se mély, se veszélyes. Mintha a lábamból minden erőt kiszívott volna az a technika, mi közben megsértette a lábam. És hirtelen bevillant mit akart.
~ Te vén kutya. Mind végig ezt tervezted, mi?~ egy pillanatra elmosolyodtam és fel pillantottam az égre. A felhők csak gyülekeztek, mintha valami szörnyű háborút akarnának vívni egymás ellen. Ahogy nézegettem a felhőket, lehet hogy csak a képzeletem játszott velem, olyan volt mintha a felhők is ugyan azt tennék, mint mi. Volt egy magányos, és négy darab egy csoportban. Az biztos, hogy furcsa látványt nyújtott. De nem volt sok időm, sejtettem, hogy a másolatok nem fogják sokáig visszatartani ezt az öreg rókát. Biztos voltam benne, hogy kitalál valamit. De ahogy megint rágondoltam, mérges lettem. Elkezdtem gondolkodni, hogy tudnám a jelenlegi helyzetemet, az előnyömre fordítani. Egy kis gondolkodás után kiforrt a terv. Kardomat a földbe szúrtam, majd arra támaszkodva egy lépést arrább léptem.
-Hadou 50: Rei no kuron!- és egy újabb klón jelent meg helyettem. Kardomat kihúztam a puha talajból, utána egy búvóhelyet keresetem magamnak, ahonnan jól láttam a másolatot is. Egy bokrot láttam megfelelőnek. Oda botorkálta, ám vánszorgásom közben még gyengébbnek éreztem magamat. Minden egyes lépésemmel gyengültebbé váltam. Elhelyezkedtem a bokorba. Nem kellet sok idő és megjelent ellenfelem. Kezdésnek csak borbélynak érezte magát, viszont a második támadása sikeresen úgy talált be a „bábunak”, hogy az semmivé vált. Ekkor léptem én.
- Bakudou 04: Hainawa!- és egy lélek energia kötél hátra kötötte a kezeit. Ez a lépés azért kellet, nehogy itt lőjön el még pár olyan kidoukat, amik elől nem hinném, hogy képes lennék elugrani. Majd előmásztam rejtekhelyemről, enyhe gúnyos mosollyal.
- Nos nem hinném, hogy sokáig vissza tudlak ezzel tartani, de ez most nem is számít. Rájöttem, hogy mire megy ki ez a kis játék. Csak tesztelni akarsz. Legalábbis én erre következtetem lépéseidből. Mivel az egyik technikáddal szinte már a harc kezdetekor megölhettél volna, de nem tetted. Helyette csak játszadoztál.– vettem egy mély levegőt és, kis is fújtam.
- Szerintem vége van. – és kardomat visszacsúsztattam helyére és megfordultam- Ha már lemaradtam a sakézásomról Kenjivel, meghívlak téged. Biztos találunk egy kis lebujt a környéken.
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Generációk közti küzdelem - Page 2 Cl0te5000/15000Generációk közti küzdelem - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Generációk közti küzdelem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Generációk közti küzdelem   Generációk közti küzdelem - Page 2 EmptyKedd Szept. 07, 2010 6:26 am

Már nyeregben éreztem magam, szinte éreztem a győzelem ízét a számban. Móresre taníthattam egy kölyköt, akinek a szája nagyobb volt az erejénél. Forró húsba ért a pengém, és már vártam a vér fröccsenését, a kiáltást, mely után azonnal neki kezdhettem volna a gyógyításnak. Nem akartam végezni vele, így meg akartam gyógyítani. A pengéim mélyen húsba értek, de hirtelen eltűnt előlem az ellenfelem.
Egy nyavalyás klón volt az, már megint, azt hittem, hogy nem hozhat létre egyszerre ennyit, de rájöttem, hogy közben elpusztítottam az előzőt. Felmordultam, mikor meghallottam valamit. Már nem ugrottam el, unott képpel vártam, hogy eltaláljon a támadása. Egy Bakudou négyes technika volt az, mikor földet értem, a maradék lélekenergiám felét kieresztve széttéptem a köteleket, de nem mozdultam, ne lássa, hogy már nem vagyok megkötözve. Csak feküdtem ott, és néztem az ég felé.
A felhők mozgásán elmosolyodtam, közben taktikákon járattam az eszem. A sarkam mélyen belenyomtam a földbe, és így hevertem, hogy ha közel és hátra lökhessem magam.
Az ellenfelem gúnyos képpel közeledett, és arról beszélt, hogy tudja mit tettem.
-Valahogy úgy… Érdekelt, vajon jó kézben van e ez a hely, meg az emberek lelke.- Motyogtam, és felültem, közben a kezeimet az ölembe fektettem. Mélyet sóhajtottam, közben éreztem, hogy Shikon leomlik a kezeimről, és a kard formájában, az ölemben hever. Felugrottam, megragadtam, és a helyére tettem. Beletúrtam a hajamba, és felkaptam a tőlem nem mesze heverő köpenyemet.
-Sake? Jöhet, csak aztán nehogy a sárga földig idd magad fiú,- vigyorodtam el.- Tudod, a vének jól bírják az italt!
Felnevettem, és a srác lábára néztem. Felsóhajtottam, tudtam, hogy a lélekmérgezés még hatni fog egy kis ideig, ezért elkaptam a Fiú ruháját.
-Na várjál, mert a végén kidőlsz!- Morogtam, és a Sebe fölött végighúztam a kezem, így a mérgezés eltűnt, majd a maradék reiatsumat arra használtam, hogy a sebe is eltűnjön. Mikor végeztem, láttam, hogy még fájhat kicsit, de megpöcköltem, direkt, hogy még felkeltsem a figyelmét.
-Amúgy, mennyi pénz van nálad? Mert én csak pár ezret hoztam, de elisszuk!- Röhögtem fel újra, és beletöröltem az arcom a koszos ruhámba. Elindultam a Shinigami után, hogy találjunk valami jó kis beülős helyet…

//Kösz a Játékot!//
Vissza az elejére Go down
 

Generációk közti küzdelem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-