-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Cedric Pirate's house xD

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Cedric Pirate's house xD - Page 2 Cl0te3000/12000Cedric Pirate's house xD - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Cedric Pirate's house xD - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Cedric Pirate's house xD   Cedric Pirate's house xD - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 3:40 am

= Amikor a régi spanok összefutnak.... =

*Szendvics mellé bor, ami jelen esetben teljességgel elfogadható, máskor, más környezetben, s legfőképpen más társasággal viszont kifejezetten arcátlanságnak venném, mert egyszerűen ilyen vagyok. Talán tényleg túlreagálok mindent, de egyszerűen nem tehetek róla… Mindent magamra veszek, s ha valaki egy kicsit is megváltozik körülöttem, egyből a változás okát keresem, s többnyire képes vagyok ott kilyukadni, hogy azt hiszi, az én hibám. Szóval, talán túlzottan paranoiás lettem, s lehet, tényleg ideje lenne végre lazítani. Mármint, végül is Cedric már úgyis tudja ezt az egész hagyományőrzősdi dolgot, sőt, úgy tűnik, hogy már hallott is a quincykről, mert nem kellett elmagyaráznom neki a fellengzősnek ható történetet, miszerint valami ősi harcos klán leszármazottja vagyok, és lidércek irtására specializálódtam. Na jó, személy szerint csak a gyógyításra meg a gyors menekülésre vagyok képes, de ez van, ha az emberbe annyi tehetség sem szorult, mint a 2007-es Heatherette kifutóján megjelent tavaszi kollekciók varróiba, az elég arra, hogy egy életre eltántorítson az egésztől, s a kedved mellett az önbizalmad is örökké eltünteti, hogy még véletlenül se érezhesd magad igazi quincynek, de még esélyesnek sem egy nyomorult lidérc ellen. Valahol saját döntés volt, valahol meg csak a véletlenek és az élethelyzetek alakították így, de végül sikerült teljesen elhatárolódnom az egésztől vállalva már eltávozott szüleim és húgom megvetését, valamint még akár a gyűlöletüket is. Végül is, felesleges voltam, csak az útjukba álltam, s vannak, akik ezerszer jobban csinálják ezt az egészet nálam. Például Cedric is, hiszen a hülye is észreveszi, hogy neki legalább az a bizonyos tehetség megadatott, s jobban belegondolva tényleg minden képessége megvan a feladathoz. Ő inkább illene bele valami shounen főhősi szerepébe, velem ellentétben. Fél szemöldököm felvonásával reagálok tehát kijelentésére, miszerint ő cseppet sem annyira jó ebben a hollowirtósdiban, mint azt én gondoltam, márpedig tényleg nincs miért szégyenkeznie. Végtére is, ő mentette meg a képem.
Néhány szendvics betolása után leraktam a tányért, majd felszólalására fel is pattanok az ülőhelyemről, mert valami arra késztet, hogy nekem most mozognom kell. Talán a túl sok energiaital meg kávé az oka, amit naponta benyakalok, s őszintén szólva már nem is emlékszem arra a napra, amikor 5-6 óránál többet aludtam, mert egyszerűen nem volt időm ilyen apróságokkal foglalkozni. Az időm és az energiám nagy részét az álmomba fektetem, és ezt nem úgy akarom elérni, hogy valamelyik gazdag főnökömmel szponzoráltatom magam, az túl egyszerű lenne. Maga a sikerhez vezető út számomra ugyanolyan fontos, mint a végeredmény, s igenis, önerőmből szeretném elérni azt, hogy az évszázad egyik leghíresebb divattervezőjévé váljak. Ez önkifejezés, művészet, s nem csak egyszerű anyagok egymásra való dobálása. Nem a saját stílusom próbálom másokra erőltetni annyi más szakmabelivel ellentétben, hanem azt akarom, hogy ők maguk jöjjenek rá a sajátjukra, s tényleg magabiztosnak érezzék magukat a saját bőrükben, akár a visszafogott, farmer és világos felső nyújtja számukra ezt az állapotot, akár a legextrémebb viseletek, egyáltalán nem hétköznapi kiegészítőkkel.*
- Ahogy gondolod. - *állítom az asztalra kiürült boros poharam, majd az emelet felé indulok, Cedric szobája felé, természetesen csak miután leveszem a cipőmet az előszobában. Aztán pedig egyik kedvenc szórakozásomnak élek, vagyis mások magánélete helyett ruhásszekrényben való turkálásnak, s gyakorlatilag kiguberálom belőle bármiféle magyarázat nélkül azokat a ruhákat, amiket egyáltalán érdemesnek tartok a viseletre. Meg persze azokat, amik egyáltalán nem nyerik el a tetszésem. Ezt egy-egy szolidabb grimasszal fejezem ki, bár nem valami feltűnő, inkább szemöldököm rángása, valamint végigmérő tekintetem az, amiből lehet bármire is következtetni.*
- Nem tudom, hallottál-e erről a szervezetről, a Raion-ról, akik olyan emberekkel foglalkoznak, mint te. Persze megértem, ha nem akarod fejleszteni a képességeid, de nem mindenki olyan, mint én. Jé, ez a felső még mindig megvan? - *csodálkozok rá az egyik pólóra, amit valami fesztiválon vett meg még annak idején, New York cityben.*
Vissza az elejére Go down
Cedric Yoshigana
Ember
Ember
Cedric Yoshigana

Férfi
Leo Snake
Hozzászólások száma : 32
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura High School - Pirate's Club
Registration date : 2009. Dec. 30.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Tanársegéd ~ The Half-Eyed Sexy Pirate's Eyepatch Club Elnöke / Bártulaj
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Cedric Pirate's house xD - Page 2 Cl0te3000/10000Cedric Pirate's house xD - Page 2 29y5sib  (3000/10000)

Cedric Pirate's house xD - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Cedric Pirate's house xD   Cedric Pirate's house xD - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 4:25 am

Wuuuhh *~*


Rendes esetben el kellett volna bambulni azon, hogy talán nem volna jó ötlet szegény lányt így lerohanni első este. Nem mintha nem lett volna rahedli egy éjszakás kalandja, de ez most azoktól különbözött! Legalábbis azt akarta, hogy különbözzön. Eléggé kitombolta már magát az elmúlt pár évben, kiváltképp New Yorkban, már egy komolyabb kapcsolatra vágyott.
Emlékeiben még élt a sok átmulatott éjjel, a drog, amitől Touma csak óvni akarta, a rossz nők, a balhék... Nem volt rá nehéz visszaemlékezni, hogy hogyan rohadt majdnem meg egy börtöncellában. Pedig ő rohadtul nem volt benne, csak kellett bűnbak... mert mindig kell egy. Szép pályafutása volt, és valószínűleg csodaszámba ment, hogy ennyire helyre jött. Tipikus rossz fiú volt, nem büszke arra, amit akkor véghez vitt. De az már a múlt, nem akarta hogy belefolyjon a jelenébe. Magához húzta Sachikot, de a lány rövid úton kibújt az öleléséből, és még a takarót is felhúzta magára. Nem igazán volt ötlete, hogy mi lehet az az ok, ami miatt ennyire elkezdte csavarni a dolgokat. Barátja nem volt - különben nem lett volna képes arra, amit le fognak művelni. Míg a lány beszélt, egy cigarettáért nyúlt, és ez nem az a durva füstű volt, hanem egy lágy aromájú - igen, Djarum (xD)-, és rágyújtott. Lassan fújta ki a füstöt, aztán rezzenéstelen arccal nézett vissza a lányra.
- Szóval, vaizad...- mély csönd telepedett a szobára, sem ő, sem Sachiko nem szólalt meg. Dohánya gyorsan fogyott, és közben a vaizardokra gondolt. Persze tudta, kik ők - ennyire nem volt elkúrva az agya. Nem szívlelte a hollowokat - legszívesebben mindet eltörölte volna a föld színéről. De ehhez a lánynak nincs semmi köze. Eloltotta a cigarettát, aztán megfogta a lány kezét.
- Sachiko... nekem nem számít, hogy mi vagy. Én így akarlak, ahogy vagy... - magyarázta, majd elhallgatott. Nem kívánt valami Rómeó-imitátor lenni hirtelenjében, eleget égette magát már. Igazából nem ez volt az ő stílusa, de képtelen volt trágár módon anyázni a lány előtt. Nem is akart valami agyament macsónak tűnni...
Magához húzta és megcsókolta Sachikot, majd rávette, hogy ott folytassák a dolgokat, ahol abbahagyták...

Másnap reggel, vagy már inkább délelőtt, az óra csörgésére ébredt fel. Megigazította az eyepatchot a szemén, majd beletúrt a hajába. Persze előtte leanyázta z órát, és ki is kapcsolta. vigyorogva mászott ki az ágyból, és kotorászott felvehető ruha után, majd mielőtt elment volna ehető reggelit készíteni, gyönyörködött egy sort az alvó barátnőjében. aztán rendesen betakarta.
A boltban a szokott jókedv fogadta, és megint túlzottan segítőkészek akartak lenni az eladók. Nem bírta az ilyet - elvégre is nem volt ő magatehetetlen roncs, hogy ne tudjon megtalálni semmit se... Végül addig mérgelődött a nyomában loholó eladókon, míg mindent megvett, amiről úgy vélte, hogy Sachiko szeretheti. Miután ingerülten elhessegette a nyomában loholó eladókat, és vett az ebédhez egy üveg bort- roppantul elmés megoldásnak bizonyult, hogy olyan kaját vett, amire rá van írva az elkészítés módja. Az utcán összefutott egy-egy ismerős arccal, és kénytelen volt velük is csevegni, pedig most nem volt abban a hangulatban.
- Anyám... Húzz már el a francba, te gyökér...- hörgött két perc hollow üldözés után, lerohadó tüdejének hála. Nehéz dolog ám Karakura titkos Hősének lenni! Miután kinyírta, visszasietett a lakásába, és felrakta egy tálcára, amit reggeliként kívánt tálalni.
- Jó regge~lt, Hercegnő! - lépett be a szobába, és vitte az ágyhoz a tálcát, majd megcsókolta kedvesét.
Vissza az elejére Go down
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Cedric Pirate's house xD - Page 2 Cl0te14000/15000Cedric Pirate's house xD - Page 2 29y5sib  (14000/15000)

Cedric Pirate's house xD - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Cedric Pirate's house xD   Cedric Pirate's house xD - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 1:03 am

Aww~ *-*


Nagyon boldognak érezte magát. Olyannyira, hogy egy aprócska könny is legördült arcán. A mennyekben érezte magát, amiért elfogadták olyannak, mint amilyen. Életében ez mindig is nagy gondot okozott, s legtöbb fájdalma innen származott. A hosszas csók után csak ennyit súgott Cedric fülébe:
- Köszönöm...

Reggel az ablakon beszűrődő fénynyalábok ébresztették mély álmából. Megdörzsölgetve szemét próbált észhez térni. Kissé meglepődött, mégis hova kerülhetett az éjszaka folyamán. Ám egy pár másodperc után eszébe jutott, Cedric-nél aludt. Valahogy a világos szoba kissé megrémítette, hova is került, de előbbi rémülete gyorsan alább hagyott. Egy darabig csak ücsörgött az ágyban, aztán gondolt egyet, s magára tekerve a lepedőt lepattant előbbi helyéről, s a mosdó felé vette az irányt. Szerencsére már a ruhái szárazon lógtak a madzagon, így leszedegette, s magára húzta. Miután felöltözött megfordult, s a tükör segítségével próbált normális ábrázatot varázsolni magának. A haját összefogta, s megmosakodott. Miután mindennel végzett, összehajtogatta az előbbi lepedőt, s visszaindult a szobába. Gondolkodott rajta, vajon hova tűnhetett Cedric, s arra a következtetésre jutott biztosan fontos dolga támadt. Ha már egyszer tanársegéd valaki, biztosan sok elintéznivalója lehet.
A szobába érve az ágyra hajította az összehajtogatott takarófélét, s kissé zavartan körbenézelődött. A szekrényeken rengeteg könyv s fénykép ékeskedett. Sachiko mindig is szívesen nézegetett réges-régi fényképeket. Leginkább azokat a képeket kedvelte, amin aprócska gyerekként volt látható az ember. Igazán viccesnek találja, mennyi minden változhat egy bizonyos idő alatt. Ahogy nézelődött, most is mosoly derült arcára a képekbe rejtett emlékek látványa miatt. Ahogy végignézegette, rátért a könyvekre, amiknek címét sajnos nem volt alkalma este elolvasgatni. Imád olvasni, lehet lesz szerencséje, s talál olyan könyvet, melyet már ő is olvasott. A legtöbb, mit felfedezett a férfi polcain leginkább tanulmányi könyveknek látszódtak, de az a pár krimi igazán megtetszett a lánynak. Egyet a kezébe vett, s a hátoldalán elolvasta az ismertetőt. Ha majd visszatér Cedric talán megkérdezi, elolvashatja-e.
Miután mindent jól megnézegetett, úgy döntött visszamászik az ágyba. Ahogy ráhuppant a puha matracra, abban a pillanatban tévedt be a tegnap esti kutyus. Kissé ijedten nézte az állatot, ám mihelyst meggyőződött róla, nem fogja bántani, lejjebb csúszott az ágyon, s megsimogatta Layla-t. Igazán kedves kutyusnak találta, egész nap el tudott volna vele játszani. Amikor a az állatka megunta a dögönyözést arrébbállt, otthagyva Sachiko-t. A lány nem volt utána túl sokáig egyedül. Hamarosan hazaért Cedric, s a hálószoba ajtón belépve, kezében egy tálcával sietett a lányhoz.
- Jó reggelt! Nahát, mennyi finomságot hoztál. Reggelizünk együtt?
Kérdezte mosolyogva, s jó erősen magához ölelte a férfit.
- Van mára valami programod? Ha nem vagy betáblázva elmehetnénk egyet sétálni. Persze, ha van hozzá kedved.
Mondta, ahogy elvett egy péksütit a tálcáról.

Vissza az elejére Go down
Cedric Yoshigana
Ember
Ember
Cedric Yoshigana

Férfi
Leo Snake
Hozzászólások száma : 32
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura High School - Pirate's Club
Registration date : 2009. Dec. 30.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Tanársegéd ~ The Half-Eyed Sexy Pirate's Eyepatch Club Elnöke / Bártulaj
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Cedric Pirate's house xD - Page 2 Cl0te3000/10000Cedric Pirate's house xD - Page 2 29y5sib  (3000/10000)

Cedric Pirate's house xD - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Cedric Pirate's house xD   Cedric Pirate's house xD - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 2:57 am

Wuuh~ *~*


Tüdeje sipítva követelte a bagót, melynek hiánya fájdalmasan égette a pofáját, szinte már kínzó űrt hagyott maga után. Ami reggeliző szokásait illette, nem szokott sokat zabálni, ez meg is látszott rajta: nem volt ugyan egy Rambó, de feles zsír egy gramm se volt rajta... Köszönhető ez a sok feles csülökkoptatásnak, amit a retkes hollowok miatt kénytelen elszenvedni nap, mint nap. Nem volt a szíve csücske a sok szarakodás, amit a nyomorékok végigvergődnek Karakurán, csak hogy felzabáljanak valakit... Unalmas, és szánalmas... Hol van már valami izgalamsabb, esetleg értelmesebb ellenfél, napirendi pont? Agyilag lyukas ellenlábasok felsorolása mára már kezd nevetségessé válni, s érdektelenné méginkább! van más pár száz különös alak, akik hatékonyabban nyírják ki a lélekzabálókat, miért is erőltetné meg magát, mikor itt van neki egy tünemény, akit szórakoztatnia kell? Más megvilágítást nyert a nap s az elkövetkező hetek, ha egy asszonyka várja hazatértét. Édesnél is mézesebb napokat fog tölteni vele, ágyban hancúrozva és konyhában, városban szédelegve... Magába olvasztva ragyogó lényét s elszívva pozitívumát élősködik majd rajta, mint egy vámpír. Kétségtelen fellángolással nézegette csodás haját, s reggeli helyett inkább arcát simogatva játszott a ragyogó és illatos fürtökkel. ellágyulva nézte amint falatozik kedvese, s bizonytalan remegéssel gyomrában nyugtázta, hogy lehet, hogy őt ütötték el, és az egészet csak álmodja. Mérhetetlen vágyakozás tombolt benne jelen percig is, s nehezen tartva magát vissza a lány lerohanásától, inkább felkapta az ágyra dobott terítőt, és kivitte a fürdőbe. Nagyot nyelve borította bele az ott elhelyezett hamutartó tartalmát a kukába, s gyújtott rá egy szál cigarettára, majd tért vissza a lányhoz, kinyitni az ablakot.
- Remélem, nem zavar a füst, ha mégis, eloltom.- hörögte, majd megköszörülte a torkát. Nem könnyű a csövesek élete, ha az asszony egy nagyon ütős nőszemély, és így teljesen elkerülhetetlen, hogy majdnem minden másodpercben arra gondoljon, hogy hogyan teperné le... Felé lépve húzta fel magához, és ölelte meg, majd a tálcát felkapva iramodott lefelé. Emlékei szerint Szombat volt, tehát iskolamentes nap- az, hogy meg fog rohadni a dolgozatok alatt, ha ezt a napot is ellógja a lánnyal, meg marad egyéni baja. Inkább, minthogy szétpusztulja a seggét a balfaszságok fölött.
- Nincs sok bajom, ami van, azt végignyígom este. Hová akarsz menni, szépségem? - jelent meg képén egy jellegzetes, perverz vigyor, mely jelezte, hogy van egy-két... célzatosabb ötlete is, hogy merre kössenek ki. Bár még nem járt mindben, szívesen kipróbált volna a lánnyal egy-két Love Hotelt, bár a higiénia miatt mégis ódzkodott tőle. Nem egészséges az a... kúrálókupleráj. Miután betolta a mosogatóba a szutykos edényeket, kinyitotta az ablakot, és Laylat is kirakta dolgát végezni. remélte, az unszimptakis szomszédgyerek kertjébe csinál, eltakaríthatatlant. Bár a kutya jól nevelt volt, s erre az esély vajmi kevés- a reményt akarta megölni legutoljára.
- Mit szólnál ha végigjáránk a boltokat, és kinéznél magadnak egy rahedli ruhát? Természetesen én állom a cehhet... - támadta meg Sachikot egy ölelés és egy csók erejéig újra, mivel a horomonok felfokozott működése még nem állt le, s ez egyértelműen mutatta, hogy mi lesz az esti program. Agyő, dolgozatjavítás...
Vissza az elejére Go down
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Cedric Pirate's house xD - Page 2 Cl0te14000/15000Cedric Pirate's house xD - Page 2 29y5sib  (14000/15000)

Cedric Pirate's house xD - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Cedric Pirate's house xD   Cedric Pirate's house xD - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 8:39 pm

Aww~ *-*


Bele is kezdett a majszolgatásba. Kissé meglepődött, mert ez a fajtájú sütemény annyira puha és omlós volt, amilyet még nem is evett. Nem tudta, honnan szerezte Cedric, de biztos volt benne, hogy egyszer elmegy vele együtt, s fölvásárolja az egész üzletet, ha mind ilyen isteni finom. Közben, pedig próbálta rávenni a szemben ülő férfit arra, hogy ő is egyen egy keveset, hiszen korgó, éhes hassal nem lehet meglenni délig. Főleg úgy, hogy korán kel az ember, s sokat kell dolgoznia. Ez pedig biztosan igaz volt Cedric-re.
- De tényleg nem akarom, hogy miattam ne végezd el a munkádat. Szóval csak úgy mondj igent, ha biztosra veszed, meg tudod csinálni egy nap alatt.
Vonta össze szemöldökét, miközben továbbra is nyomkodta felé a rétes másik felét. Kicsit viccesnek találta, hogy alig nyelte le a falatkáját, Cedric máris meg akarta csókolni, de hát ő maga sem tudta volna megállni, hogy ne viszonozza. Végül egy jót mosolyogtak.
- Megnézhetjük a boltokat, de tényleg nem szeretnék semmit sem venni. De neked nem lesz baj? Úgy értem, a férfiak nem igazán szeretnek butikokba járni.
Töprengett el egy pillanatra, viszont Cedric egy pillanat alatt meggyőzte arról, hogy nem fogja untatni.
- Hát jó, legyen. Akkor én készülődöm. Vagyis hát pontosabban... én kész vagyok.
Vigyorodott el, ahogy rápillantott magára, hiszen már ruhájában ücsörgött. Mivel nem volt nála mása, így kénytelen lesz ma is ebben sétálgatnia, de hát miért is ne? Az öblítőnek annyira finom illata volt, hogy egy darabig ki se szeretne bújni öltözékéből. Fölpattanva a helyéről, kezében a tálcával még megcsókolta a férfit, aztán robogott le, hogy elmossa a tányért, aztán a tálcát meg elpakolja a szekrénybe. Este volt ideje hogy alaposabban megfigyelje, mit hova rak el a házigazda, és persze nem állt messze tőle az, hogy kiismerje magát a konyhában. Hiszen a vaizard-lakban is sokat robotol a konyhában.
Miután végzett úgy döntött főz le kávét, amiért kissé nyomottnak érezte magát, s nagyokat is ásítozott. Mondjuk az éjjel nem sokat aludtak, szó mi szó, de azért nem gondolta volna, hogy ennyire le lesz utána fáradva. Miután elkészült a finom illatú koffeinbomba, lecsüccsent az asztalhoz, s kortyolgatni kezdett. Nem sokkal Cedric is becsatlakozott, s kávézgatás közben elkezdtek cseverészni arról, mit hol nézzenek meg.
Sachiko-nak még szokatlan volt ez a dolog. Nem gondolta volna, hogy ilyen hirtelenjében jött szerelemben is el lehet lenni úgy, hogy nem érzi magát feszélyeztetve. Ráadásul ez a helyzet annyira idilli volt számára. Csak ketten voltak, minden nyugodt volt körülöttük, amire igazán vágyott. A vaizard-ok között nem túl sok pihenőideje van, leginkább azzal megy el az egész nap, hogy néha bal oldalt csitít, néha pedig a jobb oldalt. S most pedig ez maga a teljes tökély!
- Egyébként kíváncsi vagyok arra, meddig éltél Amerikában? És milyen volt? És mennyire különbözik Japántól?
Jutott eszébe a gondolat, amit már tegnap is nagyon meg akart kérdezni tőle. Igazán érdekelte más országok kultúrája, igaz még sosem járt külföldön. Biztosan izgalmas élete lehetett párjának, ezért szívesen meghallgatná hogyan töltötte el hétköznapjait.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Cedric Pirate's house xD - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Cedric Pirate's house xD   Cedric Pirate's house xD - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Cedric Pirate's house xD

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-