-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 POPCORN Music Corporation (PMC)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 Cl0te10000/12000POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 29y5sib  (10000/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 EmptyHétf. Feb. 25, 2013 8:53 am

Colorful meeting, annyeonghaseyo~

Az arckifejezéséből már sejtettem, de sajnos nem csalódtam pozitívan Mr. Pink modorában. Legalább olyan nyers volt, mint ahogy azt a langaléta megjelenéséből sejteni lehetett. Nem is vettem igazából zokon a hangnemet, mondtam, szokva vagyok már a gyűrődéshez. Normális ember azt hiszi milyen arany életem lehet, de azért én se itt kezdtem ahol most vagyok. Egyszerű csicskásként rohangásztam minden aprósáért egyik tervezőtől a másikig, és én hallgattam végig az idolok hisztijeit azért, mert nem tetszik nekik a ruha, amit kiszabtak rájuk. Rajtam csattant az ostor és sokszor olyan hangnemet ütöttek meg velem szemben, mintha tényleg csak egy utolsó senki lennék. De tudtam, hogy ezen csak úgy léphetek túl, ha lenyelem a mérgemet, és megcsinálok mindent, amit elvárnak tőlem. Ennek az eredménye pedig az a jópár ajánlólevél, amit a lelkiismeretes munkámmal szereztem. Ezek után meg már csak a hasznát látom annak a sok szívásnak. Na meg azt, hogy néha azért még visszaköszönnek ezek a dolgok. Mint például ebben az esetben. Yong Sook-shi kérdésére egy elegáns mozdulattal lekaptam a nyakamból a mérőszalagot, és meglebegtettem előtte.
- Például levenni a méreteidet, meghallgatni az elképzeléseidet… -vázoltam fel a munkakörömet. –Az én szisztémám, hogy mivel úgyis te fogod viselni, illenék úgy megtervezni a ruhát, hogy ne hátráltasson a fellépéseken! –kaptam elő a zsebemből egy ceruzát is. Ebben pedig már csak arra lenne szükség, hogy együtt is működjenek velem. Ha ennyire a fogát húzzák, akkor tudjuk le gyorsan és nem is zavarom tovább a köreit. Egy újabb gyors végigmérést tartva rajta, pusztán szakmai okokból, felnyitottam a notesz fedlapját, és elkezdtem felsikkelni néhány alapot, és feljegyezni pár első benyomást. Ám alig láttam neki, újabb keresztkérdést intéztek felém. Először nem igazán értettem mire céloz, de hamarosan leesett, hogy valószínűleg a hajszínemre céloz. Vicces, hogy pont ő kérdezi meg ezt rikító pink fejjel… Magamban megmosolyogva a dolgot vigyorodtam el, és vágtam fighting pózba magam.
- Ha rajtam múlik igen! –jelentettem ki határozottan. Nem hiszem, hogy ezzel a kijelentéssel beloptam volna magam a szívébe, sőt szerintem csak magam alatt vágom a fát, de büszke vagyok az álmaimra. Ha már ennek szenteltem a hivatásom, miért tagadnám le? Mindeközben olyan ügyesen próbáltam a homlokomon kikötő mutatóujjra koncentrálni, hogy hirtelen bele is szédültem a mutatványba. Finoman megrázva a fejemet, irányítottam vissza magam a témára.
- Nem szeretnélek hátráltatni a gyakorlásban, de nekem ez a munkám. Szóval megvárom, míg lezuhanyzol, és utána megcsinálom a méretezést. Aztán már itt sem vagyok. –huppantam le az egyik zsámolyra, és kaptam ölbe megint a füzetemet. Igazából meg sem várva mit válaszol, hozzá is kezdtem, hogy formát adjak az előzetes elképzeléseimnek. Már volt is néhány ötletem, amit el tudtam volna képzelni rajta. Roppant jó alapanyagul szolgál, meg kell hagyni, szóval érzésem szerint kevés olyan dolgot tudnék tervezni, ami ne állna jól rajta. De ettől függetlenül még nem vehetem félvállról a munkát. Ő meg jobban teszi, ha együttműködik, mert már így is kedveztem azzal, hogy nem őt rángattattam el a tervezőszobába. Megspóroltam neki egy plusz kitérőt, pedig nekem sokkal könnyebb lett volna ott lerendezni a dolgot, ahol anyagokat is tudok mutogatni, és sokkal több minden áll a rendelkezésemre. Magamban elmorgolódva ezen rajzolgattam, egyelőre fekete fehérben, mivel színest nem hoztam magammal. Olyannyira belemerültem, míg Mr. Pink pancsolt, hogy a frufrumat feltűzve, hogy lássak valamit, sem vettem észre, hogy közben visszaért. Fejben már a varrógép előtt ültem, és az anyagok között válogattam, pedig még nem is biztos, hogy az elképzeléseim a kliens tetszéseit is elnyerik. Mindenesetre némi miniatűr szívroham kíséretében ugrottam egyet ültömben, mikor észrevettem, és az orra alá dugtam a noteszt, már amennyire onnan felértem.
- Kezdetnek egy véleményt erről. –igaz, hogy az ábrák mellé megszokásban japánul jegyzetelgettem magamnak, de ha valami nem világos neki, valószínűleg úgyis meg fogja kérdezni.

Vissza az elejére Go down
Seoung Yong Sook
Fullbringer
Fullbringer
Seoung Yong Sook

Férfi
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 17
Age : 38
Tartózkodási hely : Nyugat-Tokió, Karakura Town
Registration date : 2012. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Fullbringer - táncos, koreográfus
Hovatartozás:
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 Cl0te8000/15000POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 29y5sib  (8000/15000)

POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 EmptyKedd Feb. 26, 2013 1:08 pm

Colorful meeting

Utóbbi kérdésére igazából nem várt választ. Szimplán kikívánkozott belőle ez a dolog. Nem is akart tovább foglalkozni a hajterrorral, de Vigyori elszánt képétől végigszaladt arcán egyfajta lesajnáló mosoly. Már jól tudta, mindenkinek van valami dilije. Nem lepődik meg rajta. Képben van a koreai divattal. Túl soknak érzi. Néhány holmitól még a hideg is végigfut hátán. Kékség dolga, mit kezd magával, és milyen szemkiverős vackokat aggat magára. Míg nem akar hittérítőset játszani, nem fogja foglalkoztatni a téma. Folyamatos csacsogása közepette Yong Sook némát játszva ácsingózott, míg végül útjára nem engedték. Komor tekintettel kerülte ki a lányt, hogy végre eljuthasson a zuhanyzókig. Egy jéghideg tusolás reményében hajigálta félre piszkos ruháit. Addig nem volt hajlandó kimászni a rózsa alól, míg nem érezte bőrét teljesen ráncosnak. Mikor úgy gondolta, kellőképp kifogyasztotta a vizet, törülközőt csavarva magára kutatta fel patyolat tiszta váltómelegítőjét. Szürke kapucniját feldobta a fejére, mikor haját nagyjából megtörölgette.
Zsebre dugott kézzel slattyogott vissza a próbaterembe, ahol serényen vázlatoló Kékség ücsörgött. Halkan közelített felé. Befékezve előtte feje fölé magaslott és enyhén bedőlt, hogy jobban szemügyre vehesse a füzetét. A sok kriksz-krakszot ugyan nem sikerült kibarchobáznia, főleg nem fejjel lefelé, ám alakulóban lévő rajzot láthatta. A frász kerülgette, mikor saját világában elmerült lány ugrott egyet meglepettségében. Baromira nem hiányzik Yong Sook-nak egy szívroham, ezért hörgött egyet az orra alatt mérgében. Nem tudja kezelni az ilyen búgócsigaként pörgő embereket. Ráadásul a vele szemben lévő Ugri-bugri még lány is. Dupla probléma. Fogait csikorgatta az idegesítő turbó nyúl produkción. Kellemes zuhanyzással eltöltött perceinek köszönheti, hogy még nem ordította le lányka fejét a besózottsága miatt. Magához mérten még úriember módjára viselkedett vele szemben. Lehet értékelni modorát.
Mielőtt még kibökték volna a szemét a füzettel, a túlzott lelkesedést kicselezve hátrált egy kicsit. Ráfókuszált a rajzra. Csoda folytán annak szemügyre vétele után elismerő hümmentéssel fejezte ki véleményét. Annyit leszűrt, hogy kis Kékség értette a dolgát. Fogalma sem volt, hogyan hibázott rá a stílusára. Visszatolva neki a füzetet dugta vissza újból nadrágzsebeibe kezeit. – Nem is olyan rossz. Bár nem szeretem a gombos felsőket… - említette – … a műszálra pedig allergiás vagyok. - majd tette hozzá kisvártatva. Egyetlen porcikája sem kívánja újra, hogy vörös kiütésekkel vergődjön a viszketéstől. Különben is undorodik mindenféle nemű és típusú fertőzéstől és betegségtől. Elvinné a prémet egy ilyen eset. Döglődne faltól falig, ha megint mindenféle gusztustalan kenőccsel kéne kennie magát. Mire rájöttek, hogy mi okozza bőrirritációját, simán növeszthetett volna szakállat. Kiakasztotta az a rémesen gyors orvosi ellátás. Szeme elé ne merjen kerülni egyetlen doki sem, különben nagyon bepipul. Azóta természetes, hogy elővigyázatos. Sokat nem akart még hozzáfűzni a fellépő ruha tervéhez, ráadásul mobilja rezgése jobban lekötötte figyelmét. Unott képpel piszkálta a kijelzőt, míg fél füllel Vigyorit hallgatta. Azért néha hümmentett, nehogy azt higgyék teljesen letojja az egészet. Ennyi tiszteletet adott neki. Ő sem örülne, ha szarba vennék hivatását. Az eszmecsere után végül rábólintott a ruhára. Legalább nem tükröződött a ceruzaskiccen Kékség szivárványszínű, vattacukor lelkivilága. Egy babarózsaszín kreálmány lehet kiverte volna Yong Sook-nál a biztosítékot.
- Ezt hányszor kell felpróbálni? – kérdezte a számára legfontosabbat. Nem állt időmilliomos hírében, ezért elég nagy fejtörést okozott neki ez a hirtelen jött ruhapróba is. Ötlete sem volt, melyik napjába suvassza be, ezért kénytelen volt ismét felcsapnia telefonja billentyűzárját és masírozott ujjával a naptárban. Pár perces hadművelet meghozta eredményét és felfedezett napjaiban egy-két órás lyukakat. Nem szívesen hagyott ki egy edzést sem, ezért szüneteit áldozta fel. Tudta jól, hogy azokat az időket sem teljes körű pihenésre fordítja, így már ugyan mindegy volt. Példának okáért, ez a fél óra is egy csettintésre elillant. Sóhajjal dugta el mobilját és felkutatta palackját. Szinte szíven ütötte a tény, az utolsó cseppig elfogyott. Órára pillantva végül lenyugodhatott felkavart lelke. Már mehetett kajálni. Nem mondaná jól lakott a kora reggeli turmixszal, ezért kiadós ebédre vágyott. Sebtiben összehajigálta a cókmókját és a táskáját a vállára vágta. Visszapillantva a lányra eszébe jutott, hogy még mindig itt van, ezért grimaszolt egyet. Mikor mellé ért megállt és megigazgatta vállán a táskát.
- Lelépek kajálni. Ha akarsz jönni, most az egyszer elviszlek. Különben is, rád fér valami rendes adag… - nézett vissza rá és újból végigmérte. El sem akarja gondolni, vajon mikkel mérgezi magát. Bár az Ő dolga. Ha akar, most vele tarthat. Csipkedi magát, kivételt tesz, és normális helyen ebédelhet. Ha meg nem, Yong Sook szemrebbenés nélkül otthagyja, firkálgassa csak tovább a noteszét.
Vissza az elejére Go down
Nara Tsubame
9. Osztag
9. Osztag
Nara Tsubame

nő
Scorpio Dragon
Hozzászólások száma : 20
Age : 23
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2012. Dec. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: nincs
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 Cl0te5500/12000POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 29y5sib  (5500/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 11:25 pm

OMG, labyrinth!

Nagy kő esett le a szívemről, mikor is sikerült segítőkész személyt találnom az útbaigazításhoz. Persze nem fordulnék ilyen módszerekhez, ha találtam volna térképet a létesítményről, de sehova sem volt ilyesmi kifüggesztve, pedig én aztán sasszemként mustrálom az útirányokat megmutató plakátokat, mert sohasem lehet tudni!
Örömmel ráztam kezet a férfival, széles, vidám mosollyal az arcomon, gondom, bajom elfeledve az ismerkedés pillanata során, s kisebb elmélkedés után koppant csak számára a Riichi Sato név a vidám állapotomban. Hatalmas döbbenet csapott rajtam át, eltátott szájjal, hitetlenkedő pillantással illettem a férfit, elmém mindeközben szüntelenül dolgozott: az a Riichi Sato? Mármint a Fatal Error! egyik énekese? Szóltak a kérdések, visszhangot verve a fejemben.
- Nem, dehogy bánom, csak nyugodtan…
a hátoldalára nyugodtan firkanthat egy aláírást, persze nem személyeskedésből, csak hogy tudjam, kitől kaptam némi útbaigazítást. *q* – motyogtam orrom alatt az alábbit, továbbra is elképedve nézve a fiatalembert. Csak apró másodpercek eltelte után, miután felfogtam, hogy mit is szajkóztam akaratlanul tulajdonképpen… fejemet megrázva próbáltam észhez téríteni magamat, hiszen hatalmas hiba lenne, ha furcsa viselkedésem miatt zavarnám el egyetlen segítségemet, aki ráadásul egy híres énekes, és itt áll előttem, és kezet fogott velem. ~ *.* ~ Csak baráti körömben ismert rajongók meg ne tudják, minden bizonnyal meglincselnének, amiért ilyen nagyszabású, felejthetetlen élményben volt részem. ^o^’’
- Hwang Sun Hi? – ismétlem meg a nevet, helyes, vagy inkább helyesebb kiejtéssel. Hamar kikövetkeztetem, hogy igen, valóan ez lehetett a papírra írva, melyet hiába igyekeztem oly’ bőszen, mégsem sikerült megfelelően kiolvasnom. De ciki! T-T - Tudtam, hogy rosszul mondom, éreztem, hogy nem lenne szabad Shuichire hallgatnom. >3> – szidtam magamat, de mindenekfelett mostoha ikertestvéremet, ki folyton-folyvást kellemetlen helyzetbe hoz, de miért kellett pont egy ilyen neves ember előtt... áhh, utállak Shuichi! T=T - Tényleg, ha látod, az a pimasz félnótás mostoha ikertestvéremet jelentsd fel! – először körülnézek, hogy nem-e ólálkodik valahol errefelé, s megneszelje, amit most mondani fogok Riichi Sato-kunnak. Halkabbra véve a hangomat már-már suttogva szögezem le az alábbi jó tanácsot. Biztos, ami biztos! Sajnos sosem értettem, hogy Shuichi miért tesz ilyen álnok dolgokat velem, a világ legártatlanabb, legaranyosabb, legkedvesebb személyével? T^T
- Hogy tessék? – kapom fel a fejemet, miután magához térten Shuichit kritizáló gondolataimból a való világba. - Edzésen van? – megrökönyödve ismétlem el az alábbi információt, homlok ráncolva nézve Riichi Sato-kunra. Nem hittem a fülemnek, ámbár nem igazán tudtam az alábbit hova tenni, hiszen ki mellé besorolták a főiskolában ott nem firtatták Hwang Sun Hi-san személyét. Megkaptam a nevét, a helyszínt, és az időpontot, melyből nekem nyomban el is kellene igazodnom hozzá, de hogy edzésen?! °O°
Visszavette a kis cédulát, leellenőrizte az időpontot, majd a karórámra pillantottam, s elképedve fogadtam, hogy rózsaszín időmutatóm még mindig tíz óra előtt öt perccel állt! Nyakamra csavart sálat kellemetlenül piszkáltam meg, ilyen ciki helyzetbe kerülni, mert megállt az órám. Jajj, nekem ez olyan… rémes. TT_TT
- Azt hiszem, nagyon örülnék annak, ha elmondaná nekem mennyi is a pontos idő? Embarassed – teljes egészében elszégyellem magamat a roppantul kellemetlen kérdés feltétele miatt. De hát ő ajánlotta fel kedves segítségét, ráadásul ő egy híres énekes, keze bármeddig elérhet ebben a hatalmas intézményben, állítom egy csettintésére még a csillagokat is leszedi neki a stáb! *.*
Fantáziálásom rózsaszín égboltot szül, babakék bárányfelhőkkel, ahol szivárványok kúsznak mindenfelé, paradicsommadarak szárnyalnak egyik pontból a másikba csillagport szórva az alatta állókra. Az előttem álló híresség tájékoztat a pontos időről, melyre kétségbeesésemben öngyilkosságon töröm a fejemet, de nagy szuperhősként megállít és megnyugtat, felajánlja, hogy elintézi kapcsolatival az adott problémámat, hogy ne rúgjanak ki a létesítményből, mint gyakornok, és legfőképpen ne penderítsenek ki a főiskolából, aztán meghív vacsorázni, ahova a legújabb Audival megyünk, természetesen az étterem öt csillagos a legjobb fogásokkal tarkítva…
Két dimenzióval arrébb járva, egyenesen Rin földe középpontjában lubickolok az elképzelt jövőbéli pillanatokban átmenetileg megszakítva minden kapcsolatomat a külvilággal, ahogy a csodásabbnál – csodásabb álomképek felötlenek lelki szemeim előtt.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Abby Robbins
Quincy
Quincy
Abby Robbins

nő
Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2011. Dec. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 Cl0te8500/12000POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 29y5sib  (8500/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 EmptySzer. Ápr. 03, 2013 11:58 am

[Connected by music]


A kelleténél kicsit idegesebb voltam. Mióta megbeszéltük a találkozót Riivel, napi rendszerességgel pakoltam ki és be a ruhásszekrényem nagyjából teljes tartalmát, hogy aztán mérgelődjek egy sort, amiért nincsen mit felvennem. Már hogy ne lett volna. De egyik sem tűnt megfelelőnek arra, hogy besétáljak egy neves zenei céghez, a végén még kihajítanak a nem megfelelő öltözködésem miatt. Riire sem akartam szégyent hozni a ruházatommal, elvégre az ő felelőssége voltam, nekem pedig hálásnak kellett lennem, hogy a munkája mellett még rám is időt tudott szakítani.
Éppen ezért újra elővettem a gitáromat is, nem mintha messzire tettem volna. De nem használtam minden nap. Nagy hiba volt. Azért még nem rozsdásodtam be teljesen. Igazából fogalmam sem volt, mit is fogunk csinálni, vagy lesz-e egyáltalán alkalmam hangszerek, stúdiók közelébe menni. Viszont akkor is elmentem volna, ha az egész napot az alagsorba zárva papírok válogatásával kellett töltenem. Gyakorlatilag fel vagyok rá készülve, hogy életem hátralevő részében egy ilyen hely alagsorába sem jutnék be többé, nem hogy esetleg láthassak egy tárgyalót, vagy ne adj isten, egy stúdiót.
Szóval, mikor eljött a nap, és már két órával korábban talpon voltam, mint kellett volna, nyugodtan kijelenhetem, hogy totálisan be voltam sózva. Fél szendvicset alig tudtam leküldeni, és miután ittam rá egy pohár tejet, úgy éreztem, a szalámi és az uborka fesztivált rendeztek a luxus kenyérhajón. Gondoltam, ha nem hagyják abba minél előbb, zátonyra fognak futni, vagy elsüllyed a ladikjuk. Reméltem, hogy a zuhanytól majd jobban érzem magam.
Végül kicsit lenyugodva, és lehűlve a hideg víztől léptem a szekrényem elé. Jobbára semmi értelme nem volt a napi akcióimnak, amikor is próbáltam megfelelő szettet találni, hisz megint teljesen tanácstalan voltam. Persze eszembe sem volt annyit vacillálni a dolgon, mint az elmúlt időben, szóval kikaptam a szekrényből az egyik kényelmes farmeremet, és egy fehér trikót, és a fekete blézert. Kész is!
Nem is értettem, hogy szórakozhattam ennyit egy ilyen semmiséggel, vagy éppen amiatt, hogy ennyit foglalkoztam vele, tudtam most ilyen hirtelen eldönteni, mi elfogadható. A kék hajamat persze eszemben sem jutott átfesteni, bár ha jobban belegondolok, még az is meglehet, hogy nem ártott volna. De Sato-san elvitt kávézni is kék hajjal, szóval annyira még sem zavarhatta. Leengedtem, hátha nem lesz majd olyan feltűnő… Na persze.
Lassan sikerült magam összeszednem, a csizmámat is felrángattam valahogy, és miután ellenőriztem a csapokat, a tűzhelyet, nyugodt szívvel indulhattam el. Bezártam az ajtót, és már úton is voltam. Még egy kis séta is belefért, hogy levezessem a feszültséget. Majd vonatra szálltam, hogy ne késsek el. A zene folyamatosan ott duruzsolt a fülembe, ám mikor a Popcorn épülete elé érkeztem, gyorsan a táskámba süllyesztettem a durung fülhallgatót.
Egy percig csak álltam a járdán, és néztem ki a fejemből, majd miután az utcán lézengő tömeg majdnem eltaposott, végül vettem a bátorságot, és besétáltam a Paradicsomba. Bámészkodtam egy keveset, míg a recepcióhoz sétáltam, ahol a pult mögött ülő hölggyel váltott pár szó után rögtön tudta, mi a dolga. Persze nem véletlen dolgozik itt.
Épp el voltam foglalva a pult mintázatának vizsgálatával, mikor meghallottam Rii hangját. Zavartan kaptam fel, és néztem a felém nyújtott pohárra. Kisebb zárlatot követően a rendszer újrakapcsolt, és felfogtam, hogy a köszönést és a kávét is nekem szánta.
- Jó napot! – biccentettem, és elvettem a kávét egy köszönöm kíséretében. Tulajdonképpen zavarban voltam az előbbi viselkedésem miatt. Talán bocsánatot kellett volna kérnem, de akkor épp nem jutott eszembe. – Igazán… szép a recepciós pult. - helyette inkább megdicsértem a pultot. Szánalom a köbön. Nagyot kortyoltam a kávémból, hátha majd az észhez térít egy kicsit. Nem mondom, elég meleg volt ahhoz, hogy könnyeket csaljon a szemembe. Azért letuszkoltam a kortyot, és leplezett lihegéssel érdeklődtem a program felől.
- Öhm… nem tudom, mennyi szabadideje van, Sato-san. Tudom, hogy elfoglalt ember, nagyon szépen köszönöm, hogy időt szán rám! – hajoltam meg, ahogy azt kell, mert ezt kell. Ehhez az egyhez nem igazán tudtam hozzászokni, de azért igyekeztem nem nagyon kilógni a sorból, és megtanulni a hasonló dolgokat. – Igazából bármit szívesen megnéznék, szóval nyugodtan tegye, amihez kedve van, én majd csendben elleszek a háttérben, igyekszem nem zavarni.
Újra belekortyoltam a kávéba, most már óvatosabban, többször is megfújva. Érdeklődve pillantottam fel rá, és próbáltam valami mosolyfélét produkálni. Reméltem, hogy sikerült, és így nem hozom őt kényelmetlen helyzetbe. Ahogy elhaladtunk az emberek mellett igyekeztem mindenkinek illedelmesen köszönni, ne érhesse szó a ház elejét. Örülnék neki, ha a mai nap jól sikerülne. Hajrá nekünk!

Vissza az elejére Go down
Seoung Yong Sook
Fullbringer
Fullbringer
Seoung Yong Sook

Férfi
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 17
Age : 38
Tartózkodási hely : Nyugat-Tokió, Karakura Town
Registration date : 2012. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Fullbringer - táncos, koreográfus
Hovatartozás:
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 Cl0te8000/15000POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 29y5sib  (8000/15000)

POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 22, 2013 9:10 am

POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 Halloweensign

Menedzsere kérésére egyezett bele a maskarás összejövetelbe. Fejét csóválva csikorgatta fogait a hétvégi seggnyalás gondolatától. Különben sincs túl sok ideje, hiszen minden perce az edzéseket öleli fel, ezért különösen rosszul érintette az invitáció. Sajnos elvárták tőle, hogy megjelenjen, hiszen rossz fényt vetne rá, újoncként ellenszegül az utasításoknak. Bosszankodva tért haza apró szállására. Sunny folyamatosan emailekkel bombázta. Telefonja pár perces megszakításokkal rezgett zsebében újabb mail érkezésekor. Kezdett nagyon elege lenni belőle, ezért megerőltetve magát visszaválaszolt olyan két-három szóval. Nem kellett aggódnia. A végén még meglátszódna azon a kikerázott pofiján. Lecsillapította azzal, megüzente, elmegy a találkára. Nem akart túl sok időt belefeccölni a jelmezválasztásba. Első körben úgy gondolta, nem csinál magából majmot. Felvesz egy elegánsabb holmit, és végiglejt a parti helyszínén. A bökkenő szimplán annyi volt, csak és kizárólag jelmezben lehetett részt venni az estén. Haját borzolva fújtatott, semmi kedve csiricsáré vackok után koslatni. Ekkor jutott eszébe szekrénye, ami dugig volt fellépő ruhákkal. Emlékszik egy régi előadására egy híres Michael Jackson koreográfiával készült. Ötlettől vezérelve megérkezése után egyből levágta a kanapéra sporttáskáját és a szekrénye elé lépett. Ajtaját kinyitva ácsorgott a vállfákra aggatott holmik előtt. Az értékes darabok fekete ruhatáskába voltak elcipzárazva. Valamelyik hasonlóban kellett keresnie Jacko-s fellépő ruháját is. Elégedett hümmentéssel cipzárazta ki, majd óvatosan kiterítette az asztalra. Minden tartozéka sértetlenül feküdt. Az összes holmi teljesen megegyezett a popkirály szerelésével. Büszke volt magára, remek előadást nyújtott benne még Koreában. Néha visszavágyott a színházak világába. Más légkör uralkodott ott, mint egy elkényeztetett popénekes színpadán. A háttérben való táncolással különösebb baja nem volt. Leszámítva azt, úgy érezte szárnybontogatása félbeszakadt ezzel. Szólókarrierre fájt foga.
Mielőtt még messzire keverte volna ruháját, ismét visszatette a tartóba, és a kanapé tetejére hajtotta, szem előtt maradjon. Ezek után nem maradt más dolga, mint ismét előkerítse kulcsait és elviharozzon kedvelt bio boltjába. Hűtője kongott az ürességtől, ezért idejét látta feltöltse. Kocsiba pattanva szeme elé tolta napszemüvegét. Miután sikeresen kerített magának parkolóhelyet, előhorgászta a kesztyűtartóból baseball sapkáját, amit fejére húzott. Most különbképp nem volt kedve sikoltozó kislányok elől menekülnie. Miután belépett az üzletbe illően előre biccentette fejét, és zavartalanul elmászkált a sorok között. Szívesen elcsábult volna. Nem volt kifejezetten problémája a fitnesz kajákkal, csak néha többre vágyott. Kedvére vált volna néha teletömni magát minden fűszeres, szószos sültekkel, mint zabkenyeret majszolni és ásványvízzel feldagasztani. Viszont ha eredményeket akart elérnie, ettől a luxustól meg kellett válnia. Egy idő után beleszokik az ember. Kosarát dugig tömve menetelt a kasszához, lehúzatta bankkártyáját és már hátat is fordított. Kissé elnyúló bevásárlását követően érett a könnyű vacsora gondolata. Hazaérve mindent félredobált, és elővette főzőtudományát. Sokat nem kellett babrálnia, az alapokat már elsajátította sok-sok évnyi egyedül élés tapasztalatával. Serpenyőbe párolt néhány zöldséget és pirított kenyeret. Igazából utálta, mikor megragad a helyiségben a kajaszag, ezért főzőcskéje végeztével első útja az ablak irányába vezette. Kiszellőztetés után rögtön elpakolt maga után, hiszen gyűlölte maga körül a rendetlenséget. Olyankor soha nem talált meg semmit, és még idegesebb volt, mint általában. Ennek tudatában rendezte vissza minden vackát, majd nyugodt lélekkel fogyaszthatta el vacsoráját…
A maskarás ceremónia közeledtével kezdett egyre ingerültebbé válni. Hisztizett, mint egy kisgyerek. Próbák alatt jobban hajtotta a trainee-ket, és saját magát sem kímélte. Azon kattogott, vajon hány nyálgépet kell majd eltűrnie maga körül az este. Rengeteg energiaitalt benyakalt, abban reménykedve, majd segít szorult helyzetén. A próbák után épp annyi ideje maradt, hogy hazaszáguldjon a jelmezéért. Nem sietett volna annyira, ha épp Sunny nem zargatta volna folyamatosan. Legszívesebben a nyolcadikról röptette volna meg telefonját, soha többet ne akarják keresni, de nem volt kedve ahhoz, vérengző csivava levegye miatta a fejét. Dúlva-fúlva kapta hóna alá szerelését, és már pattant is vissza autójába. A cég parkolójában megkereste szokványos helyét és beriasztotta járgányát. Orra alatt dünnyögött anyanyelvén, feltételezhetően nem túl szépeket. Öncélúan rontott be a legközelebbi öltözőbe. Most ezt jelölte ki sajátjának. Sokat nem fog úgysem a partin időzni, ezért nem félt attól, valakinek gondot okozna. Magára igazítva a ruhát belecsúsztatta lábát a cipőbe és fejére biggyesztette a kalapját. Kesztyűk igazgatása után elismerő hümmentéssel vizslatta végig magát a tükörben és zsebébe süllyesztette mobilját. Reménykedett benne, hátha valakinek nagyon hiányozna. Lesz kibújója a pizsiparti elől.
Nem volt nehéz dolga előkeríteni a megfelelő nagytermet. Hatalmas írásjelek kísérték végig útját. Ha még ugyan nem is sikerült mindet elolvasnia, annyit leszűrt a halloweeni díszítés elég árulkodó jel volt. Valahogy kirázta a hideg a sok idióta, jelmezes, gügyögő, vinnyogó embertől, akik a teremben fogadták. Fintorogva húzta lejjebb kalapját homlokán, még véletlenül se lássa senki, mennyire elégedetlen. Nem lelte benne örömét. Senkit nem ismert, és nem akart haverkodni. Teljesen hidegen hagyta az efféle dolgok. Ráadásul kifosztani sem tudta a svédasztalt, ugyanis salátát otthon is tudna zabálni. Ezért természetes, hogy ki volt akadva. Sas szemeivel menedzserét kereste. Miután radarjai jelet fogtak, majdnem dobott egy hátast. Az az idióta képes volt ilyen hacukában megjelenni. Tudta, hogy nagy franc ez a nő, de ilyen dobásra abszolút nem számított. Nem mintha különösebben meghatná, falatnyi bőr cuccban illegeti magát, de a jó ízlésnek is megvan a maga határa. Nyugodt léptekkel közeledett Sunny-hoz, és törpe termetű, műbajszos egyén felé. Laza mozdulattal farolt neki a svédasztalnak, és üresen álló részre felkönyökölt. Unottan pásztázta végig a mennyezetet.
- Tudtam, hogy furcsa nőszemély vagy, de hogy még ízlésficamod is legyen… undorító, ahogy kinézel. – mérte végig szeme sarkából flegmán a rövid, túl sokat mutató göncbe szorított nőt, mikor hirtelen ránézett a felé meredő törpicsekre. Nem jött át neki, minek bambulja ekkora tányér szemekkel, így jelzésképp biccentett felé. Hátha leakad róla és elmegy mást stírölni. – Legyél jó hozzám, és mondd azt, nem akarsz sokáig itt dekkolni ezekkel a bazári majmokkal… - hajolt közel Sunny-hoz, ahogy válla mögé simította hosszú haját. Igyekezett tudtára adni sajátos módján, legyen jó fej hozzá, és lépjenek le mihamarább. Nagyon nem jött be neki a sok ürge, ahogy ott szambázott a terem közepén.
Vissza az elejére Go down
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 Cl0te3500/12000POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 29y5sib  (3500/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 EmptyKedd Május 07, 2013 11:45 am

Újonc kivezetése a labirintusból

Kellemetlen szájízzel vonta össze szemöldökeit az olvasott személy nevén. Valahogy nem akaródzott neki, ismét farkasszemet nézzen vele a folyosókon. Bőven eleget kap belőle, ha esetleg edzéseken kell megjelennie. További programokat messziről elkerülné. Rettenetesen ki tudta hozni sodrából a nyers modora. Legfőképp azt nem bírta elviselni, hogy nő létére visszaszólogat neki. Nem bántak egymással kesztyűs kézzel. Már az irodában kihirdették a háborús állapotot és az óta sem sikerül megegyezniük. Azonban ehhez semmi köze nem volt a kis újoncnak, ezért dühét alaposan magába fojtotta és magára erőltetett egy nyugodtabb ábrázatot. Furcsa magyarázást hirtelen nyomon sem tudta követni. Kettőt pislogott, mire értelmezte a mondottakat, majd elnevette magát. – Viccesen veszi ki magát, aláírást kér Tőlem, mikor lényegében munkatársak leszünk, de ha a Kisasszony ragaszkodik hozzá… - húzta oldalra mosolyát és kutakodni kezdett tolla után, amelyet zakója belső zsebében tartott. Miután letesztelte, hogy fog, megfordította a kis lapot és aláfirkantotta a nevét, majd átnyújtotta azt a lánynak. Igaz, kissé fáradt volt, de nem akarta rossz fényben feltüntetni magát. Nem szerette a munkahelyi belső viszályokat. Neki a rendes munkavégzéshez teljes nyugalom kellett. Háta közepére sem kívánná, hogy valaki ne kedvelje. Túlságosan is össze van zárva a négy fal közé mindenkivel ahhoz, hogy elviselje azt, ki nem állhatják. Azonban jelenleg ettől nem kellett tartania. Egyetlen kivétel még mindig az a csökönyös trénere volt, aki az élre állított szálkába is belekötött. Nem bírta ezt az állapotot, de férfi gőgje nem engedte számára, hogy tisztázzák kettejük viszonyát. Elviselte. Nem volt kedve ez ellen tenni. Az a nő valami olyan hatást gyakorolt rá, amitől teljesen kivetkőzött magából. Megőrült bikaként tudott volna a nyakának ugrani. Folyton csipkelődtek, míg bele nem fáradtak. Aztán megpihentek és újra kezdték. Ez már csak így ment kettejük között.
Kérdésére hamarosan kérdéssel feleltek, amire végül feljebb tűrte ingujját és rápillantott Rolex órájára. Az arany szíjat elforgatva irányába rápillantott az óramutatókra. 2 óra előtt jártak pár perccel, amit tudatott is a gyakornokkal. Kicsit hanyagságnak érezte, hogy a lány nem hord magánál órát. Egy munkahelyen szinte kötelező. Nem pontos, elveszik. Résen kell lennie, ha nem akar egy kellemetlen túrát tenni az igazgatóságon. Legalább a mobiltelefonján beállíthatná az időt, kijelezze. Az biztosan akad nála. Viszont nem rá tartozott más hóbortja, ezért választ szolgáltatva inkább túllépett ezen a kis apróságon. – Hwang kisasszony fél óra múlva végez, ha minden igaz. Addig, ha lehetek hasznára, szívesen körbevezetem ezen a szinten. – ajánlotta fel idegenvezetését, miközben ötlet híján a fejét vakarta. Jelenleg nem volt sürgős dolga, ha pedig nem talál rá a kis gyakornok, csak úgyis lustálkodna, amitől csak még jobban elfáradna. Nem ártott neki egy újabb adag kávé, hogy ismét helyrepofozhassa. Már annyiszor megfogadta magának, hogy a munkahelyen sem időt, sem pedig okod nem ad magának arra, hogy pihenjen, különben egész napra meg lesz lőve. Éppen ezért utált délutánonként elterülni otthon. A kutya sem tudta volna kirobbantani a kényelmes matracból késő estéig. Szerencsére apró lurkó sosem adott rá esélyt, hogy elnyújtózhasson. Szerinte megérezte, ha pótapa egyszer vízszintesbe helyezi hátsóbbik felét, akkor garantáltan csak másnap lesz beszámítható állapotban.
Az ajtót kinyitva a gyakornok előtt oldalra mutatott. Ésszerűbbnek tűnt, ha először a környéket mutatja neki végig. Nincs kedve föl-alá futkorászni, mint egy mérgezett egér. Közben próbált nem hadarva magyarázni. Üres termekbe benézhetett, akár körbe is mászkálhatott a lány, addig Rii az ajtófélfának támaszkodva türelmesen várt. Miután végeztek a legfőbb tárgyalókkal és egyéb helyiségekkel, ajánlattal rukkolt elő: - Ha nem bánja, betérnék a szint büféjébe. Esetleg meghívhatom valamire? Kávé, vagy sütemény? – tette fel illedelmes kérdését, miközben pass kártyája után kutakodott. Úgy emlékezett nadrágjára csíptette, de a nagy kászálódása közben végül belesüllyesztette zsebébe. Egy kicsit meg is ijedt, megint sikeresen elhagyta ebben a bazinagy épületben, ezért nagy kő esett le szívéről, mikor kezébe akadt. Elégedett sóhajjal tértek be az apró kantin termébe, ahol Rii egyből rábökött egy erős kávéra.
Vissza az elejére Go down
Hoshi Tomomi
Ember
Ember
Hoshi Tomomi

nő
Hozzászólások száma : 80
Tartózkodási hely : Legtöbbször szemmagasság alatt .__.
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Sanador Equipo helyettes vezetője
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 Cl0te13500/26000POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 29y5sib  (13500/26000)

POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 EmptyVas. Jún. 22, 2014 10:29 am

Rossz ablak? ^w^”

Szombat lévén élvezettel nyújtóztam ki a takaró alatt, és tapogatózva kerestem az éjszaka mellém szegődött Neocchant, aki azonban úgy tűnt korábban ébredt, mint én magam. Jól esett, hogy végre nem kellett korán kelnem, elvégre hétvégén nincs iskola! *w* Manuálisan jegyzetelni, és ténylegesen tanulni sokkal fárasztóbb volt, mint megkapni a kész anyagot, és eltárolni egy hálózati chipen! :/ Végül azért lerúgtam magamról a takarót, és szemem dörzsölgetve próbáltam kikavirnyálni a hatalmas szobából, hogy Umi~jiivel reggelizhessek valami finomat, amit segítek neki elkészíteni! *o* Sajnos azonban csupán egy üzenet várt a hűtőn, hogy amint megbeszéltük, ez alkalommal korán ment dolgozni, így az előre elkészített reggelimet Neocchannal kettesben kell fogyasztanom.
Megvakartam buksimat, ahogy azon gondolkodtam, hogy erről mikor beszéltünk, de biztosan így volt, csak a rengeteg iskolai anyag elfoglalja azokat a biteket, ahol eddig ezeket az adatokat tároltam. Surprised Kinyitottam a hűtőt, és kivettem a fóliával letakart ételt, amit külön nekem készített kedves ősöm, és amibe nem felejtett el szója szósszal rajzolni se, ahogy a reggelinél szokta! :3 Lelkesen láttam neki, miután Neocchan tálkáját is megtöltöttem úgy, ahogy Umi~jii tanított, hogy képes legyek megfelelően ellátni másokat! ^w^ Kivételesen a kanapéra felkuporodva fogyasztottam az ennivalót, de azért vigyázva, nehogy egyetlen falat is kárba vesszen, bár amikor olyan szemekkel nézett rám Neocchan, mintha nem az imént ette volna meg saját adagját, kénytelen voltam neki is hagyni, hogy megkóstolja Umi~jii főztjét. ^o^” Közben halkan zümmögött a televízió, aminek használata nagyon egyszerű volt, miután egyszer megmutatták, már a programozást, és rögzítés, meg persze egyéb funkcióit is gyorsan kiismertem. Bár legkedvencebb ősöm nem szerette, ha sokat nézem, mert szerinte rengeteg butaság jön belőle, pedig csak rádiósugárzás jön belőle, a butaság a benne lévő emberekből jön. Rolling Eyes
Teli hassal sokkal jobban éreztem magam, és úgy tűnt sikerült a fejemnek is ráébrednie, immár magamnál vagyok, működni illik! Eszembe ötlött, hogy ma nagy nap van, és az új számokról fog tárgyalni Umi~jii, ami nagyon fontos, és izgult is pedig szerintem nem kellett volna, mert nagy siker lesz a legtöbb, én már csak tudom, az egyik ihlette kinézetemet. Lekapcsoltam a tévét, és gyors mozdulatokkal elmostam az edényeket, mert mindig azt mondta sokükapám, hogy rend a lelke mindennek, bár ezt a lelket még én sem láttam. :/ Pakolás közepette azonban felötlött bennem a gondolat, hogy immár több napja segítettem a konyhában, és ezalatt egyetlen egyszer sem gyújtottam magamra, valamint minden titkos mozdulatát kifigyeltem Umi~jiinek, tehát képes lennék én magam is főzni valami igazán finomat! Nem is gondolkodtam rajta sokáig, magam elé kötöttem egy kötényt, és a hűtőben talált hozzávalók darabolásába kezdtem, miközben megtömtem a rizsfőzőt. Arra gondoltam, hogy tökéletesen laktató lesz egy kis ízesített onigiri, párolt zöldséggel és hússal, ráadásul ezeket elrontani sem lehetne, olyan egyszerűek! Surprised
Dudorászva tettem-vettem a konyhában, és már csak arra lettem figyelmes, hogy egyrészt lassan dél van, másrészt a konyhában háborúzhatott az a rendlélek, mert elég durván festett, viszont az ennivaló készen lett. Lelkesen rendeztem egy bentoba a felemás méretű golyókat, az enyhén feketés színű répa csillagocskákkal, brokkoli fákkal, és virsli polipokkal, akik tengerben élő társaikhoz hasonlóan nyálkásan nyomódtak a dobozba. Rácsukva a tetejét, végül összekötöttem egy szalaggal, majd elláttam egy „Mindent bele! <3” feliratú kártyával. Úgy éreztem, minden jól sikerült, bár azért egy kicsit összébb pakoltam a konyhát is, hogy legalább azzal is előrébb legyek, ha visszaérek, ne legyen olyan sok dolgom.
Gyors mozdulatokkal váltottam ruhát, és fésültem meg hajamat, olyan darabot választottam, aminek anyagában könnyedén mozoghattam, és a melegre való tekintettel rövid is volt, de nem túlságosan. Fehér alapon hatalmas rózsaszín virágok borították a ruhát, hajamba pedig egy fehér hajpántot tettem, hogy ne lógjanak kósza tincseim a szemembe, majd egy lapos talpú szandált húzva úgy éreztem készen állok az útra! Cool A bentot egy papírzacskóba tettem, én magam pedig egy kisebb hátitáskát vettem magamhoz, hogy az irataimat, amiket itt mindig magunknál kellett hordani, valamint a kulcsaimat el tudjam valahova tenni. Búcsúzóul megdögönyöztem még Neocchant, akit sajnos nem vihettem magammal a küldetésre, majd szökdécselve elindultam.
Az oda út zökkenőmentes volt, mert már sokszor elmondta Umi~jii, hogy hogyan kell eljutni oda, meg kaptam tőle vész telefonszámot, amit egy nagyon kedves ember vett fel a másik oldalon, és ő is elmondta, hogy hogyan kell közlekednem, pedig mondtam, hogy tudom ám! >w< Igazából csak nem akartam megzavarni házigazdámat, ezért szóltam előre, de azért kértem, hogy Umi~jiinek ne mondja, nehogy elterelődjön a figyelme, meg ez így sokkal nagyobb meglepetés! Surprised
A hatalmas épületnek egyetlen bejárata volt, és nagyon úgy tűnt, hogy nem csak én akarok bejutni, mert hatalmas tömeget igyekezett jó néhány sötét ruhás férfi távol tartani. Nagy szemekkel pislogtam, hogy ha nem lehet bemenni, akkor én mégis miként fogom kézbesíteni a saját kézzel készített mindet bele ebédemet? T_T Nem gondoltam, hogy engem külön beengedtek volna, biztosan itt is voltak valami szabályok, mint Umi~jii házánál, ahol akárki nem is tud bemenni! >w< Mielőtt azonban ismételten elővettem volna a távbeszélő készülékem, szemem megakadt egy fehér, kecsesen sikló valamin.
A tömeg mellett elsétálva, az épület oldalához mentem, ahol már nem is állt senki, lévén szerintük itt nem lehetett volna bejutni, hiszen nincsen ajtó. Lehajoltam, hogy felvegyem a fehér valamit, ami érintésre papír volt, kinézetre meg madárnak tűnt, és különböző méretekben borította az egész földet. Felpillantottam, hogy ez vajon honnan is jöhet, amikor egy nyitott ablakra lettem figyelmes, aminél többre nincs is szüksége egy magamfajta közlekedési kultúrával megáldott személynek. Cool
Összedörzsöltem tenyeremet, hogy végre ismét használhatom tudásomat, és nem kell holmi edzéssel szinten tartanom magam, hanem tényleges kihívással nézhetek szembe! *w* Nagyobb szerencsém nem is lehetett volna, mert nem is olyan messze tőle egy tisztító állványra figyeltem fel, amin szorgosan dolgozott két férfi, de több hosszú kötél is lógott le róla. Több se kellett, a papírzacskóval együtt a táskába tömtem a bentot, majd felkapaszkodtam a kötélre, és kúszó mozdulatokkal percek alatt a két meglepett férfi mellé érkeztem.
- Elnézést, ezt egy kicsit kölcsönözném! ^w^ - Vettem magamhoz egy szabad kötelet, és kihasználva szótlan sokkjukat, ellöktem magam az állványról, és az ablak felé kalimpáltam.
Még hallottam, hogy valamit ijedten kiabálnak, de meg se fordult fejemben, hogy visszanézzek rájuk, szememmel csak a nyitott ablakra koncentráltam, amin abban a pillanatban szállt ki egy újabb papír madár, ami így a számban kötött ki, miközben fél kézzel elkaptam a keretet. Egy fél pillanattal később már be is húztam magam az ablakon, a magasság miatt egy bukfenccel hárítva a nyak kitekeredést, majd felálltam, és megigazítottam ruhámat.
- Nos, hol is vagyok? – Vettem ki számból a papír madarat, és kérdőn pislogtam a szobában tartózkodóra. – Ezt elejtetted! ^w^ - Nyújtottam felé mosolyogva, és vártam, hogy kérdéseket tegyen fel, meg mindenféle fura arcokat vágjon, ahogy mindenki szokott egy ilyesféle érkezésnél. Aztán ha lezavarta, majd kérek útbaigazítást… Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Komoki Daniel Hiroto
Módosított lélek
Módosított lélek
Komoki Daniel Hiroto

Férfi
Sagittarius Goat
Hozzászólások száma : 75
Age : 32
Tartózkodási hely : Otthon, NTV
Registration date : 2009. Apr. 18.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Díszlettervező
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 Cl0te4000/12000POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 29y5sib  (4000/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 EmptyVas. Jún. 22, 2014 10:15 pm

Rossz ablak?O-o

Általános menetrend szerint lógott az iskolából. Szebben hangzott a gyakorlat miatt igazolt hiányzás, de a lényegen nem változtatott. Kicsit elkedvetlenítette mindig a kedvenc óráit kell kihagynia. Az NTV vezetősége mindig remek érzékkel választott időpontokat, hogy egyeztessék a különböző műsorok díszleteit. A jelenleg zajló projekt alkalmával, ráadásul zenészekkel kell összedolgoznia. Valamilyen énekes variety műsorhoz kell megterveznie az arculatot. Részletek különösebben nem érdekelték, csak amennyire feltétlen szüksége van. Még se gyárthatott rózsaszín buborékos babaszobát egy fiúktól hemzsegő r&b műsornak. Tehát, maradt az olvasás! Egykedvűen lapozta a hetekkel korábban kézhez kapott leírásokat. Dugig voltak általános közhelyekkel. Gyakorlatilag nem tudott meg többet, mint amennyit addig is sejtett. A lapok teljesen haszontalanok voltak. Kedve is elszállt tovább olvasgassa őket. Fogta a kupacot és határozott mozdulattal arrébb tolta. Felkönyökölt az asztalon és a szoba falára függesztett órát bámulta. A találkozóig még volt három órája. Mikor máskor közölték volna vele csúszik a napirend, mint, amikor már ideért. Lelkét kiköpte a rohanásban és persze, hogy feleslegesen.
Fájdalmasan felsóhajtott, ahogy jelzés értékűen az asztal mellé állított görkorcsolyájára pillantott. Visszagondolva az átlagosnál is kalandosabb útja volt. Majd nem leesett a metró lépcsőjén. Az őrült tömeg kevés híján belökte a sínek alá, alig tudott a szerelvényről lekecmeregni és mappáját valamilyen stressz problémákkal küzdő férfi félbe gyűrte. Említeni sem kell, benne van fél élete. Azóta se vette rá magát megnézze, vajon egyben maradtak vázlatai. Jelenleg nem bírta volna elviselni, ha a nap kezdetét követően még a rajzainak is búcsút inthet. Ráért akkor spoánkodni a veszteségen, amikor ténylegesen beül a tárgyaló terembe. Addig ki kellett találnia valamilyen időtöltést. Ehhez remek kiindulási alapot szolgáltattak az előtte heverő füzetek. Óvatosan szétszedte az összetűzött lapokat, majd békésen hajtogatni kezdett.
Szokásos daruit hajtogatta meg a hivatalos papírokból. Tapasztalata szerint kutya sem foglalkozott szétdobált madaraival, vagyis teljes lelki nyugalomban lépett az ablakhoz. Kitárta a nyílászárót és útjára eresztette első példányát. A felfedezőt hamarosan kész hadtest követte. Mindegyiküket a terem különböző pontjaiból eresztette szabadon. Érdekelte, vajon milyen szögből nem képes elég lendületet adni, hogy ki is libbenjen a szabadba. Ezzel az egyszerű játékkal rövid időre lekötötte magát. Utána már csak megszokásból ült vissza azt asztalhoz, hogy a maradék lapokat is origami készítésre pocsékolja el. Széken hátra dőlve dobta ki őket egymás után. Mindegyik dobás között hagyott némi időt, zavartalan magányban landolhassanak a város koszos járdáján.
Jó néhány perccel később az utolsó, kicsikét kurta madarát emelte kezébe, amikor váratlan jelenettel találta szembe magát. Alig lendítette előre karját az ablakban felbukkant egy lány. Madara egyenest a szájában kötött ki. Legalább úgy festett, mint egy éhes ragadozó, aki épp most csap le áldozatára. A szokatlan jeleneten oldalra biccentette fejét. Teljes lelki nyugalommal elővett egy másik doboz energiaitalt. Felpattintotta a kicsike fém pöcköt és a lány felé tartotta, hátha kér belőle.
-Me-me-mennyire pontos me-me-meghatározást kérsz?-Nézett rá kérdően. Halálosan komolyan gondolta minden szavát. Ha szükséges tollba mondja, a Föld nevű bolygó melyik pontján tartózkodik, akár koordinátákkal alátámasztva.-Ja-ja-japán, Tokió, Ka-ka-karakura town és a Po-po-popcorp nevű cé-cé-cég épületében vagy. Ha jó-ól emlékszem a ti-ti-tizedik emeleten.-
Mélázott el néhány pillanatra, felidézhesse melyik gombot nyomta meg a liften. Több válasszal egyelőre nem szolgálhatott. Figyelmét eleve lekötötte a lány, pontosabban, ami nála volt. Izgatottan telepedett mellé. Közel hajolt a kezében tartott madarához. Alaposan szemügyre vette a papír állatkát.
-Szép fogás volt! Hmm, egész sértetlen maradt! Még tud repülni!-
Könyvelte el boldogan, majd visszahuppant eddigi helyére. Belekortyolt frissen felbontott energiaitalába. Újdonság erejével hatott rá az előbb lezajló eset. Még nem találkozott ablakon belendülő lányokkal. Furcsállta nem használta az ajtót, mint mindenki más. Azonban vannak különös szokások. Neki is akadt néhány. Biztos ez is ezekhez a dolgokhoz tartozott. Másrészt nem volt semmi köze hozzá, milyen formában közlekedik az ismeretlen vendége.
-Me-me-megkérdezhetem a neved és azt, ki-ki-kit keresel? Talán tu-tu-tudok segíteni, merre találod.-
Kétli, túl nagy mentőöv lenne. Maga sem volt jártas a cég épületében. A dolgozók közül, csak a portást, recepcióst, biztonsági őrt, néhány asszisztenst és a kapcsolattartóját ismerte névről. Legalább több a semminél. Más nem, abban tud segíteni, merre induljon. Esetleg meg is kérdezhet néhány embert. Lényegében ráért. Addig sem kellett egy helyben ücsörögnie.
-É-é-én Komoki Daniel Hiroto vagyok! Daru ha-ha-hajtogató és díszlette-te-tervező.-
Mutatkozott be gyorsan, miután eszébe jutott nem ártana megosztani nevét. Illetlenség lenne a másiktól követelőzni, miközben nem él hasonló gesztussal.
Vissza az elejére Go down
Hoshi Tomomi
Ember
Ember
Hoshi Tomomi

nő
Hozzászólások száma : 80
Tartózkodási hely : Legtöbbször szemmagasság alatt .__.
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Sanador Equipo helyettes vezetője
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 Cl0te13500/26000POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 29y5sib  (13500/26000)

POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 EmptyVas. Jún. 29, 2014 12:36 am

Rossz ablak? ^w^”

Nagy szemekkel pislogtam a felém tartott dobozkára, amit a fiú alig néhány másodperccel korábban nyitott fel, mert nem igazán értettem, hogy most nekem nyitotta-e ki, vagy csupán betekintést engedett annak tartalmába. Igazság szerint ilyesmit csak az iskolába menet láttam, ahogy automatából vette a többi diák, Umi~jiinél otthon főként gyümölcslé van, meg esetleg tea és tej, de azok egyike sem ilyen csomagolásban. Mondjuk ennek a valaminek is gyümölcs illata volt, szóval lehet csak a figyelmemet nem keltette fel, hogy ilyesmi is volna otthon. Surprised Nem nyúltam utána, Umi~jii arra tanított, hogy nem szabad ám bármit elfogadni idegenektől, bár, ahogy elnéztem a fiút, valószínűleg csak akkor lett volna rám veszélyes, ha valamilyen azonnal ható halálos méreg volna abban az italban. ^3^
Kicsit meglepetten néztem vissza kérdésére, ugyanis egyrészt úgy tűnt, nem az lepte meg, ahogy megérkeztem, hanem hogy egyáltalán jöttem, de az sem túlságosan. Lehetséges volna, hogy mások is hasonló képpen közlekednének errefelé? Bár ha ez valóban így lenne, akkor nem kapna minden egyes alkalommal sikító frászt Umi~jii, ha meglátja, hogy inkább az ablakot, mintsem az ajtót használom közlekedésre. A megszokás nagyúr, én mondom! >w<
- Hogy őszinte legyek, csak hangosan gondolkoztam ^////^ - Vakartam meg tarkómat zavart mosolygással.
Végig hallgatva figyeltem, ahogy egyes szótagokat sokkal többször mond, mint kellene, és így teljesen úgy tűnt, mintha másik nyelvet beszélne, pedig nem is, már ahogy megfigyeltem. Surprised Elgondolkoztam, hogy ha valóban csupán a tizediken vagyunk, akkor valószínűleg többet kellene edzenem, mert kezdek kijönni a gyakorlatból, korábban sokkal gyorsabban feljutottam volna ilyen magasságba, főként ekkora segítséggel, mint kötél, és fémváz! A jövőben sokszor csupán saját izmaiban bízhat az ember, a fehér és sima építmények nem adnak kapaszkodási pontot, vagy készít magának az ember lánya, vagy pillanatragasztósítja magát, le ne potyogjon, a cementmérgezés nem vicces, és ritkán végződik happy end-del. :/
- Nagyon vicces, ahogy mondtad a céget! Még egyszer! *o* - Hajoltam kicsit közelebb, olyan érdekes volt így a hangzása, hogy valaki ilyen sokszor mondja. – Direkt csinálod, ez valami kódnyelv? Surprised – Vakartam meg eltöprengve államat, mert ilyesmit még senkitől sem hallottam.
Persze a tudás megvolt, hogy régen léteztek ilyen emberek, ez és neurológiai betegség, de én képtelen voltam elhinni, hogy valaki csinál valami olyat, amit nem akar. Ha én nem akarom, nem csinálom, nem? Surprised Mert az átprogramozás pont arra szolgál, hogy te akard, amit ők is akarnak, mert bár korábban nem akartad, de úgy állítják át a teljes tudatod, hogy ne is tudd, hogy te azt nem akartad, és egyszerűen akard! Szóval neki akarnia kell, és lehet, hogy van vele valami célja is, amit nem biztos, hogy elárul, meg eleve olyannak tűnt, mint aki titkolózós, de azért kérdezni szabad. ˘w˘ A tanár is azt mondta, hogy inkább kérdezzünk, minthogy utólag derüljön ki, hogy valamit nem értettünk.
- Nem akartam megrongálni. TwT – Igazgattam meg zavartan hajamat a madár állapotának elemzése után, csak reflexből kaptam utána, igazán nem akartam bántani. T.T
Bár az is lehet, hogy nem arra gondolt, hogy éppen hogy csupán megúszta a madár, mert ez előtt ő dobálta ki őket az ablakon, így lehet, hogy nem is sajnálta. Surprised Figyeltem, ahogy jön-megy, de nem nagyon tudtam volna megmondani, akkor most szomorú, vagy sem. Pedig bizonyosan nem velem volt a baj, egészen jól megfejtettem már, hogy Umi~jiinek melyik rezdülése éppen mit is jelent, mert a két szemöldöke között volt három ráncocska, amik mindig máshogy táncoltak. Ha nagyon megrémült, akkor például tükörsimák lettek, és ez nagyon vicces volt, bár inkább nem ijesztettem meg, mert az nem volt poénos, ahogy sikoltozik. :/
- Hoshi Tomomi! ^w^ - Hajoltam meg automatikusan nagy lendülettel, ahogy elhadartam nevemet, pedig lehet nem is kellett volna, lévén még mindig idegen volt a fiú, még ha oly’ veszélytelennek is tetszett. – Umi~jiihez jöttem, de csak titkosan, meglepetésből, mert ma nagyon fontos találkozója van!
A nagy csodálkozások közepette majdnem meg is feledkeztem küldetésemről, miszerint átadjam az ebédet, amit gondosan csomagoltam. Le is vettem hátitáskámat, hogy a kissé összegyűrt papírtasakot kihalásszam belőle, lévén nem ott van a helye, csupán fel kellett szabadítanom kezemet, hogy kis ideig kapaszkodhassak vele.
- Naoto~san megmondta hová kell mennem, fel is írtam egy cetlire! – Húztam ki magam büszkén, mert előre látó voltam, azonban a cetlit minden valószínűség szerint feleslegesnek tituláltam végül, mert a táskámba nem került bele. – Hova lett? O_O
Kétségbeesetten tártam hát ki a papírzacskót is, hogy hátha oda csúszott be, de ott sokkalta súlyosabb helyzet fogadott. A gondosan átkötözött bentos doboz úgy gondolta, többszörösen fejre állni, és bűvészeket megszégyenítő mozdulatokkal megszabadulni fogva tartó szalagjától vicces, így nem kicsit kavarodott össze, csúszott félre, és némi zöldség és rizs is a papírzacskóba pottyant. Megsemmisülten pillogtam a tartalmára a csomagolásnak, hiszen így már mindegy is, merre leleddz Umi~jii, ezt mégsem adhatom neki oda, kárba ment az igyekezetem! ToT
Sötét felhőcskékkel a fejem felett guggoltam le, és engedtem ki kezeim közül a papírtasakot, és hajtottam térdemre homlokomat, miközben átkaroltam azt. Mélyeket sóhajtottam, nem szerettem volna idegen előtt elpityeredni, meg amúgyis, már elég idős voltam ahhoz, hogy ilyesmi miatt ne sírjak, akkor sem fogok, de nem ám! T_T
- Nem baj, ha itt maradok kicsit, Daniel~kun? – Motyogtam, mert nem akartam zavarni, viszont így nem is akartam kimenni, Umi~jiihez meg végképp nem, szóval maradt az, hogy mégiscsak így maradok egy ideig. confused
Vissza az elejére Go down
Komoki Daniel Hiroto
Módosított lélek
Módosított lélek
Komoki Daniel Hiroto

Férfi
Sagittarius Goat
Hozzászólások száma : 75
Age : 32
Tartózkodási hely : Otthon, NTV
Registration date : 2009. Apr. 18.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Díszlettervező
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 Cl0te4000/12000POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 29y5sib  (4000/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 EmptyKedd Júl. 22, 2014 10:48 pm

Rossz ablak?O-o

Különösebben nem rendítette meg visszautasították a fogyasztásra felkínált energiaitalt. Visszahúzta kezét és az asztalra tette a felbontott italt. Később megissza, ha már felemészteni az unalom. Eleve nem helyes lépés kínálgatni vele az útjába sodródó embereket. Tisztában van vele, mennyire egészségtelen. Az egy dolog saját szervezetének nem árthatott, mivel nem élőlény, viszont sok magazinban olvasta rengeteg káros anyagot tartalmaznak ezek a készítmények. Minden kétséget kizáróan, ha ilyen hatással lenne teste működésére, maga sem kortyolná teljes lelki nyugalommal. Kockázatok hiányában, azonban nincs visszatartó erő és legalább kicsikét felpörgette, legalábbis így gondolta. Nem szeretne tényleges adatokat látni, hány ezer dolgot hitet el pusztán a képzelete.
-Jo-jo-jobb is, hogy nem ké-ké-kéred. Á-á-ár…tana az egészségednek. A la-la-lakótá-tá-társam se ke-ke-kedvelni, hogy fo-fo…folyton ezeket i-i-i…szom.-
Tette hozzá halkan, ahogy a színes dobozt bűvölte. Hálát mondhatott, Szüki még nem hajította ki fém dobozkáival együtt. Lakótársa egyáltalán nem szívlelte az egészségtelen életmódot, aminek szerves részét képezték a koffeintartalmú mérgek is. Némileg meg is lepődött, még nem fejtette ki véleményét életmódjával kapcsolatban, bár az már észlelte, hogy egyszer-egyszer megrándul szemöldöke, amikor szembe találkozik velük. A békesség érdekében, inkább nem feszegette a kérdést.
Mélázását szokatlan kérés szakította félbe. Feje fölött kirajzolódó írásjellel pislogott meglepetés vendégére. Nem kifejezetten értette mit kedvelhet a magyarázatában, de ha már kértek tőle valamit, úgy illett teljesíti. Nem követelt semmilyen teljesíthetetlen őrültséget, mondhatni meglepően egyszerű dolgot szeretett volna újra hallani. Nem látta akadályát, hogy megtagadja a végrehajtást.
-Po-po-pop…corp.- Ismételte el a cég nevét teljes lelki nyugalommal. Rajta nem múlt a lány boldogsága, ha erre vágyott. Miután sikeresen kimondta jutott csak el füléhez a magyarázat, miért találták viccesnek válaszát. Lány megjegyzése, ezáltal teljesen új értelmet nyert. Azt nem állíthatta megsértette. Kívülről biztosan mulatságosan hangozhat dadogása. Akadt bőven alkalom, amikor megnevettetett vele másokat. Előfordult csoporttársai szándékosan dadogva válaszoltak neki, esetleg megjegyzéseket tettek rá. Nem kifejezetten értette a tartalmukat. Nem okozott problémát ez az aprócska áramköri zavar. Általában elmúlt magától és nem öltött akkora mérteket befolyásolná a sikeres kommunikáció teremtését. Abban is kételkedett köze van bármilyen titkosított nyelvhez.
-Ko-ko-kódnyelv? Nem, nem!-Legyintett kezével.[font=Georgia]- Zá-zá-zárlatos az e-e-egyik á-á-á…ram köröm. A-a-akad az a-a-a…dat továbbítás a-a-az a-agyam és szá-szám között. Ma-ma-magától el fo-fog múlni!-[/font]
Véletlen sem fordult meg fejében, esetleg az előbbi kijelentése úgy hangzik, mintha szakmai papírja lenne arról, enyhe elmeháborodottságban szenved. Teljes lelki nyugalommal szürcsölte tovább italát. A bocsánatkérésre kedvesen elmosolyodott. Nem érezte szükségét, hiszen a madarak sorsa sem kellemesebb. Elkészülnek, magasba szöknek, megtapasztalják a szabadságot, aztán ugyanolyan hirtelen zuhannak a mélybe, ahol autók és gyalogosok szedik testük miszlikre. Kreált teretmények, akik sosem élhetnek igazán. Valamilyen céllal születnek, mint a repülés, szórakoztatás, időtöltés. Nincsenek érzéseik, így sem a fizikai, sem a lelki fájdalmat nem érzékelik. Eldobható használati tárgyak, akárcsak a módosított lelkek, akárcsak önmaga.
-Ö-ö-örülök a vé-vé-véletlennek, Hoshi san.-Biccentette oldalra fejét. -U-ugyan. Nem történt se-se-semmi. Papírma-ma-madarak sem ö-ö-rök…életűek. A-a-azért hajtogatják ő-ő-őket, hogy re-re-repüljenek, ha me-me-megteszik, már ni-ni-nincs rájuk szü-szü-szükség.-
Könyökölt fel az asztalra, minél jobban figyelhessen a hosszas előadásra, mi szél hozta vendégét a szobába. Arról nem sok fogalma akadt, kicsoda lehet az idős ember, akit emlegetett. Nem ismert egyetlen személyt sem ezzel a névvel. Igazából nem sok mindenkit tudott név szerint beazonosítani. Főként a háttérmunkásokkal tartotta a kapcsolatot. Elsősorban a díszletezőkkel, ácsokkal, öltöztetőkkel, jelmeztervezőkkel, operatőrökkel, világítóssal különböző hírességek és vezetők aszisztenseivel, legjobb esetben hírességek menedzserével váltott néhány szót. Annyit azért tehetett az ügy érdekében, hogy útba igazítja, merre találhatja a keresett embert.
-Ho-ho-hol dolgozik e-e-ez az Umi-jii? Sa-sa-sajnos nem i-i…ismerem, de ta-ta-talán tudok se-se-segíteni innen merre kéne to-to-tovább indulnod.-
Kocogtatta meg homlokát, minél részletesebben felidézze az épület tervrajzát. Szinte minden zugában megfordult az elmúlt két évben, így biztosra vette kicsike elmélkedéssel akármelyik pontjára képes elnavigálni a fiatal lányt. Mindössze néhány kósza másodpercre volt szüksége, ami nem bizonyult egyszerű feladatnak, miközben vendége előbb lelkesen keresett a táskájában, majd valamitől lehangoltan guggolt földre. Nem értette mi történhetett. Annyit látott egy papírzacskó előtt búslakodik. Ha már az lehetett a ludas, óvatosan lehajolt a kicsi csomaghoz és belekukucskált. Nem festett valami bizalomgerjesztően tartalma. Valószínűleg az utazás viselhette meg.
-Pe-pe-persze.-Pislogott értetlenül a lány elé guggolva. Nem értette mi történt vele és miért sóhajtozik ekkorákat. Nem látszódott rajta fájna valamije. Az ételért sem kellett keseregni. Ehetőnek látszódott. Ha ezt meg nem szerette volna megenni, akkor könnyen lehetett másikat készíteni.
-Mi-mi-miért nem csi-csi-csinálsz másikat? Be-be-belvárosban vagyunk. Sok á-á-áruház van a kö-kö-közelben. I-i-itt, pedig mi-mi-minden emelet vé-vé-végén van ko-ko…konyha. Gyo-gyo-gyorsan végeznél.-
Érdeklődött, hátha nem jutott eszébe és jobb kedvre derülne. Úgy látta, mintha furán legörbült volna a szája széle, amit akkor látott rajzokon, ha valaki szomorú. Talán segít neki az ötlet. Ügyetlen volt a főzésben, de szívesen ellátta a kukta szerepét, ha szüksége van rá, Ideje még bőven akadt.
-Né-né-nézhetünk receptet a te-te-telefonomról. Itt mi-mi-mindig van sza-sza…szabad wifi.-Nyújtózkodott az asztal lábához döntött táskájáért. Gyorsan lecsapott a pántjára, magához rántotta és kihorgászta az oldalsó zsebébe rejtett okos telefonját. -Se-se-segíthetek cipelni a sza-sza-szatyrokat.-Ajánlotta fel tényleges segítségét is, hátha elérhet vele kicsike hangulatjavulást.
Vissza az elejére Go down
Hoshi Tomomi
Ember
Ember
Hoshi Tomomi

nő
Hozzászólások száma : 80
Tartózkodási hely : Legtöbbször szemmagasság alatt .__.
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Sanador Equipo helyettes vezetője
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 Cl0te13500/26000POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 29y5sib  (13500/26000)

POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 EmptySzer. Júl. 23, 2014 11:56 pm

Rossz ablak? ^w^”

Félrebillentett fejjel hallgattam magyarázatát, és próbáltam a rengeteg szótag közül kihalászni a mondandóját, valóban olyan volt, mintha valamiféle kódot használna. Lehet, hogy a többieknek egyszer fel kellene vetnem valami hasonlót, hogy a rendszerfelügyelők még a megtalált üzeneteket se értsék! Surprised Bizonyosan sokkalta jobban el tudnánk rejteni, ha egyáltalán nem értenék akkor sem, ha rábukkannak.
- Akkor te mért iszod? Immunis vagy? *o* - Néztem rá csillogó szemekkel, mert ismertem olyat, aki immunis volt a könnygázra, és az nagyon jó dolog volt, mert az olyan gránátokat simán meg tudta fogni, és visszadobni. SurprisedVagy gyakorlásként iszod, hogy később az lehess? Surprised A tévében láttam egy műsort, ahol a szénanáthás Takadeo~sant beküldték egy virágzó rétre, mert állatmarást bundájával, vagy valami ilyesmit mondtak, és sokat tüsszögött, de egy idő után megszokta, és nem is volt semmi baja! ^w^ A lakótársad biztos irigykedik, hogy te immunis leszel, ő pedig nem elég bátor kipróbálni! Surprised Vagy nagyon aggódik, mert szeret veled lakni, és ha nem sikerülne az immunosodás véletlen, és nem mennél többé haza, akkor magányos lenne. Surprised
Az ujjaimon számoltam a többféle eshetőséget, elvégre minden pillanatban készen kell lenni egy felvetéssel, nem lehet csak úgy a vak világba hagyni, hogy történjenek a dolgok! Persze még számtalan ötletem volt, mért is mondhat ilyesmit a lakótársa, de bizonyosan ő maga jobban tudja, meg igazán nem is az én dolgom. ^3^”
A megismételt szavakra már nem nagyon tudtam visszafojtani a nevetést, pedig Umi~jii azt mondta, hogy nem szép dolog kinevetni másokat, de igazából nem is kinevetem, vele nevetek! Surprised Vagyis nevetnék, ha ő is mosolyogna, de valahogy még csak az arca sem rezdült, mióta itt vagyok, ami több, mint furcsa, én mondom… Bár lehet, hogy csak untatom, vagy pedig botox kezelést kapott, mint az az idős hölgy, aki utána egyáltalán nem tudott semmilyen arcot vágni, csak kifeszített arcbőrrel sétálgatott büszkén. Bár szerintem pislogni sem tudott, olyan szintem megfeszítették már neki, este biztos nyitott szemmel alszik. :/
- Áramkör? o_O – Pislogtam kicsit ijedtebben, és összehúzott szemmel méregettem néhány pillanatig, de egyáltalán nem emlékeztetett a jövőbéli bronzosokra, akiknek minden része fegyverré volt alakítható. Előre nyújtottam kezem, és óvatosan megnyomkodtam mutatóujjammal arcát, hogy egyrészt megnézzem, neki is megfeszítették valami csavarral a bőrét, másrészt pedig tényleg gép-e. – Szóval robot vagy, vagy pedig egy intelligens számítógép?
Tudtam, hogy nem illik ilyesmit csinálni, de jobb tisztázni már az elején, ha esetlegesen menekülnöm kell, minél előbb megtehessem. Nem gondoltam volna, hogy a rendszerellenőrzők máris küldtek volna utánam valakit a rossz munkavégzés miatt. Okuk nem lett volna rá, hiszen csak néhány hete voltam itt, igazi főhadiszállást még nem is találtam, Umi~jiinél pedig mégsem rendezhettem be, mert egyből megtalálta volna a rengeteg sok fegyvert, amire szükségem lesz majd a feladatok teljesítéséhez.
- Ó! Surprised Gyakrabban kellene mosolyognod, így nem tűnsz olyan… hm… nem félelmetesnek, hanem zordnak, igen! – Mert azért mégsem ijesztő volt, csak inkább olyan, mint akinek semmi kedve nincs semmihez. – Szerintem a papírmadarak kicsit színesebbé teszik a lenti szürkeséget, szóval, még ha már repülni nem is tudnak, biztos másoknak örömet okoznak, így szükség van rájuk! ˘o˘ Tudod, amikor a szemed keres valami megnyugtatót, de csak csillogó ablakokat, meg unott arcú embereket talál, olyankor megnyugtatja egy ilyen apró csoda! ^w^ Ráadásul ha éppen nem repült volna kifelé egy, amikor ideértem, nem tudtam volna bejutni, szóval nekem még külön hasznos is volt!
Arcomon széles mosoly szaladt keresztül, hiszen tulajdonképpen megmentett attól, hogy hosszas reggeli munka után eredménytelenül kelljen hazakullognom. Persze nem azzal lett volna a baj, hogy majd haza kell menni, inkább az, hogy még a hajrá ebédet sem tudtam odaadni Umi~jiinek, pedig Naoto~sannak megígértem, hogy figyelek arra, tényleg egyen rendesen Umi~jii, mert ő másra figyel, és munka közben ezt mindig elfelejti. Bár mióta én ott vagyok, mindig eszik velem reggelit és vacsorát, mert ebédelni az iskolában szoktam, de a vacsorát jobban szeretem akkor is, mert olyankor mindig meghallgatja a rengeteg sok történést, és mesél ő is vicces dolgokat. Meg ki sem küld a konyhából, ha nem sikerül egyformára szeletelnem a zöldséget! *w*
- Umi~jii otthon dolgozik a stúdióban. Surprised Az tudom, hogy merre van, mert onnan jöttem, de ugye ő most itt van Naoto~sannal, és valami fontosat beszélnek meg egy lemezről, azt hiszem. – Vakartam meg bizonytalanul fejem búbját, pedig igazából nem is viszketett, azt hiszem csak ösztönszerűen túrtam újra és újra a hajamba, le kellene szoknom róla. >_<
A papírzacskóban látottak után azonban már igazán nem volt kedvem semmihez, csak ülni, és pityeregni, de azt meg nem tehettem, mert mit gondolt volna rólam Daniel~kun? >.> Tőle sem ijedtem meg, egy szatyortól sem volna szabad elszomorodnom, még ha olyan sokáig is tartott az elrendezése, és elkészítése. Nem lett tökéletes, de Umi~jii biztosan örült volna neki, és jókedve lett volna, és nem is izgult volna már annyira, és minden ment volna, mint a karikacsapkodás! T-T
- Szerinted lehetne? T////T – Pislogtam nagyokat, hogy ki ne csorduljon a könnyem. – De ezt elég sokáig tartott megcsinálni, mert én nem vagyok jó szakács, csak Umi~jiinek szoktam segíteni, és azt hittem az onigirit nem lehet elrontani, meg a rizsfőzőt tudom már használni, és szerettem volna, ha teli hassal ne izguljon! T////T – Szipogtam néhányat, mert úgy tűnt zsebkendőt sem tettem el. .__.
Hálás tekintettel töröltem meg szememet, hogy kicsit jobban összeszedjem magam, mégis csak nekem próbált segíteni, mert biztos rosszul érzi magát, amiért itt sírdogálok. Nem szerettem volna kényelmetlen helyzetbe hozni, mert mégsem lökött vissza az ablakon, hogy minek mászkálok így, meg ne zavarjam, és még Umi~jiit is segít megkeresni, szóval illetlenség lenne így, hogy miattam rosszul érezze magát.
- Nem tartalak fel a feladatodban? – Néztem fel térdeimről, mert biztosan ő is dolgozik itt, nem úgy mint én, aki csak lábatlankodom, zavarva másokat! T-T – Cserébe szívesen megnézem azt az áramkört, értek az elektronikához! ^w^ Persze, ha te is szeretnéd, mert nem akarok csak úgy beléd piszkálni, az nem volna helyes, ugye? Surprised Viszont úgy érezném, hogy kihasználom a kedvességed, ha csak te segítenél nekem, szóval szívesen megcsinálom. ^_^
Biztosan nem lehet nehezebb kibogozni az adatátviteli kábeleket, mint az otthoni gépeken. Talán nem én voltam a legjobb szerelő, vagy hacker, viszont jó néhány dolgot magam is meg tudtam csinálni, így ez is menni fog! ˘_˘
Vissza az elejére Go down
Komoki Daniel Hiroto
Módosított lélek
Módosított lélek
Komoki Daniel Hiroto

Férfi
Sagittarius Goat
Hozzászólások száma : 75
Age : 32
Tartózkodási hely : Otthon, NTV
Registration date : 2009. Apr. 18.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Díszlettervező
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 Cl0te4000/12000POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 29y5sib  (4000/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 EmptyVas. Júl. 27, 2014 5:52 am

Rossz ablak?O-o

Sűrűn pislogott a kérdésen, mert ez a szó még nem jutott eszébe. Lényegében valami ilyesminek hívhatnák, ha biológiai úton alakult volna ki. Esetében, viszont egyszerűen arról van szó, hogy nincs mi ellen védekezni, mert nincs, ami elkaphatná a betegségeket. Teljesen emberszerű, pontosan ahogy tervezték. Tökéletes másolata egy élő organizmusnak, csak épp az a bökkenő, nem az. Remekül összerakott valamicsoda. Maga sem tudta megfejteni minek lehetne nevezni. Nem nyílt alkalma arra, hogy feltalálójának szegezhesse kérdéseit. A kutatási anyagokhoz pedig nem fért hozzá.
-Va-va-valami olyasmi. Ne-ne-nem kapok el be-be-betegségeket.-
Forgatta a kezében lévő dobozt teljes átéléssel. Sosem elmélkedett ezeken a kérdéseken, míg Hoshi san fel nem vetette. Elismerően is hümmentett felé, miután példán keresztül mutatta be az immunitás megszerzését. Ebből a szempontból vizsgálódva, sokkal több értelmet nyert Szükki különös viselkedése. Az aggodalom nem jutott eszébe a vele szemben tanúsított haragos viselkedésről, de a felsorolt példa alapján, egyáltalán nem tartotta kizártnak, lakótársa pusztán nyugtalankodik. Féltette egészségét, hiszen nem tudhatta védelmet élvez az emberi betegségekkel szemben, így a szervezetre káros italok sem tehetnek benne kárt. Jogosnak vélte volna, ha ezután hálát érez a törődésért cserébe. Mindenesetre abban bizonyos volt, valamilyen formában kifejezi köszönetét, hogy szemöldöke összevonása és ingerülten felvitt hanglejtése ellenére, gondoskodik róla.
I-így má-már értem Szü-szü-szükki viselkedését. Te-te-tehát nem u-u-utál, csak a-a-aggódik értem! Re-re-remek hír!-
Csettintett a levegő új keletű felfedezésén, majd biccentett köszönete jeleként Hoshi san irányába. Rávezette a megoldásra, ezért hálát kellett éreznie, legalábbis valami hasonlót, ha lett volna rá ideje. A hirtelen feltörő nevetés teljesen összezavarta. Feje fölött kirajzolódó kérdőjelekkel meredt orra elé, ugyan mi történhetett, ami ilyen vicces. Lassan végignézett magán, de nem látott semmi nevetségeset, ahogy a történtekben sem talált humoros elemet. Egyszerűen nem értette, viszont nem mert rákérdezni. Még butábbnak látszódna, ha érdeklődne mi a nevetés tárgya. Csendes iszogatással kivárta, míg befejezi, aztán helyeslő bólintással jelezte, hogy igen, áramkörről beszélt, majd hatalmas szemekkel követte nyomon ujját, miként bökdöste meg arcát.
-Va-va-valami hasonló. Ne-ne-nem tudom, mi vagyok po-po-pontosan. E-e-elvileg mo-mo-módosított lé-lé-lélek lennék, de so-so-sokat alakí…tottak a pro-pro-programomon.-
Döntötte oldalra fejét, miközben erősen kutakodott emlékei között, hátha elcsíp egy beszélgetés foszlányt, amiben említhették besorolását. Az meg sem fordult fejében, különösen hangozhat, hogy ilyesmiről beszélget valakivel, amikor szülei az orrára kötötték titokban tartja, mert nem fognak neki hinni, vagy bolondnak képzelik. Elvégre azt is megtanították, hogy, ha kérdezik, illik válaszolni és hazudni sem szabad. Azt tette, amire nevelték, szóval, helyesen cselekedett. Még akkor is, ha nem értette, miért kapott különös jelzőt.
-Zord?-Tekintett fel az égboltra, hiszen a szóról legelőször az időjárás jutott eszébe. Kirázta a hideg, ahogy szembe találkozott a maga elé képzelt borús, sötét, komor és esős tájképpel. Bizonyos szempontból szépnek találta, de annak nem örült arcjátékát minősítették vele.-Me-me-megpróbálok, többet mo-mo…mosolyogni. Gya-gya-gyakorlás kérdése?-
Könyvelte el az építő jellegű kritikát, több érzelmet kéne a világ felé juttatnia. A bökkenő, csak abban rejlett fogalma se volt ez miként működik. Nem kifejezetten értette mit jelent érezni és ezt megosztani a külvilággal. Abban bízott ezt is meg lehet tanulni, vagy legalább elsajátítani a működési mechanizmusát.
-O-otthon? Lemez? Á~h!-Ütött a homlokára abban a pillanatban, valamicske elképzelése lett az említett férfi szakmájáról.-Te-te-tehát ze-ze…zenész! Ve-velük ne-nem szoktam do-do-dolgozni, de ké-ké-két emelettel fe-fe-fe…fentebb va-va-vannak az i-i…irodáik.-
Mutatott a plafonra nyomatékosítás gyanánt. Azonban Hoshi san már könnyes szemekkel guggolt a földön. Oldalra döntött fejjel pislogott rá, mi lelhette. Nem értette az ajánlatától, miért pirosodott el az arca. Teljesen logikusan hangzott, hogy csináljon másikat. Rendelkezésére állt minden lehetőség a megvalósításhoz. Épp ezért, csak bambán bólogatott, hogy ténylegesen komolyan gondolta szavait.
-Va-va-vannak nagyszerű re-re-receptek a neten. Bi-bi-biztos gyorsan me-me-meg lehet csinálni, ha kö-kö-követed az utasításokat.-
Vonta meg vállát, mert pofon egyszerűen hangzott. Mindössze azt kellett csinálni, amit mások már előtte leírtak, tehát működött. Biztosra vette megvalósítható az elképzelés, hiszen más esetben nem tennék fel az internetre, például a könnyű receptek közé.
-Miben?- Csúszott ki száján a döbbent kérdés, ahogy kizökkent gondolatmenetéből. -Nem. Vá-vá-várok a soromra. Tu-tu-túlságosan ha…hamar érkeztem. Ni-ni-nincs dolgom mé-még ké-két órán ke-ke-keresztül.- Biccentett határozottan, hogy a színtiszta igazságot mondja. -Az a ké-ké…kérdés ez az U…Umi jii meddig é-ér rá, va-vagy van i-itt! Me-me-mennyire kell si-sietni a be-bento-val!-
Nézett válaszokra várva Hoshi san-ra, hátha van bármilyen információja ezzel kapcsolatban. Ha kevés a rendelkezésükre álló idő, akkor nem kéne tovább üldögélniük. Ráértek beszélgetni vásárlás és főzés közben. Ugyanis az egyértelműnek vette, hogy segédkezik a megvalósításban. Felajánlotta és be is tartja, kivéve, ha visszautasítják ajánlatát. Erről azonban nem kapott jelzést, csak viszonzásról beszéltek neki.
-A-a-az remek le-le-lenne. Néha za-za-zavaró annak e-e-ellenére már me-me-megszoktam e-ezt a hibát.-
Kapta fel táskáját elindulhassanak az ajtó felé. Azon az apróságon valahogy nem akadt fent, milyen formában érthet az elektronikához, vagy nála is fiatalabbnak látszódott és ebben a korban nem lenne indokolt a műszerész szakképesítés. Ha azt állította ért hozzá, akkor bizonyosan úgy lehetett. Neki tökéletesen megfelelt az ajánlat. Rosszabbra csak nem fordulhatott állapota. Ha mégis, legalább lenne indoka felkeresni tervezőit. Régen járt már a messzi Új-zélandon.
-Mo-mo-mond csak, Hoshi san! Te já-já…jártál már kü-kü-külföldön?-
Emelte fel gyorsan a kezét, azonnal visszajön. A folyosón ücsörgő titkárnőhöz sietett. Pár mondatban összefoglalta neki, hogy akadt némi elintézni valója, de a találkozó előtt visszajön a holmijáért, aztán meglódult a liftek felé. Azon se lepődött volna meg, addigra Hoshi san megint az ablakot választja távozásra. Így tenne, sem esne pánikba. Követné a kényelmesebb közlekedési formával, aztán odakint bevárná, vagy megkeresné. Az útirányt ismeri, tehát a bolt felé kellett mennie, hogy utolérhesse. Amúgy is gondolkozott rajta, megkérdezi, hogyan tudott ennyi emeletet megtenni odakintről. Érdekelte a módszer.
Vissza az elejére Go down
Hoshi Tomomi
Ember
Ember
Hoshi Tomomi

nő
Hozzászólások száma : 80
Tartózkodási hely : Legtöbbször szemmagasság alatt .__.
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Sanador Equipo helyettes vezetője
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 Cl0te13500/26000POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 29y5sib  (13500/26000)

POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 EmptyKedd Júl. 29, 2014 7:23 am

Rossz ablak? ^w^”

- Az biztos nagyon jó lehet, mert betegnek lenni nagyon rossz! >_< - Húztam össze szemöldökömet, bár ha belegondoltam, én sem voltam sosem beteg, lévén a nanobotok, pont erre szolgáltak, nem csupán az öregedés megállítására.
Nem gondoltam volna, hogy vannak mások is, akik efféle dolgokkal vannak felszerelve itt a múltban, mert ebben az időben még közel sem volt annyi különleges képességgel rendelkező ember, mint amennyi a jövőben. Sőt ott tulajdonképpen már nem is voltak különlegesek, hiszen mindenki rendelkezett valamilyen képességgel, ki ilyennel, ki pedig olyannal. Emlékeztem még az első időkre, amikor ráébredtem, hogy mikre is vagyok képes, bár akkor már szerencsére nem a rendszeren belül tartózkodtam. Néha nagyon nehéz volt kezelni, de mióta ide érkeztem, mintha sokkal gyengébben működne, valószínűleg a kevés reiatsu miatt, ami ebben a világban volt jelen, a későbbiekben sokkal sűrűbb lesz itt is. Elkalandozott gondolataimat fejrázással igyekeztem a fiú felé irányítani ismételten.
- Szerintem biztosan nem lakna veled, ha utálna! Surprised Én is Umi~jiinél lakom, és nagyon szeretem, és azt mondta, hogy ő is szeret engem, és ahol ez előtt laktam, ott is szerettek, éppen ezért biztosan csak olyannal laksz együtt, akit legalább kedvelsz, nem? :3 – Mosolyogtam rá, miután olyan logikusan levezettem a dolgokat.
Én biztosan nem szívesen lennék együtt valakivel, akit nem kedvelek, ahogy nem eszem meg azt az ételt, aminek nincs jó íze! Surprised Persze egy ember nem hasonlítható össze egy étellel, de valamilyen szinten mégis csak így működnek a dolgok. >w< Bár nem tudok igazán semmit róla sem, lehet, hogy van valami különös szenvedélye, ami miatt szeret együtt lenni nem szeretett emberekkel is, és veszekedni, meg mérgesnek lenni.
Hasonlóan kikerekedett szemekkel pislogtam vissza a fiúra, mert bár azt mondta, hogy tényleg áramkör, meg hasonló egy robothoz, de teljesen olyan volt a tapintása, mint nekem, vagy bárki másnak. Ez azért volt fura, mert a jövőben lévő gépek sokkal ellenállóbbak voltak, titánból készült a borításuk, és szinte teljesen lehetetlen volt megsebezni őket. Surprised
- Elvileg? Vagyis nem vagy benne teljesen biztos? Az hogy lehet? – Billentettem oldalra a fejemet, mert én teljesen biztos voltam benne mindig, hogy mi is vagyok. ^w^
A módosított lelkekről nagyon sokat tudtam, lévén a shinigamik tudásukat megosztották mindannyiunkkal, és ők készítették őket, azonban sosem találkoztam még igazival. A jövőben egyáltalán nem maradt hírmondójuk sem, bár ez sokakra igaz volt, mi is csupán maréknyian próbáltunk küzdeni a rendszerellenőrök ellen, több-kevesebb sikerrel. A felderengő gondolatok mindig elkomorítottak, mert ilyenkor eszembe jutott, tulajdonképpen miért is érkeztem vissza, és hogy mennyi feladatom lenne, miközben csupán élvezem az itteni életet. Valóban jobb lett volna ide születni, de ha már nem így esett, az én feladatom lenne, hogy legalább a jövőt hasonlatossá tegyem, és megmutassam a többieknek, milyen szép hely is volt ez korábban. ^3^
- Szóval téged lehet programozni, mint egy gépet? o_O – Pislogtam még nagyobbakat, miközben visszahúztam kezemet, majd eszembe ötlött, hogy miért is lepődhetett meg, meg azután, hogy én megtapogattam, és még válaszolt is, és kiderült, hogy nem gonosz, valahogy mégis csak kárpótolnom kellene. – Bocsánat, csak nem tűntél olyan robotosnak, meg fémesnek, és… te is megfoghatsz, ha szeretnél! >w< - Nyúltam a keze után, hogy ne gondolja, hogy ilyen illetlen vagyok, mert nem is, csak nehéz volt elhinnem! Surprised
Láttam, hogy szavaim elgondolkoztatták, de tényleg így volt, sokkal kedvesebbnek tűnt mosolyogva. ^w^ Bár ez szerintem a legtöbb emberrel így volt, ha kedvesen mosolyog valaki, egyszerűen kicsit mindig jobban bízunk a másikban. Mondjuk nem tudom ez miért lehet, hiszen az állatoknál a fog mutogatás pont a megrettentést szolgálja, tehát ez nem lenne igazán természetes, mégis az.
- Igen, tudod olyan, aki mindig mérges, pedig még nem is mondtál semmit, csak pont úgy néz, mintha tudná, hogy fogsz! – Umi~jii barátja nézett még inkább haragosan, de ő a szemöldökét is összehúzta, és mormogott is! >_< - Szerintem igen, meg kell hozzá, hogy valami olyanra gondolj, ami boldoggá tesz, és jó kedved legyen! Vagy jó megoldás a csikizés is, de az olyan, mintha nem is kedves lenne a másik, hanem harcolni akarna. :3
Én mondjuk szinte mindig mosolyogtam, amikor tehettem, egyszerűen jól esett, eddig nem sok okom volt rá, pedig sokkal jobb, mint szomorkodni. Ráadásul mostanában észrevettem, hogyha én mosolygok, mások is inkább mosolyognak, és talán kicsit jobb kedvük is lesz ettől, mint a napsütéstől! ^3^
- Igen, énekes, és nagyon ügyes, régen anyukám nagyon szerette, és szerinte hasonlítok is ám rá! *w* - Húztam ki magam, hátha megismeri, kire is gondolok. :3 – Szóval csak fentebb kellett volna másznom? Bár ott nem volt nyitva az ablak, betörni meg nem lett volna jó. :/ - Vakartam meg fejem búbját.
Szipogva próbáltam összeszedni magam, hiszen azt mondta, hogy lehet pótolni, és nincs semmi baj, tehát ez biztosan így van, mert egészen okosnak tűnt Daniel~kun, és ha vannak áramkörei, biztosan intelligens valami, még ha azt nem is tudja biztosan, hogy mi. Surprised Így hihetek neki, ha azt mondja, hogy megcsináljuk, és segít is, akkor elrontani sem ronthatom el! >_<
- Akkor csináljuk meg! *w* - Ugrottam talpra, kezét fogva pedig őt is felrántottam a lendülettel, éreztem, hogy tettre kész vagyok, és bármit képes leszek megfőzni! ˘o˘ - Nagyon köszönöm Daniel~kun, megmented a meglepetésemet! ^w^ - Közben egy asztalra tettem a papírzacskót, arra nem volt szükség a továbbiakban, csak a táskára, amit visszavettem a hátamra, így el is készültem, hogy indulhassunk, minél gyorsabban, annál ügyesebbek leszünk. – Umi~jii estig itt lesz, azt mondta, éppen ezért hoztam neki a bentot, mert tudod néha hajlamos arra, ha nem szólok neki, akkor nem eszik! :/
Pedig mindig mondom neki, hogy a munkát meg lehet szakítani addig, amíg eszik egy kicsit, akkor is, ha én nem vagyok ott, de mindig lebukik, ha nem eszik! ˘w˘ Mivel most itt vagyok, hogy vigyázzak rá, nem tehetek mást, addig járok majd a nyomában, amíg meg nem tanulja, hogy nem szabad hagyni, hogy kimerüljön, és még jobban lefogyjon! >w>
- Akkor ezt megbeszéltük! ^w^ - Nyújtottam felé a kezemet, hogy megpecsételjük a megállapodást, amint kész vagyunk a főzéssel, meg is csinálom neki, hogy mire dolgoznia kell, minden rendben legyen.
Követtem, ahogy kifelé tartott, mert egyedül nem ereszkedtem volna le, mégis csak együtt megyünk, és lehet neki nincs kedve biztosan kötelet mászni. Surprised Kérdése meglepetten ért, mert valahogy egyáltalán nem számítottam ilyesmire, miközben ráadásul ott is hagyott a gondolataim közepén. Mondjuk így legalább volt időm átgondolni, mit is válaszoljak. Eddig őszintén válaszolt, és még segített is nekem, nem lenne kedves dolog, ha hazudnék, de lehet ha megtudja az igazat, akkor még sem segít majd, azt pedig nem szerettem volna. T_T Végül kikukucskáltam arra, amerre eltűnt, és láttam, hogy beszélget valakivel, majd a lifthez megy, így úgy döntöttem, hogy megyek utána, mert biztos úgy értette az intést, hogy menjek, csak én értettem félre. T///T A csodálkozó nő felé integettem mosolyogva, majd futva utolértem Daniel~kunt, és belé karoltam, hogy legközelebb ne hagyjon el semerre, mert nem nagyon tudom, merre is vagyok ebben az épületben.
- Nem, még sosem jártam máshol, nem volt rá lehetőségem. – Fújtam ki a levegőt a gyors mozgás után, de a liftben sem engedtem el. – Remélem nem zavar, csak féltem, hogy elvesznék az ismeretlen épületben, és így nem érünk vissza időben! Surprised
Kifelé menet végig igyekeztem hozzá igazítani lépteimet, bár javarészt inkább húztam magammal, néha kicsit szökdelve. Nagyon élveztem a jó időt, de nem volt olyan fullasztó meleg szerencsére, ahogy korábban a szünet alatt. Szerettem az itteni színeket, a kavalkádot, az emberek tömegét, amin keresztül kellett vágni, de mivel szorosan tartottam Daniel~kunt, biztos lehettem benne, hogy nem veszítjük el egymás ennyi idegen között sem.
- És te jártál már külföldön? – Pillantottam vissza rá, ha már így megkérdezte, engem is kíváncsivá tett. – Egyébként nyugodtan szólíthatsz a keresztnevemen, szeretem a hangzását! Remélem nem baj, hogy Daniel~kunnak szólítalak, vagy senpainak kellene inkább? Surprised – Gondolkoztam el, miközben behúztam egy nagyobb áruház ajtaján. – Te tudod mit kellene vennünk az onigirihez? O_O – Álltam meg kővé fagyva, ahogy észrevettem, hogy nem csupán kívülről volt hatalma, de bent is számtalan minden sorakozott a polcokon. Ez biztosan a sors műve! T_T
Vissza az elejére Go down
Komoki Daniel Hiroto
Módosított lélek
Módosított lélek
Komoki Daniel Hiroto

Férfi
Sagittarius Goat
Hozzászólások száma : 75
Age : 32
Tartózkodási hely : Otthon, NTV
Registration date : 2009. Apr. 18.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Díszlettervező
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 Cl0te4000/12000POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 29y5sib  (4000/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 EmptyKedd Júl. 29, 2014 11:11 am

Rossz ablak?O-o

Egyetértően bólintott, mert valóban rossz dolognak látszódott a betegség. Minden környezetében lévő arcvonása eltorzult, csendes lett, sőt megesett valaki hangosan nyöszörgött, esetleg homlokát, hasát, egyéb testrészét szorongatta, mintha beütötte volna. Egészen biztos fájhatott, de arról nem volt fogalma, milyen jellegű lehetett. Mindössze a könyvekben, gyógyszerek használati útmutatóján, interneten talált leírások szolgáltak némi támponttal, de sejtette az igazságot meg sem közelíthették. Addig úgy sem tudhatta milyen, míg meg nem tapasztalja.
Az együttélésről szóló okfejtésre, viszont csak egy kínos csepp gördült le homlokán. Nagyon kedvesen hangzott, hogy próbálta neki Hoshi san elmagyarázni, biztosan nem utálja Szükki. Azonban esetében egyiküknek sem volt választása. Vele aznap közölték, hova kötelező mennie, míg Szükki-hez konkrétan maga vitte a hírt, hogy onnantól fogva vele fog élni. Legkisebb mértékben sem arról szólt, mennyire kedvelik egymást. Egyszerűen egy külső személy, pontosabban felettesük így határozott. Ebből kiindulva nem állíthatta teljes meggyőződéssel kedvelné újdonsült lakótársa.
-Ami az i-i-igazságot il…illeti a cég kö-kö-költöztetett hozzá. Nem volt be-be-beleszólása a történésekbe. E-e-el kellett fogadnia, hogy o-ott vagyok. Nem hi-hi-hibáztatnám, ha nem a-a-akarna ö-össze barátkozni velem. Befu-fu-furakodtam a pri-pri…vát sz..szvé…szférájába. Mindenkinek zo-zo-zokon esne.-
Próbálkozott meg haloványan elmosolyodni, ha már arra biztatta Hoshi san többet tegye. Még mindig nem tudta, mikor indokolt ezzel a mimikai gesztussal élnie, de még reménykedett benne, hogy kellő gyakorlással rájön. Addig erőteljesen ügyeskedett, hátha egyszer ráérez, és kevésbé tűnik zordnak. Persze a nagy erőlködés közepette a másik mondandójára is figyelt. A döbbent kérdésre hasonló zavarodottsággal válaszolt. Nem kifejezetten fogalmazódott meg benne konkrétum, erre a kérdésre. Eléggé kedvét szegte, miután megtudta, hogy nem ember, pedig annak hitte magát. Utána azt hiszi csalódottságot és dühöt érzett. Haragudott szüleire, mert becsapták és magára, mert nem az, ami szeretett volna lenni. Valószínűleg el is keseredett, hiszen sose válhat emberré. Mindig utánzat marad, aki nem lépthet túl a tervező asztal határain.
-Ti-ti-tizen…négy évig u-úgy éltem, ho-hogy azt hazudták e-e-ember vagyok. Aztán a szü-szü-szüleim megmutatták az i-i-igazságot. Ne-ne-nem vagyok má-más, csak egy ko-ko-konkrét célra szo-szolgáló mesterséges lé-lény. Mi-minden, amit tu-tudok a-a-azért van, mert í-így terveztek. A ka-ka-kasztomat is…merem, de a-azt nem tudom, ma-ma-magamat minek ne-ne-nevezzem. E-e-ez inkább ro-rólam szól. Ne-nem találok vá-választ és i-inkább e-e-elfedem a so-sok színes tetoválással.-
Helyezte mellkasára tenyerét, ahol elvileg szívének kellett volna robotolnia. Nem boncolták még fel, legalábbis nem emlékszik rá, így abban sem biztos vannak szervei, vagy egyszerű kódolással hitetik el vele, hogy képes vérezni, vagy belilül, ha megüti magát. Össze volt zavarodva mi valós testén belül és mi nem. A bőre alatt mi mindent találhatna és mi az, ami csak fejében kicsiny chip formájában létezik, ha egyáltalán, olyan az alakja. Szinte semmit sem árultak el szülei arról, pontosan, hogyan működik teste. Néhányszor el kell járnia kontrollra, ahol mindenféle vezetéket kötnek rá, meg csomó technikai szerkezet veszi körül. Arról viszont nincs emléke, mi zajlik körülötte. Mindig gondosan altatják. Azt mondják, így programozása nem fog károsodni. Néhány hónapja még a módosított lelkek teremtőjét is felkereste, ahol közölték vele, hogy a férfi meghalt. Zsákutcába botlott és nem tudta kihez fordulhatott volna segítségért.
-Le-le-lehet. Az e-e-eredeti lélek ma-ma-magomat…ti-ti-ti azt hi-hiszem ka-ka-kapszulának hi-hívjátok. Gé-gé-gépesítették, me-me-mert instabil vo-volt. Tu-tu-túlságosan a-agresszív mo-módon tö-tö-törekedtem a-arra, amiért te-te-teremtettek. E-e-elpusztítottam mindent. Engem e-ezért zártak e-el. A szü-szü…leim találtak meg. Ka-aptam te-te-testet és kijaví-tottak. Ne-em lettem tö-tö-tökéletes, de mű-működök.-
Osztotta meg azt a kicsike adatot, amit rendelkezésére bocsátottak. Sejtette nagyon sok emlékétől megfosztották és mindössze a történet apró részét hagyták meg számára. Emiatt kicsit neheztelt szüleire, viszont megértette aggodalmukat. Ha túlzsúfoltan hagyták volna fejét, lehet megint sorozatgyilkos lesz belőle. Valószínűleg emiatt döntöttek úgy, kifejezetten magasra állítják az érzelmi küszöbét. El szerették volna kerülni, hogy kiboruljon és rövidzárlatot kapjon. Nem lenne kellemes, ha megszűnne az őrültségét kordában tartó szabályozás.
A lehetőséggel nem különösebben tudta mit kezdhetne, hogy hozzáérhet Hoshi san-hoz. Lényegében látta, hogy ember, meg gondolta az is, így nem érezte szükségét megbökdösse. Másokat amúgy sem volt szokása fogdosni, ezért felvont szemöldökkel várakozott, mikor ereszti el. Addig nyílt alkalma válaszolni a meglepett kérdésre.
-I-i-igen. Itt a csa-csatlakozási port-om.- Fordított hirtelen hátat Hoshi san-nak. Tarkójáról felemelte haját, hogy láthatóvá váljon az aprócska bemeneti nyílás. Nem volt véletlen ilyen hosszúra hagyták haját. Tehette mindig leengedve hordta, még, ha tetoválása takart is belőle valamicskét. Zavarta a jelenléte és véletlen se szerette volna idegenek vegyék észre. Ezzel némileg ellent mondott, hogy épp egy ismeretlennek mutogatta teljes lelki nyugalommal, de valamiért nem fordult meg fejében, hogy Hoshi san elmegyógyintézeti beutalóval ajándékozza meg.
-Se-semmi baj.- Pislogott a bocsánatkérésen, miközben próbálta elképzelni a lány által említett arckifejezéseket és helyzeteket. –Ne-em vagyok csikis.- Jegyezte meg lehangoltan, elsősorban magának. Még kevesebb esélyt látott arra, egyszer ténylegesen azért fog nevetni, mert azt érzi, hogy ezt kell tennie. A csüggedt sóhajt, viszont messzire kergette Hoshi san lendülete, aki kezét megragadva húzta fel a székről. Megilletődötten bámult a lányra, mit szeretne tőle, de miután közölték, hogy indulhatnak vásárolni már célirányosan végrehajtotta a leglogikusabbnak látszódó lépéseket. Elköszönt a titkárnőtől és elsétált a lifthez. Azon sűrűn pislogott, miért fut utána Hoshi san és miért karol belé. Érdeklődve fordult felé, miközben elmesélte tette kiváltóját.
-É-é…értem! E-erre van e-egy remek me-meg…megoldásom.- Akasztotta ki az övbújtatójára függesztett kulcstartóját. Gyorsan felfűzte egyik végét nadrágjára, másikat pedig Hoshi san szoknyájára csiptette. A rugós szerkezet gondoskodott róla, hogy ne kerüljenek egymástól messzire és az anyag megfeszülése jelezte, ha valamelyiküknek lassítania kellett. Több teendője nem is maradt, bár azt furcsállta, hogy még így se eresztette el Hoshi san. Különösebben nem zavarta a szabad mozgásban, tehát nem volt mit nehezményeznie, úgyhogy csendesen engedte belekaroljanak.
-I-i-igazából onnan ju-jutott eszembe. E-e-engem Új-Zélandon po-po-pro…programoztak. So-so-sokáig éltem o-ott. I-i-innen szá-származik a fu-fura nevem. -
Próbálta rávezetni beszélgető partnerét a japánban szokatlan második keresztnevére és hangzása ellenére teljesen eltérő nyelvterületről származó vezetéknevére. Ha lennének érzései, biztosan büszke lenne rá, akad személyében némi különlegesség a sok tetoválás mellett. Viszont Hoshi san-t nem rázta meg a hír, mivel elég nyugodtan és könnyedén szólította meg. Általában fura tört angol-japán keveréssel próbálták dűlőre jutni keresztnevével, így meglepte a gördülékeny kiejtés.
-Re-rendben, Tomomi s-san.-Bólintott könnyedén a kérésre. Nem látta akadályát a teljesítésének, ahogy annak sem kun-nak vagy senpai-nak nevezzék. Igazából nem kifejezetten érintette érzékenyen, hogyan szólítják meg.-Ha-használd azt, amelyik szi-szi…szimpatikusabb.-
Tért ki az állásfoglalás elől előzékeny manőverrel. Pont elég feladatot jelentett számára nyomon követni a fürgén közlekedő lányt és nem felborítani mindent és mindenkit. A tömegben alig tudta arrébb kapdosni hátizsákját és saját magát, ne sodorják el. A rugós kulcscsomó pedig gyakran akadt bele útjukba kerülő tárgyakba, mint például egy idős hölgy gurulós táskája. A kicsi szatyrot könnyedén borították fel amiért cserébe mérges szavakat és égnek emelt karokat kaptak. Valakit szlalomozás közepette sikerült körbe is tekerniük vele. Próbált fékezni, miután észlelte, de ettől mind az áldozat, mind Tomomi san rajta kötött ki. Nem kapaszkodik meg egy oszlopban, biztosan csoportosan borulnak fel, aztán mehettek volna a balesetire!
Kész kalandtúrának érezte mire beestek a fotocellás ajtón. Hatalmas fújtatással támaszkodott meg térdén normalizálhassa légzését. Addig akadt néhány másodperce elmélázni a felvetésen, vajon mire lehet szükség az onigiri-hez. Fejből nem ismerte a választ, de mutatóujját felemelve jelezte, hogy azonnal a dolog végére jár. Levette hátizsákját és oldalsó zsebekben kezdett kutakodni. Egymás után húzgálta a cipzárokat, míg rábukkant okos telefonjára. Bekapcsolta rajta a wifi-t, majd néhány kattintással felkúszott az internet pókhálójára, hogy kikeresse a választ.
-Mi-mi-milyet szeretnél? Re-re…rengeteg van be-be-belőle. A-azt írják bá-bármivel me…eg töltheted a ri…izs gombócokat, pé-pé-például zö…zöldségek, la-la-lazac, so…sonka. Csi-csi-csináljunk tö-több fajtát? Vi-virslit és ta-ta-tamagoyaki-t is sze-sze-szeretnél mellé te…tenni?-
Pillantott fel a kijelzőről és mutatta meg Tomomi san-nak, hátha valamelyik megtetszik neki kép alapján, esetleg segít neki a döntésben. El is vehette a telefont. Nem féltette tőle, hiszen maga se vigyázott rá túlságosan. Pár napja ejtett le a lépcsőházban és azóta lusta volt elvinni szervizbe kicseréltesse a berepedt kijelzőjét. Még átlátott rajta amennyire kellett.
-Nyu-nyugodtan keress kész be-be-bento-kat is, há-hátha az nagyobb se-se-segítség lesz.-Sétált el egy bevásárló kosárért, látszódjon a szándék, tényleg vásárolni indulnak nem a napi chat-es csevegésüket ejtik meg a központ közepén.
Vissza az elejére Go down
Hoshi Tomomi
Ember
Ember
Hoshi Tomomi

nő
Hozzászólások száma : 80
Tartózkodási hely : Legtöbbször szemmagasság alatt .__.
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Sanador Equipo helyettes vezetője
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 Cl0te13500/26000POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 29y5sib  (13500/26000)

POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 EmptySzer. Júl. 30, 2014 9:54 pm

Rossz ablak? ^w^”

Félrebillentett fejjel hallgattam, ahogy a lakótársáról beszél, vagyis inkább arról, miként kerültek össze. Úgy látszik itt is vannak olyan személyek, akik kötelezően előírnak másoknak dolgokat, de már nem sokáig, azért vagyok itt, hogy ezt megváltoztassam! Cool Meg nem értettem, hogy pontosan hogyan értheti azt, hogy mindenki zokon venné, hiszen én nem vettem zokon, hogy ő odaköltözött, márpedig valaki voltam bizonyosan! ˘3˘ Én is egyszer csak becsöppentem Umi~jii életébe, de ettől még tudtam, hogy nagyon szeret, mert mindig hagyja, hogy megölelgessem, és engedi, hogy én válasszak műsort, amikor együtt tévézünk! Surprised
- Szerintem azért próbáld meg, sokkal jobb olyannal együtt lakni, akit kedvelsz! ^w^ - Mosolyogtam rá vissza. – Biztos van olyan, amit mindketten szerettek, és ezzel máris lesz közös pont, onnantól már csak beszélgetni kell, és barátkozni! :3
Daniel~kun nagyon nyílt volt, és kedves, még ha nem is mosolygott előtte sokat, így biztosan megtalálja majd a közös hangot, nem kételkedtem ebben egy pillanatig sem. Velem is kedvesen viselkedett, nem lökött vissza az ablakon, amin bemásztam, és még a segítségét is felajánlotta, tehát minden bizonnyal egy nagyon rendes… hm… szerintem akkor is hívhatom embernek, ha ő nem így gondolja, mert még ő sem biztos teljesen magában. ^w^
- Én úgy gondolom, hogy nem az fog meghatározni téged, hogy minek neveznek, hanem, hogy minek érzed magad, és miként viselkedsz. Egy nagyon kedves ember vagy! ^_^ - Tettem kezemet vállára, ahogy a nagy beszélgetések alkalmával szokták, hogy a másik érezze a törődést, és a támogatást, mert nem szerettem volna, hogy szomorú legyen. T.T – A jövőben az emberek megválaszthatják gyermekük kinézetét, génállományát, és még a születésének pontos időpontját is, ami kimeríti a tervezés és készítés fogalmát, mégis embernek nevezik magukat. Nem hiszem, hogy el kellene rejtened, azt aki vagy, mert ez nem mi, hanem ki kérdése! Surprised
Reméltem ettől kicsit jobb kedve lesz, meg egyébként is komolyan gondoltam, szerintem igenis az számít, ahogy a másikakkal szemben viselkedünk, nem pedig az, hogy milyen kasztúnak születtünk. Karasu is normálisan viselkedett velem, ha azt kedvesnek nem is nevezhettem, épp ezért nem is utálom, hiába arrancar, aki tulajdonképpen emberek lelkét eszi meg. Senki sem választhatja meg azt, hogy micsoda, de abba van beleszólásunk, hogy miként is viselkedünk, éppen ezért azt kell mindig figyelni, és értékelni. :3
- Tudod, én sem vagyok olyan, mint mindenki más itt, nekem is van egy chipem, pontosan itt, beépítve az agyamba! – Mutattam a tarkómon azt a helyet, ahol elhelyezve volt az adattároló, amibe teljes tudásom bele volt táplálva. – Emellett az egész testemben több milliónyi nanobot van, akik azért felelősek, hogy ne legyek beteg, ne öregedjek, és gyorsabban gyógyuljanak a sérüléseim. Furcsa, igaz? ^///^” – Igazgattam meg zavartan hajamat, még Umi~jiinek sem beszéltem erről ilyen nyíltan, bár nem is érdeklődött annyira, és azt hiszem, nem is igazán értené meg. – Engem az anyukám tervezett meg ilyenné, de sosem gondolnám, hogy ettől nem vagyok ember. Talán módosított lélek vagy, de nincs arra szabály, hogy minek érezd magad, és miként viselkedj, tehát ha embernek érzed magad, legyél ember! ^w^
Megértettem, hogy kicsit idegenül érzi magát ezen a helyen, mármint nem az épületben, hanem ebben a világban, ahol nem igazán tudja, hová is tartozik. Néha én is értetlenül pislogtam csak a folyó történéseken, a rengeteg hibán, amit vétettem a tudatlanságom, és szeleburdiságom miatt. Nem tudtam pontosan, hogy akkor most tényleg tartozhatok közéjük, amíg itt vagyok, vagy lehetetlen ennyire eltérő valakiknek együtt lenniük, és jól érezniük magukat. A jövőben hosszú időn keresztül, a shinigamik és az emberek együtt dolgoztak, bár olyan eltérő volt kultúrájuk, és egész lényük, főként, ha olyan személyről volt szó, aki korábban nem volt ember. Mégis alkottak nem egy egészen fantasztikus dolgot, ha már megmenteniük nem sikerült a jövőt…
- Szóval kicsit tompítottak az érzelmi ingereken, hogy nem pusztíts el mindent? Surprised – Gondolkoztam el, mert így érthető volt, hogy mért nézett általában inkább kifejezéstelenül, és mért nem mosolygott túl sokat. – Sokat tanultam régen a módosított lelkek kutatásáról, mikor a shinigamik megosztották a tudásukat az emberekkel, akkor ezek az adatok is közéjük tartoztak. Később pont azért zárták el őket, mert a bennük lévő potenciál lehetővé tette, hogy akár sokkal erősebbek legyenek, mint egyes shinigamik, ráadásul a harcra voltak kifejlesztve, messze nagyobb volt hozzá a tehetségük! – Meséltem lelkes hadonászással, majd észhez térve tördelni kezdtem ujjaimat. – Bár ezeket biztosan te magad is tudod… már mint a fejlesztéses részeket… ^_^”
Nem értettem felvont szemöldökét, aztán ráébredtem, korábban mit is mondtam, és ez biztosan félreérthető volt számára, éppen ezért kissé elvörösödve engedtem el. >///> Pedig semmi hátsószándékom nem volt, csak szerettem volna, ha nem érzi magát kellemetlenül az előbbiek miatt. T-T
- Nahát! Surprised – Néztem meg közelebbről is, amit mutatott. – A jövőben már olyanok lesznek ezek, hogy észre sem lehet venni, bent a bőr alatt, és a programozáshoz nem szükséges sehová csatlakoztatni, csak egy kézi konzol kell, semmi más. – Magyaráztam, aztán kuncogva a tarkójára fújtam, mert ettől Cherry mindig olyan vicces hangot adott ki, és ha már Daniel~kun alkalmat adott ilyesmire, biztosan megérti majd a viccet is. :3
Nem értettem viszont, hogy mért lesz attól szomorú, hogy nem csikis, még az emberek között sem mindenkit lehetett megcsiklandozni, ez nem olyan rossz dolog. Én nem mindig szerettem csikis lenni, mert lehet néha vicces, de amikor az utolsó szelet pizzáért megy a harc, nagyon gonosz dolog ezzel visszaélni! ˘_˘
- Ettől nem kell szomorúnak lenned, sokan vannak, akik nem csikisek! Surprised Ráadásul nevetni nem csak attól lehet. ^3^
Úgy tűnt az indulásra el is szállt a rosszkedve, aminek örültem, mert legalább kicsit nekem is sikerült felvidítanom őt, ahogy neki engem. Nagyokat pislogtam a rám akasztott valamire, kicsit olyan volt, mint mikor Neo~chanra pórázt kell tenni, de úgy tűnt akkor, hogy ő is élvezi a sétákat, így nem sértődtem meg ezen, viszont azért sem engedtem el, mert akkor nem tudtam volna húzni magam után, mivel nagyobb volt mint én, lehetetlen lett volna egy olyan vékony zsinórral! :/
- Fura név? Surprised A Hiroto? – Néztem fel rá, mert tulajdonképpen nekem nagyjából minden név furcsa volt, lévén a jövőben csak egy keresztelési szertartás után kaptunk mi felszabadultak igazi nevet, addig a rendszerellenőrzők csupán szám és betűkombinációval tartottak minket számon. – És szép hely? Szerettél ott lenni? Ha igen, akkor mért jöttél el? Vissza akarsz menni? – Száguldott ezernyi kérdés keresztül rajtam, és egy percig sem ötlött fel bennem, hogy megakadályozzam őket a feltevődésben. :3
Sokat tudtam a helyekről, hiszen az adatok el voltak tárolva, de teljesen más tudni, és megismerni valamit. Biztosan nagyon szép hely lehet, bár nem szívesen mennék el hosszú időre, távolra az otthonomtól. Ami azért furcsán hathat, lévén most is távol vagyok tőle, bár inkább időben, mint valóban helyileg.
- Nem kell a san, úgy érzem tőle, mintha nagyon öreg lennék, és mostantól a barátom vagy, tehát megengedem, hogy anélkül szólíts, senpai. Wink – Kacsintottam rá, majd tovább vonszoltam úti célunk felé.
Egy kicsit sem jöttem zavarba, vagy próbáltam meg lassítani annak ellenére sem, hogy számtalan ember volt körülöttünk. Az idős néni, akinek teljesen véletlenül akadtunk bele a táskájába, még kiabált is, pedig rendesen bocsánatot kértünk, így csak felfújt arccal vártam, hogy befejezze a mondandóját, ettől biztos jobb lett a napja. >w> Aztán a senpai pedig ránk csavart egy másik embert is, bár az legalább kedves volt, és nem kiabált nagyon, csak meglepetten pislogott, majd mikor kiszabadítottuk, és bocsánatot kértünk, még mosolygott is. Lehet az öregséggel felgyűlik az emberekben a rosszkedv. :/ Lepislantottam a magát épp kipihenő fiúra, mert azért nem egy maratoni távot futottunk le. Surprised
- Többet kellene sportolnod, senpai! Nálunk az iskolában sokan járnak sportklubokba az órák után, bár én még nem választottam magamnak, hová is szeretnék menni, pedig szünet után muszáj lesz csatlakoznom valahová… - Magyaráztam lelkesen, majd rájöttem, ez most nem lényeg, hozzávalókat kell válogatni! >w<
A könyöke felett igyekeztem átnézni, hogy lássam, mit is csinál. Úgy tűnt, mintha valóban az őskorban lennék, ha a technikai felszereltségről volt szó, ami egyébként érdekes volt, szerettem a különböző szerkezeteket szétszedni, megnézni alaposan belülről, majd ismét összeszerelni, bár azt hiszem nem örült volna a senpai, ha szétszereltem volna a telefonját.
- Nem is tudom, túl sok a választék. @_@ Te melyiket szereted, senpai? Surprised – Ő mégiscsak fiú, biztos közelebb áll az ízlése Umi~jiiéhez, mint az enyém. – Igen, poliposra sütött virslit, mert Umi~jii is szokott olyat csinálni! *o*
Figyeltem a képeket, de nem nagyon tudtam eldönteni ebből, hogy melyiket lenne könnyebb megcsinálni, vagy milyen ízűek, kételkedtem benne, hogy megkóstolhatnám, ha a képernyőt megnyalnám. :/ Felvetésére felháborodottan húztam fel az orromat.
- Az csalás, azt nem is én csinálnám! T.T – Így miután elvette a kosarat, a friss élelmiszerek felé húztam, jó messzire a kész ételektől. – Vajon milyen rizst kellene venni hozzá? Surprised – Álltam meg a nagy választék előtt, kezdtem azt érezni, hogy egyre inkább elveszek a dolgok között, így kétségbeesetten pillantottam fel senpaira, mert ő mégis több ideje van itt, biztosan jobban tudja ezeket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

POPCORN Music Corporation (PMC)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros :: Tokyo Media Center-