-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Nao-chan icipici szobácskája *-*

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Luzbel del Admarth Pablo
Privaron Espada
Privaron Espada
Luzbel del Admarth Pablo

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 74
Age : 27
Tartózkodási hely : Sátorbugyifalva! xD
Registration date : 2008. Dec. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: privaron espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nao-chan icipici szobácskája *-* Cl0te17300/30000Nao-chan icipici szobácskája *-* 29y5sib  (17300/30000)

Nao-chan icipici szobácskája *-* _
TémanyitásTárgy: Nao-chan icipici szobácskája *-*   Nao-chan icipici szobácskája *-* EmptyHétf. Jan. 04, 2010 1:18 am

Üdv itt a Nao-Chan birodalomban *.* /magyarul a szobámban ^^'/

Remélem nem töröd ki a nyakadat a nagy rumli miatt Razz A szobám olyan mint a többi szóval semmi extra sincs benne.. Van egy ágy, egy szekrény, de nem tudom, hogy minek mert a ruháim a földön vannak. Ja és persze van egy ablakom is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nao-chan icipici szobácskája *-* Cl0te17500/30000Nao-chan icipici szobácskája *-* 29y5sib  (17500/30000)

Nao-chan icipici szobácskája *-* _
TémanyitásTárgy: Re: Nao-chan icipici szobácskája *-*   Nao-chan icipici szobácskája *-* EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 3:41 am

oO A szövetség megalakulása (kezdetek), Naoki és Zel Oo

Könnyed nyugodtsággal sétálgatok a 13. osztag területén, ahol már jelenlétem megszokott volt bizonyos mértékben. Hanem, mint számomra kiderült van egy valaki, aki még nem halott különösebb hírt felőlem. Hanae kapitány említette még nekem anno, hogy kapok egy új játszótársat, s ezt azért mondta, mivel az illető rokonlélek, vagyis Arrancar. Ez különösen felkeltette érdeklődésem, hisz ezidáig nem volt hozzám hasonló szerzet a Seretei környékén, kivéve egy nőt, de őt érdekes mód soha nem leltem még meg, feltehetőleg félős, vagy hasonló. Mindenesetre izgatott állapotba kerültem, mikor megpillantottam az egyik házat, melyről a taicho felvilágosított, hogy kié is. A ház volt Hidetada Naoki lakosztálya, s mivel nem volt mit vesztenem hármat kopogtam az ajtón, hogy azért az illem meglegyen, majd benyitottam, mivel a kíváncsiság legyőzte a türelmemet.
Belépve átlagos szoba fogadott, bár miért is lenne valami égbekiáltó, hisz nem ez a legszükségesebb dolog a Sereteien belül. Körülnézve a sok ruhán, úgy tűnt, mintha hetek óta nem járt volna itt senki, így már éppen elhagyni készültem a helyszínt, amikor hangokat hallottam, s hogy meg is tudjam mi az utána jártam.
A férfi éppen a földön feküdt, feltehetőleg lezuhant az ágyról egy kisebb fordulat következtében. Intettem felé mikor megpillantott, majd odasétáltam, s segítő kezet nyújtottam felé.
-Yokarao! Az én nevem Zel Syneza Kaabel, s ha nem tévedek a te neved Hidetada Naoki, nagyon örvendek! -mutatkozom be kellő képen, majd felhúzom a férfit, hogy fetrengjen tovább a földön. Kicsit felmértem az illetőt, s valóban Arrancar, úgy ahogy azt mondták, bár kicsit fura szerzet, de azért örülök, hogy akadt egy véremből való.
-Ne haragudj, hogy csak így betörtem, de kissé izgalomba jöttem, amikor meghallottam, hogy Te is közülem való vagy. -eközben még mindig próbálom behatárolni a férfit, de ekkor már az erejét is próbáltam kifürkészni a gyerekes arc közül.
Vissza az elejére Go down
Luzbel del Admarth Pablo
Privaron Espada
Privaron Espada
Luzbel del Admarth Pablo

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 74
Age : 27
Tartózkodási hely : Sátorbugyifalva! xD
Registration date : 2008. Dec. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: privaron espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nao-chan icipici szobácskája *-* Cl0te17300/30000Nao-chan icipici szobácskája *-* 29y5sib  (17300/30000)

Nao-chan icipici szobácskája *-* _
TémanyitásTárgy: Re: Nao-chan icipici szobácskája *-*   Nao-chan icipici szobácskája *-* EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 4:40 am

oO A szövetség megalakulása (kezdetek), Naoki és Zel Oo
Az ágyamban heverésztem és aludtam. Az álmom egy nagy hülyeség volt ugyanis az álmomban ember voltam... Egy törékeny kis ember akit vagy háromszáz formában kinyírt egy hollow. Már kezdtem belegondolni, hogy tényleg ilyen gyenge vagyok és mikor fordultam leestem az ágyról. Nagy csattanással értem a földre. Felemeltem a fejem és először megijedtem majd meglepődtem ugyanis egy férfi állt előttem. Ez a dolog meglepett ugyanis ő az első „ember” aki benézett hozzám azóta mióta itt vagyok.
- Yokarao! Az én nevem Zel Syneza Kaabel, s ha nem tévedek a te neved Hidetada Naoki, nagyon örvendek!- Mondta majd kezet nyújtott felém, hogy felsegítsen.
- Szeva! Igen én vagyok Naoki. Én is örvendek Zel ha hívhatlak így.- Mondtam majd elkezdtem felmérni az illetőt. Elég erősnek tűnt ezért nem akartam kekeckedni mert az lett volna a vége, hog fasírtként végzem valahol.
- Ne haragudj, hogy csak így betörtem, de kissé izgalomba jöttem, amikor meghallottam, hogy Te is közülem való vagy. - Mondta majd szemmel láthatón elkezdett felmérni.
- Semmi gond haver! Úgyis épp arra készültem, hogy kiruccanok. Engem csak az lepett meg, hogy meglátogattál. Tudtam, hogy van egy „rokon”, de azt nem tudtam, hogy ennyire fogom érdekelni.-Mondtam majd elmosolyodtam majd lerúgtam egy ruhakupacot az egyetlen székemről és mutattam, hogy üljön le.
~Remélem elég illedelmes voltam.~ Gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nao-chan icipici szobácskája *-* Cl0te17500/30000Nao-chan icipici szobácskája *-* 29y5sib  (17500/30000)

Nao-chan icipici szobácskája *-* _
TémanyitásTárgy: Re: Nao-chan icipici szobácskája *-*   Nao-chan icipici szobácskája *-* EmptyVas. Márc. 21, 2010 7:46 am

Hát örültem is, hogy nem kezdett el ő is mindenféle idióta beceneveket aggatni rám mint egyesek. Nekem egy nevem van! Ezt nem árt megjegyezni!
-Persze. Amúgy is gyűlölöm a magázódást... -köptem volna félre, de félúton rájöttem, hogy nem otthon, vagy az utcán vagyok, szóval visszanyeltem a nyálam.
A gesztust méltányoltam, amiért hellyel kínált, de most nem éppen seggpihentetős állapotomba voltam, úgyhogy egy kézlegyintéssel jeleztem, hogy hanyagolnám a cuccot. Helyette a falnak támaszkodva álldogáltam, s az ablakon bámultam kifelé.
-Mond csak, nem volna kedved járni egyet? -gondolkoztam el egy kisebb mókán, a Sereteien belül, hogy nehogy azt higgyék az emberek kutyából igenis lesz szalonna. Hiszen nem volt olyan régen, hogy életmódot váltva szartam mindenre, ami eddig történt. Mi a? Ti is hallottátok? Kezdek visszakoccanni...
-Pontosabban egy kicsit szórakozni. Legalább faszántosan összeismerkednénk! Amúgy sem gyakran tudok itt szórakozni... Tiszta nyomor az egész telep.
Tekintetem visszahelyeztem Naokira és ha nagyjából jó ember ismerő vagyok, akkor úgy tűnt benne van a dologban, legalább is ezt a következtetést vontam le az arcáról. Jót is tenne már nekem is, ha nem a szokásos fos folyna ki a szánkból, mint ,,Szia! Szia! Hogy vagy? Jól, köszönöm" és társaik, ez már annyira sablonos, mint Aizen egoizmusban megmártózott nyomott mondatai. A legnagyobb dolog, ami itt történt az sem nagyobb, mint Rukia mellméreténél szóval ráférne már valami kis moderálás a placcra, hogy végre akkora legyen, mint Halibel DDD-s kosár mérete, vagy akár Matsumotoé. Persze ilyenkor esne be Suke az ő Mitsuja kannáival, de ő csak álltatja magát azzal, hogy az ő sunájának vannak a legnagyobb tejcsárdái, olyat még ember nem baszott, mint én egy késő esti buliban, bár már arra sem emlékszem buli volt-e vagy csak befordultam egy utcán és belekaptam az ikrekbe. Suke szerintem azon az egy mellen kívül még életébe nem látott másikat, vagy én nem tudom... Bár ez még igaz jó pár muffragennyedző töketlen pöcsfejűre, de ők nem a Tezsvíréségünk tagjai, mint Suke (Respect Wink XD).
Dik már geeeec! Visszatértem, hogy cseszerintsed ki anyád méhéből a görcsöt és spriccelne a mocskos vére a pofádra te majom arcú faszfej, aki ismét olvashatja a csodálatos sorokat, arról, hogy mekkora hülye vagy, mert képes vagy olvasni ilyen fosgecis szöveget! Na jó, amúgy nem, mert ti gyűjtitek be nekem a havi nézettséget, szóval nem oltogatok olvasókat... Persze ez alól is lehet kiskaput találni, csak szólítsál meg egyszer és lehet, hogy a következő szavad az urológushoz fogod intézni, hogy szedje ki az ánuszodból a lábad.
Vissza az elejére Go down
Luzbel del Admarth Pablo
Privaron Espada
Privaron Espada
Luzbel del Admarth Pablo

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 74
Age : 27
Tartózkodási hely : Sátorbugyifalva! xD
Registration date : 2008. Dec. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: privaron espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nao-chan icipici szobácskája *-* Cl0te17300/30000Nao-chan icipici szobácskája *-* 29y5sib  (17300/30000)

Nao-chan icipici szobácskája *-* _
TémanyitásTárgy: Re: Nao-chan icipici szobácskája *-*   Nao-chan icipici szobácskája *-* EmptyHétf. Márc. 22, 2010 6:51 am

-Persze. Amúgy is gyűlölöm a magázódást... - Mondta majd úgy láttam mintha köpni akarna, de lehet, hogy csak az én szemem káprázott. Az viszont nem nagyon tetszett, hogy nem fogadta el a helyet ugyanis a legjobb cuccaimat rúgtam le a székről.
~Bassza meg, hogy nem képes leülni a nagy seggére -.-~ Gondoltam miközben lehajoltam a ruhákért és feldobtam az ágyra.
-Mond csak, nem volna kedved járni egyet? - Kérdezte.
~ Na ne már buzi????? oO~ Gondoltam miközben mindent félrerugdostam az útból.
-Pontosabban egy kicsit szórakozni. Legalább faszántosan összeismerkednénk! Amúgy sem gyakran tudok itt szórakozni... Tiszta nyomor az egész telep.- Mondta majd várta, hogy mi lesz rá a válaszom.
~Na azért ez így már kurvára más...~ Gondoltam majd elmosolyodtam ami azt jelentette, hogy benne vagyok.
- Rendben van... úgyse szórakoztam azóta mióta idekerültem erre a lepratelepre...- Mondtam majd felkaptam a zanpaktoumat és elindultam az ajtó felé. Mikor odaértem egy erőteljes rúgással „kinyitottam”.
~ Remélem nem hiszi azt, hogy fel akarok vágni előtte....~ gondoltam majd megálltam az ajtó mellett.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nao-chan icipici szobácskája *-* Cl0te17500/30000Nao-chan icipici szobácskája *-* 29y5sib  (17500/30000)

Nao-chan icipici szobácskája *-* _
TémanyitásTárgy: Re: Nao-chan icipici szobácskája *-*   Nao-chan icipici szobácskája *-* EmptyHétf. Ápr. 12, 2010 5:17 am

Na még szerencséje, hogy belement a cuccba, mert nem azért tettem fel neki a kikúrt kérdést, hogy aztán kajra azt hánnya a pofámba, hogy nem jön. Hát lehetséges, hogy a keze az anuszában kötne ki. Azonban mivel belement a kis kitérőre faszán elkezdtem agyalni , hogy milyen faszságot kéne művelni, hogy végre ne egy rehabilitációs központra hasonlítson. Komoly akkora seggfejű balfasz, nyomott arcú, köcsög majmok téblábolnak a kikúrt utcákon, hogy már nekem ég le a hierómmal egyetemben a bőr a pofámról, hogy ennyi faszváladékkal vagyok bezárva. Jó vannak kivételek, de még ők is képesek az agyamra menni, főleg a fejesek.
-Na bazd meg eddig tartott... -kapom elő a cigisdobozt a felsőm zsebéből, amiről igazából azt se tudtam, hogy ott van, de valami belső gondolat miatt mégis úgy éreztem, hogy ott van. Kihúztam egy szálat, majd megvizsgáltam a dobozt, hogy milyen cigit is szívok. Mivel nem reklámozhatok ezért inkább csak azt kpöm ki, hogy ízesített fullos dohányból szívhattam el ismét egy szálat. Az első slukk kicsit ütött, de lehet azért, mert egyetlen slukkal a fél cigit szívtam el, de semmi sem igazolt, mindenesetre nyugodtan szívtam tovább most már a tűzrudat, majd kitosztam az ujjam az ablakon, hogy megmutassam hova is gondoltam a kirándulást. Egy közeli fehér épület volt a kiszemelt hely, amit kurvára rüheltem, mivel mindig ott ugatnak rám a legtöbbet csak azért mert Arrancar vagyok. A fajgyűlölő kúrva anyjukat beléjk, hogy nem fulladtak bele a magzatvizükbe. Mindnek azt kívánnám, hogy a roszputpéter rajzolja körbe őket, de sajna erre nem adatik lehetőség. De majd mi Naoval alaposan megtanítjuk nekik, hogy ha velem kötekednek az egész Arrancar fajjal kötekednek, s nem ajánlatos belekötni a Donba, mert könnyen lehet, hogy ők fognak a halakkal aludni.
-Na látod azt a pénisz fehérje árnyalatú agyonkúrt épületet ott a sarkon, amit most éppen valami suttyó csiklóráncigáló buzigeci hugyoz telibe? Na ottan van egy kis dolgom, szóval nem bánnám, ha besegítenél. Aztán majd még jöhet a többi, csak előbb ezzel akarok végezni, faszántos? -nézek visza a tagra, majd gyorsba egy gargantanát nyitok, hogy elugorjak előtte cuccosért. -Na várj egy pillanatot, hozom a legjob barátom. -két perc sem telt bele és vissza is tértem kezemben egy teli üveggel. -Naoki ez itt Joe. (Joe egy whiskey xD) Remélem porzik a torkod, mert az enyém kibazsottul, szóval mehetünk?
Vissza az elejére Go down
Luzbel del Admarth Pablo
Privaron Espada
Privaron Espada
Luzbel del Admarth Pablo

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 74
Age : 27
Tartózkodási hely : Sátorbugyifalva! xD
Registration date : 2008. Dec. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: privaron espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nao-chan icipici szobácskája *-* Cl0te17300/30000Nao-chan icipici szobácskája *-* 29y5sib  (17300/30000)

Nao-chan icipici szobácskája *-* _
TémanyitásTárgy: Re: Nao-chan icipici szobácskája *-*   Nao-chan icipici szobácskája *-* EmptyHétf. Ápr. 12, 2010 5:45 am

~Na végre, hogy van kivel szórakozni~ Gondoltam majd ránéztem Zelre aki éppen rágyújtott. Nagyot néztem mikor egy slukkra elszívta a szál felét, de hát istenem... (XD) Egy ideig néztem mikor egyszer csak az ablakon kimutatott egy fehér épületre.
~Fuhúúú (*.*) azt hiszem, hogy jót fogunk mókázni~ Gondoltam majd kérdően néztem Zelre, hogy miért is akarunk oda menni. Már épp meg akartam kérdezni mikor magától kibökte.
-Na látod azt a pénisz fehérje árnyalatú agyonkúrt épületet ott a sarkon, amit most éppen valami suttyó csiklóráncigáló buzigeci hugyoz telibe? Na ottan van egy kis dolgom, szóval nem bánnám, ha besegítenél. Aztán majd még jöhet a többi, csak előbb ezzel akarok végezni, faszántos? - Mondta majd nyitott egy gargantanát és megszólalt.
-Na várj egy pillanatot, hozom a legjobb barátom. - Mondta majd beugrott a gargantanába és eltűnt. Nem sokkal később ismét megjelent, de most már egy üveg volt a kezében.
-Naoki ez itt Joe. Remélem porzik a torkod, mert az enyém kibazsottul, szóval mehetünk? - Mondta mire nekem tágra nyíltak a szemeim.
~ Na nehogy má bazd.... ezt nem hiszem el …. ennek egy üveg whiskey a legjobb barátja?...~ Gondoltam majd úgy döntöttem, hogy elfogadok egy kicsit.
-Naná, hogy porzik a torkom...
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nao-chan icipici szobácskája *-* Cl0te17500/30000Nao-chan icipici szobácskája *-* 29y5sib  (17500/30000)

Nao-chan icipici szobácskája *-* _
TémanyitásTárgy: Re: Nao-chan icipici szobácskája *-*   Nao-chan icipici szobácskája *-* EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 5:03 am

Kétszer is meggondolom általában melyik Mucsaröcsögei parasztnak osztogatom a cuccomat, szóval ez most egy olyan szitu volt, hogy úgy festett csipáltam a csávesz fejformáját. Na de túl sok pofázás, kevés cselekmény. Kaptam is elő a greffes kannát, majd egyet odatoltam a kezébe az üveg whiskey kíséretében.
-Na eztet arra, hogy legyen mivel fricskálnod, ezt meg remélem nem kell bemutatnom. -szavalom el neki a használati útmutatót, majd egy sonidoval a kiszemelt felület felé kezdek menni. Egy háztetőn visszafordultam, majd intettem, hogy szedje a valagát, mert nem érünk rá egész nap, mert még én is inni óhajtottam.
Megálltam a fal előtt felnéztem rá, s úgy döntöttem felül kezdem el festegetni, mert ott több mindenki láthatja. Gőzöm se volt arról, mi a vérrákos gecit kéne fújni, de soha nem gátolt meg a kreativitásban egy kis ötlet hiány. Lassan befutott Nao is, szóval, hogy én se maradjak szárazon megindítványoztam a berúgásomat, bár ez esélytelen volt, mivel nem tudok sajna.
-Egészség! -szólok, majd legurítok pár kortyot, majd leheveredek kicsit az árnyékba, amit egy másik ház adott.
-Na most te is fess valamit! -kiáltok oda neki, hogy végre ne csak álljon, mint a fasz, hanem legyen valami eksön is. Azt míg ő magára vállalta a munka rá eső részét, én előkapartam még egy szál cigit. Ó hogy az Isten basszon, meg! Nem hiszem el, hogy ekkora király vagyok! Pia, cigi, buli! Már csak a sunák hiányoznak a képből! Erre is gondoltam, és nem is szándékoztam kihagyni az kiruccanásból.
-Nao, ha befejezted a rittyentést, akkor megyünk bulajozni! Szóval készítsd elő a legszebb puncirontódat, mert nem szándékozom egyedül nőzni! -röhögök fel egye szép sort, majd felbasztam magam a szutykos mocsokból, s jól hátba veregettem Naot és odanyomtam elé a tűzrudat.
-Szííjá!
Vissza az elejére Go down
Luzbel del Admarth Pablo
Privaron Espada
Privaron Espada
Luzbel del Admarth Pablo

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 74
Age : 27
Tartózkodási hely : Sátorbugyifalva! xD
Registration date : 2008. Dec. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: privaron espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nao-chan icipici szobácskája *-* Cl0te17300/30000Nao-chan icipici szobácskája *-* 29y5sib  (17300/30000)

Nao-chan icipici szobácskája *-* _
TémanyitásTárgy: Re: Nao-chan icipici szobácskája *-*   Nao-chan icipici szobácskája *-* EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 6:31 am

Vígan baszakodtam az unalmammal mikor egyszer csak Zel a kezembe nyomott egy grafiti sprét és a mellé adta oda az isteni nedűt. Eleinte nem értettem, hogy mi a ferde fasznak kell egy kibaszott spré, de aztán kinéztem az ablakon és eszembe jutott. Az a geci fehér színű épületet fogjuk szebbé varázsolni vele *.* Egyre szélesebb vigyorral néztem Zelre aki egyik percről a másikra eltűnt előlem. Elindultam utána. Mikor megláttam egy háztetőn integetett nekem, hogy siessek, mert nem érünk rá egész nap. Eleinte nem nagyon akartam sonidozni mert féltettem a piámat, de aztán meggondoltam magam és beértem Zelt aki éppen a falat pingálta.
-Egészség! – Mondta majd ivott pár kortyot. Eleinte nem értettem, hogy nekem mi a fasznak mondja aztán leesett, hogy a kezemben ott van az itóka és arra vár, hogy megigyam. Megfogtam és egy húzásra megittam az egészet. Mivel eddig soha, de tényleg soha nem ittam szeszes italt megremegtem tőle, de azon kívül űber fasza volt. Miután letettem a poharam-hallottam, hogy Zel mondta, hogy én is fessek valami szépet a falra. Oda sétáltam majd felráztam a sprét és elkezdtem firkálni. Elsőnek egy szép kis báj dorongot rajzoltam, amit szépen kis is egészítettem. Azaz volt rajta ér, szőr meg minden, ami kell xD Aztán pedig szép betűkkel felírtam, hogy Basszátok meg.
-Nao, ha befejezted a rittyentést, akkor megyünk bulajozni! Szóval készítsd elő a legszebb puncirontódat, mert nem szándékozom egyedül nőzni!- Mondta Zel majd röhögött egy jót és feltápászkodott a földről és jól hátba vágott. Majd elém nyomta a cigijét. Nem ellenkeztem. Fogtam megszívtam és letüdőztem. Először majdnem köhögtem, de megoldottam. Kifújtam a füstöt és gyorsan szívtam még egyet. Annyira jó érzés volt, hogy csak, na.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Nao-chan icipici szobácskája *-* _
TémanyitásTárgy: Re: Nao-chan icipici szobácskája *-*   Nao-chan icipici szobácskája *-* Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nao-chan icipici szobácskája *-*

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 13. Osztag-