-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Ranil kuckója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te7000/20000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (7000/20000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptyKedd Aug. 24, 2010 2:00 am

Szeret-nem szeret

Ideje volt már kinyögnöm ezeket a dolgokat, mert valószínűleg még most is egymásra acsarkodnánk, ha nem tettem volna így. Sőt, ha nem gondoltam volna komolyan a dolgokat, most biztos egy szórakozóhely közepén ülnék és mesélné ma többi hollownak/arrancarnak ,hogy megvolt a Nyolcadik. De ez nem fog megtörténni, hisz most már tisztázódni látszanak a dolgok. Egy éve még magam sem gondoltam volna, hogy Vele leszek egyszer együtt. Még a gondolat is, hogy hozzáérek, röhögésre késztetett volna, most pedig átölelem szorosan, hogy érezze, itt vagyok neki. Nem rég még a képébe röhögtem volna és belerúgtam volna még egyet, csak hogy én jól szórakozzak, most pedig megenyhülve, mosolyogva nézek rá és simogatom meg az arcát. Pár napja még együtt nevettem volna másokkal, akik mocskos vicceket mesélnek róla, vagy arról magyaráznak, hogyan tennének neki keresztbe, most pedig dühtől forrongó szemekkel ölném meg az első rossz szó után is, amit Ranilra merne mondani. Eddig senkit nem engedtem volna közel magamhoz, most pedig tessék. Igénylem Ranil közelségét, sőt, szükségem van rá! Érdekes, hogy ilyen rövid idő alatt mennyit tud változni az ember, illetve esetemben a sárkány. Ijesztő a tudat, hogy valakihez kötődöm. Új ez nekem. Eddig senki másra nem számíthattam, csak és kizárólag magamra, most pedig talán már van egy másik személy is, akivel osztoznom kell a dolgaimon. Lehet ez jó is, eddig mindent a magam módján oldottam meg. Most van más is, akitől esetleg tanulhatok, aki segíthet. A csók után hirtelen nem is tudom, mihez kezdjek, ezért inkább csak csendben, hangtalanul nézek a Lányra, és várom, hogy valami történjen. A hamarosan elcsattanó pofon helyett jól esett volna egy ölelés, vagy csók, vagy bármi más, de hát mindegy, valamilyen szinten megérdemeltem. Csak ne csapna ekkorát...jó lesz a jövőben odafigyelni a számra, mert ha máskor is ekkorát csattan, az kellemetlen tud lenni a jövőre nézve. Savanyú arckifejezéssel dörzsölöm a pofám, és közben a földet nézem. Éppen osztanak, és ez új volt nekem. Meg kell még szokjam, szóval inkább másfele nézek, hogy addig se keljen Ranil szemrehányását hallgatnom. Kétségtelenül igaza van, de nem olyan egyszerű vele szemben elszakadnom az eddigi rideg önmagamtól.
- Nem fog megtörténni többször. - erősítem meg az előző mondatát, majd meglepve pillantok fel, mikor közelebb lép hozzám, és a vállamra hajtja a fejét. Ez a kis mozzanat érzések százait indította el bennem. Hirtelen megint fellángolt az érzés, hogy akarom ezt a Nőt, vonzódom hozzá, sőt mi több, szeretem is! És végre úgy néz ki, hogy Ő is benne van a dologban! Megmondom őszintén, nem gondoltam volna még reggel, hogy ez meg fog történni. Azt hittem, hogy el fog utasítani, mondván, hogy nincs szüksége senkire, meg ilyenek. Éppen ezért is olyan jó hallani, és hirtelen a kedvem is megugrik. Olyan magasra, ahol már rég volt.
- Veled bárhogy jó! - jegyzem meg csöndesen, majd megcsókolom, mikor lehúzza a fejem magához. Kicsit magas vagyok, de sajnos nem tudok ellene mit tenni. Igazi alakomban ennek többszöröse vagyok, és csak két méterre sikerült ledegrarálnom emberi alakomra a magasságom. Nincs nagy gond, hisz Ranil nem kisnövésű, így nem kell kis létra ahhoz, hogy a nyakamba borulhasson. Mire észbe kapok, pólóm már valahol a földön hever, és azon kapom magam, hogy Ranil arcára vagyok tapadva, kezeim pedig már egész máshol járnak, mint néhány másodperccel előtte. Úgy tűnik, hogy kettőnk ízlése ebben a témában nagyon hasonló, sőt, megmerném kockáztatni, hogy rokonlelkek vagyunk! Már nem is gondolkozom ezen a dolgon, inkább átadom magam a szerelemnek, és a vele járó dolgoknak. Igen, egyre jobban érzem, hogy szeretem ezt a Nőt!
Nagy szuszogások közepettte ülök le az egyik székre, hogy kissé remegő kézzel vegyek elő a szál cigarettát a zsebemből előhalászott dobozból. Ranil még a pulton van, pontosabban ül, és hát most mit mondjak...elvagyunk, mint a befőtt. További matatás után sem találom meg az öngyújtómat, nyilván elhagytam valahol. Bosszús arccal tartom mutató ujjam a cigim elé, amiről egy apró kis szikra pattan át az energiarudacska végére, majd gyújtja be azt. Magam sem tudom miért bajlódtam eddig öngyújtókkal, ha ez sokkal pozőrebb, mindegy. Egy jókora slukk után fejem Ranil irányába fordítom, és valami szöget üt a fejemben. Nem akarok neki többet hazudni, ideje lenne megtudnia egy-két dolgot a múltamról. Vetek egy pillantást a földön heverő pólómra, meg a többi ruhámra, de nem veszem a fáradtságot, hogy most felvegyem őket. Jó nekem így is.
- Ideje megtudnod egy-két dolgot rólam. - kezdek bele csendesen a mesélésbe, majd egy újabb slukk után folytatom. - Nem az vagyok, akinek látsz. Illetve nem teljesen. Nem mágus vagyok, hanem valami egészen más. Ezt az alakom csak a külvilágnak mutatom. Kérdezz rólam bármit, készségesen válaszolok, amennyire csak tudom, megmagyarázom a dolgokat.- vezetem elő a dolgot Ranilnak. Belekezdeni sokkal egyszerűbb volt, mint elmondani. Ráadásul a legnagyobb titkot, hogy nem ember vagyok, hanem sárkány, nehéz lesz úgy megmagyarázni, hogy teljesen megértse. De hát van időm, én ráérek.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te11500/25000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (11500/25000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptyKedd Aug. 24, 2010 8:58 am

Dúl a láw... Exclamation

Nem számítottam rá, hogy bárki iránt is fogok érezni Valamit, ami hasonlítható a szerelemhez. Pláne, ha az illető krázus. Ellenszenvem lassan kezdett átcsapni valami másba, mai... nem igazán volt ismeretes számomra. Már azt is nagy eredménynek tartottam jelenleg, hogy nem löktem le magamról sikítva, mikor megéreztem a dudort a nadrágjában. Márpedig nem löktem le, sőt... Annak a következményeként ültem a pultun most is. ruhám valamerre a földön hevert, egyenlőre csak a hűtőre hajított melltartót sikerült felfedeznem. Tekintetem a helység közepén ücsörgő alakra vetettem, aki az ujjával gyújtotta meg a cigarettáját. Kíváncsi lennék rá, hogy hogyan...
- Tőlem aztán... - közöltem le kis mondókája után, és lekászálódtam alkalmi székemről, hogy a szeretőmmé avanzsált férfi mellől felkaparjam a ruhám. Nem voltam nudista, szóval gyorsan magamra húztam, és begyűjtöttem a többi darabot is. Az órára nézve tudatosodott bennem, hogy ideje lesz reggelizni, és kezdeni magammal valamit. A szar az volt a helyzetben, hogy szoknom kellett. Baszottul nem abajgattak még, csak rugdostak, erre ő meg... behatóan kedveskedett. Miután epedve (nesze!!xD) pillantottam rá, beledugtam a fejem a hűtőbe, hogy egy darab HÚST húzzak ki belőle. Az eredetére nem voltam kíváncsi, de biztos, hogy valami marhából jött ki. Orráncolva pakoltam bele egy serpenyőbe, és mellékeltem a kommentet, mely szerint Raúlka rossz pillanatában adta nekem két napja a cuccot.
- Akkor... mi ez a baszottnagy titok, amit ilyen nyögvenyelősen akarsz kipréseli magadból? Elejétől a végéig, semmi részletet ne hagyj ki! - pakoltam le elé a büdös, hányingrkeltő- normális embernek tehát finom és gusztusos (xD)- húsdarabot. Mély sóhajjal nyitottam ki az ablakot, és vonultam el Mellőle a helység legtávolabbi sarkába, az ablakhoz- amit rögtön ki is nyitottam. Undorító, döglött hús...
Számomra még mindig érthetetlen volt a férfi, aki ott ült előttem pár méterre. Miért ő? Egyébként... mit érzek iránta? Mert hogy nem közömbös, az már téy, különben nem csináltam volna... nam indegy, szóval, igen....khm...
Elvadultan pakoltam a müzlimet meg a tejet a tálamba, és ültem le mellé. Fejemen a kis ér egyre élesebben kezdett el kirajzolódni, míg végül nem bírtam tovább, és szájbanyomtam a tálkámmal...
- Ne beszélj bagóval a képedben! Különben is, engedélyt kellene kérni arra, hogy ezzel a szarral mérgezz... - morogtam összeszűkült szemekkel, és arrébbmásztam, hogy ne fulladozzak. hajamba túrtam, majd a koszos edényt belepakoltam a mosogatóba, és bevonultam az ágyamra elnyúlni, hogy bevárja Őnagyságát, mire felfogja, hogy be kell ide húznia a belét, ha el akarja nekem pöcörögni a Big Secretet. végül törökülésbe tornátam magam, mai valljuk be, nem túl jó ötlet, ha a bugyi a kukába került... véletlenül... Így felugorva előkotortam a szekrényből egy pólót meg a kockás pizsamagatyát, és fel is húztam! Az összkép már tökéletes volt, ahogyan laposakat pislogva, a takarómba burkolózva vártam Krázus megérkezését...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te7000/20000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (7000/20000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptyKedd Szept. 14, 2010 4:11 am

Néhány slukk cigaretta után rájövök, hogy tulajdonképpen anyaszült meztelenül ülök Ranil előtt, akit ez úgy tűnik, hogy különösképpen nem zavar, pláne az előző percekben lezajlott események után. Nem mintha kéne valamit is szégyellnem, de mégsem illik egy nő előtt szenvtelenül, csupaszon ülni, még ha az illető az ember szeretője is, bár csak egy napja körülbelül. Az igazat megvallva meglep, hogy megtűr maga mellett, nem hogy valamit is tesz értem, ennek ellenére mégis hálásan próbálok mosolyogni, mikor egy szelet húst kezd el sütni. Míg Ő a hús pirításával van elfoglalva, elhatározom, hogy ruhakerítő útra indulok. Nem mintha nem ott mutatkoznék pucéran ahol akarok, de akkor is, úgy gondolom, hogy a helyzet talán nem a legalkalmasabb. Felderítő utam első szakaszában sikerül megtalálnom az boxerem, plusz a farmerem is, így azokat magamra applikálom. A pólóm valahol elveszett az éterben a heves indulatok közt, viszont a kuka mellett találok egy tangát, ami tekintve, hogy ki él itt, elég nagy valószínűség szerint Ranilé. Halvány mosoly fut át az arcomon, és úgy döntök, hogy zsebre teszem a szexi ruhadarabot, hisz sosem lehet tudni, hogy mikor veszem még hasznát. Gyengém a csipke, ezen pedig több van, mint amennyi elég lenne ahhoz, hogy csak úgy ott hagyjam a földön. Dolgom végeztével visszaoldalazok az asztalhoz, majd rágyújtok egy újabb szál cigire. Kissé sokat füstölök mostanában, de ki a francot érdekel? Van, aki megteheti. Amúgy is, sárkány vagyok, aminek gyakorlatilag a tűz és a füst az életét jelenti, tehát még egy ok arra, hogy tovább dohányozzak.
Míg Ranil a hússal van elfoglalva, magamban összeszedem a gondolataimat, amiket meg szeretnék a Lánnyal osztani. Kétségkívül van miről beszélnem, ám nem igazán tudom, hogy fogjak neki. Abban biztos vagyok, hogy nem fogja örömtől repesve fogadni, de nem akarok előtte titkolózni, mert még a végén azt hiszi, hogy megcsalom, pedig ez lehetetlen, mivel még egy napja sem vagyunk együtt, meg amúgy sem. Sajnos az időpont jelenleg nem alkalmas arra, hogy belekezdjek a mesélésbe, szóval egyelőre az evéssel foglalom el magam. Ahhoz képest, hogy Ranil vega, nem is főz olyan rosszul. Gőzöm sincs, mit szerethet annyira a salátáiban, de ha ez kell neki, legyen boldog. Én nem leszek a kedvéért vegetáriánus. Elég távol áll a természetemtől az a fajta életmód. Természetesen megadom a módját, és evés közben is cigarettázom, mert miért ne? Vannak olyan szokások, amiket senki kedvéért nem adnék fel, és ez is egy ezek körül. Ha Ranilnak nem tetszik, max odébb megy, vagy kinyitja az ablakot...esetleg szájon vág, mint most is, mikor épp meg akartam volna jegyezni, hogy finom. A meglepetéstől hirtelen azt sem tudom, hogy mit csináljak. Az első, amire rájövök, hogy kicsit felhúztam az agyam azon, hogy csak úgy szájon vágott, így a "Most ezt miért kaptam?" helyett majdnem kicsúszott a számon, hogy "Mi az anyádat képzelsz, Te ribanc?!". Szerencsére ez nem történt meg, de nem sokon múlt. Így is átfut az agyamon, hogy mégis mit képzel Ez magáról, hogy csak úgy szájon vág egy tálkával...Engem. Némán dühöngve figyelem, ahogy elmegy mellettem, és beviharzik a szobába. Tudom, hogy csak azért csinálja, hogy kiengeszteljem, de azért sem fogom megadni neki az örömöt, szóval még szép ráérősen elszívom a bagóm maradékát, és csak azután követem a Lányt a szobájába.
A helyiségbe beérve Ranilt az ágyán találom törökülésben, immáron felöltözve. Engem nem zavart az előbbi lengén öltözött állapota, de hát ha így érzi magát jól, akkor csak tessék. Sajnos nem otthon vagyok, így nem én mondom meg, hogy mit csináljon, hanem maga dönti el. Egyébként sem tudnék neki parancsolni, szóval lényegtelen. Max lázadozhatok, elég szar helyzet, de majd megszokom...vagy megszököm.
- Szóval...- kezdek bele újra a mondandómba, miközben Ranil alsóneműjét előszedem zsebemből, és közelebbről is megszemlélem, csak hogy húzhassam az agyát, ha már volt olyan kedves, és szájon vágott. (xD) - Mint mondtam, nem minden az, aminek látszik. Én nem mágus vagyok, ez csak egy álca. Lehet hihetetlenül fog hangzani, amit most mondani fogok, de tudnod kell, hogy ez a színtiszta igazság. - vezetem fel a dolgokat a Lánynak. Igazából magam sem tudom, minek tökölök ennyit. talán azért, mert még soha, senkinek nem kellett így beszélnem róla, hisz ha elmondtam volna valakinek is a titkomat egy klántársamon kívül, azonnal kivégeztek volna.
- Sárkány vagyok. - bököm ki végül úgy fél percnyi kussolás után. Ennyi, elmondtam. Egyelőre nem tudom, mi mást mondhatnék, majd ha akar valami, megkérdi. Annyira nem érzem a késztetést arra, hogy mindent részletesen ismertessek a fajtámról, de nem fogok titkolózni Ranil előtt, ha már a Párom! Jobb híján megint a tangával foglalom el magam addig, míg Ranil megemészti a dolgokat, és fel nem teszi a kérdéseit. Ha nem szólal meg, nekem az is jó, én ráérek, elálldogálok itt a szoba közepén az alsóneműjével.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te11500/25000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (11500/25000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 6:21 am

'Dúl a láw Exclamation '

Kezd tele lenni ezzel az egésszel a tököm is… mégis, mi a francot képzel magáról ez az idióta?! Dühödten akartam kitépni a kezéből a tangámat, de végülis csak egy egyszerű, gyenge kis Bara mellett döntöttem. Már miért is ne? Szarom le a véleményét… ne nyúlkáljon a cuccaimhoz, mert eltöröm a kezét. Az, hogy néha összefekszünk, még nem jogosítja fel arra, hogy a holmimmal baszakodjon! Én se rohangálok az ő alsógatyájával, szép is lenne… és kurvára nem tartom viccesnek, mert ez rohadtul nem az. Jó lesz, ha megszokja…
- Mi a retkes életért nem lehetett ezt elmondani?! Nem a nődként rinyálok, hanem a főnöködként… Mindent tudnom kellett volna rólad, de mindegy… nem is érdekel… - álltam fel az ágyból, és indultam meg a szekrény felé, némi ruháért. Igen, kurva szarul esett, hogy bekussolt előttem erről a piti témáról. Rég felhagytam már a rózsaszín álmok szövögetésével, meg a rózsaszín álomvilággal… de akkor is tudom, hogy mik egy kapcsolat szabályai, legyen az bármilyen. Lényegtelen… nyilván most már fontosnak tartotta leközölni… ennyit arról, hogy visszafeküdjek aludni. Jobb, ha elhúzom innen a nyamvadt belem, és feldolgozom ezt az egész szart…
Idegesen húztam elő az egyenruhám egyik példányát, és hajítottam le magamról a pizsamának szánt ruhát. Még most örültem is neki, hogy előtte felhúztam alsóneműt, és így nem kell Előtte mászkálnom pucéran. Volt valami, mai rohadtul zavart és idegesített, de nem jöttem rá, hogy mi. Egyedül akartam lenni… nem mintha az olyan kurva sokat segítene rajtam! Eddig is egyedül voltam, mégis jutottam semmire…
Hiába akartam a szemébe, vagy egyáltalán ránézni, nem jött össze, nem bírtam, nem ment… talán az zavar, hogy ő egy sárkány… Aki képes emberbőrbe bújni. Nem fordítva, mert az teljesen más, hiába tűnik úgy, hogy a főmondat és a mellékmondat van csak felcserélődve. Az ordított a fejemben, hogy átvert, kihasznált, becsapott…. Ebbe belemerülve a szokásosnál is több időt vett igénybe a felöltözés, majd miután lesimítottam magamon a fehér, rövid szoknyát, felsóhajtottam. Elég volt eltűrni azt, hogy a felettem állók belém rúgnak, ebből a saját szobámban nem kértem! Tudom, hogy nem akart felbaszni ezzel a dologgal- legalábbis ajánlom neki, amennyiben nem akarja sushsiként végezni-, de akkor is szarul esett. Iszonyodtam ezektől a dögöktől mindig is, erre nesze, bele a pofámba a tény, hogy pont egy ilyennel vagyok együtt…
- Ne ácsorogj itt… gondolom ezer dogod van még mára, nem? De tőlem itt is maradhatsz, ha akarsz. Nekem hamarosan indulnom kell a szokásos gyűlésre… addig foglald el magad.- mentem el mellette anélkül, hogy ránéztem volna. A konyhában beszereztem egy nagy bögre kávét, és miközben gyors kortyokkal magamba döntöttem a fekete mérget, módszeresen szétvertem egy porcelánfigurát, ami az asztalon figyelt. Kellett, és kész… vérző kezemről néhány csepp vért lenyalva mentem vissza a szobába, és néztem úgy fél percig teljes kussban az Uramat. Kellett, nem is vitás, ahogy az sem, hogy rohadtul agyfaszt kapnék, ha eltűnne az életemből, nyom nélkül. Arról nem is beszélve, hogy mit kapna akkor, ha átbaszna. Ezt ő is nagyon jól tudja, de ha mégsem… akkor, ha megteszi, garantálom, hogy tapasztalni fogja.
- Ezt a dolgot… fel kell dolgoznom. Nem tudom mennyi időbe telik, de meglesz. Ennél többet nem akarok ígérni, mert nem a stílusom.- mondtam, miközben a hajamat tépkedtem idegesen, és elkezdtem kotorászni egy szál cigi után. Remélem, leszek ennél higgadtabb is ettől a szartól, és nem igazolódik be az a híresztelés, mely szerint a cigi kurvára nem nyugtat, csak beszuggeráljuk magunknak… Kósza pillantást vetettem az órára, és dühösen mordulva állapítottam meg, hogy benéztem az időt, és még nem kell mennem. Vicces volt- ki is akartam rúgni a szoba ajtaját, és itt is akartam maradni. Magamhoz húzni a fejét, hogy pofáncsapjam, és magamhoz szorítsam… Hülye köcsög! Mi a francért kellett neki kussolni erről a fertőről?! Mi a kurva életért volt ez neki jó? Dühöngve, tajtékozva hagytam faképnél, és másztam fel az ágyra, hogy magamra húzzam a takarót, és sötét pillantásokat lövelljek alóla kedves Páromra…

Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te7000/20000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (7000/20000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptyKedd Szept. 21, 2010 3:46 am

Szeret-nem szeret

Mit mondhatnék még? Elmondtam az igazat. Ennél többet nem tudok. Így is nagyon meg kellett magam erőltetnem, hogy beszéljek a titkomról, mert eddig senkinek sem mondtam el, vagy senki sem jött rá. Aki mágis, annak rövidtávon módisítva lett a memóriája, vagy el lett pusztítva. Ilyenek a szabályaink. Senki nem tudhat rólunk. Ezért is vagyunk még mindig életben, habár az utóbbi időben rendesen megfogytunk, de kit érdekel? Én élek, ez a fontos, a többiek meg nem érdekelnek különösképp. Én se érdeklek senkit, akkor minek vesztegessem az időmet ilyen jelentéktelen dolgokra? Törődés? Ez csak egy szó...nem jelent semmit. Bárki mondhatja, bárki hazudhatja, igazán csak akkor ér valamit, ha az illető csinálja is. De ez nem én vagyok, engem nem érdekel már más, szakítottam azzal az élettel, és nem is akarok második esélyt, sőt nem is adnék, ha kérnék, akkor sem. Már szabad vagyok, és senki nem korlátozhat...azt csinálok, amit akarok. Sárkány valóm továbbra is megmarad, csak most már én döntök a saját sorsomról, és nem más mondja meg, hogy mit csináljak. Ha valaki megpróbálkozna vele, megölném. Ranilnak is csak bizonyos szintig engedek. Attól még, hogy ilyen a természete, meg kell értenie, hogy nekem meg ilyen. Van egy határ, amit még Ő sem léphet át, abban nem engedek.
Szinte magamra se veszem, mikor a gyengécske bara eltalálja a kezem. Mondjuk úgy, hogy már megszoktam. Ő ilyen, így kell szeretni, és ennyi. Majd visszakapja, csak nem itt, és nem így, nem ilyen formában. Megvannak a módszereim. Észre sem fogja venni, illetve, nem úgy, ahogy gondolná, de ezzel ráérünk foglalkozni. A reakcióján azonban sikerül kissé meglepődnöm. Nekem így is elég nagy erőfeszítésekbe telt elmondani a dolgot, szóval örülhet, hogy egyeltalán tudja.
- Mindent tudsz rólam, most elmondtam... - jegyzem meg színtelen hangon, miután lerakom a fehérneműjét az ágy szélére. Eleget láttam, sőt, ha látni akarom, nem kell kihúznom a fiókot hozzá..
Bár Ranil jelenlétében igyekszem magam visszafogni, mégis van amikor ki tud hozni a sodromból a konok hülyeségeivel. Nem látja a súlyát a dolognak, amit mondtam...mindegy, majd megoldom, egyelőre más problémákat kell leküzdenem. Halál nyugodtan nézem végig, ahogy futkos a szobában és öltözködik. Komolyan, néha gyerekes a viselkedése. Nem értem, miért kell kiakadnia egy ilyen kis semmiség miatt..illetve számára semmiség. Én elmondtam, mi mást csinálhatnék még? Semmit. Csak nézem, ahogy kimegy a konyhába, ahonnan hamarosan csörömpölés hallatszik, majd visszajön kissé véres kézzel. Most erre mit mondjak? Majd megszokom. Nem is igen tudok mit szólni, mikor megáll előttem, meg nem is akarok, inkább csak nézem. Közben eszembe ötlik, hogy milyen gyönyörű is valójában, de mire megszületne az elhatározás, hogy elmondjam, Ranil megelőz, majd a kis közjáték után helyet foglal az ágyán.
- Elmondtam a dolgaimat, ezek után nincs min izélni már...Meg kéne kicsit nyugodnod. - magyarázok nyugodtan, miközben lassú léptekkel közeledek az ágy széle felé, s közben le sem veszem a szemem Ranilról. Egy utolsó lépés után már mellette ülök az ágyon, és gyengéden szájon csókolom. Nem értem miért kell ekkora feneket keríteni a dolognak. Inkább lazítanunk kéne most, amíg tehetjük. Aizen le van szarba, dögöljön meg a többi espadájával együtt a gyűlésen, ráér.
- Aizen ráér. Gyere, menjünk el Karakurába lazítani egy kicsit. Azt hiszem mindkettőnkre ráfér... - fogom meg a Lány kezét, és kezdem el húzni szelíden az ágyból. Nem kell folyton itthon görcsölnie. Itt vagyok már neki, nem kell semmitől sem tartania. Én nem fogom elhagyni, legalábbis önszántamból sosem.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te11500/25000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (11500/25000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptySzer. Szept. 22, 2010 2:41 am

Bontakozó párkapcsolat agybajjal körítve

Bocs, hogy nem vagyok orchidealelkű kis nyuszipöcök! Nem, és kész… Nem tudok sírva fakadni az örömtől azért, mert elárulta a dolgát! Nem tudok a nyakába borulni, mert le kell nyelnem. Súlyos, nehéz, sokkoló és megdöbbentő! Sárkány… a hímem. Hogy a rohadás álljon bele az egészbe, miért nem bírom elfogadni? Nekem is van titkom, de azt nem fogom elárulni, mert az megalázó és szörnyű…
Némán néztem a szemébe, majd próbáltam elhúzódni a csókjától, de nem jött össze. Mi a francért bír egyetlen másodperc alatt lecsillapítani?! Élvezze, amíg lehet… Ugyanis nem fog mindig így menni, mert… igenis, ilyen vagyok, és kész! Ha nem tetszik, vagy ha csak reflexből is, igenis meg fogom ütni, mert ilyen vagyok. Ha pedig nem tetszik neki… és meg akar ölni, nos-, még mindig én vagyok az Espada, ő pedig csak egy fracción. Én vagyok az erősebb, aki meg tudja ölni a másikat- ha az erejét nézzük. Mert hogy nem bírnám megtenni, az olyan fix, mint ahogy elolvadva viszonzom jelen pillanatban csókját! Nem vagyok rá büszke, de ez van… Rohadtul nem voltam hozzászokva, hogy valakire így reagáljak… nem sok tapasztalatom van ilyen téren, híreszteljen rólam bármit is Slarin! Tudom jól, hogy azzal tépte a száját, hogy széttettem pár embernek a lábam a számomért… Kurvára nem, mivel öltem érte, kegyetlenül! Még most is érzem a számban tocsogó vér ízét… De mindegy, mert ha Alkeszúrnő ezt pofázza, akkor biztos így is van…
- Nem reagáltam túl…- morogtam, miután véget ért a csók. Igenis, jogom volna kibaszni a ház falát, amiért kussolt erről… akárhogyan is nézzük, a főnöke vagyok, nem pedig egy az utcán szaladgáló kis pondrók közül! Mindent el kellett volna mondania… nem mintha olyan baszott rég lenne a fracciónom, mert még a 48 óra se telt el, de akkor is nekem van igazam. Nekem ne pattogjon, mert meg tudom ölni, meg tudnám ölni, ha meg tudnám! Vagyis… megvan hozzá az erőm, csak az a gixer, hogy kurvára nem érzem az elhatározást hozzá… Mindegy, úgysem kell ilyen nyomorékságon vergődni, nem igaz?!
- Aizen… ráér? - néztem rá döbbenten. Pár hónapja még visítva vágtam volna le a fejét, amiért ilyet mert mondani az én Hősies Uramra, de most… nem érdekelt. Meglepő, hogy nem csak én látom így… viszont ha nem megyek el, kétség kívül ’csinos’ fejmosást kapok… de leszarom. Aizen egy senki, egy alja szemétláda, aki mindent és mindenkit felhasznál a céljai érdekében. Minket, Espadákat pedig semmire sem becsül, hiszen pótolhatóak vagyunk. Igen, elvárnánk némi tiszteletet, ha már a belünket kockáztatjuk a retkes seggéért… de nem, kapjuk be. Hiába van igaza- mert melyik dolgozó az, akinek a helyére nem tudnak fél másodperc alatt keríteni valakit?-, attól még gyűlöltem, és undorodtam tőle. Kiket fog még beengedni Las Nochesbe? Hány nyomorult teheti még be ide a lábát csak azért, mert azt rinyálja, az ő oldalán áll? Vagy hogy segíthetnek egymásnak? Ez lesz a veszte… én pedig megvető vigyorral fogom nézni, ahogyan leröppen a tetves zselés feje…
- Rendben van, menjünk… Durvább dolgokat is tettem már, mint egy megbeszélésről való lógás…- rántottam meg a vállam, és vettem fel egy egyszerű, fehér ruhát- nem mászhatom szét szarrá a talpam Karakurában egyenruhában, még hülyének néznének… S gyors átöltözésem után nagyot nyelve álltam meg kedves Párom előtt, hiszen nem ment olyan egyszerűen a dolog, mint kellett volna. Végül mégis átöleltem, és elinduláskor át is karoltam őt, mert megtehetem, és mert ő teljesen az Enyém. Gondoljon csak mást akár ő, akár valamelyik szuka, aki szemet vet rá, annak súlyos következményei lesznek…
- Mire gondoltál, mit akarsz csinálni? Én szívesen elmennék egy állatboltba, már régóta szeretnék egy kígyót. - néztem fel rá, majd húzódtam közelebb, mert első adandó alkalommal beszóltak rám. Komolyan, miért nem lehet békén hagyni az embert, amikor nincs felbaszva az agya?! Szerintem fáj a csőcseléknek az, hogy most, kivételesen úgy érzem, hogy majdnem boldog vagyok…

Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te7000/20000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (7000/20000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptyHétf. Okt. 18, 2010 11:08 am

Szeret-nem szeret

Igen, el kéne húzni ebből a porfészek Las Nochesből egy kis időre. Ranil is már tisztára be van kattanva tőle, látszik rajta. Természetesen ne tőlem ilyen idegbeteg, hanem Aizentől, meg ettől az egész kócerájtól, meg a sok nyomorult, hülye-állat arrancartól. Szánalmasak egyébként. Ahelyett, hogy összetartanának, ott tesznek keresztbe egymásnak, ahol tudnak. Széthúzzák a "társadalmukat". Társadalom? Még az se, ez egy csürhe, semmi több. Még a szemük közé sem köpnék, mert kárba veszne az amúgy értékes nyálam...Igen, Ranil is arrancar, de legalább nem kötődik Aizenhez, ezt becsülöm benne, ja meg szeretem, csak úgy mellékesen ezek mellé a dolgok mellé. És bár csak konkrétan egy napja vagyunk együtt, attól még látom rajta, hogy egy kis kikapcsolódásra van szüksége. Ehhez nem kell sárkánynak, de még csak mágusnak sem lenni, hogy valaki észrevegye. Szerencsére ezen könnyen lehet segíteni. Karakura nagyszerű város...pontosabban vannak benne a nagyszerűhöz közel álló helyek. Bárok, boltok, parkok, és egyéb ilyen dolgok. Még élénken él bennem az a múltbeli vacsora abban az étteremben. Mondjuk attól még utáltuk egymást, illetve Ranil utált engem, én csak szórakoztam rajta. Na de ez a múlt. Régen történt, és nem is kell felemlegetni, mert az nem tesz jót semminek, és senkinek. Most éppen Ranilt invitálom el Karakurába, hogy kicsit elszakadjon ettől a fertőtől, amit sokan az úgynevezett otthonuknak neveznek, köztük én is...most éppen.
- Rá hát, ki a francot érdekel, hogy mi van vele? Majd ha kellesz neki, úgy is hív, addig meg le van szarva... - magyarázom a nyilvánvaló okokat Ranilnak, majd várom, hogy döntsön. Ha nemet mond, akkor is megyünk, szóval ebből a szempontból semmi probléma, de nem akarok bunkó lenni, szóval megvárom a válaszát. Aizen amúgy is egy rabszolgahajcsár. Csodálom, hogy még nem tört ki lázadás ellene, bár őszintén szólva nem hinném, hogy bármit is elérnének vele, hisz elég, ha rájuk néz az ember, máris kiderül, hogy még ahhoz is gyávák.
Egy vigyorral megspékelt bólintással nyugtázom, hogy végül csak beadja a derekát Ranil, majd míg Ő átöltözik, egy cigi után kezdek el kutatni a zsebemben, de amint mélyebbre ások, kezem valami nagyon jellegzetes anyagba akad bele. Komor arccal, lassan húzom kifele kezem, a zsebemből, hisz már tudom, hogy mi az, ami a tenyeremben van.
- Ranil kedves, leköteleznél, ha legközelebb a kukába dobnád a használt gumit... - közlöm vele nemes egyszerűséggel a dolgot, majd kidobom a cucot a legközelebbi kukába. Valami megmagyarázhatatlan dolog hajtja a csajt abba, hogy engem szívasson. Ezzel nem tud kihozni a sodromból, szóval egyszer csak megunja. Végül a teljes békesség veszi urát rajtunk, és egymást átkarolva elindulunk, hogy nyissunk egy gargantát. Magam részéről szeretem csendes helyeken megnyitni a kaput, ezért egy mellékutcába vezetem Ranilt, ahol megnyitom a kaput, és átmászunk Karakurába.
- Menjünk, de a kígyót hanyagoljuk. Különben is, minek neked még egy kígyó? Van már egy gyíkod... - kérdem tőle komolyan. Igen, féltékenykedek egy esetleges úgy háziállatra. Ha úgy vesszük én is állat vagyok, meg amúgy is, minek neki még egy? Én tökéletes vagyok, minden tekintetben.
- Amúgy, még nincs ötletem, majd útközben eldöntöm, ráérünk. - teszem hozzá félhangosan, és elindulok a pláza felé, magam mellett Ranillal. Furcsa érzések kerítenek hatalmukba utunk során. Nem is olyan rég még egymást akartuk eltenni láb alól itt Karakurában, most meg egymásba karolva tartunk a pláza fele, mint egy pár. Fura a sors, de meg vagyok elégedve a mostani helyzetemmel, egyelőre.
Néhány perc múltán meg is érkezünk a plázába, ahol szokás szerint sok ember van. Nem szeretem a tömeget, az embereket meg pláne nem. Ezek se egyebek, mint hülye csupasz majmok. Könnyedén irányíthatnánk őket, ha lenne hozzá bátorságunk, de ez is már csak a múlté...
- Az állatbolt után ehetnénk. Éhes vagyok...kivételesen te is ehetnél majd valami húsfélét. - próbálkozok meg a lehetetlennek Ranilnál, de azért a remény hal meg utoljára. Tudom, hogy nincs az az isten, hogy Ő húst egyen valamikor is, de hát ki tudja, lehet hogy pont most, pont az én kedvemért meg fogja tenni, de lássuk be, ennek elég kevés az esélye...
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te11500/25000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (11500/25000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptySzer. Okt. 20, 2010 8:25 pm

Bontakozó párkapcsolat agybajjal körítve♥

Elhúzni innen.... könyörgöm! Pontosan tudom, mi jár azért, ha Aizen "ajánlása" ellenére valamelyikünk nem jelenik meg a gyűlésen. Lehetséges, hogy holnap már egyik karomat nélkülözve ébredek... Őszintén sajnálom, hogy Eperke már megmnttt Narancskát, és így nélkülözni kell a segítségét... már amennyiben segítségnek lehet azt nevezni, hogy éjt-nappallá téve bőg a többi spanja után. Ehh, szerencsétlen csitri... Kétségtelen, meg lesz a böjtje annak, hogy én most Krázussal fogok szórakozni. De valahogy úgy érzem, megéri, vagy legalábbis nem lesz kár. Tekintetem összeakad az övével, mire szívem megszaladt, én pedig értetlenül álltam az események előtt. Ezután mindig ez vár majd rám? Egy érintésétől elvesztem majd a mondandóm fonalát? Ciki lesz, de nagyon... Jó, nem egy nagy szám a 8as, de büszke vagyok rá, megharcoltam érte, nem lenne túl jó, ha kiderülne, hogy mi, pontosabban ki a gyengém. Nem voltam valami hú de nagyon jó az érzelmeim titkolásában, mindig minden kirobban belőlem, de ez vált az előnyömre. Nem lennék megint Ayu a világ összes reiatsujáért sem. Gyenge, kihasználható, félresöpörhető! Bár még most is ott van valahol a felszín alatt, és ki kellene irtani valahogyan, de akkor meg elveszteném a mostani lényem egy részét is. Ördögi kör, nem lehet belőle szabadulni, francba vele... >.>
- Az az igazság, hogy már hívott... Leszarom, legfeljebb kinyír. Úgyis könnyen tud keríteni a helyemre valakit. - rántottam meg a vállam, és léptem hozzá közelebb, hogy élvezzem testének közelségét. Ha már van egy potyanapunk, én nem túlzottan ragaszkodtam volna ahhoz, hogy mindenképpen elmenjünk Karakurába. Sőt.. de minden ilyesfajta gondolatomat és pozitív érzésemet elsöpörte a pofátlansága.
- Még hogy én rakjam oda, baszki... Rólad jött le, majd belerakod te... Hozzá nem nyúlok...-.-- vágtam vállon, és hagytam faképnél. Kapja be a bal bokám, hülye gyík... -.- Én nem nyúlok hozzá ahhoz... Fúj. -.- Örüljön, hogy rámmászhatott és nem rúgdostam le magamról úgy, hogy fel se tudjon többet kelni! Hülye nyomi, istenem. Miért ilyennel ver engem a sors? Természetesen anyázva vonultam előtte egészen addig, míg át nem ölelt, mert akkor elnémulva húztam tovább az orrom. Jól van, meg lehet érteni engem is... Egy nap, de akkor is olyan, mintha már hónapok óta tartana! Nem azt mondom, hogy menthetetlenül bele vagyok szerelmesedve- pedig valami hasonló a helyzet-, csak na! >.>
- Nem, nekem kell a kígyó. Kell egy gyönyörű és aranyosak is állatka, amit kedvemre szeretgethetek. A te gyíkformádra nem vagyok kíváncsi...- morogtam kis éllel a hangomban. Nem akartam látni, ahogy átváltozik, a sárkányt, ami valójában. Már így is olyan nyomi tévképzetek rohantak meg, hogy egy állat a párom. Ami valójában igaz is... Ajkamat harapdálva vonultam mellette csöndesen, és közben azon járattam az agyam, hogy tegnap ilyenkor még alig vártam, hogy megszabadulhassak tőle. De amúgy már az sem az a tipikus utállak hagyjál már békén dolog olt... inkább menekülni akartam előle, tartottam tőle... és nem is ok nélkül. Elég rám nézni most, egyetlen szavára képes lennék elolvadni, csak még nem ejtette ki. A hangsúly pedig a mégen van: úgyis ki fogja mondani, hogy szeret.
- Nekem van ötletem, illetve volt... de megvétóztad azzal, hogy átjöttünk ide.- léptem elé gonosz mosollyal, és a nyakára fontam a kezem, majd megcsókoltam. Időnk volt, mint a tenger, és nem is siettem el, na meg közben természetesen kellett kicsit simogatni is a kedves páromat, és a szájharapást sem szabad elfelejteni... Utána pedig apró sóhaj kíséretében fúrtam bele a nyakába a fejemet. Egyszerűen szeretem... Elég durva, hogy pont én kerülök bele ilyen helyzetbe, mert ez kurvára nem nekem való! Mi lesz így velem, hová süllyedek? A végén még gy csöndes, szelíd bárányka leszek, omg... o.O
- Akkor eszem húst, ha a Pokol befagy. Illetve ha felveszem a másik alakom, mert akkor szívesen széttépek egy-két embert. Bár ahogy így felhozod... nem is lenne rossz ötlet. Még a végén elpuhulok... :/- pillantottam körmeire,és tűnődő pillantást vetettem az előttünk elhaladó csoportra, majd inkább megfogtam Krázus kezét, és úgy döntöttem, hogy majd a +18ak alatt kiélem ezen irányú vágyaimat. Jelenleg inkább beszerzek pár ruhát, amivel majd idegesíteni fogom Őfelségét... Twisted Evil


Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te7000/20000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (7000/20000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 12:20 am

Szeret-nem szeret

Így visszagondolva már magam sem tudom, mit utálhattam ebben a Nőben. Remélem az Ő fejében is megfordult már néhányszor ez a kérdés, mert az, ami most köztünk van, erős ellentéte annak, ami volt. Tudom, hiszen én sz is benne voltam nyakig abban, hogy ennyire megutáltuk egymást. Nem is csodálom mondjuk. Akkor még ellentétes oldalon álltunk, mint ellenfelek, halálos ellenségek, most meg...Változtak az idők azóta, nyilván ezért is vagyunk így. Pedig azt gondoltam, hogy soha a büdös életben nem fogok még csak ránézni sem, nem hogy belekarolni, és nála, vele aludni, meg minden mást is...Ennek ellenére néhány hét lefogása alatt drasztikusan megváltozott a helyzet. Átkerültem Las Nochesbe, hűséget fogadtam Aizennek, aki hozzá osztott be, mint csicskás. Pontosabban Aizen azt hiszi, hogy hűséget fogadtam neki. Játszi könnyedséggel hitettem el vele azt, amit akartam. Egy ember van, akihez hűséges vagyok, és az saját magam, senki más. Senkiben sem lehet bízni ebben a mai, sötét, megátalkodott világban. Mégis...itt van az egyetlen Lény, Személy, Nő, akiben kezdek megbízni. Ranil betolakodott az életembe, szétzúzva azt a biztos közeget, amiben eddig egyedül, magányosan elvoltam burkolva mindenkitől, és csak magammal foglalkoztam. Igazság szerint hálás is vagyok neki, mert eddigi életem során nem ízlelhettem meg az olyan érzéseket, mint kötődni valakihez, vagy hogy aggódjam valakiért, sőt, vonzódjak valakihez. Azthiszem kezdem megszeretni, ha lehet ezt annak mondani. Igazság szerint fogalmam sincs, mit érzek most a Lány iránt, de egy biztos, nem közömbösséget. Sokkal több történt kettőnk közt az elmúlt napokban. Olyan dolgok, amelyek felett nem lehet csak úgy elsuhanni, és úgy gondolni rájuk, mintha meg sem történtek volna. Igen, néha előveszem a filozófus énem, és merengek a dolgok nagyságán. Minden mágus filozófus, csak van aki ezt jól titkolja, és mással foglalkozik.
- Jó, akkor nézünk kígyót, ha ennyire szeretnél...de nem fog egy ágyban aludni velünk! - adom meg magam végül Ranilnak, és egy mély sóhaj kíséretében irányba állok az állatkereskedés fele. Rájöttem, hogy fölösleges vitatkozni Vele, mert én fogok rábaszni, másrészt úgyis teljesülni fog az akarata, mert neki nem lehet valamiért ellent mondani. >.> Ezt ki kell nevelnem belőle valahogy...
Legnagyobb "sajnálatomra" azonban, mikor odaérünk az állatkereskedéshez egy kis cetli köszönt minket a bejáraton, "felújítás miatt zárva" írással rajta. Gúnyosan elvigyorodom ennek láttán. Természetesen semmi közöm sincs ehhez, nem én utasítottam gondolati úton, mágiával a személyzetet, hogy azonnal zárják be a boltot, mielőtt mi megérkezünk, és menjenek el egy hét hosszú szabadságra. Én ilyet nem tennék... Mégsem lesz kígyó...
- Hát ez nem jött össze. Majd szerzünk máshonnan, ne aggódj! - csókolom homlokon Ranilt, majd továbbvezetem az éttermek felé. Ha már állat nincs, kaja legyen! Az étterem természetesen nyitva van, hiszen mindig van néhány vendég, akit ki kell szolgálni, most éppen mi ketten. Útközben, míg némán ballagok Ranillal az oldalamon, újra feltörnek bennem a kérdések, és a kétségek. Mostanában túl sokat gondolkozom ilyen felesleges dolgokon. Régen könnyen ment, csak elnyomtam magamban minden érzést, minden vágyat, minden érzelmet, de most valahogy nem megy. Történt valami, ami megváltoztatott..azon kívül, hogy kiégettem a lelkem még annó Seireiteibe, és egy démon vette át a helyét. Időközben már helyet foglalunk egy csendes kis sarokban lévő asztalnál és leadjuk a rendelést. Túlságosan a hatalmába kerítenek most az érzéseim. Érdekes, hogy pont az ellenkezője történt annak, mint amire számítottam. Egy lelketlen, érzéketlen Kreatúrává kellett volna válnom, akit semmi más nem érdekel, csak a pusztítás. Ez részben így is van, hiszen Ranilon kívül semmi más nem érdekel, pusztulhat minden. Érzem, hogy sokkal több köt ehhez a Nőhöz azon kívül, hogy lefeküdtünk..párszor. Ránézek arra a gyönyörű arcra, ami mellett kelek immáron napok óta, és hirtelen elkezd kaparni bennem valami, ami már napok óta zavar. Úgy érzem, mondanom kell valamit, egy szót, amit ilyenkor szokás. Mégsem megy az olyan könnyen, hisz gyakorlatilag saját magamnak mondanék ellent vele.
- Ranil...én sze... - kezdek bele nehezen egy nagy nyelés után, majd hirtelen félbehagyom a mondatot, mert megérkezik a pincér a rendelt ételekkel. Kurvára sikerül ezzel felhúznia, hogy épp olyankor szakít félbe, mikor egy fontos dolgot akarok mondani Ranilnak, de nem tudok mit tenni. Lehunyom a szemem, elszámolok háromig, és újra kinyitom, kissé megnyugodva.- Áh semmi, felejtsd el. Itt a kaja, együnk, jó étvágyat! - nem végeztem ennyivel még. Gondoskodom róla, hogy a pincér megfizessen azért, mert nem hagyta, hogy végigmondjam a mondatom. Ma este a hatóságok egy borzalmas öngyilkosság miatt fognak kijönni ide helyszínelni. Mindent vér fog borítani, ezt garantálom. Sajnos már mindegy...talán, ha végzünk, és hazamegyünk, majd este újra megpróbálom elmondani neki azt, amit most akartam, ha nem felejtem el. Ki tudja, lehet, hogy addigra megváltoznak a dolgok, bár őszintén szólva kétlem. Ha eddig nem történt semmi, ezután sem fog...
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te11500/25000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (11500/25000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 2:01 am

§.§ Halloween, ámokfutás, kínlódás- félig-meddig évforduló... §.§

Nem gondoltam volna, hogy valaha is összekovácsolom valakivel az életem- nem erre voltam tervezve. Aztán tessék, mégis beütött valami, és már fél éve van mellettem valaki. Valaki, akiről azt hittem régen, hogy gyűlölöm, hogy élvezettel szabdalnám fel a testét, hogy örülnék a halálának, sőt, kacagnék rajta... Hogy boldogan csillapítanám rajta labilis idegrendszerem. Ez pedig valóban így volt, le se tagadhatnám, mennyire élveztem azt, hogy baszlattam a seggét, és ő is szeretett engem piszkálni. Visszagondolva jó volt beleképzelni, hogy azért nem estünk egymásnak véresen komolyan már legelőször, mert már akkor tudtuk, hogy mi lesz köztünk később... De ez már akkor olyan lenne, mint egy nyálas tündérmese, s mint tudjuk, nem tudtuk. Csak a vak szerencsén múlott, hogy megkíméltük a másik életét. S belegondolva, nem volt ez hiba, sőt... Ahogyan a mellettem alvó férfit nézem, kezd bennem megformálódni, hogy nekem már ez többet ér, mint az elején. Lényegében már többet érzek iránta, mint puszta testi vágyat- nem mintha ez nélkülözhető lenne-, amit végülis nem tudok még szavakba önteni.... nem is kell, nem az én stílusom a nyálas szövegelés. Mély levegőt véve nyújtóztam, egyet, és vetettem egy pillantást a szobában uralkodó állapotokra: felülmúlhatatlan kupleráj volt látható mindenütt: Krázus könyvei, szétszórt ruhái, s az előző este széthajigált ruháink... Megadóan nyújtóztam egyet, és másztam ki az ágyból, hogy összepakoljak, és csináljak valami salátát reggelire. Egészen nevetségesek a beidegzett szokások... bár nem vagyok éhes, legalábbis Las Nochesben nem, mégis, megkergülnék, ha nem gyártanék valami reggelit magamnak... és Neki. Kétségbeejtő volt, hogy van egy tetves gyengém, amitől nem hogy nem tudok, még csak nem is akarok megszabadulni. Ha el akarnák tőlem venni, sikítva karmolnék, rúgnék és őrjöngenék, hogy adják vissza... Persze ezt nem mondom el neki, addig nem, amíg be nem ismeri, hogy nélkülözhetetlen vagyok a számára, és nélkülem megőrülne. Ha előbb mondanám ki, mint ő, az olyan lenne., mintha a kezébe adnék valamit, valami jogot arra, hogy éljen velem... Nem kérek ebből a helyzetből. Elég lesz nekem lenyelni azt, hogy...
- Halloween! - ejtettem ki a kezemből a fakanalat, ami ennek következtében leesett, és sikerült e mellé még magamra is borítanom a sütőből a forró olajat- de mit foglalkoztam ilyen gyerekes semmiségekkel, amikor Ma volt Halloween?! Izgatott sikkantással kapaszkodtam meg az asztalban, és vertem le egyúttal valami üvegbögrét az asztalról- a kiborított olaj csúszós volt-, ami összetört. Ideges sziszegéssel dugtam a kezemet a hideg víz alá, hogy ne terjedjen tovább az égés, majd vetettem egy pillantást az ajtóban megjelenő, szinte holtsápadt Krázusra.
- Eeh... rám borult az olaj. Deeh, ma van Halloween! - lelkendeztem neki egy sort, aztán töröltem le a kezem papírtörlővel, amit egy fájdalmas fintor kísért. Jól van, nem vagyok egy született chef, de ami kell, azt általában meg tudom csinálni... Most csak kisebb probléma merült fel! Szemem lesütve állapítottam meg, hogy oda a fehér trikóm és hálát adtam azért, hogy legalább a fekete alsóneműm megúszta a merényletet.
- Kell gyártanom maszkot, és jelmezt! Meg végig kell járni egy várost, és gyűjteni édességet!- ez volt az egyetlen ünnep, amit szerettem amit számon tartottam, ami érdekelt... Lázasan lódultam meg és sziszegtem tovább, mert nem volt kellemes megégetett kézzel fogdosni különböző dolgokat, majd elégedett vigyorral képemen tértem vissza, és húztam Krázus fejébe egy általam gyártott maszkot. Illett hozzá a vigyorgó medve, amellett, hogy torz volt a maszk- de megvolt a maga szépsége! Pár pillanatig csak néztem a tökéletes alkotásom, és az alatta rejtőző férfit, aztán ujjaimat összekulcsolva, szemem lesütve mégis sikerült kiböknöm a mondandómat:
- Nem tudom, mi a... programod mára, de örülnék, ha... eljönnél velem édességet gyűjteni valami amerikai városba...- a végére már sikerült egy fintort is vágnom, majd inkább megint a csap alá dugtam a kezem, mert nem volt kellemes az, ahogyan égett... és a fene se szeret szenvedni, ha nem kell. Mióta úgyszólván... van párom, az elmebajom kicsit más irányt vett, és mondhatni majdnem nyugodtabb vagyok, mindenesetre kevesebb trágár szöveget használok.
- Ó, hogy a kénköves pokol emésztené el az összes retkes alsógatyád amit széjjel hagysz...-.-- mordultam fel, amint megláttam a fürdőszobában uralkodó állapotokat, és gyorsan feltéptem a mosógép tetejét, hogy belepakoljam az összes göncöt, amit megláttam- aztán betrappoltam a szobába is, hogy kihozzam onnan a széthajigált holmikat, csupán a kijutásom vált nehézkessé, mivel sikerült belefutnom Krázusba.
- Mivaaan? Mah, ágyalj be, amíg fürdök, nézzen már ki valahogy ez a lakás...- rángattam meg a pólóját aztán vetettem egy pillantást az ágyra. sikerült magamban lepörgetni az előző éjjeli6hajnali eseményeket, és egy fokkal talán rózsásabb képpel ballagtam vissza a hálóingemért. Nem tudom elképzelni már ezt a helyet nélküle... túl üres lenne.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te7000/20000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (7000/20000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 10:29 am

~ˇ~Ámokfutás Halloween-nel párosítva~ˇ~

Érdekes, hogy előző életemben, míg a vörös sárkányok légióit erősítettem, és őket szolgáltam több ezer éven át, egyszer sem kellett aludnom. Nem éreztem szükségét, sosem voltam fáradt, és még csak eszembe sem jutott sosem, hogy ledőljek pár órára szusszanni egyet. Nem mintha most máshogy lenne. Mégis, mintha valami feloldódott volna bennem, kioldódott volna egy csat, mikor megváltoztam, így ha nem is vagyok fáradt sosem, mégis képes vagyok aludni. Nem is akárhogyan. Igazság szerint én döbbentem meg azon a legjobban, hogy képes vagyok olyan mélyen aludni fáradtság nélkül, hogy gyakorlatilag semmi sem tud felébreszteni. Pedig gondolom próbálták már párszor. Pontosabban próbálta Ranil, mivel mással nem alszom, és nem élek együtt, csak vele. Ha valóban próbálta, úgy tűnik csúfos kudarcba fulladtak a próbálkozások, mert mikor reggelente felébredek, már sosem találom magam mellett, vagy csak nagyon ritkán. Most is mikor felülök az ágyban és kinyitom a szemeim, és megdörzsölöm őket, hogy eltűnjön a csipa, meg hogy ne homályosan lássak, már sehol sem találom a Lányt. Ami egyből feltűnik az az, hogy a szobából eltűnt a jól megszokott össze-visszaság. Megszoktam már, hogy nálam rendetlenség van. Sőt, minden mágusnál rendetlenség van. Egyfajta törvényszerűség van, hogy minden mágus szobájában, illetve otthonában kupi van, mert olyan sok jegyzeteik, könyveik, tekercsek vannak, hogy jobb nem elrakni őket. Jó helyen vannak egy nagy kupacban az asztalon, vagy a földön. Úgyis megtaláljuk, ami kell.
Mindenesetre nem sietek. Egy ideje sehova sem sietek, hisz minek. Megvár minden, nem fut el előlem. Csak Ranillal töltöm az időmet, mert csak Ő érdekel. Mi egymáséi vagyunk. Ő az én tulajdonom, Én pedig az Övé. Ez egyfajta kölcsönös "szerződés", amivel mindketten jól járunk. Szeretem...most már rájöttem, hogy ez az az érzés, ami eddig nem hagyott nyugodni. Kezdetektől fogva szerettem, és ez azóta sem változott, épp csak nem mondtam még el neki, mert sosem jött úgy ki a helyzet, vagy épp nem tudtam kimondani, mikor akartam, és inkább mást mondtam helyette. Az utolsó próbálkozásom óta eltelt már fél év. Hosszú idő, és még mindig együtt vagyunk. Ez mit sem ékesít jobban, hogy mindkettőnknek szüksége van a másikra, és nem vagyunk hajlandóak lemondani egymásról. Épp csak nem mondtuk még ki a varázsszót. Néha elgondolkodom, hogy vajon Ranil is így gondolkodik e, és kénytelen vagyok beismerni, hogy biztosan, csak épp nagyobb az egója ennél, meg mások az attitűdjei.
Na de ideje lenne már felkelni, mert az Asszony nem szereti, ha sokáig lustálkodok. Lassan, de biztosan összekaparom magam, és a földön fetrengő ruha hiányában "éjjeli ruhában" mászok kifele a konyha irányába, mert nagy valószínűséggel ott tartózkodik Ranil. Pár pillanat múlva már az ajtóban állok, és jókedvűen köszöntenék jóreggeltet Neki, ám azzal szembesülök, hogy a szétégett kezét a csap alá tartja.
- Már megint megégetted magad? Figyelj már oda légyszives...>.> - rovom meg egy kicsit, és elindulnék, hogy meggyógyítsam, mint ilyenkor mindig, de úgy tűnik, hogy a mai nap valamiért fontosabb, mint a többi, és hogy Ranilka igencsak be van pörögve valamitől. Természetesen nem halasztom el sóvárogva végigmérni a tökéletes testét, pedig nem is olyan régen még nagyon közel voltam hozzá. Mindegy, ilyenek a férfiak...meg a hímsárkányok is. Aztán végre kiderül, hogy mi is a nagy sietség oka. Halloween. Sosem értettem, hogy miért verik az amcsik annyira nagy dobra ezt a dolgot, mondjuk Ők még elmennek...na de Ranil?! Úgy tűnik, hogy nem nagyon érdeklem most éppen Mrs. Halloweent, mert mint aki se lát, se hall, elsiet mellettem a szoba fele. Mivel egy gyors körbenézéssel szomorúan fedeztem fel, hogy ma nincs reggeli, nem látom más okát, hogy itt ácsorogjak a konyha közepén, így Ranil után megyek. Oda se érek a szoba küszöbére, már megjelenik a Lány és valami maszkot húz a fejemre, amitől kurvára nem látok semmit. Igazán szólhatna, mielőtt valamit ráhúz a pofámra, nem szeretem az ilyesmit.
- Te most akarsz Amerikába menni halloweenezni? Pont ma?... - kezdek bele a dologba, miközben óvatosan megfogom a Lány sérült kezét, és néhány másodperc alatt meggyógyítom az égési sérüléseket. - Jó, menjünk, de nem veszek fel semmilyen nevetséges jelmezt, sem álarcot! - adom meg magam, de azért kikötöm a feltételeimet. Nem hinném, hogy mágusként gondot okozna számomra a megfelelő jelmez előállítása.
Úgy tűnik nem hagyott benne mély nyomokat az előző kijelentésem, mert már hangosan morogva szedelőzködik a fürdőszobában. Mivel igazából semmi dolgom sincs, így követem a fürdő felé. Szeretem hátulról figyelni, miközben Ő dolgozik. Mindig is jól esett nézni, ahogy más teszi a dolgát, míg én semmi sem csinálok. Vannak olyan dolgok, amik nem változna meg az idők során, legyen szó itt akár évezredekről is.
- Mi vagyok én...?! Szolga?! - morgom vissza, miközben persze nekikezdek az ágy elrakásának. Komolyan, néha fel tud húzni azért. Minek egyszer összepakolni, ha utána úgyis megint igénybe fogjuk venni? Semmi értelme így rendet rakni, hisz kis idő múlva úgyis megint kupi lesz, na de ilyenek a nők...tisztaságmániások..-.-
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te11500/25000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (11500/25000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 10:52 pm

§.§ Halloween, ámokfutás, kínlódás- félig-meddig évforduló... §.§

Nehhszee píplöz... Már kezdenék elgyengülni, olvadni, átadni magam az ájtatos lebegésnek, ami az úgynevezett "szerelem"mel jár, erre bemorog....-.- mintha egyáltalán meg lenne neki engedve, hogy Nekem visszamorogjon. Még mindig nem tanulta meg, hogy Velem nem érdemes vitatkoznia, vagy kikezdenie?
- Naah, te csak hallgass... Mióta itt dekkolsz nálam éjjel-nappal, egy kupleráj a lakásom, és még neked áll feljebb, ha azt mondom, csinálj meg egy végtelenül pitiáner dolgot! Én mosok, főzök, takarítok...-.- Ennyibe igazán nem halsz bele.- vetettem rá egy szúrós pillantást, miután visszatértem a szobába egy törülközőért. Nem könnyű anélkül megfürdeni... :/ Mármint nyilván meg lehet, de nem volt kedvem víztől csöpögve összemászkálni a frissen feltakarított, rendbe rakott házat. Gyakran fel tud húzni... és nem óhajtom magamat visszafogni. Kezd túlságosan elkanászodni; nem vagyok a szolgája... Elvárja, hogy mindent Én csináljak meg, és közben ő baszik bármit is megcsinálni, vagy ha nagy kegyesen a retkes zokniját belehajítja a szennyestartóba, akkor még elvár egy köszönetet érte... Idióta, hülye hímek meg sárkányok... -.-
Morogva húztam vissza magamat a fürdőszobába, és ki se jöttem addig, míg meg nem nyugodtam valamennyire. Ráadásul még csak nem is tombolhatok, mivel szinte semmit se használhatok a város falain belül, mióta előléptettek. Persze hogy örülök neki, meg minden, és büszkén viselem a 3ast, de attól még igazán lehetne valami, amit használhatnék. Cehh, biztos azért nem engedhetjük magunkat el, mert ránk dőlne az épület... Rolling Eyes
- Mellesleg, nem muszáj eljönnöd velem, ha nem akarsz. Eltalálok egyedül is oda, na meg, Raúl biztos eljön velem, vagy Tui... Arról nem is szólva, hogy ha Fallsba megyek, ismerős arcokkal futhatok össze...- csillant fel a szemem, mikor visszatértem a szobába, és előtúrtam a szekrényből egy egyenruhát. Kellene már adnom Krázusnak egy kis feladatot adnom, az elmúlt fél évben semmit sem csinált azon kívül, hogy itt mászkált meg áthordta a tekercseit/könyveit ide.
- Lehet, hogy megint összefutnék pár vámpírral, meg végre látnám Daemonkát megint...*.*- ejtettem el egy sóhajt, miközben a csizmám után kaparásztam. nesze neked, eméssz....-.- Komolyan, úgy viselkedik velem, mintha az ő tulajdona lennék. Az egy dolog, hogy... együtt vagyunk, de attól még ne izéljen itt nekem. -.-
Miután pedig végeztem a felöltözéssel és a vele járó procedúrákkal, kinyitottam a szekrényt, hogy elővegyek egy már megvarrt jelmezt. Nekem tökéletes lesz a rövid szoknyás, csizmás, hosszú köpenyes, álarcos bőrcucc; már csak Őkelmének kell valamit keríteni.
- Csak hogy tudd... kell rád jelmez, ez a Halloween egyik alapszabálya. Ha már az derogál, amit én gyártok, máguskodj magadra valami rendeset, különben inkább egyedül megyek...>.>- ehhez a szerkóhoz mindig úgy képzeltem, hogy a nyakamban van egy kígyó, ami él; de hát hála a nagyságos Mágusnak, akkor egyszer nem volt alkalmam venni magamnak háziállatot. Azóta pedig egyszerűen nem volt alkalmam elmenni, venni egyet magamnak. Elszomorító tény... hogy bármennyire is felhúz ez a szemétláda, elég megszólalnia, bocsánatot kérnie valahogy, és máris lenyugszom. Őrjítő a tudat, hogy ilyen hatalma van felettem... de a dolog legalább kölcsönös. Csupán én még nem használtam rajta annyit, mint ő rajtam. De ami késik, az nem múlik...
A konyhába kivonulva gyártottam néhány pirítóst, amire kentem sajtkrémet- tökéletes reggeli, és még finom is. Most valahogy nem volt kedvem azzal bíbelődni, hogy salátát gyártsak, meg különben is kell néha enni mást is. Hiába laktam jól, és sütött odakint a Nap szokás szerint verőfényesen, a hangulatom igencsak nyomott volt- egyszerűen utáltam, ha nem mennek a dolgok úgy, ahogyan én akarom: tökéletesen, zökkenőmentesen, a számomra legmegfelelőbben... Mindennek oka pedig a csendben étkező alak volt mellettem: utáltam azt a zombiságot, ami erőt vesz rajtam, ha összekapunk. Mély levegőt véve álltam fel inkább, és vonultam a szobában elhelyezett zongorámhoz: mert igen, van! *.* Eszembe se jutott egy jó darabig az, hogy a fizetésből bőven kitelik, hogy vegyek egyet... s lám, egyszer elért a felvilágosodás. Leülve hozzá egy régi, kedves dalt kezdtem el rajta játszani, és meglepődtem, hogy még mindig milyen jól tudok zongorázni: legutoljára akkor kerültem ilyen közel a billentyűkhöz, mikor első találkozásunkkor Krázus elvitt egy étterembe, és kénytelenen voltam magamat szórakoztatni.
- Kössünk kompromisszumot. Te morgás nélkül besegítesz, én pedig nem verem ki a hisztit...- öleltem át hátulról, és hajtottam a vállára a fejem, miután mögé lopóztam. Nem tehetek róla, hogy ilyen vagyok, ez van... Legfeljebb megpróbálom magam visszafogni- ez a legtöbb, amit megtehetek. Ezt meg kénytelen leszek megpróbálni, mert nem akarom, hogy valami hülyeség miatt szétmenjünk...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te7000/20000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (7000/20000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptyVas. Nov. 21, 2010 4:40 am

~ˇ~Ámokfutás Halloween-nel párosítva~ˇ~

Még szép, hogy visszamorgok. Mióta engedelmeskedik Krázus egyből valakinek? Nem lennék önmagam, ha nem így tettem volna. Igazán megtanulhatná már Ranil, hogy nem fogok minden kérésére egyből ugrani. Ilyen a természetem. Meguntam, hogy évezredeken keresztül csicskáztattak, és elegem van belőle, szóval örülhet, hogy egyeltalán ennyi morgással csinálom meg. Ha más kért volna ilyet, tuti rövid időn belül elhalálozott volna egy munkahelyi balesetben, bár lehet nem is pazaroltam volna arra időt, hogy álcázzam a halálát, csak szimplán kinyírtam volna. Az meg aljas rágalom, hogy én szórom szét a dolgaimat. Pontosan Ő az, mert nem bírja megvárni, míg megválok a ruháimtól este, így letépi rólam és szétdobálja a lakásban, erről meg ennyit. Amúgy is, ha megkér, megszoktam csinálni, csak kicsit morgok. Nem értem, miért izél ezen még mindig. Fél éve vagyunk már együtt, igazán hozzászokhatott volna, hogy én ilyen vagyok. Én is megszoktam már a hülyeségeit, és együtt élek velük, akkor Ő is megpróbálhatná.
- Nem is tudom ki szokott szétdobálni cuccokat...mindegy..>.> - morgok még egy sort a bajszom alatt, majd nagy kegyesen hozzálátok elpakolni az ágyat. Eh, használhatnék mágiát is, de egy ilyen kis dologra minek? Inkább egy szusszanást követően mogorva képpel csinálom meg az ágyat, aztán ülök le rá, és nézek ki a fejemből, míg Ranilka zuhanyzik. Bemehetnék hozzá, de...most túl morcos, nem lenne semmi úgysem. Valószínűleg kapnék egy adag szappant a pofámba, és jöhetnék ki. Ez a tetves előléptetés csak rátett egy lapáttal a hülyeségeire. Sokszor még morcosabb, mint szokott lenni, bár mostanában mintha kissé javulna a helyzet. Nem ártana, én se akarok egész nap anyázni, meg szerintem Ő se.
Egyből sikerül is felbaszni az agyam, mikor megemlíti annak a nyomoronc Raúlnak a nevét. Mi a francot kedvelhet abban a puhapöcsű nyomorékban, komolyan, fogalmam sincs. Még a saját árnyékától is fél basszus. Nem való arrancarnak sem az ilyen, nemhogy espadának. És ez a primera, a pofám leszakad. Aizenre is ráférne egy-két hét phichiátria...
- Pff persze. Inkább megyek én. Úgysem jártam mostanában arrafelé... - kulcsolom össze ujjaimat az ölemben, majd kísérem figyelemmel, ahogy a Lány felöltözik. Annak a Raúlnak jobb, ha a szobájában döglik. Remélem ott is fog megrohadni, és távol tartja magát Raniltól. Nem szeretem, ha más hímek mászkálnak körülötte, nem mintha Ő hím lenne. Egy ekkora nyomorék nem lehet férfi...
- Ki a rák az a Démonka? - kérdezem megütközve, nagy szemekkel végül, mert ilyen névről nem hallottam. Bár..lehet, hogy Ranil mostanában a melegek körében szedi a társaságát és a barátai? Neve alapján valami rossz búza lehet..Daemonka, jézusúristen...Jobb lesz ezek után jobban a körmére néznem Ranilnak. Egy kis kémkedés nem árt, és amiről Ő nem tud, az nem fáj neki. Mesterien értek a kémkedéshez, így nem lenne probléma szemmel tartani picit. Kilesni, kikkel találkozik, aztán mikor elváltak, eliminálni az illetőt. Még tetszene is. Jókat szórakoznék, az biztos.
- Én tuti nem veszek fel semmi hülyeséget. AMúgy is..mágus vagyok..nekem nem kell jelmez ahhoz, ha azt akarom, hogy ne vegyenek észre. ...Mi lenne, ha majd átválzonék? Biztos nem tűnne fel senkinek sem egy tíz méteres sárkány, nem? - futtatom hangosan a gondolataimat tűnődve. Tuti azt hinné a sok nyomoronc ember, hogy valami halloweeni óriáslufi, vagy mutatvány része lennék, és feltűnés nélkül nyújtóztathatnám kicsit ki az igazi alakom végtagjait. Úgyis olyan régen voltam már az igazi formámban, még jól is esne egy kicsit. Miközben Ranil kimegy a konyhába kaját csinálni, majd leül a zongora mellé énekelni, még mindig ezen a dolgon járatom a fejem., Akárhányszor is gondolom végig, ugyanarra a következtetésre jutok. A halloween a legmegfelelőbb dolog arra, hogy veszélyek nélkül alakulhassak át az ember világban. Na de mindegy. Indulás előtt el kéne menni Karakurába, mert van egy kis dolgom. Illetve nem is kell elmennem érte Karakurába, hisz egy egyszerűbb varázslattal ide tudom teleportálni.
- Jó, legyen így. - egyezek bele végül, majd megfogom a kezét, ami a mellkasomat öleli át. Közben csettintek egyet, és egy nagy doboz jelenik meg a szobában, kék masnival átkötve. Valamit muszáj volt vennem a fél éves "évfordulónkra", és mivel a múltkor sikeresen megfékeztem Ranilt abban, hogy vegyen egy kígyót, nemrég vettem egyet neki ugyan ott. Így legalább az én ajándékom és Tőlem kapta, tehát még jobban fog kötődni hozzá, és a kígyón keresztül hozzám is. Ördögi vagyok.
- Nyisd ki...neked vettem, mivel fél évesek vagyunk. Ne időzzetek sokat, indulnunk kell, ha időben oda akarunk érni Amerikába. - fordulok felé mosolyogva, majd lehelek egy csókot a szájára, utána edig rámutatok a dobozra a szoba közepén. Ha már itt tartunk, Ranil is vehetett volna valamit. Mondjuk egy Manticore-t...már nagyon rég óta áhítozom egy olyanra. Bár kissé macerás háziállat lenne, akkor is szeretnék majd egyszer egy olyat. Talán a közeljövőben be is szerzek majd egyet, ki tudja...
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te11500/25000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (11500/25000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptyPént. Nov. 26, 2010 9:23 pm

§.§ Halloween, ámokfutás, kínlódás- félig-meddig évforduló... §.§

Persze nekem kell minden kompromisszumot felajánlani, mert különben a haragállapot évszázadokon át fennállna - mert Őnagysága baszna bármi olyat is megtenni, ami kibéküléshez vezetne...>.> Utálom! Mindig nekem kell engedni, pedig rohadtul nem az én stílusom. Ráadásul a plafonon megint ott az a rohadt narancslepke, és még csak egy Cerot se ereszthetek el, mert hülye szabályok miatt nem engedhetem el magam Las Nochesben. Blablaaa, nem vagyok olyan mániákusan nyomorék, baszki. Bár, ha azt a tetves Rinyát szívesen szétverném, de akkor meg Aizen kitolná becses seggem Las Nochesből, vagy lefokozna Privaronnak. Igazán szánalmas, hogy a frusztrációját azzal vezeti le, hogy beszerez egy újabb ribancot, akinek a lábai tárogatásával múlatja az időt. Lehetséges, Rinyácska lábát nem kell tárogatni, tárul az magától is... mocskos szuka -.-
Morogva húzódok arrébb mikor átváltozásának lehetősége felmerül- pontosan jól tudja, mennyire nem karom látni azt a valamit. Fél éve tudja, hogy nem akarom úgy látni- mégis betegesen ragaszkodik ahhoz, hogy megmutassa azt a dögöt. Minden izmom megfeszül, akárhányszor rágondolok: próbálom magam győzködni, hogy nem egy állattal osztom meg az ágyam, de néha már nem megy. Nem mindegy, hogy egy sárkány, aki emberbőrbe bújik, vagy egy ember, aki képes néha sárkánnyá változni. Kurvára nem mindegy... De úgyse tudok változtatni semmin sem: nélküle valahogy nem tűnik olyan jónak az előttem levő élet. Nem fogom beismerni, hogy szerelmes vagyok, azt sem tudom, ez az-e egyáltalán. Túlságosan szép szó ez arra, amit érzek. Sokkal inkább... csillapíthatatlan vágy, birtoklani akarás, irigység... és ezer más, amit kivált belőlem. Láttam már nála ezerszer tökéletesebb férfit, mégis ő az, akihez feltételek nélkül kötődök. Oda akarok lépni mellé, megérinteni a vállát, eljátszani azzal, hogy ujjaimmal követem izmai vonalát, beszívom az illatát... Nem is látom akadályát annak, hogy ezt ne tehetném meg. Hogy miért pont ő? Eleget firtattam már ezt régen, mégsem találtam rá választ, inkább csak élvezném, hogy ő itt van mellettem, és nem kell egedül lennem. Ezután kétségtelenül könnyebben találok majd magam mellé valakit, ha ő elmegy- s most egész jól ment a mellkasomban megjelenő, rémülten remegő gombóc figyelmen kívül hagyása. Eredeti problémám azonban visszakúszik a fejembe, amint csettintés megtöri a fennálló csendet: felkapom a fejem, majd a dobozhoz lépve értetlen és meglepett képet vágva kezdem el kicsomagolni. S végül a kis terráriumában egy gyönyörű pitont találok, amit kivéve el is kezdek szeretgetni- fel sem akarok állni mellőle. Ennél gyönyörűbb ajándékot nem kaphattam volna, s belegondolva, életem első ajándéka volt ez.
- Úristen! Köszönöm! ennél gyönyörűbb állat nincs a földön...- raktam vissza a helyére újdonsült kedvencemet, és csillogó szemekkel ugrottam bele Krázus nyakába. Nem tudom mire vélni ezt az akciómat én sem, és abból, hogy eltaknyoltunk, ő sem számíthatott erre. Néhány pillanatnyi kellemes évődést követően lemásztam róla, egyenesen a fürdőszobába a szekrényemhez- odarejtettem ajándékom, ahová Krázus sosem tenné be a kezét, mivel egy halom tamponos dobozt pakoltam ki előre, hogy elriassza a hívatlan vendégeket. S lám, eddig jól működött... Visszasétáltam elé, immár szememen eyepatchhal, jelmezem teljessé éve. Végül azért csak átnyújtottam neki a gondosan becsomagolt dobozt, amiből gyanús kaparászás szűrődött ki. Egy vadállat miniatűr mása lapult benne, bár fogalmam sincs, mi a neve, kedves párom biztosan örülni fog neki. Nem tudom, hogy hogyan tudták ennyire lekicsinyíteni nekem, de Szayelt örökké isteníteni fogom segítségéért. Mindenesetre nem sokan vesznek a hímjüknek egy Mantivalamit, még ha csak ekkorát is.
- Remélem nem gondoltad azt, hogy semmit sem fogok venni...- méregettem szúrós tekintettel keresve rajta egyetlen apró, áruló jelet. Végül úgy találtam, nem elég rövid vagy szűk a ruhám, mer jelenlétem hirtelenjében teljességgel láthatatlanná vált számára, így dühös morgást követően letéptem magamról a göncöt, és alsóneműben álltam neki turkálni valamit a szekrényből, majd elégedetten húztam elő a még sosem látott, de jelen pillanatban jól jövő igencsak hiányzó részletekkel megáldott ruhámat, és eldöntöttem, hogy kalóz helyett félszemű kalózprosti leszek.
- Ja, Daemon a vámpír, akivel a legutóbbi küldetésemen köze... megismerkedtem. Lehet, most megint összefutunk! Embarassed - csillant fel a tekintetem, és dúdolgatva kezdtem el piszkálni a kis Daemonkát, mert hirtelenjében ez a név tűnt a legmegfelelőbbnek új kedvencem számára.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te7000/20000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (7000/20000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptySzer. Dec. 15, 2010 7:40 am

~ˇ~Ámokfutás Halloween-nel párosítva~ˇ~

Nem az én reszortom az érzelgősség. Nem az én stílusom. De majd elkezdek itt nyálazni nem? Vettem neki egy anakondát, hadd örüljön, azt kész, ennyi. Nem azért, mert annyira örömet akartam volna neki szerezni, hanem mert nem hagyott volna békén addig, míg meg nem veszem. Ezt persze csak bemesélem magamnak, hogy rá tudjam valamire fogni a szinte már beteges vonzódásomat Ranilhoz. Mert egy biztos, vonzódok hozzá. Betegesen. De hát mióta megváltoztam, mi nem beteges körülöttem? Lehet, hogy csak én vagyok normális, és mindenki más megőrült, vagy épp fordítva...ki tudja?
Átváltozós gondolatmenetemre kissé odébb húzódik, amin nem nagyon lepődök meg. Bár igazából nem izgat. Ha annyira nem tetszene neki, már nem lennénk együtt, így meg mindegy. Ha együtt tud úgy velem lenni, hogy tudja az igazságot, mit számít már? Amúgy sem tudom, hogy mi baja az igazi alakommal. Semmi kivetnivaló nincs benne. Még sárkányalakban is kimondottan jóképűnek számítok. Az én arcomat legalább nem csúfítja el ötezer seb meg heg, mint a többi fajtársamét. Én tudok harcolni, ráadásul úgy, hogy gyakorlatilag sebesülés nélkül ússzam meg a dolgot. Ezért is vagyok jobb náluk. Mindegyiknél. Sőt, itt Las Nochesben is. Espadák? Kik azok? Nyomorultak. Lúzerek. Csak azzal vannak elfoglalva, hogy fényesre nyalják a főnökük hátsóját, és minél feljebb emelkedjenek a ranglétrán. Persze Ranil kivétel. Ő más.Ettől függetlenül jobb vagyok mindnél. Könnyűszerrel pusztíthatnám el őket egytől egyig, csak más a tervem. Emellett még itt van Aizen is, Ő valamivel nagyobb falat lenne, de fel sem érhet egy kortalan sárkányhoz.
Mindegy, ráérek még ezeken a hülyeségeken gondolkodni. Most ezzel a halloweenos ökörséggel kell valahogy megbirkóznom. Az tuti, hogy semmiféle jelmezt nem veszek fel. Szépen átváltozok, és lekicsinyítem magam. Kinek tűnne fel? Az emberek hülyék.
- Nincs mit, neked bármit. - bólintok egy röpke mosollyal arcomon, majd átkarolom és nyomok egy csókot Ranil arcára. Aztán tűnődve nézem, ahogy elindul a fürdőszoba felé, és azon tanakodom, hogy egy nap minek ennyiszer fürödni? Ma már zuhanyzott egyszer, sőt, igazából most, néhány perce, akkor meg minek megint? Ennyire mocskos lennék? Pedig sárkányként gyakran éveken át nem fürödtem, de mondjuk az más volt. Sárkányformában nem kell igazából fürödnöm, mert a pikkelyeimről lepereg minden kosz és piszok. Míg ezen gondolkodom, Ranil már vissza is tér egy kis csomaggal a kezében. Fogalmam sincs mi lehet a dobozban, hisz ha jól gondolom, akkor a tamponos dobozok mögött rejtegette, nekem meg azokon kívül esik a hatásköröm. Ha tévedek, akkor lehet van más rejtekhely is a zuhanyzóban, amiről nem tudok. Mindenesetre nyilván nem ajándék van benne, mert minek. Sosem ajándékoztak még nekem semmit. Annál jobban meglepődök, mikor kiderül, hogy mégis az van benne, méghozzá nekem. Hirtelen nem is tudom mit mondjak, leginkább csak hápogok, hát mikor meglátom, hogy egy miniManticore(*.* xD) van benne, még nagyobb az örömöm...vagy valami olyasmim.
- Őő, de, igazából még sosem kaptam senkitől ajándékot. Te vagy az első. - mondom elvarázsolva, miközben a kis szörnyeteggel kezdek el játszani, mire az bekapja az ujjam. Tök vicces kis állatok ezek. Mondjuk igazából csak számomra viccesek, mert nekem nem árthatnak, mert immunis vagyok a méregre, ami a farkából kiálló tüskében van, de hát ez van. Amúgy a harapását azért megérzem, mert elég hegyesek a fogai még ilyen kicsin is. Csodálatos állatkák ezek. *.* Kicsit emlékeztetnek saját magamra.
Úgy tűnik kicsit túlzásba vittem a dolgot, mert Ranil hirtelen eltűnt mellettem és mikor felemelem a fejem már egy szál semmiben puffog, de hát nem tehetek róla. Kell valami név ennek a kis szörnyetegnek, nem hagyhatom név nélkül. Surprised A Ranil nevet adnám neki, de szerintem kissé hülyén venné ki magát, ha Őt ehhez a kis izéhez hasonlítanám, szóval arról leteszek.
Azért vicces a jelenet, nem tudok nem elfojtani egy nevetést, miközben rácsapok Ranil fenekére, persze csak lágyan, hogy érezze a törődést.
- Ne izélj már, tudod hogy sz....kedvellek. Mi lenne, ha Lázár lenne a neve a kis Manticorenak?- mondom neki, miközben közelebb húzom magamhoz és megpuszilom az orra hegyét. Majdnem kimondtam, hogy "szeretlek", de csak majdnem. Hogy miért nem? Őszintén szólva fogalmam sincs. Talán rettegek attól, ami az után következne, hogy kimondtam? Vagy épp nem vagyok még benne biztos, hogy szeretem e? Fogalmam sincs, remélem rövidesen a végére járok azért.
- Összefuthattok megint...kellemesen el fogok vele csevegni. A saját beleivel fojtom majd meg. - mondom én is szemcsillogtatva, előre aláírva a csávó halálos ítéletét. Hozzányúlt Ranilhoz...nem is..közel került hozzá...nem...csak ránézett, ennyi elég hozzá, hogy kicsináljam. Senki más nem nézhet rá úgy, ahogy én, senki!
- Na de mindegy, induljunk akkor Amerikába. - mondom egyből, miután villámgyorsan lenyugtattam magam. Megfogom Ranil kezét, majd ránézek, de az elmémben egy Amerikai kisváros neve jelenik meg, mivel arra koncentrálok erősen. A teleportálás nekem semmi kellemetlenséggel nem jár, de ha valaki velem utazik, és először csinálja ezt, lehet lesz egy kis hányingere. Sosem lehet tudni. Remélem szegény Lázár is túlérte azért a teleportációt, bár a belső zsebemben semmi baja nem eshet, na meg, mégiscsak az enyém.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te11500/25000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (11500/25000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptySzer. Dec. 22, 2010 8:32 am

§.§ Halloween & félév... §.§

Nézem a kis dögöt, ahogyan játszik vele, és azt a... gyerekes örömöt a fején, amit még magamon se láttam soha. Erősen visszagondolva életem első ajándéka a torkomat átvágó penge és az a vadállat volt, aki elszórakozott velem. Azóta... semmi. Talán az előbb a nyakamban függő állat volt az első, amit/akit kaptam- bár nem akartam megint hagyni előtörni azt az érzelgős kis szerencsétlent, aki előbb szinte sírva bújt hozzá. Elég lesz csöndben figyelni, beharapott ajakkal, ahogyan... boldog. Valami furcsa zsibbadással vegyes bizsergés terjedt a mellkasomban, zavaró izgatottsággal: mióta vele vagyok, ezredjére érzem ezt. Azt még nem tudom, mi ez- vagyis tudom, de letagadom, míg ő nem mondja ki-, de valami beteges módon élveztem. tetszett, hogy boldog, és lassan a vér serkent ki az ajkamból, olyan erővel szorítottam össze, hogy ne lehessen látni a belőlem mindenáron kitörni vágyó mosolyt. Ujjaimmal malmozva vártam hogy végezzen a szórakozással, és díjaztam azt a pár apró csókot, amit tőle kaptam. Míg a feszes bőrcucc igazításával s hajam göndörítésével voltam elfoglalva, meg is jegyeztem neki, hogy ha lehet, tartsa tőlem távol a kis állatját, mert nem akarok arra kelni, hogy lerágta a lábujjam. Abban a másodpercben szétmorzsolom a kis dögöt... -.- Nem érdekel, hogy regenerálódok, és kevesebb reiatsu felszabadításával visszanöveszthetem, belém senki se mélyessze a fogait.-.- A harmadik legerősebb személy vagyok Las Nochesben Csíkszeműék után, szóval azt ütök le, akit akarok. Pláne, hogy a Primera a legjobb haverom.
- Ohh, csak nem féltékeny Ősárkánysága? Ne emelj rá kezet... ő nem halhat meg.- húztam végig arcélén az ujjaimat, s pillantásomból egyértelműen kitűnt, hogy nem fogom hagyni, hogy Damont bántsa. Az egyetlen vámpír, akit hajlandó lennék életben hagyni... mert hát...na, megfogott. Nőből vagyok, néha én is elgyengülhetek- aki meg mást mond, az rohadjon meg. -.-
Néha még most is képes voltam eltűnődni azon, hogy mennyire más tartozni valakihez, akiről akkor veszed le a ruháit, amikor akarod. S teljesen nyilvánvaló, hogy csak Veled műveli le az érzéki dolgokat... mert más esetben fellógatod kedvenc szervénél fogva, s művészi pontossággal kasztrálod ki. Nem egyszer követem gyanakvó pillantással az övéit, s könnyebbültem meg, mikor rájöttem, hogy nem valami ribancra folyatta a nyálát, hanem csak kósza pillantásokat vetett egy-egy tárgyra. Olvastam már elég könyvet, tudom jól, mi a költői szerelem... de a valóságban mást érzek. Őrjítő vágyat, kétségbeesett birtokolhatnékot, emésztő vágyakozást... minden pillanatban bővült a végtelen sor egy-egy újabb érzéssel, és néha már attól tartottam, hogy valami idegölőt teszek, ha eltűnik mellőlem. Nem kellett hozzá... hogy éljek; erős vagyok és képes vagyok megállni a saját lábamon. De szükségem volt rá ahhoz, hogy teljes legyek.
Karjába kapaszkodva néztem körbe a téren, ahol landoltunk: illanó rosszullétemen morogva közöltem, hogy hazafelé gargantanával megyünk. Nyakamra tett kézzel lőttem ki magamat a legközelebbi ház felé, és rá sem pillantottam Krázusra: pontosan tudja, mennyire undorodom.... attól a gyíktól. Nem voltam hajlandó elfogadni, hogy egy állattal osztom meg az ágyam. Megfeszült izmokkal várom, hogy valaki végre kinyissa az ajtót, miközben igyekszem észrevétlen egyre távolabb evickélni a mellettem szuszogó lénytől. Menjen repülni máskor, meg élvezze ezt a formáját, csak ne akkor, amikor én is ott vagyok. Nem nagy kérés, igazán lehetne teljesíteni, basszus-.-
A nyíló ajtón középkorú, szemüveges férfi pislog ki, akinek tekintete egyből melleimre téved: lassan már fel sem veszem- ez van akkor, ha az arrancart jó génekkel áldották meg. Nálam talán csak Slarin melle nagyobb, bár ő örökké leszorítja őket... hülye dög, terjeszti itt rólam, hogy azzal lettem harmadik, hogy megbaszattam magam a fél vezetőséggel...-.- Álljon ki ellenem, megmutatom, hogy nem lyukbajnokság miatt szereplek alatta közvetlen a ranglétrán...-.- Elsötétült tekintetem láttán a fószer összerándul, és az egész tálka édességet beleborítja a halloweeni tökkel telepingált, saját gyártmányú zsákomba. Oh yeah, a melleim hódítanak... A következő háznál a karamelles almára gyúrunk rá. Nem mulasztottam el nem ránézni páromra, aki most minden bizonnyal rohadtul élvezi, hogy a hideglelést hozza rám. Élvezze ezt, mert pár napig mást nem nagyon fog.... Ajkaimat megnyalva vettem utamat egy közelebbi pad felé, ahol a frissen beszerzett karamellás almámat kezdtem el majszolni. itt azért már rápillantottam Krázusra, de csak azért, hogy őszintén megrémülve kapjam el róla a tekintetem; csak hogy rögtön fölcsillanjon a tekintetem: ismerős illat és energia, s a felcsillanó tekintetre nem lehet nem mosollyal válaszolni. Nos, igen... mint Boci csoki a nyári nap sugarára, úgy tudok olvadni Damontól én is, és miután megkérdeztem tőle, kit kajált meg ma este, odadobtam neki egy almát, keltse már élő benyomását. S ezután következett az, amin a mögöttem levő sárkány elkezdett morogni és szenvedni: kétértelmű megjegyzések sora.
- Ne törődj vele, csak a... háziállatom. Mindig hisztizik, ha nem foglalkozok vele. Ha meg meg akar harapni, szórakozz el vele nyugodtan...- feleltem Damon kérdésére, mert egyszerűen úgy éreztem, valamit oda kell szúrnom neki... mert ha számítottam volna neki, vagy érdekelném, nem vette volna fel ezt az alakot, hogy porrá zúzza a gyermeteg, rózsaszín felhőmet. Érdekelt is engem a vergődése...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te7000/20000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (7000/20000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptyKedd Dec. 28, 2010 8:35 am

~ˇ~Ámokfutás Halloween-nel párosítva~ˇ~

Mikor megérkezünk Amerikába, egyből kicsit odébb mászok Raniltól, és felveszem igazi alakom. Már ideje volt, hisz idejét sem tudom, mikor öltöttem fel a sárkány alakom. Már hiányzott. Ez vagyok én, ilyen vagyok igazából, és nem fogom megtagadni magamtól senki kedvéért sem. Az olyan lenne, mintha saját magamat tagadnám le, mintha undorodnék attól, ami vagyok, pedig nem. Büszke vagyok arra, ami vagyok, és ezután is épp úgy át fogok változni a sárkányalakomba, mint eddig. Akinek meg nem tetszik, ne nézzen rá. Amúgy is csak az lát így engem, akitől akarom, hogy lásson, más nem. Az emberek nem látnak semmit, azok akkor sem ismernék fel a mágiát és a természetfeletti dolgokat, ha az orruk előtt csinálnám. Szánalmas mind. Nem érdemlik meg az életet. El kéne tipornom mindet, mint a bogarakat, mert azt érdemlik. Nem úgy a mi fajtánk. Nekünk kéne uralkodni a földön, és nem ezeknek a szánalmas, szőrös majmoknak. Minket illet meg a föld uralma, nem őket. Mi védtük őket évezredeken keresztül a háttérbe burkolózva, mégsem kaptunk még egy köszönömöt sem. Ez dühít, igen. És ha valaki megkérdezni, hát rávágom, hogy rasszista vagyok, mert nem becsülöm többre az emberiséget annál, mint amit reggelente gyártok a mellékhelyiségben. Szerencsére Ranilnak ilyentől nem kell félnie, hisz már nem ember. Valaha az volt, ám ezt a múltját maga mögött hagyta, és jó pár szinttel feljebb lépett. Amúgy sem tudnám bántani, nem akarom. Mégis nagyon felhúz, mikor meglátom a grimaszokat az arcán, amit az alakom felé lövell, vagy éppen nem lövell, hisz rám se néz. Nem értem, miért csinálja ezt. Ha valami undorító csúszómászó alakban lennék, azt mondom okés, jogos, hogy nem néz rám, hogy undorodik tőlem, de ez? Abszolút semmi ronda és visszataszító nincs a sárkányokban. Hatalmas, büszke, és iszonyatosan erős teremtmények még az idők hajnalából, mikor még az emberiség sem létezett. Mi már akkor itt voltunk, és végigkísértük az emberek történelmét. Ez rendkívül felhúz, de sajnos nem tehetek ellene semmit. Ranil hiába a párom, ezen felül még a főnököm is, így nem emelhetek rá kezet, még ha akarnék akkor sem. Inkább egy dühös fújtatást követve kitárom szárnyaimat, és elrugaszkodom a földről, hogy repüljek egy-két kört a város felett. Idejét sem tudom már, hogy mikor repültem utoljára, így, nagyon jól esik, mikor a hideg menetszél bele-belecsap a pofámba.
Fentről jól látom, hogy Ranil közben bekopogtat néhány házba némi édességért. Nyilván nem csak azért adnak neki cukrot, mert olyan szépen kéri. Én is adnék több tonnányit, ha két akkora mellel találnám szembe magam, de szerencsére ilyesmi dolgokért nem kell folyamodnom, ha a közelükbe akarok kerülni.
Két-három kör elég volt ahhoz, hogy kinyújtóztassak elgémberedett tagjaimat, ezért le is szállok ugyan ott, ahonnan indultam. Legnagyobb döbbenetemre addigra Ranil már talált magának társaságot. Ahogy visszaváltozom emberi alakba, leplezetlenül kezdem el méregetni a srácot, aki leginkább egy buzira emlékeztet azzal a kinézettel. Szép lassú léptekkel indulok meg feléjük, félúton mégis megállok és kezdek kijönni a sodromból, Ranil lekezelő stílusa miatt. Mi az, hogy engem csak így lecserél egy ilyenre?
- Húzzál el a közeléből, nyomorék. - suttogom halkan a csávónak, de úgy, hogy tökéletesen lehessen hallani. Legszívesebben beledöngölném a földbe, mégsem tehetek semmit.
- Tudjátok mit? Akkor ragadjatok össze...basszátok meg mindketten! - üvöltöm magamból kikelve nekik, majd sarkon fordulok, és elindulok valamerre. Baszódjon meg. Ha nincs rám szüksége, akkor csak tessék. Még ma elköltözök a rákba aztán nem érdekel az egész. Ennyit erről. Csak illúzió volt az egész rákos együttlét..szarok rá.
Hirtelen haragomban nem veszem észre, hogy egy középkorú férfi jön felém, így sikeresen egymásba ütközünk. Szerencsétlenségére a legrosszabbkor van a legrosszabb helyen, ugyanis most nem tudom kontrollálni önmagam. Épp hogy elkezdene sűrű elnézések közepette továbbmenni, kezem már villan is és a férfi torkában köt ki, ahonnan egy laza csuklómozdulattal tépem ki a nyelőcsövét. Ez van, így járt. Rá se nézek, úgy megyek tovább, azt meg ott hagyom a saját vérében fetrengeni. Dögöljön csak meg, hisz csak ember...
Azt sem tudom, merre járok már, csak minél messzebb legyek Raniltól meg a Buzibarátjától. Néhány perces céltalan bolyongás után kikötök egy játszótéren, ahol ilyenkor egy szál ember sincs, így úgy döntök, hogy itt maradok kicsit. Végig kell gondolnom néhány dolgot. Ez az egész nagyon rossz irányba kezd el kanyarodni, de nem érdekel. Én sosem kavartam egy nővel sem, mióta Ranillal vagyok, nem hogy még előtte, a saját szeme láttára. Ez több volt, mint amit el tudok viselni, ezúttal nem fogok magamtól visszamenni....
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te11500/25000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (11500/25000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptySzer. Dec. 29, 2010 6:41 am

§.§ Halloween & félév... §.§

Természetesen most is dühös fújtatás és vergődés a válasz: a pici gyíkocska nem hajlandó elfogadni, hogy undorodok a formájától. Az emberitől nem, de a sárkánykéntt fölvett alakja egyenesen... taszít. Üvölteni tudnék dühtől, a kétségbeeséstől, attól, hogy egy... egy állat. Nem emberi lény... feszülten vágtam bele öklöm a legközelebbi fába, ami ettől teljesen véletlenül kidőlt. Morogtam is mellé valamit, amit még én se értettem egészen, de nem is volt baj. Balomban fogtam a tonnányi édességet rejtő zsákot, és unottan kezdtem el lóbálni. Korántsem volt olyan szórakoztató hallani az unalomig ismert bókokat és megjegyzéseket, amikor Ő nem volt itt. Az egészt eleve azzal a céllal kezdtem el, hogy kiderítsem: érek-e neki valamit, fontos vagyok-e számára, vagy csak egy egyszerű lyuk vagyok neki, ami kéznél van, főz és mos rá... Mert amennyiben érdektelenül hallgatja végig az egész évődést, hát menjen amerre akar... ezer másikat találok a helyére. Nem kell hozzá rohadtul megerőltetnem magam, hogy alkalmi valakit találjak az ágyamba, ha annyira hiányom lenne. Na de ha több évszázadig kurva jól megvoltam kufirc nélkül is, ezután sem jelentene gondot a nélkülözése. Ennyi... ami esetlegesen hiányozna, az a sok apró, örömteli és kedves pillanat, mert - függetlenül attól, hogy milyen... lények, személyiségek vagyunk mindketten, képesek voltunk néha gyengédséget is mutatni a másik felé. Mindegy... nem vagyok az az életképtelen típus, mint ami a drága nővérkém- s uramisten, én örököltem meg egykori rangját... Nesze neked, nővérkém... utolértelek. S itt rohadjak meg, ha nem szárnyallak túl! Igen, már mindent tudtam róla: Seiretei mocskos kis talpnyalója lett, és játssza a világbéke után áhítozó hippit. Gyenge kis senkiházi, azt sem érdemli meg, annyit sem ér, hogy a két kezemmel öljem meg. Majd egy nap...
Szemem máris felcsillan és apróbb mosollyal viszonzom a felém ejtett bókot, nyilván ezt látta meg Krázus, s talán előző felszólalásomon is felhúzta magát. Nesze neked... bazd meg... Hallottam már, mit gondolsz rólam is..."Az összes arrancar semmirekellő gyenge szemét, még életet se érdemelnek, meg kellene ölni mind." S ugyanezt az emberekről... ha ennyire büdös vagyok neki, kapja be. Ne csodálkozzon azon, ha nekem is megvan a véleményem az ő fajtájáról. Még hogy mindet megölné... ó, hát persze. Majd akkor, ha erőspistát reggelizik... -.-
- Most mi a bajod? Surprised Semmi megbocsáthatatlant nem tett...- néztem rá hidegen. Persze azért kis híján örömvisításban törtem ki, amiért szemmel láthatóan féltékeny volt. Tehát számítok neki, legalább annyit, hogy... hogy nekimenjen értem valaki másnak.*.*
Aztán már értetlenül, wattafuck fejet vágva néztem utána, amint dühödten rohant el. Ez azért erős volt... Baszki, nem kufircoltam vele a kuka tetején, mit kell itt parádézni... -.-"
Azért mégis, a kis poénom okozta öröm gyorsan tovaszállt, és maradt a helyében a zavaró űr... könnyed búcsút vettem a pótvacsora után áhítozó vámpírtól, és a zsákomat lóbálva indultam el valamerre. Éreztem a levegőben terjengő vérszagot, és a számban akaratlanul is összefutott a nyál- jó lenne valakit... megölni. Hiányzott a tombolás, az utamban állók széttépése, hogy levezessem a feszültséget, és a nyugtalanságot. Amit most amiatt a csicska majom miatt éreztem... hol van? Mit csinál? Ember-e még? Az a hülye idióta barom -.- Hogy esne le a farka, amire annyira büszke, mikor sárkánnyá van változva... -.-
Akaratlanul is valami nyomorék játszótérre keveredtem, és természetesen nem azt a nyilvánvalóan lángoló lélekenergiát követtem, ami Krázusból áradt. Én nem tennék olyat, hogy átmásszak a városon, másik útvonalat keresve ahhoz a ponthoz, ahol Ő rejtőzik el a világ összes mocskát Rám morogva. Soha! Surprised
Némán ülök bele az egyik hintába, és hajtom le a fejem úgy téve, mint akinek lövése sincs arról, hogy ki van tőle pár méterre. Lehetséges, hogy egy hangyafasznyit túllőttem volna a célon? Nem fogok bocsánatot kérni... nincs miért. Mi a francért vergődik úgy, mintha megcsaltam volna? Még... még én kérjek bocsánatot? "Akkor ragadjatok össze...basszátok meg mindketten!"... Ezek után majd akkor, ha befagy a pokol. -.-
Mégis, dühös morgás után felálltam a hintából, de a ruhám beleakadt, így pár lépés után halk reccsenést hallhattam. "Bazd meg..." felszólalás keretében rántottam ki a szoknyát és a láncot, majd belerúgtam az állványba, ami ennek nyomán eltört, és kirepült belőle egy darab. Ezután már csak pillanatok kérdése volt, hogy a hinta is összedőljön... ezt még meg kellett várnom. Nem volt hová sietnem, éreztem hogy ott ül valahol egy padon vagy min. aztán lassú, elnyújtott léptekkel indultam felé, és szívtam be mélyen a hűvös levegőt. Jól esett Las Noches forró levegője után, azonban miután lebasztam magam Krázus mellé, nem tudtam leplezni a libabőröm és a vacogásom. Lényegtelen volt, Őcsászársága jelenleg nyilván retkes kurva, rohadj szét a hidegben!-varázsmantrát morgott magában, és kezdett úgy tűnni, a kis szájtépése hatásos lesz.
- Nem csináltunk semmit sem... ezért nem fogok bocsánatot kérni. Fogalmam nincs róla, mi a francért akkora baj, ha valakivel húzzuk a másik agyát -.- De ha már ennyi miatt retkes kurva vagyok, ámen. Nem kötelező velem lenned... - álltam fel idegesen, és jobbnak láttam bekussolni, mert a végére már oktávokat emelkedett a hangom. Baszki, nem gondoltam volna, hogy annyira hozzászokom, hogy a szétválásunk gondolata pánikrohamot szakasszon rám. Mellkasomhoz nyúlva, ruhám megmarkolva bizonyosodtam meg róla, hogy nem egy kést basztak bele a szívembe, tehát fizikailag csak beképzelem, hogy bajom van.
- A cuccodért... otthon... akkor pakolsz össze, amikor akarsz. Nem leszek ott, hogy zavarjalak benne.- fordultam vissza, hogy utoljára vessek rá egy pillantást. Még hogy Ott... Nélküle... Vicc az egész retkes gondolat. Első célom innen az lesz, hogy betakarodjak valami üres, új szobát kérni Aizentől, ami a lehető legmesszebb van a régitől. Bassza meg az egész világ... mi a faszért kell beleesnem valami gyíkba azért, hogy ez legyen a vége... Meglódultam, nem is érdekelt, merre jutok; akárhol nyithatok gargantanát haza, akkor meg... mindegy...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te7000/20000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (7000/20000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptySzer. Jan. 19, 2011 3:33 am

Ja, hogy semmi megbocsájthatatlant nem tett mi? Megszületett, megcsinálták, a világra hozták, ez bőven kimeríti a megbocsájthatatlan témakört, de ha ez még nem lenne elég, kavart Ranillal. Na ez végképp betette a kiskaput. Vagy lehet fordítva? Lehet Ranil kavart vele? Tök mindegy most már, szarok az egészbe. Én minden megtettem, hogy jó legyen, én engedtem mindig, én rábólintottam mindenre, és ezt kaptam. Nagy semmit. Akkor ezek után már engem se érdekel az egész. Menjen azt ragadjon össze a kis szexibishi vámpírjával, ha az jobb, mint Én. Ezek után már azt csinál, amit akar. Nem állok az útjába többet, végeztem. >.> Végre úgy éreztem, hogy valami lesz, vagy valami jó is történik a sok nyomorúság és agónia után, erre nem, belém kell rúgni, ráadásul így. Eh, minek nekem nő...úgyse csinálnak mást, csak hátba szúrnak, ahol tudnak.
Sötét gondolataimba mélyedve szórakozok az egyik hintával úgy, hogy mindig belerúgok egyet, ha újra felém billen, de csakhamar ezt is megunom. Mihez kéne most kezdenem? Először is eltakarodni minél messzebb LNtől, az már biztos. Most, hogy a dolgok ilyen fordulatot vettek, már nincs értelme ott lennem, már többé nincs ott maradásom. Aizen? Kit érdekel? Eddig is csak elhitettem vele, hogy a híve vagyok. Bár én nem utálom, de nem is vagyok a talpnyalója. Különösmód roppant sok közös dolog van bennünk. Az egyik ilyen legfontosabb, hogy mindketten szeretünk uralkodni...és akarunk is. Igaz ennek érdekében más eszközökhöz nyúlunk, de a végeredmény ugyan az. Lehet el kéne mellé szegődnöm, mint személyi kínzótiszt. Hálás munka, csak nem hiszem, hogy türtőztetni tudnám magam, ha Ranilt meglátnám, vagy a közelében lennék. Bár a raboknak úgyis mindegy lenne, de ez megoldás. A sárkányokhoz már nem mehetek vissza minden esetre, mert velük és a nézeteikkel szakítottam akkor, mikor megmérgeztem a lelkem egy démonnal, és sötétség költözött belé, de ez belekalkulált veszteség. Azokkal a szánalmakkal amúgy sincs kedvem többé már közösködni, és szerintem ez kölcsönös. Mindegy, majd kialakul. Most előbb vissza kell menni és összeszedelőzködni...már épp megkezdeném a teleportálást, mikor azonban egy ismerős lélekenergiát érzek közeledni, így még várok kicsit. Akármennyire is idegbeteg vagyok, nem tudok még így sem ellenállni Ranilnak. Nem olyan egyszerű ez. A kettőnk közt kialakult kapocs már erősebb, mint egy puszta főnök-beosztott viszony. Ez több annál...sokkal. Persze, én naiv azt hittem, hogy bocsánatot kér, meg ilyenek, de neeem, erről szó sincs. Ranil egója akkora, hogy egy komplett Las Nochesi hadsereg átférne rajta. Nincs olyan, hogy Ő valamiért bocsánatot kérjen ,vagy legalább megbánná. A törés, meg a zúzás az megy, mint mindig, de más nem. Persze nekem is, de ettől függetlenül egyszer az életben tehetne kivételt, és nem érne véget így, mert ez így szar. Némán, szomorú, ám mégis dacos arccal fordulok felé, és nézem, ahogy szenved a ruhájával, meg szétcseszi a hintát. Nem igazán érdekel most a dolog, inkább csak kíváncsi vagyok, hogy most mi lesz.
Hát persze hogy nem csináltak semmit. Bőven elég annyi, hogy megláttam Ranil arcát, ahogy szemcsillogott annak a szemétládának. Bőven elég volt arra, hogy felhúzzam magam. Rám sosem szemcsillog így, vagy csak nagyon ritkán. Nem értem, miben lehet jobb az a nyomorék, mint én, de most már mindegy. Hát vége. Ennyi volt. Ranilnak már csak a hátát látom, ahogy távolodik. Most kéne még valamit csinálni, de nem érzek semmi késztetést arra, hogy utána menjek, és meggátoljam abban, amire készül. Minek? Már úgyis mindegy. Túl szép volt ahhoz, hogy igaz legyen. Mégis, pont ezért...nem engedhetem, hogy így vége legyen, Hisz ő sem akarja ezt, csak a dac beszél belőle. Ő is ugyan így érez irántam, mint én iránta! Lábaim meg is lódulnak előre, hogy sebtében utolérjék a Lányt, majd megfogom a kezét, visszahúzom, és magam felé fordítom és mélyen a szemébe nézek. Hisz most már tudom, hogy mi ez az érzés, csak nem mertem magamnak bevallani...meg Neki sem. Most már pontosan tudom, hogy mi hajtott egész eddig abban, hogy vele legyek, és ne hagyjam ott sosem, hogy immáron fél éve együtt vagyunk. Ez tartott össze minket, és ugyan ez a dolog fog most meggátolni minket, hogy szétváljunk.
- Ranil én szerelmes vagyok beléd! - vallom be végre, és mintha ezer tonnányi szikla és kő szakadna le a szívemről. Nyomatékosításként egy forró csókot lehelek ajkára, de olyan igazi, szerelmes csókot. Hát megtörtént. Végre túl vagyok rajta. Már csak az a kérdés, hogy nem túl késő e már? Talán nem, talán még semmi sincs veszve, talán még megmenthető ez a helyzet, hisz egyikünk sem akarja elveszteni a másikat. Mikor végre lehámozom magam Ranilról, észreveszem, hogy Lázár (a minimantikór xD) közben az ingem zsebéből kandikál kifele, és lesi Ranilt. Biztosan tetszett neki a dolog, mindenesetre visszatömködöm némi harc után, mert ott jobb helye van. Még a végén kipottyan nekem a zsebemből, aztán megmurdel a zuhanástól. Dolgom végeztével aztán megint ránézek Ranilra, hogy reagáljon valamit, mert túl nagy a beállt csend. Ha vége, legalább szépen ért véget, ha nem, akkor meg nincs miért aggódnom.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ranil kuckója - Page 2 Cl0te11500/25000Ranil kuckója - Page 2 29y5sib  (11500/25000)

Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 EmptySzomb. Jan. 22, 2011 2:33 am

'Párkapcsolat' agybajjal kerítve... Lamúr vagy francba az egésszel Question


Ahh, elegem volt... ordítani tudtam volna, cseppet sem foglalkozva most sem a körülöttem levő világ véleményével. Sosem érdekelt... miért foglalkoznék pont most vele, mikor saját kis világom hullik szét alkotóelemeire? Olyan, mintha az egész mételyítő vackot apró járatok kötnék össze, s minden egyes hely, ahol vagyok, egy másik univerzum, világ lenne... mintha elég lenne akarnom azt, hogy máshol legyek, felébredjek, megmásítva a kialakult cselekményt, végkifejletet... Egyszerűen tajtékzani akartam, belemenekülni a sötétbe vakon, némán, s csak érezni az áldozatomból kitörő félelmet, arcomba fröccsenő vért... mert igen, tépni, szaggatni, darabolni akartam. Mi mással olthatnám el a bennem lobogó, kétségbeejtően gyűlölködő haragot? Nem vagyok egy kapcarongy... többet érdemlek, holmi hiú, ostoba, ocsmány, megvetendő szánalmas férfiúi büszkeség miatt dobjanak el. Sértett birtokolhatnék, öntömjénező marhaság... mi a jóságos rohadásért kell neki parádéznia üvöltve fitogtatva szerencsétlenül féltékeny mivoltát? ellopta, rútul és ocsmányul azt a csöppnyi örömet is, mait retkes kis cselemmel magaménak tudtam: zúz porrá mindent, ami csak körülveszi. Örüljön, legyen vele boldog, menjen, basszon csivavát... engem innentől fogva nem érdekel. Csak akkor, ha darabjaiban hozzák elém vagy egészben hogy daraboljam fel én... indulat, amit alig tudtam visszafogni, miközben hosszúra nőttelt vörös karmaim saját karomba mélyedtek, ellenfél híján. Lépteim begyorsítom, mégis, követnek. Agyam távoli zuga reméli, szinte kétségbeesetten vinnyogva, hogy Ő az, aki lohol utánam... ugyanakkor másik fele görcsösen imádkozik, hogy beképzelt rémkép legyen az, ami őrjöngésem szemtanújává válik. Pedig már rég tudtam, hogy ténylegesen, kézzel foghatóan az a retardált gyík az, aki maga felé fordítva tartja fogva kezemet, én pedig hallgathattam mellkasomon vadul dörömbölni kezdő szívemet. Hogy a rohadás állna az egész szerelem nevű marhaságba.... -.-'
-Mi a francot akarsz még?- húznék el a közeléből, mert nem vagyok kíváncsi arra, ahogy nyilvánosan elkezd vergődni nekem arról, hogy mekkora cafka vagyok. Hallottam már... elég volt egyszer. Azóta is visszhangzik a fülemben. Mégis, értetlenül mélyedek el parázsló íriszeiben- nevetséges, de képtelen vagyok nem azt tenni, amit ő akar. Undorító tényleg, hogy ekkora befolyása legyen rajtam, hogy ennyire az legyek, amit ő akar... Pedig már vége. Az egész most szakadt rám igazán, mikor látom, hogy mit veszítettem el. Nem akartam már látni, nem akartam vele beszélni, azt sem akartam érezni megint, hogy milyen az érintése... egyszerűen el akartam húzni a közeléből, a sötétbe, magányba... az való nekem.
Mindenre, csak Erre nem számítottam... a folyamatos döbbenet állapotában meredtem rá, így talán csodálkozni sem lehetett azon, hogy alig viszonoztam a csókját, és még a szemem sem hunytam le. teljesen semmivé lettem, ahogy azzal a mosollyal méregetett engem, miután a kedvencét visszagyűrte a zsebébe. Nem tudtam rá mit reagálni... aztán inkább csendben megöleltem, és nekem teljesen megfelelt az, hogy a fejemet a vállára hajtva álltam, és igyekeztem felfogni, hogy nincs vége. Jó, hogy nem jött az olyan szarságokkal, mint hogy megbocsát, és egyebek- tényleg nem volt mit megbocsátania. Azzal végképp mindent elrontott volna, és vallomás ide vagy oda, én végképp eltűntem volna az életéből.
- Annak idején miért jöttél Las Nochesbe? Nem kellett volna belekapcsolódnod megint a háborúba, simán gyilkolgathattál volna kedvedre máshol is...- néztem fel rá némi idő után- azután, miután a rózsaszín ködben úszó énem hajlandó volt felfogni, hogy elgyengült kis picsáját mégsem hagyják felvigyázat nélkül-, s fogtam meg a kezét, hogy magam után húzzam a Gargantana felé. Elég volt mára a Halloween... ennek jelzésére Krázus szabad kezébe nyomtam a súlyos zsákot, és a másikat szorítva léptem be a hazafelé vezető járatba.
Tény, nem így képzeltem azt, ami köztünk van. nem akartam, hogy a részemmé váljon, hogy ennyire fontos legyen. Mégis, kénytelen vagyok elismerni, hogy ez a marhaállat lassan fontosabb lesz nekem, mint az a tetves rang, amit törtetően és hataloméhesen kiharcoltam magamnak. Hiába akarnám hozzávágni a falhoz, megrugdosni, amikor szemét velem, nem tudok változtatni a helyzeten, hogy nélküle megint ugyanaz az őrült ribanc lennék, aki Slarin agyára ment. Amit mellesleg nem bánok...
Csapongtam ide oda, még akkor is, mikor már a fotelomban gubbasztottam, magamra borított pléddel, pizsamában, ölemben egy doboznyi bonbonnal. Oda se figyelve ettem őket, szinte üres tekintettel meredtem az akváriumában heverő kígyómra, amint épp esti vacsoráját, egy egeret, vagy egérszerű hollowot- fogalmam sincs hogy végül Krázus mit adott neki, de nem is érdekel, a lényeg hogy megeszi-, és szinte világító szemeit rám szegezte. Nem sokáig bírtam a szobában beálló csöndet, ami valószínű csak nekem volt kínos, így a konyhába kivonulva álltam neki előpakolni mindent, ami kellett egy adag fagylalthoz, és nekiálltam a legyártáshoz. Hiába volt hajnal és voltam már álmos, egy nyomorék érzés miatt úgysem tudtam volna aludni. Végül a fagyasztóba bepakolt édességtől maszatosan bevonultam Krázushoz, és összekentem azzal, hogy hozzábújtam.
- Tisztában vagyok vele, hogy az egész rémesen kiábrándító, de én is szeretlek.- motyogtam bele a vállába, és meglepődve tapasztaltam, hogy miután kimondtam, egészen jó közérzet lepett meg. Mégis úgy éreztem magam, mint valami nyálas tinipicsa, így lemondó nyögéssel húztam rá a fejemre a párnát azzal a céllal, hogy megpróbáljam magamat megfojtani... hogy aztán a hiábavalóan nevetséges kísérletet feladva nevessek fel az egész nap abszurditásán, és csillogó szemekkel halmozzam el csókokkal Krázus arcát mindenhol, ahol csak értem. Furcsa érzés volt az a tényleges tudat, hogy az arrancar szeretve van- halálában. Idegen, és kézzel megfoghatatlan, de olyan baszottul kellemes, hogy kitekert lényem máris kezdett elégedetten és boldogan duruzsolni a mellkasomban, én pedig hagytam, hadd lepjen el az érzés, amit annyira könnyű volt egy pillanat alatt megszokni.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Ajánlott tartalom




Ranil kuckója - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ranil kuckója   Ranil kuckója - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ranil kuckója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-