-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Flamoland

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te34000/45000Flamoland - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyPént. Május 14, 2010 12:29 am

Daitenshi kirándulás

Nem igen bírok tovább várni a többiekre, ezért mihelyt leül Yuu-chan, nekirontok én is a sajtburgereimnek. Azért egy röpke döbbent pillantást eleresztek a vaizard felé, mikor meglátom az előtte lévő kajahegyet, ami kimeríti a "gyerekadag" fogalmát. Hitomi is csatlakozik hozzánk végül, így már mindenki együtt van, és ehetünk. Az Ő adagja feltűnően visszafogott, de ezt betudom annak, hogy nő, és vigyáznia kell a vonalaira. Mitsu is gondolkodhatna így néha. Nem tudom hova fér belé az a sok kaja, amit megesz, de nem is ez a legelképesztőbb a dologban, hanem az, hogy egyeltalán nem látszik meg rajta az elfogyasztott kaja mennyisége. Bár éhes vagyok, ezért elég gyorsan fogyasztom a burgejeimet, Yuu-chanhoz képest lassú vagyok. Felhúzott szemöldökkel figyelem a srácot, és a ruhája felé tartó, zuhanó szószcsöppöt, ami halk placcsanással foglalja el új rendeltetési helyét a srác felsőjén. Vigyorogva veszem kezembe a szívószálat, amit a kólához adtak, majd beledugom a pohárba, és szívni kezdem a frissítő löttyöt.
- Na, ha én fizetem a többi számlát, akkor nem igen kell ezek után kajáldába mennünk! Ez csak egyszeri alkalom. Legközelebb más fizet, mondjuk Te. Nekem amúgy is el kell látnom Mitsut meg magamat, ami megint nem kis kiadás. - jegyzem meg nevetve a Vaizard vicces beszólását, majd folytatom a félbehagyott szendvicsemet, majd felkapom fejem, mikor a "Yuusuke-san" megszólítást hallom. Bár nagyon rég neveztek már így, többnyire a Sukét szoktam meg, hisz ez a becenevem úgymond. Hitomi -aki eddig csendben fogyasztotta saját adagját- szólított meg minket, vagyis utóbb kiderül, hogy engem, amin őszintén sikerült meglepődnöm, hisz nem gondoltam, hogy egyeltalán ezek után rám fog nézni a lány, nem hogy megszólítson. Kérdése még jobban meglep, hisz nem igen szokták megkérdezni Zanpakutom képességeit. Igaz, mindenki, akit ismerek, tudja, hogy milyen képességekkel rendelkezem, és az osztagomban is mindenki ismeri Aokit.
- Maradjunk annyiban, hogy bármikor tudok jégkockát biztosítani a Whiskey-kólához, Hitomi. - nézek a lányra mosolyogva, majd kortyolok egyet a kólámból. Óvatosságból nem mondtam el neki, hisz nemrég még meg akart ölni, és ki tudja, hogy mire használná fel az információkat, de egy edzés alkalmával kész vagyok neki megmutatni képességeimet, mivel kíváncsi vagyok az Övéire is. - Ha kíváncsi vagy a zanpakutom képességeire, bármikor szolgálatodra állok egy edzésre. - teszem hozzá egy kacsintással megspékelve, nehogy illetlennek tűnjön előző poénom.
Vigyorogva gondolok vissza a nagy csatáimra, ahol nem egyszer vettem már hasznát Aokinak, és nem egyszer mentett már meg, amire természetesen nem rest sosem emlékeztetni, ha összeveszünk. Yuu-chanhoz is volt már szerencsém nem egyszer, bár legutóbbi ütközetünkre nem szívesen gondolok vissza, már csak azért sem, mert Kedvesem is megsérült. Nem magamat féltem, hanem Őt. Révedezésemből Yuu-chan hangja ránt vissza jelenbe. Ideje is volt, mert kezdett elsötétülni az agyam a közelmúltban történt eseményekről feltörő emlékek miatt.
- A szokásos. - kezdek bele mondókámba.- Fejetlenség a felsőbb vezetésben, mindenki rohan, és idegbajos, szóval minden a legnagyobb rendben. A helyedet pedig betöltötték...Mitsuko töltötte be. Jut eszembe...össze fogunk házasodni, szóval jó lenne, ha megjelennél majd ez esküvőn valahogy. Az időpont még nem tisztázott. - vázolom a helyzetet Yuu-channak, majd utolsó hamburgerem maradványait is elpusztítom ,és elégedetten hátradőlök.
Remélem boldogsággal önti el a tudat, hogy Kedvesem tölti be a az Ő megüresedett helyét, hisz nála alkalmasabb tisztet keresve sem találtak volna. Ráadásul buzgón folytatja Yuu-chan megkezdett hagyományait, vagyis egész nap kb semmit sem csinál, csak a kanapén döglik. xD Közben eszembe jut, hogy Hitomi is itt van, és ha már Ő megszólított engem, talán nem fogja leharapni a fejem, ha én is rákérdezek néhány dologra nála.
- Mondd csak Hitomi. Te mit szoktál szabadidődben csinálni? - teszem fel az egyik legegyszerűbb kérdést, ami eszembe jut. Annyit tudok, hogy genetikus, de nyilván neki is szokott szabadideje lenni, és kíváncsi vagyok rá, hogy olyankor mit szokott csinálni.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te33500/40000Flamoland - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyPént. Május 14, 2010 9:00 am

Daitenshi kirándulás ~ Flamoland reszkess!


- Itadakimasu...
Szólaltam meg én is, elképedve a látványtól amit a valósággal habzsoló Yuu nyújtott. Mire a számhoz emeltem és összenyomtam kissé a szendvicsem, hogy beférjen emésztőcsatornám előörsébe, addigra ő már kettőt le is küldött a gyomrába a sajtburgereiből. Újabb bizonyíték arra, hogy mennyire kimerítette ez a kis iránytűs kalandja. Mindenesetre én is farkaséhes voltam, így ha nem is ekkora sebességgel, de jómagam is fogyasztani kezdtem az adagom, ami nagyrészt inkább krumpliból állt, lévén saját megítélésem szerint a szendvicsekből kevesebb energiát nyertem volna, tudván hogy körülbelül mi mindent tesznek ezekbe az ételekbe.
- Ha a legközelebbi találkozó alkalmával is enni akarunk, akkor inkább készítek valamit én, ami van ennyire finom, de sokkal táplálóbb, és nem kell belőle egy hadseregnek való adagot megenni, hogy jóllakjunk...
Fűztem hozzá, miután lenyeltem egy falat krumplit. Nevetséges mennyiségű étel terült el előttünk, ezek a gyorséttermek igazán értik a dolgukat, hogy fosszák ki az embert az utolsó petákjából is. Nem lennék rajta meglepve, ha olyan anyagokat is hozzáadnának sütéskor a kajához, amitől függővé válik az ember, vagy még éhesebbé teszi. Abban teljesen biztos voltam, hogy ennyi burgonya elfogyasztása után egy jó darabig nagyon szomjas leszek, hiszen arra készültem hogy totálisan felborítsam a szervezetem sóháztartását. Viszont nem teszem meg nekik azt az örömet, hogy ezt a folyadékmennyiséget itt vigyem be. Bár éppenséggel megtehetném, hiszen nem én fizetek, hanem Suke. Ami magát az ördögöt illeti, a kérdésemmel láthatóan megleptem, és már örülhetek hogy ha azok után ami történt, megosztja velem az információt. Kíváncsiságom oka egyszerűen az volt, hogy ne egy éles szituációban kelljen meglepődnöm, és újraterveznem a stratégiámat. Más nem járt a fejemben. Az étkezés eléggé lefoglalt ahhoz, hogy ki tudjam verni a fejemből a vele kapcsolatos zavaró gondolatokat, segített a józan eszemnél maradnom. Azt hiszem tudom már mit fogok csinálni, ha újra egy levegőt kell vele majd szívnom a jövőben. Most egyébként is legfeljebb ököllel tudnék nekimenni, ami tekintve hogy nő vagyok, nem kecsegtetett sok jó előjellel, hiába volt nememhez képest erős karom. Plusz mégiscsak egy étterem közepén voltunk.
- Benne vagyok!
Vágtam rá félelmetesen gyorsan, nagy magabiztossággal. Ugyan egyelőre elég volt az is, hogy Suke kardja jég-alapú, hiszen Yuu lélekölőjéről se tudtam sokkal többet, mint hogy föld-alapú és hogy hasonló dolgokat tud vele csinálni, mint én a vasporral. Remélem a vaizardnak nincs kifogása kettőnk párharca ellen, és nem bánja ha emiatt borul egy kicsit az edzéstervünk. Mivel a beszélgetés ezután olyan témára terelődött, ami engem biztosan nem érintett és a kettejük hangneméből az is biztos volt, hogy új információt nem tudok meg a Seireiteiről, így inkább hátrasöpörtem a hajam és kicsit jobban körülnéztem, miközben a fejemet tömtem. A tekintetem hamar össze is akadt egy magányosan étkező fiúval, aki már ki tudja mióta bámulhatott engem. Így, hogy ránéztem, persze már villámgyorsan talált magának valami más látnivalót. Nyilvánvaló volt, hogy mi a helyzet, jól esett hogy még ebben a ruhában is van olyan, akinek vonzom a tekintetét. Akaratlanul is beugrott a kérdés, hogy vajon miféle csoportnak is tűnhetünk egy külső szemlélő számára? Egy normális kinézetű férfi, aki úgy eszik mint egy óvodás, egy kosodés-hakamás-haoris borzos fejű alak szokatlan hajszínnel meg egy melegítős fiatal lány. Három ennél eltérőbb öltözködési stílust elég nehéz lett volna kitalálni, így Yuu is hiába fáradozik azon, hogy valamiféle üzletembereknek tüntessen fel minket, nincs olyan szerencsétlen aki ezt bevenné. Gondolataimba merülve falatoztam tovább, csak arra kaptam fel a fejem, hogy a nevemet hallom.
- Sh... semmi különöset. Aaa... ööö... tudományos folyóiratokat olvasok a továbbképzésem érdekében, illetve karbantartom magamat. Sajnos nincs sok szabadidőm emellett a munka mellett.
Még épp időben haraptam el a mondatot, ahhoz hogy feltűnés nélkül javítani tudjak. Biztos remek ötlet lett volna megosztani Sukével hogy ha nem dolgozom, akkor éppen tudatosan a kollégáira vadászok. Erről az apró részletről elég, ha a vaizard tud. Még így is hebegés-habogás lett a dologból, de csak azért hogy valamelyest legalább igazodjak a Yuu által reprezentált image-hez, bármennyire is irreális.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te68000/100000Flamoland - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyPént. Május 14, 2010 11:21 pm

Daitenshi kirándulás ~ Flamoland reszkess!

Szerencsétlen tisztítási kísérletemmel csak annyit érek el, hogy a szószt még jobban beledolgozom az anyagba. Egy pillanatig még vizsgálgatom az elpusztíthatatlannak tűnő foltot, majd egy vállrándítás kíséretében nem foglalkozom vele tovább. Felsőm szerencsére sötét színű, így nem is látszódik annyira rajta. Magamban jót kuncogok a megrökönyödött pillantásokon, amelyeket két társam lövell felém. Azt mondták éhesek, erre itt szöszmötölnek a gyerekadagjukkal. Gyakorlott mozdulattal bontom ki a szívószálam, ami rövid úton alámerül a jeges vizeskólalöttyben. Tudatában vagyok annak, miszerint az efféle kajáknak semmi tápértéke nincs, ráadásul ha megeszel egyet, akkor csak még éhesebb leszel tőle. Ezen megfontolásból is indítottam több mint egy tucattal, mert fel vagyok rá készülve, hogy utána nyolcszor olyan üres lesz a bélésem. Kortyolok egyet italomból, miközben feltartott hüvelykujjal támogatom Hitomi azon indítványát, mely szerint következő alkalommal Ő fog főzni. Mostanában csak gyorsfagyasztott cuccokon és gyorsétteremi szeméten élek, így üdítő változatosságként jelenik majd meg az életemben a főtt étel. Suke eközben ügyesen kitér a képességeit firtató kérdés elől, ezt követően pedig gyorsan meg is beszélnek egy közös edzést. Íriszeimet a mennyezet felé fordítom, s csak remélni merem, hogy nem ölik meg egymást. A vért nagyon nehéz felmosni a parkettáról és a vízköpők sem ilyen feladatokra lettek kitalálva. Természetesen egy másodpercre sem fordul meg a fejemben a fizikai munkavégzés, az nem az Én stílusom. Elmélkedésem közepette a kapitány választ ad, melynek köszönhetően csodálkozva tekintek a férfira.
- Áhh, Mitsuko? – kérdezek vissza, míg megpróbálom felidézni a nő arcát. Rövidesen az 5. osztag egykori hadnagyának képe úszik be az elmémbe, akivel Seireiteiben nem túl finoman elbántam. – Érdekes választás, de kétségtelenül megvan minden képessége a feladathoz. Gratulálok a kinevezéshez és az eljegyzéshez is, bár ez gondolom nem fog eljutni hozzá. Persze, szívesen megjelennék az esküvőn, ha épp nem akar egy rakat shinigami megölni.
Utolsó kijelentésemet követően halkan felnevetek, mert egy igen abszurd jelenet körvonalai rajzolódtak meg bennem. A násznép biztos rögtön teljes harci díszbe vágná magát, hogyha beszambáznék, mint mondjuk a vőlegény meghívottja. Jókedvem persze hamar tovaillan, amint eszembe jut Chiyoko és a Nála hagyott jegygyűrű. Gondterhelt sóhaj szakad fel mellkasomból, hiszen kitudja mikor rendeződnek a dolgaim, s kelhetünk egybe. Kicsit szomorkásan tömök magamba egy marék krumplit, hátha attól jobb kedvre derülök. Saját lelki defektusomban elmerülvén, csupán fél füllel hallgatom Hitomi válaszát, melyet a szabadidős kérdésre ad. Ajkaim rögtön felfelé görbülnek, ahogy hallójárataimat eléri az első szótag, amit teljesen más jellegű hablatyolás követ. Nem lenne okos dolog megemlíteni a vadászathoz fűződő beteges szenvedélyét, főleg Watanabe előtt nem. Nos, igen… A halálistenvadászat egyelőre még nincs benne az olimpiai sportok keretében. Mindenesetre ügyesen kivágta magát, s részben még a kamucéges történethez is passzolt egy kicsit. Valójában álcánk teljesen felesleges, mert senki sem hinné el egy normálisan étkezni nem tudó félnótásról, hogy vállalatigazgató. Viszont itt van a csavar! A megtévesztés mestere vagyok! Surprised Jó-jó, ezt még Én sem hiszem el, de azért király lenne. Suke, az meg Suke. Mióta keptön lett, mindenhová az egyenruhájában járkál, pedig inkognitója érdekében jobban tenné, ha néha normálisan is felöltözne. Mármint az emberek világában bevett normák szerint, mert ugye Soul Societyben a lábát csókolgatnák, amint megpillantanák felszerelésében. Itt viszont akár le is sittelhetnek, amiért a srác egy baszottnagy karddal mászkál, mintha ez csak természetes lenne. Sakai kilóg közülünk, hisz’ messziről lerí Róla, hogy Ő normális, nem úgy, mint mi ketten.
- Előreláthatólag mi lesz a menü, ha megyünk? – fordulok a társaság egyetlen női tagja felé, valós érdeklődéssel. – Régóta tudsz főzni? Ne értsd félre, nem a hozzáértésedet próbálom megkérdőjelezni, csak érdekel.
Megint csak a hasamra gondolok, holott még mindig van előttem egy halom kaja. Ezen megfontolásból rögtön magamhoz ragadok egy sajtburgert és két harapással be is burkolom azt. Sajnos konyhaművészeti tehetségem leragadt a teafőzés, valamint a mikróba bedobás szintjét. Azonban meg kell jegyezni, miszerint az előbb említett két cselekvést profi szinten űzöm.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te34000/45000Flamoland - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyHétf. Május 17, 2010 3:06 am

Daitenshi kirándulás

Arcomon széles mosoly jelenik meg, mikor Hitomi elfogadja a "kihívást". Egyszerűbb lett volna, ha szépen elregélem neki zanpakutom képességeit, de abban semmi szórakoztató nincs. Ha edzés, harc közben derülnek ki a dolgok, az annál jobb, mivel akkor nem tudjuk, hogy mivel állunk szemben, tehát meglephetjük ellenfelünket. Természetesen Hitomi esetében ilyenről szó sincs, hisz nem akarom megölni, sem bántani. De az csak Neki is jó lehet, ha edzünk egyet, mivel Ő erősödik, tapasztalatot szerez, én meg edzésben tartom magam, nem utolsó sorban pedig kíváncsi vagyok rá, hogy mit tud a lány, mert a könyvtári jelenet minden bizonnyal csak egy ízelítő volt abból, amire képes. Nem mintha szükségem lenne rá, hiszen tökéletes formában vagyok, meg a 10. osztagnál is rendszeresen edzek hol egyedül, hol valamelyik tisztemmel. Azt viszont nem gondoltam volna, hogy még a szabadidejét is tanulással tölti. Az ember azt hinné, hogy sportol, vagy bulizik, meg ilyesmik, erre tudományos folyóiratokat böngész. Szokatlan "hobbi", de mindenki azt csinálja szabadidejében, amit szeretne, és amiben örömét leli. Nyilván ezért is töltöm szabad óráimat például az egyik háztetőn, vagy az irodában az íróasztalom előtt található kanapén gy üveg sakéval meg egy doboz cigivel. Persze kiveszem a részem a munkából is, olykor-olykor aláírok néhány tucat papírt, hogy igen láttam, és tudom, hogy mi folyik az osztagomban, de általában csak aláírom, a hadnagyom meg elintézi a többit. Áldom a szerencsémet, hogy ilyen tökéletes hadnaggyal áldott meg a sors, mint Vera.
- Rendben, akkor majd kölcsönzünk Yuu-chantól egy üres termet, ahol megküzdhetünk! - intézem szavaim a Lányhoz.
Ezután a téma elterelődik, mégpedig Yuu-chan volt "munkahelyéhez", a 8. osztaghoz. Tény, hogy nem lesz mostanában a hónap dolgozója arrafelé, de az is biztos, hogy meg tudná oldani a vaizard, hogy ott lehessen az esküvőn. Ki tudja, lehet, hogy mire oda kerülnénk, már rég tisztázódni fognak körülötte a dolgok, és ismét "normális" Seireitei polgár lesz. Mindenesetre Mitsuko tökéletes utódja lett Yuu-channak, mivel Kedvesem lustaságból sem marad el nagyon a vaizardtól, és a munkamorálja is kb ugyan azon a szinten van mint a Srácnak. xD
- Talán ha tisztáznád magad, ott lehetnél az esküvőn, Yuu-chan. Chiyo is biztos örülne, ha nem suttyomban kéne elmászkálnia hozzád. - mondom kicsit komolyabbra fordítva a szót. Természetesen tudok a szóbanforgó leányzó kimaradásairól, hiszen nagyon jó barátom és észreveszem, ha titkolnak előlem valamit. Elég veszélyes a játék, amit játszik, de ha egyszer csak így lehet elintézni, hogy találkozzanak, akkor nincs mit tenni. Mivel Yuu-chan még mindig dezertőr közveszélyes gyilkosnak van kikiáltva, és vérdíj van a fejére kitűzve, nem teheti meg azt, hogy naponta bemászkál a 13. osztaghoz.
Az ötlet, hogy nem is ide kéne járni kajálni, hanem Hitomihoz, még jobb, mint az enyém volt. Valóban elég egészségtelen az itteni kaja, és a normális adagnak a háromszorosát is megeszi az ember, mire jóllakik úgy, mintha két jól megrakott sonkás sajtos szendvicset enne, amit otthon készített. Remélem Hitomi jól tud főzni, meg ilyenek, és tényleg jobb választás, mint a Flamoland.
- Okés, akkor ezt megbeszéltük, Yuu-chan! - szólok vigyorogva a vaizardnak, és úgy tekintem a dolgot, mintha már el is lenne intézve. Biztos Hitominak sem lesz ellenére az ötlet, hogy a fél Daitenshire főzhet, köztük egy shingaminak...xD
Az utolsó korty kóla is elfogy, így mivel már nincs mit ennem, meg innom, elfoglalom magam egy új cigi felbontásával, amivel a szemben ülő Yuu-chant is megkínálom. Néhány másodperc múlva már számban füstölög a nikotinrudacska, és jóízűeket szívok belőle, mintha csak egy napi kemény munka után pihennék meg. Aztán eszembe jut egy másik téma, ami nyilván érdekelni fogja a Daitenshi vezetőjét is, bár abban nem vagyok biztos, hogy Hitomi örülni fog e neki.
- Beszéltem Yukével. Elfogadta a feltételeket, és átadtam neki egy amulettet. Azthiszem már tekinthetjük tagnak. - szólalok meg egy adag füst kifújása után, szórakozni kezdek a tálcámon pihenő szívószállal.
Vissza az elejére Go down
Shihuru Natsuki
Quincy
Quincy
Shihuru Natsuki

nő
Hozzászólások száma : 68
Tartózkodási hely : Shihuru rezidencia | Raiden háza | Egyetem*.*
Registration date : 2009. Aug. 10.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Fame monster ~ Hollywood's next mascot
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te7500/10000Flamoland - Page 2 29y5sib  (7500/10000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyHétf. Május 17, 2010 9:48 pm

Nagycsaládi összejövetel


Azért eléggé meglepő volt látni, ahogy Kuka-kun kis híján kiköpte a kóláját, és aztán meg hevesen fuldoklani kezdett. Látványos szerencsétlenségének néha szemtanújává váltam, mikor a folyosón gyűlt meg a baja valamivel, így viszonylag nyugodtan szemléltem a dolgot. Megfulladni nem fog, de ha mégis kísérletet tesz rá, akkor majd műfogok egyet rajta. Összevont szemöldökkel igyekeztem visszaemlékezni az elsősegély-nyújtó tanfolyamra, és elégedetten állapíthattam meg magamban, hogy sikerült egészen rövid idő alatt kapcsolnom. jó, azért kicsit megrémített, hogy újonnan felfedezett rokonunk itt kapott görcsöt mellettünk, mindezt csupán egy név említése miatt. Ráadásul, szegény Zed tényleg nem csinált semmi rosszat, és mégis, mindig, mindenki majd meghal, ha megemlítődik a neve.
- Oké, de azért jobban is vigyázhatnál magadra, Kuka-kun. - néztem rá morcosan. Nem szívesen vesztettem volna el régen látott unokabátyámat azért, mert megfullad egy korty kólától. Ráadásul, Touma a válasznál elsötétedett képpel jellemezte az én imádott partneremet, amitől felhúztam az orrom. Magától értetődik, hogy teljes és tökéletes rajongás jár neki, amiért feláldozta magát, és mindig ott volt mellettem! Jó, néha tényleg egy perverz állat, mint amikor pár hete rám rontott zuhanyzás közben kukkolni, de akkor megismertettem a szájával a csapot, úgyhogy semmi probléma nem maradt utána. Nem értem, Touma miért képtelen elfogadni, hogy Zed része az életemnek. Mintha azt akarná, hogy nyomtalanul tűnjön el, és még a létezése emléke is kitörlődjön a fejemből. Pedig ez nem fog menni, egyrészt belepusztulnék, ha elmenne, másrészt meg tudhatná a hülye bátyám is, hogy őt is szeretem. Nem tehetek róla, hogy irányában sokkal nehezebb kimutatni az érzelmeimet. Mád az, amikor gépe lőtt punnyadva msnezel valakivel, és más, ha élőben melletted van. Én ebben az esetben zárkózottabb leszek, sajnálom. Mindig félek tőle, hogy Touma mit gondol rólam, vagy éppenséggel mit tenne, ha közelednék felé. Jobb, ha nem teszem, és nem lesz belőle baj...
Gondolataimat Kuka-kun arckifejezése, vagyis egy hal tökéletes utánzása visszaterelte a jelenbe, és akaratlanul is elvigyorodtam, kicsit még nevetgélni is kezdtem a feje láttán. Aztán közelebb evickéltem hozzá, és beletoltam a képemet az övébe, majd összehúzott szemmel tanulmányozni kezdtem a fejszerkezetét.
- Hát, szerintem ez a szín is jól áll neked, Kuka-kun. Ráadásul, ez valahogy egyedi. Legalább kitűnsz a tömegből. - vigyorogtam tovább, és lezökkentem mellé. Karba font kezemet kiszabadítottam fogságából, és a kólás poharamért nyúltam. Azt a pár kortyot már nem akartam benne hagyni, és a jóllakottság érzésének hiányában legalább szomjas ne legyek. aztán elterelődött a szó a nyelvekre meg a művészettörténetre, és hirtelen úgy éreztem magam, mint aki egy kakasviadalon ül. Touma szinte vehemensen védte az angolt, és háttérbe szorította a németet, Kuka-kun meg a németről áradozott picikét. Szájtátva figyeltem őket, és a hirtelen keletkezett sokktól ledermedve csak pár értelmetlen szóra futotta tőlem:
- Hátizé... Jahm, persze... Ha nagyon megtáltosodok, akkor mindkettőből is taníthatsz, Kuka-kun. Úgyis csak a javamra válik, nem? - vágtam ki magam a végén, és még egy gyors kis hajpiszkálás is belefért. Ha cigiznék, most biztosan rágyújtanék egy szálra, az tuti. De hát én nem óhajtom lerohasztani a tüdőmet idő előtt, majd elrohad az magától úgy ötven év múlva.
Miután kedves bátyám elszambázott a tálcáinkkal, és betért a mosdóba is, feladtam a reményt, hogy fél órán belül kikecmereg onnan, úgyhogy megragadtam Kuka-kunt, és kivonszoltam a gyorskajálda elé. nem akartam életemet eltölteni a sok bámészkodó között, akik valamiért néha ránk néztek. Bár úgy vettem észre, Kuka-kunt ez kényelmetlenül érintette, míg engem csak bosszantott, hogy ennyire érdekfeszítőek vagyunk.
Miután nekidőltem az épület falának, szoknyámat lejjebb rángattam, és felpillantottam unokatestvérünkre. Kicsit olyan volt, mintha egy hosszú utazás után most megint találkoznánk, és ő szegény pár dologból kimaradt volna. Ráadásul én is kimaradtam pár dologból, őt meg bátyámat illetően is. >.> Azért mély levegőt véve kezdtem el kotorászni a táskámban a telefon után, és miután megtaláltam, diadalittas sikkantással kaptam elő, és nyitottam ki. Jó nagy kijelzője volt, pont ezért szerettem bele. Na meg azért, mert háttérnek kiraktam Zedet, engem, meg Toumát *.* Bár Touma nem állt be közénk pózolni, így csak az látható, hogy Zed vigyorog a kamerába, én meg eltörpülök mellette, és elszántan pipiskedek, hogy legalább a fejem látsszon. A háttérben azért ott van bátyám elsötétült feje, és azt hiszem, ha ezt megmutatom Kuka-kunnak, jellemezni tudom az egész körülményt, ami három szobás kis panelünkben él.
- Idenézz! Itt vagyunk mi hárman. Ugye tudod, hogy veled is akarok majd fotózkodni? - toltam Kuka-kun kezébe a mobilom, és várakozóan pislogtam Toumára, aki méltóztatott megjelenni. Oda is trappoltam elé, és megjátszva a durcásat, felpislogtam rá:
- Hogy vagy képes minket így elhanyagolni, bátyó? - vigyorodtam el a végére, de csak mert megláttam mögötte valakit. Nagy szemfelcsillanás kíséretében öleltem meg Toumát, majd mellette elrohanva bevetődtem Zed elé. Nagy, fekete hajáról már amúgy is könnyen fel tudtam ismerni, de ha még így sem ment volna, a nyakában levő bőrnyakorv igazán árulkodó tényező volt.
- Szijja! Mi a jó francoskát keresel te itt? Nem tanulnod kellene? - álltam elé és hódolatom jeléül megölelgettem, amit egy hosszú morgással lerendezett.
- Menj már arrébb... Jöttem kajálni, éhes lettem. Amúgy meg itt találkozunk majd egy fél óra múlva barátnőmmel. Úgyhogy ne égess, húzz innen. - terelt el az ajtó elől, én meg egy kósza vigyor kíséretében búcsút intve neki ismét hozzácsapódtam bátyámékhoz.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te33500/40000Flamoland - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyCsüt. Május 20, 2010 7:29 am

Daitenshi kirándulás ~ Reszkess Flamoland!


Bármennyit is bámészkodtam, nem tudta elkerülni a figyelmemet Suke eljegyzése és a beszélgetésükből az is kiderült számomra, hogy Yuu-nak is van valakije. Nekem bezzeg… tulajdonképpen ha jobban belegondolok még egyetlen komoly kapcsolatom sem volt, hiszen 13-14 éves koromig még nem igazán gondoltam fiúkra, aztán jött a balesetem és a tolószékes időszakom, amikor érthető okokból nem igazán érdekeltem az ellenkező nemet. Ugyan ki randizna egy depresszióba zuhant kriplivel? Az igazat megvallva én sem voltam abban a lelkiállapotban, hogy barátom legyen, de azalatt a cirka másfél év alatt ez a “veszély” egyáltalán még csak nem is fenyegetett. A családom halála után pedig ismételten más dolgok foglalkoztattak, és ez azóta sem változott. Munkába meg edzésbe temetkezem éjjel-nappal, a hozzám legközelebb álló férfi meg egy 64 éves professzor, a munkaadóm és egyben mentorom. Pár hónap és 21 leszek, reménytelen vagyok… Könnyen lehet hogy ha belemásznék egy komolyabb kapcsolatba, alapjában megváltozna a véleményem a mostani életmódomról, elég valószínű hogy fel is hagynék vele, de addig amíg meg nem találtam azt a shinigamit, aki apa, anya és Kotomi onee-chan haláláért felelős, addig erről szó sem lehetett. Nem akarok olyan érzést hagyni másban, mint amit én éreztem amikor elmentek a szeretteim… márpedig az én életem is bármelyik nap véget érhet. De addig ameddig a legminimálisabb célomat nem teljesítettem, azaz ki nem oltottam annak a halálistennek az életét, addig még ezt sem engedhettem meg magamnak. Ezért vagyok most ebben a szervezetben, hogy még erősebbé válhassak és ne kelljen ettől félnem. A Sors Dárdájának elpusztítása vagy a világ megmentése a gonosztól csak egy másodlagos feladat ezen önös érdekem tükrében.
- Szerencsések vagytok…
Szólaltam meg halkan, miközben teljesen magamba mélyedve tömtem a számba a krumplit, kívülről kábé úgy nézhettem ki mint aki szerelmi bánatában az evésbe menekült. Ennek a kettőnek sikerült pont olyan témát találniuk, ami ilyen reakciót vált ki belőlem. Miért nem tudnak mondjuk baseballról vagy fociról dumálni, nem ez lenne két rendes férfi között az elsődleges téma? Mattaku… Viszont a tempós, cseppet sem nőies evésnek köszönhetően legalább a burgonyám mennyisége leapadt és így nem kellett attól tartanom hogy a két Yuusuke jóval hamarabb befejezi az étkezést, mint én.
- Bármilyen klasszikus bentót megcsinálok, egyezzetek meg valamiről és elkészítem. A főzés nem más, mint ugyanazoknak a mozdulatsoroknak és technikáknak a különböző kombinációban való alkalmazása más-más alapanyagokkal. Ha ismered a fogásokat, onnantól kezdve már nincs előtted akadály. Anyukám tanított meg minket főzni amikor még kicsik voltunk, persze a nővérem sokkal ügyesebb volt nálam, akárcsak minden másban, de idővel én is belejöttem.
Feleltem Yuu kérdésére. A válasz második felére egy szomorkás mosoly ült ki az arcomra, ahogy szembejutottak a régi emlékek és a sok bénázásom. Semmi sem állt jól a kezemben, még szeletelni se tudtam rendesen, de hát én mindennek így kezdek neki szinte, amihez nem a memóriám meg az eszem kell. Az írásom a mai napig irtó ronda, még szerencse hogy van ez a számítógép nevezetű gépezet, ami ezt a problémámat nagyrészt megoldja. Amennyivel többet írok billentyűzeten, nem csoda hogy azon már villámsebességgel működnek az ujjaim. Kicsomagoltam a második és egyben utolsó szendvicsemet is, de alighogy hozzáláttam, kesernyés füstszag csapta meg az orrom.
- Boldoggá tennétek, ha legalább evés közben tekintettel lennétek a nemdohányzó hölgyekre…
Vetettem oda bosszúsan. Nagyon irritált ha füstöt kellett szívnom étkezés közben, hiába szokás végigcigizni az evést a dohányosok körében, ez azon kevés dolog közé tartozott amit nem tudtam elviselni. Yuu így is épp eleget dohányzott, függőség ide vagy oda, azért fél órát talán kibírhatnának bagó nélkül.
- Szóval már nem én vagyok a legújabb tag? Ki ez a Yuke?
Fogalmazódott meg bennem a kérdés Suke szavai hallatán, amit nem restelltem hangosan kimondani. Valahol mélyen sejtettem már a választ, és nagyon reméltem hogy nem azt fogom hallani.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te68000/100000Flamoland - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 12:42 am

Daitenshi kirándulás ~ Flamoland reszkess!

Lassan az utolsó sajtburger is a gyomromba vándorol, ezt követően halk szusszanás kíséretében dőlök hátra. Egyáltalán nem tápláló ez a cucc, most mégis kellemesen eltelve érzem magam tőle. Persze majd hazafele menet biztos fog kopogni a szemem az éhségtől, de otthon legalább kellő mennyiségű szakéval és csipsszel tudom majd kompenzálni. A Suke által felajánlott szálat készségesen elfogadom, azután a fülem mögé rakom. Még nem fejeztem be teljesen az étkezést, s csak a megfelelő emésztés elindításához akarom felhasználni a dohányrudacskát, mert különben annyi lenne a bifidusz eszenzíszemnek. Épp egy marék sült krumplit tuszkolok a számba, amikor meghallom a Shinigami következő kijelentését. Tisztában vagyok vele, miszerint a férfi számára egyértelműek az eltünedezések, de mégsem lenne olyan egyszerű tisztázni személyem, mint ahogy Ő azt elképzeli. Sok halálistent megöltem, ráadásul nem egy kapitányt súlyosan megsebesítettem. Watanabét beavattam ugyan a terveimbe, valamint megosztottam Vele a célom, ám ezt nem tehetem meg a Gotei 13 összes vezetőjével. Túl veszélyes lenne, másrészről pedig nem bízok annyira a kapitányokban, hogy ekkora horderejű dolgot a nyilvánosság elé tárjak. Már egy ideje csupán távoli vágyálomként él bennem az elhatározás, mely azt sugallja, hogy egyszer visszatérhetek az „otthonomba”, s minden úgy lesz, mint rég. A fiaimat sem láttam még, pedig talán épp most kezdenek négykézláb mászni vagy bébikaját burkolni. Valószínűleg első szavaikról is le fogok maradni, amik között biztos nem fog szerepelni az „Apu”. Nem csodálkoznék rajta, ha egy napon véres bosszúállókká válnának, kiknek egyetlen céljuk felkutatni és megölni nemzőjüket, aki magukra hagyta Őket.
- Visszatérésem még várat magára, tudhatnád, mennyire kedvelnek jelenleg odaát. – szólalok meg némi keserűséggel a hangomban. – Mindenesetre tervezek normális életet élni, viszont a mostani helyzet nem ennek kedvez. Miután sikerült mindent elrendeznünk, s a kedélyek is lecsillapodnak, akkor talán megpróbálkozok a nevem tisztára mosásával. Sajnos, most Seireiteiben csak a bitófa várna.
Tudatában vagyok a tényeknek, ezért sem akarom téveszmékbe ringatni magam. Elgondolkodva hallgatom Hitomi rögtönzött előadását a főzésről, amihez ugyancsak az elmaradhatatlan tudóshozzáállását veszi alapul. Édesanyja említését követően a hangulatban beálló változás kissé lehangoló, azonban ezt hamar tovaűzi a 10. osztag kapitányának következő kijelentése. Elégedett bólintással jelzem a felvétel sikerességét, habár nemigen bízok Yukezo mostani elmeállapotában. Valahogy túlságosan megváltozott és nem éppen előnyére. Igaz, régebben is az idegesítő nemes szerepét öltötte magára, ám mostanában talán túlságosan is el van telve önön nagyságával. Jó, ezt nem pont Nekem kellene kimondanom, de attól még így igaz. Mindenesetre erős harcos, valamint csatlakozásának hála könnyebben figyelhetek Rá, nehogy valami számunkra kedvezőtlen magánakcióba kezdjen. Sakai kérdése nem ér váratlanul, ennek ellenére nem tudom miképp is válaszoljak rá hirtelen. Sukéra is rátámadt, pedig a fehérhajú férfinak nincs is annyira fenyegető kisugárzása, mint az új tagnak. Egyfajta rossz érzés fog el, ahogy a következő találkozóra gondolok. Remélhetőleg a puszta jelenlétem elég lesz ahhoz, hogy visszafogjam az indulatokat, de ebben sem vagyok száz százalékig biztos. Ajh, nem a legrózsásabbak a kilátások, az egyszer biztos.
- Nos, Tamachi Yukezo Testvériségünk legújabb tagja. – kezdek bele a magyarázatba, ezzel választ adva a lány mindkét kérdésére. – Még Soul Societyben hívta fel magára a figyelmem, egyik közös küldetésünk alkalmával. Nem fogsz neki örülni, de Ő is halálisten, méghozzá kapitányi szintű. Habár nem olyan erős, mint Yuusuke, ennek ellenére elrettentő hatalmat képvisel. A gyengébbek között, természetesen…
A srác családi ügyeit nem említem meg, azzal Hitomi nem sokat érne. Ezzel ellentétben Watanabe valószínűleg tisztában van a Tamachi birtokon lezajlott összecsapással, melynek végén a klán vezetője életét veszítette. A halál sosem örömteli, viszont gyászt sem érzek a férfi irányába. Egyrészről nem is ismertem, másrészről a Yuke által elmesélt történetek alapján egy korrupt nemessel kevesebb van a Tiszta Lelkek Városában. Igazából a Villámvándor döntését sem értem, hiszen simán a régi birtokon maradhatott volna, mivel egy efféle ügyet eltusolni gyerekjáték. Ennek ellenére Ő mégis a nyomdokaimba lépett, ámbátor nagy szerencséjére egyetlen Taichouval sem került összetűzésbe. Tiszteket azonban biztos ölt, ezért visszatérve Rá is hasonló sors várna, mint Rám. Szerencsére Karakurában hamar sikerült beilleszkednie és itt legalább kamatoztatni tudja azt a tudást, amit hosszú élete során összegyűjtött. Iszok még egy kortyot a szinte üres poharamból, aztán még elsötétedő tekintettel hozzáteszek néhány szót előző monológomhoz.
- Be kell valljam, nem bízok meg Benne teljesen. – jegyzem meg végül kelletlenül, az ivóeszköz lecsapásával egyetemben. – Rajta kell tartanunk a szemünk, különben még meggondolatlanul cselekszik. Kevésbé tud hideg fejjel döntést hozni, mint annak idején, a dühe sokkal könnyebben elragadja. Rossz tulajdonság, nagyon rossz…
Már régen nem az az ember, akit az elején megismertem. Igaz, Én is rengeteget változtam az elmúlt hónapokban, sokkal racionálisabb vagyok, mint voltam. Ám a Tamachiból áradó kiszámíthatatlanság óvatosságra int. Ezért sem engedélyeztem rögtön a Daitenshibe való belépését, rengeteget elmélkedtem a kérésén. Az utazások ebben a dimenzióban sokkal rövidebb ideig tartanának Neki köszönhetően, de vajon megéri-e a gyorsaság ezt a kockázatot? Majd kiderül, hagynom kell, hogy az idő eldöntse.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te34000/45000Flamoland - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptySzer. Május 26, 2010 12:58 am

Daitenshi kirándulás

Így, kajálás után már mindjárt kellemesebb beszélgetni akármiről. Éhesen nem lehet normálisan társalogni, de miután megtöltötte az ember/shinigami/vaizard a bendőjét, egyből megindul a témázás. Kellemes, vagy épp kellemetlen emlékek törnek fel mindannyiunkban, kinek mi jár. Bennem épp vegyes érzelmek viaskodnak egymással. Egyrészt örülök neki, hogy Yuu-chan nem hiába hagyta el Seireiteit, és a "nagyobb jó" érdekében ölt le jónéhány tisztet és sebesített meg több kapitányt, közte Engem is, másrészt nem igen tudtam megbocsájtani neki legbelül azért, amiért Mitsut is bántotta. Ezek olyan dolgok, amik mélyen bent maradnak az ember lelkében, elnyomva, de mikor csak alkalmuk van rá, egyből elő törnek, és nem hagynak nyugodni. Jópár hónap eltelt már azóta, és ritkán, vagy szinte sosem jutnak eszembe az akkor történtek, most mégis elsötétül tekintetem pár pillanatra, hogy némi viaskodás után újra jókedvűen kapcsolódjak vissza a társalgásba. Jó lenne, ha el tudna jönni a majdani esküvőre, de ha addig nem tisztázza magát, ez aligha lehetséges. Ahogy Yuu is modta, bitófa várna rá most, ha betenné a lábát a Seireiteibe. Bár lehet, hogy addig sem jutna el, mert végeznének vele, mielőtt felakaszthatnák. Udvariasan mosolygok egyet a tréfán, bár semmi vicces nincs benne. Még rágondolni is rossz, mi lenne, ha kiderülne, hogy én is titkos "testvériségekben" ügyködök. Kétségkívül rám aggatnák az "áruló" titulust még mielőtt megmagyarázhatnám a dolgot. A legrosszabb nem is ez lenne a dologban, hanem az, hogy Mitsu is megtudná ezt az egészet, és rájönne, hogy hazudtam neki. Azt nem bírnám ki. De hagyjuk ezt a dolgot, nem derült ki még, és nem is fog, hacsak el nem árul minket valaki, aminek valljuk be, kevés az esélye, de jobb félni, mint megijedni. Inkább jelentem az örvendetes hírt, hogy Yuke is sikeresen csatlakozott a szervezethez, így már hatan vagyunk a Daitenshiben, és nőttek az esélyeink arra, hogy sikerrel járjunk küldetéseink során.
Némán, elgondolkodva hallgatom Yuu-chant, amint Hitominak mesél Yukéről, és be kell valljam, 1-2 dologban kénytelen vagyok neki igazat adni. Túl sötét Yuke magánéleti háttere és túl sok sötét folt van benne. Ezek pedig nem a legjobb hatással lehetnek a Daitenshire, mindazonáltal belépett a Szervezetbe, így már nem tudunk mit tenni, minthogy figyeljük. Yuu-channal ellentétben én ott voltam a Seireiteiben, mikor az a bizonyos dolog történt, és én még jobban nem bízok Yukében, mindazonáltal a találkozónkon rendes, é normális volt, így nem hiszem, hogy gondunk lenne vele, és hatékony tagja lehet a Daitenshinek.
- Ő kevésbé olyan elnéző, mint Én. Szóval próbáld meg magad a leghatékonyabban visszafogni, Hitomi. De szerintem nem lesz vele gond, Yuu-chan, bár nem árt óvatosnak lenni. - szólok kissé komolyabban is talán, mint kéne. Tény, hogy Én nem bántanám a lányt, de nem vagyok benne biztos, hogy Yuke is ugyanígy tenne, ha rátámadna Hitomi.
Hátradőlök és szívok egy slukkot a cigimből, majd észreveszem végre valahára, hogy miért is bámul meg annyira mindenkit. Elvégre nem hétköznapi látvány egy shinigami egyenruhában és haoriban, az oldalán karddal mászkáló egyén a Flamoland közepén.
- Mindjárt jövök. - szólok Yuu-chanéknak csendesen, majd felállok az asztaltól és elindulok a mellékhelyiség fele. Mint minden magas beosztású tisztnél, nálam is van lélekkapszula, így csak be kell vennem, és máris a póttestemben flangálhatok. A procedúra elvégzése után immáron a szokásos kék farmer, kék póló, kék sportcipős laza megjelenésemben feszítek, és visszamegyek a többiekhez, majd újra helyet foglalok. Még "átöltöztem" eszembe jutott, hogy ha már így önkényesen eldöntöttük, hogy ezentúl Hitomi fog főzni, mi lenne, ha ellátogatnánk hozzá! Úgy is kíváncsi vagyok egy genetikus otthonára, hogy hogyan nézhet ki.
- Hmm Hitomi-chan, van otthon valami jóféle teád? Kedvem lenne meginni egy csészével, az itteni gyors kiszolgálású teák fabatkát sem érnek! - hívatom meg magunka gyakorlatilag, majd rávigyorgok Yuu-chanra. Biztos neki sincs ellenére egy kis frissítő így ebéd után.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te33500/40000Flamoland - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptySzomb. Május 29, 2010 8:36 pm

Daitenshi kirándulás ~ Reszkess, Sakai-lakás o.O


Mindannyiunkban sok kellemes és kellemetlen emléket hozott fel a beszélgetés, a többször is semmibe révedő tekintetek legalábbis ezt igazolják. Yuu dezertálásának körülményei csak homályosan ismertek előttem, annyit tudok amit az első találkozásunkkor elmondott, illetve egy-két elejtett morzsából építkezhettem. Ugyan érdekelt a dolog, de nem akartam tolakodónak tűnni, lévén azért a vaizard még mindig nem tekintette magát teljesen kívülállónak, ahogy ezt mostani szavai is bizonyították. Ennek ellenére nem tudtam emiatt neheztelni rá, hiszen ez olyasmi lehetett mintha nekem kéne az emberek ellen fordulnom. Mégis, a tény hogy Yuu jelenleg árulóként van nyilvántartva a Gotei 13 köreiben, segített nekem őt elfogadni. Na meg az, hogy ő nem tisztán shinigami. Valószínűleg Suke esetében ez nem történt volna meg, igazából már az is csoda, hogy most úgy ülök itt, hogy nem éppen elektromos gyógykezelésben részesítem. Most már képes lennék rá, legalábbis úgy érzem az erőm visszatérőben van, de inkább a lustaság érzése fog el egy halom krumpli megzabálása után, mint az ölhetnék. Úgy tűnik az emésztés nagyobb úr, mint a gyűlölet. Talán ennek is köszönhető, hogy amikor beigazolódik a legrosszabb sejtésem Tamachi Yukezóval kapcsolatban, csupán egy mély sóhajjal és a homlokom intenzív dörzsölésével nyugtázom Yuu kijelentését. Nagyon nincs az ínyemre három shinigamival Egyiptomba menni. Három… azt sem tudom, milyen reakciót váltana ki belőlem egyszerre három… Lehet hogy jobb lenne ha itthon maradnék? Ugyanakkor a vaizard számít rám és megígértem neki, hogy nem adom fel, ha nem tartanék velük a piramisok országába, akkor csak ezt az ígéretet szegném meg.
- Nem mindig viselkedek úgy, ahogy a könyvtárban…
Közöltem a kapitány megjegyzésére reagálva, bár ez csak arra vonatkozott, hogy nem minden shinigaminak megyek neki ennyire esztelenül. Mindenesetre elgondolkodtató, hogy vajon akkor is ennyire elnéző lenne-e, ha megtudná hogy az osztaga egy tagja már áldozatomul esett a közelmúltban… Mindenesetre a Yukéról alkotott véleményük cseppet sem segített abban, hogy repesve várjam a vele való találkozást. Miután Suke távozott az asztaltól, valamelyest megkönnyebbülve sóhajtottam fel. Ha csak néhány percre is, de legalább a látványától megszabadultam.
- Nyomaszt… azt hiszem ez a legjobb szó rá…
Jegyeztem meg az orrom alá mormogva, utalva a shinigami kapitány jelenlétére, de mihelyst ezt kimondtam, hirtelen ennek a bizonyos jelenlétnek az érzése szinte teljesen eltűnt. Mintha csak igen távolra került volna az étteremtől. De Suke nem lépett le, hanem jött vissza átöltözve o.O
- Mit csináltál? Mert hogy nem csak szimplán ruhát cseréltél az biztos.
Érdeklődtem nem túl finoman, most az udvariasságom érdekelt a legkevésbé. Igen, izgatott lettem, mert ezt a szintű kisugárzást akár még ignorálni is tudtam volna és ha képes ilyen szinten elfojtani a lélekenergiáját hosszabb távon is, az számomra igazi megváltás lenne. Bár jobban belegondolva, harc közben valószínűleg ez nem lehetséges, és ha pont akkor zakkanok meg, akkor nagyon rosszul járhatunk. Ááááh, megőrülök, erre nincs megoldás, nem úszom meg Sad
- Ha jó teát akarsz inni, tudok egy remek helyet innen nem túl messze. Ha viszont arra vagy kíváncsi hol lakom, akkor ne keress ilyen idióta ürügyeket.
Vetettem oda hűvösen Sukének, miután az italom utolsó cseppjeit is magamhoz vettem a szívószálon keresztül, ezzel befejezve az ebédem. Kényelmesen hátradőltem a székemen, és kezeimet a tarkómra téve gondolkodtam el azon, hogy akarom én-e, hogy Yuu és Suke lássa az otthonomat. A vaizardot nem bántam volna, hiszen megbíztam benne és kvázi én is jártam már nála, elvégre a Fészek épülete az övé volt, noha ő sem a föld alatt lakott azért. De a kócoshajú… egy halálisten a lakásomban? Libabőrös lettem a gondolattól is. Ugyanakkor akár ki is lehetne használni ezt a dolgot… ez egy soha vissza nem térő alkalom is lehet arra, hogy testközelből is megvizsgáljam és betekintést nyerjek egy shinigami képességeinek működésébe! Furcsán villant meg a tekintetem, ahogy ismét Suke felé fordítottam a fejem.
- Nem bánom, vendégül látlak titeket. De akkor induljunk.
Jelentettem ki beletörődően, majd kényelmes pozíciómat feladva előredőltem és felálltam az asztaltól. Megvártam, amíg a többiek is így tesznek, majd miután Suke ígéretéhez híven rendezte az anyagiakat, elhagytuk a Flamolandet anélkül, hogy romba döntöttük volna az éttermet. Nagyjából 15 percnyi sétát követően érkeztünk meg az épülethez, amelynek része volt az a kissé átalakított lakás, ahol napjaim nagy részét töltöttem. A másodikra felérve egy pillanatra hátranéztem, hogy nem vesztek-e el vendégeim a lépcsőház labirintusában, majd jobbra fordulva közelítettem meg a bejáratul szolgáló ajtót.
- Egy pillanat.
Szóltam a két férfinak és azzal se szó, se beszéd, eltűntem a szemük elől. Nem vittem kulcsot, amikor reggel távoztam, semmi felesleges dolgot nem akartam magammal cipelni. Minek is az ha ilyen hasznos képességei vannak az embernek, mint a teleportálás? Bentről zár kattanása hallatszott, és a kitáruló ajtó mögött az én kék melegítős alakom jelent meg a két Yuusuke előtt.
- Kerüljetek beljebb…
Invitáltam be őket szerény hajlékomba és a cipőszekrényből két extra pár papucsot kaptam elő, hogy majd abban lépjenek be a nappaliba.
- Öt perc és jövök, addig nézzetek körül nyugodtan… de ha lehet ne tegyetek tönkre semmit.
Mondtam, majd a lakás belsejébe siettem, hogy átöltözhessek. Nem túl kedves szavak, de ahol Yuu van, ott sok jóra nem számíthat az ember.

>>Folytatás itt<<
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te6500/12000Flamoland - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyVas. Május 15, 2011 3:40 am

Random満たす。 - "ええと、can I sit down?"

Egész day úgy terveztem pihenek. Only sétálgatok, pengetem my beautiful Kuraoudo és élvezem a gyönyörű időt. This is perfect hétvége! Intve egyet my sis' tipliztem le. Of course a lift megint bemondta az unalmast, so kénytelen-kelletlen my power lábaimat kellet megtornáztatni. Már meg sem kottyan. Sóhajtottam egyet, majd igazítottam a vállamon levő gitártokon, aztán go out az épületből. Sötét zugból előbújó rat-ként vágott szembe az az ezer ágra sütő Sun, hogy karjaimat kényszeresen képem elé kellett tennem, mert könnyeim olyan sűrűn gördültek le my face, hogy egy szemfülesebb person könnyedén szökőkútnak hitt volna. Aztán pedig hajkurászhattam volna a galambokat rám ne telepedjenek...
Miután megszokta szemeim fénye az ellenfényt, jött az idea, hisz nekem van awesome sunglasses! Csaptam is azonnal magamat képen, what the hell-ért vagyok ilyen feledékeny! Homlokomon csöppent az izzadságcsepp, aztán azt letörölve my nose-ra nyomtam szemüvegemet. Half fejemet takaró plastic dizájn csodával róttam tovább my road. Úgy terveztem ellépek a parkba és a kis tavacska mellett a big tree árnyékában próbálok ihletet meríteni. I think legtöbb hatást a beautiful környezet nyújtott, and now, nem ártana néhány számot írni. Ha már egyszer megalakult a DevilSmile, szükség van lyrics-re! Egy szál gitárral pedig a legjobb zenét költeni!
Some perc elteltével a park hatalmas kovácsolt iron kapui előtt találtam magamat, melyre fülig érő smile torzult arcomra. Kipirultan, és kihúzva magamat baktattam be, egyenest a lake felé. Nagyon reméltem nem lesz túl sok old ladies, kik azokat a szemtelen galambokat etetik... Ez a bird fajta very dirty and rakoncátlan! I hate... very very... Puszta gondolatától is a cold futott végig hátamon, kocogtatva gerinccsigolyáimat, egy darabot sem kihagyva. Világrengető gondolatmenetemből az előttem átfutó squirrel rázott fel, melyre hátra szaltóval, és enyhén girlish sikollyal válaszoltam. Porfelhőt kavarva vergődtem pillanatokig az úton, mire eszembe jutott ez public place! Így tehát hirtelen fel akartam pattanni, ám my hand-embe giant kavics bökődött. A rosszakaró little stone elérte célját, hiszen fájdalmasan buggyant ki kezemből a blood. Ennek látványától pedig furcsa látomásaim támadtak rainbow unikornisokról és muffinokon ügető lila vakondokról. I dunno milyen mesét nézhettem reggel, de csutkára beleégett my brain-embe...
Elegendő sokkhatás után végül megráztam a fejem and próbáltam feltápászkodni. Hüppögve süllyedtem bele egészséges kezemmel a zsebem mélyére, annak reményében lesz nálam ragtapasz. Of course nem volt. Így felidézve gyermekkori leleményességemnek egy részletét, rácuppantam tenyerem közepére. I hope eláll a vérzés! Ilyen funny módon csatangoltam el a tóig, ahol lucky nem voltak jelen az idősödő szerelmes pulykák... És galambok sem voltak! How lucky! It's freedom! Vigyorogva pattantam az egyik padra, aztán miután meggyőződtem róla no blood, kicipzároztam szépségemet. Nyakamban lógó pengetőm leimádkozása newest problémákat szült. But végül sikerült. Victory! Bele is fogtam a zenélésbe. Yeah, erősítő nélkül ritka bénán szól az elektromos guitar, de Kuraoudo így is tökéletes! Dudorászás és random húrtépések közepette valamiféle új hangszer furcsa dallama kapcsolódott be. Hirtelen körbenéztem. Nobody. Úgy gondoltam csak az eszem tréfált meg. Aztán again hallottam a hangot! Így kénytelen voltam felpattanni helyemről, üldözési mániámnak hálát adva. Csak percekkel később realizálódott bennem ez my stomach hangja!
- Oh my Gosh... I'm hungry... =.="
Jutottam a következtetésre. Hétvége, minden étterem, kifőzde, és büfé fullon van. Viszont muszáj volt a legközelebb esőbe beverekednem magamat... Azért remélem nem word szerint... Flamoland-ben még sosem jártam. Saláta faló... saint cow... ez nem az én világom. A falra aggatott menüt jobban szemügyre véve azonban megnyugodott kicsiny my soul. Így tehát megkönnyebbülten, mosolyogva nyitottam be. But my smile olyan hirtelen arcomra fagyott, mint ahogy a csengő megcsörrent az ajtó fölött betoppanásomkor. A place dugig volt zabáló emberekkel! No, this is the end... Majdnem összerogytam, ámbár Griss-i becsületem pofonja nem engedte. Magam elé tartott ökölbe szorított kezemmel esküdtem fel arra, igenis kerítek egy szabad széket! Történjen bármi!
So, az asztalok között kommandózva figyeltem. A tizedik megtömött table után azonban kezdtem feladni. Épp hátat akartam fordítani, s megsértett gőgös gúnárként akartam magam mögött becsapni az ajtót, mikor a sarokban megpillantottam egy üres helyet. Azaz, majdnem üreset. Sasszemeim félig cserben hagytak, hiszen ahogy közelebb ballagtam egy csajszikát pillantottam meg. Üsse kavics, remegő lábaim és az éhségtől habzó mouth nem engedte, hogy csak úgy lelépjek. Már csak a megszólításon kellett gondolkodnom. Szinte biztos voltam benne, azért néz rám furcsán a girl, mert extra értelmes ábrázattal akarok összekvartyogni japánul egy mondatot:
- Oh, sorry but... szabad ez a hely? Normál esetben meg sem fordulna a fejemben, hogy csak úgy leüljek somebody mellé, but... but... mindjárt feldobom a praclim, ha nem jutok kajához! Oh, oo~hh... sorry, sorry, really... a jó modorom again felmondta a szolgálatot!
Kalimpáltam minden létező végtagommal össze-vissza, melynek köszönhetően még az asztalról is levertem a sótartót. Kikerekedett szemekkel végigkövetve annak földre érkezését húztam össze myself, és nyüszítve egyet az asztal alá vágódtam. Még csak az kell, hogy észrevegyék miattam tört szilánkokra az a cucc... aztán pedig kirúgnak az étteremből and I'll die out! O.O
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te32500/45000Flamoland - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyVas. Május 15, 2011 10:21 pm

Random満たす。 - Devil smiles on me again ☆⌒\(^▽^")

-Valami nem stimmel ezzel a tokkal... azt hiszem szivárog belőle a lélekenergia... -forgattam meg a kezemben az építészeti irattartónak álcázott zanpakutou tartó hengert egy sikátor falának dőlve. Még Kisuke készítette nekem, hogy leárnyékolja a lélekölő kardom energiáját, és érzékelhetetlenné tegye a fémdetektorok számára, és ezzel hatalmas mértékben megkönnyítse az emberek közötti biztonságos tartózkodásom. Nem tudom a többiek miért nem nagyon tartanak igényt efféle hasznos eszközre, bár igaz, hogy manapság már szinte meg sem lepődik senki, ha egy katanával a hátán mászkáló embert lát az utcán fényes nappal. Valószínűleg elkönyvelik, hogy a yakuza egy eltévedt tagja - amire nagyban rásegít, hogy nem kevés raktárlakó rendelkezik szemmel is láthatóan felvillanó tetoválásokkal - és vállat vonva sétál tovább. De én valahogy mégsem szerettem efféle akárcsak csekély feltűnést is kelteni, és nem mellesleg az sem utolsó könnyebbség, hogy nem ontja magából a reiatsut. A saját magam által kibocsátott energiáját le tudom degradálni,de a kardomét nem vagyok képes olyan szinten lealacsonyítani, hogy elkerülje a hollowok figyelmét. Eddig egész jól is működött, de most valami határozottan nincs rendjén, mert ma már a negyedik alacsony rendű hollow akart a korai estebédjének tekinteni... Lehet annyira régi már, hogy meggyengült az anyag? Azt hiszem el kellene vinnem Kisukéhez, hogy megnézze mi a baj vele... De ha már az előbb kaját emlegettem, ebben a nem tervezett lidércirtásban igencsak megéheztem. Azt hiszem először keresek valami éttermet ahol bekaphatok valamit, mielőtt meglátogatom kedvenc mindennel ellátó boltosunkat. Egy nagy sóhajjal nyugtázva az elhatározásom pattintottam vissza jó erősen a henger kupakját, hátha csak emiatt lehet a baj, majd szokásos módon a hátamra akasztottam. Kilépve a sikátorból elkezdtem körbekémlelni a körnéket, hogy hol találhatok magamnak egy helyet. Nem sűrűn járok gyorséttermekbe, de ha jól rémlik a környéken van a Flamoland, ahol már régebben voltam és nagyon ízlett a salátájuk. Jónéhány perces barangolás után végre meg is találtam a helyet, de mire odaértem azt hittem kiesik a szemem az éhségtől. Szerencsére pont kifogtam a legjobb időpontot a déli csúcsforgalom előtt, mert alighogy rendeltem és ki is kaptam a salátámat, máris szinte zsúfolásig megtelt a hely. Biztos most van ebédszünet mindenhol... Mindenesetre én kényelmesen elücsörögtem a kétszemélyes asztalkámnál amit befoglaltam az egyik ablak melletti sarokban. Miután befejeztem az evést, úgy döntöttem rendelek még egy capucchinot is, mert az Urahara shopban valószínűleg egy fárasztó délutánnak nézek elébe... Míg az italomra vártam úgy döntöttem lefoglalom magam kicsit, és előszedve az ipohe-om, böngészni kezdtem a sűrűn látogatott fórumaimat, hátha történt valami újdonság. Hirtelen észre sem vettem, hogy valaki ott áll az asztal előtt és hevesen gesztikulálva igyekszik felhívni magára a figyelmem. Amint tudatába kerültem a ténynek, kicsit ijedten összerezzenve pillantottam fel, hogy mit szeretne a srác. Talán valami külföldi zenész? Legalábbis első ránézésre arra tudok gondolni a hátán lógó gitár, és a nehézkesen összehozott mondat után. Nem kicsit hozott vele engem is zavarba, hiszen hirtelen fogalmam sem volt, hogy milyen nyelven válaszoljak neki, az elég speciálisan multilanguage nyelven összehozott mondata után. Így néhány másodperces zavart pislogás után végül jobbnak láttam rákérdezni eme engem foglalkoztató kérdésre. Valahogy sosem bántam, hogy annak idején fordítottam elég időt a nyelvtanulásra. Végülis időm az volt, és a lelkesedés sem hiányzott, hiszen terveim között szerepelt, hogy elhagyom az országot, és kipróbálom milyen lehet az élet Európában vagy Amerikában... de aztán a dolgok mégis másképp alakultak, amit szintén nem bánok egy cseppet sem.
-ÖÖ, persze nyugodtan... or may I speak in english? Sorry, but I couldn't decide in which language should I answer for your question... -pakolásztam le közben a másik székről a táskám, és a zanpakutou tárolót, hogy felszabadítsam neki a helyet. De szegény annyira zavarban volt, hogy még az asztalon pihenő sótartót is leverte nagy igyekezetében, aminek következtében ösztönös menekülést hajtott végre az asztal alá. Mintha csak Nobu-t látnám... annyi aprócska különbséggel, hogy ez a srác éppenséggel be is fért az említett bútordarab alá.... de a reakciója mintha szakasztott ő lenne. Vajon az összes zenész ilyen lenne? Érdekes kérdések és gondolatmenetek kezdtek végigfutkorászni a fejemben, de jobbnak láttam félretenni a témát és elhúzva az útból a lábam hajoltam be az asztal alatt kucorgó gitároshoz, felöltve egy biztató mosolyt, hogy próbáljam megnyugtatni.
-Nem történt semmi, ne aggódj. Már csak azt remélem nem igazolódik be a só kiömléséhez fűződő babona. -próbáltam barátságosabb irányba terelni a hangulatot. -Oh bocsánat elfelejtettem, hogy még mindig nem tudom milyen nyelven beszéljek hozzád. -pirultam el kicsit zavaromban, nem tudván értik-e egyáltalán amit mondok. Mert lehet, hogy azzal csak méginkább zavarba hozom szegényt, ha egy kukkot sem ért abból amit én itt nagyban magyarázok.
-Feel free to sit here. I think it's more comfortable, than squatting under the table. -mutogattam a velem szemben lévő székre. Mivel tele volt a hely nem hiszem hogy máshol találna magának ülőhelyet, és igazából semmi kifogásom ellene, hogy ideüljön. Valószínűleg én sem örülnék neki, ha csak úgy visszautasítanák a kérésem, pláne ha már farkaséhes vagyok. Azonban már most kezdett olyan, általában beigazolódó női megérzésem lenni, hogy ez a nap is érdekesen fog alakulni...
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te6500/12000Flamoland - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyKedd Május 24, 2011 6:43 am

Random満たす。 - "ええと、can I sit down?"


I dunno why, de egész kényelmesnek találtam a kövön való trónolást. Már csak azt kellett kitalálnom, milyen módon escape, ha esetleg megtalálnának merényelni a büfé emberei. Első idea az volt, hogy egy nekirugaszkodással run egyenest az ajtó felé. Ám tervem végül befuccsolt, hiszen úgy láttam esélytelen a many-many people átugrani, kikerülni, fellökni, és lábuk alatt átbújni. Így tehát maradt a meghunyászkodás szomorú mivoltja. Exactly, csak maradt volna, cuz friendly lány benézett szerény -ideiglenes- lakomba. Épp azon tűnődtem whether miféle babona fűződik egy sótartóhoz, melynek végén arra a következtetésre jutottam certainly valamiféle istenség gonosz csapása volt, mondjuk sót szórt a földekre, ettől pedig a növényzet kimúlt. Igen, biztosan ez volt a lényege! Így tehát csak mégjobban scared, mikor akarja kiszabni szerencsétlen my head a kellőképp kemény büntetést ez a God. So legszívesebben egyenest kiugrottam volna a legközelebb eső nyitott ablakon, de ha kell nem nyitottan is megpróbáltam volna... Legyen a fejem fölött a table vagy sem, de nem éreztem többet magamat biztonságban! Éppen ezért azt találtam ki, karjaimat kobakom fölé feszítve, összehúzva várom, mikor önt rám ez az Istenség ládányi sót. Összeszorított eyes-al vártam the time, mikor észhelyembe tért beautiful angol kiejtéssel beszélnek hozzám! Így tehát már el is felejtettem, miért is vártam végítéletet meredtem rá kikerekedett tányér szemekkel fantastic girl felé.
- Whoa, you're so awesome! This knowledge of English... how fantastic!
Tátogtam mondataimat megszakítva. Ilyen csodás kiejtéssel bíró japanese emberrel még sosem találkoztam! Micsoda lucky! Időközben pedig rábírtam magamat egy smile viszonozásra is, aztán odáig is eljutottam, hogy felmásszak a chair-re.
- Sorry, sorry this is my hibám! Bad szokás összekeverni this two nyelvet. A japán neked comfortable, és azt is perfect megértem! Csak beszélj nyugodtan in Japanese!
Gördült le homlokomról egy izzadság csepp, majd aztán ear-ig érő vigyorral próbáltam takargatni, leplezni zavaromat. Sajnálom, but nem tehetek róla, my parents sosem szóltak rám azért, hogy ne egyszerre használjam ezt a két languages! Komolyabb ügyeket sosem kellett intéznem, if mégis előre leírtam, mit is akarok mondani. Okay, kissé gas, de így jobb! Senkinek sem missing, összevissza magyarázzak angolul, és japánul. Még a végén saját magamat adnám el mondjuk my old guitar helyett! Elég funny lenne...
Kellő sokk után rájöttem arra is, why fáj hátam... of course! My guitar... még jó, hogy emlegetni kezdtem. Az asztal alól is miatta nem bírtam könnyedén kikúszni. Stupid, stupid Kuraudo... Így tehát muszáj volt leimádkozni magamról, amit persze many kellemetlenség kísért. Azért trying nem leverni a lány poharát, or egyéb kiteregett things. Elég volt szilánkjaira törnöm a sótartót. Pusztán a nevétől is a cold futkosott végig hátamon. But minél előbb el akartam hessegetni this gondolatot. Nem lesz semmi baj, nem lesz semmi baj~ nyugtatgattam myself.
- And erm... hogyan hívhatlak? Sorry, jaj, annyira ciki, sorry... but nem tudok túllépni bénázásomon! SAJNÁLO~M!
Könyököltem a table-re és fejemet vakargattam.
- Na de... túllépek rajta, yes, mindjárt... esetleg megkérdezhetem what's your name, dear?
Legyezgettem magamat, ismételt mosollyal felruházva lesápadt my face. Néha komolyan elgondolkozom azon, vajon mit is tehettem előző életemben, amiért most ilyen bénaságokat csinálok. Lehet valami nagy bűnőző voltam? El sem tudom magamat képzelni, like maffia tagja! Bár, azért szívesen kipróbálnám, csak én nem öldökölnék or lopkodnék, hanem olyasmiként üzemelnék, like Superman, vagy Spiderman... vagy inkább Robin Hood! Mindig is ki akartam próbálni which érzés arrows-al lövöldözni almákra. Yeah, sis-t befognám, és rajta gyakorolnék, mwhaha~... okaa~y, I'm just viccelek... először ártalmatlan, plastic nyilakkal gyakorolnék.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te32500/45000Flamoland - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 4:30 am

Random満たす。 - Devil smiles on me again ☆⌒\(^▽^")

Mihelyst a srác némileg visszanyerte a biztonságérzetét az asztal fedezékében, fény is derült arra, hogy tökéletesen érti amit mondok neki, csak a saját beszédében használja a két nyelv efféle furcsa kombinációját. Lehet, hogy külföldön nőtt fel? Vagy talán a szülei nem idevalósiak? Mindenesetre biztosan érdekes lehet kétféle kultúrát magunkénak tudni. Én világ életemben Japánban éltem és még sosem hagytam el a szigeteket. De mindig is nagyon szerettem volna legalább csak kicsi kirándulásokat tenni a világ más részeire. Azonban valahogy sosem volt szívem ilyen messzi útra kelni, annak ellenére, hogy Japánon belül rengeteget utazgattam. Lehet hogy pont ezért... na meg bennem volt az is, hogy a távollétemben egyel kevesebb ember van ott aki képes felvenni a harcot a lidércekkel. Nem akartam önző lenni, és teljesen megtagadni az a továbbra is fennálló, talán csak saját magamban érzett kötelességet, hogy vigyázzak a lelkekre. Lehet, hogy önzőség védelemnek hívni azt, hogy a környékemen lévő, utamba kerülő lidérceket vadászom, de ennyit engedhetek meg magamnak az új életem fényében.
-Oh, köszönöm! De nagyon rég használtam már élő beszédben, szóval ne tényleg kényelmesebb lenne japánul. -szabadkoztam -De ha valamit mégsem értesz, csak szólj nyugodtan! -mosolyogtam továbbra is a közben lassanként előmereszkedő, és a hátán lévő gitárral folytatott hatalmas harcok árán magát székre felküzdő zenészre. Szegénynek elég nehéz lehet, mert ha ennyire összemosódott benne a két nyelv. Ez nem könnyíti meg a dolgát ebben az országban. Igaz, hogy manapság már egyre több ember tanul angolul idehaza, de emlékszem mikor még jóformán csak a katonai diplomaták és felsővezetők tartották fontosnak ezeket az ismereteket. Az utóbbi évszázadban nagyon sokat változott az ország ahogy elkezdett egyre jobban kinyílni nyugat felé. Még én is észreveszem, aki folyamatosan benne élek. Ebből a nosztalgikus merengésemből az újabb nekem szegezett kérdés és további mentegetőzés zökkentett ki.
-Tényleg ne, haragudj, de ebben a hirtelen ijedelemben teljesen meg is feledkeztem az illemről. Engem Shiorinak hívnak, örvendek. -bólintottam. Nem akartam udvariatlannak tűnni, de tényleg teljesen kiment a fejemből, hogy bemutatkozzak. Igyekeztem egy kis időt hagyni neki arra, hogy teljesen lenyugodjon, mielőtt én is elkezdeném faggatni, mert ha már így lehetőségem nyílt rá, szerettem volna jobban megismerni. Mostanság úgyis sokkal több érdekes emberrel találkozom, mint eddig talán tízévek alatt együttvéve.
-És benned kit tisztelhetek? Jól látom, hogy zenész vagy, vagy csak kedvtelésből csinálod? -kérdeztem rá végül közben a a már mellette letámasztott gitár felé bökve. Mivel nem volt tokban, ezért jobban szemügyre is vehettem, hogy miféle hangszer. Határozottan szemrevaló példány volt, legalábbis nekem elnyerte a tetszésem. Pedig elég kényes az ízlésem bármiről is legyen szó, pláne ha egyedi hangszerekről van szó. Nem szeretem az egyforma sémára készült tucat darabokat. Nekem hiányzik belőlük az egyéniség, ami a gazdájukhoz köti őket. De ez is csak egy a sok idealista gondolatom közül. Nem is szerettem volna túlságosan belemerülni, így inkább magam elé húztam a capuchinóm, és kortyolgatni kezdtem mielőtt végleg kihűlne. Ekkor jutott eszembe, hogy mindvégig az étlapon könyököltem, észre sem véve, azt hogy ez mások számára hozzáférhetetlenné teszi.
-Hoppá, észre sem vettem! -húztam el onnan, és a srác elé toltam -Nekem már nincs szükségem rá, te viszont azt mondtad éhes vagy, szóval tessék. Legalább emiatt sem kell pincért hívni, és előbb jutsz ételhez. -igyekeztem empatikusan hozzáállni a dolgokhoz. Nem hiszem hogy túl sok kedve lenne társalogni korgó gyomorral... de nem hibáztatom érte, hiszen kinek lenne? És azt hiszem én is igazán ráérek még egy kicsit a Kisukéhez tervezett látogatásom előtt. Egyelőre úgy nézem nyugalmas a környék, már amennyire az ablakon kitekintve meg tudom ítélni, nem látok semmi lidércre utaló nyomot az égen.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te6500/12000Flamoland - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptySzer. Júl. 27, 2011 7:48 am

Random満たす。 - "ええと、can I sit down?"

Csak legyezgettem, hogy nincsen reason az aggodalomra, hátha ettől megnyugszik. Bár még mindig
a fejemben fumbled a gondolat, vajon milyen sértést tettem a Salt-God felé. Mindegy, ezeket a rémeket igyekeztem dispel a közelemből. Szinte fel sem fogtam a felém visszapattanó question, miszerint én who da hell vagyok. Éppen ezért kerekre opened szemekkel meredtem előre, ahol a Shiori névre hallgató hölgyemény ücsörgött. Széles vigyorral képemen vágtam be egy peace:
- My name is Gross... Kei Gross, Miss... bocsánat, a James Bond láz ismét feltörekvőben...
Szégyelltem el magamat. Néha good lenne, ha igyekeznék normális human-ként viselkedni. Még a végén tényleg azt fogják rólam believe, bogaras vagyok. Pedig utálom a soklábú apró élőlényeket! (O.O)” Emlékszem, mikor az éjszaka kellős közepén arra ébredtem, hogy something intenzíven brümmög a fülem környékén. Hiába csapkodtam fáradt kezemmel, hiába forgolódtam hol left, hol right irányba, a zajos állatka csak egyre hangosabban zümmögött. Ezért kénytelen voltam wake up, és kotorászni kezdtem az ágyam alatt félálmomban, hátha finally meglelem az elemlámpámat. A csodálatos piece megtalálása után aztán kommandósként szemléltem, mikor keveredik elő az a monster, mikor vibráló érzés kapott el, melynek iránya a fejem kellős közepéről érződött. A szőrös, ragacsos lábaknak köszönhetően meg alig bírtam kiimádkozni my hair-ből azt a csótányszerű bogarat, melynek milétét még mai napig sem tudtam kideríteni. Azóta pedig rovariszonyom van, bár egy hangyától még nem rakom teli my pants. De azért ő se jöjjön a közelembe, if nem akar meghalni...
Miközben pedig ilyen gondolatokon szörföztem valahol ott a Bahamák környékén, addig a theme átterelődött másfelé. Music! Végre valami olyan dolog, amihez tudok értelmeset is comment-elni! Felcsillanó szemekkel meredtem rá Shiori-ra, kinek neve hangzása szebb, és ékesebb, like hófehéren szikrázó snow, és gyorsan mozgolódni kezdtem. Pattogva, ide-oda nyúlkálva húztam kijjebb székemet, hogy ölembe tudjam helyezni my babe. Egyszerűen képtelen voltam úgy elindulni valahová, hogy Kuraudo-t ne húznám magam után. (TAT”) Hiszen ő volt az egyik kicsikém! Of course a másik both is imádom, de Kuraudo sosem hagyott még cserben. Éppen ezért még nagyobb előnyben részesülhetett szerény személyemnél.
- Nézd, ez egy Yamaha Pacifica 112V. Kuraudo-nak hívom, egyszerűen fall in love! Mikor megláttam az üzletben anno, éreztem, meg kell vennem! Az egyszerű formák, a halvány ezüst színe... gyönyörű~! ♥
Dörzsöltem duruzsolva oda orcámat my guitar nyakához. Néha elgondolkodom azon, what történne, ha egyszer megsüketülnék. Szinte biztos vagyok benne, hogy teljes letargiába burkolózva ugranék ki a 184. emeletről, és csak azért onnan, mert olyan magasról tuti biztos, nem élném túl! Na meg aztán a szabadesést egyszer úgy is ki akarom próbálni! Na, de a lame gondolatokat félretéve folytattam tovább magyarázásomat:
- Um.. nem tudom mennyire értesz hozzá, bocsi! Viszont, igen! Én zenész vagyok, esetleg hallottál már a Devil Smile-ról? Én vagyok a basszerosuk! Igaz, még nem volt élő koncertünk, meg úgy semmi... de bőszen gyártjuk a dalokat, és van már egy rakat demo-nk!
Újságolom nagy hévvel, abban reménykedve, hátha összeszedek egy new fan! Ki tudja, lehet még szereti is a rock zenét. Ha esetleg érdekli a dolog, iphone-omon van egy pár music, hát meghallgathatja nyugodtan!
- Na, de nem akarok ezzel hencegni, vagy ilyesmi... only annyira fel vagyok spanolva, legszívesebben már most telefonálgatnék össze-vissza, hogy a hétvégén színpadon tudjunk zúzni! Aww~ how beautiful dreams... ♥
Merengek el egy pillanat erejéig, ahogy szinte látom magam előtt, hogy felvillantak a lights, és a közönség tombol, sikolt, és hangosan a nevünket kiáltják. Valami olyan picture formálódik meg bennem, ahol a show közepén sor kerülhet egy epic basszer szólóra, mit én hajtok végbe! Szívesen látnám az air-ben a kezeket, az már tuti! Aztán a concert utáni autógramm osztást, meg a kérdéstömeget, amiket a rajongók zúdítanák a nyakunkba. Biztosan szívesen, na meg aztán kitörő lelkesedéssel válaszolgatnék minden vicces, mad illetve abszurdum kérdésükre. Hiszen tudom, hogy egy fannak minden egyes mozzanat sokat jelent!
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te32500/45000Flamoland - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyVas. Aug. 07, 2011 8:29 pm

Random満たす。 - Devil smiles on me again ☆⌒\(^▽^")

Ránézésre nem tudtam pontosan megállapítani a gitár márkáját, csak annyiban voltam biztos, hogy Yamaha példány. Hamarost azonban pontos gyártási számmal ellátott megnevezést is kaptam róla. Igaz beletelt némi erőfeszítésbe Kei részéről, hogy levarázsolja a hátáról. Én jobban csak az ESP márkájú gitárokról bírok behatóbb ismeretekkel, nekem az a kedvenc márkám, és ha jól láttam Yuuinozai-sensei is foglalkozik azzal, hogy az ő modelljeiket customizálja. Igazán gyönyörű egyedi megrendelésre tervezett példányokat is gyártanak.
-Óh, szóval ő gyári széria? Pedig teljesen abban a hitben voltam, hogy egyedi tervezés alapján készült, mert annyira illik hozzád. Mármint nem mintha ismernélek, csak ahogy rád nézek valahogy teljesen harmóniában van veled... -magyaráztam bőszen, de aztán észrevettem magam, és mentegetőzni kezdtem. -Izé bocsánat, csak van egy ilyen fura felfogásom a hangszerbirtoklásról. -pirultam el egy kicsit. -Szerintem kell, hogy meglegyen az összhang, különben hiába profi a zenész, nem fog hibátlanul szólni a gitárja, ha nincsenek egy hullámhosszon. Tudom, hogy nagyon idealisztikus felfogás, meg a mai korszerű stúdiózási korszakban már kiküszöbölhető a cseppnyi diszharmónia, de én még az akusztikus műremekek korszakában szerettem bele a műfajba. -könyököltem előre elrévedve az asztalra nosztalgikus képektől megrohamozva. Valahogy sokkal jobban szerettem, mikor még nem hagyatkozott ennyire mindenki a technikai vívmányokra, és tényleg csak ember és hangszer együttműködéséből született a zene. A szememben ez manapság sokat veszít a varázsából, ezért mindig nagyon boldoggá tesz, ha olyan zenésszel találkozom, mint például Nobu, aki annyira ugyanazt a hozzáállást képviseli mint én. Viszont épphogycsak gondolati síkon említettem meg a kétbalkezes új barátom nevét, hirtelen elkerekedtek a szemeim.
-Mondd csak, jól hallottam, hogy Devil smile? -artikuláltam tisztán, mert nem akartam elhinni, hogy tényleg azt hallottam amit mondott. Annyi majdnem teljesen egyforma nevű banda létezik, és előfordulhat, hogy rosszul értettem, de azt, hogy megint a Devil egy tagjával hozzon össze a sors, szinte elképzelhetetlennek tartottam. Néhány másodpercig csak nagy szemekkel pislogtam, mire eszembe jutott, hogy ezzel most valószínűleg kényelmetlen helyzetbe hoztam szegény Keit, mert nem tudja mi bajom.
-Voah, akkor ha nem vagyok teljesen idióta és nem hallottam semmit félre, te vagy Nobu legjobb barátja? Mármint Nobunak hívják a gitárosotokat igaz? Egy kb két méter magas, lila hajú extrém megjelenése ellenére iszonyatosan kedves és barátságos srác. -mutogattam bőszen, leírva Nobu cseppet sem átlagos kinézetét. Reméltem, hogy megfelelő leírást adtam a célszemélyről, de valami még mindig nem stimmelt... azt ugyanis elfelejtettem közölni, hogy honnan ismerem a gitárost, hiszen a jelek szerint tényleg az lesz az első live fellépésük amire a múltkor kaptam a meghívót tőle. Gyorsan tovább is fűztem a gondolatmenetet, mielőtt totálisan összezavarom szegény beszélgetőpartneremet, hogy esetleg valami stalker vagyok, aki már most kipécézte magának a bandát és követi minden lépésüket. Még a végén valami paraoiát ültetek el benne, amit viszont egyáltalán nem szeretnék, még véletlenül sem!
-Jahaj, nem akartalak megijeszteni, nem kémkedek utánatok, vagy ilyesmi, csak néhány hete ismerkedtem meg vele egy hangszerboltban, ahol mindketten törzsvendégek vagyunk, és azóta néhanapján beszélünk. Meg is hívott az első koncertetekre, még azt hiszem nálam is van a szórólap! -kezdtem el kotorászni a táskámban, mert úgy emlékeztem azóta is itt van velem. Rövid keresgélés után a sok oda nem illő "tipikusan női holmi" között meg is találtam a szépen összehajtogatott papírt, amit történetem hitelességének demonstrálása érdekében kipakoltam az asztalra.
-Itt ni... már nagyon kíváncsi vagyok rátok élőben, pláne hogy Nobut is olyan rég láttam. -mosolyogtam jókedvűen. Már tényleg nagyon szerettem volna hallani őket, hiszen a demo-ikba már belehallgattam, és érdekelt, hogy élőben hogy adják elő a számaikat. Meg pont nekem nem kell magyarázni, hogy mennyivel másabb a hangulata egy koncertnek, mint egy fülhallgatónak a buszon vagy a fotelban. Kei láthatóan azonban továbbra is a koncertjükről szőtt álomfelhőben úszott... ez egyértelműen az arcára volt írva és nem is akartam megzavarni benne, úgyhogy csak ücsörögtem vele szemben, míg befejezte a gondolatmenetét. Addig is bőszen vizslattam az ölében pihenő gitárt, ha már így a szemem elé került.

Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te6500/12000Flamoland - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyVas. Szept. 25, 2011 5:58 am

Random満たす。 - "ええと、can I sit down?"

- Well, igazából én sajnálom a money, hogy kicicomázzák. Nem mintha nem érdemelné meg ez a beautiful példány, csupán... er, az a lényeg, hogy én azt thinking, a karcok, ütésnyomok adnak karaktert a hangszernek... But lehet csak I'm ennyire más felfogású!
Mutattam az égbe my mutató finger, kerekre nyílt szemekkel, még véletlenül se higgye rólam Miss. Shiori-chan csóró vagyok. Még a végén rossz véleménnyel lenne rólam, az pedig nagyban befolyásolná a band további életét, és munkálatát. Az meg ugye senkinek sem tenne jót, ha a nagy hűhó semmiért lenne. Bár én nem understand, vajon minek magyaráztam ennyit. Enough lett volna, ha a karakteres dolgot bevágom, and that's all! Senkinek sem kell arról tudnia, hogy nem vagyok feldobva pénzügyileg. Igen, nem csak azért eszek ramen-t, mert szeretem, hanem mert very cheap! Mit meg nem tennék egy kiadós francia, vagy olasz vacsoráért~ (*^*)!
- Szót se többet! Megríkat, mikor futószalagon gyártják a sablonidolokat! Még hogy stúdiózás... most hagy ne mondjak nothing, mi a véleményem a Vocaloid-ról...
Idegesen járattam ujjaimat az asztalon, ahogy egyre jobban fújtattam. Disgusting, mikor számítógépekkel generálnak new voice. Ebben a világban veszik el a real tehetség! By the way, nem merném nagyközönség előtt kijelenteni my criticsm. A végén még nekem találnának ugrani a megveszett Vocaloid-fans. És akkor jön az újabb dráma... yup, nagyon féltem a Devil smile jövőjét! Jobban, mint mine!
Eszmefuttatások jöttek, and gone, csak a bandára terelődött a szó. Addig, addig jártattam a lepcses mouth, hogy végül fény derült arra, mennyire little a világ! Csak tátott szájjal tudtam figyelni, míg Shiori-chan elmondja a saját kalandregényét, majd aztán követve a példáját, én is heves mutogatásba kezdtem, körözve arca körül.
- E.. ee-eeeez most k-k-k-k-komooly?! Hát rögtön ide hugyálok örömömben!
Kalimpáltam két kezemmel -again-. Valahogy most a szokásosnál is nagyobb dózisokban kaptam az öröm és bánat egyes formáit, talán ezért volt jól látható a külvilág számára is vagy pillanatnyi boldogságom, vagy pedig depresszióm.
- I knew it, hogy bro' ennyire big forma, de ez... I can't believe it! (*w*)” Tökre örülök neki, és és és, mégis hogyan meg miként?!
Hirtelen azt sem tudtam, mit is akartam rendelni. Pedig a kis waitress ott ácsorgott fölöttem már vagy 3-4 minutes. Mennyire cink! Éppen ezért tarkóvakarászva, kislábujjig vörösödve kaptam magam elé újból a menüt. Cikázva a sorok között egyszerűen nem akaródzott előkerülni az a rafinált húsos okonomiyaki. Pedig egy kis hagymával és tartármártással how delicious! Úgyhogy mindenképp meg kellett keresnem! Egy kisebb szenvedés után, aztán a hölgyemény is gonosz módon kuncogni kezdett. Bezzeg abban nem akart volna segíteni, hogy esetleg a megfelelő page-re tereljen! Ezért nem kap borravalót! (>_>)” Miután végezetül ujjaim segítségével rátaláltam a szökött példányra, mely szemet szúróbb ponton nem nyomtatódhatott volna, fülig érő grin-nel szólaltam fel. Végezetül kértem egy light Cola-t aztán hagytam, hagy végezze a dolgát.
- Na de so... hogyan is botlottatok egymásba? Közös érdeklődési kör? Vagy, régebbről is ismertétek egymást? Áh, egy ilyen kedves lányt vajon why nem említett volna meg sohasem? Biztos más az oka, de mi is? Mondd már, mondd már!
Túlságosan is felfűtve doboltam kezeimmel, és vártam az igazán szaftos story-ra. Még az is elkerülte my attention, hogy a túlélőcsomagjában kotorászott. Csak percekkel később érzékeltem magam előtt a szórólapot, amin a Devil smile logója karistolt, szinte majdnem középen. Felismerésképp hatalmas “jéé!”-ézt megengedve magamnak, rá is böktem.
- Oh, így már minden világos, sorry! De akkor is nagyon happy vagyok! Holy crap, ahogy rápillantottam erre a vacak cetlire, hirtelen libabőrös lettem!
Néztem rajta végig again and again. Valahogy még a mai napig nem hiszem el, hogy a kijelölt dátumig keményen ketyeg a vekker. Ahogy ebbe pedig tüzetesebben is belekeveredtem, suddenly azt éreztem, azonnal dalszöveget kell writing! Na meg aztán regeteget gyakorolni, és a többieket is szemmel tartani! Szent tehén az utca közepén, arról word sem ejtettem, le kell szervezni a hangtechnikusokat, meg a világítás is ott van! Vajon bízhatok annyira Kenzo-kunban, hogy ezt is rá lehet “sózni”? És mi van, if már így is túlvállalta magát?
- És különben is hol van már a kólám?! (TAT)”
Rivallok fel hirtelen, ami lehet lil furcsa lehet Shiori-channak. Éppen ezért lekonyuló szájjal máris a bocsánatáért könyörgöm:
- Sorry, ne haragudj, én just... tökre belemerültem a gondolataimba... annyira közel van a koncert napja, és olyan érzésem van, mintha fullra nem lennénk egyben a skacokkal!
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te32500/45000Flamoland - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptySzomb. Feb. 04, 2012 6:27 am

Random満たす。 - Devil smiles on me again ☆⌒\(^▽^")

Kei véleményével is tökéletesen egyért értettem, így bólogatva hallgattam végig az eszmefuttatását. Ha az én Yukizorám is mesélni tudna… Igaz, hogy igyekeztem mindig a legnagyobb rendben gondját viselni, de nah, azért annak a majd hatvan évnek nem lehet maradéktalanul eltüntetni a nyomait. Meg igazából nem is szerettem volna. Egy aprócska festékhiba, néhány elszakadt húr, amit nem volt szívem kidobni, mind egy-egy kellemes emlék, amit a zenének köszönhetek. Azoktól eltekintve, mikor a felettébb illuminált állapotban lévő srácok tartottak fellépés utáni különszámot a kocsmában az én becses gitárommal. Azt hiszem valahogy akkortájt vált szokásommá, hogy elég nehezen adom ki a kezemből, mikor egy véletlen erélyesebbre sikerült mozdulat következtében milliméterek választották el attól az önjelölt gitárossá átvedlett énekest, hogy közelebbről is megismertesse egy fém álló ruhafogassal Yukizorát. Magamhoz képest csúnyán le is szidtam érte, sőt még magam is meglepődtem, hogy annyira meggyőzőre sikeredhetett, mert a srác összehúzva magát bújt be fedezéket keresve a dobos mögé, aki ezen felettébb jól szórakozott. Valószínűleg „jótékonyan” hatott a hangerőmre az a némi alkohol amit már akkor én is elfogyasztottam. Jelentéktelennek tűnő, mégis furcsamód élénken élő emlékek. Lehet a nem emberi mivoltomnak köszönhető, hogy ilyen pontosan fel tudok idézni régen történt jeleneteket, én azonban nem bánom. Mégha ez nem csak a kellemes élményekre terjed is ki… Azt hiszem semmit sem szeretnék ebből letagadni, mégha gyakran csináltam is butaságokat akkoriban, amiket most nem is részleteznék. Kicsit elvörösödve tereltem vissza a gondolataimat az étkezdébe, és reagáltam Keinek.
- Igaz, hogy a zene nagyrészt a szórakoztatóipar, része, és valakiket az is szórakoztat, de én biztosan nem említeném egy lapon őket az igazi zenészekkel. –sóhajtottam egyet, a géphangú műénekesek előkerültekor. Nekem igazából semmi bajom nem volt velük addig, míg tényleg ilyen irányt nem vett a párbeszéd, ha valakinél ez volt a téma. Jogom nincs bíráskodni, hogy kinek milyen az ízlése, hiszen abszolút nem lehet arról meggyőződve senki, hogy az ő véleménye tagadhatatlanul tényálló, de azért van, amivel nem lehet vitába szállni.
Nem gondoltam volna, hogy a szőke gitárost ennyire fel fogja villanyozni a Nobuval fennálló ismeretségem, úgyhogy hirtelen zavaromban elmosolyodva próbáltam összefoglalni, hogy pontosan hogyan is keveredtünk össze.
- Hát a kedvenc hangszerboltomban találkoztunk, amiről időközben kiderült, hogy az ő kedvenc hangszerboltja is… és hát tudod milyen az, ha két zenész összetalálkozik… -dörzsöltem meg a tarkómat -Példának okáért, mint mi most ketten! –emeltem fel a mutatóujjam konstatálva a felismerést. –Mindketten megjavíttatni vittük a hangszerünket, és míg az elkészülésükre vártunk, meghívott kávézni. De félre ne értsd! –esett le hirtelen, hogy ilyen szűkbeszabott információkból akár még baja is származhat Nobunak. –Nekem van barátom, és tudom, hogy neki is van barátnője… semmi olyasmiről nem volt szó, csupán baráti ismeretséget kötöttünk. –szabadkoztam a közben szórólapot bambuló Keinek. Nem mintha bármi miatt is mentegetőznöm kellett volna, de tényleg nem szerettem volna, hogyha egy rosszul értelmezett mondat miatt kellemetlen helyzetbe hozom Nobut. Magyaráztam volna én tovább is, de Kei szemmel láthatóan mélyen elmerült a gondolataiban. Sejtem min agyal, eléggé lerítt az arcáról, ahogy azt a szórólapot nézegette.
- Oh ne aggódj, szerintem csak mindenki máshogy izgul miatta. Ilyenkor nehéz dűlőre jutni az emberekkel, de én biztos vagyok benne, hogy meglesz az a közös hang. –próbáltam megnyugtatni –Én például emlékszem olyanra, hogy a bandában, amiben egy kicsit hosszabb ideig játszottam, az énekes az egyik koncert előtt napokra lelépett, és senki nem tudott róla semmit! Már ott tartottunk, hogy le kell fújni az egészet, mikor fél nappal a fellépés előtt feltűnt, és miután olyan fejmosást kapott, hogy szerintem a mai napig emlékszik rá, olyan főpróbát hoztunk össze, mint eddig egy fellépésen sem… És az egészre pusztán az volt a kifogása, hogy szüksége volt egy kis egyedüllétre… -forgattam meg a szemeimet –A zenészek szeszélyesek, de a szenvedély mindig visszacsábítja őket a színpadra, hogy kihozzák magukból a maximumot. –mosolyodtam el.

Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 34
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te19000/30000Flamoland - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyHétf. Feb. 06, 2012 8:18 am

Random 満たす。 - Nem értem, mi van itt°~°”

Teljesen elveszett a gondolkozásban. Nem foglalkoztatta semmi hihetetlenül lényeges dolog, meg nem emlékezett rá akadna bármi halaszthatatlanul eldöntendő kérdés, csak ücsörgés közben bámulni kezdte, miként szállingózik cigijéből a füst. Az a kicsike szürke csík, mindig érdekes formákat öltött. Imádta csendes nyugalomban szemmel követni, hogy forog, pörög, csavarog, tekereg, meg ezek a hangzatos leíró izébizék. Nem értett hozzájuk túlságosan. Ráhagyta a szavalást más, tehetséges emberre. Neki bőven megfelelt képzeletére bízhatta, micsoda ezüstösen csillanó estélyiben járnak bécsi keringőt Füst bolygó lakói. Nagyon érdekesen festettek, mert komolyan, de komolyan nem hazudik, légiesen könnyedek voltak. Emberi formájuk volt, ami fehéren cikázó füstfelhőből öltött alakot és valami eszméletlenül kecsesek, szépek, meg hűk voltak, ahogy hullámzó csíkokká változtak mozgás közben, de abban a pillanatban megálltak, irányt váltottak, lelassítottak, varázsütésre kirajzolódott testük. Bámulatba ejtően szépek voltak. Egyszerűen imádta őket, úgy, ahogy voltak és nem tudta megállni ne sóhajtson fel, vagy mosolyodjon el bárgyún. Neki tökéletesen megfelelt ott pihenni és nem akaródzott visszazökkenni a vonatállomásra. Annyira jó volt nézni az elegánsan szállingózva táncoló párokat, szinte belefájdult keze. Pontosabban, szó szerint belenyílalt, mert nikotin forrása leégett. Azt a lehetőséget meg ki nem hagyta volna, galád mód meg ne pörkölje ujjait.
Eleinte, csak álomból ébredt kómával pislogott kezére, ugyan mi történhetett vele. Bámult, bámult és bámult összeszűkült szemekkel. Jó néhány másodperc szükségeltetett mire felismerést kapva hajította el csikkét és vörösen izzó ujjait rázva eresztett szabadon rövidre szabott „au” szenvedés táncot. Mindig egy ismeretlen törzsi táncra gondolt közben, bár annyira nem állt tőle távol. Egyik lábról másikra pattogott, össze-vissza rázta ujjait és beazonosíthatatlan nyelven jajveszékelt. Felvennék valamelyik hagyományőrző csoportba?*w* Abban is benne van, megalkossa saját népét. Mennyire izgi lenne, ha saját városa, közigazgatás, meg ezek a formális bigyuszai lennének, amiket megjegyezni se tud, de rajta lenne mindenen a név, amit ő adna nekik. Valami nagyon szép meg egyedi bigyuszt találna ki, mert ez olyan egyedi és szép, hogy nem hívhatta a saját ismert, átlagos meg gyakori nevén. Ha már felvág egy saját törzzsel, legyen egyszeri, megismételhetetlen, fantasztikus! Úgy örülne, ha Michi chan, Ai chan, Kei chan, meg a többiek büszkék lehetnének rá, mert valami nagyszerűt tett!*w* Legszívesebben azonnal elindult volna kikiáltsa saját törzse születését, de alig kalandozott el Holdra lépve leszúrja az ő hihetetlenül színes, kicsiny lobogóját álmai földjére, máris telefonja csörgésére volt kénytelen elengedni a villanypóznát. Pedig, még most jött volna a java.
-Mo…mi? Én-a-ho…LALALASS-EH?!-
Állt le Nobu rendszere trójai vírust kapva. Totálisan lemaradt és nem maradt más, csak a fülsüketítő sípolás. Legalább úgy letaglózva érezte magát, mint, amikor a görögök kitörtek a boldogan fogadott falóból. Azt se tudta mi történt. Arra még emlékezett hívást fogadott, nagy nehezen felismerte Koko chan hívta, de mire ezt megfejtette már elköszönt és most ott tart fogalma sincs mit tart. Mármint telefont fog, csak, hogy nem értette a kicsoda a micsodába ment, hogy ők meg a kivel a hovához csatlakozzanak a kicsodáikkal egyetemben. Elveszett a spártai nevelés és athen-i borozás között. Reményvesztetten szobrozott a fagyos fuvallatban, és feje fölött ezernyi kérdőjel villódzott. Nem tehetett mást, mint megsemmisülten arrébb rugdosni néhány kavicsot. Megálló oldalfalának takarásában gubbasztva, depressziós körben vesztegelve újratárcsázni az előbbi számot és kideríteni micsoda-kicsoda és hova-ki-kicsodával kapcsolatát. Persze előre tudta nem fognak neki örülni, de azért kicsit rosszul esett neki méterekre hallatszott Koko chan üvöltése. Ez nem lett volna baj, mert jó, ha az énekesüknek van hangereje, csak ilyenkor mindig megijedt tőle, süket lett és két heti hajzselé használatát úszta meg. Igaz, utóbbiért hálás lehetett, de akkor is szörnyen megrémült tőle.T-T Mindig fedezékbe szeretne bújni, mert tart tőle még kilométerekre is elér keze. Ez a nyúlánka gumikar, ami elől nem nincs menekvés. Nem akar félelmetes Koko chan horrorban vendégszereplő áldozat lenni.T-T
Megúszta!*w* Ettől teljesen felvillanyozódott! Nem érdekelte már a kicsoda-ki-kicsoda és hovacsoda bonyodalmas kapcsolati szálazása, mert életben hagyták. Pontosabban már nem élt, de ezt már megbeszélte Beibei bácsival, hogy minden shinigami zombi, hiszen élnek meg nem is, szóval élőholtak, vagyis zombik!*w* Nem kell félnie a buta rémisztgetős filmektől, csak most hol tartott? Már emlékszik! Úgy örült, hogy teljesen, aztán megint nem figyelt mindenre! Újból lemaradt csomó dologról, kivéve azt menjen azonnal a Flamolandba, mert ott van Kei chan, meg találkozzanak és a többi, hát a többi úgy az úgy jön magától! Lényeg beeshessen tesókájához! Már szörnyűségesen hiányzott neki! Alig várta láthassa, meglapogathassa és kideríthesse mi minden történt vagy nem zajlott körülötte az elmúlt hetek, vagyis, nem igazán van elképzelése mikor találkoztak utoljára. Hanyadika van ma?O-o Meg úgy most, melyik hónap vagy év?O-O
Fejét vakarászva pislogott ezen az eszméletlen rejtélyen, miközben szép csendesen kibattyogott az állomásról és ott dekkolt a semmi közepén. Elfelejtette, hol van!°_° Nem esett kétségbe, túlságosan. Röpke tíz perces fel-alá rohangászás után rájött meg tudja nézni az állomáson, onnan meg könnyeben eljuthat a Falamborgini-hez, vagy mi volt márhoz. Remek elképzelés, főleg, ha már a hely neve se ugrik be. Nem meglepő, annak rendje és bevált módja szerint, igazán kalandosan kusza úton jutott el a gyorsétteremhez. Szó szerint végét rúgta, mire délibábos ábrándként felragyogott előtte régóta keresett cégtáblája. Már, csak az ajtóig kellett eljutnia. Nem volt más hátra, mint hangosan csoszogással, fejét elborító, szomorúan lefelé lógó mexikói bevándorló kukacok takarásában, kimerültségtől bekékült arccal és kísértetjárást gyakorló múmiaként előre görnyedt testtel benyisson a kicsi helységbe. Tekintve tényleg picike volt, még ő is hamar észre vette szeretett Kei chan-ja szőke búbját. A nagy találkozással kecsegtető izgalomtól szempillantás alatt elpárolgott fáradtsága. Arca mosolyra derült, szemei boldogan csillogtak, ő pedig előre lendülve üdvözölte az egész helységet gigantikus koppanással. Megint az ajtófélfa! Nem hiszi el, megint aljasan rátámadt.T-T Egyszerűen nem igaz, megakadályozza abban, boldogan suhanhasson Kei chan asztalához és benyomorgathassa fogadott tesókáját.T-T De nem, nem adta fel! Keletkező púpja sem emelhetett elé gátat, ne botorkálhasson be még mindig fülig érő vigyorral és roboghasson lassított felvételben, lobogó szélben, tengerparton, naplementében, kigombolt ingben, vakítóan megcsillanó víz mellett egyetlen öcsi-bátyus nem érdekli a korabeli izébizé, szóval, hogy odavetődhessen a kicsike asztalhoz.
-TESÓÓÓÓ~H!*w*-
Szorongatta be bolygó méretű szemekkel, szinte örömkönnyeket hullatva fogadott tesóját. Már szörnyűségesen hiányzott neki. Úgy, de úgy örült neki, majd kiszorította belőle a szuszt, mert sajnálja, tényleg, de Kei chan kicsike, ő meg nagy és neki könnyű megemelni, meg így körbe lapogatva szorongatni. Tudja nem egy kis plüss, meg nem kéne hevesnek lennie. Most szégyelli magát, de olyan jó nyomorgatni.
-Jé-hoh-VHOA! Shio chan!*w*- Engedte el, mindenkit, beleértve magát is meglepő váratlansággal Kei chan-t. Szegényt nem akarta, hogy nyekkenjen, meg így se szó se beszéd, hagyni lezuttyanjonT-T. Próbált utána kapni, csak későn és beleakadt a fogasba, mármint nem ő, hanem a gitártok. Nem akarta átrendezni a helységet, meg leamortizálni se, úgyhogy iparkodott kétfelé kapni és még örülni is, hogy Shio chan ott van! Ebből a felhajtásból pedig az lett, fogast ölelve dőlt Kei chan után, miközben nagyon bucimaci örömben úszva pislogott szépséges Yukizora tulajdonosára.*w*
– Én a bocsánat, nem így le téged, mármint titeket támadni, csak a te és, hogy ti...meg-hogy-a-együtt-itt-a…Ismeritek egymást? Nem is tudtam! Ez remek!*w* AHAM! ÉN A! Koko chan szólt, hogy jöjjek ide, mert…mert…öhm…nem emlékszem.-
Vakarászta fejét, mialatt kínos cseppecske suhant végig homlokán már-már unott megszokottsággal. Picike hangulatjele szörnyűségesen elkopódott az évek során. Túl gyakran használta.T-T Remélte hamarosan el tudja küldeni kicsike nyaralásra, mondjuk addig, míg elszántan próbálkozott a szűk helyen megfordulni, semmit se felborítani, fogast visszaállítani és megszabadulni Kimba tokjától.@-@
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te8500/12000Flamoland - Page 2 29y5sib  (8500/12000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyVas. Feb. 19, 2012 7:31 am

Random 満たす。 - Terepszemle?

Lent a pinyóban ütöttem a dobokat, olyan intenzitással, hogy sokáig fel sem tűnt SMS-t kaptam a telefonomra. Teljesen véletlenül jött egy gondolat, amit mindenképp ki akartam próbálni a dobok mögött ülve, vajon hogyan szólhat. Kajak mondom néha magam is meglepődöm milyen tehetséges vagyok! Egy-két hang kivételével szinte összeállt egy kétperces dob instrumental. A menet közben pedig szorgalmasan karistoltam a lapra a kottát, mielőtt még elfelejtettem volna az egészet. Annyira beleéltem magamat, már csak azon kaptam magamat, hogy izzadok mint a ló, ezért pihenőt tartva felkocogtam az emeletre. Király, hogy többszintes kéróban lakom, mert mindig edzésben tartom magamat. Szép, elegáns lihegéssel rontottam be a fürdőszobába, hogy letusolhassak. Miután végeztem a néhány percet igénybe vevő történettel magam köré csaptam a nagyon menő békás törülközőmet, és elcammogtam a konyháig. A hűtőszekrényben túrva kezembe vettem egy doboz kólát, és azt lefetyelgetve visszamásztam az emeletre, egyenest a szobám irányát megcélozva.
Ahogy letettem a dobozt asztalom szélére, véletlenül rátévedt szemem a telefonom kijelzőjére, amin virított egy üzenetet jelző felhívás. Meglepetten oldottam fel a zárat, és néztem egy sort, amikor megpillantottam az SMS feladójának nevét: Kei volt az. A saját egyedi stílusában megírt üzenet lényegét végül kihámozva arra jöttem rá, hogy jelenésem van a Flamoban olyan 10 percen belül. Hogyazanyám... legalább azt megírhatta volna, hogy mi az az iszonyatosan fontos dolog, amiért belemet magam után húzva loholjak a város másik szélére. Mindent előrevetítve ha van egy kis mázlim akkor gyorsan szedve a gyújtósaimat még elérhetem a buszt, ami kivisz egészen az étteremig. Ezért sietnem kellett az öltözködéssel. Arra sem figyeltem, milyen idő lehetett kint, csak kihúztam a szekrényem fiókját és előrángattam a szegecses szürke ingemet, ami alá felvettem egy fehér pólót, és a farmerjaim közül random kihúztam a leglengébbet, azt amin annyi szakadás és koptatás volt, mint égen a csillagok. A fejemre húzva egy fekete kalapot lódultam meg a földszint felé, aztán minden üres zsebembe rejtettem valamit – pénztárcát, iratokat, telefont, és a lakáskulcsot. Dzsekimet magamra kapva tömtem bele csukámba a lábaimat, és bezártam magam mögött az ajtót. Az utca végén volt a buszmegálló, ami tőlünk három percnyire volt, így rápillantva a telefonom kijelzőjére, meggyőztem magam arról, hogy még nagyobb tempóra kell kapcsolnom, hogy elcsípjem a buszt.
Szerencsémre nem volt szívatós kedvében a sors, szal' felszálltam a buszra, és az utat azzal töltöttem, hogy üvöltettem a fülemben a kedvenc zenéimet. Közben pedig egyre több agysejtemet megfuttatta, és egyre több dobszóló jutott eszembe. Remélem nem fogom elfelejteni míg haza nem érek, vagy legalább morzsái maradjanak meg! Kissé bepunnyadtam a fűtött buszban, nagy mákom volt, hogy idejében kapcsoltam, nekem lassan le kéne szállnom. Nyomva egy gombot rákényszerítettem magamat arra, hogy besoroljak az ajtó elé, majd mikor kinyílt leugrottam, és megindultam a Flamo irányába. Kismillió éve nem jártam itt, azt hiszem utoljára még Matsu-val kajáltunk itt, az is vagy már egy, vagy két éve volt? A fene sem tudja, lassan kezdenek az emlékek is összemosódni egy hatalmas kupaccá. Az agyam amúgy is elég sok mindent szokott szelektálni, szóval jobb, ha néha résen leszek. Ahogy berontottam a büfébe, hirtelen az a gondolat futott át az agyamon, hogy azzal a lendülettel fordítok hátat és vágódom ki. Kurva sokan voltak! Nem az hogy tömegiszonyom lenne, vagy valami, csak olyan fülledt idő volt, hogy simán kiírhatták volna, ingyenes szauna üzemel az épületben. Ezek nem ismerik a szellőztetés, vagy a légkondi, esetleg az ablak fogalmát? Még hagyján ezzel a parával, de ott volt az is, hogy ki kellett volna szúrnom egy szöszke, alacsony növésű flúgos hapsikát, aki szerintem olyan egyszerűséggel beleolvadhatott a placcba, akár a kaméleon.
Razziázva a sorok között aztán vaksi gyereknek, azaz nekem integetett egy ismerős alak, több ismerős bábu körében ücsörögve. Hál' Istennek, és az Anyaföldnek, nem kellett teljesen lejáratnom magamat. A sokszínű társasághoz odalépve vettem le a kalapomat, és először a srácokkal fogtam kezet, aztán feltűnt egy ismeretlen nőcske. Igazából eléggé meglepett a dolog, de azt gondoltam, hogy valamelyikőjük csaja, ezért lehajoltam a lányhoz, és két puszi reményében bemutatkoztam neki.
- Szió, Justin Awesome vagyok. Örvendek!
Kurta bemutatkozás után aztán behúzódtam Kei mellé, és feldobtam a kérdést, mert nagyon kíváncsi voltam, minek riadóztattak.
- Na mi a helyzet? Hirtelen jött kupaktanács, vagy épp oszlani akarunk?
Kissé egyhangú ábrázattal mondtam, és vettem kezeim közé a menüsort, mert rendelni támadt kedvem.
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te6500/12000Flamoland - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptySzer. Feb. 22, 2012 7:19 am

Flamoland - Page 2 25s7n14 Random 満たす。– We go together Flamoland - Page 2 25s7n14

Elképesztő elszántsággal léptem ki bro paneljének ajtaján. Igazi harcos amazon voltam, ahogy semmiből támadó szellőre fittyet hányva készültem a mindent eldöntő ütközetre. Előtte még akadt némi bemelegítés az arcomban landoló pink tincseimmel, melyeket méhkas üldöztetéssel iparkodtam kihámozni számból, orromból, szememből, de meg se kottyant! Tíz másodperc alatt elintéztem a dolgot, hogy arra ügyelhessek, ne esek hasra gonosz lépcsőház előtti aprócska márványlapos területen. Nem írom le, milyen elképesztően aljas bestia, mert nem illene kifinomult és kislányosan édes megjelenésemhez, csúnyákat gondolok. Emiatt egyszerű nyelvnyújtással letudtam gonosz ellenfelem kivédését és boldogságos szökkenésekkel tovább állva vetettem bele magam a napba. Gross-i hősiességem felhasználásával, arra szántam mind a huszonnégy órát, lemezboltokat járjak körbe. Szakmabeli csillagként mélyebbre hatóbb ismereteket kell szereznem a fiatalság ízléséről. Meg van egy-két cd, amit szeretnék megvenni. Tehát, muszáj kipuhatolni, melyik helyen spórolhatok pár garast, de ez nem áshatta alá zenész leleményességem. Nem, mintha túlságosan meghatódnék, mindenki The GazettE-t hallgat. Ki van csukva, géphangon rezonáljak és szatén függöny mintás öltönyben merészkedjek rajongóink színe elé. Pont elég sokk lesz nekik, ha utcán meglátnak.
Jelenleg se spóroltam a decora felhozatallal. Szivárványszínű, csíkos és felhős, szaggatott harisnyák egymásra húzgálva. Tökéletes összhatásként neonzöld, csillámos cicanaci rájuk erőszakítva. Térdig érő, tüneményesen szőrös lábszárvédő gondoskodik a plüsshatásról. Puca hősnőmmel felvértezett tornacipő jelképezi elszánt rajfilm rajongásom. Hosszú, két számmal nagyobb, halvány rózsaszín, szegélyei mentén szaggatott zsák póló takargatja bájos alakom, ami alá rafináltan strasszkövekkel díszített pántos topot húztam, nehogy túlságosan sokat mutassak fiatalosan hamvas bőrömből. Mancsaimra töménytelen mennyiségű műanyag, kicit kacat figurás, golyós, masnis, gumis karkötő alatt, könyökig érő, ujjatlan kesztyűk díszelegnek. Nyakamba egy óriási szemű, illatos mackó került, melyet még egy kulcstartóról operáltam le és cukkerként mondja, „I love you”. Végül, de nem utolsósorban, napfényben rikító tincseim, szőröcskés, róka füles sapka alá kandikálnak ki, persze aprólékosan begöndörítve. Erre lehet megjegyezni, tökéletes! Már csak néhány szem alá ragasztott kövecske, műszempilla és Gizmo-s háti tatyóm hiányzott, aztán mehettem a belvárosba nézelődni. Ártatlan szemlélődésemhez, persze kellett a kerek nyalóka, amit békésen majszolva andalogtam az üzletek között.
Fogalmam sincs hanyadik boltban álldogálva válogattam magazinok, poszterek, eszméletlen ötletes kiegészítő mütyűrök között, mialatt alap a top listát vezető előadók kiállított albumait hallgattam, elkezdett valami háttérzaj motoszkálni körülöttem. Eltartott egy darabig, mire rájöttem nem a fülhallgatóval adódtak problémák, hanem cookie-ra érkezett üzenetem. Tekintve, minden praclim meg volt pakolva, rákényszerültem bájosan elmosolyodva adjam oda nyalókámat egy mellettem sétáló gyerkőcnek. Le nem teszem a nehezen megtalált Crossfaith szerzeményem! Inkább az édesség vesszen! Sose hittem ezt mondom, de most a körülmények áldozatává váltam és ideje volt végigböngésznem, mit kaptam. Ahogy muzsikát dünnyögve olvastam a sorokat egyre szélesebb mosolyra nyúlt szám. Itt volt a tökéletes alkalom, mind egy helyre tömörüljünk és tartsunk egy rögtönzött találkát! Kapásból sátánian felcsillanó szemekkel pötyögtem választ bro-nak, azonnal csődítse oda Jus-t, miközben én szólok Bubu-nak. Ennél jobb apropója nem lehetne egy spontán csapat találkának! Nagyon érett már, összeröffenjünk és tartsunk kicsike egyeztetést. Nem vegyülhetünk, kizárólag próbák alkalmával. Össze kell szoknunk! Amúgy is kezdek éhes lenni. Még egy érv a Flamoland befoglalása mellett!
- Sooon bro, sooon! Jupíí~h! Devil-ék ébredeznek!-
Pucsítottam be a lemezbolt kellős közepén világbékét villantva. Na meg engesztelően elbűvölő kacsintást küldtem pultnál morgolódó pénztáros bácsinak, mielőtt rakétaként kiviharzottam volna. Sietnem kellett a kajáldához. Nem érhettem oda utolsóként a belvárosból. Milyen lenne már, pár köpésnyi távlatból sor végén toppanok be. Hatásos! Garantáltan minden szempár rám tapadna, de még jó lenne többiek szót váltani bro-val. Nem jön össze, akkor nem. Lényegén nem életbe vágó, főleg, hogy Bubu megint szörnyűségesen szét van csúszva. Hiába beszéltem hozzá futkározás közben is tagoltan. Nem értette meg elsőre mit csicseregtem neki. Visszahívott! Újra el kellett neki töviről hegyire magyaráznom hova jöjjön és miért. Fárasztó srác. Egyszer kétszer szívesen hátsón billenteném. Mentsége, remek gitáros! Ha nem lenne tehetsége, kegyelem nélkül kipenderítettem volna a bandából.
Az én tervem, meg elbukott. Hiába a tüdőkiköpős sietség, én lettem a csirkeaprólékos maradék. Mindenki beérkezett, mire nagy lihegve kivágtam a helység bejáratát. Legszívesebben felrobbantam volna, ezért rohantam, de csodálatosan törékeny külsőmhöz nem illett volna látványos hiszti jelenet. Pusztán az ajtót vágtam be erőteljesebben, de mire felém fordította az érdeklődő publikum tekintetét, már angyalin mosolyogva rebegtettem szempillámat.
-HIYA boys…- Nagyokat pislogva ránézek az asztalnál ücsörgő idegen hölgyikére. Erről elfelejtettek szólni, meg arról is kihez tartozik, de semmi vész. Töretlen lelkesedéssel lapogatom be a szépséget. Érezze csak, végtelen szeretettel üdvözlöm köreinkben akárkicsoda legyen.- …and girl! Az én name Keiko! Kihez van lucky-m?-
Lapogattam ártatlanul bökdösve számat. Elképesztően bökdöste kíváncsiságomat melyik tagunkhoz tartozik a szépség, mert nagyon helyes lányka volt. Remélem végre bro ért révbe! Akkor, pedig nem hozhattam szégyenbe, csúnyán viselkedek vele, meg letámadom, minek csődítettük a bandát össze és mit tervezzük. Részemről, mehetett az ötlet börze. Új slágerek, stílusok, dalszövegek, dalcímek, fellépő ruhák, vagy libbenhettünk egyenesen próbaterembe. Én ráértem! Tele voltam energiával. Jöhetett bármilyen kihívás, csak előtte had csüccsenhessek le és tömködhessen be a hasamban tátongó lyukat.
-Well, well édeseim. Who szorít nekem sit-et? Elképesztően hungry vagyok!- Simogattam meg hasamat fájdalmas ábrázattal. Addig kutakodtam kiment a fejemből, enni se ártana a nap folyamán. Szóval, elszántságom érdemel annyit, kaphassak valami finiséget. - Ti not esztek? Vagy ennyit late? Hurry, hurry! Gimme az étlapot!-
Pattogtam extázisban, na meg virágos ködben úszkálva, hátha valamelyiknek leesik, épp hely után kuncsorgom. Másrészt, sokkal lovagiasabb lenne, ha nem nekem kéne idehúznom egy széket. Pont ezért, eszméletlenül bűbájosan megnyerő szemeket meresztettem a jelenlévő férfiakra. Érdeklődve vártam ki kapcsol elsőként. Illetve, egyezik e végeredmény fejben lezavart kiszámolómmal.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te6500/12000Flamoland - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptySzer. Feb. 29, 2012 8:46 am

Random満たす。 - "ええと、can I sit down?"

Lil leányzó sztoriját big érdeklődéssel füleltem kagylóimmal, és csodálattal telt szemekkel pislogtam, like lelkes kisgyerek. Ilyen hihetetlen véletleneket csak mesék sorai közt cikázva volt szerencsém felfedezni, tehát meg kellett tisztelni this csodás pillanatot. Na jó, talán túlságosan is bezsongtam, de ha egyszerűen very király, hogy összefutottam lovely bro' egyik igazán kedves ismerősével, miért is ne pörögjek rá a theme-re?! Éppen ezért szinte már-már meghatódva lapoztam végig az előttem lezajlott emlékek képeskönyvét, aztán hevesen bólogattam minden egyes szóra. Dunno why, annyira átszellemülve ragadtam meg és kortyoltam bele a poharamba, hogy a szélvésztől még a drink is cigányútra zöttyent. Egy kisebb fulladozási attrakciót átvészelve legyintettem, hogy 'everyting is right', majd szalvétával takarva ábrázatomat próbáltam búvóhelyem mögül tovább koslatni a szemben lévő Shiori-chant.
Nyugtatása valóban good hatott szervezetemre, megeshet bájos hangja mindennek okozója, nem tudtam, de úgy éreztem magam, hogy legszívesebben gigantikus hug keretein belül szorítanám ki belőle a szuszt, két hüppögés közepette. Mennyire édes egy lány, és szerintem nem is tudja magáról! Az ilyen kedves teremtések mindig is very elfogultak önmagukkal szemben. És ez is halálosan cute~! (*^*)♡ Mindenesetre igyekeztem magamat visszafogni, hiszen az ilyen tüneményeknek sure, hogy van barátjuk, párjuk, love-juk, bárkijük, aki megvédi őket... nekem pedig my nose törnék befelé faroslemezzel. Tehát kéziféket rántva a megszabott határok mentén bólogattam továbbra. Valóban egyetértettem a gondolatával. Hiszen tudtam jól magamról, én is olyan vagyok, ha a színpadon állok, mintha teljesen más emberré válnék. Azaz, nem is vetkőzöm ki myself, de igyekszem a maximumot nyújtani, ha kell még a lelkemet is kidolgozom a siker érdekében. Talán éppen ezért görcsölök rá a dolgokra ilyen szinten. Azt akarom, hogy a rajongóink a legjobbat kapják kézhez. Élvezhető legyen a zenénk, legyen benne iszonyat sok impulzus, amik nem csak értelmetlen kották sokaságából álljon, hanem legyen mondanivalója! Mindig is arra törekedtem, when belevágtam a zeneipar kiismerhetetlen világába, hogy emberközeli témákról írjak dalokat. Dalszövegekkel is próbálkoztam, de legjobban gitárjaimmal tudom elmondani, mit is érzek valójában. Ha pedig nagyobb térbe akartam helyezni a dolgokat, csak végigsétáltam a közeli street-en. Ha saját magadon tapasztalod az életet, akkor vagy igazán human. Vicces, pont ilyet gondolnia egy bounto-nak, de sosem éreztem magamat fajtámhoz hűnek. Én mindig is ember voltam, és az is maradok, forever! Sosem volt világmegváltó, vagy megszálló idea-m. Annak ellenére, hogy az átlagnál lassabban öregszem, nem akarok más emberek lelkéből táplálkozni. Ha egyszer eljön az idő, nem akarok ellene tenni. Azt akarom, hogy emberként menjek el, nem pedig szörnyként.
Kissé más place-ekre terelődött gondolatom, hiszen még young vagyok, és most akarok együttest a hírnév felé vezetni, szóval tématerelés! Épp időben érkezett közénk dear bro, akit olyan emberfeletti power-el fogadtam, hogy azt hittem még a nadrágom is szétszakad rajtam. Hirtelen felpattanásom alkalmából nemcsak könyökömet, but még mindkét lábamat is sikeresen bevertem, ráadásul a black leves csak ezek után következett. Nem elég, hogy fantastic feltűnést keltett debil duónk, harcos 'amazonként' csatakiáltottam másik felem nevét, aki ennek örömére egész testemet testével nekigyűrte a padlónak. Másodszori földön csattanásom eredményeképp csak halk nyögést eresztettem ki gigám közül, hiszen nem kaptam rendesen levegőt! Csak idővel sikerült visszaevickélnem eredeti ülőhelyzetembe, majd összeráztam magamat, mintha mi sem történ volna. Ilyen lelkes üdvözléshez sincs every day szerencsém. Már hiányzott~
Ezek után ötlettől vezérelve értesítettük a gang másik two jómadarát, akik félórás megszakításokkal be is lézengtek az étterembe. Ahogy szőke pajti mellettem foglalt helyet, csak hüledezni tudtam benyögésén. ~Fehelohoszluhuuunk?~ ヽ(゚Д゚”)ノ Még mit nem! Épp itt papolok litániákat, hogy mennyire lelkes vagyok, erre meg ilyet tol az orrom elé?! Legszívesebben oldalba könyökölném, aztán a lába szárára vetődnék, hogy hogyan képzelhet ilyet. Azt már nem is említem bőgnék, mint valami idiot. Vajon miért lettem hirtelen ennyire érzékeny? Vagy maybe eddig is az voltam, csak a sok stressz most így tör felszínre? Nem tudom megmagyarázni, csak tudatalattiból jön az egész maszlag. Legutoljára candy-killer sis csapódott hozzánk, aki nagy örvendezve köszöntött mindenkit, én pedig kacsintottam neki, majd köszörültem torkomat, miközben intenzíven düllesztettem a szemeimet Justin felé. Legyen már gentleman, és alkosson dear sis-nek kényelmes ülőhelyet. Főleg, ha ő ül a szélén az asztalnak! Na meg azok után, amit így félvállról lepöckölt, ez legyen a legkisebb problem-je!
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te32500/45000Flamoland - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyPént. Márc. 23, 2012 11:37 pm

Random満たす。 - Devil smiles on me again ☆⌒\(^▽^") /de sokan lettünk O_O/

Épp csak befejeztem a lelkesítő történetemet, amivel szerettem volna feldobni Kei-kunt, rövidesen szó szerint is a levegőbe emelkedett az étteremben feltűnő nemrég emlegetett szamár jóvoltából. Nagyokat pislogtam, hogy mióta van olyan szuperképességem, bár nem tudom, hogy esetleg Kei-nek nincs-e, hogy akiről beszélünk az megjelenik. Nem mintha bántam volna, hiszen nem mostanában találkoztam Nobu-val utoljára, annak ellenére, hogy egy hete beszéltem, hogy kitárgyaljuk a pengető terveztetési felbuzdulásom. Fülig érő mosollyal integettem a beeső zenésznek, aki viszont hirtelenjében nem vett észre, amit nem is igazán csodálok, a másik gitárossal lerendezett idilli üdvözlésük közepette. Roppant mulatságosan festettek, és így már teljes mértékben el tudtam képzelni tényleg olyan jóban vannak, mint Nobu-tól hallottam. Szépen kivárva a sorom ücsörögtem az asztalnál, míg engem is észrevettek, de ez sajnos azzal járt, hogy a kicsi gitáros a meredek hangulatemelkedéséből a földre zuttyant. Elkerekedett szemekkel néztem utána, hogy minden rendben van-e, miközben próbálta egyben tartani az asztalt, és a rajta lévő tárgyakat megóvni a két jómadár mutatványának következtében történő leeséstől. Miután mindenki egyenesbe került, nagyot sóhajtva könnyebbült meg, és igazította helyére az elfeküdt szalvétatartót.
- Szia Nobu! Hátöö, igazából csak most találkoztunk, de hamar kiderült, hogy közvetetten már ismerjük egymást rajtad keresztül. –mosolyodtam el.
Ha azt hittem ez véletlen egybeesés, hamar le kellett tennem az elképzelésemről, mert rövidesen újabb két taggal bővült a kis társaságunk, akik nyilvánvalóan az együttes többi része voltak. A magas szőke srác közvetlen üdvözlése kicsit zavarba hozott, mert nem sűrűn szoktam puszival köszöngetni az embereknek, de nem lehettem udvariatlan sem, így egy kicsit kínos mosoly kíséretében mutatkoztam be neki. Elég színes társaságot alkottak Devil-ék, mikor már teljes létszámban tekinthettem végig rajtuk. Az utolsóként érkező lány igazából egymagában is volt olyan feltűnő jelenség, mint Nobu.
- Örvendek, én Shiori vagyok! –viszonoztam az ölelését, és mutatkoztam be neki is, miközben azon gondolkoztam, hogy igen, tulajdonképpen kicsoda is lennék. –Az egy jó kérdés, hogy keveredetem ide, de ha szeretnétek az együttes dolgairól tárgyalni, akkor nem zavarlak titeket. –dörzsöltem meg kicsit zavarba jőve a tarkóm, miközben a kijárat felé mutattam. Legjobb deduktív képességemet kihasználva leszűrtem, hogy valószínűleg egy kezdődő banda míting közepébe csöppentem, amihez úgy igazából innentől kezdve nem sok közöm van. Jó persze, szívesen hallgattam volna őket, hogy náluk hogy zajlik egy ilyen, de nem lehettem pofátlan sem. Most jöttem rá igazán, hogy annak ellenére, hogy lezártnak hittem ezt a korszakomat, igenis hiányoznak ezek a szösszenetek az életemből. Még akkor is, ha rengeteg megbeszélés torkollott veszekedésbe, vagy szimplán csak abba, hogy a csapat nagy része jól berúgott és nem igazán voltunk képesek konstruktív munkára. Bár tény, hogy azért részegen is született pár olyan ötletünk, ami aztán később megvalósítást is nyert, meg más is, de ebbe megint ne menjünk bele. Nosztalgiázva egy sort kezdtem el kotorászni a táskámban, hogy mindenem megvan-e, legalábbis a legfontosabb telefon-pénztárca kombó ott legyen. Ezen szöszmötölve pedig a kezembe akadt az egyik pengetőm, amit hirtelenjében kikapva a táskámból eszembe jutott, hogy mit akartam kezdeni vele.
- Tényleg! Míg nem feledem, ha már úgyis összefutottunk… nemrég ígértem neked, hogy utánanézek tényleg két Sugizo pengetőm van-e. És jól emlékeztem. – toltam az asztalon Nobu felé és emeltem le róla a kezem, miután kicsit beljebb hajolva az asztalon el is értem vele az érintett elé. Nem mostani széria, ha emlékeim nem csalnak, még akkoriból származik, mikor a Luna Sea csak a szárnyait bontogatta. Olyankor persze, hogy könnyebb pengetőt szerezni, mikor nem tízezerek vetődnek rád, ha azt látják, hogy feléd repült. Manapság már nem is próbálkozom ilyenekkel, nameg lehet disznóság is lenne amellett, hogy milyen gyűjteményem van már. Vannak előnyei annak is, hogy hosszabb távra is előretekinthetsz az időben. Csak reklámozni nem lenne szerencsés, hogy mikori darab is ez. Nobu gondolom tudni fogja, de ő már azt is tudja, hogy nekem hogy lehetnek a birtokomban ilyenek saját szerzeményként.

Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 34
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te19000/30000Flamoland - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 6:21 am

Random 満たす。 - Nem értem, mi van itt°~°”

Valami nagyon kicsike helyre préselték, vagy megint nőtt, vagy átveréses érzéki csalódás áldozata lett? Olyan, mintha sokkal kisebb lenne itt a szabad terület, mint kicsivel közelebb a bejárathoz. Szűkül a tér? Mozognak a falak?! Valaki mesélt rémtörténeteket maguktól elkezdtek hullámozni, karok nyúltak ki belőle, mintha ez a gumi bigyó lenne és egyre közelebb araszoltak. Ő nem akarja mindenféle idegen falak tapizzák! Egyáltalán semmilyen ismeretlen valamik és valakik ne nyúljanak hozzá! Nem az a fajta srác, aki ezt szeretné meg kedvelné. Maradjanak tőle távol! Kicsivel még távolabb is mehetnének. Szemmel tartja őket! Vet rájuk néhány szúrós pillantást. Hozzá, csak ne közeledjenek sunyiban! Azt mondja maradjanak ahol vannak, akkor maradjanak ott! Így se fér el! Pedig nagyon, de nagyon összehúzta magát. Nem rúghatta meg a többieket. Ki se fúrhatta őket a helyükről. Azzal kellett gazdálkodnia, ami neki jutott. Kár, hogy a hosszú lábait nem csukhatta össze. Milyen szép lenne, ha teleszkópos lenne és csak tolni, aztán meg húzni kéne. Méretre igazítható volna és beférne csomó helyre, ahol még nem járt. Annyira szeretne egy csatorna vagy valamilyen használaton kívüli csőbe mászni!*w* Teljesülhetne egy régi álma! Évek óta könnyes szemekkel halad el egy kedvence mellett. Nincs is innen messze. Milyen szépséges csoda lenne, ha megmászhatná! Vele lenne a tesókája, Shio chan meg az egész banda. Igazi együttes mókázás lehetne.*w*
Addig a napig még nagyon sokat kell várnia. Akárhogy szuggerálta könyörgő állatka szemekkel lábait, nem lettek kisebbek. Ugyanúgy útban voltak és hiába iparkodott helyezkedni, lassan nyakában kötöttek ki. Ebben a szörnyűséges nyak, vagyis comb törő feladatban egyedül az akadályozhatta, útban volt az asztal. @-@ Rá se ébred a keserű igazságra, ha térde teljes erejéből neki nem ütközik a kicsike berendezési tárgynak. Az összecsapástól keletkező hatalmas dübbenésre könnybe lábadt szemekkel terült ki az asztallapon. Nyöszörögve rogyadozott fájó végtagja és a kegyetlen sors felett, nem tud rendesen leülni egy asztalhoz. Bőszen szipogva ázott, lila tincsei felett villámló, sötét felhők takarásában. Kedvét még az se tornázta feljebb, beköszöntek mexikói díp vonalka helyett, kukac bevándorló társai, akik boldogan meséltek róla, összeköltöztek Almával és mi minden történt velük legutóbbi találkozásuk óta. Még az se csalt érdeklődést arcára, megosztottak vele néhány pletykát a lila tehén tartózkodási helyéről. Most nem hozták lázba! Rossz kedve volt és nem értette, miért szövetkezik ellene minden gyorséttermi berendezés. Ráadásul, Justin, olyat mondott, amitől végelgyengülést kapva hörgött az asztallapon. Kénytelen volt pofátlanon módon egy szuszra leborítani a Shio chan előtt lévő pohárka vizet, vagy tényleg, de biztosan ott halálozik el a sokktól.
-Mi-az-osz…osz…osz…osz…NEM! Nem-hogy-mi-hogy-ezt…tenni és oszlunk…azaz, hogy nem így izé oszlunk! - Hadonászott orra előtt felháborodottan. –Igaz?- Fordult egyetlen reménye és megmentője irányába. Sírásra görbülő szájjal tekintett Kei chan-ra. Muszáj volt, hogy megnyugtassa. Szüksége volt a tesókája válaszára. Egyedül neki hiszi el az igazságot! Ő biztosan nem hazudna neki.
Megváltásért esdeklő, bolygónyi szemekkel tartotta sakkban basszerosukat, hátha ettől hamarabb fény derül a rejtélyre. Csüngött és csüngött rajta pitizó ölebként, míg be nem következett végzetet. Még elevenen élt benne Koko chan telefonon érezhető dühe, úgyhogy, amint fülébe csengett kedves hangja, kapásból Sikoly festményesen elszörnyedve curikkolt székével fedezéket jelentő menedékbe. Fogas takarásába szökdécselve székével kukucskált az érkezőre, de úgy látszódott elfelejtette haragját. Biztosan megbocsátott neki!*w* Ettől máris sokkal jobb lett hangulata és széles mosollyal vágtatott vissza eredeti helyére. Fejét kapkodva nézett végig a kis csapaton. Szíve repdesett a boldogságtól. Az egész együttes vele volt. Ott volt vele mindenki! Együtt voltak!
-Én sajtos pogácsát kérek!-
Csillámló ködbe burkolózó, gyermeki boldogságtól túltöltődött felszólalására mindenki egy emberként meredt rá. Nem értette mi rosszat mondhatott. Nem szeretik a pogit? Vagy, van valami a hajában? Nem sejtette, de bamba ábrázattal leskelődött kobakja irányába, hátha megtalálja a forrást. Semmit se talált. Végképp nem érti, mi a probléma. Tanácstalanul vakarászta homlokát, miközben a beszélgetés szép lassan beindult. Persze, csodálatosan lemaradt a dolgokról. Ő még mindig azzal foglalkozott, mi van rajta, amit így megbámultak. Nem létezik pizsamában lenne! Mamusz van rajta? Nyuszikás matrica van a homlokán? Egyik se! Nem érti! Akárhogy csücsörített szájával nem került közelebb a megoldáshoz. Valaki elmondhatta volna neki. Azt hitte erre kerül sor, amikor Shio chan nevét kiáltotta, így földöntúli megmentőként tekintett rá. Hát, még azután megtudta mit kap igazából. Azt se tudta hova legyen!
-OH! Tényleg-tényleg-tényleg…tényleg megnézted? VHOA! SUGIZO! HŰŰŰH!- Ragyogta be az egész gyors éttermet reflektorként. Szent kincsként tartotta a pengető, mert egyik hatalmas példaképe használta és most az övé. Tényleg nála volt! Közel állt hozzá néma tátotgással ájuljon el. Szavakba nem tudta önteni mennyire örült.
–Ez…hát…ez…valami…uh…KÖSZÖNÖM, SHIO CHAN!- Vetődött szegény lány nyakába, majd nem leborítva az asztalra került étel és ital kavalkádott.- Bi-bi…biztos? Én örülök, tényleg…csak, hogy ez…SUGIZO! Szóval…tuti-tuti-tuti? Biztos nekem adod?-
Pislogott nagynál is nagyobb szemekkel. Megértette, ha nem akarja. Úgy se tud érte mit adni. Ez nem járta! Ekkora meglepit kapjon és ne viszonozza. Meg fogja még köszönni valamivel. Kitalál valami szupi klassz dolgot, mert kell és kész! Kifundálja azt a még nem tudja micsodát, csak ne most! Annyira hihetetlen boldog volt, bezsongott csemege uborkaként rugózva székén vigyorgott bugyután szerzeményére. A kicsike csodával el kellett dicsekednie Kei chan-nak. Nem bírta ki, ne mutassa meg neki. Azt akarta mindenki lássa micsoda csudimudi pengetőt kapott ajándékba.
-Né-né-nézd! Nézd mit kaptam, tesóka! Széhééép, ugye?-
Simogatta meg átszellemült rajongással, még párszor. Úgy festhetett, mint Gollam és a drágasága, de ha egyszer az volt! Nem adja senkinek! Lakat alatt fogja őrizni. Már, csak ki kellett derítenie hova tegye. Fedezékbe kellett helyeznie. Atombiztos bunkerre volt szüksége, ami nem jutott eszébe. Nagy forgolódások és kisebb szédülés után, jobbnak látta, ha belebújtatja Kimba tokjába. Ahogy nyelvét nyújtva ütyködött teljesíthesse küldetését, hirtelen eszébe jutott, még be se mutatta másik szeme fényéket, legújabb barátját! Pedig meg van róla győződve kíváncsiak egymásra. Meg az nem ér, csak Soureina találkozott vele. Ő nem kivételez a bogárkáival. Ugyanaz járt nekik!
-Uh-ha-ha! Shio chan! Vele még nem találkoztál! Ő a másik kicsikém, Kimba! Majd…ott…nem itt, hanem kint bemutatlak neki! MEG! Ti nem is tudjátok, de Shio chan is zenész! Nagyon jó zenész! Fantasztikusan és nagyon hűhásan gitározik meg van egy nagyon ilyen régi és szép és igazi finom úri hölgy gitárja is, csak elfelejtettem a teljes nevét, de ah! Megvan! Yukizora!-
Csalapált össze-vissza lendületesen, ahogy témába lendülve hadart egyetlen levegővételre. Túlságosan sok minden jutott eszébe és mindent, de mindent el akart mondani, mielőtt elfelejtené. Így se emlékezett már rá, mit akart eredetileg Kimba tokjával. Valamit el akart tenni, vagy már megtette? Nem emlékszik! Csak arra, rövidesen nagy levegőt kéne vennie, nehogy megfulladjon.
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te8500/12000Flamoland - Page 2 29y5sib  (8500/12000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 8:20 am

Random 満たす。 - Terepszemle?

Leegyszerűsített bemutatkozásom után, úgy tűnt közel sem komoly kérdésem nem aratott túl nagy sikert. Amiért pedig véresen komolyan kezdték kezelni az ügyet, lassan már én éreztem magamat kellemetlenül, hogy ártalmatlannak gondolt viccem ilyen kisülést okoz mindenki agyában. Processzorokat újraindítani, fejrázással, és hanyag mosollyal eloszlatni a tévhitek ködfátylát. Tényleg mázlim volt, hogy ezt nem Keiko előtt mondtam, mert sanda gyanúm azt súgja, hogy a fejemhez borította volna az asztalt. Régen volt már lila monokli a szemem alatt, de nem is terveztem a közeljövőben, így jobb ha legközelebb kicsit körülményesebben válogatom meg humorzsákom mélyen rejtőzködő csinos darabjait.
Csak gondolatban kell megemlíteni a nevét, mintha kiszimatolná. Pinku-chan keveset késve köreinkbe sodródott. Hosszas bájcsevej után aztán ott bukott ki a bili, hogy nem volt helye. Megtehettem volna, hogy teljes nyugalommal közelünkbe húzok egy szabad széket, vagy esetleg tesója mellé engedem, de sokkal nemesebb gesztusnak tűnt, hogy saját ölemet kínáljam fel. Egyhangú képpel kukkantottam föl a menülap fölül, párszor végigmérve őt, s mikor végre összetalálkozott tekintetünk, szememet megforgatva egyszer leraktam kezeim ügyéből az étlapot, és kijjebb csúsztam. Kis terpeszben a szék szélére csúsztam, és elé böktem kívülre eső combomat. Tenyeremmel meglapogatva azt néztem néha arra, majd Pinku-chanra.
- Na jól van, gyere. Ne kéresd már magadat!
Vonogattam szemöldökömet, arra késztetve arcizmaimat, hogy tartsák nyugalmi állapotukat. Viszont képtelen voltam a hosszú ideig tartó színészkedésre, ezért el-elvigyorogtam magamat. Egyébként ha annyira igényli, csak nézzen csúnyán, és szíves örömest hozok neki egy széket. Csak eldönti végre.
Kajaválasztást illetően kikötöttem egy almás piténél. Szinte biztos voltam benne, hogy azt a gyorsfagyasztott, panírozott csodát fogják megspékelni porcukorral, de hidegen hagyott. Az volt fix, hogy édességre fájt a fogam. Amíg pedig azt vártam, hogy kihozzák a rendelésemet, addig igyekeztem kezeimmel legyezgetni az asztalon kiterülő órást.
- Könyörgöm, csak egy ártatlan poén volt, én sem gondoltam komolyan. Hidd el, nem is hagynám!
Nevettem, ezzel is azt sugallva, hogy felejtsük el az egészet, és terelődjön a beszélgetés más vizekre. Reményeim meghallgatást nyertek, köszönet ezért Nobu-nak, aki földöntúli sivítással, és valami furcsa, hideglelős aurával felfegyverkezve osztotta meg rendelését a pincérrel. Egy pillanatra elkerekedett szemekkel néztem rá, és nem is tudtam, ideje lenne-e elbeszélgetnem vele. Ahogy ismerem, az ilyen önszabályozási terápiákat nem szívesen ülné végig. Szerintem csak rontanék a helyzeten, így inkább szemet hunytam előbbi momentuma fölött.
Nem tudtam, hogy mit, de valamit nagyon keresgélt a velünk szemben ülő csaj. Aztán egy kis vackot nyújtott át Nobu-nak, aki meghazudtolta volna önmagát, ha nem abnormális jeleket mutató örömködésben tör volna ki. A pusztán mosollyal és köszönetnyilvánítással egybekötött boldogság valahogy nem hozzá passzolt volna. Akcióját pedig tovább folytatta. Csak értetlenkedve igyekeztem kihámozni mondandójából a lényeget, ami... várjunk, vajon volt is neki?
Szóval kibújt a szög a zsákból. Újabb taggal akar gyarapodni együttesünk, mi? Magától az ötlettől nem ódzkodtam, azonban, hogy megint nőneműt tegyünk próbára jobban elkeserített. Szívem szerint megmondtam volna neki, hogy nincs túl sok lelkesedésem ahhoz, hogy még egy lánnyal dolgozzak együtt, de semmiképp nem akartam magamat rossz fényben feltüntetni. Időközben a pitét is kihozták, ahogy pedig ügyeskedve hozzá is láttam. Miközben pedig mindenki körbeboldogította egymást, addig mélyen eltöprengtem a dolgokon. Plusz gitárosnak biztos nem vennénk hátrányát, azonban... igen, mindig ott volt az a 'de' szócska. Olyan bizalmatlanul kezelem az embereket. Sajnálom, ez van, nem tudok ellene mit tenni. A banda jó hírnevére való tekintettel Shiori-t is próba alá kellett vetnem, máskülönben látatlanba pacsizzunk? Még mit nem.
- Rólam is azt mondják, hogy jól dobolok...
Nyeltem le az utolsó falatot, és bele is kezdtem a mondandómba, mikor találtam egy alkalmas pillanatot, mikor mindenki elhalkult. Közben pedig összedörzsöltem tenyereimet, hogy a legagresszívabb morzsa is lehulljon róluk. Szalvétázás után aztán folytattam.
-... viszont ez kevés. Ha esetleg ez egy felhívás lett volna, akkor én mindenképp szeretnélek hallani, hogyan játszol. Bocsi, de ebből az egyből nem engedhetek.
Szerintem korrektül álltam hozzá a dolgokhoz. Nekünk olyan emberre volt szükségünk, aki nem lép le az első nap után, csak mert megterhelőnek érzi. Ha lusta próbákra járni, akkor előzékenyen utat mutatok neki, merre találja az ajtót. Persze ezt nem feltételeztem pont Shiori-ról, csak általánosságba vettem.
- Ümm, ha gondolod, ihol vala a tálcán kínálkozó lehetőség; Nobu elhozta a gitárját. Remélem jobb kezes vagy.
Vigyorogtam rá, hogy megnyugtassam, nem komoly vizsgát terveztem a számára.
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Flamoland - Page 2 Cl0te6500/12000Flamoland - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 EmptyHétf. Május 14, 2012 7:40 am

Flamoland - Page 2 25s7n14 Random 満たす。– We go together Flamoland - Page 2 25s7n14

Toporogva pislogott egyik fiúcskáról másikra, melyiknél esik le hamarabb a mázsás úri ember cilinder. Nem ütött mellkason a végeredmény, bár Jus fájdalmas mozgolódását kecses lábfej taposással jutalmaztam. Bőszen úgy tettem, mintha nem vettem volna észre útban leledzik. Teljesen lelki nyugalommal pattantam rá, hogy onnan vetődhessek ölébe. Ennyi bosszú kijárt. Ne ajánlgassa fel a helyet, ha nehezére esik. Szép dolog a nagylelkűség, amikor nem mocorog háttérben bro-nak nevezett kényszer. Láttam az egészet. Ettől még lusta voltam álldogálni. Szépen elfoglaltam a hercegnő székemet, kényelmesen befészkeltem magam, fellöktem Bubu asztalt elfoglaló fejére kicsinyke szőrös táskámat és nagy szusszanással hátradőlve pislogtam elbűvölő lánykaként Jus-ra.
-Köszönöm, dear bear! ♥-
Mosolyogtam vakítóbbnál egyértelműbb szerelmes tinédzser rajongásával. A nagy jelenetet, viszont ennyivel be is rekesztettem. Nem kéne minden egyes alkalommal, emberektől hemzsegő helyen beégetni szegény vezérünket. Tekintettel kellett lennem a férfi büszkeségére és Shiori lánykára, aki nem biztosan úgy értette ezeket a kirohanásimat, ahogy érteni kellett volna. Nem mintha, akárhogy szükségeltetett volna értelmezni. Spontán ökörség volt. Nagyjából annyi lényegiséget foglalt magába, mint egy üresen tátongó hajfestékes flakonom. Szépen gördítettem is a történeten. Izgatottan rugózva húzhattam elő táskám rejtekéből ezernyi színben pompázó jegyzet füzetemet és szőrös állatkás pamacsban végződő tollamat. Kevésbe jókedvű lapozás után sikerült rábukkannom mai jegyzeteimre. Én már nagyon tudtam, mivel fogok előállni. Megosztom srácokkal hatalmas felfedezéseimet és kíváncsian várom visszajelzéseik. Ez alól Shiribiri se lehetett kivétel. Minden vélemény szükségeltetett és pont kapóra jött egy pártatlan résztvevő! Mondhatni, tökéletesen megfelelt, ha marad. Több szem, többet lát. Úgy se hinném, felmerülne bármilyen államtitkos történet közöttünk. Nem vagyunk még hírességek zárt ajtók mögött tárgyaljunk.
-No-no, hon! Nekem perfect here vagy! Outsider szavai good jönnének. Tettem egy short felderítést a music store-okban and need véleményetek!- Böktem meg a papírokat titokzatosan összeszűkült szemekkel. Hosszas várakoztatás után végül megosztom legfontosabbnak számító híremet. –Takeru smile-ja még mindig kawai!♥-
Helyezem tenyerem közé arcomat, hogy szerelmetesen forgolódhassak néhány pillanatig. Cseppet se erről volt szó, ám roppant mód élveztem a kiakadt arcokat, ennyire futotta hatalmas felfedezésem. Kiélvezve a helyzet és elégedetlenség adta hangokat könyököltem az immáron szabbadá váló asztalra. Elővéve szemüvegemet húztam ki magam, true titkárnőként tehessem közzé a selejtező eredményeit. A tökéletes jelenetembe, viszont belerondított a kiérkező személyzet és Bubu chan. Nem tehettem róla, de annyira fájt messzi fűittas mezőkről előkeveredő megszólalása homlokon csapva magamat szisszentem fel. Legszívesebben beledugtam volna egy vödör jéghideg vízbe, de szegénykémnek már annyira elvitte a manó minden józan eszét, teljesen felesleges lenne. Ráhagytam a butaságot és villámosan cikázó agyi tekervényekkel lecsaptam egy kehely csokis kekszes turmixra. Most cukor, cukor, kibírhatatlan mennyiségű édesség kellett.
-Great!- Ütöttem össze tenyereimet izgatottan, miközben az idő alatt kiérkező finomsággal foglalatoskodtam. Már jobban tetszett a lány, bár továbbra se értettem kihez tartozik. Reméltem nem Bubu-hoz, csak valami közös ismerős bro által. Szegény Shiribiri-t nem verhette ennyire súlyosan a sors fintora, ahogy Jus se lehetett már ilyen citromot harapott katona tiszt. A felmorranására rögtön alattomos támadással válaszoltam. Tollam bolyhos végével orrát piszkálva jegyeztem meg legújabb felfedezésem.
-And nem shave rendesen, Mr. Drummer! Erre back később! First ismerjük meg egymást better!- Nyújtottam ki nyelvem kötözködően. Értettem én, miért csinálja. Nem akar mindenféle jött ment emberkét látni a csapatban, ettől függetlenül még nem kellett láncfűrésszel esni Shiribiri-nek.- Ne is worry miatta! Fantastic nőként gitározol! I’m so-so-so~h jealous! Mióta play? Mennyire professional a tudásod? Are you in a band vagy voltál? What kind zenét szeretsz? Like kísérletezni? Mennyire lenne ránk free time? You know…mi elég freaky funky crazy, de serious band vagyunk.-
Forgattam érdeklődve kezemben előbbi tollamat. Tényleg érdekeltek a válaszai. Remélem látszódott rajtam nem csak udvariasságból csüngök a szavain. Azért csillogtak a szemeim, mert tényleg hallani akartam miről mit gondolhat. Komolyan vettem az együttest, de kevésbé voltam annyira dolgok közepébe ugrálós, mint Jus. Mármint, ami a próbát illeti. Azt hiszem kérdések tekintetében vezetek. Na, de addig nem akartam menni, míg előttem hevert egy befejezetlen turmix. Azt meg fogom enni és ha kell idekötözöm a székemhez falka vezért! Ehhez már, csak egy gyors kézfeltartásos csalapálás hiányzott.
-Wait-wait! Pause, dear bear! Szavazzunk! Lunch, aztán testing Shiribiri chan-t a próbateremben? Itt nothing lehetne belőle hear és place sincs játszani.-
Dobtam be a legkézenfekvőbb lehetőséget. Én azt mondom nem ez a zsúfolt hely lenne a legalkalmasabb arra, valaki húrok közé csapjon. Másrészt Kimba elektromos gitár. Erősítők nélkül olyan, mintha egy hangtompítós rézlapon húzgálnának műanyag flakonokat. Semmi érezte nem lenne. Ebben a zsongásban meg még úgy se lehetne hallani belőle bármit is. Ha már próbára akarjuk tenni Shiribi-t kijár neki a fair körülmény.
-Nincs anger, hon?♥- Pislogtam tündérien mosolyogva Jus-ra, megint megbirizgálva képét az előbbi tollacskával. Ma különösen jól esett piszkálni. Egész biztos hamarosan kamatostól vissza fogom kapni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Flamoland - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Flamoland   Flamoland - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Flamoland

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-