-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Aizen-sama hummusz bárja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te21950/30000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (21950/30000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 4:19 am

>-- Fraccion, de nem az akire számítottam... --<

A pillantásokat, amelyekkel engem illetett a férfi, elengedtem magam mellett. Nem szoktam drámázni azért ha valaki ilyen tekintettel néz rám. Ezt mindenképp el kell fogadnom, hisz ha majd oda kerülök, hogy az enyém lesz ez a teljes dimenzió, biztos lesznek akiknek nem tetszik, hogy én vagyok az uralkodó és akkor ilyen tekintetek tömkelegével találkozok majd. De ez hozzá jár a hatalomhoz. A válasza tömör volt és kertelés nélküli. Ez tetszik. Kiérve pedig megmutatta alázatosságát. Ez még jobban elnyerte a tetszésemet. Viszont azt nem értettem, hogy a kardját miért nyújtja felém. Van sajátom, nincs szükségem az övére. Lassan elválasztom a kardom markolatát a tokjától, majd kissé magam mellé tartva gondolatban adom ki a parancsot a láncaimnak, hogy vegyék fel a penge alakját. Így a kardom ismét egy kardra hasonlít. Halk és lassú léptekkel közelítem meg a férfit, majd gy könnyed mozdulattal finoman ráütök az enyémmel az ő kardjára.
- Tetszel nekem. -húzódik gonosz vigyor az arcomon. Azt hiszem, hogy tényleg nem árt a kis edzés.. Jó lesz feszültségoldás gyanánt. - De a döntésem még várat magára. Majd a harcunk után eldöntöm, hogy szükségem van-e rád.
Egy könnyed mozdulattal igyekszem a levegőbe lökni a kardját. Ezt akár első próbatételnek is lehet venni, hisz azért mégsem tanácsos egy harcban elveszteni a fegyveredet. Igaz, számomra ez nem jelentene hátrányt, hisz a penge újra láncokká változna és visszatérne az én szolgálatomba. Ezen kis kezdőmozdulatot követve sonidozok hátra egy kicsit, majd mutató ujjamat felé tartva, gyűjtök egy kis lélekenergiát.
-Bara!
Mintha csak fegyverként használnám az említett testrészt indítok útjára egy lövedéket. Egy hozzá hasonló ellenfél ellen mégsem használhatok Cerot. Szegény még azelőtt elpatkolna, hogy megfontoltam azt, hogy megtartom-e vagy sem. De azért remélem, hogy egy ilyen egyszerű bara még nem okoz neki nagyobb fejfájást. Lassan felemelem a kardomat és felveszek egy alapállást. Rég volt, hogy karddal küzdöttem valaki ellen. Mindig elégséges volt a láncaim használata. Most viszont nem tehetek mást. Egyfajta nemesi viselkedés kerített hatalmába. Talán a férfinak köszönhető.
- Szóval Larry, gondolom az járhatott a fejedben, hogy csak úgy odajössz hozzám és én majd egy igenlő válasszal máris az utadra engedlek. Vagy nem éppen ez, de egy ehhez hasonló naív kis gondolatfoszlány. De remélem eddig már felfogtad, hogy ez bizony nem lesz ilyen egyszerű. Tudni szeretném, hogy mire vagy képes, hisz ha nem vagy a hasznomra akkor le is út, fel is út. Nincs szükségem fölöslegesen tébláboló szolgákra.
Veszek egy mély levegőt, egyúttal jelezve, hogy ismét támadni akarok. Majd ismét sonidozva jelenek meg előtte. Egy fentről lefelé ívelő vágást intézek felé, majd rögtön azután egy vízszintes balról jobb oldalra irányuló vágást is. Különösebb súlyt nem helyezek a vágásokba, hisz ha megtenném, még az is lehet, hogy odébb csúszna és akkor már valamelyik támadásom hiábavaló lenne. Hanyagolom a fölösleges energiavesztegetést, minden csepp energia fontos. Igaz, hogy én az ő jelenlegi energiamennyiségének a duplájával rendelkezem, de ez még nem jelenti azt, hogy a harcot könnyelműen kell venni. Remélhetőleg kivédi mindkét támadást. Ezután ellökve magamat a talajtól egy ügyes kis hátra szaltót hajtok végre a levegőben. Ezalatt olyan, mintha kicsit lelassulna a levegő.
Valóban rég harcoltam. Hiányzott már ez a érzés. Egy olyan érzés ami megnyugvással tölt el. Könnyednek érzem magam akárcsak egy tollpihe, nincs rajtam az a megfogalmazhatatlan súly ami a mindennapokban. Most én vagyok és nem egy szám, vagy egy bábú valakinek a kezében. Most már tudom, hogy miért szervezik meg azokat az illegális bajnokságokat. Aizen előtt gondolom fel sem merült a tény, hogy valaki bábként kezeljen egy másikat. Igaz, már akkor is léteztek az espadak és ott vannak a vasto lordok akik a fajtánkból a legnagyobb hatalommal rendelkeznek. De ők nem törődtek a sok kis féreggel akik a homoktengerben bolyongtak. Vagyis egyszóval minden Aizen hibája.
Finoman landoltam a homokon. Azt hiszem kezdem élvezni a harcokat. Alig érték el a talpaim a talajt, máris elrugaszkodtam és ismét egy vízszintes vágást intéztem felé, viszont ebbe már erőt is adtam. Érdekelt, hogy mennyire ellenálló és persze, hogy én milyen erős vagyok.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Sayuki Kaguya
Shinigami
Shinigami
Sayuki Kaguya

nő
Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2010. Dec. 13.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te5000/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 11:20 am

Az Ostor Kisasszony

Nem kell felnéznem, hogy érzékeljem, elnyertem a jó benyomását. Nem kell különösebben erőlködnöm ahhoz sem, hogy tudjam, ez csak a kezdet. Biztos voltam benne, hogy próbára fog tenni... miért ? Mert én is ezt tenném. Egy igazi vezető, oly körültekintéssel válogatja meg csatlósait, mint ahogy az ékszerész az igaz gyöngyöket. Egy biztos, nem fogom könnyedén annyiba hagyni. A parancs kötelez, egészen addig míg látok esélyt arra, hogy vágyamat beteljesítse. Átragadt rá, a múltamból kitépett katalóniai mentalitás. Én ezt ösztönből csinálom, a vérembe vegyült, akárcsak a homok. De ez még sokkal ősibb, sokkal régibb, mintha eredendőbb volna. Amióta eszemet tudom, ez a fekete miazma itt volt bennem, s sosem szűnt meg cselekedni. Úgy tevékenykedett, mint valami belső sugallat, segített számomra igaz kísértet hangulatát kölcsönözni. Azt mondják... az ember kezdetben még nincs a gonosz által érintve, ez rám bizonyára nem igaz. Én kivétel kell, hogy legyek, vagy talán sosem voltam ember... igen ez is lehetséges. Nem fogja lelkiismeretemet furdalni ez a bizonytalan folt a múltamban. Vagyok aki vagyok. Igeeeen Very Happy. Oly rég nem jutott eszembe ez a régi nóta... a mi nótánk. Mikor felcsendült ez a dal, a népek mind tudták a közelben, nem csak a hold vére fog ma a földre folyni. Mikor kimondta, hogy elnyertem tetszését, arcom rezzentetlen maradt. Nem érdekelt az elismerése... még nem csináltam semmit érte... így értéktelen. De mindegy mert még ő maga is értéktelen a számomra. Tartogassa csak az efféle megjegyzéseit a talpnyalói számára, én nem kérek belőle. A becsességének súlyát csak akkor tudom majd felmérni, amikor pengét váltok vele. Nincsenek illúzióim, gyorsabb erősebb... de nem biztos, hogy oly szinten műveli a harc... nem, rosszul mondom... a küzdés művészetét mint én. Ha megmutatja nekem, hogy ebben is hasonlítunk, hűségem mellet...a tiszteletemet is magáénak tudhatja. Még akkor is ha ez, pedig számára értéktelen. Az én szememben nincs fontosabb dolog ennél...az... igen érzésnél. Én is érzek... bár másként. Nem emberi szemnek való módon. Az én utam más pillérekre épül. Hallom, ahogy fegyverét karddá formázza. Ügyes mutatvány... a fülemnek bántó éles ricsaj, de elviselem, tekintetem még mindig töretlen, egyetlen pontra fókuszál. Szinte bizsereg minden, tudom mi következik... már érzem a harci vágyát. Kilométerekről kiszagolom ezt. Kardjával felpöccinti a pengémet, reakcióim egész eddig várattak magukra. Ahogy emelkedik a levegőben, jobb kezemmel a markolatának végét finoman Eliziana felé ütöm, mely így a levegőben egyet fordul felé s a penge mikor rámarkolok csontszilánkos karmos mancsommal, farkas szemet néz Elivel. S a kis penge hirtelen lándzsává nyúlik. De késő mert az espada időben hátra sonidozot, nem sokon múlt. Egy olyan arrancart mint én vagyok már eltalált volna. De már mindent előre lejátszottam a fejembe ... a lehetőségeket. Kiválasztottam a megfelelő folytatást. Alig pár szegmensnyi idővel később útjára indította a bara-t. Most rajtam a sonido sora. Nem vett túl komolyan, ez elől még simán ki tudok térni. Csupán fegyver távolságra lépek ki, közvetlen az espada fölött. Tudni illik... az ember legkevésbé figyel a feje fölé. Kezem már kinyitottam, s ajkamon billegett már a varázsige.
- Tercer ojo: la maldición de la lentitud - suttogtam, s tenyeremből rátekintett a vörös szemgolyó izzó zsarátnok fénye, s megindította az átkát felé. Ez majd kicsit lenyirbálja a gyorsaságát egy ideig, persze nem nagyon és nem túl sokáig. Ellene sajnos nem működik igazán hatásosan. De pont elég ez így nekem. Jobb kezemmel löktem egyet Bailarín del espejo karcsú testén, hallottam, ahogy a szél elsüvít körülötte, könyökömmel megállítottam és a fegyver az alkaromhoz simult. Majd löktem egy aprót a lábamon, s elszaltózva Eliziana felett, pördülésből becélzom a vállát. Mindezt persze sonidoban, ha a varázslat el is véti, akkor az elől kell kitérnie, a lassúság átkát kissé a teste bal felé küldtem meg, a vágást kissé a testének jobb felé, én előre felé ugrok, ha arra tér ki beleszaladna a pengémbe, csak nekem hátra, neki előre felé van kiút...Most nem kötnek a földi viszonyok. Normális esetben az ugrás közben sérülékeny lennék, de itt a tér nekem dolgozik, úgy használom, ahogy csak szeretném. Ahogy kiérek a táncból, ujjal rámutatok, egy pillanatnyi habozás sincs bennem. A legtöbbet kell kihoznom magamból. Arcomon komor árnyak vonulnak, akár a tengermélyi legendák szörnyei.
- Bara.- Sziszegek meg felé, s várom ő most mit tervez.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te21950/30000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (21950/30000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptySzer. Dec. 22, 2010 7:49 am

>-- Fraccion, de nem az akire számítottam... --<

Halk, egyre erősödő pulzálás. A nem létező szívem kezd egyre magasabb gyorsasági fokozaton lüktetni. A levegőt is másként veszem, gyorsabban, de mégis egyenletesen. Ugyanakkor egy érdekes ízt is érzek, igen a harc íze. Most minden porcikám csak úgy bizsereg, mintha azt akarnák, hogy darabokra szakadjak és mindenik az ellenfelemet támadja meg és lyukassza a testét olyanra, mint egy halászháló. Egy pillanatra megáll az idő, midőn farkasszemet nézek az ellenfelem pengéjével. Lehet, hogy csak a fantáziám egy fantomképe, viszont mintha látnám rajta az összes vércseppet ami bemocskolta. Milyen gyönyörűséges a vörös színű éltető nedű. Sokakat már csupán a látványa is a félelem, vagy az őrület csapdájába zárja. Számomra inkább morális értéke van, egyfajta harci hangulatfokozónak is nevezhetném. Közben az idő újra mozgásba lendül és a sonidonak köszönhetően még azelőtt eltűnök a fegyver útjából, hogy az akár a bőrömet megkarcolhatná. Láttam amint a bara becsapódik a talajba és kisebb porfelhőt generál, de ekkor Larry már nem volt ott. Sőt, még csak a robbanás közelében sem. Gondolom arra számított, hogy könnyelműségem jele volt a bara. Dehogy, csupán érdekelt az, hogy ki tud-e térni egy ilyen minimális erősségű képesség elől. Örömmel nyugtáztam, hogy sikerült neki és egyből egy elfogadható stratégiai helyzetbe került velem szemben. Kardomat egyszerűen leszúrva a földbe engedtem el a markolatát, majd a lendületben maradva érintem össze a tenyerünket, majd az ujjaimat a kézfejére hajtva akadályozom meg abban, hogy eltávolodhasson a közelemből. Gondolom a technikája még így is kifejti a hatását, viszont az már csak a kezemre lesz hatással, a testemre nem. Viszont a felém irányuló kardtámadás vészesen közeleg. Az agyamban válaszreakciók tömkelege szalad át, csak sajnos ezeknek nagy része 6 napon túl gyógyuló sérülést okozna neki, így hát az egyetlen használható megoldást választom ki. Jobbom tenyerével hárítom a támadást. Különös sebesülést úgysem okozhat a hierro miatt és amúgy is a maszkom darabjai, mind a kezemet fedik. A felém irányuló bara viszont meglep. Kicsi választotta el attól, hogy fejbe találjon, de a fejem időben való eldöntésének hála csak a nyakamat súrolta. Fejemet visszadöntve az eredeti pozíciójába húzódik egy őrült vigyor az arcomon. Ez a kombinációja szépre sikeredett. Most igazán illene nekem is mutatnom valamit ami ugyan ilyen hatást érne el, vagy valami ehhez hasonlót.
A pulzálás hirtelen abbamarad. A légzésem is nyugodttá válik. Majd gonosz nevetés tőr fel a mellkasomból. A szemem pedig hűvössé válik. Tudom, hogy az első dolgom az az, hogy a köztünk lévő távolságot megtartsam, de mégis sebesülést tudjak okozni neki, vagy csak fájdalmat. De hát ennél mi sem egyszerűbb, és ennek a véghezviteléhez mindössze egy szóra van szükségem. Illetve nincs, de még így is meglepetés lesz számára az amit tapasztalni fog.
- Mar de la cadena...
A nevetés befejeztével halálos komoly arccal és hidegvérrel suttogom ezeket a szavakat. Biztos vagyok benne, benne, hogy meghallja a szavaimat és hogy örömmel fogja tapasztalni, azt ami a kimondásukat követi. A kardom pengéje, most ismét láncszemekre bomlik szét. Elég volt mindössze az egyik ujjamnak a felemelése, csak azért, hogy a parancsot végre is hajtsák. Ez a parancs roppant egyszerű volt. Mindössze annyi a dolguk, hogy az ő bal kezét az enyémhez erősítsék hozzá, ezzel megakadályozva azt, hogy bármiféle képen elszakadhasson tőlem. Majd jobbommal gyorsan elengedem a kardját és máris reiatsut koncentrálok belé. A barat nem szükséges ellőni, anélkül is tökéletesen ki lehet használni az adottságait. Meg sem várva, hogy feleszméljen indítom jobb öklömmel az ütéssorozatokat a mellkasára. Remélem, hogy erős csontozatú mert különben megtapasztalja a bordatörés nem túl kellemes érzését...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Sayuki Kaguya
Shinigami
Shinigami
Sayuki Kaguya

nő
Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2010. Dec. 13.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te5000/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptySzer. Dec. 22, 2010 9:01 am

Az Ostor Kisasszony

Az espada olyan gyors volt, hogy szavakkal nem lehet kifejezi, épp, hogy érzékeltem. Minden figyelmemre szükségem volt, hogy felvegyem vele a tempót amennyire tudtam, de a varázslat betalált. Most egy ideig bal keze lassabb lesz. De rákulcsolta ujjait az én karmos mancsomra. Neki is a kezein voltak a maszk darabkák mint nekem. Könyékkel megindított támadásom jobb kezével akarta kivédeni, de én ekkor visszahúztam a pengét, s amint elsuhant a keze egy kicsit újra hagytam megnőni. A penge most közvetlenül a nyaka felé irányulhat, s ekkor lőttem el a barát, ami meg is súrolta szép ívű nyakacskáját. Ekkor ő felnevetett, akár egy őrült. Idő pocsékolás. Teljes pazarlás az egész. A harcban nincs helye nevetésnek, nincs helye gyűlöletnek, nem kell hosszá szenvedély. A harc csak küzdelem, és semmi más. Ami egyedül kell hozzá, az a fegyelem. Ne fogom megvárni míg kineveti magát. Tobzódjon csak az örömbe, ha úgy tetszik neki. Beteg nőszemély, keserű ízt kölcsönöz a számban ez a megvetés. Mert megvetem, igen... Nincs benne tisztelet. Nem irántam... a harc iránt. Hiába győz le akárhányszor, tapos a homokba, amíg fogaim között karcogni nem kezd a homok, vagy a homok sötét véremet el nem nyeli, igazi harcos nem lesz belőle. Kár ... már is egy reménnyel kevesebb maradt számomra. Most, hogy ilyen közel van sűrű lélekenergiája tépi az elmémet akár az őrület szele. De nem hagyom ,hogy rám ragassza ezt az esztelenséget. Neki hagyom mind... én nem kérek belőle. Most már tudom, őt szolgálni, számomra nem jelent majd semmit. Nem sok esélye van rá immár, hogy valóban megbecsüljem, s ez azt jelenti, hogy csak egyszer kell legyengülnie. Csak egyszer kell úgy elém kerülnie, hogy nem lesz tökéletes állapotban... Smile... és akkor majd megadom neki, ami jár. Elborult tekintetében látom, hogy már kiötölte új tervét velem szemben. Most már tudom, hogy veszteni fogok ellene. Az én elmém tiszta marad, üres. De ez nem a győzelemről szól, hanem arról ... hogy én beleadjam magam. Mindent amire csak képes vagyok. Ajkai már formálják a szavakat, de nem fogom megvárni. Azt az időt felhasználva míg ő önfeledten vihogott, akár egy beszívott kis liba, én is rámarkoltam az ő kezére. Acél kemény bőrének feszültek csontkarmos ujjaim és egy pillanatra a kidagadt erek megfeszültek mind. A vállamat szépen kifordítom, egyszerű kis mozdulat, elhúzom őt magam felé, a pengémet fordulatból betartom. Most már mondhatja a varázsszót nem érdekel, szinte egyszerre mondom ki vele az enyém.
- Brilla, bailarín del espejo- s a vérmocskos penge megindul a szívének iránya felé. Megfogtam, nem tud kitérni... nincs elég helye rá, ez az átok. A penge vége pedig egy aprócska csuklómozdulat közepette beletörik a mellkasába. A benne maradt darab, megindul beljebb. Úgy megfogtam, hogyha netán el akarna sonidozni, engem is ránt magával. Ezt a szúrást sajnos nem tudja kikerülni. Hibát követett el... Bailarín képessége aljas... ezért szeretem olyan nagyon. A szilánk furakodik beljebb.. és be kell érte nyúlni, ki kell tépni azt onnan. Bár ő túléli, ebben biztos vagyok. A pillanatnyi fájdalmat használom ki arra, hogy elszakadjak tőle, de ha nem sikerül, az sem baj. Odaláncolódom hozzá. Nem számít... Másik kezem még mindig szabad, de az újabb támadási lehetőséget inkább kihasználom arra, hogy kitérjek a gyors ütései ellen, a pengémmel. De ekkor meglátom hogy a sok sonido közepette hátra értünk... az ablak. Bellül mosolygok... igen... megvan merre fogunk menekülni. Alakom lassan elhomályosodik előtte, s engem beszippant a tükör dimenzió, bizonyára beletelik majd neki egy kis időbe, hogy én hova kerültem. Hát be a tükörbe... és előttem ott van ő és néz előre. Nem teketóriázok, fogom a lándzsát és teljes erővel lefelé sújtok vele. Ha ez betalál, biztosan megsebzem hiero... ide vagy oda Razz.
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te10500/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (10500/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptyVas. Ápr. 10, 2011 10:55 pm

/Slarin-Ceph-René-Raúl csoportja/

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy egyáltalán nem lepett meg Slarin visszaérkezésünket kísérő reakciója. Számítottam sértettségre és haragra - ilyen emóciókat különösebb erőmegfeszítés nélkül bárki képes kiváltani egy idegenből is -, de az a bántottság ami fogadott, még egy körmönfont elme számára is szövevényes feladat, ha ártó szándékkal kívánja előidézni. Márpedig ugyan nem áll túl messze személyemtől ez a vonás, az azonban mégis nyilvánvalónak tetszik, hogy a megfelelő önkontroll hiányában az adott pillanatban messziről került el a higgadtság és a józan ész, ami egy ilyen szituáció elengedhetetlen tartozéka volna. Nem sűrűn esek abba a hibába, hogy ösztöneim által vezérelve hagyjam, hogy érzelmeim kuszasága borítsa el az elmém, ám egy ilyen esetben is olyan gyorsasággal nyerem vissza az irányítást gondolataim és tetteim felett, mint amilyen sebesen az érzület elragad. Ha túl sok mindenben nem is, de ezen a téren Slarinnak bőven lesz még mit tanulnia, hiszen a közöny és a cinizmus álcája amit magára öltött, átláthatóbbá teszi őt, mint ahogy azt akár sejteni merné. Harapásra harapással felel, ahogy gyakorlatilag bármelyik ragadozó a vadvilágban; ám a még nekem címzett szavak is inkább Cephalus számára hordoztak rejtett és kevésbé rejtett üzeneteket. Bár úgy gondolom, ő ezt képtelen volna magának beismerni, nincs ebben semmi szégyellnivaló. Míg rólam vajmi keveset tudhat, így, elegendő információ híján nincs mivel viszonozhatná az őt ért támadásomat; ellenben Cephalust megbántani nem kerül túl sok igyekezetébe. A tézisemet csak tovább erősíti az a legkevésbé sem elhanyagolható, igen nagy fontossággal bíró részlet, hogy Cephalus láthatóan közel áll a szívéhez, így akár jogosan is érezhet bántottságot, amiért az arrancar ahelyett, hogy az ő lelkén tátongó sebet igyekezett volna begyógyítani, támadóját választva hagyta őt magára. Viszont mentségéül szolgál, hogy nem ismerheti a kettőnk közti köteléket minden aspektusában, mondhatni, csupán egy egész vékony szeletét látja csak egy igen összetett kapcsolatnak. Elképzelhetetlennek tartom még csak a lehetőségét is egy ellenkező kimenetelű reakciónak Cephalus részéről; pontosan tudja, hogy mire van szükségem és önkéntelenül is annak megfelelően cselekszik, még ha néhány esetben ez szemben is áll az ő személyes meggyőződésével. Így hát Slarin dühe is némiképp hasztalannak tetszik; bár ideiglenesen sikerült volt fracciónom érzéseibe gázolnia, ez hosszú távon nem jelent semmit. Jó taktikának tűnhet Cephalus lelkiismeretét felhasználni, viszont az által ellenem fordítani, vagy az ő lényegét irányító emóciókat módosítani lehetetlen; csupán egy más oldalának a megvilágítása kivitelezhető ilyen eszközökkel.
A nemes ital valamint elképzelésem megdönthetetlenségének mivolta különös elégedettséggel töltött el Slarin és Cephalus lelki csatájának kereszttüzében. A Kisasszony cinikus megjegyzéseire jobbnak láttam felvenni a kesztyűt és ennek jegyében válaszra nyitni a szám; mely lény ne imádna megalapozott felháborodásának hangot adni!
- Úgy látom magad is szíves örömest szolgálod ki Cephalus szenvedésre való hajlamát, a végén még komolyan féltenem kell ezen számomra igen becses kiváltságot! - Címeztem meg a mondandómat a morcos hölgyeménynek tettetett komolysággal, hogy aztán a koccintást követően egy széles mosoly kíséretében emeljem számhoz a poharat. Számításaim szerint már csak az elegendő okot szolgáltat a Kisasszonynak véleménye markáns kinyilvánítására, hogy Cephalus helyett válaszoltam a kérdésére és akkor még nem is számoltam annak a lehetőségével, hogy igazán megízlelgeti szavaimat. Minden esetre nem kívánok újabb vitába bonyolódni, így remélem Slarin, még ha nemtetszését nem is valami finoman adja tudtomra, nem veszi majd játékos csipkelődésemet többnek egyszerű incselkedésnél. Tudván, hogy az alkohol csak tovább javíthat az esélyeimen töltök az espada és a magam poharába szemem sarkából a magába roskadt Cephalust figyelve, amint az orra alatt motyogva fogadja el a Kisasszony által felkínált italokat.
- Ugyan Cephalus drága barátom, hozok inkább valami, az alkalomhoz sokkal jobban illő nedűt! - Masszíroztam meg a vállát apai gyengédséggel ötletem tálalása közben, majd egy Slarin irányába való sokat sejtető vigyor társaságában felálltam az asztaltól. Az együtt eltöltött évek alatt egykori partnerem soha nem nyúlt a pohárhoz, hiába dugdostam azt néha, elborult delíriumos pillanataimban az orra alá; szerencsére igen jól tudta, hogyan kezelje borgőzös énemet és hogyan bújjon ki annak esetenként igen eszement felvetései alól. Minden esetre kötve hiszem, hogy az elmúlt száz év alatt gyökeresen változtak volna meg Cephalus italozási szokásai aminek őszintén szólva rendkívül örülök és nem is kívánok ezen most változtatni, így meg se fordult a fejemben, hogy valóban hagyjam őt szeszt fogyasztani. Ennek megfelelően utasítottam a csapost a pulthoz érve, hogy öntsön át némi szőlőlevet egy neves forrázat butéliájába azt a látszatot keltve majd a kiszolgálandó személyben, hogy valójában alkoholt fogyaszt egyszerű gyümölcslé helyett.
Rendelésem leadását követően jobbnak láttam a söntés előtt elszívni egy cigarettát, ezzel adva egy kis időt és lehetőséget a fent maradottaknak, hogy megbeszéljék egymás között, amit esetleg meg kívánnak; ezen felül tényleg nincs kedvem több teret adni a lelki sérelmek megvitatásának, rendkívül bosszantana, ha ennek jegyében telne el a hátralevő nap. Ráérős pöfékelésem végeztével nem is kívántam további perceket álmosító semmittevéssel tölteni, épp eleget elmélkedtem ma már az élet nagy dolgain, hogy ne vágyjak másra egy kis kikapcsolódásnál. Kíváncsiságtól fűtve lépkedtem az emeletre menet; érdeklődve vártam, Cephalus vajon miként reagált az elé tálalt üveg tartalmára, továbbá reményeim szerint Slarin se olyan borús már, ha olyan ütemben ürítette a poharakat, ahogy azt feltételeztem. Elhagyott helyemet visszafoglalva én sem akartam szomjazó torkomat tovább váratni, jólesően kortyoltam a fenséges nedűt, mintha csak némi hideg vizet innék felfrissülésképpen.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te48500/65000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (48500/65000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 11:26 pm

//Cephi-René-Slarin csoportja – hummusz bár <333//

Igen, kegyetlen voltam Cephivel, de ez van… Nem fogok jópofizni még az ő kedvéért sem. Én kimondom, amit gondolok, és nem, cseppet sem tölt el élvezettel szenvedésének látványa. Legalább nem lesz gyenge, amire valljuk csak be, jelleméből adódóan igencsak hajlamos. Túlontúl befolyásolható, naiv, ártatlan… De az élet nem ilyen. Ez van, ideje végre felnőnie, ha nem akarja, hogy még egy olyan csalódásban legyen része, amit ez a gyáva, bukott kis senkiházi okozott neki. Én legalább nem vagyok olyan, mint ő, s kifejezetten elégedettséggel tölt el, hogy különbözök tőle. Sohasem akarok olyanná válni, mint René, és ha rajtam múlik, nem is teszem. Hisz ez is csak saját érdekemben segít előre – a sajátom mindenek fölött!
Fő bűnöm hát ismét az őszinteség; nem csodálkozom rajta, hisz nem ez az első olyan alkalom, amikor úgy bántok meg másokat, hogy kimondom, amit gondolok, azonban ezeket a sértődéseket általában nem szoktam magamra venni. Nem vagyok érzelmi zsákutca, csak egyszerűen nem érdekel, hogy más mit gondol, de Cephalus jelent nekem annyit, hogy érdekeljen, épp hogy érzi magát, azt hiszem. Ami meg a saját érzelmeimet illeti, egyszerűen mindig is nehézséget okozott, hogy kimutassam őket. Még a szimpátiám is nehezen fejezem ki mások felé, s már csak azért is belebokszolok annak a képébe, akit amúgy kedvelek, szép nagy monoklit csinálva ezzel neki. Ez van, ezt dobta a gép. Nekem így jó, megfelel minden, aztán meg ki nem szarja le, ha valakinek nem tetszik a hozzáállásom a dolgokhoz? Vagy elfogadsz, vagy nem. Legalább nem fogok hazudni senki képébe, lehet örülni neki, hogy nem vagyok egy kétszínű senki.
Valami mégis összetörik bennem Cephalus válaszát hallva. Érződik rajta a sértődöttség és a bánat zavaros egyvelege, mely ütős kombót alkotnak ellenem. Nem, valóban nem akartam megsérteni… De a büszkeség, megint az egó, mely egyszerűen nem hagyja, bocsánatot kérjek tőle. Majd elfelejti… Még a végén meg kell szégyenülnöm azzal, hogy saját magam érdekét mások alá helyezem, még mit nem! Arrogáns vagyok és büszke, de nekem ez így jó. Még ha szenvednem is kell érte. Hiába, mindig is könnyebb volt megbocsájtani annak, aki tévedett.
René csupán egy sötét „fogdmárbeígyisszarnapomvan” pillantást kap reakciójára; olyat, mint amit a menstruáló tinédzser ajándékozik anyjának, aki épp házimunkára akarja őt fogni, csak rosszabb. Inkább szó nélkül koccintok a poharammal, bár legszívesebben inkább a falhoz vágnám, csak úgy, mert jól esik. Tökéletes feszültség levezető.
Nem tudom mire vélni azt a kissé gunyoros mosolyt, amit kapok, de ebből sejtem, hogy valami rafináltságon töri a fejét. Valamiért még sem értem a fenyegetettséget, igaz, az alkalmat kihasználva ismét levánszorog, gondolom, hogy rágyújtson arra a rohadt bagóra. Innen érzem az áporodott dohányszagot, egyszerűen utálom. :/
- Tegnap vettem egy magazint. – próbálok valamit mondani, teljesen eltérve az eredeti témától. Nem akaródzik az aktuális konfliktusról szót ejteni, úgyhogy marad a B terv.
- Azt hiszem, téged jobban érdekelne. A borítója megtetszett, azért vettem meg, de rájöttem, hogy nem nekem való a dolog. – gondolok vissza arra a horgomicsodás cuccra, de hiába, az a plüssszerű kacsa a címlapon túl édes volt ahhoz, hogy ne vegyem meg, még ha amúgy semmi szükségem nincs is rá.
Nagyjából ennyi az összes, amit ki tudok préselni magamból, a hátralévő percekben inkább némán ülök a poharammal szemezgetve megvárván, míg René visszaérkezik. Az egyik személyzeti tag egy üveg borral kegyeskedik, biztos ez az a dolog, amit René rendelt az imént, mert hogy én nem fizetem, az fix. A kiürült poharamba – meg Cephiébe és Renéébe is – töltök is a fehérborból, bár az az édes szőlőillat arról tanúskodik, hogy vagy túlcukrozták ezt a vackot, vagy valami nagyon nincs itt rendben. Nem szeretem az édes borokat, a fehéret pláne nem, de az illatából arra következtetek, hogy ez a bor kicsit több (vagyis kevesebb) annál, aminek látszik. A visszaérkező Renére egy gyanakvó pillantást küldök, s az egyik szemöldökömet is felvonom, egyszerűen nem tetszik, ahogy ez az ital kinéz. Tartom magam azon álláspontomhoz, hogy valami nagyon nem stimmel vele.

//Hát én izé, arra gondoltam, hogy lehetne ez az utolsó kör >< Már majdnem 2 éves a játék >< Tudjátok, hogy imádom, de szerintem ideje lenne lezárni, és majd máshol, más idősíkba folyt köv xDxD//

Vissza az elejére Go down
Desmond
Espada
Espada
Desmond

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 87
Age : 63
Registration date : 2010. Dec. 01.
Hírnév : 32

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te45000/65000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (45000/65000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05, 2012 8:51 am

Étkezés

Szürke hétköznapjaim úgy telnek a fehér falak közt, ahogyan az a önmagát zsarnokként kikiáltó vezér ittléte előtt is. Látszatra semmi sem változott, ez pedig fura. Valamiért ilyen események után sorsok fordulását várná az ember, döntéseket és változásokat. Mert Las Nochesnek kell a változás. Azonban mindebből mennyi az, ami látható, s mi az, mely elrejtőzik a fehér falak belsejében, s patkányokként szaladgálnak rajtuk végig továbbfertőzve azt, ami már eddig is romlott volt? Talán már akkor romlásnak indult, miközben megépítették. Erre már senki nem ad választ, hisz aki ott is volt, s még él, nem látja, nem tudhatja. Néha saját meggyőződéseink miatt nem látjuk a valóságot. Ez alól pedig még én sem vagyok kivétel. Talán többet látok, de talán ez is csak egy téveszme.
A hollowk éhsége engem is úgy sújt, mint másokat. Másfél órát töltöttem az Emberek Világában csak azért, hogy egy megfelelő prédát találjak. Megannyi tápláló lélek, megannyi tiszta energia! Még sem csillapítják szomjam, s hogy miért? Egyszerű félelemből. Ó, nem, nem az életüket féltem. Mert ők is oly gyarlók csupán, mint azok, kik már szintén együttesem részét képzik. Az emlékeiktől tartok inkább. Az emlékektől, s a megannyi keserűségtől, melyet vállaikon hordoznak. Mert ott van, hiszen ott van, én látom, hogy nyomasztja mindet. Zafír színű íriszeim ide-oda cikáztak előrelógó hajzuhatagom mögül, az édesebbnél édesebb, s zamatosabb falatokat szemlélvén. De nekem egy sem kellett. Nem akarok még több emléket, miközben a sajátjaimra alig emlékszem. Már az is csoda, önnön kilétemmel tisztában vagyok. Pedig csak egy névről szól, miközben arra sincs biztosítékom, hogy én magam valóban önmagam vagyok. Mert nem emlékszem. Jobban mondva, nem tudom, emlékszem-e.
Egy nehéz sóhajjal kísérve nyitok egy gargantát vissza, Hueco Mundoba, s kényelmesen visszasonidozok a palotába. Nem sikerült megtennem, ezért egy újabb napon át szenvedhetek, de egyszerűen nem ment. Folyton arra gondoltam, hogy mi lesz, ha rosszul választok, és mi lesz, ha újra olyan dolgokat kell átélnem, melyek nem tartoznak hozzám? Talán egyszer beleőrülök ebbe, ez a lét nem nekem való, s magam sem tudom megfogalmazni, mi az, ami mégis előrébb hajt. Talán csak a túlélés ösztöne. Ám ha nem voltam képes rá, akkor még sem lehet olyan erős az élni akarás vágya.
A gillianek gyatra próbálkozásait könnyedén kikerülöm, ahogyan az életemre akarnak törni, számomra ez gyerekjáték, a gillianek mozgása pedig lomha és lassú. Nem vagyok a leggyorsabbak egyike, azonban hozzájuk képest fürge vagyok normál alakomban is. A sivatagot átszelve pedig visszaérek Las Nochesbe, sikertelen utazásom csak időpazarlás volt. Sierra-sama vajon mit tanácsolna, ha tudná a gondom? Nem, ezt még ő sem értené, hiszen én sem értem. Bár ha valaki, inkább ő, mint a primera. Salazaar-sama egyszerűen ijesztő, akárhányszor meglátom, kiver tőle a veríték, ahogyan pedig viselkedik… Néha nem tudom, mi lenne a helyes döntés, így az esetek többségében inkább egyszerűen csak hallgatok. S ott van vele a fracciónja is, akit egyszerűen nem tudok hova tenni. Nem tudom, tényleg nem. De valamiért úgy érzem, hogy talán egy kicsit hasonlítunk.
Talán csak ostoba gondolatok ezek, az éhség azonban hamar elűzi őket. A hummusz bár címerét elolvasván azonban megtorpanok, s kissé oldalra billentem fejem. Jól ismerem ezt az ételt, legalábbis valaki biztosan jól ismerte, akit valaha is felfaltam hollowként. Amennyire én tudom, ez az étel is reiatsuból van, tehát talán jobb, mint a semmi. Lépéseim meg is indítom a bejárat felé, már úgyis mindegy végtére is.
A pultnál lévő kígyózó sor miatt persze abból a maradék lelkesedésemből is veszítek, ami eddig bennem volt. mattaku Miközben a négy-öt, előttem álló arrancarra várok, időnként idegesen áthelyezem testsúlyom az egyik lábamról a másikra, azonban mindezek ellenére faarccal tűröm a várakozást. Talán ennek köszönhető, talán másnak, hogy egy nő megbotlik valamiben, s kis híján sikerül a földre borítania a rendelését, önmagával együtt. Még időben kapcsolok azonban, és elkapom a tálcáját, valamint őt is.
- Hoppá. – segítek neki felegyenesedni, majd engedem el a derekát, és visszaadom neki a tálcáját. - Légy óvatos, nagy a tömeg. – látom el gyorsan egy jó tanáccsal, tekintetemet pedig egyből visszaszegezem ezután a sorra. Még mindig vannak előttem ketten. Ismerősnek tűnik a nő, azonban csak másodpercek múlva kapok észbe. Emlékeim valamiért nem hatnak ki azokra, akiket arrancarként ismertem meg. Mintha két külön személy lenne az, aki valaha talán lehettem, és az, aki most vagyok. Már ha tekinthetek önmagamra személyként.
- Várj csak… te álltál mellettem azon a napon, ugye? – faarccal fordulok vissza, mintha éppen csak azt közöltem volna vele, hogy milyen lesz az időjárás, bár Hueco Mundoban vagyunk, itt talán minden nap ugyanolyan. Mármint… Bocsáss meg. Semmi közöm hozzá. – véglegesen hátat fordítok neki, én magam sem tudom, mi ütött belém, amiért csak úgy megszólítottam. Ez egyáltalán nem vall rám. Bár inkább őt, mint Kiyot, esetleg Nataliet.
Vissza az elejére Go down
Eliana del Barros
Arrancar
Arrancar
Eliana del Barros

nő
Hozzászólások száma : 304
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. May. 21.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 24. Arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te25900/30000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (25900/30000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptyHétf. Márc. 12, 2012 4:36 am

Étkezés


A szél, mint lágy szellő kapott bele a hajamban. Kinn ültem Las Noches egyik oszlopának a tetején. Egyék lábam fel volt húzva, a másikat csak úgy lógattam. Csak néztem Hueco Mundo örök éjszakájába. Néztem a mérhetetlen sok homokot, és néztem fenn a holdat, ami soha nem változott. Csak csupán látszat ez a mérhetetlen nyugalom. Az egyhangúság. Ez az álca már-már riasztó. Én magam is megijedek tőle. Hisz itt soha nem lehetsz nyugodt, soha nem hiheted, hogy az erőd elég nagy, hogy megteremtsd a saját nyugalmadat. Las Noches csupán egy olyan hely, ahol szokatlanul sok egyforma népség összegyűlt. Kicsit olyan, mint a Menos erdő. Ha Gillion-t akarsz találni, akkor ott kezded a keresést, és egy biztos lesz. Ugyan így van velünk Arrancar-okkal. Csak mi közel sem hasonlítunk annyira egymásra, mint a Gillion-ok. Mások vagyunk, de mégis összeköt bennünket, hogy Arrancar-ok vagyunk. Ezért a megítélésünk, és majdhogynem a sorsunk is ugyan olyan. De ez nem csak ránk igaz, de mégis emiatt olyan rossz. Úgy szeretnék újra ember lenni. Hacsak egy kicsit kitartóbb lettem volna, hacsak egy kicsit tovább bírtam volna, akkor akár most is élhetnék. Majdhogynem megvetem magam, amiért olyan vagyok. Sok mindent megbántam, amit korábban tettem. De most már nem vagyok más, mint egy könyörtelen gyilkos, aki nem riad vissza a vér látványától, nem fél használni a gyilkos pengét. Egyáltalán nem okoz neki fájdalmat, ha mások szenvedését láthatja. Ez pedig a régi énemet teljesen megrémíti. Hátradőlve meredek a saját kezemre, és keresem önmagamban, aki voltam. De értelmetlennek mondható ez, ugyan is akkor sem voltam különb, csak akkor még nem tudtam milyen kioltani egy életet. Vagy nem tapasztaltam milyen is a halál. Akkor még nem riadtam fel minden áldott reggel vagy hajnalba egy borzalmas rémálomból. Nem vívódtam önmagammal, erő nélkül is biztosan álltam a lábamon. Nem izgultam azon, hogy mi lesz, ha elfogy a maradék erőm is. Nem ragaszkodtam egy olyan élethez, amit magam is megvetek. És nem éreztem magam annyira elveszettnek és egyedül. Csak magamra számíthatok, senkibe nem bízhatok, senki nem áll mellém, senki meg nem akar érteni. Tipikus magányos farkas. Felültem, és lenéztem lenéztem a mélybe. Szívem szerint leugrottam volna. Csak egy röpke pillanatra elfeledni ezeket, és csak zuhanni. Nem gondolni, csak a pillanatra. Szomorúan tértem csak vissza a csodás épület falai közé, és kevésbé barátságos folyosóira. Ugyanis nem tudhattad, hogy mikor akar éppen beléd kötni, vagy néz édes falatnak, és neked kell helyrerakni. Nem túl kellemes ezeken a folyosókon sétálgatni. Pláne, hogy akár többen is neked eshetnek, és tudod senki nem állna melléd. Nem is törődnének veled. Sőt egyeseknek az lenne a legjobb, hogy ha eltűnnék. Senkinek nem hiányoznék.
„Aizen-sama hummusz bárja” állt fenn a felirat az egyik ajtó felett, ahol szinte csak úgy tolongtak. Gondolom még nem nevezték át. Már maga az első fele kiakaszt, a hummuszról meg csak a humuszban gazdag földterület jut az eszembe. Legszívesebben a személyt is oda ásnám el. Bár minek idegesítem magam vele, hisz sem ő sem a vakegér, sem a rókaképű Gin sincsenek már itt. Ha már így gondolatban kielemeztem a dolgokat, úgy döntöttem, ha már erre jártam, akkor betérek. Ki is vártam a sort, és miután megkaptam az ételt el is indultam valami üres asztalt keresni. Ami ekkora tumultusban esélytelen feladatnak ígérkezett. Nagy megdöbbenésemre a sor nem fogyott, hanem nőtt mögöttem. Ahogy haladtam, a sorban megpillantottam valakit, akit már korábban is láttam. Már korábban is felfigyeltem rá. Pont mellettem ált, ezért nem is volt időm nagyon az arcát nézni. De most látva nem is olyan rossz, de mégis maga a zöld szeme fogott meg. Annyira néztem, hogy megbotlottam a saját lábamba, és majdhogynem orra buktam és a kajám is a földön landolt. De a fiú még időben elkapott engem is, és a tálcát is. Nagyon kínosnak éreztem a helyzetet. De felettébb jó illata volt.
- Hoppá. – segít nekem felegyenesedni, majd elengedi a derekamat, és visszaadja a tálcámat. - Légy óvatos, nagy a tömeg.
Igen, azt én is tapasztaltam, de mégsem azért estem majdnem hasra, mert valaki kibuktatott, hanem e saját ügyetlenség volt. Nem mintha nem tudnék olyan személyt mondani, aki ne akarna kibuktatni. Inkább azon kellene jobban agyalnom, hogy kik nem akarnak kibuktatni, vagy eltenni láb alól…
- Köszönöm. – mondom ki nagy nehezen.
A fiú visszafordult, mintha mi sem történt volna. Én meg aztán tényleg nem vagyok olyan, hogy bárkihez odaszóljak. Biztos olyan, mint a többi, ezért ki is vertem a fejemből az arcát is, és már mentem is tovább. Nem tudtam sok lépést megtenni, és hallottam megint a hangját.
- Várj csak… - hirtelen visszakapom a fejem - te álltál mellettem azon a napon, ugye?
Feltehetően hozzám szólt, bár olyan fapofát vágott, mintha csak egy uncsi tényt állapított volna meg. Úgy kezdte, mintha szeretett volna mondani valamit, de lényegében, mintha azt az uncsi tényt közölte volna, hogy a csiga lassan halad előre.
- Mármint… Bocsáss meg. Semmi közöm hozzá.
~ MI? – nagy kerek szemek magamban – Először megszólít, kérdez, utána meg bocsánatot kér, és hogy semmi köze nincs hozzá. Mintha azt kérdezte volna, hogy „Miért nincs éppen barátod?” … Most akkor beszélgetni akarna?
Visszafordult, és kicsit olyan volt, mintha szégyellné, hogy egyáltalán meg mert szólítani. Pedig tényleg egy senki vagyok. Vagy lehet pont azért? Szívem szerint most feldobtam volna a tálcát, jól hátba térdeltem volna, majd elegánsan elkaptam volna a tálcámat, és közöltem volna vele, hogy miért az úr istenért kér bocsánatot. Ehelyett csak visszamentem, vele szembe álltam, egy tőlem szokatlan édes mosolyt öltöttem magamra, és így feleltem.
- Jaj, nem kell bocsánatot kérni. Igen én voltam. Nem hittem volna, hogy valaki megjegyez. Hisz lényegében itt nem igazán számítok. – lányos zavarban megvakartam a fejemet, és nevetést produkáltam – Mi a neved? – kérdeztem komolyabban, de aztán ugyebár a fancsali képe, meg amit előtte produkált, hogy meg se várta a választ és visszafordult…- Vagyis… Köszönöm, hogy segítettél, de én most megyek is. Keresek egy szabad asztalt.
Ezzel el is indultam. Éppen kiszemeltem egy üres asztalt. Bár nem is csoda, és valami oknál fogva ott volt a legvilágosabb, és a mi fajtánk valahogy nem szereti a világosat. De mivel nekem nincs semmi bajom a fénnyel, ezért meg is céloztam, hogy azt én elfoglalom.
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te40100/45000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (40100/45000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17, 2012 10:03 am

Kaja-pia
Meghívottak: Dei és Diego

Mivel ki lettem tiltva a kocsmából, miután gyakorlatilag az egészet szétbarmoltuk egy kis nézeteltérés miatt, kénytelen voltam a jóval drágább kajáldába jönni. Slarin nem jött ma, úgyhogy nem tudtam felpofátlankodni a VIP szektorba, úgyhogy az első emeleten foglaltam helyet. Sirenia nem jött, úgyhogy ma egyedül kajálok, de hát ez van. Telt ház van, már megint, úgy tűnik, mindenki rohadtul ráér mostanában.
Leadom a rendelésem a pincérnél egy cero koktélra és egy Aizen-speciálra, amit gyorsan ki is hoznak. Na, még jó, hogy legalább várni nem kell. Hm, ha Slarinnal jövünk, kapunk napernyőt is a koktélba, úgy tűnik, ez most kimaradt. Pedig a negyedik után olyan jól el lehet velük játszani, miközben Slarin és Sirenia olyan témákról beszélnek, amit az egyszerű, hozzám hasonló arrancar fia fel sem foghat. A cero koktél természetesen üt, mint állat, de kajával együtt azért feldolgozható bizonyos mennyiségben. Most azért még nem vagyok olyan szinten, hogy szédelegni kezdjek vagy beszélgetni kezdjek a szalvétámon látható Ichimaru Ginnel.
-Ide leülhetsz, ha nincs máshol hely. Szólok oda egy arrancarnak, miközben meghúzom a koktélt, aminek tényleg olyan a hatása, mint ha egy cero lőtt volna pofán. Nem is tudom, melyik károsabb az egészségre. Nem tudom, hogy most miért nem anti-szockodok, elvégre fogalmam sincs, ki a csávó, de úgyis utálok egyedül inni, amióta tudom, hogy máshogy is van rá lehetőség.
-Még nem láttalak errefelé. Mi a neved?-a csávóról rögtön Ulquiorra-sama, az egykori negyedik Espada jut eszembe, külsőre nagyon hasonlít rá. Persze nem ő az, azért vannak különbségek, például neki zöld szeme volt, a maszkja pedig a feje bal oldalán volt. -Én Diego Canino vagyok Slarin Sleryrrlyn'dreskel fracciónjából, a sorszámom 92. Pincér, hozz még két cero koktélt! Ha nem innám el az összes lóvémat, már megvehettem volna az összes találmányunkat, aminek köszönhetően talán sérülés nélkül győznék némelyik harcban, de néha nekem is kell szórakozni.
Vissza az elejére Go down
Dei Laez
Arrancar
Arrancar
Dei Laez

Férfi
Hozzászólások száma : 80
Registration date : 2012. Mar. 13.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 85. arrancar
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te11150/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (11150/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17, 2012 12:29 pm

Ücsörgésem közepette észre sem vettem, hogy mennyire is szerettem volna egy keveset inni. Lassan felkeltem, leporolgattam magam és egy helyet kerestem magamnak. Nem voltam éppen jártas a helyekben, így az elsőbe tértem be, ami a szemem elé tárult. A neve "Aizen-sama hummusz bárja" volt, amit személy szerint egy elég különös névnek tartottam. Belépésemkor láttam, hogy a helyiség szinte teljesen el volt lepve nyüzsgő kedélyekkel és italozni vágyókkal. Hamarosan a pult felé vettem az irányt, körül is néztem, de abban a pillanatban, amikor az árakra néztem... Mintha elment volna a kedvem ezen italok és ételek fogyasztásától, mintha valami szörnyű átok bújt volna meg ezen magas árak leplei mögött. Szépen egy száznyolcvan fokos fordulatot vettem és készülődtem távozni, pontosabban már félúton voltam, mikor egy zöld hajú egyén megszólítani készült.
- Ide leülhetsz, ha nincs máshol hely.
Lassan mendegéltem felé és végig azon gondolkodtam, hogyan lehet egy alak haja zöld. ~ Tán festi? Esetleg halálakor leöntötték zöld festékkel? Mutáció? Jobb, ha nem rágódok rajta... Valamiféle koktélt iszogatott, aminek láttára kissé megindult a nyálképződésem, de próbáltam visszatartani, hogy ne tűnjek ingyenélőnek. Helyet foglaltam a személy mellett és azonnal egy kérdéssel dobott meg.
- Még nem láttalak errefelé. Mi a neved?
Gondolkodott egy keveset, majd válaszadásra még időt se hagyva mutatkozott be elsőként.
- Én Diego Canino vagyok Slarin Sleryrrlyn'dreskel fracciónjából, a sorszámom 92. Pincér, hozz még két cero koktélt!
Az első dolog, ami eszembe jutott, hogy hála Aizennek, hogy meghívott engem és nem kellett beégnem a kevés készpénzem miatt. Mellesleg a Slarin fracciónja kifejezés is felkeltette érdeklődésemet. ~ Mintha hallottam volna már arról a Slarin nevezetű alakról... Biztos erős lehet... Elmélkedésem azonban kissé elhúzódott, így gyorsan választ is adtam.
- Üdv! Dei Laez vagyok, 85. arrancar és köszönöm a meghívást.
Ezután elcsöndesültem és a pincérre összpontosítottam, ahogy kihozza a koktélt, aminek mit ne mondjak ínycsiklandozó neve volt.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te40100/45000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (40100/45000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptyVas. Márc. 18, 2012 2:21 am

Meghúztam a második cero koktélt is, ami már tényleg elég durván megcsapott, úgyhogy kicsit homályosabb lett a tekintetem, miközben letettem a megcsonkított tartalmú poharat magam elé. Most már biztos, hogy durván be fogok rúgni a végére, de nem baj, most úgyis ráérek otthon feküdni, ha ahhoz van kedvem. Pár napig még biztosan nem küldöm magam bevetésre sehová sem.
-Nincs mit.. Hm... Akkor te se vagy itt túl régen. Nem vagy te valami rokona az Ulqar.. kr... Ulqata... hm... Ulquiorrának?-kezdődik a teljes szellemi leépülés, ez sajnos elkerülhetetlen, ha az arrancar fia ilyesmit iszik. Ezért az említett Espada biztosan kinyírna, ha hallotta volna, de elvileg nem halhatta, mert nem szokott kocsmázni.
-Van kedved egy ivóversenyhez? A vesztes fizet. Nem tudom, hogy le tudom-e inni a csávót az asztal alá, majd ki fog derülni. Az biztos, hogy a tárcámnak nem fog jót tenni, ha bukom a játékot, de annyira nem nagy baj. Legrosszabb esetben is szerválok egy ivócimborát. A pénz azért van, hogy elcsesszük, nem a párnába bevarrva kell eltárolni. Meg se nagyon várom a válaszát, azonnal odaszólok a pincérnek.
-Pincér, hozz egy nagy tálca cero koktélt!-nyomatékként lehúzom a koktélom maradékát, és jó erősen az asztalra csapom a poharat. Szerencsére nem annyira erősen, hogy széttörjön, de azért páran odakapják a fejüket, hogy ki az ördög csinálja a fesztivált.
-Amúgy kinek vagy a fracciónnnya? Azt nem mondtad az előbb?-remélem, hogy Natalié vagy Rävé, az a szomszédban van, és így talán nem fogok eltévedni hazafelé menet. Utálok úgy felkelni, hogy a szintetikus napon leégett a bőröm, és az arra járok bottal piszkálnak, hogy keljek fel, ráadásul mindezt úgy, hogy én rohadtul nem láttam még fát a városban, úgyhogy nem tudom, hogy azt honnan szerezték. Lehet, hogy szólnom kellett volna Sireniának, hogy vigyen haza, de annak lehet, hogy az lett volna a vége, hogy kikötöz a szobájában. Lehet kellene egy ivócimbora Slarin fracciónjából is, majd megkérem, hogy vegyen be valakit, akivel összehaverkodtam.
Vissza az elejére Go down
Dei Laez
Arrancar
Arrancar
Dei Laez

Férfi
Hozzászólások száma : 80
Registration date : 2012. Mar. 13.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 85. arrancar
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te11150/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (11150/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptyVas. Márc. 18, 2012 5:35 am

Végre kihozták az italunkat. A Diego nevezetű arrancar már legalább a második italát itta, bár kinézetre mintha a negyediknél járt volna. Lassan vettem át az italt és bele is szürcsöltem. Az íze isteni volt, akármennyire is erős volt maga az ital. Eléggé ízlett, így nem volt nehéz elfogyasztani a tizedét, alig egy-két korty után. Diego, ekkor már kissé nem százas állapotban szólt hozzám.
- Nincs mit.. Hm... Akkor te se vagy itt túl régen. Nem vagy te valami rokona az Ulqar.. kr... Ulqata... hm... Ulquiorrának?
Az ivászatom ekkor megállt. Elmélkedtem, hogy mégis honnan gondolhatta, hogy Ulquiorrának valamiféle rokona lettem volna. Talán a haj volt az, ami annyira megzavarta? Nem is zavartattam tovább magamat és válaszoltam.
- Nem, nem vagyok rokona, sőt közöm sincs hozzá.
Az ivótársam azonban ezt szó nélkül hagyta, helyette egy ajánlatot tett fel nekem.
- Van kedved egy ivóversenyhez? A vesztes fizet.
A kérdéssel magával nem volt gondom, csak a piciny kis mondattal, ami azt követte. " A vesztes fizet ". Ez a mondat az utolsó csepp reményt is kifacsarta belőlem. Nem szerettem volna alábecsülni az alak ivászati képességeit, akármennyire is indulnék előnyösebben, így inkább megpróbáltam elutasítani. Szerencsémre nem várta meg a válaszom, hanem azonnal kért egy újabb italt és egy újabb kérdést is feltett.
- Amúgy kinek vagy a fracciónnnya? Azt nem mondtad az előbb?
El is hangzott a kérdés, aminek köszönhetően még jobban beéghettem. Egyszerre válaszoltam tehát a két kérdésre, amit nekem szegezett az alak.
- Bocsánat, de most inkább kihagyom az ivóversenyt. Mellesleg nem vagyok senki fracciónja se.
Válaszoltam, majd egy rövidebb kínos csönd után vártam, hogy hogyan fognak alakulni a dolgok.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te40100/45000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (40100/45000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptyHétf. Márc. 19, 2012 5:08 am

-Pincér, mégsem kell! Akkor ezek szerint még nem láttál Espadát pizsomában. Pedig nagyon vicces látvány, hidd el. Nem igazán vágom, hogy miért nem akart ivó versenyezni, azt meg pláne nem, hogy miért nem csatlakozott még egy Espada fracciónjához sem. Az tény, hogy nyolcból nehezebb normálisat találni, mint tízből, de azért megoldható, nekem is sikerült, pedig én különösen nehéz eset vagyok. Lehet, hogy azért nincs Espadaja, mert az Exequis tagja? Hrrr... A gondolattól is kiráz a hideg, lehet, hogy nem poénkodok vele, mert még a végén reggel egy gillian feje lesz az ágyamban. Mondjuk az nem olyan nagy baj, úgyse reggeliztem még ágyban. Hát, elég szociopata feje van, úgyhogy simán lehetséges.
-És nem is gondoltál még rá, hogy belépj valakihez? Én eléggé untam a fejem, amíg egyedül voltam. Mondjuk most is unom néha, ide is egyedül jöttem. Ha azt mondja, hogy nem, mert más melója van, akkor lépek is le. Nem félek senkitől, de azért egy regisztrált hóhérral nem szerencsés együtt iszogatni, jobb tőlük minél messzebb maradni, talán durvábbak, mint egy dühös Espada.
Úgy tűnik, a két cero koktél nem volt elég hozzá, hogy berúgjak, csak a bonyolultabb szavakat nem tudom már kiejteni. Ha a csávó ennyire anti-szockodik, akkor nem is nagyon fogok ma már kifeküdni. Legalább megmarad a lóvém egy része, és gyorsabban tudom összevásárolni Natalie-san találmányait. De hogy azokért miért kell fizetni, azt végképp nem vágom, Aizen-sama alatt biztosan kiutalták volna minden katonának ingyen. Pofátlanság, hogy a saját fizetésemet kell a fegyverzetre költeni. Így aztán soha nem fogok meggazdagodni.
Na, de... közös téma, közös téma, mi az, amit minden arrancar szeret... megvan! Adok még egy esélyt a csávónak. -Na és, hány shinigamit nyírtál ki eddig?-ha túl kis számot mond, akkor unalmas alak, itt hagyom, ha túl nagy számot mond, Exequises pszichopata, itt hagyom. Remélhetőleg ebből lesz beszédtéma, ha van olyan, akit mindketten szétrúgtunk már egyszer, akkor aztán jól el lehet röhögni rajta. Remélhetőleg ő is feldob majd valami témát, különben elmegyek Sireniához és beszélgetek vele. Neki nincs túl sok beszéd témája, konkrétan egy favoritja van, de az legalább érdekes.
Vissza az elejére Go down
Desmond
Espada
Espada
Desmond

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 87
Age : 63
Registration date : 2010. Dec. 01.
Hírnév : 32

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te45000/65000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (45000/65000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 4:21 am

Étkezés

Gyakorta magam sem értem, miért éppen úgy cselekszem, ahogy az rám egyáltalán nem jellemző. Vagy csupán nem ismerem önmagam eléggé? Megeshet, olyan mintákat vettem át, melyek nem hozzám tartoznak. Ám megkövezhető vagyok-e emiatt? Vajon bűnnek számít-e, hogy képtelen vagyok ellenállni annak, hogy vezessenek, hogy ekképpen én is vezethessem önmagam? Csupán minták, viselkedési formulák, melyek belőlem jönnek ugyan, de nem belőlem születtek. Talán hibás lennék? S csupán számomra könnyebb elbújni kifogások mögé? Talán. Talán… Nem tudom. Nem értem önmagam sem, ki vagyok.
Természetesnek veszem, miszerint egyszerűen elsétálok. Hiszen semmi közöm hozzá, s valóban, ő is közli velem, hogy lényegtelen. Fejem kissé oldalra billentem, fekete tincseim ennek megfelelően engednek a gravitációnak szabadabbá téve sápadt, fakó nyakam. Vannak, akik komolyan azt gondolják, hogy beteg vagyok, vagy nem alszom eleget, pedig tulajdonképpen egyik sem igaz. Bár tény, általában nem érzem jól magam a bőrömben, a szemem alatt lévő, halvány, sötét karikák pedig amúgy is megtévesztőek lehetnek, de azt hiszem, én már emberi életemben sem voltam sokkal különb, ha jól emlékszem. Igaz, sosem lehetek biztos benne, hogy rendesen emlékszem-e, az én esetemben kissé csalókák, néha teljesen összezavarnak, de erre az egyre azt hiszem, jól emlékszem.
Ajkaim kedves mosolyra ívelnek, hogy válaszra nyissam a szám, ugyan a bemutatkozást mellőzöm, hiszen ő is visszakozik, akkor én miért ne tennék így? Kicsit összezavar persze ez a helyzet, nem igazán tudom, mi merre hány óra, de a feles gondolatokat mellőzöm, s próbálom csak azt elővenni, ami lényeges. Legalábbis az arrancar lényegesnek titulálta.
- Igazad van. Nem számítasz. Smile – kedves mosollyal nyugtázom, amit mond, nem vagyok tudatában annak, hogy ezzel esetleg megbánthatom. Hiszen itt senki nem számít, nem igaz? Las Nochesben csak egy akarat van, s még az egyén akarata sem terjed tovább önmagánál, melyre talán önnön példám a legmegfelelőbb biztosíték.
Esetleges reakciójával nem foglalkozva masírozok tovább tálcámmal a sorok közt, azonban ahogy látom, minden asztal foglalt, vagy éppen előlem orozzák el őket. Feszülten sóhajtok egyet, bár eleve valami ilyesmire számítottam belépésemkor a hosszadalmas sort elnézvén. Ahol még találok is helyet, mogorván csámcsogó, ételük felett nyammogó, nem túl bizalomgerjesztő látványt nyújtó arrancarok étkeznek, némelyikük pedig egészen hangosan beszélgetnek egymással. Nem szeretem a hangzavart, nekem nyugalom kell. Bevallom, nem tetszenek, tartok tőlük.
Fel kell ismernem azonban, hogy állással semmit sem érek el, ez csak nekem kellemetlen, az egyik arrancar pedig mintha szándékosan akarna fellökni engem – nem értem. Persze elesnem nem sikerül, s tálcám sem ejtem le a földre, azonban ettől még kellemetlen. Azonban mégis megtalálom az egyetlen helyet, ahol talán megtűrnek, talán. Én magam sem lehetek benne biztos, hogy így lesz-e, kockáztatni azonban nem szeretnék, de kényelmetlen úgy ácsorogni az ételbár közepén, mintha csupán egy szobor lennék. Talán most, hogy váltottam vele pár szót, mondhatom rá azt, hogy ismerem, nem? Persze, tudom jól, hogy ez nem igaz, és nincs jól, de azt hiszem, inkább az ő asztalához ülnék, mintsem másokéhoz. S lévén magányosan tartózkodik asztalánál, talán nem zavarom annyira, hiszen én is magányos vagyok.
- Ne haragudj, leülhetek? – egyik kezemmel a tálcám tartom, másikkal idegesen a tarkóm vakargatom. - Minden asztal foglalt… Egyébként Desmond vagyok, Desmond Phellera. – szemeimmel felfelé tekintek, mintha a plafonon látnék valami érdekeset. Néha szándékosan megesik, hogy kerülöm mások tekintetét, gyakran nem veszem észre magamon ezt a mintát, ahogyan most sem. Kicsit talán szerencsétlen képet festhetek így széles vállaimmal, s esélyes, nem túlzottan bizalomgerjesztő, melankóliától áradó külsőm mellett, ahogyan ácsorgok az asztala előtt. Nem vagyok ugyanis neveletlen, nem ülök le, ha nem ad rá engedélyt.
- Tehát? Szabad? – emelem le szemem a plafonról, s ezúttal Eliana lélektükreit szuggerálom válaszra, vagy éppen engedélyre várván. Kezem leengedem tarkómról, s egy pillanatra hozzáér a fülemben fülbevalóként ékeskedő maszkmaradványomhoz, melynek kígyószerű csüngése utal eredeti alakomra. Persze ha nem engedi, tovább kell állnom; talán nem süt rólam olyannyira, hogy alkalmatlan vagyok beszédre, csak ezt éppen én magam nem tudom.
Vissza az elejére Go down
Dei Laez
Arrancar
Arrancar
Dei Laez

Férfi
Hozzászólások száma : 80
Registration date : 2012. Mar. 13.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 85. arrancar
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te11150/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (11150/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 8:25 am

- Pincér, mégsem kell!
Szólalt meg Diego és vissza vonta az italát, amire a pincér csak egy mogorva morgással válaszolt, majd vissza tért a többi ott étkezőre. Majd valami elég különöset mondott Diego.
- Akkor ezek szerint még nem láttál Espadát pizsomában. Pedig nagyon vicces látvány, hidd el.
~ Espada pizsamában? Minek hordanak pizsamát? Filozofáltam magamban, amit végül hamar feladtam, mert minél többet gondoltam rá, annál inkább kezdett valamiféle különös dolgot kifejteni belőlem. Nem is értettem mi történt bennem, de az emberek világában mintha ezt humornak nevezték volna. ~ Hány éve nem nevettem... hány éve nem volt mosoly az arcomon... Kezdtem el gondolkodni, de mielőtt még jobban bele ástam volna magamat, megszólalt Diego.
- És nem is gondoltál még rá, hogy belépj valakihez? Én eléggé untam a fejem, amíg egyedül voltam. Mondjuk most is unom néha, ide is egyedül jöttem.
Nem gondoltam még rá, szóval éreztem, hogy eljött az ideje. Törtem a fejemet, hogy vajon az mennyire lenne előnyös, ha valaki erősebb társaságában szolgálhatok. Hátrányt semmi szempontból nem jelentett, az előnynek pedig csak a társaság számít... Ami nekem nem volt az, de hátrány se. Mondjuk arra is gondoltam, hogy eltanulhatnék néhány mozdulatot a nálam erősebbtől. Viszont különös dolognak találtam, hogy az espadák nagyja nőkből és szinte kislányokból állt. Úgy tűnt, mintha a kis számoktól felfelé nőne az erő. Bár nem tudhattam, hogy erejük miben rejlett, végül is nem veszthettem volna sokat a csatlakozással. Ezek a gondolatok után felpillantottam és láttam, hogy Diego is gondolkodik valamin, majd válaszoltam kérdésére.
- Igen, már gondoltam rá és hasznosnak tartom egy nagyobb erejű egyénhez való csatlakozásom, bár még nem volt alkalmam hozzá. Ámbár nem tartom kötelezőnek ezt a lépést, megtenném.
Válaszom után egy újabb kérdéssel rukkolt elő.
- Na és, hány shinigamit nyírtál ki eddig?
Erre azonnal választ adtam.
- Sajnos még egyet sem, mert nem volt rá alkalmam. Mostanság egy shinigamit sem látni errefelé, de ha megtehetném szívesen megküzdenék egyel, elég utálatosak, hogy ölik fajunkat egy alsóbbrendű élőlényért, ami valaha én is voltam, pont úgy, mint te.
Végül én is egy kérdést szegeztem fel.
- És te hány shinigamit öltél eddig?
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te40100/45000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (40100/45000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 22, 2012 8:02 am

Nem értem, hogy hogy érti Dei, hogy nem rohangálnak erre shinigamik. Amennyire tudom, csak a három vezérünk volt képes abból a fajból ide eljutni, illetve, ha lehet hinni Sethnek, amiben nem vagyok teljesen biztos, még kettő van, aki képes idejönni. Az én ellenfeleim sem házhoz szállították, sokáig kellett az Emberek világában trollkodnom majdnem minden találkozás előtt, hogy az igazság önjelölt hősei megtámadjanak.
Amíg Tousen itt volt, nem igazán volt szerencsés elhagyni Hueco Mundot parancs nélkül, nagyon könnyen feldühítette, ha valaki fenyegette a hőn szeretett békéjét, de most, hogy Aizen-sama triója már nincsen, mindenki akkor megy embereket és shinigamikat gyilkolászni, amikor kedve van hozzá. Az, hogy ő nem jár ki legalább nagy ritkán bulizni, eléggé meglepő, hacsak nem Exequises, és nincs még mindig feljebbvalója, aki megköti. Bár ha tényleg Espadat keres, akkor valószínű nem tartozik a szervezetbe, legalábbis ha a kettő üti egymást. És szerintem egy Espada sem kér spiclit a nyakába, úgyhogy valószínű üti.
-Nyolcat egészen biztosan megöltem a gyengébbek közül, őket meg is ettem, kettőt valószínű megöltem bemelegítésképpen az egyik komolyabb összecsapásom előtt, az erősebbeket csak megsebezni tudtam, de egy alkalmat kivéve mindig győztem, akkor is csak lelépett a csávó, bár akkor őszintén szólva nem biztos, hogy győztem volna, tényleg kemény volt. Ő volt az egyetlen ellenfelem, aki a fejét is használta a harchoz. Az a fickó tényleg kemény volt, azonnal megtalálta a képességem gyenge pontját, és volt annyi taktikai érzéke, hogy elmeneküljön, amikor már kétséges volt a győzelme, nem harcolt addig, amíg végül meghal.
-Ne csak az ereje miatt lépj be egy Espada fracciónjába, mind erősek, a kérdés az, hogy a te elveid és céljaid összeegyeztethetőek-e az övével. Ami a shinigamikat illeti, tényleg nem rohangál itt belőlük túl sok, úgyhogy sajnálattal közlöm, hogy ha harcolni akarsz velük, akkor át kell menned az Emberek világába. Arra viszont nem árt figyelni, hogy gyakran falkában bandáznak, ha megtámadsz egyet, fél órán belül meg szokott jelenni az erősítés. Egyébként mivel ütöd el az idődet, ha nincs Espadád, és nem jársz ki néha shinigamit gyilkolászni? Őszintén szólva nem tudom, hogy mit fog válaszolni a kérdésemre, elképzelni sem tudom, hogy erre mit lehet válaszolni. Egyszerűen lehetetlen itt bármi értelmeset csinálni, ha egyedül vagyunk, a piálásnak sincs semmi értelme, ha nincs hozzá társunk.
Vissza az elejére Go down
Dei Laez
Arrancar
Arrancar
Dei Laez

Férfi
Hozzászólások száma : 80
Registration date : 2012. Mar. 13.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 85. arrancar
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te11150/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (11150/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptySzomb. Márc. 24, 2012 4:58 am

A kérdésemre Diego hezitálás nélkül választ adott.
- Nyolcat egészen biztosan megöltem a gyengébbek közül, őket meg is ettem, kettőt valószínű megöltem bemelegítésképpen az egyik komolyabb összecsapásom előtt, az erősebbeket csak megsebezni tudtam, de egy alkalmat kivéve mindig győztem, akkor is csak lelépett a csávó, bár akkor őszintén szólva nem biztos, hogy győztem volna, tényleg kemény volt. Ő volt az egyetlen ellenfelem, aki a fejét is használta a harchoz.
Szóval a gyengébbek közül ölt legalább nyolcat. Szóval a mennyiségre ment, nem a minőségre. Bár értettem, hogy a shinigamik utálatosak, de bizony biztos voltam abban, hogy a gyengébb shinigamik haszontalanok. Nagy valószínűséggel nem ölt egy erősebb shinigamit sem. Nem tudtam eldönteni, hogy vajon ért-e valamit a szememben az, ha gyenge shinigamikat ölt valaki. Szóval ő is úgy állt, mint én, egy jelentősebb shinigamit sem ölt meg. Egyet sem. Csak szimplán megsebesítette és otthagyta. ~ Mégis mi értelme csak megsebesíteni egy shinigamit? Ki kell őket irtani, mert csak egy alsóbbrendű faj, ami a közénk valókat öli kedvtelésből! Gondoltam, majd a következő kérdéssel rukkolt elő Diego.
- Ne csak az ereje miatt lépj be egy Espada fracciónjába, mind erősek, a kérdés az, hogy a te elveid és céljaid összeegyeztethetőek-e az övével. Ami a shinigamikat illeti, tényleg nem rohangál itt belőlük túl sok, úgyhogy sajnálattal közlöm, hogy ha harcolni akarsz velük, akkor át kell menned az Emberek világába. Arra viszont nem árt figyelni, hogy gyakran falkában bandáznak, ha megtámadsz egyet, fél órán belül meg szokott jelenni az erősítés. Egyébként mivel ütöd el az idődet, ha nincs Espadád, és nem jársz ki néha shinigamit gyilkolászni?
A kérdés jogos volt. Nem igen ismertem senkit. Akármennyire is voltunk egy fedél alatt a Las Nochesben, sosem igazán ismerkedtem a fajommal, meg úgy senkivel sem igazából. A kérdésre azonban választ kellett adnom, így azt adtam, ami az eszembe jutott.
- Mégis mivel ütöm el az időmet? Jó kérdés, de gondoltál már arra, hogy mégis mit takar az idő? Az idő egységes, mindenkinek ugyanúgy telik. Egyesek harccal és szórakoztató tevékenységekre használják el az idejüket. Bár nem ítélem el ezeket, mégis fölöslegesnek találom. A hollow, ember, shinigami nem érzékeli az időt harc közben és szórakozás közben, így úgy tűnik, hogy gyorsabban telik, úgymond kikapcsol. Pazarlás. Szerintem ez holmi időpazarlás. Nem azért lettünk ennyi évvel megáldva, hogy céltalanul éljük le, hanem, hogy minden percét kihasználjuk annak az egységes időnek, amit az összes többi élőlény is átél. Ahelyett, hogy elütném az időt, én kihasználom, minden másodperce a rendes kerékvágás szerint kattog nekem. Nem keresem a gyors életmódot, nem keresem a konfliktus, megvagyok magamnak és az időnek. Vajon gondoltál arra, hogy miért van mindig sötétség Hueco Mundoban ellentétben Seireitei és az emberi világgal? Én igen. Gondoltál már arra, hogy miért leszünk erősebbek, ha saját fajainkat pusztítjuk? Én igen. Gondoltál már arra, hogy van-e más város Hueco Mundoban, Las Nochesen kívül? Én igen. Gondolkoztál már dolgokon a harcon kívül? Én gondolkodó vagyok, elfoglaltságom pedig a gondolkodás. Keresek egy helyet Las Nochesben ahol csak hátra dőlhetek és gondolkodhatok, ezt csinálom, míg valami közbe nem lép. Várom az alkalmat, hogy shinigammikkal küzdhessek, de nem keresem. Emiatt vagyok külömb, ezért nem ismerem a többi arrancart és espadát, ezért nem vagyok még valaki fracciónja. ...Várom az alkalmat, de nem keresem...
Nem voltam benne biztos, hogy miként reagál Diego, így inkább kivártam míg megteszi.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te40100/45000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (40100/45000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptyVas. Márc. 25, 2012 10:09 am

Meglepődtem, hogy mégiscsak tud összefüggően beszélni, bár őszintén szólva nem értem teljesen, amit mondani akar. Biztosan filozófiát akart tanulni emberi életében, vagy mi, mert annak, amit elmondott, számomra értelmetlennek tűnik, jelentés nélkül szövegnek. Már város Las Nochesen kívül? A gondolat is nevetséges, ha létezett volna ilyen, Aizen-sama pillanatok alatt meghódította volna. A sötétség valószínű a hollowok sérült lelke miatt jöhetett létre ebben a dimenzióban, legalábbis én megnyugvást találtam, mielőtt átjött. Ezek a gondolatok azonban nagyjából tíz percig tudnak lekötni, ha valami időpazarlás, akkor ez az.
Hátradőlök a széken, ami hangos nyikorgással adja nemtetszését, a tekintetem pedig ráemelem az arrancarra. Rendkívül furcsa figura, a maszk épp az ilyen gondolatoktól védi meg a hollowok ösztöneit, talán sokkhatást jelentett neki, amikor eltávolították róla, azért alakulhatott így a személyisége, ami valamennyit visszanyert az eredetiből. Csak idő kérdése, és nekem is vissza fognak térni az emlékeim, már semmi nem takarja el őket előlem.
-Mond, azon gondolkodtál már, hogy mi fog történni, amikor szembetalálkozol egy shinigamival? Mit fogsz csinálni, ha teljesen haszontalanul próbálod levágni, puszta kézzel védi ki a ceroidat, és a végén már a Ressurecciónod kiengedése sem fog már segíteni rajtad. Amikor már nem tudsz majd mozdulni, és ő felemeli a kardját, hogy kiszabja rád a felsőbbrendűsége ítéletét, mi lesz az, amire visszagondolsz, mielőtt lecsap rád a kardjával? Visszaemlékezhetsz azokra az időkre, amikor még nem egy, hanem sok ezer különálló élőlény voltál, láthatod mindannyiuk szánalmasan rövid életét. Láthatod azokat az éveket, amikor keresztülmentél azon a folyamaton, aminek a végén kifejlődtél adjuchas szintre, az örökké tartó vadászatot az éjszaka birodalmában. Na és, amikor ezek a kicsit sem érdekes emlékek lepörögtek a szemeid előtt, mit fogsz látni akkor, amikor végre vége a bevezetőnek, és elkezdődhetne életed filmjének legérdekesebb része? Mi sem élünk örökké, ki kell élvezni minden percét az életnek, társakat kell találnod, elérendő célokat. Ha folyamatosan csak vársz, megfigyelsz, elemzel, azt fogod látni az utolsó képkockákon, hogy nem csináltál semmit, nem éltél semmilyen lehetőséggel. Semmit nem fogsz elérni magadtól, mindenért tenni kell, a barátokért, az erőért, még a szórakozásért is. Az utolsó szavak végén előredőlök, és egy intéssel kérek még két koktélt. Nem szoktam ennyit beszélni, be lehetek b.szva egy cseppet. -Érj el valamit ezzel az életeddel is! Keress egy Espadát minél gyorsabban, próbálj barátokat találni, keress valamilyen célt, amit el kell érned! Nem számít, hogy milyen irreális, az sem fontos, hogy valaha eléred-e ezt a célt, a lényeg az út, amin haladnod kell, amíg célba nem érsz. Közben megkapjuk a piát, amit újfent meghúzok. Szeretem azt a jóleső, szabad érzést, olyan, mint amikor becsapódik melléd egy cero, te pedig repülsz a lökéshullámmal. A kellemetlenség az, hogy tudod, egyszer bizony be fogsz csapódni valahová, ez sem a ceronál, sem a koktélnál nem kellemes.
-Amúgy miben jeleskedsz a harc terén, hátha tudh... perdón... tudok segíteni valamiben. Természetesen reménykedek benne, hogy én is tanulok valamit. Elvileg az én sonidom a leggyorsabbak közül van a numerósban, de még az Espada előtt sem nagyon lenne rajta szégyellnivaló, úgyhogy az egyértelmű, hogy én mit tudok mutatni. Úgysincs edzőpartnerem, Slarint gáz megkérni, mert neki konkrétan semmi haszna nem lenne a segítségéből, Sirenia nekivetkőzik, aztán nem lehet semmire koncentrálni a látványnak köszönhetően. Nehéz manapság jó edzőpartnert találni.
Vissza az elejére Go down
Dei Laez
Arrancar
Arrancar
Dei Laez

Férfi
Hozzászólások száma : 80
Registration date : 2012. Mar. 13.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 85. arrancar
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te11150/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (11150/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 2:50 am

Diegon látszott, hogy gondolkodóba esett, miközben a széken hátra dőlve nyikorgatta azt.
- Mond, azon gondolkodtál már, hogy mi fog történni, amikor szembetalálkozol egy shinigamival? Mit fogsz csinálni, ha teljesen haszontalanul próbálod levágni, puszta kézzel védi ki a ceroidat, és a végén már a Ressurecciónod kiengedése sem fog már segíteni rajtad. Amikor már nem tudsz majd mozdulni, és ő felemeli a kardját, hogy kiszabja rád a felsőbbrendűsége ítéletét, mi lesz az, amire visszagondolsz, mielőtt lecsap rád a kardjával? Visszaemlékezhetsz azokra az időkre, amikor még nem egy, hanem sok ezer különálló élőlény voltál, láthatod mindannyiuk szánalmasan rövid életét. Láthatod azokat az éveket, amikor keresztülmentél azon a folyamaton, aminek a végén kifejlődtél adjuchas szintre, az örökké tartó vadászatot az éjszaka birodalmában. Na és, amikor ezek a kicsit sem érdekes emlékek lepörögtek a szemeid előtt, mit fogsz látni akkor, amikor végre vége a bevezetőnek, és elkezdődhetne életed filmjének legérdekesebb része? Mi sem élünk örökké, ki kell élvezni minden percét az életnek, társakat kell találnod, elérendő célokat. Ha folyamatosan csak vársz, megfigyelsz, elemzel, azt fogod látni az utolsó képkockákon, hogy nem csináltál semmit, nem éltél semmilyen lehetőséggel. Semmit nem fogsz elérni magadtól, mindenért tenni kell, a barátokért, az erőért, még a szórakozásért is.
Ennél a résznél megállt és rendelt még két koktélt, aminek persze felettébb örültem.
- Érj el valamit ezzel az életeddel is! Keress egy Espadát minél gyorsabban, próbálj barátokat találni, keress valamilyen célt, amit el kell érned! Nem számít, hogy milyen irreális, az sem fontos, hogy valaha eléred-e ezt a célt, a lényeg az út, amin haladnod kell, amíg célba nem érsz.
Átgondoltam a mondanivalóját, majd válaszoltam.
- Igazad van, de mi van akkor, ha nem akarom látni az emlékeket? Ha én csak egy üres képet akarok látni? Saját magamtól undorodva fejlődtem fel, nem akartam enni, de az ösztöneim miatt tettem csak, nem voltak gondolataim, akarataim, csak ösztöneim. Arrancar létem alatt tanultam meg, hogy egy magamfajtának, aki csak pusztulást okoz a saját fajának nem jár ki a sok jó, amire mi törekszünk. Csak egy fekete kép jár, hogy semmi ne vonja el figyelmünket, miközben a földön fekve haldoklunk. Éreznünk kell a halált, mert jogosan kapjuk, úgy kell majd küzdenünk az életünkért, mint a hollowok, akiket megöltünk. Célja mindenkinek van, még egy holmi embernek is, de kérdéses az, hogy kinek mi. A célok néha tükrözik a lélek cselekedeteit, szavait, életstílusát. Nekem is van célom, mindig is volt.
Szürcsöltem egy nagyot az ingyen kapott koktélomból, miközben Diego is itta azt. Egyszer csak egy elsőre különösnek tűnő kérdést tett fel.
- Amúgy miben jeleskedsz a harc terén, hátha tudh... perdón... tudok segíteni valamiben.
A kérdésre való válaszadásom előtt még kortyoltam párat a koktélból, aminek egy kissé kezdett megjönni a hatása, végül válaszoltam is.
- Mint tudhatod már nem igazán a harcnak szenteltem életem, sőt még közel se van hozzá, de amiben magamhoz képest jeleskedem, az a Ressurrecciónom, bár nem vagyok benne biztos, hogy ez a tudás átadható. Ha nem gond megkérdezhetem, hogy te miben jeleskedsz a harc terén?
A kérdésem elhangzása után befejeztem a cero koktélom ivását és győzedelmesen az asztalra raktam.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te40100/45000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (40100/45000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 11:47 am

Ajjaj, depresszió szagot érzek. Két koktéllal korábban talán megpróbáltam volna lekoptatni ezután, de most már gáz lenne, elvégre most már ivócimborák vagyunk, meg amúgy sem vagyok abban a tudatállapotban, hogy tapintatosan sikerüljön, ha meg összebalhézunk, nem hiszem, hogy egy darabban marad az épület. Na, ha ezt is tönkretenném, akkor tuti megölnének, ráadásul kitiltanának minden zárt helyről.
-Az élet elég kegyetlen anélkül is, hogy magadat sanyargatnád. Azok a lelkek, akiket megölünk, megtisztelve érezhetik magukat, hogy egy magasabb szintű entitás részeivé válhattak. Amikor megeszek egy hollowot, pár másodpercig mindig hallom, ahogy próbálja átvenni az irányítást a testem fölött, ahogy küzd az öntudatáért, aztán szépen lassan elfogadja a sorsát, és csendesen a részemmé válik. Ha nem eszem meg, valószínű egyszer vagy egy shinigami öli meg, vagy egy tudattalan gillian részévé válik. Tízezerből talán néhány hollow képes ennél többre vinni.
Kíváncsi vagyok, milyen Ressurecciónja lehet, hogy megteheti, hogy csak arra támaszkodhasson. Az enyém is remekül használható, de önmagában nagyon kevés lenne, még akkor is, ha jobban ki tudnám használni. Talán majd ha elég lélekenergiám lesz, akkor megpróbálok valamit alakítani rajta, már ha eljön az az idő. De el kell jönnie, sosem fogom elfogadni, hogy megrekedjek ezen a szinten, ennél többre vagyok képes.
-Hát, elsősorban a sonidomra támaszkodok, elvi... elvileg gyorsabb vagyok a legtöbb Espadánál is, legalábbis az ötödikkel azonos szinten volt a sebességem, amikor összebalhéztunk a kocsmában. Hehe, az jó buli volt, de azért mint látod megúsztam egy darabban. A ceroim sem rosszak, de a többi képességem átlagosnak mondható. Akarod, hogy mutassak neked most itt valamit neked? Meghúzom a koktélom, és kicsit arrébb tolom a székem, és várok a prédámra. Tény, hogy nem igazán vagyok már olyan állapotban, hogy ezt a hülyeséget biztonsággal kivitelezzem, de persze olyanban sem, hogy ezt végiggondoljam. Várok, a lecsapni készülő kígyó nyugalmával, még a nyelvem is kiöltöm egy pillanatra, hogy szagmintákat gyűjtsek. Érzem, közel van. Készülj!
A szomszéd asztalnál ülő arrancar elfordult egy másodpercre. Cselekedj! A sonidom segítségével azonnal az asztalnál termek, megragadom a piáját, és visszaugrok a székemre, mielőtt odakapná a fejét. Az ital szintén egy cero-koktél, szerencsére a szokásos magenta-színű, úgyhogy nem feltűnő. A Gemelos technikámmal hagytam egy klónt ott, ahol ültem, úgyhogy külső szemlélődő is csak annyit vehet észre, hogy egy pillanatra megremegett a székem. Talán Dei is csak annyit látott, hogy egy pillanatra megmozdultam, aztán már a kezemben van a koktél, pont úgy ültem vissza, mint ha meg sem mozdultam volna. Talán Natalienak vagy Zommarinak ez úgy is ment volna, hogy a fickó a piát nézi, nekem meg kellett várnom a félrepillantást, nem vagyok azért annyira gyors, mint ők.
-Hé, haver, egy köcsög ellopta a piádat. Ha sietsz, még utoléred. Az arrancar rohant is le a lépcsőn, és ahogy vártam, hamarosan meghallottam a balhé első hangjait. Egy hülye mosollyal az arcomon belekortyolok az italba. Sokkal jobb az íze, mint azoké, amit a nehezen megkeresett pénzemen veszek. Ráemelem a tekintetem a 85. arrancarra, szemmel láthatóan büszke vagyok magamra.
-Mint láthatod, a sonido nagyon hasznos tud lenni a hétköz... hétközpani... hétköznip... szóval a mindennapokban is, nem csak a harcokban. Ezt a technikát Gemelos Sonidonak hívják, pár extra lépés hozzáadásával élethű másolatokat készíthetsz magadról, amelyek akár vérezni is tudnak. Megtévesztik az ellenfelet, úgyhogy nagyon hasznosak ám. Megpróbálod?-a pillantásommal egyértelműen a másik szomszéd asztal felé bökök, ahol két arrancar éppen elkezdett beszélgetni, és a ezt úgy tették, hogy a fickó teljesen elfordult az asztalától. Ez elvileg gyerekjáték, kíváncsi vagyok, hogy elég gyors-e hozzá, hogy megoldja. Ha nem, akkor majd felgyorsul, amikor a nyomába erednek. Az de rohadt vicces lenne, lehet én is beszállok egy ilyen buliba, csak el ne kapjanak.


A hozzászólást Diego Canino összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 28, 2012 4:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Dei Laez
Arrancar
Arrancar
Dei Laez

Férfi
Hozzászólások száma : 80
Registration date : 2012. Mar. 13.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 85. arrancar
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te11150/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (11150/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptySzer. Márc. 28, 2012 3:34 am

- Az élet elég kegyetlen anélkül is, hogy magadat sanyargatnád. Azok a lelkek, akiket megölünk, megtisztelve érezhetik magukat, hogy egy magasabb szintű entitás részeivé válhattak.
Jelentette ki Diego.
- Lehet igazad van, de az is lehet, hogy nem. A lelkek nem biztos, hogy erre vágytak, lehet, hogy ők maguk szerettek volna lenni a magas szintű entitás.
Jegyeztem meg szűkszavúan, majd Diego válaszolt a kérdésemre, miszerint miben jeleskedik harc terén.
- Hát, elsősorban a sonidomra támaszkodok, elvi... elvileg gyorsabb vagyok a legtöbb Espadánál is, legalábbis az ötödikkel azonos szinten volt a sebességem, amikor összebalhéztunk a kocsmában. Hehe, az jó buli volt, de azért mint látod megúsztam egy darabban. A ceroim sem rosszak, de a többi képességem átlagosnak mondható. Akarod, hogy mutassak neked most itt valamit neked?
Egyértelműen bólogattam, mire Diego ivott a koktéljából, várt egy keveset, majd egy szempillantás alatt egy koktél termett a kezében. Nem értettem, hogy mégis milyen módon csinálta, gondoltam arra, hogy a képessége hasonlít az enyémhez, amivel magamhoz húzhatnám a koktélt, de az nem történne szempillantás alatt, sőt ha a pultoshoz viszonyítottam volna, akkor körülbelül három másodperc lenne, ami eléggé észrevehető. Egy kisebb gondolkodás végett rájöttem, hogy nem képességgel, hanem a sonidójával oldotta meg, akármennyire is tűnt lehetetlennek. Nem volt nehéz rákövetkeztetni, abból ítélve, hogy előtte éppen a sonidójáról beszélt. Újabb koktéllal a kezében szólt egy arrancarhoz.
- Hé, haver, egy köcsög ellopta a piádat. Ha sietsz, még utoléred.
Mutatott az egyik irányba, ahol hamarosan balhé alakult ki.
- Mint láthatod, a sonido nagyon hasznos tud lenni a hétköz... hétközpani... hétköznip... szóval a mindennapokban is, nem csak a harcokban. Ezt a technikát Gemelos Sonidonak hívják, pár extra lépés hozzáadásával élethű másolatokat készíthetsz magadról, amelyek akár vérezni is tudnak. Megtévesztik az ellenfelet, úgyhogy nagyon hasznosak ám. Megpróbálod?
Magyarázta el Diego.
- Igen, megpróbálom.
Jegyeztem meg kissé izgatottan. Kiszemeltem magamnak egy célpontot, aki éppen egy másik személlyel társalgott az ártatlan koktéltól elfordulva. Úgy látszott Diego is kiszemelte. ~ Na majd most! Mondogattam magamban, persze, hogy mások ne hallják, de őszintén szólva eléggé izgultam, mert még sosem csináltam balgaságot. Az egyik pillanatban a sonidomat használva, sajnos nem valami gyorsan teremtem az italnál. Az italhoz nyúltam és felkaptam, mire a tulaj nyaka lassan, mintha nyikorgó hangot adott volna ki, úgy fordult felém. Egymás szemébe néztünk, idétlenül álltam előtte, miközben a bal szemöldöke szépen lassan, hullámszerű mozgással indult a homloka tetejének. Az a néhány másodperc, amíg farkasszemet néztünk több percnek tűnt. Gyorsan Diego felé fordultam és sonidoval oda is kerültem, de a hátamba már repült is egy cero. A cero lökésének köszönhetően jól ráöntöttem Diegora a koktélom, aki az asztalnál ült, majd előre estem, arccal a földnek. A bal kezem még az asztalon volt, miközben halkan motyogtam Diegonak:
- Bocs, de ezt most jól elszúrtam.
A dühöngő arrancar már készítette is második ceroját.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te40100/45000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (40100/45000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptySzer. Márc. 28, 2012 7:06 am

Jaj, ezt bizony elbaszarintotta, nem vágom, hogy miért állt meg a mozdulat közepén. Hoppá, és rá is nézett, na, ilyenkor kellene azt mondani, hogy "bocs", vagy valami, és gyorsan elhúzni a közeléből, ha ezután is elhozod a piáját, esélyes, hogy nem csak folyékony állapotú cerot zsákmányolsz. Ahogyan az várható volt, kapott is egy cerot a hátába, de a kilövő vagy nem akarta megölni, vagy gyenge, vagy be van rúgva, és bénázik. Mindenesetre a pia az egyenruhámon köt ki, ami azonban szerencsére még nem kuka, csak mosoda. Ha most én lennék az ötödik Espada, elképzelhető, hogy balhézni kezdenék, de nem én vagyok, úgyhogy nem érdekel különösebben.
-Akkor menekülj!-mondom halál nyugodtan, miközben belekortyolok a piámba, a szabad kezemmel pedig egy cerot gyűjtök össze, amivel "kioltom" a csávó lövését. Persze a lökéshullám és a robbanás együttese így is átrendezi kissé a helyiséget. -Majd... majdnem eltaláltál, köcsög, anyádra lövöldözzél. Tudod, hogy ki vagyok? Slarin Slerryrlyn'dreskel fracciónja, Diego kibaszott Canino.
Ha van Deinek egy csepp esze, most gyorsan elhúzza a belét valahová, ha nincs, akkor sajnos jól meg lesz dolgozva. Én ugyan nem fogok bevállalni egy harcot több arrancar ellen is tök értelmetlenül, ráadásul egy étterem közepén, szét lesz barmolva minden. Azért hátha sikerül egy kicsit megijeszteni, hogy befogja. -Eleve mi a francért lövöldözöl ilyen szarokat, képes lennél kilyukasztani a falat, he? Miért nem jó a sima bala? Leverjelek, öcsi? Náladnál én már rondábbakat reggeliztem, pedig te sem ám túl szép, hidd el nekem. Na, bekussolsz, vagy ledomináljalak?-a pofám nagy részegen, de a mozgás-koordinációm korántsem az igazi, úgyhogy elképzelhető, hogy ha balhé lesz, akkor nem én fogok győztesen kikerülni. De persze a kígyó elsősorban sziszeg, és csak másodsorban harap.
Azt mindenesetre elkönyvelhetem, hogy Dei nem jeleskedik túlzottan a sonido használatában, pedig ideális helyzet kínálkozott számára, ezt én még csukott szemmel is megoldottam volna. Mekkora balfasz ez a csávó is, ilyen őrizetlenül hagyja a piáját, meg cerokat lövöldöz zárt térben, ráadásul csak úgy össze-vissza. Röhejes, hogy az ilyen idiótákat beengedik még bárhová, mondjuk én sem panaszkodhatok zúzás tekintetében.
-Ide figyeljél... elmész a jó... Sajnos a sok koktél megtette a hatását, az egyik szavam után feltör belőlem a sok lenyelt cero egyetlen energiasugárban, a szivárvány különböző színeiben pompázó cero pedig pofán találja a szerencsétlent, aki hanyatt is vágódik a földön. -Róka...

***

Ez volt az utolsó emlékem az éjszakából, másnap reggelre valahogy hazateleportáltam a torony lépcsőjére, igaz, a felsőmet elhagytam valahol, úgyhogy mégiscsak igényelnem kell újat. Egy apró égett seb is maradt a kezemen, amiből valószínűsítem, hogy a fickó még keménykedett, és ahogy elnézem, távolról is látható a füst, de szerencsére nem a hummusz bár ég, talán a csávó füstölög, talán valamilyen más objektum. Ezen kívül gyakorlatilag a teljes pofámra és a felsőtestemre sikerült piercingeket tetetni, de rohadtul nem vágom már, hogy mikor, és hogyan. Hú, de fáj a fejem...
Nagyjából ekkor veszem észre, hogy pár méterre egy másik alak fekszik a földön.
-Hé, Dei, mi a halál történt éjszaka?


/Köszönöm a játékot! Ha érdekel az edzés, akkor azt lerendezzük az arénában./
Vissza az elejére Go down
Eliana del Barros
Arrancar
Arrancar
Eliana del Barros

nő
Hozzászólások száma : 304
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. May. 21.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 24. Arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te25900/30000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (25900/30000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptyPént. Márc. 30, 2012 6:34 am

Étkezés


Szépen komótosan leültem az asztalhoz. Körbenéztem, hogy mégis kikkel vagyok egy légtérben. De nem igazán volt ismerős arc. Akiket meg szívesen látnék magammal szemben, azok tudom jól, hogy már nincsenek az ódon vár falai között. Engem kerülnek, és én sem vagyok olyan, hogy na akkor ismerkedjünk, mert az jó dolog. Azt hiszem mióta Lidérc vagyok, azóta vagyok ilyen. A sok rossz savanyúvá tette engem. Sokan nem bírják a hideg lelek energiát sem. Valaki a széket elkezdte kihúzni, de olyan fagyos gyilkos tekintettel néztem rá, hogy inkább meggondolta, és elment. Neki láttam az ételhez is. Egy falat bekapása után elnéztem a terem úgy közepe felé, ahol a zöldszemű fiú próbált magának helyet találni. Nem túl barátságos egyén majdnem fellöki. Na ez ám az udvariatlanság. De mit is várunk el? Sajnos ilyenek vagyunk. Nem foglalkozunk egymással, lenézzük a másikat, és lehetőleg akár egy kanál vízbe is megfojtanánk a barátunknak mondott személyt. Ilyenek vagyunk, mindenki így lát bennünket. Ha vannak is kivételek, akkor is ebbe a csoportba osztják. Észreveszem, hogy elindul felém. Hirtelen reflexszerűen magam elé nézek, és folytatom az evést, mint aki észre sem vette volna, hogy eddig mi törtétén. Kicsit izgulok. Bár nem is értem hogy miért. Nem olyan nagy szám ez a srác. Valaki az asztalomhoz lép, én izgatottan felnézek.
- Ne haragudj, leülhetek? – egyik kezével a tálcát fogja, másikkal idegesen a tarkóját vakargatja. - Minden asztal foglalt… Egyébként Desmond vagyok, Desmond Phellera. – szemeivel felfelé tekint, mintha a plafonon látna valami érdekeset.
Kicsit szerencsétlen benyomást nyújt így. De mégis olyan aranyos is. Nem is tudom mikor találkoztam ilyen emberrel. Kicsit el is vagyok szokva az ilyesmitől. De összekapom magam az emlékek kutatásából visszatérek a valóságba. Kicsit szúrós szeműen nézek most rá. Nincs hely, és bevállalt engem, hogy talán én nem hajtom el a fenébe. De rosszul hitte. Amint méltóztatik rám figyelni a szemébe mondom, hogy egy bénaság keressen máshol helyet. Az sem érdekel, ha állva eszik. Ugyan mégis kit izgat.
- Tehát? Szabad?
Emelte le végre a szemét a plafonról és egyenesen a szemembe nézett. A keze is lassan le ereszkedett, kicsit megérintve a fülbevalóját. Én, mint aki megmeredtem volna. Nagy kerek szemekkel, kicsit vörösen nézek rá. Aztán észbe kapok, hogy válaszolni is kellene.
- Persze ülj csak le. Úgy sem vártam senkit.
~ Mit csinálsz? El akartad küldeni. Akkor? Pláne az „Igazad van, nem számítasz” beszólása után. Mégis ide engeded. Méghozzá jó pofizol is?
Miután helyet foglal, akkor én is úgy döntök, hogy bemutatkozom.
- Eliana del Barros… 24-es számú Arrancar. Örülök, hogy megismerhetlek Desmond. – gyorsan be is kapok egy falatot.
Ötletem sincsen, hogy mit kellene először megkérdeznem tőle. De egy pillanat… Miért is akarnék én vele beszélgetni? A fülbevalója mintha egy kígyó lenne. Nem szimpatizálok a kígyókkal. Van egy aljas természetük, és azokkal nagyon vigyázni kell. Vajon ő is olyan? Kíváncsi vagyok, mit reagál a hüllő a hidegre, de nem ezzel akarok kezdeni. Az még ráér.
- Megtudhatom, hogy mióta vagy Las Noches-ben? Mióta vagy tudatában a képességeidnek? Harcoltál már komoly ellenféllel? … Jaja bocsi, lehet, hogy nem ezeket kellett volna elösször megkérdeznem.
Szégyellem el magam, pillantok le magam mellé a padlóra. Majd bekapok egy újabb falatot az ebédemből. Magam sem értem, hogy most miért vagyok ilyen. Talán azért mert hosszú idő után ő az első, aki még ha csak a hely hiány miatt is, de kezdeményez velem egy beszélgetést. És nem is tűnik olyan agyatlan tuskónak, mint pl. a két asztalra ülő Arrancar, aki csak tömi a fejét, és csámcsog. Behunyom a szemem, visszanyerem nyugodtságomat, és határozottan felemelem a fejem, majd Desmond-ra nézek, és nem kíváncsian, hanem komolysággal, és higgadtsággal várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Desmond
Espada
Espada
Desmond

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 87
Age : 63
Registration date : 2010. Dec. 01.
Hírnév : 32

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te45000/65000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (45000/65000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptySzer. Ápr. 04, 2012 5:26 am

Étkezés

Kissé feszélyezetten vizsgálgatom a plafont, miközben a válaszra várok. Nem illendő anélkül helyet foglalni, igaz, nem mindig vannak megegyező fogalmaim arról, hogy mi illendő, és mi az, ami nem. Kénytelen vagyok azonban tartani morálokat, hogy önmagam maradhassak. Ha nem teszek így, végül eltűnhetek, személyiségem így is túlontúl deformálták azon felvett ideológiák és szokások, melyek a lelkekből származnak, akik részemmé váltak. Ám állíthatom-e azt, hogy ők az én részeim? Néha elbizonytalanodok ezzel kapcsolatban, megeshet, ez fordítva van, és én vagyok az ő részük, már ha a két szempont nem zárja ki egymást.
Eliana észreveheti, hogy nehezemre esik hosszabb időre a szemeibe nézni. Mintha ideges lennék, úgy cikázik tekintetem a környezetre, majd vissza az ő szemeire, igaz, végig az ő lélektükreit figyelem, mikor ismét rákérdezek, helyet foglalhatok-e. S lévén a válasza beleegyező, a tálcámat lerakom az asztalra, és helyet foglalok vele szemben. Székemet egy nagyon kicsit oldalvást fordítom, így nem ülök vele teljesen szemben, törzsemet pedig nagyon enyhén kifordítom, hogy kényelmes legyen. Ezúttal már az ételemet vizsgálom; holott a környezetemben mindenki más látszólag jóízűen falatozik, nekem valamiért egyáltalán nem jön meg az étvágyam hozzá. Bár csak nem lehet olyan rossz, ha mások ennyire szeretik. Valahogy csak kibírom… remélem.
Eliana bemutatkozására ajkaim mosolyra görbülnek, egy múló pillanatra egészen más színt ad sápadt arcomnak, mintha a szemeim alatt lévő, halvány karikák sem lennének ott. Az egész viszont csak egy villanásig tart szinte, arcvonásaim visszaváltanak olyan mimikátlanná és gyalázatosan lehangolóvá, amilyen általában szokott lenni. Meglepődök arra azonban, hogy kérdezni kezd tőlem, azonban kérdésére csupán még inkább magamba készülök fordulni. Képességek, képességek, képességek… A legtöbb arrancart mintha csak a harc éltetné és a vérszomj, én pedig nem óhajtok közéjük tartozni. Félreértés ne essék, nem vagyok pacifista, ám nem vagyok különösebben oda a harcért magáért sem. Kicsit lehet, talán irigy vagyok azokra, akik rendelkeznek efféle erővel, azt hiszem.
- Nekem nincsenek képességeim. Neutral – faarccal közlöm be a választ, és szuggerálom az asztal lapjának szélét. Kicsit szerencsétlenül festhetek így, hiszen nekem nincs mivel kérkednem. Ezt a hátrányomat egyszerűen gyorsaságommal, fizikai erőmmel és cerommal pótolom, igaz, nem vívok túl sok harcot, nem hajtottam végre nagy tetteket, s nem kérkedhetek azzal, mennyi shinigamit pusztítottam el. Nem szeretek pusztítani. Én alkotni szeretek.
- Hátööö… – ismételten fülbevalómat kezdem el piszkálgatni, ahogyan a válaszon gondolkozom – Nagyjából nem is tudom… Néhány éve. – próbálok valami érdemi választ adni, igaz, azt hiszem, ezzel csak annyit értem el, hogy sikerült önmagamnak bebizonyítanom, hogy egy kommunikációs analfabéta vagyok. Nem csodálnám, ha hamar megunna, amiért nem sok értelmes szót tudok kinyögni, valószínű, feszültnek is tűnhetek, holott nem vagyok az, csak éppen annyira, amennyire amúgy általában. Azért kedves tőle, hogy próbál kérdezni, nekem eszembe sem jutott volna.
Kipillantok oldalra, hogy a csámcsogó arrancarokra vessek egy pillantást. Jóízűen falatoznak, s úgy látom, Elianának is ízlik az étel. Lekönyökölök hanyagul az asztalra, a tálcám magam elé csúsztatom, és egy műanyag villával unottan kapargatom a pitát és annak tartalmát. Nem tetszik, a szaga sem jó. Semmi hús nincs benne…
- Sajnálom, nem vagyok olyan… mármint… nem keresem a harcokat. – az egyik húsnak kinéző golyót szedegetem ki a villával, felszúrom azt, és közel hozom az arcomhoz. A szaga csak akkor csap meg, amikor már a szám elé teszem azt, de csalódnom kell, ennek semmi köze a húshoz, így aztán vissza is rakom azt a tányérra és látványosan szenvedve játszadozok vele a tányéron.
- Persze ha neked volt valami… ööö… – gondolkozom szavaimon hosszasan – Szóval szívesen meghallgatom, igen. – érzem, hogy most untattam halálra szegényt, sosem volt előnyöm a beszéd. Nem csoda, mindig is kevesen vettek körbe, általában jobban elvagyok a saját kis világomban. Azt hiszem, nem csak azokra vagyok irigy, akik képességekkel rendelkeznek. Mert én nem tudok semmi olyat sem.
- Én ezt nem bírom megenni. Neutral – jelentem be a kajára pislogva, és dőlök hátra hanyagul a székemen, miközben a villát is leteszem az asztalra jelezve, hogy ezzel vége, többet nem próbálkozok; látszik rajtam, hogy úgy szenvedek vele, mint egy gyermek a spenóttal, de egyszerűen nem megy. Ebből megint csak az lesz, hogy mehetek vadászni.

Vissza az elejére Go down
Eliana del Barros
Arrancar
Arrancar
Eliana del Barros

nő
Hozzászólások száma : 304
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. May. 21.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 24. Arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Cl0te25900/30000Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 29y5sib  (25900/30000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 09, 2012 11:21 am

Étkezés


Feszültem vártam a választ. Ami viszont szöget üt a fejembe, hogy talán nem is akar velem olyan nagyon beszélgetni. A szemembe se néz úgy mint esetleg egy átlag embertől elvárná az ember. A válasza, viszont meglepett…
- Nekem nincsenek képességeim. – faarccal nézte az asztal szélét.
Azt hittem azon nyomban lefordulok a székről. Majdnem félrenyeltem az ételt, de ebből szerintem nem vett észre semmit, mert gyorsan visszanyertem nyugodt állapotomat.
~ Na erre a válaszra nem számítottam. Attól jobbnak nézem, hogy gyenge mezei pocok legyen. Nem hiszem, hogy olyan kis satnya Arrancar lenne, hogy nincs semmi ereje, csak hadonászik a kardjával. Lehet még ki sem tudja engedni? Ugyan már… Azt nem veszem be. Lehet, hogy egyszerűen nem akarja elárulni. Nem is csodálkoznék. Hisz ellenségnek is tarthat.
- Hátööö… – ismételten fülbevalóját kezdi el piszkálgatni – Nagyjából nem is tudom… Néhány éve. … Sajnálom, nem vagyok olyan… mármint… nem keresem a harcokat.
Vagy nincs kedve velem beszélgetni, vagy egyszerűen nem egy szószátyár ember. A kaját is csak egyszerűen csak turkálja. Mintha nem lenne semmi étvágya. Akkor meg nem igazán értem, hogy miért jött ide, meg miért akart egyáltalán leülni… Mert, hogy nem beszélgetni és ismerkedni, azt most megmondom.
~ Én sem keresem a harcot… Na jó néha csak azért mentem, de így is nagy részében az talált meg engem. Nem is csoda, hisz Arrancar vagyok. Bár az nagyon érdekes, hogy neki még nem volt összetűzése senkivel. Ez különös. Vagy egyszerűen nem akarja megosztani velem. Már most látom, hogy ebből a pasasból harapófogóval se fogok többet kihúzni – kifújom a levegőt.
- Persze ha neked volt valami… ööö… Szóval szívesen meghallgatom, igen.
Nagyon nyögvenyelősen mennek neki a szavak. Mindegyiken vagy egy fél órát rágódik. Talán zavarba van? Vagy nem szokott beszélgetni? Biztos ilyen magának való befelé forduló figura.
~ Most mit kellene tennem? Kérdeztem, de nem jött igazán válasz, még ha sikerült is rávennem a beszédre. De akkor most én mondjam el. Eliziana esetében is, mivel ő nem sokat beszélt inkább én fecsegtem. Akkoriban teljesen más volt. Emlékszem, még kis félénk, és egy könyvel rohangált mindenhova. Már nem is ismernék rá, és szerintem ő sem nagyon ismerne engem. Na de mindegy, most inkább beszélnem is kéne, de nem kellene mindent elárulnom magamról. Meg kellene határoznom az arany középutat a mesélésben.
- Én ezt nem bírom megenni. – jelentette ki, és dőlt hátra.
Jelezte, hogy neki elég volt. Pedig nem is evett igazán. Inkább csak piszkálta. Még a villát is úgy helyezte. Ebből végül is leszűrhető valami. Az, hogy ő nem az ilyen kajákat szereti. Ő még mindig szívesebben vadászik lelkekre. De ha ez így van, akkor biztos, hogy volt már Shinigami-val összetűzése. Az ilyen típust én változatlan lélekfalónak nevezem. Nem tud a régi Lidércétkezéstől elszakadni. Csak a vadászatban, a kockázatban, a lélek megevésének csodálatos érzése tudja csak megfékezni az éhségét. Egyszerűen csak az tudja megfékezni az éhségét és semmi más. Én mióta ember vagyok, már nem vadászok lelkekre. Mintha kicsit vágynék is arra, hogy ismét csak egyszerű ember lehessek. De azért elkezdhetném a mesélést.
- Én már egy ideje rontom a levegőt, de nem mondhatnám, hogy ősi motoros vagyok. Mint ahogy mondtam egy egyszerű számmal rendelkező Numeros vagyok. Volt nekem egy fogadott bátyám. Ő vitt rá erre az útra. Volt vezérem, ki Privadon létére se szó se beszéd elment. Most csak számom van, egy erőm, és egy olyan életem, amihez makacsul ragaszkodom. Több fajta ellenfelem volt már. Küzdöttem Bounto-val, aki egy sast irányított. Valamiféle báb. A szél volt az igazi eleme. Legyőztem. Volt egy lusta Shinigami, aki inkább csak henyélt, de nem csinált semmit. Ezzel kihúzta a gyufát. Jég erejét birtokolta, és egy nagyon szoros küzdelmet vívtam vele. Szerintem még lesz visszavágó – mosolyodtam el – Leget, hogy akkor majd ő győz, de azért nem szeretném, ha így lenne. Volt egy érdekes küzdelmem. Akkor inkább szóban csatáztunk. Félelmetes csata volt, de volt mikor egyszerű komédiának tűnt az egész. Volt mikor szembesülnöm kellett milyen az a pokol tüze. Mikor érzed, hogy a csontodig égsz. Mikor a fájdalom csak egyre nagyobb. Elviselhetetlen. Szíved szerint meghalnál, de még sem teszed. Aztán mikor egy kölyök megmutatja, hogy ő tarthatja a legádázabb ellenséget is barátnak, és rávesz olyan dolgokra, amit egyébként nem csinálnál. Vagy, hogy mikor az ököl nem elég. Mikor a gyorsaságod semmibe vész, mikor egy olyan ütés telibe talál, hogy a betonfalon simán átrepülsz. Mikor egy helyes következtetés egy jó időzítés semmit sem eredményez, csak a te bukásodat. Vagy szimpla kocsmai bunyó. …. Volt hogy nyertem, de volt hogy vesztettem. Mindig van erősebb, és én küzdök azért, hogy erősebb lehessek. Hogy jobb lehessek. … De lehet egy kérdésem? Ha annyira nem ízlik ez a kaja, akkor miért ilyet rendeltél? … Vagy netán inkább lélekre éhezel?
Csak meg kérdezem a lényeget. Ha igent válaszol, akkor lehet továbbfaggatni, hogy ha ez tényleg így van, akkor mégis hogy kerülted el, hogy összetűzésbe keveredj? De szerintem sokra nem jutok. Így is dumagépnek érzem magam a fickó mellett. De nem is értem minek erőltetem ezt az egész beszélgetést.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Aizen-sama hummusz bárja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Las Noches ::   :: Centrum-