-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Velociraptor nőstény territórium

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Tui Giobbe Zuolgo
Espada
Espada
Tui Giobbe Zuolgo

Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: 8. espada hell yeah
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Velociraptor nőstény territórium - Page 2 Cl0te14000/15000Velociraptor nőstény territórium - Page 2 29y5sib  (14000/15000)

Velociraptor nőstény territórium - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Velociraptor nőstény territórium   Velociraptor nőstény territórium - Page 2 EmptyVas. Márc. 27, 2011 11:13 pm

Mintha egy kicsit megborultam volna azóta, hogy ebbe a nyirkos szeretetotthonba kerültem. Talán azért, mert többet vártam a dologtól, nem csak tolakodó seggfejeket, hanem némi eseményt, de ehhez képest antiszociálisabbá tett az eddig letöltött nyomorúságos két hetem, mint valaha. Már a túlélőkészletemért is csak vonakodva, sűrű "afaszomkivanmáááár"ozással kísérve vonszolom ki magam, pedig az a rekesz sör meg cigihalom lett mára a létezésem értelme, lévén az a zsírosképű gringó nem igen akar ellátni valami henteléses prodzsekttel. Már abba a kibaszottul megalázó helyzetbe kényszerített a dögrovás, hogy vagy hetente el kell mennem hozzá falatrugdosni és asztaltborogatni, hogy ugyan legyen már olyan kurva kedves és kezdjen velem valamit, ha már iderángatott a kényelmes kis ugaromból. A sivatagtól legalább nem vár sokat az ember, de az még kiszámítható is, ebben a kócerájban viszont csak faszkodással találkozom, ha néha kidugom a lábam a kvártélyomból. Unatkozom basszameg! De nem kicsit, nagyon, és ez már biztos egy mentálisan levívott csata, aminek az a velejárója, hogy még el se kezdtem semmit, már szétszarrásfossá untam magam. Nem elégítenek ki a játékaim, nem elégít ki, ha széttrancsírozom a patkánylyukam, nem elégít ki már semmi ezen a rohadt világon, még az unalmas gettókurvák sem. Mindig kezdtem magammal valamit, de ezen a getvás helyen még az élettől is elmegy a kedvem. Aizen persze minden dühkitörésem közben úgy vigyorog, mint egy rongyos pszichológus, csak ő zsíros órabér helyett kapja az ingyenműsort az ötórai teája mellé. Egyik ilyen alkalommal volt kedves bejelenteni, hogy ő, páratlan vezetői képességeinek hála átlátja a problémát és teljeskörű megoldást kínál egy espada személyében... hogy erőszakítaná meg egy terebélyes péklapáttal valami ótvaros wysconsini vénasszony! Csodálatos, eddig volt egy droid főnököm, most már lesz kettő!
Azon melegében el is határoztam, hogy tökéletesen leszarom a történetet, mintha mi se történt volna, tengettem tyúkszaros kis életem még további négy napig, anélkül, hogy bármi történt volna. Én ugyan megkaptam az illető elérhetőségét, de hát a tököm fog önként egy újabb góré után rohangálni, az a bizonyos pedig nem akart előkerülni, hogy behajtson a többi rabszolgája közé. Hurrá.
Végül kénytelen voltam bevallanom magamnak, hogy ez igenis faszául bassza a szolga lelkemet. Hiába ragaszkodok a feltétlen szabadságomhoz, ha már rohadtul nem tudok vele mit kezdeni, viszont a felettem álló ne csak egy kurva név legyen egy papírfecnin. Szánalmas, születtem volna a tököm se tudja.. kanadainak, akkor biztos nem nevelik belém ezt a csicskaszellemet.
Kellemes ingerültséggel nekiindultam a keresősdinek; elképesztően felcseszett a saját szerencsétlenségem, amit az út közben benyomott pár sörrel próbáltam elfeledni nem valami sok sikerrel. Mivel imádom minden figyelmemet átadni a tömény szenvedésnek, bemagyaráztam magamnak némi fog és fejfájást is, hogy tényleg igazán legyen okom magam szarul érezni, de végül mégse sikerült nem megtalálni a keresett szobát a fülesemen áthallatszó orbitális hangorkánnak köszönhetően. Nem volt időm a jelenségen elmélkedni, már lendületből rúgtam is be az ajtót, hülye szokás.
A köszöntő artikulátlan üvöltésre készültem épp reagálni, miután beljebb invitáltam magam, de hirtelen a hugy megfagyott bennem, amikor megláttam annak angyali kibocsátóját. Elképesztő méretekkel megáldott, jókorára nőtt nőszemély irgalmatlan combokkal, fogkrémmel keveredett hányásszagú lehellettel, mindez egy falatka törülközőbe csomagolva... Egy igazi velociraptor nőstény állat!!! **3** Hát valami zseniális jelenség, nem is nagyon lepődtem meg, hogy egy random előkerülő kiskölök orrából úgy szakadt fel a vér, mintha festékszóróval akarna szerelmes vallomást fújni a falra.
- Üdv hölgyem! Tui Giobbe Zulgo alás szolgája, megköszönném ha kisegítene! - Nyomtam a kezébe a papírost, meg se próbálva kiolvasni azt a rettenet névszörnyeteget, majd egy frissen megbontott ser és levakarhatatlan átszellemült vigyorom társaságában levágtam magam a szombrérós ergya mellé. Egy fél pillanatig elgondolkoztam rajta, hogy talán rosszkor jöttem, de hát ugye az esélytelen, hogy egy ilyen ősasszony ezzel a kisállatszerű tökkerrel bármit is kezdeni akarjon, úgyhogy teljes lelki nyugalommal borítgattam az arcomba a doboz tartalmát.
- Mintha elég rendesen dobolnának a majmok, egy sört? - Kínáltam fel az utolsó példányomat igen-igen előzékenyen, miközben próbáltam kicsit visszafogni magam a stírölés tekintetében, elvégre egy ilyen vadmacska ebben az állapotban simán letépi a fejem. Iiimádommm!! **3**
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Velociraptor nőstény territórium - Page 2 Cl0te48500/65000Velociraptor nőstény territórium - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Velociraptor nőstény territórium - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Velociraptor nőstény territórium   Velociraptor nőstény territórium - Page 2 EmptySzomb. Május 28, 2011 11:25 am

Soha többé nem iszom…

átlag életrevaló fiatal körülbelül úgy naponta fogadkozik az én helyzetemben, hogy ő aztán többet nem iszik egy kortyot sem, esetek nagy részében pedig már aznap estére megszegésre kerül a nagy ígéret. Hiába, a sok kubista sosem gondolja komolyan azt, amit egyszer megígért magának, én pedig rendszeresen ugyanebbe a csapdába esek. Fáj a fejem, kavarog a hasam, semmi kedvem semmihez, és még takarítani is kell. Nem vagyok hipochonder, de azért szeretem a rendet. Nem kell azért mindennek csillognia, csak legyen olyan normális, értitek. Surprised
Hogy már ilyen másnaposságtól csodás korán reggel is holmi papírfecnikkel zargassanak, már mindennek a teteje. Én is lehetek nyűgös! Azt meg eleve rühellem, ha hölgyemikéznek. Mi vagyok én? Úri kisasszony? Nagy frászt! Ha nem a fél kezemmel tartanám a rajtam levő rongyot, már biztosan a tarkójára csaptam volna vélt szemtelenségért, azonban egy kezem sem szabad, hisz másik kacsómmal azt a nyavalyás cetlit bontogatom, hogy ki tudjam venni, mi van rajta. Semmi kedvem olvasgatni, pedig alapjába véve szeretek is olvasni, addig se unatkozok, de így, hogy minden betűből hatványozottan többet látok, azt hiszem, eleve kudarcra van ítélve a terv.
- Jól van, ülj csak le… Slarin vagyok, Slarin Sleryrrlyn’deskel. Ő pedig Gabica, a kollegád. – szimatolom meg a levegőben a sör illatát, melytől azonnal hányingerem lesz. Az előre kikészített ruhákat felkapva futok vissza a fürdőszobába, ahol ezután kiadom, amit kell, vagy amit nem kell, ezáltal pedig a sör kérdésre azt hiszem, el van döntve a válasz. Fogalmam sincs, mennyi időt töltök bent, mire megint összeszedem magam, s egy lezser pólót meg valami random szakadt farmert viselve, amit nem sajnálok vánszorgok vissza, hogy a sörről inkább a kajára próbáljam elterelni a figyelmem. Semmi kedvem enni, viszont ég a gyomrom, a főzésre meg alig bírok koncentrálnom, így sikerül az első adag tojást kicsit elsóznom, a másodikat odaégetnem, a harmadik alatt meg szimplán elfelejtem meggyújtani a tüzet, miután előzőleg sikerült megoldanom az előzőleg odaégés által okozott komplikációkat.
- Légy oly szíves és segíts, légyszi. – vánszorgok oda az idő közben megint ponchojába bugyolált Gabihoz, majd a hóna alá nyúlva próbálom visszaemelni a székre, amelyről lecsúszott szerencsétlen. Úgy tűnik, neki sem volt elég az alvás, a sombrerojának hála azonban nem látni az álmatlanság szülte karikákat a szeme alatt, bár felettébb furcsának találom azokat a fehér valamiket, amik lógnak az arcából. Eddig elkerülte a figyelmem a tépett papírzsebkendők tömkelege, mindennek viszont a takarítás ellenére sem tulajdonítok nagy jelentőséget.
- Kapcsoljátok ki… – temetem arcom tenyerembe és tapasztom el füleimet. Kétség kívül sok volt nekem ez a zaj, ezzel a lüktető fejfájással amúgy sem tudom értékelni a zenét. Aztán már csak reménykedem abban, hogy valaki megszán és kikapcsolja a dübörgő metált, amit eddig elfelejtettem lekapcsolni.
Nyűglődve hajítom oda a tányérokat a rántott tojással meg a zsömlés zacskót táplálkozás céljára, valamint egy-egy forró tea is kijár nekünk, mert az állítólag jó a másnapos gyomorra.
- Hmmmmmmm…. – nyígok úgy a semminek egy sort, miközben kissé megégetett tojásrántttámat birizgálom egy villával. Egy falat után úgy érzem, hogy menten kimegyek még egyszer könnyíteni magamon a mosdóba. Tudom, értelmes kommunikációra nem vagyok képes, de én sem lehetek mindig friss és üde. Tekintetem elhomályosul és zombi módjára bámulok hol Gabira, hol Tuira, hol pedig a forró teára. Lerí rólam, rossz passzban vagyok. A villát is csak percenként ejtem ki a kezemből.

Vissza az elejére Go down
Gabriel Bello
Arrancar
Arrancar
Gabriel Bello

Férfi
Hozzászólások száma : 49
Tartózkodási hely : Las Noches/Kaszinó
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 19. Arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Velociraptor nőstény territórium - Page 2 Cl0te7000/15000Velociraptor nőstény territórium - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

Velociraptor nőstény territórium - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Velociraptor nőstény territórium   Velociraptor nőstény territórium - Page 2 EmptyKedd Jún. 14, 2011 3:19 am

no signal...

*Lapulevélként ringatózva próbált beleolvadni környezetébe, ahogyan egyre közelebb merészkedett aprócska személyéhez az igen érdekesnek tűnő ismeretlen, akinek nem egyszerű neve volt, melyből a 'Tui' és a' Goblen-Zúgolódó', vagy valami ehhez hasonlatos töredék maradt meg elméjében. Felhúzva tappancsait rakta térdeire tenyereit, és sombreroja rejteke alatt, mint valami buckalakó kémlelte a férfi mozgásait. Jobban lekötötte puszta kinézete, mint az, amit magyarázott felé, hiszen a furcsa tetoválása igazán emlékeztette valami szekta-klubhoz tartozó kannibálegyesület kiemelt tagjára, vagy esetleg egy tetoválószalonban álomkórt kapott részeg muksóra, akit az asszony kidobott, miután ilyen fejjel merészkedett hazaállítani. Viszont egy szót sem szólt, csak extra értelmes ábrázattal bámulta, majd bámulta, és mindezeken kívül csak bámult a ezt a 'Zúgolódó' pasast. Aztán ahogy véletlenül elnézett a csontvázra gyártott egyén, hirtelen szemet szúrt neki az az űr, melynél elvileg fülcimpájának nevezett húsos darabkának kellett volna helyet foglalnia, de annak egyszerűen nyoma veszett. Szegénykét nagyon sajnálta. Hiszen biztos volt benne, egy vadnyugati ütközetben vesztette el cimpáját. Ez igen szomorú tény, s úgy gondolta ezek után elég nehéz volt túltennie magát a traumán. Szinte érezte, hogy még a mai napig sem esett át azon ponton, melyen át kellene esnie, mert benne él a tudat, míg másnak két cimpája van, neki aligha lenne félnél több... Gabi tudta jól, milyen is az, ha valakit átlyuggat egy golyó, ezért szinte testvéri szeretettel át tudta érezni Zúgolódó bánatát, és problémáját. Talán lehet, hogy ezen eset után került sor a tetoválásra? Esetleg a golyóátlyuggatás után második lépésként a csontváz maszkírozással avatták be, majd fogadták maguk közé társai? Vajon még hol rejteget ilyen sebeket, testmódosításokat? Talán a válaszra lényegében kíváncsi sem volt... Napokig el tudott volna ezeken elmélkedni, de mersze sosem lett volna, hogy konkrétan rákérdezzen olyanokra, mint mondjuk arra, hogy igazi tetoválása van, vagy csak ez a nappali sminkje, vagy mondjuk arra, hogy hogy érzi magát, milyen az élete fülcimpa nélkül. Vajon a társadalom befogadta maga közé, vagy végleg kitaszította az anyaméh?
Talán még az ital is dolgozott benne, hogy ilyen elméleteket szült mogyorónyi agya, de szó mi szó, kicsit foglalkoztatta a téma! Jól van, egyszerű surmóként nevelkedett, csoki barnára szívva színét a napfény egy olyan helyen, ahol reggelente az öszvér bőgésére kelt, s ahol a legcsinosabb nőnek is bajsza volt! Az ilyen modern dolgokhoz egy fikarcnyit sem sandított. Azért áldja jó Szűz Máriát, neki nem kellett semmiféle beavatáson sem túlesnie, maximum akkor, mikor szerencsétlenül egy taliga disznószarban kötött ki. De hisz azt is csak magának köszönhette, hiszen fölöslegesen rángatta szerencsétlen szamár sörényét. Ha a szamár nem akar menni, akkor ott nem lesz baktatás, vagy szamaragolás. Ha a szamár azt akarja, akkor az is lesz! Ott mindig a négylábú, patás jószág volt az úr, hát ezen szabályok szerint kellett élnie.
Puszta szagától is erős émelygés kapta el, így csak két kezével tudott tiltakozni a sör ellen. Kedves gesztus, de nem egy ilyen méretekkel bíró, romboló este után. Ha nem ilyen körülmények között találkozott volna -a biztosan jó szándékú, ámbár bizarr megjelenésű- Zúgolódó cimborával, nagy iszogatós pajtásokká váltak volna. Viszont ismét letargia vette karjai közé megkeseredett, aszott lelkecskéjét, mert azon gondolatok kezdték el nyüstölni, mi van akkor, ha most ezzel megsérti szegény -egyébként is fájdalmas eseteken keresztülment- újdonsült társát, és haverját? Ha most nem fogadja el a doboz sört, lehet szóba sem akar állni majd vele, és talán azon lesz, hogy eltegye őt láb alól. Egyébként is szinte a szemét kiverte az a tény, hogy legszívesebben hóna alá csapta volna Slarint és teljesen kitulajdonítja magának szeretett felsőbbre valóját. Ez csak még egy ok arra, hogy legyen miért besöpörni őt a szőnyeg alá, hogy tudjanak kivel együtt koccintaniuk a pormacskák...
Így ezért inkább arrébb állt, már azon volt, hogy segít szerencsétlen Slarinnak, ámbár nem tudott főzni! A Guacamolet is csak azért tudta megcsinálni, mert benne volt kedvenc dalában, na de azt sem ehette minden nap. Így volt a béna rendeléses forma. Őszintét megvallva semmi étvágya sem volt, és az elé rakott, feketére sült tojás (mert annyi bizonyos, biztosan nem szándékosan volt fekete az a tojás... esetleg akkor, ha néger madártól származott) meg még inkább visszataszította az evéstől. Őt meg aztán végképp nem akarta megbántani, mert amilyen jó hangulatban volt, képes lett volna akár székestől kirúgni a házfalon keresztül, ezért lassú mozdulatokkal turkálni kezdett az ételben a villával. Inkább gyarapodott a kaja száma, mintsem elfogyott volna, hiába az ügyes taktika. A kevéske villára szúrt tojás olyan borzasztó ízű volt, hogy szívesebben iszogatta volna azt a sört, mit az előbb felajánlottak. De azért igyekezett jó pofit vágni az egészhez. Csöndben volt, hiszen nem tudott volna semmi értelmeset összehozni, kérdezni sem tudott kérdezni Zúgolódó barátjától sem. Csak értelmetlen spanyol szavak jutottak eszébe, mint mondjuk a villanypásztor, vagy mondjuk az akkumulátor. Azt pedig egyik témába sem tudta volna belefűzni. Esetleg akkor, ha maszkos pajtása foglalkozna villanyszereléssel, vagy kocsibuherálással.*
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Velociraptor nőstény territórium - Page 2 Cl0te40100/45000Velociraptor nőstény territórium - Page 2 29y5sib  (40100/45000)

Velociraptor nőstény territórium - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Introducción   Velociraptor nőstény territórium - Page 2 EmptyKedd Jan. 10, 2012 5:12 am

Hosszú, nehéz út volt, amíg nagyjából sikerült eldöntenem, hogy mit akarok kezdeni magammal Las Nochesen belül. Az, hogy a numeros egy névtelen tagja legyek, soha nem volt számomra hosszútávon elfogadható opció, elvégre ők gyakorlatilag olyanok, mint a gillianok: egy csomó van belőlük, nincsenek kiemelkedő képességeik, nem túl fontosak, meg úgy általában mindenki, aki számít, magasról tesz rájuk. Sokáig elég nagyképű voltam hozzá, hogy azt higgyem magamról, hogy felesleges bármit tennem, úgyis gyorsan Espada leszek, de miután vívtam néhány gyakorló-harcot más, teljesen lényegtelen arrancar-okkal, és rájöttem, hogy valójában szinte semmivel nem vagyok erősebb náluk, rájöttem, hogy ahhoz hogy Espada legyek (már ha valaha az leszek), még rengeteg időnek kell eltelnie. Ezt az időt semmiképpen nem akarom egyedül eltölteni.
Gondolkoztam, hogy pontosan mit csináljak. A radikálisabb, hollow-szerűbb választásom az lett volna, hogy jelentkezek a kivégző-osztagba, de már így is mutatok néhány, pszichopatákra jellemző tünetet, amiket inkább elfojtani szeretnék, mint táplálni, márpedig az a meló, amit ők végeznek, nem tesz túl jót a lelkivilág egészséges fejlődésének. Ha már visszanyertem egy keveset az emberi alakomból, szeretnék valamennyit az emberi személyiségemből is visszakapni.
Így hát az optimális lehetőség az maradt, hogy beállok egy Espada mellé fracciónnak. Azon, hogy konkrétan ki legyen a "szerencsés", szintén sokat törtem a fejem. Végül Slarin mellett döntöttem, ugyan egy Espada-val sem volt szerencsém beszélni, de a jelenlegi tagok közül ő az, akit leginkább követni tudnék most, hogy Aizen-sama eltűnt. Talán sikerül új példaképet, és esetleg barátokat találnom magamnak.
Kicsit ideges vagyok, amikor bekopogok Slarin szobájába. Jobb híján, az egyenruhám vettem fel. Ugyan sikerült beszereznem pár, nem egészen szabályszerű öltözéket is, amiben a szabadidőmet tudom eltölteni, remélhetőleg végre a szobámon kívül, de az első, hivatalos találkozásunkkor jobb, ha megadom a tiszteletet. A zanpakuto-m is magammal hoztam, igazából akár bevetésre is mehetnék így, de azt valójában csak azért viselem, hogyha a segunda espada látni szeretné a képességeimet, be tudjam mutatni neki. Persze a fő képességem több helyet igényel, azt nem tudom bemutatni a szobájában. A kezeim a hátam mögé teszem, hogy biztosítsam békés szándékaimról, elsősorban persze a saját épségem érdekében.
-Szép napot kívánok, Slarin-sama. A nevem Diego Canino, szeretném felajánlani önnek a szolgálataimat. A mondat végén enyhén meghajlok az Espada előtt. A túlzott alázatosság soha nem tartozott a kedvenc viselkedési sémáim közé, Aizen-sama előtt ugyan letérdeltem, mint mindenki más is, de a tisztelet-nyilvánításra már ez is elegendő. Ha többet kíván, akkor természetesen meg fogom adni neki.
Sajnos nincs túl bizalomgerjesztő külsőm, bár szigorúan véve egy emberi testet kaptam az átalakulásomkor, a fűrészes fogsor, illetve a szemem színe elég barátságtalanná teszik a megjelenésem, úgyhogy fennáll a veszélye, hogy az Espada nem kívánja huzamosabb ideig a képemet bámulni, és elküld.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Velociraptor nőstény territórium - Page 2 Cl0te48500/65000Velociraptor nőstény territórium - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Velociraptor nőstény territórium - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Velociraptor nőstény territórium   Velociraptor nőstény territórium - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 12, 2012 1:26 pm

Mit jelent valójában a szabadság? Mihez kezdjek vele, és miféle kötelességeim maradtak így, hogy Aizen már nincsen? Felvállalom, igen, ott voltam a döntő pillanatban és egy cseppnyi bűntudatot sem érzek amiatt, amit tettem, nem is lenne hozzám illő, ha nem így lenne, de mégis, miben változtam én és a környezetem miben változott?
Mert valami változott. Változott, csupán egyáltalán nem úgy, ahogyan én azt vártam. Elvárások? Abból bőven volt, és van most is, mégsem tudok mit kezdeni ezzel a fene nagy szabadsággal, amiért annyit harcoltam. Las Noches legerősebbje vagyok, talán csak a Vasto Lordék képesek még nálam is nagyobb erővel rendelkezni, de mégis, mindez engem egy cseppet sem érdekel. Hah! Mennyit hajszoltam én is azt, ami miatt most az lehetek, aki! Csak hogy aztán rájöjjek, hogy hiába kaptam meg, én magam még sem lettem tőle se több, se kevesebb. Mégis, érzem, hogy egyre kevesebb vagyok. Talán csak paranoiámnak köszönhetem, de igenis, észrevettem olyan változásokat, amik nem kedveznek. Nekem legalábbis semmiképpen sem. Márpedig én nem leszek újra olyan, mint akkor. Én ennél több vagyok. Én espada vagyok.
Gondolataim sűrűjében kémlelem a plafont; tulajdonképpen órák óta semmi mást nem csinálok. Valahogy senkihez és semmihez nincs kedvem, ami igazán nem vall rám. Máskor már biztosan bezaklattam volna valamelyik fracciónomat, hogy ugyan, menjünk már el valamerre, és csináljunk valamit, vagy éppen egy volt fracciónomat, hiszen sokan az Espada soraiban vannak most, már akit nem öltek meg. De ugyan én magam jelentek-e számukra valóban annyit, hogy szívesen töltsék velem idejüket? Vajon valóban itt kell-e keresnem emberségem maradékát?
A kopogás hallatán lassú mozdulatokkal állok fel az ágyamról; kicsit sikerült is elbóbiskolnom, azt hiszem, így hát erősen kócos hajjal vánszorgok oda az ajtóhoz, hogy kinyissam azt. Egy számomra ismeretlen, kicsit zömök testalkatú arrancar hajol meg előttem, amiből résnyire nyitott szemeimmel nem sokat látok, talán még nem ébredtem fel teljesen.
- Szolgálat? Hátööö izééé, nem rendeltem semmit. – vakargatom kissé kómásan fejemet, mintha nem lenne így is elég kócos a hajam. Másodpercek telnek el, mire felfogom a szavak jelentését, és olyan erősen csapok a homlokomra, hogy utána meg is bánom azt, hogy nem figyeltem rendesen. Ergo sikerül képen találnom magamat úgy, hogy az még nekem is fáj. Neutral - Jahaaaa! Surprised Hát miért nem ezzel kezded? – csapok ezúttal Diego hátára kettőt-hármat olyan barátian, nálam ez megszokás. Nem tudok és nem is akarok változtatni a viselkedésemen. Eddig még nem volt belőle probléma, asszem. Neutral
- Simán csak Slarin… – terelgetem be a szobámba, hogy ne kéresse magát. Az asztalról egy doboz sört automatikusan felé dobok meg se kérdezve, hogy kér-e egyet, vagy egyáltalán szereti-e, és én magam is felbontok egyet. Mert igen, nálunk még ilyen is van. Cool A fogai igencsak magára vonják a figyelmem, de nem látok benne semmi meglepőt, elvégre nem ő az első olyan arrancar, akinek külső jegyei resurrecciónjára utalnak. Bár engem legfeljebb Tui piszkál a folytonos velociraptorozással, és már kicsit unom, meg is kapja rendszeresen érte a seggbe billentést. Neutral
- Nagyon metááááál… – használom a Tui által gyakran használt jelzőt a fogsorára utalva, és ülök le az egyik székre úgy, hogy a háttámlájára könyökölhessek, majd hintázni kezdek a széken úgy, hogy az asztalra teszem a lábaimat. Bár nem biztos, ebből felfogja, mire is mondtam ezt. Rajtam is megszokott arrancar uniformisom van, laza, trapéz szárú, fehér nadrággal kiegészítve, hollow lyukam a nyakam alatt pár centivel, mellkasomon található, a rangomat jelző tetoválás pedig a lapockámon virít, mert hát hol máshol.
- Dobd le magad valahová, addig elmondom, mi a szitu. Szeretem az egyenességet, ha valami baki van, szólj. Ha küldetés van, akkor meg… Már ha lesz ezek után küldetés. ¬_¬ – emelem a söröm egy kicsit, hogy ezután belekortyolhassak. Most, hogy Aizen nincs, valahogy céltalanná vált egész Las Noches, de egy olyan személyt nem ismerek, aki képes lenne Hueco Mundo királyává válni. Legfeljebb én magam… de mégis mi értelme van?

Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Velociraptor nőstény territórium - Page 2 Cl0te40100/45000Velociraptor nőstény territórium - Page 2 29y5sib  (40100/45000)

Velociraptor nőstény territórium - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Velociraptor nőstény territórium   Velociraptor nőstény territórium - Page 2 EmptyPént. Jan. 13, 2012 7:01 am

Egy kicsit zavarba jövök, amikor Slarin nem érti meg elsőre, hogy mit akartam mondani. Kicsit tényleg túl körmönfont volt a fogalmazásom, úgyhogy nem is csoda. Meglepődök rajta, hogy az Espada milyen közvetlenül fogadott, még azt sem tartottam kizártnak, hogy egyszerűen kidob. Én már valószínű a sokadik fracción-ja leszek, úgyhogy a segítségem sem olyan értékes. Legalább egyet minden Espada tart, de a túl sok már idegesítő lehet.
A sört sikerül elkapnom, legalább ezzel nem fogom leégetni magam. Nem igazán tudom eldönteni, hogy mi lenne a helyes viselkedési forma, egyszerre kell nekem is közvetlennek és mégis tisztelettudónak lennem. A kettő együtt elég nehéz. -Köszönöm, Slarin-sam... Slarin. Az első hibát majdnem sikerült is elkövetnem, egy darabig el fog tartani, amíg megszokom, hogy lehagyjam az országban jellemző tisztelet-jelzőket. Hallottam egy arrancar-ról, akit Tousen csak azért megölt, mert simán Aizen-nek nevezte Aizen-samát. Sokan érzékenyek a berögzült viselkedési formákra, úgy tűnik, Slarin nem tartozik közéjük. Ennek örülök, én sem szeretem őket.
Szerencsére a sör nem rázódott fel annyira, úgyhogy amikor kinyitom, a kevés kiömlő hab nem tudja elhagyni a doboz peremét. Nem nagyon ittam sört, mióta arrancar lettem, és bár bizonyos szinten megtanultam főzni, és bár nagyjából figyeltem rá, hogy mit eszek és iszok (már persze az emberi lelkek mellett), a sör valahogy kimaradt. Mindenesetre az első korty után megjegyzem, hogy társaságban sokkalta jobb az íze.
"-Nagyon metááááál..."-egy kicsit értetlenül nézek. Nem tudom, hogy ez egy gyakori szófordulata-e Slarin-nak, vagy akart mondani ezzel valamit, de ha rám tartozik, akkor úgyis elmagyarázza, így hát nem kérdezek rá. Leülök egy másik székre, én természetesen nem rakom fel a lábam sehová. A bal kezem ellenben felteszem az asztalra, a középső és a gyűrűs ujjammal pedig elkezdem a tenyeremen lévő hollow-lyukat babrálni. Elég idegesítő volt mindig, a kezem csomó funkciója nem is működik, például kisebb tárgyakat nem tudok vele rendesen elkapni. Talán valamivel be kellene kötnöm, akkor nem lenne ennyire zavaró.
Sajnos Slarin utolsó mondata is csak azt erősíti meg bennem, hogy az Aizen-sama által létrehozott társadalom, ami valamiféle fényt hozott az örök sötétségbe olyan lények számára, akiknek meg van csonkítva a lelke, kezd szétesni. Nem akarok visszamenni a sivatagba, most, hogy tudom, már van más lehetőség az életre, nem vagyok hajlandó megint úgy élni, mint annak idején. Amikor még csak egy egyszerű kígyó voltam, elfogadtam, hogy amit tehetek, mindössze annyi, hogy egyre több lényt falok fel, és általuk erősebbé válok. Most már okra is szükségem van hozzá, hogy erősebbé váljak. Ez az ok megbecsülés volt, de ha minden eltűnik, nem lesz, aki megbecsül.
-Eldőlt már, hogy kié lesz Aizen-sama trónja?-a kérdés más körülmények között akár a fejembe is kerülhetne, elvégre nekem ehhez semmi közöm sincsen, de Slarin azt mondta, hogy az egyenességet kedveli, úgyhogy ezt a kérdést mindenképp le kell tisztázni. Az Espada-n belüli erőviszonyokkal nem vagyok tisztában, csak azt tudom, hogy két magasabb sorszámú pozíció betöltetlen a Top 10-en belül, és hogy a számok elvileg a tagok erejét mutatják. Talán az első két-három Espada az, akinek lehetősége lenne megszerezni a vezéri pozíciót, és mivel ebből a három személyből Slarin az egyik, valamit tudnia kell. Az már más kérdés, hogy elmondja-e.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Velociraptor nőstény territórium - Page 2 Cl0te48500/65000Velociraptor nőstény territórium - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Velociraptor nőstény territórium - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Velociraptor nőstény territórium   Velociraptor nőstény territórium - Page 2 EmptyKedd Jan. 17, 2012 3:14 am

Én már azon arrancarok közé tartozom, akik Aizen miatt voltak itt. Ahogyan a legtöbben mások is. Egyszerű números voltam egészen addig, amíg Aizen fel nem fedezte, hogy talán a legerősebbek egyike is válhatna belőlem, s lám, igaza volt. Azonban vannak olyan arrancarok is, akik már Aizen előtt is itt voltak, s akiknek semmi közük a Hogyokuhoz. A természetes úton fejlődött arrancarokról beszélek, akik közül annak idején Hueco Mundo királya is kikerült. Azonban mára ő is eltűnt, s mi, akik a shinigamik uralmának köszönhetően váltunk arrancarrá, szinte el sem tudjuk képzelni, milyen lehetett Las Noches még azelőtt, hogy Aizen-sama és társai elbitorolták Las Nochest. Mert a város már azelőtt létezett, hogy ők megjelentek volna. Csak más volt, és senki sem tudja, milyen volt. Ugyan ezt én magam sem tudhatom, mindazonáltal arra vannak elképzeléseim, milyennek kéne lennie. A volt Primera talán túlságosan is hatott rám, csak azért, hogy csalódjak benne, amikor merészelt meglépni ki tudja, hová. Ha meglátom Adánt, seggbe rúgom, az biztos. >.>
Szemem olyan tettetett veszélyességgel villan fel, amikor meghallom az utált jelzőt, persze csak olyan komolytalanul, mert én komolyan nem venném komolyan önmagamat. Surprised Szokásos lazaságommal hintázok a széken, már-már azt várná az ember, hogy mikor esek végre a szék és az asztal közé, azonban ez nem történik meg. Elég gáz lenne, ha megtörténne, amúgy is. ¬_¬ Persze előfordult már párszor, hogy hirtelen meglepődöttségemben csak sikerült egy olyat zúgni, hogy az alsó szomszédnak, de még a szomszéd toronynak is biztosan öröm hallani.
Fejemmel egykedvűen bólintok nemet, ezáltal válaszolva meg szavak nélkül is kérdését. Sajnos nem mondhatom azt, hogy ismerek bárkit is, aki elég jó lenne ahhoz, hogy Hueco Mundo királya legyen, a régi pedig elbukott. Legfeljebb önmagam tartanám alkalmasnak erre, de valamiért nem érzem a késztetést, hogy a zsarnok helyére lépjek. Pedig sokáig vonzott a cím, nem tagadom, de én már feladtam reményeim Las Nochest illetően.
- A régi király meghalt… Kisebb-nagyobb belháborúk azért csak-csak megtörténnek, de ezek inkább csak szánalmas erőfitogtatások. Nem tudják sajnos, hogy nem elég az erő, azzal még nem igázod le Soul Societyt. Vegyük például a reiatsut. Lehet bármilyen hatalmas, ha nem tudod kontrollálni, a cerod olyan gyenge marad, hogy még egy gillian is röhögve áll be elé szolizni. – egy pillanatra elvigyorodom a röhögő-szolizó gillianek gondolatára, valahogy roppant mókás az egész. Egy hangos csattanással éri a szék mind a négy lába a földet végre, és egy papírt tolok oda magamhoz az asztalról. Egy tollal el is kezdek rajta látszólag összefüggéstelenül firkálni, amíg meg nem valósítom rajta az elképzelésemet a ceroban sütkérező gillianról.
- A helyzet az, hogy talán évszázadok óta először csak nyolc személy van az espadában. Ranil ás Raúl* halálával ugyan volt olyan arrancar, aki azonnal be tudta pótolni a hiányzó rangokat, de kész, vége, ennyi. Csak jókor voltak jó helyen. Most viszont, amíg vezető nincs, addig hiába az alkalmas személy, ha nincs, aki felfedezze. – beszélek közben tovább, mialatt a firkálmányt befejezem, végül leteszem a tollat, és újra belekortyolok a sörbe. - Gondolom, mint annyi mást, téged sem hagy hidegen például a sexta espada rang. – teszem fel feltételezésem; annak idején én magam is foggal-körömmel kapaszkodtam azért, hogy eljussak oda, ahol most tartok. Nem szégyen a nagyra vágyás, természetünk része. Válaszától függően döntök arról, hogy elviszem-e kicsit kirándulni a homokba; kíváncsi vagyok, mire képes, és arra, hogy mire lenne még ezen túl is képes. Azonban az ambícióit előrébb tartom ezeknél. Ha az hiányzik, már eleve nincs értelme küzdeni, nem igaz?


*Ranil: előző 3. espada
Raúl: előző 1. espada
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Velociraptor nőstény territórium - Page 2 Cl0te40100/45000Velociraptor nőstény territórium - Page 2 29y5sib  (40100/45000)

Velociraptor nőstény territórium - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Velociraptor nőstény territórium   Velociraptor nőstény territórium - Page 2 EmptyKedd Jan. 17, 2012 4:13 am

Egy pillanatra megáll bennem az ütő Slarin arckifejezésétől, ami az elharapott jelző miatt jelent meg, de szerencsére nem történik semmi. Azt hittem, csupán gesztusként ajánlotta fel nekem, hogy "tegezhetem", de ezek szerint inkább ezt a körmönfont beszédstílust utálja. Jó lesz figyelni, nem hiszem, hogy következmények nélkül megúsznám, ha még egyszer nem megfelelően szólítanám meg.
Tényleg nem lepődnék meg, ha az Espada hanyatt esne, a saját egyensúly-érzékemmel (adjuchas koromban még végtagjaim sem voltak, úgyhogy elég hülyén használom az emberi testem Smile) már hatszor eldőltem volna. Természetesen hamar rájövök, hogy Slarin nem olyan béna, mint én. Iszok még egy kortyot a sörből, már most eldöntöm, hogy vissza fogok szokni rá.
Az, hogy maradt az anarchia, sajnos azt vetíti előre, hogy többet nem kapunk megbízásokat, ergo teljesen feleslegessé váltunk. A felesleges dolgok pedig nem élnek sokáig. Sajnos ez az átmeneti kor sok gyenge arrancar végét fogja jelenteni, és mivel kétséges, hogy hogyan tudnánk tovább szaporodni, előbb-utóbb kipusztulunk, ha egymást irtjuk. A fajunk fénykora itt lehet, hogy véget is ér.
Figyelmesen hallgatom végig Slarin rövid monológját, aminek az a mondanivalója, hogy az ész fontosabb a nyers brutalitásnál. A "cero" szó elég kellemetlenül hat rám mindig, amikor átváltoztam adjuchasszá, valahogy elfelejtettem, hogy működik a cero, és bár azóta megpróbáltam újra megtanulni, többnyire felrobbantom vele magam. Ez elég gáz, remélem nem fog megkérni, hogy azt is mutassam be, mert kivág, ha meglátja az eredményt. Szerencsére a szolizó menosok foglalják most le, úgyhogy nem lehet, nem veszi észre, ahogy lesütöm a szemem.
-Természetesen megfordult a fejemben, hogy egyszer Espada legyek, de a jelenlegi képességeim ezt nem teszik lehetővé. Pár napja egy átlagos képességekkel bíró shinigami-t sem tudtam megölni, amikor az Emberek világában jártam, úgyhogy a mostani képességeim alapján semmiképp nem vagyok méltó rá, hogy Espada legyek.
A fiaskómat az ellen a shinigami ellen az erdőben még senkinek nem mondtam el, de mivel ezután Slarin-t fogom szolgálni és segíteni a jövőben, nem fogok neki hazudni. Ha ódákat zengenék magamról, akkor csalódna bennem, amikor szembesülne az ellenkezőjével. Jobb, ha tudja, hogy tőlem csak egy átlagos numeros képességeit várhatja el egyelőre, bár reménykedek benne, hogy valahogyan mégis sikerül erősebbé válnom egy idő után. Ha a lélekenergiám nem is tudom komolyan megnövelni, a technikámat még mindig feljavíthatom.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Velociraptor nőstény territórium - Page 2 Cl0te48500/65000Velociraptor nőstény territórium - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Velociraptor nőstény territórium - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Velociraptor nőstény territórium   Velociraptor nőstény territórium - Page 2 EmptyVas. Jan. 22, 2012 5:14 am

Á, egy vereség egy shinigamitól? Fejem kissé felkapom és érdeklődően nézek Diegora; nagy bátorságra vall tőle, hogy mindezt elmondta nekem, a legtöbben nem tették volna meg. S nem csak bátorságra, de bölcsességre is. Hiszen azzal semmit nem ér el senki, ha csak tagadja a hibáit. Mondjuk jó beszél, mert én pontosan ezt szoktam tenni. ^^” Nem szoktam beismerni, ha valamit elcsesztem, vagyis szoktam, csak elég ritkán. Könnyebb másra hárítani a felelősséget, meg aztán ott van az a fene nagy büszkeségem is, na. >.> Nem mintha az utóbbi időben lett volna bárki is, aki elvert volna, már ha nem számítjuk ide, amikor Einsteinnel fénykardoztunk a konci után, de már különben is túl sokat ittam, meg hagytam is magam. :/ Ahhoz képest, hogy először próbálkoztam dupla pengéjű fegyverrel, szerintem nem voltam olyan rossz, bár sokkal nagyobb és ívesebb mozdulatokra volt szükség, mint a katanám esetén.
- Nem nagy ügy, ha ő sem tudott megölni téged. :/ – húzom meg kényelmesen a söröm, hogy hamar elfogyjon. Önkéntelenül is eszembe jut Natalie múltkori megjegyzése, azt hiszem, már állandóan erre fogok asszociálni, de igyekszem ennek nem jelét mutatni és fapofát vágni. Nem szeretem, amikor Natalie ilyen sületlenségeket kezd el összehordani. ¬_¬
- Mielőtt kineveztek espadává, engem is jól elvert egy shinigami… Egy kapitány. Persze jól ki is röhögtek, csak én meg bevertem a képét annak, aki ezt megtette. – nosztalgiázok kicsit; utáltam azt a néhány hetet, nem fogták fel, hogy mit is jelent egy kapitány ereje, ráadásul azóta fóbiás vagyok a jégre és a hidegre, brrr. Pedig hidegvérű is vagyok. :/ Mostanra azonban már csak jókat kacarászok ezeken az emlékeken; rengeteg idő eltelt azóta, s megannyi tapasztalatot szereztem a harcban és az életben is. Rájöttem sok olyan dologra, amit akkor még nem tudtam, igaz, ez még több kérdést felvetett azóta. Olybá tűnik, közelebb kerültem valódi, emberi valómhoz, azonban amint túl közel kerülnék hozzá, ismét meghátrálok. Talán ez az oka annak is, hogy egy olyan személy ellen törtem, akit a barátomnak tekintettem.
- Tudod mit? Ha le szeretnéd győzni, akkor segítek neked. Meg aztán, ideje kinyújtóztatnom magam. Unatkozom, nincs ebben a palotában semmi. ¬_¬ – tolom el magamtól a széket és állok fel az asztaltól, hogy jelezzem Diego számára, indulunk. A söröm maradékával sem foglalkozom, bár még vagy a fele hátra volt, most akkor is elég volt. Nem igazán van tervem arra, mit fogunk csinálni, mármint azt leszámítva, hogy az Arénában fogunk gyakorolni valamit, de azt hiszem, vagyok annyira agyafúrt, hogy még időben kitaláljak valamit. Előbbi lassúságom már az enyészeté, ellenben már csak-csak visszakúszik arcomra az a lehet, hogy nem éppen bizalomgerjesztő vigyor, amitől azért akadnak olyanok, akik tartanak. :/
- Ne aggódj, nem akarlak elverni. Surprised Csupán teszek róla, hogy téged nehezebb legyen. Hmm, hmm, te ott, és te, gyertek velem. Cool – csípek el már Las Noches folyosóin járva két arrancart. Nem ismerem őket, csak annyiban vagyok biztos, hogy ott voltak, amikor megmutattam, hogyan kell egy katanával szakszerűen elvágni egy lövedéket. Remélem, nem néznek valami szefósnak, amiért csak úgy rángatom őket magammal az Arénába. :/ Bár ha így lenne, tulajdonképpen az sem érdekelne. napozik

//A következő postot ide írd. Meghívtam két másik arrancart is az edzésbe, ami hollow képzettségre fog menni.//

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Velociraptor nőstény territórium - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Velociraptor nőstény territórium   Velociraptor nőstény territórium - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Velociraptor nőstény territórium

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-