-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Módosítások

Go down 
SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi


nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Módosítások Empty
2009Sep30
TémanyitásMódosítások

Aloha! *táncikál*

Na jól van, a hülyeséget félre téve, inkább mondom a lényeget. Mától, jelenteni fogom, hogy mikor változik meg a jelszó. (Tudom, ez korábban is eszembe juthatott volna >.>) Rájöttem, hogy ha csak így meglepetés szerűen módosítgatom, akkor kisebb keveredések vannak belőle. Így hát most szólok. Az eddigi jelszó, módosult! Arról viszont már nem nyilatkozok, hogy változott-e a helyzete, vagy sem. Razz

Másik dolog, hogy megtaláltam ezt a csodaszép blog funkciót beépítve a fórumba. Lehet, hogy nincs semmi haszna, de a híreket attól még bele lehet írni. Very Happy Lényeg a lényeg, hogy mostantól ide kerülnek be a hírek, szépen sorban, külön topikokként (vagy bejegyzésként). A bejegyzésekhez, ugyan úgy, mint a normál blogoknál, kommenteket lehet irkálni. Nyugodtan lehet véleményeket írni az egyes bejegyzésekhez. Legyen az akár pozitív, vagy negatív vélemény, mindkettőt szívesen fogadjuk, és nem jár érte semmiféle megtorlás. Razz

A Portál (Főoldal) is módosulni fog kicsit annyiban, hogy majd a bejelentett hírek fognak rajta folyamatosan frissülni.

Ennyi lenne a bejelenteni valóm. Ha esetleg még lesz valami, akkor ismét jelentkezek. Addig is további kellemes játékot!

Üdv,
Shihouin Yoruichi
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Share this post on: reddit

Módosítások :: Megjegyzések

No Comment.
 

Módosítások

Vissza az elejére 

1 / 1 oldal

 Similar topics

-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Hírek-
Ugrás: