-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Démonok Karakurában //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te36000/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:02 am

Nem tetszett az ázott kutya effektus, ami rajtam érvényesült. Egy kisebb prüszkölés után - jelentős mennyiségű víz került a tüdőmbe, lévén hogy nem nagyon úszkálok. Gyorsan kifacsartam a hajamból a vizet, és körbepislogtam. Miután kitöröltem a szememből a gigászi mennyiségű vizet, és a hajamat is hátracsaptam, kezdett hasonlítani a kinézetem egy emberéhez. bár még mindig nem tudtam eldönteni, hogy egy vízi hulla, vagy egy gnóm hasonlít-e jobban hozzám. Néhány másodperces értetlen körbepislogás után ráfókuszáltam Nabe-kunra, és örömteli rohangálás után ugrottam a nyakába.
- Hajhóóó! Téged is látni, Nabe-kun? - kuncogtam egy sort. bár ez amúgy az ideg egyfajta levezetése volt nálam. A hátamon felállt a szőr, ha jobban belegondoltam, hogy mi elől menekültünk meg. És, ha már itt az elején ilyenekbe botlunk, mi lesz később? Ez a kérdés már nem is először fordult meg a fejemben, és volt egy olyan érzésem, hogy még párszor fel fog bukkanni. Gyorsan körbepislogtam: miután megnyugodtam, hogy Aya és Shio is megvan, meg a többiek, mertem fellélegezni. Aztán körbepislogtam, és meghökkenve konstantáltam, hogy ez bizony egy sziget. Miért is lett volna könnyű bármi is a mai nap... vagy érthető... vagy, legalább logikus. Mélyet sóhajtottam, és arrébb léptem. Láthatóan ez az egész egy nagy nagy vicc, csak az a kár, hogy én nem tudok rajta nevetni. Jó kérdés, hogy mi a francért nem bírok megmaradni a seggemen. Biztonságban. Neem, már miért maradnék... Ha valami probléma van, nem bírom ki, hogy ne dugjam bele az orrom. Miért gyártottak engem ilyen kíváncsira...
Lelkiállapotomon az sem segített, hogy a szó szoros értelmében semmi nem volt körülöttünk. Elsötétült képpel fordultam vissza, és fogtam meg az ázott gönceimet. Ezeknek már úgyis mindegy. De mégis mi lenne az előnyösebb? Itt maradni és várni, vagy menni és úszni valamerre?
- Úszás... Hogy miért ver ezzel a sors... - morogtam, mielőtt belemásztam volna a vízbe. Mély levegőket véve tempóztam, és igyekeztem minél kevesebbszer a víz felszínére bukkanni. Még a szemem is becsuktam: azt se láttam, merre megyek. Ami nem is volt baj, mert valószínűleg vagy száz ocsmányság mellett úsztam el... Amilyen béna vagyok, biztos.
Némán , magamban morogva másztam ki a sziklára, és csöppet sem törődve a látszattal, amit fent akartam tartani, kiterültem a sziklákra, és vagy húsz másodpercig hálálkodtam, hogy élve megúsztam a vizet. A legfélelmetesebb mind közül...
Nyögve feltápászkodtam, és körbenéztem. Üres volt a hely, és a kezem önkéntelenül is Tandoura tettem, megnyugvást keresve. Azt nem találtam meg, viszont az idegen hangot a fejemben igen, amikor közelebb léptünk a kőajtóhoz.
- Paraszt Azazel... Egyszer kibelezem... - motyogtam, és rápillantottam a többiekre. Ha démoni és nagy hatalom kell, itt csak egyvalaki jöhet szóba. Rosszul láttam volna, ahogyan szinte mindenki szeme Masakira tévedt? Az enyém legalábbis biztosan. Hamarosan hallhatunk egy szép elméletfejtést tőle, hogy hova dugjuk a kardunkat az ilyen gyökér tippjeink miatt... De valószínűleg imponálni fog a hiúságának, hogy minannyiunk számára egyértelmű volt, hogy kinek kell "kivéreznie" a szent cél érdekében...
- Szerintem ez elég egyértelmű... Köztünk egyedül te vagy démoni, Masaki... - hogy ezzel elintéztem magamat Shio és Masaki szemében, abban biztos voltam. Valószínűleg elbúcsúzhatok a hosszú, boldog életről szőtt álmaimtól... De legalább megszólaltam. Ami az elmúlt pár órában nem volt rám jellemző. Nem is volt meglepő ezután a nyomasztó nap után, ráadásul ki tudja, mikor lesz vége ennek is?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te34000/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyVas. Feb. 14, 2010 6:40 am

Nem volt épp kellemes a tér utazás a démonok rejtekhelyére, mert arra eszméltem, hogy egy nagy kupacon vagyok "kedvenc" vaizardjaimmal karöltve. Idillibb képet nem is kaphatott volna a nagyközönség, szóval igyekeztem minél gyorsabban megválni a 'börtönömtől". Azért néhány perces eszeveszett kapáróláz, nyögés, meg miegymás után csak sikerült végre kikászálódnom a kicsi a rakás-ból, és végre körül is nézhettem jobban, hogy hol is vagyunk. Szemem rögtön megakadt az előttünk álló kis csoporton, akik, mint az ázott kutyák álltak előttünk. Elvigyorodtam, mikor megláttam Mayát, szórakoztató volt látni, hogy hogyan néz ki, bár azért aggódtam érte kicsit, hogy hol van, és mit csinál, de csak elő került végre. Nagy öleléssel köszöntöttem, mosolyogva köszöntöttem húgomat, ám így utólag végiggondolva nem volt épp a legjobb ötlet, mivel az én ruhám is kicsit vizes lett kicsit, de azért megérte.
- Örülök, hogy előkerültél, és nincs semmi bajod, Maya. - paskoltam meg a lány buksiját, és biccentettem a másik két társának is, miután felmértem a terepet. Miután mindenki úgy ahogy összeszedte magát, következhetett az eredeti terv, vagyis utána kéne járni ennek a dolognak, és lekapcsolni a démonokat. Ahhoz viszont át kellett volna jutni előbb a tó másik partjára, ami nem volt épp egy ugrásnyira. Maya nem sokáig gondolkodott a dolgon, egyből belegázolt a vízbe, és átúszott a másik partra. Egy szemöldökfelvonással díjaztam az akciót, és lázasan gondolkodni kezdtem azon, hogy miként is kéne átjutni a partra. Persze első és legésszerűbb ötletnek az jutott eszembe, hogy nekem is úsznom kéne, de akkor vizes lenne a ruhám, és a vizes ruha hátráltat harc közben, mert nehezebben mozog benn az ember. Mayának meg már mindegy volt ebből a szempontból, mert már úgyis csurom vizes volt.
~ Esetleg shunpo? Nem, nem biztos, hogy átérnék vele, és félúton belecsobbannék a tóba, szóval ez az ötlet halott. - gondolkoztam magamban, és törtem a fejem erősen a problémán. Lehet, csak én voltam olyan hülye, hogy ennyit gondolkozzam rajta?
További félperces gondolkodás után végre felkapcsolt a kis izzókörtécske a fejem felett, és már kész is volt az átjutási tervem. Némi lélekenergiát gyűjtöttem, majd kimondtam a kidou élesítő szót.
- Hadou 25: Ikusa no hane! - a parancsszó elhangzása után néhány másodperccel már ott virítottak a világoskék lélekenergiámból materializálódott szárnyak. Nem mondom, elég hülyén festhettem. Nem voltam az a tipikus "angyal" alkatú, na meg amúgy is. A másik probléma az volt, hogy most használtam először így élesben ezt a technikát, így hát kicsit bizonytalan lábakon állt a haditerv, de legalább már felét véghezvittem, már csak át kellett érni a másik oldalra.
- Hát akkor, indulás... - motyogtam kissé zavartan a többieknek, akik nyilván hülyének néztek kicsit, majd elrugaszkodtam a földtől és a levegőbe emelkedtem. Nem érdekelt, most épp repültem. >< (xD) Egész jól ment a dolog. A víz fölött lebegtem néhány méterrel, és lassan, de biztosan haladtam a biztonságot jelentő part felé. Még egy utolsó szárnycsapkodás után végre szilárd talajt fogott talpam, és egyből beszüntettem a kidout, mert már égett a pofám tőle. Vigyorogva Mayára néztem, majd a többiek felé fordultam, hogy végignézzem, Ők hogy gondolták a "partraszállást".
- Na, mi lesz? - kiáltottam oda neki, majd elfordultam, és tüzetesebben körülnéztem a közelben. Kopár, kietlen vidék. Inkább egy barlang, néhol háznyi méretű szikladarabokkal körítve. Álmaim játszótere...Nem volt más a barlangban, csak egy óriási, furcsa jelekkel megművelt kőajtó. közben már a többiek is beértek, és most együtt néztük, tanulmányoztuk az ajtót, mikor hirtelen megszólalt a levegőben, vagy inkább a fejünkben egy hang, ami kísértetiesen ismerős volt. Némán, homlokráncolva hallgattam végig a démon kegyetlen, jeges hangjának monológját, majd az ajtóra néztem, miután befejezte, és levontam a megfelelő következtetéseket.
- Ezen nem jutunk át, csak ha valaki erőteljes sötét energiát juttat az ajtóba...nos, ki a legerősebb kedvenc vaizardjaink közül? - néztem végig a díszes társaságon, majd kicsit hátrébb álltam, hogy ne legyek útban, mert jelen pillanatban nem tehettem semmit azért, hogy továbbmehessünk erről a helyről.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te32500/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyVas. Feb. 14, 2010 8:18 am

Bőbeszédű választ egyelőre senkitől sem kaptam arra nézve, hogy mégis honnan a csodából kerültek ide, mikor az száz százalék, hogy a mi átjárónkon nem jöhettek.
*Csak nem az égből pottyantak ide?* -sandítottam felfelé egy pillanatra, de túl hülye ötletnek tartottam még magamhoz képest is, annak ellenére, hogy ezen kívül nem nagyon találtam más elfogadható magyarázatot arra, hogy egy csepp víz nélkül, hogy köthettek ezen a teljesen elszigetelt szigetszerű buckán. Miközben ezen agyaltam, azt sem vettem észre, hogy utánam sikeresen befutott, vagyis jelen esetben helyesebb úgy fogalmazni hogy beúszott, a másik két ázott ürge társam is. Lehet eltöprengek még egy darabig a teleportálás rejtelmein, ha nem támadnak be hirtelen egy csodálatosan életmentő öleléssel. Bevallom igencsak meglepett, hogy ekkora nagynyilvánosság előtt Masaki be merte vállalni, de emellett szörnyen büszke is voltam rá. Nem mellesleg említve, hogy lassan már kékülni kezdett a szám a csupa csurom vizes ruhában ázva. Kiélvezve a lehetőséget, hamár egyszer ő beölelt, akkor nekem is felesleges lenne hadakoznom, jólesően sóhajtoztam egy párat.
-Igyekszem, de ha elengedsz akkor nem garantálhatok semmit. -suttogtam vissza halkan egy kósza félmosoly kíséretében, majd gondoltam egyet, sé kihasználva a keletkező barikádot, lekaptam magamról a cipzáras felsőmet, hogy valamennyi vizet azért ki tudjak csavarni belőle. Amíg egy szál vizespólóban feszítettem annyira lefoglalt a pulcsi víztelenítése, hogy még elfordulni is elfelejtettem, de Masakin kívül úgysem láthatta senki az ezáltal hangsúlyozottabbá vált kilátást. Ő viszont úgy tűnik nagyon is jól látta, mert pár pillanat múlva fejvakarással társított köhécselés mellett lecipzárazta magáról, majd a kezembe nyomta a saját felsőjét.
-Vedd fel ezt... -hangzott a tömör felajánlás, amit kitörő örömmel fogadva, nem is kellett kétszer mondani hogy elfogadjam.
-Ugye tudod hogy ezzel most életet mentettél? -bámultam rá csillogó szemekkel, amint belebújtam a kellemesen meleg ruhadarabba. -Ha hazaértünk meghálálom... -mondtam még az előzőeknél is halkabban, nyomatékosítván a dolog erősen privát jellegét.
Alighogy kiörömködtük magunkat mindannyian a nagy újra egymásrataláláson, máris el kellett kezdeni gondolkodni azon, hogy innen hova és hogyan tovább...
-Csak ne kelljen megint úszni... és főleg ne... -pillantottam fel a mondatom majdnem befejeztével a mellettem ácsorgó Masakira, visszaidézve a fejemben azt a képet, ami hasonlóan olyan privát jellegekkel bír, hogy önszántából soha nem engedné látni senkinek. Tudom hogy szörnyen gonoszul hangozhatott, de elnevettem magam, mikor összetévedt a tekintetünk. Tudom, hogy tudta mire gondolok, szóval ezzel sikerült összeszednem még egy dolgot, amit majd a kárpótlási listán fel fogok sorolni, ha végre újra ismerős falak között hevenyészünk.
Amint a lehetséges átjutási módokon törtem a fejem, Maya nem is tétovázott újabbat csobbanni abba a szörnyen hideg, és mellesleg nem a legkristálytisztább vízbe... Már majdnem utána kiáltottam, hogy várjon még egy kicsit míg kitalálunk valami használhatóbb ötletet, mikor hirtelen egy nagydarab alak suhant el a fejem fölött... Pár pillanatig nem tudtam hova tenni, de aztán összeállt a kép, hogy a shinigami növesztett magának szárnyakat, és libeg át a tó fölött úgy mintha a kelleténél jobban felöntött volna a garatra. Be kell valljam elég nevetséges látványt nyújtott egy nagydarab férfi pár kecses kis szárnyacskával való átrepkedése a tó felett, szóval ismét csak nem bírtam ki hogy ne kezdjek el nevetni...
*A hideg vizes fürdő úgy néz ki előhozta a gonoszabbik felemet, de mostmár remélem hamar megszáradok.* -húztam össze magamon a jó meleg felsőt, és élveztem ki egy kósza pillanatra a benne érezhető illatot, amit már olyannyira jól ismerek és imádok....
-Azt hiszen én talán némileg kecsesebb megoldáshoz szeretnék folyamodni... -sóhajtottam egy nagyot megtörölgetve a nevetéstől könnybelábadt szememet, majd a tó szélére állva elkezdtem szemmértékkel kiszámolgatni, hogy képes vagyok-e megtenni ekkora távot egy ugrással, vagy ha nem akkor meddig juthatok el eggyel. Nagyban vizslatva a sima víztükröt, úgy a tó közepe táján észrevettem, egy olyan körülbelül a felszín alatt egy méterrel megbúvó sziklát. Moslyra húzva a szám szélét, kivehető volt, hogy már kész tervvel rendelkezem a túlpartra való átjutás kivitelezésére. Egy dolog maradt csak hátra, maga a kivitelezés...
-Remélem te is kitaláltál valamit, mindenesetre én már igen, szóval odaát találkozunk. -mosolyogtam bíztatóan Masakira, aztán elrugaszkodtam.
Tudtam, hogy körülbelül a tó közepéig vagyok képes egy lendülettel eljutni, de ehhez is precízen kell alakítanom a figurákat a levegőben amivel elég lendületet nyerhetek. Mikor már majdnem elértem a kinézett sziklához, elkezdtem ívelni lefelé, miközben előkaptam a zanpakutoumat, és letámasztva a víz alatti sziklára, fejjel lefelé elrugaszkodtam, hogy még egy lendületlöketet hozzáadva az eddigihez, néhány irányba állító forgás kíséretében egy elegáns két lábra érkezéssel kössek ki a túlparton várakozók között.
-Elnézést a megvárakoztatásért. -eresztettem el egy bájos mosolyt, miközben a helyére pakoltam a zanpakutoumat a hátamon lévő hevederre.
Ezek után már csak Aya és Masaki és Shun átjutó manővere maradt hátra. Miután többékevésbé zökkenőmentesen, és változatosan kreatív megoldásokkal tarkítva mindeni megérkezett, szembenézhettünk a következő akadállyal egy súlyos vasajtó személyében. És mit ad isten, még az a nyomorult démon is újfent nekiállt járatni a pofáját.
-Ennyire síkhülyének néz minket?... -morogtam egy sort magamban a "Vajon ez megvan bennetek?" résznél.
*Ha tudná, hogy mekkora sötét mocskos egy ribanc az aki bennem van, akkor nem tenne fel ilyen triviális kérdéseket...* -rázott ki a hideg HollowShiori múltkori ámokfutásának emlékétől.
-Öhm, azt hiszem elég egyértelműen eldőlt ez a szavazás... bár én is besegítek ha kell. -sóhajtottam egy nagyot, a többiek nevében is szégyenkező pillantást vetve szívem egy szem vaizardjára.
*Remélem azért Kemonot-t még nem szeretné szabadon engedni... de azt hiszem ettől egyelőre még nem kell félnünk, hiszen rajta kívül senki nem tudja jobban mekkora ára van annak ha az a vadállat ámokfutásba kezd... * -törtek felszínre az emlékek most arról az éjszakáról mikor először láttam mit művelt vele az a vadállat, mikor átvette az irányítást, és majdnem megölte...
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te16000/30000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (16000/30000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyPént. Feb. 19, 2010 3:02 am

Végre sikerült összefutni a többiekkel, akik látszólag épen, egészségesen érkeztek meg. Már csak az volt a nagy kérdés, hogy hogy is kerültek ők ide úgy, hogy még csak nem is vizesek? Erről haaatalmas nagy sajnálatunkra nem adtak felvilágosítást, de azért máris volt egy tippem. Kétlem, hogy sok ember lenne képes különböző kapukat nyitni, szóval nem sok mindenki jöhetett számításba ilyen téren. Csak és kizárólag egyetlen egy zakkant sügér jutott eszembe, aki képes néhány óra alatt egy átjárót nyitni egy ilyen fura helyre… Már csak azért is jutott Urahara az eszembe, mert csaknem az égből pottyantak közénk…
Innentől már csak azt kellett kitalálni, hogy miként is kecmergünk át a túl oldalra. A földre lehuppanva kezdtem el Micimackó pózban gondolkodni, hogy vajon hogy is kéne átmászni. Természetesen Toshi-chan közben folyamatosan darálta a hülyébbnél hülyébb ötletecskéit, hogy válasszam ketté a vizet, meg hogy miért nem shunpozok át egyszerűen, meg hasonlók. Nekem egyik terv se tetszett, így addig gondolkoztam, ameddig csak tudtam. Idő közben Maya-chan már átuszikált a vízen kisebb nehézségek árán. Valószínűleg rendesen kifulladhatott közben, elvégre már az is fárasztó volt, hogy egyszer idáig elúsztunk… Néhány pillanattal később a shinigami is elkezdett átrepkedni a víz felett újonnan beszerzett szárnyacskáival. Szegény olyan érdekesen haladt át a vízfelszín felett, hogy azt hittem menten megszakadok a röhögéstől. Szerencsére nem csak egyedül röhögtem, hiszen Shio is nevetett ezen a látványon. Valahogy nem gondoltam volna, hogy épp akkor és ott fogok látni egy angyalszárnyakkal felszerelt shinigamit, aki mellesleg látszólag nem is volt igazán gyakorlott ebben az egész repülős dologban. Yuusuke után pedig közvetlenül Shio következett, aki shunpoval próbált átvergődni a túlpartra. Hát, ha nagyon ötletes módszerrel szerettem volna átkerülni a túloldalra, akkor valószínűleg még gubbasztottam volna a földön néhány órát, így jobb ötlet híján az egyszerűbb módot választottam…
Nagy nehezen feltápászkodtam, majd összeszedve minden tudásomat megpróbáltam minél biztonságosabban megépíteni egy kis hidat a víz felett a környéken lévő lélekrészecskékből.
- Majd találkozunk a túloldalon.
Integettem Masakinak és Shunnak, majd megindultam a túloldal felé. Folyamatosan koncentrálnom kellett, hogy ne keletkezhessen egy kis rés se a gyorsban összepakolt hídon, hiszen akkor megint eshettem volna bele a vízbe. Valahogy semmiképp se akartam összeszedni egy alapos tüdőgyuszit, szóval inkább próbáltam nem belepotyogni a vízbe.
Lassacskán sikerült megérkeznem. Leugrottam a lélekrészecskékből tákolt ideiglenes hídról, majd egyenesen a többiekhez futottam.
- Megjöttem!
Mondtam kissé kifáradva, majd bevártuk a két vaizardot is.
Amint megérkeztek, tovább vánszorogtunk, mígnem egy hatalmas, és igen szépen megmunkált kőkapuhoz nem érkeztünk. Hirtelen, mintha valaki a fejemben beszélne, meghallottam egy ismerős hangot. Úgy tippeltem, hogy Azavalaki lehet, akivel találkoztunk már, hiszen a buksimban csak Toshi-chan szokott dumálni, ő meg most halkan morogva figyelte, mit is mond a csúnya bácsi. Szinte azonnal Masaki felé sandítottam, s miután rájöttem, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki kiszemelte erre a feladatra, máris bevetődtem, és hatalmas nagy bocikaszemekkel pislogtam rá, meg kérleltem, hogy nyissa ki nekünk az ajtót.
- Léééégyszi, légyszi légysziiiiiii! Ha megcsinálod, akkor megbeszélem Toshi-channal, hogy ne futtasson egy hónapig!
Csimpaszkodtam rajta egy ideig, majd elengedtem, és arrébb táncikáltam. Természetesen továbbra is kérlelő, hatalmas szemekkel pislogtam rá.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te21000/30000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 12:11 pm

~Eh, kellene szerezni valahonnan egy szál cigit...~
*Agyal még mindig jelenlegi legsürgetőbb problémájának megoldásán, lassacskán remegni készülő kezeit elnézve, és körbetekint, ki is szokott rágyújtani a jelenlévők közül, persze saját magát leszámítva. Aya, Maya és Shio nem bagóznak, Masakinál meg biztosan nincs, mert - elnézve őt és Shiót, - valószínűleg nem mer nyilvánosan rágyújtani... Aztán tekintete megállapodik a shinigamin... Hát persze, hiszen Karakurában is megkínálta őket! Ha pedig már egyszer felajánlotta, csak nem sajnál tőle egy újabb szál bűzrudacskát...*
- Tájcsó... Nem kínálnál meg egy szál bagóval? A sajátomat elhagytam...
*Néz Sukére unottan, bár tekintetéből azért kiérződhet, hogy nem lenne ajánlatos nemet mondani kérésére, mert annak beláthatatlan következményei lehetnek... Öngyújtója még szerencsére megvan, úgyhogy azt előszedi zsebéből, és a fém ketyerét a kezében szorongatva és pattintgatva vár nikotinadagjára.*
- Urahara készített valami átjárót...
*Néz Shióra aztán a plafon felé bökve kezével, amíg a hörgőropira vár. Most jutott odáig, hogy nem ártana válaszolni a másik vizard kérdésére...
Majd körbenéz, és meglátja a túlsó oldalon a kőkaput. Csak arra vezet út, szóval muszáj lesz valahogy átkelniük a vízen... Érdeklődve figyeli a többiek módszereit: Maya az egyszerű átúszást választja, míg Shio viszont kicifrázott shunpóval közlekedik, Aya pedig hidat épít. És a shinigami...*
- Eszméletlenül férfiasak azok a szárnyacskák, kapitány!
*Kiált Suke felé vigyorogva - ha kapott cigit, hálából, ha pedig nem, akkor hát a "bosszú" apropójából... Majd azon kezd gondolkodni, ő hogyan is jusson át a túlsó partra. Végül aztán az egyszerű shunpo mellett dönt, kihasználva a Shio által észrevett apró sziklát a vízben.
Miután sikeresen átért Shun is, kicsit távolabb áll meg a többiektől, hogy lerázhassa a vizet lábszáráról, mialatt fél füllel a tanácskozást hallgatja. Aztán szinte lefagy a mozdulat közben, amikor meghallja Azazel - kelleténél jobban ismert - orgánumát. Remek... ezúttal is sikerül kiakadnia a démontól, bár most csak a karakurai élmények felszínre törése miatt. Fenét abba a kifinomult reiatsu-érzékelésbe - szidja magát intenzíven gondolatban, amiért pont azt a képességét kellett fejlesztenie...
Ráadásul annyira lerí a démonról, hogy csak kamuzik a kijáratos szöveggel - viszont úgy kell táncolniuk ezúttal, ahogy Azazel fütyül... Shun pedig utál ilyen kiszolgáltatott lenni.*
- Nos, kedvenc vizardjaid közül talán mindenkinek be kéne vetni magát, aki legalább száz éve osztozik a testén, hogy még morzsák se maradjanak abból a rohadt kapuból...
*Szólal fel, miután elhallgatott a démon, és fellélegzett ismét. Hiába döntöttek egyértelműen Masaki mellett, és hiába mutatja Shun azt, hogy elege van a vizardból, azért mégis megpróbál a maga sajátos módján kiállni érte, majd ellentmondást nem tűrően oda is lép a kapuhoz, hogy alaposabban megnézze azt. Csak saját belső lidérce ne gondolja úgy, hogy ez lesz az ideális alkalom a kitörésre...*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te53000/65000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 2:42 am

Pohapöcsű villanó csali tavaszi szelőben effektussal kapásjelzőt harmatkender cseppekkel bömböltetve, gyűrűztek férgesen űrállomásra Leszbosz szigetéről frissen emigrált négyes fogathoz, hátha szakad némi pornó felvirágzás elaszott retinájukra. Sajna-bajna tehén farka, leszakadt a pajta winterfresh csulával meszelt fala! Kicsiny pofájukkal körözött sonka vágóhíd fóbiájára kisuhant agyukkal a villanyoszlop, mert rothadt alma kukacmekkájára kéne kost betépetve páncikáls fószer panaszát követni és kivágódni a köcsög mentési szopatáson! Erre, ezeket elkapta fent poshadó, rögzítőre vakert toló, márványsajtos ropival lebegő körét köpködő csicskák nyalizását bemutató vígjáték soha a büdös életben Oscar-ra nem nevezett amatőr hőemelkedése, akik számára vibrátol rezgésére feledésbe merül az orgia fogalma, hiszen mocskos homályba toszhatják az ÉN személyi edzéssel felhő trónon seggét meresztő szentkondér püfölésre kitenyésztett egómat. Kapná el a kardélre cifrát hányás két kiló babcsíra betolását követően! Most koptathatom ragyásra napfénnyel ráncosra kezelt szoliszökevény pofákat csigalépcsőn tüdőt köpető házi kedvenc fifikém, hogy lealázó műbalhéval visszabillentsem önutálatban is verhetetlen diktatúrás piedesztáljára! És, ha még nem kajált volna be a pokol kifőzdéje, azt is gülüre vételezhettem rémálomszalag segédletével, ahogy egy óriásra nőtt szalma bála giccs parádét kapva szárnyal szivárványos buzi mezők tündéri szerkójában. Hova a frászba csillámporozik ez a meleg felvonulásról szabadult csóka?! Nem elég minden csapzott lefolyóból gyémántfénnyel lekent, hintőporral szórt, rágócölöpeit kozmetikus segédletével cakkoztató, vörös tócsától vegetáriánus salátafóbiában kitörő kondimatyik csöpögnek?! Azok a zselézett metróval csapott szexuális csődtömegek, annyit gyúrnak körömlakk bukéjának betolásával, hogy szadizmus díjazott parasztjaiként díszeleghetnek az univerzum legelkúrtabb nyálgépei dögcédulával. Ha meg nem virágszirmos tépkedéssel fogyasztanak orrtörlő halmokat, mert baromarcú újhusi csak egy ön- és környékkínzó picsa, tele tinifájdalmas nyavalygással, akkor húzza a beleit mintafamíla szlogent népszerűsíteni, hátha a sörvedelő sportömeget is behódítják a fosásban sprintelő csíkhúzásos baseball szerencsétlenkedésükkel. Ja, és ha már egyenlőpöckös látszatra hajazunk Fehér házas kényszermunkával, akkor szórjunk bele, csak pálcika számos meresztésre baromarcú sötét fószert is! Nesze neked kibaszott világ! Kaptál egy kölkök hisztijétől hemzsegő szart, mert baszol pofán gyűrni a horizonton szárnyaló pincsidet! Én meg takarodjak már a túlvilági siratóénekbe, mert itten hagynak áldozati nyomoréknak, ha tovább ugatok vérszopók által letagadott szánalmak vergődéséről...
Éppen piszkavas után turkáltam hátvakarás élvezkedésével, hátha ebben az elcseszett évben átvakerálom magam a túloldalra. Faszomért nem vert a sort ilyen tróger képességgel! Olyan világverő János lennék plecsnis bőrszúrást kapnék a Vitéz sírjából! Hát erre nem futotta a tekergőző örökléses és mindenféle nagyító tükre alatt vergődő szarcsimbókoktól, szal látvány világoltam tovább animációs ügyességi versennyel. Ekkor vonyított fel nemzőközpontért démoni vicc. Az az alvilági sóher még a gazdasági válság válságát is kitelelné fókazsíros jégtáblákkal, de mivel programozási kő-papír-ollós vedelésből kimaradt ez a menü, inkább rámixeltünk dj pulttal a maroknyi vegyes felvágott "L" betűs kirakására. Hót ziher, ez az üzbegisztáni menekült arra játszott fallabdával, melyikőnk cérnáját szedi ízes buktákra! Persze a rinya közeg műsoros görbület előtt, asszonykórus rakott tepsis szoknyájában feszítve kántálta szerencsesüti (köszi DanixD) nyolcadik utas hímes tojás mázolásával: "Becsoptad!".
- Napszúrás vájná ki látóidegeitek és kapnátok cuppantóst Tüncikétők, ti rumtól bűzlő, betoji szarjankók! Ja, és csavarodjon házasháláson keresztbe a kavicsotokat ölelgető koszorúeretek!-
Uszítottam csúszásgátló fecnivel díszített sorompóra rohadt menő lajhárom. Szívesebben kongattam volna be poéngyáros fekete szurok koponyáját, de ha már hallucinációs hippikké kreálta aszott agyunkat, akkor eltakarítom az úttorlaszt. Sikeresen lepirózva kiöntöttrézharangfogat felülettapizó mániáját döngettem végig sávra nyílt messiás bottalan autópályáján - shikai: Beny chi kava -. Nehogy mán belepiszkítson a rám tukmált melóba. Persze hót ziher pofázni fog, mint megváltó Jónás teknősére, amiért kukkolni merészelte zuhanyzás közepette. Beelőzve két kanyarral rángatózó szőrcsomó felszínre törését, húztam védőszerkót. Ha más nem a porcelán váza Herendi márkája szétmállik a fogsorom helyett. Tudhatja romlottlazac mekkora sóheres fájdalom kinyögni egy protkó árcéduláját. Bár, láva felé lógatva még fémsort is betoszathatok! Előbb retkes köténykés takarítás, mert színesfém hulladék rontja a szmogot!
-Húzás van szerelvényzár! A sáskaraj engem kiáltott ki baromnak!-
Nyomultam Aladdin csicskáját kidörzsölni. Igaz, bőven sok lesz, ha kibasszarintja az ujjpeckét. Onnantól fogva kirántom, mint tengeri sünt a részeg rák ollója! Mostan, akkor mi faszormányos elefánt frászát kezdjek? Tököm tudja! Kap egy keverék lövetet -cero-!
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyVas. Május 09, 2010 12:04 am

//Mesélő//

Masaki cerója hatalmas robbanással éri el a robosztus kaput, ezzel sűrű porfelhőt kavarva fel. Beletelik néhány percbe, mire letisztul a levegő, és láthatjátok a kaput és egymást. Az erős robbanást azonban nem követi pusztítás, akármennyire is elvárható lenne - a kapu látszólag ugyanúgy magasodik felétek, mint eddig, és semmi jele nem mutatkozik annak, hogy össze akarna dőlni... Sőt, egy karcolás sincs rajta, mintha a vizard támadása lepattant volna felszínéről vagy valamiféle különös és láthatatlan védőpajzs semlegesítette volna a cerót...
Néhány másodperces csendet követően azonban valami megmozdul. Egyre erősödő csikorgás hallatszik, ahogy a kapu mechanizmusa beindul: két szárnya behúzódik a falba, ezzel utat engedve nektek. Úgy tűnik, az ajtó tényleg elpusztíthatatlan volt, hisz nem ment tönkre a támadástól, hanem elszívta annak erejét, és ez volt a kulcs ahhoz, hogy kitáruljon előttetek...
Az újonnan megnyílt bejáraton átlépve egy széles kőhídon találjátok magatokat, ami hosszan elnyúlik a sötétben, így nem láthatjátok, hogy milyen hosszú és hova vezet. Mivel azonban ez az egyetlen út, amin továbbhaladhattok, nincs sok választásotok... Kis túlzással az orrotokig sem láttok el, ám néhány méter haladás után - mintegy varázsütésre -, a híd két szélén végig erős fényű fáklyák sora gyullad ki, ezzel is bevilágítva a környéket. Most már jól látszik, hogy egy hatalmas cseppkőbarlangon vezet át az út. Veszélynek nincs nyoma, a csendben csupán a cseppkövekről le-lehulló vízcseppek moraja hallatszik, ám így is érezhettek egyfajta csiklandozó, zavaró érzést - valaki figyel titeket.
Ismeretlen alakok szemmel tartanak titeket, de egyelőre nem támadnak, hanem csak figyelnek. Így egy kis "pihenőre" tehettek szert, kifújhatjátok magatokat, míg haladtok lefele a hídon, és alkalmatok nyílik kicsit beszélgetni egymással. Bár az már más kérdés, mennyire lehet feszültség nélkül véghez vinni mindezt a rejtélyes pillantások gyűrűjében...
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te36000/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyVas. Május 09, 2010 6:54 pm

A buksisimi, amit szeretett bátyámtól kaptam, csak rontott a helyzetemen: a félig vízbe fúlt macska már kócos is volt. motyogva húztam el a fejem, és nagyon, nagyon csúnya nézést produkáltam neki. Tudja, hogy utálom, ha a hajamhoz érnek, de ő úgy tűnik, szadista állat, és örömét leli a piszkálásomban. Érjünk csak haza, és töltődjek fel energiával, nem fogja meghálálni azt, amit tőlem kap. Főleg, ha finom kajának álcázom a bosszúmat! Ami egyébként az is lesz, csak némi... sok hashajtóval megspékelve. Áhh, de nem jó! Mert ha megfosatom szegény angyalka-utánzós kis bátyámat, akkor itten problémák fognak felmerülni! Méghozzá olyanok, hogy: soha többet nem lesz hajlandó enni a főztömből! Még akkor sem, ha azt tényleg csupa szív, szeretet, meg a mézeskalács lelkiállapotom gyártotta le! Így hát csak motyogtam egy sort, ráadásul érthetetlenül. Hülye felvágós, játssza itt az aggódót >.> (xD)
Aztán a vizes akcióm közepén jutott eszembe nekem is, hogy igen, gratulálhatok magamnak! Ugyanis van nekem egy kidoum, amivel varázsolhattam volna magamra szárnyakat, és akkor nem kellett volna megint ebben a büdös, latyakos lében átmászni a túlpartra.Igen, pontosan olyan, mint ami a felettem elszálló Nabe-kunnak van. Felettem elszálló?!
Mivel fejemet úszás közben végig a víz fölött tartottam, sikerült harsány kuncogást produkálnom. Bátyám ugyanis enyhén szólva is egy részeg, transzvesztita angyal képét idézte fel bennem, és alig bírtam a belőlem kitörni akaró, harsány nevetéssel. Helyette inkább újfent a kis tempóimra összpontosítottam, és vigyorogva szeltem át a tavat Egy haszna azért mégiscsak volt ennek az egésznek... Megtanultam rendesen úszni! *.*
Mikor kimásztam a vízből, és a sziklán heverős akciómat is lejátszottam, mérhetetlenül büszkén álltam fel. Én legalább hasznosat is csináltam! Magamra nézve... Bár még mindig utáltam a vizet, de meghalni, azt nem fogok egy pocsolya miatt! Szemcsillogva néztem a többieket, aztán, miután kicsavartam a hajamból a vizet, és a helyzetemhez képest igenis elegánsan hátracsaptam a hajamat, azon kezdtem el töri a fejem, hogy innen hova tovább. Aztán megláttam az újabban célponttá avanzsálódott bátyókámat, aki mintha tök büszkén álldogálna ott magában, és még Shunnal is elbeszélgetett. Vagyis, inkább Shun vele, mert hogy cigit kért tőle. Cigit? O.o Nabe-kun cigizik? O.o Még jó, hogy tudtam róla... >.> Bár hiányos ismereteim lehetséges, hogy nem teljesen az ő hibája, hiszen én is vagyok olyan feledékeny, hogy ez szimplán kiessen az agyamból. Mostanában úgyis túlterhelés alatt állok, szóval... >.>
Igen, kezdtek megmutatkozni a tavacska átúszásának következményei. Kezdett didergéssel, folytatódott fogvacogással. Hiába mondtam én, hogy kibírom, mert ügyes vagyok, szép, sőt gyönyörű, meg okos, nem jött be. Pedig ezek tényleg alapvető igazságok voltak! Attól, hogy a hozzám közelebb állók látják a dedósságom, ők is tudták rólam, hogy igenis, okos vagyok. >.< Nem hiába voltam olyan jó tanuló is az Akadémián! Néhány pillanatig moe szemekkel bambultam, mert éppenséggel éppen nosztalgiáztam. Aztán a fogvacogás magamhoz térített, és tekintetem a többiekre tévedt. Masaki és Shio jól elvoltak magukban amúgy is... Aya meg Shun is, de szegény Nabe-kunt nem hagyhattam egyedül! Úgyis ő volt a leghátrányosabb helyzetben jelenleg, mivel ő csak engem mondhatott innen jelenleg olyan szívbéli-lelki pajtásának. Szóval jól megrohamoztam, és közöltem vele, hogy mi lesz most.
- Nabe-kuuuuuuun! Adjál meleget! - magyaráztam, és a kapitányi köpenye alá igyekeztem bebújni. Mivel szegénykém túl sok helyet foglalt, nem voltam rest arrébb tuszkolni a hátsómmal őfelségét, és közben felé küldtem egy "igazán fogyhatnál egy kicsit az ilyen esetek miatt!" pillantást. Miután sikeresen bepasszíroztam magamat mellé, elégedetten kezdtem el élvezni a meleget, és tök békésen szemléltem Masaki ceroját, ami csak úgy röppent a kapu felé. Szép, nagy, hízott Cero volt, egészen szemkápráztató. Aztán jött a nagy füst, amitől könnybe lábadt a szemem. De legalább a kis durr meg egyebek miatt száradtam valamennyit, így már nem fáztam, ergo otthagytam Nabe-kunt, ahol állt, és elindultam egymagamban. A füst miatt nem sokat láttam, csak annyit éreztem, hogy valakibe sikeresen belementem. A nyögésből Ayára tippeltem volna, de hát a kilét az lényegtelen, mert úgyis belementem.
- Bocsáss meg, bárki is vagy! - esdekeltem könyörgő hangon, és még a kezét is igyekeztem megfogni, hogy nyomatékosítsam a mondanivalómat. Aztán el is engedtem gyorsan, nehogy félreértse már az illető a dolgot! Inkább az ajtótt kezdtem el szemlélni, ami időközben láthatóvá vált az elszállt füst miatt. Mocsok, hazug ribanca nem volt hajlandó eltűnni, behorpadni, megpusztulni a hízott Cerotól, így egy morcos-dühös pillantást vetettem felé. Igyekeztem nem a pillantásomnak betudni azt, hogy az ajtó egyszer csak kinyílt, így be lehetett menni! Igen, csodálatos felfedezés, hogy be lehet menni egy nyitott kapun, gratulálok magamnak...
Vígan lódultam hát befelé, még egy dallam dúdolására is maradt energiám, ami kétségkívül annak volt tulajdonítható, hogy már majdnem száraz voltam. Ez egy csodálatos állapot, mert nem fázol, és csak ritkább esetben van meleged.
Nos, nem sokat láttam a helyből, csak annyit, hogy vígan mászkálok egy kőhídon, ami elnyúlik a fenébe. Nem lehetett látni a végét...
- Most komolyan, melyik gyökérnek van energiája arra, hogy ilyeneket húzzon fel? Hát van ezekben egy cseppnyi normális ész is?! - morogtam, idegességemet leplezendően. Mert hát kinek van kedve még ezen is végigmenni? Biztos direkt meg van gyengítve az alapzat, és ha rálepünk, a mélybe hullunk... Máraki >.> HA kell, én még bankait is aktiválok, de ennyitől megpusztulni a frászt fogok! ehelyett a sok marhaság helyett igazán jöhetne már valami kis ellenfél is. Úgyis viszket a tenyerem, meg ki ne ölne meg egy - két ellenséget örömtől ugrándozva, nagyon szívesen? Én nem nagyon türtőztetném magam, legalább lenne valami móka is ebben az egészben!
Magamban tovább forrongva lépegettem, amikor megláttam pár fáklyát. Hú, mekkora szemfelcsillanást vágtam le! Körülbelül ilyesmit produkálhatott volna Haszif is, aki a sivatagban rohangált már negyven napja étlen-szomjan, és végre egy oázishoz ért. Így már legalább azt lehetett látni, hogy mi vesz körül minket! *.*
A helyzet azonban kezdett furcsább fordulatot venni. Nem, nem lehettem annyira paranoiás, hogy ezt is beképzeljem. Igenis, az az érzésem támadt, hogy figyelnek minket! Ha már Azazel olyan ügyes, hogy a fejünkben is megszólaljon, ennyi biztos nem kottyan meg neki. Szívem legnagyobb vágyává vált az, hogy felmutassak a fényár közepén egy nemzetközi jelet, amit mindenki ugyanúgy értelmezett: KAPD BE! De hát, túl illedelmes voltam én ahhoz, így hát csak szelíden szólásra nyitottam a számat...
- Atyád retkes fenekével szórakozz, te alultáplált, degenerált idegroncs! Mást kukkoljál ilyen rejteken, te kangörcsös nyomorék, te... Csak kerülj a kezem közé, esküszöm kibelezlek, és azt kötözöm masnira a nyakadba! - morogtam énem túl hangosan, de azért érthetően. Nem igazán foglalkoztam vele, hogy emiatt a többiek kétségbe vonhatják épelméjűségem, szinte meg voltam róla győződve, hogy nekik is feltűnt: valamelyik suttyó kukkol minket. >.<
Ráadásul, ahogy előre haladtunk ez az érzés csak erősödött, ahogy az én anyázási kényszerem is. Inkább morogva odahúzódtam Nabe-kunhoz, és megböktem az öldalát.
- Nincs nálad valami kaja? Én már mindent megettem... Képtelenség hogy sokáig bírjam kaja nélkül. Most biztos én vagyok a legszánalmasabb itt... - motyogtam morcosan, és karba tettem a kezem. Kapitányi köpenyem némileg akadályozott benne, és csak remélni tudtam, hogy a hármas szám még nem ázott, kopott, szakadt le/ki belőle. Aztán szinte teljesen önkéntelenül ádáz, gonosz vigyorra húzódott a szám, és felnéztem Nabe-kunra.
- Szárnyak, mi? Szabad megjegyeznem, nagyon eredeti vagy. Igazán... férfiasan néztél ki ott fenn, te kis részeg angyalka. - mondtam gonoszkodva, de a hangomból érezhető volt, hogy csak poénkodok. Ránk fért már egy kis egészséges piszkálás meg nevetgélés, na >.< Utóbbit teljesítettem is: halk kuncogás tört ki belőlem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te34000/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptySzer. Május 12, 2010 4:22 am

Így vagy úgy, de mindenki át ér a túloldalra, és együtt újra a "csipet csapat". Magam részéről inkább néhány agyhalottból álló gyülekezetnek tartom amiben természetesen Maya meg Én nem vagyunk bent, de ezt nekik nem kell tudniuk. Nem egy vaizard megmosolyog az előző produkcióm miatt, de be kell vallanom, hogy nem épp a legprecízebben hajtottam végre a feladatot. Ez van, nevessenek csak, eljön még az idő, mikor nem lesz kedvük nevetni, ebben biztos vagyok. Nem a semmiért vagyunk itt az isten háta mögött, illetve, tekintve a környezetet, inkább az isten háta alatt, mivel kilóméterekkel a föld alatt lehetünk. Én legalább nem lettem csurom vizes, mint kedves Húgom, aki ázott kutyaként didereg épp nem messze tőlem. Épp megsajnálnám, és szólnák neki, hogy odaadom a kapitányi haorimat, mert az meleg, de megelőz, és odajön hozzám és furakodni kezd a haorim alá. Nem kéne csinálnia, hisz odaadtam volna neki, ha kéri, de most már mindegy. Mosolyogva engedem, hogy "befészkelje" magát a ruhadarabba, majd értetlenül nézek vissza rá. Nem tudom mire vélni azt a jellegzetes nézését, de valamire utal, az biztos, különben nem nézne így. Tudtommal, a haorit egy személyesre tervezték, így nem kéne azon meglepődni, hogy kettőnk csak nehézkesen fér el alatta, de hát ez van. Lényeg, hogy Maya már nem vacog, mint a kocsonya, ennek pedig örülök, mivel nem szeretem látni, ha szarul érzi magát.
Mondanom sem kell, hogy Masaki tűnt a leggonoszabbnak mindannyiunk közül, így rá várt a nagy feladat, hogy kinyissa a kaput. Ennek, ha csak ímmel-ámmal is, de végül eleget tett, egy jól megtermett cero formájában. El kell ismernem, van a srácban bőven sötétség, talán az agya tájékán van a legtöbb, mint azt ahogy már párszor bizonyította a fent töltött idő alatt. Fura személyisége van, meg kell hagyni, de szemlátomást Shiorival odavannak egymásért. Furcsa pár, az már biztos...Nem mintha mi Mitsuval ne lennénk furcsák, de ennyire azért nem. A az energialövedék hatalmas robajjal robban fel, mikor az ajtót éri, majd elárasztja a környéket porral és törmelékdarabkákkal. Szinte biztosra venné az ember, hogy egy ilyen erejű támadás darabokra szaggatná a kaput, vagy legalábbis egy jókora lyuk keletkezne rajta, de nem történt semmi ilyesmi. Az ajtónak semmi baja, mi pedig még mindig előtte ácsorgunk, tanácstalanul. Felmerül gondolataimban, hogy talán nem volt elég erő a ceroban, és hogy Masakinak újra kéne próbálkoznia, de mire megosztanám velük e gondolatom, az ajtó megmozdul, és két szárnya lassan behúzódik a sziklába, utat nyitva ezzel előttünk. Mondanám Mayának, hogy induljunk, de mire észbe kapok, már ott is hagy. Na szép, kis hálátlan, így köszöni meg a bátyjának, hogy törődött vele, s figyelt egészségére? >.>
Kissé bosszús fejjel kezdek el kotorászni egyik zsebemben, és bontok meg egy újabb doboz cigarettát. Hiába, kissé stresszes mostanában az életem, nem árt ha a shinigami többet pöfékel. Ha már itt van, Shunt is megkínálom, meg Masakit is megkínálnám, ha épp nem szíve szerelmével lenne elfoglalva. Azért kíváncsi lennék, hogy tud e róla a szóbanforgó leányzó, hogy sutyiban cigizik. Surprised xD Miután a friss energiarudacska már a számban tartózkodik, elhatározom magam, és átlépek a többiekkel együtt a kapun. A helyzet nem túl rózsás, mivel szinte semmit sem látni először, de néhány lépés után hirtelen fáklyák gyulladnak ki az út két szélén, és láthatóvá válik, hogy egy hídon haladunk épp, lefele a sötétségben, ami egy cseppkőbarlangon halad t. Igazán szép helynek találnám, ha nem épp ilyen helyzetben lennék, de így inkább hátborzongatónak tűnik, főleg azután, hogy észreveszem, nem vagyunk egyedül. A hídtól távolabb eső barlangfal apró mélyedéseiben vörösen izzó szempárok figyelik minden mozdulatunkat. Úgy, tűnik, hogy nem akarnak támadni, csupán megfigyelnek minket. Nyilvánvalóan Azazelnek szállítanak rólunk információt. Nyilván a többieknek sem kell mondanom, hogy figyelnek minket, szerintem ők is észrevették már.
- Biztos volt elég szolgájuk ahhoz, hogy megépítsék ezt a hidat. - szólok oda Mayának, aki úgy tűnik, hogy kezdi felhúzni magát. Lehet, hogy kivételesen pont jó, mert van egy olyan érzésem, hogy hamarosan megindul a tánc, és harcolnunk kell majd. Unott képpel baktatok a többiek között, már-már beletörődve abba, hogy harcolnunk kell majd. Inkább mennék haza békességben teázgatni Kedvesemmel, vagy valami hasonló, de sajnos itt van ez a kellemetlen ügy, aminek pontot kell rakni a végére. Séta közben, gondolataimba mélyedve akratlanul is elkapok egy megjegyzést, amit Shiori morog, inkább magának, mintsem nekünk. Egyből sikerül felélénkülnöm, és becsatlakozok melléjük, majd hosszas beszélgetésbe kezdek neki a 10. osztag mostani helyzetéről, mivel egykor Ő maga is kapitány volt ott. Beszélek neki a kertről, a tisztekről, a mostani helyzetről, még Verát is megemlítem, és dicsérem, hogy milyen jó hadnagyom van, mert minden feladatot megold, amit rábízok, így nekem nem is igen akad dolgom, csak aláírogatni a papírokat. Mondandómat épp befejezem, mikor visszatalál hozzám az eltévedt bárányka Húgom.
- Van egy szelet csokim, de ha továbbra is piszkálsz, nem kapsz! - jegyzem meg poénosan Húgomnak, majd zsebemből előkotrok egy szelet marsot, és átnyújtom neki egy buksipaskolgatással egyetemben. Én nem vagyok éhes, szóval nekem nem kell ,egye csak meg nyugodtan, nem sajnálom tőle, és amúgy sem szeretem, ha a szeretteimnek nélkülöznie kell valamit.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te32500/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Május 17, 2010 10:23 am

Aya hathatós kérlelésének hála, amit mellesleg nem kellett volna túl jó szemmel néznem, tekintve, hogy épp az én lelkitársamon csimpaszkodik, hatalmas boci-kiskutya kihogyhívja szemeket meresztve rá, amitől viszont cseppet sem uralkodott el rajtam a féltékenységnek még parányi szikrája sem, mert tudtam, hogy efféle gesztusokkal képtelenség utat törni az én fafejű vaizardom felé, naszóval felvéve a gondolatom messze elkanyargó eredeti fonalát oda akartam kilyukadni, hogy végülis Masaki magára vállalta a faltörő kos szerepét.
Amint lehúzta a maszkját és elsütötte a cerot, a mindent beborító porfelhőben abban reménykedtem, hogy mikor kitisztul a levegő, még őt fogom ott találni, és nem azt a szörnyeteget helyette. Hiába éreztem biztosan, hogy a lélekenergiája nem változott meg, az a bizonyos kő csak akkor esett le a szívemről, mikor ismét megpillantottam. Az azonban nem töltött el túl nagy elégedettséggel, hogy a kapu viszont továbbra is teljes pompájában magasodott előttünk. Nem tudtam hogy most mitévők lehetnénk, hiszen közülünk más aligha képes ekkora energiákat mozgósítva megrohamozni az erődöt, de talán ha együtt próbálkozunk sikerülhet. Ám kigondolni a csoportos támadás levezetését nem volt időm, hiszen pár pillanat múlva a zárszerkezet megnyikordult és komótosan szétnyílva engedett utat nekünk.
Belépve a cseppet sem bizalomgerjesztően kivilágítatlan kőösvényre, amiről utóbb kiderült egy híd, szorosan Masaki mellé húzódva növeltem némiképp a nagyon mínuszba rúgó biztonságérzetemet. A pulcsiját visszaadni még nem igazán állt szándékomban, tekintve, hogy idebent hideg is volt, és én még mindig vizes voltam. Nem szerettem volna valami csinos kis tüdőgyulladással is gazdagodni ezen az elfuserált helyen... Ráadásul az nehezebben gyógyul mint a harci karcolások...
És mégha mindez nem lett volna elég, mágusosdit játszva felkapcsolták előttünk a sorozatosan fáklyákból álló díszkivilágítást. Annak ellenére, hogy mostmár legalább az orromig elláttam, még mindig nem éreztem kevésbé fenyegetve magam, pláne nem, hogy most felfedeztem az rajtam eluralkodó üldözési mánia valószínűleg kiváltó okait.
-A kapitányi kinevezésem után nem vizslattak ennyien a tizedik osztagban, mint amennyire ezek a valamicsodák meresztik rám a szemüket... -húztam össze magamon morogva a pulcsit.
Lehet hogy túl hangosra sikerült ezen megnyilvánulásom, mert rövidesen mellém szegődött a shinigami, akiről kiderült, hogy a 10. osztag mostani kapitánya.
-Nahát micsoda véletlen! -hallgattam érdeklődve a beszámolóját, mert őszintén szólva nagyon is kíváncsi voltam rá, hogy hogy megy az volt osztagom sora odaát, mióta magukra kellett hagynom őket. Nem mondanám, hogy teljesen megnyugodtam volna, de mindenesetre meggyőződhettem róla, hogy működnek a dolgok nélkülem is. Ez egyben el is szomorított kicsit. Nagyon szerettem azt az osztagot, és addig a jónéhány évig amíg én vezettem nagyon a szívemhez is nőtt, mégha a gyászom miatt, ezt nem is mindig sikerült úgy kimutatnom ahogy az ott dolgozó emberek megérdemelték volna. Egy cseppet letört mosollyal nyugtáztam a beszámoló végét, miután Yuusuke újból Mayával kezdett társalogni.
-Mondd csak, vajon egyáltalán emlékeznek még ránk odaát? -néztem fel Masakira kicsit leverten, de aztán megráztam a fejem. -Mindegy, felejtsd el, ami elmúlt, elmúlt... -erőltettem az arcomra egy mosolyt, holott igencsak elszomorodtam, mert eszembe jutott a sok régi emlék, köztük Haruo is. Igaz, hogy már sikerült elengednem, de néha még most is fájt kicsit ha rá gondolok. Ilyenkor azonban elég eszembe juttatnom, hogy már nem vagyok egyedül... Megdörzsölve a szemeimet, és megmarkolva Masaki pólójának szélét sétáltam tovább ideiglenes hallgatásba burkolózva.
Mostmár különösen nyugtalanított, hogy megyünk-megyünk de nem jutunk sehova. Ha hátranéztem, már a bejáratot sem nagyon láttam mögöttünk, szóval nagyon könnyen csapdába eshetünk ha nem vigyázunk.
-Azt hiszem lassan kezdek már megszáradni, de ugye egy kicsit még maradhat nálam a pulcsid? -szólaltam meg kis idő elteltével. -De ha fázol visszaadom, már nem hiszem, hogy átlátszana a pólóm... -tettem hozzá a végét valamivel halkabban újfent kicsit elvörösödve.

/Csak mert kérted hogy emlékeztesselek ^^/
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te16000/30000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (16000/30000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 8:06 pm

Mindannyian sikeresen átkeveredtünk a szárazföldre. Volt, aki úszva, volt aki shunpoval, de volt olyan is, aki angyalka szárnyakat növesztett, és csak úgy átröppent. Igaz, utóbbi leginkább egy kicsit részeg angyalkához hasonlított, de semmi gond. Muris volt látni, ahogy cikk-cakkozva repüli át a shinigami a vizet, aranyos angyalka szárnyakkal. Nekem is kéne egy ilyen kidou, mert tök aranyos, csak hát nem igazán lenne alkalmam használni is. Az emberek furán néznének rám az utcán, ha azokkal közlekednék…
Hála csodálatos meggyőzőerőmnek, és cuki viselkedésemnek, sikerült Masakit rávenni arra, hogy ő nyissa ki nekünk a kaput. Váhá! Tudtam, hogy úgyis ő fogja kinyitni, mert én mindent tudok, és senki se képes ellenállni az én édes, hatalmas boci szemeimnek, ha akarok valamit. >.< Shunci mögé bújva figyeltem, ahogy Masaki a bejárat kinyitásán ügyködik. A szééép nagy cero el is találja az ajtót, és hatalmas port keverve. Beletelik néhány percbe, mire leülepszik a porfelhő. Sóhajtozva várom, hogy végre lássak is valamit, amikor valaki nekem jön hátulról, aminek köszönhetően lefejelem a fedezékemül szolgáló vaizardot. A karambolért felelős személyke mentegetőzéséből ítélve Maya lehetett. Mire a por eltűnik, láthatóvá válik, hogy semmi se történt, még csak egy karcolás se esett rajta. Lebiggyesztett szájjal bámultam Masaki felé.
- Hát ez gyengus volt…
Motyogom halkan, Shunc mögül kikukucskálva, készen arra, hogy bármikor védőpajzsként használhassam, ha esetleg betámadna Masaki. Ha bántana, akkor Toshi-chan tuti, hogy a maradék hátra lévő életében futtatná. Na jó… nem biztos… De lehet! Sőt, ha tőlem függ, akkor biztos, hogy Masaki nagy bajba keveredik! >.<
Az ajtó egyre hangosabban kezd csikorogni, míg végül ki nem nyílik. Pontosabban inkább befelé nyílik, de most nem ez a lényeg. A lényeg, hogy végre be tudunk menni, és hogy Masaki még se olyan gyengécske, mint amilyennek gondoltam. De az is lehet, hogy bármelyik vaizard képes lett volna kinyitni a kaput, csak Azazel szívózott velünk, hogy csak az erősebb képes rá. Simán kinézném belőle, hogy a képünkbe hazudik.
Dudorászva szökdeltem be a sötétségbe a többiek után. Óvatosan lépkedek a kőhídon, amin épp haladunk, ugyanis nem szeretnék megcsusszanni, és lepotyogni. Kicsit remegő lábakkal sétálok a többiek után. Jól van… tériszonyom van, és nagyon utálom a magas helyeket, meg a hidakat. Egyszerűen utálom őket, mert félek, hogy lezuhanok. Hirtelen erős fényű fáklyák gyulladnak meg szépen sorban, megvilágítva a cseppkőbarlangot, ahol épp haladunk. Ámulva battyogok, miközben azon gondolkodok, hogy is lehet egy ilyen szörnyű hely, ennyire csodálatos. Egy pillanatra a hideg is kiráz, és egyre jobban kezd olyan érzésem lenni, mintha valaki figyelne, és úgy tűnik, ez nem csak nekem tűnik fel…
Mayához, és a furcsa, fehérhajú Shinigami-kunhoz másztam, hogy ne legyek annyira egyedül. Igazából a frász kerülgetett a helytől, épp ezért kellett valami társaság, hogy lekösse a figyelmem. Széles, és sokat mondó vigyorral jelenek meg mellettük. Biztos van valami köztük, ha egyszer ilyen jól kijönnek egymással. Olyan nincs, hogy nem, mert biztos, én tudom! Érzem, hogy kettőjük között van valami! >.< De komolyan! És az én megérzéseim csalhatatlanok. És ez most nem vicc. >.<
- Nem is mondtad Maya, hogy van barátod.
Mondom vidoran Mayának, miközben erőteljesen megvizsgálom Yuusukét tetőtől talpig. Ráadásul tök édi, ahogy felajánlotta Mayácskának a csokiját. *.* Én is akarok egy ilyet otthonra. >.< A raktárban túl sok a dinnye-sügér, jó lenne egy cukipofa is, aki tök udvarias, meg minden. *.*
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te21000/30000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 6:23 am

- Ha nem, hát nem... Játszd csak tovább a magányos hőst, mint valami olcsó shounen mangában...
*Vonja meg vállát a már Masakitól jól megszokott finom és nőies elutasítást hallva, majd biztos távolságba vonul a kaputól. Ő csak segíteni akart pedig... De hát ez van, biztos kellemesen legyezgeti a másik vizard hiúságát, hogy egymaga próbálkozhatott az ajtó kiiktatásával.
A por elülte után pedig már épp hozzáfűzne az előző - egyelőre sikertelennek tűnő - akcióhoz valami frappáns megjegyzést, amikor váratlan csikordulás közepette kinyílik a kapu, utat engedve a csapatnak. Eközben nem igazán tűnik fel Shunnak, hogy pár perce Aya épp a háta mögött talált fedezéket... Hiába, túl sok alak lélekenergiája koncentrálódik túl kevés helyen, ami kissé megzavarja egyébként igen kifinomult reiatsu-érzékelését, így fel se tűnik az exshinigami közelsége.*
- Hé, vigyázz már, az istenért!
*Mordul fel mérgesen, miután egy ismeretlen szó nélkül megfejeli, és folytatná is a szitokhalmazt - szerencséjére azonban épp időben fordul hátra ahhoz, hogy észrevegye, kicsoda is előző "támadója"... A felismerést pedig sűrű bocsánatkérések sortüze követi, elvégre a fenének sincs kedve élete hátralévő (és remélhetőleg még igen hosszú) részében a raktár körül futkorászni! Inkább villámgyorsan beveti magát a sötétségbe, ahova épp most nyílt meg a szabad út.*
- Kösz, tájcsó!
*Fogadja el még indulás előtt a shinigami által felajánlott bűzrudat, majd meg is gyújtja a szálat. Kár, hogy nem az a fajta, amit ő szokott szívni! Igaz, nem sokan képesek elviselni azt a márkát - de hát nem tehet róla, hogy Uraharánál csak a fekete, fémdobozos Peace-t lehet kapni... Vagyis, pontosabban szólva, ezt kapja a rendszeres rabszolgamunkáért cserébe. Ez viszont valami nagyon elit bagó lehet - állapítja meg pár füstkarika kifújása után. Azonban nem igazán panaszkodhat, mivel a kapun átlépve jobbnak látja azzal foglalkozni, hogy ne lépjen le az útról. A hatalmas sötétségben ugyanis csak a cigi parazsa ad fényt, ami édeskevés ahhoz, hogy látni lehessen...
Szerencséjére azonban, mintha csak meghallotta volna valaki a vizard gondolatait, hirtelen fáklyák gyúlnak ki mindkét oldalon. A cseppkőbarlang látványa talán még tetszene is neki, ha történetesen nem érezné hátán azt az idegesítő bizsergést, ami akkor szokott előjönni, mikor azt hiszi, hogy figyelik.*
- Biztos valaminek a méretét akarják kompenzálni egy ilyen nagy csarnokkal...
*Fordul Maya felé vigyorogva, miután felfogta a lány szavait. Ha már nem lépnek semmit ezek a démonok egyelőre, akkor legalább használja ki a pillanatnyi nyugalmat - hamarosan valószínűleg úgyis harcolniuk kell majd. Hacsak nem tervez valami újabb aljas trükköt ez a híres-neves Azazel...*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te53000/65000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 11:51 pm

Én aztán techno partis vonaglás nélkül uszítottam hetedhét falvára a havi üdvözlégy Máriát, nehogy már agresszív malac hányja sugárba az ajtófélfát! Erre milyen ötös metró száguld keresztül a prérin?! Hát, a rohadt nagy semmi! Még szép a középső útjelző táblámat hajítottam pofájába légi postán, miközben füstölögve csikorgott a gülüim fölé pöccentett csíkom. Éghetne a napalmos seggem, amiért becsumiztam ezt az ótvaros tipmixet? Azt a traktorról leborult rézanyját! Faszért, nem küldtem előre maghasadt csőrikét, hogy az ő aszott energetikáját kanalazza kifelé a nutellás majomkenyér! Legalább lenne egy marhakórosan alázatos hahotám, amiért az Ő nyalábolását szívta el uzsira az a szarkeverő kispista! De nem! Maradjon csak kiszavazott céltábla pofám a célkeresztben, had szórakozzon a Cirkusz Maxon! Vinné el az összes ingyenélő kuffermeresztőt a sánta koldus! Én meg úgyis addig csesztetem ezt a benyelő automatát, amíg ki nem köpi a redvás kulcsot! Nem lesz itten lealázás, kivéve az én személyi edzőmmel feltápolt egomat! Akkor is bedöngetek, ha levánszorog a két tenyeres agyoncsapás és egy kukacnyi sült szalonna se lébucol a fertőben! Azért, hogy kritikán aluli motozás ne érje fülzsírtól mentes csatornáim, még orrkúpon hajítom azt a fehér köpenyes álomlányt. Nekem egy szefós cafka ne osztogasson lúzer lapokat, vagy úgy nyargalom a bécsi köreit, hogy szétverem a bájolgó ÁLLmennyezetét!
-Kusso'já, te szottyadt fruska! Ne ugassá! Inkább vonszold ide a biohazard génjeid és sorozzad, ha már ennyire benne van a pofádban a szombat esti láz!-
Több se kellett a beszari ajtónállónak. Úgy elszelelt a szavatossági ideje, mint a sicc. Hamarabb is tekergethettem volna azt a dupla aszott mazsola muffot! Akkor már a törpékről vakarhatnánk acetonnal az égboltot, valami buzi fogzománc kifingató habos babos rémség mértanilag belőtt közepén. Úgy élvezném, majd kitenném a rókát földelni. Marhára ajánlom ennek a humorista terroristának ne gyártson pattogatott kukoricát az érhálózatomból, vagy kirángatom a bozótból és jó pénzért lepasszolom Kínába kutyapörköltnek! Már csak azért is megér egy répát a valagába, amiért rohadt viccesen odakozmálta a grillezett kerti törpe ábrázatom. Rohadtul nem csipázom, ha kóstolgatják a kis lábujjam! Ne szórakozzunk már töketlen bowling-gal! Én meg nyomulnék befelé a szezám utcára, ahol úgy fest sávot hologram, mint a ló borotválkozási szokásai. A sügérek becumizták, mert nem perkálják kifelé a villanyszámlát. Helyette nyomulnak őskoros koromrudakkal, hátha a kezdeti sokktól valamelyik bevakult zombi kiszédül a vajútól. Gyújtózsinór is, úgy beakasztotta a húskampót garantáltan szétszakad a hormonskálám, ha eltolom a ritmust és két centivel arrébb kötök ki. Ezzel csak az a difi, soha a nebraskai örömlány három szuvas mosolyára nem bírtam ütemre csoszogni. Ráadásul, ez a duma a póló megdobálva tájképpel Leonado de Mennyország tokjából! Melyik elfuserált maki ne kapna hörgő szerenádot?! Nem én, az hót ziher! Benyakaltam a nyálamba termetesen és krákogtam naphullásig, csak ne kéressék showder-t lökjek rá! Meredeken szállna hegyvonulatba a látómezőn és marhára nem keverednék bele az értelmi szint: átment kategóriába.
Halódó alakítás közben, azért még begyűjtöttem egy hisztérikus áriát, valamilyen kukkoló szatírokról. Nesze neked, kicsi drogos! Ezért ne lődd be a vénád menet közben! Am, jah! Tényleg a környéken flangált pár távcsöves tata, hátha szétlibbenthetik a ballonkabátot. Próbáljanak csak távot lopni! Befejelem az összest, aztán olyan domino day rekordot szülnek, hogy a Plútó is megdagad! Ez mekkora szánalom! Húzhatok hazafelé? Van kedve a retardált csirkének dalolva repülni kopasztásra! Akkor se lenne ingerenciám itt tengődni, ha nem vette volna mintatervbe a gógyim, tíz perecen belül szétpukkan. Fracnak fáj ez is...

Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 2:54 am

//Mesélő//

Egyre beljebb haladtok a hídon, azonban egyelőre még mindig nem történik semmi. A sötétben villogó vörös "pontok" ugyanúgy szemmel tartanak benneteket, mint eddig, viszont a legkisebb jelét se mutatják annak, hogy rátok akarnának támadni. Csak megfigyelnek, vagy várnának valamire? Ki tudja.
Ahogy haladtok előre, a levegő is egyre érezhetőbben kezd felforrósodni. Nyilván egyre lejjebb haladtok a föld alatt - bár ebben a démonok által kreált dimenzióban sosem lehet tudni. Minden az ő szabályaik, akaratuk szerint történik...
A menetelés mintha sosem akarna véget érni, rettentően unalmas, és mivel nem látni előrébb 10-15 méternél - fogalmatok sincs, hogy hol van a híd vége, ha van egyáltalán. A cseppkövek idő közben eltűntek, már csak kopár sziklafal kíséri a hidat. Ha valaki lenéz, könnyen észreveheti, hogy mélyen alattatok lávafolyam húzódik, szóval nem egészséges leesni.
Hamarosan azonban a híd hirtelen éles kanyart vesz, majd véget ér egy hatalmas kőajtóban. Gyanúsan hasonlít a helyzet az előző helyhez, ahol jártatok, de nem lehet ugyanaz, hisz nem vezet máshova út: a híd az ajtóban végződik. Ez a kapu valamivel nagyobb, mint a másik, de az előzőhöz hasonlóan ugyanúgy elpusztíthatatlannak tűnik. Épp elkezdenétek tanakodni, hogy vajon hogy nyílik ki, mikor váratlanul a két szárny elkezd csikorogva behúzódni a sziklafalba, ezzel utat nyitva előttetek. A híd ekkor még néhány tíz méter erejéig tovább folytatódik, ott azonban végleg véget ér - mégpedig egy sziget partjánál, amit forró láva vesz körül. A kis földdarab közepén egy kőasztal, valamint székek vannak elhelyezve úgy, hogy az érkezők felé nézzen mindegyik. Az ülőalkalmatosságok azonban nem üresek, mindegyiken helyet foglal egy-egy különös teremtmény, nem igazán lehet semmihez sem hasonlítani őket. Valószínűleg ők lehetnek a démon lordok...
A két középső szék kicsit elkülönülve helyezkedik el a többitől, ebből arra is lehet következtetni, hogy az azokat elfoglaló démonok magasabb rendűek a többinél, minden bizonnyal a vezetők. Szemük ugyanolyan vörösen izzik, mint azoknak a lényeknek, amik a hídon jövet figyeltek titeket a sötétből. Bár ülnek, innen is jól látszik, hogy jóval magasabbak mindegyikőtöknél. Valamennyinél látni kardot vagy valamilyen fegyvert, kinek az oldalára kötve, kinek a hátára, és van olyan is, aki egyszerűen a földbe döfte maga mellett, és azon pihenteti kezét. Egyértelműen lerí róluk, hogy harcra készek.
- Isten hozott Kal’Garath-ban! Már vártunk titeket. Azonban kis utazásotok itt véget ér: a vesztetekbe rohantatok...
Kezdi meg Azazel a minden bizonnyal már jól begyakorolt szövegét. Hangjában nyoma sincs érzelmeknek, hűvösen, ridegen beszél hozzátok, teljes nyugalommal. Látszik rajta, hogy egyelőre nem akar rátok támadni, hanem beszélni szándékozik - a többiekről viszont lerí, alig várják, hogy rátok eresszék őket, és apró cafatokra téphessenek titeket. Leplezetlenül bámulnak rátok és méregetnek. Talán már mindegyik eldöntötte, hogy ki lesz az ellenfele, kivel akar majd végezni... Ha valamelyikőtök esetleg meg szeretne mozdulni, kénytelen feladni szándékát, ugyanis képtelenek vagytok akár csak a legkisebb moccanásra is; mintha megfagyasztottak volna titeket (vagy az időt körülöttetek).
Azazel gúnyosan elmosolyodik eközben, legalábbis a vicsort, ami kiül pofájára, leginkább ahhoz lehet hasonlítani, majd ismét megszólal.
- Mindent a maga idejében! Meg fogtok halni, ha eljön az ideje. Előbb azonban beszélgetni szeretnék...
Jelenti be, mintha csak egy sima baráti találkán lennétek, majd előredől az asztalon, és malmozni kezd az ujjaival. Beláthatjátok, hogy szorult helyzetben vagytok, egyelőre azonban nem tehettek mást, minthogy végighallgatjátok a démont. Azután jöhet, aminek jönnie kell...
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te36000/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyKedd Júl. 27, 2010 12:37 am

Nem vártam én túlzott agyi aktivitást kedvenc bátyámtól, de az az értetlen pillantás minden reményemet lerombolta. Hát hogy lehet ennyire nem felfogni az én jellegzetes nézésemet?! hihetetlen, hogy ennyire nem rezeg velem egy hullámhosszon! Összeszűkült szemmel néztem rá és csúnyán, szóval volt fajsúja a dolognak. Ezért a bűnért kénytelen lesz eljönni Velem majd Karakurába, és fizetni az ámokfutásom! Amúgy is régóta akarok már magamnak egy kúlos rockerszerű gitárt, meg új szerkókat. Nem mindig vagyok én kapitány! Surprised Amúgy meg nem nagy a különbség, mert kapitányként is hajlamos vagyok idegbeteg fangörl módon viselkedni. Na, ezért van az, hogy a lakosság 99,99%-a nem nézi ki belőlem, hogy tudom mi az a kard, meg kidou... Pedig nem vagyok IQ fogyatékos, sőt, okos vagyok, különben honnan tanultam volna meg vagy ezer méreg receptjét úgy, hogy még ma is emlékszek rájuk? Okés, ikrek vagyok, szóval van az angyali meg a vérszomjas picsa énem... De hát mindenkinek vannak titkai, nem? Amúgy sem vagyok az a tipikus közkedvenc, nem is akarok az lenni. Inkább ne higgyék, hogy tudok harcolni, és kössenek belém, mert akkor meglepem őket! Majd rájuk csillog a szemem olyan hidegen, mint Byakuyáé a cserepes cseresznyefára. Szép az élet, meg minden, csak ne basztatnák a seggem a vörös szemek! Nem szeretem, ha kukkolnak... vagy nyíltan tolja elém a pofáját, hogy akar valamit, vagy forduljon fel!
A mellettünk bandukló Aya kérdésére először egy "He?!"-vel válaszoltam- Yukéval már vége van, azóta meg nem tudok róla, hogy bárkim is lenne! Surprised Aztán rápillantottam Nabe-kunra, és elvigyorodtam. Na még csak az kellene, hogy vérfertőző kapcsolatban éljek! Surprised
- Nyeheeeeem! Semmi ilyen! Ő lenni fogadott bátyám! - magyaráztam visszafojtott röhögéssel a hangomban. rohadt fura volt ebbe belegondolni, pedig már tényleg sokan képzeltek bele valamit. Most hát nem lehet megérteni, hogy nem és kész?! >.<
Az egyre melegedő levegő hatására már tényleg kezdtem megszáradni. Gondolom, Shio vizes pólója is szárazzá kezdett el átalakulni, Masaki legnagyobb örömére, így legalább senki sem csodálhatta kedvese didijeit! Surprised
- El fogok rohadni... már csak a kiállt stresszért is adjatok nekem valakit, akit kicsinálhatok majd! Vagy kettőt, nem ragaszkodok a fair küzdelemhez! - nyígtam egy kis akcióért fennhangon. Nem érdekel, nem voltam hozzászokva a mellőzéshez! Már legalább öt kilót adtam le, annyit gyalogoltunk, és még a franc se tudja, meddig koptathatom a lábamat! Szükségem van rá még, mennem kell piálni Slarinnal, meg azért nem ártana végigkajálni még pár éttermet! Istenem, most is olyan éhes vagyok, egy csoki nem sok mindenre elég nekem... T.T
Lefelé pislogva meg belekapaszkodtam Aya karjába, és lelkesen mutogattam neki, hogy láva! *.* Bár nem tanácsos benne pucéran fürdeni, de akkor is! Az életben nem gondoltam volna, hogy látok közelről lávát! Hála a tűz alapú
zanpakutuomnak, szeretem, ha ég valami*.* Nem félreérteni, nem vagyok piromán! >.<
- És te hogy állsz, Aya? Van barátod? - kezdtem bele a faggatásba, ha már mert ha már én sorra kerültem, akkor már ő is! Különben meg nem hiszem, hogy leharapná érte a fejem, igyekszek hozzá az ő stílusában közeledni. Ez egy jó és megfogadandó dolog! Mindnekihez az által a képviselt stílusban kell közeledni, akkor vajmi kevés az esélye az elutasításnak. Már volt alkalmam tesztelni az elméletet, így már van nő nemű barátom, aki arrancar. De ez nem lényeg...
Utunk egy hatalmas kőajtónál ér véget, és már várakozásteljesen kezdtem el pislogni Masakira, hogy aktivizálja magát, amikor hatalmas csikorgás következtében- amit valószínű, hogy csak én hallucináltam oda a helyzet súlyosbításának érdekében- kezdett el kitárulni az ajtó.
- Rohadt hidak! Meg szigetek! A büdös életben be nem rakom a lábamat egy szigetre se ezek után...- mordultam fel, mivel megint gyalogoltunk, a hídon keresztül, egy szaros szigetre. Szenvedéseimet egyéb módon is kinyilvánítottam: pár másodperc alatt felmásztam Nabe-kun hátára, jelezve, hogy ő a férfi, én a gyenge és ártatlan meg szűzies lány, úgyhogy dolgozzon és viygen, különben estére nem főzök neki finom kaját. Hatalmam végtelen... egy nap a világot fogom uralni, kétségtelen! Twisted Evil kedvenc szigetünkön kőasztalnál rohadtak a múmiák, ésn meg orráncolva másztam le bátyám hátáról. Ha már megtámadnak minket, akkor kicist érdekesen reagálnék rá abban a helyzetben... Na, oké... még hogy beszélgetni, meg kifingunk! Surprised Micsoda arcátlanság! Én nem fogok kifingani, meg kell etetnem a macskámat! >.<
kezdődő idegbajomon csak súlyosbított, hogy egyszerűen nem tudtam megmozdulni. De a többiek sem, ahogy láttam az arckifejezésüket. Anyádat, Azazel... Ha ennyire könnyen lefagyasztanak minket, lehet, hogy tényleg kifingunk?! o.O

Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te34000/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 1:37 am

Nem gondoltam hogy egyszer egy ilyen "csoport" tagja leszek, mégha csak egy egy kis ideig is. Ezek a vaizardok elég érdekesek. Van köztük mindenféle, komolyan, mint az állatkertben. Na nem mintha rasszista lennék semmi bajom nincs velük. Csak ilyen egyszemélyes rambó szerű Masakik, meg folyton morcos Shun-ok néha elgondolkoztatnak, hogy ezeknek tulajdonképpen mi a franc is a bajuk? Lehet, hogy ha nem születnek oda, ahova, és én sem, még esetleg jó barátok is lehettünk volna, vagy ismerősök, de jelen pillanatban inkább úgy érzem, hogy egyfajta "muszájból elviselhető rosszak" vagyunk egymás számára. Én a magam részéről el lennék velük, csak nem szeretem ha úgy néznek rám, mintha valami undok, alattomos csúszómászó lennék. Na de mindegy, már összehozott a sors velük, megpróbálok a lehető legjobban kijönni mindannyiukkal, még ha nehezen is megy. Az előzőleg előkotrott csokit azért odaadom Mayának, de közben jót kuncogok Aya feltételezésén. Való igaz, már jópáran össze akartak minket boronálni, de eddig még nem sikerült senkinek sem. Ő nekem olyan, mintha a húgom lenne, és ezen nem is kell változtatni, mi így vagyunk egymáshoz nőve. Ennek örömére el is kezdek kutatni még egy szál cigi után, hátha van még, mivel vaizardék erősen láncdohányosak, az én készletem is jelentősen megcsappant. Lehet, hogy majd ha vége lesz ennek az egésznek, megjelenek Shun szobájának ajtaja előtt, és visszakérem tőle az eddig elszívott mennyiséget, ami egyébként felér egy kisebb Ország, mondjuk Kína napi fogyasztásával. Na de mivel nem akarom megbontani az eddig kialakult hajsázlon táncoló békét, egyelőre nem zargatom ilyennel. Azért egy grimasz átfut az arcomon, mikor összeszámolom a cigimet, és rájövök, hogy már csak két szálam van. Ez hamar el fog fogyni, ha itt a helyzet melegedni kezd. Márpedig melegedni kezd, mivel lassan már a haroim is rám izzad, olyan meleg van. Valószínűleg egyre lejjebb haladunk, mivel fokozatosan nő a hőmérséklet is. a vörös szemű akármik meg még mindig ott figyelnek a sziklafalon, mintha csak ez lenne a küldetésük. Valószínűleg ez is...Kezdem megunni, hogy izzadok, mint egy ló, szóval idegesen leszedem magamról a haroimat, és mivel jobb ötletem nincs, lehajítom a hídról. A 10. osztagnál van még elég raktáron, nem fogok sírni emiatt, így legalább kevésbé van már melegem, és elviselhetőbb a "túra". Ha legalább lenen valami értelmes téma, de mindenki vagy kussban van, vagy magával van elfoglalva, így kénytelen vagyok én is a cigimmel megosztani bánatomat, vagyis hogy mennyire unalmas az ez egész, és feldobhatnák a talpukat a démonok maguktól is, mert ahhoz is melegem van, hogy kardot rántsak. Sajnos kénytelen vagyok egyetérteni Mayával a hidas kirohanásával kapcsolatban. Egy életre megutáltam a hidakat, az biztos. Nem elég, hogy órák óta itt caplatunk ezen, most hogy ez a monstrum ajtó kinyílik, még tovább folytatódik. Ha ez nem lett volna elég, imádott Húgomra most jött rá az ötperc, és feltétlen úgy érzi, hogy most nekem cipelnem kell. Legyen..egyszer az életben. Kérésének eleget téve a hátamra kapom és viszem egy darabig, mígnem egy félszigetre nem érünk. Arra egyből rájövök, hogy nem piknikezni jöttünk ide, és nyilván grillezni sem fogunk, bár a hőmérséklet megfelelő lenne hozzá. Középen ott trónol Azazel, mint valami isten, mellette pedig egy másik hasonlóan rusnya démon, amiből arra következtetek, hogy ők ketten a vezetők. Lehetnek felőlem istenek, de most meg fognak dögleni, az biztos.
- Azt majd meglátjuk... - morgok vissza Azazelnek magabiztosan. Lehet, hogy egytől-egyig hatalmas erővel rendelkeznek, azonban minket sem kell félvállról venni. Elvégre kapitányok, és kapitány szintű vaizardok, shinigamik vannak köztünk, akik nyilván nem a két szép szemükért voltak hajdanán a posztjukon. A hely neve számomra nem mondd semmit, nyilván valami ősöreg démon nyelven adták neki, de nem is érdekel. Amint lehet itt hagyom ezt a helyet, és el zárom, hogy még csak véletlenül se találjon rá senki. Az azonban annál jobban idegesít, hogy azt hiszik ezek, hogy csak úgy játszadozhatnak, beszélgethetnek velünk. Kardom egyből előhúznám, mikor megrökönyödve tapasztalom, hogy hiába akarok megmozdulni, testem nem engedelmeskedik akaratomnak. Szerencsére szemem még mozognak ,csak testem nem mozdul ,így vetek egy oldalpillantást Mayára, és a többiekre, akik úgy látszik ugyanúgy képtelenek megmozdulni, mint én.
- Rendben, halljuk, mit akartok, és mi ez az egész. Fogd rövidre, ma még más dolgom is van! - szólalok meg végül, majd várom, hogy a démon hozzákezdjen a dolgokhoz. Nyilvánvalóan ránk fognak támadni, ha végzett a mondókájával, szóval sürgősen ki kell valamit találni,hogy minél előbb megszabaduljunk ettől a marasztaló kidoutól, vagy varázslattól, vagy akármi is legyen ez...
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te32500/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyPént. Júl. 30, 2010 9:09 pm

A reakció szavak nélkül is egyértelműen jelezte jobb hogyha várok a teljes megszáradásig, mert különben itt igencsak koncentrációzavarok lesznek. Annyiban is hagyva a kényes témát caplattam inkább tovább előre a többiek nyomában és fél füllel hallgatva a beszélgetéseiket. Aya összeboronálós feltevésén kicsit elmosolyodtam, hiszen számomra is úgy tűnt az alapján amennyit eddig le tudtam szűrni rövid ismeretségünk alapján, hogy Maya és Watanabe inkább olyanok mint két testvér, mintsem szerelmespár.
Nem tudom a folyamatos meneteléstől-e de kezdett egyre inkább melegem lenni. Bár ahogy elnéztem ezzel a problémával nem voltam egyedül, hiszen sorban kerültek le a pulcsik és a haorik ahogy egyre régebb óta gyalogoltunk. Én is elérkezettnek láttam az időt arra, hogy könnyes búcsút vegyek Masaki pulcsijától, de nekem nem lett volna szívem csak úgy ledobni a hídról mint ahogy Watanabe tette a haorijával. Meg amúgy is, nem dobáljuk csak úgy más jó szívvel segítségre ajánlott ruhadarabjait... Viszont ha továbbra is benne maradok hőgutát fogok kapni. Hosszas tépelődés után végül fogtam magam kibújtam belőle, majd a csuklyájánál fogva a fejemre húztam. Így mégsem melegít annyira.
Miután megoldottam ezt az egetrengetően izzasztó problémát ahelyett hogy fellélegezhettem volna újabb akadállyal találtam szembe magam.
-Unatkozó kőművesekből látom nem volt hiány... -fékeztem be morgolódva az újfent elénk magasodó kapu láttán. A felmerülő "hogyan tovább?" kérdéskör miatt beállta pillanatnyi szünetet kihasználva kézbekaptam a fejemről lelógó pulcsi ujját és legyezgetni kezdtem vele magam, és a mellettem kétszeres értelemben is forrongó fejű Masakit.
*Ez ma már a második olyan ajtó ami mögött fogalmam sincs hogy mi várhat ránk... de mintha eddig annyira céltudatosan meneteltem volna ebben az istenverte barlangban* -kezdett eluralkodni rajtam egy kezdődő nyűgroham, mikor a következő pillanatban az ajtó megmozdult, és az előzőhöz hasonlóan utat engedett nekünk. Azzal a különbséggel, hogy most nem csináltunk semmit... Nem tudtam hogy ennek most örüljek-e vagy sem, de határozottan nem lettem jobban meglátva az előttünk feltáruló ugyanolyan kőhidat mint amin eddig haladtunk.
*Most akkor tényleg csak passzióból volt itt ez a kapu? Na ne már, ezzel csak nem szórakozik senki... bár ezekről a pokollakókról nem tudom mit gondoljak.* -néztem tanácstalanul a többiekre, de úgy nézem őket nem rázta meg annyira ez a felfedezés mint engem, úgyhogy engedelmesen megindultam utánuk. Időközben a pulcsit is átkötöztem a nyakamba, mivel most meg a fejemnek lett melege alatta. Kezdett egyre több bajom lenni, de csak nem kezdhettem el hisztizni mélyen a föld gyomrában, vagy tudomisén hol vagyunk...
Próbáltam fürkészni miben változott a minket körbevevő tájkép az előzőekhez képest, azonban csak annyival színesült, hogy mostmár egy izzó lávapatak várt minket odalent, ha netán valaki szaltót akarna dobni a hídról. Megkapó látvány igaz, de valahogy most nem igazán repesett örömében a bennem lakó felfedezni vágyó turista. Miután jól szemügyrevettem a lávafolyamot visszatekintve magam elé azt kellett észrevennem, hogy elfogyott az út. Erről mostmár tényleg nem tudtam hogy örüljek-e neki vagy sem, de határozottan volt egy rossz érzésem arról, hogy az utóbbi, pláne mikor a kőtrónusokban helyet foglaló fogadóbizottság is láthatóvá vált előttem. Furcsa teremtmények ezek a pokollakók... mindenképpen olyanok akivel nem akarsz leállni kötekedni ha meglátod az utcán, már csak azokat a batár fegyvereket elnézve amik mellettük pihentek.
*Áldom az eget, hogy elhoztam Shugotenshit, bár nem tudom van-e esélyem ezek ellen a monstrumok ellen.* -nyeltem egyet végigtekintve rajtuk, aztán az egyik megszólalt.
-Mintha lett volna más választásunk... -böktem oda gúnyosan, bár lehet jobb lett volna ha most az egyszer kivételesen befogom azt a méretes lepénylesőmet. Ne provokáld a szemmel láthatóan is fölényben lévő ellenséget... hülyék alapszabálya első pont.
Épp fordultam volna oldalra, hogy végignézzek a többiek hogyan viselik ezt a nem sok jóval kecsegtető találkozást, ám azzal kell szembesülnöm hogy nem megy... Valami megbénított, és moccanni sem bírtam. Pár pillanatig elgondolkodtam ugyan rajta, hogy ennyire leblokkoltam-e volna a látványuktól, de mivel nem tartom magam ekkora anyámasszonykatonájának, maradt az a lehetőség, hogy ebben is démonurak keze munkája nyugszik... Akik egyelőre csak beszélgetni akarnak... Persze, rossz duma, mindig így kezdődik...
*"Csak azért hoztalak ide, hogy beszélgessünk" aztán a következő pillanatban kezdődik a hentelés. Én ezt nem veszem be...* -forgattam meg a szemeimet, ugyanis ez volt a jelenleg elvégezhető egyik legbonyolultabb mozdulatsor amire képes voltam. Azonban csak nem bírtam csendben maradni, és Watanabe elmésen ironikus kijelentése után nekem is muszáj volt hozzáfűznöm valamit.
-Részemről nem vagyok kíváncsi a saját öncélú világmegváltó maszlagokra, túlságosan sokmindent láttam már, hogy hinni tudjak az utópiákban. -bukott ki belőlem.
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te16000/30000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (16000/30000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyPént. Aug. 20, 2010 12:23 am

Hatalmas, és ártatlan szemecskékkel pislogok Mayára és a másik shinigamira, de azért csalódott vagyok, hiszen azt hittem, hogy tényleg együtt vannak, meg minden, de mégse. Maah pedig olyan aranyosak együtt, meg minden, szóval komolyan nem értem, hogy most miért, meg mi van, meg hasonlók.
Ahogy haladtunk előre, egyre inkább úgy éreztem, hogy belerohadok a rucimba. Ami nem lenne ajánlatos, hiszen akkor tönkre menne a csinos ruhácskám, ami után annyit kutattam Karakurában. Ráadásul azok a piros fénypöttyök is idegesítenek, amik nagy valószínűséggel valami izébizék, akik minket figyelnek. Egyszerűen idegesítő, hogy csak ott ülnek, és figyelnek minket, és semmit se csinálnak. Lehet, hogy igazából ez lenne a dolguk? Szemmel kell tartaniuk? Surprised Mondjuk nem érdekel, hogy mi a feladatuk, csak az, hogy ne minket nézzenek. >.> Vagyis hogy inkább ne ők nézzenek. Próbálok velük nem foglalkozni, de egyszerűen képtelen vagyok rá, így tekintetem folyton feléjük kúszik várva arra, hogy mikor vetik ránk magukat, és próbálnak megerőszakítani mindenkit, akit csak lehetséges. T_T Ráadásul már a mászkálás is kezd tök uncsi lenni, mivel csak egy nyamvadt hídon tudunk haladni, ami meg már még uncsibb. Tuti, hogy egy életre megutálom a hidakat. Ráadásul alattunk nem víz, hanem láva folyt. O.o Na abba se akartam fejest ugrani. Surprised Kicsit azért beparáztam, mikor Maya nagy lelkesedéssel mutogatta, hogy mi is folydogál alattunk, de azért próbáltam nem hangot adni.
- Hátööö… Jelenleg nincs senki… – gondolkozok el egy pillanatra, mert hát most tényleg nem lohol senki utánam, meg én se csüngök folyton egy valaki nyakában. Szóval most tényleg nincs párom, akit naphosszat nyúzhatnék.
Hosszas séta után végül megérkezünk egy újabb, az előbbinél nagyobb kapuhoz. Türelmetlenül pillantok Masakira, hiszen az előző is miatta nyílt ki, azonban ekkor az ajtó hirtelen megmozdult, és mind a két szárnya megindult befelé. Meglepődve pislogtam a sötétségbe, majd végül tovább indultunk. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy meglepődtem azon, hogy hídon folytatjuk utunkat. Komolyan meg fogom utálni a hidakat, meg a hosszas sétákat. Már csak a nagy meleg miatt is, ami kezd kicsit kiakasztani. Szerencsére azonban megérkezünk a híd végéhez, ahol már viszont szerencsétlenségünkre meglátjuk fogadóbizottságunkat. Tök idegesítő, hogy még a jódologból is tudnak rosszat csinálni. Annyira utálom az ilyeneket, hogy nagyon. >.< Ott ülnek valami székeken egy asztalnál, és azt hiszik, hogy olyan menők, amiért magukhoz tereltek, meg minden. Pedig ha majd én, meg a többiek kezelésbe vesszük őket, akkor utána már nem fogják magukat olyan nagynak hinni. Surprised És még beszélgetni is akarnak… Én nagyon nem akarom őket meghallgatni, s épp ezért gondoltam, hogy szépen hátat fordítok nekik, és távozok arra, amerről jöttünk. Nagyon nem érdekelt, hogy mit szeretnének nekünk elmesélni, hiszen ellenséggel sose szerettem teadélutánt tartani. Hogy néz már ki, hogy tök nyugisan eldumcsizunk, holott már egymást kéne kaszabolnunk? Komolyan nem értem néha a gonosz bácsikat és néniket…
Már épp indulnék, hogy kiporoljam a hátsójukat, amikor rájövök, hogy tulajdonképp mozogni se igazán tudok. És nem csak én küszködök efféle problémákkal, hiszen látszólag a többiek is legyökereztek. Az is feltűnik, hogy a démonoknak fegyvereik is vannak, ami csak azt jelenti, hogy harcolni akarnak. Na, majd én megmutatom akkor nekik, hogy kivel szórakozzanak. Lepuffantom őket egy-két kidouval, aztán majd nyekeghetnek a padlón kegyelmért esedezve. Surprised Na jó, annyira azért még én se vagyok erős, de azért esélyes, hogy ellássam egyikük baját. Már ha… egyáltalán leszedik rólunk ezt a bigyót, ami miatt képtelenek vagyunk mozogni.
- Esetleg úgy nem lehetett volna megoldani a nagy dumapartit, hogy ülés közben dermesztetek meg? Vagy már nem futotta a keretből néhány dizájnos kis sziklára? – teszem fel a kérdést kicsit morcosan. Inkább kezdtem volna ülve dumálgatni ezekkel a micsodákkal, mint állva. Még ehetnénk hozzá egy kis sütit, meg iszogathatnánk is hozzá, meg satöbbi. Jó… mondjuk ez még tőlem is hülyeség, de most tudnék mást tenni? Ha tehetném befognám a fülem, és a szokásos „blablabla” szöveget nyomnám nekik arról, hogy mennyire nem érdekel a mondanivalójuk. Főleg már csak azért is nem, amiért így bánnak velünk. Szörnyű vendéglátóak, de tényleg… >.>
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te21000/30000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Dec. 04, 2010 1:18 pm

*Na jó, ez kezd egyre unalmasabb lenni - legalább azok a vörös pontok tűnnének már el végre! Vagy lépjenek már valamit, támadjanak ránk vagy ilyesmi, vagy meg húzzanak el a fenébe, és ne lessék minden lépésünket, elvégre a jelenlévők egyike sem valami olcsó és übergáz celeb, akit folyton nyomatnak a libalapokban és tévében; bár egyre határozottabban úgy érzem magamat, ahogy figyelem ezeket a zavaró szemeket. Igaz, páran már egyébként is úgy viselkednek közülünk, mint azok a "sztárok"... De már legalább nem érzem a démonok tömény és kiakasztó lélekenergiáját...
A levegő viszont egyre elviselhetetlenebb lesz. Mondjuk közelében sincs azoknak a nyomasztó reiatsuknak, de épp elég, hogy készülök megrohadni a forróságban, lejjebb vetkőzni pedig már nem tudok. Vagyis hát tudnék, de valami rejtélyes oknál fogva nem lenne túl nagy hangulatom meztelenül vagy épp egy szál bugyiban-melltartóban végigvonulni ebben az átkozott barlangban, pláne nem Masaki és a shinigami előtt... Meg máskor sem, szóval inkább nagyvonalúan hagyom, hadd folyjon rólam a víz. Azonban igyekszem nem foglalkozni ezzel az aprósággal, inkább a környékre figyelek, hogy időben észrevegyem a legkisebb gyanús mozdulatot is. Ha már mással nem tudom lekötni magam a végtelennek tűnő út alatt, hát legalább ezzel foglaljam le magam... Végignézve a társaságon ugyanis egyből lerí, hogy mindenki hozzácsapódott valakihez - Masaki és Shiori, valamint Aya, Maya meg a shinigami Yuusuke -, kivéve persze engem. Nem tehetek róla, utóbbiakat nem ismerem annyira, a pároshoz meg nincs pofám odamenni felesleges harmadiknak (pedig őket ismerem legjobban a csapatból), szóval maradok a sor végén - teljesen egyedül. De hát megvoltam eddig is társaság nélkül, ezután is megleszek - nyugtatom magam gondolatban, amitől persze csak még nyomottabbul érzem magam, olyannyira, hogy fel se tűnik hirtelen a lábunk alatti lávafolyam, csak akkor, amikor egy figyelmetlen mozdulat miatt megcsúszok kicsit, és lepillantok a szakadékba.
Hamarosan azonban egy kanyar után újabb kapu jelenik meg, ami ezúttal nem akadályozza továbbjutásunkat, hiszen egyből kinyílik... Csak tudnám, hogy ezért mi szükség van egy újabb kőajtóra. Vagy ennyire szeretnek a démonok feleslegesen flancolni? Nincs sok időm ezen filózni azonban, mivel a kapu feltárásakor olyan váratlanul csap meg aktuális ellenfeleink lélekenergiája, hogy az eddigieknél is jobban megüt a hőség, aminek viszont nem lehet az itteni lávató az oka... Már-már karnyújtásnyira vannak a dögök, nekem pedig minden bajom van tőlük. Hogy lehettem ilyen hülye, hogy hagytam magam elrángatni ide? Ja, igen, Urahara kedves rábeszélése ezúttal is megtette hatását...
Érdekes, hogy az a két szék elkülönül a többitől - gyanítom, ők lehetnek a fejesek fejesei -, viszont jelen helyzetünket elnézve rohadtul nem foglalkoztat ez a tény, és valahogy nem tudom értékelni azt, hogy ilyen illusztris személyek tisztelnek meg minket azzal, hogy meg akarnak ölni. A legrosszabb az egészben viszont az, hogy gondolkodás nélkül el is hiszem róluk, hogy képesek rá... Viszont egyelőre még játszadozni akarnak. Undorító - ha mészárolni akarnak, hát tegyék azt gyorsan, én ugyan sose fogom megérteni, mi az élvezet ebben.
Azazel mondókájára se fordítok különösebb figyelmet, egyelőre jobban leköt az a felismerés, hogy nem tudok mozdulni egy tapodtat se. Ennyire kiakasztott volna a reiatsujuk, hogy már mozdulni se bírok a nyomástól?! A többieket elnézve viszont megnyugszom - már amennyire meg lehet egy ilyen helyzetben -, hogy nemcsak rám van ilyen hatással a démonfalka: tehát valami általános vackot vethettek be ellenünk... Mondjuk ezzel megint semmire se megyek, hiszen nem ismerem a pokollakók képességeit, szóval megoldást se tudok találni rájuk ennyiből. Egyelőre nem tehetek mást, minthogy végighallgatom vendéglátóinkat, bármennyire is a hideg ráz tőlük...*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te53000/65000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyVas. Dec. 12, 2010 11:35 pm

Ezek a holtkóros rohasztó öntöde májerok, tutira szét akarják folyósítani a csökött lámpaburánkat! Itt lófrálunk a kurva nagy űr, kurva poénosan kipöccintett közepében és a vörös karikára izgult szexista nyomorékok, meg elkúrták a hőguta fokozatot, hátha bőrt hántva bökjük ki a vörösen izzó indexüket a rohadtul villódzó seggünkkel. Ki a fasz karistolt alá szennylapot, hogy a kamu ratyik spontán mániájára göncöket fogunk hajigálni egy tetves földelt kripta párologtató posványában?! Én kurvára nem. Takarodjanak visszafelé a gógyijukat csócsáló üstbe a nyomorék bugyogtató pipshow mániájukat bokán cuppantva! Így is tüzelt szuka fortyogásba kezdek tetraéder formációt reszelni, mert a beszari bunker töltelékek még mindig dupla kukkerral colozgatják a pofánkat. Mire gyúrnak?! Kiverik a kis tücsköt rántottának, vagy felvésik a fakult csóringer gyorstalpalón bemért ötszázadik hajhagymája eret vágva zakózott szabad reptetésbe, esetleg komplettát felejtett sprintertető porfészek zöld lámpát kapott a debil negyedbe?! Ebből se aprítok tűzifát, csak annyit csekkoltam le: csigaroppantó homály maszatos fertő gyűjtődék gyógyi lemezkéi, ugyanolyan büdös, idegtépázó és űrben kolbászoló szarkupacok, mint a béka kuruttyolás alul pásztázási szögben rekedt húgy lencséjük! Vagyis, lúzerebbek, mint egy frissen listára tolt kornyika luvnya! Oltári tapsvihar aszott móka mikiknek, főleg, mert a kasszából új díszletre se telik. Megint ott csöveztünk egy reteszelt zsugabubus takarásában fetrengő polcolt járólap előtt.
-Marha poénos...tököm könnyezem tavasra, mekkora kriptonitot szilánkosító kreativitás lappang a nyomokban tréfarépát tartalmazó, gazdaságosan beverendő, otromba, hulla jelölt pofátokba!-
Pöccintettem kifelé zsíros tepertőéket gőzmozdony eregetéssel. Rohadtul berágtam a durranó tapaszt, hogy megint nyargalhattam egy buzeránsabb faktorban szenesítő pöcegödörben, oszt még kézi légkeverőt, vagy kozmásítást kivédő löttyöt se basztak hozzánk. Legalább tennék hasznossá a kirakati majmolásra gerjedő hajlamaikat! Így is a köcsög ferdeségüket paskolom. Marhaként csörtetek a hordával, amerre a sárgult díszpintyek csicsergik. Szánalmasan brutál! Belőtt csontkukacokként vonaglunk a léceken, ők folyatják a nyálukat, mi meg legördítjük a héten betolt tápegységet! Budi csészébe nem vizionálom, ezen az elkúrt napon egy aljavilági tapadó cuccos, díjnyertes ökör súlyt leimádkozó tanyán kap el a szapora ideg roham! Még azzal is bekínálnak, ránk tosznak éveket kergető kencéket, én menten visszabiccentem a vasvillás mámorba! Takarodjanak a spéci fogyi kúriákkal a banános csillaghullásba, elefántot zavarni sikító frászba! Nesze, olvasztottvasüzem is majd beleszédült a piros pacsi süllyesztőbe. Nem bírta a feszkót, vagy a csordogáló szimplán bevonzotta az ezüst kollekcióját. Kell neki tetves masinát becsippantó sorfal. Bazd ki, hát pár húnyás és omlásra alázza a szomszédos csíkszem tákolmányt! Lassan üvegbe kéne reteszelni. Puffadtra tömnénk a kasszát...
-Beütött a búbánatos guta, repeszlédi? TIPP! Ha jobban nekifeszülsz le is taknyálsz...am, meg kotord ki a csipáidat, mert a franc se kanalaz össze, vili?-
Köhintettem oda szállingózófüstnyúlványnak, ne legyen olyan kibaszott alacsony fokozaton a frász küszöbe. Kár, hogy totál felesleges sajtként görögtem a lejtőn, mert betoccsantunk árkosított övezetre. Rohadt jó! Unásig villogtatott kavicsok után, szobrozhattunk a kincses szigeten hullára fagyasztva. És mi a geci virít rajta?! Hat mamlasz meg nyugdíjazott valag támasztó! Berosálok! Még több oktató papika, akik el akarnak földelni az uncsi térítő vakerral. Kurvára kiverem a Azazelviszazínségnek, hogy kurtítsa fél mp-re a magasztosra hányt baromságát, vagy lövésem sincs, milyen hintett varázspöcökkel, de kiroppantom magam a fogásból és keresztbe nyeletem a protkóját! Egyetlen stoppolt csóka se izgult rá a rossz arcokat világra zúdító, tisztogató nyűglődésére. Vágja minden dobozon, vagy képes sztorin gombászkodó kiscsíra, hogy elszűrcsenti a népek küszöb alá sepregetését, frissen mázolt univerzum legozást, meg faszább világ hacacárét, amit mi már nem szaglászhatunk körbe. Mondom, annyi tehetség szorult beléjük, mint egy sörte hiányos budi kefébe. Dögrovás az egész és még a seggem se baszhatom le...
-Hát, fix a vernyogásoddal lyukat ütsz a vénába, szónokmarci! Ahogy hótfehérke csipogott! Lapozzunk, a "mi-a-tetves-picsáért-jegeltetek-ide" fejezetre!-
Vissza az elejére Go down
Coyote Starrk
Mesélő
Mesélő
Coyote Starrk

Férfi
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : a szobámban
Registration date : 2010. Aug. 30.
Hírnév : 0

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:22 am

Azazel gúnyosan vigyorogva néz végig rajtatok, ahogy ott álltok előttük magatehetetlenül a földhöz láncolva. Bár nem látni a mágiát, ami a földhöz láncol titeket, úgy érzitek, mintha egyfajta láthatatlan láncokkal tartanának fogva titeket.
A Démon elengedi a sértéseket és a megjegyzéseket a füle mellett, bár Masaki szövegelése mintha idegesítené, mivel ránéz a Férfira, és fenyegetően megszólal.
- Tartsd meg magadnak a véleményed, ha azt akarod, hogy a kis Barátnőd...kicsit tovább maradjon életben. - szólal meg jéghideg hangon, és ránéz Shioira. - Mit szólnál hozzá, ha a szemed előtt belezném ki ezt a szerencsétlent? Vagy legyen inkább fordítva? - arcán torz mosoly jelenik meg, majd kezét lassan felemeli, és Shiorira mutat vele. Kézfejét szép lassan ökölbe szorítja, ezzel párhuzamosan a Lány érzi, hogy szívét mintha egy láthatatlan marok szorítaná el, elviselhetetlen kínt okozva ezzel. Nyilván rendkívül szórakoztatja Azazelt Shiori kínlódása és Masaki tehetetlensége, de néhány másodperc múlva abbahagyja tevékenységét, és vörösen izzó szemeit újra Masakira emeli.
- Legyen ez egy kis lecke abból, ami rátok fog várni az elkövetkezőkben. Tudd, hogy hol a helyed, Vaizard...nem vagy abban a helyzetben, hogy flegmázhass! - jegyzi meg a Démon, majd hirtelen feláll az asztaltól, és kardját magához véve körülöttetek kezd el sétálni, lassan, ráérősen. Mivel mozdulni még mindig nem tudtok, a legtöbb, amit tehettek, az az, hogy szemeitekkel tudjátok követni mozgását.
- Nos. Most kicsit mesélni fogok nektek, akár akarjátok, akár nem. Fontos, hogy megértsétek halálotok okát, és tudjátok, hogy mi fog ezután történni hőn szeretett világotokban. - kezdi felvezetni a dolgot a Démon. Társai továbbra is az asztalnál ülnek, bár némelyikük már elkezdett fészkelődni, amiből arra lehet következtetni, hogy hamarosan történni fog valami. - Mint tudjátok, a pokol nem a legkellemesebb hely. Még nekünk démonoknak sem. Társaim és én úgy döntöttünk, hogy kitörünk a tűzkatlanból, és egy annál kellemesebb helyre költözünk. Választásunk a ti világotokra esett. - járkálás közben mindenki előtt megáll néhány másodpercre, és tűnődve végigmér bennetek. -Erre irányuló tervünk hamarosan a második szakaszába lép, és nektek esélyetek sincsen, hogy megmentsétek a földet. Sőt, hogy őszinte legyek, inkább a saját épségetekért kellene aggódnotok... - fejezi be kuncogva a meséjét, majd odasétál a kőasztalhoz, és a többi Démonhoz kezd el beszélni.
- Malaphar, Sallos, és Zagan. Ti menjetek előre és készítsétek elő a következő fázist. Hamarosan utánatok megyünk. - a megszólítottak ugyan nem repesnek az örömtől, hogy ki kell hagyniuk egy ilyen alkalmat, mégsem tehetnek mást, minthogy engedelmeskednek a parancsnak, és egy szempillantásnyi idő alatt eltűnnek a székeikről, mintha ott sem lettek volna.
Az itt maradt démonok közül az asztalnál ülők lassan állóhelyzetbe tornásszák magukat, és gonoszul vigyorogva méregetnek titeket vörösen izzó szemeikkel. Végül Azazel is csatlakozik hozzájuk, és melléjük áll.
- Most pedig játszani fogunk kicsit. Általában azonnal porrá zúzzuk ellenségeinket, ám a Ti esetetekben megengedhetünk magunknak egy kis kivételt, azt hiszem. Ők itt a hadvezéreim, Alastair, és Naberius. Imdának harcolni, így tőlük nem tagadom meg a harc lehetőségét, bár elismerem, hogy szívesen végeznék egymagam veletek. - int hanyagul két társa felé. - Eljött a harc ideje! - fejezi be mondandóját, majd csettint egyet, és érzitek, hogy a lábaitokat a földhöz láncoló mágikus igék megszűnnek, és szabadon tudtok mozogni ismét.
A három démon a már kialakult kettes csoportok elé áll, így Shiori-Masaki, Shun-Aya, és Maya-Suke párosok kapnak egy-egy démont. Azazel Masakiékat, Alastair Sukééket, Naberius pedig Shunékat veszi célba.
Mivel a három démon továbbra is csak előttetek áll, és vigyorogva méreget titeket, lehetőségetek nyílik elsőnek támadni. Ne becsüljétek alá ellenfeleitek, hiszen a legerősebb démonok közé tartoznak, és nem árulok el nagy titkot ha azt mondom, hogy a kidouk hatástalanok velük szemben, mivel immunisak rá. Csak és kizárólag a fizikai képességeitekre hagyatkozhattok.

Végezetül ellenfeleitek:

Azazel:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 2s10n7o

Alastair:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 2ih4fhz

Naberius:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 255j7dw
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te36000/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptySzer. Dec. 22, 2010 4:34 am

Mint mindig, most is játszik ajkamon a mosoly: ha megölnének se tudnám elpötyögni, hogy hányadik alkalommal néztek már minket egy párnak Sukéval. Féloldalasan pislogtam fel a magas, őszes bishire, aki a szaké mennyisége miatti aggódásban veszthette el egykori hajszínét- vagy lehet, gyárilag készült albínónak; erről még sosem volt alkalmam megkérdezni. Tény, hogy én is egészen csinoska vagyok, még némi túlzással szépnek is lehet nevezni, meg ő is aranyos meg minden, de szerintem egyikünk fejében se fordult meg a gondolat, hogy nem tesókként gondoljunk a másikra, vagy nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon jó meg fontos és becses barátként. Személyében kaptam meg azt, akire támaszkodhattam: jobban számíthattam rá, mint régen Kaira, aki haverjaival folyton az utcát járta. S bár hiába voltam többnyire negatív véleménnyel a még egyetlen élő rokonomról, azt mindenképpen el kellett ismernem, hogy mindig ott volt, ha kellett valaki, aki megvédjen. Például este, mikor különóráról siettem hazafelé, fiatal hímek kisebb csoportja megtámadott; ő elszántan, néha nagyobb plezúrokat is beszerezve, de szétverte őket. Nos, tény, hogy Suke is ugyanilyen volt: bárhol, bármikor zaklathattam, akkor meg főleg, ha kaját vittem neki. Majd egyszer biztos felnövök ahhoz, hogy egyedül oldjam meg a bajaimat, ne sírjak senkinek sem, csak nagyon ritkán, meg majd biztos megtalálom a magamét újra... de addig maradok az a szerencsétlen és többnyire azért életvidám lány, aki vagyok úgy általában. (Arról azért nem nyilatkoznék, hogy mi zajlik akkor, ha valaki túl korán zavar fel egy-egy édesebb álmomból. Ilyen esetekben gyakran nem érik meg azt, hogy ép lábbal hagyják el a szobámat.. De ettől eltekintve én tényleg ártatlan és nagyon cuki vagyok. Tényleg:o)
- Pacsi, Ayácska. Majd megyünk együtt vadászni hímekre Karakurában. - böktem meg az oldalát játékosan, és adtam ki magamból egyúttal a figyelő szemek miatti frusztrációt. Nem csak én vagyok úgy vele, hogy ki kellene nyomni azokat a pilácsokat, vagy... vagy esetleg egy csinos kis sokkolóval eljátszani míg lefogjuk a dögöket(*.*); ez is biztos volt. S míg a ruhámból a nedvességet csavargattam csöppet sem lelkesen, eszembe jutott az a nagyon zseniális ötlet, hogy Szukcsi zanpuja jég vagy fagy vagy... na, hideg alapú, és ha mondom neki, biztos behidegel*.* Mondjuk egy kellemes 25°Cnak még örülnék is a jelenlegi ~400°C helyett, szóval már a cselekvés határán állva kezdtem el bökdösni őt is, mikor Azazel és a talpszarjai felbukkantak. Mélységesen egyetértettem Masakival és a többi zsörtölődővel, egy sziklán ülve szívesebben ráztam volna láthatatlan láncaimat, valami egyedi kis műt komponálva. Az előbb elmorgottak mellé még további javaslatokat is tettem, hogy hova és hogyan dugdossák saját és egymás fegyvereit ahelyett, hogy minket marionettesítettek volna. Kezdtem beteges vágyat érezni aziránt, hogy amúgy is régen használt láncfűrészem valami csinos kis kidou segítségével ideteleportáljam- amikor is az a köcsög Shio kínzásával félbeszakította eszmefuttatásom. Nekem is vízszintesbe szaladt a képem, hát még Masakinak; akinek lételeme volt a káromkodás és szentségelés. Sejtettem, hogy ha elszabadulunk, kire fogja magát rávetni őrjöngve... és szívesen segítettem volna neki körbetekerni a nyakán a belét. Macska módra fújtatva javasoltam a megdöglési módszert a bennmaradt három rohadéknak, és csillogószemekkel táncoltam Szukcsi mellé, zanpakutuomat dobálva fel-le.
- Anyátok nem mondta, hogy a bevándorlás bűncselekmény?- gügyögtem a személyre szabott terminátornak, és valami beteges következtetést vontam le arról, hogy ha olyan kis vörös, lehet neki is van köze a tűz elemhez. Majd meglátjuk, ki a tüzesebb...*.*
- Bátyus, mit szólnál hozzá, ha félig szénné égett mirelitet gyártanán? Aztán megetetjük Yucival azzal a szöveggel, hogy cápaa...- adtam elő vigyorogva újabb beteg ötletem, és lesz ami lesz alapon, jelenleg haditervek nélkül rontottam rá Alastairra. Szukcsi majd úgyis fedez ebben a körben, az a dolga... S ha már játék, miért ne játsszak én is?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te34000/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Jan. 17, 2011 12:11 am

A Démon arroganciája elég rohamosan kezdi felhúzni bennem a pumpát. Sajnos be kell látnunk, hogy lépéselőnyben vannak velünk szemben, és komoly előnyre tettek szert. Hazai pályán vannak, ráadásul mozdulni sem tudunk ettől a mágiától, amivel a földhöz szögeztek minket. A kilátásaink elég ködösek, hogy egyszerűen fogalmazzak. Gyakorlatilag ki vagyunk szolgáltatva ezeknek a beteg állatoknak az akaratának, és semmit sem tudunk tenni az ellen, amire esetleg készülnek. Könnyűszerrel kivégezhetnének mindannyiunkat egy támadással ebben a helyzetben, de úgy tűnik, még húzni akarják kicsit a dolgokat. Igazából meg sem lepődök, hisz démonokról van szó. Bár nem tudok róluk sokat, sőt szinte semmit, annyit az első találkozásunk után le tudtam következtetni, hogy beteg, nagy pofájú, egomán állatok. Nyilván van mire nagyképűnek lenniük, de szerintem Ők sem sérthetetlenek. Ezen a világon semmi nem az. Mégis, Azazel túlzott nagyképűsége felhúz, mert nem szeretem, ha arcolnak a közelemben. Egyedül Yuu-chant viselem el, Őt meg nyilvánvaló okokból. Valamit sürgősen ki kéne találni, ám a nagy melegtől meg a folyamatos inzultálástól abszolút nem tudok koncentrálni. Ha egyedül lennék ilyen helyzetben nem lenne semmi gond, mert csak Én vesznék egyedül, most azonban hatan vagyunk, és bár önszántukból jöttek velünk a Vaizardok, a lelkiismeretem nem viselné el, ha miattam érne ma itt véget az életük. Ha esetleg megszabadulhatnék ettől a béklyótól, ami a földhöz ragaszt, könnyebb dolgom lenne, de akárhogy is próbálom magam kiszabadítani, és akármennyi lélekenergiámat szabadítom fel, nem enged. Egyfelől jogos, hisz ki más értene jobban a démonmágiához, mint egy démon? Másfelől viszont eléggé ront az önbecsülésemen ,hogy kapitány létemre nem tudok kiszabadulni egy kidou fogva tartó hatása alól, még ha egy ilyen erős Démon csinálta is azt. Masakit megértem, én is legszívesebben végigkáromkodnám az egészet, de ezzel nem segít semmit a helyzetünkön, sőt, csak ront, mert úgy létszik, hogy ezek a dögök nem szeretik, ha inzultálják őket. Ekkora egóval nem is csodálom mondjuk.
Akármennyire is szeretnék segíteni Shionak, kénytelen vagyok végignézni, illetve végighallgatni a kínázást. Mindig is elítéltem az értelmetlen erőszakot, ez pedig bőven kimeríti azt. A dühtől annyira remegek és ideges vagyok, hogy megszólalni sem tudok, de lehet jobb is, mert nem is tudom mit zúdítanék erre a mocsokra. Legalább Shiorol leszállt. Remélem kiörömködte magát, mert ezután sok dolog nem lesz számára, aminek így örülhetne.
- Remélem boldog vagy...már nem sokáig leszel az. - mondom a dühtől remegő hanggal a Démonnak. Nem létezik arra megfelelő kifejezés, hogy hogyan, és miként végeznék ezzel a mocsokkal, de egy biztos, megtalálnám a módját, hogy jó hosszan, és fájdalmasan végezzem ki úgy, hogy még a végén ő könyörögjön a halálért. Erre azonban sajnos még várnom kell, bármennyire is szeretném. Úgy tűnik, hogy Azazel valami szóvívő lehetett előző életében, emberként, mert rohadt nagy pofával áldotta meg a démoni élet. Én legszívesebben már harcolnék, és mihamarabb véget vetnék ennek az egésznek, de ez nyilván egyik démont sem érdekli különösebben a jelenlévők közül. Továbbra is vergődve, tehetetlenül hallgatom végig a világmegváltó terveiket, amikkel tönkre akarják tenni mind azt, ami számunkra kedves. Ezt már csak elvből sem engedhetem, és nyilván a többiek is így vannak ezzel.
- Azt majd meglátjuk... - sziszegem összeszorított fogaim közül a szavakat Azazelnek. Már ráordítanék, hogy szedje le rólunk ezeket a tetves bilincseket, ha már akarnak tőlünk valamit, mikor óhajom teljesül, és egy pillanat múlva ismét tudok mozogni. Gyorsan meg is ropogtatom elgémberedett végtagjaimat, és Aokit azonnal a kezembe kapom, harcra kész állapotba. Egyből Maya elé sorolok, hogy elsősorban Őt védjem, ha támadásra kerül sor. Nem szándékozom egyetlen barátomat sem elveszíteni egy ilyen értelmetlen hülyeség miatt. Úgy tűnik, hogy a démonok arroganciája túlszárnyalja a képzeleteimet, mivel hárman távoznak a jelenlévők közül. Lehet, hogy erősek, viszont mi sem vagyunk éppenséggel azok a gyenge fajták.
- Meg fogjátok bánni, hogy csak hárman jöttök ellenünk. Ez jelenti a végeteket. - mondom vigyorogva Alastairnak, aki vigyorogva lóbálja előttünk a kardját. Látszólag abszolút nem veszi komolyan a harcot, és ez jelenti az előnyt nekünk.
Maya kérdésére csak némán bólintok, és máris aktiválom shikaiomat. Hiába vagyunk létszámfölényben, érzem, hogy ez a harc kemény, és véres lesz még így is. Mindenre fel kell készülnünk, és egy percig sem lankadhat a figyelmünk. Remélem a többiek is így gondolják, nem csak én, ellenkező esetben tényleg rövid harcnak nézünk elébe.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te32500/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Jan. 17, 2011 5:33 am

Észrevehetően kihúzta a démonoknál a gyufát a csapat eléggé felvágott nyelve. De mit vártak volna azután a tortúra után amivel ideráncigáltak minket? Hogy majd szépen csendben a hóhérbárd alá fekszünk és még helyeselni is fogjuk a megalomán apokaliptikus terveiket?... Ugyan már, ezt ők sem gondolhatták komolyan. Sokkal inkább látom mögötte az indíttatást, hogy az „udvariatlanságunk” miatt kínozhatnak kedvükre megtorlás címén. És miért is ne, ennek most pont én lettem az alanya. Azért mert Masaki egyet értett a kimondott véleményemmel? Csak azért mert megbénítottak még nem fogok behódolni. Nem adom meg nekik az örömöt arra, hogy a szenvedésemen szórakozzanak! De a mellkasomat szorító fájdalom kezdett elviselhetetlen mértéket ölteni. Hiába próbáltam erős maradni, úgy éreztem nem bírom tovább. Mivel nem tudtam mozdulni egyedül az arcom árulkodott az engem gyötrő kínokról, bárhogy is igyekeztem leplezni mindenki elől.
Engem ennyivel nem törnek meg… nem, bármennyire is fájt, nem könyörögtem kegyelemért. Ha úgy dönt végez velem, az iránta érzett gyűlöletet tükrözve a tekintetemben szeretném elhagyni ezt a világot. Tőlem nem várjon megalázkodást. De ezt az egészet csak fenyítésnek szánta. Számomra örökkévalóságnak tűnő néhány másodperc után ugyanis enyhült a szorítás, és ha a bénultságom nem tartott volna továbbra is talpon, biztos hogy összeesem. De bevallom örültem, hogy senkinek sem kellett úgy látnia. Főleg nem Masakinak. Épp elég, hogy azt hiszi ő provokálta ki nekem ezt a büntetést, holott én soha sem fogom hibáztathatni amiatt, hogy ő akár meggondolatlanul is, de hezitálás nélkül szembe mer szegülni bármivel. Sőt inkább irigylem a bátorságát…
-Lecke?... azt hiszed ennyi elég ahhoz, hogy megalázkodjon előtted?… -sziszegtem a fogaim között Masakira pillantva, hogy tudassam vele minden rendben van. Azért én sem csak az a tipikus megmentendő fruska vagyok, aki haja szálának az épségéért kell aggódni, és ezt ő szerintem nagyon jól tudja. De nem kívánom ennek az aljanépnek, hogy igazán felingereljék, mert akkor nem köszönik meg amit kapni fognak. Utálkozó és dacos tekintettel álltam, ahogy Azazel sétálgatva mustrálni kezdett minket. A beszámolóját hallgatva cseppet sem lepődtem meg az önző indíttatásaikon. Csak mert nekünk nem jó, igázzunk le egy egész világot… Remek… ennyi erővel mi is megtehettük volna ugyanezt mikor elmenekültünk Soul Society-ből. Kitaszítottak a világunkból? Foglaljunk el magunknak egy újat! Ilyen egyszerű… hogy ez nekem miért nem jutott eddig eszembe… És ha nem tűnt volna fel neki, szerintem itt már mind egymás épségéért aggódunk első sorban. Azt hiszem lassan levonhatom a konzekvenciát, hogy a démonok nem valami eszes lények. De elég veszélyes ha a butaság erővel és hatalommal párosul. Nagyon sok ember szenvedett és fog is még szenvedni miatta…
De nem volt túl sok időm ezen gondolkodni, mert nemsokára ismét konzultálni kezdett a többi démonnal, és a minket fogva tartó béklyók egy szempillantás alatt megszűntek. Ahogy ismét a éreztem a súlyom, egy pillanatra meginogtam,és majdnem elvesztettem az egyensúlyom. Valószínűleg még az előbbiek utóhatása lehetett, de próbáltam hamar összeszedni magam, mert úgy láttam most jött el a harc ideje. De támadni még nem állt szándékukban, azt hiszem először erőfelmérést tartottak. Vagy csak provokálni akartak minket egy-egy meggondolatlan támadásra? Én mindenesetre nem fogom elkapkodni a dolgokat. Főleg mert a mi kis csapatunkban Masakinál van az erő, nálam pedig a higgadtság ütőkártyája. Ha jól egyesítjük őket, szerintem nem lesz gond megküzdeni ezzel a démonnal, mégha mi pont a szószólójukat kaptuk is…
Az biztos, hogy én nem fogom megtenni a kezdő lépést, már csak azért sem, mert a végén még eluralkodna rajtam az Azazel iránt érzett bosszúvágyam. Szívesen visszaadnám neki amit tőle kaptam az előbb, de nem fogom hagyni, hogy az ilyen kicsinyes érzések miatt elveszítsem a hidegvérem. Egyelőre csak készenlétbe helyeztem Shugotenshit, és Masakira pillantottam, hogy mit tervez tenni amiben támogathatom.
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Cl0te16000/30000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (16000/30000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 EmptyVas. Márc. 06, 2011 8:29 am

Kicsit aggasztott ez az egész helyzet, dehát majd úgy is megoldjuk, mint eddig mindent. Legalábbis nagyon-nagyon-nagyon-nagyon reméltem, hogy nem patkolunk el egy ilyen feladaton, és ragadunk örökre a pokolban. Valahogy nem fűlik a fogam a folytonos forrósághoz. Nem tenne jót a szép, és bársonyos bőrömnek. Tuti kiszáradnék, vagy valami. :/ Na, de amúgy meg már az is eléggé zavart, hogy csak úgy a földhöz ragasztottak minket. Nem szeretem, ha így próbálnak maradásra bírni, Toshi-chan meg egyenesen utálja.
A helyzetet még tovább rontotta Masaki igazán nagy szája. Mondjuk, egyáltalán nem hibáztatom, vagy valami, mert szerintem Toshi-chan is így reagálta volna le a dolgokat, de na. Most szegény Shionak kell szenvednie.

- Be lehet fejezni seggarcú! – üvöltöm Azazel felé béklyómban ficánkolva, hátha sikerül megtörnöm a kidouszerű valamit. Azonban ez nem sikerül, s így magatehetetlenül kell végig néznem, ahogy Shiot kínozzák. Természetesen kétlem, hogy a többiek is tétlenül néznék ezt az egészet, bár ami a shinigamit illeti… eléggé meglepett, hiszen nem gondoltam volna, hogy ennyire kiakad, amiért ezt teszi az a rohadék Shioval. Mondjuk úgy, hogy kellemesen csalódtam benne. Igazából már azon is meglepődtem, hogy nem próbált meg rögtön első percben letartóztatni minket. Habár engem nem tudna miért letartóztatni, elvégre én végülis engedéllyel tartózkodom Karakurában, és nem szöktem meg Seireiteitől. Az már viszont egy másik sztori, hogy azóta úgy tűnik, elfelejtkeztek rólam, mert már új kapitánya van a 11. osztagnak. De valahogy nem is érdekel… Nincs sok kedvem visszamenni ahhoz a sok ütődött szabálykövető vadbaromhoz. -.-’ Sose kedveltem a szabályokat, és betartani se tartottam be őket teljesen. Nem vagyok az a szabálykövető típus, aki tűri, hogy irányítsák.
- Mégis miből gondoltátok, hogy engedni fogjuk? Nem tehetitek be csak úgy a mocskos patátokat az emberi világba. – kiáltottam a démonok felé. Még hogy otthonukká varázsolják Karakurát. Jó, hogy nem kell nekik az egész világegyetem. Na, a fasza lenne… A hócipőm is tele van már az ilyen nagyra vágyó idiótákkal. Kezdve azzal a degenerált Aizennel… -.-
Meglepetten vettem észre, hogy a fogva tartó technika hirtelen eltűnik, s lábaimat, kezeimet ismét mozgatni tudom. Gondolom megunták, hogy csak állunk egyhelyben. Ha rohangálhatunk, az már számukra sokkal élvezetesebb lehet. Elvégre nem leszünk olyan könnyűprédák, mintha csak állnánk, mint az a bizonyos testrész a lagziban. Elegem van már az ilyen rohadékokból.
- Lássuk, mit tudsz, nyomoronc. Az anyám szebben néz ki egy cápatámadás után, mint te, emokirály! – mondtam enyhén szólva is hisztisen. Ki tudja, talán sikerül ennyivel is felhúzni az agyát, s remélem tényleg bejött a próbálkozás, mert ha nem akkor lehet, hogy oltári nagy szarban lennénk Shunnal. Azért egyikünk ereje se végtelen, ráadásul még csak azt se tudjuk igazán, hogy az ő erejük milyen lehet. Mondjuk ettől függetlenül, elő húztam kardom, és meglódultam a hosszú hajú herceg felé, hogy megnyirbáljam kicsit a loboncát..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Démonok Karakurában //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-