-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Börtönlázadás //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Zendo Salo
Bounto
Bounto
Zendo Salo

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 56
Age : 28
Tartózkodási hely : Karakura town
Registration date : 2010. Jun. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 Cl0te5000/10000Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Börtönlázadás //Lezárva//   Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Jún. 25, 2010 11:19 pm

Börtönlázadás

Most talán képes vagyok segíteni a Bountok-nak, ezét elindulok Soul Society-be, hogy megmentsem a fajtársaimat, az esetleges haláltól. Katsuya Youko az elsődleges bounto, akit megkell keresnem. De előtte még keresek egy olyan helyet, ahol nyugodtan megnyithatok egy átjárot, a rabok megmentéséhez. A házam körül találtam is egy helyet, a kívánt átjáró megnyitásához. Soul Society-be nehéz bejutni, de mikor ekkora a felfordulás, akkor nagyon is könnyű a betörést végrehajtani. Mikor odaértem Seireitei-be, egyből a börtönfelé vettem az irányt, nem akartam, hogy még a végén valamilyen shinigami elkapjon. Rengeteg a szökött rab, a szokásos fekete-fehér csíkos ruháról lehet megismerni őket, csoportokban, vagy éppen egyedül szöktek, rengetegen vannak, nem is hittem volna, hogy ennyi rabja van Soul Society-nek, főleg, hogy még Bounto is van egy pár ebben a börtönben. Vannak teremtmények, hogy mégcsak észresem vesznek, de van olyan is, aki még meg is szólított. Nem is csoda, hogy ez a sok rab fellázadt a shinigamik, és Soul Society ellen. Nem tudom, hogy a Bounto társamat merre, vagy hol keressem, de biztos ami biztos, a börtön bejáratához megyek, hátha ott megtalálom majd. Már eléggé közeljárok a börtön-nek a bejáratához, de még nem láttam bounto-t sehol. Megkérdeztem egy rabot hátha tud valamit: - Várjon, uram! Nem látott errefele bounto-t, vagy bounto-kat? -de ezek a rab rám sem hederített. Na mindegy megyek tovább, befele a börtönbe, hátha majd találkozom eggyel. Már elég közeljárok, a börtön bejáratához.
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 Cl0te30150/45000Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Börtönlázadás //Lezárva//   Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 5:29 am

Morcos képpel haladtam a börtönkomplexum felé vezető úton. Egy lázadás nem a vicc kategóriába esik, bárki is találta ki, hogy egy 6. tiszt elegendő lesz a megfékezésére, bizonyára nem volt a józan eszénél. Ráadásul pont a 8. osztagból kellett küldeni az erre kijelölt shinigamit! Szépen hangzik az a megfogalmazás, hogy a hachibantai a vidámság és a könnyed munkavégzés fellegvára, de én inkább úgy mondanám, hogy oda gyűlnek össze a lusta disznók. Kuroi Shouta eltűnése azt jelentette, hogy vagy bajba került, vagy békésen alszik valahol bent. Egyik se lenne túl meglepő. Ha eleve engem küldenek, vagy bárki mást az öt gundanchou közül, már réges-rég rend és fegyelem lenne a börtönben. Elvégre mi, a 2. osztag ennek és a Seireiteien belüli egyéb konfliktusoknak vagyunk a szakértői. Nem azért vagyunk, hogy a munkára alkalmatlan halálistenek után takarítsunk fel. Mivel közeledtem a létesítmény felé, behúzódtam a fák árnyékába és a növények rejtekében folytattam a megközelítést. Pár perc múlva megérkeztem az erdő széléhez, innen már jól lehetett látni az épületet. A főkapu lerombolva, őrök sehol, bentről pedig még ide is lehetett hallani az üvöltözést és a zajt amit a rabok okoztak. Micsoda káosz... Nem lennék rajta meglepve ha jó pár rab mászkálna már szabadon, ki tudja mióta áll tárva-nyitva a kapu. Gyorsan előhúztam az adóvevőm és megtettem az első jelentésem, egyben kértem egy keresőcsapatot a környék átfésülésére. Szinte még el se tettem a komlinket, de máris arra lettem figyelmes, hogy újabb szökevények távoznak a főkapun keresztül, méghozzá futólépésben. A lélekenergiájuk alapján - pontosabban abból kiindulva hogy azt nem érzem - arra tippeltem, hogy a bounto részleggel találtam magam szembe. Normál esetben nem kéne hogy bábjuk legyen, azonban mivel a bábokat nem semmisítik meg, hanem egy speciális raktárban tartják a komplexum mélyén, elképzelhető hogy páran vissza tudták szerezni azokat az eszközöket, amelyek segítségével ártalmatlan emberekből veszedelmes ellenfelekké avanzsálnak. Mint az Internálási egység egykori vezetője, kötelességem volt megakadályozni, hogy további rabok szabaduljanak ki a börtönből, így az oldalamon függő baseball-ütőt lecsatoltam és azt lengetve fedtem fel magam a fák által nyújtott rejtekhelyem elhagyva. Sétafikálás közben elmormoltam egy idézést, majd jó hangosan a távozni készülő bountókra kiáltottam.
- A Gotei 13 nevében én, Sakai Kotomi, a 2. osztag hadnagya, felszólítom önöket, hogy térjenek vissza a börtönlétesítmény területére! Ha nem engedelmeskednek, kénytelen leszek erőszakkal megváltoztatni a véleményüket!
Megjelenésem hatására a rabok megtorpantak és rám meredtek, de figyelmeztetésem csupán derültséget keltett közöttük. Bizonyára arra gondoltak, hogy sok lúd disznót győz alapon nem jelentek rájuk fenyegetést. Alaposan alábecsülnek, ha így vélekednek. Ha valamiben van tapasztalatom a fiatal shinigami-létem ellenére, az a sok ellenfél elleni küzdelem. A Féregbolyban számtalanszor támadtak rám egyszerre tucatnyian és a legsúlyosabb sérülés amit összeszedtem, az egy kék folt volt a sípcsontomon. A bountók összenéztek és megrohamoztak, elkövetve a legnagyobb hibát amit elkövethettek. Ütőmet vízszintesen meglendítettem, miközben kimondtam az előbbi idézéshez tartozó kidou nevét.
- Hadou no sanjuuni! Oukasen!
A fegyverem felületéről széles ívben tört elő a sárga energia, mely egyenesen a foglyok felé tartott. Mágiám kifejezetten gyenge rossz lélekenergia-használatomnak köszönhetően, így az egyébként komolyabb sérülés okozására is alkalmas kidou most legfeljebb arra lesz jó, hogy a rabok egy részét ártalmatlanítsam. Nekem pont jó volt így, hiszen nem akartam nekik ártani, csak meg akartam állítani őket. Ezt követően a technikámat elkerülő rabok közé vetettem magam, "fa" testápolóm pedig követhetetlen mozdulatokkal táncolt a kezemben, ahogy megkíséreltem a szökevényeket mozgásképtelenné tenni vele, leginkább a lábukra, térdükre és a fejükre célozva.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Börtönlázadás //Lezárva//   Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 7:39 am

Kikuchi Aya
Sikerül kihallgatnod, ahogy néhány férfi arról beszél, hogy talán sikerül tervüket megvalósítani, a szabadon engedett a rabok által keltett zűrzavar közben. Mivel úgy gondolod, hogy úgyse vesznek észre, ha eddig se tették, még közelebb mész, és bekukucskálsz a nyitott ajtón, hátha meglátod, hogy kik is beszélgetnek, hiszen egyikük hangja talán ismerős is lehet. Az ajtó halk nyikordulására nem figyelnek fel, azonban sikerül belerúgnod valami fémesbe, ami hangosan zörögve csúszott végig az aula kövén. A három férfi, akit sikerült meglátnod, azonnal az ajtó felé fordul, majd az egyik el is indul felé. Meglepetésedre fel is ismered ezt a személyt, hiszen nagyjából akkor csatlakozott a 11. osztaghoz, amikor te voltál ott a kapitány, ráadásul egész jó kapcsolatod is volt vele.

    1) Első lehetőséged, hogy az ajtó mellett lapulva várod meg az érkezőt, és Toshi segítségével – vagy nélküle – megpróbálod elcsalogatni, vagy elvonszolni az ismerős férfit, hátha sikerül kiszedned belőle, hogy mi is folyik itt.

    2) Semmiképp se szeretnéd, hogy rád találjanak, így elmenekülsz a helyszínről, azonban tervezed, hogy visszatérsz, egy tervvel a tarsolyodban.



Sakai Kotomi
Kidouddal sikerül néhány bountot hatástalanítanod, így azok eszméletlenül rogynak össze. A maradékmenekülő úgy dönt, hogy nem menekül el, és szembe száll veled. Mivel nem épp csapatépítő tréningen vettek részt az elmúlt hónapokban/években, ezért teljesen koordinálatlanul támadnak rád, sőt van, hogy egymást is kiütik, ami számodra csak jót jelenthet. Ellenfeleid száma egyre fogyatkozik, s egyikőjük se hívja elő bábját, ami csak annyit jelenthet, hogy nem lopták el őket a megőrzőből. Ez meg könnyítheti a dolgod, hiszen így a bountok csak saját fizikai erejükre hagyatkozhatnak.
Egyikük azonban csak nyugodtan álldogál egy fának dőlve, és jókat kuncog a többi próbálkozón. Ha észre veszed a fánál ácsorgó férfit, talán a kezében lévő le-föl gördülő jojót is megláthatod. Valószínűleg az lehet bábjának médiuma.
A rád támadó bountok száma már csak kettőre csappant, így a fának támaszkodó férfi lassacskán megindul feléd, jojójával játszadozva. Arcán önelégült mosoly látszik, szeme önbizalomtól csillog.
- Ezeket a pojácákat sikerült kiütnöd, de lássuk, velem elbánsz-e, kicsi lány – mosolyog továbbra is, majd egyenesen feléd löki játékszerét. – Ziege dich, Anton – mormolja.
A báb előhívása következtében felkavarodik a por, ám amint ez leülepszik, láthatóvá válik, a körülbelül 150 centi magas, teljesen sötét kisfiúalak, mely nagy valószínűséggel ellenfeled bábja lehet. Két kezében egy-egy kéken világító jojóval, melyek folyamatos mozgásban vannak.


Katsuya Youko
Nem sikerült súlyosan megsebesítened ellenfeled, ráadásul a jégtüskéket is sikerült kikerülnie. Önelégült vigyorral tekintett rád, amikor elérte őt bábod jeges lehelete, azonban még időben sikerült elugrania, de még így is jéggé fagyott jobb lába. Halkan szitkozódva vonszolta maga után összefagyott lábát egy darabon, majd ismét feléd fordul teljes testével, és próbál nem foglalkozni megfagyott lábával. Fájdalomtól eltorzult arccal emeli fel két karját, valószínűleg valamilyen kidout akar használni.
- Hehh… Azt hiszem, hogy kicsit alábecsültelek… Még egyszer viszont nem fogom elkövetni ugyan ezt a hibát. Hadou 04: Byakurai! – mondja, mire egy sárga energiavillám kezd el feléd haladni. Ha nem térsz ki előle időben, súlyos sérülést is okozhat vele. Azonban míg a kidoura figyelsz, a shinigami ezt kihasználja, és ismét támadásba lendül katanájával a kezében. Ha nem figyelsz, könnyen a vesztedet is okozhatja ez a támadás.


Zendo Salo
Ahogy beljebb haladsz a létesítményben, úgy találsz egyre több shinigamit a földön heverve. Néhányuk még életben van, ám akad, akikkel végeztek a menekülő rabok. A közelben lévő egyik ajtó mögül csatazajokat hallhatsz, valamint egy nő, és egy férfi hangját, ahogy néha-néha megszólalnak. Valószínűleg egymással harcolhatnak, így abban a reményben, hogy egyikőjük a társad, benyitsz. Az ajtó mögött valóban két alakot pillantasz meg, ám pont a shinigami mögött találod magad, aki épp egy kidouval próbálja semlegesíteni Youkot. Rajtad áll, hogy megvéded-e a bajba jutott lányt, vagy pedig egyszerűen hagyod, hogy végezzen vele a volt shinigami.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 Cl0te16000/30000Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Börtönlázadás //Lezárva//   Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Jún. 30, 2010 7:15 am

Miután túl voltam Lacos bűzös plüsspopsi puszilgatásán, közelebb osontam az ajtóhoz. Sajnos azonban még így se hallottam rendesen, hogy miről is beszélnek, így arra gondoltam, hogy még közelebb mászok, csak hogy biztosan jól halljam, amit hallani fogok. Az már rendben, hogy egyikőjük hangja furcsán ismerős, mintha már hallottam volna ezelőtt, de most így nem ugrik be. Főleg mivel még nem is láttam az arcát, és így abszolúte sötét vagyok arcügyileg, meg beazonosítás téren. Mások szerint amúgy is, de ez már más tészta. A bejárathoz érve, az ajtót minden probléma nélkül sikerül kinyitnom, csak egy kicsit nyikorgott, így legszívesebben ugrálnék az örömtől, hogy nem sikerült elszúrnom egy ilyen egyszerű feladatot. Vagyis… de… sikerül elszúrnom, ugyanis a nagy örömködésben belerúgok valami fémes tárgyba, ami zörögve szánkázik végig a fél aula járólapján, felkeltve még a holtakat is. Bazinagy barackos bukta~~~! >.< Pici buksimat csapkodva, meg a hülyeségemet szidva kukucskálok be a nyitott ajtón, reménykedve, hogy nem tűnt fel senkinek a zörgés. Haaatalmas nagy bánatomra azonban mégiscsak feltűnt, hiszen szinte egy emberként fordulnak az ajtó felé, és bambulnak felém. Hirtelen meg is világosodok a hangot illetően, hiszen tulajdonosa is felém fordul. Arcomon a felismerés hirtelen kétségbeesettségbe vált, hiszen rájövök, hogy tényleg ismerem egyiküket, ráadásul köbö akkor jött shinigaminak, amikor én voltam a kapitány. Hallottam, hogy közeledik, és én a falhoz lapulva próbáltam meg nem összeroskadni a meglepettségtől, és ijedtségtől. Mély levegőt vettem, és bevártam az érkezőt. Amint kilépett az ajtón, máris el kezdtem neki pisszegni, hogy fordítsa már felém a hatalmas dinnyéjét, ami a nyakán csücsül, és bejött. Neki is, akárcsak nekem hasonló reakciója volt. Először sokkolódott, majd megijedt, végül úgy kellett elkapnom a grabancát, hogy ne oldjon kereket. Kérem szépen, milyen az, ha egy pasi megijed egy akkorka lánytól, mint én? Pedig aztán nem vagyok égi meszelő a 160~ centimmel… >.>
- Megkérdezhetem, hogy te mégis mit keresel itt? – kérdezem meg az ismeretlen ismerőstől, mert hát tényleg érdekel, hogy mégis mi a nyavaját csinál egy olyan helyen, ahol épp egy börtönlázadás folyik. Komolyan kiakaszt, és ha így halad tovább, Toshi-chan lesz az, aki kiporolja a popsiját. Mert tényleg átadom neki a dolgot, csak hogy örüljön neki, mert már kezdek bemorculni rá, és az nagyon nem jó. Tudok rosszabb is lenni, mint Toshi-chan, és azt tuti, hogy nem köszönné meg. >.>
- Javasolhatom, hogy máshol beszéljék meg a problémájukat? Ugyanis úgy hallom, hogy valaki közeledik. – veti közbe Lacos. Felfújt képpel ragadom meg a shinigami karját, és kezdem el gyorsan elvonszolni egy másik, közeli nyitott helyiség felé, ahol majd feldarabolom, megkínzom, meg megfenyegetem, hogy ha nem mond el mindent. És komolyan megteszem. Vagyis hát inkább a drága tesókám, de tuti, hogy megkapja, és nem fog menekülni. Fogadok, hogy még mártírkodni is fog egy sort, meg hogy őt csak belerángatták ebbe az egészbe, meg hogy semmi köze hozzá, csak véletlen járt erre… De majd én úgyis kiszedem belőle az igazságot, mert én vagyok Übercuki-Aya-chan, Karakura egyik szuperhőse a sok közül, hála Don Kanonjinak, Konnak és Urahara, meg Kurosaki gyerekeinek. Pedig tök szupcsi lett volna, ha egyedül én lennék Karakura város egyetlen idétlen jelmezes szupcsihősöcskéje. Tök jó lett volna! *.*
- Szóval… hallgatlak… – mondom durcizva az újabb árulónak.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 Cl0te7500/10000Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (7500/10000)

Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Börtönlázadás //Lezárva//   Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Júl. 02, 2010 6:53 am

Arcomon gúnyos vigyor jelent meg, mikor mégis félremászott a támadásom elől: jobb lába azonban mégis megfagyott. Valószínűleg kislányos vigyort hallatna, ha kardommal összetörném a megfagyott testrészt...
- Lám csak lám, mintha lassabban mozognál, mint az előbb! - játszottam a meglepődést, és gúnyosan pislogtam rá. Eléggé idegesített, hogy ennyi ideje itt kell tökölnöm ezzel a semmirekellő, bűzlő alakkal. Jobb dolgom is van, mint Bűzpamacsot ütlegelni! Nem vagyok szadista, másrészt meg a fulladásos halál veszélye kerülget, és ettől az alaktól még az is kitelik, hogy akkor veti rám magát. Ha már hónapok óta nem fürdött, akkor ez az állat bármire képes. Szemforgatva mentem előle arrébb, és sóhajtva vettem tudomásul közlését.
- Ne aggódj, nem nagyon lesz legközelebb...- tágra nyílt szemmel meredtem az ujjából előtörő villámra, és tényleg csak milimétereken múlt, hogy nem maradtam ott. Sajgó bőröm volt erre a legjobb tanúbizonyság - bár ezt gyorsan korrigáltam azzal, hogy némi lélekszemcsét szívtam magamba. Csakhogy ezután felbukkant mögöttem, én pedig tényleg lepörgettem magam előtt az életem- nem jutok el a taichouhoz, nem fogom megmenteni azt a két szerencsétlent, és nem, nem találok magam mellé senkit sem. Eléggé kiábrándító volt a tudat, és legszívesebben tökön rúgtam volna a táncoló büdös hajléktalant, de nem tehettem. Egyrészt már túl késő volt, másrészt meg a drága cipőt nem ilyesmire kell használni!
- Agyő, drága Deze...- búcsúztam kedvenc bábomtól kísértetiesen halk hangon, és sóhajtva hunytam le a szemem, hogy megadjam magam a végzetnek...
Vissza az elejére Go down
Zendo Salo
Bounto
Bounto
Zendo Salo

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 56
Age : 28
Tartózkodási hely : Karakura town
Registration date : 2010. Jun. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 Cl0te5000/10000Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Börtönlázadás //Lezárva//   Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Júl. 04, 2010 2:16 am

Ahogy megyek egyre beljebb, lényegesen sok shinigami van meghalva. Meg is érdemlik a mocskok! Rengeteg bounto hal meg a shinigamik keze által. Csatazajokat hallok egy ajtó mögül, egy férfiét, és egy nőét. Egyből elindulok, a hangok erősödnek. Csatazajokat is hallok, biztosan harcolnak, lehet, hogy egy shinigami, és az is lehet, hogy egy bounto, akár még Youko is lehet az egyik harcoló fél. Az ajtóhoz már közel járok, mikor benyitottam megláttam, hogy a shinigami háta mögött vagyok, és, hogy egy kidou-val megakarja ölni Youkot. Mit kellene most tennem? Az én képességemmel egyenlőre nem tudok semmit sem tenni, maximum annyit, hogy megnézem ahogyan megölik. De hiszen akkor tényleg egy áruló vagyok, hagyom meghalni a társamat, anélkül, hogy valamit tennék, így biztosan nem lenne jó hírnevem, mondjuk eddig sem volt jó. Megpróbálhatok Rai odorival beugrani elé, de akkor viszont nekem lenne súlyos sérülésem. De viszont, a bábommal kilőhetem, de nem biztos, hogy lenne időm elő hívni, és még le is lőni. Tehát a Rai odoris terv biztosabb, mert ha nem sikerül időben lelőnöm, akkor aztán igazából áruló leszek. A francba, hogy ilyenkor nem tudok semmit sem tenni! Nem vagyok elég gyors sem! Ilyenkor lenne jó, ha erős lennék, vagy ha lenne egy társam, aki tudna segíteni, mivel így egyedül elég veszélyes Soul Society börtönében egyedül mászkálni, sok az ellenséges shinigami, nem tudom kiben bízhatok és, hogy kiben nem. Na jó, nem tehetek mást, Rai odorival megpróbálom közelharccal semlegesíteni, hátha jó sül ki belőle. Már közel járok, hogy elérjem a shinigamit, ezzel megmentve Youko-t.
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 Cl0te30150/45000Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Börtönlázadás //Lezárva//   Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Júl. 04, 2010 5:31 am

Ütőm és lábam nagyszerű csapatmunkát végezve ritkította a rám támadó bountókat. Ellenfeleim már kevésbé működtek együtt ilyen jól, ritkán kellett egyszerre többfelé figyelnem, többnyire sikerült úgy táncolni közöttük, hogy egyszerre csak egyikükkel kelljen törődnöm. Elhajoltam egy gyenge és lassú jobbhorog elől, majd bal lábamat az égbe lendítve helyeztem el egy erőteljes rúgást a férfi állcsúcsán, aki ettől a levegőbe emelkedve repült hátra, elsodorva és maga alá temetve egy társát. A következő bounto is a lábammal ismerkedhetett össze, miután a földön lévő talpamat elfordítva lendületet szereztem a forduláshoz és a levegőben lévővel meg jól pofán vertem őt. Alsó végtagjaim ezzel ismét a földre kerültek, de csak egy pillanatra, mivel két megtermett bounto egyszerre érkező támadása elől kénytelen voltam egy hátraszaltóval elugrani, így a két hústorony ökle egymás arcát találta meg. Nehézsúlyú bokszmeccsen legalább százszor megismételnék ezt az igen látványos kiütést, meg ahogy a két férfi elterült a földön. Menet közben ütőmet meglendítettem és gyomorba vágtam a következő önként jelentkező áldozatomat, majd egy szemüveges fickó elé szökkentem, akit nem szégyelltem a legnemesebb pontján megilletni, majd mielőtt még összegörnyedhetett volna, kisöpörtem alóla a lábát úgy, hogy először a feje ért földet a pillanatnyi szabadesés után. Szórványos harci üvöltések és az azt követő fájdalmas kiáltások jelezték munkám eredményességét, a néha reccsenő csontok pedig arról tanúskodtak, hogy bármennyire is próbáltam visszafogni magam, nem mindig sikerült tökéletesen. Ahogy egyre kevesebben lettek a lázadók, már jobban oda tudtam figyelni a környezetemre is, így az egyik fa mellett támaszkodó alak sem kerüli el a figyelmem. Igyekeztem rajta tartani a szemem, hogy még véletlenül se lephessen a jojóval játszó fickó. Könnyedén félretáncoltam egy újabb amatőr elől és tarkón vertem a fegyveremmel. Az ájultan összeeső test azt jelentette, hogy már csak ketten álltak velem szemben, ők is csak azért, mert az első kísérletem után még fel tudtak kelni. Most biztosra akartam menni, egy shunpóval kerültem eléjük és a térdkalácsukat leverve tettem őket járásra képtelenné. Körülöttem mindenfelé ájult vagy tehetetlenül nyöszörgő bountók hevertek, ők már biztosan nem jelentenek veszélyt addig, amíg meg nem érkezik a csapat, amelyik szépen átszállítja őket a 4. osztag fogdájába. Szembefordultam az utolsó megmaradt ellenfelemmel, aki habozás nélkül aktiválta a bábját. Fáradt sóhajjal vettem tudomásul a jojós kisfiú megjelenését.
- Egy. Nem vagyok kicsi. Kettő. Hibáztál, amikor előhívtad a bábod. Ha nem teszed meg, megúszod annyival, mint a többiek, de így nem tehetem meg, hogy visszafogom magam.
Válaszoltam az élcelődő megjegyzésére. Lány létemre azért elég magasnak számítok, nem is nézek ki gyereknek, nem tudom honnan vette az ötletet, hogy így próbáljon meg provokálni. Ami meg a másik témát illeti... nem szórakozhatok el itt sok időt, még be is kell hatolnom az épületbe. Ráadásul egy bábos bounto ellen még akár pórul is járhatok, ha alábecsülöm csak azért, mert már egyszer valaki elfogta. Baseball-ütőm markolatának végét enyhén megcsavartam, és előhúztam a szokatlan hüvelyből a zanpakutóm.
- Hikkake, Mayoi Neko!
Ejtettem ki a szavakat, melyek által az egyszerű kardból egy pár fémkaromban végződő kesztyű lett. Bár jobban szeretem nélkülözni a shikait, mivel így vívóstílusomból semmit sem profitálhatok, de köszönhetően annak, hogy egy macska ügyességére is szert teszek, most mégis alkalmasabbnak találtam kölcsönvenni a feladatra Mayoi Neko erejét a gyors eredmény érdekében. Arról nem is beszélve, hogy a báb hozzám hasonlóan szintén két fegyverrel rendelkezik. Nem mintha szándékomban állna összecsapni a kisfiúval, az én célom maga a bounto. Ha őt elintézem, a bábbal sem kell törődnöm. Megnövekedett sebességemmel meglepve a párost elsuhantam a báb mellett és már lendítettem is a jobbom, hogy karmaimat belemélyesszem a férfi mellkasába, ám ekkor alkaromra egy zsinór tekeredett és rövid úton visszarántotta a kezemet épp mielőtt célt értem volna. Meglepődve néztem hátra, és a hapsi vigyorát lekoppintó fiút pillantottam meg, aki egyik jojójával lasszózta be a karom. Végtagomat megrántva próbáltam ellenállni, amivel legalább azt sikerült elérnem, hogy ne emelkedjek a levegőbe, és csupán a földön csúszva közeledjek a báb felé. Kicsi a bors, de erős. Ám a 150 centis gyermekalak ezzel nem állt meg és másik játékszerét nagy tempóval felém lökte, kihasználva azt hogy most a jobb oldalam védtelen. Megpróbáltam elkerülni, de ez csak annyira volt elég, hogy ne telibe találjon, hanem csak végigszántsa a vállamat. Fájdalmasan szisszentem fel, ahogy a fém belemart a húsba. A sérüléssel megpróbáltam nem törődni, és szabad kezemmel megragadtam a zsinórt, jó erősen megrántva azt, aminek következtében a báb elvesztette kapcsolatát a talajjal és az egyik közeli fának repült. Szerencsére könnyű volt, az egyébként is átlagfeletti fizikai erőm pedig a shikainak köszönhetően kétszeresére növekedett, így a cirka negyven kilós test elhajítása így nem okozott gondot. A jobb karomról leoldódott a jojó zsinórja, így ismét szabadon mozgathattam mindkét kezem. A kisfiú a fejét megrázva feltápászkodott a földről, ezek szerint nem lehetetlen kiütni, bár kétségtelenül tartós anyagból készült ha ilyen gyorsan felállt. A játékszerek ismét felém szálltak, ám ezúttal már nem hagytam, hogy megkötözzön velük. Az első tárgyat a fémkesztyűmet használva félreütöttem, a másodikat viszont nemes egyszerűséggel elkaptam és alaposan meghúztam ismét röppályára állítva a bábot. Nem kegyelmeztem a felém szálló kicsiny alaknak, reptében elvágtam a torkát karmaimmal, ezzel arra kárhoztatva azt, hogy visszaalakuljon egy egyszerű jojó formájába. Fenyegető pillantást vetettem a bountóra, majd habozás nélkül elékerültem egy villámtánccal, és remélve azt, hogy a bábjának regenerálódása hosszabb időt vesz igénybe, mint az én támadásom, ismét a férfi mellkasa felé löktem a karmoknak köszönhetően úgy fél méterrel hosszabb öklöm.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Börtönlázadás //Lezárva//   Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Júl. 16, 2010 5:18 am

Kikuchi Aya
Miután magaddal rángattad az ismerős Shinigamit, és kérdőre vontad, az hangos sóhajjal ült le egy közeli székre. Egy pillanatig a padlót, és a körülöttetek lévő szemétdombot fixírozta, majd rád nézett.
- Az egész két hónapja kezdődött, amikor Nagai taichou magához hivatott. Azt kérte, hogy jöjjek el a börtönbe, és nézzek körül, mert úgy gondolta, hogy valami nem stimmel. Szerette volna ha utána nézek, és én meg is tettem. Kiderült, hogy néhány shinigami meg akart szöktetni néhány rabot. Elértem, hogy megbízzanak bennem, így engem is bevettek a csapatba. A kapitány természetesen mindenről értesítettem, ami történt, így folyamatosan informálva volt. – magyarázta. Eldöntheted, hogy hiszel neki, avagy sem, de az biztos, hogy a rabok ezt az egész ügyet nem intézhették belülről. Külső segítség is kellett hozzá.
Miután Dan elmesélte, hogy mi is történt, megbeszélitek, hogy visszatér az összeesküvőkhöz, hogy ne keltsen feltűnést az eltűnése. Nem lenne jó, ha bajba keveredne emiatt az egész miatt. Te tovább folytatod az utad, és végül kiérsz az épületből. Ha tovább sétálsz, és kimész a kapun, láthatod, hogy egy shinigami harcol egy szökni készülő bountoval. Eldöntheted, hogy segítesz-e neki, avagy sem.

Sakai Kotomi
A bounto bábját sikeresen deaktiváltad egy időre, így közel kerülhettél irányítójához. Ütésed célt ért, így ellenfeled ennek következtében a néhány fát kettészakítva repül jó néhány métert. A tőled nem is olyan messze heverő jojó hirtelen mocorogni kezd, majd ismét aktiválódik, jelezve, hogy a bounto még mindig életben van. Néhány pillanat múlva maga az ellen is megjelenik, és dühösen ront neked. Úgy tűnik, saját kezűleg akar elbánni veled, amiért merészeltél hozzá érni, s bábját is arra utasítja, hogy ne avatkozzon bele. Na igen, ez részéről ostoba húzás volt, hiszen ha egyszer sikerült deaktiválnod a bábját, akkor valószínűleg őt magát is el tudod intézni egy-két ütéssel, vagy rúgással.
A harc közben feltűnhet, hogy a közeletekben lévő fal mentén egy lány ácsorog, és figyeli, ahogy bountoval harcolsz. Felmerülhet benned, hogy talán köze lehet az eddigi eseményekhez, amilyen vígan nézi a műsort, így amint elintézed a férfit, máris indulhatsz a lányhoz kérdőre vonni, hogy mi köze van ehhez az egészhet.

Katsuya Youko és Zendo Salo
Felkészültél a halálra, és széttárt karokkal várod, hogy a kidou célt érjen, és végezzen veled, amikor Zendo megjelenik, és egy bounto technikával semlegesíti a shinigami támadását. Ez azt jelenti, Youko, hogy akadt egy hős lovagod, aki megmentette életedet. Most már közösen mehettek tovább, és járhatjátok végig a börtönt. Azonban vigyáznotok kell, hiszen a két shinigami – vagyis most már három – még mindig a börtön területén van, így nem szabad, hogy meglássanak titeket.
Néhány percnyi séta után végül elérkeztek abba az aulába, ahol nemrég Aya is tartózkodott. Még mindig szörnyen néz ki a hely. Felborított asztalok, és ágyak… szanaszét heverő székek, és dobozok. Egyenesen az egyik résnyire nyitott ajtóhoz indultok, mely mögül hangok szűrődnek ki. Ti is megtaláltátok az összeesküvő shinigamikat, akik nagy meglepetésetekre nem támadnak rátok, sőt, mosolyogva üdvözölnek titeket. Talán ha összefogtok, sikeresen lezárhatjátok ezt az egészet, és végre hazatérhettek.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 Cl0te16000/30000Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Börtönlázadás //Lezárva//   Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Júl. 16, 2010 6:55 am

Amint elhurcoltam Dan-kunt, máris elkezdtem faggatni, hogy mi ez az egész. Valahogy nem emlékszem rá, hogy úgy hagytam itt az osztagomat és a tagjait, hogy „Áh, nyugodtan vegyél részt összeesküvésekben és fegyencszöktetésekben…” Hát pont hogy nem. >.< Mindegy, lényeg, hogy figyelmesen hallgattam, amint elmagyarázza a helyzetet, és amilyen bűnbánó pofit vágott, még el is hittem neki, hogy úgy van, ahogy mondja. Aztán meg kiderül hogy kis hazudós a nyuszó, és majd Urahara meg megmörderel, amiért elszúrtam a melót. A nagy hallgatás közben néhány „hm…”-t és „ahaaaa”-t is elengedtem, csak hogy tényleg úgy tűnjön, hogy naaagyon figyuzok arra, amit mond. Miután befejezte a mondandóját, megdumcsiztuk, hogy másszon vissza a többiekhez. Egyikünk se szerette volna, ha elkezdik keresni, aztán meg megtalálnak minket kettesben. Még a végén bajba keverednék. Vagyis… inkább ő… én megtudnám magam védeni, mert én erős vagyok és bátor, meg okos, meg csinos, meg hiperszuper szerény, meg minden. Szóval én meg tudom védeni magam, de ő biztos nem.
Amint elindult, én is elindultam a saját utam felé, hogy végre kikeveredjek erről a helyről, mert semmi kedvem nincs itt maradni tovább. Persze egész úton Lacost hallgattam, és azt, hogy milyen hülye vagyok, amiért megbízok egy árulóban. De ő nem is áruló. Én tudom, hogy nem árulna el, mert nem. Vagy mégis? Most nagyon nem értem, hogy mi a szitu. Mindenki olyan izé velem, ráadásul Lacos is folyamatosan osztja az észt, főleg úgy, hogy neki nincs is esze. Vagy van neki, csak benne van a kapszulában? Surprised Vagy most mi van ezzel az egész bogyós dologgal? Én már abszolút de nem értek semmit. T_T
Lassacskán sikerült kikeverednem az épületből, hiszen éreztem, ahogy a lágy szellő simogatja az arcomat, és lobogtatja a hajacskámat. Nyújtóztam is egy nagyot, miután lepakoltam Lacost a földre. Innentől jöjjön a saját lábán, nem vagyok taxi, hogy össze-vissza hurcolásszam. Mivel úgy gondoltam, hogy ideje lenne kint is körül nézni, elindultam, hátha találok valami érdekeset. És hát találtam is. Méghozzá harcot. Egy shinigami lány és egy bounto bácsi fájtolt. Látszólag a shinigami lány állt nyerésre, hiszen épp akkor küldte át néhány fán a bountot, amikor kiléptem a szabadba. Vicces jelenet volt, az biztos, szóval inkább úgy döntöttem, hogy nem avatkozom bele a harcba, hiszen eddig látszólag maga is eltudja intézni a dolgot. A falnak dőlve skubizom, hogy mit csiniznek, amikor látom, hogy a jojó mocorogni kezd.
- Kell segítség? – kiáltom oda, amikor meglátom, hogy a báb visszanyerte emberi formáját. Hát lehet, hogy így kicsit kellemetlen lesz neki, vagy én veszem el a figyelmét, és pont nem tud figyelni, de azért vigyázok, hogy ne így legyen. Remélhetőleg nem vagyok annyira izébizé, hogy miattam üssék ki szerencsétlen lányt.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 Cl0te7500/10000Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (7500/10000)

Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Börtönlázadás //Lezárva//   Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Júl. 16, 2010 10:10 pm

Minden igyekezetem ellenére kudarcot fogok vallani. Kétségtelen, porrá omlok, s homokszerű szemcséimet széthordja a szél. Nem tudom, bánnom kellene-e a dolgot egyáltalán. Hiszen többet éltem, mint ami meg lenne engedve egy embernek, több évszázadot. Nem hagyok itt senkit, nem emlékeznek majd rám- hiszen mi keresnivalóm lenne bárhol is a világban? A többi bounto is éli a saját életét, nem hiszem, hogy szeretnének még egyszer összeverődni. megvolt annak a következménye, hiszen kis híján lemészároltak minket. Ajkamon szomorú mosollyal, lehajtott fejjel várom a véget, ami nem érkezik meg. Értetlenül nézek körül, és egy ismeretlen alakot látok meg, amint semlegesítette a támadómat. Tudom, hogy több erőm van, mint amivel ő rendelkezik, csupán a gyorsaságom nem volt a helyén. Elöntött a megkönnyebbülés, hiszen életben maradtam! Nem tudom miért, de ebben a pillanatban fontosnak tűnik számomra az, hogy üres, eseménytelen napjaim mégis folytatódnak. Nem akartam azt a végtelen lebegést a semmiben, az űrt magam körül. tudom, hogy eddig nem tettem semmi említésre méltót sem, de ez meg fog változni. talán, ha majd csatlakozom valamelyik oldalhoz, megváltozik az életem. egyszer majd több hasznomat fogják venni biztosan, és számítani is fogok valakinek - nem élhetek örökké a múltban, nem igaz?
Szolidan végigmérem az engem megmentő alakot, majd egy állvonással nyugtázom, hogy ő is egy bounto. Szóval, teljesen ismeretlen okból megmentette az életem. Nem emlékeztem rá, sosem láttam még, de nem leszek hálátlan.
- Köszönöm, hogy megmentettél...- hangomból őszinte hála csendült ki, s arcomon apró mosollyal indultam el utamra. Azért nem hagyhattam ott az alakot, így megkértem, tartson velem- együtt talán többre megyünk, hiszen céljaink is azonosak, mint utóbbi beszélgetésünkből kiderült.
- Én Katsuya Youko vagyok, benned kit tisztelhetek?- fordultam felé, miközben Deze fején volt a kezem. Bábom aggódó pillantással méregetett, s szólásra nyitotta nagy pofáját.
- Hülye kurva, vigyázz a retked picsádra máskor jobban, vagy én téplek szét...- jól esett az aggódása, és nem vettem fel a sértő szövegét- bár kétségkívül az volt a célja, hogy megbántson. Furcsa, mikhez tudsz hozzászokni, ha évszázadokon át csak egyvalakire támaszkodhatsz.
Sokkal megnyugtatóbb érzés volt az, hogy ketten kutattuk át a börtönt. Így már kevésbé féltem, bár tudtam, hogy a veszély még mindig fenyeget minket. Meg sem lepődtem egy újabb szoba láttán, ami fel volt dúlva... de attól rám tört a szívroham, hogy shinigamikat is találtunk! Tágra nyílt szemmel markoltam hát meg morgó farkasom bundáját, s másik kezem a kardom felé indult, pedig tudtam, hogy ennyi alak ellen nem lenne esélyünk. Mondjuk ez attól függ, hogy partnerem képességei milyenek... Kutató pillantást vetettem rá, majd a shinigmikra. Mosolygós arcuktól, üdvözlő szavaiktól tátva maradt a szám, és értetlenül néztem rájuk.
- Nem akarnak végezni velünk?- ez volt az egyetlen kérdés, amit ebben a pillanatban ki tudtam nyögni...
Vissza az elejére Go down
Zendo Salo
Bounto
Bounto
Zendo Salo

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 56
Age : 28
Tartózkodási hely : Karakura town
Registration date : 2010. Jun. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 Cl0te5000/10000Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Börtönlázadás //Lezárva//   Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Júl. 18, 2010 1:34 am

- Ugyan, nincs mit. Az én nevem Zendo Salo, és egy sima bounto vagyok, aki Karakura town-ban tengeti mindennapjait, egészen máig. -azért említettem meg, hogy egészen máig, mivel kiléptem a szürke hétköznapokból és végre láthattam Soul Society-t. Egészen érdekes, hogy idáig még nem is találkoztam shinigamival Soul Society-ben, de szerintem hamarosan fogok. Egészen fura, hogy Youko a bábjával veszekedik, mikor én egészen jól kijövök az enyémmel, na mindegy, nem tudom, hogy miért ilyeneken gondolkodok miközben harc van. Vagyis tulajdonképpen még nincs, de majd biztosan lesz. Khhm, egy hős lovag vagyok, hiszen megmentettem a lány életét. Már percek óta csak kutyagolunk, de hátha lesz eredménye a sok sétának, és leléphetünk haza. Az igazat megvallva már nincs sok kedvem itt rohangászni meg harcolgatni, úgyhogy remélem sietünk. Végül egy ajtóhoz érkeztünk, ahonnan hangokat lehet hallani. Mi? Shinigamik? A francba, úgy látom, hogy egyenlőre még egy jó darabig itt maradunk, és harcolunk ezekkel. Csak egy helyben állnak? Nem támadnak meg minket? És ekkor Youko kérdést tett fel, hogy miért is nem támadnak ránk. Hát passzolom ezt a kérdést, halvány lila gőzöm sincs, hogy mi lett velük, talán megütötték a fejüket harc közben? Vagy túl sok sake-t ittak? Na mindegy, illendő lenne a feltett kérdésre válaszolnom.
- ŐŐ... Nem tudom, hogy miért nem támadnak minket, de majd kiderítjük. - így ketten biztosan nagyobb sikerrel járunk, mintha csak egyikőnk lenne itt. Már engem is nagyon foglalkoztat, hogy miért nem akarnak minket megölni, na de mindegy, majd kiderül nem sokára.

Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 Cl0te30150/45000Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Börtönlázadás //Lezárva//   Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Júl. 18, 2010 1:52 am

A báb jojója ezúttal nem rántotta vissza a karom, így a karmok belemélyedtek a férfi mellkasába és egészen addig hatoltak, amíg az öklöm is elérte a bountót. Az ütés ereje hátrataszajtotta az ellenfelem, aki látványosan tört ketté néhány kevésbé vastag törzsű fát reptében, majd egy kis bukdácsolás követően megállapodott a földön, mozdulatlanul. Alighanem holtan, bár ki tudja mit találtam el a jelenleg vértől csöpögő karmokkal, lehet hogy nem okoztam halálos sebeket. Egy mozdulattal leráztam a fémről a vörös folyadékot, deaktiváltam a shikaiom és megfordultam, hogy az épület felé vegyem az irányt. Miközben kardomat visszadugtam a baseball ütőmbe, a börtön fala mellett megpillantottam egy lányt aki nem rabruhát viselt. Erősítés talán? Töprengeni azonban nem volt időm, mert szemem sarkából észleltem, ahogy a jojó ismét mozogni kezd. Ezek szerint a bounto még él és virul és egy pillanattal később már meg is hallottam a hangos ordítását, amellyel megpróbált rám rontani. A báb közben ismét emberi formát öltött, de nem támadott meg. Nagyon ostoba lehet a férfi, ha azt hiszi, hogy erősebb, mint bármelyik körülöttünk heverő társa, és képes lesz egymaga elintézni engem. A bábbal együttműködve talán nyílna rá esélye, de ezek szerint már nem bízott meg a kudarcot vallott eszközben.
- Nem... köszönöm!
Kiáltottam vissza, miközben félreléptem a bounto ütése elől, és a lendülettől továbbrobogó férfit erőteljesen hátba rúgtam, egy tízpontos pofára esésre ösztökélve őt. Dühtől fortyogva nézett fel rám, és haragját csak még jobban fokozhatta a hűvös, lesajnáló tekintet, amelyre méltattam őt. Mikor ismét nekem rontott, úgy döntöttem hogy itt az ideje befejezni ezt az értelmetlen játszadozást. Felugrottam, és egy lábkulccsal fogtam közre a nyakát, lerántottam a földre és a következő mozdulatomat kísérő reccsenő hang azt jelezte, hogy a harcnak ezzel vége. A gerinc és a fej elválasztását még tudtommal senki sem élte túl... Hitemben csak megerősített a férfi porrá hulló alakja, a szürke szemcséket pedig elhordta a szél, mindössze a rabruhát hátrahagyva. A halál mindig szomorú, akkor is ha az ellenségemet éri, így arcomra is komorság ül ki, ahogy rápillantok az üressé vált öltözékre. Nem volt más választásom, egy bábos bountót nem hagyhattam életben egy lázadás közepén. Figyelmem ismét a falnál támaszkodó lányra terelődött, aki tekintve hogy az előbb felajánlotta a segítségét és az öltözéke sem arra utalt, hogy rab lenne, valószínűleg a legrosszabb esetben semleges viszonyban áll hozzám. Azért ennek ellenére óvatosan közelítettem meg, de előtte még tarkón vágtam egy éledező bountót, akit úgy tűnt nem sikerült eléggé kiütnöm korábban.
- Sakai Kotomi, hadnagy, 2. osztag. Ki vagy és mit keresel itt?
Szólítottam meg magamhoz képest elég ridegen a lányt, de ez nem éppen a legalkalmasabb szituáció a jópofizásra. Remélhetőleg erősítést kaptam a személyében, vagy legalább tud valamit mondani arról, hogy milyen körülmények várnak odabenn.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Börtönlázadás //Lezárva//   Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Júl. 18, 2010 11:49 pm

Kikuchi Aya és Sakai Kotomi
Alig fejezi be Kotomi a bemutatkozását és a kérdőre vonást, amikor a börtön aulája felől egy hatalmas robbanás hallatszik, s látszik is, hiszen tőletek alig néhány méterre hatalmas por és füstfelhő kerekedik. A robbanás következtében a fal beszerez egy hatalmas lyukat is, melyen keresztül egy shinigami távozik, nem épp a saját lábán. Az egyik fának csapódva ér földet. Nyöszörögve próbál felállni, de látszólag nem igazán sikerül neki. Alig pár másodperccel ezután újabb két shinigami is megjelenik, s egyiküknél határozottan látszik, hogy zanpakutoja shikai alakban van. Valószínűleg ez okozta a robbanást.
Miközben a három shinigami felé igyekeztek, Aya gyorsan megejti a bemutatkozást, és tömören elmagyarázza, hogy miért is ne tartóztasd le a küldetés elvégzése után. A földön fetrengő shinigamiban felismerheted Aya Dant, akivel nem is olyan rég beszéltél. A másik két fél valószínűleg rájött, hogy ki is ő, s most megpróbálják eltakarítani a szemetet. Aya mindenképp azon a véleményen van, hogy Dannak kell segíteni, hiszen őt ismeri, az ő történetét már meghallgatta. Kotomi, te dönthetsz, hogy ki mellett állsz a harcban, hiszen egyik felet se ismered, így csupán az ösztöneidre hagyatkozhatsz.
Dan oldalát szorongatva, egy fának dőlve nyöszörög. Súlyos sebet kapott, és már nem sokáig húzza, ha így mennek tovább a dolgok.

Katsuya Youko és Zendo Salo
- Nem áll szándékunkban végezni veletek. Nem lenne semmi értelme, tekintve hogy már nem igazán számítunk shinigaminak. – válaszolja egyikük a kérdésedre, Youko. Elmesélik, hogy ők is ugyanúgy egy szöktetést terveztek erre a napra, hiszen egyik társukat minden ok nélkül zárták be ide azért, mert egy küldetés alkalmával véletlenül végzett egyik társával. A szöktetés sikeres volt, és ennek hála a ti társatok is kiszabadult. Találkozni már valószínűleg nem fogtok, hiszen mint ahogy már néhányan, ő is elmenekült. Azonban felmerülhet bennetek a kérdés, hogy vajon nem hazudnak-e a shinigamik és csak csapdába akarnak titeket csalni, hiszen amíg nem találkoztok társatokkal, nem tudhatjátok, hogy életben van-e még egyáltalán.
Az ajtó mögöttetek hirtelen kinyílik, majd egy újabb, harmadik fél jelenik meg rajta, akit szinte azonnal letámad a másik két shinigami. Ruhájából ítélve az újabb ismeretlen alak is a shinigamikhoz tartozik. Miközben az ismeretlenek az újonnan érkezőt próbálják megölni, rájöhettek, hogy egykor ő is a csapatba tartozhatott, hiszen a két férfi folyamatosan az „áruló” és a „társunk voltál” szavakat dobálják a shinigami fejéhez. Egyikük, még a shikaiát is aktiválja, s így ront neki a shinigaminak, aki ennek következtében egy hatalmas robbanás kíséretében kirepül az épületből, s egy fának ütközve állapodik meg. Mivel már lényegében elmenekült a társatok, így ti is szabadon elmehettek, azonban óvatosnak kell lennetek, hiszen attól, hogy a shinigamik nem érzékelik a lélekenergiátokat, még észre vehetnek.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 Cl0te16000/30000Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Börtönlázadás //Lezárva//   Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 2:18 am

Mosolyogva figyeltem, ahogy a shinigami a rabbal harcol, s azon gondolkodtam, hogy vajon miért is voltam annyira dinka, hogy elhagyjam a Gotei 13-at. Talán azért, mert számomra túlságosan is nehéz volt betartani a szabályokat? Surprised Ártatlanul pislogok a Kotomiként bemutatkozó második osztagos újdonsült pajtimra, azonban mielőtt még elregélhetném, hogy ki is vagyok, máris valami oooltári nagy bumm csapja meg a fülemet. Valaki, valamit felrobbantott, és ezt pont a közelünkben sikerült megtenni. Miért nem tudnak tőlünk jó messzire robbantgatni a dilisek? >.< A füst és porfelhő szerencsére nem ért el minket, így nem kellett fuldokolva szenvednem. Lacost felkaptam a földről, a hónom alá csaptam, majd mentünk is a helyszínre.
- Öhm… Egyébként Kikuchi Aya vagyok, a 11. osztag volt kapitánya, akit most mellesleg Urahara küldött. Ööö… azt hiszem, hogy most nem lenne okos ötlet, ha dutyiba vágnál, mert akkor egyedül lennél, és nem lenne segítséged, meg satöbbi. Nem tudok most így több indokot, túl nagy a stressz. – mondtam végig út közben a bemutatkozásomat, meg az okot, hogy miért ne küldjön a sok csúnya bácsihoz a börtönbe.
Amint megérkezünk a robbanás helyszínéhez, a porfelhő már valamelyest elszállt, így láttunk is valamit. A fának dőlve egy férfit pillantottam meg kicsi szemecskéimmel. Pár pillanat múlva másik két shinigami is megjelent, akik közül egy shikaijal rohangált. Máris megfordult kicsi fejecskémben, hogy talán Dan-kun bukott le, és máris elkezdték ellátni a baját, szóval egy shunpoval máris még közelebb mentem. Sajnos gyanúm beigazolódott, hiszen Dan-kun szenvedett a fának dőlve, és a másik két shinigami meg a „társai”. A hátamra akasztott zanpakutomat elő is húztam, és védelmezőn álltam Dan-kun előtt. Úgy tűnt, hogy elég csúnyán megsebesült, hiszen tetemes mennyiségű vért veszített szegényke. Ilyenkor átkozom a napot, amikor a 11. osztagba pakoltak, és nem a 4-be. Akkor tudnék most segíteni a sebesült shinigamin. T_T
- Kotomi-chan, tudnál segíteni? Az a két alak az oka, hogy börtönlázadás tört ki – magyaráztam el gyorsan és tömören a dolgokat. Ha nem segít, és a másik két shinigami mellé áll, csak azért mert nem bízik bennem, akkor naaaagyon nagy bajban leszek. T_T Mondjuk nem tudom, hogy a csajszibogyó milyen erős, de ahogy elnézem, a másik két shinigamival azért lenne munkám bőven. Jól van, hogy kapitány voltam, meg minden, de azért az is tök régen volt már, és azóta nem is igazán erőltetem meg magam az edzés terén. Csak is akkor, ha Hiyori elkezd miatta szadizni a többi vaizarddal együtt. Szemétséééég! Annyira gonoszok, hogy nem hagynak élni. T_T Még az a szerencse, hogy amúgy van saját lakásom is, szóval néha el tudok előlük menekülni. Csak az a baj, hogy erről ők is tudnak… :/
- Na jó… ha nem húztok el innen de nagyon gyorsan, a bankaiommal foglak feldarabolni titeket, porba fingók. -.- – üvöltöm a két shinigami felé. Valahogy iszonyatosan elegem lett ebből az egészből, szóval minden szó nélkül átvettem Aya helyét. Amilyen kis béna, sosem lenne képes kinyírni ezt a két bunkót, akik csak úgy lerombolnak egy épületet, meg elintéznek egy börtönlázadást.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 Cl0te7500/10000Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (7500/10000)

Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Börtönlázadás //Lezárva//   Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Júl. 21, 2010 5:30 am

Érthetetlen! Mégis minő tények sorozata juttatta el ide a díszes társaságot, mely miatt nem ellenséget látnak bennünk? tekintetem kétkedve figyelem őket, lehetetlennek tartván hogy ne ellenséget lássanak bennünk. csapda lenne, s megölnének talán ha hátat fordítanék nekik? kék íriszem rászegem a pár perce társammá avanzsált alakra, és felsóhajtottam. Jobb, ha nem kérdezek tőle semmit sem, hiszen nem tudok bízni benne, akkor sem, ha visszarántott a halál torkából. Neki köszönhetem, hogy most dönthetek és léphetek, kedvem szerint szabva életem hátralevő perceinek hosszát. Vajon ha úgy szólnának, rám vetnék magukat? Meghalnék-e egy pillanat alatt, vagy fájna?
- Felettébb örömteli amit mondasz... De miért higgyünk nektek? - tettem karba a kezem, és dőltem a falnak, hogy a történetüket hallgatva ajkamra keserű mosoly üljön ki. Tudtam én is, mi az, hogy árulás meg fájdalom...
Röpke felvillanó haraggal nyugtáztam hogy társam meglépett, elmenekült. remek! Soha többé ne kerüljön a szemem elé... itt hagyott, bűntudat nélkül! Vagy csak az én felfogásom szerint kellene egy társnak, egy partnernek élete árán is védelmezni a másikat? Ott lenni mellette, míg csak teheti? Nem otthagyni a bajban, megfutamodni gyáván... Úgy érzem, a mai alakok fele sem érdemli meg az életet. A becsületes érzések mind kihaltak belőlük...
- Kösz, hogy szóltatok...- mondtam némi indulattal a hangomban, és ijedten ugrok hátra a betoppanó alak láttán. Szerencsére nem kellett sokat vacillálni rajta, hogy mit tegyünk, mert csodás alkalom kínálkozott a lelépésre, és én... rohadtul nem akartam itt maradni még két percet sem, szóval olyan gyorsan kezdtem elhúzni innen a belem, ahogy csak tudtam... Haza akartam menni az ágyamba, hogy intenzív két másodperig utálhassam a shinigamikat, hogy aztán a folyosóra kilépve vagy háromszázzal találjam magam szembe...
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 Cl0te30150/45000Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Börtönlázadás //Lezárva//   Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Júl. 25, 2010 12:08 am

/sorrendcsere Yoru engedélyével/

Az embert már faggatózni se hagyják nyugodtan, pedig jól esett volna egy kényelmes, meghitt beszélgetés kettesben ezután a sok véres akció után. De nem, bent valaminek fel kellett robbannia. A hangos detonációt a füst- és porfelhő mellett még a börtön falának további pusztulása is kísérte, amit a rajta kiszálló alak okozott. Egy pillanatra eszembe jutott, hogy esetleg az a nyolcadik osztagos shinigami keveredett bele valamibe, aki miatt most itt vagyok, és most ő az, aki röppályája végén egy fának csapódva áll meg, illetve ő az akit a porfelhő közepette követ még két árny. Ezen gondolatoktól vezérelve lódultam meg a lány után, aki út közben gyorsan be is mutatkozott nekem. Szavai akaratlanul is egy hatalmas sóhajt csaltak ki belőlem. 11. osztag ex-kapitánya... remek Rolling Eyes Bár a neve és az arca nem rémlett, de azért azt valószínűsítettem, hogy nem a 0. osztagba léptették elő, és azért számít ex-taichounak. Kezd egy kissé túl bonyolulttá válni ez a küldetés számomra. Börtönlázadás, szökevény rabok, szökevény kapitány, eltűnt shinigami... Az egyetlen jó dolog annak tűnik, hogy ha Ayát Urahara küldte, akkor nyilván nem ártani akar, és ezt az eddigi cselekedetei is alátámasztják, hiszen az előbb segíteni akart, és most se ugrott nekem amikor megtudta, hogy ki vagyok, sőt, még ő kér engem, hogy ne fogjam el, holott nyilván ő az erősebb. Én még sehol sem vagyok a kapitányi szinttől, ahhoz még sokat kell fejlődnöm kidouban meg shunpóban. Csak ne lenne ilyen nehéz számomra megérteni ezt a két technikát. Most azonban azt hiszem, a jelen helyzetben kénytelen leszek elfogadni a lány segítségét, mert ahhoz kevés vagyok, hogy egymagam megoldjam Seireitei összes problémáját egyszerre.
- Örvendek, Kikuchi-san...
Sóhajtottam fel ismét lemondóan, ahogy lassan közelebb értünk a földön fetrengő alakhoz és az őt fenyegető két shinigamihoz. Egyikük kardja egyértelműen shikai alakban volt, talán az okozhatta a robbanást. A fánál lévő áldozat sajnos nem az a halálisten volt, akit én kerestem, ettől függetlenül kötelességemnek éreztem én is odamenni hozzá, hogy lássam milyen állapotban van. Aya védelmezően a sérült és a két rab közé állt, majd közölte velem, hogy ők robbantották ki a lázadást. Na ez egy felettébb jó hír, lesz kire verni a balhét, ha az ex-kapitány igazat mondott. A sebesült oldalán egy csúnyán vérző seb tátongott, ami legjobb tudásom szerint azonnali ellátásra szorult, és nem valószínűsítettem hogy azt majd pont a 11. osztagostól fogja megkapni. Ilyenkor határozottan jól jött, hogy tanultam gyógyító kidout is.
- Azt hiszem muszáj lesz...
Mosolyogtam rá a lányra. Más választásom tényleg nem volt, a két másik shinigami az első adandó alkalommal hátba szúrna, Aya meg talán nem, ha Urahara küldte. És ha tényleg miatta van itt, akkor talán azért sem kapok fejmosást, ha elszökik, pontosabban hagyom elszökni ellenállás nélkül. Én ugyanis nem vagyok olyan, aki előbb elfogadja a segítséget, aztán oszd meg és uralkodj alapon elárulja a társát. Bármennyire is elfogadottak az ilyen alantas módszerek a 2. osztagban. De előbb ezen a szerencsétlen flótáson kell segíteni, aki alighanem megpróbált ellenállni a lázadóknak. A földre fektettem a férfit, és tenyeremet a sérült rész fölé helyeztem.
- Keikatsu...
Ejtettem ki a technika nevét, mire kézfejemet zöldes fény vette körbe. Nem fogom tudni meggyógyítani, de arra tökéletesen elég lesz a tudásom, hogy az állapotának romlását megállítsam amíg ide nem ér az erősítéssel együtt a 4. osztag speciális alakulata. Úgy éreztem a sok romboló és bénító technika mellé muszáj megtanulnom egy gyógyító mágiát is, anélkül nem éreztem volna magam jól. Most pedig kifizetődik a dolog. Aya felkiáltására felkaptam a fejem, kicsit meglepett a hangneme. Bár furcsálltam is, hogy a 11. osztagban mit keresett egy ilyen lány, ezek szerint van neki egy keményebb oldala is. Meg egy bankaia, ami újra csak azt hivatott megerősíteni, hogy egyedül nem éri meg szembeszállnom vele. Mayoi Neko még korántsem tart arra késznek, hogy átadja nekem a teljes erejét, főleg mivel még materializálni sem tudom a macsekot. Ha jól emlékszem kell vagy 10 év, én meg vagy két éve ismerem őt? A vérzést lassan sikerült elállítanom, így egy bátorító mosollyal és egy mozdulatlanságra utaló gesztussal felálltam a férfi mellől, és egy shunpóval a támadói másik oldalára kerültem, hogy megakadályozhassam a távozásukat. Biztos voltam benne, hogy Aya egyedül is képes lenne ezeket a fajankókat elintézni, de az én támogatásommal már egészen biztosan mi leszünk fölényben. És ha netán meg is tudnának lógni előlünk... nos, a környéket már biztosan bekerítették a szökevények után kutató csapatok. Nincs esélyük.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Börtönlázadás //Lezárva//   Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Júl. 30, 2010 7:25 am

Kikuchi Aya és Sakai Kotomi
Közös erővel sikerült elhárítanotok a támadást. Míg Kotomi a sebesült shinigamival foglalkozott, addig Aya másik énje, Toshi segítségével próbálta elkergetni a két ellenséges shinigamit. Ez sikerült is. Dan sérülése lassacskán gyógyulásnak indult, s a börtönlázadás kitörésében résztvevő shinigamik is meghátráltak. Ez utóbbiban valószínűleg az is közre játszott, hogy a távolból egyre erősödő léptek zaja hallatszott. Határozottan közeledtek, ráadásul úgy tűnt, hogy segítség érkezik, hiszen Dan arcán széles mosoly terült el.
- Mielőtt visszaértem hozzájuk, értesítettem a Gotei 13-at, hogy megvannak az elkövetők és kéne egy kis segítség. – magyarázta elhaló hangon. Az áruló shinigamik már nem tudtak elmenekülni, s belátták, hogy ekkora túlerő ellen nem tudnak mit tenni, így megadták magukat.
Amíg felújították, és rendbe hozták a börtönt, a megtalált fegyenceket az osztagok börtöneiben, és a 4. osztag gyengélkedőjén tartották fogva.

Jutalmak:
Kikuchi Aya: 2000 lp + 1500 ryou
Sakai Kotomi: 1500 lp + 1000 ryou
Kuroi Shouta: 1500 lp + 1000 ryou



Katsuya Youko és Zendo Salo
Sikeresen elmenekültetek a helyszínről, és még pont kikerültétek az érkező shinigamikat is, így nem tudtak elfogni titeket.
Néhány hónap múlva összefutottatok azzal a társatokkal, akit ki akartatok szabadítani a börtönből. Szerencsére őt nem tudták már elfogni azok a shinigamik, akiket a szökött fegyencek után küldtek.

Jutalmak:
Katsuya Youko: 2000 lp + 1500 ryou
Zendo Salo: 1000 lp + 1000 ryou
Koroshija Shitai: 1000 lp + 1000 ryou


Ezennel a küldetést lezárom, köszönöm, hogy részt vettetek benne. ^^ Remélem élveztétek a játékot!

Lezárva

Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Börtönlázadás //Lezárva//   Börtönlázadás //Lezárva// - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Börtönlázadás //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Küldetések Soul Societyben :: Lezárt küldetések-