-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR! Cl0te3500/12000A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR! 29y5sib  (3500/12000)

A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR! _
TémanyitásTárgy: A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR!   A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR! EmptySzomb. Aug. 29, 2009 12:51 am

Név: FaTal erroR!

Kaszt: Fiú jpop együttes

Tagok:
Rii (Riichi Sato) - Énekes
Umi (Hoshi Ikari) - Énekes
Sky (Torao Sorajin) - Énekes


Az egy éve alakult igen sikeres FaTal erroR! megint egy merész szerzeménnyel hökkentette meg a zenei világot! Bár a fiúk veszítettek csábos tinilányok szívét megdobogtató külsejükből a hangjukkal még mindig elkápráztatják a nagyközönséget!...

Rii
A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR! Yunho_www.kepfeltoltes.hu_

Eredeti név: Riichi Sato
Becenév: Rii
Magasság: 180cm
Testsúly: 80kg
Vércsoport: AB
Születésnap: 1985. 06. 20. (24 éves)
Születési hely: Tokió
Család: Anya; Nővér
Kedvenc parfüm: Lacoste
Hobbi: Gitározás; Éneklés; Puccos helyeken való jelenlét; Csajozás
Kedvenc étel: Ramen
Kevésbé kedvelt étel: Túlzottan fűszeres vagy csípős ételek
Mi akart lenni kiskorában: Világutazó
Hogyan látja saját magát: Vicces; Jókedvű; Szétszórt
Hibái: Dohányzik; Kissé lesajnáló
Célja: Népszerűség; Büszke legyen rá a családja
Kedvelt mondat vagy szó: „Szia, Drága!”
Mottó: „Mindegy, csak cigi és nő legyen!”



Umi

A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR! 2vlu1ae
Eredeti név: Hoshi Ikari
Becenév: Ari (hangya), mert kiskorában nagyon alacsony volt és félénk
Magasság: 187cm
Testsúly: titkosított adat, nagyon kényes a súlyára
Vércsoport: B
Születésnap: 1987. 01. 23. (22 éves)
Születési hely: Osaka
Család: anya; apa + imádott kutyája, Tsuna
Kedvenc parfüm: GUCCI; Bvlgari
Hobbi: vásárló körutak; játszani a kutyájával; aludni és vigyázni a külsejére
Kedvenc étel: lassagne; curry
Kevésbé kedvelt étel: nyers ételek, így a sushi is
Mi akart lenni kiskorában: állatorvos
Hogyan látja saját magát: kedves; kissé hisztis; aluszékony DE nem lusta!
Hibái: túlságosan érzékeny a külsejére; hirtelen haragú; és még sok minden
Célja: mint a legtöbb zenésznek: világhírnév!
Kedvelt mondat vagy szó: „Megcsináltuk!”
Mottó: „Jöhet rosszabb is, de te csak mosolyogj a Világra!”


Sky
A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR! Vo4jm8
Eredeti név: Torao Sorajin
Becenév: Sky
Magasság: 175cm
Testsúly: 68kg
Vércsoport: B
Születésnap: 1987. 02. 15. (22 éves)
Születési hely: Nagano
Család: Apa; Anya; Nővér
Kedvenc parfüm: Hugo Boss, Escada
Hobbi: Éneklés, Olvasás, Netezés (figyelemmel követni a rajongótábort), Plázában bolyongni a különféle boltokban,legfőképp a könyves vagy lemezboltokban, de a ruhaboltokat sem hagyja figyelmen kívül
Kedvenc étel: Onigiri mindenféle ízesítésben
Kevésbé kedvelt étel: Gyorsételek
Mi akart lenni kiskorában: Pszichológus
Hogyan látja saját magát: Kedves, csendes, inkább megfigyelő alkat, de magában sokat hisztizik
Hibái: Sokat tétovázik, Túlságosan visszahúzódó, nem szereti ha a dolgok nem az ő elképzelései szerint alakulnak, de ennek csak ritkán ad hangot és ehelyett magában dühöng
Célja: Valamikor elvégezni az egyetemet, Úgy élvezni a népszerűséget mint Rii
Kedvelt mondat vagy szó: „Legközelebb ezt is megveszem..."
Mottó: „Használd ki ami megadatott!”




A mai nap ismét friss hírrel szolgálhatunk a zene világából! A heti téma a mostanában új erőre kapó fiú popbandákra tér ki részletesen. A hétfőt nem is kezdhetnénk más együttessel, mint a FaTal erroR!-al. A lehengerlő fiúbanda, akik immáron egy éve csak egyre több rajongóra tesznek szert, most ismét riportalannyá kényszerültek.

Riporter: Nos fiúk, nem panaszkodhattok! Még csak egy éve alapultatok, és máris ekkora sikerre tettetek szert! Biztos nehéz munka árán értétek el, amiről a hatalmas rajongótábor semmit sem sejthet. Jól hiszem azt, hogy már a kezdetektől fogva mindent beleadtatok?
Rii: Nos, mondhatjuk így is... persze mindenkiben jelen volt az óriási lelkesedés, és úgy gondolom ez most sem hagyott alább.
Riporter: Mondhatjuk így is? Talán nehéz volt összerázódnotok? Mesélnétek egy kicsit az alakulásotokról?
Rii: Nem is tudom... Akkoriban mindenkinek más dolog volt fontos... Hogy hogyan is alapultunk? Hú, ez elég érdekes történet.
Akkoriban még mindannyian a középsulin nyomtuk. Nekem szinte semmi más dolgom nem volt, csak a sipítozó lánycsordát túléljem. Már az első napokat úgy kezdtem, hogy egy csomó csaj a telefonszámomért nyavalygott, és nem egyszer volt álmatlan éjszakám. Már csak azt vártam melyik este esik be egy idióta nőszemély az ablakomon. Igen akár hiszitek, akár nem, én sem voltam mindig ilyen menő és laza srác. Elsőben eléggé meg voltam szeppenve. Aztán, úgy ahogy beletanultam ebbe a „szerepbe”, s valahogy sikeredett egy nagyobb önbizalomra is szert tennem. Már végzős voltam, mikor belebotlottam Umiba... igen szó szerint. Az egyik folyosón találtam magam szembe, egy összekucorodott, könnybe lábadt szemű alsóbb évessel. Eleinte csak néztem nagyokat, vajon mi baja lehet, amikor hamarosan fel is tűnt a probléma kiváltó oka... egy végzős srácokból álló csapat. Nagyon úgy festett a dolog, hogy szerencsétlent laposra akarták verni. Természetesen engem ismertek, így nem kellett sokat szöszmötölnöm a dolog megoldásával. Aztán ennek köszönhető, hogy egy ilyen szeretetre méltó személlyel összesodrott a sors. Így visszagondolva elég vicces volt, ugyanis ahogy „megmentettem” egy nagy veréstől, azóta semmit nem változott. Ugyan olyan kis levakarhatatlan palotapincsi, mint akkor.

Riporter: Ez igen érdekes találkozás lehetett, nade mi a helyzet Sky-al?
Rii: Nos Sky-al voltaképp nem is én találkoztam, hanem Umi mutatott be neki. Eleinte nem nagyon akartam szimpatizálni vele, de a többit majd elmeséli Umi...
Riporter: Akkor Umi téged is kifaggatlak! Mesélj, milyen volt a találkozásod a két fiúval?
Umi: Jaj, merre is vágjak bele a történetbe... Először is egy kitérő! Ez nem volt szééép! Nem vagyok pincsi! Olyan vagy már! Leégetsz itt egy ország előtt!
Riporter: Erre muszáj rákérdeznem! Gyakran csinál ilyesmit Rii?
Umi: Ne tudd meg mennyit! Egész álló nap teszi a megjegyzéseit a sunyi mosolya alatt, utána meg hallgathatjuk a nyafogását, mert elfáradt…
Rii: Sosem fáradok el!
Riporter: Ez régebben is így ment? Ők ketten civakodtak te pedig tűrtél, majd csillapítani próbáltad az indulatokat?
Sky: Előfordult párszor, de mit várhat az ember két gyerekkel a nyakán?!
Umi: GONOSZ!
Riporter: Nem könnyű felnőttnek maradni ez már igaz, de akkor kanyarodjunk vissza az egymásra találásra. Szóval? Hogyan is történt Umi?
Umi: Ahogy már Rii drága említette pár nagyobb srácnak jó móka volt elpüfölni. Szokásomhoz híven eszeveszettül szedtem a formás lábaimat egy újabb találkát elkerülve… Mindig is ez volt az egyetlen sport, amiben remekül teljesítettem. Nah, nagyban loholtam az üldözőimtől minél messzebb, amikor előttem tumultus támadt a folyosón, így muszáj voltam betévedni a divatátmúlt szemüvegeikben gubbasztó könyvbújókhoz. Könyvtár, mielőtt rákérdeznél! Tudom, hogy pontosabban kéne fogalmazni, de annyiraaaa tutiii kitérni! Szóval, beérve a bunkerembe gondolkodás nélkül vetődtem az egyik asztal alá. És micsoda meglepetés! Pont Sky tanult felettem! Oltári mázlim volt! Neki pedig hálás lehettem, mert nem kezdett üvöltözni, SZEXUÁLIS ZAKLATÓ! Ráadásnak még a könyvtárosnál is kihúzott a bajból! Akkor is irdatlan menő szövegelője akadozott! A mai napig imádom ezt az okostojást, amiért pont akkor borultam a lábai elé. Persze, hatalmas lendülettel mutatkoztam be neki és másnap elhurcoltam bemutatni Rii-nek. Gondolhatod mi volt! A macsó és az ész találkozása! Komolyan mondom villámokat is szórtak egymás felé!
Riporter: Mikor változott meg ez a helyzet?
Umi: Totálisan véletlenül. Meglepődtél? Ne már! Pedig annyit gesztikulálok! Csak a te kedvedért ülök szélen!
Sky: Kicsit lényegre törőbben! A végén egész nap itt ragad szegény teremtés.
Umi: Mindjárt jön az is, ne aggódj, cica! Anooo… Ez a két szépség sokáig csak azért találkozott, mert én önfeláldozóan szerettem volna egy baráti hármast faragni magunkból. Kevés siker sok munka! Körülbelül fél év volt már csak hátra Rii-nek a gimiből, igaz?
Rii: Igen. Az utolsó hónapokat tapostam.
Umi: Csak működik még a memóriám! Ott tartottam, hogy napirendnek megfelelően fogyasztottam volna az ebédemet, amikor az egyik tanár észrevette miféle magazint lapozgattam az óráján. És megint futhattam! Ekkor már egyenesen a megmentőmhöz tartottam. Valami azonban nem stimmelt! Csevegett Sky-al! Méghozzá barátian hátba is veregette! Szörnyen kíváncsi lettem, úgyhogy sürgősen kiderítettem mi a nagy haverkodás indoka. Erről csacsogjon Sky baba! Úgyis alig jutott még szóhoz!
Sky: Köszönöm, már azt hittem szóhoz sem hagytok jutni, hiszen megszoktam, hogyha ti elkezdetek beszélni, akkor általában esélyem sincs félbeszakítani. Egy darabig még próbálkoztam néha, hogy megpróbáljam magamhoz ragadni a szót, de általában csak magamat tettem nevetségessé. A középiskolában is ugyanez volt. Nem is értem miért állt egyáltalán szóba velem Rii, hiszen egy teljesen átlagos kis stréber voltam.
Riporter: A felvételire készült igaz? És akkor hogyhogy belement egy ilyen bandaalapításba, hiszen ez nagyon időigényes.
Sky: Hát igazából egy idő után rájöttem, hogy egyelőre esélyem sincs bekerülni az egyetemre, mert hiába igyekeztem, túl szétszórt voltam ahhoz a sok tanuláshoz, bármennyire is szerettem olvasni. De általában nem a tanulmányokat, hanem valami izgalmas mangát vagy regényt. Így esett hát, hogy miután többször is visszautasítottam Rii és Umi ajánlatát, végül mégis belementem. Ez volt az a szituáció, amit az előbb Umi is említett.
Umi: És engem meg szépen kihagytatok a nagy bejelentésből.
Rii: Na ne sértődj már be Umi, hiszen fél perccel később te is ott voltál.
Sky: Visszatérhetnénk a témához esetleg? Elnézést, hol is tartottunk?
Riporter: Köszönöm. És nehéz volt összekovácsolni a bandát?
Sky: Mindenképp. Főleg, hogy az elején nagyon sok nézeteltérés volt köztem és Rii között, mert hajlamos volt a gyakorlás elé helyezni a nőügyeit…khm…De aztán néhány hónap után annyira belejöttünk, és sikerült alkalmazkodunk egymáshoz egyre gördülékenyebben ment a csapatmunka.
Rii: Milyen diplomatikus vagy Sky, pedig még most is ugyanannyit szerencsétlenkedsz mihelyst nem látnak a riporterek mint régen.
Umi: Rii ez azért gonosz volt!
Sky: Khm, Rii, legalább az interjúkban ne hangoztasd…
Riporter: Öö viszont az mindenképp hatalmas eredmény, hogy alig egy év alatt több százezres rajongótáborra tettetek szert. Rengeteg eladott lemezzel, és különböző márkákhoz adtátok a neveteket.
Sky: Hát igen, igyekszünk élni minden felkínálkozó lehetőséggel.
Riporter: Hát akkor azt hiszem ennyi lenne. Köszönöm hogy itt voltatok és válaszoltatok a kérdéseinkre.
Sky: Köszönjük a lehetőséget.
Rii: Számunkra vált a megtiszteltetés!
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR! _
TémanyitásTárgy: Re: A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR!   A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR! EmptySzomb. Aug. 29, 2009 6:15 am

Üdvözlet Karakura első sztárcsapatának! Very Happy

(Vagyis a pályázatot természetesen ELFOGADOM. Wink)
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR! Cl0te23500/26000A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR! 29y5sib  (23500/26000)

A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR! _
TémanyitásTárgy: Re: A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR!   A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR! EmptyCsüt. Okt. 13, 2011 1:14 am

A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR! Mts0gj

Név: Fatal Error (fueーtaru eraー, ふえるえら)
Kiadó: POPcorn Music Corporation, PMC
Székhely: Tokió, Karakura Town
Státusz: aktív (2009 - )
Menedzser: Tanaka Naoto (Riichi „Rii” Sato)
Stylist: Touma Vance MacCay
Vezető: Riichi „Rii” Sato
Tagok: Riichi „Rii” Sato, Hoshi „Umi” Ikari, Torao „Sky” Sorajin
Stílus: pop, r’n’b
Dalszerző: Torao „Sky” Sorajin
Dalszövegíró: Riichi „Rii” Sato, Hoshi „Umi” Ikari
Kiadott anyag: 2 demo, 2 EP, 4 single, 1 mini album, 1 album
Adatlap forrása: wiki

Biography

Az alapítótagok még csak középiskolások voltak, mikor úgy határoztak együttest alapítanak. Hármójuktól nem állt messze soha sem a zenélés gondolata, így könnyedén dűlőre juthattak távoli jövőjüket illetően. Az alap ötlet a legenergikusabb féltől származott, név szerint Hoshi Ikari-tól, akit a popszakmában csak "UMI"-ként ismerhet a nagyközönség. A megszervezés, és a kivitelezés feladata a csapat legkarizmatikusabb alakjára várt, aki "RII" néven vált ismertté. A zeneírás munkálatai pedig a mindig higgadt, s kiegyensúlyozott, a "SKY" művésznevet választó, Torao Sorajin-ra maradt.

Az összekovácsolódás korántsem ment egyszerűen a srácoknak. Egy véletlennek köszönhető, hogy Umi Rii-vel összeismerkedhetett. A fiúk elmondása szerint, Umi többször is bántalmazva lett középiskolai éveiben. A naponta felmerülő verekedések elől menekülve futott bele az akkor igen jól ismert fiúba, Rii-be, aki végül segítséget nyújtott neki. Innentől kezdve a megmentett fél, minden erejével azon volt, hogy Rii segítségét meghálálja. Napról-napra egyre többször fordult meg a rideg természetű fiatal körül, majd egyszer csak azon kapták magukat, hogy kettejük között szoros barátság alakult ki.

Umi egy újabb üldözés elől bujdokolva botlott bele Sky-ba, az iskola könyvtárában magolva. Miután elült a vész a két fiú között beszélgetés elegyedett. Az első alkalom végezetül jól zárult, a továbbiakban is alkalmuk nyílt a találkozásra. S mivel Umi tanulmányi eredményei nem voltak megfelelőek, ezért számíthatott a kitűnően tanuló Sky segítségére. Ennek következményeképp a srácok között barátság szövődött. Umi úgy véli, hogy Sky egy olyan valaki életében, aki teljesen megérti, és ha szükségének látja, jó tanácsokkal is ellátja. Ennek a kibontakozó barátságnak a reményében döntött egy nap úgy, hogy bemutatja Rii-nek vadonatúj barátját. Ám az első találkozás igazán nem úgy alakult, mint azt ahogy ő elképzelte. A két civakodó fél úgy vált el egymástól, hogy többször nem akarják egymás képét viszontlátni a suli falai között. Ebbe nem tudott belenyugodni Umi, így minden erejét bevetve rápróbált egy újabb találka szervezésére. Valami erőnek hatására végül a két fél megbarátkozott egymással, ám túl különböző természetük néha még a mai napig is feszegetik egymás tűréshatárait.

Miután sikeresen összeszoktak, a trió legizgágább tagja egy új ötlettel állt elő: alapítsanak együttest. A gondolatra persze mindannyian felfigyeltek, s annyira elkalandoztak gondolataik, hogy még aznap belekezdtek a tervezgetésbe. Viszont Rii-n kívül egyikőjük sem képezte komolyan a hangját. Így Sky-ra, és Umi-ra intenzív gyakorlás várt, kitöltve délutánjaikat. Ahogy építgetni kezdték álmaikat, Rii egy kis tapasztalattal már előre tudta segíteni a többieket. Konkrét koreográfiákat ötlött ki, s még a dalszövegírással is próbálkozott, amihez úgy tűnt, tehetsége is van. Az örök lírikus munkálkodását követően a srácok is jobban kivették a részüket az együttes alapításával járó feladatokban. Míg vért izzadva merültek bele a kották, s akkordok sűrűjébe, addig Sky nekilátott zenét írni, melyet kezdetben egy zongorán kísérelt meg. Mivel Rii hangszeren is tanult, a klasszikus zenéket félretéve, vele együtt a hegedűt, átpártolt az akusztikus gitárhoz (ezzel is segítve Sky munkáját). A két hangszer különösképp jól szólt együtt, ami azért volt különös, mert azok, kik játszottak rajtuk, teljesen különböző nézeteket képviseltek. Mégis a közös munkájuk tökéletes összhangban volt. Talán ennek köszönhető a leginkább, hogy megbarátkoztak azzal a gondolattal, hogy el kell viselniük egymást, még ha nehezükre is esik.

Rii ballagása után egy közeli kávézóban volt pincér, ami számára megfelelőnek tűnő munka volt. Viszont a fizetés korántsem volt elég, hogy fedezni tudja a lakása költségeit, ezért szükségesnek látta, hogy új állás után nézzen. Megannyi újságot, és weboldalt átböngészve egy nap megakadt a szeme egy igazán tetszetős munkaajánlaton: modellt kerestek az egyik nem túl híres, aránylag elég fiatal sportruházati céghez. A feladat egyszerűnek tűnt; külsejével kellett népszerűsítenie a márkát. Kapva a kínálkozó lehetőségen a fiú el is ment a meghallgatásra, ahol egyből a bírák szívébe lopta magát. A fotósorozat a vártnál is jobban sikerült, így szép, lassan Rii egyre több ajánlatot kapott. Ennek hála, kisebb vagyonra tett szert, melyből építgetni kezdte kacsalábon forgó csodakastélyát.

Sky, ezekben az időkben komolyan belevetette magát a pszichológia komoly tudományába, ezért szinte alig maradt ideje az együttesre. Többször is megfordult a fejében annak gondolata, hogy kilép a csapatból, így több időt szentelve a hőn áhítozott szakirányzatra. Néhány hét után Sky teljesen félbeszakította zenészi karrierjének megalapozását. Mivel Umi magára maradt, kétségbeesetten keresett valami kiutat a pácból, a teljes eladósodást elkerülve. Így történt, hogy míg Sky a padokat, Rii pedig a lábait koptatta, addig Umi is munkát vállalt. Szinte már a teljes megsemmisülés gondolataival kacérkodott az elkövetkezendő hetek, és hónapok, amikor a semmiből újra felbukkanó Rii összekanalazta a trió másik két tagját.

Miután a srácok ismét összerázódtak, ideje volt több dologra is koncentrálniuk. De első lépésként egy igazán fontos döntésre kellett rászánniuk magukat: névválasztás! Ugyan középiskolás koruktól kezdődően tervezgették a "jövő zenéjét", együttesnéven még sosem tűnődtek el. A komoly feladat több mint két napot vett igénybe, mikor egy véletlen folyamán megszületett a FaTal erroR! név (Bizonyos információk szerint Sky internetezése közben egy hibakód üzenete jelent meg a képernyőn, mire Umi figyelt fel. Akármennyire is ki akartuk faggatni erről a srácokat, csak összenéztek, jókat mosolyogtak, s mélyeket hallgattak). Mindezek után nem volt hátra más dolguk, mint felkutassák a szekrények mélyén őrizgetett kottákat, dalszövegeket, és zenei alapokat, hogy összeállítsanak egy demo CD-t. Mivel hármójuk közül Rii-nek volt több tapasztalata a való életről, ezért bonyolult telefonálgatásokkal töltötte el hetének első felét. Mindezek közben pedig fel-felváltva otthonukban felvették a demo verziókat számaikból.

Discography

Demo
  • #1
    Kiadás éve: 2003
  • #2
    Kiadás éve: 2009

EP
  • Beginning
    Kiadás éve: 2009
    Stílus: pop, r’n’b
    Névadás: Utal a hosszú szünet után, lassan, de biztosan beinduló karrierre. Végre teljes gőzzel munkához tudtak látni és végre érdeklődést mutattak irántuk a kiadók.
    Tartalom: 3 db új szám, 1 db régi szám átdolgozva

  • Rhytm of the life
    Kiadás éve: 2010
    Stílus: pop, r’n’b, hip hop, egyéb
    Névadás: Az ígéretes kezdést követően nem alakult karrierjük olyan ütemben, ahogy remélték. Sokkal tovább tartott szerződést kötniük, mint tervezték és a munkálatokhoz is lassabban tudtak hozzálátni. A cím azt az érzést hivatott kifejezni, hogy a dolgok gyakran nem úgy alakulnak, ahogy tervezzük. Az életnek meg van a maga ritmusa, amibe bele kell rázódni.
    Tartalom: 4 db új szám

Single
  • Broadway stairs
    Kiadás éve: 2010
    Stílus: pop, pop rock, musical, egyéb
    Névadás: Bizonyos információk szerint az alap ötlet az Ének az esőben című musical megtekintését követően született. Az együttes tagjai ’50-es évekre jellemző öltözékben táncolva robbantak be a köztudatba. Tartva ezt az első MV (music video) stílust, természetesen a hozzá kapcsolódó single is hasonló témával büszkélkedhetett. Vidám dalszövegek, szimfonikus és modern zene egyvelege. Igazi hangulatos tánczenék
    Tartalom: 2 db új szám

  • Retro tape
    Kiadás éve: 2011
    Stílus: pop, r’n’b, jazz, blues, egyéb
    Névadás: Folytatva az első single példáját, továbbra is valami „régies” hangzással kacérkodtak. Azonban a Broadway stairs könnyed ritmusaihoz képest, ez a kiadvány már sokkal komolyabb, mélyebb hangvételű, lassabb számokat tartalmaz. Az öröm helyére egyértelműen a magány és szerelmi veszteség került.
    Tartalom: 2 db új szám

  • Dancefloor romancer
    Kiadás éve: 2011
    Stílus: pop, r’n’b, dance, electronica
    Névadás: Szakítva az eddig kiadott anyagok zenei stílusokat felkaroló hagyományával, teljesen modern, belevaló parti anyagot tettek le az asztalra. Az együttes mottója a „Táncolj!” lett, emiatt zenéjükre is a féktelen pörgés lett jellemző. Munkájukban több híres dj volt segítségükre és ígéreteik szerint ezt a lendületet tartják majd elkövetkezendő albumukon is.
    Tartalom: 1db új szám, 1 db remix

  • Brand new wave
    Kiadás éve: 2011
    Stílus: pop, r’n’b, dance
    Névadás: Szavukat tartva, tovább vitték a táncos, fiatalos lendületet és újabb buli hangulatot teremtő számokkal lepték meg rajongóik. A cím is ezt hivatott hirdetni. Továbbá a fiúk magabiztosságát mutatja, hogy egyes források szerint arra is céloztak, megérkeztek a pop szakma új uralkodói.
    Tartalom: 2 db új szám, + 1 db live, 1 db mv (limited edition)

Mini Album
  • FaTal erroR!
    Kiadás éve: 2010
    Stílus: pop, r’n’b, rap, hip hop, egyéb
    Névadás: Élve a legtöbbet használt PR fogással, ők is első nagyobb lélegzetvételű munkájuknak saját együttesük nevét adták. Az általános recepttel szakítva nem első teljes albumuknak, hanem addig meg nem jelent számaikat és kiadott anyagaikat csokorba gyűjtő lemezükre ruházták. Az indok egyszerű volt. Erre az időre már akkora hírnévre tettek szert, megengedhették maguknak ezt a kicsi módosítást.
    Tartalom: 3 db régi szám (1 db remix, 2 db újra felvett vokál), 4 db átdolgozott és meg nem jelent demo szám

Album
  • Three of us
    Kiadás éve: 2011
    Stílus: pop, r’n’b, rap, hip hop, dance, electronica, egyéb
    Névadás: Felreppentek pletykák, melyek egyértelműen arról szóltak az együttes egyetlen zeneszerzésben résztvevő tagja, hármas fogatuk vezetője, Riichi „Rii” Sato. A híresztelések ellen egyfajta cáfolatként választották albumuk címét, ezzel jelezve, mindannyian ugyanannyit érnek az együttes berkein belül. Valószínűleg ennek köszönhető a FE stílusú buli számok közé becsempésztek egy-két zaklatott hangvételű számot, melyben kifejtik saját véleményük a pletykákkal, vádaskodásokkal, hazugságokkal és sztárélet árnyoldalaival szemben.
    Tartalom: 15 új szám


*Itt is legyen normális adatlapunk, ne csak wiki-n
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR! _
TémanyitásTárgy: Re: A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR!   A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR! Empty

Vissza az elejére Go down
 

A lehengerlő Jpop fiúbanda, a FaTal erroR!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-