-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Muramasa
Mesélő
Mesélő
Muramasa

nő
Libra Dog
Hozzászólások száma : 24
Age : 41
Tartózkodási hely : SS/Karakura
Registration date : 2009. Aug. 14.
Hírnév : 0

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Okt. 02, 2009 10:39 am

A fiú nem nézte tétlenül, hogy kisétáljon az egyik vaizard, az, amelyik Yamazaru-t megölte- vagyis inkább felkoncolta apró darabokra. Az ő kivégzési módszere hagyta a legmélyebb nyomot a fiúban. Ha megtehette volna, puszta gondolattal roppantja össze a kapitány minden egyes csontját, az agyát, a belső szerveit, de csak annyira, hogy hosszú, kínokkal teli halála legyen.
Bólintott sárkánynak -engedélyt adva Naraku követésére-, miközben gondosan ügyelt saját maga védelmére is: a falon rengeteg régi, középkori vívó- és párbajozó eszköz volt felaggatva, melyek még most is makulátlanul, élesen ragyogtak a gyertyák fényében, és kinéz a közelebbiek közül egyet.
-Kapitány urak, itt végeztünk! Kérem önöket, hogy távozzunk! -mondta a 6. osztag kapitánya, hiszen elég volt ennyi vérontás is erre az estére, és kisebb szócsata veszi kezdetét a kapitányok közt. A fehér hajú shinigami védelmébe veszi őket, pedig tudja, mennyire veszélyes.
Mikor a fenyegető aurájú vaizard felé indul, egy percre meghűl az ereiben a vér. Tudja, már csak ő maradt, nincs szövetségese- vagy mégis?
A fiú kiugrik Shoko mögül, mielőtt eltalálná a jeges fém -remélve, hogy a kapitány vigyáz a lányra-, magához ragadja a kardot, amit maga elé tart, mint egy védekezési eszközt, míg a sárkány visszatér hozzá.
Testvére eközben magához tért, Suzumiya legnagyobb elkeseredésére, hiszen ez azt jelenti, mégis meg kell halnia, de nem tudni, ki keze által...
Watanabe lassú léptekkel közelít a lány felé, aki éppen csak körvonalakat lát az események forgatagából. Próbál minél hamarabb magához térni legalább annyira, hogy a testvére után kiáltson, de a torkát nem hagyja el egyetlen hang sem. Kétségbeesetten kapálódzik a fal felé, miközben ismét egyre közelebb és közelebb érzi a támadójának a lélekenergáját.

Naraku, te nem tudod elhagyni a kastélyt, a sárkány befagyasztja az ajtót, és semmivel sem tudod kinyitni!
Shoko, ha valóban úgy gondolod, hogy a kötelességnél fontosabb a lelkiismereted, akkor továbbra is védelmezd Nekurát! Azonban ha a kötelességtudatod erősebb, akkor tedd azt, amire kijelöltek!
Sierashi, te harcba szállsz a fiúval, de még semmi shinigami képességet ne használj!
Watanabe, azt hiszem neked lesz a legnehezebb dolgod: Shoko meggyőzése, eltávolítása az útból, és harc a lánnyal, aki idő közben sikeresen felkel, és összeszedi magát!

Sok szerencsét!
Vissza az elejére Go down
Shouboushi Naraku
2. Osztag
2. Osztag
Shouboushi Naraku

Férfi
Hozzászólások száma : 86
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard/Ex-Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 Cl0te13500/25000Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (13500/25000)

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Okt. 04, 2009 10:27 am

Naraku, nem foglalkozva azzal hogy a többi kapitány mit gondol róla, illetve mit cselekszik, elindult az ajtó felé. Mikor odaér, valami furcsát észlel, s még épp időben elugrik a bounto fiú bábja elől, mely sikeresen befagyasztja az ajtót. Naraku szerencsére nem volt olyan bolond hogy megérintse az ajtót, hiszen találkozott már egy-két dologgal, benne volt a pakliban az, hogy a fagyasztás tovább terjed, így figyelmét inkább a terem többi tagjára, főként a báb tulajára összpontosította. ~Shoko bolond.~ jegyezte meg magában, majd úgy döntött elindul, s ő maga fejezi be a munkát. Lelkiismerete jelen pillanatban már úgysem volt.

Egy gyors shunpoval Suzumiya és Watanabe kapitányok mellett tűnt fel, majd kivonta kardját, s a földön lévő lány felé indult.

- Villámokon érkezel és üres rokkán, hasítsd hat részre a fényt. Bakudou 61: Rikujyoukourou!

Kántálta közben a 61-es szintű kidou varázsigéjét, szabad kezét pedig a bounto fiú felé emelte, hogy kidoujával megbénítsa. Közben ha semmi más nem akadályozza, a lány közelébe ér, s megpróbálja majd bevinni a végső csapást.


//Amúgy Naraku ezen sztori szálban még nem vaizard. :') //
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 Cl0te0/0Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (0/0)

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 08, 2009 3:15 am

*Mit kéne tennie az embernek ilyen helyzetben? Egy helyben állni és nézni, amíg véget nem ér az őrület? Másoknak szenvedést okozzunk, megöljük őket, csak azért, mert egy felsőbb hatalom arra utasított minket? Lehet, hogy embereket bántanak, de tényleg a lemészárlásuk az egyetlen módszer? Olyan jellemző ez... Soul Society, a hely, ami semmivel sem jobb az emberek világánál. Kiirtani egy másik fajt, azért mert különbözik tőlünk? Őrültség. A hosszú idő alatt, mióta Soul Society létezik és benne shinigamik élnek, azóta megy ez a hajcihő. Elfelejtik, hogy kik is az ellenségeink; azok, akik bántják az embereket. Mit számít az, hogy kik a társaink ezekben az időkben? Vaizardok? Bountok? Hollow-k? Quincyk? Mit számít, hogy miben különböznek tőlünk, ha segítenek rendet tenni a világban? Soul Society... Azt hiszed képes leszel egyedül győzelmeskedni ebben az őrült háborúban?*
Mellkasa lassan megemelkedik, amint komótosan nagy levegőt vesz, majd kifújja. Szemét behunyja, testét ellazítja. Fülébe jutó zörejek, hangok egy lassított felvételben lejátszódó képet mutatnak. Azt látja, ahogy "társai" megindulnak a kiszemelt áldozat felé, s kínos lassúsággal elindulnak bevégezni, amit elkezdtek. Nem hallgatnak Shokora, aki most csupán csukott szemmel álldogál a front közepén, arra várva, hogy valami megoldás érkezzen. Hiába vár, lehetetlent kíván. Ezen a világon nincs senkije... Egy valakit kivéve. Egy lány, aki legtöbb shinigami ősellenségei közül való, ám Shoko mégis beleszeretett. Tudja, hogy Yumi nem tartozik Aizen seregébe, már nem. Soul Society semmi jót sem tartogat. Hiába fogadták el Yumi jelenlétét, a felszín alatt a többség úgy is biztos szó nélkül végezne vele. Csak azért, mert más, azért, mert nem shinigami. Talán Shokoval van a baj? Ő az egyetlen, aki olyan tévhitben van, miszerint mind együtt dolgozhatunk a sikerért, amiből mindenki ki veheti a részét? Talán itt lenne annak az ideje, hogy összeszedje magát lelkileg és fizikailag is, hogy a világ szemébe nézhessen és úgy mondja: "Én másra vágyom!" Egy békés élet a szerelmével, gyilkolás és háborúk nélkül. Olyan nagy kérés ez? Úgy tűnik igen. Soul Society keretein belül ez nem valósulhat meg. De talán nem is lenne szabad itt leragadni... Ha Soul Society lekorlátozza az életet, akkor túl kell lépni rajta és megválni tőle. Ez csak egy módon lehetséges... El kell hagyni Soul Societyt és egy olyan életbe kezdeni, ami sokkal élhetőbb...
*El fogom hagyni Soul Societyt, nem kell nekem rang a fajgyűlölés és mészárlás hazájában. De ezt most még nem tehetem meg... Ha most meghalok, akkor Yumi egyedül marad és azt nem bocsátom meg magamnak, ha történik vele valami...*
Egy fájdalmas érzés szorítja össze torkát. Tudja már mit kell tennie azért, hogy későbbi tervei sikeresen bekövetkezhessenek... Jobb kezével megszorítja kardjának markolatát. Naraku, a 2. osztag kapitánya egy Shoko által jól ismert kidou használ a fiú ellen, ezzel megbénítva őt. A 6. osztag kapitánya összeszorítja fogait, s egy shunpoval a bounto fiú mögé lép. Meg fogja ölni a fiút, hogy elhitesse a kapitányokkal, ő még mindig hű SS-hez. Nem tudja majd megbocsátani magának, akármi is történik, de most mindenképpen ki kell innen jutnia, hogy tervei sikeresek lehessenek...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 Cl0te68000/100000Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 08, 2009 4:37 am

Fürge. Meglepően. A bounto oly' gyorsasággal siklik el szúrásom elől, amely még engem is váratlanul ér. Megpróbáltam hamar befejezni a küzdelmet, de úgy tűnik ezzel még várnom kell. Teljesen lazán csapkodok a srác felé, miközben balomat a zsebemben pihentetem. Vágások és szúrások tömkelegét indítom el az ifjú lélekzabáló felé, aki egyre nehezebben védekezik ezek ellen. Bukása elkerülhetetlen. Már akkor rosszul döntött, amikor egy ilyen nagy fegyver ragadott magához. A nehéz kardot ügyetlenül kapkodja fel-le, míg precíz kombinációim oly' könnyedén veszik őt célba. Hirtelen elsuhan mellettem a bábja, ám látszólag semmit fenyegetőt nem tesz irányomba. Nos, ez nekem szerencsés, a fiúnak már nem annyira. Teljesen felesleges pörgéseket és fordulásokat iktatok be harc közben, melyeket rendszerint nem alkalmazom. Túl nagy támadható felületet biztosítok így az ellenfélnek. Viszont a Bounto kétségtelenül képzetlen, s lassú ahhoz, hogy ezen lyukakat észrevegye a védelmemen. Ez van, pedig én megadtam neki a lehetőséget, hogy kicsorbíthassa szánalmas fegyverét. A halál sötét árnyaként közeledek felé, eközben ő kétségbeesetten próbál kárt tenni bennem. Lélekenergia-mozgást érzékelek magam mögül, majd hamarosan egy Kidou röppen el mellettem. Csupán centiméterekkel téveszt el, de menetszele így is felborzolja a hajam. A fényrudak körülölelik ellenfelemet, ezzel megpecsételve sorsát.
- Mily' szomorú... -jegyzem meg ironikusan, azután még közelebb sétálok az ellenséghez. Pengém már majdnem útnak indítom, amikor újabb történésekre leszek figyelmes. Shoko felréved ideiglenes elmebajából és végre azt teszi, ami a kötelessége. Szemében elhatározást látok, viszont biztos vagyok benne, hogy legbelül igen is sajnálja a Bountot és nővérét. nem saját akaratából teszi azt, amit tesz, csupán a kényszer miatt. Úgy tűnik fenyegetőzésem célba talált, másra nem igen tudok gondolni. Seiretei kapitánya... Csak két szó, melynek akkora jelentőséget tulajdonítanak. Ha tudnák meddig is fejlődhet valójában egy shinigami, ők is rögtön megértenék, miért is tartom szánandónak, s feleslegesnek ezt a mostani rendszert. Ámbátor, van nekem jobb dolgom is, mint az ilyen csipri-csupri ügyekkel foglalkozni. Sokkal, de sokkal nehezebb utat jelölt ki nekem a Sors, amelyen a kapitányság csupán egy megálló. Arcomon gúnyos mosoly villan fel. Ez szólhat az áldozati bárányként álló ifjúnak, de a jelenlévő Taichouknak is. Bólintással jelzem a 6. osztag kapitányának, hogy átengedem a prédát. Talán túlságosan is elnagyolt a gesztus, ennek köszönhetően kissé nevetséges helyzet áll elő. Olyan, mintha egyszerűen előre engedném, nem pedig egy élet kioltásának jogát adnám át.
- Tedd, amit tenned kell! - szólalok meg mélyen zengő hangon, aminek hatására a két megmaradt kastélybirtokos összerezzen. - Ne tétovázz, ne kegyelmezz! Egyszerűen csak csináld...
A dzsungel törvénye. Ölj vagy téged ölnek meg. Kétségtelen, hogy a srác, ha olyan helyzetben lenne, gondolkodás nélkül elmetszené a torkunkat. Még Suzumiyáét is, hiába segíteni akart neki.
- C"est la vie... (Ilyen az élet...) - jegyzem meg még suttogva, azután elgondolkodva lépek hátra, miközben Naraku elindul likvidálni a lányt. Suke egyelőre tétován ácsorog, nem lévén mit csinálnia. Komótosan rágyújtok, majd amint az első füstpamacsok a mennyezet felé szállnak, már nem érdekel a helyzet. Shoko megteszi, ami eredetileg az én feladatom lett volna. Remélem, meg van hozzá benne a kellő érzéktelenség. Balomat kihúzom a zsebemből, majd egy néma Byakurayt lövök a főbejáratot elzáró jégfal felé. Reményeim szerint elég lesz a kijutáshoz, bár igazán kétlem. Ha Shouboushi meg se próbált átjutni rajta, akkor biztos erősebb, mint ránézésre. No, sebaj. A fehér villám nem nagy fáradság, s eltudok lövöldözni még néhányat belőle.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 Cl0te34000/45000Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 08, 2009 6:28 am

Mindenki végzett a rá támadó bounto családtaggal, vagyis majdnem mindenki. Shoko hezitált, és életben hagyta az ellenfelét. Nemes dolog, ha egy nőt nem akarunk bántani, de itt most ez nem volt tényező, itt parancsot kellett teljesíteni. Yuu-chan és Én is figyelmeztettük a 6. osztag kapitányát, hogy mit kockáztat, bár ezzel szerintem Ő is tisztában volt, ám a mostani helyzetben az érzelmei felülkerekedtek a parancs felett, ezt pedig egy kapitánynak különösen nem szabadna hagyni. Ilyen a mi szakmánk, olyankor kapitányokat játszunk, vezetőket, akik az osztagaikat igazgatják és megvédik SS-t, máskor pedig katonaként teljesítünk szolgálatot. Ezzel minden shingaminak tisztában kell lenni, és annak, aki ezt nem fogadja el, nincs keresni valója a Seireiteiben. Megindultam a nő felé, hogy bevégezzem Shoko munkáját, míg Yuu-chan a gyerekkel foglalkozik, ám úgy tűnt, hogy a srác bábja eltorlaszolta az ajtót Naraku előtt, aki így nem tudott kijutni, és vissza fordult. Nyilván könnyűszerrel áttörhette volna a torlaszt, ám másként döntött látszólag, és visszafordult, hogy a nőt vegye "kezelésbe". Nekem sem volt sok kedvem ehhez a küldetéshez, így inkább átengedtem neki a terepet, ha ma már mészárolt egy "jót", akkor nem fogom megfosztani egy másik lehetőségtől, ahol kiélheti ezt a vágyát. Mivel most én maradtam munka nélkül, odasétáltam egy oszlophoz, és nekidőltem. Unott arckifejezéssel néztem a többieket, hogy mit ügyködnek, közben rágyújtottam egy szál cigire, és gondolkodva néztem az eseményeket. Yuu-chan nevetséges előnyben volt a gyerekkel szemben, nem is értem, hogy miért nem vágta le eddig a kölyköt. Lehet, hogy csak játszadozik vele, mert élvezi a harcot, vagy lehet, hogy több van abban a kölyökben, mint amit mutatott eddig. Aztán oldalra néztem Narakura, aki épp kántálva közeledett a nő felé, és el lőtt egy lekötő kidout a fiú fele, ami célba is talált.
~ Hát vége, ennyi volt...így is sokáig húzta, de nem kerülhette el a sorsát.- gondoltam magamban. Szívtam egy slukkot a dohányból, tüdőmet elérte a füst "éltető" ereje. Naraku is lassan közeledett a nő felé. Lassan már végezhetett volna vele, hisz untam már ezt az egész hacacárét, és húztam volna vissza SS-be, mert jobb dolgom is volt, mint családokat lemészárolni kastélyokban. Visszanéztem Yuu-chan felé, aki épp beadta volna a végső csapást, ám meggondolta magát, és átadta az utat Shokonak, aki arra már odashunpozott a fiú elé, hogy végezzen vele. Úgy tűnt, hogy végre meggondolta magát, és azt teszi, amit tennie kell, ám a szeme nem erről tanúskodott. Még mindig ugyanazt gondolta, amit eddig, de nem akart szembeszállni a paranccsal, sem velünk. Yuu-chan megfordult és rám nézett, biccentettem neki, hogy ideje volt végre befejezni a dolgot. Ezután kapitánytársam is rágyújtott egy szálra, csakhogy csináljon valamit míg a többiek "dolgoznak", emellett egy villámot is küldött az ajtóra, hogy szétzúzza a torlaszt. Hümmögve konstatálom, hogy ezt én is megcsinálhattam volna, míg lazsáltam, de most már mind egy volt úgyis. Visszafordultam a másik kettő kapitány felé, és vártam, hogy végezzenek a "munkával".
Vissza az elejére Go down
Muramasa
Mesélő
Mesélő
Muramasa

nő
Libra Dog
Hozzászólások száma : 24
Age : 41
Tartózkodási hely : SS/Karakura
Registration date : 2009. Aug. 14.
Hírnév : 0

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Okt. 18, 2009 12:12 am

Naraku jól gondolta: a jég tovább terjed, megcsillanva a falakon és a padlón egyre nagyobb teret hódít. Nem is tudják, mi történik, hiszen nem ismerik a fiú egyetlen, mégis eléggé hatásos rejtett képességét.
Túl sokan vannak már körülötte, és egyetlen mozdulattal el tudnák őt intézni, mégsem adja meg magát- új terven töri a fejét. Eközben Sierashi szónoklatába beleborzong, tudja, sietnie kell. Nővére felé pillant, akit már hiénák módjára kerülgetnek a kapitányok.
Az ajtó elleni támadás hatásos, egy ideig: a jég másodpercek alatt visszafejlődik, így felesleges időpocsékolás a megsemmisítésével bajlódni.
Szerencsére már csak egy szempár szegeződik a fiúra, mégsem nyugodt: testvére nagyobb bajban van, mint valaha. Segítségre lenne szüksége, mielőtt megölik.
~Ki kellene játszanom ezt a shinigamit, de hogyan? Erőfölényben van, akármit is teszek... Eisdrache, figyelj rám! -a sárkány szemébe nézett, és egy különleges kapcsolatot hozott létre köztük.- Tudom, sosem engedtem meg neked, hogy azt tedd, amit akarsz. Most viszont szabadjára engedheted a benned lévő igazi erőt! Törj, zúzz, de előbb mentsd ki Nekurát, kérlek...
A sárkány egy pislantással elfogadta a parancsot, hiszen ő is érezte, ez lesz az utolsó feladat, amit adnak neki. Lehunyta szemeit, pár másodperc alatt minimálisra redukálta a légzésszámát, majd egyszerűen felrobbant. Egy jégfelhő maradt belőle, amely hihetetlen gyorsasággal indult a lány felé...


Kis harc után végezhettek a szereplőkkel, de a kijutásért majd még meg kell küzdenetek.
Vissza az elejére Go down
Shouboushi Naraku
2. Osztag
2. Osztag
Shouboushi Naraku

Férfi
Hozzászólások száma : 86
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard/Ex-Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 Cl0te13500/25000Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (13500/25000)

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Okt. 18, 2009 12:41 pm

Naraku-t nem igazán izgatta hogy a bénító kidouja sikeresen eltalálta-e a fiút, vagy sem, már csak azzal törődött hogy a kardját a lány testébe szúrja. Ám ekkor figyelmét ismét el kellett fordítania áldozatáról, mivel a fiú felől támadást érzékelt a saját irányába.

- Bakudo no 81: Dankuu!

Ordította a szélsebesen érkező jégfelhő irányába, ami az utolsó pillanatban felhúzott védőfalba csapódott. Naraku ismételten a lány felé fordult, kardját a mellkasa fölé emelte, majd beleszúrta a lányba. Amaz fájdalmasan felnyögött, s vért felköpve gyilkosára meredt. Naraku kihúzta a lányból a zanpakutot, lerázta róla vért, majd a tokjába rakta.

- Átszakítottam a lélekkapcsodat. Ez által elveszted az erődet... a többi pedig már nem az én dolgom.

Szólt halkan a 2. osztag kapitánya, majd hátat fordított a lánynak, s elindult a másik két kapitány felé. Mögötte a lány, annak hatására hogy elvesztette bounto erejét, hirtelen öregedni kezdett, majd porrá lett. Ekkor azonban a korábban létrehozott Dankuu védőpajzs hirtelen darabjaira hullott szét, s a jégfelhő a lány halálának közvetlen okozója, az-az Naraku felé indult meg.

- Hadou no 50: Rei no kuron!

Suttogta halkan a kapitány, majd ő maga egy shunpoval a jégfelhő mögé került, míg a lélekklón Naraku előrántotta replika kardját, s a bábból lett jégfelhő támadásait próbálta hárítani. Naraku közben készen állt arra, hogy egy teljes erejű hadou technika segítségével megsemmisítse a fiú bábjának maradványát. Feltűrte ruháját a könyökéig, bemérte tenyerével a megtámadni szándékozott célpontot, majd nekilátott.

- Ó, Nagyúr a hús és csont burka, minden teremtmény, szárnyak suhogása, Te, ki az Ember nevét hordozod, Pokol és Zűrzavar, tenger hullámzó akadálya, indulj dél felé! Hadou no 31: Shakkahou!

Kántálta a támadó kidou igéjét, majd nevét, s azzal a lendülettel kilőtte a lélekklón Narakut éppen legyőző jégfelhő felé. A teljes erejű hadou technika telibe találta célpontját, majd azzal együtt felrobbant, s megsemmisítette azt.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 Cl0te0/0Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (0/0)

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Okt. 20, 2009 7:57 am

Mintha megállt volna az idő. Shoko üveges szemmel nézi a körülötte zajló eseményeket. A bounto fiú egy újabb, ám valószínűleg utolsó parancsot ad bábjának, midőn az eltávolodik, s a lány felé veszi irányát. Nincs esélye... A 2. osztag kapitánya pillanatokon belül megöli a lányt, kinek esélye sem volt. Egy újabb segítségre szoruló lélek, kinek a 6. osztag kapitánya, Suzumiya Shoko nem bírt segíteni, habár már új szemlélettel nézi az eseményeket. A lány meghalt, ezen már nem lehet segíteni, s most itt van a kapitány előtt egy fiú, kinek pár perc leforgása alatt kihalt a családja. Mindenkit elvesztett, ráadásul úgy, hogy ezt végig kellett néznie... Kegyetlen dolog, de megtörtént. Most már biztos össze van törve lelkileg, s nemsokára fizikailag is megadja magát. Ha a lelki fájdalom nem végezne vele, az egyik kapitány úgy is megtenné... Nincs más választása Shokonak, hogy bizonyítsa látszólagos hűségét Soul Societyhez, erősen megfogja kardjának markolatát mindkét kezével, s egy határozott keserű mozdulattal a fiú felé irányítja a pengét.
*Hát én vagyok az, aki befejezi a mészárlást? Aki végez az utolsóval? Kiirtottunk egy családot, büszkék lehetünk magunkra...*
Sosem gondolta, hogy helytelenül cselekszik azzal, hogy Soul Society nevében öl. Most azonban megváltozott a helyzet... Mi értelme volt lemészárolni az ittlévőket? Börtönbe is lehetett volna őket zárni, ám ehelyett csak a halál várt rájuk. Senkinek sincs joga ítélkezni mások élete felett, ám Soul Society ezt teszi a shinigamikon keresztül. Nincs itt semmi, amiért érdemes lenne maradni... Persze, a kedves dolgok mindig megmaradnak. Maya és a többi osztagbeli, akikkel ugyan keveset találkozott, ám mégis jól kijöttek. A kapitányok, hadnagyok, akikkel megismerkedett, s tudja róluk, hogy egytől egyig jó emberek. A 6. osztagnak új kapitánya lesz és a legvalószínűbb, hogy a posztra a mostani hadnagyot jelölik ki, vagyis Mayát. A kapitány senki másra nem bízná osztagát, hisz' nincs is más, aki jobban megérthetné az ő nézőpontjait, s érveit. Ez így nem helyes, van még egy valaki... Yumi az.
A kard könnyedén keresztüldöfi a fiút, s a kapitány elfordítja fejét, hogy ne kelljen végignézni a haláltusát. A bounto lassan elmaterializálódik, s ekkor Shoko kardját visszacsúsztatja annak sayájába.
- Végeztünk... Térjünk vissza a Seireiteibe.
Mondja kissé unottan, hogy leplezze keserűségét, s dühét, mely most fojtogatja. Pár perc... Csupán pár perc, míg ezen shinigamik társaságában kell lennie. Lehet, hogy soha többé nem találkozik velük, ám az is lehet, hogy valamikor majd ők kerülnek ilyen helyzetbe. Nem várja el, hogy megérték jövőbeli tetteit...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 Cl0te68000/100000Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Okt. 21, 2009 5:03 am

Teljes nyugalommal vizsgálgatom a jégfalat, hisz' a háttérben zajló harc immáron teljesen hidegen hagy. Vágják le gyorsan a maradékot, s menjünk vissza Seireteibe, mert van jobb dolgom is, mint értelmetlenül ácsorogni. Sikeresen megállapítom, hogy a fal regenerációs képessége felettébb érdekes. Egy shunpoval előtte termek, majd jobbomat óvatosan a fagyos felületre helyezem. Látszólag teljesen átlagos fagyott víz alkotja, de mégis folyik benne reiatsu. Talán e miatt nem lehet áttörni. Próbaként öklömmel egy nagyobb lyukat ütök a masszív képződménybe, ám ahogy visszahúzom a kezem a lyukból, az máris ismét összeforr. Hamarosan a jég terjedése is szemet szúr. Érdeklődve vizsgálgatom, miközben a hátam mögött végre kivégzik a megmaradt bountokat. Egy pillantásnyi ideig fordulok hátra, azután ismét a legújabb akadályra koncentrálok. Mivel a jégfelhő nem engem szemelt ki magának, ezért teljesen hidegen hagy, mit is csinál a továbbiakban. Meglepődve tapasztalom, hogy az ifjú bounto halálával a bejárat nem nyílt meg. Szerte kellene foszlania, amint megszűnik a belé lélekenergiát kölcsönző személy.
~Hm, mégiscsak van valami érdekes ebben a roskadt kastélyban...~ - gondolom az öröm legkisebb jele nélkül. Talán tovább tart rájönnöm, mint elvárható lenne, ám hamarosan feltűnik az isteni szikra. Természetesen meg kell olvasztani! Megérdemelnék egy taslit, amiért ilyen sokára jutott eszembe ez a kézenfekvő ötlet. Néhány méterrel hátrébb lépek, azután jobbomba reiatsut koncentrálok. Kézfejem hirtelen ibolyaszín lángba borul, aztán egy villámgyors csapás kíséretében az eddig áthatolhatatlannak tűnő védelemhez vágom.
- Hadou 54: Haien! - kiáltom el végül a Kidou nevét. Reményeim szerint a belevitt reiatsu nagysága elég ahhoz, hogy megzavarja a falban áramlót, így sikeresen lyukat tudok ütni rajta. Már nagyon kezd elegem lenni ebből a nyomasztó helyből. Ha akcióm sikerrel jár, akkor egyszerűen kilépek a szabadba. Máskülönben kissé csalódottan fordulok vissza a csarnok felé, valami más kiutat keresve. Bárhogy is legyen, komótosan előveszek egy újabb szál cigit, s meggyújtom. Mérgelődve veszem tudomásul, hogy ez volt az utolsó szálam. Ingerülten eldobom az üres dobozt és unottan a többiekre pillantok.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 Cl0te34000/45000Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 22, 2009 4:12 am

Míg a többiek csinálták a dolgukat, én az egyik oszlopnál figyeltem őket. Hátradőlve rágyújtottam egy szál cigire, mint aki jól végezte dolgát. Valóban elvégeztem a dolgomat, megöltem a bountot, aki rám támadott. Hogy helyes volt e, vagy sem, az nem érdekelt. Nem az én feladatom dönteni az ilyen dolgokban, én a dolgomat végeztem. Vagy ők, vagy én, ebben az esetben pedig inkább ők haljanak meg, mint én szívjak azzal, hogy életben hagyom őket. Yuu-chan közben elindult a kijárat fele, amit a bounto srác fagyasztott meg, hogy összetörje a jeget rajta. Ráküldött egy byakuray-t, hogy ezzel szétzúzza a jeget. Nem szóltam bele a próbálkozásába, de mint jéghasználó, tisztában voltam vele, hogy egy ilyen kidou meg sem kottyan egy olyan jégfalnak, ami egy bounto bábja, vagy az én kardom eresztett ki magából. Ez nem normális jég volt, lélekenergiával volt átitatva, ez pedig ezerszer ellenállóbbá tette, mint a közönséges jeget.
~ Majd rájön. - gondoltam magamban, majd eldobtam a csikket és körbenéztem a házban. Egész jól el lehetett volna itt lakni, ha kicsit kikupálja az ember. Persze nem nekem, vagy másik shinigaminak. Nekünk meg volt a saját otthonunk, a saját osztagunk területén de mondjuk egy nemes családnak simán tökéletes otthon lenne, de nem hinném, hogy a mai események után bárki is idejönni lakni a közeljövőben. Meguntam ezt is, majd körbenéztem, hogy Naraku és Shoko hogy haladnak. Naraku most ölte meg a nőt, és épp a srác bábjával harcolt. Vagyis inkább kivégezte azt, mintsem harcolt volna. Na igen, a nő sem húzhatta volna már sokáig,a sorsa meg volt pecsételve már a kezdetektől, mikor beléptünk ebbe a házba. Meghagytam neki a nőt, ha már belemelegedett a harcba, akkor fejezze be Ő, én amúgy sem voltam valami nagy bounto gyilkológép. Csak akkor öltem, mikor nem volt más választás, vagy a parancs máshogy nem szólt. Eltekintettem Shoko fele, Ő is végzett áldozatával. Kicsit sajnáltam a kölyköt. Nem volt elég, hogy fiatalon kellett meghalnia, végig kellett néznie, ahogy a családját lemészárolják.
- Menjünk, már ha ki tudunk jutni az ajtón. - mondtam Shokonak. Nekem sem volt kedvem tovább tartózkodni itt, mint amennyire szükséges volt.
Yuu-chan még mindig az ajtónál próbálkozott a jégréteg megtörésével. Ellőtt egy haient, hátha meg tudja olvasztani a jeget. Meguntam a nézelődést, és odamentem Yuuhoz.
- Helyzet? - kérdeztem, majd a többiek felé fordultam, hogy van e valami ötletük a kijutással kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Muramasa
Mesélő
Mesélő
Muramasa

nő
Libra Dog
Hozzászólások száma : 24
Age : 41
Tartózkodási hely : SS/Karakura
Registration date : 2009. Aug. 14.
Hírnév : 0

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 22, 2009 10:19 pm

Vége. A két, eddig életben maradt bountot is kivégezték. A ház csendes és kihalt lenne, ha a betolakodók nem csapnának akkora zajt azzal, hogy kijussanak onnan.
Sierashi az, aki elsőként észreveszi, valamit tenni kellene a szabadulásért, de természetesen semmi sem megy olyan könnyen, mint ahogy az a mesékben szokott lenni.
A Haien majdnem sikeres volt: lyukat ütött a jégpajzson, ám az ismét összeforr, sőt, egyre jobban terjeszkedik a falon. Mintha sejtené, hogy az ajtó helyett valaki már gondolatban az ablakokat is felvetette: minden egyes nyílást lezár.
Külső szemlélőnek olyan lehet ez, mintha a jégpajzs gondolkodna- ami végső soron így is van: szülei nem véletlenül tiltották el Yowai-t a harctól.
Még kiskorában volt egy balesete: ikertestvérével kiszöktek a házból, és az erdőben bújócskázni kezdtek. Yuwei meglátott egy gyíkot az egyik faágon, és el akarta kapni: ő azonban leesett, és azonnal meghalt. A kis állat a testére ugrott, s mintha szemeiben könny gyűlt volna, csillogni kezdett.
Azóta tartotta magánál azt a gyíkot Yowai, mint testvére utolsó darabját- hitt abban, hogy egy része Eisdracheban van. Mikor egyedül volt, hallotta a hangját a báb felől, de sosem mondta el a szüleinek, akik a baleset óta féltették őt.
Most pedig lelkük közös része találkozott Yowai halálával: egyesültek a jégben, és utolsó erőfeszítéssel próbálják megállítani a kapitányokat.
Ha már a családjukkal végeztek, ők sem úszhatják meg élve. Apró jégszilánkokat lő ki magából a páncél, egyenesen a kapitányok felé.


Ismét elő kell hívnotok a kardotokat, vagy egy-egy erősebb kidou is megmenthet titeket a sérülésektől.
Természetesen (hogy mindenkinek világos legyen, leírom!!) nem tudjátok elhagyni az épületet, ennél kissé bonyolultabb lesz a vége a küldetésnek!
Vissza az elejére Go down
Muramasa
Mesélő
Mesélő
Muramasa

nő
Libra Dog
Hozzászólások száma : 24
Age : 41
Tartózkodási hely : SS/Karakura
Registration date : 2009. Aug. 14.
Hírnév : 0

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Nov. 06, 2009 7:19 am

Kedves Kapitányok!

Mivel hetek óta áll a küldetés, ezért úgy döntöttem, hogy Narakut kiírom a történetből. Ha esetleg mégis nagyon nagy késztetést érez az iránt, hogy írjon, Watanabe után megteheti majd, de előbb legyen szíves szólni Nekem!
Szóval:


Naraku miután felrobbantotta a jégfelhőt, nem számítva annak következményeire, egy különleges, fura szagú anyagot lélegzett be, ami a báb megsemmisülésével keletkezett- ennek eredményeként elájult.

Remélem most már tud írni a maradék három kapitány!
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 Cl0te0/0Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (0/0)

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Nov. 13, 2009 11:06 pm

*Jég...*
Úgy tűnik még mindig akadnak ledöntésre váró akadályok, elpusztítandó ellenfelek. A furcsa jég képződmény a falon nem akarja ereszteni a kapitányokat és egyre csak terjeszkedik. A nagy szervezkedése közepett még arra is jut ideje, hogy holmi silány támadást is indítson.
- Nem is értem, hogy mit akar ezzel elérni...
*De talán nem is hibáztathatom... Csak elégtételt akar... Mégis, nem az én halálom által fog megnyugvást találni!*
- Haeru Hikariouji!
Kiáltja támadó kardjának nevét, mire az éles fénnyel felizzik és lángolni kezd. Egyetlen határozott mozdulattal szétcsap a felé közeledő jég között. A tűz elemi ereje hatalmas és kegyetlen. A többi elem nem érhet fel pusztításának erejével, kifinomultságával és rejtelmével. Talán a sors fintora, hogy a kapitánynak ily' "kettéosztott" fegyvere van, s váltania kell támadás és védekezés között. Ez eddig ugyan nem okozott problémát, de nemsokára úgy is olyan szintre erősödik, hogy képes lesz gyorsabb shikai cserére. Hisz' az erőnek nincs korláta, igaz? Vagy mégis? Eddig még csak a bankai végső az ismert szint, de mi van akkor, ha még azon is túl létezik valamilyen szint? Csupán nagyon kevesek jutottak el még a második bankai használatáig is... A kapitányok sorai kört vannak a legerősebb shinigamik, de még köztük is alig akadhatnak igazán erős tagok. Shokonak is eddig csak a sima bankait sikerült a felszínre hoznia. Persze ez még csak a kezdet... Talán a kapcsolata Yumival még jobban meglöki majd hatalmát, elvégre az érzelmek komolyan befolyásolhatják a képességeket. Düh, szeretet, halálfélelem... Mindnek megvan a saját ereje, hogy a szükség órájában megemeljék a birtokosuk hatalmát.
Az őt körülölelő tűz fényétől haja szinte aranyszínben pompázik. Határozottan tartja maga előtt kardját, kissé megdőltve a fal felé. Néha meg kell emelnie, mivel vannak olyan jégdarabok, melyek csalafinta módon gellert kapnak, s más irányból közelítenek.
*Meddig bírja még így, a halála után is? El akarok már innen menni, hát nem elég a bűntudat?*
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 Cl0te68000/100000Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Nov. 13, 2009 11:59 pm

Eléggé frusztráló, hogy nem tudunk kijutni. Legszívesebben felrobbantanám az egész helyet, de félő, ebben az esetben mi is bemondanánk az unalmast. Ingerülten dobom el a leégett cigarettavéget, miközben halk puffanásra leszek figyelmes. A 2. osztag kapitánya eszméletlenül zuhan a földre. Valószínűleg elkapta valami támadás, míg a bábot kinyírta. Biztos elkerülte valami a figyelmét, ami végzetes is lehetett volna. Azonban jól láthatóan lélegzik, ezért nincs okom aggodalomra. No, nem mintha amúgy érdekelne a sorsa... Ekkor indul be a jégfal támadómechanizmusa. Életveszélyes karók tömkelegét indítja felénk, ezzel próbálva véget vetni életünknek. Nevetséges próbálkozás, ámbátor figyelemre méltó, hogy a báb képessége még mestere halál után is aktív maradt. Gyors shunpoval helyet változtatok, így kitérve az engem célzó jégáradat elől. Újabb szökkenéssel Naraku mellett termek, majd egy könnyed rántással a vállamra lököm az alélt férfit. Ennek köszönhetően lényegesen lelassulok, ezért muszáj leszek másképp védekezni. Kissé esetlenül rántom elő ismét Zanpakutuomat, aztán fennhangon elkiáltom magam.
- Me ga sameru, Dotonryuu! Suna no Fusegu tate! - kardom átvált Shikai alakba, de nem sokáig marad így. Amint a második parancs is felharsan, rögtön apró kőszilánkokra bomlik, végül egy tojásalakú burkot képez kettőnk körül. Tompa dörrenések sorra rázza meg a pajzsot, azonban minket nem érnek el a lövedékek. Még a feltételezés is sértő, miszerint efféle gyenge támadással át lehet ütni Dotonryuu „páncélját". Néhány pillanatig figyelmesen várakozok, s ahogy újra beáll a csend, darabjaira robbantom a burkot. Jól láthatóan Shoko is elbírt az áradattal, így hát gondolom Sukenak se akadtak problémái, hisz' tudva levő lélekölőjének típusa. Hamarosan ismét visszatér jobbomba fegyverem és fényes villanás után ismét katana formájában tündököl. Lazán megforgatom, ezt követően finoman visszacsúsztatom a sayába. Villámtánccal a lépcsősor aljához lépek, utána kapitánytársamat nem túl gyengéden lehelyezem az egyik fokra. Eközben a fagy egyre feljebb kúszik a falon, megpróbálva teljesen elszigetelni minket a külvilágtól. Egyértelmű, hogy Kidouval nem tudjuk kirobbantani magunkat. Homlokomon töprengő hullámokba rendeződnek a ráncok, ám arcomon a bosszúság kifejezése is fellelhető. Valószínűleg a báb nem fog élve kiengedni minket, ezért valamilyen módon végeznünk kell vele. Hirtelen viszont egyetlen használható ötlet se ugrik be. Talán jobban kellett volna figyelnem a környezetre, s nem az ereklyén töprengeni.
- Shoko! Suke! - kiáltok oda a másik két férfinak, ezzel jelezve, hogy tanácskozni kívánok. Hamarosan reményeim szerint mindketten közelebb jönnek, s belekezdhetek mondandómba. - Jól láthatóan csapdába estünk... Shouboushi-t kiütötte valami, de szerintem nincs komolyabb baja. Javaslom maradjunk együtt, habár így könnyebb célpontot is nyújthatunk. Most leginkább egy kérdés izgat; merre induljunk el?
Hangom nyugodtan és magabiztosan zeng, nincs okom pánikra. Jelenleg lövésem sincs mit kellene tenni, ezért társaimra bízom magam. A legrosszabb esetből is kiverekedném magam, ennek köszönhetően egyáltalán nem izgat merre is megyünk. Úgysincs már itt nagyobb veszély Nálam...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 Cl0te34000/45000Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Nov. 15, 2009 2:49 am

Végre elvégeztük a feladatunkat, és elimináltunk minden ellenséges egységet a házból. Lehet nem kellett volna, ám ez volt a parancs, és a ha megszeged a parancsot, meghalsz. Inkább ők, mint én, én ezen a véleményen voltam, és szerintem más is. Már jóideje végeztem saját feladatommal, így most az egyik oszlopnak hátradőlve néztem a többieket unottan egy szál cigi elfogyasztása közben. Mituán mindenki elvégezte a feladatát, indultunk volna kifele, csakhogy a srácnak a bábja, vagyis gondolom az lehetett, az utunkat állta. Befagyasztotta a kijáratot, és kezdett terjedni a dolog az ajtótól kezdve az egész házra. Nem sokkal Yuu-chan mögött álltam, és azon járattam az agyam, hogy mit is kéne csinálni, mikor Naraku összeesett hirtelen. Egy vállrándítással letudtam a dolgot, mivel nem halt meg, nem kellett annyit foglalkozni vele. Egyelőre ezzel a jégpáncéllal kellett volna valamit kezdenünk, ám a kidouk hatástalanok voltak ellene, sőt, mintha gyorsabban kezdett volna terjedni, miután belelőttünk néhányat. Hiába..nem közönséges jég volt, az biztos.
Mintha a jégpáncél csak válaszolt volna az előbbi gondolatomra, mert hirtelen ezernyi apró jégszilánk lőtt ki felénk. Egyenként nem lettek volna veszélyesek, így viszont halálos fegyvernek számított. Gyorsan kellett reagálnom, és míg Yuu-chan Narakuval beburkolódzott a zanpakutoja védőképességéve, gyorsan lehívtam én is a shikaiom, de hogy minek, az nem tudtam, ugyanis védekező képessége nem volt a kardomnak.
- Hyouketsu, Aoki! - kiáltottam, majd jégcsapkardommal a kezemben tanácstalanul ácsorogtam a felém száguldó jégszilánkok felé.
Aztán hirtelen eszembe jutott. Ha már nincs Aokinak defenzív képessége, az offenzív képességével is meg lehet oldani a dolgot, csak kicsit körülményesebb. Meglendítettem kardom, meg egy jéghullámot küldtem egyenesen a padlóba a lábam elé.A hullám elérte a padlót, majd ott fodrozódni kezdett, és egy szép 2-3m magas 1-2 m széles jégpajzs alakult ki előttem, ami megvédett a jégszilánkoktól. Nem volt valami kreatív, ám megmentett, és és ahhoz tökéletesen elég volt. Miután elállt a támadás, óvatosan kilestem a falam mögül. Yuu-chan már előkerült a barikádja alól és Narakut helyezte el a lépcső aljánál. Elégedett vigyorral az arcomon dicsérem meg magam, hogy milyen jól oldottam a meg a helyzetet..nem hiába voltam a 10. osztag kapitánya. Ám nem volt olyan sok okom vigyorogni, hisz a jég a falon kúszott tovább megállíthatatlanul, és ha nem csinálunk valamit hamarosan, itt fogunk ragadni. Úgy látszott, hogy Yuu-channak is ez járt az eszében mert magához szólított minket Shokoval.
- Biztos belélegzett valamit, amit nem kellett volna. Majd a 4. osztag ellátja, többet nem tehetünk érte most, mint hogy figyelünk rá, nehogy kinyiffantsa ez az átkozott jég.Felfelé kéne elindulnunk szerintem. Arra mintha lassabban terjedne ez az izé. - mondtam Yuu-channak és vártam hogy történjen valami.
Vissza az elejére Go down
Muramasa
Mesélő
Mesélő
Muramasa

nő
Libra Dog
Hozzászólások száma : 24
Age : 41
Tartózkodási hely : SS/Karakura
Registration date : 2009. Aug. 14.
Hírnév : 0

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 21, 2009 11:01 pm

Mindenki próbálja felvenni a harcot valahogyan a jég ellen, azonban amíg nem oldjátok meg a rejtélyét, nem tudtok elmenekülni! Szerencsére nem történik sérülés, mindenki meg tudja védeni magát valamilyen technikával.
Mind a hárman a lépcső tetejéről szemlélitek az egyre nagyobb teret hódító anyagot, melynek közelsége mindenkit nyugtalanít. Ekkor észreveszitek a képet a falon, amely suttogó hangot ad ki.

Ha megfejtitek, miért van ez, le tudjátok állítani a báb maradékát, és kimenekültök a kastélyból.
Naraku természetesen még mindig ájult, rá is vigyáznotok kell!


/Segítségképpen annyit elárulok, hogy a képen 6 bounto van!/
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 Cl0te0/0Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (0/0)

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 10:06 pm

A lépcső tetejéről szemlélve a furcsa jeget az ember egyből más szemszögből látja a világot... Vagy nem? Azért mondom most ezt, mivel úgy tűnik, hogy már négy kapitány jelenléte sem képes elég terhelést rányomni reiatsu téren. Tehát nem gyenge, mégis furcsa képződmény, olyan mintha csak az ösztönei irányítanák. Egyre csak terjeszkedik, szervezkedik, közelít.
*Komolyan azt hiszi, hogy képes lesz legyőzni?*
Gondolja a hatodik osztag kapitánya, mikor ő is jobban szemügyre vette a teremtményt. Egyszer csak egy furcsa, suttogó hangra lesz figyelmes. Szemével keresni kezdi a hang forrását, majd kis keresgélés után egy a közeli falon lévő képet vesz észre. Közelebb megy, s immáron biztos benne, hogy a képből jön a hang.
*Lehet, hogy ez táplálja erővel?*
Filózik a dolgon, majd úgy önt, hogy önkényesen próbál meg pontot tenni az események végére. Talán ha a kép megsemmisül, a báb is leáll... Ebben csak egy módon bizonyosodhat meg az ember.
Bal kezét felemeli, s a képre koncentrál. Nem akarja ismét kardjának erejét előhívni, most inkább egy kidou elsütése felé hajlik. A kapitány járatos a démonmágiában, ám másokkal ellentétben hiába van meg neki a tudása, általában nem használja. Erősebbnél erősebb varázslatok ezek, ő mégis inkább csak saját kardjának erejére szeret támaszkodni. Talán azért van ez, mert mindenki csak a saját erejében bízhat?
A byakuray már egy elég ismert techika, szinte mindig azt használja, most viszont egy pusztítóbb támadást kell előhalásznia tudástárából. Melyik legyen az? Hát persze.. A tűz!
- Hadou 73: Souren Soukatsui!
Mondja a techinka nevét, majd ellövi a kékesen izzó támadást a kép irányába. Egy-két pillanat és bumm! Nagy porfelhő üti fel fejét, miben nem lehet látni, hogy a képnek esett e bántódása.
Kis mosoly húzódik végig arcán. A füstfüggönyt nézegetve különböző jelenetek jelennek meg előtte. Pillanatok a múltjából. A gomolygó füstben kirajzolódik előtte az első harca egy hollow-val, a kapitánnyá választása és a szerelme... Élete fénypontjai most mind itt lebegnek előtte, majd a következő pillanatban a füst megváltozik, s a formák is felbomlanak...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 Cl0te68000/100000Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 11:24 pm

Lassan lépdelek felfelé a díszes lépcsősoron, miközben Narakut magam után húzom. Önként vállalom kapitánytársam cipelését, így legalább elfoglalom magam valamivel. Síri csönd uralkodik, csupán a lépések zaja hallatszik. Ekkor hallom meg én is a suttogást, ami az egyik közeli képből árad. Elgondolkodva állok meg a lépcsősor tetején, míg a képet szemlélem. Családi portré lehet, emléket állít az előbb elhunyt famíliának. Apró ráncok jelennek meg a homlokomon, amint jobba szemügyre veszem a festményt. Sosem voltam kiemelkedően jó matematikából, de azért annyit tudok, hogy hat embert látók magam előtt, ám mi csak öttel végeztünk. Családtagról családtagra jár tekintetem, majd egy ismeretlen fiún állapodik meg. Hasonlít a srácra, akivel utoljára végeztünk, valószínűleg testvérek. Már épp közelebb lépnék, amikor érzem a reiatsu összpontosulását magam mellett. Kérdő arckifejezéssel kapom oldalra a fejem, azonban ekkor már elhagyja Shoko kezét a dupla Soukatsui. Lomhán szökkenek oldalra, magammal rántva a 2. osztag kapitányát is. Még ezzel a lassú mozgással is képes vagyok kitérni a robbanás hatóköréből. Ingerülten sóhajtok fel, ellegyezgetve magam elől a füstöt. Közelebbről is meg kellett volna vizsgálni, hátha újabb pusztítás nélkül léphettünk volna le innen. Shunpom segítségével jelenek meg Suzumiya mellett, aki látszólag gondolataiba mélyed.
- Ez igen elhamarkodott cselekedet volt... - jegyzem meg színtelen hangon, viszont még így is kihallatszik belőle egy cseppnyi megrovás. - Remélem, azért Te is jobban megfigyelted, mielőtt valószínűsíthetőleg atomjaira bomlasztottad. Eggyel többen voltak a képen, mint amennyivel végeztünk. Valaki még van itt rajtunk kívül.
Vontatott stílusban beszélek, mint aki már nagyon unja a dolgot. S ez igaz is. Nem gondoltam volna, hogy efféle gyenge lélekszívók akadályt jelenthetnek számomra. Ehh, ismét alábecsültem a fajtájukat. Ezen gondolatra elszenesedett balom emléke jut eszembe, melyet egy Frederick nevű dögnek köszönhettem. Sikerül mindig kibaszniuk velem, ami kezd egyre jobban idegesíteni. Mély lélegzeteket veszek, azonban ezek inkább fújtatásra hasonlítanak. Le kell csillapítanom magam, mert így nem tudom ésszerűen átgondolni a dolgokat. Biztos van valami párhuzam az ismeretlen gyerek és a mestere halála után is működő báb között. Más helyzetben még érdekesnek is hatna a jelenség, de jelenleg ez a legnagyobb probléma. Már-már csodálatra méltó, hogy egy általam megidézett Haien sem tudott kárt tenni a jégbe. Kíváncsi lennék, honnan is meríti azt az energiát, amely képes dacolni az enyémmel. Akárhogy is töröm a fejem, nem tudok rájönni a titok nyitjára. Fölös energiáim levezetéseként kiütök egy nagyobb darabot a korlátból. Szerencsétlenségem egyre csak nő, amikor az egyik elrepülő szilánk felsérti a kézfejemet. A vékonyka vágásból hamarosan vérgyöngyöcskék törnek elő. Szitkozódva rázom le a bíborszín nedvet a kezemről, amikor egy új ötlet kezd megfogalmazódni bennem. Lassan tekintek a jégpáncél felé, azután felsejlik előttem az ismeretlen családtag arca.
- Vérségi kötelék...? - suttogom magam elé kérdést, amint az első vércsepp a földre hull. - Mi van, ha ez a báb nem olyan, mint a szokásosak? Mármint már az is elég különös, hogy nem pusztult el. Lehetséges lenne, hogy saját lélekkel rendelkezzen?
Mondandóm második felét már jól hallhatóan közlöm a többiekkel, habár ezek nem többek találgatásnál. Plusz, ha kép elpusztulásával annyi lesz a jégnek, akkor már nem is számít. Mindenesetre érdekes.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 Cl0te34000/45000Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 11:57 pm

Miután tudatosult bennünk hogy azon a bejáraton amin bejöttünk, nem fogunk kijutni a jég miatt, más utat kellett keresnünk. May csinálunk egyet magunknak, legvégső esetben. Felvetettem az ötletet a többieknek, hogy mi lenne, ha felfelé indulnánk el, vagy valami, mert ha itt maradunk, abból jó nem sülhet ki. Nem volt kedvem egy kalitkában rostokolni örökre, ami jégből volt. Naraku még mindig eszméletlen volt, így Yuu-chan cipelte, elvégre nem hagyhattuk itt, mégis csak egy kapitányról volt szó, még ha meg is szívta, bár ahogy elnéztem Yuu-t, Ő is szívesebben cipelte volna mondjuk Chiyo-chant, mint Narakut. Hát igen, megértem. Nem volt más választásunk, felfelé kellett menni. Elértük a lépcsőt, és egy képre lettem figyelmes a falon, amin a család tagjai voltak felsorakozva. Végignéztem a képen, és észrevettem, hogy azzal valami nincs rendjén. Nem 5en voltak a képen, hanem 6an. Márpedig én határozottan emlékeztem rá, hogy 5 bountot öltünk meg itt ma, nem 6ot. Ez most vagy azt jelenti, hogy egy családtag még él és itt van valahol a házban, és Ő irányítja ezt az átkozott jeget, vagy már meghalt és valamilyen módon kapcsolatban van a jéggel, vagy inkább a testvére bábjával. Meglepő lenne, ha valóban így volna, ám nem volt időnk most az élet értelméről filozofálni, mert a jég csak terjeszkedett. Viszont azt is észrevettem, hogy a kép irányába lassabban, vagy egyeltalán nem terjeszkedik a jég. Lehet, hogy miután megöltük a gazdáját, a báb szabad lett, és szabad akaratából tart vissza minket egyfajta utolsó cselekedetként? Az nem lehet. Ha megölsz egy bountot, vele hal a bábja is, szóval nem erről lehet szó. Inkább a második verzióra tippeltem volna, hogy a képen látható 6. srác valahogy kapcsolatban van a bábbal. De hogyan, és miért?
Épp szólni akartam volna másik két kapitánytársamnak, hogy megosszam velük elméletemet, de abban a pillanatban Shoko eleresztett egy kidout, így kénytelen voltam elugrani annak pusztító ereje elől. Kicsit bosszúsan néztem a becsapódás utáni füstbe. Nem kellett volna ilyen elhamarkodottan cselekedni. Meg kellett volna előbb vizsgálni a képet, de úgy néz ki hármunk közül csak én gondolkodtam.
Yuu-chan is odaszól, hogy nem kéne, meg ilyenek, mintha kicsit bosszús lenne. Én is kezdtem unni már az egész cuccot a házban. Természetesen nem lett volna egyszerűbb ha minden bounto meghal és kész vége, kisétálunk a házból. Valakinek mindig cseszekednie kell, úgy túl egyszerű lenne.
- A hatodik srác igen hasonlított arra, akit most öltünk meg. Lehet, hogy a testvére volt? - kérdeztem a jelenlévőktől. Meg tudni lehet nem fogjuk már, mivel ha elég erős volt a kidou, nincs az a kép, ami kibírja annak pusztító erejét, szóval max akkor tudhatunk meg valamit, ha összerakjuk a kép darabkáit, mint valami puzzlet. Yuu-chan feszültséglevezetésként atomjaira bontja a korlát egy részét. Egy pillantással jelzem hogy nálam is ez a helyzet, csak nincs kedvem szétverni a házat most.
Yuu-chan is felvet egy elméletet, ami újból találgatásra adott okot. Szokatlan lenne, de hát ez van, a mai világban már minden megtörténhet, úgy tűnik.
- Vagy a képen levő sráccal volt kapcsolatban? Ha igen, és a kép megsemmisült, akkor mindjárt kiderül. Ha nem akkor még mindig gázos a helyzetünk. - mondtam a többieknek gondolkodva.
Vissza az elejére Go down
Muramasa
Mesélő
Mesélő
Muramasa

nő
Libra Dog
Hozzászólások száma : 24
Age : 41
Tartózkodási hely : SS/Karakura
Registration date : 2009. Aug. 14.
Hírnév : 0

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 10, 2009 9:32 am

Shoko támadása elérte a várt és nem várt célt: a füst elültével láthatóvá vált, ahogy lángnyelvek mardossák a képet. Az olajfesték felpúposodva és pattogva vált feketévé, miközben a hideg levegő szinte fájdalmasan sikoltva a ház téglái között kirobbant az egyik ablakon.
A jég olvadni kezdett, persze nem csak a tűz miatt- a kapcsolat megszűnése is kezdte visszavarázsolni a normális klímát.
Egyben biztosak lehetnek a kapitányok: sohasem fogják megtudni, mi volt az a titokzatos szál, ami életben tartotta a báb egy részét.
A képet teljesen felemésztette a tűz, de nem állt meg a kép kereteinél: a lépcső melletti függönybe kapva lassan tűzkoszorú bontakozik ki a kapitányok felett.
Ideje lenne menni...
A 4 kapitány a füstoszlopon át végre eléri az ajtót, melyet egyetlen kardcsapással nyit ki Watanabe. Végre a friss levegőn vannak, megszabadulva az előző néhány óra feszültségétől. A ház már egészen a tornyokig lángokban áll, eltakarítva minden nyomot, ami maradt.
Némán haladnak az erdő felé, miközben Shoko egy Senkai kaput nyit, mellyel visszatérhetnek a saját világukba.

A küldetésnek ezennel VÉGE!

/Bocsi srácok, hogy így lefújom, de már így is eléggé elhúztuk a dolgot, na meg szerintem már ti is unjátok.../
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 Cl0te34000/45000Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 10, 2009 11:51 pm

Köszi a játékot, és külön köszönet Kuronak is, hogy lemesélte nekünk! Smile
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Dec. 13, 2009 12:39 am

Hahó! ^^

Nos, mivel befejeztétek a küldit, ezért kénytelen vagyok lezárni. Razz Ajándékotok fejenként 2500 ryou, és 2000 lp. ^^

Gratulálok! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//   Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva// - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Szellemkastély ˛-`Magánküldetés`-˛ //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-